4/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna Górczewska 228 – Nowoczesne Centrum Opieki nad Zwierzętami

W sercu warszawskiego Bemowa znajduje się jedna z czołowych przychodni weterynaryjnych w stolicy – Przychodnia Weterynaryjna Górczewska 228. Dzięki szerokiej gamie usług, doświadczonemu personelowi i nowoczesnemu podejściu do leczenia zwierząt, placówka ta zyskała uznanie wśród właścicieli zwierząt domowych, co potwierdza jej wysoka ocena – 4.4 na podstawie 58 głosów.

Lokalizacja i Dostępność

Przychodnia znajduje się przy ulicy Górczewskiej 228 w Warszawie, w dogodnej lokalizacji dla mieszkańców Bemowa oraz okolicznych dzielnic. Dużym atutem jest szeroki zakres godzin przyjęć: od poniedziałku do piątku przychodnia jest otwarta od 10:00 do 22:00, a w weekendy oraz święta od 10:00 do 15:00. Takie godziny umożliwiają właścicielom zwierząt dostosowanie wizyty do własnego grafiku, co jest szczególnie ważne w przypadku nagłych przypadków.

Oferta Usług

Diagnostyka i Leczenie

Przychodnia oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, w tym:

 • Diagnostykę: Do dyspozycji są nowoczesne metody diagnostyczne, takie jak ultrasonografia, radiografia, a także laboratorium wewnętrzne, które umożliwia szybkie i dokładne diagnozowanie stanu zdrowia zwierząt.
 • Leczenie chorób wewnętrznych: Specjaliści z przychodni zajmują się leczeniem różnorodnych chorób, od lekkich infekcji po poważne schorzenia.
 • Zabiegi chirurgiczne: W przychodni wykonywane są zabiegi chirurgiczne, w tym sterylizacje, kastracje oraz inne operacje wymagające interwencji chirurgicznej.

Opieka Profilaktyczna i Szczepienia

Przychodnia kładzie duży nacisk na profilaktykę. Regularne szczepienia, kontrola zdrowia oraz doradztwo w zakresie opieki nad zwierzętami są kluczowymi elementami oferty.

Porady Specjalistyczne

Dostępni są również specjaliści z różnych dziedzin weterynarii, co pozwala na kompleksową opiekę nad zwierzętami z różnego rodzaju schorzeniami.

Personel

Personel Przychodni Weterynaryjnej Górczewska 228 to doświadczeni weterynarze oraz wykwalifikowani technicy weterynarii. Zespół ten stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, co gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług.

Infrastruktura i Wyposażenie

Przychodnia jest wyposażona w nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz chirurgiczne, co umożliwia przeprowadzanie zaawansowanych procedur medycznych. Czyste i dobrze utrzymane pomieszczenia zapewniają komfort zarówno zwierzętom, jak i ich właścicielom.

Opinie Klientów

Opinie klientów są w większości pozytywne, co odzwierciedla się w wysokiej ocenie przychodni. Właściciele zwierząt chwalą profesjonalizm personelu, jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego przypadku.

Informacje Kontaktowe

Przychodnia Weterynaryjna Górczewska 228 jest znakomitą opcją dla wszystkich poszukujących kompleksowej opieki weterynaryjnej w Warszawie. Nowoczesne podejście do leczenia, wykwalifikowany personel oraz szeroka gama usług sprawiają, że jest to miejsce godne polecenia dla każdego właściciela zwierzęcia.

