3.7/5 - (4 votes)

Gabinet Weterynaryjny WESOŁA: Wizytówka Nowoczesnej Opieki nad Zwierzętami

W dzisiejszych czasach właściciele zwierząt domowych coraz częściej poszukują nie tylko profesjonalnej opieki zdrowotnej dla swoich pupili, ale także miejsc, gdzie mogą liczyć na indywidualne podejście i najnowsze rozwiązania medyczne. Gabinet Weterynaryjny WESOŁA, zlokalizowany w sercu Warszawy, jest właśnie takim miejscem. W tym artykule przyjrzymy się bliżej ofercie, standardom oraz opiniom klientów tego cenionego gabinetu.

Lokalizacja i Dostępność

Dogodna Lokalizacja

Gabinet Weterynaryjny WESOŁA usytuowany jest przy ulicy Moniuszki 14 w Warszawie, co czyni go łatwo dostępnym zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób przyjeżdżających z okolicznych miejscowości. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia łatwy dostęp komunikacją miejską oraz możliwość skorzystania z parkingów w pobliżu dla tych, którzy podróżują samochodem.

Elastyczne Godziny Przyjęć

Gabinet oferuje szeroki zakres godzin przyjęć, uwzględniając potrzeby pracujących właścicieli zwierząt. Przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00, w soboty od 10.00 do 15.00 oraz w niedziele od 10.00 do 12.00. Taka rozpiętość godzinowa jest wyjątkowo dogodna dla osób, które mają trudności z umówieniem wizyty w standardowych godzinach pracy.

Usługi i Specjalizacje

Wysoka Ocena i Doświadczenie

Gabinet Weterynaryjny WESOŁA cieszy się znakomitą reputacją wśród klientów, co potwierdza średnia ocena 4.8 na podstawie 178 głosów. Taka wysoka ocena świadczy o profesjonalizmie i skuteczności oferowanych usług.

Bogata Oferta Usług

W gabinecie dostępne są standardowe usługi weterynaryjne, takie jak szczepienia, diagnostyka chorób, leczenie i profilaktyka. Ponadto, WESOŁA specjalizuje się w nowoczesnych metodach leczenia i diagnostyki, co czyni go miejscem szczególnie polecenym dla zwierząt wymagających specjalistycznej opieki.

Personel i Wyposażenie

Wykwalifikowany Zespół

Zespół weterynarzy w gabinecie WESOŁA to wysoko wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej. Wiedza i doświadczenie personelu przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług oraz zdolność do radzenia sobie z różnorodnymi przypadkami medycznymi.

Nowoczesne Wyposażenie

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, co umożliwia szybkie i precyzyjne diagnozowanie problemów zdrowotnych zwierząt. Nowoczesne technologie wykorzystywane w gabinecie WESOŁA pozwalają na efektywniejsze leczenie i lepszą opiekę nad pacjentami.

Kontakt i Rezerwacja Wizyt

Łatwy Kontakt

Do gabinetu można się skontaktować telefonicznie pod numerem (22) 773 78 60, co jest preferowaną formą umawiania wizyt. Alternatywnie, istnieje możliwość kontaktu przez e-mail gabinetwesola@gmail.com. Gabinet posiada także własną stronę internetową www.weterynarzwesola.pl, która oferuje dodatkowe informacje oraz aktualności.

Rezerwacja Online

Gabinet WESOŁA oferuje również opcję rezerwacji wizyt online przez swoją stronę internetową. Ta forma umówienia wizyty jest szczególnie wygodna dla osób, które preferują elektroniczne formy komunikacji.

Opinie Klientów

Pozytywne Recenzje

Wielu klientów podkreśla profesjonalizm personelu, nowoczesne podejście do leczenia oraz przyjazną atmosferę w gabinecie. Zadowolenie klientów jest kluczowym wskaźnikiem jakości usług, a wysokie oceny w recenzjach online tylko potwierdzają renomę gabinetu WESOŁA.

Gabinet Weterynaryjny WESOŁA w Warszawie to miejsce, które łączy profesjonalizm, nowoczesność i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wysoka ocena klientów, elastyczność godzin pracy, wykwalifikowany personel i nowoczesne wyposażenie czynią ten gabinet godnym polecenia dla każdego właściciela zwierzęcia domowego poszukującego najlepszej opieki dla swojego pupila.

