5/5 - (1 vote)

Specjalistyczna Przychodnia dla Zwierząt „Rysunek” – Wizytówka Nowoczesnej Opieki Weterynaryjnej

W sercu Warszawy, przy ulicy Bartniczej 3, znajduje się miejsce, które dla wielu właścicieli zwierząt stało się synonimem profesjonalnej i troskliwej opieki weterynaryjnej. Specjalistyczna Przychodnia dla Zwierząt „Rysunek” to obiekt, który zyskał uznanie wśród warszawiaków, czego dowodem jest wysoka ocena 4.2 oparta na 29 głosach.

Profil Kliniki

Lokalizacja i Kontakt

Przychodnia położona jest w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Ochota, co zapewnia łatwy dostęp dla mieszkańców różnych części miasta. Dane kontaktowe przychodni to:

 • Adres: ul. Bartnicza 3, Warszawa
 • Telefon: (22)675 98 45
 • E-mail: bartniczavet@gmail.com
 • Strona internetowa: www.weterynarzwarszawa.com

Godziny Przyjęć

Przychodnia oferuje elastyczne godziny przyjęć, co jest szczególnie istotne dla osób pracujących:

 • Poniedziałek i Środa: 14.00-20.00
 • Wtorek, Czwartek, Piątek: 10.00-18.00
 • Sobota: 9.00-12.00

Specjalizacje i Usługi

Przychodnia „Rysunek” wyróżnia się bogatą ofertą usług, dostosowanych do potrzeb różnych gatunków zwierząt. Wśród specjalizacji kliniki znajdują się:

 1. Diagnostyka Weterynaryjna – nowoczesne metody diagnostyczne, w tym zaawansowane badania obrazowe i laboratoryjne.
 2. Chirurgia Weterynaryjna – wykonująca szeroki zakres zabiegów, od rutynowych operacji po bardziej skomplikowane procedury.
 3. Dermatologia dla Zwierząt – leczenie chorób skórnych, alergii i innych schorzeń skóry.
 4. Stomatologia Weterynaryjna – kompleksowe usługi dotyczące zdrowia jamy ustnej zwierząt.
 5. Opieka nad Zwierzętami Starszymi – specjalistyczna opieka dla zwierząt w starszym wieku, w tym zarządzanie przewlekłymi schorzeniami.

Personel i Wyposażenie

Kluczowym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest wykwalifikowany personel przychodni. Zespół składa się z doświadczonych weterynarzy, techników weterynaryjnych oraz personelu pomocniczego, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesne urządzenia medyczne, co pozwala na szybką i dokładną diagnostykę oraz efektywne leczenie.

Opinie Klientów

Opinie klientów są niezwykle ważne w ocenie jakości usług. Wielu z nich podkreśla profesjonalizm personelu, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz wysoki standard wyposażenia kliniki.

Dostępność i Rezerwacja Wizyt

Rezerwacja wizyt w przychodni jest możliwa telefonicznie lub mailowo. Przychodnia oferuje także możliwość konsultacji online dla mniej pilnych przypadków lub dla osób, które nie mogą osobiście odwiedzić kliniki.

Specjalistyczna Przychodnia dla Zwierząt „Rysunek” to przykład nowoczesnej kliniki weterynaryjnej, która łączy w sobie wysokie standardy medyczne z troską o dobrostan każdego zwierzęcia. Szeroki zakres usług, wykwalifikowany personel oraz nowoczesne wyposażenie sprawiają, że jest to miejsce godne zaufania dla każdego właściciela zwierzęcia.

1 KOMENTARZ

 1. Jan Kowalski 2022-08-24 11:25

  Serdeczne podziękowania dla Pani Doktor Barbary za wieloletnią profesjonalną opiekę nad naszymi wszystkimi zwierzętami. Dziękujemy!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Karolina
  Karolina 2021-11-04 09:36

  Pani Doktor to bardzo konkretna i miła osoba z przeogromną wiedzą! Zawsze ma plan działania, który skrupulatnie realizuje. Nie wdraża kilku metod na raz tylko sprawdza jeden pomysł, a jeśli wyczerpią się wszystkie opcje, wdraża kolejny. Na kontakt telefoniczny również zawsze można liczyć. Mój pies nie stresuje się na wizytach, a co najważniejsze został wyprowadzony rocznym leczeniem z wielu chorób. Jeśli wymagał weterynarza specjalisty Doktor polecała równie wspaniałych fachowców. Polecam z czystym sercem, zwłaszcza opiekunom sharpeiów😀 (mniej)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Malwina Pietraszek
  Malwina Pietraszek 2020-09-20 21:16

