5/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna Teodor – Centrum Zdrowia Dla Zwierząt w Warszawie

Warszawa, będąca miastem o bogatej historii i dynamicznie rozwijającej się społeczności, jest domem dla wielu zwierząt domowych, które są nieodłącznym elementem życia wielu mieszkańców. W tym kontekście, wysokiej jakości opieka weterynaryjna staje się priorytetem. Jednym z miejsc, które zyskało uznanie wśród właścicieli zwierząt w stolicy, jest Przychodnia Weterynaryjna Teodor, zlokalizowana przy ulicy Alternatywy 7 lok. U6, na Ursynowie.

Historia i Misja

Przychodnia Weterynaryjna Teodor, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, została założona z myślą o zapewnieniu kompleksowej opieki zdrowotnej dla zwierząt. Misją przychodni jest nie tylko leczenie chorób, ale również edukacja właścicieli w zakresie profilaktyki i zdrowego stylu życia ich czworonożnych przyjaciół.

Lokalizacja i Dostępność

Przychodnia zlokalizowana jest na Ursynowie, dzielnicy znanym z przyjaznego środowiska dla zwierząt. Dostępność komunikacyjna i lokalizacja w centralnym punkcie dzielnicy ułatwia właścicielom zwierząt dostęp do usług. Przychodnia oferuje elastyczne godziny przyjęć, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-23:00 oraz w weekendy od 10:00 do 20:00, co jest dużym udogodnieniem dla pracujących właścicieli zwierząt.

Infrastruktura i Wyposażenie

Przychodnia dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i leczniczym, umożliwiającym przeprowadzanie zaawansowanych badań i zabiegów. Sale konsultacyjne są przestronne i dobrze wyposażone, co zapewnia komfort zarówno zwierzętom, jak i ich opiekunom.

Zespół Specjalistów

W Przychodni Teodor pracują doświadczeni weterynarze, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Zespół składa się z ekspertów w różnych dziedzinach weterynarii, co pozwala na kompleksowe podejście do każdego przypadku.

Zakres Usług

Przychodnia oferuje szeroki zakres usług, począwszy od profilaktyki, poprzez leczenie chorób wewnętrznych, chirurgię, stomatologię, aż po nowoczesną diagnostykę obrazową. Dodatkowo, dostępna jest całodobowa opieka w przypadkach nagłych.

Opinie Klientów

Zadowolenie klientów jest dla Przychodni Teodor priorytetem, co znajduje odzwierciedlenie w wysokiej ocenie 4.8 na podstawie 78 głosów. Właściciele zwierząt chwalą sobie profesjonalizm personelu, jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Kontakt i Rezerwacje

Aby umówić wizytę, wystarczy skontaktować się telefonicznie pod numerem (22) 641 11 23 lub mailowo na adres przychodnia@teodorwet.pl. Więcej informacji, w tym szczegółowy zakres usług, można znaleźć na stronie internetowej www.teodorwet.pl.

Przychodnia Weterynaryjna Teodor stanowi ważny punkt na mapie weterynaryjnej Warszawy, oferując kompleksową opiekę nad zwierzętami w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. To miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan zwierząt domowych stają się priorytetem dla doświadczonego zespołu specjalistów.

1 KOMENTARZ

 1. Majka Lankiewicz 2022-06-10 14:26

  Wspaniała lecznica , ale przede wszystkim ogromne ukłony dla profesjonalizmu , empatii i zaangażowania dr. Ani Żebrowskiej. Moja sunia Nutka nigdy nie była tak starannie zaopiekowana. Skomplikowany zabieg wykonano perfekcyjnie za co również serdecznie dziękuję. Polecam wszystkim posiadaczom psów i kotów , którym zależy na zdrowiu i szcześciu swoich pupili
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Iwona Kondas
  Iwona Kondas 2021-09-21 20:30

