5/5 - (2 votes)

Lecznica Weterynaryjna „Morskie Oko” – Centrum Wsparcia dla Zwierząt w Warszawie

W sercu Mokotowa, jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Warszawy, znajduje się Lecznica Weterynaryjna „Morskie Oko”. Jest to miejsce, które zyskało uznanie wielu właścicieli zwierząt domowych. W tym artykule przyjrzymy się dokładniej, co sprawia, że „Morskie Oko” wyróżnia się na tle innych klinik weterynaryjnych w stolicy.

Historia i Lokalizacja

Lecznica „Morskie Oko” zlokalizowana jest przy ul. Promenada 4, co czyni ją łatwo dostępną zarówno dla mieszkańców Mokotowa, jak i dla osób przyjeżdżających z innych części Warszawy. Umiejscowienie lecznicy w cichej i spokojnej okolicy jest dodatkowym atutem, szczególnie cenionym przez stresowane wizytą zwierzęta.

Godziny Przyjęć i Kontakt

Klinika oferuje elastyczne godziny pracy, dostosowane do potrzeb zarówno rannych ptaszków, jak i tych, którzy wolą późniejsze wizyty. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, lecznica jest otwarta od 8:00 do 21:00, natomiast w weekendy godziny przyjęć to 10:00-18:00. Aby umówić wizytę, można skorzystać z kilku kanałów kontaktowych: telefonicznie pod numerem (22) 851 4142, mailowo na lecznicamorskieoko@wp.pl, lub odwiedzić stronę internetową www.lecznica-morskieoko.waw.pl.

Ocena i Opinie Klientów

Lecznica „Morskie Oko” cieszy się pozytywnymi opiniami, co potwierdza średnia ocena 4.1 na podstawie 147 głosów. Wśród najczęściej wymienianych zalet wymienia się profesjonalizm personelu, nowoczesne wyposażenie i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Zespół Specjalistów

Kluczowym elementem sukcesu „Morskiego Oka” jest zespół wykwalifikowanych weterynarzy i techników weterynaryjnych. Personel lecznicy regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, co pozwala im być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie weterynarii.

Zakres Usług

Lecznica „Morskie Oko” oferuje szeroki zakres usług, od rutynowych kontroli po skomplikowane procedury chirurgiczne. Do najbardziej popularnych należą:

 • Profilaktyka i szczepienia
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Chirurgia miękka i ortopedyczna
 • Stomatologia
 • Dermatologia
 • Kardiologia
 • Ultrasonografia

Nowoczesne Wyposażenie

„Morskie Oko” dysponuje nowoczesnym wyposażeniem diagnostycznym i terapeutycznym. Wśród dostępnych urządzeń znajdują się zaawansowane aparaty do ultrasonografii, sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej oraz specjalistyczne narzędzia chirurgiczne.

Współpraca z Organizacjami

Lecznica aktywnie współpracuje z lokalnymi organizacjami zajmującymi się opieką nad zwierzętami, oferując wsparcie w postaci konsultacji, leczenia, a także edukacji właścicieli.

Lecznica Weterynaryjna „Morskie Oko” w Warszawie stanowi znakomite miejsce dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnej i empatycznej opieki dla swoich czworonożnych przyjaciół. Dzięki swojemu zaangażowaniu, wiedzy i nowoczesnemu podejściu, „Morskie Oko” zapewnia najwyższy standard usług weterynaryjnych.

1 KOMENTARZ

 1. Anna swietochowska 2023-04-19 00:26

  Znam te klinikę od lat nie pozwolę byście krytykowali tam lekarzy i obsługę to są profesjonaliści znam ich od lat bardzo ich szanuje za to co robią dla tych zwierząt a jusz na pewno jak to nie którzy się wypowiedzieli że dla nich kasa jest ważna nie słyszałam Gorszej Bzdury to są ludzie z powołaniem nie robią tego dla kasy tylko by ratować zwierzęta które potrzebują pomocy a to że są takie cenny gdzie ich nie ma wszystko jest drogie ci lekarze to też ludzie z czegoś trzeba żyć też trzeba uczymac klinikę czy myślicie ludzie że leki które są lecznicy są za darmo oni muszą to zamawiać i za to płacić. A pensia dla personelu to huj muszą mieć szczego żyć. Więc zanim wystawicie o pinie to się zastanuwcie co piszecie nikt wam nie na kazuje tam przychodzić
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  I.D.
  I.D. 2022-12-21 21:53

  Wyleczyli moją kotkę, która ma się dobrze do dziś. Szczególnie polecam panią Olgę, która ma dar dobrego kontaktu z kotkami. Moja kotka, mimo anemii jadła jej z ręki. Polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Malgos
  Malgos 2022-05-20 14:04

  Nasz piesek chihuahua niedawno miał operację oczu z powodu Entropium polega na podwinięciu się jednej z powiek – górnej albo dolnej – lub obu powiek w stronę gałki ocznej (do wewnątrz). Zabieg wykonał dr Piotr Pindel na razie po dwóch miesiącach wszystko jest w porządku. Doktor też wszystko nam wytłumaczył jak będzie przebiegał zabieg i jak postępować po zabiegu. Wyleczył też nasze maleństwo z zatrucia pokarmowego. Bardzo miły lekarz.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Michal Szymanski
  Michal Szymanski 2020-12-18 18:15

  Najlepszy weterynarz na Mokotowie a nawet całej w Warszawie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Julia
  Julia 2020-12-18 17:20

  Bardzo polecam panią dr Śliwkę. Ogromna wiedza i super podejście do kotów. Pani Doktor wszystko jasno tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Dąbski
  Michał Dąbski 2020-12-08 01:18

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Dr Kozielec od ponad 20 lat leczy nasze psy, a zaczęło się od tego, że gdy dwóch innych weterynarzy rozłożyło ręce doktor uratował naszego psa. Niezawodny, zaangażowany specjalista a przede wszystkim bardzo dobry i troskliwy człowiek, który swoją wiedzę przekazuje młodym miłym lekarzom których zatrudnia
  Źródło opinii: google.com

  Jan Kowalski
  Jan Kowalski 2020-12-06 21:00

  Pozytywne: Jakość plus za godziny i obsługę
  Źródło opinii: google.com

  Boguslawa Chlopek
  Boguslawa Chlopek 2020-12-06 11:13

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Od lat korzystam z pomocy lekarzy z kliniki. Wspaniali lekarze, ktorym zalezy na zdrowiu zwierzat, fantastyczne podejscie do chorych cierpiacych pacjentow, ale tez mile podejscie do bezsilnych wlascicieli. Nie poddaja sie przy trudnych przypadach. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Korzeniowski
  Rafał Korzeniowski 2020-12-06 01:16

  Widać szczera chęć pomocy i profesjonalizm. Mogłoby być taniej, ale wiadomo, że w tych czasach wszystko kosztuje.
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Piaskowy
  Maciej Piaskowy 2020-11-20 23:58

  Długo czynne choć często są opóźnienia po pół godziny i więcej. Trzeba dopytywać o szczegóły diagnozy bo zdarza się że nie wszystkie szczegóły zostaną przekazane ustnie.
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Ambroziak
  Jacek Ambroziak 2020-11-20 09:17

  Cudowne miejsce, cudowni Ludzie, cudowni Lekarze. Gorąco polecam!!! ❤
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Maćkowska
  Katarzyna Maćkowska 2020-10-12 18:44

  Wszystko super pełny profesjonalizm-wet. Morskie Oko
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Chłopaś
  Marcin Chłopaś 2020-10-12 17:11

  Jest w porządku. Długie godziny otwarcia, ceny znośne. Mniej spokojnym zwierzętom może jednak trochę przeszkadzać, że gabinety są połączone i często się zdarza, że lekarz przechodzi z jednego pomieszczenia do drugiego mijając pacjentów innego lekarza.
  Źródło opinii: google.com

  Emilia Siła-Nowicka
  Emilia Siła-Nowicka 2020-09-16 15:49

  Jakby można było dać 0 gwiazdek dałabym tyle. Obsługa nastawiona na zarobek, a nie dobro zwierzaka. Weterynarz nie tylko moim zdaniem jest T. R. A. G. I. C. Z. N. Y., inni posiadacze pupili nie polecają, a wręcz odradzają wizyt w tym miejscu. To chyba daje do myślenia.

