Całodobowa Przychodnia Weterynaryjna 24wet

Ocena społeczna

Na podstawie 50 opinii:

4.5

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 43 )
( 1 )
( 0 )
( 0 )
( 6 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 50
Sortowanie:

Marcin Domański avatar
Marcin Domański

Byłem tam z psem na kroplówce. Bardzo miła obsługa.

Źródło opinii: google.com

Halina P avatar
Halina P

Lek. wet. Tomasz Górny - Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi i nie zmienię już weterynarza na innego. Mimo że przyjechaliśmy po północy, Pan doktor poświęcił nam ponad godzinę. Dokładnie posłuchał o problemie, wszystko wytłumaczył i jeszcze bardzo dokladnie wyjaśnił niepewności ( byliśmy u niego z pierwszym kotem więc każda jego rada na wagę złota ). Od samego początku widać jak wielkie powołanie i podejście do zwierząt ma Pan doktor... Cały czas jestem pod wrażeniem.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Annibal avatar
Annibal

Lek. wet. Tomasz Górny - Wspaniały, zaangażowany i mądry lekarz. Współpracuje z miastem, dzięki czemu trafiliśmy do niego z przygarniętymi kociętami. Prawdziwe powołanie.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

El Jaskowska-Schmoll avatar
El Jaskowska-Schmoll

Lek. wet. Tomasz Górny - Najlepszy weterynarz jakiego ostatnio poznałam!Dziękuję że los postawił na mojej drodze tego wspaniałego człowieka który w II dzień świąt ratował 3 godziny mojego psa którego kilka chwil wcześniej w innej znanej i osławionej lecznicy skazano na eutanazję w zasadzie bez badania.Borys żyje i mam nadzieję że jeszcze trochę mimo choroby serca -będzie z nami.To zasługa pana Tomasza i jego zaangażowanie się w ratowanie życia mojemu psu.Wielkie dzięki!!!Cóż zrobiłby ten świat bez ludzi takiego pokroju.Panie Tomaszu bardzo,bardzo dziękujemy!!!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Carola avatar
Carola

Lek. wet. Tomasz Górny - Doktor posiada wszytskie cechy jakie charakteryzuja dobrego weterynarza. Z pasja, miłościa do zwierząt i pelnym zaangazowaniem wykonuje swoją prace . Zaufałam i sie nie zawiodłam teraz z czystym sumieniem moge polecic Pana doktora

Źródło opinii: lekarze.mamzdrowie.pl

Maria avatar
Maria

Najlepszy weterynarz to Pan Patryk Spychała- POLECAM

Źródło opinii: med24.pl

Ewa L avatar
Ewa L

Świetny weterynarz, być może najlepszy nie tylko na Mokotowie - mądry, wrażliwy, z wielką intuicją oraz wiedzą. Uratował zwierzaka w stanie właściwie agonalnym. Spokojnie i z miłością. Ten lekarz naprawdę ma metody na skuteczne leczenie! BARDZO gorąco polecam - ul. Racławicka 29a (parter budynku w drugiej linii od ulicy) - Całodobowa Rzychodnia Weterynaryjna www.24wet.pl I jest naprawdę całodobowa!!

Źródło opinii: med24.pl

Paulina Bockowska avatar
Paulina Bockowska

Pan Doktor dosłownie uratował nasze pieski, które czymś się zatruły. Trafiliśmy do niego w środku nocy, psy wymiotowały, miały biegunkę i były bardzo słabe. Pan Doktor sprawnie im pomógł, a nam wyjaśnił krok po kroku co robi i czego mamy się spodziewać po powrocie do domu. Zdecydowanie najlepszy weterynarz na jakiego trafiliśmy.

Źródło opinii: google.com

Paula R. avatar
Paula R.

Pojechalam z koteczka na odrobaczanie, gdy okazalo sie, ze nasza stala lecznica jest nieczynna. Pan doktor jest sympatyczny, udziela szczegolowych informacji i ma dobre, profesjonalne podejscie do zwierzat. Koteczka bardzo sie stresuje wizytami u weterynarzy, jednak podczas wizyty w 24wet byla wyjatkowo spokojna. Serdecznie polecam przychodnie.

Źródło opinii: google.com

Paweł Kozłowski avatar
Paweł Kozłowski

Pan weterynarz rzeczowo wyjaśnił co się stało, dał lek przeciwbólowy, zalecił kolejne kroki i - przede wszystkim - wyjaśnił czemu takie a nie inne zalecenia. Niestety płatność tylko gotówką, ale wynagrodziło nam to fakt, że ogólnie czuliśmy się zaopiekowani.

