5/5 - (2 votes)

Przychodnia Weterynaryjna WETMEDIC: Nowoczesne Podejście do Opieki nad Zwierzętami

Przychodnia Weterynaryjna WETMEDIC, zlokalizowana w sercu Warszawy na ulicy Zwycięzców 40, zdobyła uznanie dzięki swoim nowoczesnym metodom leczenia, a także zespołowi doświadczonych specjalistów. Z oceną 4.6 na podstawie 126 głosów, klinika ta wyróżnia się na tle innych placówek weterynaryjnych w Polsce, oferując szeroki zakres usług dla zwierząt domowych.

Wysoki Standard Opieki nad Zwierzętami

Wizja i Misja

WETMEDIC jest nie tylko kliniką, ale miejscem, gdzie miłość do zwierząt spotyka się z profesjonalizmem. Misją kliniki jest zapewnienie najwyższej jakości opieki zdrowotnej dla zwierząt, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w medycynie weterynaryjnej.

Zespół Specjalistów

Klinika może pochwalić się zespołem wykwalifikowanych lekarzy weterynarii, posiadających szerokie kompetencje w różnych dziedzinach medycyny zwierzęcej. Doświadczenie i ciągłe doskonalenie umiejętności to klucz do sukcesu WETMEDIC.

Usługi i Specjalizacje

Szeroki Zakres Usług

WETMEDIC oferuje kompleksową opiekę, od rutynowych badań profilaktycznych po skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Wachlarz usług obejmuje między innymi diagnostykę, stomatologię, chirurgię, a także specjalistyczne konsultacje.

Nowoczesne Technologie

Klinika korzysta z nowoczesnego sprzętu, który pozwala na szybką i dokładną diagnostykę. Wyposażenie to obejmuje między innymi nowoczesne ultrasonografy, sprzęt do RTG, a także laboratorium pozwalające na przeprowadzanie szczegółowych badań.

Dostępność i Lokalizacja

Godziny Otwarcia

Przychodnia jest dostępna dla swoich pacjentów przez większość tygodnia, oferując elastyczne godziny przyjęć. Poniedziałek do piątku: 10.00-22.00, soboty: 10.00-15.00, a niedziele: 10.00-13.00, co jest wyjątkowe na tle innych klinik w Warszawie.

Lokalizacja

Położona w dogodnej lokalizacji na Pradze-Południe, klinika jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców dzielnicy, jak i dla osób dojeżdżających z innych części miasta.

Kontakt i Informacje Dodatkowe

Dane Kontaktowe

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kliniki, aby dowiedzieć się więcej o świadczonych usługach, zespole oraz aktualnych wydarzeniach i promocjach.

Przychodnia Weterynaryjna WETMEDIC w Warszawie to nowoczesna, dobrze wyposażona placówka, która skupia się na zapewnieniu kompleksowej i profesjonalnej opieki zdrowotnej dla zwierząt. Wysoko wykwalifikowany personel, nowoczesne technologie oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że jest to idealne miejsce dla każdego właściciela zwierzęcia, który poszukuje najlepszej opieki dla swojego pupila.

1 KOMENTARZ

 1. Karolina 2022-02-15 15:59

  Świetny weterynarz dr Andrzej 🙂 A strzyżenie u p. Klaudii, to już wprost majstersztyk! 😍 pies wygląda rewelacyjne . Pani Klaudia mila, uśmiechnięta a przede wszystkim, bardzo profesjonalna. Psu tak się spodobało, że nie chciał wyjść z lecznicy 😂 Bardzo dziękuję ❤
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  SirLing90
  SirLing90 2020-12-08 16:31

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Wartość Bardzo fajna klinika, miła obsługa, przestrzegają zasady pandemiczne. Polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Grzesiek Kuc
  Grzesiek Kuc 2020-12-08 12:48

  Profesjonalna, fchowa i miła obsługa, wiele dostępnych usług.
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Kosmala
  Jerzy Kosmala 2020-12-02 22:20

  Super … to jedyne słowo godne tego miejsca i dziewczyn tam pracujących .
  Źródło opinii: google.com

  Ewelina Beer
  Ewelina Beer 2020-12-02 21:04

  Odkąd nasz pies dostał szczepionkę domięśniowo zamiast w pyszczek (Nobivac KC), chodzimy tylko do Wetmedic. Pani Doktor super zdiagnozowała guzy, zniknęły po antybiotykoterapii. Uprzejma recepcja, zawsze można zadzwonić.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Brzezińska
  Ewa Brzezińska 2020-12-02 20:48

  Profesjonalizm, zaangażowanie i super podejście do zwierząt i opiekunów. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Victoria Dobczynska
  Victoria Dobczynska 2020-12-02 18:21

  Ci Państwo są pod opieką kliniki i polecają.
  Źródło opinii: google.com

  Amadeusz Adamus
  Amadeusz Adamus 2020-12-02 17:00

  Bardzo dobra klinika. Aż chce się tam przychodzić i czerpać wiedzę dotyczącą zdrowia psa. Wszystkie Panie doktor na wysokim merytorycznym poziomie. Do tego pełne empatii. Jest dosyć drogo, ale za jakość trzeba zapłacić. Widać, ze Panie studiowały z pasji a nie z przymusu. Gorąco polecamy. Piksel i Franek
  Źródło opinii: google.com

  Karol Wasiluk
  Karol Wasiluk 2020-12-02 09:34

  Fachowa i szybka pomoc w diagnozowaniu oraz leczeniu. Padaczka psa profesjonalnie leczona.
  Źródło opinii: google.com

