Klinika Weterynaryjna BEMOWO

Ocena społeczna

Na podstawie 365 opinii:

3.7

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 198 )
( 46 )
( 22 )
( 12 )
( 87 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 365
Sortowanie:

Rafal Zagalski avatar
Rafal Zagalski

Generalnie nie polecam. Drogo - ale nie to jest problemem. W tym miejscu panuje totalny chaos. Zaliczyliśmy zarówno przychodnię, jak i niestety szpital. W przychodni na ogół mili, ale nie zawsze kompetentni lekarze. Nasz kot trafił tu z przypadłością, którą okazało się być zapalenie trzustki. OK - wiemy że jest ciężko wykrywalne, bo to podstępne choróbstwo. Niemniej dobry diagnosta jest w stanie wyczuć co kotu dolega - szczególnie jeśli ma bolesność w przedniej części brzucha, jest apatyczny, pokłada się, pojękuje i nie je - raczej wtedy nie podaje niesterydowych leków przeciwzapalnych. Nie wiedząc co jest - dociekliwy lekarz poda Metronidazol i zobaczy jakie będą efekty. Nasz Miecio dodatkowo nie załatwiał się, więc staneło na ciele obcym w jelitach. Kot przez 5 dni dostawał NIESTERYDOWE środki przeciwzapalne. Każdego dnia czuł się gorzej. Potem były lewatywy, zdjęcie RTG z kontrastem, który nie przemieszczał się zbytnio - co miało potwierdzić diagnozę. Miecio w końcu trafił na stół operacyjny i okazało się, że ma ciężkie zapalenie trzustki – jak bardzo jego stan pogorszył się przez podawanie niesterydów? z pewnością miało to duży wpływ na jego zdrowie. Gdyby lekarz - a raczej lekarze - podeszli do tematu z większą ostrożnością i dociekliwością - być może operacja nie miałaby miejsca.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jarek Kiełbowicz avatar
Jarek Kiełbowicz

Świetnie zaopatrzona medyczne fantastyczni lekarze dobry sprzęt operacje nawet trudne są robione praktycznie od ręki

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Magdalena Katner avatar
Magdalena Katner

To miejsce i multivet na gagarina to najlepsi weterynarze w wwie. Na bemowie mniejsze kolejki niz na gagrina.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Magdalena Nita avatar
Magdalena Nita

Nasz fundacyjny szczeniak miał zrobioną gastroskopię w trybie superpilnym BEZKOSZTOWO! Ktoś nakarmił sunię drucikami związanymi gumką recepturką, ale pan doktor pięknie sobie z tym poradził. Inaczej Mała by nam zeszła. POLECAM!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agn. W avatar
Agn. W

Tragedia a nie lecznica. Odradzam wszystkim którzy borykają się z poważną chorobą swojego psiaka. Diagnostyka beznadziejna i prawie zerowa. Lekarze zamiast prężnie działać żeby ratować życie zwierzaka zachowawczo i bez zaangażowania prze tydzień leczyli moją suczkę. A ta umierała. Obwiniam lekarzy tejże kliniki o śmierć mojej 12-letniej suczki, która przez ich zaniedbanie i niepoważne podejście po długim leczeniu w innej klinice odeszła. Można było tego uniknąć gdyby psem od początku leczenia właściwie się zajęto.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Weronika Antosik avatar
Weronika Antosik

Polecam. Nie chodzę do weterynarzy z przypadku. Zawsze sprawdzam w internecie opinie dot. kliniki oraz pracujących w niej lekarzy. Na Bemowie choć mam daleko podoba mi się jakoś obsługi, recepcja jest zawsze uśmiechnięta i pomocna. Lekarze są naprawdę godni polecenia. Szczególnie dr Juliusz Lipiński, który wykonuje m.in. operacje zerwanych wiązadeł krzyżowych. Jest on wizytówką tego miejsca.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Gonzo The Great! avatar
Gonzo The Great!

Lepsi i gorsi "bazowi" weterynarze, ale specjalistów mają świetnych. Zazwyczaj tłok i chwilę trzeba odczekać.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Van der Seck avatar
Van der Seck

Niezastapiona w sytuacjach kryzysowych. Droga, ale profesjonalna - doswiadczeni lekarze na kazdej zmianie, lacznie z noca. Szpital, laboratorium, USG, rentgen, tomograf (!)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jolanta Gałazka avatar
Jolanta Gałazka

W pełni profesjonalna obsługa . Źyczliwa opieka szanująca ludzi i zwierzęta .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dominika Pietroń avatar
Dominika Pietroń

Fachowi weterynarze z dobrym podejściem do ludzi i zwierząt. Plus czynne całodobowo

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Rafał Perłowski avatar
Rafał Perłowski

OSZUŚCI I NACIĄGACZE !!!!!!!!!!!!!!!!!Nie polecam nikomu tej kliniki mój pies jest już stary zostałem naciągnięty na niepotrzebne badania nie informując o ich cenie. Chcieli robić operacje, która nie ma szans na powodzenie. Ale piękna gadka oszustów . Nie dostałem paragonu ani żadnego pokwitowania a jak poprosiłem o wyniki badań to nie dostałem wszystkich za które zapłaciłem. Takie kliniki powinno się ZAMYKAĆ...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Julia Bandarenka avatar
Julia Bandarenka

Na miejscu mogą zrobić wszystkie potrzebne badania, całodobowa dostępna opieka. Jeździłam z Suką przez 7 miesięcy 2 x tyg na wymianę opatrunku, w większości sytuacji płaciłam tylko za materiały. …Więcej

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mirosław Pawliński avatar
Mirosław Pawliński

Nie znam lepszych specjalistów. Nie raz uratowali nam psy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Edyta Zaręba avatar
Edyta Zaręba

Profesjonalizm i wysokie kwalifikacje zawodowe lekarzy weterynarii dają gwarancję rzetelnej oceny stanu zdrowia pupila.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Pasjonat Zwierząt avatar
Pasjonat Zwierząt

Pies trafił do nich z jednym schorzeniem, a podczas następnego tygodnia wyszły 2 kolejne na które lekarze raczyli zwrócić uwagę dopiero po 2 tygodniach. Pies trafił na zabieg po którym miało być lepiej natomiast wyszło zupełnie na odwrót i pies musiał mieć poważną operację. Oczywiście lekarz jak tylko się tym zajął powiedział że będzie źle, ale inni twierdzili inaczej teraz nie ma już żadnej nadziei na poprawę. Łącznie leczenie wyniesie około 2 tysięcy i nie wiadomo czy pies przeżyje. Odradzam wszystkim tą klinikę i wszystkich tamtych lekarzy. Jedyne co potrafią tam robić to naciągać ludzi na dużą kasę.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marek Wojtaluk avatar
Marek Wojtaluk

Słaby dojazd

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Czarnecki avatar
Michał Czarnecki

Naciągacze! Kotek konał ponad 3 doby. Przez ten czas codziennie był na wizycie i dostał steryd, 2 antybiotyki, morfinę, płyny, itp. Biedne zwierzę umarło w agonii na stole w lecznicy, po czym podali mu jeszcze Morbital i oczywiście jeszcze za niego skasowali. Gdyby lekarze nie dawali nam złudnych nadziei i od początku zaproponowali eutanazję, z pewnością nie dopuścilibyśmy do takiego cierpienia.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

dMXyEYe avatar
dMXyEYe

Profesjonalna opieka na wysokim poziomie. Szczerze polecam. No i 24h!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Grażyna Świtałowska avatar
Grażyna Świtałowska

Jest to miejsce gdzie profesjonalnie udzielane są porady i stosowane leczenie zwierząt. Bardzo zaangażowany personel. Klinika posiada możliwości rozszerzenia diagnostyki poprzez posiadany specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowanych specjalistów. Czysto.Jedyny mankament to długie oczekiwanie na korytarzu na poradę. Nasze pupile naprawdę są tu dopieszczane. Jest to stałe.miejsce leczenia mojego psiaka.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Błażewicz avatar
Anna Błażewicz

Wizytę umówioną mieliśmy na godzinę 19:00. Było opóźnienie więc po ponad 20 minutach oczekiwania na stojąco, w dusznej poczekalni, zostaliśmy zaproszeni do gabinetu dr Degórskiej. Trzy minuty później byliśmy już na górze, płacąc za wizytę 120 zł. Nasza suczka miała jakiś atak krztuszenia/charczenia i po wizycie w naszej lecznicy (zasugerowno nam konsultację chirurgiczną ponieważ problem mógł leżeć, ogólnie mówiąc, w budowie dróg oddechowych) polecono nam ww panią dr. Ta natomiast stwierdziła od wejścia, że zostaliśmy źle do niej skierowani i powinniśmy być u internisty, na 5 sekund zajrzała małej w gardło i stwierdziła, że nie jest czerwone więc należy dać jej spokój. Udało mi się nagrać jeden z takich ataków ale na filmik pani doktor nie chciała nawet zerknąć. Początkowo nawet poczułam ulgę, że małej nic nie dolega i dopiero po chwili dotarło do mnie, że tak naprawdę zostaliśmy po prostu olani i wiarygodność tej konsultacji jest dość wątpliwa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Katarzyna Knap-Dam avatar
Katarzyna Knap-Dam

Najlepsza dr weterynarz to dr Zberyt Małgorzata!!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aaanek24 Kowalski avatar
Aaanek24 Kowalski

Nie rozumiem narzekań niektórych opiniodawców np. na fakt, że "każda wizyta - inny lekarz". Wystarczy w recepcji poprosić o zapisanie do konkretnego lekarza i sprawa jest załatwiona. Moje dwa pieski od 8 lat korzystają z porad jednej Pani Doktor. Znają się z nią doskonale. Kolejki w poczekalni swiadcza raczej o renomie Kliniki, i zaufaniu do niej. Lekarze sa życzliwi i widać, że lubią zwierzeta. Życzę każdemu pacjentowi, aby w swoim rejonowym POZ NFZ zetknął się z taką empatia i zrozumieniem, jak zwierzęta tutaj

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Damian Szymański avatar
Damian Szymański

Klinika nastawiona na pompowanie pieniędzy od bezradnych ludzi którzy kochają swoje zwierzęta.Chodziłem kilka dni pod rząd z nadzieją na jakąś diagnozę jednak za każdym razem dowiadywałem się tego samego (że nietypowy przypadek) ,w przeciągu 5 dni zostawiłem w klinice około 800zł za wizyty i zastrzyki a nawet nie dostałem żadnych konkretnych informacji.Dodatkowo wprowadzano mnie w błąd na temat zagrożenia życia psa chcąc wymusić na mnie zbędny zabieg po którym pewnie nastąpiłyby kolejne problemy i komplikacje.Jedyne co dostajemy to paragon podpisany "usługa weterynaryjna" i zaproszenie na kolejną wizytę:) Za każdym razem przyjmuje inny lekarz który nie miał wcześniej kontaktu z psem.Odradzam tą klinikę nie za to że kasują jak kasują a za to że lekką ręką skłaniają do zabiegów które nie są konieczne, są obojętni na cierpienia zwierzaka i chyba nie do końca panują nad tym co sie dzieje w klinice.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Joanna Politowska avatar
Joanna Politowska

Profesjonaliści. Szkoda tylko że są takie kolejki a oni tak się spieszą że mało czasu mają na pacjenta.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Iwona Bogus avatar
Iwona Bogus

Szybko, fachowo i bez tragedii cenowej.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Stanisław Królikowski avatar
Stanisław Królikowski

Obsługa bardzo miła i profesjonalna ale organizacja kolejki bardzo slaba

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aneta Siennicka avatar
Aneta Siennicka

Już 3 razy uratowali życie mojemu psu - raz robiąc natychmiast operację przy skręcie żołądka, potem dwa razy przy stanie przed skrętem (tzw. rozszerzenie żołądka). Za każdym razem trafialiśmy na innych lekarzy i każdy z nich był bardzo miły i opiekuńczy wobec naszego psa i nas. Do szpitala po operacjach mogliśmy wejść bez problemu przed uregulowaniem rachunku. Piesek był przykryty kocykiem, umyty, miał świeże opatrunki (to nie była zapowiedziana wizyta, więc nie zostało to zrobione "na pokaz"). Przez telefon miła pani doktor udzieliła mi wyczerpujących informacji, mimo że to nie ona zajmowała się operacją. Jedyny minus to astronomiczne ceny za zabiegi i opiekę, ale jest to klinika działająca na okrągło, zatrudniająca wielu specjalistów, którym trzeba z czegoś zapłacić...Podsumowując: do nagłych przypadków bardzo, bardzo polecam, do standardowego leczenia tylko dla bogaczy.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Maciej Białuński avatar
Maciej Białuński

Zawsze otwarte. Fachowa wiedza. Nie patrzą na zegarek podczas wizyty. Odpowiadają na pytania. Mówią co i dlaczego robią. Informują o kosztach przed zabiegiem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Frezer Daniel avatar
Frezer Daniel

Zdecydowanie 5/5. Klinika udzieliła pomocy i zaproponowała rozwiązania jakie weterynarz "Marcel 2" uzal za nie możliwe. Cena za świetna opiekę i podejście do zwierzaka jak do istoty żywej nie przedmiotu rewelacyjna. Zupełne przeciwieństwo jest ta klinika serdecznie polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

sanabable avatar
sanabable

Czynne 24h na dobę, doskonała opieka, kompetentny i empatyczny personel.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Krzysztof Sebastian avatar
Krzysztof Sebastian

Dno i wodorosty... naciągacze nastawieni TYLKO na zysk !!! Omijać szerokim łukiem !!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Elżbieta Scisłowska avatar
Elżbieta Scisłowska

Oddani lekarze weterynarii. Całodobowa fachowa obsługa. Pełen zakres badań.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Justyna Winczewska avatar
Justyna Winczewska

Polecam neurologa p.Jacka Sobczynskiego, który prowadził mojego psa (16-to letniego parerasa) dzięki niemu i innym lekarzom kliniki, Kermit dostał jeszcze rok życia. Dziękuje.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Robert Raszpla avatar
Robert Raszpla

Bardzo polecam dr. Kowalczyka zajął się moim kotem DISLEM ( 10 letnim ) był w takim stanie ( cień kota ) jak się patrzyłem na niego to mi same łzy leciały . Już nie mogłem patrzeć na mojego przyjaciela jak cierpi i byłem gotów ulżyć jego cierpieniu , jednak po namowie dr. Kowalczyka jak nie spróbujemy to nie będziemy wiedzieć czy da się go uratować nie chodziło o kasę , tylko o przyjaciela i żeby nie cierpiał . Operacja się udała , ale kot się już pogodził ze swoim odejściem i nie chciał walczyć o swoje życie . Po pobycie 2 tygodnie w szpitalu potem dojazdy raz w tygodniu WSZYSTKO JEST OK . Disel wrócił do swojej formy i dalej mam swojego przyjaciela przy sobie. a to dzięki namowie dr. Kowalczyka . Jestem z Piaseczna tak więc nie jest to najbliższa klinika ale w mojej ocenie NAJLEPSZA wszystko to wydarzyło się 1,5 roku temu. Jeszcze raz dziękuję.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mariusz Zagajewski avatar
Mariusz Zagajewski

Dobrzy lekarze, ale też baaaardzo drogie miejsce do leczenia swoich zwierząt.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tytus DeZoo avatar
Tytus DeZoo

Najlepsi weterynarze w miescie! I to 24 h !

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mi Bo avatar
Mi Bo

Niskie ceny, swietni weterynarze

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Bogusława Bigos avatar
Bogusława Bigos

Pełen profesjonalizm

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jan Loska avatar
Jan Loska

Calodobowa klinika specjaliści profesorowie z SGGW. Jak nie poradzą sobie w małej przychodni odsylaja na bemowo. Bo tam mają doświadczenie i znakomita obsadę

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Artur Popis avatar
Artur Popis

Całodobowa klinika, własne laboratorium i duży zakres usług. Czasem zdarza się dłużej poczekać ale dzięki temu widać, że wiele osób korzysta z tej kliniki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mariusz Grzeca avatar
Mariusz Grzeca

Super vet, endoskopowe usunięcie ciała obcego z żołądka zrobili od ręki w święto.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aga P-ska avatar
Aga P-ska

Zdecydowanie pięć gwiazdek:). Mojego psa operował tu Dr. Marcin Krajewski i dzięki niemu Fred teraz chodzi:) . Dyskopatia to przypadłość jamnicza i kiedy mój pupil dostał porażenia tylnych łapek myśleliśmy, ze już nic się nie da zrobić.. operacja odbyła się w ciągu 48 h i pies po 3 dniach zaczął powoli ruszać łapkami, a po 2 tygodniach chodził nawet bez podtrzymującego pupe nosidła:). Będę wdzieczna do końca zycia! Dziękujemy:)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Sławomir Kowalik avatar
Sławomir Kowalik

Profesjonalizm i koszty do zaakceptowania polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Arthur Petryka avatar
Arthur Petryka

Mija trzeci rok od śmierci mojego jamnika Rambo... "Leczenie "dyskopatii trwało pięc dni,wyłudzono ode mnie 5 000 pln,psa uśmiercono,po śmierci odcięto głowę"bo pogryzł w czasie "leczenia"jakieś lekarki czy sprzątaczki/tego nie wie nikt/ ...O zwrocie pieniędzy od Kowalczyka nie ma co myślećKowalczyk uważa,że je sobie zarobił.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Warszawski Przewodnik avatar
Warszawski Przewodnik

Wszystkie badania można zrobić na miejscu.Minus że drogo

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michal Pietrzyk avatar
Michal Pietrzyk

Dobrzy specjaliści, ale podejście trochę taśmowe

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

arthur gordon avatar
arthur gordon

Mijają już dwa lata od smierci mojego jamnika Rambo.Przywieziony z dyskopatią w ogolnie doskonalym stanie pies zmarl po operacji i czterodniowym pobycie w tej klinice.Dzien po operacji pozwolono mi zobaczyć psa -pod warunkiem oplaty 4000 peelenow.Zaplacilem i zobaczylem dogorywajacego przyjaciela...Umarl po poludniu,odcięto mu glowę/do badania i utylizacji/a mnie laskawie pozwolono zabrac resztę...Nie poczuwa sie Glowny Wet do zadnej odpowiedzialnosci,zwrotu pieniędzy itp.Adwokat mi odradzil proces"bo przecież to jest Polska"...Ja przyjechalem na chwilę z Berlina,byl ze mną Francuski obywatel,nie ma sensu mowic,jak w cywilizowanym Paryżu skomentowali ten przypadek.W Berlinie tak samo-skandal!Dopiero po tych 2 latach jestem w stanie o tym napisać...Na dyskopatie się nie umiera! Telefon ,pod ktory mozna skladac skargi/gdzies z Ursynowa/milczy...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dee G avatar
Dee G

Zawsze mozna liczyć na tą klinikę w nagłych sytuacjach. Dostęp do specjalistów jest nastepnym atutem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Julek Lipinski avatar
Julek Lipinski

Super profesjonalna obsluga

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

kapitan Nemo avatar
kapitan Nemo

PORAŻKA!!! Kasa.kasa i jeszcze raz kasa. Wykonuje sięniepotrzebne badania, każe przychodzić w kółko a efektów żadnych. Po miesiącu "leczenia" przez córeczkę właściciela pojechałem na SGGW i wystarczyła jedna wizyta i lek za 20 złotych. ODRADZAM!!!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Moniiana avatar
Moniiana

Zawsze b.dużo ludzi, interna kuleje, specjaliści za to świetni. Internistów na dyżurze kompletnie nie interesuje stan zwierzęcia- jak chodzi i pije to ok. Podejścia żadnego ani do zwierzaka, ani do właściciela. Empatia na poziomie zerowym. Zwierze odwodnione, a kroplówa podawana pod skórę+steryd, a na drugi dzień 40st gorączki. Ale nikogo to na drugi dzień nie interesuje, bo tej osoby dziś nie ma. Jeśli masz zwierzę, które jest zdrowe i robisz tylko szczepionkę to ok, jeśli masz umierające zwierzę to lepiej na Białobrzeską, lub tutaj ale do specjalisty.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dorota Pazik-Wójcicka avatar
Dorota Pazik-Wójcicka

Podobno gdy wszyscy aniołowie są zajęci Pan Bóg zsyła człowiekowi psa. My od 6 lat mamy Niunia- Brooklyna. Najpiękniejszego na świecie buldoga francuskiego. To tak naprawdę ukochany pies syna, ale nam rodzicom też pomieszało się w głowie. Od zawsze miał problemy z kręgosłupem. Bo to taka rasa, bo może genetyka zawiodła. Odwiedziliśmy wszystkich znanych i nieznanych psich ortopedów w Warszawie. Był sto razy rehabilitowany. Było pole magnetyczne, laser, masaże. Nagrzewanie, oziębianie. Cyklicznie odwiedzaliśmy docenta Sternę i na szczęście leczenie zachowawcze, farmakologiczne przynosiło rezultaty. Miesiąc temu znowu był problem. Z dnia na dzień coraz poważniejszy. I znowu gonitwa myśli i sto pomysłów co robić. Były zastrzyki, gorset, najpierw gipsowy, później miękki. Niestety, nastąpiło porażenie kończyn przednich i Niunio przestał chodzić.Syn bez cienia wahania powiedział, że nie mamy prawa bawić się w Pana Boga i decydować kiedy on ma odejść i jeżeli jest choćby cień szansy to .......

