5/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna FeliCan: Nowoczesne Podejście do Opieki nad Zwierzętami

Współczesna weterynaria w Polsce rozwija się dynamicznie, a jednym z jej wiodących przykładów jest Przychodnia Weterynaryjna FeliCan, zlokalizowana na warszawskiej Woli. Ten nowoczesny ośrodek zdrowia dla zwierząt zyskał uznanie nie tylko wśród mieszkańców stolicy, ale także wśród szerokiej społeczności opiekunów zwierząt. W tym artykule przyjrzymy się, co sprawia, że FeliCan wyróżnia się na tle innych klinik weterynaryjnych.

Lokalizacja i Dostępność

Adres i Kontakt

FeliCan znajduje się przy ul. Umińskiego 16A w Warszawie, co czyni ją łatwo dostępną zarówno dla mieszkańców Woli, jak i osób przyjezdnych. Kontakt z przychodnią możliwy jest telefonicznie pod numerem (22) 671 40 00 oraz mailowo: felican@wp.pl. Strona internetowa www.felican.pl zawiera dodatkowe informacje oraz możliwość zapoznania się z ofertą kliniki.

Godziny Przyjęć

Klinika oferuje szerokie godziny otwarcia:

 • Poniedziałek – piątek: 9.00-21.00
 • Sobota: 9.00-17.00
 • Niedziela: 12.00-17.00

Elastyczność godzin przyjęć jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli zwierząt, którzy często poszukują pomocy poza standardowymi godzinami pracy.

Oferowane Usługi

FeliCan oferuje kompleksową opiekę nad zwierzętami, w tym:

 • Konsultacje weterynaryjne
 • Diagnostykę zaawansowaną, w tym badania laboratoryjne i obrazowe
 • Chirurgię, w tym zabiegi specjalistyczne
 • Profilaktykę, w tym szczepienia i odrobaczanie
 • Opiekę dentystyczną

Specjalizacja w leczeniu zwierząt domowych, zwłaszcza kotów i psów, sprawia, że personel jest wyjątkowo doświadczony w rozpoznawaniu i leczeniu typowych dla tych gatunków schorzeń.

Wykwalifikowany Personel

Klinika zatrudnia wykwalifikowanych weterynarzy, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia. Indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz szeroka wiedza specjalistyczna personelu przyczynia się do wysokiej jakości usług.

Ocena i Opinie Klientów

Z oceną 4.6 na podstawie 178 głosów, FeliCan cieszy się znakomitą reputacją wśród klientów. Wysoka ocena świadczy o zadowoleniu właścicieli zwierząt z poziomu opieki, jak również z profesjonalizmu i empatii personelu.

Przychodnia Weterynaryjna FeliCan to przykład nowoczesnego ośrodka, który łączy w sobie wysoki standard usług weterynaryjnych z indywidualnym podejściem do każdego zwierzęcia. Dzięki elastycznym godzinom pracy, szerokiej gamie oferowanych usług oraz wykwalifikowanemu personelowi, klinika ta stanowi cenne wsparcie dla opiekunów zwierząt w Warszawie. Wysoka ocena klientów jest potwierdzeniem jakości i efektywności świadczonych usług, co czyni FeliCan miejscem godnym polecenia każdemu, kto poszukuje profesjonalnej opieki dla swojego zwierzęcia.

1 KOMENTARZ

 1. J.Wasilewska 2023-07-12 03:29

  Pani Doktor ” Marzena Zmarlak z FelicanVet ” niebywałe wrażliwa kobieta , konpetentna z wspaniałym podejściem do zwierząt. Od wejścia do gabinetu czujemy profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, a przede wszystkim pasję w trosce ,by ratować chore zwierzęta.

  Wybór tej lecznicy ” dla pupila „, to najlepsza decyzja!

  W felicanVet – bezproblemowy całodobowy KONTAKT z fachową Dr.Marzenka Zmarlak .

  Wszystko to bez ukrytych opłat ,oraz naciągania na dodatkowe niepotrzebne badania, które prowadzą do nikąd . NAJWAŻNIEJSZE , w tej lecznicy udało się kitka wreszcie zdiagnozować , oraz skutecznie wyleczyć i znów bryka zdrowy ,szczęśliwy pełen chęci do zabaw i życia.

  Szczerze i Gorąco polecam niedowiarkom, że jeszcze mamy w Polsce prawdziwych lekarzy weterynarii z powołaniem.

  Dziękujemy 😻🥰
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agnieszka Gozdyra
  Agnieszka Gozdyra 2022-04-16 16:58

  Najlepsza klinika wet, w jakiej byłam ze swoimi zwierzętami. Po raz pierwszy lekarz interesował się stanem kota także poza czasem wizyty i wręcz domagał się informacji o tym, czy po lekach zachodzi poprawa. Byliśmy w kontakcie sms, by upewnić się, że wszystko ok. Troska, zaangażowanie, właściwe podejście, ceny nie z księżyca (choć wiadomo, że leczenie zwierząt kosztuje). Wspaniali lekarze na miejscu plus najlepszy specjalista od USG chyba w całej Europie – dr Marciński. Zdecydowanie polecam, my znaleźliśmy klinikę już na stałe.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agnieszka Zapała
  Agnieszka Zapała 2021-07-30 23:34

  Profesjonalna obsługa, pies zaprzyjaźnił się z lekarzami 😊 A co najważniejsze wyzdrowiał. Polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Teresa Matyjasiak
  Teresa Matyjasiak 2020-12-31 18:02

  Lekarze znakomici z sercem podchodzą do każdego stworzonka.
  Źródło opinii: google.com

  Marzenna Ryniewicz
  Marzenna Ryniewicz 2020-12-31 08:14

  Super klinika, lecze swoje psy w tej lecznicy 27lat.Caly zespół jest wspaniały. Do każdego zwierzaczka podchodza z Sercem. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Kitlas
  Rafał Kitlas 2020-12-22 18:52

  Wiedzą co robią. W porównaniu z innymi są bardzo na plus.
  Źródło opinii: google.com

  Jaroslaw Lyszkowski
  Jaroslaw Lyszkowski 2020-12-22 12:37

  Rewelacja, dobre podejście do pacjentów jak i opiekunow
  Źródło opinii: google.com

  kinga kożuchowska
  kinga kożuchowska 2020-12-15 07:44

  Przyjazne miejsce. Dobrzy specjaliści, zaangażowani i bardzo życzliwi. Przystępne ceny. Fachowa opieka. Polecam w 100%.
  Źródło opinii: google.com

  Ania Kpa
  Ania Kpa 2020-12-08 21:20

  Fantastyczna lecznica. Lekarze bardzo sympatyczni,profesjonalni najlepsi w tej okolicy. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Woźniak
  Tomasz Woźniak 2020-12-08 21:04

  Bardzo profesjonalnie. Świetne podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Hela i Jan Kędzierscy
  Hela i Jan Kędzierscy 2020-12-08 16:59

  Rewelacyjna Przychodnia Weterynaryjna. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Elżbieta Piotrowska
  Elżbieta Piotrowska 2020-12-08 08:11

  Bardzo fachowa, solidna obsługa doświadczonego weterynarza i jego zespołu. Już nie jeden raz ratowali moje psy. Także dzisiaj przeprowadzili bardzo skomplikowaną operację na łapie mojego borzoja. Jestem pod erażeniem. W dodatku Pan Doktor odwiózł mnie do domu, żeby pies się nie męczył
  Źródło opinii: google.com

  aga mrozowska
  aga mrozowska 2020-12-08 07:58

  Ze zwierzaczkiem tylko tutaj. Obsługa przemiła przez co piesek nie był w dużym stresie.
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Krzykowska
  Patrycja Krzykowska 2020-11-17 19:48

  Bardzo profesjonalne podejście w bardzo trudnej sla mnie sytuacji. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Monika Banaszek
  Monika Banaszek 2020-11-17 08:11

  Bardzo miły i rzeczowy weterynarz. Polecam!!!
  Źródło opinii: google.com

  Fin Consult
  Fin Consult 2020-11-17 01:31

  Pozytywne: Profesjonalizm Gorąco polecam, niesamowite podejście do zwierzątek.
  Źródło opinii: google.com

  Barbara M.
  Barbara M. 2020-10-14 16:59

  Cudowni lekarze zawsze pomocni wiele razy skutecznie leczyli mojego pieska
  Źródło opinii: google.com

  Michał Łączykowski
  Michał Łączykowski 2020-10-14 15:10

  Profesjonalne podejście do zwierząt, ceny umiarkowane. Możliwość uzyskania wszelkich niezbędnych informacji odnośnie pupili. Nie odnoszę wrażenia naciągania na koszty. Z czystym sumieniem polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Jóźwicka
  Ewa Jóźwicka 2020-10-14 13:20

  Z wiedzy i doświadczenia doktorów korzystają nasze zwierzęta już od 15 lat. Wiele razy dr Radajewski ratował nasze psy i koty z różnych zdrowotnych opresji. Dr Seweryn cudownie wpłynął na ’ oddanie’ wykałaczki przez naszego shih tzu który połknął ją w całości ( i w całości oddał) Ostatnio doktorzy leczyli nasza Zoe. Teraz czuję się świetnie. Bardzo polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Dominika W
  Dominika W 2020-10-14 11:04

