3/5 - (4 votes)

Przychodnia Weterynaryjna WolaVet – Kompleksowa Opieka dla Zwierząt Domowych

W dzisiejszych czasach zwierzęta domowe są nie tylko towarzyszami, ale często członkami rodziny. Dlatego ich zdrowie i dobrostan są tak ważne dla wielu właścicieli. W Warszawie, na ulicy Tyszkiewicza, mieści się Przychodnia Weterynaryjna WolaVet, która zyskała reputację jako jedno z miejsc, gdzie ta specjalistyczna opieka jest na najwyższym poziomie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej placówce, oceniając jej usługi, dostępność oraz jakość opieki nad zwierzętami.

Lokalizacja i Dostępność

Przychodnia Weterynaryjna WolaVet zlokalizowana jest pod adresem ul. Tyszkiewicza 11 A/lok U2-01 w Warszawie. Jest to dogodna lokalizacja dla mieszkańców Woli oraz okolicznych dzielnic, umożliwiająca łatwy dostęp zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Godziny przyjęć są wyjątkowo elastyczne, co jest dużym atutem przychodni. Przychodnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-21.00, w soboty od 9.00 do 20.00 oraz w niedziele od 9.00 do 15.00, co daje możliwość wizyty również osobom pracującym w standardowych godzinach biurowych.

Ocena i Opinie Klientów

WolaVet cieszy się bardzo dobrą reputacją wśród swoich klientów, co potwierdza średnia ocena 4.6 na podstawie 111 głosów. Taka ocena świadczy o wysokim poziomie zadowolenia z usług świadczonych przez przychodnię. Warto zauważyć, że opinie często podkreślają profesjonalizm personelu, ich empatyczne podejście do zwierząt oraz wysoką jakość usług medycznych.

Usługi Oferowane w Przychodni

Diagnostyka i Leczenie

Przychodnia WolaVet oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, począwszy od podstawowej diagnostyki, przez szczepienia, po bardziej zaawansowane zabiegi i operacje. Wśród dostępnych usług znajdują się:

 • Konsultacje weterynaryjne
 • Szczepienia profilaktyczne
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Badania ultrasonograficzne
 • Chirurgia miękka

Opieka Specjalistyczna

Przychodnia współpracuje z wieloma specjalistami, co pozwala na oferowanie opieki w bardziej specjalistycznych dziedzinach, takich jak:

 • Kardiologia
 • Dermatologia
 • Endokrynologia
 • Neurologia

Profilaktyka i Edukacja

WolaVet kładzie duży nacisk na profilaktykę oraz edukację właścicieli zwierząt. Przychodnia prowadzi regularne spotkania edukacyjne, na których omawiane są ważne tematy związane ze zdrowiem i pielęgnacją zwierząt.

Personel i Doświadczenie

Zespół WolaVet składa się z doświadczonych weterynarzy i techników weterynaryjnych, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doszkalających. To zapewnia, że personel jest na bieżąco z najnowszymi metodami diagnostyki i leczenia.

Kontakt i Rezerwacja Wizyt

Aby umówić się na wizytę w Przychodni Weterynaryjnej WolaVet, można skontaktować się telefonicznie pod numerem (22) 435-99-36 lub napisać e-mail na adres wolavet@wp.pl. Istnieje również możliwość rezerwacji wizyty przez stronę internetową www.wolavet.pl, co jest wygodną opcją dla osób preferujących komunikację online.

Przychodnia Weterynaryjna WolaVet jest miejscem, gdzie każde zwierzę może liczyć na profesjonalną i troskliwą opiekę. Elastyczne godziny pracy, wysoko wykwalifikowany personel oraz szeroki zakres usług sprawiają, że jest to jedna z wiodących klinik weterynaryjnych w Warszawie. Bez wątpienia, WolaVet jest godnym zaufania partnerem dla wszystkich poszukujących najlepszej opieki dla swoich czworonożnych przyjaciół.

1 KOMENTARZ

 1. Joanna 2023-06-06 21:44

  Od wielu lat korzystaliśmy z tej kliniki i byliśmy zadowoleni, ostatnio coś się zmieniło na niekorzyść. Próbowałam kilkanaście razy dodzwonić się dzisiaj , żeby zapisać pieska na szczepienie. Niestety nie dodzwoniłam się więc przyjechałam wieczorem, bez rejestracji dosłownie na chwilę, żeby zaszczepić go na wściekliznę. Niestety mało sympatyczna Pani, która uważa się za lekarza, uznała , że tego nie zrobi, bo trzeba się było najpierw zarejestrować przez Internet, jeżeli nie udało mi się dodzwonić. Stwierdziła, że w związku z tym, że nie ma zagrożenia życia zwierzęcia, to mogę jutro przyjechać jeszcze raz. Mało profesjonalnie i niesympatycznie, nie polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna
  Anna 2023-01-23 23:05

  Z przychodni Wola Vet korzystam od dawna. Obecnie mam pieska Lunę i kotkę Gunię. Ostatnimi czasy Luna choruje i jest leczona właśnie w tej lecznicy. Doświadczeni lekarze, pełni empatii i da się odczuć, że mają dużo serca dla swych pacjentów. Gorąco polecam, pełen profesjonalizm.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Reksio
  Reksio 2022-11-12 15:27