  Profesjonalizm i serdeczność dla pacjenta i opiekuna pacjenta zasługują na 100000000 punktów. Polecam !!!!!!!!!!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Michał Ż
  Michał Ż 2021-03-28 19:35

  Po wielu doświadczeniach z rożnymi klinikami i lekarzami weterynarii w Warszawie muszę przyznać, że jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem tej przychodni. Panie pracujące w klinice są bardzo zaangażowane, świetnie współpracujące, konsultujące ze sobą sposób leczenia, sympatyczne, empatyczne i kompetentne. Na przełomie kilku lat leczenia poznawałem dobrych weterynarzy… ale raczej w swoich wąskich specjalizacjach i zawsze brakowało mi dobrego internisty. Ciężko jest znaleźć lekarza (nie tylko vet :)), który kompleksowo podejdzie do zdrowia zwierzęcia, szukając przyczyny, połączy różne fakty (z różnych dziedzin weterynarii) i nie leczy jedynie objawowo. Myślę, że go wreszcie znalazłem 🙂 Serdecznie dziękuję i polecam!:) ps. cenowo też przyzwoicie:)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paulina Koszyńska
  Paulina Koszyńska 2020-12-30 22:15

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Piękna nowoczesna klinika, kompetentna, sympatyczna Pani Doktor, świetnie podejście do pacjenta i właściciela. Klinika i lekarz z prawdziwego zdarzenia, polecam z całego serca. Ceny nie z kosmosu!!!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Płaczkiewicz
  Katarzyna Płaczkiewicz 2020-12-16 14:41

  Mimo tego, że Maja do łatwych kotów nie należy Panie Doktor świetnie sobie z nią radzą i gdyby nie one, nie wiem, jak byłoby teraz z nią… A to, co uwielbiam w tej przychodni to to, ze nie muszę każdej Pani za każdym razem tłumaczyć sytuacji tylko widać, że rozmawiają ze sobą i czytają kartę pacjenta 🙂 to wiele dla mnie znaczy, dziękuje.
  Źródło opinii: google.com

  Izabella
  Izabella 2020-12-10 19:05

  Bardzo ładna nowa przychodnia:) Panie bardzo pomocne i delikatne wobec zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Piet
  Dorota Piet 2020-12-10 09:55

  No cóż. Muszę trochę zweryfikować swoją opinię. Panie doktor jak najbardziej ok. Sympatyczne, z podejściem do zwierząt. Ale ostatnio nie wiem, co się stało. Może zwyciężyła rutyna. Może brak czasu. Nie wiem. Nie chcę już nikogo oceniać. Na to już za późno. Wiem jedno. Teraz upominałabym się o różne rzeczy, nie patrząc czy się na tym znam, czy nie….Bardzo tęsknię za moim pięknym Lakusiem . Nie tak miało być. Nie tak… !!!!
  Źródło opinii: google.com

  Vadim Isakov
  Vadim Isakov 2020-11-11 01:14

  Kot Behemot jest bardzo zadowolony z każdej wizyty 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Biuro Signuversum
  Biuro Signuversum 2020-11-11 01:01

  Profesjonalnie, z wyczuciem i szczerze.
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Kolodziej
  Maciej Kolodziej 2020-11-04 16:19

  Fantastyczni lekarze. Tylko tyle i aż tyle.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Stańczyk
  Agnieszka Stańczyk 2020-09-16 21:16

  Doskonała opieka i serdeczne podejście do pacjentów.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Jurkiewicz
  Katarzyna Jurkiewicz 2020-05-02 22:41

  Świetny weterynarz ja i kocia jesteśmy zadowolone.
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Brzeziński
  Daniel Brzeziński 2020-05-02 17:09

  Na razie po 4 wizytach ale wrażenia pozytywne. Fachowa i sympatyczna obsługa. Pełna informacja. Świetne podejście do zwierzaków. Mój pies wchodzi bez oporów mimo doświadczenia z pobieraniem krwi i kroplówką. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Koziar
  Barbara Koziar 2020-04-06 10:46