  Odpowiedź weterynarza (2020-02-06 11:15)
  Szanowni Państwo, Wpis, który jest powyżej, jest jednym z kilkunastu wpisów, jakie dostaliśmy w ostatnim czasie od osób, które nie korzystały z naszy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Głogosz 2023-01-17 20:30

  Dokładnie taką samą treść komentarza/opinii czytałam przed chwilą w odniesieniu do kilku innych, mokotowskich przychodni. Czyżby ktoś znalazł sobie sposób na walkę z konkurencją? Z przychodni na Morskim Oku korzystałam wiele lat. Szacunek.
  Kasia Słowik
  Kasia Słowik 2020-09-16 13:02

  Bardzo polecam dr Magdalenę oraz dr Zbigniewa. Super lekarze z wielkim sercem do zwierząt. Nie raz wyciągnęli z opresji mojego niezdarnego Gutka:P Polecam ! Duży plus za długie godziny otwarcia w niedzielę kiedy większość gabinetów już nie pracuje.
  Źródło opinii: google.com

  Jolanta Trześniewska
  Jolanta Trześniewska 2020-09-16 11:19

  Pani doktor Gójska super ….Bardzo szczegółowa i precyzyjna skupiona na pacjęcie…..To wielki skarb dla kliniki weterynaryjnej……
  Źródło opinii: google.com

  xroyalcorex
  xroyalcorex 2020-09-16 10:21

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam, profesjonalni i rzetelni lekarze, miła obsługa, dobre ceny. Jestem bardzo zadowolony!
  Źródło opinii: google.com

  jerrymercano
  jerrymercano 2020-09-16 08:16

  Bardzo fachowy i pomocny personel , bardzo wygodna lokalizacja przy parku, zawsze dostępne miejsca parkingowe
  Źródło opinii: google.com

  Łucja Kopryk
  Łucja Kopryk 2020-09-16 07:26

  Fantastyczni, profesjonalni, empatyczni weterynarze. Na miejscu kompleksowo można przebadać zwierzę. Kilka razy bardzo poprawili kotu zdrowie. Bardzo polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Werner
  Ewa Werner 2020-09-16 00:17

  Zawsze OK, mili, profesjonalni. Zawsze dbają o komfort zwierzęcia, oszczędzają stresu.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Hnatiuk
  Piotr Hnatiuk 2020-08-08 16:17

  Nietypowa lecznica pośrodku parku, bez recepcji, za to ze świetnymi lekarzami.
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Broniek
  Justyna Broniek 2020-08-08 11:27

  Bardzo polecam! Nasza koteczka czuła się zaopiekowana, szybko wróciła do zdrowia, a ja od poczatku do końca miałam uczucie, że moje zwierzę jest w dobrych rękach.
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Błaszczyk
  Barbara Błaszczyk 2020-08-08 10:46

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Dziś weterynarze uratowali życie dwóm kociakom z zatruciem. Koty dosłownie zasypiały mi już na rękach, szybka i profesjonalna reakcja lekarzy dała im szansę na życie. Jeśli weterynarz nie odbiera telefonu to znaczy że akurat na ostro ratuje życie małego pacjenta. Wielki szacunek i polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Wilk
  Karolina Wilk 2020-06-04 21:41

  Bardzo cenię sobie to miejsce. Lekarze tłumaczą dokładnie, jakie kroki podejmują i dlaczego, przedstawiają plusy i minusy różnych rozwiązań. Ufam każdemu z nich i ze spokojem powierzam im moje psy. Lecznica współpracuje ze specjalistami: kardiologiem, chirurgiem, okulistą, radiologiem. Jestem też bardzo zadowolona ze sterylizacji mojej suni. Po zabiegu czuła się doskonale, żadnych komplikacji. Serdecznie polecam Morskie Oko!
  Źródło opinii: google.com

  Marta Gromulska
  Marta Gromulska 2020-06-04 21:04

  Lekarze z powołania i z sercem!niejednokrotnie pomagali z bezdomnymi kotami!
  Źródło opinii: google.com

  Anna Kalinska
  Anna Kalinska 2020-06-04 21:04

  Mój psiak był operowany w przychodni już 3 krotnie. Po każdym zabiegu bardzo szybko dochodził do siebie, dobrze znosił narkoze. Nigdy nie mieliśmy żadnych powikłań. Bardzo polecam Pana Doktora i cały zespół.
  Źródło opinii: google.com

  Artur Rotuski
  Artur Rotuski 2020-06-04 16:05

  Kilka lat temu przeprowadzono u mojego pieska sterylizacje. Już po zabiegu były widoczne problemy, dostaliśmy leki „które miały załatwić sprawę”. Przez cały czas pies dawał oznaki, ze coś może być nie tak po sterylizacji jednak wydawało się, ze nic nie zagrażało jej życiu. Niedawno udaliśmy się do weterynarza z obawa, ze coś może być nie tak gdyż wyciekał na zewnątrz śluz. Po operacji okazało się, ze pies miał zle przeprowadzona sterylizacje , co doprowadziło do : -powstania przepuchliny -zapalenia ropnego kikuta macicy – odprysków jajników – naloty ropne, który pokrywały wielością pęcherz moczowy Wszystkie te powikłania powstały po nieudolnym wykonaniu zabiegu sterylizacji. Jeżeli wasi pupile są dla was ważni, nie polecamy ryzykować i skazywać ich na cierpienie .

  Odpowiedź weterynarza (2019-07-12 15:18)
  Szanowni Państwo, Wpis, który jest powyżej, jest jednym z kilkunastu wpisów, jakie dostaliśmy w ostatnim czasie od osób, które nie korzystały z naszy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Jagoda Wu
  Jagoda Wu 2020-06-04 07:05

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Bardzo dziekuje! Nasza psina dzieki Wam żyje a jedną łapką był już za Tęczowym.. Polecam z całego serca!
  Źródło opinii: google.com

  agnieszka kalecinska
  agnieszka kalecinska 2020-05-26 16:59

  Super lekarze. Miła obsługa. Dziękuję że są tam wspaniali lekarze i obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Teresa Firek
  Teresa Firek 2020-04-02 10:10

  Miejsce b. przyjazne dla zwierzat. Widać troskę i szczerą chęć pomocy. Same pozytywy tylko ceny raczej z górnej półki.
  Źródło opinii: google.com

  natalia m
  natalia m 2020-02-11 18:58

  Jestem jak najbardziej zadowolona.zwierzako wszystkie swoje tak leczylam i lecze l.jedynie co kiepsko to duze zawsze kolejki
  Źródło opinii: google.com

