5/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna SALVET – Nowoczesna Opieka nad Zwierzętami

Wprowadzenie

W sercu Wilanowa w Warszawie znajduje się Przychodnia Weterynaryjna SALVET, która stała się kluczowym punktem dla opieki weterynaryjnej w stolicy. Wyposażona w nowoczesne technologie, klinika oferuje szeroki zakres usług, od rutynowych wizyt po bardziej skomplikowane procedury medyczne. Z oceną 4.5 na podstawie 98 głosów, SALVET cieszy się dużym uznaniem wśród właścicieli zwierząt.

Lokalizacja i Dane Kontaktowe

Adres:
ul. Hlonda 2, lok. U7
Warszawa, Wilanów

Kontakt:
Telefon: (22) 651 89 79
Email: salvet@savet.com.pl
Strona internetowa: www.salvet.com.pl

Godziny Przyjęć

Przychodnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-21.00, co zapewnia elastyczność w umawianiu wizyt i dostępność w nagłych przypadkach.

Usługi Oferowane przez SALVET

Diagnostyka i Leczenie

SALVET jest wyposażona w zaawansowane technologie diagnostyczne, co umożliwia szybką i dokładną diagnozę. Klinika oferuje:

 • Badania laboratoryjne
 • Obrazowanie diagnostyczne, w tym rentgen i ultrasonografię
 • Konsultacje specjalistyczne

Opieka Profilaktyczna

Klinika kładzie duży nacisk na profilaktykę, oferując:

 • Szczepienia
 • Regularne kontrole zdrowotne
 • Porady dotyczące odżywiania i pielęgnacji zwierząt

Chirurgia

Przychodnia dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym, w którym przeprowadzane są zabiegi chirurgiczne, w tym:

 • Sterylizacje
 • Zabiegi ortopedyczne
 • Operacje ratujące życie

Personel

Zespół SALVET składa się z doświadczonych weterynarzy i techników weterynaryjnych. Ich profesjonalizm i empatia wobec zwierząt są często podkreślane w recenzjach kliniki.

Opinie Klientów

Ocena 4.5 na 5 gwiazdek świadczy o wysokim stopniu zadowolenia klientów. Właściciele zwierząt często chwalą przyjazną atmosferę, profesjonalne podejście personelu i skuteczność leczenia.

Innowacyjność i Edukacja

SALVET angażuje się również w działania edukacyjne, organizując warsztaty i spotkania dla właścicieli zwierząt. Klinika stale inwestuje w nowe technologie i metody leczenia, podnosząc standardy opieki weterynaryjnej.

Przychodnia Weterynaryjna SALVET w Warszawie stanowi model nowoczesnej opieki nad zwierzętami. Z połączeniem zaawansowanej technologii, wykwalifikowanego personelu i holistycznego podejścia do opieki, klinika ta jest znakomitym wyborem dla każdego właściciela zwierzęcia. Czy to rutynowa wizyta, czy pilna potrzeba medyczna, SALVET oferuje kompleksową i troskliwą opiekę, którą można polecić każdemu poszukującemu najlepszej opieki dla swojego pupila.

1 KOMENTARZ

 1. Ewa 2021-04-20 21:48

  Nigdy, przenigdy nie oddawajcie pod opiekę waszych ukochanych przyjaciół p. Kozaneckiemu. Totalny pozer o ograniczonej wiedzy, umiejętnościach i zerowej empatii. Żywe stworzenia traktuje jak przedmioty przynoszące kasę ale czy je wyleczy czy uśmierci to już nie jego problem
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jadwiga 2023-11-03 11:55

  Bzdura, dr Kozanecki to najlepszy weterynarz na świecie, tylko, że już nie przyjmuje w Salvecie. Tą opinie pisał chyba imny lekarz, zazdrosny o renomę dr Kozaneckiego
  xyz
  xyz 2021-04-19 20:05

  Nigdy, przenigdy swoich ukochanych stworzeń nie leczcie u p. Kozaneckiego. Totalna nonszalancja, ewidentne luki w wiedzy i umiejętnościach, zerowa empatia . To nie lakarz, żywe stworzenia traktuje jak przedmioty przynoszące zysk
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mihail Frolov
  Mihail Frolov 2020-12-28 07:05

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość Bardzo polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Czachur
  Justyna Czachur 2020-12-13 07:05

  Wspaniali specjaliści, polecam!!! Porady,diagnostyka,rehabilitacja na najwyższym poziomie!
  Źródło opinii: google.com

  Zdzisiek Kolmaga
  Zdzisiek Kolmaga 2020-12-08 17:37

  Miejsce gdzie lekarz interesuje dobrem pacjentów, chciałby znać przychodnię o podobnej kulturze gdzie pacjentami są ludzie.
  Źródło opinii: google.com

  Agata Telimena Bielowska
  Agata Telimena Bielowska 2020-11-28 20:49

  Bardzo profesjonalne podejscie do zwierząt. Ciesze sie ze mam takich weterynarzy
  Źródło opinii: google.com