  Bardzo dobra przychodnia, lekarze z pasją i zaangażowaniem. Kochają swoich pacjentów. Polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Olha
  Olha 2022-07-01 10:37

  Klinika, która kocha zwierzęta! Odwiedziliśmy Wolavet z moim kotem – oboje bardzo zadowoleni. Weterynarze w tej klinice są troskliwi i robią wszystko, aby pomóc. Atmosfera jest bardzo przyjazna i gościnna. Zauważyłam również, że personel tutaj to oddani profesjonaliści z wielką miłością do zwierząt! Serdecznie polecam tę klinikę!

  (oryginał):
  Клиника, где любят животных! Посетили Wolavet с моим котом, – оба очень довольны. Ветеринары этой клиники заботливо относятся к питомцам, прикладывают максимальные усилия, чтоб помочь. Атмосфера очень доброжелательная и располагающая. Также заметила, что здесь работают люди именно по призванию и с большой любовью к животным! Клинику рекомендую!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Małgorzata M
  Małgorzata M 2021-10-18 08:26

  Bardzo dziękuję całemu zespołowi lekarskiemu za profesjonalną opiekę, olbrzymią empatię, cierpliwość jaką doznał od Państwa mój malutki piesek Kajtek i ja jego opiekunka. Chciałam bardzo podziękować Panu dr Marcinowi za umożliwienie mi godnego pożegnania mojego przyjaciela Kajtusia. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko co Państwo zrobiliście dla Kajtusia. Dziękuje jeszcze raz bardzo Panu dr Marcinowi, Panu dr. Krzysztofowi za okazane ciepło , dziękuje także Pani dr Ewelinie i Pani dr. Oldze . Są to świetni lekarze z profesjonalnym podejściem do zwierzaków i polecam wszystkim którzy maja zwierzęta korzystanie z usług w/w lecznicy!

  P.S. Dziękuję też Pani Ewie ! Która profesjonalnie strzyże w Klinice pieski i niesamowicie umie się nimi zająć podczas strzyżenia. Dziękuję Pani Ewo ! Pozdrawiam serdecznie! Małgorzata W
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Nwc Trinity
  Nwc Trinity 2020-12-27 12:49

  Byłam w różnych przychodniach i moge serdecznie polecić ta przychodnie ! Weterynarze są bardzo profesjonalni, zawsze służą radą, naprawdę wiedzą czego pies potrzebuje, nigdy nie oferują czegoś zbędnego, nie myślą o zarabianiu na tobie, bardzo przyjaźni. Mój pies był dużo razy i wiem już trzech lekarzy . Dzisiaj pan powiedział i zauważył to co nie zauważył weterynarz w innym miejscu . Bardzo dziekuje
  Źródło opinii: google.com

  Anna Ćwiklińska
  Anna Ćwiklińska 2020-10-26 16:19

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Przemysław Gorzki
  Przemysław Gorzki 2020-09-19 11:48

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm Polecam każdemu właścicielowi zwierzaka
  Źródło opinii: google.com

  Renata Grochowska
  Renata Grochowska 2020-06-02 00:11

  Super lekarze świetna opieka nad zwierzętami.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Mazurek
  Katarzyna Mazurek 2020-04-26 19:04

  Wszystko na najwyższym poziomie❤ Pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy. Do pozdrowień dołącza się Lilu ❤
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Budek
  Jakub Budek 2020-04-26 09:51

  Od 8 lat regularnie szczepimy i szczęśliwie rzadko leczymy naszego Jacka. Wspaniali specjaliści i miłośnicy zwierząt. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Kordal
  Joanna Kordal 2020-03-18 13:45

  Mamy dużego i wymagającego Tosa Inu. Chodzimy tam z Tośkiem od początku i tylko tam. Super miejsce i lekarze. Pies, co nie specjalnie chyba typowe, ciągnie się do „cioć” i „wujków”. POLECAMY!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agnieszka Krasnowska
  Agnieszka Krasnowska 2020-03-14 13:02

  Super przychodnia i profesjonalna obsługa lekarze super polecam 🤗
  Źródło opinii: google.com

  Michał Sawicki
  Michał Sawicki 2020-03-14 08:33

  Bardzo mili lekarze, super podejście do mojego kocura. Leczenie trwało kilka miesięcy. Tym bardziej jestem wdzięczny za pomoc, gdyż nie był to łatwy przypadek.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Sawicki
  Michał Sawicki 2020-02-08 06:41

  Dziękuję za pomoc! Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się wyleczyć nowego kota z Lamblii, nadprodukcji flory bakteryjnej, zapalenia górnych dróg oddechowych i dobrać odpowiedni pokarm do jego alergii. Teraz nie ma żadnych objawów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Wioletta Dziesińska
  Wioletta Dziesińska 2020-01-13 11:10

  Nasza wizyta konsultacyjna skończyła się bezpłatnie, Pan doktor bardzo sympatyczny, dziękujemy za pomoc 🙂 polecam wszystkim tą placówkę.
  Źródło opinii: google.com

