Ocena społeczna

Na podstawie 4 opinii:

4.3

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 3 )
( 0 )
( 0 )
( 1 )
( 0 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 4
Sortowanie:

Pepe-wawa avatar
Pepe-wawa

Panie bardzo miłe, pełny profesjonalizm.

Źródło opinii: zumi.pl

Marzena avatar
Marzena

Nie polecam tego gabinetu. o mało co aby uśmiercili mi psa w ostatniej chwili dotarłam do innej kliniki , gdzie zdiagnozowano chłoniaka , a a gabinecie beaty musiał leczyli mi psa na ropomacicze. Przez ponad tydzień robili ciągle jakieś badania , pies przestał jeść , nie miał siły się podnieść, po prostu pies umierał. Chcesz stracić psa to idz do gabinetu Beaty Musiał na wolumen 53

Źródło opinii: zumi.pl

Dżo avatar
Dżo

Moja 9-miesięczna Halka szalenie boi się weterynarzy. Po otwarciu drzwi do budynku, gdy tylko poczuje zapach, zapiera się i zaczyna się kłopot. Badanie jest zawsze performensem - nie pozwala się dotknąć, próbuje mi wejść na głowę. PANI DOKTOR PRZEŁAMAŁA TEN STRACH. Przywitała psa smakołykami, wygłaskała... Halka dała się zbadać pierwszy raz! :):):) Zabiegi, które planowałyśmy wykonać są tańsze w innych gabinetach, w których pytałam o to, ale na pewno będziemy tam wracać - mniejszy stres psa jest dla wszystkich korzystniejszy. Za dzisiejszą poradę nie zapłaciłyśmy nic :) Bardzo polecam.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Zilvana avatar
Zilvana

Natomiast bardzo polecam lecznicę przy alei Wilanowskiej 364 b - czyli Weterynarz.waw.pl. Sterylizacja kotki trudna, bo okazało się, że miała ropomacicze, a kicia biegała już tego samego dnia po operacji. Polecam: dr Agnieszka Moderska. Kicia ma się dobrze. W ogóle lubię tę lecznicę - p. dr Czyżyk też jest super, przychodziliśmy do niej kilka razy z pozostałymi kotami.

Źródło opinii: forum.miau.pl

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.