1 KOMENTARZ

 1. Aleksandra Ja 2020-12-10 14:17

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność Chciałabym podziękować pani doktor Kałabun za sprawdzoną informację odnośnie formalności paszportowych w sprawie szczepień. Byłam zdezorientowana po różnych wersjach, które słyszałam z innych źródeł. Pani doktor rozjaśniła moje wątpliwości. Serdecznie pozdrawiam!
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Rzeszotarska
  Magdalena Rzeszotarska 2020-09-25 00:17

  Krytyczne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm 21 sierpnia 2020 r. Na moich oczach przy ulicy Pełczyńskiego samochód beztlialsko przejechał po piesku. Właściciel od razu zabrał psa z chodnika na bok, a ja podbiegłam na pomoc – pies jeszcze żył więc pierwsze co pomyślałam to WETERYNARZ! Co sił w nogach pobiegłam do gabitenu (dobrze mi znanego bo wcześniej chodziłam tam z moimi pieskami ) około 200-300 m od miejsca zdarzenia. Wiedziałam, że z pieskiem nie będzie nic dobrego bo wypadek jak i piesek po nim wyglądał tragicznie … Ale biegnąc do weterynarza miałam chociaż nadzieję na jakąkolwiek reakcje z ich strony – nawet uśmierzenie w bólu konającemu w cierpieniach psu. Niestety moje zdziwienie na relakcje weterynarza bylo nie doopisania. Wbiegłam do gabinetu zapłakana, zdyszana opowiedziałam szybko co się stało (w gabinecie jak i w poczekalni nie było żadnego innego pacjenta)…. Na co dostałam odpowiedź, że Pani nic nie może zrobić i żebym przyszła z pasem do gabinetu ale najlepiej pojechała na powstańców śląskich do kliniki – powiedziałam, że nie jest to możliwe bo z psa leje się krew i nawet nie wiemy jak go podnieść żeby go jeszcze bardziej nie uszkodzić … Pani po raz kolejny powiedziała, że nie pójdzie i mu nie pomoże … Wyszłam oszołomiła, zamykając za sobą drzwi ! W tamtym momencie moja wiara w weterynarzy /lekarzy zmalała do zera … Jak tak można ?! Przecież mają państwo nieść pomoc chorym ?! Moja noga jak i łapy moich psów na pewno nigdy w tym miejscu nie postaną … Jak ktoś kto nie chce pomóc umierającemu zwierzęciu może nazywać się weterynarzem… Po moim powrocie piesek jeszcze przez dłuższą chwilę umierał na oczach właściciela i moich !

  Odpowiedź weterynarza (2020-09-25 14:41)
  Szanowna Pani Magdaleno, naszym zadaniem jest nieść pomoc Zwierzętom i wywiązujemy się z tego postanowienia w sposób zgodny ze Sztuką oraz naszym Sum…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Nancy Zoe
  Nancy Zoe 2020-08-23 19:07

  Bardzo polecam! Chodzę tutaj ze swoimi zwierzakami (2 koty i pies) i zawsze wszystko odbywa się w niezwykle miłej atmosferze. Obsługa bardzo profesjonalna i zawsze trafione diagnozy. Ceny bardzo konkurencyjne i przede wszystkim nie ma tutaj „naciągania” na jakieś drogie specyfiki czego niestety nie raz doświadczyłam w innych miejscach. Warto również wspomnieć że widać iż pracownicy kochają zwierzęta, otaczając należytą troską swoich czworonożnych pacjentów 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Endi
  Andrzej Endi 2020-03-23 22:31

  Bardzo profesjonalne podejście do problemów i do tego niezwykle sympatyczna Pani doktor… Warto tu przyjechać ze swoim zwierzakiem z drugiego końca miasta
  Źródło opinii: google.com

  Magda Kurdzińska
  Magda Kurdzińska 2020-03-23 21:49

  Najlepsza przychodnia w Warszawie! Z pomocą pani Weterynarz mój piesek powrócił do zdrowia, polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Danusia Dyrekcja
  Danusia Dyrekcja 2020-03-23 14:37

  Bardzo solidna i miła opieka nad moim zwierzakiem. Po zabiegu moja Mania szybko wróciła do siebie. Warto było oddać psa w dobre ręce.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Blachowska
  Anna Blachowska 2020-03-05 11:27