  Michał
  Michał 2019-12-28 12:16

  Polecam i zachęcam to odwiedzania i leczenia swoich pupili jeśli mam być szczery to jest wedluk mnie i moich znajomych Hilton lecznic weterynaryjnych i ludzi z powołania
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Bono
  Bono 2019-11-14 13:41
  Opinia została ukryta przez moderatora.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Wiktoria Hamada
  Wiktoria Hamada 2019-11-10 20:52

  Średnie podejście do zwierzaka jak i do właściciela. Jedyne co to ceny niewygorowane.
  Źródło opinii: google.com

  Elzbieta
  Elzbieta 2019-11-10 06:58

  Ja mam pieska sunie z schroniska i jak poszlam do klinki to była bardzo mila obsługa przesympatyczni wszyscy lekarze dali wskazowki co leczenia psa dbania zawsze służą pomocą a co najważniejsze że nie trzeba się umawiać dlatego z całego serca polecam ta klinikę i lekarzy weterynarzy i dlatego daje cała 100 procent
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Biegającą z psami
  Biegającą z psami 2019-11-01 09:25

  Najlepsi weterynarze w Warszawie! Uratowali moją Hasankę 3 razy, gdy chorowała na babeszjozę. Przeprowadzili na niej i mojej drugiej suczce 5 udanych operacji. Jestem za to bardzo wdzięczna, bo zdrowie moich psiaków jest dla mnie najważniejsze. Polecam z całego serca!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Piotr Waalker
  Piotr Waalker 2019-10-28 17:44

  Pan Doktor bardzo miły, przyjazne nastawienie do pieska były nam naprawdę miło
  Źródło opinii: google.com

  Werka
  Werka 2019-10-28 00:05

  Super podejście do zwierzaków, bardzo dobre ceny. Super ludzie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Przemek Magnes
  Przemek Magnes 2019-08-23 19:04

  Super podejście do psa i do klienta 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Adam Legawiec
  Adam Legawiec 2019-07-25 20:04

  Są SUPER, od 10 lat opiekują się naszym najbardziej na świecie rozpieszczonym psiakiem. Tak dalej trzymać.
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Gryz
  Mateusz Gryz 2019-05-23 21:16

  Cóż powiedzieć. Fantastyczni specjaliści z sercem do zwierzaków. To widać. Śmiało polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr O
  Piotr O 2019-05-09 21:16

  Wspaniała opieka nad kotkiem. Wykonane wszelkie szczepienia z taką dbałością iż kotek nawet nie poczuł. Bardzo miła i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Przemysław Norbert Jędrzejewski
  Przemysław Norbert Jędrzejewski 2019-04-16 21:40

  Jestem z nimi od zawsze! Najlepsi w Polsce!
  Źródło opinii: google.com

  Michał M
  Michał M 2019-02-24 10:18

  Bardzo dobrzy specjaliści odratowali mi psa w ostatnim momencie, godzinę później byłoby po psie (kleszcze). Rzetelni i uczciwi. Normalne ceny. Możecie spokojnie powierzyć im swoje zwierzęta.
  Źródło opinii: google.com

  Pawel Czerniak
  Pawel Czerniak 2018-12-24 17:53

  Wspaniała opieka nad kotkiem. Po jego śmierci wzorowe i miłe zachowanie w stosunku do właścicieli kotka oraz naszej córki. Weterynarze z powołania . Dziękujemy.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina D
  Paulina D 2018-12-24 08:18

  Po sąsiedzku, przychodzę tu ze swoimi kotkami i zawsze jestem zadowolona. Przemili lekarze, konkurencyjne ceny.Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Dudek
  Patrycja Dudek 2018-12-18 08:14

  Polecam, ceny przystępne, miła atmosfera, byłam z moją kotką dopiero 2 razy, ale na pewno będziemy tu wracać
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dorota Kurkowska
  Dorota Kurkowska 2018-11-20 10:14

  Miła i sympatyczna opieka finansowo też idzie się dogadać weterynarze cudownie opiekują się naszymi pupilami🤩
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dorota Szczepaniak
  Dorota Szczepaniak 2018-11-11 22:19

  Super weterynarze wspaniali uczciwie stawiają rokowania co do leczenia zwierzątek polecam
  Źródło opinii: google.com

  Michal Engel
  Michal Engel 2018-10-18 16:05

  Świetni lekarze, przejmują się tym co robią
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Cezary Gralewicz
  Cezary Gralewicz 2018-09-25 19:03