  Anna K.
  Anna K. 2020-01-25 22:20

  Polecam lecznicę Morskie Oko! Lekarze z sercem:)
  Źródło opinii: google.com

  Inga Lorenc
  Inga Lorenc 2020-01-25 20:04

  Świetna klinika. Cudowni lekarze. To oni są dla zwierząt w 100% a nie zwierzęta są po to aby zarabiać na nich pieniądze. Polecam z całego serca.
  Źródło opinii: google.com

  PSI Domek
  PSI Domek 2020-01-25 19:05

  Chyba źle trafiłam. Więcej nie pójdę.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Ptrk
  Beata Ptrk 2020-01-25 12:41

  Trafiłam przypadkiem, będę wpadać częściej. Obsługa bardzo sympatyczna, ceny przystępne.
  Źródło opinii: google.com

  Marek Wolski
  Marek Wolski 2020-01-25 11:13

  Moge polecić to miejsce z czystym sumieniem. Nie ma klasycznej „taśmy” jak w innych lecznicach. Pacjent dostaje tyle czasu i potrzeba na : obszerny wywiad, zbadanie od glowy do ogona, podanie zastrzykow i ustalenie podawania lekow w domu. Lekarze są bardzo zaangażowani, otrzymalem nawet telefon z zapytaniem jak czuje się aktualnie mój pupil…daje 5 gwiazdek.
  Źródło opinii: google.com

  Anna J.P.
  Anna J.P. 2020-01-04 18:44

  Polecam. Sprawnie wykonane wszystkie niezbędne badania specjalistyczne. Trafna diagnoza . Sprawnie podjęte leczenie. Nasz zwierzak powraca do zdrowia.
  Źródło opinii: google.com

  MAŁGORZATA GRZELAK
  MAŁGORZATA GRZELAK 2020-01-04 12:37

  Polecam lecznicę Morskie Oko. Fachowo i konkretnie. Mój pupil zawsze chętnie tu wraca merdając ogonem 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Monika K.
  Monika K. 2020-01-04 11:27

  Polecam. Szczególnie Panie dr. Małgorzatę i dr. Magdę. Panie dr. bardzo cierpliwe nawet wobec „trudnych ” kocich pacjentów, wizyty są dokładne i przyjscie z jednym problemem nie oznacza skupienia sie tylko na nim co niestety z moich doświadczeń w innych lecznicach czesto jest normą.
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Zieliński
  Wojciech Zieliński 2020-01-04 07:58

  Jestem bardo zadowolony z opieki w Morskim Oku. Trafiam tam raz na jakiś czas w nagłych przypadkach, ale również profilaktycznie. Stres ograniczony jest do minimum i nawet jak dostaje zastrzyk w tyłek to nie ma tragedii. No dobra czasami się stresuję, ale wtedy moja ulubiona pani Magda Cepielik pogłaszcze, przytuli i powie miłe słowo, dlatego też jest moją ulubioną panią weterynarz – to osoba, którą znam od szczenięcych lat i kocham ją, bo ma dużą wiedzę, zna się na rzeczy, umie doradzić moim starym co mają ze mną robić i przed wszystkim jest mega ciepłą osobą. Z Lecznicy nigdy nie wyszedłem niezadowolony. Polecam ją wszystkim – małym i dużym, rasowym i nierasowym. Pozdrawiam, Waldek -pekińczyk
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Biernacki
  Krzysztof Biernacki 2019-12-02 21:41

  Szybka i fachowa pomoc, ceny przeciętne, ogólnie na plus.
  Źródło opinii: google.com

  cold cat
  cold cat 2019-12-02 19:06

  Z całego serca nie polecam. Lekarz zamiast zidentyfikować chorobę mojego psa to przepisuje co chwile ”inny” antybiotyk (w cudzysłowiu ponieważ daje ten sam, a twierdzi, ze jest inny), który nie pomaga, a za każda kolejna wizytę bierze pieniądze.
  Źródło opinii: google.com

  Robert Sałata
  Robert Sałata 2019-12-02 18:52

  Delikatnie mówiąc – ludzie oszczędnie gospodarujący rozumem. Robią zakupy przez internet akceptując tym samym warunki, a później mają pretensję, że musieli zapłacić za dostawę 8,00 zł. Tak – słownie: osiem złotych! Bardzo mi przykro, ale TYLE TO KOSZTUJE! Jak było za drogo, można było nie kupować. Z takim podejściem ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Kucharski
  Mariusz Kucharski 2019-12-02 14:37

  Miejsce przyjazne dla zwierząt. Lekarze z pasją i zaangażowaniem. Potrafią w zabawny sposób, pocieszyć właściciela.
  Źródło opinii: google.com

  Ola Mis
  Ola Mis 2019-12-02 11:13

  Radze omijac to miejsce . Dla.nich liczy sie tylko kasa . Leczyli mi.psa zle dobranymi lekami przez 4 dni . Pies czuł sie coraz gorzej byl w bardzo zlym stanie sugerowano mi uspienie (koszt jak.mnie poinformowala Pani.250 zl gdzie w innych klinikach max 150).dzięki bogu poszlam do innej lecznicy gdzie wprowadzono odpowiednie leczenie i uratowno zycie mojego pupila(po.jednym dniu poprawa o 180 stopni) .inaczej bym juz nie miala psa. Takze nie polecam weterynarzy przy morkim oku ceny z kosmosu do tego brak miłości do zwierząt .nastawieni na klientów tasmowo .
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Andrzejuk
  Andrzej Andrzejuk 2019-11-02 15:37

  Polecam doktora A. K. (wielokrotnie pomógł mojemu psu wykaraskac się bardzo profesjonalnie i z sercem)
  Źródło opinii: google.com

  Sławek Grujda
  Sławek Grujda 2019-11-02 10:10

  Sam nie mam zwierzaka bo często wyjeżdżam, ale przyjaciele leczą u nich kocią gromadkę. Są bardzo zadowoleni z tej lecznicy.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina
  Karolina 2019-10-23 22:42