  Szczerze polecam. Od 10 lat sprawują opiekę nad moim psem. Zawsze bez zastrzeżeń.
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Grzelak
  Maciej Grzelak 2020-10-14 11:04

  Krytyczne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Weterynarz i przedsiębiorca poniżej krytyki. Jakość świadczonych usług i klasy pracujących osób żenująco niska. W poniedziałek 1 września przychodnia podjęła się wykonania morfologii krwi psa przed zabiegiem. Przed pobraniem krwi lekarz był informowany o tym że zabieg jest następnego dnia rano i zobowiązał się dostarczyć do godziny 11 wyniki drogą mailową. Nastepnego dnia, kiedy ze strony weterynarza nie było kontaktu, zaczęliśmy bezskutecznie próbować połączyć się telefonicznie. Pies we wtorek nie został zoperowany, przez niesłowność lekarza, który wziął pieniądze za umowę z której się nie wywiązał. Udało się skontaktować z lekarzem telefonicznie dopiero w czwartek, po krótkiej rozmowie aroganckim tonem pracownik przychodni powiedział, że to nie ich problem bo oni zapłacili labolatorium za badanie, przekazali im maila który został im podany i nie maja sobie nic do zarzucenia. Uważam ze takie tłumaczenie, kiedy zleceniobiorcą w umowie, pomiędzy klientem a przychodnia jest przychodnia- jest absolutnym splunięciem w twarz rozmówcy. Po umówieniu się na spotkanie z synem właściciela przychodni (pracujący tam weterynarz), ciąg rozczarowań miał swoje kontinuum. Już nie jako rozczarowanie lekarzem a jako człowiekiem. Koszt badan jest absolutnie nieistotny bo 70 pln nie jest kwotą która zmienia życie, ale od osoby, która zawaliła umowę i dała ciała można by spodziewać się, że pierwszym odruchem będzie próba załagodzenia sytuacji i przyznania się do błędu oferując np. zwrot pieniędzy. Pan doktor jednak nie poczuł się w żaden sposób odpowiedzialny za swoich pracowników i to co zaoferował to spóźnione o 4 dni OPISANE ZŁYM NAZWISKIEM wyniki badań krwi psa wydrukowane na pogiętej kartce. Będąc tak zażenowany jakością usług, opuściła mnie jakakolwiek chęć zwrócenia uwagi na problem, który ewidentnie dla pana doktora był niezrozumiały. Podałem panu doktorowi rękę mówiąc, że jestem niezadowolony z ich wątpliwej jakości usług oraz sposobu ich świadczenia i wyszedłem. Absolutnie przestrzegam przed tym miejscem, w pobliżu znajduje się wiele miejsc, które oferują dużo lepszą jakość.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Dembiński
  Rafał Dembiński 2020-10-14 00:02

  Profesjonalne podejście. Ceny akceptowalne.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Malicka
  Paulina Malicka 2020-09-22 21:41

  Znakomici lekarze. Indywidualne podejście do zwierzaka.
  Źródło opinii: google.com

  Artur G
  Artur G 2020-09-22 16:13

  Przyzwoity weterynarz, który nie zaskoczył mnie niczym sensacyjnym w stosunku do tego, co usłyszałem. Olbrzymie nastawienie z mojej strony zostało niestety wystawione na próbę. Lekarz ewidentnie fachowiec z szeroką wiedzą, jednakże bez szczególnych propozycji leczenia. Duży minus do samego budynku, wkoło którego są kłopoty z parkowaniem, a sam obiekt wyglada trochę jak sklep monopolowy aniżeli lecznica :). Mimo kolejek, w innych lecznicach trochę lepiej wyglada proces przyjmowania pacjentów – my czekaliśmy ponad 40 minut, co jest trochę słabe. Chcieliśmy sprawdzić, czy warto zmienić obecnego lekarza i jeździć, ale nie warto 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Anna Kucharska
  Anna Kucharska 2020-09-22 15:41

  Wspaniali lekarze, oddani pacjentom i ich właścicielom. Od 12 lat dojeżdżamy z Wesołej na Ursynów i nie zmienimy lecznicy.
  Źródło opinii: google.com

  Alky Alk
  Alky Alk 2020-09-22 09:17

  Chyba najlepszy weteryniarz na dzielni
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Gontarska
  Joanna Gontarska 2020-09-22 01:14

  Nie ma lepszego weterynarza jak Pan dr Darek, zawsze coś wymyśli aby pomóc psu. Sympatyczny. Z wielką kultura osobista. Leczy moje staruszki, a one czują się w gabinecie komfortowo. Weterynarz o wielkim sercu ❤
  Źródło opinii: google.com

  Żanna Grabianowska
  Żanna Grabianowska 2020-08-06 21:01

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Zdecydowanie odradzam.pod każdym względem
  Źródło opinii: google.com

  GWS JARKO
  GWS JARKO 2020-08-06 19:28

  Zawsze zadowolony! Mój pies nie bardzo 🤔
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Piątkowski
  Maciej Piątkowski 2020-08-06 07:44

  Leczę tam moje psy od 25 lat. Nie szukam innych wetòw.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Ziętek
  Magdalena Ziętek 2020-06-29 13:55

  Fachowa opieka dla wszystkich pupili
  Źródło opinii: google.com

  Zbigniew Danielewski
  Zbigniew Danielewski 2020-06-18 23:52

  Fachowa, uprzejmą obsługa. Wyjątkowe podejście do zwierzęcego pacjenta- piesek był jak zaczarowany. Jesteśmy w trakcie kuracji. Tak więc, co do skuteczności wypowiem się następnym razem.
  Źródło opinii: google.com

  Kin Ka
  Kin Ka 2020-06-11 18:23

  Dr Marciński, najlepszy specjalista od USG w całej Warszawie.
  Źródło opinii: google.com

  Adriana Stachurska
  Adriana Stachurska 2020-06-11 17:44

  Bardzo dobra energia jest w tej przychodni. Ewidentne widać, że lekarze znają się na swojej pracy. W szczególności jestem wdzięczna za opiekę i wsparcie dla mojego Chivasa doktorowi Mariuszowi.
  Źródło opinii: google.com

  Olga Czarnecka
  Olga Czarnecka 2020-06-05 10:36

  Witam serdecznie, czy ktoś jest w stanie potwierdzić czy przychodnia jest normalnie otwarta, lub czy nastąpiła zmiana w godzinach otwarcia? Niestety nie mogę się dodzwonić.
  Źródło opinii: google.com

  Elżbieta von Engel
  Elżbieta von Engel 2020-05-14 17:18

  Super lekarze. Z wielkim sercem dla zwierząt , z życzliwością i zrozumieniem dla właścicieli. Oddani swojej pracy. Leczę w tej klinice wszystkie swoje zwierzęta oraz wszystkie, które znajdę porzucone i chore. Szczególne podziękowania dla lekarzy za opiekę nad ukochaną naszą Sonią, która miała nowotwór w serduszku. Dzięki ich fachowości, wiedzy i zaangażowaniu od momentu diagnozy przeżyła z nami jeszcze 8 miesięcy. Dzięki nim Mietek, pies z łańcucha, potwornie zaniedbamy. Przeżył u nas 4 szczęśliwe lata. Dziękuję Wam ” Doktory” za wszystko
  Źródło opinii: google.com

  Ania Kinowska
  Ania Kinowska 2020-05-14 15:41

  Tylko i zawsze od 15 lat. Są super.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Orzechowska
  Joanna Orzechowska 2020-04-21 21:40

  Świetni weterynarze ludzie którzy naprawdę kochają zwierzeta
  Źródło opinii: google.com

  Aleskandra Pieciukiewicz
  Aleskandra Pieciukiewicz 2020-04-21 15:49

  Zdecydowanie nie polecam wizyty w tej lecznicy. Miałam wrażenie, że Pan doktor w czasie wywiadu w zasadzie nie bardzo chciał słuchać czego dotyczy problem, w tym czasie rejestrował mojego psa, bo była to pierwsza wizyta, zbadał psa, nie zmierzył nawet temperatury i od razu przepisał antybiotyk zapewniając tym samym nie jedną ale min. 3-krotną wizytę i co ciekawsze kolejne wizyty choć zdecydowanie krótsze (ostatnia może 5 min) kosztowały tyle samo. W lecznicy brak określonego cennika, krótka wizyta/długa/z dwoma czy jednym zastrzykiem kosztuje tyle samo za pierwszym i kolejnym razem czyli za wizytę biorą ile chcą, na zasadzie widzi mi się; za kontynuację leczenia w innych gabinetach już się nie płaci lub mniej a płaci tylko za leki. Sumarycznie pies po leczeniu był tak samo chory jak przed leczeniem a wydałam prawie 160 zł. Po pewnym czasie okazało się, że biegunka spowodowana była uczuleniem na karmę. Niestety w wywiadzie takie pytanie z ust Pana doktora nie padło. Na pewno nigdy do tej lecznicy już więcej nie wrócę.
  Źródło opinii: google.com

  Grażyna Krzemińska
  Grażyna Krzemińska 2020-04-21 10:14

  Robiłam 11.03.20 USG kotce. Pan Doktor rzeczowo wyjaśniający stan zdrowia w miarę przebiegu badania. Kompetentny i miły. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Paweł W
  Paweł W 2020-03-23 23:52