Chylę nisko głowę - w klinice Bemowo podjęli za nas decyzję. Dr Sobczyński( niezwykle miły, młody człowiek, widać, że z pasją ) zrobił tomografię, dokładnie nam wszystko wytłumaczył i już kilka godzin po niej Niunio miał operowany przez doktora Krajewskiego kręgosłup szyjny. Wszystko działo się jak w przyspieszonym filmie. Doktor miał wolny dzień, ale pod telefonem czekał na wynik TK. To niezwykły facet. Spokojny, cierpliwy, pełen zrozumienia dla cierpiącego zwierzaka i płaczących właścicieli. Ma w rękach ogromny dar. Ingerencja w rdzeń kręgowy to piekielnie poważna sprawa. Operacja trwała ponad 3 godziny. O 1.30 w nocy doktor opowiedział nam jej przebieg. Po wybudzeniu Niunio stanął na przednie, jeszcze parę godzin wcześniej całkowicie porażone łapki. Był w szpitalu 1 dobę. Rozmawialiśmy z dyżurującymi lekarzami, widzieliśmy z jakim przejęciem biegają wokół chorych zwierząt, słyszeliśmy rozmowy. I ...jestem pełna uznania.Trzeba naprawdę kochać zwierzęta by być im tak oddanym. Poradzono nam żebyśmy zabrali Niunia do domu bo piszczał niemiłosiernie a w procesie zdrowienia najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i miłość. Od operacji minęło 10 dni. Walczymy. To był dla nas bardzo ciężki czas. Ale z całego serca dziękujemy doktorowi Krajewskiemu za złote ręce i wolę walki. To skromny, bardzo serdeczny człowiek.Ma ujmujący sposób bycia . Jego słowa działały kojąco, dawały nadzieję. I miał dla nas czas. Przez ostatnie 2 tygodnie byliśmy w klinice wielokrotnie . Wiadomo, są ludzie dobrzy i źli, są kiepscy lekarze, złośliwi nauczyciele, przekupni politycy. My też spotkaliśmy różnych weterynarzy. Tych obojętnych i totalnie niekompetentnych też. Ale mieliśmy wielkie szczęście , że zajęli się naszym psem prawdziwi specjaliści, tacy z sercem na dłoni.W recepcji pani Ewelina jak najlepszy psycholog pocieszała nas i uspokajała. Wszystkim , którzy przyczynili się do ratowania Brooklyna dziękujemy.

PS. .....a Niunio chodzi, naprawdę chodzi . I jak tu nie wierzyć w cuda........ Pozdrowienia dla wszystkich.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Monika Toborek avatar
Monika Toborek

Fachowa pomoc w każdej dziedzinie weterynarii, wszystko pod jednym dachem i 24h!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Hubert Knochowski avatar
Hubert Knochowski

Jeśli Twoim pupilem jest pies i jest chory, to. . To jest miejsce nr 1 w Warszawie

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Grzegorz Gutowski avatar
Grzegorz Gutowski

Trochę drogo ale fachowość na najwyższym poziomie

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Karolewska avatar
Anna Karolewska

Umieralnia, a nie klinika, liczy się tylko kasa i to żeby nie było pustych klatek w pseudo szpitalu! Zostawiłam swojego pieska dramatycznie pogryzionego w szpitalu, na następny dzień ok 14 miał być operowany o 18 zadzwoniłam, żeby zapytać się o wynik operacji, a dostałam odpowiedź, głosem pozbawionym empatii, że operacji nie było bo chirurg nie ma czasu !!!!!!!!!, mam sobie szukać innego szpitala i, że nikt mi nie obiecywał, że operacja odbędzie się!!! To po co go zatrzymali na prawie całą dobę w szpitalu?! W tym czasie mógł zostać przyjęty gdzieś, gdzie zostałaby mu udzielona fachowa pomoc. Dramat !!! Omijajcie szerokim łukiem!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dariusz Chustecki avatar
Dariusz Chustecki

Świetni specjaliści, którzy się znajdą na rzeczy. Klinika działa 24/7

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Natalia Nowacka avatar
Natalia Nowacka

To zespół lekarzy tutaj przejął się stanem zwierzęcia i postawił trafną diagnozę. Szczególne podziękowania dla troski dr. Kowalczyka i dr Marcińskiego, kot po pobycie w szpitalu, i intensywnym leczeniu w domu, obecnie (4,5 miesiąca później) miewa się bardzo dobrze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ewa Gaj avatar
Ewa Gaj

Profesjonalnie, tylko często trzeba czekać w kolejce

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Drwal avatar
Michał Drwal

Radzę unikać. Wizyta skończyła się zbędnym zabiegiem po którym kot został oddany nam nawet nie umyty.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Kurek avatar
Michał Kurek

Dobra klinika.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

sławomir podkoński avatar
sławomir podkoński

Specjaliści, drogo

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marcin Łazicki avatar
Marcin Łazicki

Świetna opieka dla zwierząt. Mam wrażenie że pracują tam ludzie z powołaniem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

wojtek syryjczyk@wp.pl avatar
wojtek syryjczyk@wp.pl

Fachowo, kompetentnie i kompleksowo

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Szymon ŁŹ avatar
Szymon ŁŹ

Każdy kto ma zwierza to zna te klinikę. Polecam Panią Dr Karoline (Cebula)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Pawelec avatar
Michał Pawelec

Drogo. I fachowa obsługa też nie jest na najwyższym poziomie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ewelina Taraszkiewicz avatar
Ewelina Taraszkiewicz

Pojechalam z moim kotkiem do kliniki. Przez godzine nie moglam sie dodzwonic do kliniki ktora jest calodobowa. Wiec pojechalam. Po kilku probach dodzwonienia sie domofonem otworzyla mi niezadowolona pani weterynarz. Obie przyjely mnie bardzo niezadowolone, niemile- czulam sie jak przeszkadzajaca im ze w ogole przyjechalam. Nie zauwazylam empatii w stosunku do mego kota, chociazby badanie temperatury bylo dosyc brutalne i bez ceregieli. Przyznam ze bylam dosyc skolowana lekarki na mnie prychaly ostatecznie nie udzielajac zadnej odpowiedzi tylko odsylajac mnie do mojej dziennej kliniki. Wiem ze stan mego kotka jest powazny ale musialam poprosic o cokolwiek co by moglo mu przetrwav do odwiedzin w klinice gdzie chodzimy. Nie polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mateusz Żak avatar
Mateusz Żak

Klinika bardzo dobrze wyposażona, z sporą ekipą specjalistów. Otwarta 24h/7, nie należy do najtańsza i mają spory ruch.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aleksy Ruciński avatar
Aleksy Ruciński

Zdecydowanie nie polecam. Jedyne co to można pojechać zwierzę uśpić do tego się nadają

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Maria Leśniak avatar
Maria Leśniak

W dniu 09 08 br przywiozłam do lecznicy psa Czarusia na pilną kons. chirurgiczną. Pies miał liczne ataki padaczki,ale został z nich wyprowadzony w innej lecznicy. Teraz problemem była obrzęknięta tylna nóżka, a pod skórą palpacyjnie wyczuwało się trzeszczenia gazu. W ciągu kilku godzin u Czarusia rozwinęła się posocznica, następnego dnia już nie żył.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dorota Zawistowska avatar
Dorota Zawistowska

Kompleksowa opieka na wysokim poziomie

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Przemysław Szumski avatar
Przemysław Szumski

Specjalistyczna pomoc, duzo profesjonalnego sprzetu, mila obsluga.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Przyborowska avatar
Agnieszka Przyborowska

Pani neurolog bardzo profesjonalna, cierpliwie i prosto wyjaśniała po kolei co bada i co obserwuje. Dostałam wszystko na papierze co jest bardzo pomocne w wyjaśnieniu reszcie członków rodziny co dolega kotu. Przy badaniu bardzo "po ludzki" podchodziła do zwierzęcia i jego bólu. Najlepsza wizyta weterynaryjna na jakiej byłam. Polecam!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Weronika Stępniewska avatar
Weronika Stępniewska

Bardzo dobra klinika. Świetni weterynarze, bardzo dużo aparatury do badań. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

mrumru81 avatar
mrumru81

Zawiozłam chorego bezdomnego kota do kliniki na Bemowie na Powstańców Śląskich 101. Kot był 4 dni w szpitalu. Miał panleukopemię. Trzeba było go uśpić. Kosztowało mnie to 600 zł.

Napiszę skargę do Rzecznika Odpowiedziałności Zawodowej, ale też chcę ostrzec Was przed tym miejscem. Poza tym stwierdziłam, że w Warszawie padłe zwierzęta są wyrzucane do śmietnika. Tak jest. To koszmarne.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

katarzyna.oska  avatar
katarzyna.oska

Skarga jest moim zdaniem uzasadniona. Ja też miałam bardzo nieciekawe przejścia w tym przybytku. Za zbadanie świnki morskiej (pani doktor nie umiała jej gorączki zmierzyć) i antybiotyk zapłaciłam 120 zł. Porównałam sobie potem ceny i okazuje się, że za tę samą usługę zapłaciłabym u innych bemowskich weterynarzy mniej niż połowę tej ceny. To jest taka klinika jak jeden ze sklepów zoologicznych na pobliskim bazarku - weszłam do tej budy z moim psem-kundelkiem, a sklepowa potraktowała mnie jakbym była jakimś g... Powiedziała cytuję "tu kupują bogaci ludzie, z rasowymi psami". Śmiechawa z takich buraków. Po prostu nie warto chodzić do takich miejsc, bo powstały nie z miłości do zwierząt, tylko z miłości do kasy. Polecam wete pobliskiego, tam bliżej skrzyżowania z Radiową przy fontannach. Robiłam zabieg, od razu powiedzieli ile wyjdzie, hirurg zadzwonił w trakcie zapytał czy może jeszcze psu wyjąć kły, bo i tak będzie trzeba, tylko dodatkowo by się męczył drugi raz, zgodziłam się. Za wszystko zapłaciłam mniej niż zapowiadano, z miłą obsługą, godnych zaufania ludzi.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

yachts0 avatar
yachts0

Niestety też tam trafiłem. I nie mam pretensji że kot nie żyje bo tak się zdarza.

Nie mam pretensji że wydałem na kurację ponad 1000PLN. Mam pretensje ze nie kompetenty pseudoweterynarz Piotr N. zaaplikował kotu taki lek po którym kanał w męczarniach.

Mam pretensje że kot zostawiony im pod opiekę w tej norze którą zwą szpitalem konał i dopiero gdy przyszedlem po jego odbiór zwróciłem im uwagę że chyba ślinienie i drgawki powinny być powodem zwrócenia ich uwagi na biedne stworzenie.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

arthurgordon avatar
arthurgordon

Ostatnimi czasy Kowalczyk z Kliniki weterynaryjnej na ul Powstanców Sląskich pozbył się starej internetowej strony z opiniami i założył sobie nową. Bez opinii.I kradnie dalej w najlepsze!

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

medium78 avatar
medium78

Polecam gabinet weterynaryjny Bemowo.Mają tutaj całodobowe pogotowie weterynaryjne i całe szczęście bo mój psiak dławił się. Gdyby nie szybka pomoc doktora Kowalczyka nie wiem jakby się to skończyło. Bardzo życzliwy i zaangażowany weterynarz. Dokładnie przebadał pieska i jak upewnił się,że wszysto jest dobrze puścił nas do domu.

Źródło opinii: pkt.pl

Gość 1 avatar
Gość 1

Bardzo fajni weterynarze, z miłym i profesjonalnym podejściem do zwierzaka. Uśmiech na twarzy i fach w ręku - polecam :)

Źródło opinii: pkt.pl

Strzyga avatar
Strzyga

Też się przychylę do niepochlebnej opinii na temat Powstańców Śląskich. Yorkę mi tam wykończyli (mimo mojej bardzo wyraźnej prośby i obietnicy ze strony szefa tej lecznicy, żeby operacje przeprowadził osobiście, zlecił ją jakiemuś praktykantowi, który ją oczywiście spieprzył. Sunia bardzo męczyła się jeszcze dobrych kilka dni).

Źródło opinii: dogomania.com

Wesi avatar
Wesi

Trzy przypadki ; moja sunia, jej szczeniaczek i kot. Sunia ledwie uratowana kiedy 10 dni po terminie nie rodziła. Na wczesniej robionych zdjęciach rentgenowskich lekarz widzial jedno szczenie. a były DWA! Tylko jeden zgnil w macicy. sunia miała cesarke . Obcinanie ogonka (bokserek), a bylo to kilka lat temu u szczeniaczka - malo nie skończylo sie jego smiercia. Kot- po upadku z wysokiego pietra ; wstepna dianoza złamne lapki przednie i wewnętrzny krwotok. Ale obiecuje ,że uda sie . 40 minut potem telefon do domu (blisko mieszkam ) wyciałem sledzione ale tez jest pęknięta wątroba. Pytam jakie rokowanuia ? Śmierć w ciągu maks. 24 godzin ! Kot byl na stole operacyjnym jedyne co można bylo zrobić do dołożyć dawke i już się nie obudził :( Ja jeżeli zajdzie taka koniecznośc z moimi zwierzakami pojadę choćby do Anina, ale gdzie jest ten wspaniały, umiejący postawić właściwą diagnozę i nie eksperymentujący dobry weterynarz ? Nie działający na chybił trafił ?

Źródło opinii: dogomania.com

Kingula avatar
Kingula

Nie, nie, nie, nie pojde do nich nawet na pobranie krwi!

Źródło opinii: dogomania.com

BeataG avatar
BeataG

A ja akurat Klinikę Bemowo polecam i bardzo żałuję, że mam tam tak daleko. To w tej klinice dr Paweł Kowalczyk uratował mi psa przed krojeniem, gdy gówniarz połknął związaną reklamówkę (bułę wielkości 2 moich pięści), wypełnioną - jak się potem okazało - okrawkami szynki ze sznurkiem. Najpierw trafiłam do najbliższej lecznicy całodobowej (była to sobota późnym popołudniem), ale niestety nie udało się wywołać u psa wymiotów. Jedyny ratunek był w gastroskopii, a gastroskopię w sobotę wieczorem można zrobić tylko na Bemowie. Trwało to bardzo długo, lekarz nieźle się namęczył, ale udało mu się wyciągnąć świństwo przez gastroskop. Inny już by pewnie kroił. Bo szans na wydalenie tej buły pies nie miał - gdyby nie udało się wyciągnąć jej górą, konieczna byłaby operacja.

Byłam w tej lecznicy jeszcze kilkakrotnie u specjalistów - dermatologa i stomatologa i też bardzo sobie chwalę, zarówno od strony fachowej, jak i pod względem podejścia do psa. Tam również robiłam psu prześwietlenie w kierunku dysplazji, a nie jest to w przypadku owczarka belgijskiego taka "pestka", gdyż w tej rasie częsta jest nietypowa wrażliwość na narkozę i trzeba bardzo umiejętnie dobrać dawkę.

O każdej lecznicy i o każdym lekarzu są zarówno dobre, jak i złe opinie, w każdej lecznicy czyjeś zwierzaki umarły, ale znacznie więcej jest tych uratowanych. Niestety żaden lekarz nie jest jasnowidzem, a pies czy kot nie powie, co mu dolega. Do postawienia trafnej diagnozy potrzebne są również (a może nawet przede wszystkim) obserwacje właściciela i jego znajomość zachowania pupila i umiejętność wyłapania najmniejszej nieprawidłowości.

Źródło opinii: dogomania.com

Joanna Karp avatar
Joanna Karp

Polecam lecznicę Bari na jelonkach (ul. Siemiatycka). Jeżdżę tam z pragi, wcześniej z woli, kiedyś z bemowa. Kameralna, malutka, każdego pacjenta znają na wylot.Jestem ich wierną klientką od 18 lat (opiekowali się moimi 4ma psami i kotem przez ten okres). Co do spraw grubszych (np. ciężkich do zdiagnozowania, nietypowych itd) polecam Klinikę na powstańców śląskich 101 na bemowie (nie mylić z tą drugą, też całodobową!!! bo tam konowały i naciągacze). Polecam tam przede wszystkim dr Pawła Kowalczyka oraz prof. Lechowskiego, dr Żak, dr Wróblewskiego oraz Wróblewską,dr Rajską. Do wykonywania usg najlepszym fachowcem jest dr Marciński (przyjmuje na powstańców, gagarina oraz w klinice małych zwierząt na sggw - trzeba go łapać). Wiem co mówię, teraz mój pies jest poważnie chory, ratujemy mu od środy życie -osoby wymienione powyżej zostały mi polecone przez zaufanych lekarzy weterynarii z innych klinik.

Źródło opinii: goldenline.pl

rudamarta4 avatar
rudamarta4

Na Bemowie jest Klinika Weterynaryjna na Powstańców Śląskich www.bemowo-wet.com.pl/kontakt.html. Korzystamy z moim kotem z jej usług, nawet w Wigilię byliśmy. Może nie jest najtaniej, ale znają się na rzeczy i w wyjątkowych przypadkach- operacja- rozkładają płatności na raty. Polecam :)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

monica_p avatar
monica_p

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

oldboy42wawa avatar
oldboy42wawa

Rozumiem że chodzi o lecznicę na Powstańców - dziwię się że jeszcze ktoś korzysta z ich niewiedzy i ignorancji

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

aniaposz avatar
aniaposz

Przez lecznicę na Powstańców nie miałabym już teraz mojej ukochanej kotki. Rok temu nagle zaczęła wymiotować, wyniki krwi pokazały fatalne parametry nerkowe. Przez tydzień chodziła na kroplówki, wydałam ponad 1000 zł na wizyty i niepotrzebne leki, a kot marniał w oczach. Po tygodniu wyniki były jeszcze gorsze. Kolejne 60 zł wydałam na "konsultacje" z kocią nefrolog, która rozłożyła ręce i zaleciła, by rozważyć uśpienie. Nie zrobiono NIC ponad ładowania w kota kroplówek. Żadnej diagnostyki, choćby usg.

Rzutem na taśmę trafiłam do innej lecznicy, do pani dr Neski-Suszyńskiej, która przede wszystkim zerknęła na nerki w usg i na tej podstawie stwierdziła odmiedniczkowe zapalenie nerek. Zaordynowała antybiotyk, który pomógł niemalże na ychmiast. Kot na drugi dzień czuł się już znacznie piej. Dziś, po roku, mimo żę nerki nie są już w najlepszej kondycji, moja kotka jest nadal ze mną. Daję jej nerkową karmę, pilnuję wyników moczu i krwi i cieszę się każdą darowaną nam chwilą. Cóż, przez chwilę zastanawiałam się nawet czy nie pozwać lecznicy na Bemowie, bo to, co się tam dzieje, to jakaś masakra.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

margie avatar
margie

Ta klinika to porażka. Empatia na poziomie zero. Pies leczony na zapalenie pluc miesiac- zadnej poprawy. Na pierwszej wizycie nawet nie zmierzono mu temperatury. na kolejnym pani doktor nawet na psa nie spojrzala. Jedyne technicy sa w miare OK. PO co im tomograf, skoro jedyny lekarz go osblugujacy jest 2 tygodnie na szkoleniu?! Zamiast faszerwac psa antybiotykiem w ciemno trzeba bylo zrobic od początku diagnostyke. Pani doktór robi echo serca i wmawia mi ze pies ma problemy jakies, a dr Niziołek wyklucza. Wydałam ponad 1000 złotych i pies dzisiaj odszedl a jako wsparcie dostałam wezwanie policji, bo osoba towarzyszaca nie umiala sobie poradzic z tym, ze dwuletni pies umarl jej na rekach, tylko dlatego, ze lekarze nie wiedzieli jak go leczyc.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Seta avatar
Seta

Chciałabym móc powiedzieć coś dobrego ale niestety nie mogę. W szpitalu tej lecznicy umarły moje dwa małe kotki, w przypadku jednego podobno wada genetyczna jelit, w przypadku drugiego niewiadomo... Ale mimo to dalej korzystałam z ich usługo bo stwierdziłam że to oni są lekarzami może mają racje ponad to pracują 24/7 co również było dla mnie plusem DO WCZORAJ!!! W poniedziałek zawiozłam swoją trzyletnią kotkę na prosty ich zdaniem zabieg "sterylizacje" a we wtorek na Dzień Kobiet dostałam od nich prezent, wiadomość że moja Najukochańsza Kotka umarła. Po zabiegu się obudziła, chodziła po klatce wszystko było ok, a po pewnym czasie dostała wewnętrznego krwotoku i umarła! Ale na moje pytanie dlaczego, skąd ten krwotok nikt nie potrafił odpowiedzieć... Na pewno nigdy więcej nie zawiozę tam żadnego zwierzaka!!!