  Jeśli kochacie swoje zwierzątka – trzymajcie je jak najdalej od tego miejsca, inaczej mogą stracić życie przez lekarzy, dla których liczą się tylko pieniądze. Moja kotka źle się poczuła we wtorek, w środę rentgen pokazał u niej w ciele jakiś zarys (razem z bratem podejrzewaliśmy, że zjadła coś, czego nie powinna), po czym lekarz (Zbigniew) wysłał nas na USG, które pokazało zapalenie żołądka i jelita. Dostałam informację, że po 2-3 dniach zastrzyków kotka powinna wyzdrowieć, ale tak się nie stało. Kolejnym krokiem była endoskopia, w sobotę jedna Pani (Małgorzata) powiedziała, że kotka nie jest w tak tragicznym stanie, by to badanie było potrzebne na już, więc mam przyjść do nich w środę, bo wtedy jest lekarz od tego badania. W międzyczasie u mojej kotki pojawił się jakiś obrzęk w okolicach gardła, przez to wszystko ona wcale nie chciała jeść, o czym mówiłam lekarzom. Pani, która przyjmowała mnie w sobotę powiedziała, że kot może nie jeść max. 3 dni, więc dopiero w niedzielę dostałam pokarm do podawania w strzykawce. Kiedy zapytałam jak często go podawać – inna Pani (Katarzyna) powiedziała, że tyle razy, ile normalnie karmię kota. W poniedziałek moja kotka była już w bardzo złym stanie, we wtorek już prawie w ogóle się nie poruszała, mówiłam o tym, że jak zeskakuje z łóżka to ląduje na pyszczku, bo przez to, że w ciągu tygodnia niewiele jadła wcale już nie miała siły, a lekarz (Zbigniew) mimo to stwierdził, że jest okej i na następny dzień mam przyjść na endoskopię. Niestety moja kotka, która była ze mną od 9 roku życia – nie dożyła tego badania. W nocy z wtorku na środę była już w tak opłakanym stanie, że podejrzewaliśmy, że nie wytrzyma do rana, więc zabraliśmy ją do całodobowego szpitala dla zwierząt. Tam dowiedzieliśmy się, że kot może nie jeść max. 2 dni (a nie 3, jak powiedziano mi w tej lecznicy), a pokarm, który jej dawaliśmy w strzykawce – powinniśmy jej podawać co 2-3 godziny, a nie tyle razy ile normalnie karmimy kota. Dodatkowo Panie w szpitalu powiedziały, że moja kotka była tak osłabiona, że nikt normalny nie wykonałby endoskopii w tak krytycznym stanie, bo takie badania wykonuje się tylko wtedy, gdy zwierzątko ma szansę je przeżyć. Kiedy zadzwoniłam do lecznicy po śmierci mojej kotki, żeby zapytać dlaczego kazano mi czekać na endoskopię do środy zamiast skierować mnie na to badanie w innym miejscu, bo gołym okiem było widać, że jest coraz gorzej – usłyszałam od Pana Zbiegniewa, że on musi ufać innym lekarzom, a USG nie wykazało przecież żadnego ciała obcego. Tylko co to za argument, skoro takie badanie nie zawsze coś pokaże i dlatego następnym krokiem jest endoskopia, a potem jeśli i ona nic nie wykaże – „otworzenie” zwierzątka. Dodatkowo przez telefon powiedziano mi, że we wtorek moja kotka była w stanie stabilnym, więc myśleli, że ten jeden dzień nie zrobi różnicy. Tylko jeśli stanem stabilnym można określić ten, w którym kot prawie wcale się nie porusza (a gdy próbuje – upada na pyszczek), nie chce jeść, nie śpi i dosłownie przelewa się przez ręce – to ja jestem ciekawa jak w takim razie wygląda stan krytyczny… Bardzo żałuję, że zaufałam tym ludziom i nie pojechałam wcześniej na endoskopię do innej lecznicy. Wtedy moja kotka najprawdopodobniej żyłaby jeszcze wiele lat, a ja nie miałabym ochoty umrzeć przez to, że mogłam ją uratować, a tego nie zrobiłam, bo uwierzyłam słowom ludzi z „Morskiego Oka”, którzy nawet nie czują się odpowiedzialni za zabicie mojej kotki. A dlaczego to zrobili? Oczywiście nikt nie powie tego wprost, ale jasne jest, że dla pieniędzy. Za leczenie od środy do wtorku wyszło kilkaset złotych, a kolejne 500 mieli dostać za endoskopię, dlatego nie chcieli wysłać nas na nią w inne miejsce. Mam nauczkę na przyszłość, że nigdy nie należy ufać opinii tylko jednej lecznicy. Szkoda tylko, że ta nauczka była tak bardzo bolesna i do końca życia (przy którym trzyma mnie tylko moja druga kotka, która bardzo tęskni za swoją przyszywaną mamą) będę sobie zadawać pytanie co by było gdyby…
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Krzysiek Powierża
  Krzysiek Powierża 2019-09-18 13:10

  Średni poziom usług….leczenie zwierząt trochę na „odwal się” przez niektórych lekarzy
  Źródło opinii: google.com

  Alina Kurpeta
  Alina Kurpeta 2019-08-21 11:16

  W dniu dzisiejszym poszłam z psem który ma zapalenie ucha. Za wizytę i za leki zapłaciłam 163 zł. Czy szanowna Pani doktor zdaje sobie sprawę że ktoś może oddał ostatnie pieniędzy. Nawet nie zapytala czy stac mnie na takie leki! !!!Naciagaja o oszukują. Nigdy więcej nie skorzystam! !!!Nie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Kołakowski
  Jakub Kołakowski 2019-08-21 10:41

  Bardzo profesjonalna i miła obsługa, otwarta również w weekendy!
  Źródło opinii: google.com

  Anna Bochenek
  Anna Bochenek 2019-07-12 23:52

  Nie polecam..

  Odpowiedź weterynarza (2019-07-12 21:59)
  Szanowni Państwo, Wpis, który jest powyżej, jest jednym z kilkunastu wpisów, jakie dostaliśmy w ostatnim czasie od osób, które nie korzystały z naszych usług. W celu wyjaśnienia sprawy zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z kliniką telefonicznie lub osobiście w w klinice.
  Źródło opinii: google.com

  Marek Bartel
  Marek Bartel 2019-07-12 18:02

  Bo jest wszędzie blisko jedynie w ładną pogodę jak wszędzie za duźo ludzi
  Źródło opinii: google.com

  Hanka Kozłowska
  Hanka Kozłowska 2019-06-16 13:58

  Profesjonalna opieka, empatia wobec pacjentów i… właścicieli. Polecam wszystkich lekarzy bo można im zaufać.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Michał Grabowski
  Michał Grabowski 2019-05-27 19:28

  Fachowiec specjaliści, nie naciagaja
  Źródło opinii: google.com

  Verathe Ver
  Verathe Ver 2019-04-27 22:19

  Bardzo dobrzy lekarze, dobre podejście do zwierząt Jak najbardziej polecam
  Źródło opinii: google.com

  A P
  A P 2019-04-27 21:20

  Niestety nie polecam. Pierwszy kontakt -skojarzona szczepionka, po której pies 30kg padł w drodze do domu. Kolejne podejscie -nieudana próba leczenia chorej lapki -mimo kilku tygodni leczenia paskudzacej sie rany bylo tylko gorzej. Inna klinika na wejściu wykonała posiew z rany, wlaczyla antybiotyki i po ranie nie ma sladu. Zapewne bardzo emocjonalnie do tego podchodze, ale inaczej nie potrafię. Pies jest członkiem naszej rodziny a nie „tylko psem”
  Źródło opinii: google.com

  Adriana Dziubiela
  Adriana Dziubiela 2019-04-27 21:01

  Osobiście nie polecam tego miejsca !!!

  Odpowiedź weterynarza (2019-04-28 09:16)
  Szanowni Państwo, Wpis, który jest powyżej, jest jednym z kilkunastu wpisów, jakie dostaliśmy w ostatnim czasie od osób, które nie korzystały z naszy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Jagiello
  Kasia Jagiello 2019-04-27 20:22