  Anna olejniczakowska
  Anna olejniczakowska 2020-11-28 17:37

  Polecam! Najlepszy weterynarz w Warszawie.
  Źródło opinii: google.com

  Elżbieta Walczak
  Elżbieta Walczak 2020-11-28 11:19

  Super obsługa, uzyskałam poradę przez telefon, lekarz mnie nie naciągał, doradził postępowanie że zwierzakiem, odradzał pochopne przywożenie do przychodni, bo daleka podróż dla akselotla, przyznał, że nie wie jak mogą się potoczyć jego losy po działaniu chirurgicznym.
  Źródło opinii: google.com

  qbjak 13
  qbjak 13 2020-10-20 13:55

  Weterynarz ok, nie wizyta się udała uzyskałem to co chciałem, problemem są miejsca parkingowe czy na tym zapomnianym przez Boga korpoludkowym odludziu na kredyt istnieje chociaż najmniejsza szansa na znalezienie miejsca parkingowego. Korpoludki zamiast kredytu na samochód kupujcie rowery.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Galud
  Aleksandra Galud 2020-10-20 11:48

  Pozytywne: Profesjonalizm Prze mili ludzie! Pies mój przed jak i po kastracji do lekarzy leciał by wylizać, przywitać się Tak więc twierdzę że opiekę miał jak trzeba! Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Małgosia O.
  Małgosia O. 2020-10-04 20:48

  Pierwsze doświadczenie bardzo dobre. Czekam na więcej:)
  Źródło opinii: google.com

  CWANIAK PL
  CWANIAK PL 2020-10-04 20:04

  Cała obsługa na 5, podejście do zwierząt i Ludzi…. wyrozumiałość do ich słabości. 4 gwiazdki bo jest problem by zaparkować i tylko dla tego. Warto jechać 14 km w jedna stronę by być pewny ze będzie dobrze.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Markiewicz
  Marcin Markiewicz 2020-08-16 18:23

  Fantastyczna przychodnia weterynaryjna! Obsługa jest profesjonalna, cierpliwa, pomocna. Zdecydowanie polecam to miejsce!
  Źródło opinii: google.com

  Iwo Szklarski
  Iwo Szklarski 2020-08-16 17:11

  Krytyczne: Niezawodność Brak właściwego rozpoznania choroby u gada. Zwierzaczek był wiekowy ale też był okazem zdrowia. Przez około 22 lata nie widział lekarza. Jak zobaczył to padł tego samego dnia, około 12 godzin po wizycie. Z tego co się dowiedziałem już po jego śmierci to opuchlizna, ktorej dostał była spowodowana zatrzymaniem się wody w organizmie. Możliwe, że sytuacja była beznadziejna i był nie do uratowania, bo mogła być to niewydolność nerkowa lub jakiś pasożyt powodujący wydalanie pozanerkowe jednak należało wykonać czynności właśnie w tym kierunku i zadziałać od razu, chociażby odciągając tą wodę strzykawką z miejsca obrzęku, dając leki przeciwzapalne i diagnozować w tym kierunku chociażby robiąc USG co sam zasugerowałem Lekarzowi, że było by wskazane. Niestety Lekarz od Gadow po zrobieniu RTG, pobrał krew do badań jaszczurce z ogona (co powinno być ostatecznością w jej przypadku bo dla tych gadow jest to ogolnie barbarzyństwo i mega stres) i podał KROPLOWKĘ NAWADNIAJĄCĄ !!! To jakaś amatorka jest i totalny brak wiedzy w przypadku, przynajmniej, tego konkretnego gatunku. Koszt 310 zł. i w efekcie zgon w dniu wizyty. „Wielkie dzięki”. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!
  Źródło opinii: google.com

  Malwina Kozak
  Malwina Kozak 2020-08-16 16:31

  Polecam! Bardzo miła atmosfera. Nasz pies nie jest łatwym pacjentem i jesteśmy zaskoczeni ilością cierpliwości, którą posiadali lekarze aby wykonać badania i zabieg. Profesjonalnie i konkretnie
  Źródło opinii: google.com

  Arsen Bepe
  Arsen Bepe 2020-08-16 14:37

  Wycięli mojemu psu jajeczka 🙁 Ale bardzo miło i bez rzeźnictwa.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Stefaniak
  Agnieszka Stefaniak 2020-08-01 20:39

  Świetne miejsce. Fachowa obsługa, duża wiedza i empatia.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Grzechnik
  Tomasz Grzechnik 2020-06-23 20:10

  Profesjonalnie, bardzo konkurencyjne ceny
  Źródło opinii: google.com

  Sylwester Wilk
  Sylwester Wilk 2020-06-16 20:51

  Pełen profesjonalizm i olbrzymie serce dla zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Beatkita
  Beatkita 2020-06-11 19:48

  Pozytywne: Profesjonalizm Bardzo polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Jacek
  Jacek 2020-06-11 12:13

  Fajny personel. Brak miejsc parkingowych.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Kuszneruk
  Beata Kuszneruk 2020-06-06 15:49

  Jesteśmy bardzo zadowoleni dziś byliśmy z naszą świnka skinny pan doktor bardzo sympatyczny dzpiekujemy
  Źródło opinii: google.com

  Robert Skarzyński
  Robert Skarzyński 2020-06-04 21:07

  Byłem z Agamą. Super podejście i duża wiedza. Otrzymałem fajne porady.
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Piascinski
  Daniel Piascinski 2020-06-04 01:18

  Szybko i bezproblemowo i jest poczucie że opiekują się twoim pupilem
  Źródło opinii: google.com