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Sandra avatar
Sandra

Wyjątkowe chamstwo, brak etyki lekarskiej, najwyraźniej właściciel poszedł na ilość nie na jakość. Lekarze są nieprzyjemni wręcz aroganccy, nie liczą się z ludzkimi uczuciami a pies będzie umierając na rękach pana to najpierw zaproszą cię do kasy a potem podejmą czynności jak to oni nazywają. Nie życzę nikomu kontaktu z tymi ludźmi.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Arthur Petryka avatar
Arthur Petryka

Więc dowiedz się,że w przypadku mojego jamnika najpierw zażądano zapłaty-dopiero póżniej mogłem zobaczyc śmierć swojego psa. A było tego 4000 tysiące zapłacone w kasie kowalczyka. Powiedzieli-najpierw pieniądze -potem info! Pewnie,ze nie wydębiliby ode mnie ani centa gdyby przyznali się do tego całego kurestwa. Pies Rambo, pogryzł idiotki nieprzygotowane do pracy z psami w piwnicznej klatce, odcięto więc mu po śmierci głowę ,gdzieś tam wysłano... Pieniądze kowalczykowi już się w tej kasie zbyt mocno zaległy aby je chciał oddać

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Bar avatar
Bar

Leczę w tej klinice swe psy i jestem bardzo wdzięczna lekarzom za profesjonalizm oraz okazywane serce moim pupilom. Nigdy nie spotkałam się tam z obojętnoscią i znieczulicą.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Gość avatar
Gość

Katastrofa ..UMIERALNIA !! TEN zakad pracy przetwórczej to niehumanitarna ubojnia!! Ludziom tam pracującyl zależy tylko na pieniądzach !.. zwierzaki umierają a oni kasują właścicieli na szokujące sumy !! ..o dpowiedzi typu operacja sie udała pacjent nie przeżył...należy sie 1200 !!to tam normalka.. dopóki dalej bedą mieli kolejki w poczekalni nie ockna sie co tpo znaczy nieść pomoć!! SZOKUJĄCE CENY ! BRAK profesjinalizmu..zero podejscia do pacjętów.. tylko straszna kasa !! UNIKAJCIE ZŁODZIEJI !! Mówcie o tym dalej..opowiadajcie znajomym ..

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Paulina Kozłowska avatar
Paulina Kozłowska

UWAGA!!! Wszystkie negatywne wpisy na temat kliniki Bemowo-to jakiś stek BZDUR! Moja 3 mieś.sunia(Jork) miała złamaną tylnią łapkę(śródstopie)w 4 miejscach. Dr.Krajewski przeprowadził operację 23.12.2012r! Lejdi ma śrubę w łapce! TO BYŁA BARDZO TRUDNA I RYZYKOWNA OPERACJA!,bo nasza psinka-to szczeniaczek,a jej kostki miały tylko kilka milimetrów.UDAŁO SIĘ!!! Dziś-wścieka się jak na szczeniaka przystało))) JAKBY NIGDY NIC JEJ NIE BYŁO!)To wspaniali lekarze,którzy aż przykro przyznać,ale lepiej dbający o zwierzęta niż lekarze którzy leczą nas LUDZI! Paulina Kozłowska.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Gość 2 avatar
Gość 2

Wszystkie poważne rzeczy robię w klinice dr. Kowalczyka. Uratowali dwa nasze psy, w sumie cztery trudne, duże operacje. Nigdy nie chcieli pieniędzy przed zabiegiem ani przed wizytą. Zawsze informowali o przewidywanym koszcie zabiegu.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

BMCG avatar
BMCG

Odradzam tą klinike. Pojechałam z psem na prześwietlenie bo prawdopodobnie połkną piłeczke. Piesek rasy shih tzu. Niedość ze zdjęcie zrobione tylko raz, co dopiero poźniej się dowiedziałam, że takie zdjęcia robi się kilka razy w kilku pozycjach. Lekarz powiedział, że nic tam nie widzi, odesłał do domu tłumacząc, że miałby ostrzejsze objawy gdyby to połkną. Uspokojona pojechałam do domu...po dwóch dniach pies był coraz slabszy, pojechalismy do innej kliniki gdzie zrobili bardziej profesjonalne zdjecia. Okazalo sie, ze pies ma pilke w zoladku..zostal natychmiast poddany operacji. To nie pierwsza taka sytuacja kiedy spotykam sie z niekompetencją lekarza, a chodzi mi o lekarza Nowickiego, bo trafilam kolejny raz na tego samego. Nigdy wiecej nie przyjade do tej kliniki, a doslownie kazdemu beda tą klinike odradzac. Przez was prawie straciłam psa..bo jak lekarz po zrobieniu jednego zdjecia moze stwierdzic ze nic nie ma i odeslac pacjenta z czystym sumieniem do domu. Na tym sie nie skonczy..podejme wlasciwe kroki co tej sytuacji. Naszczescie trafilam na super klinike i cudowna Pania weterynarz, ktora uratowala mi psa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Krystyna Klos avatar
Krystyna Klos

Jestem bardzo zadowolona z opeki nad mim pupilkiem jamniczka lekarze weterynari mają tam bardzo dobre podejscie do swoich pacjentów można tam skorzystać z porady lekarskiej o każdej godzinie bardzo polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aleksandra Cirmirakis avatar
Aleksandra Cirmirakis

Dziękujemy za bardzo "profesjonalna" pomoc. Nie polecam nikomu tej kliniki. Edytuje: Po raz kolejny państwo naciągacie na niewiadomo jakie koszty i leczenie, doskonale zdając sobie z tego sprawę że zwierzę które ma już swoj wiek może nawet nie przejść narkozy. Nic się państwo nie zmienliście. Dalej jest ten sam chaos co zawsze. Nie polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Eliza Dąbrowska avatar
Eliza Dąbrowska

Wspaniała, profesjonalna obsługa, która zawsze służy rada i pomocą.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aleksandra Riss avatar
Aleksandra Riss

Całodobowa klinika, nieźle wyposażona. Na minus zapisuje nastawienie na masowy przerób.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Izabela Gawle avatar
Izabela Gawle

fryzjer psi polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agata Gajewska avatar
Agata Gajewska

Klinika otwarta 24 h - bardzo duży plus !

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Izabela Wądołowska avatar
Izabela Wądołowska

Bardzo profesjonalna załoga. Polecam

Źródło opinii: google.com

Robert Skuza avatar
Robert Skuza

Ok

Źródło opinii: google.com

Paulus avatar
Paulus

Nie polecam. Moja noga z żadnym zwierzakiem tam nie powstanie więcej.W mojej ocenie brak empatii,należytej troski i zaangazowania w tym opieki w ich szpitaliku i wyciąganie pieniędzy na bazie miłości do pupila wlasciciela, który zrobi wszystko by ratować podopiecznego. Ponadto w godzinach popołudniowych chaos i kolejki, nawet po zastrzyk, jakby nie można był tego rozwiązać inaczej. Wszyscy w jednym worku.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Monika avatar
Monika

Klinika dobra dopóki nic się nie dzieje. Umieją zaszczepić, zmierzyć temperaturę i zapisać lek na odrobaczenie, jednak jeśli cokolwiek więcej - nie polecam. 29 listopada przyjechałam z 3letnim kotem na tzw "ostry dyżur" wcześniej dzwoniąc czy nas natychmiast przyjmą - kot kasłał krwią i wyraźnie nie mógł złapać oddechu. W kolejce czekałam ponad godzinę kiedy nas przyjęto. Pierwszym podejrzeniem było, że krwawienie jest z układu pokarmowego, zrobiono RTG. Na badaniu nic nie wyszło, więc zlecono endoskopię oraz badanie krwi. Krew w porządku, na endoskopii wyszedł rozrost grudki chłonnej z podejrzeniem grudki NEO. Wzięlismy kotka do domu, po czym w nocy 1 grudnia znowu zaczął się kaszel z krwią i duszności, odstawiliśmy kota do szpitala, aby jak najszybciej wykonano operację wycięcia grudki - przyczyny krwawienia. Przy narkozie wyszło dopiero, że kot ma w prawym oskrzelu spienioną krew i to wcale nie grudka jest problemem. Poprosiliśmy o zrobienie badań bakteriologicznych, ze względu na inne zwierzęta które mamy w domu. Badania tego nie wykonano, pobrano jednak wymaz na cytopatologię oraz zrobiono testy na FIV ( zespół niedoboru odporności). Kot dostał antybiotyk i pozwolono nam go zabrać do domu. Przez 5 dni podawaliśmy antybiotyk, Cyclonamine(lek przeciwkrwotoczny) oraz preparat żelazowy zgodnie z zaleceniami. W czwartek 7 grudnia wieczorem dzwoniłam do kliniki aby poznać wyniki cytopatologii, pani w recepcji poinformowała mnie, że jeszcze ich nie ma, ponieważ czeka się na nie 2 tygodnie. W piątek, 8 grudnia rano kot znowu zaczął kasłać krwią. Dostaliśmy bezpośredni numer do szpitala więc pakując kota do transportera próbowałam się dodzwonić zarówno do recepcji jak i do szpitala. Niestety mimo 11 połączeń nikt nie odebrał, a kot umarł w drodze do kliniki. Nie winię lekarzy za śmierć kocurka, jednak nie wykonano badania o które poprosiłam przez co nadal nie znamy przyczyny śmierci. Kilka dni temu poszłam osobiście do kliniki odebrać wyniki CP i dowiedziałam się, ze wymaz został pobrany, żeby koleżanka Dr Kowalczyka sobie go obejrzała, a nie został wysłany do żadnych badań. Próbowałam dowiedzieć się od doktora czemu nie wykonano tomografii, lub chociaż tego badania bakteriologicznego o które prosiłam, jednak Pan dr tak się wykręcał, że w końcu zaczął opowiadać mi o epidemii wśród polskich świń hodowlanych. Nie polecam, uważam że lekarze wykazali się kompletnym brakiem kompetencji i boję się o życie moich pozostałych zwierząt. Za cały ten cyrk zostawiłam tam ponad 1200zł

Źródło opinii: med24.pl

Grażyna Ś. avatar
Grażyna Ś.

Moja 16-letnia jamniczka od lat ponad dziesięciu jest pacjętką tej kliniki. Bardzo sobie cenię doktora Piotra Nowickiego, który zawsze w trudnych chwilach nam skutecznie pomaga. Doktor Nowicki jest przyjaznym lekarzem, który zawsze wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na wszystkie zadawane pytania pytania.

Źródło opinii: med24.pl

Była_klientka avatar
Była_klientka

O nie jest klinika dla zwierząt tylko fabryka pieniędzy ! naciągacze przez duże N, zero powołania do pracy. zdarzają się mili lekarze, ale to rzadkość i niekoniecznie idzie w parze z jakością leczenia. po zabiegu mojego psa inna wersję dalszego postępowania usłyszałam od anestezjolog i całkiem inna od lekarki. bezmyślnie i niemalże na siłę wciskają leki, nie informując o możliwych powikłaniach ani o profilaktyce jaką przy nich stosować, nie mówiąc już o tym, że przepisują je bez jakiegokolwiek zastanowienia. bo przecież nie chodzi o zdrowie zwierzaka tylko żeby jak najwięcej zostawić u nich pieniędzy ;/ dodam, że nie jest to tylko moje zdanie, ale i wieeeelu osób wypowiadających się raz, że w Internecie, ale również wśród psiarzy - wszyscy unikają tego miejsca jak ognia. Nie raz można było być świadkiem jak ktoś na oczach poczekalni robił dziką awanturę dyrektorowi, że prawie uśpili mu psa/kota/etc zupełnie bez powodu!!! to SKANDAL. mój pies prawie przez nich ogłuchł, a przez brak podejścia stał się agresywny przy obcym dotyku. nie wiem jakim cudem ta klinika jeszcze funkcjonuje, ale cóż.. NIE polecam. nie nie i jeszcze raz nie. a zwłaszcza "dr" wróblewskiej, która poza powyższymi zarzutami chyba nigdy nie słyszała o delikatności i wyczuciu.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

A.j. avatar
A.j.

Ja nie wiem, kto wypisuje takie bzdury..ludzie, zwierząta czasem umierają, czasem się nie uda, powikłania zawsze moga się zdarzyć. Leczę tam swoje koty i psy, tam uratowano mojego kota z silnym zatruciem wątroby gdzie w innej lecznicy w latchorzewie skasowali prawie 2 tysie a na koniec kota chcieli mi uśpić !!

Leczę tam kota z pnn, nikt mnie nie naciąga na nic, a czasem mam wrażenie że koszta są zaniżane. Składałam tam łąpę bezdomnej suki i też mam wrażenie, że chirurg policzył mniej. Ja jestem bardzo zadowolona, i chyba nie tylko bo wystarczy każdego jednego dnia się tam przejść to cała poczekalnia zajęta.

Ja bardzo polecm Dr Anitę Wróblewską, prowadzi mojego kota i zawsze wszystko mi cierpliwie tłumaczy, nie naciąga, jak czegoś nie jest pewna idzie do koleżanek i z nimi rozmawia, ja nie wiem skąd te negatywne opinie...

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Gość 3 avatar
Gość 3

W tej przychodni usmiercili mojego ukochanego jamnika.po ostatniej wizycie lekarz widzial, ze coS jest nie tak ja zresztą też.w rezultacie piesek w strasznych mękach umarł w domu.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Rio Caribe avatar
Rio Caribe

Chciałabym serdecznie podziękować za pełnioną opiekę nad naszą sunią Rio Caribe. Standardy w tej klinice są wyższe niż w niejednym szpitalu warszawskim dla ludzi. Bardzo rzetelna, profesjonalna ekipa. Indywidualne podejście do każdego przypadku. Pełna empatia i zrozumienie. Ludzie z powołaniem. Chciałabym to wszystko przekazać osobiście, ale w związku z chorobą naszego psa, ciężko mi przechodzą przez gardło jakiekolwiek słowa, bo od razu się rozklejam. Serdecznie dziękuję. Naprawdę dziękuję...

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Loveli avatar
Loveli

Czytam te nieprzychylne komentarze o tych pieniądzach i podzielę się moimi doświadczeniami. Mój pies przeszedł 2 operacje. Spytałam kiedy mam uregulować należności, usłyszałam : "najpierw zdrowie zwierzaka, a potem pieniążki". Operacje fakt były drogie, ale oni mają profesjonalny sprzęt, a wyniki są od ręki. Mam nadzieję, że w moją niunia wszystko będzie już ok. Panie były dla mnie bardzo przyjemne i wykazały się dużą empatią. Więc ja mam takie doświadczenia.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Alicja avatar
Alicja

Byłam w tej "klinice" 2 razy,po raz pierwszy w 2009 i po raz ostatni w 2014. Arogancja i chamstwo, szczególnie w rejestracji. Żerują na uczuciach ludzi do swoich pupili,liczy się tylko kasa.Jeśli pomogli jakiemuś zwierzakowi,to są to rzadkie przypadki.Mam bardzo dużo znajomych i przyjaciół którzy mają zwierzaki i wszyscy są tego samego zdania co ja.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Andrzej avatar
Andrzej

Miałem to nieszczęście że moja kotka w trakcie rekonwalescencji po operacji w tej klinice trafiła do weterynarza Piotra Nowickiego dwukrotnie. Pani prowadząca kota niestety nie przyjmuje codziennie a kotka musiała przyjmować zastrzyki. Niestety dwukrotnie trafił się Pan Nowicki. Pomimo dobrych rokować i wyników krwi w normie po pierwszej wizycie kot był nie swój, osowiały przestał jeść i wydalać. W kolejnych dniach zaczęło się poprawiać ale na nieszczęście po tygodniu trefiliśmy na zastrzyk znowu do Pana Nowickiego - tej wizyty kotka nie przeżyła. Kot dostał zastrzyk uspokajający którego nie powinna była dostać ( nawet tak ocenili kolejni weterynarze którzy próbowali ją odratować). Kot skonał nie mając władzy w ciele z objawami neurologicznymi prawdopodobnie na zawał na moich rękach. Jak możecie omijajcie BAARDZO SZEROKO.

Podając lek nie było żadnej informacji o skutkach czy możliwych powikłaniach - tylko zdawkowe ( może być ospała). Ten Gość powinien leczyć ziemniaki albo jakieś zboża tam pomyłki mniej bolą pacjentów .... O podejściu dla zwierząt szkoda gadać bo tego brak zupełnie...

Nie daj Boże zostawić tam zwierzę u nich w tym "szpitalu" -całkiem bez opieki. Kot po tym nieszczęśliwym zastrzyku pana NOWICKIEGO musiał zostać na dogrzanie ale nikt nawet nie zajrzał to kota przez kilka godzin.

Chciano mi wydać umierającą kotkę dopiero moje zwróceniu uwagi na to że chyba coś jest z nią nie tak wzbudziło zainteresowanie - próba reanimacji i zgon + oczywiście rachuneczek .. FABRYKA nie lecznica.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Gość 3 avatar
Gość 3

Niestety muszę potwierdzić negatywne opinie o tej Klinice. Dwa tygodnie temu mój 2 - letni jamniczek miał wykonywany zabieg usuniecia jąderka z jamy brzusznej. Historia jest bardzo podobna do tej którą opisywała pani, która oddała kotkę do sterylizacji. Niby zabieg sie udał, a niestety dwa dni po piesek zmarł na skutek wykrwawienia. Również podejrzewali wadę genetyczna układu krzepniecia. Oczywiście policzyli nas bardzo słono (ok. 1500 zł). Nie chcę się zbytnio rozpisywać, bo sprawa jest jeszcze bardzo świeża. Postanowiłam jednak przedstawić całą sytuację Okręgowemu Rzecznikowi Odpowiedzialnosci Zawodowej w Izbie Lekarsko - Weterynaryjnej. Może niewiele to da, ale przynajmniej ktoś obiektywnie oceni czy z pieskiem postąpiono prawidłowo. Ja niestety będę omijać te klinikę szerokim łukiem.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Walendzewicz avatar
Walendzewicz

Polecam klinikę weterynaryjna Pawła Kowalczyka nasz Miło został uratowany i jesteśmy b. wdzięczni. To zespół weterynarzy z ogromnym doświadczeniem. Tylko tutaj przyjeżdżajcie ze swoimi chorymi zwierzętami.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Klientka avatar
Klientka

Polecam serdecznie, profesjonalnie, cena adekwatna do usługi.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Wlaściciele Kapselka avatar
Wlaściciele Kapselka

Dzięki doktorowi Kowalczykowi nasz piesek uniknął operacji. Pozdrawiamy cały personel Kliniki.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Jaro avatar
Jaro

Super Klinika:) Polecam dr Łobaczewską jako okulistkę...przesympatyczna, wszystko starannie tłumaczy, godna wielkiego zaufania.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

E avatar
E

Fantastyczni lekarze, super podejście do zwierzaków:) Pracownicy recepcji rzetelni i bardzo mili. Drogo????? Moim zdaniem ceny są porównywalne do zwykłych gabinetów, a w zwykłych gabinetach nie możną zrobić kompleksowej diagnostyki ....niestety usługi weterynaryjne generalnie nie są tanie. Serdecznie polecam.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

A avatar
A

Może i nie zbyt tanio, ale weterynarze niektórzy są naprawdę świetni i mają bardzo dobre podejście do zwierząt. Polecam.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Paulina avatar
Paulina

Nie polecam. Weterynarz nic nie tłumaczy. Zwierzę umiera na stole operacyjnym nie wiadomo dlaczego....