  Niestety nie ogarniają. Mają sprzęt, ale używają go niechętnie. Moja wiekowa kotka miała kamienie kałowe, wspominałam o tym, ale nawet nie zaproponowano rentgena czy lewatywy (na szczęście zawiozłam ją następnego dnia do innej kliniki, seria lewatyw. Gdybym czekała jeszcze jeden dzień, konieczna byłaby operacja). Sytuacja się powtórzyła, opowiadałam o tym, że pewnie znowu konieczna lewatywa, znowu zostałam odesłana z parafiną, a kilka godzin później wylądowałam z kotkiem w klinice 24h, gdzie miała kolejną lewatywę. Na dodatek lekarz który badał kotkę nie wyczuł wielkiego guza, który nie dość, że wyczuli dwaj inni lekarze w innych klinikach, to wyczułam go nawet ja! Mam wiele innych uwag. Doceniam delikatnośc, z jaką podawali kotce kroplówki, doceniam symptyczną panią, która tam sprząta, jednak ja będę tam z nowym zwierzakiem wracać tylko po to, żeby zaszczepić czy kupić karmę. Jeśli schorzenie jest skomplikowane, wykracza poza absolutny standard – odradzam. Każdy z lekarzy mówi co innego, nie zapisują ważnych informacji w karcie, nie widzą ważnych problemów u zwierząt. Są tam lekarze, którzy się starają i mają wiedzę, ale w tym chaosie to umyka i nie działa. Strasznie długie kolejki i moim zdaniem robią wszystko, żeby wizyt było jak najwięcej i żeby się powtarzały jak najczęściej. Przeniosłam się do przychodni przy Krolikarni i bardzo sobie ten ruch chwalę. PS Ceny w Królikarni niższe. W Morskim strasznie naciagają na pieniądze. Poza tym duża sprawa: okazalo się, że zaszczepili mi kotkę nie sprawdzając czy jest chora na te chorobę. Gdyby była, po takim szczepieniu mogłaby umrzeć. A podejrzewali, że może być chora, bo jakiś czas później zrobili jej testy. Naprawdę nie wiem, co mówić.
  Źródło opinii: google.com

  Iga Novinska
  Iga Novinska 2019-04-27 19:51

  Jeśli chodzi o rutynowe wizyty bardzo polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Mikołaj
  Mikołaj 2019-04-27 19:05

  Polecam z całego serca… omijać szerokim łukiem 🙁 Weterynarze budujacy wokół siebie złudną aurę profesjonalizmu. Brak pokory, buta i arogancja to ich hasła przewodnie. Proszę wybrać innego weterynarza. Najlepiej jakiegokolwiek innego.

  Odpowiedź weterynarza (2019-04-28 09:07)
  Szanowni Państwo, Wpis, który jest powyżej, jest jednym z kilkunastu wpisów, jakie dostaliśmy w ostatnim czasie od osób, które nie korzystały z naszy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Anna Niedolistek
  Anna Niedolistek 2019-04-27 16:22

  Nie polecam Po szczepieniu pies miał reakcje alergiczną a weterynarz kazał isc do domu nie udzielając pomocy. Po czym padl tekst to tylko pies ,kupi pani nowego .

  Odpowiedź weterynarza (2019-04-28 14:59)
  Szanowni Państwo, Wpis, który jest powyżej, jest jednym z kilkunastu wpisów, jakie dostaliśmy w ostatnim czasie od osób, które nie korzystały z naszy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Od rednoski 2020-11-02 10:44

  O nie! Nie uwierzę, że gdziekolwiek jakikolwiek weterynarz tak powie do właściciela psa! Dlaczego Pani szkaluje tych ludzi? Nie podoba się – można iść gdzie indziej i nie kłamać tak głupio. Chociaż ja cenię sobie i tych ludzi i tę przychodnię. Leczę tam swoją seniorkę i mogę z czystym sumieniem napisać: polecam!
  Dorota 2021-05-13 18:27

  Nie wierzę Ci! Przeginasz! Tylko po co?
  Marcin Pękala
  Marcin Pękala 2019-04-27 15:10

  Bardzo miły weyerynarz. Dostępność w pełni
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Nawratel
  Patrycja Nawratel 2019-04-27 12:48

  Nie polecam!!! Tragedia.. naciagają ludzi, źle leczą.. zwierze pózniej gorzej sie czuje a oni mówia ze to juz nie ich problem. Porazķa. Jesli kochacie swoje pupile to z dala od nich!

  Odpowiedź weterynarza (2019-04-28 11:15)
  Szanowni Państwo, Wpis, który jest powyżej, jest jednym z kilkunastu wpisów, jakie dostaliśmy w ostatnim czasie od osób, które nie korzystały z naszy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Czubak
  Ewa Czubak 2019-04-27 12:18

  Nie polecam tego miejsca banda naciągaczy i mordercy zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Wioletta Matysek
  Wioletta Matysek 2019-04-27 11:33

  Nie polecam. Znajomy zaprowadził pupila i źle została postawiona diagnoza i co za tym idzie zostały źle dobrane leki. Pupil nie przeżył. Więc lepiej zastanowić się gdzie i pod jaką opiekę oddajemy zwierzaka.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysiek Kris
  Krzysiek Kris 2019-04-27 09:17

  Dowiedzialem sie od bliskiej znajomej ktora odala tam psa rasy York ze piesek zdechl poniewaz byla niewiedza weterynarza. Nie polecam tej przy chodni.
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Jedruszek
  Mariusz Jedruszek 2019-04-27 08:33

  Totalna porażka.wszystkim odradzam w 100%!!!!

  Odpowiedź weterynarza (2019-04-28 14:17)
  Szanowni Państwo, Wpis, który jest powyżej, jest jednym z kilkunastu wpisów, jakie dostaliśmy w ostatnim czasie od osób, które nie korzystały z naszy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Patryk Lewandowski
  Patryk Lewandowski 2019-04-27 08:18

  Kompletny brak pojęcia o tym co się robi. Brak odpowiedzialnego i odpowiedniego podejścia do psich pacjentów. Nie polecam tego miejsca.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Niebieszczanska
  Beata Niebieszczanska 2019-04-27 00:17

  Nie polecam maskara zero profesjonalizmu
  Źródło opinii: google.com

  Adzio Niejadzio
  Adzio Niejadzio 2019-04-01 15:08

  Bardzo fajnie miło i sympatycznie. Psina raczej tez zadowolona. Ceny raczej normalne. Fakt siedząc w poczekalni z pieskiem słychać te same objawy u innych piesków i te same gadki i ta sama diagnoza. Hurtowo czasem podchodzą do tematu. Ale polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Bartosz Jablonski
  Bartosz Jablonski 2019-01-31 09:46

  Bardzo miła obsługa, problem z parkowaniem. Polecam z całego serca.
  Źródło opinii: google.com

  Alan Ghafour
  Alan Ghafour 2019-01-31 00:02

  Świetny weterynarz. Komplet usług na miejscu a ceny przyjazne. Dodatkowo właściciel jest specem od cavalierów.
  Źródło opinii: google.com

  Jarek Wilczynski
  Jarek Wilczynski 2018-12-09 17:44

  Bardzo przyjazne miejsce dla zwierząt i opiekunów. Super podejście weterynarzy do zwierząt. Ceny przystępne na każdą kieszeń. Polecam tą klinikę w 100%
  Źródło opinii: google.com

  Michał Kołodziejczyk
  Michał Kołodziejczyk 2018-12-09 14:30

  Sympatycznie, konkretnie, profesjonalnie.
  Źródło opinii: google.com

  Bas-Rhin aquagirl
  Bas-Rhin aquagirl 2018-10-16 22:31

  Profesjonalna i mila obsługa już od lat ten sam doktor zajmuje się moimi wszystkimi zwierzętami. Przestępne ceny. Zajmują się wszystkimi rodzajami zwierząt nawet egzotycznymi. Istnieje sala operacyjna. Sprawne zabiegi kastracji i sterylizacji kotów oraz psów. Dobra lokalizacja w parku gdy masz pies jest agresywny można poczekać przed budynkiem. Co mniej stresuje psa
  Źródło opinii: google.com

  Dzulian Borkowski
  Dzulian Borkowski 2018-10-16 20:49

  Fachowo, pełny profesjonalizm. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ola Abakumova
  Ola Abakumova 2018-09-18 11:16