  Szymon Walasek
  Szymon Walasek 2020-11-05 18:02

  Nie polecam. Trafiłem do lecznicy z polecenia z chorym kotem. Pomimo słabego stanu kota, paniom nie udało zagwarantować mu miejsca na USG (zazwyczaj kliniki starają się wcisnąć swojego pacjenta). Musiałem wykonać je w Fiolce (tego miejsca również nie polecam). Zainteresowanie lekarzy było mierne, kotu została postawiona diagnoza ostrego zapalenia trzustki – stanu, który normalnie wymaga hospitalizacji, szczególnie, jeśli kot nie je od ponad tygodnia. Zostałem odesłany do domu z zaleceniem kroplówek podskórnych. Nie było poprawy. Kot trafił w sobotę w nocy do szpitala na Gagarina, zdecydowałem się na zmianę lekarza prowadzącego i cała diagnostyka musiała zostać powtórzona. Poniedziałkowe USG potwierdziło FIP, wczoraj musiałem się z nim pożegnać. Pani doktor z Wetmedic poinformowała mnie pare dni wcześniej, że to zapewne nie FIP, ponieważ nie zgadza się stosunek A/G. Przeliczyłem go sam i jednak był on niedecydujący, a nie wykluczający. Zarówno ceny, jak i poziom opieki w Wetmedic, oceniam negatywnie.
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Sawińska
  Urszula Sawińska 2020-10-06 17:18

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Bardzo miła obsługa, szybka reakcja lekarza i znalezienie problemu u psa. Pani doktor była konkretna i szybko zadziałala, pieskowi ulżyło 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Michal Duszak
  Michal Duszak 2020-10-06 01:31

  Profesjonalna pomoc z ludzkim podejściem
  Źródło opinii: google.com

  Błażej
  Błażej 2020-08-22 15:37

  Najlepsza przychodnia na Saskiej Kępie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  HikaruOyama Red
  HikaruOyama Red 2020-06-05 12:11

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Bardzo przyjemne miejsce, wyrozumiała pani doktor. Ma sporo empatii i miłości do zwierząt. Ceny są umiarkowane, na pewno dobre do jakości przeprowadzonego badania, które było kompleksowe. Warta polecenia przychodnia.
  Źródło opinii: google.com

  Ula Kaczorowska
  Ula Kaczorowska 2020-06-04 09:46

  Profesjonalizm i niezawodność, uratowali życie mojej kotce. Bardzo dziękuję personelowi!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Ocicka
  Katarzyna Ocicka 2020-06-01 17:37

  Od 6 lat jeździłam z kotem po całej warszawie, odwiedziłam dużą częśc weterynarzy w tym specjalizującego się w urologii na Wilanowie i NIKT przez 6 lat, zanim nie trafiłam do WETMEDIC nie wpadł na pomysł wykonania USG nerek! Jestem ogromnie wdzięczna lekarce weterynarii Annie Żyłce-Tkaczyk oraz Pani wykoującej USG Kindze Wojczak bo dzięki nim w końcu wiem co mu jest! Przez 6 lat nikt nie pomyślał nawet że kot może mieć fizyczną wadę wrodzoną. Szczerze to nie miałam nadziei na poprawę jego stanu zdrowia a do weterynarzy podchodziłam sceptycznie. W końcu mam nadzieje że przestanie mieć ciągłe problemy z układem moczowym a może nawet przestanie popuszczać. Panie są mega miłe i mają świetne podejście do zwierząt. Bardzo polecam. <3
  Źródło opinii: google.com

  Przemysław Popkowski
  Przemysław Popkowski 2020-04-24 17:37

  Bardzo miłe miejsce, uprzejma obsługa, dobra i miła pani doktor, która nas przyjmowała.
  Źródło opinii: google.com

  lei la
  lei la 2020-03-30 21:07

  świetni fachowcy! dr Leżański pomógł mojej suni stanąć na nogi, a koty świetnie czuły się u dr Kalinowskiej 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Anna Huminiak
  Anna Huminiak 2020-03-30 18:52

  Fantastyczna opieka wszystkich naszych zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Kiełczewska
  Karolina Kiełczewska 2020-03-30 12:23

  Bardzo fachowi lekarze do tego przesympatyczni 🙂 Otrzymaliśmy ogromną pomoc na najwyższym poziomie! Indywidualnie podchodzą do pacjentów . Cieszę się, że mój pies trafił w tak dobre ręce!
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Basaj
  Maciej Basaj 2020-03-30 12:11

  Bardzo przyjazna i profesjonalna obsługa zwierzaków. Doraźnie i zabiegowo - super.
  Źródło opinii: google.com

  Hanna Domaradzka
  Hanna Domaradzka 2020-03-30 10:52

  Co prawda spodziewałam się jakiejś większej kliniki, a to dosyć małe miejsce ale jest w nim wszystko co potrzeba. Robiłam z moim pieskiem seniorem RTG i badanie krwi (wynik był tego samego dnia wieczorem, od razu do omówienia), czekamy jeszcze na USG i może EKG bo piesek ma powiększone serce. Generalnie pokochał panią Edytę od pierwszego niuchnięcia, mimo że nie jest wielkim fanem poznawania nowych osób. Wszystko sprawnie i z wielkim zaangażowaniem. Aż sama chciałabym pracować w takim miejscu, żałuję że nie zostałam weterynarzem 🙂 to miejsce polecam bardzo.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz
  Łukasz 2020-03-27 18:41

  Super podejście do pacjentów, szczególnie polecam Panią Anie Żyłkę, ceny również super
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agata Adrja
  Agata Adrja 2020-03-27 18:40

  Pani Anna Żyłka bardzo miła i profesjonalna. Polecamy 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Grzegorz Maltańczyk
  Grzegorz Maltańczyk 2020-03-27 09:41

  WETMEDIC 18.03.2020 wizyta u fryzjera mojego maltańczyka. Strzyżenie psa to jeden wielki skandal !!!!!!. powycinana sierść , nierówne ścięcie włosa, pies nie wykąpany ( ale pieniądze skrzętnie doliczone za mycie) włosy odrosną . Pani KLAUDIA która strzygła psa (młoda pani ?) miała chyba zespół napięcia przedmiesiączkowego i się normalnie wyżyła na niewinnym psie albo nie ma pojęcia o strzyżeniu . Więc przestrzegam ludzi którzy kochają swoje psy przed wizytą u fryzjera w tej znęcalni. Zdjęcia po strzyżeniu (do wglądu} poszły w świat. WETMEDIC --- NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Małgorzata Skwierczyńska
  Małgorzata Skwierczyńska 2020-02-10 19:57