  Liana.H
  Liana.H 2020-04-16 23:10

  Jak dla mnie to najgorsza klinika do jakiej trafiłam niestety z moją papugą ! W środę 15.04 o godz 11 przyjechałam z moją papugą w ciężkim stanie był akurat (niestety) dr. Michał Imbierski,który zrobił rentgen stwierdził,ze papuga nie ma żadnych złamań ! Extra ! Stal mówiąc ze nie ma pojęcia co to może być bo nie ma złamań !!!! To ja mam zgadywać ? To on jest weterynarzem ! podał ponoć lek przeciw wstrząsowy i kazał mi jechać do domu ze za godzinę zadzwoni dodał iż za chwile będzie drugi dr.Który się zajmuje ptakami ! Zadzwoniłam za ponad godzinę z zapytaniem co z moją papużką usłyszałam w słuchawce Michał coś wiesz o papudze !!!!??przyjechala do nas papuga ? Czyli cudowny dr. Michał zostawił moja papugę gdzieś i zajął się buldożkiem który był po nas w kolejce ! Za 15 min otrzymałam tel ze papuga nie żyje !!! Poprosiłam o sekcje zwłok usłyszałam przez telefon od „pana” Michała no dobrze z wielką łaska !!! Wstałam pojechałam tam aby zabrać papugę do innej kliniki na sekcje bo coś mi nie pasowało ! To dr. Jan Jezewski stwierdził, ze on wykona sekcje ! Za 40 min otrzymałam telefon ze papuga chyba się zatruła hmmm ciekawe czym ? I pełno piachu w brzuchu gdzie nie ma u mnie nigdzie piasku w domu 🙈 zadałam pytanie czy można zbadać kał usłyszałam ze to nie ma sensu bo trzeba czekać 1,5 tyg gdzie w innych klinikach na podstawowe takie badania się czeka 15 min ! Np w klinice KIWI (bardzo żałuje ze moja papuga odrazu tam nie trafiła bo by dziś pewnie zyla ) ciekawi mnie dlaczego cudowny łan dr.Michal przyjął moją papugę kiedy sam się nie zajmuje papugami ? Dlaczego moja papuga leżała ponad godzinę czekając nie wiem na co skoro nawet drugiemu lekarzowi nie przekazał ze trafiła papuga w ciężkim stanie !!!!Zostawił na pastwę losu i poszed dalej przyjmować kolejnych pacjentów ! Tak wyglada pomoc ? Rownie dobrze mogłam zostawić w domu aby sobie polezala ! Przyjechałam po pomoc aby uratować życie mojej papugi i niestety do przyjazdu kolejnego lekarza cudowny dr. Michał nie zrobił nic ponad 1,5 h !!!! Śmiało mogę powiedzieć ze nie udzielono pomocy !!!! Nie zostawię tej sprawy tak !!!! Nie polecam !!! Są tragiczni !!! Każdej kochający swojego zwierzaka właściciel nie przyprowadzi swojego zwierzaka do tej umieralni !
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna Orłowska
  Anna Orłowska 2020-04-15 11:48

  Jak dla nas to najlepsza przychodnia weterynaryjna, jaką dotychczas odwiedziliśmy z naszymi pieskami. Profesjonaliści, z poczuciem humoru, porozmawiają, doradzą 🙂 czysto, miło, sympatycznie, chce się tam wracać. Polecam z czystym sumieniem.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Czechowska
  Daria Czechowska 2020-04-15 08:33

  Najlepsi lekarze w całej Warszawie! Przyjeżdżamy z naszą 9letnia sznaucerka od szczeniaka. Wszystkie zabiegi operacyjne wykonuje u niej tylko i wyłącznie Pan doktor Imbierski. Cudowny lekarz, zawsze przed zabiegiem mówimy że „oddajemy” Sarę w dobre ręce i się nie martwimy 🙂 Po każdym zabiegu (sterylizacja, usuwanie guzów) szybko dochodziła do siebie, lekarz zawsze służył radą i pomocą. Podjął się wycięcia guza w niełatwym do operowania miejscu za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Również po adopcji kotki przyjeżdżamy z nią tylko do tej przychodni (i jak zawsze się nie zawiedliśmy, leczenie skutecznie dobrane, natychmiast pomogło). Bardzo dobrze wyposażona przychodnia, kompetentni, profesjonalni i bardzo mili lekarze. Zdecydowanie polecam! + zdjęcia pięknie zagojonej blizny po zabiegu wykonanym przez doktora Imbierskiego.
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz B
  Dariusz B 2020-03-10 18:12

  Fachowcy z prawdziwego zdarzenia zawsze możesz liczyć na ich pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Malec
  Krzysztof Malec 2020-03-10 15:41

  Pan uprzejmie obejrzal ranną, dziką wronę, chociaz nie musial. Wyposażył nas w wiedzę, co dalej z rannym ptakiem robic i takieśmy zrobili (trafila do przychodni w Zoo w zwiazku z tym, ze nie miala juz szans na przezycie na wolnosci, to byl nasz najlepszy strzal – spora, wielodniowa infekcja). W moich oczach szacunek, czlowiek godny polecenia
  Źródło opinii: google.com

  Gabi Z
  Gabi Z 2020-02-10 15:49

  Profesjonalne podejście, nawet do tak niecodziennych zwierzątek jak szczurki
  Źródło opinii: google.com

  Janusz Antoniak
  Janusz Antoniak 2020-01-26 12:03

  Miło, szybko, niedrogo i przede wszystkim fachowo. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Krystian Senkulski
  Krystian Senkulski 2019-12-23 13:40

  Bardzo ładna przychodnia.Miła obsługa ciepłe przyjęcie znakomici fachowcy lekarze.W środku recepcja telefony odbierają odrazu. Gorąco polecam no nie ma się do czegoś przyczepić a to rzadkość. Widać że ludzie z pasją a nie nastawienie tylko na zysk.
  Źródło opinii: google.com