  Fachowa i profesjonalna opieka nad Naszymi Pupilami … Czasami kolejka jest trochę dłuższa ale to świadczy o dużym zaufaniu właścicieli
  Źródło opinii: google.com

  Agata B
  Agata B 2020-03-23 19:07

  Polecam! Szczególnie obu Panów Radajewskich, wspaniali, empatyczni lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Witold Dabrowski
  Witold Dabrowski 2020-03-23 17:18

  Najlepszy spec od usg w Warszawie. Potwierdzam opinie tylko trzeba się zapisać z wyprzedzeniem.
  Źródło opinii: google.com

  K S
  K S 2020-03-23 16:05

  Szybko odebrany telefon udzielona informacja w porządku więc ok
  Źródło opinii: google.com

  Zofia Czak
  Zofia Czak 2020-03-23 15:49

  Miejsce gdzie zawsze uzyskasz fachową poradę dla zwierzaka wspaniała i fachową opieką. Ja polecam tę przychodnię. Zwierzaki w tej przychodni nie są zestresowane.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Pacek
  Beata Pacek 2020-03-23 15:37

  Pan Darek jest najlepszym lekarzem jakiego mogę sobie wyobrazić. Ma super podejście i jest świetnym specjalistą.
  Źródło opinii: google.com

  NB
  NB 2020-03-23 13:02

  Świetne podejście do pieska, każdego z panów.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Artych
  Ewa Artych 2020-03-01 16:49

  Doświadczenie, profesjonalizm i miłość do Zwierząt. Tak w skrócie można opisać miejsce, a przede wszystkim Ludzi tam pracujących. Zawsze gotowi nieść pomoc Zwierzakom. Telefonicznie służą zawsze dobrą radą. Leczenie chorób bez naciągania. Dobre i przyjazne miejsce dla naszych pupili potrzebujących pomocy, porady i dobrego słowa. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Emilia Kolodziejska
  Emilia Kolodziejska 2020-03-01 15:18

  Nie można się dodzwonić,dzwonię już 3 tydzień żeby umówić się na usg. Jak już łaskawie odbiorą to podają nowy termin do dzwonienia ,bo w dniu w którym się dodzwonie nie ma zapisów.Jakas masakra, nie polecam,cały dzień trzeba wisieć na telefonie A i tak łaskawie nie odbierają.
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Miszczak
  Barbara Miszczak 2020-03-01 14:17

  Wspaniali lekarze, zainteresowani zwierzakiem i zmartwionym właścicielem pupila. Polecam serdecznie
  Źródło opinii: google.com

  P K
  P K 2020-03-01 08:14

  Jakość za rozsądną cenę. Bardzo dobre podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Ola Wieczorek
  Ola Wieczorek 2020-01-29 21:15

  Korzystałam z usług tej kliniki i bardzo jestem zadowolona !
  Źródło opinii: google.com

  Malgosia B
  Malgosia B 2020-01-29 20:49

  Polecam to miejsce, a szczególnie wet Seweryn Tuśnio, już 14 lat zajmuje się naszym psem. Lekarz wet z powołaniem.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Eventova
  Natalia Eventova 2020-01-29 20:48

  Bardzo dobra obsługa! Pan Piotr Marciński jest wspaniałym lekarzem.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina BŻ
  Karolina BŻ 2020-01-29 20:10

  Bardzo profesjonalni lekarze weterynarii z olbrzymią wiedzą i empatią.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Zając
  Małgorzata Zając 2020-01-29 17:40

  Sa mili.lekarze , ktorzy potrafia pomóc zwierzakom…
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Berger
  Agnieszka Berger 2020-01-29 11:19

  Lecznica liczy sobie 30 zł za 300-gramową próbkę karmy weterynaryjnej dla psa alergika, czyli 100 zł za kilogram – więcej niż za dobrą polędwicę wołową. Według producenta powinna kosztować 9-10 zł (potrzebuję trzech, więc cena robi różnicę), niestety dla zwykłego śmiertelnika jest nie do kupienia poza lecznicami. Rozumiem, że weterynarz musi zarabiać na usługach i produktach, ale na Boga – nie na próbkach karmy leczniczej (a w każdym razie – nie tyle). Taka polityka marżowa jest nieetyczna. Wiem, że utrzymanie chorego psa kosztuje, nie chcę nic za darmo, ale zachowajmy granice przyzwoitości. Taka polityka jest też krótkowzroczna biznesowo. Nie będą kupować u was karmy w większych ilościach, jeśli próbka ma cenę z kosmosu.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Drzymała
  Rafał Drzymała 2019-12-09 17:08

  Lekarze bardzo profesjonalnie podchodzą do tego co robią. Miła atmosfera.
  Źródło opinii: google.com

  Damian Sikorski
  Damian Sikorski 2019-12-09 16:05

  Najlepsi specjaliści pomagają nie wymyślają chorób, dobre ceny. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Angelina Ryzhykova
  Angelina Ryzhykova 2019-12-09 07:26

  Drugi dzień nie można tam się do dzwonić, nikt nie odbiera telefonu.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Stębnowski
  Piotr Stębnowski 2019-11-08 20:10

  Wspaniali !!! Bardzo dobre podejście do zwierzaczków, pełna empatia i zrozumienie. Dodatkowo sporo informacji i porad można uzyskać dzwoniąc, bez konieczności przyjeżdżania. Po niedawnym remoncie nawet w poczekalni jest super
  Źródło opinii: google.com

  Bartek Nef
  Bartek Nef 2019-11-08 11:16

  Mega fantastyczne podejście do pieska Polecam wszystkim.
  Źródło opinii: google.com

  Filip Chochół
  Filip Chochół 2019-11-08 09:40

  Bardzo miły weterynarz, zarówno pewnie właściciel. Szybko i bez kolejek
  Źródło opinii: google.com

  Jan Kiszkurno
  Jan Kiszkurno 2019-10-16 22:01

  Tam pracuje dr Marciński wybitny diagnosta USG małych zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  ROD.Okuniew-Aronia w Okuniewie
  ROD.Okuniew-Aronia w Okuniewie 2019-10-16 21:15

  Wszystko to ok – ale ceny mogły by być niższe.
  Źródło opinii: google.com

  Magda
  Magda 2019-10-16 21:04

  Byliśmy na usg z kotkiem. Wszystko sprawnie, szybko i bezboleśnie. Kot się za specjalnie nie denerwował, generalnie wszystko ok.
  Źródło opinii: google.com

  Emi Ś
  Emi Ś 2019-10-16 17:11

  Bardzo dobrzy i fachowi lekarze. Dbają o zwierzaki, udzielają konkretnych informacji.
  Źródło opinii: google.com

  Piotrek Szaleniec
  Piotrek Szaleniec 2019-10-16 11:19

  Kot był w miarę zadowolony. Ale to Ragdol więc jemu można wszystko zrobić 😉 polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Kocon
  Joanna Kocon 2019-10-01 22:31

  Po pierwszej wizycie doktor zrobił na mnie wrażenie osoby kompetentnej. Nie szuka na siłę chorób, nie wciska badań. Niebawem idę tam na dalsze leczenie psa.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Kostek
  Andrzej Kostek 2019-10-01 21:40

  Bardzo dobre podejście do zwierząt, niskie ceny
  Źródło opinii: google.com

  Robert Roberto
  Robert Roberto 2019-10-01 21:01

  Najlepsi lekarze dla Twojego zwierzaka
  Źródło opinii: google.com

  Maria Bischoff
  Maria Bischoff 2019-10-01 13:02

  Bardzo taktowny Pan doktor. Pomógł mi w trudnej sytuacji.
  Źródło opinii: google.com

  Magda Niemira
  Magda Niemira 2019-07-25 12:03

  Fantastyczne miejsce, cudowni lekarze. ❤
  Źródło opinii: google.com

  Paulina S
  Paulina S 2019-06-04 00:02

  Super lekarze! Świetne podejście do zwierząt! Koksik daje 5 na 5!
  Źródło opinii: google.com

  Magda Niemira
  Magda Niemira 2019-05-29 13:20

  Fantastyczne miejsce, cudowni lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Taperek
  Magdalena Taperek 2019-05-21 09:34

  Najlepsi! Jeżdżę do nich z Mokotowa.
  Źródło opinii: google.com

  Basia Susdorf
  Basia Susdorf 2019-05-08 14:17

  Trafilismy tutaj ze wzgledu na opinie w internecie i bardzo sie ciesze, ze wlasnie tutaj poszlismy z naszym kotem. Panowie szybko zbadali kotka i wysluchali objawow a nastepnie wprowadzili leczenie. Najwazniejsze ze ceny sa naprawde przystepne. Zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Jarosław Krynski
  Jarosław Krynski 2019-05-08 01:18

  Super obsługa, prawdziwi lekarze z pasją polecam
  Źródło opinii: google.com

  Michał Sułek
  Michał Sułek 2019-05-04 17:11

  Bardzo mili lekarze. Profesjonaliści w swoim zawodzie.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Maćkowiak
  Magdalena Maćkowiak 2019-05-04 17:11

