Ocena społeczna

Na podstawie 11 opinii:

3.5

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 5 )
( 2 )
( 0 )
( 1 )
( 3 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 11
Sortowanie:

Pepe-wawa avatar
Pepe-wawa

Panie bardzo miłe, pełny profesjonalizm.

Źródło opinii: zumi.pl

Marzena avatar
Marzena

Nie polecam tego gabinetu. o mało co aby uśmiercili mi psa w ostatniej chwili dotarłam do innej kliniki , gdzie zdiagnozowano chłoniaka , a a gabinecie beaty musiał leczyli mi psa na ropomacicze. Przez ponad tydzień robili ciągle jakieś badania , pies przestał jeść , nie miał siły się podnieść, po prostu pies umierał. Chcesz stracić psa to idz do gabinetu Beaty Musiał na wolumen 53

Źródło opinii: zumi.pl

Dżo avatar
Dżo

Moja 9-miesięczna Halka szalenie boi się weterynarzy. Po otwarciu drzwi do budynku, gdy tylko poczuje zapach, zapiera się i zaczyna się kłopot. Badanie jest zawsze performensem - nie pozwala się dotknąć, próbuje mi wejść na głowę. PANI DOKTOR PRZEŁAMAŁA TEN STRACH. Przywitała psa smakołykami, wygłaskała... Halka dała się zbadać pierwszy raz! :):):) Zabiegi, które planowałyśmy wykonać są tańsze w innych gabinetach, w których pytałam o to, ale na pewno będziemy tam wracać - mniejszy stres psa jest dla wszystkich korzystniejszy. Za dzisiejszą poradę nie zapłaciłyśmy nic :) Bardzo polecam.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Zilvana avatar
Zilvana

Natomiast bardzo polecam lecznicę przy alei Wilanowskiej 364 b - czyli Weterynarz.waw.pl. Sterylizacja kotki trudna, bo okazało się, że miała ropomacicze, a kicia biegała już tego samego dnia po operacji. Polecam: dr Agnieszka Moderska. Kicia ma się dobrze. W ogóle lubię tę lecznicę - p. dr Czyżyk też jest super, przychodziliśmy do niej kilka razy z pozostałymi kotami.

Źródło opinii: forum.miau.pl

Małgorzata S. avatar
Małgorzata S.

Jeśli chodzi o ocenę wizyty to nie należy się żadna gwiazdka. Udałam się z moim psem na obcięcie pazurów a wyszłam z pokrwawioną bluzką. Pan który był tego dnia w przychodni nie potrafił wykonać poprawnie tej czynności. Na dodatek pobrał ode mnie opłatę za usługę (dodam tylko że obciął a raczej pokaleczył dwie przednie łapki psa) za tylnie bał się zabrać i chwała mu za to. Byłam tam ostatni raz. Nie polecam przynajmniej jeśli będzie na dyżurze ten Pan (jest jeden). Przychodnia mieści się na ul. Broniewskiego23

Źródło opinii: google.com

Wiktoria Nowak avatar
Wiktoria Nowak

Obsługa miła, profesjonalna. Zawsze chodzę tam z moimi kotami i zazwyczaj wychodzę zadowolona. Tylko raz zderzyło mi się, że jeden z weterynarzy powiedział, że "to typowe dla kotów", a jego koleżanka kilka dni później zdiagnozowała chorobę poprawnie. Mimo wszystko widać, że pracujący tam ludzie kochają zwierzęta i zawsze do swojego profesjonalizmu dodają "ludzki" akcent.

Źródło opinii: google.com

ewa byczkowska avatar
ewa byczkowska

Jestem bardzo zadowolona z miłego i profesjonalnego podejścia, wizyta i leczenie w bardzo dobrej cenie, polecam razem z Antkiem

Źródło opinii: google.com

vanta avatar
vanta

Miła obsługa i profesjonalizm i delikatne podejście do zwierząt. Wszystko co potrzeba dobrej weterynarii!

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Bieganska avatar
Katarzyna Bieganska

Pierwszy kontakt z tą klinika był jak najbardziej pozytywny - zabieg pod narkozą, który przeprowadziła kompetentna i miła pani doktor. Niestety kolejny raz już nie pozostawił tak dobrych wrażeń. Pies zachorował na zespół przedsionkowy w połączeniu z porażeniem nerwu trójdzielnego. Bardzo źle reagował na leki, ale pan doktor uparcie serwował kolejne tabletki (była tego cała masa). Pies wymiotował, przez tydzień nie jadł i nie wypróżniał się, przelewał się przez ręce, ale ten stan i tak nie spowodował decyzji o zmianie sposobu leczenia. Zdesperowana zawiozłam psa do innej lecznicy, gdzie zdiagnozowano zapalenie przewodu pokarmowego jako ostrą reakcję na sterydy, natychmiast odstawiono wszystkie doustne leki, zaordynowano hurtowo kroplówki, a potrzebne leki podano w iniekcji. Pies był w tak złym stanie ogólnym, że w zasadzie w drugiej lecznicy ratowano mu życie. Pan doktor z Broniewskiego dzwonił do mnie, kiedy się więcej nie zjawiłam, ale nie dlatego, że martwił się o psa, tylko dlatego, że "był ciekawy, jak się rozwinie sytuacja". Dodam jeszcze że namówieni przez niego wykonaliśmy wcześniej rezonans magnetyczny (900 zł). I wszystko byłoby dobrze, bo rezonans był potrzebny, gdyby nie to, że żaden neurolog-weterynarz nie chciał go później uznać. Rezonans przeprowadzony w Radiologice był opisany przez lekarza "ludzkiego", bardzo nieprofesjonalnie i był diagnostycznie nieprzydatny. Dowiedziałam się, że to stała praktyka w Radiologice (o czym nasz pan doktor wiedział) i że na lekarza wykonującego opisy badań, została skierowana skarga do Izby Lekarskiej. I chociaż nie mam żadnych zastrzeżeń do pań doktor z lecznicy przy Broniewskiego, ogólnie mam jak najgorsze wrażenia. Lecznica znajduje się tuż obok mojego domu, ale moja noga więcej tam nie postanie. A panie, które prowadzą tę lecznicę, powinny rozważyć zatrudnianie tak niekompetentnego lekarza, który nawet nie uznał za stosowne wysłać ciężko chorego psa na konsultację.

Źródło opinii: google.com

Liliana Kołłątaj avatar
Liliana Kołłątaj

Nastawienie wybitnie biznesowe. Nawet w dramatycznych przypadkach bardziej liczą się pieniądze niż dobro psa. Najdroższy gabinet weterynaryjny w okolicy. Wiedza taka sobie.

Źródło opinii: google.com

Piotr P. avatar
Piotr P.

Jak najbardziej godna polecenia przychodnia. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Najlepszą rekomendacją jest to że nasze psy zawsze się "cieszą" jak odwiedzamy gabinet. Szczerze polecam każdemu miłośnikowi psów, kotów i innych zwierzaków.

Źródło opinii: google.com

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.