  Niestety jedna gwiazdka i muszę napisać dlaczego… ponad tydzień temu, zauważyliśmy u yorka Cukiego powiększone ucho. Od razu zaprowadzilismy Cukiego do przychodni (tam wykonywaliśmy wszystkie szczepienia, a Cuki nigdy wcześniej nie chorował). Pani weterynarz spojrzała na ucho i orzekła , ze to ALERGICZNE, kupiliśmy krople do ucha, które zostały zalecone i po tygodniu miało przejść. Przez tydzień obserwowaliśmy, ze ucho nadal się powiększa, jest czerwone i boli, bo pies nie daje dotknąć. Poszliśmy do innego weterynarza, okazało się, ze Cuki ma w uchu KRWIAKA, którego trzeba usunąć chirurgicznie. Bardzo nam przykro, ze nie zostało to zdiagnozowane na pierwszej wizycie w przychodni przy ul. Gorczewskiej i ze „leczyliśmy” psa z krwiakiem zwykłymi kroplami do ucha 🙁

  Odpowiedź weterynarza (2020-03-05 01:06)
  Dzień Dobry Pani Anno, dziękujemy za opinię ponieważ każda, nawet ta negatywna jest dla nas pouczająca. Tym samym chciałybyśmy zauważyć, że korzystał…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Ja 2022-08-21 16:00

  Komentarz przychodni, że właściciel NIESTETY poszedł do innego weterynarza jest po prostu poniżej jakiegokolwiek poziomu, tak jak większość komentarzy, w których ta przychodnia się tłumaczy.
  φ BDF
  φ BDF 2020-01-18 12:48

  Żadna opinia nigdy nie jest dla państwa zrozumiała,.. Szkoda słów, wiadomo jeden lekarz uczył się dobrze dostawał 5 ma dyplom, inny przechodził na warunkach miał 2 dostał dyplom. To jest właśnie ten drugi, pazurów nawet nie potrafi kotu w spokoju obciąć, wszystkie nerwy w pazurach naruszone! omijać! z daleka niech zmieni fach. Na zasadzie zrobię krzywdę to będę miała co robić dalej.. Bezradna kobieta, jak zostaje sam na sam z zadaniem wpada w panikę, zwierzę to czuje i wpada w większą!

  Odpowiedź weterynarza (2020-01-18 16:17)
  Dzień dobry, Szanowny Panie, pańska opinia jest dla nas niezrozumiała i wielce zastanawiająca. Usługa została wykonana bez zarzutu i komplikacji. Podczas wizyty nie zgłaszał Pan żadnych obiekcji co do jej wykonania, oprócz wielu epitetów na temat innej lecznicy. Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz Wdowiarski
  Dariusz Wdowiarski 2019-12-01 15:18

  Leczę swojego psa od samego początku istnienia tej lecznicy czyli od 2015 roku a trafiłem tam z polecenia…Jestem mega zadowolony.Lekarze są profesjonalistami w każdym calu z ogromną empatią do zwierząt.Zdarzało się czasem tak,że psiak w trakcie leczenia czuł się słabo ale zawsze kończyło się dobrze i piesek pomimo swoich lat jest szczęśliwy i wesoły.Ceny za usługi nie odbiegają od cen w innych lecznicach w Warszawie .Pozdrawiamy Darek i Fredek
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Wójciuk
  Małgorzata Wójciuk 2019-12-01 13:34

  Byłam dwa razy, pierwszy i ostatni. Kociak z wymiotami, mały kociak, 4 miesięczny. Trzy zastrzyki. Zaczęto od tego najgorszego, piekącego. Kot mi z rąk wystrzelił. Kolejne dwa, kociak w totalnej panice. A wystarczyłoby podać cokolwiek jako domieszkę na złagodzenie efektu. Cerenia jako środek działający 24h nie działał nawet 8 (sic!). Następnego dnia wizyta z nadal wymiotującym, małym kociakiem u naszego weta, podanie cerenii nagle może nie powodować paniki oraz bolu i może zadziałać!!! Zdecydowanie nie polecam!