  Super przychodnia, bardzo dobrzy weterynarze.
  Źródło opinii: google.com

  Urszula i Marek Markowscy
  Urszula i Marek Markowscy 2018-09-09 11:39

  Szanowni Państwo. Jesteśmy opiekunami 13 letniego Yorka „Nemo”, który z początkiem 2017 roku bardzo zachorował.Diagnoza była przerażająca: choroba serca, zapadająca się tchawica, skłonność do zbierania się płynu w opłucnej. Personel Kliniki” Wola-Vet” był jednak dobrej myśli. Zostaliśmy zapewnieni, ze jeśli dostosujemy się do zaleceń i będziemy wspomagać proces leczenia, to nasz piesek z tego wyjdzie. Zaufaliśmy i byliśmy świadkami wielkiego profesjonalizmu oraz wysokiej kultury osobistej i taktu wszystkich pracujących w „Wola-Vet” lekarzy. Jak była taka potrzeba to nawet codziennie byliśmy na zabiegach w Klinice, bo np. podawane miał kroplówki lub antybiotyki w zastrzykach. Stan zdrowia naszego pupilka to się poprawiał, to znów pogarszał ale lekarze nie pozwalali nam myśleć o najgorszym. Organizowano nam wizyty specjalistów z różnych dziedzin weterynarii starając się przy tym dostosować je do naszych możliwości, gdyż oboje jesteśmy aktywni zawodowo. Trwało to pół roku. Ale było warto. Trud, profesjonalizm, zaangażowanie i dobroć całego personelu Kliniki „Wola-vet” przyniosła pozytywne efekty. Nasz „Nemo” wrócił do zdrowia i sił. My teraz pilnujemy tylko aby miał zawsze potrzebne leki, oczywiście podane zgodnie z zaleceniem i oczywiście przestrzegamy terminowych wizyt kontrolnych. Natomiast nasz kochany „Nemo” obdarza nas swoją wielką miłością i daje codziennie wiele radości. Szanowni Państwo Lekarze Kliniki „Wola-Vet” , p.dr. Marcinie, p.dr. Krzysztofie, p.dr. Olu i p.dr. Ewelino – szczerze z całego serca dziękujemy. Dziękujemy także p. Ewie fryzjerce, która zawsze bardzo ładnie strzyże ” Nemo” a podczas jego choroby zawsze miała dla nas ciepłe słowa pocieszenia i z wiarą uspokajała nas, że „będzie dobrze”. Dziękujemy. Bądźcie zdrowi. Jesteście wszyscy potrzebni.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Beata Jakubowska
  Beata Jakubowska 2018-09-06 00:02

  Chodzę do Wolavet od dawna i jesteśmy bardzo zadowoleni
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Wojtek Chomiński
  Wojtek Chomiński 2018-08-31 16:24

  Bez owijania w bawełnę. Profesjonalni lekarze a przy okazji fajni ludzie. Polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maria Rendecka
  Maria Rendecka 2018-08-27 22:31

  Polecam w 100%. Od samego początku istnienia Wolavet moi milusińscy byli i są stałymi pacjentami przychodni. Bardzo oddani lekarze, ze świetnym podejściem zarówno do pacjentów (różnej maści) jak i ich opiekunów. 😉 Szczególne podziękowania dla Pani dr Eweliny, która w sposób wyjątkowy traktowała mojego chorego kocurka Felka. Dziękuję, że jesteście. I to tak blisko, w sąsiedztwie. 😉
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Milena Jakubowska
  Milena Jakubowska 2018-08-03 08:22

  Chodzę regularnie na wizyty jednak dziś pierwszy raz mój pies był na strzyżeniu. Jestem w ciężkim szoku co tam się stało. Gałgan jest trudnym psem (przygarniętym ze schroniska, po jednej nieudanej adopcji, 40kg płaczącej się, długiej sierści) Chodziliśmy juz wcześniej na strzyżenie jednak zawsze była to 3-4 godzinna katorga (konieczne było usypianie do zabiegu, agresja, stres). Dziś Pani pięknie go ostrzygła w mniej niż godzinę bez żadnych środków uspokajających! Nigdy nie spotkałam się jeszcze z kimś kto miałby tak genialne podejście do zwierząt! Dodam jeszcze, że zapłaciłam mniej niż połowę tego co zawsze. Pies zadowolony, ja również.Zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  ssa
  ssa 2018-06-23 21:03

  Najgorszy weterynarz zabili mi psa

  Odpowiedź weterynarza (2018-06-24 10:07)
  Szanowna Pani. W ostatnich dniach nikt nam nie zgłaszał zgonu psa z powodu złego samopoczucia po lekach i niepożądanej reakcji polekowej. Jeśli tak faktycznie było prosimy u podanie nazwiska to będziemy mogli się ustosunkować do zaistniałej sytuacji. Występują oczywiście reakcje niepożądane na leki i takowe powinniśmy zgłaszać producentom. Są też sytuacje mylenia nas z inną lecznicą w okolicy. Bardzo prosimy o ujawnienie swoich danych w celu weryfikacji zaistniałej sytuacji
  Źródło opinii: google.com

  Stanisław Wierzbicki
  Stanisław Wierzbicki 2018-06-23 15:16

  Szczerze polecam. Sympatyczna obsługa i fachowe podejście. Alfik jest bardzo zadowolony
  Źródło opinii: google.com

