Regulamin serwisu - Wet-opinia.info

Portal Wet-opinia.info to serwis dla wszystkich osób chcących poznać kompleksową opinię osób na temat jakości usług świadczonych przez weterynarzy w Polsce. Wszelkie opinie przedstawione w serwisie zostały dodane przez osoby trzecie lub pochodzą z innych źródłem znalezionych w Internecie.

Celem serwisu jest udostępnianie aktualnych, syntetycznie zebranych i dostępnych w jednym miejscu opinii o podmiotach prowadzących działalność weterynaryjną. Opinie prezentowane są w formie rankingu zbudowanego na podstawie ocen użytkowników.

1. Każda osoba może wyrazić swoją opinię na temat danego podmiotu.

2. Administrator nie kontroluje, ani nie weryfikuje danych identyfikacyjnych użytkownika zawartych w formularzu rejestracyjnym.

3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za dane ujawnione przez użytkownika w swojej opinii, w szczególności imię i nazwisko, adres, numery telefonów. Ujawnienie powyższych danych jest dobrowolne, zaś użycie ich przez osoby trzecie nie będzie stanowiło podstawy do roszczeń wobec Administratora.

4. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z portalu www.wet-opinia.info w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.

5. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za sposób, w jaki wykorzystuje portal www.wet-opinia.info, w szczególności za treść zamieszczanych opinii i komentarzy, z uwzględnieniem odpowiedzialności cywilnej i karnej za działania niezgodne z prawem.

7. Użytkownik, poprzez zamieszczenie na portalu opinii, komentarzy, udziela portalowi www.wet-opinia.info prawa do wykorzystywania, utrwalania, zmieniania, usuwania, uzupełniania wyświetlania opinii.

8. Administrator zastrzega sobie prawo do likwidacji opinii bądź komentarza, jeśli uzna to za uzasadnione, w szczególności w przypadku wykorzystywania portalu niezgodnie z postanowieniami obowiązującego prawa lub niniejszego regulaminu.

9. Administrator nie będzie przekazywać, sprzedawać, czy w jakikolwiek inny sposób udostępniać danych użytkowników portalu innym osobom lub instytucjom, chyba że nastąpi to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika lub z obowiązku opisanego przepisami prawa.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Opublikowany: 18.02.2018

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.