Źródło opinii: google.com

Dorota Morawska avatar
Dorota Morawska

Przychodnia czynna całodobowo. Niezawodni lekarze, niewygórowane ceny. Pełen zakres usług - w tym operacje. Gorąco polecam.

Źródło opinii: google.com

Three Six Pics avatar
Three Six Pics

Wspaniałe miejsce, Pan doktor pomógł nam w środku nocy i po 3 dniach kotek znowu zaczął działać!<3

Źródło opinii: google.com

Polly Ence avatar
Polly Ence

Wspanialy Pan doktor. Bardzo cierpliwy, odpowiadający na każde pytanie, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a takze poczuciem humoru. Otrzymaliśmy pomoc w środku nocy,gdy z naszym kocurem było naprawdę źle. Fachowo i rzetelnie. To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam.

Źródło opinii: google.com

Draco Em avatar
Draco Em

Bardzo doświadczony, pomysłowy weterynarz, z ogromną wiedzą. Do tego miły, komunikatywny, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Wzbudza zaufanie, bardzo polecam!

Źródło opinii: google.com

Gunbear Gunbear avatar
Gunbear Gunbear

Bardzo profesjonalna postawa Pana weterynarza. Rzetelna i konkretna informacja dla właściciela o dostępnych opcjach leczenia oraz wyczerpująca informacja dotycząca ryzyka związanego z zabiegiem/leczeniem. Przede wszystkim cierpliwe podejście do "wymagającego" pacjenta i "zielonego" opiekuna.

Źródło opinii: google.com

Jar Boberek avatar
Jar Boberek

Pan dr profesjonalny i przemiły. Polecam!

Źródło opinii: google.com

Adam Pura avatar
Adam Pura

Wyszliśmy zmęczeni przed północą ale zadowoleni z wizyty, lekarz tak fajny, ze az chce sie z nim dzielic swoimi własnymi problemami zdrowotnymi, a nie tylko swojego psa. Trafiliśmy na swietnego czlowieka, gorąco polecam.

Źródło opinii: google.com

Radek Budzik avatar
Radek Budzik

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Szczerze polecam !

Źródło opinii: google.com

zudlih avatar
zudlih

Lek. wet. Tomasz Górny - Pan doktor nie ma cennika! za podanie zastrzyków w weekend, zastrzyków podskórnych w ilości 2 sztuki, policzył sobie 41 zł! plus zastrzyki koszt ok 100 zł, trzydniowe leczenie psa z przeziębienia łączny koszt 385 zł (4 wizyty) plus dalej tabletki do domu. Co do profesjonalizmu - na pytanie dlaczego antybiotyk po 3 dniach nie pomógł, odpowiedział, że nie wie i może będzie trzeba podać mocniejszy. Fakt nie posiadania cennika i dyktowania cen wg uznania w zależności czy się przyjdzie z kundelkiem czy psem rasowym to w mojej ocenie dość niemoralna postawa.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

superdzikus avatar
superdzikus

Lek. wet. Tomasz Górny - Wybitny lekarz. Typ oświeceniowego naukowca. Nie spoufala się ze zwierzętami, ale jest na każde zawołanie swoich pacjentów (dosłownie - można do niego dzwonić 24h na dobę). Ma mieszkanie kilka kroków od przychodni i dlatego świadomie wybrał taki sposób jej prowadzenia.

Mój pies przechodził mocznicę. Pierwszą fazę choroby wyleczył inny weterynarz kroplówkami podskórnymi. Niestety był bezradny przy nawrocie. Odmówił również kroplówek dożylnych ze względu na zagrożenie dla serca.

Dr Górny namówił nas na zaryzykowanie i rozpoczęcie kroplówek dożylnych. Dzięki nim przedłużyliśmy życie naszemu psu o co najmniej miesiąc. Doktor zawsze uczciwie mówił o kosztach leczenia i zawsze podkreślał, że jest to nasza decyzja. Z drugiej strony obiecał nam powiedzieć, kiedy leczenie nie będzie już miało sensu. Słowa dotrzymał. Ponadto w pewnym momencie nauczył nas robić kroplówki, żebyśmy mogli dawać je psu w domu (by obniżyć koszty dojazdu do przychodni).