  Odpowiedź weterynarza (2019-12-01 20:00)
  Szanowna Pani, korzystała Pani z usług w naszej Przychodni tylko raz, mimo to przykro nam, że jest pani niezadowolona z udzielonej pomocy. Przyszła P…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz K
  Tomasz K 2019-12-01 11:10

  Najlepszy weterynarz w Warszawie. Uratowali mojego kotka. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Wojdak
  Agnieszka Wojdak 2019-07-13 08:50

  Sprawa dotyczy Pani fryzjerki która tam strzyże psy na „odwal się ” za 140 zł…gdyby to była jedyna psia fryzjerka w Warszawie drugi raz bym do niej nie poszła…szczerze nie polecam. Dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Puszakowska
  Marta Puszakowska 2019-05-06 13:10

  Najlepsi z najlepszych!
  Źródło opinii: google.com

  Stefan Podróżnik
  Stefan Podróżnik 2019-05-06 11:16

  Bardzo rzetelna Klinika, bardzo oddane zwierzaczkom Panie Doktor. Szczególnie Doktor Małgorzata. Zadają pytania, starają się jak najlepiej ustalić stan zdrowia pupila. Naprawdę warto oddać psa w ręce tej Kliniki. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Pamela Górska
  Pamela Górska 2019-03-22 22:07

  Miłe kobiety, super podejście widać, że kochają zwierzęta polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ana Karo
  Ana Karo 2019-03-22 11:15

  Przychodzimy z naszym kotem od 2 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególnie Pani Joanna (którą pamiętam z pracy w lecznicy na Ursynowie) jest niezwykle miła, kompetentna i zawsze dobrze doradzi.
  Źródło opinii: google.com

  Milena Bojko
  Milena Bojko 2019-03-04 00:32

  Zaufalam tej przychodni od samego początku gdy zaadoptowalam psa. Niestety problem nastąpił w momencie gdy nie prawidłowo została postawiona diagnoza, dostaliśmy cholernie drogie i w przypadku nie potrzebnego brania siejsce ogromne spustoszenie w organizmie psa leki. Mieliśmy robione miliony badań, w dodatku drogich, nie umiejętne pobieranie krwi sprawilo duże rany na łapkach. Wszystko miało pewne granice, do czasu gdy nieprawidłowo przepisany lek spowodował że pies ledwo żyl, byl apatyczny, przestał jeść, nigdy jeszcze tak nie bałam się o własnego psa jak wtedy. Oczywiscie w najgorszym momencie gdy potrzebowaliśmy pomocy nikt z przychodni nie odebrał! Dzwoniłam wielokrotnie z różnych numerów. Sama zdecydowałam o zaprzestaniu podawaniu leków bo pies powoli umierał. Zapomniałam dodać że cały personel jest niekompetentny, nie potrafił mam nikt wytłumaczyć jak stosować tak ciężki i silny lek. Udałam się z psem do innego lekarza, który stwierdził zupełnie inny problem niż ta przychodnia! Dostaliśmy leki i pies w końcu jest zdrowy. Na szczęście w porę poszliśmy gdzieś indziej i Nasza Layla jest zdrowa. Ile wydalismy na badania i leki w tym miejscu to jedno, najgorsze jest to jak zostaliśmy potraktowani i jak wycierpiał się pies. Nie polecam i nigdy już nie wrócę!!!

  ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-03-04 13:56)
  Witamy Pani Mileno, bardzo nam przykro z takiego obrotu sprawy w leczeniu Lajlii. Niestety postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne w chorobie Cushinga jest bardzo złożone i wiąże się z ryzykiem wystąpienia objawów niepożądanych. Byliśmy na początku leczenia i wciąż w trakcie diagnostyki tej jednostki chorobowej. Niestety odbieranie połączeń telefonicznych podczas pracy Przychodni jest uzależnione od natężenia ruchu w danym momencie i czasem jest to bardzo trudne pomiędzy pacjentami, dlatego w takich przypadkach zalecamy przyjazd z pacjentem do gabinetu. Nie wiedzieliśmy, że jest Pani poza zasięgiem. Mimo wszystko życzymy udanej współpracy z nowym lekarzem prowadzącym.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maciej Jakubowski
  Maciej Jakubowski 2019-02-19 21:20