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za szybką i skuteczną pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Krysia P
  Krysia P 2020-02-10 17:40

  Ortopeda super. Sama przychodnia bardzo mała, pies się stresował w poczekalni bo za.kazdymi drzwiami jakiś pies piszczał
  Źródło opinii: google.com

  Stanisław Lewandowski
  Stanisław Lewandowski 2020-01-06 21:01

  Mądrzy i empatyczni lekarze, bardzo dobra komunikacja nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Sprawne laboratorium, doświadczeni chirurdzy. Polecam całym sercem i rozumem.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł I.
  Paweł I. 2020-01-06 20:00

  Doświadczeni i bardzo kompetentni lekarze, których uwielbia mój pies. Zawsze ciągnie mnie na spacerach do drzwi przychodni, kiedy tamtędy przechodzimy.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Czaja
  Joanna Czaja 2019-12-31 11:13

  Potwierdzam wcześniejsze opinie, dobra lecznica, która dba o zwierzęta. Spotkałam się z ciepłymi słowami i wsparciem w leczeniu mojego zwierzaka, czego nie mogę powiedzieć o wszystkich placówkach weterynaryjnych. Szczegółowo opisany problem, plan leczenia i przepisane leki. Fajnie, że są takie miejsca, w których czuć, że zależy komuś na pomocy, nie jedynie na zarabianiu pieniędzy. Empatia wobec zwierzaka i właściciela, to coś co bardzo cenię.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał
  Rafał 2019-12-31 08:29

  Bardzo dobra lecznica. Szczególnie polecam dr Violettę, po prostu profesjonalista. Świetny lekarz weterynarii!
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra
  Aleksandra 2019-11-29 22:41

  Byłam tam co prawda tylko raz (więcej nie było potrzeby) ale odniosłam dobre wrażenie o tym miejscu. Personel miły i pomocny, ortopeda wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania. W tym miejscu liczy się zwierzę a nie pieniądze. Lekarz miał możliwość skierowania nas na dodatkowe badania czy rehabilitację, a od razu powiedział, że nie będzie to miało żadnego wpływu na zdrowie psa i to tylko wyrzucenie pieniędzy w błoto. Jedyny problem był z zaparkowaniem samochodu w pobliżu. Generalnie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Gabriel Czech
  Gabriel Czech 2019-11-29 21:40

  Dobra lecznica, w której widać chęć niesienia pomocy. Niedawno byłem ze swoim zwierzakiem i szybko zajęto się problem. Diagnoza, propozycja leczenia, leki. Trafna diagnoza jak wiadomo to podstawa, w tym przypadku nie było inaczej.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Geryń
  Łukasz Geryń 2019-11-29 14:17

  Mamy same dobre wspomnienia z tą przychodnią. Problem jest tylko z parkingiem - nie posiadają swego. Mimo przeprowadzki w inną część Pragi, pozostaliśmy wiernymi klientami.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Sadowski
  Piotr Sadowski 2019-11-29 13:51

  Bardzo fajna przychodnia. Widać od razu, że mają serce do zwierząt. Personel miły, chcący kompleksowo pomóc jak najlepiej każdemu zwierzakowi. Wszystko zostało wyjaśnione, zapisane. Fajnie, że nie czuć tu chęci zarabiania pieniędzy, a prawdziwej pomocy - co nie zawsze jest normą w innych placówkach.
  Źródło opinii: google.com

  Dla Lamusów
  Dla Lamusów 2019-09-19 21:02

  Kolejki, pani na recepcji nie wie co się dzieje i wprowadza dodatkowe zamieszanie z racji tego iż nie zajmuje się swoimi obowiązkami. Znika na długo i klienci są zdezorientowani . Częste kłótnie w kolejce, niepotrzebna nerwowa atmosfera. Lepiej szukać czegoś innego .
  Źródło opinii: google.com

  Bartek Konarski
  Bartek Konarski 2019-08-29 21:56

  Lubię tę klinikę. Jest miła atmosfera, obsługa w recepcji. Zawsze dostaję paragon fiskalny. Można też płacić kartą. Lekarze, jeśli na czymś się nie znają odsyłają do specjalistów (co jest bardzo odpowiedzialne i profesjonalnie). Wyciągają siewki z uszu. Robią prześwietlenia. Pobierają krew do badań. Robią sterylizację i podchodzą do tego profesjonalne (wcześniejsze badania, przygotowania, odpowiedni wybór czasu).
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Krokowska
  Agnieszka Krokowska 2019-08-29 20:10

  Lekarze z sercem dla każdego zwierzaka
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Kondraciuk
  Natalia Kondraciuk 2019-08-29 13:34

  Bardzo dobre podejście dla zwierzaków. Aż miło przyjść 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Rymuszka
  Jacek Rymuszka 2019-08-29 08:17

  Świetna przychodnia, profesjonalni lekarze weterynarii z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Obsługa szybka i bardzo miła, nie naciąga i stara się szukać najlepszych rozwiązań nawet nieoczywistych problemów również behawioralnych. Bardzo serdecznie polecam to miejsce
  Źródło opinii: google.com

  Maria
  Maria 2019-07-29 14:27

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna na Saskiej Kępie w Warszawie. Bez naciągania, przemilczania i tym podobne (jak w przypadku Fiolki). Widać, że pracownicy kochają zwierzęta (p. Anna Żyłka i p. Edyta Kalinowska - polecam!) i naprawdę chcą im pomóc. A poza tym potrafią rozmawiać i wytłumaczyć, co się dzieje. WARTO!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Dawid Szulc
  Dawid Szulc 2019-07-20 08:03