  Jolanta Dąbkowska
  Jolanta Dąbkowska 2019-11-26 17:53

  Sterylizacja:7-cy kotka Beza…atmosfera bardzo miła,super lek.wet..bez kolejek do weta(daleko,bo Wilanów)..Polecam !
  Źródło opinii: google.com

  Darek Potrzebowski
  Darek Potrzebowski 2019-11-26 14:43

  POlecam. Obecnie trwa tu program sterylizacji i kastracji na koszt MSt W-wa
  Źródło opinii: google.com

  Marek Kesik
  Marek Kesik 2019-11-26 08:18

  Byliśmy dzisiaj pierwszy raz z pieskiem. Miło rzeczowo i na temat. Polecam wszystkim zainteresowanym.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Brzezinska
  Daria Brzezinska 2019-09-21 10:10

  Opieka nad zwierzakami bez zastrzeżeń.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Waśniewska
  Małgorzata Waśniewska 2019-05-10 17:08

  Bardzo polecam tę przychodnie, bardzo mili ludzie a szczególnie Pan Łukasz, super lekarz. Chodzimy tam z legwanem a teraz też z papugą. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że 100% profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Witold Rajewski
  Witold Rajewski 2019-04-26 20:48

  Rewelacyjni fachowcy. Znają się na gadach. Moje żółwie zawdzięczają im życie
  Źródło opinii: google.com

  agnieszka walczak
  agnieszka walczak 2019-02-24 21:02

  polecam, fachowe podejscie do pupila, bez owijania w bawelne, rzeczowo i na temat, bylismy zadowoleni z wizyty
  Źródło opinii: google.com

  LukaszOTW Kaczorek
  LukaszOTW Kaczorek 2019-01-29 07:05

  Polecam. Profesjonalna obsługa i podejście do pacjenta.
  Źródło opinii: google.com

  Robert Woźniak
  Robert Woźniak 2018-12-30 13:58

  Sympatycznie i uprzejmie. Doktor zajął się chomikiem i był to ostatni zabieg w życiu zwierzątka, ale miało swoje lata, więc widać nadszedł jego czas. Generalnie, myślę, że wrócę tam jeszcze z kolejnym zwierzakiem i wyjdę zadowolony.
  Źródło opinii: google.com

  Artur Wojtyra
  Artur Wojtyra 2018-09-16 19:05

  Ocena jak najbardziej pozytywna. Byłem co prawda tylko raz z kanarkiem ale jestem zadowolony. Ponadto duży plus z godziny otwarcia.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Gogłuska
  Paweł Gogłuska 2018-08-26 23:58

  Po wizycie z żówiem greckim stwierdzam że weterynarz ma wiedzę doświadczenie i umiejętności. Ceny jak u weterynarza nienajniższe ale fachowość musi kosztować.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Zalewski
  Michał Zalewski 2018-08-26 08:33

  Polecam. Szczególnie Pana Macieja Gołobów. Nasz pies bardzo lubi naszego lekarza, nie ma problemów z badaniem przez lekarza. Ceny bardzo konkurencyjne. Bez naciągania.
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz Bodasiński
  Dariusz Bodasiński 2018-08-23 21:15

  PROFESJONALIZM ŻYCZLIWOŚĆ I SUPER LUDZIE
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Jeleńska-Mroczek
  Magdalena Jeleńska-Mroczek 2018-08-03 17:20

  Dziś musieliśmy uśpić Naszego Barego. Żałujemy że tak późno trafiliśmy do przychodni. Lekarze z sercem i powołaniem, kochający swoją pracę. Dziękujemy lek. Michałowi za wsparcie i ciepło jakie okazał …
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  BogS S
  BogS S 2018-07-06 21:22

  Znakomita lecznica, w której bylo możliwe wyleczenie chomika z wypadniętym workiem policzkowym.Jest tam jeden lekarz specjalizujacy sie w małych gryzoniach, świetnie wszystko potrafił wytłumaczyć przed i po zabiegu. Warto zadzwonić przed wizytą, żeby upewnić się czy jest na miejscu lekarz i czy bedzie możliwa pomoc w danym przypadku.
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Niedziela
  Aneta Niedziela 2018-07-06 17:37

  W moim przekonaniu tylko dr Maciejem ta klinika stoi (dra od zwierzat egzotycznych nie znam). Niestety nie moge liczyc, ze zwierzaki beda potrzebowac pomocy gdy na dyżurze bedzie dr Maciej, wiec zmienilam klinike.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Kreczmar
  Natalia Kreczmar 2018-07-06 16:05

  Lekarz weterynarii nie doleczyl swinki a fdy wrocilam policzyl jak za pierwszą wizyte. Ze swinka przyszla nastoletnia corka bo mąż ma zlamana noge i NIKT inni w domu nie mogl przyjsc bo ja bylam w pracy. Pytalam sie czy swinka powinna rzezic skoro jest „zdrowa”, ale lekarz stwierdzil ze jest doleczona. Nawrot chorobt potraktował jak nowa chorobe korzystajac z naiwnosci dziecka. Skandaliczne zachowanie. Zla opieka. Nie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Olga Lempke
  Olga Lempke 2018-07-06 14:52

