4/5 - (1 vote)

Kompleksowa Opieka nad Zwierzętami w Klinice Weterynaryjnej na Warszawskich Bielanach i Żoliborzu

Wstęp: Witam Was, drodzy czytelnicy, w kolejnym artykule na naszym blogu. Dziś przyjrzymy się bliżej klinice weterynaryjnej, która swoją ofertą obejmuje nie tylko leczenie, ale także szeroko pojętą profilaktykę i opiekę nad zwierzętami. Mowa o klinice weterynaryjnej znajdującej się w Warszawie, na Bielanach i Żoliborzu.

Lokalizacja i Kontakt: Gabinety weterynaryjne znajdują się na ul. Lekkiej 3 (Bielany) oraz ul. Broniewskiego 23 (Żoliborz). Można się z nimi skontaktować telefonicznie, a ich godziny otwarcia to poniedziałek-piątek od 10:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Usługi Oferowane przez Klinikę:

 1. Diagnostyka i Leczenie:
  • Leczenie chorób układu oddechowego, moczowego, pokarmowego, wątroby, trzustki oraz zaburzeń endokrynologicznych.
  • Szczególna troska o zwierzęta oraz profesjonalne podejście personelu.
 2. Badania Laboratoryjne:
  • Obejmują badania krwi, moczu, kału, wymazy oraz biopsję cienkoigłową.
 3. Profilaktyka:
  • Szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym i wściekliźnie.
  • Odrobaczanie i szeroki wybór preparatów przeciwko pchłom i kleszczom.
 4. Dermatologia:
  • Leczenie chorób skóry, wykorzystanie lampy Wooda w diagnostyce.
 5. Dietetyka:
  • Dostęp do karm leczniczych renomowanych marek.
 6. Badanie USG:
  • Możliwość przeprowadzenia ultrasonografii.

Sklep Weterynaryjny: Sklep oferuje szeroki asortyment produktów dla zwierząt, w tym karmy bytowe, preparaty witaminowo-mineralne, odżywki, a także akcesoria takie jak obroże, smycze, zabawki i inne.

Warto Wiedzieć: Klinika kieruje się miłością do zwierząt i dąży do zapewnienia im jak najlepszej opieki. Zespół składa się z wykwalifikowanych lekarzy weterynarii i specjalistów, co gwarantuje wysoki standard usług.

Zakończenie: Drogi Czytelniku, jeśli szukasz miejsca, w którym Twój czworonożny przyjaciel otrzyma kompleksową opiekę, klinika weterynaryjna na Bielanach i Żoliborzu wydaje się być doskonałym wyborem. Pamiętaj, że zdrowie i dobre samopoczucie Twojego zwierzaka to priorytet, który warto powierzyć profesjonalistom.

Dla bardziej szczegółowych informacji, odwiedź stronę kliniki: weterynarz-warszawa.eu.

Przeczytaj również:  Lecznica weterynaryjna Morskie Oko

18 KOMENTARZE

 1. Dr Jacek Jezierski pomogl nam, usypiając chorego kota. Był kompetentny, uważny i przy okazji informował nas o wszystkim w bardzo przyjazny sposób.Ta trudna wizyta w domu odbyła się z dużą troską o samopoczucie kota i nasze. Jesteśmy bardzo wdzięczne i polecamy każdemu kojącą obecność pana doktora w tym bardzo trudnym czasie.

 2. Sympatycznie i fachowo, ceny takie jaki w innych przychodniach. Nie trzeba przychodzić ze zwierzakiem, żeby dostać poradę albo receptę na jakiś lek. pani doktor dokładnie tlumaczy jak opiekowac się chorym

 3. Wielokrotnie byłam w gabinecie i zawsze byłam zadowolona. Mój pies też: panicznie boi się lekarzy i zawsze dostaje jakieś smaczki na pocieszenie. Pani Magda uczy jak sensownie opiekować się pupilami. Polecam gorąco!

 4. Bardzo polecam! Miłe i profesjonalne podejście do pacjentów, rzetelne badanie, trafna diagnoza, skuteczne leczenie za rozsądną cenę. Pani Doktor Magdalena Krzemińska świetna.