Mogłem obserwować tego lekarza, kiedy przyjmował innych pacjentów i w przerwach w pracy (musieliśmy u niego siedzieć, kiedy pies przyjmował kroplówkę). Ten człowiek ma wybitną wiedzę w swojej dziedzinie nauki i cały czas ją pogłębia (czyta czasopisma branżowe, kilka razy referował nam artykuły i najnowsze badania). Posiada też duże umiejętności w zakresie psychologii (zarówno jeśli chodzi o zwierzęta, jak i ich właścicieli). Umie rozmawiać, umie przygotować właściciela do odejścia ukochanego zwierzaka. Umie, bez spoufalania się, racjonalnie pocieszyć. Po eutanazji, którą ostatecznie musieliśmy przeprowadzić, bardzo spokojnie i logicznie tłumaczył nam, że potrzeba posiadania zwierzęcia jest elementem osobowości danego człowieka i jeśli ją mamy, powinniśmy niebawem znaleźć inne zwierzę - w ten sposób najlepiej uhonorujemy naszego psa.

Ostatnia, ale chyba najważniejsza rzecz. Ciało naszego psa odbieraliśmy następnego dnia po eutanazji: zabieraliśmy je na cmentarz dla psów. Daliśmy Panu Doktorowi koc, by je zawinąć. Pan Doktor zniknął na chwilę i powrócił z tak pieczołowicie i jednocześnie estetycznie otulonymi zwłokami psa, że aż nam mowę odebrało. Zrobił to tak, że wydawało nam się, że nasz pies po prostu śpi, otulony w koc. Żadnej fuszerki, żadnego chodzenia na skróty, nawet w tej ostatniej czynności: godnego przekazania zwłok pacjenta. Planujemy niebawem mieć kolejnego psa - tak jak poradził nam Pan Doktor. I na pewno będziemy go leczyć u niego.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Danusia avatar
Danusia

Lek. wet. Tomasz Górny - Gorąco polecam tego lekarza. Pan Tomasz leczy moje dwie kotki. Jest bardzo dobrym specjalistą i bardzo ciepłym człowiekiem. Mam doświadczenie z wieloma lekarzami weterynari, ale największym zaufaniem dażę Pana Tomasza! Po pierwsze, doskonale wie co podawać zwierzęciu, po drugie bardzo dokładnie i spokojnie wszystko tłumaczy - przecież my często nie wiemy co lekarz ma na myśli, a tutaj wszystko jest wyraźnie przekazane/wytłumaczone, po trzecie liczy się z portfelem klienta, a po czwarte bieże pod uwagę psychikę właściciela. Jednym słowem liczy się bardzo ze zwierzęciem jak i jego właścielem. Do tego jest bardzo miły i wesoły! Z czystym sumieniem polecam Pana Tomasza wszystkim naszym pupilom

Źródło opinii: lekarze.mamzdrowie.pl

Martynats avatar
Martynats

Lek. wet. Tomasz Górny - Nieprofesjonalne podejście do pracy i klienta! Byłam umówiona na konkretną godzinę a zostałam zmuszona do czekania z kotkiem na mrozie 20 min! Nawet nie pofatygował się aby uprzedzić,że się spóżni!

Źródło opinii: lekarze.mamzdrowie.pl

Mirek avatar
Mirek

Lek. wet. Tomasz Górny - Widać że jest weterynarzem z zamiłowania mojemu rottkowi pomógł jak pies dostał przegrzania organizmu ,po wizycie domowej po zastrzykach na następny dzień nasz pupil był jak nowo narodzony to samo było z racji jego wagi zaczeły siadać mu stawy i P.T Górny szybko znalazł lekarstwo na dolegliwość 4 dni kuracji zastrzykami i łapy jak szczeniaka zdrowe nie kulał a ważył 70kg.Teraz jedzimy do p.doktora z następnym rottkiem Gorąco POLECAMY zawsze umawiamy się telefonicznie i to P.Górny już na nas czeka a nie my ,tej pani z kotkiem coś musiało się pomylić godz wizyty. Nigdy nie przekłada wizyty na następny mimo że dzwonimy z nienacka