  Świetnie specjaliści, profesjonalna opieka
  Źródło opinii: google.com

  Michał Wołodko
  Michał Wołodko 2020-04-06 08:18

  Wszystko jak należy. Co prawda mały lokal ale badanie usg super i z dokładnym opisem. Dziękuję
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Kryńska
  Paulina Kryńska 2020-02-16 10:14

  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, szeroka gama specjalistek/ów i świetną atmosfera. A w zeszłym roku uratowały mi kotę
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Tonkowicz
  Joanna Tonkowicz 2019-12-17 01:14

  Przyszliśmy po roku a panie po transporterku już wiedziały ze to nasz Kontek. Cudowne! Merytoryczne! Bardzo kochające zwierzaki! Dziękujemy! Za wszystko! I
  Źródło opinii: google.com

  Barbra Korzeniowska
  Barbra Korzeniowska 2019-12-15 17:08

  Świetna obsługa, zgrana ekipa i prawdziwi „lekarze z sercem” przez duże „S”. Bardzo dziękujemy za przedłużenie życia Naszej kotce – Kawie 🙂 Choć dała Wam popalić i została Gwiazdą, czuję się dziś świetnie i to właśnie dzięki Wam. P.S. Szczególne pozdrowienia dla Pani Kasi 😉
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mateusz Cholewa
  Mateusz Cholewa 2019-12-10 21:03

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna w Warszawie. Pracownicy mili, empatyczni, profesjonalni. Polecam gorąco 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Albert Wargocki
  Albert Wargocki 2019-12-10 00:37

  Manicure i pedicure dla suni w przyzwoitej cenie
  Źródło opinii: google.com

  Martyna Bykowska
  Martyna Bykowska 2019-11-20 10:21

  Razem z Żurkiem i Boczkiem polecamy 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jagoda Jóźwiak
  Jagoda Jóźwiak 2019-10-04 11:15

  Razem z moim kotem Leonem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa kliniki . Leon czuje się tam bezpiecznie mimo ze lubi rozrabiać, chętnie się przymila do Doktor i zawsze wychodzimy zadowoleni . Podejście do zwierząt super , diagnozy jak najbardziej trafne tak samo jak dobór leczenia . Wszystko jak najbardziej na plus . Dodatkowym autem jest to, ze klinika jest czynna od rana do samej nocy nawet w weekend! Cieszę się ze trafiliśmy na Państwa 🙂 polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aga Guzik
  Aga Guzik 2019-09-20 17:20

  Super miejsce, nasza Molly lubi tu przychodzić. Panie mają ogromne serce do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Cykowski
  Piotr Cykowski 2019-08-02 17:09

  duży plus za otwartość na różnorodność opiekunów czworonogów
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aneta Włodarczyk
  Aneta Włodarczyk 2019-07-30 20:11

  Ciepłe i profesjonalne podejście do pacjentów.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Wioletta Ceglarek
  Wioletta Ceglarek 2019-07-03 22:31

  Super klinika. Serdecznie i z calego serca polecam dr. Justyne. Kobieta cud nie tylko do zwierzat ale indo wlascicieli. Przyjechalismy od innego weta ze sczzeniakiem z diagnaza ze pies „zdechnie bo tak”. Pani doktor żadnych zmian nie widziała, osluchowo tez wszystko dobrze. Spedzilismy tam godzinę czasu jak nie wiecej a Pani dalej odpowiadala sto razy na to samo pytania inuspokajala nas ze wszystko jest dobrze 🙂
  Źródło opinii: google.com

  tomasz bujnowski
  tomasz bujnowski 2019-07-03 21:56

  Mój psiak ma tu kartę od małego i zawsze możemy liczyć na pomoc i życzliwość. Oby tak dalej
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Grotowska
  Dorota Grotowska 2019-07-03 21:49