1 KOMENTARZ

 1. ryszard 2023-12-01 22:51

  po ich leczeniach musiałem uśpić psa. potem ich diagnozę skonsultowałem z inna klinika – i mi powiedzieli ze mogłem psa jeszcze uratować … to k….a komu ufać…o co tu chodzi? pieniądze? euro? co? złoto? ludzie opanujcie się wy leczycie czy tylko chapiecie sie kasą? zmięcie nazwę nie weterynaria tylko wykańczalnia za kasę …bóg wam nie wybaczy cierpień tych zwierząt..a ja i tez …pilnujcie się jeżdżę suwem… to nie groźba to informacja ze ja tez mogę popełnić błąd….powodzenia na drodze…
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Puszek
  Puszek 2023-11-30 11:13

  witam wszystkich: skąd takie dobre opinie? moja zona wierzyła w ich kompetycje i znowu wielkie rozczarowanie znowu straciłem kochanego pupila( Puszek)… niech mi ktoś mądry wytłumaczy jak to jest? co tydzień jeździła z kotem do nich i nie tylko z tym ,ale dostawał kroplówkę ze niby coś tam z nerkami miał. jakis czas temu ro czy 2 lata miał operacje na brzuchu bo miał dziwny wypadek , z kadzą pierdołą był do nich wożony jak do bogów. i raptem w 2 tygodnie dostał nowotwory( guzy na jelitach ) czary mary. oczywiście na początku nie wiedzieli co to jest. skończyło się uśpieniem kota żeby się nie męczył ..k…. ja tego nie mogę zrozumieć…czy zarabianie wielkich pieniędzy na próbach leczenia zwierząt tak im zabrało współczucia chęć ratowania za wszelką cenę? mam nadzieje ze pomogę innym w szukaniu weterynarza z sercem do zwierząt a nie biznesmenów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  daro
  daro 2023-11-28 17:59

  firma biznesowa nic wspólnego z leczeniem zwierzaka a wręcz przeciwnie …przez nich straciłem przyjaciela.. nienawidzę tych partaczy i życzę im takiego samego bólu..aby jak najszybciej odczuli ..
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  renata 2023-11-29 12:53

  dobrze pan mówi to bizes na zwierzakach. nic nie mają wspólnego z ratowaniem i dawaniem od siebie pomocy zwierzętom..takie bez serca ludzie..
  Justyna
  Justyna 2022-08-18 17:50

  Beak zaangażowania w leczenie, za to dobrze liczą 💲💲💲💲💲
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marika Król – Kowalska
  Marika Król – Kowalska 2021-01-01 22:31

  Świetnie fachowcy, oddani i empatyczni. Szczerze polecam.
  Źródło opinii: google.com

  wikas sosna
  wikas sosna 2020-12-31 11:48

  Bardzo dobry weterynarz tylko szkoda że nie jest 24h/dobę
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Miros
  Małgorzata Miros 2020-12-22 21:07

  Bardzo dobry gabinet weterynaryjny. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Kaszuba
  Wojciech Kaszuba 2020-12-17 22:15

  Świetne podejście do pupila. Czuć profesionalizm i indywidualne podejście.
  Źródło opinii: google.com

  Mariola Wyszyńska
  Mariola Wyszyńska 2020-12-10 18:44

  Wspaniali Weterynarze widać że kochają to co robią .Bardzo pomocni zawsze można na nich liczyć.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Lubiejewski
  Michał Lubiejewski 2020-12-08 19:48

  Sympatyczna i fachowa pomoc. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Alicja Kowiecznikow
  Alicja Kowiecznikow 2020-11-11 22:47

  Świetni lekarze , z prawdziwym sercem do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Danuta0301
  Danuta0301 2020-11-11 11:19

  Lekarze bardzo zaangażowani i bardzo pomocni. Dyżur niedzielny. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Jeznach
  Rafał Jeznach 2020-11-11 09:51

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm W pełni profesjonalny gabinet weterynaryjny. Pies został 3 krotnie uratowany przed śmiercią od choroby przenoszonej przez kleszcze.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Patoka
  Małgorzata Patoka 2020-11-11 00:50

  Do pacjenta podchodzą z sercem. Miły i uprzejmy personel.
  Źródło opinii: google.com

  Sklep Kamir
  Sklep Kamir 2020-11-11 00:23

  Najlepsza Przychodnia weterynaryjna z tysiąca innych. Mamy 100% zaufanie. Warto tu przyjeżdżać 50 km przez 20 lat. Najbardziej są zadowolone Sophie i Katie
  Źródło opinii: google.com

  Bogusława Czarnecka
  Bogusława Czarnecka 2020-10-21 20:00

  Świetna przychodnia weterynaryjna. Diagnostyka na najwyższym poziomie. Jest wszystko… RTG, USG, błyskawiczne badania krwi, doskonała organizacja pracy ( zapisy), konsultacje ze specjalistami w razie potrzeby itd… wszystko w jednym miejscu. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Agata Starzyk
  Agata Starzyk 2020-10-21 17:11

  Profesjonalna i kompleksowa opieka, usg, rtg analizy krwi wszystko na miejscu. Bardzo polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Bartekk Bartekk
  Bartekk Bartekk 2020-10-21 16:24

  Miło, szybko i konkretnie. Gabinet prowadzony z pasją do zwierząt. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Ryszard Majewski
  Ryszard Majewski 2020-10-21 15:10

  Profesjonalne usługi weterynaryjne i podejście z miłością do zwierząt i ich dolegliwości. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Bogdanowicz
  Joanna Bogdanowicz 2020-10-21 01:16