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Joma avatar
Joma

Fajna, miła troche drogo

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Robi avatar
Robi

Byłam raz i szczerze mówiąc nie wybieram się tam po raz drugi. chyba, że do specjalisty.

Jest to najbliższa lecznica dla nas, dlatego raz zaryzykowałam i tam poszłam z Bercią, tylko dlatego, że przed moim wyjściem do pracy zaniepokoiło mnie jej zachowanie - trzecia powieka, przymrużone oko, schowanie się w budce. w lecznicy długo nie czekałam na konsultację. lekarka i praktykantka (chyba) obejrzały małą, stwierdziły, że to uszkodzenie rogówki. wypisały mi krople do zakrapiania i lekarka zleciła praktykantce zrobić zastrzyk (już teraz nie pamiętam czy sam przeciwbólowy czy coś jeszcze). praktykantka już zabierała się do zrobienia zastrzyku, kiedy ku mojemu przerażeniu, lekarka w ostatniej chwili ją powstrzymała i pokazała jej buteleczkę, z której przed chwilą pobrała preparat do strzykawki. okazało się, że praktykantka wzięła nie ten lek co trzeba. nawet nie chcę myśleć, co to miało być i co by było, gdyby lekarka się nie zorientowała.

Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie, ale to już dzięki naszemu "rodzinnemu" weterynarzowi.

Źródło opinii: forum.miau.pl

Sebastian avatar
Sebastian

Brak kompetencji i wiedzy ze strony personelu, zle diagnozy, ceny kosmiczne a warunki żenujące!!! Lecznica została założona w latach 80tych i od tamtego czasu nic tam się nie zmienilo!!! Nie polecam wręcz odradzam!!!

Źródło opinii: gowork.pl

AstraLis avatar
AstraLis

Nasze psy od wielu lat są pod opieką weterynarzy z tej kliniki i z czystym sumieniem mogę ja polecić wszystkim. Po raz pierwszy byłam tu w 1997 roku i od tamtej pory weterynarze z Bemowa opiekują się naszymi psami - co nie zawsze bywa łatwe. Jak to psy - w końcu chorują i umierają. Nasza pierwsza dalamtynka dzięki tym lekarzom żyła aż 14 lat. Cieszę się z możliwości leczenia zwierzaków w tej klinice i mało prawdopodobne wydają mi się wpisy pełne rozżalenia i niechęci.

Źródło opinii: med24.pl

Tosia avatar
Tosia

Świetna klinika, byliśmy tu wielokrotnie, zawsze dobra, fachowa porada. Dobrzy lekarze, dobry sprzęt. Pomogli naszej dalmatynce żyć dłużej.Dzięki.

Źródło opinii: med24.pl

Gość avatar
Gość

Omijajcie to miejsce z daleka!!!! Niech te słowa będą przestrogą dla ludzi, którzy chcą pomóc swoim pupilom... Bo w konsekwencji trafiając w to miejsce bardziej szkodzimy niż pomagamy!!! Nie maja pojęcia o leczeniu ani podejścia do zwierząt. Ceny z kosmosu, naciagaja na badania zupełnie niepotrzebne. Warunki żenujące jak na te ceny!!! Nie mówiąc już o tym pseudo szpitalu w piwnicy gdzie zwierzęta sa traktowane jak rzeczy nie jak żywe stworzenia, ktore tak samo czują i cierpią jak my... Zwierzęta nie są wyprowadzane, siedzą w malych i ciasnych klatkach bez jedzenia i bez wody!!! Brud, smród i ubóstwo!!! To nie szpital, który powinien leczyć tylko umieralnia!!! Mojego zwierzaka wpedzili do grobu!!! Uważam że należy zgłosić to miejsce i niezwlocznie spowodować jego likwidację!!!

Źródło opinii: med24.pl

Kasia avatar
Kasia

Pojwchałam tak ze swoim pieskiem, leczyłam go w klinice (przeszedł tam operacje usuniecia śledziony) leczyła Go dr.Wróblewska Bardzo dobry specjalista- cudowna kobieta!! Moj piesek gorzej się poczuł, pojechałam w nocy do kliniki zeby standardowo odsączyc płyn z osierdzia( wielokrotnie tak robiliśmy tzn Dr.Wróblewska) tej nocy akurat nie było naszej lekarz. Płyn odsączyła Dr. Katarzyna Dominiuk. Strzezcie sie tej kobiety!!! 30 min od podania "leków" i odsaczenia płynu mój Przyjaciel już nie ŻYŁ!!! wszedł do domu i odszedł na moich rękach... Pozostawiając wielki żal i złość na dr.Dominiuk! Zabiła mi go!! Zabila mojego przyjaciela!!!

Źródło opinii: med24.pl

Pasjonat Zwierząt avatar
Pasjonat Zwierząt

Naciągacze! Wyciągneli ode mnie 3 tysiące i po dwóch operacjach pies dostał paraliżu i zaczął bardzo krwawić zarówno z rany jak i z odbytu. Oczywiście lekaże twierdzili że tak ma być i że to samo przejdzie ale tak się nie dzieje i nie wiem co mam dalej robić z biednym zwierzakiem. Napewno już nigdy tam nie wrócę nawet ze zwierzakiem najgorszego wroga. Radzę aby wszyscy omijali to miejsce z daleka.

Źródło opinii: med24.pl

JS avatar
JS

Fatalne pod względem fachowym. Chirurg (kobieta), która nie ma pojęcia o podstawach antyseptyk nie wymaga komentarza.Wiem cos o tym bo sam jestem lekarzem. JS

Źródło opinii: med24.pl

Patryk avatar
Patryk

Dołączam się do negatywnych opinii - niemiła obsługa, bardzo wysokie ceny!!! Warunki fatalne, szczególnie w gabinetach w piwnicy. Ludzie i zwierzaki tłoczą się w poczekalni. Lekarze weterynarii obcesowi, zero podejścia do pacjenta i jego opiekuna. Liczy się tylko wyciągnięcie jak najwięcej pieniędzy. Nie polecam!!!

Źródło opinii: med24.pl

Joanna avatar
Joanna

Z tą kliniką związana byłam przez ok. 11 lat, co roku jeździliśmy z kotką na "przegląd", a gdy pod koniec swojego długiego życia zachorowała, bywaliśmy tam nawet codziennie na kroplówkach i innych badaniach. Zaznaczyłam opinię jako "neutralną", bo różnie bywało. Aż do choroby kotki nie mieliśmy lekarza prowadzącego, bo w sumie nie było czego prowadzić. Jedyne, o co mam żal, to że dopóki kotka była zdrowa, nikt nie zalecił zrobienia morfologii, chociaż doskonale wiedzieli, ile kocica ma lat i że bywa u weta tylko raz w roku (pierwsza morfologia - 18 lat, gdy straciła wzrok), a my nie wiedzieliśmy, że trzeba - to było nasze pierwsze i jedyne zwierzę. Potem trzeba przyznać, że już się nią zajęli dobrze jeśli chodzi o badania itd., nauczyli samodzielnie podawać kroplówki, abyśmy nie musieli codziennie przyjeżdżać, dostaliśmy numer prywatny do naszej pani doktor. Gdy nadeszło najgorsze i trzeba było kotkę położyć do snu, bez problemu wydali nam jej ciałko. Czy wróciłabym do tej lecznicy? Sądzę, że tak. Byłabym jednak bardziej ostrożna w wybieraniu weterynarza. Szczególnie pozytywnie zapamiętałam jednego wysokiego, czarnowłosego mężczyznę ok. czterdziestki, który jako jedyny wpadł na pomysł, że kicia może mieć problemy z tarczycą - co po USG okazało się prawdą.

Źródło opinii: med24.pl

Marta avatar
Marta

Pracują tu bardzo dobrzy specjaliści, ze świetnym podejściem do zwierząt. Podczas rutynowego badania okazało się, że konieczna jest operacja naszej kotki, lekarze błyskawicznie podjęli decyzję i przystąpili do zabiegu. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania, widzieliśmy jak czułą opieką otoczone są zwierzęta w szpitalu, personel cały czas ich dogląda, rozmawia z nimi. Nasza kotka po operacji jest zupełnie innym zwierzakiem, wesołym, chętnym do zabawy, odzyskała apetyt i widać że jest szczęśliwa. Bardzo dziękujemy doktorowi Kowalczykowi, anestezjologom i całemu zespołowi przychodni Bemowo za trafną diagnozę, leczenie, atmosferę i opiekę.

Źródło opinii: med24.pl

yaris avatar
yaris

Czuję się w obowiązku stanąć w obronie. Spotkałam, niestety, weterynarzy, którzy nie powinni się zajmować tym fachem. Na SGGW doprowadzili do śmierci mojego mlodego psa, bo codziennie na dyżurze jest kto inny i mówi co innego aż jest za późno. W ursynowskiej klinice wyłudzono ode mnie pieniądze na operację dla psa, który umierał i zamiast spokojnie zasnąć, umarł w agonii na moich rękach. Jedno, czego się nauczylam, to, że nie chodzę do lecznicy, tylko do lekarza. Z moim psem chodze obecnie do dr. Kowalczyka i nigdy nie uwierzę, że prowadzi tę lecznicę dla kasy, bo jestem, po tych wszystkich przejściach, najbardziej poschizowaną i upierdliwą klientką jaką można sobie wyobrazić, a jednak zawsze mogę liczyć na telefon zwrotny, jeśli mam problem i prawdziwą troskę. Bardzo współczuję wszystkim, którzy się zawiedli, mogę tylko od siebie powiedziec, że jeśli mam wątpliwości, to zasięgam opinii innego lekarza. Ale jak na początku, do tej pory spotkałam sie na Bemowie tylko z profesjonalizmem, no, może niektóre osoby z recepcji powinny wykazać się wiekszą empatią. Dla jasności, nikt mi nie płaci, nie mam powiązań, na ewentualne pytania chętnie odpowiem mailem.

Źródło opinii: med24.pl

Greg avatar
Greg

Mam psy od 30 lat. Byłem w wielu zakładach weterynaryjnych w Warszawie przez ten czas. Małych, wiekszych, kombinatach takich jak ten ale nigdy nie spotkałem takiego dna. Po kolei: 1. Dodzwonienie się tam to wyższa szkoła jazdy 2. Poczekalnia upokarzających rozmiarów. Ludzie: stojący, tłoczący się, zwierzęta leżące na podłodze byle gdzie. Na środku idiotyczny piec - nie wiadomo po co. Na Bemowie są problemy z ogrzewaniem pomieszczeń ? 3. Bajzel w rejestracji. Wizyta umówiona telefonicznie, szukanie w komputerze co jak 5 minut. 4. Pracownia RTG i gabinety zabiegowe w piwnicy. Schody do piwnicy wąskie i ŚLISKIE. Co się tam dzieje w zimie gdy są mokre aż trudno sobie wyobrazić. Upadek podczas transportu chorego zwierzęcia i poważne obrażenia bardzo prawdopodobne. 5. W piwnicy SMRÓD NIEWYBRAŻALNY. To nie przesada. 6. W piwnicy ludzie i zwierzęta czekający na zabieg znowu w tłoku w upokarzających warunkach. Podłoga śliska jak lodowisko 7. Na moich oczach psu podano "głupiego jasia" przed zrobieniem RTG. Gdzie ? W korytarzu w piwnicy na podłodze ! Tam leżał ! Obok kucali właściciele i anestezjolog. Bezwładny język zwierzęcia leżał na podłodze ! To się kłóci z jakimikolwiek zasadami higieny i kultury. 8. Ceny: kosmos: wizyta u lekarza 100 zł. jakość 1/100 9. Odbiór wyników badań: musisz się upomnieć o kopię bo pamiętają tylko o kasowaniu pieniędzy. O samej jakości usług lekarskich nie będę się wypowiadał. Byłem 2 razy i więcej tam moja noga nie postanie. Ja i moje zwierzę za własne pieniądze czuliśmy sie totalnie upokorzeni. Posumowując: kombinat nastawiony na wydojenie jak najwiekszych pieniędzy. UNIKAĆ

Źródło opinii: med24.pl

Właścicielka Rio Caribe avatar
Właścicielka Rio Caribe

Chciałabym serdecznie podziękować za pełnioną opiekę nad naszą sunią Rio Caribe. Standardy w tej klinice są wyższe niż w niejednym szpitalu warszawskim dla ludzi. Bardzo rzetelna, profesjonalna ekipa. Indywidualne podejście do każdego przypadku. Pełna empatia i zrozumienie. Ludzie z powołaniem. Chciałabym to wszystko przekazać osobiście, ale w związku z chorobą naszego psa, ciężko mi przechodzą przez gardło jakiekolwiek słowa, bo od razu się rozklejam. Serdecznie dziękuję. Naprawdę dziękuję... właścicielka Rio Caribe

Źródło opinii: med24.pl

Agnieszka avatar
Agnieszka

Dr. Sterna kilkanaście lat temu specjalnie został po swoim dyżurze i uratował mojego ukochanego dwuletniego psa. Pies żył jeszcze 15 lat. Niedawno byłam z nowym psem 9 mc bo dziwnie chodził- dr poświęcił nam ponad godzinę. Obejrzał zdjęcia …Więcej

Źródło opinii: google.com

teodor teodor avatar
teodor teodor

Zawsze pomocni, świetnie wyposażony szpital z przytomnym personelem. Dobra opieka nie tylko w awaryjnych sytuacjach. Choć nie jest blisko to wolę jechać z Malwinem tam niż skorzystać z wątpliwych uroków "lokalnego szpitala". Bezpieczne miejsce dla zwierzaków. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Pawel1555 Xxxx avatar
Pawel1555 Xxxx

Nie polecam. Moim zdaniem bardzo slaba opieka, nastawiona na wyciągnięcie od opiekuna psa jak największej ilości pieniędzy, długi czas oczekiwania na wizytę, chaos. Ja omijam już szerokim łukiem.

Źródło opinii: google.com

Marta avatar
Marta

Długo czeka się nieważne jaką godzina Ale lekarze dobrzy konkretni dokladni wyrozumiali

Źródło opinii: google.com

Agnieszka M avatar
Agnieszka M

Wszystko na miejscu: ugs rentgen robią badania. Szpital dla zwierząt. Fachowcy bez dwóch zdań. Jeden minus jest taki że trzeba sobie zarezerwować około 1,5 do 2 godzin na wizytę. Zawsze bardzo duży ruch. Ja traktuję jako ostry dyżur w razie W

Źródło opinii: google.com

Ewelina Pierzecka avatar
Ewelina Pierzecka

Przyszłam z psem na badanie kardiologiczne i pobranie krwi przed 8 rano. W kolejce do kardiologa byłam czwarta. Gdy nastąpiła moja kolej Pani Doktor przyjmowała pacjentów którzy przyszli po mnie. Zapytałam w rejestracji, czy jestem zapisana, tak, mam być następna. Po czym kolejny pacjent kardiologiczny wszedł. Była godzina 10:20. Gdy postanowiłam zrezygnować Pan w rejestracji wmawiał mi, że te psy, które weszły przede mną mogły być na kroplówki, zapominając, że rozmawiałam z tymi ludźmi i słyszałam na co się zapisują, pytali kto ostatni do kardiologa itd. Bardzo zależało mi tego dnia na czasie i dlatego przyszłam tak wcześnie, rozumiałabym przedłużające się badania, ale pomijanie mnie w kolejce i lelceważące traktowanie było bardzo nieprofesjonalne. Przykro mi z powodu tej sytuacji, ponieważ dr Jodłowska zrobiła na mnie wspaniałe wrażenie i chciałam kolejne etapy leczenie realizować w tej klinice.

Źródło opinii: google.com

Jan Kulik avatar
Jan Kulik

Z calego serca nie polecam!!!!!!! Jeśli kochasz swojego albo ogólnie zwierzaki z dala od tego okrutnego miejsca pełnego ludzi łasych na kasę a mających głęboko zwierzęta. Mordownia.

Źródło opinii: google.com

marta sulkowska avatar
marta sulkowska

Leczylam tam swojego psa lekarz ratowal go jak mógł ale byl już stary i niestety tam został uspiony.Dla mnie klinika ok.

Źródło opinii: google.com

Cynthia Weiss avatar
Cynthia Weiss

Usypiają zwierzęta, z których nie ma pieniędzy - tzn. nie są ładnie przywiezione przez właściciela i opłacone. Żałosne.

Źródło opinii: google.com

Rafał Zieliński avatar
Rafał Zieliński

Niestety, ale zawsze trzeba czekać. Za to opieka lekarska na wysokim poziomie

Źródło opinii: google.com

Bogusław Bokłak avatar
Bogusław Bokłak

Prawie zabili mi psa... neurolog S......ki wzial kilkaset zlotych za bledne diagnozy i pseudo leczenie. Piesek mial tak silne zapalenie ucha ze sam u innego lekarza w innej klinice widzialem golym okiem jak ma cale ucho zaropiale... a pan pseudo dr nie widzial z otoskopem i jeszcze kazal robic dodatkowe badania! Przestrzegam jesli zalezy Wam na Waszysz czworonogach!

Źródło opinii: google.com

Syla2741 avatar
Syla2741

Poniżej krytyki, naciągają na koszty, mąż pojechał z umierającym psem wykonano badania krwii które robiliśmy tydzień wcześniej w przychodni macierzystej,zrobiono kroplówkę i usg( podobno )ponieważ ani opisu ani badania nie otrzymaliśmy skasowano nas na 330 zl widząc że jesteśmy w stanie oddać ostatni grosz na ratowanie życia Koksa,pies po wizycie nawet się nie obudził został przywieziony do domu o 20 o 22 już nie żył dobrze że odszedł we śnie to cały zysk z wizyty w tym przybytku

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Piotrowicz avatar
Krzysztof Piotrowicz

Profesjonalne podejście, pupil otrzymał doraźną pomoc i dalsze leczenie. Lekarze sympatyczni, przyjaźni. Udzielają pełnej informacji jak dla laika.

Źródło opinii: google.com

Marta Struś avatar
Marta Struś

Bo bardzo złych doświadczeniach u innego weterynarza tutaj zaczęłam odzyskiwać wiarę, że istnieją też Ci dobrzy :)

Źródło opinii: google.com

Rafał Rusnak avatar
Rafał Rusnak

Naciągacze. Zamiast uczciwie powiedzieć, że kotek jest w stanie nie do odratowania naciągneli na obserwację , badania i skasowali prawie 400zł za swoje "leczenie" po czym zalecili eutanazję u nich za kolejne 100 zł. NIE POLECAM. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Źródło opinii: google.com

Monika Nowak avatar
Monika Nowak

Najgorsza klinika w jakiejkolwiek bylam! Morduja zwierzeta, stawiaja bledne diagnozy, podawaja srodki na calkiej inne choroby na ktore zwierze choruje. Nikomu nie polecam chyba ze zycie ich pupilow nie ma dla nich znaczenia!

Źródło opinii: google.com

Emilia Skerczynska avatar
Emilia Skerczynska

Czynne 24h.Wszystkie badania na miejscu. Lekarze naprawdę znają się na swojej pracy.

Źródło opinii: google.com

Paulina Sieczkarek avatar
Paulina Sieczkarek

Polecam w 100% , jedyna lecznica całodobowa w Warszawie, która bez problemu przyjęła nas z liskiem syberyjskim o godzinie 1:00 w nocy, nie tłumacząc się tak jak pozostali, że zajmują się tylko kotami i psami. Lisek nasz był konający. Panie weterynarz w bardzo szybkim czasie rozpoznały problem i zaczęły walkę o życie naszej Lulu. Lisek w szpitalu miał zapewnioną cudowną opiekę, po 3 dniach wróciła zdrowa do domu:) Wypis jaki dostaliśmy był zdumiewający, opisane zachowanie Lulu podczas pobytu oraz szczegółowe opisy badań jakie miała, nawet człowiek w szpitalu nie ma przeprowadzonych tak szczegółowych i tak obszernych opisów do badań jak w Klinice na Bemowie Dziękujemy jeszcze raz z całego serca za uratowanie życia naszej dziewczynce :)

Źródło opinii: google.com

Czarek Piotrowski avatar
Czarek Piotrowski

Fabryka lecznictwa zwierząt. Lekarz zajmuje się kilkoma psami jednocześnie. Przy takich cenach to trochę słabo.