  Jak na pierwszą wizytę OK, zobaczymy dalej…
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Bober
  Katarzyna Bober 2019-07-03 20:11

  Świetne miejsce, wspaniały zespół, któremu zależy na dobru zwierząt. Panie znają się na swojej profesji, świetnie tłumaczą właścicielom co dolega im zwierzętom i jak sobie z tym radzić. Leczę u nich swoje koty i psa i nigdy jeszcze nie było sytuacji, w której mogłabym być z czegoś niezadowolona.
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Sch
  Justyna Sch 2019-07-03 19:48

  Bardzo dobra lecznica na Ursynowie. Wszystkie zabiegi są wykonywane pod czujnym okiem opiekuna. Wszystki badania i wyniki są szczegółowo omawiane z właścicielem. Do „moich” lekarzy mam ogromne zaufanie, bo zawsze została postawiona trafna diagnoza i wdrożone odpowiednie leczenie, które przynosi poprawę zdrowia moich kotów. Z całego serca polecam, zwłaszcza, że grono specjalistów współpracujących się systematycze powiększa. Radiolog, stomatolog, kardiolog, okulista, dermatolog… Wszyscy specjaliści do umówienia w Teodorze. Jestem zachwycona tą lecznicą bo wiem, że moje zwierzęta są dobrych rękach. Gorąco polecam!!!
  Źródło opinii: google.com

  Kamilla Osiekowicz
  Kamilla Osiekowicz 2019-07-03 18:58

  Genialny gabinet weterynaryjny. Urocza, fachowa, empatyczna lPani Doktor. Polecam ja i moja czarna kocica Pola.
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Łabędz
  Wojciech Łabędz 2019-07-03 18:21

  Wspaniały zespół wspaniałych lekarzy
  Źródło opinii: google.com

  Michał Symonowicz
  Michał Symonowicz 2019-07-03 17:00

  Polecam szczególnie dr Kołacką. Świetna specjalistka od kotów
  Źródło opinii: google.com

  martinero
  martinero 2019-07-03 16:24

  Bardzo dobra opieka, ale trochę drogo. Może za jakość obsługi trzeba zapłacić. Moje zwierzę zostało doskonale zdiagnozowane i poddane leczeniu.
  Źródło opinii: google.com

  Zuza Nowak
  Zuza Nowak 2019-07-03 13:58

  Bez specjalnego zadęcia, po prostu fachowo, rzeczowo i konkretnie a przy tym z dużą kulturą osobistą. Dziewczyny- szanowne panie Lek Wet są zawsze pełne zaangażowania i przede wszystkim SKUTECZNE! A spotkań miałyśmy w ciągu ostatnich 8 lat sporo, więc moja opinia nie jest 《bynajmniej》pochopna!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Jeske-Kaczanowska
  Agnieszka Jeske-Kaczanowska 2019-07-03 11:19

  Najlepsza przychodnia dla zwierząt na świecie!!!!
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Bruczkowski
  Paweł Bruczkowski 2019-07-03 08:17

  Kameralna, ale dobrze wyposażona przychodnia z troskliwą ekipą. Zawsze wyczerpujące informacje i kompleksowe zalecenia. Dobrze i czysto przeprowadzona operacja sterylizacji kotki. Ceny podobne jak wszędzie. Dużym plusem jest możliwość umówienia wizyty online – nie trzeba czekać w kolejce.
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Łabędź
  Wojciech Łabędź 2019-07-03 08:03

  Zawsze można liczyć na olbrzymie pokłady życzliwości i fachową pomoc
  Źródło opinii: google.com

  Konrad Sikora
  Konrad Sikora 2019-07-03 07:26

  Z czystym sercem polecam, cudowne Panie, które podchodzą do zwierząt z troską i miłością 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Daniluk
  Paweł Daniluk 2019-02-22 22:15

  Profesjonalna opieka medyczna, w szczególności dentystyczna
  Źródło opinii: google.com