  Znakomita przychodnia weterynaryjna. Każdy specjalista u którego byliśmy ma świetne podejście do zwierzaka. Ostatnio byliśmy na zabiegu stomatologicznym i również wszystko przebiegło bardzo szybko i pomyślnie. Serdecznie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Klim
  Paulina Klim 2019-05-30 16:59

  Nie polecam tej kliniki!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwszy raz poszłam do tej kliniki z pieskiem, bo miał krostę na czole, bo mnie to zmartwiło, a ta klinka jest po prostu najbliżej domu. Stwierdzono, że pies ma nowotwór. Pojechałam do innej kliniki i pan doktor zdrapał zwykły strup z uśmiechem, że nic mu nie jest i tak było. Kolejny raz trafiam do kliniki bo pies był osowiały, pani doktor stwierdziła zatrucie pokarmowe, dostał zastrzyk domięśniowy w łapkę i w kark. Na drugi dzień nie mógł się podnieść, miał niedowład, paraliż tylnych łapek z brakiem czucia w prawej łapce. Moja kochana Paciuna trafił do innej kliniki i lekarze ratowali mu życie, a teraz ratują mu łapki, żeby znów zaczął chodzić. Więc jeszcze raz i ostatni podkreślę, że nigdy tu nie wrócę, nawet jakbym miała jechać do najbliższej 500 kilometrów!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Bezak
  Urszula Bezak 2019-04-07 22:36

  Pracownicy są pasjonatami swojej pracy i kochają zwierzęta. Wkładają całe serce w swoją prace, dodatkowo mój pies nie stresuje sie zupełnie wizytami. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Rafał F
  Rafał F 2019-04-07 17:13

  Polecam! Profesjonalny i bardzo miły personel.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Szewczyk
  Monika Szewczyk 2019-04-07 15:08

  Za brak odpowiedzi na wysłaną wiadomość w bardzo ważnej sprawie.
  Źródło opinii: google.com

  Czarna Czr
  Czarna Czr 2019-04-07 01:09

  Polecam z całego serca Dr. Leżańskiego ! Wspaniały specjalista z rewelacyjnym podejściem zarówno do zwierząt jak i opiekunów. Opiekunowie mogą aktywnie uczestniczyć w przeprowadzanych badaniach, dzięki czemu wszystko dużo łatwiej zrozumieć. Człowiek wychodzi z rzeczowo postawioną diagnozą i bogatszy o wiedzę Wszyscy weterynarze powinni brać przykład z Pana Doktora
  Źródło opinii: google.com

  pies Boomer ze schroniska
  pies Boomer ze schroniska 2019-03-10 22:35

  Kochacie swoje zwierzęta to uważajcie na dr Leżańską. Dr Leżańska wykonała sanację jamy ustnej mojego psa. Usunęła 4 zęby, 3 ruszające się siekacze i jeden przedtrzonowiec, pozostawiając najbardziej problematyczny ząb trzonowy trudny do usunięcia. Oznacza to , że będzie potrzebny drugi zabieg, druga narkoza i drugi rachunek. Przy odbiorze psa nie było dr Leżańskiej jak i przy wizycie kontrolnej / wypis nieczytelny/. Wet która badała psa nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania , zdenerwowana dała mi kartę zabiegową , z której wynika ,że pies nie miał już kilku zębów. Powinnam być poinformowana co dzieje się z psem i jak postępować w przyszłości. na pytanie o cenę , która różniła się znacznie od wcześniej uzyskanej informacji/160-350zł/ usłyszałam ,że zawsze tak jest. usługę wyceniono na 550zł. zdecydowanie odradzam sanację u dr Leżańskiej
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Norin Walles
  Norin Walles 2018-11-25 19:09

  Nasze doświadczenie z kliniką raczej słabe. Mam wrażenie, że leczą tak, żeby za szybko nie wyleczyć i zarobić jak najwięcej na kolejnych i kolejnych wizytach. Konsultowane w innych klinikach wyniki ignorują z niedowierzaniem. Nie potrafią postawić diagnozy. A zwierz cierpi.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Morawska
  Daria Morawska 2018-10-04 10:05

  Nie trzeba umawiać się na wizytę, można przyjść "z ulicy". Przemili lekarze z niespotykanie ludzkim podejściem do zwierzaka, piesek wychodzi szczęśliwy i chętnie wraca na kolejną wizytę. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata S
  Małgorzata S 2018-10-04 07:12

  Bardzo dobre podejście do szczeniaka. Wizyta bez umawiania bez problemu.
  Źródło opinii: google.com

  Schowaj BabciDowód
  Schowaj BabciDowód 2018-10-04 01:31

  Jak czytam opinie, że ceny wysokie to odnoszę wrażenie, że to jedyny weterynarz jaki Ci ludzie odwiedzili i porównują to z wizytą u lekarza pierwszego kontaktu... Fantastyczna przychodnia, lekarze kochający zwierzaki i pełen profesjonalizm. Polecam każdemu kto kocha swoje pociechy 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Grazyna Wisniewska
  Grazyna Wisniewska 2018-08-30 11:48

  Od roku od czasu do czasu niestety muszę bywać u weterynarza, czasami nasze pupule choruja i powiem że przesympatyczna i co najważniejsze Profesjonalna obsługa! zawsze polecam innym:)!
  Źródło opinii: google.com

  Jola J
  Jola J 2018-08-30 07:05

  Jak leczyć swoich czworonogów to tylko tu:-D
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Kotyńska
  Karolina Kotyńska 2018-07-20 00:50

  Serdecznie dziękujemy za opiekę nad kotem. Sprawy i male i duże ( złamana łapa, ropień na połowę kota ) zawsze super sprawnie uleczone. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Kot
  Patrycja Kot 2018-07-03 23:52

  Nie mieszkam w Warszawie jednak byłam w odwiedzinach u rodziny ze swoim pieskiem i niestety mieliśmy nagłą sytuację która wymagała interwencji weterynarza. Trafiliśmy właśnie do Wetmedic. Został natychmiast zbadany i podano mu odpowiednie leki, wizyta była naprawdę bardzo przyjemna, zwierzak nie uciekał a co najważniejsze szybko doszedł do siebie 🙂 Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Julia Przybysz-Przybyszewska
  Julia Przybysz-Przybyszewska 2018-07-03 23:52