Źródło opinii: lekarze.mamzdrowie.pl

Kenteken avatar
Kenteken

Lek. wet. Tomasz Górny - Lekarz ten powinien zajmować się torturowaniem zwierząt a nie ich leczeniem. Zadzwoniłem 01.01.2014 do przychodni WET odebrał ów Pan opowiedziałem historię zdarzenia co było przyczyną uszkodzenia oka i zapytałem czy może pomóc mojemu psu i jeżeli nie to niech powie uczciwie bo nie mam dużo pieniędzy gdyż zostałem zwolniony z pracy. Na co odparł,żebym przyjechał i jeżeli nie będzie potrafił pomóc to nie weźmie żadnych pieniędzy. Do gabinetu udała się moja żona z synem. Tego człowieka nie interesowało nic jak to się stało ,kiedy itp. Obejrzał oko podał zastrzyk przeciwbólowy (tak twierdził) i sprzedał krople do oczu każąc zakrapiać dwa razy dziennie. Z usługę zażyczył sobie 80 zł. Po podaniu kropli naszemu zwierzakowi było jeszcze gorzej. Na koniec wizyty nie dostaliśmy żadnego paragonu ani rachunku. NIE POLECAM TEGO CZŁOWIEKA ABSOLUTNIE NIKOMU. Na szczęście trafiliśmy do innego lekarza który pomógł pieskowi, stwierdził też ,że podanie kropli w takim stanie to kompletny brak wiedzy ze strony poprzednika.

Źródło opinii: lekarze.mamzdrowie.pl

wlascicielka_psa avatar
wlascicielka_psa

Lek. wet. Tomasz Górny - Z daleka od tego pana!!!!!!!!!!!!!!!! Guz opuszki łapy, został zdiagnozowany jako niegroźna zmiana nie wymagająca interwencji chirurgicznej dwie wizyty. Zalecenia to stała ochrona butem i w przypadku stanów zapalnych należy podjechać do lecznicy aby podać środek przeciwzapalny. Inny lekarz już na wygląd zdiagnozował CZERNIAK ! Po badaniach usunięcie guza dla bezpieczeństwa wraz z palcem! Ja nie zrozumiem jak można tak zlekceważyć zdrowie a właściwie życie psa!

Źródło opinii: lekarze.mamzdrowie.pl

magda111 avatar
magda111

Lek. wet. Tomasz Górny - Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Tomasz. W pełni zaangażowany w to co robi. Miałam okazję wraz z psiakiem korzystać wiele razy z jego usług i zawsze był w stanie nam skutecznie pomóc, nie mówiąc, że można liczyć na niego 24/7, święta nie święta itp. Ocena bardzo pozytywna. Polecam

Źródło opinii: lekarze.mamzdrowie.pl

iwona.woz avatar
iwona.woz

Odradzam 24wet na ulicy Racławickiej 29B, tylko wyciągają kasę, a jak się ich prosi o diagnozę na piśmie to oczywiście nic nie chcą dać. Sami sobie ustalają jakie badania porobią i nie pytają się właściciela czy go na to stać. My zapłaciliśmy powyżej 500 PLN i nie dali wyników. Trzeba się szarpać o wszystko. Kłamią, obiecują wyniki szybko i czeka się nie wiadomo ile. Nie polecam, ABSOLUTNIE NIE NIE!!!!!

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Piotr Stępniewski avatar
Piotr Stępniewski

Do kliniki trafiłem prozaicznie - szukałem placówki czynnej 24h. Na pierwszy rzut oka miejsce robi wrażenie małego, ciasnego i niestety niezbyt czystego. Zapach jest gęsty, pełen zapachu karmy która stoi w gabinecie w workach. Mało to przyjemne. To takie pierwsze wrażenia. Daję 5 gwiazdek z uwagi na naprawdę doskonałą obsługę i podejście do pacjenta (piesek). Byłem z pieskiem pogryzionym przez innego. Była to druga wizyta po pogryzieniu. Pierwsza odbyła się w innej klinice i była mało profesjonalna. Piesek nie był nawet wygolony w miejscu ugryzienia co zaowocowało stworzeniem się kołtunów z krwią. W tej klinice lekarz podszedł do sprawy fachowo, wygolił pokaleczone miejsca, dokładnie przemył i wyjaśnił jak pielęgnować. Zaplanował także leczenie o czym ani słowa nie usłyszałem w poprzedniej klinice. Zdecydowanie polecam!