  Byłam długą klientką Przychodni Ostoja Salvet – z psem i świnką morską – niestety, byłam. Dwa razy zdarzyło się, że lekarz postawił całkowicie złą diagnozę i przepisał zalecenia, które wykończyłyby zwierzaka. Przyszłam z psem, któremu wypadała sierść, miał strupy i świerzbiła go skóra – lekarz stwierdził, że jest to uczulenie lub egzema i należy przez 2 tyg kąpać psa w szamponiku, który oczywiście niemało kosztował. Wykąpaliśmy psa ale było jeszcze gorzej. Poszliśmy do innej kliniki – lekarka nie musiała nawet minuty się zastanowiać aby stwierdzić co psu jest. Lekarz weterynarii w Salvet nie umiał stwierdzić KSIĄŻKOWEJ choroby – charakterystyczne objawy uczulenia na pogryzienie przez wszy. Takie objawy potrafią rozpoznać już studenci weterynarii. Pies dostał antybiotyk i absolutnie zakazu kąpieli. Druga sytuacja – pies saneczkował, był niespokojny, lizał okolice odbytu. Lekarz w Salvet stwierdził zapchanie gruczołów okołoodbytowych- rzecz, którą się spodziewaliśmy – wycisnął zawartość i zaprosił na kontrolę za dwa tygodnie. Zaraz po wizycie, jeszcze tego samego dnia pies wcale się nie uspokoił, nie poczuł ulgi, objawy się wręcz nasiliły. Postanowiliśmy odwiedzić następną klinikę, w której lekarz weterynarii nie dość, że stwierdził bardzo silny stan zapalny gruczołów okołoodbytowych, przepisał antybiotykoterapię, to w dodatku wyczuł zgrubienie w lewej części odbytu. Nie dowierzał, że poprzedni lekarz nie wyczuł tego i nie postawił oczywistej diagnozy. Nikomu nie życzę aby ktoś trafił ze swoim zwierzakiem do tej przychodni. Kompletny brak profesjonalizmu i wiedzy o podstawowych rzeczach.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Kreczmar
  Tomasz Kreczmar 2018-07-06 01:06

  Świnka morska na kontroli – werdykt: zdrowa. Kilka dni później znów zaczyna warczeć i charczeć. Akurat łamię sobie nogę, więc żyjemy w sytuacji nieco podbramkowej. Z chorym zwierzęciem idzie nastoletnie dziecko po pomoc. I co szanowni weterynarze? Że to nowa choroba, że w związku z tym zapłacić należy jak za pierwszą wizytę i że to na pewno nasza wina, bo „świnka w przeciągu były”. Zero odpowiedzialności… i jeszcze wykorzystywanie łatwowierności młodych ludzi postawionych w trudnej życiowo sytuacji…
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Heymann
  Magdalena Heymann 2018-07-05 10:14

  Przyszłam z dość nietypowym „problemem” ale uzyskałam pomoc i wskazówki. Bardzo dziękuje !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Iwona Metelska
  Iwona Metelska 2018-05-24 11:16

  Pan Łukasz jest cudotwórcą. Uratował naszą papugę, której rokowania były bardzo kiepskie. Po interwencji Pana Łukasza papuga ma się dobrze i jest okazem zdrowia. Dziękuję❤❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jakub Imbrzykowski
  Jakub Imbrzykowski 2018-04-21 21:00

  Jesteśmy zadowoleni z ostatniej wizyty, dziękujemy doktorowi Imierskiemu za jego profesjonalizm i poradę. Lecznicę znalazłem na mapie google, nie wiedziałem że mieszkamy tak blisko dobrej przychodni otwartej w weekend.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Len Ka
  Len Ka 2018-03-06 19:18

  Fachowcy. Przyjazna i profesjonalna obsługa. Polecam z czystym sumieniem 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Paulina
  Anna Paulina 2018-02-09 16:49

  Moja papużka nierozłączka miała zagnieżdżone jajo. Lekarze z Salvet ją uratowali. Było to chyba 5 lat temu. Papuga jest po operacji – rozcięty brzuszek, rokowania były „ostrożne”, bo też miała drugie jajo zniesione do trzewi dużo wcześniej. Żyje! Minęło 5 lat!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paweł Jastrzębski
  Paweł Jastrzębski 2018-01-13 18:33

  Extra fachowcy.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Maja Ramlo
  Maja Ramlo 2017-08-30 09:18

  Rewelacyjna i szybka obsluga! Polecamy Przychodnie. Zaszczepic na raz od reki 7 szczeniakow okazalo sie byc nie lada problemem w Warszawie, ale dzieki profesjonalnej obsludze i dobrze wyposazonej apteczce maluchy zostaly pomyslnie zaszczepione 🙂 Dziekujemy i POLECAMY!!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Konrad Olszewski
  Konrad Olszewski 2017-08-27 16:24

  Chciałbym bardzo polecić Przychodnię Salvet Ostoja na Wilanowie, a w szczególności pana dr Ł.Skomoruchę. Pan Łukasz służył fachową pomocą i bardzo przejął się losem świnki, która była już w dość podeszłym wieku i trafiła do przychodni w ciężkim stanie. Czuć było, że jest to nie tylko dla Niego praca, ale i pasja. Niestety pomimo szczerych chęci i wsparcia nie udało się zapobiec najgorszemu, natomiast cenne uwagi od p. Łukasza na pewno weźmiemy pod uwagę w przyszłości w zapobieganiu sytuacjom kryzysowym u świnek. Opieka była bardzo fachowa, sprawna i bardzo polecam przychodnię Salvet.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  karolcarolos
  karolcarolos 2017-07-30 20:31

