Ocena społeczna

Na podstawie 19 opinii:

4.1

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 14 )
( 0 )
( 0 )
( 2 )
( 3 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 19
Sortowanie:

Niezadowolona avatar
Niezadowolona

Nie jest to najlepszy zakład weterynaryjny. Byłam tam parę razy i muszę stwierdzić, że lekarze nie pomogli mojej papudze. Szczerze mówiąc ta lecznica zna się chyba tylko na psach (ale nie umiem stwierdzić czy dobrzę). NIE POLECAM!!!

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Alessane avatar
Alessane

Źródło opinii: molosy.pl

Dolczegabana avatar
Dolczegabana

Nie polecam poszłam ze szczurkiem który został poparzony na pyszczku gorącym tłuszczem. Pani weterynarz zamiast szybko udzielić pierwszej pomocy, to nie zrobiła nic poza poinformowaniem mnie, że wizyta kosztuje 30 zł wyszłam bez jakiejkolwiek pomocy, bo wybiegając z domu nie zabrałam portfela.

Źródło opinii:

Paweł Wrona avatar
Paweł Wrona

moj kotek pania lubi, a to rzadkosc

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Mariusz Żelazko avatar
Mariusz Żelazko

Polecam tę przychodnię. Pani dr jest niesamowita. Niewielu weterynarzy posiada taką wiedzę i doświadczenie.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Indefinite2 avatar
Indefinite2

A ja polecam weterynarza przy skrzyżowaniu ul. Bartniczej z Ogińskiego - na przeciwko os. Topolowa w małym białym budyneczku - koniecznie dr Barbara Fojut-Pałka

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Vika avatar
Vika

Fachowosc i szacunek do zwierzat

Źródło opinii: zumi.pl

Dorota Karpeta avatar
Dorota Karpeta

Rzetelny wywiad i badanie. Skuteczne leczenie, zabiegi. Sklep. Szczepienia.

Źródło opinii: google.com

Michał Myśliwiec avatar
Michał Myśliwiec

Bardzo miłe panie z dużą wiedzą i odpowiednim podejściem. Polecam

Źródło opinii: google.com

Joanna Mokosa avatar
Joanna Mokosa

Pani dr Barbara jest bardzo konkretnym specjalista a przy tym bardzo komunikatywna i empatyczna osoba.Mozna z nią porozmawiać o swoim pupilu i pożartować. Bardzo sobie cenię takie podejście ponieważ wielu młodym lekarzom brak takiego podejścia przedstawiaja tylko suche informacje a nie widzą ze za zwierzakiem stoi tez człowiek.

Źródło opinii: google.com

Mariusz Żelazko avatar
Mariusz Żelazko

Wspaniała klinika. Profesjonalne podejście Pani dr Barbary Fojut-Pałki do pacjentka i opiekuna. Polecam serdecznie

Źródło opinii: google.com

Barbra Bowtr avatar
Barbra Bowtr

Pani Weterynarz kompetentna i bardzo miła.

Źródło opinii: google.com

Piotr Kiembłowski avatar
Piotr Kiembłowski

Od lat z nami i zwierzakami. Zawsze pomoc i rzetelna rada. Trudno znaleźć lepszego lekarza z powołaniem i pasją. Sprawdźcie ile lekarzy samodzielnie się dokształca i robi doktorat z tego co lubi? Niewielu takich lekarzy znajdziecie - a Pani Doktor taka jest :)

Źródło opinii: google.com

Zbigniew Pawłowski avatar
Zbigniew Pawłowski

Jest sprawnie i fachowo obsługiwana. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Piter modek avatar
Piter modek

lepiej od razu uśpić , co za debilizm, wyjaśniam: kropelki do oczu, i nie pomaga, a pies oślepł z powodu cukrzycy

Źródło opinii: google.com

Barbara Fojut-Pałka

Nie jest Pan klientem mojej lecznicy. Nie rozumiem Pańskiego zachowania.

Krystyna Żółtowska avatar
Krystyna Żółtowska

Od wielu lat przychodzę do Pani dr Barbary Fojut-Pałki ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi (najpierw z podhalanką , teraz z hovawartem i kotką syberyjską). Przez te wszystkie lata stawiane przez Panią doktor DIAGNOZY były ZAWSZE TRAFNE - nigdy się nie pomyliła!!! Przychodnia jest niewielka, ale dzięki temu moimi przyjaciółmi zajmuje się jeden lekarz (a nie jak to ma miejsce w wielkich jednostkach - nigdy nie wiem do kogo trafię), który doskonale zna swoich pacjentów nie tylko z zapisów w komputerze... Bardzo dziękuję Pani doktor za opiekę nad moimi czworonogami i serdecznie polecam wszystkim przychodnię przy ul. Bartniczej

Źródło opinii: google.com

Baba avatar
Baba

W tej przychodni leczone są TYLKO psy i koty. Każdemu właścicielowi czworonogów Polecam. Wiedza, fachowość i szacunek dla zwierząt. No i najważniejsze, to wizyty bez stresu.! Polecam.!

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Beata B. avatar
Beata B.

Nie polecam, ponieważ "leczenie" polega m.in. na tym, że zamiast wypisać receptę na lek (który jest tani w aptece) pani doktor odcina kilka dawek leku z blistra i sprzedaje go za kilkukrotnie wyższą cenę, wliczając lek w cenę wizyty. Niezły sposób na dodatkowy zarobek, jednak po "doktorze nauk weterynaryjnych" spodziewałam się czegoś więcej. Mój pies dopiero po wizycie w innej lecznicy zaczął być prawidłowo leczony, prawidłowymi lekami. Tutaj można iść co najwyżej na obowiązkowe szczepienie, bo to jest trudno zrobić źle. W każdym innym przypadku lepiej wybrać profesjonalistów, z odpowiednia wiedzą i doświadczeniem. Niestety przedrostek przed nazwiskiem nie zawsze oznacza fachowość.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Barbara Fojut-Pałka

Szanowna Pani, lekarzy weterynarii obowiązuje ustawa farmaceutyczna. Zgodnie z nią nie mogę dla Pani zwierzaka przepisywać leków "ludzkich" (chociaż są tańsze), gdy mam odpowiedniki weterynaryjne. Nie będę łamać prawa dla Pani wygody i oszczędności. Szkoda, że podaje Pani tylko swoje imię i pierwszą literę nazwiska. Czy aby taki anonim może być wiarygodny?

Monika Burzyńska avatar
Monika Burzyńska

Poważna choroba kardiologiczna kota została zdiagnozowana przez panią doktor jako przeziębienie. Zaordynowana terapia sterydami znacznie pogorszyła stan zwierzęcia. Kot w stanie ciężkim ledwo został odratowany w innej klinice.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Barbara Fojut-Pałka

Szanowna Pani, była Pani z kotem tylko na jednej wizycie ze wstępnym badaniem. Została Pani poinformowana, że w przypadku braku poprawy należy z kotem zgłosić się na ponowna wizytę i badania. Kot kasłał już od ponad miesiąc, kiedy zdecydowała się Pani pójść z nim do lekarza. Po to są kontrolne wizyty, żeby ustalić dalszy tok postępowania diagnostycznego. Kot nie dostał żadnych sterydów. To zwykłe kłamstwo i pomówienie. Odpis karty w każdym momencie może Pani odebrać.

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.