Źródło opinii: google.com

Monika Morgenstern avatar
Monika Morgenstern

Do kliniki trafiliśmy szukając dobrych opinii w sieci wśród vet 24h. "Nasza" klinika weterynaryjna - niestety - miała poniżej 4. Pies maltańczyk zaczął wymiotować krwią i stan wieczorem mocno się pogorszył. Mimo późnej pory (ok.23:00) weterynarz: (1) odebrał tel., (2) przeprosił, że ma "pacjenta na stole" więc prosi o treściwy przekaz, (3) wstępnie powiedział, co to może być i z racji, że "stan małego pieska może zmieniać się gwałtownie" zasugerował przyjazd. Na miejscu, hmmm, delikatnie rzecz ujmując, w tak "skromnej" klinice nasz rozpuszczony skarb jeszcze nie był... Diagnoza ta sama, co przez tel. (zapalenie przewodu pokarmowego), leczenie 3 dni (kroplówki + zastrzyki), ostatnia, kontrolna, wizyta bez opłat (nie było dopłaty za nocny dyżur, w "naszej" jest +50%). Odnosząc się do innych opinii - rzeczywiście baaardzo skromnie, nie ma cennika, ochrona danych osobowych nie taka jak w "wieeeelkich" klinikach, ale serce do zwierząt przeogromne. Cierpliwy, kompetentny, najlepszy z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory (nie pamiętam, by ktoś dawał psu stetoskop do wąchania "żeby się oswoił" i rozumiał, że pies jest "osłabiony i dodatkowo zestresowany"). Polecam zdecydowanie, nie tylko w ramach warszawskich dyżurów 24H :-)

Źródło opinii: google.com

Anna Kozłowska avatar
Anna Kozłowska

Nie polecam, stracone 300 złotych. Zamiast od razu założyć cewnik kotu z przepełnionym pęcherzem dał mu jakiejś doraźne środki, bo podobno nie mógł znaleźć pęcherza. Kilka godzin później u innego weterynarza od razu założyli cewnik, ze znalezieniem pęcherza nie było problemu. Kot zatruty, w złym stanie.

Źródło opinii: google.com

Chris Podolak avatar
Chris Podolak

Średnia ocen nie bez powodu jest taka wysoka. Nie muszę szukać lekarza dla mojego duetu.

Źródło opinii: google.com

Anna Wenelska avatar
Anna Wenelska

Pan doktor z powołania, poświęcił nam ponad godzinę, tłumacząc za pomocą rysowanych schematow fazy rozwoju odporności psa względem przyjmowanych w czasie dawek szczepień i pomógł dobrac najwlasciwsza metodę profilaktyki chorób dla naszej suczki. W życiu nie byłam u lepszego specjalisty. Widać że bardzo zależy mu na zdrowiu pacjentów i świadomości ich właścicieli. Bardzo polecamy!

Źródło opinii: google.com

Patryk Wróbel avatar
Patryk Wróbel

Co do samego doktora to jest genialny i o to chodzi by zajal sie porzadnie naszymi zwierzakami. Lecz ogromby minus za brak cennika, liczenie kosztu wizyty na kartce w notesie. W srodku nie jest czysto. Dane osobowe ktore pobiera nie sa w zaden sposób bezpieczne. Ma otwarte drzwi i wszystko slychac na korytarzu

Źródło opinii: google.com

Ireneusz S. avatar
Ireneusz S.

Lekarz z powołania. Zawsze dostępny. Pomógł w krytycznych sytuacjach, zawsze doradzi co jest najlepsze dla naszych pupili

Źródło opinii: google.com

Karolina Malon avatar
Karolina Malon

Oceniam wizytę domową - lekarz przyjechał bardzo późnym wieczorem i bez zniecierpliwienia, spokojnie, obcinał pazury i zakraplał dwa koty. Nie są łatwo współpracujące, ale ani przez sekundę nie poczułam żeby doktor się denerwował, szczególnie że przyjechał przecież wykonać takie "banalne" zabiegi. Znalazł się czas na rzeczową rozmowę, odpowiedzi na pytania. Człowiek z podejściem i do zwierząt, i do ludzi. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Kamila Szwaj avatar
Kamila Szwaj

W lecznicy korzystaliśmy z zabiegu sterylizacji. Zabieg wykonany prawidłowo, bez żadnych komplikacji. Co do cennika popieram, szkoda że go nie ma, bo dobrze byłoby wiedzieć co ile kosztuje. Sterylizacja i chipowanie w ramach dofinansowania m st Warszawa.

Źródło opinii: google.com

Dzesika Tkaczyk avatar
Dzesika Tkaczyk

Byłam u Pana kilkakrotnie, zwykle w awaryjnych sytuacjach właściwych jeżom pigmejskim. Większość lekarzy kiedy widzi nietypowe zwierze boi się zrobić cokolwiek, Pan doktor zawsze pomagał. Kiedy jeżyk zachorował poważniej nie miał problemów z przyznaniem ze coś wykracza poza jego możliwości i polecił mi specjalistów których sam cenił. Gdy zdiagnozowano chłoniaka spanikowałam, nie mogłam przestać płakać. Pan Doktor uspokoił mnie, opisał jak będzie przebiegać choroba, szeroko odpowiadał na wszystkie pytania. Dzięki niemu udało mi się wywalczył dodatkowe 3 miesiące życia dla małego kolczaka. Wspaniałe pełne empatii podejście do zwierząt i do właścicieli.