  Krytyczne: Niezawodność Prawdziwy weteryniarz BEZ powołania. Potrzebowałam pomocy, bo mój pies nagle przestał jeść i pić. Mieszkam w sąsiednim bloku, standrodowo mój pies jest pod opieką innej przychodni. Sytuacja jest o tyle wyjątkowa, że pies nie ma kompletnie siły chodzić. Stojąc pod przychodnią zadzwoniłam i zapytałam, czy pani dr może zbadać psa. Opisałam jaki mam problem. Niestety nie spodziewałam się takiej reakcji ze strony lekarza… usłyszałam bowiem, że bez badań sie nie obejdzie, a za 10 minut kończy pracę. Odesłała mnie do innej przychodni, najbliższa ponad 0,5 km dalej. Moj pies waży ponad 30 kg i dojście z bloku do gabinetu zlokalizowanego przy tuż obok było wyzwaniem…. wniosek…omijaj tego kekarza jak potrzebujesz pomocy, bo raczej jej nie dostaniesz. Serio, słabo wypada takie podejście na tle innych lekarzy. (mniej)

  Odpowiedź weterynarza (2020-09-20 15:18)
  Szanowna Pani, gwoli ścisłości chcę Pani przypomnieć, że poinformowała mnie Pani o tym, że OD TYGODNIA pies słabnie, nie je i słabo chodzi. Nie jest …
  Źródło opinii: google.com

  herbudruck bietowo
  herbudruck bietowo 2020-06-05 19:28

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Klaudiaaa
  Klaudiaaa 2020-03-18 21:56

  Pani Doktor bardzo kompetentna , ma świetne podejście do zwierząt. Ceny są bardzo przystępne. Serdecznie polecam! Nasz piesek uwielbia wizyty u tej Pani 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Jarosław Brzeziński
  Jarosław Brzeziński 2020-03-18 15:18

  Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka, która ma genialne podejście do zwierząt, ponieważ nasze psy nie boją się wizyt w przychodni, a wręcz się na nie cieszą. Wszelkie choroby zostały przez Panią Doktor rozpoznane od razu i wyleczone. Poza tym ceny są bardzo przystępne 🙂 (mniej)
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Ossowska
  Barbara Ossowska 2019-12-19 14:52

  Serczenie polecam kazdemu właścicielowi zwierzaka. Specjalistka w swoim fachu.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Burzyńska
  Monika Burzyńska 2019-10-15 13:39

  Poważna choroba kardiologiczna kota została zdiagnozowana przez panią doktor jako przeziębienie. Zaordynowana terapia sterydami znacznie pogorszyła stan zwierzęcia. Kot w stanie ciężkim ledwo został odratowany w innej klinice. (mniej)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Barbara Fojut-Pałka 2019-10-15 14:31

  Szanowna Pani, była Pani z kotem tylko na jednej wizycie ze wstępnym badaniem. Została Pani poinformowana, że w przypadku braku poprawy należy z kotem zgłosić się na ponowna wizytę i badania. Kot kasłał już od ponad miesiąc, kiedy zdecydowała się Pani pójść z nim do lekarza. Po to są kontrolne wizyty, żeby ustalić dalszy tok postępowania diagnostycznego. Kot nie dostał żadnych sterydów. To zwykłe kłamstwo i pomówienie. Odpis karty w każdym momencie może Pani odebrać. (mniej)
  Beata B.
  Beata B. 2019-10-07 09:16

  Nie polecam, ponieważ „leczenie” polega m.in. na tym, że zamiast wypisać receptę na lek (który jest tani w aptece) pani doktor odcina kilka dawek leku z blistra i sprzedaje go za kilkukrotnie wyższą cenę, wliczając lek w cenę wizyty. Niezły sposób na dodatkowy zarobek, jednak po „doktorze nauk weterynaryjnych” spodziewałam się czegoś więcej. Mój pies dopiero po wizycie w innej lecznicy zaczął być prawidłowo leczony, prawidłowymi lekami. Tutaj można iść co najwyżej na obowiązkowe szczepienie, bo to jest trudno zrobić źle. W każdym innym przypadku lepiej wybrać profesjonalistów, z odpowiednia wiedzą i doświadczeniem. Niestety przedrostek przed nazwiskiem nie zawsze oznacza fachowość. (mniej)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Barbara Fojut-Pałka 2019-10-15 14:36

  Szanowna Pani, lekarzy weterynarii obowiązuje ustawa farmaceutyczna. Zgodnie z nią nie mogę dla Pani zwierzaka przepisywać leków „ludzkich” (chociaż są tańsze), gdy mam odpowiedniki weterynaryjne. Nie będę łamać prawa dla Pani wygody i oszczędności. Szkoda, że podaje Pani tylko swoje imię i pierwszą literę nazwiska. Czy aby taki anonim może być wiarygodny? (mniej)
  Wanda Januszko
  Wanda Januszko 2019-08-31 09:09

  Pani Doktor Barbara jest cudowną kobietą o dobrym sercu i dobrym lekarzem polecam wszystkim zwierzakom które potrzebują pomocy
  Źródło opinii: google.com

  pawel wron
  pawel wron 2019-08-31 07:31

  Pani basia wymiata polecam ..pies i kot tez
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena R
  Magdalena R 2019-07-21 19:48

  Pani Dr Barbara jest świetnym specjalistą, nasz psiak uwielbia do niej chodzić. Ma świetne podejście do zwierząt. Polecam!!!
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Karpeta
  Dorota Karpeta 2019-06-05 17:54

  Rzetelny wywiad i badanie. Skuteczne leczenie, zabiegi. Sklep. Szczepienia.
  Źródło opinii: google.com