  Bardzo profesjonalna lecznica. Jednak ceny dość wysokie.
  Źródło opinii: google.com

  Kate Moor
  Kate Moor 2018-07-03 22:20

  Troskliwi wobec zwierzat, uprzejmi. Widac ze dobro zwierzecia jest dla nich wazne. Zawsze chetni do pomocy. Pracuja tu weterynarze z powołaniem.
  Źródło opinii: google.com

  Bożena Halbedel
  Bożena Halbedel 2018-07-03 21:49

  Dziękuję za pełen profesjonalizm i troskliwą opiekę nad moim pieskiem. Szczególne uznanie dla cudownych rąk doktora Leżańskiego Szczerze polecam wszystkim tą przychodnię!
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Kokot
  Andrzej Kokot 2018-07-03 21:16

  To nasza stała przychodnia. Chodzę do niej ze swoimi dwoma psiakami od lat, zawsze trafione diagnozy i szybka pomoc, cenowo również korzystnie.
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Damięcki
  Kamil Damięcki 2018-07-03 20:49

  Gabinet godny polecenia. Pomogą zawsze kiedy trzeba, łatwo się skontaktować, świetne podejście do zwierzaków, ceny również atrakcyjne w stosunku do jakości usług. Według mnie to najlepsza lecznica w Warszawie.
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Piasecka
  Iwona Piasecka 2018-07-03 20:49

  Przychodnia dla zwierząt czynna codziennie nawet w niedzielę.
  Źródło opinii: google.com

  Konrad Bartczak
  Konrad Bartczak 2018-07-03 19:48

  Dobrze zajmują się kotkami, przychodnia ok
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Górecki
  Maciej Górecki 2018-07-03 19:05

  Doskonały gabinet. Chodzę regularnie ze swoimi zwierzakami, zawsze jestem zadowolony. Ceny za usługi bardzo przystępne, jakość usług bardzo wysoka.
  Źródło opinii: google.com

  Karol Kotowicz
  Karol Kotowicz 2018-07-03 19:03

  Bardzo polecam tę klinikę weterynaryjną, spotkałem się w niej z bardzo życzliwym i ludzkim podejściem. Także profesjonalnym rzecz jasna. Na pierwszy rzut oka widać, że pani weterynarz tam pracująca wykonuje swój zawód z powołania.
  Źródło opinii: google.com

  Zuzia Leżańska
  Zuzia Leżańska 2018-07-03 19:03

  Genialne miejsce!!! A najfajniejsza Pani Doktor Agnieszka!!!
  Źródło opinii: google.com

  Zofia Grzywacz
  Zofia Grzywacz 2018-07-03 18:44

  Świetne podejście do zwierząt, trafne diagnozy, Panie zawsze miłe i pomocne . Reasumując polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Kisser
  Paulina Kisser 2018-07-03 18:23

  Opieka nad zwierzętami na najwyższym poziomie. Usługi w tym miejscu nie są tanie ale warto zapłacić. Recepcja nie informuje klienta należycie o pełnych kosztach zabiegów.
  Źródło opinii: google.com

  Bartłomiej Grzywacz
  Bartłomiej Grzywacz 2018-07-03 18:15

  Zawsze pomocni i trafi z diagnozami. Lecz fajnie by było dostać już jakaś kartę stałego klienta za tą ilość wizyt z moim psem 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ania Siemińska
  Ania Siemińska 2018-07-03 17:40

  Przemili ludzie, bardzo przyjaźnie nastawieni do zwierzarzka i człowieka. Pełne zrozumienie i profesjonalizm. Operacja rzepki przebiegła pomyślnie i pies się czuje dobrze.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Michalik
  Joanna Michalik 2018-07-03 15:49

  Mój husky przepada za doktor Leżańską 😀 bardzo lubi do niej chodzić 😀 zawsze trafne diagnozy, super podejście do zwierzaków i przede wszystkim skuteczne leczenie 😀 polecam z całego serca 😀
  Źródło opinii: google.com

  Adrian Kalita
  Adrian Kalita 2018-07-03 14:17

  Bardzo dobry gabinet, lekarze z ogromnym doświadczeniem, doktor przeprowadził skomplikowaną operację u mojego psa i dzięki niemu może się sprawnie poruszać.
  Źródło opinii: google.com

  Galyna Liuta
  Galyna Liuta 2018-07-03 13:51

  Dobra i miła obsługa, ale ceny są nieco wygórowane.
  Źródło opinii: google.com

  joanna joanna
  joanna joanna 2018-07-03 12:03

  Dobra opieka lekarska. Przeważnie trzeba dość długo czekać. Ceny raczej wysokie.
  Źródło opinii: google.com

  Anna S.
  Anna S. 2018-07-03 11:04

  Dobry weterynarz i fryzjer. Ceny z górnej półki, ale to dobra lokalizacja. Można wjechać na udostępniony parking.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Urban
  Monika Urban 2018-07-03 01:18

  Tacy ludzie to skarb. Pan doktor uratował moją psinkę po wypadku. Czuje się już coraz lepiej. W dodatku zaskoczyła mnie niska cena tego wszystkiego co dla niej zrobiono. Widać, że pracownicy naprawdę kochają zwierzęta.
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Skrzynecki
  Grzegorz Skrzynecki 2018-07-03 01:16

  Znakomita fachowość całego zespołu. Profesjonalne podejście, gorąco polecam !!!
  Źródło opinii: google.com

  Nowisia6
  Nowisia6 2018-07-03 01:15

  Najlepsza pomoc dla waszego zwierzaka 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ania SaskaKepaInfo
  Ania SaskaKepaInfo 2018-07-03 01:09

