4/5 - (2 votes)

Przychodnia Weterynaryjna Psychodnia: Nowoczesna Opieka nad Zwierzętami w Warszawie

Przychodnia Weterynaryjna Psychodnia, położona w Warszawie na Bielanach, od lat zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług weterynaryjnych. Założona w 2010 roku przez lekarza weterynarii Martę Labudę, klinika stała się znanym miejscem dla opiekunów zwierząt poszukujących profesjonalnej pomocy dla swoich pupili.

Profesjonalizm i doświadczenie na pierwszym miejscu

Zespół Psychodni składa się z doświadczonych weterynarzy i fizjoterapeutów, którzy koncentrują się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. W przychodni można znaleźć szeroką gamę usług, począwszy od profilaktyki, przez diagnostykę, aż po leczenie chorób zwierząt. Specjaliści kliniki posiadają umiejętności w zakresie szybkiej i trafnej diagnozy choroby, co jest kluczowe dla skutecznego leczenia.

Nowoczesna diagnostyka i leczenie

Psychodnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, umożliwiający przeprowadzanie dokładnych badań laboratoryjnych, USG, RTG, echo serca i innych niezbędnych procedur. Klinika oferuje również zaawansowane metody leczenia, w tym chirurgię miękką, małoinwazyjną oraz ortopedię. Ponadto, przychodnia specjalizuje się w rehabilitacji zwierząt, wykorzystując takie metody jak bieżnia wodna dla psów, laser wysokoenergetyczny, elektroterapia, ćwiczenia usprawniające oraz terapia manualna.

Opieka specjalistyczna

Psychodnia oferuje również konsultacje z różnych dziedzin weterynarii, w tym internistyki, dermatologii, neurologii, chirurgii, ortopedii, kardiologii i stomatologii. To pozwala na kompleksowe podejście do zdrowia zwierząt, szczególnie w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków zdrowotnych.

Opinie klientów

Opinie klientów kliniki są w większości pozytywne. Wielu z nich chwali profesjonalizm personelu oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wskazują na to, że Psychodnia zapewnia wysoki standard usług, czego dowodem są liczne pozytywne recenzje na różnych platformach internetowych. Jednakże, jak w każdej placówce, zdarzają się również opinie krytyczne, które dotyczą głównie konkretnej sytuacji lub doświadczeń indywidualnych klientów.

Dodatkowe udogodnienia

Przychodnia oferuje również możliwość umówienia wizyty online, co jest wygodnym rozwiązaniem dla wielu klientów. Dodatkowo, w klinice znajduje się sklep z artykułami dla zwierząt, oferujący szeroki asortyment produktów, od karm po specjalistyczne akcesoria rehabilitacyjne.

Lokalizacja i dostępność

Przychodnia Weterynaryjna Psychodnia znajduje się pod adresem ul. Heroldów 6, 01-991 Warszawa. Godziny otwarcia to poniedziałek-piątek 9:00-21:00 oraz sobota 10:00-15:00, co zapewnia dość elastyczne możliwości umówienia wizyty.