  Sanczi Zizi
  Sanczi Zizi 2019-02-22 21:41

  Fachowi przemili weterynarze. Kochaja lecza nasze zwierzaki z pasja i wielka zaradnoscia. Stawiaja diagnozy szybko ingeruja sa niezawodni
  Źródło opinii: google.com

  Patryk Z
  Patryk Z 2019-02-22 18:52

  Gdyby nie Pani Katarzyna to gabinet super. Odradzam chodzic do tej kobiety z psem widac ze sprawia jej radosc znecanie sie nad zwierzakiem. Reszte lekarzy szczerze polecam choc z racji ze pracuje tam taka osoba radze wybrac sie do innego weta.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Gecewicz
  Agnieszka Gecewicz 2019-02-22 17:20

  Doktorki z Teodora są zawsze pomocne i miłe i bardzo przejmują się pacjentami:-)
  Źródło opinii: google.com

  Elzbieta Szumarek
  Elzbieta Szumarek 2019-02-22 12:03

  Bardzo profesjonalna i fachowa opieka
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Popielski
  Daniel Popielski 2019-02-22 11:51

  Bardzo oddany personel z powołaniem.
  Źródło opinii: google.com

  Hanna Koczowska
  Hanna Koczowska 2019-02-22 11:13

  Polecam goraco. Cudowni lekarze. Bardzo dobra opieka.
  Źródło opinii: google.com

  wioletta kobialka
  wioletta kobialka 2019-02-22 11:04

  Bardzo mila i profesjonalna opieka 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Lipin
  Justyna Lipin 2019-02-22 08:18

  Masakra, Kobieta która dziś obsługuje ten gabinet jest niekompetentna prosiłam aby zrobiła zastrzyk psu w kark lub w tylek ponieważ wiem ze tam go nie boli w końcu to nie pierwszy raz go szczepie jednak w odpowiedzi otrzymałam że ona wie lepiej i zaszczepila psa przy zebrach po czym pies piszczał jak glupi i ma teraz zgrubienie w miejscu podania zastrzyku. ODRADZAM
  Źródło opinii: google.com

  Weronika
  Weronika 2019-02-22 08:18

  Super przychodnia pozdrawiamy dermatologa Pania Agnieszkę
  Źródło opinii: google.com

  Beata Nowicka
  Beata Nowicka 2019-02-22 01:15

  Przemiła Pani Doktor. Zrobiła co mogła najlepszego dla naszej kici. A wszystkich wita towarzyska kotka.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Sulich
  Marcin Sulich 2019-02-22 01:15

  Polecam. Fachowa pomoc i opieka nad zwierzętami
  Źródło opinii: google.com

  Zuzanna Kalinowska
  Zuzanna Kalinowska 2019-02-22 01:09

  Super klinika! Doskonałe podejście do zwierzaków! Fachowe porady bez naciągania. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Janina Domaradzka
  Janina Domaradzka 2019-02-22 00:37

  Polecam wspaniali weterynarze uratowali kota
  Źródło opinii: google.com

  Gago Gag
  Gago Gag 2018-09-08 00:41

  Dr Justyna jest najbardziej oddanym i sumiennym weterynarzem jakiego kiedykolwiek poznałam! Jest wspaniałym empatycznym dobrym człowiekiem z wielkim sercem! Jest skrupulatna i dokładna, dba o zwierzaki i lamentujacych właścicieli, mam na myśli siebie.Zawsze wysłucha, sprawdzi, oddzwoni, dowie sie, odpisze! Bardzo się ciesze ze na nią trafiłam! Cały zespół jest absolutnie fantastyczny! Pani Dr Żebrowska jest rewelacyjnym kocim stomatologiem! Dr Ziółek! Najlepsze usg! Z bardzo trudnymi kocimi pacjentami❤ Dr Bogdański, chirurg, ukocha uśpionego kotka przed zabiegiem! Gorąco i z całego serca polecam, ja bez wachania oddaje w ich ręce mojego kochanego kotka!❤❤❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marcin Śmiałek
  Marcin Śmiałek 2018-08-25 07:46