  Bardzo przyjemny personel, moja świnka teraz ma nową pękną fryzurę 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ewa B
  Ewa B 2018-08-25 08:17

  Profesjonalne podejście, lekarze z powołania
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Stanisławski
  Tomasz Stanisławski 2018-07-18 21:20

  Warto jechać ze swoim pupilem do tej lecznicy , przyjemni lekarze a co najważniejsze jest nie drogo . Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Pawel Marks
  Pawel Marks 2018-07-18 12:48

  Weterynarze z dużą wiedzą i zaangażowaniem .Przyjemna atmosfera ale niestety długie kolejki , wynikające z dokładności przeprowadzanych wywiadów i badania naszych pupilów.
  Źródło opinii: google.com

  Xxx Xxx
  Xxx Xxx 2018-07-06 21:49

  Kazdy lekarz to inna diagnoza u nich , naciagaja na badania ktore sa zbedne po to by wyciagnac jak najwiecej kasy. Najlepsi lekarze ktorzy u nich pracowali przeniesli sie na krolikarnie, maja doskonala wiedze niskie ceny, usg i wszelkie badania robia od reki nie trzeba czekac tydzien jak w morskim oku. Poza tym zawsze czeka sie w kolejce ponad 40 min!!!!! Bo lekarze lubia sobie pogadac z pacjentami o pierdolach zamiast stawiac konkretne diagnozy. Nie znaja norm czynnikow badan sa oraz w jakim czasie badanie powinno byc wykonane, ale kasa leci. Masakra. Nie dadza dla zdrowego pieska tabletki na robaki do domu tylko wypedza z krzykiem i kaza przyprowadzic psa- a po co? A po to bo wtedy licza sobie za wizyte, osluchanie ,przebadanie no i wcisna jeszcze badanie kalu 🙂 OMIJAJCIE ICH SZEROKIM LUKIEM. PS nie lecza dokladnie do konca tylko zaleczaja zwierzeta.
  Źródło opinii: google.com

  Dorota 2021-05-13 18:32

  Nieprawda. W recepcji można z marszu kupić różne psie tabletki. Jeżeli uważasz, że nie takie lub zbyt drogie to zawsze można iść szukać taniej. Nie szkaluj ludzi i nie psuj im opinii. Po co to robisz?
  Mateusz Giżyński
  Mateusz Giżyński 2018-07-06 20:04

  Bardzo dobra lecznica. Tanio i z sercem
  Źródło opinii: google.com

  A Z
  A Z 2018-07-06 16:49

  Godne polecenia miejsce, weterynarze z empatią, godni zaufania.
  Źródło opinii: google.com

  Aneta z
  Aneta z 2018-07-06 15:49

  Chciałabym dać 5 gwiazdek ale daję 4 ponieważ byłam tu tylko raz 3 lata temu gdy sterylizowałam swoje 2 kotki. Z jedną nie było problemu i już na drugi dzień skakała ale druga dostała temperatury i się cała trzęsła jak tylko ją odebraliśmy (nie wiem czy to wina lekarza czy po prostu jej organizm inaczej to przyjął). Jednak gdy przyjechaliśmy tu następnego dnia to Pani profesjonalnie podeszła do tematu. Podała zastrzyki, kroplówkę i kotka wróciła do zdrowia.
  Źródło opinii: google.com

  Krystyna Bączkowska
  Krystyna Bączkowska 2018-07-06 15:10

  Wielkie serce dla zwierzaków !!! Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Dabrowski
  Sebastian Dabrowski 2018-07-06 11:15

  Dziękujemy za wsparcie. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do problemu.
  Źródło opinii: google.com

  Bella Azi
  Bella Azi 2018-07-06 09:17

  Niestety z cala sympatia, ktorej staralam sie mimo wszysko nie stracic daje jedna gwiazdke i nie polecam. Zle diagnozy, kazdy lekarz daje inna na te same badania. W koncu uratowalo nas SGGW. Pies po przejsciach, ktorego mamy od niedawna od poczatku ma problemy a to robaki, a to cos, wiec w koncu zlecilam badanie krwi z uwzgl hormonow tarczycy bo szybko sie wczy i duzo pije. Dzwonie po wyniki i dostaje telefoniczna diagnoze podejrzenia o bialaczke i niedoczynnosc tarczycy. Niedoczynnosc tarczycy obstawialam, ale jak dowiedzialam sie o bialaczce to sama zrobilam sie biala jak sciana. Na drugi dzien z psem u lekarza w zwiazku z badaniami, pan lekarz mowi, ze u takiej rasy wyniki sa inne i nie ma sie czym przejmowac. Czyli wykluczona i bialaczka i niedoczynnosc. Jednak nie dawalo nam to spokoju i w SGGW dostal suplement diety i leki na niedoczynnosc t ktora musi byc leczona. I od razu koniecznosc zbadania sika, czego nie zasugerowano w morskim oku. Siki dalismy do badania w morskim oku, ide po wyniki, pani lekarz: wyniki fatalne, ma zapalenie pecherza, trzeba antybiotyk diete karme specjalistyczna. Analiza badania w SSGGW przez kilku lekarzy i studentow ktorzy byli podczas badania: wynik bardzo dobry przykladowy. Wtf. Ludzie serio. Moja przygode z morskim okiem uwazam za zakonczona.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Burlikowska
  Anna Burlikowska 2018-07-06 08:17

  Wiedza lekarzy weterynarii i anestezjologia na najwyższym poziomie.Fachowa obsługa, lekarze z empatią,godni zaufania. POLECAM serdecznie. Dziękujemy za opiekę i pomoc 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Glogosz
  Dorota Glogosz 2018-07-06 08:11

  Profesjonalnie, niedrogo i sympatycznie. Dużo porad poza głównym powodem wizyty – gratis. Zawsze odbierają telefony!
  Źródło opinii: google.com

  Wiktoria Walawko
  Wiktoria Walawko 2018-07-06 01:18

  Każdy z lekarzy wkłada 100% serca w swoją pracę. Prawdziwi lekarze z powołania, a ich kompetencje również są na najwyższym poziomie. Nigdy się nie zawiodłam na tej lecznicy, a każda wizyta przebiegła bezproblemowo i w miłej atmosferze. Bywałam już w różnych lecznicach, ale od kiedy poznałam tę, nie chodzę już do żadnych innych. Dodatkowy plus to bardzo rozsądne ceny. Polecam wszystkim tę lecznicę.
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Banaszkiewicz
  Jerzy Banaszkiewicz 2018-07-06 00:50

  Dobrzy, troskliwie lekarze, profesjonalna obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Gość A
  Gość A 2017-12-22 12:44

  Bardzo drogo w porównaniu do innych wet i Pani bardzo nie mila wręcz opryskliwa.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  dariusz kołakowski
  dariusz kołakowski 2017-12-11 20:52

  Kompetencja i ceny przystępne
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Aaa Aaa
  Aaa Aaa 2017-12-04 19:57

  Bardzo drogo w porównaniu do innych wet i Pani bardzo nie mila wręcz opryskliwa.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Kinga Winciorek
  Kinga Winciorek 2017-11-13 09:11

  Szczerze polecam profesjonalna i fachowa obsługa dr.Zbigniew super podejście do zwierząt można z czystym sumieniem mu zaufać leczylam tu i psa i kota mogę szczerze polecić. Koszt wizyty przyzwoity
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Filemon Bonifacy
  Filemon Bonifacy 2017-10-09 23:50