  Bardzo profesjonalna lecznica dla zwierząt. Fachowość usług na najwyższym poziomie. Ceny nie szokują. Szczególnie Pani Joanna prezentuje pełen profesjonalizm i pasję w tym co robi. Naprawdę widać, że kocha zwierzęta i swoją pracę. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Lidia Sulikowska
  Lidia Sulikowska 2019-01-18 12:37

  Wspaniała przychodnia, bardzo miły personel, a przede wszystkim indywidualne i profesjonalne podejście do pacjentów!
  Źródło opinii: google.com

  Dorka
  Dorka 2019-01-06 17:12

  Bardzo polecam. Profesjonalizm w każdym calu i wielkie zaangażowanie – panie weterynarz po prostu kochają to, co robią, znają się na tym, a w dodatku są bardzo sympatyczne i kontaktowe (polecam zwłaszcza panią Asię i panią Małgosię). Dużym atutem są długie godziny otwarcia oraz dyżury w niedzielę i święta.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Klaudia Rabizo
  Klaudia Rabizo 2018-12-11 07:26

  bardzo miło, sympatycznie i profesjonalnie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Klaudia Buczak
  Klaudia Buczak 2018-12-06 01:31

  Zdecydowanie polecam pracujące tu panie za podejście do zwierząt, przyjemną atmosferę i pełen profesjonalizm. Drobnym minusikiem jest rozwiązanie zastosowane z parkingiem.
  Źródło opinii: google.com

  Agg Jaa
  Agg Jaa 2018-11-07 14:28

  POLECAM gorąco, ja ze wszystkimi kociakami przyjeżdżam aż z Goclawia
  Źródło opinii: facebook.com

  Konrad Karasiński
  Konrad Karasiński 2018-10-26 22:47

  Bardzo profesjonalni i mili lekarze. Szybka, trafna diagnoza 🙂 dobre podejście do pacjentów i bardzo przystępne ceny 🙂 gorąco polecam!
  Źródło opinii: facebook.com

  Kasia 2019-05-05 13:16

  Potwierdzam. Profesjonalna kadra i przystępne ceny 🙂
  Kasiuniah
  Kasiuniah 2018-10-25 18:12

  Bardzo miłe i sympatyczne Panie lekarki. Profesjonalnie zaopiekowały się moim pupilem. Zdecydowanie Polecam !!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Katarzyna Hara
  Katarzyna Hara 2018-10-25 12:11

  Bardzo miłe i sympatyczne Panie lekarki. Profesjonalnie zaopiekowały się moim pupilem. Zdecydowanie Polecam !!!
  Źródło opinii: facebook.com

  Joanna Kruszewska
  Joanna Kruszewska 2018-09-30 17:11

  Lekarz zrobił badanie, które mogło sugerować problemy z tarczycą. Zamiast zlecić bardziej szczegółowe badanie przepisał silne leki w ciemno, oczywiście nie wspominając o tym. Okazało się, że pies nie miał chorej tarczycy i dostawał leki, które mu szkodziły. W dodatku na wyniku badań było imię innego psa, chociaż zapewniano nas, że nie ma opcji, żeby to nie był nasz. Biorąc pod uwagę ignorancję i niekompetencję weterynarzy tu pracujących wszystko jest możliwe, na pewno więcej tu nie przyjdę.