  POLECAM DOKTORA ŁUKASZA SKOMORUCHĘ.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Avalon Thestarpirate
  Avalon Thestarpirate 2017-06-23 12:18

  Dosyć przykra sytuacja: przychodnia na Hlonda czynna niby od 9.00… Wybija 9.23, kolejka przed przychodnią a drzwi zamknięte na cztery spusty 🙁 Nie możemy otrzymać pilnej pomocy weterynarza. Update, klinika otwarta po 9.30 na miejscu szybko sprawnie bez zastrzeżeń
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  johnny bravo
  johnny bravo 2017-05-29 21:29

  Dramat, zwierzak umiera na rękach, a szanowni państwo nie potrafią nawet się po 1 wyjść ze swoich gabinetów zamkniętych na HIDy, po 2 zwyczajnie zainteresować. Jedna gwiazdka dla Pani, który uczciwie powiedziała, żeby jechać gdzie indziej – NIE POLECAM
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Karolina Karbownik
  Karolina Karbownik 2017-05-20 18:21

  Bardzo dziękujemy i polecamy team Salvet Ostoja Wilanów
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ale Ksandra
  Ale Ksandra 2017-05-09 12:18

  Przychodnia godna polecenia. Dr Maciej Gołobów – lekarz z powołania. Specjalista. Już kolejny raz uratował nam Rycha. Dziękujemy.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Lech Bażyński
  Lech Bażyński 2017-04-15 09:27

  Miałem nieprzyjemną sytuację – bardzo duży krwiak na uchu mojej goldenki. Byłem w kilku przychodniach, zwykle słyszałem poradę – poczekajmy, może się rozejdzie. Na Wilanowie – poczułem się właściwie zaopiekowany od początku. Lekarze zaproponowali plan leczenia i po mojej zgodzie – krok po kroku go realizowali. Skończyło się na usunięciu chirurgicznym. Przez cały czas leczenia miałem pełną informację o stanie bieżącym i dalszych przewidywanych krokach. Czułem się komfortowo i bezpiecznie. A ceny – moim zdaniem umiarkowane. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  gron os
  gron os 2017-04-02 00:07

  Miła profesjonalna obsługa oraz wiedza. Po pozostawieniu kameleona w tym miejscu wrócił zdrowy oraz wyleczony z dolegliwości (problemy z zamknietymi oczyma)
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marlena Wiercińska
  Marlena Wiercińska 2017-02-18 21:32

  Super lekarze ! Widać, że z powołania 🙂 Polecam jak najbardziej !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karol Koko
  Karol Koko 2017-01-23 23:39

  Kompleksowo obsłużony piesełek, jedynie gwiazdka minus za cenę USG (miało być 70, a wyszło 110). Polecam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Elżbieta Parzyszek
  Elżbieta Parzyszek 2017-01-17 21:07

  To jest przychodnia z lekarzami z powołania. Mają największe serca dla zwierzaków i ich właścicieli. Lekarze są bardzo dobrymi fachowcami, bardzo sympatycznymi i miłymi ludźmi, Bardzo uważnie słuchają z cierpliwością opowieści właścicieli o ich ulubieńcach. Są fantastyczni!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  W. Ostrowski
  W. Ostrowski 2017-01-09 22:02

  Jestem bardzo zadowolony. Miałem żółwia, który miał problemy z oczami. Lekarz z miejsca zaproponował hospitalizację, terapię i ustalił wstępne koszty. Przy okazji skorygowaliśmy dietę. Żółw jak po SPA. 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Rafał Pietrzak
  Rafał Pietrzak 2017-01-03 08:11

  Dziękuję za opiekę nad moim pupilem Tuptusiem. Doktor Łukasz Skomorucha – świetny specjalista i wspaniały człowiek – uratował paluszki mojej agamy. Polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Michał Jankowski
  Michał Jankowski 2016-12-29 12:29

  Moje dwa koty są pod opieką tej przychodni i nigdy nie było problemów. Fachowo, na każde pytanie rzeczowa odpowiedź, przed każdym zabiegiem czy jakąś procedurą – dokładne wyjaśnienie co i jak. Widać, że Ci ludzie kochają zwierzęta, kochają koty. Polecam!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Paweł Kozakiewicz
  Paweł Kozakiewicz 2016-12-28 17:18

  Bardzo profejsonalne podejście do zwierząt, pomimo nietypowego charakteru zwierzaków i zabiegu, za każdym razem wszystko przebiegało sprawnie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Zzz Bbb
  Zzz Bbb 2016-10-15 21:22

  Przedstawiciele zawodu bez odpowiedzialności. Niczego konkretnego nie można dowiedzieć się o podawanych lekach i sposobie leczenia a także ceny zabiegów, które pomimo podanych wcześniej zostają ostatecznie zawyżone. Właściciele nastawieni na kasę a nie dobro zwierząt. Zedecydowanie nie polecam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Kasia Czajkowska
  Kasia Czajkowska 2016-07-31 16:17

  Dziękuję za możliwość najlepszych praktyk 🙂 Obserwując pracę od strony „kuchni” Lekarze nie minęli się z powołaniem, opieka jaką otaczają zwierzaki jest nie do opisania, każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i z wielkim zainteresowaniem.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Małgorzata Denos-Jabłońska
  Małgorzata Denos-Jabłońska 2016-04-28 07:05