  Podejście do zwierzęcia mają dobre, ale duże problemy z diagnostyka. Co lekarz to inna diagnoza przy tych samych niezmiennych objawach. Leczenie poprzez zastrzyki przeciwbólowe w koło. Konsultacji /wizyt kilka, leków /zastrzyków kilka a efektów wcale. Zwierzę ciągle ewidentnie chore. Nie polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  KLW
  KLW 2017-09-06 17:58

  Dr Kozielec jest lekarzem „domowym” moich zwierząt – psa i 2 kotek. jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem co zwierzęta wyczuwają. Nie boją się i dają się zbadać bez żadnych problemów. Bezbłędnie stawia diagnozę i odpowiednie leczenie. Moja kotka dzięki doktorowi żyła 19 lat mimo mocznicy i chorych nerek ,a zachorowała mając 14 lat. I to moim zdaniem powinno wystarczyć za cały komentarz odnośnie fachowości Andrzeja Kozielca, lekarza weterynarii
  Źródło opinii: zumi.pl

  Beata Balcerzak
  Beata Balcerzak 2017-08-20 21:30

  Dobra lecznica, podejście z sercem do zwierząt, ale dwojka lekarzy przeniosla się na Puławska, do Lecznicy Przy Królikarni i tą polecam 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Waldemar Mućko
  Waldemar Mućko 2017-08-13 12:58

  Szybka i fachowa obsługa
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mateusz Dąbrowski
  Mateusz Dąbrowski 2017-08-11 11:23

  Szybko, kompetentnie i w rozsądnych cenach. Zdecydowanie najlepszy weterynarz, z którego usług póki co korzystałem.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  dorota lewandowska
  dorota lewandowska 2017-07-23 06:09

  Super Pan doktor. Ogromna wiedza. Oddając zwierzę pod opiekę licze na bardzo dobre zajecie sie zwierzem. jestem pd wielkim wrażeniem. Cały czas lecze zwierzeta u Pana doktora. Polecam bardzo, można zaufać.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Agnieszka Brzozowska
  Agnieszka Brzozowska 2017-06-24 09:51

  Leczyłam tam pieska przez kilka lat. Uważam, że dzięki nim piesek tyle żył. Doktor Kozielec jest świetnym specjalistą, z pełnym zaufaniem oddałam tam pieska i naprwno przyjdę z przyszłym 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Anna Zawadzka
  Anna Zawadzka 2017-06-12 14:41

  Kochasz zwierzęta to je tutaj lecz.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Krzysztof Hunia
  Krzysztof Hunia 2017-05-27 07:31

  Jestem pod wrażeniem jakości usług
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Phantom Miria
  Phantom Miria 2017-05-09 15:49

  Wszystko zależy od człowieka, na którego się trafi. Dotychczas same pozytywne odczucia zarówno psa, jak i właściciela.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Ag.Brz.
  Ag.Brz. 2017-02-21 22:28

  Wspaniała klinika, lekarze mają profesjonalne podejście. Odpowiadają na każde zadane pytanie. Wyjaśniają zabiegi oraz przebieg leczenia. Myślę, że doktor Andrzej i Lukasz przedłużyli mojemu psu życie o kilka lat. Polecam z całego serca.
  Źródło opinii: zumi.pl

  E S
  E S 2017-02-12 11:13

  Rzetelna, profesjonalna i bez naciąganie na dodatkowe koszty obsluga
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  A SsS
  A SsS 2017-02-01 21:01

  Jeden z weterynarzy – p. Łukasz – jest genialny, to jeden z najlepszych psich lekarzy w Warszawie.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Grzegorz G
  Grzegorz G 2017-02-01 15:49

  Najlepszy wet w miesicie, polecam!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Agnieszka Enn
  Agnieszka Enn 2017-01-29 21:07

  Jeden fajny wet.Reszta strasznie doi kesz.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Violetta L.
  Violetta L. 2017-01-17 16:32

  Super podejscie do pacjenta
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Jan
  Jan 2017-01-14 17:23

  Bardzo dobra klinika i lekarze. Najlepsi w Warszawie!
  Źródło opinii: zumi.pl

  Anna
  Anna 2017-01-14 17:22

  Doktor Kozielec to świetny weterynarz. Leczę u niego już 4 mojego zwierzaka i mam pełne zaufanie do jego fachowości i zaangażowania.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Jakub Kołakowski
  Jakub Kołakowski 2017-01-05 01:55

  Super opieka, krótkie kolejki i na prawdę chcą pomóc! Mega polecam!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mleczko
  Mleczko 2016-11-24 14:43

  Bardzo mili lekarze i profesjonalna przygotowana obsługa.
  Źródło opinii: jakoscobslugi.pl

  Judyta Rudnicka
  Judyta Rudnicka 2016-11-13 22:41

  Wszystko zależy od tego, na jakiego lekarza się trafi. Od fantastycznych do mało przyjemnych i kompetentnych.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Natalia
  Natalia 2016-07-12 10:07

  Nie wyobrażam sobie iść obecnie do innego weterynarza w Warszawie. Wiem, że mój pies ma tu bardzo profesjonalną opiekę, a ten pozytywny komentarz jest głównie w kierunku pana Łukasza, który już dwa razy ratował moją sunię i to bez naciągania na kasę!
  Źródło opinii: zumi.pl

  Michał Szymański
  Michał Szymański 2016-03-30 11:43

  Świetny weterynarz -specjalista na warszawskim Mokotowie. Bardzo polecam 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marika Szemieta
  Marika Szemieta 2016-02-27 01:06

  Po pierwszej wizycie zdecydowanie pozytywnie wrażenie. Doktor sympatyczny, całą jame brzuszna wymacal naprawdę dokładnie, zobaczymy jak efekty i leki. Niedrogo i bez kolejki.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Emilian Cieslakiewicz
  Emilian Cieslakiewicz 2016-02-17 10:46

  Polecam.Fachowa obsługa i całkiem przystępne ceny.Mojego zwierzaka wylczyli
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Darek
  Darek 2015-07-11 19:09

  Nic dodać nic ująć – samo dobro dla zwierzaków
  Źródło opinii: zumi.pl

  Jacek
  Jacek 2015-07-11 12:23

  Wspaniała lecznica, wspaniali lekarze i ludzie wielkiego serca.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Tola
  Tola 2015-07-10 13:09

  Jestem zachwycona fachową opieką. Od kilku lat korzystam z porad i leczenia mojej buldożki. Miły, kulturalny i bardzo profesjonalny zespół lekarzy. Gorąco polecam
  Źródło opinii: zumi.pl

  jola
  jola 2015-07-10 12:14

  Polecam – pan dr Kuligowski i reszta zespołu leczą nasze zwierzęta, zawsze sympatyczni i fachowi. Pan doktor jakiś czas temu usypiał jednego z moich psów, wykonał ten najtrudniejszy zabieg w sposób wyjątkowo spokojny i pomógł mi rozmową przejść przez ten trudny czas, a mojej suni ukoić nieuleczalny ból.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Mariusz
  Mariusz 2015-07-10 11:28

  Polecam wszystkim, wspaniali lekarze, zawsze fachowa pomoc.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Żabka
  Żabka 2015-07-09 13:26