  Dobrzy lekarze z fajnym podejściem do zwierzaków
  Źródło opinii: google.com

  Maciek Suchan
  Maciek Suchan 2019-05-04 16:19

  Polecam! Potrafią się zaopiekować zwierzakiem maja dużo klientów wiec tez to o czymś świadczy
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Andruszczenko
  Łukasz Andruszczenko 2019-05-04 11:33

  Super lekarze od lat tu przychodzę. Polecam to miejsce
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Rasińska
  Agnieszka Rasińska 2019-04-03 20:49

  Tylko dr Tuśno jeśli potrzebujesz interwencji chirurgicznej dla swojego pupila.
  Źródło opinii: google.com

  Ania Popadaniec
  Ania Popadaniec 2019-04-03 17:53

  Specjalista ma doskonałe podejście do zwierząt 🙂 Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Kubow
  Mateusz Kubow 2019-04-03 11:51

  Zdecydowanie najlepsza przychodnia weterynaryjna w Warszawie. Wszyscy weterynarze podchodzą do pracy z prawdziwą pasją, dlatego bez wątpienia można oddać pupila w ich ręce!
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Keller
  Magdalena Keller 2019-04-03 11:33

  Rewelacja i najlepsi i najcudowniejsi lekarze
  Źródło opinii: google.com

  Julita Głuszcz
  Julita Głuszcz 2019-02-17 09:40

  Bardzo fachową opieka ludzi z sercem. Polecam jak najbardziej
  Źródło opinii: google.com

  Jaroslaw Eitelthaler
  Jaroslaw Eitelthaler 2019-02-17 08:33

  Polecam. Lekarze bardzo profesjonalni i przyjaźni.
  Źródło opinii: google.com

  Ag Em
  Ag Em 2019-02-17 08:16

  Pelen profesjonalizm, a w poczekalni spotkacie glownie plaskie mordki oczywiscie nie tylko!
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Piechota
  Ewa Piechota 2019-02-01 22:36

  Tu robię usg. Jeżeli jest ok, jestem spokojna. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Aleksander Kukułka
  Aleksander Kukułka 2019-02-01 21:04

  Polecam klinike.dobrzy rzetelni fachowcy
  Źródło opinii: google.com

  Krzysiek Luszczyk
  Krzysiek Luszczyk 2018-12-21 22:07

  Operowaliśmy w przychodni kilka miesięcy temu naszego buldoga. Operacja odbyła się bez żadnych powikłań. Świetni specjaliści
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Wójtowicz
  Krzysztof Wójtowicz 2018-12-21 16:22

  Pracują tutaj ludzie z wielkim sercem a nie nastawieni na pieniądze i zarobek, z perfekcyjnym podejściem do zwierzaków, starają się zrobić wszystko żeby pomóc a to wszystko udowadniają i popierają swoją wiedzą
  Źródło opinii: google.com

  Ka Em Be
  Ka Em Be 2018-12-21 14:09

  Przemili i profesjonalni lekarze, jedyna lecznica do której chodzę z psem.
  Źródło opinii: google.com

  karolina sznee
  karolina sznee 2018-12-21 13:20

  Świetni weterynarze! Z rewelacyjnym podejściem do zwierząt i ich właścicieli.
  Źródło opinii: google.com

  agnieszka Melańczuk
  agnieszka Melańczuk 2018-12-21 07:09

  Najlepsza klinika, przychodziłam do P. Darka jak miał gabinet na Abrahama nigdy nie zmienię lakarza. Super podejście, fachowa pomoc, nigdy mnie nie naciagneli. Polecam z całego serca pierwszy piesek dozyl 16 lat natomiast drugi prawie 15 oba leczone tylko u P. Darka.
  Źródło opinii: google.com

  Leszek Kućmierowski
  Leszek Kućmierowski 2018-12-21 01:18

  Najlepszy lekarz w Warszawie Dariusz Radajewski!
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Mech
  Małgorzata Mech 2018-12-01 11:10

  Miło, przyjemnie. Młodzi lekarze, bardzo pomocni. Maja super podejście do zwierzaków. Ceny przystępne, nie mam poczucia ,że próbują mnie naciągnąć. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Szulczyk
  Szulczyk 2018-12-01 00:11

  Moje dwa kocurki „obsługiwane” przez doktorów od kilku miesięcy – wszystko bez zastrzeżeń i ważna kwestia – nie jest drogo!
  Źródło opinii: google.com

  Aga Sieradzka
  Aga Sieradzka 2018-10-29 09:34

  Super lekarze z super podejściem do zwierząt.Od wielu lat leczymy tam zwierzaki i ani razu się nie zawiedliśmy.Polecam
  Źródło opinii: google.com

  K͓̽ɨW͓̽ɨ lթѕ
  K͓̽ɨW͓̽ɨ lթѕ 2018-09-26 17:37

  Super. Lekarze bardzo mili, znający się na swoim fachu. Dobre podejście do zwierzaków. Chodzę tam od lat z psem, kotem i królikiem. Polecam wszystkim.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Kowalczyk
  Kamila Kowalczyk 2018-08-23 10:41

  Bardzo profesjonalnie, godni zaufania weterynarze z podejściem do zwierzaków, nastawieni na pomoc a nie kasę, polecam zwłaszcza z mopsikiem
  Źródło opinii: google.com

  RudaMałpa85
  RudaMałpa85 2018-08-23 07:31

  Pan doktor bardzo uprzejmy, z cudownym podejściem do zwierzaków oraz właścicieli . Polecam gorąco
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Osadowski
  Marcin Osadowski 2018-08-06 12:18

  Dobry specjalista i fachowiec to podstawa. A tu tacy są. Do pracy ze zwierzętami trzeba mieć serce i oni je mają. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Woź
  Aneta Woź 2018-06-27 22:31

  Po 1 wizycie jestem bardzo na tak. Panowie bardzo interesowali się naszą psiną, mam wrażenie że była bardziej spokojna niż u innych weterynarzy. Jako że czeka nas jeszcze leczenie i kilka kolejnych wizyt mam nadzieję że moja opinia się nie zmieni 😉 Mogę też powiedzieć, że lecznica jest bardzo polecana na Goclawiu, na spacerach gdzie zawsze rozmawiamy z innymi właścicielami psów, już wiele osób rekomendowało to miejsce.
  Źródło opinii: google.com

  Bajerowaty Bajer
  Bajerowaty Bajer 2018-06-27 22:15

  Świetni weterynarze i bardzo mili polecam w 100%
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Keller
  Piotr Keller 2018-06-27 21:15

  Wspaniała opieka i podejście do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Łukowski
  Jakub Łukowski 2018-06-27 20:10

  Znakomici lekarze, którzy podchodzą indywidualnie do każdego zwierzaka. Pomocni, mili i doświadczeni.
  Źródło opinii: google.com

  Magda G.
  Magda G. 2018-06-27 19:48

  Zdecydowanie polecam! Od lat chodzę do tej kliniki i z kotami i z psem i zawsze pomoc była fachowa. Panowie Doktorzy też bardzo mili i kompetentni 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Maria Ganzha
  Maria Ganzha 2018-06-27 18:58

  Nie mam dużego doświadczenia z tą przychodnia, ale póki co personel wydaje się być bardzo sensowny, doświadczony i slychajacy.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Karpeta
  Joanna Karpeta 2018-06-27 18:52

  Od 7 lat korzystamy z usług tej przychodni. Lekarze są bardzo uprzejmi, tłumaczą cierpliwie co się dzieje ze zwierzakiem, trafnie diagnozują. Nasza sunia była tam też sterylizowana – fachowo, bez powikłań. Atmosfera jest tam tak dobra, że mój zwierzak przechodzi wszystkie wizyty bez stresu, na luzie. Osobiście bardzo polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Lewandowska
  Małgorzata Lewandowska 2018-06-27 17:44

  Najlepszy weterynarz na świecie! Od zawsze chodzę z moim domowym Zoo
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Kowalska
  Iwona Kowalska 2018-06-27 17:40

  Miejsce, gdzie Twój zwierzak jest w rękach profesjonalistów, którzy pomogą mu w powrocie do zdrowia.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Zych
  Agnieszka Zych 2018-06-27 17:37

  Bardzo dobra klinika dla zwierząt . Mili lekarze znający się na swoim fachu. Chodzę tam od lat. Polecam wszystkim .
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Maliszewski
  Piotr Maliszewski 2018-06-27 17:00

  Spora wiedza Weterynarzy, można zapłacić gotówką lub kartą płatniczą
  Źródło opinii: google.com

  Paula Zemlo
  Paula Zemlo 2018-06-27 16:17

  Zdecydowanie najlepsza przychodnia weterynaryjna do jakiej miałam przyjemność trafić. W końcu ktoś od początku do końca wyleczył mojego buldoga i zdiagnozował co mu dolega. Po nieudolnych próbach innych weterynarzy mój pies wreszcie funkcjonuje normalnie.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Grzelak
  Katarzyna Grzelak 2018-06-27 15:10

  Najlepsza opieka weterynaryjna! Pies wchodzi bez strachu, lekarze pełni empatii i z ogromną wiedzą. Jadę do nich przez całe miasto i lecznicy nie zmienię 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Zioła
  Paulina Zioła 2018-06-27 14:30