Źródło opinii: google.com

Diabolina Diabolina avatar
Diabolina Diabolina

Ceny jak z kosmosu. Wiecznie kolejki brak jakiej kolwiek organizacji w przyjmowaniu pacjentów . Weterynarze strasznie naciągaja na zbędne usługi. Po odmowieniu zbędnych szepien wmawianio mi , że zaniedbuje moje zwierzaki .

Źródło opinii: google.com

Ada Miecznikowska avatar
Ada Miecznikowska

Pół roku temu byłam z kotką z dość specyficznym problemem. Nie dość, że w recepcji spotkałam się z wzrokiem pełnym politowania i totalnym zdziwieniem ze strony personelu (no jak to, po co z kotem do ortopedy?), to jeszcze przez panią doktor zostałam obwiniona o problemy ze stawami mojej kotki. Nic konkretnego się nie dowiedziałam, a jeszcze dostałam lek niby przeciwzapalny i przeciwbólowy, który nie dość, że w ogóle jej nie pomagał, to okazuje się nieobojętny dla zdrowia. Nigdy tam nie wrócę.

Źródło opinii: google.com

Piotr Płociak avatar
Piotr Płociak

Komplet specjalistów i bardzo pomocnych lekarzy weterynarii. Doskonała opieka i w końcu poprawna diagnoza dolegliwości mojego zwierzaka sprawiły, ze od dziś jest to weterynarz na zawsze!

Źródło opinii: google.com

Anna Fronczykowska avatar
Anna Fronczykowska

Przede wszystkim czynna 24 godziny. W klinice można zrobić wszystkie badania i zabiegi, bardzo przyjemny i wykwalifikowany zespół medyczny.

Źródło opinii: google.com

Maria avatar
Maria

Fantastyczny,profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek którym dziękuję za uratowanie życia mojego psa Dyzia.Dobrze by było żeby w ludzkich szpitalach była taka opieka jak w tej klinice dla zwierząt. :-)

Źródło opinii: google.com

Radek Jaromin avatar
Radek Jaromin

Duży ruch świadczy o doświadczeniu i wysokiej jakości. Polecam weterynarzy w tym miejscu

Źródło opinii: google.com

Natalia Dumańska avatar
Natalia Dumańska

Obsługa miła i pomocna. Dużo fachowców o czym świadczą częste kolejki, co jest chyba jedynym minusem.

Źródło opinii: google.com

Tomasz Bobik avatar
Tomasz Bobik

Znają sie na zwierzątkach jak nikt na bemowie

Źródło opinii: google.com

Adam R avatar
Adam R

Klinika ok. Lekarze też. Jest ok jak na takie miejsce

Źródło opinii: google.com

A.T. Z. avatar
A.T. Z.

Beznadziejna klinika. Pies był przed 8:00 już na rejestracji po czym przychodziły kolejne psy i były wpuszczane przed. Stracony dzień. Nie polecam

Źródło opinii: google.com

Roberto Hongo avatar
Roberto Hongo

Bardzo dobre serwis. Polecam!!!

Źródło opinii: google.com

Zbigniew Pieśniak avatar
Zbigniew Pieśniak

Czynne także w weekendy. Rzeczowo, sprawnie. Największym plusem jest to, że codziennie wykonują operacje, co w wypadku poważniejszych wypadków pozwala ograniczyć cierpienia zwierzaka.

Źródło opinii: google.com

Paulina Kaszyńska avatar
Paulina Kaszyńska

Masówka... Pani doktor zostawił chorego psa bez lekow, ani zadnej konkretnej pomocy. Pies dusil sie z powodu wielkości migdałów (zapalenie migdałów). Gdyby nie pomoc z lekarzy z przychodni na ul. Gdanskiej z pieskiem byloby bardzo zle. Nie polecam.

Źródło opinii: google.com

Marcin Drewnik avatar
Marcin Drewnik

Niezbyt przyjemne miejsce, dość brudno, spore kolejki - najważniejsze jednak, że czynne całodobowo. W sytuacjach podbramkowych, są niezastąpieni w ratowaniu zwierzaków.

Źródło opinii: google.com

Piotr Kremiec avatar
Piotr Kremiec

Miły i rzeczowy personel, świetnie zaopatrzony sklep, często przyjeżdżam po karmę dla zwierzaków.

Źródło opinii: google.com

Dorota Lenicka avatar
Dorota Lenicka

Profesjonalna i rzetelna opieka nad pupilem. Możliwość wykupienia doby szpitalnej w razie potrzeby. Klinika posiada potrzebny sprzet np. RTG, USG. oraz szeroki zakres uslug : zabiegi, operacje i hospitalizacja.

Źródło opinii: google.com

Paweł Sawicki avatar
Paweł Sawicki

Polecam super socjalistów. Mili i uczciwi. Tłumaczą wszytko dokładnie.

Źródło opinii: google.com

Luk Luk avatar
Luk Luk

Profesjonalnie, ale poziom cen raczej górna półka

Źródło opinii: google.com

ewa dąbrowska avatar
ewa dąbrowska

Polecam dr.Marcinskiego (USG)

Źródło opinii: google.com

Piotr Gajos avatar
Piotr Gajos

Fachowa obsługa Ale duża kolejka

Źródło opinii: google.com

Marcin Szczepanski avatar
Marcin Szczepanski

Pies miał wycinaną śledzionę, na której miał guz wielkości 12x13 cm. Operację wykonano błyskawicznie. Udzielili nam odpowiedzi na wszelkie nasze pytania, niekoniecznie sensowne Pies ma się świetnie. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Jacek FL avatar
Jacek FL

Mieszane uczucia. Czekałem 10 minut z konającym psem na rękach bo Pan najpierw musiał wypełnić ankietę w komputerze. W stanach ciężkich nie powinno tak to się odbywać. Lekarze oddani i dobrzy.

Źródło opinii: google.com

Urszula Sobczynska avatar
Urszula Sobczynska

Świetni lekarze tu przyjmują, kompetentne i empatyczne podejście do zwierząt.

Źródło opinii: google.com

Małgorzata Nowak avatar
Małgorzata Nowak

Najlepsza lecznica w Warszawie

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Zmarzlik avatar
Krzysztof Zmarzlik

Bardzo dobra klinika wet

Źródło opinii: google.com

Andrzej Dymkowski avatar
Andrzej Dymkowski

Dobra klinika dla zwierząt

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Denis avatar
Krzysztof Denis

Polecam

Źródło opinii: google.com

Ika Ika avatar
Ika Ika

Wspaniała klinika i lekarze, a szczególnie Pan Doktor Jacek Sobczyński. Podejście do zwierzęcia oraz do ludzi na bardzo wysokim poziomie. W każdej chwili można uzyskać poradę i niezbędne informacje. Nasza Sunia bardzo ciężko zachorowała z dnia na dzień przestała chodzić. Była to bardzo ciężka choroba atakująca mięśnie i nerwy. Leczenie trwało bardzo długo jednak przy naszej motywacji oraz pomocy Doktora Jacka Sobczyńskiego udało się wyleczyć Sunie, która nie chodziła przez 2 miesiące. Teraz już jest wszystko ok, Sunia biega i skacze. Dziękujemy raz jeszcze Panu Doktorowi Jackowi Sobczyńskiemu za uratowanie naszej Suni.

Źródło opinii: google.com

Marzena Lipecka avatar
Marzena Lipecka

Pełny profesjonalizm

Źródło opinii: google.com

Jan avatar
Jan

Calodobowa klinika specjaliści profesorowie z SGGW. Jak nie poradzą sobie w małej przychodni odsylaja na bemowo. Bo tam mają doświadczenie i znakomita obsadę

Źródło opinii: google.com

Natalia Nowacka avatar
Natalia Nowacka

W styczniu 2016 trafiliśmy do Kliniki z bardzo poważnie chorym kotem leczonym od kilku dni w innych przychodniach bez skutku, składu i ładu. To zespół lekarzy tutaj przejął się stanem zwierzęcia i postawił trafną diagnozę. Szczególne podziękowania dla troski dr. Kowalczyka i dr Marcińskiego, kot po pobycie w szpitalu, i intensywnym leczeniu w domu, obecnie (4,5 miesiąca później) miewa się bardzo dobrze. Dziękuję. Jest to klinika całodobowa, więc ceny wyższe, lekarze dyżurujący się zmieniają.

Źródło opinii: google.com

Dominika Dzięcioł avatar
Dominika Dzięcioł

Żeby każdy weterynarz miał takie podejście...

Źródło opinii: google.com

MK MKK avatar
MK MKK

Profesjonalna klinika - kompetentna pomoc przez z całą dobę.

Źródło opinii: google.com

Jacek Wieczorkowski avatar
Jacek Wieczorkowski

Niedaleko i dobre warunki dla pupili

Źródło opinii: google.com

Gość avatar
Gość

Obsługa recepcji bardzo mila.Nigdy nie czekałam w kolejce tyłka wchodziłam na umowiona godzine.Ogólne wrażenie dobre może poza widokiem tych wszystkich psów po badaniach czy zabiegach które leżą na korytarzach na podlodze z kleczacymi przy nich właścicielami.Wszyscy " na kupie" Czasem trudno przejsc korytarzem.Fajne jest to ze wlaściciel moze być przy psie. Co do lekarzy.Bylam u jednego na czterech wizytach.Duzy niespodziewany problem.Kilka roznych lecznic wczesniej.Autorytet.trafilam tam z polecenia.Niby ok.Milo choc zwiezle i poszczednie w slowach.Niestety bez efektu i konkretnej diagnozy.pies kilka razy badany ale w sedacji skupiono sie wylacznie na jednym a potem gdy trzeba bylo ocenic cos innego lekarz stwierdzil ze pies jest spiety i trudno mu ocenic wiec nie jest w stanie ocenic.Tyle ze choc uczciwe.Ale mozna bylo psa zbadac calosciowo wizyte wczesniej gdy zostal zwiotczony i uspokojony. To dla mnie niezrozumiale.Potem diagnostyka na chybil trafil bez pewnosci co do miejsca problemu- choc rozumiem ze czasem ustalenie jest trudne. To ja zwracalam uwage lekarza na rozne sprawy min ze u psa widac oslabione miesnie konczyny ze mam zdjecia rtg na ktorych cos mi wydaje sie podejrzane. To chyba nie tak powinno wygladac.W koncu probowalam w roznych miejscach.Wiele km przejechalam do slawy wsrod lekarzy i skonczylo sie na niczym.Wydalam 120 zl na usg 2× 70 na kontrole i 380 uslugi wet ( sedacja badanie iniekcja dostawowa) Zrozpaczona dopytywalam o mozliwosc jakiejs sensownej diagnostyki TK MRi Tu chociaz nie bylo naciagania na koszty.Uczciwa sugestia ze w niektorych sprawach ortopedycznych te bad sa słabo rozwiniete tzn nie ma dobrze opisujacych je specjalistow.Dwie ostatnie wizyty mnie rozczarowaly choc przebiegly milo i ogolny odbior byl raczej pozytywny.Pierwsza to bad swiadomego psa bo zbyt krtotkim oczekiwanym efekcje zastrzyku.Pies spiety zdenerwowany.Wiadomo bylo jaki bedzie efekt.Kolejna wizyta by zbadac psa w sedacji i ewentualnie zrobic bad rtg kontrolne.Jechalam ponad 200 km by pies nie zostal powtornie uspiony do badania.Moze i dobrze bo w sumie w rtg raczej wiele zmienic sie nie powinno w ciagu 2 mc.Tyle ze stracilam czas ktory jak okreslil lekarz jest tu istotny.I dlatego umowil mnie na wizyte kontrolna na ktorej nic sie nie wyjasnilo a ja zostalam ""przekazana" do innej lecznicy.I tu to juz sie zdenerwowalam.Skoro tak to zadzwonilam by sie umowic.Termin bardzo odlegly mimo syt w ktorej zostalam przekierowana.Pani w recepcji zero empatii.Wyjasnialam jej o co chodzi i jak co wyglada ale nawet nie zamierzala ruszyc tylka i zapytac lekarza jak postapic. Co ciekawe chodzilo o dosc drogie badanie i kwalifikacje do niego.Zapropnowala mi konsultacje emailowa za 120 zl.Pies konsultowany czterokrtotnie u slawy ortopedii i to bezposrednio , przekazany do innej lecznicy celem wykonania konkretnych badan a paniusia propnuje mi konsultacje emailowa do badania za ponad 2000 zl!!!!!!!!! Zalosne.Nie wiem co powiedzialby na to wlasciciel tej kliniki chyba ze taka jest tam procedura wiadomo w zwiazku z jakim efektem oczekiwanym. To slyszalam stale.Prosze pani.Bede u was na badaniu.Mam daleko wiec moze udaloby sie polaczyc te dwie sprawy i lekarz obejrzalby wyniki i zakwalifikowal psa do dalszych dzialan lub nie. Odpowiedz. My takich dzialan nie praktykujemy. Za to swietne sie sprawdzaja konsultacje emailowe.Jakim trzeba byc baranem lub naciagaczem zeby cos takiego powiedziec.Osobiste bad psa przez autorytet w ortopedii nic nie wnioslo a tu taki swietny pomysl.Chyba powinni sie zastanowic z kim wspolpracuja.Powiem tak.Stracilam cenny czas ktorego uplyw dziala ze szkoda dla psa.I zostalam z niczym mimo polecenia mi innej lecznicy.Wspolpraca i tego typu przekazywanie pacjenta powinny wygladac zupelnie inaczej.Reszta.Nie mozna sie przyczepic.Lekarz bad psa na podlodze z nim pewny siebie widac ze starajacy sie.....Ale jestem zawiedziona i rozczarowana.

Źródło opinii: wet-opinia.info

katarzyna grabowska avatar
katarzyna grabowska

Od 10 lat bywam w tej klinice-pierwszy raz był tragiczny, kot umierający na raka - przerzuty- potraktowano nas lepiej niż w szpitalu dla ludzi, z troską i zrozumieniem. Od tego czasu, gdy dzieje się coś z moimi kotami, staram się korzystać z pomocy "Bemowa", zawsze udzielana jest fachowa i serdeczna pomoc. Wcale nie jest tak drogo- są droższe z gorszym wyposażeniem.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Irena Smigasiewicz avatar
Irena Smigasiewicz

Bardzo dobra klinika ,doskonali lekarze .Jak mam jakiś poważny problem jadę tam bezpośrednio by nie tracić cennego czasu

Źródło opinii: google.com

Luśka avatar
Luśka

Nie polecam, nawet wrogowi. Wczoraj wieczorem byłam tam z moją suczką seniorką. Objawy neurologiczne, widoczne na pierwszy rzut oka, a lekarz stwierdził zapalenie gardła. Dziś rano, w innej lecznicy, okazało się, ze sunia ma udar. Tam liczy się tylko kasa i nic więcej.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Litera Cafe avatar
Litera Cafe

Bardzo dobra i profesjonalna klinika, pacjenci zadowoleni!

Źródło opinii: google.com

Nafre126 avatar
Nafre126

Uratowali stacha

Źródło opinii: google.com

Kasia Garbarska avatar
Kasia Garbarska

Profesjonalnie

Źródło opinii: google.com

Jacek Wolski avatar
Jacek Wolski

Całodobowa pomoc. Skutecznie. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Moonana Moon avatar
Moonana Moon

Fajna całodobowa klinika dla zwierząt z dobrymi cenami.

Źródło opinii: google.com

Mikołaj Bury avatar
Mikołaj Bury

Całodobowa opieka, Dobrze wyposażona klinika

Źródło opinii: google.com

patrycja brzezińska avatar
patrycja brzezińska

MORDERCY A NIE LEKARZE WETERYNARI. przyjechalam ok 22 ze swinka liczac ze chociaz podaja srodki przeciwbolowe bo malenka zwijala sie z bolu, bardzo cierpiac. pani wysmiala mnie przy wszystkich i odmowila pomocy zwierzeciu bo oni TYLKO KOTKI PIESKI. tak sie zachowuje lekarz? rozumiem ze wedlug Pani srodek przeciwbolowy moglby ja zabic dlatego nie podjela sie pani pomocy zwierzeciu? Kurestwo a nie pomoc, tak wyglada opieka w tej klinice. LICZY SIE TYLKO HAJS NIC WIECEJ, niech te babsko wie ze malenka cierpiala 8 godzin az w koncu odeszla, jest ta baba wspolwinna jej smierci. Jak pomoc cierpiacemu zwierzakowi sie nie podoba to moze czas zmienic profesje? z tego co wiem jak robic zastrzyk i w jakich proporcjach ucza na studiach, aczkolwiek babie sie najwidoczniej nie chcialo ruszyc dupy bo 22 i czas kawusie zrobic. WSTYD !!!!!!!!

Źródło opinii: google.com

Marek zeg avatar
Marek zeg

Omijajcie tę "klinikę" !!!!. Nigdy w życiu nie pozostawiajcie tam zwierzaka w tym ich pseudo - szpitalu w piwnicy. Mój nie przeżył a nic mu nie dolegało co zagrażałoby jego życiu. Do tego ceny z kosmosu.

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Mazurek avatar
Katarzyna Mazurek

Zawsze pomogli moim psom.

Źródło opinii: google.com

Mariusz Kamiński avatar
Mariusz Kamiński

Biorą sie za coś czego nie ogarniają. Trzymać sie z daleka.

Źródło opinii: google.com

Piotr Wojciechowski avatar
Piotr Wojciechowski

Właściwe osoby na właściwym miejscu

Źródło opinii: google.com

Kamil Ddd avatar
Kamil Ddd

Najgorsza klinika w mieście!

Źródło opinii: google.com

Cezary Skweres avatar
Cezary Skweres

Mają bardzo dobre podejście do swoich pacjentów

Źródło opinii: google.com

Michal Klimek avatar
Michal Klimek

Lekarze z powolania

Źródło opinii: google.com

gorzyga Iksiński avatar
gorzyga Iksiński

Fatalnie podejście do zwierząt. Nie polecam.

Źródło opinii: google.com

Joanna Barabasz avatar
Joanna Barabasz

Widzę, że opinie skrajne. Ja dodam tą wysoką. Na pierwszy rzut oka "fabryka". Kolejka a właściwie trzy, ruch, zapisy, mnóstwo ludzi. Trafiłam tu w sobotę w nocy z kotem. Zator. Od razu mi powiedziano, że rokowania są żadne. Kot po podaniu lekow zostal w szpitalu (inkubator) prawie dobę. Gasł w oczach. Zrobiono USG ktore wykazalo ogromna wadę serca, ktora jeszcze pogorszyla rokowania. Na moje pytania odpowiadano rzeczowo, poinformowano mnie jak to wyglada w kontekscie historii takich przypadkow. Decyzja o eutanazji byla moja. Kotu w ostatnim momencie towarzyszyly trzy bliskie mu osoby, nie bylo problemu z tym, ze jest nas tyle i ryczymy jak bobry. Pomimo wielkiego ruchu przeprowadzono zabieg spokojnie, taktownie z cierpliwoscia oraz empatią. Dziękuje p doktor, że z pelnym zrozumieniem i wspierającymi komentarzami przeprowadziła nas przez ten trudny moment.

Źródło opinii: google.com

Magda Nazaruk avatar
Magda Nazaruk

Czekałam dziś w kolejce 2 godz i 10 min. Za każdym razem czy bym nie przyjechała o 9 czy o 18 czy 23 stoję w kolejce ( jest za dużo ludzi by usiąść) sama wizyta trwa 15 min wraz z usg. Jak będziecie jechać tutaj -pamiętajcie ze pół dnia wam zabierze czekanie. Trochę irytuje ze za każdym razem spotykamy innego weterynarza i od początku należy tłumaczyć przypadłość psa. Ale maja wszystko na miejscu.

Źródło opinii: google.com

Agnieszka Jadczak avatar
Agnieszka Jadczak

Pan dr.Marciński profesjonalnie i dokładnie przeprowadził badanie usg u mojego psa(BYLIŚMY U NIEGO Z POLECENIA).Wczoraj trafiliśmy do kliniki w nocy 23.30 ponieważ u naszego psa wystąpił straszny ślinotok.Przed nami były 4 pieski a zostaliśmy przyjęci o 3.15.Pani doktor nie potrafiła postawić diagnozy do końca nie wiedziała jakie leki podać.Jednym słowem MASAKRA.