  Głosów więcej niż klinika ma pacjentów a i tak tylko garstka właścicieli pisze.. Sami sobie nabijają głosy
  Źródło opinii: zumi.pl

  karola79
  karola79 2015-07-08 19:21

  Polecam wszystkim tą przychodnie, leczę u dr Łukasza dwa moje psy. Bardzo dobry i konkretny lekarz, nie naciąga na niepotrzebne badania a diagnoza zawsze trafna(a poza tym bardzo fajny facet:)) Znajomi też tam chodzą i bardzo sobie chwalą.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Ela
  Ela 2015-07-07 14:06

  Od bardzo wielu lat dr Kozielc jest lekarzem naszych zwierząt w rodzinie. Przeprowadził bardzo wiele operacji naszym pieskom. Wspaniali lekarze. Głosów nie muszą sobie na bijąc. Kto chociaż raz był w tej przychodni to wie, że w poczekalni czeka dużo osób z różnymi zwierzątkami z różnych części Warszawy i nie tylko.
  Źródło opinii: zumi.pl

  rusałki
  rusałki 2015-07-06 12:39

  Fachowcy wysokiej klasy wiem ze mogę spokojnie leczyc tam swoje szczescia
  Źródło opinii: zumi.pl

  magda
  magda 2015-07-05 12:38

  Sami sobie nabijają głosy, na pacjentów nie maja co liczyć widocznie
  Źródło opinii: zumi.pl

  kasia
  kasia 2015-07-04 19:52

  Zastanawia jak lecznica z tak dużą liczbą słabych ocen może być tak wysoko w rankingu 🙁 ale sądząc po tym jak szybko przybywa głosów nietrudno odgadnąć…żenujące.
  Źródło opinii: zumi.pl

  miauuu
  miauuu 2015-07-03 17:36

  Nie wiem co gorsze fachowość lekarska czy fryzjerska, oczywiście w odniesieniu do psów
  Źródło opinii: zumi.pl

  Mariusz
  Mariusz 2015-07-01 22:39

  Polecam……od wielu lat korzystam z wiedzy i doswiadczenia dr.Kozielca…..lekarza z powołania ….o wielkim sercu…….pozdrawiam klient
  Źródło opinii: zumi.pl

  Małgosia Z
  Małgosia Z 2015-07-01 18:57

  Polecam lecznicę, od wielu lat korzystam z usług dr Kozielca jak również dr Pauliny i dr Łukasza. Są to wspaniali lekarze. Lecznica z zespołem super.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Gość A
  Gość A 2015-06-30 18:41

  Cała rodzina i znajomi leczą swoje psy i koty u dr Kozielca od 20 lat. Polecam
  Źródło opinii: zumi.pl

  kiti
  kiti 2015-06-30 17:37

  Leczenie po kleszczu babeszjozy na najwyższym poziomie, sunia do dzisiaj jest dozgonnie wdzięczna <3!
  Źródło opinii: zumi.pl

  r.k.
  r.k. 2015-06-30 01:05

  Super lecznica
  Źródło opinii: zumi.pl

  Megy
  Megy 2015-03-08 12:07

  Bardzo polecam lecznicę Morskie Oko. Moja sunia była sterylizowana w tej lecznicy i wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. Pracują tam ludzie z powołania a ceny za usługi weterynaryjne są sporo niższe niż w innych lecznicach. Od ponad roku korzystam tylko z tej lecznicy. Zdecydowanie polecam!!!
  Źródło opinii: zumi.pl

  Ewa
  Ewa 2015-01-22 13:56

  Polecam bardzo Lecznicę, od 15 lat leczę u weterynarzy mojego kota, jestem bardzo zadowolona wszystkim szczerze polecam ta klinikę 🙂
  Źródło opinii: zumi.pl

  Robert & Kacper
  Robert & Kacper 2015-01-06 21:55

  KACPER jest kolejnym psem w naszej rodzinie, pozostajac pod opieka lecznicy dr Kozielca, ktora ze wspaniala ekipa lekarzy od wielu lat (Paulina, Lukasz) tworzy jakosc i klimat unikalne, tak dla zwierzat jak i ludzi ! Zdecydowanie najwyzsza ocena dla calego zspolu ! Psy sie ich takze nie boja, a to podstawa umiejetnosci i zaufania, takze zwierzat 🙂
  Źródło opinii: zumi.pl

  b.becker
  b.becker 2014-09-08 10:07

  Najlepsza lecznica w miescie
  Źródło opinii: zumi.pl

  Klaudia
  Klaudia 2013-08-06 23:19

  Rewelacyjnie!
  Źródło opinii: jakoscobslugi.pl

  Olga B.
  Olga B. 2012-08-16 10:41

  Weterynarze w tym miejscu są bardzo zaangażowani w swoją pracę, sprawdzają i diagnozują zwierzaki na wszystkie sposoby, są naprawdę godnymi zaufania specjalistami w swojej dziedzinie, do tego zdrowie naszych pupili nie jest im obojętne. Jest trzech głównych weterynarzy (właściciel, który jest na prawdę najlepszy i gorąco go polecam, ponieważ jest człowiekiem ciepłym i serdecznym, ale także z dozą zdrowego dystansu i obiektywizmu). Była sytuacja kiedy jeden z naszych byłych kocich współlokatorów był bardzo chory i mimo usilnych prób pomocy i uleczenia, nie było ratunku. W tym miejscu weterynarz mimo dogłębnej diagnozy odradził dalszego leczenia (męczenia zwierza) i przyznał, że dalsze leczenie będzie jedynie "naciąganiem" na kolejne zabiegi. Udaliśmy się do innych weterynarzy i faktycznie tam "świecili nadzieją na cudowny ratunek", a kotka i tak trzeba było w rezultacie uśpić. Taka smutna historia. Ale leczyliśmy tam także inne zwierzaki i wszystko było w najlepszym porządku. Miejsce nie sprawia wrażenia zbyt czystego, a w korytarzu niezbyt przyjemnie pachnie, ale jest to prawdopodobnie zapach jakiegoś środka czyszczącego... Czasem trafialiśmy na dużą kolejkę, ale na prawdę warto poczekać. Mają bardzo szerokie możliwości diagnozy, na miejscu jest rtg, usg, można wykonać analizy laboratoryjne i inne.
  Źródło opinii: yelp.pl

  Agacia
  Agacia 2012-08-06 11:13

  Lecznica mieści się w budynku, w którym przed laty mieściły się parkowe toalety. Z tamtego użytku pozostały tu jednak tylko wspomnienia - lecznica jest w pełni przerobiona na profesjonalny punkt weterynaryjny. Niewielki, piętrowy domek na górze mieści dwa w pełni wyposażone - przyjazne czworołapom - gabinety, natomiast w suterenie znajduje się sprzęt do RTG i innych specjalistycznych badań oraz sala zabiegowa. Ogólnie, przestrzeń nie jest duża, ale wystarcza na obsługę bardzo licznych...
  Źródło opinii: jakoscobslugi.pl

  pedrolot
  pedrolot 2011-09-17 18:27

  Z lżejszymi przypadłościami jeżdżę na Promenadę.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  Necraria
  Necraria 2009-01-30 09:32

  Nie zauważyłam, żeby ktoś napisał o lecznicy weterynaryjnej "MORSKIE OKO" na ul. Promenady 4. Kilka lat temu została odnowiona i mieści się obecnie w małym domku, a zakres usług poszerzony o USG, RTG i inne zabiegowe. Najpierw chodziłam tam z moją psinką, teraz chodzę z kotkiem i jestem bardzo zadowolona. Nie ma kolejek, a lekarze są mili, z dobrym podejściem do zwierzęcia i zawsze pomogą i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Polecam z czystym sumieniem!
  Źródło opinii: forum.miau.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.