  Odpowiedź weterynarza (2018-10-01 13:40)
  Dzień dobry Pani Joanno, zawsze z największą uwagą wsłuchujemy się w opinie naszych klientów, nawet jeżeli są negatywne. Chcielibyśmy jednak zauważyć, że wyniki Pani psa jednoznacznie wskazywały na chorobę tarczycy – hormony były na poziomie poniżej 5, a norma wynosi 15-40. Powyższe kwalifikuje się do rozpoczęcia kuracji hormonalnej pod kontrolą lekarza. Ponieważ kontrola nie odbyła się w naszej przychodni, ciężko jest nam ustosunkować się do bieżącego stanu zdrowia Pani psa. Zapewniamy również, że pomylone imię psa na wynikach nie dyskwalifikuje samych wyników badania. Jest nam niezmiernie przykro, że po jednym spotkaniu – na którym odbyło się tylko pobranie krwi – wyciąga Pani tak daleko idące wnioski na temat kompetencji wszystkich lekarzy pracujących w naszej przychodni. W sprawie szczegółów dotyczących decyzji odnośnie leczenia Pani pupila, zapraszamy do osobistego kontaktu. Pozdrawiamy,
  Źródło opinii: facebook.com

  Piotr Przybylik
  Piotr Przybylik 2018-09-19 07:26

  Miła obsługa i atmosfera. Dobrze przygotowane miejsca dla zwierząt przez co te czują się spokojniejsze. Z usług korzystam już trzy lata i nie narzekam. Ceny również na plus!
  Źródło opinii: google.com

  Madzialena P.
  Madzialena P. 2018-08-18 07:09

  Fantastyczne podejście do zwierząt. Przemiłe i delikatne Panie. Korzystam z usług od paru lat. Ceny może nie są najniższe, ale wolę iść z psem w sprawdzone miejsce niż kierować się względami finansowymi, tym bardziej, że zwierzak czuje się tam dobrze i zawsze na koniec dostaje ciasteczka
  Źródło opinii: google.com

  Camille Gulska
  Camille Gulska 2018-06-18 20:04

  Bardzo dobre podejście do zwierząt i fachowa opieka
  Źródło opinii: facebook.com

  Natalia Myćko
  Natalia Myćko 2018-05-08 17:37

  Jestem bardzo zadowolona!
  Źródło opinii: google.com

  Iza Mich
  Iza Mich 2018-05-08 10:52

  Świetne podejście, mój Stefan nawet nie warknął podczas szczepienia, co jest sporym wyczynem! Otrzymałam dużo wskazówek odnośnie diety dla mojego alergika! Zdecydowanie, ode mnie i Stefana, łapka w górę! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Marciński
  Marcin Marciński 2018-05-08 09:30

  Bardzo profesjonalnie podejście. Rocky był bardzo zadowolony z wizyty.
  Źródło opinii: google.com

  Sfcirceo sfcirceo
  Sfcirceo sfcirceo 2018-05-08 07:12

  Fajnie i miło , ale za drugie obowiązkowe szczepienie policzono mi 110 zł a gdzie indziej 60/65 zł już całkowicie 🙂 Poszedłem z marszu sugerując się opiniami. Moje zalecenie było konkretne , proszę o drugie obowiązkowe szczepienie. Konkurencja jest duża , także nowego klienta Państwo nie pozyskacie . Pozdrawiam
  Źródło opinii: google.com

  Marco Ratto
  Marco Ratto 2018-03-26 12:13

  Fajnie i miło , ale za drugie obowiązkowe szczepienie policzono mi 110 zł a gdzie indziej 60/65 zł już całkowicie 🙂 Poszedłem z marszu sugerując się opiniami. Moje zalecenie było konkretne , proszę o drugie obowiązkowe szczepienie. Konkurencja jest duża , także nowego klienta Państwo nie pozyskacie. Pozdrawiam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  mini kr
  mini kr 2018-02-04 18:23

  Bardzo mile babeczki.chodze tam ze swoim kotkiem
  Źródło opinii: google.com

  Marta Gołębiewska
  Marta Gołębiewska 2018-02-04 11:09

  Z czystym sumieniem polecam to miejsce! Wszystkie Panie pracujące w Górczewska Vet mają niesamowite podejście do zwierząt i wielką wiedzę. Korzystamy z ich usług regularnie od 2 lat.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Dehnel
  Michał Dehnel 2018-02-04 01:18

  Zdecydowanie polecamy. Ja i moje zwierzaki.
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Cacek
  Kasia Cacek 2018-02-04 00:23