Źródło opinii: google.com

Grzegorz Kędziora avatar
Grzegorz Kędziora

Pan dr Sterna .... kto dał mu tytuł Doktora? Lekarz weterynarii zrobił rtg jednej przedniej łapy 7-mio miesięcznego mojego owczarka niemieckiego w trzech rzutach. Powiedział, że ortopeda tak sobie życzy. Pan Doktor Sterna zabrał fotki gdzieś i wracając po 5-ciu minutach stwierdził, że obie przednie łapki mojego psa są do operacji ........ Na kliszy była tylko jedna łapka ..... OMIJAJCIE Z DALEKA TEGO doktora ..

Źródło opinii: google.com

Renata W avatar
Renata W

Chciałabym bardzo podziękować za opiekę nad moim pieskiem. Został podryziony przez innego psa. Przy okazji zaznaczając abyście wszyscy Państwo uważali na swoje pupile bo "każdy jest nie agresywny". Zajęli się naszym psiakiem fantastycznie nie bagatelizowali jego późniejszej sytuacji. Podejście do psa fantastyczne rozmawiali z nim jak i również z nami. Dostaliśmy wszystkie wytyczne i piesek prawie już zdrowy! Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Piesek już nawet nie boi się tak spacerów a wszystko dzięki temu że była szybka rekacja. Został na obserwacji , -zrobiomu mu prześwietlenia,badania krwi, dostał leki w tym również przeciwbólowe, które naprawdę bardzo mu pomogły w tym czasie. Teraz już został tylko opatrunek! Dziękujemy bardzo za tak sprawna i rzetelną opieką nad naszym zwierzaczkiem. Pierwszy raz byłam w miejscu gdzie naprawdę interesowało ich życie mojego psiaka a nie tylko pieniądze. Zdecydowanie polecam!

Źródło opinii: google.com

Artur Czerwiński avatar
Artur Czerwiński

Solidna placówka, nasze psy przeszły tam już 2 poważne zabiegi, w jednym przypadku operację na jamie brzusznej (połknięcie przedmiotu, pies uratowany), drugi raz odbarczenie wypadniętego kręgu - pies odzyskał władzę w tylnych łapach. Mogę polecić z czystym sumieniem, fakt że przychodnia pracuje całodobowo to dodatkowy atut. Można przyjść i czekać w kolejce albo umówić się na godzinę.

Źródło opinii: google.com

Maciej Król avatar
Maciej Król

Widząc sporo negatywnych opinii chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. 2 sierpnia 2018 moja suczka była sterylizowana w klinice na Powstańców Śląskich. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie, suczka czuje się dobrze. Dziękuję za znakomitą pracę Pań doktor Zberyt i Mostek. Czytając NEGATYWY pamiętajmy, że ta klinika to de facto szpital dla zwierząt gdzie trafiają najcięższe przypadki. Wiele z tych zwierzaków jest nie do uratowania. Kolejki w godzinach wieczornych są dość długie - wszak właściciele zwierzaków z całej Warszawy szukają pomocy właśnie tutaj. Ceny nie są najniższe, ale na pewno nie można mówić o "zdzierstwie". Jeśli mamy do wykonania jakieś drobne sprawy typu szczepienie to jak najbardziej można iść do osiedlowego weterynarza. W sytuacji poważnych przypadków (jak zabiegi chirurgiczne) Klinika na Powstańców jest niezastąpiona. Całodobowa pomoc, specjalistyczny sprzęt, duża obsada doświadczonych lekarzy. Z czystym sumieniem polecam to miejsce.

Źródło opinii: google.com

Michał Pierzchalski avatar
Michał Pierzchalski

Klinika organizacyjnie działa w innej epoce. Nie można się umówić na konkretną godzinę lub chociaż w określonym przedziale (rozumiem, że wizyty mogą się wydłużać). Efekt taki, że czas oczekiwania nawet na proste badanie to dwie godziny …Więcej

Źródło opinii: google.com

Asia Pietrowiak avatar
Asia Pietrowiak

Odradzam wszystkim którzy kochają swoje pupile. Moja Kotka ma rane pod pachą w najgorszym możliwym miejscu i to całkiem obszerną a mianowicie miała bo zmieniłam klinike i zaczęło się jej to ładnie goić. W klinice na powstańców co wizytę kazali jej to smarować oliwą ozonowaną która tylko pogarszają sprawę... A antybiotyku można było zapomnieć bo po co przecież to niepotrzebne xd także z wizyty na wizytę było coraz gorzej a lekarze dalej mówili to samo.. OLIWKA. Nie dość że zdzieraja z ludzi coraz to więcej pieniędzy to jeszcze mają gdzieś zwierzeta. Od 2 tygodni zmieniłam klinike i ranka już się prawie zagoiła to ostatnia prosta :) jeszcze raz ostrzegam przed tym miejscem. To w sumie tyle pozdrawiam wszystkich i zdrówka dla waszych pupili :)

Źródło opinii: google.com

Michał avatar
Michał

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to opinia wystawiona dla konkretnego lekarza, aniżeli całej kliniki. Otóż w dniu wczorajszym postanowiliśmy przyjechać z rocznym kociakiem w stanie niemalże krytycznym (głęboka anemia, wylew w oku, problemy z prawidłowym chodzeniem i utrzymaniem równowagi). Wspomnę, ze wizytę traktowaliśmy jako ostatnią opinię i deskę ratunku (bądź nadziei), ponieważ przez ostatnie 3 tygodnie odwiedziliśmy niezliczone ilości gabinetów weterynaryjnych (internistycznych oraz specjalistycznych). Muszę przyznać, że ze wszystkich tych wizyt, wczorajsza w klinice na Bemowie była zdecydowanie NAJGORSZĄ! Lekarz nawet nie za bardzo był chętny by wyciągnąć zwierzę z transportera i obejrzeć je by jakkolwiek zaopiniować jego stan. Musieliśmy prosic o zważenie, prosić o obejrzenie oka, prosic o obejrzenie nosa, bo lekarz sam z siebie nie kwapił sie by zrobic cokolwiek!!! Na pytania zadawane wyraźnie po to, by byc moze usłyszeć inna opinie usłyszeliśmy, ze odpowiedz na pewno mamy juz w teczce (przyszliśmy z teczka badań kotka, która po naszej 3-tygodniowej walce była dosc pokaźna). Podkreślę - W ŻADNEJ KLINICE BADZ GABINECIE WETERYNARYJNYM W WARSZAWIE NIE SPOTKALIŚMY SIE Z TAKIM ZMANIEROWANIEM I NIECHĘCIĄ DO ZWIERZĘCIA. Na podstawie wczorajszego doświadczenia z tym konkretnym lekarzem - zdecydowanie ODRADZAM. Szczególnie jak ma się zwierzę w bardzo ciężkim stanie.

Źródło opinii: google.com

Carolina Carolina avatar
Carolina Carolina

Nieprofesjonalna obsługa, która wymęczyła nam kotkę :podróżą i stresem...Mieliśmy zgłosić się z kotką na czczo na wizytę. Czekaliśmy na tą wizytę tydzień! Niestety w dniu wizyty kotka uciekła, a więc nie dojechalibyśmy na czas więc zadzwoniliśmy czy warto w ogóle dziś przyjeżdżać skoro mamy spóźnienie, oznajmiono przez telefon, że tak. Kotka nie jadła przez 6h ( tak jak kazano) po czym w klinice Pani doktor spojrzała na wyniki badania które dostarczyliśmy gotowe wraz ze zdjęciem kończyny z innej przychodni, nie spojrzała na kota, nie dotknęła nawet jego nogi jedyne co zrobiła to : umówiła nas na KOLEJNĄ wizytę i zainkasowała za to UWAGA: 130 pln ! Moje pytanie więc brzmi : po co mieliśmy przywozić kotkę na czczo, po co mimo wszystko kazała nam jechać skoro wiedziała, że się nie wyrobi z badaniem i za co wzięła 130 zł ? Za umówienie wizyty? Umawianie wizyt odbywa się przez telefon i to ZA DARMO! Nie polecam i nie wrócę tam. Większa część kadry na urlopie, nie radzą sobie i zdzierają bezczelnie z ludzi pieniądze! WSTYD!

Źródło opinii: google.com

Eleni Cirmirakis avatar
Eleni Cirmirakis

W naszym przypadku klinika sprawdza się w 100%. Czasem ogromne kolejki. Kilku naprawdę oddanych lekarzy.

Źródło opinii: google.com

Lucyna B avatar
Lucyna B

Fantastyczni lekarze, znakomici specjaliści, wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Profesjonalizm, kompetencja, zrozumienie, podejście do pacjenta niespotykane w dzisiejszych czasach. Indywidualne podejście do przypadku. Gdyby w ludzkich przychodniach tak traktowano pacjentów, to miło byłoby chorować.

Źródło opinii: google.com

Kasia Okulska avatar
Kasia Okulska

Miejsce ok. Ale lekarz nie zalecił odpowiedniej diagnostyki dla naszego psa. W innej przychodni weterynaryjnej okazało się, że jest już za późno....

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Bieganska avatar
Katarzyna Bieganska

Cudowne miejsce, w którym pracują naprawdę ludzie z powołaniem - i to wcale nie tylko lekarze, bo pani w recepcji jest również pełna zrozumienia dla nieco rozhisteryzowanych właścicieli, empatyczna i potrafi wywołać uśmiech na twarzy. Po fatalnym leczeniu u poprzedniego weterynarza trafiłam z moją suką chorą na zespół przedsionkowy i porażenie nerwu trójdzielnego pod opiekę pani doktor Joanny Wasyluk i to było najlepsze, co mogło się przytrafić podczas tej ciężkiej choroby. Pani doktor podjęła błyskawiczne działania, które postawiły moją sukę na nogi, cierpliwie tłumaczyła jej stan, wskazywała różne opcje leczenia, nie wzbraniała się (jak poprzedni lekarz) przed konsultacjami u specjalisty - wręcz przeciwnie zaleciła skonsultowanie się z neurologiem w celu ustalenia prawidłowego leczenia neurologicznego. Pani doktor ma ogromną wiedzę, pewną rękę i słucha tego, co mówią właściciele. Dzięki niej po raz pierwszy od początku choroby spłynął na mnie spokój i zyskałam pewność, że pies z tego wyjdzie. Jestem jej bardzo wdzięczna (a także wszystkim paniom pielęgniarkom-technikom weterynaryjnym). Z całego serca polecam klinikę na Bemowie, a przede wszystkim panią doktor Wasyluk.

Źródło opinii: google.com

Mateusz Kolarczyk avatar
Mateusz Kolarczyk

Brak empatii i podejścia do klienta to największa bolączka tego miejsca. Na resztę nie narzekam.

Źródło opinii: google.com

Michal Stuczkowski avatar
Michal Stuczkowski

SZPITAL - OK. Przez dwa tygodnie pobytu naszego zwierzaka widzieliśmy raczej dużo, i słyszeliśmy wiele. Klinika dba o zwierzęta. Widzieliśmy jak biegali by ratować czyjegoś zwierzaka. GABINETY - OK. Bez żadnych uwag. REJESTRACJA/KOLEJKI - faktycznie czasy oczekiwania są dziwne, i na początku mnie to denerwowało. Ale ... przyjmijcie, że jest to szpital, i jak jest problem w klinice to kolejka będzie rosła. I rzeczywiście są różne kolejki. Warto wiedzieć (nie ma info przy rejestracji), że do szpitala też mogą być dwie kolejki.

Źródło opinii: google.com

Anna Ręczajska avatar
Anna Ręczajska

Kompetentny, bardzo miły personel. Dziękuję za opiekę psa i dwóch piłeczek które sunia połknęła.

Źródło opinii: google.com

Piotr Rewucki avatar
Piotr Rewucki

Strasznie długo czekałem ale to był weekend. Strasznie dużo zapłaciłem, ale robota wygląda na porządną. No i to był weekend. Zostałem bardzo dokładnie poinformowany o wszystkim! Pies po narkozie trochę się obraził. Ale można ją zrozumieć...

Źródło opinii: google.com

Renata Kostrzewa avatar
Renata Kostrzewa

Dobrzy lekarze znajacy sie na tym co robia. Nie naciagaja klienta

Źródło opinii: google.com

Barbara Goś avatar
Barbara Goś

Tym wpisem chciałabym przestrzec wszystkich, którzy kochają swoje zwierzęta. 4 lipca zawiozłam suczkę do Lecznica Bemowo na Powstańców Śląskich 101. Suczka była z urazem kręgosłupa. Od 4 do 10 lipca faszerowano ją silnymi środkami przeciwbólowymi. Była tak otumaniona, że wcale mnie nie poznawała. Przez te 7 dni nie zrobiono dla niej nic, ponieważ nie było neurologa który mógłby pojechać na rezonans magnetyczny. lecznica ma 2 neurologów, ale akurat w tym samym czasie obydwaj wyjechali na szkolenie. Kiedy poprosiłam czy w tej sytuacji mógłby ktoś z obecnych lekarzy pojechać z nią na ten rezonans dowiedziałam się, że lecznica i tak mi robi grzeczność wioząc ją na to badanie. Koszt rezonansu to 1150 zł znam inne znaczenie słowa grzeczność. Chciałam dodatkowo pokryć koszty przewozu suczki na badanie. Była w takim stanie, że bałam się ją w ogóle dotknąć, żeby bardziej nie zaszkodzić. Wtedy dowiedziałam się, że to nie przewóz taksówkowy. Osoba decyzyjna pan dr Kowalczyk - właściciel lecznicy, który znał moją suczkę. Ponieważ leczył ją na dolegliwości żołądkowe. Nic dla niej nie zrobił. to był jej 3 pobyt w szpitalu. Zostawiałam w tym szpitalu nie setki a tysiące złotych, bo to nie jedyne moje zwierzę. Jeżeli w tej sytuacji nikt mi nie pomógł to nie jest lecznica tylko firma, dla której liczy się kasa. Suczkę badał profesor Sterna i była możliwość, żeby przeprowadził operacje przed urlopem. Ale nie było rezonansu. Pan dr poszedł na urlop, a mnie wysłano do kliniki małych zwierząt na SGGW do dr Trębacza. pan doktor zrobił operacje i po 2 dniach przewiozłam ją ponownie do lecznicy Bemowo. Otrzymując kartę wypisu zauważyłam, że pan dr Trębacz nawet nie wyznaczył wizyty kontrolnej pooperacyjnej - to chyba nie jest normalne. Lekarze na Bemowie obejrzeli otrzymaną płytkę pooperacyjną jak również wypis. Wiedzieli, że operacja się nie udała, ale w tej lecznicy obowiązuje etyka zawodowa. Wiedzieli, że moja suczka nie ma żadnych szans, ale powiedziano mi, że teraz mam ją rehabilitować. Odebrałam suczkę 18 lipca, bo już nie chciano jej trzymać w szpitalu. Załatwiłam rehabilitacje, ale suczka jej nie dożyła. Zmarła następnego dnia. Odebrałam wrak suczki niemający już żadnych szans i jeszcze do tego z wrzodem w oku, który podobno też wymagałby operacji. Tak więc zrobiono mi grzeczność, która kosztowała 9000 zł i zabito suczkę. Ponieważ nie można mnie bezkarnie oszukiwać zrobiłam suczce sekcje zwłok i skonsultowałam płytkę pooperacyjną z 2 niezależnymi lekarzami. Suczka po tej operacji nie miała szans na życie. Przestrzegam Państwa przed tą lecznicą i pseudo-szpitalem. Proszę też popatrzeć na inne opinie. Zrobili ludziom kochającym swoje zwierzęta wiele krzywdy. Barbara Goś

Źródło opinii: google.com

Robert Kowalski avatar
Robert Kowalski

4 niby osoby przedemna a czekania ponad poltorej godziny gdzie osob wchodzilo znacznie wiecej..Zenada NIE POLECAM

Źródło opinii: google.com

Justa avatar
Justa

Jeżdżę do tej kliniki od 13 lat. Od 2 lat jestem na wizytach co 1,5 tygodnia. Moja kotka ma 18 lat. To właśnie dzięki fachowej opiece oraz wiedzy lekarzy żyje i wciąż ma się nieźle. Ma przewlekłą chorobę, a z racji wieku ciągle coś się przylątuje, mimo to daje radę. Najważniejsza jest szybka reakcja i konsekwencja, przede wszystkim właściciela, bo bez tego nawet najlepszy lekarz może sobie nie poradzić. Owszem są w klinice kolejki i brak miejsca (sami często czekamy min. godzinę), ale trzeba to zrozumieć, bo każdy przypadek jest inny i każdy pacjent chce mieć poświęcony odpowiedni czas. Lekarze zaś są tylko ludźmi i mają prawo być zmęczeni lub nawet czasem niezbyt mili, ale uważam, że podchodzą do swojej pracy z zaangażowaniem. Opieka weterynaryjna nie należy do tanich niestety. Nigdy jednak na nic nie zostałam "naciągnieta", a dotychczasowe leczenie zawsze było prawidłowe. Ja polecam tę klinikę.

Źródło opinii: google.com

Jakub Baranowski avatar
Jakub Baranowski

Nie życzę wam żebyście byli stałymi bywalcami tego miejsca, ale jeżeli wasze zwierzę jest chore, to jest najlepsze miejsce by je leczyć. Kompleksowa pomoc, dostępność 24/7, lekarze którzy kochają zwierzęta to jest właśnie ta klinika. Mam wiele klinik weterynaryjnych które są dużo bliżej, ale zawsze jeżdżę tutaj.

Źródło opinii: google.com

natalia k avatar
natalia k

Strasznie wysokie ceny, brak organizacji, wymeczyli mi psa, który złapał kleszcza 4 zastrzykami, bo Pani nie raczyła go najpierw zważyć i potem po ustaleniu wagi musiała dać kolejne zastrzyki bo dawki były za małe. Nie polecam i Nie skorzystam wiecej.

Źródło opinii: google.com

Iwona Giedrojc avatar
Iwona Giedrojc

Generalnie klinika dobrze wyposażona. Mnóstwo specjalistów i sprzętu medycznego. Niestety kompletnie nie liczą się z funduszami opiekunów swoich pacjentów. Robią miliony badań i lądują w zwierzęta tony leków. Moim zdaniem na wyrost. Po co kotu kolejna kroplówka skoro zaczął jeść i pić normalnie? Na dodatek jedna z Pań uderzyła mojego kota bo mnie ugryzł tłumacząc że jak mu pozwolę na takie zachowanie to będzie grzyl wszystkich a on po prostu był wystraszony kolejnym zaszczykiem!!! Nie chciał mi zrobić krzywdy tylko chciał żebyśmy przestały. Nawet śladu nie było!!! W ogóle nie liczyła się z moim zdaniem na ten temat. Klinikę polecam tylko jeżeli ktoś potrzebuje specjalistycznej wizyty....

Źródło opinii: google.com

Maciej Gasiński avatar
Maciej Gasiński

Nie polecam. Panie doktor wydają na wpół obudzonego psa po narkozie, który ledwo chodzi - bo na jego miejsce w korytarzu już czekają kolejni. Źle diagnozują problem nie robiąc potrzebnych badań, czasami samo zdjęcie RTG nie wystarczy żeby wydać opinie. Jak widać Panią to nie przeszkadza. Zrobilibyśmy wielki błąd zgadzając się na operację w tym miejscu. Powód kulenia psa był zupełnie inny! Rozumiem zachwyt nad dr. Sterna, ale on sam tam nie pracuje.

Źródło opinii: google.com

Fundacja Mikropsy avatar
Fundacja Mikropsy

Fantastyczny zespół weterynarzy specjalistów. Od wielu lat z dużą intensywnością korzystamy z usług lecznicy. 5 gwiazdek za profesjonalizm i poprawne diagnozy a co za tym idzie skuteczne, przynoszące wyśmienite efekty stawianie na 4ry łapy

Źródło opinii: google.com

Bogdan Zinczuk avatar
Bogdan Zinczuk

Dostałem namiar na tą klinikę od znajomego.Mogę z czystym sumieniem polecić.Pan doktor Krajewski jest profesjonalistą w swoim fachu.