  Malgorzata Markowska
  Malgorzata Markowska 2018-06-23 11:19

  Ja z czystym sumieniem polecam wszystkim lecznice VolaVet bardzo sympatyczna,i profesjonalna ekipa ,zawsze można na nich liczyć .Ja mam praktycznie pod nosem inną lecznice a i tak przyjeżdżamy tutaj.Mili,sympatyczni lekarze którzy wiedzą co robić ,poprostu Fachowcy
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Neuman
  Joanna Neuman 2018-06-23 07:58

  Super przychodnia i lekarze, widać zaangażowanie ludzi tutaj pracujących – po prostu kochają zwierzęta. Mam niedaleko inną przychodnię a chodzę tutaj od pół roku i mam nadzieję, że nic nie zmieni się. Moja Mimi bardzo lubi pracujących w przychodni lekarzy, nie widać po niej przerażenia z powodu wizyty.
  Źródło opinii: google.com

  Agata Skiba
  Agata Skiba 2018-05-08 17:13

  Lekarze z powołania w 100% Indywidualnie podchodzą do naszych milusińskich jak by byli ich właścicielami, z pełną troską i oddaniem pomagają lecząc i czyniąc CUDA. 15 letnia PUMA dziękuję za życie, jesteście CUDOWNI :*
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Patrycja Chudzicka-Ormaniec
  Patrycja Chudzicka-Ormaniec 2018-04-25 08:29

  Polecam z całego serca ! Zawsze solidna opieka nad pieskiem ! Ostatnio byliśmy tez u pani fryzjer ! Cudownie obcięty i szczęśliwy pies ❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Iwona
  Ewa Iwona 2018-03-30 12:13

  Super lekarze !! Profesjonalne leczenie i podejście do zwierząt 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Rafał Frycz
  Rafał Frycz 2018-03-22 10:46

  Indywidualne traktowanie pacjenta i profesjonalizm w diagnozowaniu. Polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Olga Gałązka
  Olga Gałązka 2018-03-05 00:37

  przemili lekarze, miła atmosfera, wysoka jakość usług, przy niskich cenach – mocno polecany całą rodziną!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aneta M
  Aneta M 2018-01-22 21:11

  Od ponad 3 lat przyprowadzam tutaj moje psiaki i nie wyobrażam sobie chodzić gdzieś indziej. Miła obsługa, fachowe podejście, spore doświadczenie i wiedza. Veci wszystko tłumaczą, spokojnie odpowiadają na pytania i widać, że kochają to, co robią. Bardzo dogodne godziny otwarcia, od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Otwarte również w sobotę, niedzielę, a nawet niektóre święta. Pomimo że mam lecznicę bliżej, wolę przyjechać tutaj.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  aostrow86 .
  aostrow86 . 2018-01-15 21:04

  Długo korzystałam z usług tej przychodni, ale niestety ostatnie wizyty okazały się szkodliwe dla mojego psa. Lekarz namówił mnie do zaaplikowania koktajlu szczepionek, po którym pies dostał bardzo bolesnego zapalenia stawów. Przy kolejnej wizycie próbował mnie przekonać, że z dnia na dzień złapał jakąś „chorobę”. Jak się później okazało, podanie wielu szczepionek na raz może wywoływać takie skutki uboczne.

  Odpowiedź weterynarza (2018-01-16 15:52)
  Szanowna Pani. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o dostarczenie dokumentacji medycznej potwierdzające niepożądany efekt poszczepienny. W interesie naszy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Róziecka
  Magdalena Róziecka 2018-01-15 11:04

  Polecam fryzjera dziś nasz piesek był tu po raz pierwszy na trymowaniu, Pani która strzyże pieski jest rewelacyjna! Robi to szybko i bardzo ładnie, pełen profesjonalizm. Wrócimy ponownie Pozdrawiam Panią fryzjerke
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Niemirska
  Kasia Niemirska 2018-01-09 01:16

  Super profesjonalna opieka medyczna zwierzaków, miła atmosfera. Polecam ja i mój chory 🤒 kotek Emik Dziękujemy za wszystko
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  eureka ab
  eureka ab 2018-01-07 11:16

  Przychodnia godna polecenia – super podejście do zwierzaków. Polecam!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mikołaj Rubinkiewicz
  Mikołaj Rubinkiewicz 2018-01-05 07:18

  Bardzo polecam. Weterynarz bardzo sympatyczny, po drugie tanio bo zapłaciłem jedynie 15 zł za odrobaczenie razem z wizyta. Wszystko wyjaśnił i widać ze kocha zwierzęta.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Patrycja Karolak
  Patrycja Karolak 2017-12-21 19:08

  Sprawdzony weterynarz do którego chode już od wielu lat
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Gość
  Gość 2017-11-28 16:30

  Sprawdzony weterynarz, do którego chode już od wielu lat.
  Źródło opinii: veterinarynear.com

  Paweł Pop
  Paweł Pop 2017-10-31 14:09

  Polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Danielos54321
  Danielos54321 2017-09-10 12:23

  Szybka i fachowa pomoc. Nie naciągają na drogie leki. Widać że znają się na tym co robia.
  Źródło opinii: veterinarynear.com