  Świetni fachowcy z masą cierpliwości
  Źródło opinii: google.com

  Zych Krzysztof
  Zych Krzysztof 2018-06-27 14:22

  Chodzimy tu już długo. Miła i fachowa obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Rafal Niemirowski
  Rafal Niemirowski 2018-06-27 13:58

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna jaka znam. Super lekarze z bardzo profesjonalnym podejściem do zwierzaczkow
  Źródło opinii: google.com

  Weronika Jaroń
  Weronika Jaroń 2018-06-27 13:02

  Świetni specjaliści, którzy naprawdę kochają zwierzęta
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz
  Mariusz 2018-06-27 12:18

  Uratowali moje dwa koty ze śmiertelnej choroby
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Musiala
  Maciej Musiala 2018-06-27 09:34

  To jest miejsce, do którego przychodzę z pełnym zaufaniem od lat. Wiem, że mój kot będzie miał zapewnioną profesjonalną opiekę, a doktor Radajewski i jego współpracownicy zadbają o niego z pełnym zaangażowaniem. Duża empatia, fachowość, cierpliwość. Swego czasu u psicy mojej mamy wyrósł wielki guz na brzuchu, mama bała się operacji. Dr Radajewski zaopiekował się sunią i dzięki niemu przeżyła jeszcze ponad rok.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Gorzkowska
  Agnieszka Gorzkowska 2018-06-27 09:18

  Super fachowcy.Świetna pomoc medyczna dla zwierzat, potrafia zaczarowac czworonoga.
  Źródło opinii: google.com

  Kinga Niemirowska
  Kinga Niemirowska 2018-06-27 08:03

  Świetna przychodnia. Przychodzimy tu z naszym psem od wielu lat. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Adam Drobik
  Adam Drobik 2018-06-27 07:44

  Lecznica którą znam od ponad 20 lat, szczególnie Doktora Radajewskiego i Piotra Marcińskiego. Ich podejście do zwierząt nieraz mnie zaskakiwało, podobnie jak wiedza. Potrafią uratować papugę (nieraz mi pomagali), jak również psa, a jak trzeba to i konia postawią na nogi. Owszem czasem byli bezsilni, tak to niestety bywa że zwierzę jak człowiek jakiejś choroby nie przetrwa. Piotr Marcińskiego w moim mniemaniu jeden z najlepszych specjalistów w tematyce USG. Polecam lecznicę jak i samych lekarzy.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Keller
  Piotr Keller 2018-06-27 07:05

  Bardzo fachowa pomoc w trudnym przypadku Mopsik odzyskał oczko
  Źródło opinii: google.com

  Grabo Official
  Grabo Official 2018-06-27 01:09

  Najlepszy weterynarz w Warszawie- tak mozna okreslic kazdego pracownika tej kliniki.
  Źródło opinii: google.com

  Liliana Zhinchyn
  Liliana Zhinchyn 2018-06-27 00:50

  Jeżeli ktoś kocha swojego pupila niech nie chodzi do tej przychodni. Wykończyli mi psa, który umierał w cierpieniach. Lekarze w tej przychodni nie znają się kompletnie na niczym. Mój pies miał raka jądra co było widać gołym okiem, a oni nawet tego nie potrafili zdiagnozować. Kategorycznie odradzam tą przychodnie, chyba że ktoś chce stracić pieniądze i ukochanego pupila.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Jankowska
  Anna Jankowska 2018-06-27 00:11

  Jak dla mnie najlepsi specjaliści i serdeczni ludzie 😉
  Źródło opinii: google.com

  Bogusław Ciemiński
  Bogusław Ciemiński 2017-11-30 19:48

  Mega fachowcy – od wielu lat, z wieloma zwierzakami tylko tam chodzę. Uczciwie, bez naciągania i ściemy. POLECAM BEZAPELACYJNIE!
  Źródło opinii: google.com

  Xxx Xxx
  Xxx Xxx 2017-11-30 17:11

  Brak szacunku dla pacjenta i jego opiekunów.
  Źródło opinii: google.com

  Elijah Stoltzman
  Elijah Stoltzman 2017-11-30 12:48

  Uratowali mi tam psa ktoremu pekl guz na sledzionie i mial krwotok wewnetrzny. Szkoda ze pies kilka miesiecy pozniej zmarl na raka, ale i tak te miesiace ktore jeszcze ze mna pozyl byly niesamowicie szczesliwe. Wiedzac ze niedlugo moj owczarek odejdzie cieszylem sie kazdym spacerem i kazda chwila z nim spedzona. Dzieki klinice moglem godnie pozegnac mojego kochanego 4 noznego przyjaciela ktorego tak czesto zaniedbywalem i lekcewazylem. Polecam wszystkim te klinike.
  Źródło opinii: google.com

  karolina synowiec niezgoda
  karolina synowiec niezgoda 2017-11-30 11:48

  To są ludzie na właściwym miejscu z pasją
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Czubaszek
  Karolina Czubaszek 2017-11-30 11:15

  Jak chodziłam, była profeska. Moja obecna weterynarz poleca robić tam usg bo uważa że tam na pewno będzie dobrze zrobione.
  Źródło opinii: google.com

  Karol Kepinski
  Karol Kepinski 2017-11-30 11:10

  Obsługa rewelacyjna. Saper dostał miskę jedzenia, cieszył się. To najlepsza rekomendacja jak zwierzak cieszy się z wizyty u weterynarza. Najlepsza lecznica. Po za tym dwie opinie negatywne są z tego samego IP. Nieładnie konkurencja postępuje.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Pawlikowska
  Joanna Pawlikowska 2017-11-30 09:55

  Dobre ceny, najnizsza cena za szczepionke podstawowa w mieście
  Źródło opinii: google.com

  Kuba K.
  Kuba K. 2017-11-30 09:34

  Obsluga beznadziejna – szyld informuje godziny otwarcia od 9 – niby sa czynni wcześniej – ale drzwi sa zamknięte – później twierdzą inaczej. O lekarzach sie nie wypowiem – ale jak działaja jak informują i jak kłamią – to dziękuje bardzo !
  Źródło opinii: google.com

  Bogdan Wareluk
  Bogdan Wareluk 2017-11-30 09:09

  Najlepsza na goclawiu bez żadnych ale
  Źródło opinii: google.com

  Sandra Lusawa
  Sandra Lusawa 2017-11-30 08:29

  Lekarze nieznający się na poważniejszych i bardziej problematycznych schorzeniach u zwierząt. Zamiast skierować zwierzę do kliniki podejmują się leczenia zachowawczego, co w niektórych przypadkach może pogorszyć obecny stan, jak w naszej sytuacji. York z wrodzoną wadą wątroby, dla którego białko jest cichym zabójcą. Niestety, Panowie chyba nie mieli styczności z takim schorzeniem i zamiast odesłać nas do kogoś innego, bardziej kompetentnego zabierają się za „leczenie” zwierzaka, który po 2 wizytach jest w stanie krytycznym, dzięki Panom weterynarzom. Chęć zarobku kosztem cierpiącego stworzenia, niezauważalne powołanie do wykonywanego zawodu. Serdecznie odradzam i nikomu nie życzę tego typu przeżyć, kiedy zwierzę, z którym jest się od dawien dawna, po wizytach u „lekarza” podupada i znajduje się w stanie bardzo ciężkim. Z tego, co się orientuję, nie jest to taki pierwszy przypadek na Umińskiego. Jeśli zależy Wam na zdrowiu Waszego pupila, zabierzcie go do kliniki, a nie do osiedlowej przychodni, gdzie istnieje 1 pokój przyjęć, a wiedza „lekarzy” nie wybiega poza standardowe przypadki.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena
  Magdalena 2017-10-17 18:37

  Wszyscy czterej lekarze z Przychodni są fantastyczni. Mają ogromną wiedzę, a poza tym świetne podejście do swoich pacjentów. Umieją rozmawiać z właścicielem w bardzo rzeczowy, profesjonalny i taktowny sposób. Uratowali mojemu mopsikowi życie. Dojeżdżam z pieskiem przez całą Warszawę, bo uważam, że nie ma lepszych weterynarzy.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Paulina
  Paulina 2017-10-02 06:15

  Bardzo polecam P. Radajewskiego. Człowiek o cudownym sercu i ogromnej empatii do zwierząt. Po nieudanym wielomiesięcznym leczeniu w innej klinice weterynaryjnej, Pan doktor już po pierwszej wizycie trafnie dobrał leki i dostosował leczenie. Na reszcie mój pies może normalnie funkcjonować.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  pit pl
  pit pl 2017-09-19 21:49

  W porządku,profesjonalnie.,Panowie pomocni,kontaktowi,i wiedzą co robią.Leczę tu mojego 13 letniego pieska Dudusia od lat nie tylko na serce,A wyciągneli go z najgorszego stanu,jest na chodzie,biega nawet i jest radosny. Fajnie że zerkają na zwierzaka kompleksowo,przy okazji zwracają uwagę na inne schorzenia,informują sami z siebie i doradzają np sposoby podawania leku,obserwowania objawów chorobowych psa samemu w domu ..etc Ps nigdy mnie ,,nas,,nie zawiedli nawet gdy sytauacja finansowa była kiepska i nie stać nas było na konieczną wizytę. Nie dam złego słowa powiedzieć na ekipe pana Dariusza! Ci co byli tylko raz i lamentują złymi ocenami to przypadkowi Trole! Niech jadą do drogich luksusowych lecznic to im pomogą w opróznieniu portfela a nie w leczeniu zwierząt. Dla mnie i mojego ukochanego psa są jak przyjaciele. 5+
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Dzwonkowski
  Tomasz Dzwonkowski 2017-09-19 15:10