  Cały zespół – świetni fachowcy i empatyczni ludzie. Nie strzelają focha jak chce się zdiagnozwać zwierzaka u innego specjalisty. Sami radzą gdzie i konsultują się też we własnym gronie. Na miejscu jest też aparatura diagnostyczna. Są zapisy, ale nie wyrzucą jak naprawdę jest coś na cito. Ogólnie najlepsza klinika ogólnoweterynaryjna z jaką miałam do czynienia. A obecnie mam 3 psy i 3 koty, więc wiem co piszę 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Evelina Groszyk
  Evelina Groszyk 2020-09-25 18:58

  Zawsze jestem bardzo zadowolona z uslug, mój pies z chęcią jeździ do wererynarza i wcale mu się nie dziwię 😉
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Kowal – Gajewska
  Urszula Kowal – Gajewska 2020-09-25 12:23

  Cudowna opieka oraz wspaniałe i ciepłe podejście do zwierząt, profesjonalna pomoc w każdym przypadku!
  Źródło opinii: google.com

  Zbigniew Zając
  Zbigniew Zając 2020-09-25 10:18

  Wspaniali ludzie. Zawsze życzliwi i chętnie służą pomocą. Kochają zwierzaczki. Za każdym razem jak tutaj jestem odnoszę wrażenie, że to ich powołanie i pasja. Gorąco polecam i pozdrawiam ZAŁOGĘ
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Langner
  Magdalena Langner 2020-08-29 23:52

  Solidnie i kompleksowo, pies jest zawsze dokladnie zbadany. Polecam. Trzeba tylko zarezerwowac wiecej czasu bo mimo umawiania na godziny jeszcze ani razu nie weszlam punktualnie…
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Izdebski
  Łukasz Izdebski 2020-08-29 21:32

  Nie ma lepszego zespołu lekarzy dla zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  jagoda pazio
  jagoda pazio 2020-08-29 08:17

  Krytyczne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Kot po wypadku, zrobiono prześwietlenia, źle odczytano wynik, brak szybkiej reakcji, odwlekanie co zwiększyło czas oczekiwania na operacje bo trzeba było zawieźć kota do innej lecznicy. Powinni tam być zatrudniani specjaliści a ie ludzie po szkole, że z isczuli a i bez wiedzy. Tacy powinni pracować pod okiem doświadczonych osob
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Białczak
  Iwona Białczak 2020-08-29 07:44

  Polecam z całego serca. Profesjonalna i miła opieka, z której korzystam już od ponad 10 lat.
  Źródło opinii: google.com

  Gabriela Włoch
  Gabriela Włoch 2020-06-19 13:31

  Bardzo profesjonalne podejście do zwierzaków, specjaliści na najwyższym poziomie, polecam
  Źródło opinii: google.com

  B e e B e e r i e
  B e e B e e r i e 2020-06-05 18:52

  Pozytywne: Profesjonalizm Wspaniały profesjonalizm i miłość do zwierząt. Nie raz uratowali życie mojego pupila ❤
  Źródło opinii: google.com

  Monika Kowalska
  Monika Kowalska 2020-05-17 21:15

  Przywozimy tu nasze zwierzaki od dawna chociaż musimy dojechać do kliniki ponad 20 km. pewnie dojeżdżalibyśmy i dalej bo pracują tu wspaniali lekarze z bardzo dużą wiedzą, kierujący się miłością do zwierząt. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ceny bardzo przystępne a lekarze pełni pasji cierpliwości i zrozumienia nie tylko dla chorych pupili ale i ich właścicieli. Polecam wszystkim bo to miejsce, gdzie już przy pierwszej wizycie poczujecie ze warto.
  Źródło opinii: google.com

  michał Vargas
  michał Vargas 2020-04-20 21:02

  Bardzo fajni ludzie, zwierzaki zazwyczaj wychodzą zadowolone i nie boją się tam przebywac
  Źródło opinii: google.com

  Lidia Łokociejewska
  Lidia Łokociejewska 2020-04-20 16:59

  Lekarze bardzo kompetentni uczynni polecam
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Szarecka
  Magdalena Szarecka 2020-04-20 08:22

  Przystępne ceny, bardzo dobra opieka, bardzo miły personel, wszystko na miejscu. Dla mnie dodatkowym atutem jest możliwość kupienia na miejscu preparatów weterynaryjnych, które w większości pozostałych gabinetów są tylko na zamówienie.
  Źródło opinii: google.com

  grzegorz grzegorz
  grzegorz grzegorz 2020-03-08 23:58

  Super miejsce polecam właścicielom zwierząt.Traktują je w sposób godny pozazdroszczenia.mołe zaskoczenie
  Źródło opinii: google.com

  Edyta Sokolska
  Edyta Sokolska 2020-03-08 22:07

  Najlepsi lekarze zwierzat a Pani OLA jeszcze lepsza niz najlepsi
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Drążkiewicz
  Katarzyna Drążkiewicz 2020-03-08 12:18

  Świetni lekarze specjaliści, bardzo mi doktor Lipiński pomógł, dzięki niemu mój pies zaczął znowu chodzić! A i ceny bardzo dobre, na miejscu można zrobić większość potrzebnych badań, polecam jako podstawową klinikę dla ludzi dbających o swoje psy 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Olesya Panas
  Olesya Panas 2020-03-08 12:11