  Cudowne pełne serca podejście do pacjentów ,najlepsza klinika ,polecam gorąco.
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Nata-lia
  Kasia Nata-lia 2017-12-04 01:01

  Najlepsza opieka nad pieskiem polecam w 200 % Cudowne podejście do klienta i pacjentów , polecam całym serduchem
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sylwia O-ska
  Sylwia O-ska 2017-10-04 11:51

  Bardzo fajne podejście do zwierzątka, weterynarki z powołaniem 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Laura Turadek
  Laura Turadek 2017-09-29 18:21

  Rewelacja! Nareszcie znaleźliśmy przychodnię dla nas idealną 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Zuzia Danilczuk
  Zuzia Danilczuk 2017-08-16 20:51

  Pani weterynarz jest bardzo miłą i konkretną osobą 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Romana Dybalska
  Romana Dybalska 2017-07-25 18:15

  Rewelacyjne podejście do zwierzaka i jego właścicieli;)! Polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Aleksandra
  Karolina Aleksandra 2017-04-30 01:31

  100 % serca, zaangażowania i profesjonalizmu. Bardzo polecam !!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maja Ziaja
  Maja Ziaja 2017-01-18 23:28

  Miejsce, w którym czuć miłość do zwierząt! Polecam! 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Paulina Szymczak
  Paulina Szymczak 2016-11-21 18:52

  Z naszą kicią byliśmy pierwszy raz i jesteśmy pod wrażeniem. Miła atmosfera, super podejście do zwierzaka i zaangażowanie ze strony pani doktor. Serdecznie polecamy! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magda Kostrzewska
  Magda Kostrzewska 2016-10-19 10:46

  Byłam już kilka razy z dwójką podopieczny w różnych rozmiarach. Wszystkie napotkane Panie mają podejście do i tych mniejszych i większych pacjentów i pacjentek. Czuć, że robią Panie to co lubią 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maja Kondraciuk
  Maja Kondraciuk 2016-10-09 17:09

  Profesjonalna opieka, zawsze pomocne panie weterynarz. I ja, i Lana i Roxy polecamy serdecznie!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika Joanna
  Monika Joanna 2016-08-10 11:10

  Fantastyczne Panie, które lubią zwierzęta, opiekują się całym moim zwierzyncem 😉
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Adrianna Kozakiewicz
  Adrianna Kozakiewicz 2016-08-09 18:12

  Idealne miejsce z idealnymi osobami!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Lucy
  Magdalena Lucy 2016-06-22 00:02

  Miło i fachowo, super podejście do zwierzaka. Polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Puk
  Katarzyna Puk 2016-06-21 16:22

  Poki co 5 gwiazdek ode mnie. Milo i profesjonalnie. Pedro, Pershing, Forsa (alias Kocilla), Hator i Ninja pewnie tez by od siebie pare dorzucily, ale wiecej nie mozna niestety. =}
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Danusia Stefanowicz
  Danusia Stefanowicz 2016-04-20 16:59

  Byłam pierwszy raz i jestem pod wrażeniem. Miła atmosfera, zaangażowanie i super podejście do zwierzaka. Myślę, że będzie to nasza przychodnia.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dorota Nowacka
  Dorota Nowacka 2016-02-29 15:16

  Ja też polecam. Profesjonalne podejście + 100 % zaangazowania + bardzo sympatyczna atmosfera. Widać, że Panie weterynarki kochają to, co robią 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Anna Czy
  Anna Czy 2015-04-07 13:51

  Świetni i mega sympatyczni lekarze. Polecam mocno!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Nicole Karczykowska
  Nicole Karczykowska 2015-02-28 16:49

  Profesionalna przychodnia. Polecam bardzo
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kinga Włodarek
  Kinga Włodarek 2015-02-26 21:03

  Serce, profesjonalizm, cudowna opieka. Mój pies żyje dzięki Pani Małgosi. Na 100% do polecenia!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.