  Świetna przychodnia weterynaryjna. Kompetentni i mili lekarze. Kompleksowa obsługa. Jedyna wada to fakt, że nie działają 24/7... ale i tak od lat leczymy tam nasze koty, bo bardzo profesjonalnie się nimi tam opiekują.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Żyłka
  Aleksandra Żyłka 2018-05-11 19:28

  Fantastyczna i fachowa opieka 🙂 Odwiedzamy regularnie na szczepienia, odrobaczanie, gdy boli brzuszek a 10 dni temu Korcia (moja najcudowniejsza pod słońcem roczna suczka) przeszła zabieg sterylizacji - wszystko poszło bezproblemowo! Korcia dostała eleganckie ubranko (czerwony to jej kolor!) i już na drugi dzień po zabiegu chciała się bawić 🙂 Dzisiaj ściągnięto jej szwy, więc radość przeogromna - znowu będzie można brykać i gonić gołębie 😀 No i dzięki smakołykom i głaskom, które dostaje od Pań doktor żaden zastrzyk nie jest straszny 😀
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika Żabicka
  Monika Żabicka 2018-04-12 12:48

  Strzyżenia psów już nie polecam, w tamtym roku super profesjonalnie dokładnie i starannie - a w tym kompletna odmienność - postrzępione i równe strzyżenie psiaka, niestety już nie polecam 🙁 Z pewnością już nie skorzystam z ich usług
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Natalia Mroczek
  Natalia Mroczek 2018-03-29 11:15

  Cała przychodnia zasługuje na ogromną pochwałę, jednak największe uznanie i ukłon w stronę Pani Ani i Violi za profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu swoich pacjentów!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Tomek Majewski
  Tomek Majewski 2018-02-18 17:20

  Przede wszystkim bardzo fachowo a do tego milo ! Polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Klaudia Synak
  Klaudia Synak 2018-02-18 01:31

  Wspaniali specjalisci, przyjemna atmosfera , bardzo polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mikołaj Pawlak
  Mikołaj Pawlak 2018-02-17 22:41

  Gdyby lekarze zajmujący się nami, właścicielami zwierząt, podchodzili do swojej profesji równie sumiennie, co zespół kliniki weterynaryjnej Wetmedic, bylibyśmy najzdrowszym narodem na świecie. A na pewno najbardziej rozpieszczonym 🙂 Fachowa i niezwykle empatyczna kadra. Polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sebastian Tkacz
  Sebastian Tkacz 2018-02-17 18:44

  Już cztery nasze psy były/są pod opieką Wetmedic (dwa do końca ich życia doskonale prowadzone, dwa aktualnie również wspaniale traktowane). Zawsze pełny profesjonalizm, uśmiech i w trudnych chwilach dobre słowo (dr Agnieszka, dr Edyta, wcześniej dr Wiola). A dr Leżański robi takie cięcia, że ich po 2 tygodniach nie widać 😉 Przepyszne smaczki przy wizycie (dla psiaków 😀 )
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magda Jaworska
  Magda Jaworska 2018-02-17 13:10

  Super podejście. Profesjonalny zespół i wyposażenie gabinetu. Polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Czapla
  Ania Czapla 2018-02-17 10:21

  Cały zespół Wetmedic to bardzo mili, profesjonalni, podchodzący z miłością do każdego zwierzaka ludzie. dr Leżański uratował dwa moje psy, Bezę z patykiem w zatokach czołowych (sytuacja nagła i operował w swoim czasie wolnym) i dwukrotnie Charliego z nowotworem tkanki miękkiej. Jesteśmy im dozgonnie wdzięczni 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mały Gienio
  Mały Gienio 2018-02-17 08:17

  Mój kot leczyłby się w Wetmedic -:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Tomasz Ca
  Tomasz Ca 2018-02-17 00:11

  Mój kot odwiedza tylko tę przychodnię.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Gregor Texadore
  Gregor Texadore 2018-02-17 00:02

  Jestem zadowolonym klientem kliniki od lat dlatego wraz z moimi pupilami gorąco polecam usługi Wetmedic, szczególnie dr Agnieszkę , która ze swoim cudownym podejściem do zwierząt jest dla mnie współczesną Artemidą !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aga Aga
  Aga Aga 2018-02-04 09:40

  Fantastyczna przychodnia!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Rafał Dowgird
  Rafał Dowgird 2018-01-22 21:40

  Dobre podejście do kotów, przejrzyste wyjaśnienia co i jak (u obu pań, bo wizytowaliśmy dwie różne). Stwierdzone po kilku wizytach z dwoma różnymi kocicami.
  Źródło opinii: google.com

  Saskers
  Saskers 2018-01-22 21:02

  W sumie fachowa i miła obsługa nad moim futrzakiem. Merytorycznie wszystko wydaje się ok. Niestety na niektóre badania trzeba czekać długo (usg) - chodzi o dostępność lekarza który robi badania. POLECAM
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Szczepańska
  Ewa Szczepańska 2018-01-22 17:44

  Od lat prowadzę u nich dwa koty i psa i jestem bardzo zadowolona.
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Urbaniak
  Wojciech Urbaniak 2018-01-22 17:13

  Bardzo profesjonalne podejście, mój kot z natury nie lubiący obcych zachowywał się przy pani doktor jak plastelina. Za odrobaczenie, obcięcie pazurów, osłuchanie, obmacanie całości zapłaciłem 45zl także chyba niedrogo. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Świernoga
  Joanna Świernoga 2018-01-09 21:49

  Jedyna lecznica, która ratuje zwierzęta z duuużym sercem, po raz kolejny ratują mi mojego psa. Dziękuję za pomoc i ogromne zaangażowanie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Rafał Foltyn
  Rafał Foltyn 2018-01-09 00:02

  Polecam! pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  rosie11
  rosie11 2018-01-05 14:58