  Najlepszy gabinet w Warszawie. Bardzo miły personel, który zawsze pomoże wszystko wytłumaczy i wesprze.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Malinowska
  Monika Malinowska 2020-03-08 07:12

  Wspaniali lekarze z bardzo dużą wiedzą i miłością do zwierząt . Gabinet bardzo dobrze wyposażony , mój pies w końcu został prawidłowo zdiagnozowano A wizyta nie jest na czas tylko na jakość . Ceny bardzo przystepne. Młodzi lekarze fascynaci , cierpliwi i pełni miłości. Dojeżdżam 20 km do kliniki mimo ze kilka mam pod domem to w żadnej nie zdiagnozowano prawidłowo psa i nie poprowadzono skutecznego leczenia. Napisalabym Polecam ale wtedy kolejki beda jeszcze dłuższe 🙂 Polecam wszystkim i
  Źródło opinii: google.com

  Malgorzata Szmidt
  Malgorzata Szmidt 2020-03-02 20:51

  Swietny zespół lekarzy, z sercem dla zwierzaków , od lat u nich pod opieką pies, a teraz dwa koty.
  Źródło opinii: google.com

  Earl Jacob
  Earl Jacob 2020-03-02 20:10

  Świetni lekarze, cierpliwi ludzie, wprowadzają dużo spokoju w niewesołych często okolicznościach.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Wielopolski
  Jakub Wielopolski 2020-03-02 13:40

  Wspaniała obsługa i jakość usług. Jeszcze ani razu się nie zawiodłem, zawsze mogę być pewny że gdy przyjadę z moim psemu jeżeli coś mu się stało lub po prostu ma problemy to na pewno uzyskam skuteczną pomoc. Serdecznie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Anna Patejuk
  Anna Patejuk 2020-03-02 11:27

  Polecam, profesjonalizm i podejście do zwierząt na najwyższym poziomie
  Źródło opinii: google.com

  K S
  K S 2020-03-02 10:46

  Nie widać zaangażowania w leczenie. Brak badań pogłębionych.
  Źródło opinii: google.com

  Danuta Wernicka- Juszczak
  Danuta Wernicka- Juszczak 2020-03-02 08:33

  Nie życzę chorowania zwierzorom ale w razie czego polecam cały zespół gabinetu.
  Źródło opinii: google.com

  Kat
  Kat 2020-02-08 14:52

  Absolutely amazing doctors. They have all the necessary equipment on site so it takes less time to diagnose. Everyone was nice, friendly and patient. Not too expensive either. Sincerely recommended. Edit: I saw a hateful, untrue comment below about the receptionist made by a teenager who never even talked to the lady in question. I guess trolling is still a thing but it’s so sad and shameful when it hurts wonderful people who are nothing but helpful, professional and beyond empathetic. Every single person in this place is the nicest ever and I can’t imagine why some people feel the need to lie to bring them down. Absolutnie niesamowici lekarze. Mają na miejscu wszystkie niezbędne przyrządy, więc diagnoza zajmuje mniej czasu. Wszyscy byli mili, przyjaźni i cierpliwi. Nie jest też drogo. Szczerze polecam. Edit: Widziałam poniżej okropny, nieprawdziwy komentarz na temat Pani Recepcjonistki wygłoszony przez nastolatkę, która nawet nie rozmawiała z tą osobą. Wiem, że istnieją trolle internetowe, ale jest to smutne i przykre gdy taki niefrasobliwy hejt jakiegoś dzieciaka dotyka wspaniałych ludzi, którzy są niesamowicie pomocni, profesjonalni i empatyczni. Każda osoba w tym gabinecie jest przemiła i nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego niektórzy ludzie czują potrzebę kłamania, aby ich skrzywdzić.
  Źródło opinii: google.com

  Antonina Bielska
  Antonina Bielska 2020-01-21 17:18

  Dobrzy specjaliści, przystępne ceny, szeroka diagnostyka i doświadczenie właściciela gabinetu sprawia, że można zaufać temu miejscu. Plusem jest też możliwość zapisu na wizytę o wybranej godzinie. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Staszewska-Rusjan
  Karolina Staszewska-Rusjan 2020-01-21 17:11

  Bardzo dobrzy specjaliści, którzy mają wspaniałe podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Grodzki
  Andrzej Grodzki 2020-01-21 13:51

  Każdemu polecam profesjonaliści z miłością do zwierząt !
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Adamus
  Jerzy Adamus 2020-01-21 09:18

  Profesjonalizm, wiedza, empatia. Czegóż potrzeba więcej? Polecam. To miejsce gdzie znajdziecie pomoc….A pupil pozostanie bez stresu….
  Źródło opinii: google.com

  Anna Smirnow
  Anna Smirnow 2020-01-03 13:55

  Wspaniali weterynarze, profesjonalna opieka
  Źródło opinii: google.com

  Joanna K.
  Joanna K. 2020-01-03 12:41

  Chodzę tu ze wszystkimi swoimi zwierzakami i każdy jest zadowolony 🙂 dużo lekarzy, zwykle są kolejki ale idą całkiem sprawnie, przyzwoite ceny.
  Źródło opinii: google.com