68 KOMENTARZE

 1. Ewa 2022-08-15 12:36

  Dr Marta Labuda to neurolog warta polecenia. Mam duże porównanie, byłam u wielu neurologów/neurochirurgów w woj. mazowieckim, szukałam ratunku dla mojego nieżyjącego już psa Kapsla. Dr Labuda po obejrzeniu zdjęć RTG i zbadaniu psa stwierdziła, że możliwe jest tylko leczenie zachowawcze i rehabilitacja, ale żaden zabieg inwazyjny czy operacja nie przywrócą staruszkowi sprawności w tylnych łapach, wręcz przeciwnie, należy się spodziewać, że będzie gorzej. I było gorzej, ale desperacko chcieliśmy uratować psa przed paraliżem. Jeździliśmy do innych neurologów, licząc na to, że ktoś będzie umiał zoperować psa i przywróci mu sprawność. Wydaliśmy kilka tysięcy zł na niepotrzebne dodatkowe wizyty, badania, zabiegi, leki, a z nim było gorzej i gorzej, aż całkiem przestał się poruszać, samodzielnie jeść i kontrolować wydalanie. Żałuję, nie od razu nie uwierzyłam dr Labudzie, tylko ciągałam psa po lekarzach, narażałam go na stres, cierpienie (blokada kręgosłupa, sterydy, po których wymiotował i sikał pod siebie). Od wielu znajomych psiarzy słyszałam podobne opinie: że dr Labuda jest kompetentnym lekarzem, mówi ludziom prawdę, nie łudzi nadzieją, nie wyłudza pieniędzy kiedy widzi, że psu nie można już pomóc. To dzisiaj nie jest często spotykana postawa. Mam psy od 30 lat, spotkałam także weterynarzy nastawionych na zarabianie pieniędzy, którzy naciągają zdesperowanych właścicieli zwierząt na niepotrzebne zabiegi, leki, badania. Dr Labuda taka nie jest, zależy jej na pomocy zwierzętom, a nie na wyciąganiu pieniędzy od ich właścicieli. Z całego serca polecam!

 2. Z N 2020-11-24 08:22

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Bardzo dobra klinika, jestem mega zadowolony. Chodziłem wcześniej z pieskami na Potocką a przecież tuż tu obok jest pełno profesjonalizmu. Polecam.

 3. Agnieszka Witkowska 2020-11-24 08:14

  Profesjonalna pomoc w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Mamy całkowite zaufanie do specjalistów tam pracujących i bardzo doceniamy, gdy nie tylko zwierzak się liczy, ale z właścicielem też jest dobry, wspierający kontakt. Nasz pies po rehabilitacji tam odkrył nową, lepszą jakość życia – więc po dwóch latach powtarzamy 🙂 Ciastek pozdrawia wszystkie kochane ciocie, zwłaszcza ciotkę Dominikę i ciotkę Natalię 😀 a my dziękujemy, że jesteście, i polecamy gorąco!

 4. Olga Żebrowska 2020-10-03 18:44

  Przemiłe i bardzo kompetentne Panie, chodzimy z pieskiem na rehabilitację wodną od 4 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam bardzo!!

 5. Sylwia Pietraszewska 2020-06-23 19:18

  Chodzę tam z psem na rehabilitację. Pani Dominika jest cudowna! Ma super podejście do zwierząt, lubi nawet do nich gadać, moja suczka – zazwyczaj spięta przy obcych – już pod koniec pierwszego masażu się rozluźniła. Poza tym ogólnie miła atmosfera, osoby z pasją do zwierząt. Serdecznie polecam!

 6. Anna Patrycja 2020-06-23 00:17

  Bardzo dobra klinika, mam starego psa cały czas mu coś dolega za każdym razem był prawidłowo diagnozowany czego nie moge powiedzieć o innych klinikach do których chodziłam, nie naciągają na kase, poza tym bardzo miła Pani na recepcji jak również bardzo miłe i sympatyczne lekarki i lekarze widać że wykonują swój zawód z miłości do zwierząt. Z całego serca polecam to miejsce.

 7. Małgorzata Nowak 2020-03-31 08:11

  Jedna z najlepszych klinik w Warszawie. Świetni lekarze, holistyczne podejście do pacjentów. Jedynym mankamentem jest mała przestrzeń ale to raczej tylko kwesja wygody.

 8. PJO 2020-02-14 17:09

  Z moimi kotami odwiedziłem już wiele miejsc w Warszawie, ale to miejsce nie ma sobie równych! Kot z problemami stomatologicznym nie mógł trafić lepiej. Przebieg i efekt leczenia – resekcja zębów – znakomity.

 9. Ewa Guzowska 2019-10-04 14:43

  Polecam to miejsce. Super kadra lekarska. Duży zakres usług. Mój pies leczy się tutaj od początku jak powstała Psychodnia.