Źródło opinii: google.com

Joanna Suszek avatar
Joanna Suszek

Nie polecam z dwóch powodów: po pierwsze czujesz się jak na taśmie produkcyjnej do zarabiania kasy. Pies na zwykłe zatrucie od razu dostaje furę zastrzyków i kroplówkę - nie wiem, czy to nie za dużo jak na chihuahuę i w dodatku na raz. Drugi powód, dla którego NIE POLECAM, to orzeczenie lek. Sterny o pełnej dysplazji o owczarka, które miał tylko młodzieńcze zapalenie stawów. Lekarz chciał ją operować na schorzenie, którego ten owczarek staroniemiecki NIE MA. Sunia jest wolna od dysplazji, co potwierdziło usg u dr Smolaka na Gagarina. Pies został tam poprawnie zdiagnozowany i teraz nic mu nie dolega. Dodam, że było to ponad rok temu. Reasumując, jeśli macie wątpliwości, zawsze poszukajcie drugiej opinii !

Źródło opinii: google.com

Ania Dusza avatar
Ania Dusza

Świetna klinika, świetni lekarze! Polecam ;)

Źródło opinii: google.com

Zenon Martyniuk avatar
Zenon Martyniuk

Jednego psa mi utopili we własnej krwi bo nie potrafili ściągnąć krwi z płuc drugiego nie podjęli się bo nie miałem przy sobie karty płatniczej i pieniędzy przy sobie powiedzieli że nie ma pieniędzy to nie pomogą no kurwy a nie lekarzem tylko podać do sądu za jedną się sądzę

Źródło opinii: google.com

Wojciech R. avatar
Wojciech R.

Dobra, profesjonalna kadra - na miejscu badania, leki, art. dla zwierząt i karmy. Trochę zbyt wysokie ceny. Jak to bywa z usługami zdrowotnymi, nie wszyscy wyjdą stąd zadowoleni, ale generalnie placówka godna polecenia.

Źródło opinii: google.com

Mikołaj L avatar
Mikołaj L

Godni polecenia

Źródło opinii: google.com

Mateusz Puślecki avatar
Mateusz Puślecki

Bardzo dobra, profesjonalna i szybka obsługa

Źródło opinii: google.com

Magda m avatar
Magda m

Jesteśmy bardzo wdzięczni dr Sobczyńskiemu i dr Krajewskiemu za uratowanie naszego pieska :) Do kliniki zgłosiliśmy się z psem, który cierpiał na całkowity paraliż kończyn tylnych. Wcześniej był on nieudolnie "leczony" w innej lecznicy, lecz jego stan zdrowia pogarszał się z dnia na dzień. Liczyliśmy się z tym, że nasz pies może już nigdy nie chodzić. Dr Sobczyńskiego polecił nam inny weterynarz i za jego namową zgłosiliśmy się na Bemowo. Pan doktor przyjął nas mimo późnej pory i mimo, że nie byliśmy umówieni. Po badaniu neurologicznym i tomografii okazało się, że przyczyną paraliżu jest dyskopatia i konieczna jest operacja. Pies został zoperowany jeszcze tej samej nocy i już następnego dnia mogliśmy go zabrać do domu. Po kilku dniach piesek zaczął stawiać pierwsze kroki, po dwóch tygodniach chodził już normalnie a po trzech tygodniach nie ma śladu po paraliżu! Piesek biega i jest pełen energii. Bardzo dziękujemy wszystkim lekarzom, którzy pomogli naszemu pupilowi stanąć na nogi!!! :)

Źródło opinii: google.com

grzegorz borstern avatar
grzegorz borstern

Najlepsza jaką znam Lecze odbioru wielu lat wszystkie swoje zwierzaki

Źródło opinii: google.com

Agata G avatar
Agata G

Od 15 lat super opieka dla naszego yorczka. My szczególnie polecamy p. Nowickiego. Delikatny dla zwierzaka a cierpliwy i dokładnie wyjaśniający dla właścicieli.

Źródło opinii: google.com

Iwan 45100 avatar
Iwan 45100

Klinika najlepsza jaką znam. Przemiłe panie, które w zwierzętach widzą przyjaciół. Wytłumaczą co i dlaczego. Zaawansowana pracownia Rentgen z sympatyczną panią obsługującą to cale urządzenie. Pełen profesjonalizm przez 24/7

Źródło opinii: google.com

Aster Li avatar
Aster Li

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu doktorowi Krajewskiemu i innym lekarzom oraz personelowi pielęgniarskiemu za opiekę i uratowanie mojej suczki BIBI - zwanej BIBUŁKĄ. Została uratowana i dzięki dwóm operacjom przeprowadzonym przez doktora Krajewskiego żyje i cieszy się dobrym zdrowiem. Jedyny minus to łysy , bardzo niemiły pan w recepcji .

Źródło opinii: google.com

Agnieszka K avatar
Agnieszka K

Profesjonalna klinika, można także zamówić tam karmy lecznicze dla zwierząt w większej objętości.

Źródło opinii: google.com

Piotr Roguś avatar
Piotr Roguś

Chyba jedna z lepszych jak nie najlepsza klinika z jakiej korzystałem.

Źródło opinii: google.com

Rob 74gbh avatar
Rob 74gbh

Kontrowersyjne miejsce biegaja jak po leksygenie ja nie polecam wizyt z powaznymi sprawami u zwierzakow w moim przypadku zapomniano wyslac probek na biopsje wyszlo na jaw jak mialy byc wyniki z biopsji po ...nastu dniach i drogo, niebo lepiej na SGGW klinika malych zwirzat

Źródło opinii: google.com

Synek 01 avatar
Synek 01

Godna polecenia

Źródło opinii: google.com

Bloodypopo HRB avatar
Bloodypopo HRB

Najlepsi specjaliści w Warszawie

Źródło opinii: google.com

Agnieszka Zdanowska avatar
Agnieszka Zdanowska

Bardzo dobra klinika zasiedlona dobrymi specjalistami. Korzystamy od lat!

Źródło opinii: google.com

Ksawery Konewko avatar
Ksawery Konewko

Miła i profesjonalna obsługa, duży plus za umawianie wizyt na konkretne godziny dzięki czemu na miejscu nie czeka się w kolejce.

Źródło opinii: google.com

Aleksandra Fronczak avatar
Aleksandra Fronczak

Super miejsce że świetnymi specjalistami. Zrobią wszystko co w ich mocy żeby pomóc naszym zwierzakom.

Źródło opinii: google.com

Kasia Nolbrzak avatar
Kasia Nolbrzak

Bardzo dobrzy lekarze. W klinice wykonywane są wszystkie badania na miejscu. Polecam

Źródło opinii: google.com

Jerzy Fronczykowski avatar
Jerzy Fronczykowski

Całodobowa klinika weterynarii , dobrzy specjaliści.

Źródło opinii: google.com

Zuzanna Kędziora-Davaz avatar
Zuzanna Kędziora-Davaz

Otwarte 24h, bardzo troskliwej, profesjonalne podejście do pacjenta:) polecam

Źródło opinii: google.com

Jarek to ja avatar
Jarek to ja

Świetnie zaopatrzona medyczne fantastyczni lekarze dobry sprzęt operacje nawet trudne są robione praktycznie od ręki Bardzo polecam

Źródło opinii: google.com

Magdalena G. avatar
Magdalena G.

Fachowa pomoc. Dobrze wyposażona klinika. Lekarze znają się na rzeczy, są humanitarni i luddzcy. Moja kicią się bardzo dobrze zaopiekowali. Polecam tą lecznice. Jest całodobowa, działają również w święta !

Źródło opinii: google.com

Sebastian Reg avatar
Sebastian Reg

Bardzo miła obsługa, Tylko te ceny to mają z kosmosu :(

Źródło opinii: google.com

Iga Jaroszewska avatar
Iga Jaroszewska

Przemiła obsługa, a przede wszystkim bardzo dobrzy lekarze.

Źródło opinii: google.com

Piotr Sekunda avatar
Piotr Sekunda

Wspaniali ludzie z wielką pasją do zwierzaków.

Źródło opinii: google.com

Emilia ERU avatar
Emilia ERU

Uratowali mi koteczkę , jeszcze raz dziękuję !!!!

Źródło opinii: google.com

Andrzej Nolbrzak avatar
Andrzej Nolbrzak

Wysokiej klasy specjaliści.

Źródło opinii: google.com

Roman Kiersnowski avatar
Roman Kiersnowski

Super obsuga moze nie tanio ale profesjonalnie.Bardzo polecam.

Źródło opinii: google.com

Anna kp avatar
Anna kp

Wszyscy specjaliści i laboratorium na miejscu.

Źródło opinii: google.com

Marek avatar
Marek

Fachowe i miłe podejście dozwierzaków

Źródło opinii: google.com

Teresa Tann avatar
Teresa Tann

W tej przychodni/szpitalu nie potrafią leczyć kotów. Leczą psy, a jak dacie im kota, to będą go leczyć też jako psa. Mają bardzo dziurawe procedury i moim zdaniem, dla nich liczy się przede wszystkim kasa. Gdybym ich znała wcześniej, nigdy bym im nie oddała swojego kota. Zwierzę odeszło po wielu dniach ich drogocennej "pomocy", w strasznych mękach. Wiem, że śmierć się zdarza, trudno... Ale uważam, że nie wolno przysparzać zwierzęciu bólu (następnie leczonego oczywiście). Na koniec personel nawet nie zauważył, kiedy zwierzę zmarło - stwierdzili, że w nocy, no może nad ranem. W szczególności nie polecam p. Katarzyny Strandziewicz, która często bierze nocne dyżury, no chyba nadzwyczaj lubi nocną porę, za to zwierzęta w tym czasie... Szkoda gadać.

Źródło opinii: google.com

Szymon Cha. avatar
Szymon Cha.

Każdy kto ma zwierza to zna te klinikę. Polecam Panią Dr Karoline (Cebula)

Źródło opinii: google.com

Przemysław Szu avatar
Przemysław Szu

Specjalistyczna pomoc, duzo profesjonalnego sprzetu, mila obsluga.

Źródło opinii: google.com

MegaRenik avatar
MegaRenik

Gdybym nie wywiozła kotki na konsultację do innej kliniki juz bym jej nie miała... Kotka z problemami jelitowymi - wymiotująca - po laparoskopii zwiadowczej zostala zostawiona sama sobie ... wytrzewiona leżała w klatce i konała pod lampa nagrzewająca bo jej temperatura spadła... nikomu z personelu nie chcialo się sprawdzić czy rana po zabiegu jest cała czy dobrze się goi. Wytrzewienie odkryła doktor z multiwetu na umówionej wizycie. Gdyby nie ta konsultacja ... nawet nie chcę mysleć :(

Źródło opinii: google.com

MAŁGORZATA STEC avatar
MAŁGORZATA STEC

Empatia: poziom zero. Zwierzeta sie traktuje jak rzeczy. Fabryka. Lekarze opowiadajacy dyrdymaly, bo nie potrafia postawic diagnozy. Po co komu tomograf komputerowy, skoro jedyny lekarz go obslugujący jest pzrez 2 tygodnie nieobecny?! Nie polecam.

Źródło opinii: google.com

Hanna Rucińska avatar
Hanna Rucińska

Zdecydowanie nie polecam. Głodzą zwierzęta i łamią tajemnicę lekarską.

Źródło opinii: google.com

Joanna Niemiec avatar
Joanna Niemiec

Od 14 lat leczę tu moje dwa koty. Polecam :)

Źródło opinii: google.com

szfagyer pótina avatar
szfagyer pótina

Fachowo, kompetentnie i kompleksowo

Źródło opinii: google.com

Julia S. avatar
Julia S.

Moloch. Po kilku wizytach nikt nie rozpoznaje moich zwierząt ........ Za każdym razem inny lekarz. Ciężka atmosfera. Ceny z kosmosu. Kolejki straszliwe. Nie można się dodzwonić.

Źródło opinii: google.com

Marcin Jaworski avatar
Marcin Jaworski

Super profesjonalna kadra polecam!

Źródło opinii: google.com

Kalina Czarniecka avatar
Kalina Czarniecka

Wszystkim polecam, razem z Witkiem tę Klinikę Weterynaryjną. Lekarz zajął się psem lepiej niż pediatra moim dzieckiem. Bardzo poważne potraktowanie dolegliwości zwierzęcia, dzięki czemu Witek który ledwo włóczył nogami przed wizytą, dzisiaj dziarsko skakał na spacerze a to dzięki pomocy Pana dr Kowalczyka. Pełen profesjonalizm .

Źródło opinii: google.com

PAWEŁ Materka avatar
PAWEŁ Materka

Super specjaliści. Polecam

Źródło opinii: google.com

Sylwek Włodarski avatar
Sylwek Włodarski

Całkiem dobra.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Raj avatar
Krzysztof Raj

Super lekarze polecam

Źródło opinii: google.com

Grenchu avatar
Grenchu

Żałosne zachowanie obsługi.

Źródło opinii: google.com

W AB avatar
W AB

Fachowo. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Jan avatar
Jan

Tam regularnie popełniane są morderstwa na zwierzętach w celach zarobkowych. Zwierzęta są stresowane, warunki szpitalne urągają jakimkolwiek zasadą.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Andrzej Linek-Wudarczyk avatar
Andrzej Linek-Wudarczyk

Zależy na jakiego weterynarza trafisz, ja miałem dwa razy szczęście.

Źródło opinii: google.com

Wiesia Michalak avatar
Wiesia Michalak

Można spokojnie poddać badaniom swojego pupila

Źródło opinii: google.com

Konrad Emm avatar
Konrad Emm

Fantastyczne miejsce, fachowość, wiedza, zawsze wracam tan ze zwierzakiem

Źródło opinii: google.com

Maciej Rudnicki avatar
Maciej Rudnicki

Przyjechałem z psem ,który miał problem z porodem. Mimo starań i troski pani doktor o suczkę główny chirurg nie postarał się ani trochę. Nie zrobił cesarki tylko szarpał psa na lewo i prawo wyciągnął dwa martwe szczeniaki oraz uszkodził suczce nerwy i nie może chodzić. Inny lekarz z owej kliniki powiedział nam że to wymęczenie po ciężkim porodzie i kazał nam czekać. Po tym pojechaliśmy do innej kliniki w której powiedzieli nam że gdybyśmy czekali to suczka nigdy by nie wstała na nogi a teraz rehabilitujemy ją w innej klinice i czekamy na efekty.

Źródło opinii: google.com

Bartłomiej Krajewski avatar
Bartłomiej Krajewski

Bardzo dobrze wyposażona klinika, otwarci 24/7 co jest dużym atutem. Polecam

Źródło opinii: google.com

Łukasz Dołęga avatar
Łukasz Dołęga

Przez 3 tygodnie podawaliśmy naszemu psu błędna dawkę antybiotyku (zgodnie z zaleceniami lekarza). Mimo kilkukrotnych wizyt(zaniepokojeni pogarszającym się stanem psa) w klinice nikt się nie zorientował, że coś jest nie tak. Dopiero gdy przyjechaliśmy na wizytę kontrolną po kuracji antybiotykowej, okazało się, że ktoś się jednak pomylił i musimy wznowić leczenie bo taka dawka to raczej nie może wyleczyć... Poprawna ilość była 2.5 raza większa.

Źródło opinii: google.com

maciej wojcinski avatar
maciej wojcinski

Dobra klinika weterynaryjna od lat. Przyjmują również specjaliści.

Źródło opinii: google.com

Aleksander Wiśniewski avatar
Aleksander Wiśniewski

Fachową obsługą, kochają zwierzęta , pomogą doradza.

Źródło opinii: google.com

Magdalena Włodarczyk avatar
Magdalena Włodarczyk

Dużym plusem jest to, że klinika czynna jest całą dobę. Bardzo kompetentni lekarze. Możliwość specjalistycznych badań, szpital na miejscu. Polecam

Źródło opinii: google.com

Rafał Stanilewicz avatar
Rafał Stanilewicz

Jest drogo, ale wyposażenie i lekarze najlepsi w Warszawie. Bywają też spore kolejki, warto się umawiać przez internet lub telefon.

Źródło opinii: google.com

Maciej Raurowicz avatar
Maciej Raurowicz

Dobra klinika ceny zdecydowanie warszawskie.

Źródło opinii: google.com

Pafco Szulinski avatar
Pafco Szulinski

bardzo fachowo, konkretnie i rzeczowo, polecam

Źródło opinii: google.com

Sylwia Jagielska avatar
Sylwia Jagielska

Weterynarze z krwi i kości - polecam.

Źródło opinii: google.com

Edyta Edyta72 avatar
Edyta Edyta72

Dr Sterna jest wspaniałym człowiekiem. Bardzo oddany swojej pracy i pacjentom. Jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za uratowanie naszej suczki.

Źródło opinii: google.com

Agata Dzikowska avatar
Agata Dzikowska

Polecam. Pani lekarz jest prozwierzęca poświęca dużo czasu swoim pacjentom mój Gizmuś bardzo chętnie do niej chodzi interesuje się co się dzieje z pacjentem, dobrze diagnozuje naprawdę polecam

Źródło opinii: google.com

Jamezz1 avatar
Jamezz1

Uratowali mi psa z krwotokiem wewnętrznym z pękniętego guza na śledzionie. Jadac do nich zadzwoniłem z informacją jaka jest sytuacja, po przyjeździe od razu sie nami zajęli...po pół godziny pies był juz na stole operacyjnym. Jestem wam bardzo wdzieczny.

Źródło opinii: google.com

Eryk Dylewski avatar
Eryk Dylewski

bardzo dobrzy fachowcy , trochę ciasno w lecznicy.

Źródło opinii: google.com

Paweł Dąbrowski avatar
Paweł Dąbrowski

Miejsce godne polecenia fachowa pomoc weterynaryjna, czasem trzeba zaczekać na swoją kolej trochę dłużej gdyż mimo sporej ekipy lekarzy jeszcze wiecej jest chorych zwierzaków.

Źródło opinii: google.com

galatea q.live avatar
galatea q.live

Polecam, byłam z kotem po zapaści insulinowej, przenocował i został ustabilizowany. Kolejną wizyta usg - bardzo empatyczny Pan Doktor nie pamiętam imienia ale najmłodszy ;) okazał się bardzo dobrym specjalistą. Polecam

Źródło opinii: google.com

Elżbieta Kańczugowska avatar
Elżbieta Kańczugowska

Profesjonalny personel medyczny i spokojna atmosfera, tego przecież potrzeba wszystkim pacjentom

Źródło opinii: google.com

Przemek L avatar
Przemek L

Czynna całodobowo, wielu dobrych lekarzy w tym specjaliści, szpital i chyba laboratorium na miejscu.

Źródło opinii: google.com

Agnieszka Huber avatar
Agnieszka Huber

Bardzo miła obsługa recepcji i fachowa pomoc lekarska

Źródło opinii: google.com

Magda Koziara avatar
Magda Koziara

Profesjonalna i fachowa pomoc dla zwierzątek!

Źródło opinii: google.com

Paweł Wawrzecki avatar
Paweł Wawrzecki

Wysoki profesionalizm. Super personel.

Źródło opinii: google.com

Paweł Mazurkiewicz avatar
Paweł Mazurkiewicz

Zawsze wszystko w najlepszym porządku. Kompetentni lekarze!

Źródło opinii: google.com

Sławomir Dębowski avatar
Sławomir Dębowski

Klinika czynna 24h/7. Ceny za pomoc w zależności od pory dnia.

Źródło opinii: google.com

Grzybek avatar
Grzybek

Fantastyczna opieka, wspaniali lekarze Polecam

Źródło opinii: google.com

Zosia Samosia avatar
Zosia Samosia

Dziękuje za pomoc w nagłym przypadku w nocy.

Źródło opinii: google.com

An Szu avatar
An Szu

Zawsze tutaj wracam z moim pieskiem.

Źródło opinii: google.com

Cezary Cezary avatar
Cezary Cezary

Polecam, podejście do pacjentów czworonożnych bardzo dobre

Źródło opinii: google.com

Artur Gierusz avatar
Artur Gierusz

Lekarze spoko znam lepszych warto odnowić I poprawić kontakt z klientem przy recepcji

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Łepek avatar
Krzysztof Łepek

Nie mam słów. Moja kochana Lunką dzięki NIK chodzi.

Źródło opinii: google.com

Marta Werner avatar
Marta Werner

Klinikę na Bemowie od 20 lat odwiedzam ze swoimi zwierzętami. Doktor Kowalczyk to mój guru w kwestii weterynarii a do tego przemiły i niezwykle zaangażowany lekarz! Klinika to miejsce pełne pasjonatów!