  Alicja Pawińska
  Alicja Pawińska 2020-01-03 12:23

  Profesjonalni, bardzo życzliwi lekarze, przystępne ceny, dobra diagnostyka. Zawsze możesz liczyć na ich pomoc
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Dawiec
  Rafał Dawiec 2019-11-20 13:55

  Bardzo dobra i empatyczna kadra medyczna, takich gabinetów szukamy.
  Źródło opinii: google.com

  Pacjent
  Pacjent 2019-11-20 13:20

  Wspaniały współpracujący zespół weterynarzy .
  Źródło opinii: google.com

  D. G.
  D. G. 2019-11-20 07:46

  Bardzo profesjonalna obsługa. Ludzie z pasją do zwierzaków. Niestety w Warszawie jest pełno „weterynarzy naciągaczy” A ten gabinet do takich nie należy. Warto przejechać przez całą Warszawe ponieważ wiem że mój zwierzak jest w dobrych rękach.
  Źródło opinii: google.com

  Sandra Daszkiewicz
  Sandra Daszkiewicz 2019-10-15 23:58

  Bardzo dobre miejsce do wyleczenia swego pupila
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Kubik
  Małgorzata Kubik 2019-10-15 07:26

  Profesjonalna kadra i dobre zaplecze sprzętowe, zdecydowanie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Iza Kowalewska
  Iza Kowalewska 2019-09-18 12:41

  Najlepszy wet w okolicy! Zawsze pomocny!
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Majewska
  Paulina Majewska 2019-09-07 16:05

  Bardzo fajne miejsce, mili lekarze godni polecenia ale Pani recepcjonistka bardzo nie miła.Chcieliśmy umówić się na wizytę, Pani odebrała telefon i od razu z podniesionym głosem iż jest zajęta i żeby…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Bogumił
  Kamil Bogumił 2019-09-07 13:51

  Fajne miejsce. Leczę tam oba koty 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Bieńkowska
  Paulina Bieńkowska 2019-07-24 19:05

  Super obsługa, ale nie znają się na gryzoniach
  Źródło opinii: google.com

  gosiaczek521
  gosiaczek521 2019-06-06 09:12

  Ani polecam ani nie odradzam. Nie mam nikogo kto mógłby przybyć ze mną i pieskiem, a wymaga się ode mnie znalezienia sobie przyjaciela lub sąsiada. Brak zdecydowanie mężczyzny, który bez problemów by sobie poradził z moim pieskiem i nie radziłby sobie kogoś znaleźć tylko sam by opanował sytuację. Dlatego jest mi bardzo przykro, że muszę wystawić niższą ocenę niż to zwykle robię.
  Źródło opinii: google.com

  kasiat11 .
  kasiat11 . 2019-05-09 22:36

  Bardzo miła obsługa widać że naprawdę kochają to co robią
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz K
  Tomasz K 2019-05-09 14:17

  Super lekarze, wiedza i doświadczenie w połączeniu z empatią. Polecam. Tomasz korkozowicz
  Źródło opinii: google.com

  Jabol Jabol
  Jabol Jabol 2019-05-09 11:16

  Jesteśmy bardzo wdzięczni za uratowanie naszego Promila . Pies przeszedł ciężka operacje usunięcia części jelit.,Panie pracujące w przychodni trafnie postawiły diagnozę po 2 minutach oględzin psiny . W Warszawie Promila oglądało czterech weterynarzy którzy psa leczyli nie wiadomo na co, jedynie co pomogli to odciążyć portfel. W gabinecie M. Salewicz pracują wspaniali weterynarze.
  Źródło opinii: google.com

  Konrad Plachecki
  Konrad Plachecki 2019-05-09 00:41

  Ostra niewydolnosc nerek u kota jak sie okazalo. Leczenie skuteczne i to najwazniejsze. USG na wizycie pod ręką to duzy plus. Badania krwi na miejscu takze. Jak na razie jestesmy zadowoleni. Brak lekarza prowadzacego jak dla mnie to jedyny minusik.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Smirnow
  Anna Smirnow 2019-04-21 21:01

  Wspaniali weterynarze, gabinet na najwyższym poziomie! Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  3ZEKI .
  3ZEKI . 2019-04-21 07:05

  Jak zwykle szybko bezproblemowo i fachowo, zero stresu dla zwierzaka. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Inga Pawlowska
  Inga Pawlowska 2019-03-22 22:15

  Znają się na swojej pracy i kochają zwierzaki. Moje psiaki z miłą chęcią odwiedzają to miejsce.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Gadzina
  Jakub Gadzina 2019-03-22 21:32

  Bardzo dobra przychodnia weterynarii. Uprzejmi i kompetentni lekarze. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Ania Bartak
  Ania Bartak 2019-03-22 00:23