 10. Aleksandra Sołyga-Żurek 2019-05-23 08:11

  Świetni, zaangażowani lekarze. Dobrze zaopatrzony sklep na miejscu. Jest parking (chociaż niezbyt duży). Drzwi obok jest apteka. I kebab 🙂

 11. AGATA Łucja 2019-02-05 16:05

  Polecam ! Panie doktor są bardzo zaangażowane, mają wspaniale podejście do zwierząt i świetną intuicję, doskonale stawiają diagnozy. Widziałam też pokój rehabilitacyjny psiaki czy ja się komfortowo i zrelaksowane. Panuje bardzo dobra atmosfera. Ufam personelowi w tej placówce i chodzę z przyjemnością ( moja sunia też się cieszy jak tam wchodzi i się nie boi : )

 12. Justyna Brzozowska 2018-08-21 21:04

  Byłam w psychodni już 3 razy z moim owczarkiem po resekcji kości udowej na bieżni wodnej, i w życiu nie spodziewałabym się takich efektów! Coś rewelacyjnego, bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta i opiekuna! Szczerze polecam! A my nie możemy się już doczekać kolejnej wizyty!

 13. Maciej Gasiński 2018-08-08 22:47

  Na 5 gwiazdek. Chodziliśmy tam przez miesiąc na bieżnie wodną i ćwiczenia. Pani Maria to złota kobieta. Wspaniałe podejście do zwierzaka

 14. Ewa Kalińska 2018-06-25 17:40

  Psychodnia uratowała życie mojemu szczeniakowi. Wspaniale zajmowano się moją sunią przez prawie dwa tygodnia w czasie codziennych kroplówek i wizyt kontrolnych. Także dbano o mnie bym była pełna nadziei na jej wyleczenia. Bardzo bardzo dziękuję i ja i Granda

 15. Aniania Aniania 2018-06-21 15:41

  Cudowna opieka, cudowni rehabilitanci ❤ Miła, profesjonalna opieka oraz indywidualne podejście do pacjenta powoduje ze nawet moj mega wymagający Ugolino zawsze chce wracac i radośnie merda ogonkiem przy wejściu

 16. Anna 2018-06-21 12:13

  Trafiłam do Psychodni kilka lat temu. Oba moje jamniki miały sparaliżowane tylne łapy – Pieprz zwyrodnieniowo, Wanilia przez swoje brawurowe pomysły. Wcześniej Pieprz przyjmował nieprzynoszące skutku bolesne i drogie zastrzyki sterydowe. 10 wizyt (lasery i naświetlanie) przyniosły genialne efekty, do tej pory Pieprz cieszy się świetną kondycją. Po wypadku i podleczeniu Wanilii, bez wahania udałam się z nią do Psychodni i taka sama kuracja przyniosła świetny efekt

 17. Sylwia Chmielnicka-Maziarz 2017-11-04 08:50

  Rehabilituję tu intensywnie moją jamniczkę z dyskopatią. Super atmosfera, miły i troskliwy personel, nie odczuwam pośpiechu, Cortina i ja czujemy się zawsze w 100% zaopiekowane od samego początku, aż do końca wizyty. Bardzo polecam

 18. Joanna Bujanowska 2017-07-25 21:41

  Pierwsza seria rehabilitacji za nami, efekty więcej niż zadowalające, dziękujemy zespołowi „Psychodni”, a w szczególności dr Marii Walewskiej :- )) Wracamy jesienią i gorąco polecamy na problemy ortopedyczne

 19. Dorota Suske 2017-06-19 19:40

  Bardzo miła obsługa. Jest tu sklep z artykułami dla zwierząt. W tym miejscu można rehabilitowac psy, ponieważ jest tu bieżnia wodna.

 20. Hanna Kolejko 2017-05-04 13:20

  Od lat leczę moje kochane chłopaki-kundle schroniskowe u pań Mart – chore serducho, alergia, chora wątróbka – ze wszystkim sobie radzimy wspólnymi siłami – dziękuję i polecam bezwzględnie

 21. Ewa Błażejewska 2017-05-04 12:49

  Wraz z moją kotką polecamy ten gabinet wszystkim właścicielom chorych czworonogów – na pewno się nie zawiedziecie!