Źródło opinii: google.com

Aleksander Sikora avatar
Aleksander Sikora

24 godziny na dobę dostępny profesjonalny personel.

Źródło opinii: google.com

Angelika Olszowska avatar
Angelika Olszowska

Rewelacyjna obsługa, kompetentni lekarze! Laboratorium na miejscu i szpital. Czynne calą dobę!

Źródło opinii: google.com

R Kalicińska avatar
R Kalicińska

Byłam tu ze swoimi pupilami tylko 2 razy. Wygląda, że jest ok miejsce.

Źródło opinii: google.com

Izabela IWK avatar
Izabela IWK

Osobiście nie mam zastrzeżeń, choć słyszałam różne opinie.

Źródło opinii: google.com

Ewa Lisowska avatar
Ewa Lisowska

Profesjonalna opieka, czynne całą dobę

Źródło opinii: google.com

Tosia Tanska avatar
Tosia Tanska

Miejsce nastawione na zarobek, a nie leczenie zwierząt.

Źródło opinii: google.com

Karolina Wosik avatar
Karolina Wosik

Bardzo profesjonalna obsluga, natychmiast udzielili pomocy mojemu psu

Źródło opinii: google.com

jdlapiovra avatar
jdlapiovra

Najlepsza "naprawialnia" zwierzaków w mieście!

Źródło opinii: google.com

Bożena Urawska avatar
Bożena Urawska

Dramat. Pies był leczony na trzustkę. Lekarze nie przekazywali sobie informacji, nie robiono badań, o które prosiliśmy, brak jakiejkolwiek pomysłu na terapię. Po kilku dniach zero poprawy i słony rachunek

Źródło opinii: google.com

Robert Os avatar
Robert Os

Najlepszy weterynarz w Warszawie. Jeżeli bedziecie mieć problem ze swoim pupilem to nie zastanawiaj się długo. Tylko szybko pędz do kliniki. Jest drożej niż gdzie indziej, ale lekarze wiedzą co robią a nie zgadują co może dolegać zwierzakowi. Poza tym leczą wiele niespotykanych gatunków zwierząt. 24h czynne. A ostatnio słyszałem, będą się powiększać. Polecam

Źródło opinii: google.com

Adam Cieślak avatar
Adam Cieślak

Drogo, ale bardzo dobra klinika. Kilka sal operacyjnych, bardzo dobry sprzęt i lekarze. Uratowali mojemu pieskowi życie. Za operację chirurgiczną i 3 dni hospitalizacji zapłaciłem 3 tys. Ale było warto. Bardzo dziękuję

Źródło opinii: google.com

Maciej Gliński avatar
Maciej Gliński

Jestem właścicielem 2 kotów brytków i psa alaskan malamute. Za każdym razem trafiam na kompetentną obsługę pod kątem badań jak i również leczenia moich pupili. Pozdrawiam

Źródło opinii: google.com

Agata Na avatar
Agata Na

Tyle opinii, ilu lekarzy. Szpital horrendalnie drogi, za 6 dni pobytu kota ponad 1700 zł. (bez żadnych operacji). Przykładowe ceny: jedna usługa iniekcji 10 zł. + cena leku (4 iniekcje - 40 zł.), usługa podania doustnie lekarstwa 12 zł., podanie kroplówki 20 zł. + cena kroplówki, dzienna stawka pobytu od 45 zł., materiały doliczane codzienne ryczałtem zużyte czy nie - 10 zł. (ciekawe czemu nie wliczane w cenę pobytu), inhalacja 30 zł. + cena lekarstwa, pobranie krwi 30 zł. (z wenflonu). Obsługa ogólnie bardzo sympatyczna, za wyjątkiem kobiety wydającej nam kota. Pani najpierw bardzo nerwowo stwierdziła, że klienci odbierający zwierzęta lub chcący zasięgnąć informacji o stanie zdrowia pacjentów przebywających w klinice są zwyczajnie upierdliwi i "zawracają dupę", zauważając brak aprobaty z naszej strony poszła do koleżanek i dosyć głośno wyraziła żenującą opinie na temat właścicieli - w tym nas, dołączyła również niegrzeczny komentarz dotyczący wolontariuszy pracujących na rzecz bezdomnych zwierząt jako niezrównoważonych. W temacie diagnozy dowiedzieliśmy się ze kot ma "jakąś bakterie" (która i tak nie jest przyczyną zaburzeń) i doliczając za poradę 20 zł. pożegnała nas. Pani Doroto - na przyszłość - za takie pieniądze (nie wspominając o zwykłej kulturze) tego typu zachowania są niedopuszczalne. Trochę więcej empatii, zyska na tym zarówno klinika jak i klienci. Mimo wszystko placówka jest bardzo dobrze wyposażona i w przypadku nagłego wypadku godna polecenia. Niestety nie na dłuższe leczenie, my zakończyliśmy bez diagnozy, za to z potwornym rachunkiem.

Źródło opinii: google.com

Marzena Sopelewska avatar
Marzena Sopelewska

Ekspresowa pomoc przy kocie. Miałam obawy, że kot połknął drucik. Na prześwietlenie czekałam 5 minut. Polecam.

Źródło opinii: google.com

aksyp avatar
aksyp

Jedna z najgorszych klinik weterynaryjnych w jakich miałam okazję być. Wieczne kolejki, specjaliści nie mili i nie kompetentni. Poza tym drogo i o wszystko trzeba się dopraszać. Nie polecam!

Źródło opinii: google.com

Anna Kozłowska avatar
Anna Kozłowska

Klinika dobra na doraźna pomoc np. w święta, gdy nic nie jest otwarte. Taśma. Na dłużej nie polecam.

Źródło opinii: google.com

Anna Bramorska avatar
Anna Bramorska

Klinika jest bardzo oblegana, także kolejki są wprost proporcjonalne. . Zdecydowanie duży plus, że czynne całodobowo. Dwukrotnie uratowali życie mojego kociaka, jednakże momentami przy kontynuacji leczenia każdy lekarz mowil trochę co innego. Minusem jak dla mnie jest dla mnie koszt i ceny- wg mnie drogo, dodatkowo kontynuując leczenie i dostając te same leki ceny wizyt się różniły, co wzbudza moje podejrzenie w tej kwestii.

Źródło opinii: google.com

Alicja Antoniewicz avatar
Alicja Antoniewicz

Od kilku lat chodzę do tej kliniki ze swoją kotką, wspaniali lekarze i specjaliści

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Marczak avatar
Krzysztof Marczak

Całodobowa Lecznica Weterynaryjna pod kierownictwem Pana doktora Pawła Kowalczyka. Wyposażona w profesjonalny sprzęt, umożliwiający prawidłową diagnozę i możliwość co do dalszego leczenia naszego czworonoga. Wspaniali i oddani w swoim zawodzie zatrudnieni tam lekarze, to nie jest przypadek, lecz ludzie którzy od samego początku, (od ponad 30 lat) zaczynali leczyć w dzierżawionym barakowozie - jak powstawało osiedle Bemowo, przetrwali do dziś (przenosząc się do nowej lokalizacji) i dalej kontynuują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Klinika posiada również swój szpitalik dla swoich pacjentów, gdzie zapewniona jest całodobowa opieka całego personelu. Proszę nie winić tych ludzi za jakieś niepowodzenia w leczeniu naszych czworonożnych pupili. Ile razy bagatelizujemy objawy jakie u nich występują, ile razy wizyty w Klinice są poprzedzone wizytami w osiedlowym gabinecie weterynaryjnym, gdzie była postawiona zła diagnoza i podane złe leki. Mój pies został właśnie źle zdiagnozowany, i dzięki zaangażowaniu oraz profesionalności lekarzy oraz personelowi pomocniczemu mój sznaucerek "OSKAR" przeszedł operację usunięcia siedmiu kamieni struwitowych +zbiciu mocznika, który był podwyższony czterokrotnie. Piesek wrócił do formy. Jest na karmie weterynaryjnej, i pod opieką Kliniki. Co do ceny : w gabinecie osiedlowym za samo cewnikowanie psa, pan doktor skasował mnie na kwotę 600,-PLN W Klinice za operację z pobytem w szpitalu (5)dni i leki - koszt 1.240,-PLN. Dziękuję.

Źródło opinii: google.com

Iza Wolska avatar
Iza Wolska

Zawsze profesjonalnie, duży wachlarz usług. Jedyny mankament to spore kolejki.

Źródło opinii: google.com

Jan Todorski avatar
Jan Todorski

Korzystałem z przychodni i diagnostyki obrazowej - jestem bardzo zadowolony. Przyszedłem z psem bez umawiania się i zostałem przyjęty w ciągu 30 minut, otrzymałem bogatą informację na temat stanu zdrowia zwierzaka, podano leki. Dojazd komunikacją miejską dla mnie bardzo dogodny tramwajem i autobusem. Duży plus za funkcjonowanie 24/7, co powoduje, że i ceny są wyższe. Zdjęcie RTG czytelne, wyraźne, opis jest od razu, ale trzeba poczekać około tydzień na umówienie terminu. Koszt wizyty z podaniem leku, to ok. 120 zł i w podobnej cenie wyszło RTG. Ogólnie polecam.

Źródło opinii: google.com

Daniel Jaroszuk avatar
Daniel Jaroszuk

Super profesjonalna klinika, bardzo dobrzy specjalisci z sercem

Źródło opinii: google.com

krzysztof gutowski avatar
krzysztof gutowski

Bardzo fachową opieką weteryjna i miła obsługa

Źródło opinii: google.com

aobszyns . avatar
aobszyns .

Czynne 24h. Fantastyczni lekarze. Uwaga nie polecam wizyty punkt 8:00 polecam 1h przed albo 1h po bo korki się robią...

Źródło opinii: google.com

Michal D avatar
Michal D

Całodobowa klinika weterynaryjna ze szpitalem. Głównie zajmują się psami i kotami. Usługi na wysokim poziomie. Kolejki do niektórych specjalistów są bardzo długie np. chirurg czy neurolog. Jestem zadowolony z jakości świadczonych usług. Ceny mogłyby być ciut niższe no i kolejki krótsze ale nie można mieć wszystkiego. Polecam

Źródło opinii: google.com

Michał Maciej Wiśniewski avatar
Michał Maciej Wiśniewski

Profesjonalna przychodnia weterynaryjna, zawsze ciepłe podejście do pacjenta. Z jednej strony odwiedzać jak najrzadziej z wiadomych względów, ale jak coś się dzieje z pupilem to tylko tam.

Źródło opinii: google.com

Joanna M avatar
Joanna M

Zawsze możesz liczyć na te klinikę. Zanim dadzą zwierzowi antybiotyki, jest spokojna obserwacja, mało inwazyjne leczenie. i to jest ok.

Źródło opinii: google.com

Krzysiek avatar
Krzysiek

Niestandardowe podejście do stresujących i niestandardowych problemów właścicieli. Szczerze polecam

Źródło opinii: google.com

Olga jankowska avatar
Olga jankowska

Podziękowania dla Pana Kowalczyka za uratowanie życia naszej kici. Pełen profesjonalizm.

Źródło opinii: google.com

Waldek Zygmunt avatar
Waldek Zygmunt

Uczęszczał ze swoimi pieskami od ponad 20 lat. Bardzo dobra lecznica

Źródło opinii: google.com

Magdalena Ryba avatar
Magdalena Ryba

Podstawa to dobre leczenie zwierzaka. I za to mega plus. Profesjonalne podejście. Minus za widoczny bród w klinice.

Źródło opinii: google.com

Damian Bronowicki avatar
Damian Bronowicki

USG, sterylizacja i krótka opieka na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście i mili lekarze. Mały minusik za bałagan w poczekalni i drobne opóźnienia przy umówionych wizytach.

Źródło opinii: google.com

Malwina Świerczewska  avatar
Malwina Świerczewska

Gdybym mogła dałabym ocenę 6 a nawet 10. Dosłownie w piątek wieczorem przed świętami Wielkanocnymi mój ratlerek miał wypadek. Okazało się że ma zwichniety staw biodrowy i polamana miednice. Szukałam w całej Warszawie lekarza ortopede który przyjmie na cito mojego pieska, jednak ze względu na ułożenie świat i weekendu majowego wszyscy wyjechali, a najbliższą wizytę jaja udało mi się umówić była za półtora tygodnia. Do kliniki na Bemowie zadzwoniłam w sobotę rano i bardzo miła Pani z receocji poleciła żebym zadzwoniła za 2 godziny, ponieważ wtedy będzie doktor ortopeda. Pan doktor wcisnal mojego pieska w napięty grafik operacji Wielkiej Soboty za co z całego serca mu dziękuję. Dzięki niemu piesek nie musiał cierpieć polamana przez cake święta. Polecam z całego serca. Pracują tam ludzie o wielkich sercach, bardzo pomocni. PS. W sobotę wieczorem odebrałam pieska i mógł z nami spędzić spokojnie święta, co prawda na lekach przeciwbólowych ale przy najbliższych.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Walentyna Nowosad avatar
Walentyna Nowosad

Strasznie pazerni. Operacja miała kosztować ok. 600 zł, a policzono 700. Utrudniali odbiór psa, bo przyjechaliśmy o 1 dzień wcześnie. W sumie za zabieg przepukliny i 2 dni leczenia skasowano 1145 zł. Za BEZDOMNIAKA! Stanowczo nie polecam.

Źródło opinii: google.com

Anna avatar
Anna

Bardzo polecam , operowano mojego psa bardzo fachowa pomoc , bardzo mili ludzie. Pomoc była natychmiastowa super podejście do mojego psiaka , myślę że dzięki nim mój pies żyje i jest szczęśliwy . Czy drogo no trochę kosztowało ale jeśli komuś zależy no to się trzeba liczyć z kosztami . Jak bym miała komuś polecić to zrobię to na pewno.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Katarzyna Bocian avatar
Katarzyna Bocian

Doktor Wróblewski - ode mnie słowa uznania, wdzięczności. Profesjonalistą, wsparcie, dużo szacunku i empatii do cierpiącego zwierzęcia. Dziękuje Panie doktorze za te ostatnie dni z moim kochanym zwierzakiem.

Źródło opinii: google.com

Artur Zawistowski avatar
Artur Zawistowski

Dziwnie podejście do tematu. Chcę umówić psa na tomografię i biopsję to zapisy emailowe, po kilka dniach i mailach dalej nic nie wiem, zero doradztwa wydając ponad 1000 zł oczekuje omówienia szczegółów i zaplanowania leczenia, lekarz nie podaje telefonu bo nie ma służbowego, cena z dnia na dzień rośnie z 800-900 zł do 1300-1500 zł obawiam się, że realnie do zapłaty by było jeszcze więcej... Pierwsze wrażenie omijać i korzystać z konkurencji gdzie temat załatwiają od ręki z uśmiechem i niższej cenie bez utraty profesjonalizmu.

Źródło opinii: google.com

Anna avatar
Anna

BEZWGLEDNIE NIE POLECAM. Przyniesiony pies, by w bardzo zlym stanie, po silnych i dlugotrwalych wymiotach o czym informowalam w rejestracji. Na co dla Pani w rejestracji najwazniejsze bylo wypelnienie formularza o wyrazeniu zgody na przetwarzanie danych. Sonia nie miala karty i nie leczyla sie w tej klinice - wiec sadzilam ze formularz bedzie konieczny do zebrania informacji o chorobie aktualnej, o przebytych chorobach i innych szczegolach, ktore pomoga w zidentyfikowaniu przyczyny choroby. Sonia czekala w poczekalni ponad godzine - wsrod innych zwierzat, ktore byly w duzo lepszej kondycji przynajmniej tak to wygladalo na "oko". Nie ma zadnej gradacji - w odniesieniu do stanu zdrowia danego zwierzaka - a gdyby okazalo sie ze to Babeszioza? wszedzie sie slyszy ze liczy sie kazda minuta!!! po dlugim oczekiwaniu lekarz stwierdzil z ogledzin angine i zalecil antybiotyk oraz lek przeciwwymiotny. żadnych badan krwi ktore pomogly by ocenic ogolny stan zdrowia - Sonia juz kiedys miala babieszioze, miala 13,5 roku.. i jak sie okazalo po trzech dniach - miala zapalenie trzustki (stad wymioty), rozwalone nerki - kreatynina 1000 i zapalnie pecherza moczowego! Odeszla od nas we srode.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Małgorzata avatar
Małgorzata

Doktor Paulina Guzowska - pomimo czekania ponad 2 godziny w kolejce i nie uskarżania się/nie komentowania faktu, że długo trzeba było czekać na przyjęcie, dowiedziałam się że powinnam korzystać z usług innej placówki; że poprzedni lekarz powinien wydać zastrzyki z antybiotykiem i że nie powinnam przychodzić dzisiaj na wizytę. Często korzystałam wcześniej z leków wydawanych przez weterynarzy do domu w tej przychodni, jednak na poprzedniej wizycie lekarz odmówił wydania antybiotyku. Zalecił aby przyjść na kontrolę i kolejne podanie leków do klikniki. Pani Paulina nie dość że zasugerowała że nie powinnam przychodzić na kontrolę, to dodała również że warto nie warto akurat korzystać z tej plancówki ("Powinna Pani korzystać z usług innej placówki"). Brak porozumienia między lekarzami w przychodni co do zaleceń, podważanie, krytykowanie wzajemnych decyzji zawodowych - przekłada się niestety na standardy leczenia w tej placówce. Zdecydowałam więc skorzystać z porady Pani lekarz weterynarii Pauliny Guzowskiej i więcej nie korzystać z usług tej placówki. Mam nadzieje że Państwo oraz Właściele Kliniki będą równie wdzięczni Pani Paulinie jak Ja, za tą cenną poradę.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Aga  avatar
Aga

Doktor Nowicki specjalista na najwyższym poziomie wyciągnął w dwa tygodnie mojego psa po bardzo mocno skopanej kastracji wnętra która została przeprowadzona niestety w innej lecznicy. Fachowość i trafność diagnozy 100%, szczerze polecam. Z wieloma weterynarzami miałem w życiu do czynienia ale takiego fachowca nie spotkałam dawno.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Natalia avatar
Natalia

Niestety nie polecam tego miejsca z uwagi na bardzo długi czas czekania w kolejce. Pomimo, że przede mną było kilka osób, doszły nowe i to one miały pierwszeństwo, ponieważ jak się dowiedziałam, najpierw wchodzą ci, którzy są umówieni do specjalisty... Jedna osoba przede mną zrezygnowała z czekania, jak się okazało, od 3 h... Ostatecznie i ja wyszłam stamtąd.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Xxxx

Droga Pani. Wchodzą tam osoby do specjalisty, ponieważ były umówione do konkretnego lekarza typu ortopeda, kardiolog itp. Jeśli czeka Pani na dyżurze to jest to zupełnie inna kolejka - do lekarzy na dyżurze.

Małgorzata Wardzińska  avatar
Małgorzata Wardzińska

Kiedyś gdyby mnie ktoś zapytał o kontakt do lekarza poleciłabym tę klinikę, bo mimo wysokich cen lekarze z sercem i wiedzą. Dzisiaj polecam omijać tę klinikę dużym łukiem. Lekceważenie wszelkich zasad. Długo czekam w kolejce--1.5 godz chociaż jestem jedyną osobą w poczekalni, po około godz mojego czekania przychodzą inni i co, wchodzą pierwsi bo na zmianę opatrunku którego pies nie miał. Nas nikt nie pyta co z psem i dlaczego tu jesteśmy. Nas nikt nie prosi, a na zwrócona uwagę że to coś nie tak dr. Kowalczyk odsyła nas do konkurencji i stwierdza, że nikt nas nie zmusza do korzystania z usług tej kliniki. Fakt nikt mnie nie zmuszał, przez lata korzystałam z ich usług w sytuacjach nagłych lub w weekend i raczej zawsze było ok. Ale to co dzisiaj na dyżurze zaoferował mi sam właściciel kliniki to szczyt chamstwa i braku szacunku dla pacjenta i jego opiekunów. Teraz będę prosić swoje psy żeby chorowały tylko wtedy gdy inne gabinety są otwarte.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Robert avatar
Robert

Przed wizytą radzę się upewnić, ze wizyta nie jest anulowana, nie zawsze informują. I można na próżno przyjechać z daleka.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.