  Wspaniały zespół lekarzy. Miłośnicy zwierząt nie ludzie wykonujący swoją pracę.Baaardzo polecam. Anka
  Źródło opinii: google.com

  iwona wieraszko
  iwona wieraszko 2019-03-01 19:09

  Swietni z fantastycznym podejisciem do pacjentow i rodzinna tradycja w uprawianiu tego zawodu, czyli weterynarze z odziedziczona milosci do awierzat
  Źródło opinii: google.com

  Roberto Cavalli25BKPow
  Roberto Cavalli25BKPow 2019-03-01 15:10

  Za mało gwiazdek, aby wyrazić moja wdzięczność. Mam trzy psy, i odwiedziłem wielu weterynarzy w swojej okolicy. Całe szczęście trafiłem do Pana M.Salewicza, który- mogę to napisać z czystym sumieniem- uratował moją 11-letnią suczkę. Polecam każdemu, komu leży na sercu zdrowie swojego pupila
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Ziandalska
  Magdalena Ziandalska 2019-03-01 08:22

  To prawda – zaangażowanie weterynarzy na wysokim poziomie, Panie weterynarz są bardzo miłe i pomocne. To samo jeżeli chodzi o wyposażenie gabinetu. Niestety moja ocena nie może być do końca pozytywna, ponieważ pomimo włączonego leczenia psa, nie podano mu kluczowego preparatu z przeciwciałem, co znacznie przedłużyło czas leczenia i zmusiło mnie do zmiany kliniki.
  Źródło opinii: google.com

  Dario Darecki
  Dario Darecki 2019-01-17 13:55

  Bardzo fajny profesjonalny gabinet … Tequila zaszczepiona i szczęśliwa… polecam
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Dąbrowska
  Agnieszka Dąbrowska 2019-01-17 11:13

  Wspaniała obsługa, uczciwi i oddani lekarze
  Źródło opinii: google.com

  Milla Dog
  Milla Dog 2018-12-17 22:19

  Polecam gabinet weterynaryjny Państwa Salewiczów.
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Zawadzka
  Dorota Zawadzka 2018-12-17 11:27

  Profesjonalna klinika dla czworonogów. Badania podstawowe na miejscu. Pełen profesjonalizm. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  IP Potter
  IP Potter 2018-12-17 11:10

  Bardzo dobrzy lekarze, sympatyczni ludzie.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Kuczyńska
  Aleksandra Kuczyńska 2018-11-24 21:01

  Najlepszy weterynarz w Wesołej. Szeroka wiedza lekarzy, właścicieli. Zwierzęta są tam „dopieszczane”. Nigdy nie spotkałam się z niechęcią lub apatią ze strony lekarza. O każdej porze można zadzwonić do nich i zawsze miło zostanę potraktowana oraz uzyskam kompetentną odpowiedź. Serdecznie polecam każdemu komu zwierzak podupadł na zdrowiu.
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Kostro
  Mariusz Kostro 2018-11-24 11:09

  Bardzo dobra lecznica. Wspaniali właściciele super podejście.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Wierzbieniec
  Marcin Wierzbieniec 2018-11-24 00:41

  Profesjonaliści z pełnym zapleczem diagnostycznym.
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Ciszewski
  Grzegorz Ciszewski 2018-10-30 22:01

  Dobrzy weterynarze posiadający odpowiedni sprzęt aby na miejscu wykonać badanie.
  Źródło opinii: google.com

  RAFEX Rafał
  RAFEX Rafał 2018-10-30 01:31

  Profesjonalnie i w przystępnej cenie.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Pura
  Krzysztof Pura 2018-10-25 20:11

  Polecam po całości, przynajmniej 3 Psie życia uratowane (morfologia na miejscu, kompetentni lekarze i chirurdzy). Warto jeździć nawet z Grodziska Maz.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Primier J.Dziarnowska
  Primier J.Dziarnowska 2018-10-02 14:09

  Najlepsi weterynarze po praskiej stronie Wisły. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Artur Wasilewski
  Artur Wasilewski 2018-09-17 17:53

  Fachowa, miła obsługa. Świetny lekarz. Korzystam od lat wraz z całym zadowolonym naszym inwentarzem… Polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Pre
  Ania Pre 2018-08-17 11:15

  Doskonali lekarze z empatycznym podejściem do mniejszych przyjaciół
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Bogucka
  Paulina Bogucka 2018-08-16 13:58

  Bardzo dobra przychodnia . Serdecznie dziękujemy wszystkim za opiekę nas naszym pieskiem. Lekarze z prawdziwym powołaniem. Pani Aleksandra Umińska to wspaniały lekarz❤ Dziękujemy i polecam wszystkim z całego serca . Najlepsi w Warszawie!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Teresa Daszkiewicz
  Teresa Daszkiewicz 2018-07-23 21:16

  Znakomici lekarze. Kochają zwierzęta.
  Źródło opinii: google.com

  Lidka M
  Lidka M 2018-07-23 17:18

  Najlepszy gabinet weterynaryjny, profesjonalizm połączony z pasją!!!
  Źródło opinii: google.com