  Panowie znają się na leczeniu 🙂 Miła i skuteczna obsługa 🙂
  Źródło opinii: google.com

  La La
  La La 2017-09-19 12:41

  Przyszłam z szynszylką, która miała w pyszczku zapalenie zębów, ciekła jej ropa, nie jadła.. Dostałam maść. Dramat i nieprofesjonalizm. Na szczęście poszłam do innego weterynarza który podał antybiotyk, skorygował zęby i przywrócił apetyt. Broń boże proszę tu nie przychodzić z gryzoniami, zwłaszcza szynszylami bo pojecia nie mają co robią. NIE POLECAM
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Grygorowicz
  Maciej Grygorowicz 2017-09-19 11:19

  Korzystamy z usług od 10 lat. Polecamy.
  Źródło opinii: google.com

  Daria .
  Daria . 2017-09-19 10:05

  Najgorsza klinika dla zwierząt w jakiej byłam. Tylko kasa się liczy, a nie uratowanie zwierzęcia.
  Źródło opinii: google.com

  Dawid Woźniakowski
  Dawid Woźniakowski 2017-04-09 11:10

  Polecam ze względu na Dr. Anne Karcz. Ma super podejście i ogromne serce do zwierzaków. Nie idzie na łatwiznę i szuka najlepszych możliwych rozwiązań problemów. Jest to n-ty weterynarz z którym mam do czynienia (kot ma poważne problemy zdrowotne od 10 lat w ciągu których przewinąłem sie z nim przez kilkanaście renomowanych lecznic) – szczerze polecam, szczególnie w przypadku pupili z którymi nikt inny dotychczas sobie nie radził.
  Źródło opinii: facebook.com

  Kinga Dąbrowska
  Kinga Dąbrowska 2017-03-12 02:31

  Kompetentni, wyszukani lekarze i specjaliści, atmosfera jak w kawiarnii dla pupila i opiekuna też, a Pani dr Karcz czyni mistrzostwo. Poważnie polecam!
  Źródło opinii: facebook.com

  Kasia
  Kasia 2017-03-08 08:43

  Fachowiec z sercem cała ekipa również godni polecenia od lat korzystam z usług doktora i złego słowa nie powiem. Przez 13 lat korzystałam z usług doktora z moim psem, teraz jest następny i kotek nigdy się nie zawiodłam na doktorze zawsze były trafne diagnozy oraz najbardziej profesjonalne podejście do nas wszystkie osoby którym poleciłam usługi Pana Doktora wychodziły zadowolone i do dzisiaj chętnie wracają pod jego opieką z zamkniętymi oczami mogę zostawić pupila bez obaw, ze wrócę i usłyszę że operacja się udała, tylko pacjent nie wytrzymał.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Kasia
  Kasia 2017-03-03 21:41

  Bardzo dobry zespół godny polecenia
  Źródło opinii: biznesfinder.pl

  Izabela Misiak
  Izabela Misiak 2017-02-11 12:50

  Przyjazne i profesjonalne podejście i do zwierzaka i do człowieka 🙂 Wszyscy bardzo mili, a dr „ciocia” Anna Karcz jest rewelacyjna 🙂 Podejście do zwierząt na najwyższym poziomie 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Grzegorz Lewandowski
  Grzegorz Lewandowski 2016-05-30 19:51

  Bardzo dobra przychodnia i supermiła obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Rogowska
  Anna Rogowska 2016-05-30 17:00

  Najlepszy weterynarz wszech czasów grafik ma strasznie napięty, ale zna się na rzeczy. Solidny, zawsze pomoże, i ma głowę na karku, już od pokoleń koty przychodzą i złego słowa nie można powiedzieć 🙂 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Elżbieta Janicka
  Barbara Elżbieta Janicka 2016-05-22 12:17

  Bardzo dobrzy i mili lekarze, przyjazna atmosfera i ceny nie z kosmosu 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Małgorzata
  Małgorzata 2016-03-20 13:08

  Od kilkunastu lat leczymy wszystkie nasze zwierzaki, a było ich trochę, w lecznicy Pana Dariusza. Cały personel to ludzie z ogromnym sercem, pasją do zawodu i fachowymi umiejętnościami, nie poprzestający na pierwszej nasuwającej się diagnozie, ale szukający przyczyny choroby i metod jej najskuteczniejszego leczenia – co również istotne, jednocześnie takich, które nie zrujnują domowego budżetu.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Gosia Waldek
  Gosia Waldek 2015-11-12 00:28

  Bardzo dobry lekarz z dużą empatią i profesjonalizmem.Robił korektę podniebienia i noska u mojego 3 -letniego buldożka.Mimo że klinika raczej skromna to ludzie w niej pracujący- z wielkim sercem i oddaniem.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Basia
  Basia 2015-09-17 00:58

  Zaczęliśmy leczyć kotka w marcu, miał półrozwolnieniowy stolec i tyle. Diagnoza po obmacaniu brzuszka brzmiała zapalenie jelita. Najpierw tydzień kroplówek i zastrzyków, potem kolejne 2 tyg. jakaś pasta do pyszczka, nic nie pomagało, bez zmian. Kolejne 2 tyg. i kolejna pasta oraz jakieś tabletki. Bez zmian. Po mojej sugestii zrobiony został posiew z odbytu. Posiew niczego nie wykazał. Sugerowaliśmy badanie krwi, usg, pan dr odradzał.

  Minęło 2,5 m-ca, nic się nie zmieniało. Zapisaliśmy sami z mężem kotka na USG. Wyszło zgrubienie warstw jelita jak przy zapaleniu eozynofilowym, limfocytarno-plamocytarnym’ mówiąc po ludzku możliwa łagodna postać chłoniaka. Pan dr powiedział, że da 3 zastrzyki w odstępach 3-dniowych, po których kot wyzdrowieje. Trzeci zastrzyk robiliśmy już sami w domu. Następnego dnia po tym ostatnim, kot miał mętne oczy, jadł i pił na potęgę, jak nigdy. Kolejnego dnia tylko pił, ale aż 3-4 miski na dobę. Był bardzo osłabiony. Zadzwoniliśmy do pana dr, powiedział że to normalne po sterydach – w ten sposób dowiedziałam się o zastosowanych sterydach. Moim zdaniem taka terapia powinna być uzgadniana z właścicielem, ponieważ jest zbyt dużo ryzyk i działań ubocznych po sterydach. Kolejnego dnia wieczorem kot zaczął wymiotować pianą, słaniał się. Rano znalazłam go w transporterze prawie nieprzytomnego, pojechaliśmy do lecznicy. Miał ponad 400 mg glukozy we krwi, pierwszy i jedyny raz pobrano mu wtedy krew na morfologię, wyniki były bardzo rozjechane. Spędziliśmy 4 godz. na kroplówkach, zastrzyki z insuliny itp. Przez kolejne 4 dni to samo tylko w coraz mniejszych dawkach. Kot dostał cukrzycy posterydowej, próbowano nam wmówić, że mógł mieć ją wcześniej, albo że miał predyspozycje. Musieliśmy zakupić glukometr, mierzyliśmy mu cukier najpierw 3 x dziennie, potem 2 a na końcu raz. Podawaliśmy mu zastrzyki z insuliny w domu. Po 2 tyg. na szczęście cukrzyca cofnęła się całkowicie. W międzyczasie doszło ropne zapalenie oczu, które leczyliśmy ponad 3 tygodnie. Tylko na niwelowanie skutków sterydów i ratowanie życia kotka wydaliśmy ok 700 zł. Po kilku tyg. kotek był jak „nowy”.