  Profesjonaliści do bólu, znawcy zwierzęcych dusz, mistrzowie chirurgii. Moje koty mają lepszą opiekę weterynaryjna niz ja lekarską. Zazdroszczę moim zwierzakom !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kacper Szydłowski
  Kacper Szydłowski 2016-02-03 23:15

  Jeżdżę tam z jaszczurkami
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Joanna Pawlowska
  Joanna Pawlowska 2016-01-12 21:03

  Świetna, profesjonalna opieka i ludzkie podejście do zestresowanego zwierzątka-pacjenta. Polecam doktora Kozaneckiego.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Zuzanna Dziurawiec
  Zuzanna Dziurawiec 2015-12-10 18:52

  Wspaniałe miejsce! Lekarze z prawdziwą pasją, wiedzą i miłością do zwierząt. A do tego rozsądne ceny i bardzo wysoki standard lecznicy ( Salvet Wilanów ) Dziękujemy za opiekę nad kotem od 5 lat! A od roku również nad psem. A przede wszystkim za doskonale wykonany zabieg sterylizacji!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Wioleta Mówińska
  Wioleta Mówińska 2015-11-16 11:10

  gdyby nas- ludzi leczyli tacy lekarze…podejście do zwierząt przez Pana Michała a teraz Macieja na Ratuszowej określiłabym jednym zdaniem: Człowieka, w świecie zwierząt, od wielu innych ludzi, różni zdolność do humanitarnego i szlachetnego postępowania.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Natalia Pietraszkiewicz
  Natalia Pietraszkiewicz 2015-10-26 17:20

  Przemiła, ciepła i bardzo profesjonalna obsługa:) Polecam!!!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  marrrrr
  marrrrr 2015-06-30 18:22

  FAJNE
  Źródło opinii: zumi.pl

  Jolanta Woźniakowska
  Jolanta Woźniakowska 2015-04-21 13:55

  Nie polecam! Zostałam potraktowana jak intruz, chociaż obiecywano mi pomóc mojej chorej papudze. Tylko Klinika SGGW ! Może gdyby to była ara albo żako to podejscie byłoby inne, niestety moja papużka jest nieco mniejsza…Na szczęście w klinice SGGW trafiłam do lekarza z powołania, który natychmiast się nią zajął. Wasi specjaliści okazali się niedostępni.

  Odpowiedź weterynarza (2015-04-21 23:58)
  Przykro nam, że poczuła się Pani źle potraktowana. Wszystkich pacjentów, w tym ptasich traktujemy, a przynajmniej staramy traktować tak samo bez wzg…
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maciek Cirth
  Maciek Cirth 2015-03-31 14:09

  Dziś niestety odszedł mój Kameleon Fisheri, ale chciałem w jego imieniu podziękować Przychodni Salvet i Pani Marcie Marciniak za pomoc w choróbkach tych większych i mniejszych i za to, że zapewne to właśnie dzięki nim udało mu się dożyć prawie 9lat. Zawsze skupiają wiele uwagi na pupilach i starają się im pomóc najlepiej jak to tylko możliwe. Nigdzie indziej z żadnym zwierzakiem nie spotkałem się z tak fachową, miłą i rzetelną obsługą.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Natalia Wiatrak
  Natalia Wiatrak 2015-03-15 22:31

  Na Ratuszowej pojawiłam się ze świnką morską, bo wyskoczyło jej coś na nosku. Oprócz zajęcia się tą sprawą, pan doktor obadał całą świnkę i zajrzał jej nawet do pyszczka. Dostałam parę przydatnych wskazówek. Minęło kilka dni od pierwszej wizyty a u prosiaczka widać poprawę. Dzisiaj odpadł mu z noska strupek, więc wychodzi na to, że się goi. Klusek nie bardzo lubi się w przychodni pokazywać, pewnie z powodu zastrzyków, ale opiekę jaką dostał, a także leczenie oceniam jak najbardziej pozytywnie. Stosunek do zwierząt jest naprawdę fantastyczny, podejście pracowników do mojej świnki, zwłaszcza dr. Łukasza bardzo mi się spodobało. Widać, że dla pracowników ta praca to również powołanie. Do tego dochodzi oczywiście fakt, że u Kluska widzę stanowczą poprawę. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam tą przychodnię każdemu, kto chce by jego zwierzątko miało profesjonalną opiekę medyczną! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna EM
  Joanna EM 2015-01-27 22:19

  Polecam tą lecznicę !!! Szczególne podziękowania z mojej strony dla lek.wet. Michała Imbierskiego oraz lek.wet. Anny Kozaneckiej – są to wspaniali lekarze, którzy najczęściej udzielali pomocy moim psom i kotom. W Salvecie leczę swoje zwierzaki od kilkunastu lat – od początku powstania kliniki i nigdy się nie zawiodłam. Szczerze polecam!! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Byrska
  Karolina Byrska 2014-10-03 08:16

  Świetna lecznica! Polecam ze względu na ogrom serca wkładany w pomoc zwierzakom i rewelacyjne podejście:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Orkisz
  Katarzyna Orkisz 2014-06-27 18:52