  Beata Górska
  Beata Górska 2018-07-23 09:11

  Najlepsi lekarze dla Twojego zwierzaka
  Źródło opinii: google.com

  Maria Doginn
  Maria Doginn 2018-07-23 08:11

  Mają świetnie wyposażoną przychodnię, dobrych specjalistów, serce dla zwierzaków, uśmiech dla właścicieli i głowy na karku. Korzystam od kilku lat, w ilościach hurtowych, nie znalazłam słabych punktów.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra O
  Aleksandra O 2018-07-03 22:20

  Grono doświadczonych specjalistów. RTG i USG na miejscu. Dobre zaopatrzenie w produkty weterynaryjne. POLECAM!
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Stawiński
  Jacek Stawiński 2018-07-03 21:07

  Polecam usługi Pana Salewicza. Od lat jeżdżę tam ze swoimi psiakami.
  Źródło opinii: google.com

  Leszek Młynarczyk
  Leszek Młynarczyk 2018-07-03 18:02

  Moim zdaniem najlepszy gabinet weterynaryjny w Warszawie. Bardzo dobrze wyposażony gabinet – jest tu nawet możliwość wykonania zdjęcia RTG. Ale i tak najważniejsze jest podejście do pacjentów – bardzo serdeczne i zindywidualizowane. Zdecydowanie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  grecopm
  grecopm 2018-07-03 17:20

  Rewelacyjni lekarze. Z ogromną wiedzą i empatią. Gabinet doskonale wyposażony. Większość badań na miejscu.
  Źródło opinii: google.com

  Żaku G.
  Żaku G. 2018-07-03 17:18

  Od razu zauważa się zamiłowanie do zwierząt i profesjonalne podejście
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Calus
  Grzegorz Calus 2018-07-03 16:05

  Każdego swojego psa leczę tutaj. I każdego kolejnego również będę. Nie trzeba lepszej rekomendacji.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Suska
  Natalia Suska 2018-07-03 14:17

  Najlepszy weterynarz w okolicy. Bardzo ludzkie podejście do zwierzaka.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Melcer
  Marta Melcer 2018-07-03 12:03

  Gabinet godny zaufania. Świetnie fachowcy. Bardzo dobrze wyposażony. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Kinga Szczepanik
  Kinga Szczepanik 2018-07-03 11:19

  Profesjonalne podejście, wszystko na miejscu, komplet badań.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Wegner
  Paweł Wegner 2018-07-03 11:09

  Pewna i profesjonalna opieka weterynaryjna, z sala operacyjna wlacznie.
  Źródło opinii: google.com

  Ireneusz Boro
  Ireneusz Boro 2018-07-03 10:41

  Jak na razie nie mam zastrzeżeń. Miła i profesjonalna obsługa naszego pieska
  Źródło opinii: google.com

  Sara Stańko
  Sara Stańko 2018-07-03 10:14

  Najlepsi weterynarze, na jakich trafiłam. Wszyscy z państwa są niezwykle uprzejmi, pomocni i mają ogromną wiedzę. Cieszę się, że trafiłam tam, po długich i ciężkich poszukiwaniach dobrego lekarza dla mojej suczki 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ewelina Klarenbach
  Ewelina Klarenbach 2018-07-03 10:10

  Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre wyposażenie gabinetu. Świetni lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Makowiak
  Kamil Makowiak 2018-07-03 10:05

  Fachowa obsluga, personalne podejście do każdego zwierzaka dzięki temu gabinetowi nasz kotek cieszy się idealnym zdrowiem.
  Źródło opinii: google.com

  Artur Ceregra
  Artur Ceregra 2018-07-03 08:17

  Bardzo dobrzy specjaliści. Zwierzak jest tam w dobrych rękach.
  Źródło opinii: google.com

  Klaudia Kaminska
  Klaudia Kaminska 2018-07-03 07:31

  Bardzo dobrzy lekarze ! Fachowa pomoc ! Polecam z calego serduszka 😉
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz
  Grzegorz 2018-07-03 01:16

  Masz zwierzę ? tylko tam uzyskasz profesjonalną pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  T Dziqs
  T Dziqs 2018-07-03 01:06

  Profesjonalna obsługa. Miejsce godne polecenia. A co najważniejsze podchodzą z miłością do naszych pupili. Dziękujemy
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Bartak
  Marcin Bartak 2018-07-03 00:50

  Wspaniali ludzie, oddanie zwierzakom
  Źródło opinii: google.com

  Stępczyńska Kasia
  Stępczyńska Kasia 2018-05-18 13:34

  wspaniale podejscie si zwierząt są poprostu najlepsi.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Ciborska
  Marta Ciborska 2018-05-10 19:09

  Lekarze z powołania
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jabol Rafał
  Jabol Rafał 2018-04-25 22:01

  Uratowali mojego psa w ostatniej chwili, w innej pseudo renomowanej przychodni czterech weterynarzy nie potrafiło zdiagnozować co dolega psu,tylko faszerowali jego zastrzykami. W tej przychodni prawidłowa diagnoza była postawiona po dwóch minutach od rozpoczęcia wizyty. Pies przeszedł operacje usunięcia części jelit w ostatniej chwili. Jesteśmy wdzięczni za pomoc naszemu psiakowi.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Boruc
  Katarzyna Boruc 2018-04-13 18:15