  Pracują tam wspaniali ludzie, kochający zwierzęta, z bogatą wiedzą medyczną i dobrą kadrą specjalistów. Jeśli macie dość ściemy i naciągaczy, to polecam się udać właśnie tam. 100% zaufania.
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Schraube
  Justyna Schraube 2018-08-13 16:59

  Jak dla mnie najlepsza Przychodnia Weterynaryjna na Ursynowie. Lekarze zawsze z ogromną starannością zajmują się pacjentem. Informacje są przekazywane w sposób jasny i zrozumiały. Darzę to miejsce ogromnym zaufaniem i wiem, że moja zwierzęta są w dobrych rękach! Z całego serca polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maciej Jakub
  Maciej Jakub 2018-07-10 20:00

  To najlepsza przychodnia weterynaryjna w Warszawie. Fachowa pomoc i prawdziwa troska. Ja i Maniuś czujemy sie zaopiekowani i wiem, że zawsze mogę na Was liczyć. Polecam wszystkim!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Milena Ramey
  Milena Ramey 2018-05-08 20:39

  Nie polecam. Jestem bardzo rozczarowana. Bylam z kotem 3 razy!, jakoze lek padany na kleszcze nie zadzialal. Zapalcilam za dwie wiztyty w przeciagu kilku dni. Nie rozumiem jak mozna kogos prosic o pieniadze za nastepna wizte ( wiedziac, ze fyprys (10zl) to jest kiepski srodek. Nastepny lek (inna marka) w koncu zadzialal, ale by know kasowac za wizte, to raczej przesada. Zaplacilam ponad 160 zlotch. Mam jeszcze inne uwagi, ale juz nie bede sie rozpisywac. Zdecydowanie nie polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Daniluk
  Magdalena Daniluk 2018-04-06 09:09

  Tak. Ciepła Pani Doktor. Wyjaśniająca wszystko bardzo dokładnie. Miła obsługa
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magda Zie
  Magda Zie 2018-03-25 10:36

  Najlepsza przychodnia w jakiej byłam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Beata Nowicka
  Beata Nowicka 2018-03-01 14:37

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Delikatna, a jednocześnie konkretna. USG dokładne i wnikliwe. I cudowna kotka-opiekunka. Przymilna i piękna.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka D.
  Agnieszka D. 2017-09-11 19:03

  Cudowna i bardzo profesjonalna placówka, w której pracują ludzie z ogromnymi sercami. Polecam bardzo. Leczę w niej moje trzy koty.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Kowalczyk
  Ewa Kowalczyk 2017-06-22 17:53

  Fantastyczna, fachowa opieka! Forsa merda ogonkiem na znak, że mówię prawdę 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Basia Koziar
  Basia Koziar 2017-05-09 07:26

  Fachowcy, miłe i kompetentne. Widać zainteresowanie zwierzęciem i bardzo mądre podejście. Jestem bardzo zadowolona z leczenia zarówno psa jak i kota.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Radosław Ciszewski
  Radosław Ciszewski 2017-04-30 19:06

  Zdecydowanie najlepsza przychodnia w Warszawie, z przesympatycznym i niezmiernie zaangażowanym Zespołem.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Bohdan Kucharski
  Bohdan Kucharski 2017-04-30 10:14

  Wspaniały zespół. Zawsze można liczyć na pomoc. Jestem przekonany, że negatywnie oceniają tylko ci, którzy przez własne zaniedbania doprowadzili do sytuacji krytycznych, osoby, które powinny mieć zakaz zbliżania się do zwierząt.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Elżbieta Szumarek
  Elżbieta Szumarek 2017-04-19 14:37

  Wspaniała i fachowa opieka. Fokusik jest bardzo zadowolony 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika Kempska
  Monika Kempska 2017-03-21 12:13

  Podejście do zwierząt pozytywne, natomiast jeśli chodzi o dokumenty okropny bałagan i najważniejsze…. nie posiadają do końca fachowej wiedzy albo specjalnie naciągają na koszta właścicieli czworonogów….