  Weterynarz któremu ufam to doktor Leżański z Wetmedic. Zwiedziłam w stolicy już wielu ale prędzej czy później mi podpadali. Tu jest zupełnie inaczej, doktor jest doskonałym ortopedą i chirurgiem dla zwierząt w Warszawie i pierwszym którego mój Bruno się nie boi i nie próbuje gryźć W dodatku był przez niego operowany i jest zupełnie zdrowy Gorąco polecam, na tej stronce https://www.wetmedic.pl/ jest kontakt do przychodni bo na wizyty u doktora trzeba umawiać się wcześniej chyba że to coś pilnego to oczywiście przyjmuje bezzwłocznie
  Źródło opinii: forum.o2.pl

  Elzbieta Rogozinska
  Elzbieta Rogozinska 2018-01-04 11:33

  Profesjonalna,miła obsługa.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Łasiczka
  Aleksandra Łasiczka 2017-12-18 18:02

  Nie polecam. Uwaga na dr. Kalinowską, która o mały włos nie zabiła kota po podaniu Biovetalginu (lek przeciwbólowy), którego KOTOM SIĘ NIE PODAJE!!! Podanie tego leku wywołało u kota wstrząs (piana z pyszczka, drgawki). Gdyby nie natychmiastowa reakcja i lekarze z Gagarina, którzy go reanimowali, kot by umarł. Właścicielka kliniki skomentowała całą tę sytuację słowami „to się zdarza” !!!!!!! Żadnych przeprosin, żadnej skruchy, a cały koszmar spowodowany przez niekompetentnego lekarza.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jowita
  Jowita 2017-11-22 14:22

  Ja mogę polecić Pana Doktora Stanisława Leżańskiego z kliniki Wetmedic na Zwycięzców, uratował mi kota po pobiciu przez jakichś meneli, naprawdę Baton wyglądał fatalnie i myślałam, że tego nie przeżyje ale Doktor okazał się aniołem 🙂 Kot nie tylko przeżył ale w dodatku chodzi i nie widać że miał tak poważne obrażenia 🙂 Uważam, że to najlepszy weterynarz ortopeda w Warszawie, tutaj stronka z dokładną lokalizacją 🙂
  Źródło opinii: warszawa.naszemiasto.pl

  Anna Małgorzata
  Anna Małgorzata 2017-06-29 21:41

  Jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi za pomoc w leczeniu Miśki. Szczególnie dziękuję Doktor Wioli Kowalik za wszystko co dla nas zrobiła.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kinga Izdebska
  Kinga Izdebska 2017-06-11 12:11

  Przyszłam późnym wieczorem z kotem znalezionym na ulicy. Wyszłam z wiarą w ludzi.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Beata Nowakowska
  Beata Nowakowska 2017-02-28 07:09

  Najlepsza lecznica w Warszawie!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Bartosz Bartoszu
  Bartosz Bartoszu 2017-02-16 21:59

  Doktor Leżański ponad rok temu zoperował ” uchyłek prostnicy ” mojego 10 letniego psiaka, minął już ponad rok i po problemie nie ma śladu. Dodam, że wcześniej psiak przeszedł 3 takie operacje u dwóch różnych chirurgów – bez skutku. Co mogę więcej dodać…uchyłek to z tego co wiem duży problem do skutecznego zoperowania, tkanki miękkie etc…kilku innych chirurgów nawet nie chciało się tej operacji podjąć, mimo to doktor Leżański poradził sobie z tym. Ogromnie polecam i gorąco pozdrawiam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paulina Szot
  Paulina Szot 2017-01-19 20:10

  Super , podejście do zwierząt no i właścicieli oczywiście. Polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Emi Łach
  Emi Łach 2016-12-30 15:18

  dr Leżański to mistrz! Uratował naszego mruczka 4lata temu.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Estera Kuban
  Estera Kuban 2016-11-07 20:00

  Doskonali fachowcy, super opieka! 2 razy wyprowadzili moją sunie z babeszjozy! Zawsze mili i pomocni. Niestety przeprowadziłam się do Piaseczna przez co musiałam zmienić przychodnię pierwszego kontaktu, ale przy cięższych chorobach na pewno będę wracać! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  ismena
  ismena 2016-10-20 06:17

  Potwierdzam. Wielkie zaangażowanie i wiedza. Moje zwierzaki znają ją już z 6 lat, od kiedy zaczęła pracować w.Wetmedic.
  Źródło opinii: barfnyswiat.org

  immortal
  immortal 2016-10-20 06:16

  Ja polecam Panią Kowalik z przychodni na Zwycięzców – Wetmedic.
  Źródło opinii: barfnyswiat.org

  Tosia Mazur
  Tosia Mazur 2016-05-05 15:18

  Cieszę się,że mam tak wspaniałe miejsce tuż obok domu. Pani Viola jest z nami od początku i ma ogromne serce do mojej Audrey. Pies nigdy nie jest zestresowany na wizycie, a to właśnie kwestia podejścia. Pan dr Leżański wczoraj zrobił sterylizację mojej suczce. Wspaniały człowiek, wszystko wytłumaczył, uśmiechnięty, Audrey na Jego widok mało nie urwała dziś ogona Polecam wszystkim bardzo!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Milena Bloch-Kowzan
  Milena Bloch-Kowzan 2015-06-01 17:20

  Bardzo polecam dr Kowalik – super podejście do zwierząt, miła, fachowa udziela wszelkich informacji, odpowiada na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia kotka oraz z podejscia zarówno do pacjenta jak i do właściciela zwierzaczka 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Klaudia Dąbrowska
  Klaudia Dąbrowska 2015-05-11 09:09

  Świetni specjaliści, ze wspaniałym podejściem do zwierzat i niewątpliwie duża wiedza na ich temat. W klinice panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera. Po zostawieniu psa w klinice na czas operacji czułam ze jest w dobrych rękach, a gdy go odbierałam otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania, komplet informacji jak o niego dbać w najbliższych dniach oraz wszystkie leki w odpowiednich dawkach i dokładnie opisane. Jezeli zajdzie potrzeba skorzystania z usług weterynarza, na pewno pojawię sie w wetmedic. Bardzo polecam!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Julita Wycichowska
  Julita Wycichowska 2015-03-21 19:06