Źródło opinii: google.com

Just Data avatar
Just Data

Pan Doktor jest pełen empatii i zaangażowania. Bardzo polecam, gdyby nie odległość leczyłabym u niego swoje koty ciągle.

Źródło opinii: google.com

Karolina Wiśniewska avatar
Karolina Wiśniewska

Niesamowity weterynarz z pasją. Zdecydowanie polecam ogromna wiedza, widać że lekarz z powołania kochający zwierzęta.

Źródło opinii: google.com

Artur Żółkowski avatar
Artur Żółkowski

Wspaniały lekarz bardzo polecam wizytę, śmiem powiedzieć że najlepszy u jakiego byłem w Warszawie.

Źródło opinii: google.com

Inez Pawłowska - Bałulis avatar
Inez Pawłowska - Bałulis

Pan doktor wyleczył wymiotującego i ledwo trzymajacego się na nogach psa podczas jednej wizyty. Wspaniały człowiek dla zwierząt jak i właścicieli !

Źródło opinii: google.com

Karolina T avatar
Karolina T

Zadzwoniłam w środku nocy, ponieważ mój pies zjadł orzech makadamia. Nie wiedziałam jak mogę mu pomóc by uniknąć ewentulanych konsekwencji. Zadzwoniłam z nadzieją na informację i pomoc. Lekarz, który odebrał telefon uspokoił mnie i uzyskałam fachową poradę, kiedy i czego się spodziewać. Jestem doświadczonym właścicielem i wielbicielem piesków. Przewrażliwiona sytuacją, kiedy mój pierwszy pies zdechł mi na rękach, ponieważ pogotowie nie dojechało na czas. Bardzo doceniam zaangażowanie i pomoc uzyskaną w trakcie dzisiejszej telefonicznej konsultacji.

Źródło opinii: google.com

Eve ko avatar
Eve ko

Miło i przyjemnie. Nigdy nie trafiam na kolejki.

Źródło opinii: google.com

Kasia Gugałka avatar
Kasia Gugałka

Najlepsza obsluga z jaka sie spotkalam, pan doktor bardzo mily a przede wszystkim profesjonalny. Przyjechalam z kotka po sterylizacji (w innym gabinecie) z problemem krwiomoczu, zapalenia pecherza, odwodnienia. Pan doktor najpierw wykonal usg, potem podal kroplowke i4 leki. W miedzy czasie cierpliwie wszystko tlumaczyl mico sie dzieje z kotkiem wyjasniajac kroki medyczne. Pelen profesjonalizm, swietny kontakt. Polecam serdecznie

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Sierpinska avatar
Katarzyna Sierpinska

Przyjechałam z sunią york ok.4 rano. Pies miał ostrą biegunkę i wymiotami. Pan doktor przemiły,zaraz zajął się sunią. Zbadał pieska i podał kroplówkę oraz antybiotyk i inne leki. Z suknią byliśmy jeszcze z 2 razy. Pies miał ostre zapalenie jelit. Dziękuję panu doktorowi za serce i profesjonalizm. Polecam serdecznie.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Wiśniewski avatar
Krzysztof Wiśniewski

Bardzo profesjonalny i miły doktor. Fachowe podejście do zwierząt. Wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczone o dalszym leczeniu zwierzęcia. Czynne całą dobę.

Źródło opinii: google.com

Agnieszka Załoga avatar
Agnieszka Załoga

Wspaniały Lekarz, pelen ciepla i zrozumia dla zwierząt. Polecam w 100%. Lekarz z powołania!

Źródło opinii: google.com

Maciej Olszewski avatar
Maciej Olszewski

Doktor rewelacja. Nie żałuje czasu na wytłumaczenie co się dzieje. Ludzkie podejście do pacjenta i myśli o kosztach dla właściciela. Polecam!

Źródło opinii: google.com

Przemek Skwarczyński avatar
Przemek Skwarczyński

Pan doktor bardzo fachowo podchodzi, dużo wyjaśnia i stara się minimalizować koszty.

Źródło opinii: google.com

Julia Konarska avatar
Julia Konarska

Wspaniały Pan Doktor, jestem bardzo zadowolona, a piesek już zdrowieje.

Źródło opinii: google.com

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.