  Odpowiedź weterynarza (2017-03-23 21:30)
  Szanowna Pani, jest nam bardzo przykro, że ma Pani takie odczucia związane z naszą lecznicą. Czy mogłaby nam Pani przypomnieć, czego dotyczył problem…(więcej)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Borysiuk
  Agnieszka Borysiuk 2017-02-02 09:55

  Nikt nie włożył tyle serca i czasu w kompleksowe badanie i opracowanie planu leczenia naszego kota, co panie z Teodora. Nie ma lepszego gabinetu w Warszawie. Nie ma i już! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paweł Dymek
  Paweł Dymek 2016-11-13 19:51

  Bardzo dobre miejsce. Panie weterynarz miłe, kompetentne, widać, że pracują z pasją.
  Źródło opinii: google.com

  Kotimont
  Kotimont 2016-11-11 15:17

  Co prawda osobiście nie znam, ale polecono mi dr Justynę Kołacką z gabinetu Teodor na Alternatywy 7. Pani dr pomogła skutecznie m.in. kilku kotom z Palucha. Jest osobą konkretną ze sporą wiedzą, ale wie też, kiedy przekierować pacjenta do specjalisty. Bardzo troszczy się o swoich pacjentów. W gabinecie jest usg i rtg (w tym specjalizuje się inna pani doktor).
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  Małgorzata Taranek
  Małgorzata Taranek 2016-11-10 01:06

  Cmentarniaki dziękują za pomoc i serce 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Patrycja Sosnowska
  Patrycja Sosnowska 2016-09-05 13:55

  Serce, troska jaką otaczane są tu zwierzęta to coś wspaniałego. Z całego serca polecam to miejsce. Wasze pupile bedą w profesjonalnych rękach.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kamila Nowotczyńska
  Kamila Nowotczyńska 2016-03-20 15:08

  Świetna opieka. Kuki (shih tzu) w ogóle się nie boi i dzięki pomocy pań weterynarz zawsze wychodzi cało z opresji. Szczerze polecamy 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Praska
  Aleksandra Praska 2015-12-11 19:48

  Mój 4 letni kot Bazyl- (astmatyk, ostatnio z dużymi problemami urologicznymi ) jest pod opieką Pani Doktor Justyny Kołackiej od zawsze. A od kilku miesięcy z powodu częęęęstych wizyt w Lecznicy z powodu wspomnianych problemów z pęcherzem, troskliwie i co najważniejsze skutecznie, zajmują się nim także Panie Doktor Ania i Magda. Lecznicę Teodor polecam każdemu, kto chce skutecznie pomóc swoim pupilom. Fantastyczne podejście całego zespołu, profesjonalizm, pasja i miłość do zwierząt! Moja ulubiona i jedyna Lecznica 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magda Maltanka
  Magda Maltanka 2015-09-08 22:31

  Świetna fachowa opieka, skuteczne leczenie, dobre produkty. Szczerze polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Iwona Glinka
  Iwona Glinka 2015-07-13 20:52

  Moja ulubiona lecznica!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Pani Wu
  Pani Wu 2015-02-14 19:07

  Od ponad roku jesteśmy z Bertą pod opieką Pani Doktor Justyny Kołackiej. Polecam właścicielom każdego stworzenia. Zawsze dostajemy fachową i trafną diagnozę. Często zaglądamy ze spaceru na zwyczajne pochwalanie się postępami w utrzymaniu diety alergiczki amstafki. Pani Justyna wszystko tłumaczy, ma wspaniałe podejście do zwierząt… i ludzi 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.