  Po tym incydencie prosiłam męża, abyśmy zakończyli całkowicie leczenie lub zmienili lecznicę. Niestety mój mąż ufał dr Radajewskiemu bezgranicznie. Po miesiącu pojechał na kontynuację leczenia rzekomego chłoniaka. Dr przepisał kotkowi Imuran i Nystatynę rozpuszczaną w wodzie do podawania w strzykawce. Półrozwolnieniowy stolec zamienił się w mega biegunkę. Po 2 tyg. pan dr kazał zwiększyć dawkę nystatyny 2x. Po 4 dniach kotek znowu mętne oczy, zaczął uciekać przed nami. Zmierzyliśmy mu cukier i znowu 182 mg. Dzwonimy do lecznicy, pan dr mówi, że to chwilowe osłabienie w związku z tym chłoniakiem, że tak może być, że to też rekcja na leczenie, dalej podawać lekarstwa jak zalecił. Kolejnego dnia kotek przestał jeść, kolejnego pić, dostał ślinotoku. No to znowu jazda na kroplówki , bo trzeba go nawodnić skoro nie je i nie pije. Cukier cały czas podwyższony. Następnego dnia zadzwoniłam do pana dr i wymogłam zaniechanie podawania nystatyny, przeczytałam że głównym składnikiem wspomagającym jest sacharoza czyli cukier, pomyślałam, że stąd ten podwyższony poziom glukozy. Poza tym w karcie charakterystyki tego lekarstwa (którą znalazłam w necie) było napisane, że podaje się ją 7 dni, a jeśli terapia nie daje pozytywnych skutków, należy zaniechać. Kot brał ją już w tym momencie 3 tyg. Po dwóch kolejnych dniach odstawiłam też Imuran (żeby nie było, że samowolnie, po tel do pana dr), żeby wykluczyć negatywny wpływ lekarstw, ale niestety za późno. Usłyszałam, że szkoda przerywać kurację, ale no trudno. Kot był bardzo wrażliwy na dotyk, słaby, słaniał się. Mąż pojechał z nim na kroplówkę do lecznicy, w drodze kot dostał krwotoku z pyszczka, pan dr stwierdził, że wyszedł mu zgorzel spod zęba, który pękł i stąd ta krew. Kot dostał antybiotyk. Tego samego dnia wieczorem zauważyłam, że kot ma krople krwi na zewnętrznych uszach i skroniach. Od razu wyszukałam w necie kartę charakterystyki Imuranu. Okazuje się, że lek ten podaje się pod ścisłą i stałą kontrolą badań krwi, ponieważ powoduje rozpad szpiku, płytek krwi i podstawowym objawem są różnego rodzaju krwawienia. Zgłosiliśmy te krwawienia następnego dnia rano telefonicznie, zostały zignorowane. Diagnoza nadal brzmiała zgorzel, leczenie antybiotyk. M.in. przez stres związany z kotkiem i ciągłe kłótnie na ten temat wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem poronienia. Prosiłam męża, aby przekazał doktorowi, żeby zrobili mu morfologię. Żeby zgłosił, że efektem przedawkowania Imuranu są krwawienia. Zgłosił, ale bez dalszych konsekwencji w leczeniu, z resztą pewnie już było za późno. Mąż nie mówił mi już całej prawdy, żebym się nie denerwowała, jeździł jeszcze przez kilka dni na anytybiotyk i kroplówki ufając diagnozie i terapii pana dr. W połowie tego okresu kot zaczął ponoć wymiotować krwawymi skrzepami. Dostawał kolejne zastrzyki przypuszczam, że przeciwzapalne i przeciwbólowe. Po 1,5 tyg. w niedzielę rano kotek był umierający. Mąż zadzwonił do p. dr, radził czekać do 12 na otwarcie lecznicy. Nie czekał, pojechał do innej lecznicy. Tam w pierwszej kolejności zapytali o aktualne badania krwi, których nie mieliśmy. Z profesjonalnie przygotowanej dokumentacji z tej wizyty wynika, że kot w trakcie wizyty wymiotował skrzepami krwi, została pobrana krew do badania, która była wodnista, napisali ‘prawie woda’ założyli venflon, w trakcie podawania kroplówki doszło do zatrzymania akcji oddechowej, podali tlen, próba reanimacji nieskuteczna, zgon. Po pierwszym szoku i fali rozpaczy, poprosiłam męża o zlecenie sekcji i wyniki badań pobranej krwi. We krwi nie było prawie leukocytów, erytrocytów, szczątkowa ilość płytek krwi. Dziwili się, że kot jeszcze żył z takimi wynikami krwi. Najciekawsze jest to, że nie było też zmian o charakterze nowotworowym, żadnego chłoniaka, perforacji czy zapalenia. Za to były liczne wybroczyny krwawe w płucach, jelitach i płyn w worku osierdziowym. Mój biedny kotek umierał 1,5 tyg. w cierpieniach mając liczne krwotoki wewnętrzne.

  Pan dr Radajewski nie zlecił żadnych badań w celu diagnostyki przez cały okres leczenia. Nawet po wystąpieniu pierwszych krwawień nie zlecił morfologii nie mówiąc już o tym, że morfologia powinna być robiona często w trakcie podawania Imuranu w celu monitorowania wyników krwi. Nie prowadzi pełnej dokumentacji leczenia, wielokrotnie brakowało informacji co zostało podane i w jakiej dawce, wychodziło to w czasie wizyty w lecznicy na innej ‘zmianie’. Nie mamy też wszystkich wpisów w książeczce: brakowało informacji o podanych sterydach, brak informacji o nystatynie i wielu innych podawanych lekarstwach i ich dawkach. Od marca na leczenie naszego kotka wydaliśmy grubo powyżej 2 tys. zł i nie robiłabym z tego problemu, gdyby tylko wyzdrowiał, gdyby tylko żył..

  Dodam, że jeździliśmy do pana dr od ponad 8 lat, ale fakt nigdy z niczym poważnym. Dotąd ufaliśmy mu bardzo. Polecany był przez hodowców i zwykłych pacjentów. Zawiodłam się całkowicie, moja noga nigdy więcej tam nie postanie, chyba że tylko po to, aby osobiście powiedzieć co myślę.

  Błagam zastanówcie się kilka razy zanim pójdziecie do dr Radajewskiego po pomoc dla swojego pupila. Mi pozostała tylko rozpacz i ogromny żal
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Maciej
  Maciej 2015-07-12 21:53

  Ja mogę tylko pozytywy! Przychodnia na ul. Gagarina, gdzie nie miałem przypisanego jednego weterynarza, leczyła moją kotkę. Gdy okazało się, że najprawdopodobniej jest nowotwór z przerzutami, zaordynowano transfuzję krwi, pobyt w klinice i operację. Koszty – kilkaset złotych. I 10% procent szans na przeżycie. Dr Radajewski nie ukrywał przede mną możliwości uśpienia, ale po zrobieniu laparoskopii i upewnieniu się. Tak też się stało. Nie żałuję tej decyzji. Potem był schorowany, adoptowany, kilkumiesięczny kot ze schroniska: 3-4 tygodnie codziennych kroplówek i leków i… kot jest z nami już 10. rok! Potem była suka mojej mamy, coś na kształt labradora. Zrobił jej się nowotwór na brzuchu, duża narośl. Mama bała się wizyty u weterynarza – dr Radajewski przyjechał do domu i zalecił leki na quotwyciszeniequot nowotworu. Po około 2 tygodniach usunął operacyjnie to świństwo – jakieś 2,5 kg. Po operacji suka była nie poznania. Żyła jeszcze ponad rok! Życzę wszystkim zwierzakom (i ich właścicielom) tylko takich lakarzy, jak dr Radajewski!
  Źródło opinii: weterynarze.kotypsy.pl

  Karolina
  Karolina 2015-02-22 01:25

  Witam, byłam u Dr Radajewskiego z rocznym psiakiem. Wybrałam ten gabinet głównie z powodu dobrych opinii znajomych. Niestety, wizyta mnie rozczarowała. Lekarze byli niemili, traktowali zwierzęta w kolejce i już później w gabinecie jak „na taśmie”, byle szybciej. Nie miałam pewności czy mój pies został dobrze zbadany, nawet nie został zważony, tylko przepisano mu tabletki i kolejny pacjent.

  Dzisiaj pojechałam do innego weterynarza (którego nie będę tu wymieniać tylko po prostu wystawię mu pozytywną opinię), który miał zupełnie inne podejście do zwierzaka. Wizyta trwała dłużej, mogłam się o wszystko zapytać, bez odnoszenia wrażenia że tylko się czeka aż stąd wyjdę. Dlatego już nie wrócę na Umińskiego bo gdyby coś się działo z psiakiem, nie mam pewności czy nie zostało by to przeoczone…
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  andre
  andre 2015-02-14 13:56

  Bzdury, to jest prawdziwy lekarz weterynarii.
  Źródło opinii: weterynarze.kotypsy.pl

  Halina Gontarz
  Halina Gontarz 2014-09-30 11:40

  Dr Radajewski bardzo mnie zawiódł, kiedy przy mega złych biochemicznych wynikach krwi i usg i stwierdzonym zapaleniu trzuski i wątroby na moje pytanie o dietę dla psa,odpowiedział,że niejest potrzebna.Następnego dnia inny lekarz powiedział, że nie zastosowanie ścisłej diety może szybko doprowadzić do zgonu zwierzaka.
  Źródło opinii: weterynarze.kotypsy.pl

  ivonavice
  ivonavice 2013-11-26 19:03

  Pan Darek przez 15 lat zajmował się leczeniem mojego psa. Zawsze z uwagą, troską, profesjonalnie i skutecznie. Nie było takiej sytuacji, by pan Darek jej nie zaradził. Ogromne doświadczenie, intuicja i praca z powołania. Gorąco polecam wszystkim właścicielom zwierzaków!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Jola3
  Jola3 2013-08-19 05:16

  Lekarz z powołania, fachowiec najwyższej klasy, Cały zespół to prawdziwi miłośnicy zwierząt. Ze zrozumieniem podchodzą zarówno do zwierząt, jak i do ich właścicieli.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Magdalena
  Magdalena 2013-07-22 20:04