 5. Pierwszy kontakt z tą klinika był jak najbardziej pozytywny – zabieg pod narkozą, który przeprowadziła kompetentna i miła pani doktor. Niestety kolejny raz już nie pozostawił tak dobrych wrażeń. Pies zachorował na zespół przedsionkowy w połączeniu z porażeniem nerwu trójdzielnego. Bardzo źle reagował na leki, ale pan doktor uparcie serwował kolejne tabletki (była tego cała masa). Pies wymiotował, przez tydzień nie jadł i nie wypróżniał się, przelewał się przez ręce, ale ten stan i tak nie spowodował decyzji o zmianie sposobu leczenia. Zdesperowana zawiozłam psa do innej lecznicy, gdzie zdiagnozowano zapalenie przewodu pokarmowego jako ostrą reakcję na sterydy, natychmiast odstawiono wszystkie doustne leki, zaordynowano hurtowo kroplówki, a potrzebne leki podano w iniekcji. Pies był w tak złym stanie ogólnym, że w zasadzie w drugiej lecznicy ratowano mu życie. Pan doktor z Broniewskiego dzwonił do mnie, kiedy się więcej nie zjawiłam, ale nie dlatego, że martwił się o psa, tylko dlatego, że „był ciekawy, jak się rozwinie sytuacja”. Dodam jeszcze że namówieni przez niego wykonaliśmy wcześniej rezonans magnetyczny (900 zł). I wszystko byłoby dobrze, bo rezonans był potrzebny, gdyby nie to, że żaden neurolog-weterynarz nie chciał go później uznać. Rezonans przeprowadzony w Radiologice był opisany przez lekarza „ludzkiego”, bardzo nieprofesjonalnie i był diagnostycznie nieprzydatny. Dowiedziałam się, że to stała praktyka w Radiologice (o czym nasz pan doktor wiedział) i że na lekarza wykonującego opisy badań, została skierowana skarga do Izby Lekarskiej. I chociaż nie mam żadnych zastrzeżeń do pań doktor z lecznicy przy Broniewskiego, ogólnie mam jak najgorsze wrażenia. Lecznica znajduje się tuż obok mojego domu, ale moja noga więcej tam nie postanie. A panie, które prowadzą tę lecznicę, powinny rozważyć zatrudnianie tak niekompetentnego lekarza, który nawet nie uznał za stosowne wysłać ciężko chorego psa na konsultację

 6. Nastawienie wybitnie biznesowe. Nawet w dramatycznych przypadkach bardziej liczą się pieniądze niż dobro psa. Najdroższy gabinet weterynaryjny w okolicy. Wiedza taka sobie.

 7. Jeśli chodzi o ocenę wizyty to nie należy się żadna gwiazdka. Udałam się z moim psem na obcięcie pazurów a wyszłam z pokrwawioną bluzką. Pan który był tego dnia w przychodni nie potrafił wykonać poprawnie tej czynności. Na dodatek pobrał ode mnie opłatę za usługę (dodam tylko że obciął a raczej pokaleczył dwie przednie łapki psa) za tylnie bał się zabrać i chwała mu za to. Byłam tam ostatni raz. Nie polecam przynajmniej jeśli będzie na dyżurze ten Pan (jest jeden). Przychodnia mieści się na ul. Broniewskiego23

 8. Obsługa miła, profesjonalna. Zawsze chodzę tam z moimi kotami i zazwyczaj wychodzę zadowolona. Tylko raz zderzyło mi się, że jeden z weterynarzy powiedział, że „to typowe dla kotów”, a jego koleżanka kilka dni później zdiagnozowała chorobę poprawnie. Mimo wszystko widać, że pracujący tam ludzie kochają zwierzęta i zawsze do swojego profesjonalizmu dodają „ludzki” akcent

 9. Nie polecam tego gabinetu. o mało co aby uśmiercili mi psa w ostatniej chwili dotarłam do innej kliniki , gdzie zdiagnozowano chłoniaka , a a gabinecie beaty musiał leczyli mi psa na ropomacicze. Przez ponad tydzień robili ciągle jakieś badania , pies przestał jeść , nie miał siły się podnieść, po prostu pies umierał. Chcesz stracić psa to idz do gabinetu Beaty Musiał na wolumen 53

 10. Jak najbardziej godna polecenia przychodnia. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Najlepszą rekomendacją jest to że nasze psy zawsze się „cieszą” jak odwiedzamy gabinet. Szczerze polecam każdemu miłośnikowi psów, kotów i innych zwierzaków.

 11. Natomiast bardzo polecam lecznicę przy alei Wilanowskiej 364 b – czyli Weterynarz.waw.pl. Sterylizacja kotki trudna, bo okazało się, że miała ropomacicze, a kicia biegała już tego samego dnia po operacji. Polecam: dr Agnieszka Moderska. Kicia ma się dobrze. W ogóle lubię tę lecznicę – p. dr Czyżyk też jest super, przychodziliśmy do niej kilka razy z pozostałymi kotami.

 12. Moja 9-miesięczna Halka szalenie boi się weterynarzy. Po otwarciu drzwi do budynku, gdy tylko poczuje zapach, zapiera się i zaczyna się kłopot. Badanie jest zawsze performensem – nie pozwala się dotknąć, próbuje mi wejść na głowę. PANI DOKTOR PRZEŁAMAŁA TEN STRACH. Przywitała psa smakołykami, wygłaskała… Halka dała się zbadać pierwszy raz! :):):) Zabiegi, które planowałyśmy wykonać są tańsze w innych gabinetach, w których pytałam o to, ale na pewno będziemy tam wracać – mniejszy stres psa jest dla wszystkich korzystniejszy. Za dzisiejszą poradę nie zapłaciłyśmy nic 🙂 Bardzo polecam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.