  Jest to MOJA przychodnia 🙂 . Leczę swoje psiaki Bajkę i Songo tylko tu. Panie są bardzo zaangażowane w każdy przypadek. Można im ufać. Operacje również były robione w tej przychodni gdyż przyjmuje tu świetny chirurg. Za każdym razem bez powikłań. Pozdrawiam Dr Anne i Dr Viole. 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Turakiewicz
  Ania Turakiewicz 2014-10-26 12:48

  Również bardzo polecam – nikt tak jak dr Wiola nie robi zastrzyków i szczepień! Dr Edyta i dr Paulina mają również świetne podejście do psiaków – Figiel pozdrawia:).
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Weronika Rybicka
  Weronika Rybicka 2014-07-10 14:43

  polecam! zawsze gotowi do pomocy nawet w nietypowych przypadkach, takich jak ratowanie jeży 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magda Cepielik
  Magda Cepielik 2014-05-19 13:34

  Polecam Lecznicę Wetmedic! Doskonali lekarze i zawsze pogodna atmosfera!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Małgorzata Komuda
  Małgorzata Komuda 2014-01-30 19:18

  SUPER 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Grażyna Krawczyk
  Grażyna Krawczyk 2013-10-28 18:21

  Jest Super
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Andrzej Zawadka
  Andrzej Zawadka 2011-01-08 19:35

  Hej, Ja z ręką na sercu mogę polecić gabinet na Zwycięzców, obok delikatesów Alma. Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć). W październiku moja „bestia” – york przeszedł zabieg usunięcia jąderek z powodu wnętrostwa. Do sprawy podeszli bardzo profesjonalnie, badanie krwi, EKG i bardzo miła obsługa. Pacjent następnego dnia po zabiegu śmiało podnosił nogę do sikania a blizna po zabiegu jest minimalna i bez zgrubień.
  Źródło opinii: goldenline.pl

  Poddasze
  Poddasze 2009-07-28 11:52

  Na Zwycięzców przyjmowała kiedyś dr Marta Zdun obecnie Salewicz i wtedy było tam rewelacyjnie. Koty były ratowane w każdym stanie i była bardzo rzetelna opieka, diagnoza bardzo trafna i leczenie na miarę kieszeni kogoś, kto ma sporo kotów i tyle kasy ile uzbiera poprzez bazarki. Pani Marta miała taką księgę leków i dobierała tańsze leki o takim samym składzie lub dobierała lek o danym składzie ale w innej postaci (np. takiej, którą można rozpuścić i podać do pysia albo w zastrzyku itp). Ale już jej tam nie spotykam. Przyjmuje teraz w Wesołej. Też bym chętnie dowiedziała się czy na Saskiej Kępie jest jakakolwiek dobra lecznica z weterynarzem, który zna się na leczeniu kocistych, bo mam coraz większe obawy, że nie ma szans przy tych lekarkach które tam teraz są 🙁 Mam bardzo złe doświadczenia…
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  Gu
  Gu 2009-07-08 01:31

  Zrobilam sterylke Brzusi na Zwyciezcow. Czysto, rzetelne odpowiedzi, rozpiska pelna co i jak, ale zastanawija mnie koszty kawtanik pooperacyjny 20zl lekarsto (antybiotyk) jeszcze w ciady 10 podany 2 razxy- 2x17zl samo ciecie 240 aa przed zabiegiem, pobranie krwi-badanie, 50 (czy 60zl nie pamietam juz) mam przedziwne wrazenie, ze troche wtopilam niepotrzebnie jak pomagalam siostrze robic sterylke jej kotki w Lodzi, to nie bylo kawtanika extra platnego (moze dlatego ze taki elastyczny, bialy), dodatkowych antybiotykow, tylko jeden w cenie zabiegu dzialajacy dluzszy czas, brak morfologii i sie tak zastanawiam, dobrze czy nie dobrze?
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  rudomi
  rudomi 2009-05-20 15:37

  Wetki na Zwycięzców są sympatyczne i pomocne, ale nie mam odwagi im zaufać. Kiedy było podejrzenie grzyba, nie miały nawet tej specjalnej lampy, pod którą go widać. Zaproponowały podanie advocata, więc uznałam, że to kiepski pomysł bez diagnozy. Za to zdecydowanie odradzam weta na ul. Krypskiej 52/54 w Warszawie (okolice Ronda Wiatraczna). Lecznica nazywa się „AS”. Co prawda miało to miejsce kilka lat temu i może zmieniła się ekipa, ale wtedy „wetka” tak „zaopiekowała się” naszym kotem, że wizyta u niej okazała się początkiem końca jej życia… napiszę może o tym na ogólnym wątku warszawskim.
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  zuzkawuwua
  zuzkawuwua 2005-08-13 14:34

  Mój pies chorował przez półtora roku, dopiero p. Agnieszka na Zwycięzców prawidłowo rozpoznała chorobę (a chodziłam do wielu lecznic) i go z tego wyleczyła. Z tego co wiem, weterynarz na rogu niekłańskiej i waszyngtona też jest całkiem niezły.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  maga785
  maga785 2005-08-05 22:00

  Bardzo dobra przychodnia jest na ulicy zwyciezców tuż przy miedzynarodowej(dokładnie w budynku echo investment).Przyjmują tam bardzo mili i dobrzy weterynarze. Zawsze chodziliśmy do pani Agnieszki Leżańskiej ale od czasu kiedy urodziła dziecko to przyjmuje równie sympatyczna i fachowa pani doktor.O dziwo mój kot sie jej nie boi.Zawsze bardzo szczegółowo odpowiada na każde pytanie a zwierzak jest bardzo dokładnie badany.Jak coś dzieje sie ze zwierzakiem poza godzinami pracy przychodni to można dzwonić na telefon komórkowy i pani doktor przyjezdza(tak było w przypadku ciezko chorego psa mojej sąsiadki).Przychodnia jest czynna o ile sie nie mylę do 22 w dni powszednie i do 15 w sobote i niedzielę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.