  Justyna SK
  Justyna SK 2017-08-24 09:18

  Szanowni Państwo, niska cena i uśmiech na „dzień dobry” to nie wszystko. Jestem wolontariuszem i odwiedziłam przychodnię z dopiero co adoptowanym ode mnie psem oraz jego obecną właścicielką. Pies podczas wizyty stał się agresywny, mimo że wcześniej nie przejawiał agresji u weterynarza w schronisku, jeśli był na wizycie z osobą, której ufał. Lekarze bez większych starań odmówili leczenia psa chcąc dać jakiekolwiek leki bez oglądania go. Dodatkowo dowiedziałam się, że pierwszy raz spotykają się w swoim gabinecie z agresywnym psem i nie mają zamiaru narażać swojego zdrowia dla jakiegoś psa (podkreślam, że pies był w kagańcu). Kompletny brak profesjonalizmu, a także zero wsparcia dla osoby, która zdecydowała się na adopcję i zadaje sobie trud, aby psa ułożyć i oswoić, a w międzyczasie leczyć. Nie polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Janusz Woloszyn
  Janusz Woloszyn 2017-06-18 22:36

  Gorąco polecam!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika Pinapple
  Monika Pinapple 2017-06-01 11:29

  Tom Arevic bardzo współczuje z powodu straty psa, ale absolutnie nie mogę zgodzić się z twoją opinią. Myślę, że przemawia przez Ciebie żal po stracie, a nie uczciwa ocena sytuacji. Mam dwa koty i psa i od kilku już lat korzystam z tej przychodni. Polecam! Diagnozy zawsze były właściwe, zwierzaki dokładnie przebadane – super opieka. Polecam również fryzjera – p.Ewa ma cudowne podejście do zwierzaków i największy tchórz spokojnie przechodzi przez strzyżenie.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Fatso Mucho
  Fatso Mucho 2017-05-21 21:59

  Byłem dwa razy, ogólnie nic ciekawego. Ani podejścia do zwierzaka, ani trafnej diagnozy. Ceny jak u konkurencji
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Justyna Orłowska
  Justyna Orłowska 2017-05-12 22:31

  Wspaniałe miejsce do leczenia zwierząt, ceny za opiekę i zabiegi bardzo niskie jak na Warszawę. Lekarze mają super podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Zosia J
  Zosia J 2017-05-08 18:19

  Wspaniali lekarze. Polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Maja Sz
  Maja Sz 2017-04-29 11:19

  Wszyscy lekarze bardzo rzeczowi i sympatyczni. Dla mnie i mojego szczurkowatego pupila najbardziej pomocna i zaangażowana okazała się dr Ola. Nie mam żadnego porównania, ale wydaje mi się, że ceny są przystępne. Polecam to miejsce i dziękuję lekarzom za pomoc, a mój zwierz wesoło macha do Was ogonkiem.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Małgorzata Jędrasik
  Małgorzata Jędrasik 2017-04-09 12:37

  Bez naciągania, trafne diagnozy. Lekarze bardzo mili. Polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kamyk Kamishi
  Kamyk Kamishi 2017-03-22 21:10

  Dla pieska w kryzysie. Dobra opieka.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  grazyna midak
  grazyna midak 2017-03-19 18:17

  Moje koty Korzystają z tej przychodni i jestem bardzo zadowolona. Lekarze są prawdziwymi fachowcami I klasy!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marcin Solis
  Marcin Solis 2017-03-18 22:04

  Dla mnie super opieka nad zwierzętami. Mój pies trafił z zapaleniem trzustki w ciężkim stanie. Diagnoza szybką i leczenie skuteczne. Katrys jest już w świetnym stanie. Obsługa miła. Fajne poczucie humoru Pana Marcina. Czasami trochę się czeka bo ludzi sporo. Polecam
  Źródło opinii: veterinarynear.com

  Dominika Pierzchała
  Dominika Pierzchała 2017-03-03 01:05

  Lekarz nie poinformował, że możliwe komplikacje to śmierć!!!!Zdecydowanie nie polecam a tłumaczenia nie przywrócą zycia psiaka
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Dominika Ga
  Dominika Ga 2017-02-19 10:22

  Zdecydowanie jedna z najlepszych lecznic w Warszawie. Gotowi pomóc zawsze,bez zapisów,bez marudzenia. Fajne podejście do zwierząt,jak i do właściciela. Polecam!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  właściciel kotka
  właściciel kotka 2017-02-19 00:48

  Bardzo dobry lekarz Ola Okoń serce do tego co robi i duży talent
  Źródło opinii: zumi.pl

  Dorota Gorczyca-Woźniak
  Dorota Gorczyca-Woźniak 2017-02-09 14:55

  Super, godne polecenia. Mój Epipsiak właśnie tu miał ustabilizowaną dawkę luminalu.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Wojciechowska
  Anna Wojciechowska 2017-02-09 11:51

  Polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Wiktoria
  Katarzyna Wiktoria 2017-01-16 23:58

  Bardzo dobra lecznica i świetni lekarze.Korzystam od lat i jestem bardzo zadowolona.Dziękujemy również w imieniu Jołki ktora miała małe szanse na przezycie a wraca szybko do zdrowia.PEŁEN PROFESJONALIZM I SUUUUPER PODEJŚCIE
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ula Werkowska
  Ula Werkowska 2017-01-16 16:31