 22. Bartosz Błażejewski 2017-03-30 14:41

  Bardzo polecam to miejsce! Mocca bardzo lubi tam chodzić 🙂 Korzystałem z usług Psychodni kilkukrotnie i za każdym razem byłem zadowolony. Świetna diagnostyka i profesjonalna kadra.

 23. Tylko Psychodnia radzila sobie z moim Bullterrierem. Fachowa opieka spowodowała „ucywilizowanie” mojego psa. Dzisiaj jestem posiadaczem Yorka, który jest zupełnie inny , delikatny i wrażliwy ale lubi wizyty w Psychodni. Ja i mój pies przyznajemy temu miejscu najwyższe noty . Wszystkim serdecznie polecam

 24. Ewa Retka 2017-03-16 14:37

  Fantastyczne, profesjonalne i przyjazne miejsce. Od wielu lat leczymy naszych podopiecznych tylko tu. Na przestrzeni tego czasu sterylizowalismy, kastrowalismy,szczepilismy, odrobaczalismy , rehabilitowalismy, ratowalismy zycie a takze pomagalismy odejsc naszym zwierzakom. Wszystko zawsze odbywalo sie z pelnym zaangazowaniem i empatia. Uwazam , ze to najlepsze i najmilsze miejsce w Warszawie :

 25. Paulina Górczyńska 2016-02-10 07:58

  Jak najbardziej polecam psychodnie, a w szczególności dr Martę! Do nikogo innego nie chodzę tylko do Pani Marty! Pomogła już nie raz czy to z psem, czy to z kotem.

 26. Kasia Mackowska 2014-12-02 21:16

  Pomogliście mojemu kotu wrócić do pełnej sprawności po amputacji główki kości udowej. Nienawidził wprawdzie pomysłu aerobiku na wodnej bieżni ale niesamowicie mu to pomogło

 27. Aneta Orzechowska 2014-11-04 01:06

  Cudowny, czuły i profesjonalny zespół lekarzy. York -sunia w stanie ciężkim po babeszjozie uratowana!!! Dziękuję i pozdrawiam. Leczyć zwierzęta tylko w Psychodnia -Marta Labuda

 28. Gość 3 2011-08-02 20:49

  Ja też bardzo duzo dobrego słyszałam o tej przychodni dla psów Psychodnia, moja znajoma jeździła tam z psem jak nigdzie indziej nie umieli go zdiagnozować a tam jej i psu pomogli, rozpisali dietę, wyleczyli, kazali rehabilitować i psiak czuje się coraz lepiej

 29. Gość 2 2011-06-06 14:59

  O Psychodni słyszałam sporo dobrych opinii, także na pewno warto się tam przejść i samemu się przekonać. Jednak odpowiedzialny, oraz wykwalifikowany specjalista to połowa sukcesu, jeżeli chodzi o zdrowie naszych pupili.

 30. Gość 6 2011-05-18 13:09

  Jeżeli chodzi o dobrych weterynarzy, to na pewno do takich należy Psychodnia na ul. Heroldów. Podoba mi się tam ta kompleksowa usługa, ponieważ oprócz gabinetu weterynaryjnego zajmują się tam też pielęgnacją zwierzaków, oraz rehabilitacją, także wszystko można zrobić w jednym miejscu.

 31. Gość 5 2011-05-16 13:30

  Na ul. Heroldów jest Psychodnia, gdzie oprócz kliniki weterynaryjnej zajmują się również ogólnie pojętą pielęgnacją. Pracują tam bardzo dobrzy specjaliści, także spokojnie można w ich ręce oddać swoich pupili.

 32. Gość 1 2011-04-19 12:09

  Mnie doszły słuchy na temat Psychodni na ul. Heroldów. Ale sama nie sprawdzałam. Wiem tylko tyle, że mają i gabinety rehabilitacyjne i gabinety weterynaryjne. Można zasięgnąć też opinii i skonsultować się w kwestii różnych dolegliwości naszych zwierzaków.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.