  Proszę omijać szerokim łukiem lecznicę Pana Radajewskiego i zatrudnianych przez niego weterynarzy! Oprócz miłego podejścia do zwierząt nic te osoby sobą nie reprezentują w dziedzinie weterynarii! Podstawowe błędy jakich doświadczyła moja suka u nich to: podawanie sterydów w trakcie cieczki z powodu biegunki, co kompletnie rozchwiało jej system hormonalny – od 3 miesięcy nie mogę doprowadzić suki do normalnego stanu – oraz doprowadziło do ropnego zapalenia gruczołów mlekowych. Niestety, mimo, że informowałam, że suka ma cieczkę, sterydy podano nie informując mnie co jest podawane i jakie mogą być tego skutki. Ignorowanie moich uwag dotyczących spadającej wydolności psicy – wzruszanie ramionami. W końcu – to co było najgorsze – to po obejrzeniu kontrolnego wyniku badania usg, które wykazało pogorszenie się stanu węzłów chłonnych do poziomu patologicznego, zupełne zamknięcie przede mną drzwi. Gdy wręcz wymusiłam na Radajewskim badania i zobaczył wyniki i był mocno przestraszony, usłyszałam ampquotBo ja tak nie lubię tych powiększonych węzłów chłonnychampquot. DRAMAT!!! Poza tym nie prowadzi się tam kart choroby przyprowadzanych zwierząt. Zleca się antybiotyki bez wcześniejszej diagnozy i badań. Na zaczerwienione uszy, gdy w wyniku terapii antybiotykiem (który psa uczulał, ale doktor kazał podawać) zaczęły rozwijać się drożdżaki, a podane krople nie działały, gdyż były źle dobrane, wet Seweryn T zapisał bardzo silny steryd. Była pretensja, gdy się dowiedzieli, że nie podaję tych sterydów (suka miała wtedy cieczkę….). Odstawiłam te krople (mówiłam, że Posatex będzie dobrze działał, ale nie, oni mają swoje….) i wszystko minęło. DRAMAT DRAMAT DRAMAT Być może sprawdzają się oni w prostych sprawach, jak podawanie leków na odrobaczenie i szczepienie przeciwko wściekliźnie. Ale nie potrafią już zakroplić preparatu przeciwkleszczowego – zakraplają go nawet na zadzie, gdzie pies bez problemu wyliże tą truciznę….. KOSZMAR
  Źródło opinii: weterynarze.kotypsy.pl

  Leszek Cz.
  Leszek Cz. 2012-06-04 17:33

  Lekarz który ma duży zasób wiadomości. Potrafi go wykorzystać praktycznie. Zawsze mający czas na wysłuchanie. Nie ma chyba „złych”dni”. Zresztą cała ekipa lekarzy to wspaniały zespół. Ich diagnozy są trafne przynajmniej w stosunku do mojego kociarstwa. Pozdrawiam i polecam!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Hugon
  Hugon 2012-04-07 23:54

  Przychodnia na Umińskiego jest fantastyczna. Cały Zespół to wspaniali lekarze, dla których dobro zwierząt jest najważniejsze. U lekarzy wet. bywam z pieskami od wielu lat, ale dopiero tu w klinice nieocenionego dr Radajewskiego jestem pewny, że moj ukochany zwierzak zawsze dostaje rzetelną i właściwą pomoc. Czasem myślę, że gdyby nie ta klinika i jej Szef, nie zdecydowałbym się na kolejnego pupila ……..
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Cherry
  Cherry 2012-04-04 21:47

  Polecam doktora jak i jego klinikę. Lekarz z doskonałym podejściem do zwierząt i nie zdzierający kasy z człowieka. Moja suczka też go uwielbia. 🙂 Ceny tak jak pisałem adekwatne do wykonanej pracy, leki od razu można wykupić w klinice co jest dużym ułatwieniem. W porównaniu do kliniki na ul. Gagarina gdzie chodziłem z moimi pupilami niebo a ziemia. Tu na Umińskiego oczywiście niebo!! POLECAM !!!!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Anna Bogusz
  Anna Bogusz 2011-12-11 09:47

  dr Radajewski to weterynarz o wyjątkowo profesjonalnym podejściu do zwierząt, z wyczuciem zawodowym. Ogromna wiedza i doświadczenie. Ma świetne wyczucie w doborze współpracowników. Polecam z calego serca jego klinikę.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  jacbi
  jacbi 2011-06-18 07:33

  Lekarz, którego poznałem w momencie, kiedy mój ukochany buldog praktycznie nie miał żadnych szans. Ostatni z lekarzy (bardzo znany w mieście stołecznym Warszawa), który konsekwentnie stwierdzał u psa niewydolność płuc, o mało pieska nie załatwił. Wtedy poznałem dr Radajewskiego. Diagnoza była prosta i szybka. Od tego momentu pies żyje już ponad dwa lata z niewydolnoscia tarczycy, a dr Radajewski opiekuje się nim wspaniale i pozwala wciąż żyć. Najważniejsze jest to, ze lekarz ten, mówiąc wprost myśli. Szuka rozwiązań, a nawet jeśli sam nie może dojść do sedna sprawy, chętnie korzysta z rady innych kolegów po fachu. Tak powinna być postawa lekarza i takim właśnie fantastycznym lekarzem jest dr Radajewski. Gratuluje Pani Doktorze!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  urszula k.
  urszula k. 2011-06-03 01:45

  Pan Dariusz i ekipa od lat zajmują się moimi zwierzakami – wyciągnęli mojego psa z grobu – teraz zajmują się naszymi fundacyjnymi kotami. Ludzie z powołaniem, dla których ratowanie życia jest podstawą. Polecam.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Wojciech K.
  Wojciech K. 2010-10-20 05:05

  Lekarz z powołania, fachowiec najwyższej klasy, prawdziwy miłośnik zwierząt.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  AGvG.
  AGvG. 2010-06-16 20:04

  Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM!!!!! Doktor to wspaniały fachowiec, z niespotykanym w dzisiejszych czasach podejściem do zwierząt. Postawił bezbłędną diagnozę i wyleczył mojego mopsika z bolesnej, „…(więcej)
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  katarzyna rusiecka
  katarzyna rusiecka 2010-04-27 13:57

  Dr Radajewski jest rewelacyjny, ale jego współpracownicy też. Mają świetne podejście do zwierząt, mój kot im się nigdy nie wyrywa ani nic takiego. A w innej lecznicy – owszem. Nie zdzierają kasy, pamiętają pacjentów. Przy chorobach przewlekłych naprawdę mało biorą. Współodczuwają z opiekunem i zwierzakiem.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  ewaw
  ewaw 2009-10-27 05:48

  Od trzech dni chodzę z kotką na Umińskiego 12a. Akurat nie było dr Radajewskiego, ale był młody – dr Filip Jędrzejewski – bardzo w porządku. Jestem bardzo zadowolona. Cenowo też w porządku, mój poprzedni wet na Ursynowie brał dwa razy tyle.
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  skayla
  skayla 2009-08-21 21:45

  O tej lecznicy moge wyrażac sie w samych superlatywach.Pracuja tam bardzo „dobrzy „lekarze.Niezależnie od tego na jakiego lekarza sie trafi -zawsze mozna spodziewać sie fachowej pomocy.

  Wyleczyli oni mojego kota ( inni lekarze podejżewali u niego padaczkę) -okazało sie ze kot po prostu miał bardzo rozległę infekcje w organizmie którą zwalczył dobrze dobrany antybiotyk .Na miejscu w lecznicy można zrobic odrazu badania krwi zwierzakowi jak i usg ,wizyty nie są drogie ,(30zł).Oczywiscie badania specjalistyczne są drozsze (90 zł usg) ale naprawdę warto!!!!! Lekarze dbaja o swoich pacjentów i sa bardzo delikatni .A to uwazam za duży plus bo nie wszedzie tak jest. Ale najważniejsze ze są skuteczni i potrafia wyleczyc zwierzaka!!!Polecam
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  toffik
  toffik 2008-10-09 07:42

  Potwierdzam 😀 i dodaję, że wszyscy veci-panowie na Umińskeigo są OK Przychodnia jest na tyłach szkoły tzw „kolorowej” i kortu, nie widać jej od ulicy. Przyjmuje tam również super specjalista od usg Piotr Marciński. Zainteresowani znają to nazwisko.
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  Ruach
  Ruach 2008-07-15 14:27

  Jest tam kilku wetów, ale on akurat przyjmuje codziennie od 9:00-11:00 i od 18:00-21:00. Przychodnia czynna także w sobotę i niedzielę, ale wybaczcie godzin w weekend nie pamiętam.

  Lekarz ten prowadził wszystkie moje zwierzaki, ratował naszego owczarka niemieckiego, który jako 11-sto letni dziadek zaczął mieć silne zmiany na tle geriatrycznym i po części spowodowane pracą. Ratował do końca moja sukę, której w końcu skróciliśmy męki jak miała 17 lat – i tu tez postawa weta taka jaka oczekiwałam. Wyprowadził Melkę z kk, walka trwała prawie rok ale się udało.

  Człowiek złoto, nie zdziera, pomaga, ratuje, analizuje z Tobą wszystko, proponuje rozwiązania, nie oszukuje !!!! No a poza tym Melka jest dzięki niemu To on wynalazł pośrednio Myszę z Geminą (wówczas tak nazywała się Melka) przez koleżankę kolegi kolegi
  Źródło opinii: forum.miau.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.