  Zbigniew Pawłowski
  Zbigniew Pawłowski 2019-05-03 14:52

  Jest sprawnie i fachowo obsługiwana. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Kiembłowski
  Piotr Kiembłowski 2018-06-23 20:49

  Od lat z nami i zwierzakami. Zawsze pomoc i rzetelna rada. Trudno znaleźć lepszego lekarza z powołaniem i pasją. Sprawdźcie ile lekarzy samodzielnie się dokształca i robi doktorat z tego co lubi? Niewielu takich lekarzy znajdziecie – a Pani Doktor taka jest 🙂 (mniej)
  Źródło opinii: google.com

  Piter modek
  Piter modek 2018-06-23 18:15

  lepiej od razu uśpić , co za debilizm, wyjaśniam: kropelki do oczu, i nie pomaga, a pies oślepł z powodu cukrzycy
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Fojut-Pałka 2019-10-15 14:37

  Nie jest Pan klientem mojej lecznicy. Nie rozumiem Pańskiego zachowania.
  Barbra Bowtr
  Barbra Bowtr 2018-06-23 17:53

  Pani Weterynarz kompetentna i bardzo miła.
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Żelazko
  Mariusz Żelazko 2018-06-23 16:49

  Wspaniała klinika. Profesjonalne podejście Pani dr Barbary Fojut-Pałki do pacjentka i opiekuna. Polecam serdecznie
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Mokosa
  Joanna Mokosa 2018-06-23 09:11

  Pani dr Barbara jest bardzo konkretnym specjalista a przy tym bardzo komunikatywna i empatyczna osoba.Mozna z nią porozmawiać o swoim pupilu i pożartować. Bardzo sobie cenię takie podejście ponieważ wielu młodym lekarzom brak takiego podejścia przedstawiaja tylko suche informacje a nie widzą ze za zwierzakiem stoi tez człowiek. (mniej)
  Źródło opinii: google.com

  Krystyna Żółtowska
  Krystyna Żółtowska 2018-06-06 20:01

  Od wielu lat przychodzę do Pani dr Barbary Fojut-Pałki ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi (najpierw z podhalanką , teraz z hovawartem i kotką syberyjską). Przez te wszystkie lata stawiane przez Panią doktor DIAGNOZY były ZAWSZE TRAFNE – nigdy się nie pomyliła!!! Przychodnia jest niewielka, ale dzięki temu moimi przyjaciółmi zajmuje się jeden lekarz (a nie jak to ma miejsce w wielkich jednostkach – nigdy nie wiem do kogo trafię), który doskonale zna swoich pacjentów nie tylko z zapisów w komputerze… Bardzo dziękuję Pani doktor za opiekę nad moimi czworonogami i serdecznie polecam wszystkim przychodnię przy ul. Bartniczej (mniej)
  Źródło opinii: google.com

  Michał Myśliwiec
  Michał Myśliwiec 2018-05-14 17:20

  Bardzo miłe panie z dużą wiedzą i odpowiednim podejściem. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Wrona
  Paweł Wrona 2018-02-03 10:36

  moj kotek pania lubi, a to rzadkosc
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Baba
  Baba 2016-05-25 16:41

  W tej przychodni leczone są TYLKO psy i koty. Każdemu właścicielowi czworonogów Polecam. Wiedza, fachowość i szacunek dla zwierząt. No i najważniejsze, to wizyty bez stresu.! Polecam.!
  Źródło opinii: panoramafirm.pl

  Vika
  Vika 2015-06-24 20:48

  Fachowosc i szacunek do zwierzat
  Źródło opinii: zumi.pl

  Mariusz Żelazko
  Mariusz Żelazko 2014-11-29 20:17

  Polecam tę przychodnię. Pani dr jest niesamowita. Niewielu weterynarzy posiada taką wiedzę i doświadczenie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Alessane
  Alessane 2012-12-19 12:53

  Źródło opinii: molosy.pl

  Dolczegabana
  Dolczegabana 2008-07-10 10:59

  Nie polecam poszłam ze szczurkiem który został poparzony na pyszczku gorącym tłuszczem. Pani weterynarz zamiast szybko udzielić pierwszej pomocy, to nie zrobiła nic poza poinformowaniem mnie, że wizyta kosztuje 30 zł wyszłam bez jakiejkolwiek pomocy, bo wybiegając z domu nie zabrałam portfela. (mniej)
  Źródło opinii:

  Niezadowolona
  Niezadowolona 2008-02-29 01:44

  Nie jest to najlepszy zakład weterynaryjny. Byłam tam parę razy i muszę stwierdzić, że lekarze nie pomogli mojej papudze. Szczerze mówiąc ta lecznica zna się chyba tylko na psach (ale nie umiem stwierdzić czy dobrzę). NIE POLECAM!!! (mniej)
  Źródło opinii: panoramafirm.pl

  Indefinite2
  Indefinite2 2007-01-21 08:58

  A ja polecam weterynarza przy skrzyżowaniu ul. Bartniczej z Ogińskiego – na przeciwko os. Topolowa w małym białym budyneczku – koniecznie dr Barbara Fojut-Pałka
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.