  Bardzo fajna atmosfera. Mamy pewność, że nasze zwierzaki są pod profesjonalną opieką
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agatha Ciama
  Agatha Ciama 2016-12-27 22:18

  Jestem pod ogromnym wrazeniem wspolpracy z ta Klinika. Pan Doktor Marcin Kaliniak pomogl mi, kiedy inni lekarze rozlozyli rece. Dodatkowym plusem jest to, ze Pan Doktor podjal sie leczenia na odleglosc (na codzien mieszkam w Norwegii), oraz to, ze jest to czlowiek z ktorym mozna przedyskutowac swoje racje :o) Trafna diagnoza, bardzo dobry kontakt, kot zdrowy i zywy :o)
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Agnieszka Ziobrowska
  Agnieszka Ziobrowska 2016-09-16 22:47

  Super,doświadczenie ,konkretnie ,zrozumiale 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Izabela Wojda
  Izabela Wojda 2016-07-22 00:02

  Najlepsi lekarze . Bardzo polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Grazyna
  Grazyna 2016-06-26 16:38

  Bardzo dobra przychodnia, nigdzie lepszej nie znajdę dla moich kotów.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Basia
  Basia 2016-05-29 10:35

  Bardzo dobra lecznica, świetni lekarze. Mój pies dzięki Nim chodzi. Zdecydowanie polecam!
  Źródło opinii: zumi.pl

  Maciej Mrówczyński
  Maciej Mrówczyński 2016-04-07 15:10

  Kompetentni lekarze, miła i fachowa obsluga. Bialy owczarek szwajcarski zadowolony i zdrowy
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Abdulrahim Al-Kazeer
  Abdulrahim Al-Kazeer 2016-04-06 10:41

  Z prowadzącymi przychodnię znam się od 2010 roku i od tamtego czasu uważam ich za najlepszych i najbardziej przyjaznych lekarzy w Warszawie. Pan Krzysztof przeprowadził w 2010 roku udaną operację na mojej rottweilerce Layli i od tamtej pory jest ona pod jego opieką. Pan Marcin z kolei, zawsze z olbrzymią troską zajmował się moim drugim pieskiem – yorczkiem Carlosem. Jest jeszcze Pani Ewelina, serce kliniki. Zawsze można liczyć na jej fachową pomoc. Przychodnia godna polecenia, bardzo przystępne ceny oraz szeroki zakres usług weterynaryjnych.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Zofia Rojek
  Zofia Rojek 2015-08-05 17:44

  Leczymy tam nasze kotki, bardzo mili weterynarze, profesjonalne podejście zarówno do zwierząt, jak i do ich opiekunów.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mariot_Wariot
  Mariot_Wariot 2015-07-07 22:37

  Bardzo dobra lecznica, profesjonalne podejście i z sercem do zwierząt.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Marzena
  Marzena 2015-06-30 19:33

  Nie mam dobrych doświadczeń niestety
  Źródło opinii: zumi.pl

  Dagmara
  Dagmara 2015-06-25 18:45

  Świetna klinika,super podejście do zwierzaków i ogromna wiedza i serce weterynarzy 🙂 pomimo przeprowadzki pod Warszawę jeździmy tylko do nich!
  Źródło opinii: zumi.pl

  Dagmara
  Dagmara 2015-06-25 15:23

  Ogromne zaangażowanie i serce. Do tej kliniki jeździmy nadal po przeprowadzce do innej dzielnicy.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Dominika Borawska
  Dominika Borawska 2015-03-04 19:18

  Leczyłam moją sunię w WolaVet od lat, niestety w ostatnią niedzielę po kolejnej wizycie, lekarz nie zauważył, że szmery w sercu, które usłyszał nie są tylko związane z wiekiem psa (prawie 12 lat) a kaszel nie jest tylko oznaką przeziębienia.

  24 godziny po tej wizycie moja sunia trafiła w BARDZO ciężkim stanie do szpitala z obrzękiem płuc i wodą w płucach, która przelewała się tak, że nie było słychać pracy serca.

  Po kilkudniowej hospitalizacji zaczyna dochodzić do siebie. Lekarze powiedzieli mi, że stan w którym trafiła był agonalny.. Jestem BARDZO rozczarowana tak fatalnie postawioną diagnozą i doprowadzeniem przez swoją opieszałość mojej suni do stanu agonalnego.

