Ocena społeczna

Na podstawie 4 opinii:

5.0

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 4 )
( 0 )
( 0 )
( 0 )
( 0 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 4
Sortowanie:

Pacjentka avatar
Pacjentka

Poszłam do Towarzystwa Weterynaryjnego gdzie przyjmuje Pani doktor, za namową koleżanki. Bardzo miło się zaskoczyłam, od samego progu przywitały mnie uśmiechy i ciepłe powitanie zwierzaka. Wcześniej miałam złe doświadczenia z weterynarzami. Bardzo sympatyczna, profesjonalna, wszystko cierpliwie tłumaczy, zwraca uwagę na zwierzę, dopytuje. Widać, że mały pacjent jest dla niej ważny. Wnikliwie wprowadza zarówno w sprawy dotyczące genezy choroby, jak i przebiegu leczenia. Do tego widać prawdziwe powołanie do zawodu. Polecam!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Kaja avatar
Kaja

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do małego pacjenta i solidne, pełne i dokładne odpowiedzi opiekunowi. Do tego bardzo ciepła osoba, do gabinetu wchodzi się z chęcią i bez strachu o zwierzątko.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

DOROTA avatar
DOROTA

Profesjonalne podejscie do pacjenta i fachowa odpowiedz na kazde pytanie. Przy tym pani Monka jest bardzo sympatyczną osobą. Cierpliwie i w przystępny sposob tłumaczy chorobe i jak pomoc zwierzakowi. Najlepszy lekarz weterynarii na jakiego trafilismy do tej pory. Polecam!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

marciusi avatar
marciusi

Dla mnie najlepszy lekarz na świecie. Podejście do pacjenta wzorowe. Zawsze miła i uśmiechnięta pani Monika. Ogromna wiedza i zawsze postawiona właściwa diagnoza. Nowoczesna i czyściutka klinika. Duża ilość klientów mówi sama za siebie. Nie wyobrażam sobie pójść do innej lecznicy. Nawet mieszkając na końcu warszawy przyjeżdżałbym ze swoimi pupilami na kijowską. POLECAM, POLECAM, POLECAM ZDECYDOWANIE! :D

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.