  Jedyna taka przychodnia gdzie można uzyskać naprawde nieomylną diagnozę! Jeśli chodzi o ptaki – Dr. Kruszewicz i Dr. Czujkowska – chyba nie znam słow by opisac jak wiele są warci… Jesli ktos ma takie mozliwosci – to prosilabym o sklonowanie Tych niesamowitych lekarzy – aby byli czesciej dostepni, choć i tak wyrabiaja 1000% normy 🙂 Jesli chodzi o inne zwierzeta a w szczegolności Gady – ta przychodnia jest rowniez warta aby pokonać setki kilometrów ze swoim zwierzem i otrzymac taka fachowa pomoc! To są weterynarze z MIŁOŚCI, PASJI I POWOŁANIA!…
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Żaneta Blue
  Żaneta Blue 2014-05-20 19:28

  Polecam wszystkim którzy szukają dla swoich zwierzaków weterynarzy. Zespół profesjonalny i zaangażowany w pomoc, a to się liczy. Widać że każdy zwierzak jest dla nich ważny. Przede wszystkim dziękuję za uratowanie i pomoc mojej agamie. Po operacji wróciła do domu i już zaczyna szaleć 🙂 Dziękuję wam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aneta Skrzypińska-Mordzak
  Aneta Skrzypińska-Mordzak 2014-01-22 17:11

  Nie korzystałam, ale mam pewność, że jest godna polecenia 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Mędrzejewska
  Ewa Mędrzejewska 2014-01-20 09:55

  Najlepsi lekarze z najczulszymi sercami -oby takich więcej! :))
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Julia B.
  Julia B. 2012-07-30 11:47

  Do tej pory przeróżne ekscesy odbywały się podczas wizyt u weterynarza wraz z moim strachwilym pupilem. Gdy otworzyli przychodnię Salvet, pomyślałam – no cóż, co mamy do stracenia, spróbujmy ! Wiadomo, że nie jest to ulubione miejsce dla psa, jednak ważne chyba dla każdego właściciela jest, by weterynarz był profesjonalny, lubił psy, miał do nich podejście. Tak jest niewątpliwie u tego weterynarza, o czym świadczą długie kolejki czworonogów. Co ważne oprocz leczenia, chirurgii zwierząt, można tam przeprowadzić psią pielęgnacje – strzyżenie, obcinanie pazurów itp.

  Zakres usług jest bardzo szeroki, klinika jest czysta, jest tam wiele miejsca, dysponuje nowym sprzętem, a w przychodni wcale nie unosi się brzydki zapach. Lekarze to osoby bardzo sympatyczne, delikatne i łagodne w stosunku do zwierząt, jednak potrafią sobie poradzić nawet z najbardziej rozhisteryzowanymi zwierzakami.

  Jeżeli ktoś jest właścicielem innych zwierząt np. gryzoni, gadów, płazów czy nawet ptaków egzotycznych może udać się do przychodni Salvet, gdyż pracują tam specjaliści zajmujący się właśnie tymi zwierzętami. Nawet mój pies, który do tej pory nie był w stanie przejść przez próg weterynarza odwiedza to miejsce, może nie chętnie, ale bez strachu. Można tam zakupić także specjalne karmy i przysmaki dla psów czy kotów, lekarze chętnie udzielają pomocy czworonogom.
  Źródło opinii: yelp.pl

  Anna
  Anna 2012-07-09 20:24

  Super lecznica, super lekarze
  Źródło opinii: zumi.pl

  Praszka
  Praszka 2010-10-15 13:17

  Pozdrowienia dla wszystkich lekarzy!!!
  Źródło opinii: cafeanimal.pl

  yetka
  yetka 2010-07-18 18:09

  Pozdrawiamy, życzymy dużo sukcesów w leczeniu zwierzaków
  Źródło opinii: cafeanimal.pl

  Monika
  Monika 2009-07-14 10:23

  Trafiłam do Salvetu dzieki bardzo dobrym opiniom na internecie.Leczyłam tam moja świnkę Rozi a następnie sunie jamniczke Korcie.Wspaniali lekarze..Cudowne podejscie do zwierzaków. Pracuja tam ludszie którzy robia wszystko zeby uratowac chora zwierzynkę.Polecam to miejsce jeśli chcecie aby Waszemu zwierzakowi udzielono pomocy takiej na jaką zasługuje.Ja swoje zwierzaki będe u nich leczyć zawsze bo tam naprawde maja dla nich serce.Pozdrawiam. Monika.
  Źródło opinii: cafeanimal.pl

  Lola
  Lola 2009-06-18 13:32

  Mój żółw dostał wylewu. Zadzwoniłam po 16 z pytaniem czy dadzą radę go przyjąć (wcześniej obdzwoniłam bliższe gabinety i proponowano mi za dwa..trzy dni wizytę). Tutaj poproszono mnie o opisanie jak żółw wygląda i po tym opisie żeby szybko przyjechać. Zostałam przyjęta bez czekania. Dwóch lekarzy zajęło się moim żółwiem i zaaplikowali odpowiednie leki, a także uspokoili mnie i wszystko wytłumaczyli żebym się nie denerwowała i mogła zająć sie właściwie żółwiem. Jestem pod wrażeniem tego jak podeszli nie tylko do żółwia ale i do zaniepokojonej i przerażonej właścicielki. Duży plus no i cena bardzo przystepna (nic nie wciskają jak nie trzeba podać)
  Źródło opinii: jakoscobslugi.pl

  ewkajankowska
  ewkajankowska 2009-01-06 12:22

  Od 2 lat leczę moją yorczkę w Przychodni Salvet przy ul. Ratuszowej.Przemili młodzi lekarze weterynarii. Jestem im wdzięczna za rady i profesjonalizm w leczeniu tak delikatnego pieska jak moja suczka york.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.