  Tak jak wspominałam leczyłam tam mojego psa od lat i miałam olbrzymie zaufanie do tamtejszych lekarzy, jednak po takiej sytuacji szczerze odradzam ten gabinet!!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Hubert Jeżak
  Hubert Jeżak 2015-02-25 15:12

  Jestem bardzo zadowolony z opieki nad moim psem w tej klinice. Lekarze są zainteresowani samopoczuciem zwierzaka i chętnie sprawdzają kilka opcji przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie leczenia.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Iwona Buźniak
  Iwona Buźniak 2014-11-29 08:18

  Dziękuję za Nutkę.Jesteście wspaniali.Polecam prawdziwi lekarze z powołania!!!!!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Bogusław Łobacz
  Bogusław Łobacz 2014-11-24 01:15

  Nie znam drugiego takiego miejsca. Dzięki za wszystko. Dzięki za leczenie Mruczka. Dzięki za Fruzię.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Tatiana Wilczyńska
  Tatiana Wilczyńska 2014-08-11 12:39

  Jako szczęśliwa posiadaczka 10-cio letnie kociczki od kilku lat korzystam z fachowych porad i bardzo dobrej opieki weterynaryjnej dr Kaliniaka w WolaVet i wszystkim posiadaczom czteronogów bardzo polecam to miejsce. Cała „kadra” tam pracująca jest profesjonalna, sympatyczna i podchodzi „z sercem” do zwierzaków.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Tom Arevic
  Tom Arevic 2014-05-03 11:13

  Brak słów, niedouczeni Panowie a Pan K… R ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Co nie przekłada się na wiedzę. Brak wyobraźni a do tego zamiast pomóc szczeniakowi doprowadzili do jego śmierci!!!!! Mało tego nie poczuwają się do winy!!!! obłuda i skandal!!! Nie polecam. Proponuje omijać tą lecznicę wielkim łukiem
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  mariotwariot
  mariotwariot 2014-04-07 10:49

  Najlepsza lecznica w warszawie, a już na pewno na woli. Mam nadzieje, że zostanie Pan pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej za złamanie ustawy o danych osobowych Tom Arevic. Na takich psychopatów – anonimów mocnych w sieci jest tylko jedna metoda….
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Daniel Matosek
  Daniel Matosek 2014-03-22 00:55

  Od ponad 5 lat przychodzę ze swoim psem do tej lecznicy. Opieka rewelacyjna, bardzo konkretna pomoc, jedne z najniższych cen. Nie bardzo rozumiem tego anonimowego wpisu użytkownika Tom Arevic. Doktor Krzysztof może nie zawsze się uśmiecha, ale ma ogromną wiedzę i jest w pełni kompetentny. To on postawił trafną diagnozę u mojego psa i po półrocznym leczeniu jest już wszystko ok. Polecam!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Sylwia Rokitka
  Sylwia Rokitka 2014-02-09 21:20

  Polecam! Takich ludzi z pasją jeszcze nie znacie! Kazde zwierzatko jest traktowane jak Ich wlasne!!! Usmiechnieci,znaja sie na tym co robia,wiedza co i jak. Jeszcze raz polecam!!!!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Gość 1
  Gość 1 2013-08-11 03:44

  Polecam. Byłem lekarze mili i uczynni. Przychodnia estetyczna
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Monika Wdowińska
  Monika Wdowińska 2013-07-02 20:21

  Zdecydownie polecam od lat zaufani i kompetentni lekarze
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Beata Godlewska
  Beata Godlewska 2012-12-29 18:23

  Bardzo ich lubię.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marta FG
  Marta FG 2012-12-21 01:01

  Świetne miejsce i super podejście do zwierząt. To się po prostu widzi gołym okiem na dzień dobry. Polecam:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kaśka Czarna
  Kaśka Czarna 2012-10-03 18:02

  z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ P-O-L-E-C-A-M !!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Gańska
  Magdalena Gańska 2012-09-07 21:07

  Bardzo gorąco polecam!! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Asia Pietrzyk
  Asia Pietrzyk 2012-02-09 21:59

  Serdecznie polecam – zwłaszcza ze względu na przesympatyczną i kompetentną Panią doktor Ewelinę 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewelina Ewertowska
  Ewelina Ewertowska 2011-12-09 19:06

  Gorąco polecam:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Przemysław Norbert
  Przemysław Norbert 2011-12-09 16:22

  Gorąco polecam !!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Janusz
  Janusz 2009-11-13 23:09

  Ja z kolei uwazam, ze sa jak najbardziej godni polecenia. Pracuja tam mlodzi ludzie, ktorym sie jeszcze chce. Nie zignorowali problemow z moja szczurzyca, wspolczuli, a najwazniejsze, ze dzieki nim Nina wciaz zyje i cieszy sie zyciem. W tygodniu są faceci/właściciele i jest OK. W sobotę/niedzielę jest przypadkowa, niekompetentna osoba, nie wolno wtedy tam chodzić.
  Źródło opinii: forum.zawiszy.waw.pl

  Aga146
  Aga146 2009-11-11 19:32

  Nie polecam WolaVet z Żytniej – http://www.wolavet.pl/ Może znają się na szczurach ale na kotach nie bardzo. Jeden mówi zupełnie co innego niż drugi. Ostatecznie wylądowaliśmy na Białobrzeskiej
  Źródło opinii: forum.zawiszy.waw.pl

  alix76
  alix76 2009-03-22 07:37

  Dobre też doświadczenia mam z Żytnia 15 http://www.weterynarze.waw.pl/lecznica,91 ale tam korzystałam z pomocy doraźnej wiec nie wiem, jak z długotrwałym leczeniem.
  Źródło opinii: forum.miau.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.