  Bardzo dobra Przychodnia. Wspaniali Lekarze. Przyjeżdżam już 16 lat a moja trasa to 50 km w jedną stronę, po trasie mijam 15 innych Przychodni.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Wiktoria
  Ania Wiktoria 2018-03-13 00:50

  Już prawie 3 latka odkąd umierający Maks został uratowany <3 <3 <3 W momencie gdy trzema łapkami był już na tamtym świecie... Najlepsi Weterynarze na świecie - tylko dzięki Państwu udało się ocalić życie szczeniakowi z parwowirozą, którego znalazłam na ulicy <3 <3 <3
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Michał Pochodyła
  Michał Pochodyła 2018-02-27 08:22

  Kompetentny i doświadczony zespół!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Andrzej Zembowicz
  Andrzej Zembowicz 2018-02-20 21:32

  Super fachowcy pełna diagnostyka i obsługa
  Źródło opinii: google.com

  Jadwiga Medrycka
  Jadwiga Medrycka 2018-02-20 20:49

  Lekarze z dużą wiedzą, kochają zwierzęta. Gabinet dobrze wyposażony. Można zamówić wizytę w domu. Leczę tam swoje pupile już piąty rok i nigdy się nie zawiodłam. Polecam wszystkim.
  Źródło opinii: google.com

  Jola Olecka
  Jola Olecka 2018-02-20 17:40

  Polecam Super obsługa pełen profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Podwojski
  Marcin Podwojski 2018-02-20 14:41

  Profesjonalnie, rzetelnie i zazwyczaj bez kolejki.
  Źródło opinii: google.com

  Martyna Dębicka
  Martyna Dębicka 2018-02-20 14:30

  Znakomity zespół fachowców. Pełen profesjonalizm. Korzystamy z usług gabinetu od 15 lat i nigdy się nie zawiedliśmy. Każdy z pracujących tam weterynarzy ma wspaniale podejście do zwierząt i traktuje każdy przypadek indywidualnie. Mimo, że jeździmy do gabinetu z całą naszą sforą, każdy piesek jest traktowany jako osobny "przypadek". Polecam całym sercem!
  Źródło opinii: google.com

  Piotr PePe P.
  Piotr PePe P. 2018-02-20 09:09

  Dobry lekarz dla zwierzaków ...Ale coś za coś, zawsze masa ludzi i długie czekanie w kolejce.
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Krasa
  Iwona Krasa 2018-02-20 08:22

  Dzięki tej lecznicy a przede wszystkim Marcie Salewicz mój pupil zaczął 14 rok życia . Bardzo dziękujemy za wszystko.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Grajewska
  Aleksandra Grajewska 2018-02-19 15:37

  Najlepsza klinika i najlepsi lekarze jakich było nam spotkać
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Wojciechowska
  Ania Wojciechowska 2018-01-31 21:59

  1000 lajk dla najlepszych Weterynarzy w Warszawie 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marlena Piłka
  Marlena Piłka 2017-10-15 19:28

  Najlepszy gabinet weterynaryjny jaki znam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Izula KaratowoSpinelowa
  Izula KaratowoSpinelowa 2017-09-01 08:14

  Super podejście do zwierząt i ich właścicieli, szczególnie polecamy p. Martę i Marcina Salewicz oraz p. Aleksandrę Umińską, których diagnozom ufamy od lat a nasi psi przyjaciele dzięki nim są zdrowi i szczęśliwi! Prosimy tylko o uaktualnianie grafiku na stronie abyśmy zawsze mogli trafiać w ich ręce 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ma Ra
  Ma Ra 2017-08-31 18:12

  Wspaniali z fajnym sercem do zwierzaków i ich opiekunów.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Elżbieta Szałachowska
  Elżbieta Szałachowska 2017-06-28 20:49

  gabinet w drugim pokoleniu . WSPANIALI LUDZIE !!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Pe
  Magdalena Pe 2017-06-23 07:44

  Zespół fachowców z sercem, cenowo rownież przystępnie. Bardzo bardzo polecam. Mój pies wcale nie chce z tamtąd wychodzić
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maciej Ryszard
  Maciej Ryszard 2017-06-04 12:49

  Niesamowite podejście do zwierząt. Dziękuję bardzo
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  JO Aśka
  JO Aśka 2017-04-17 09:18

  Najlepszy vet w okolicy.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Szostek
  Anna Szostek 2017-03-15 20:52

  Bardzo dziękuję za wyleczenie mojego Rockiego <3 fachowa pomoc, panie z ogromnym sercem do zwierząt, nic dodać nic ująć <3 Już Was nie opuscimy
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dominika Rewaj
  Dominika Rewaj 2017-01-07 21:32

  Gabinet z sercem do zwierzaków, profesjonalnym personelem i dużym zapleczem specjalistycznego sprzętu.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Krzysztof Piech
  Krzysztof Piech 2016-12-02 20:39

  Bardzo kompetentny zespół. Inni lekarze sobie nie poradzili z chorobami, a ci tak. Ceny niższe, niż bliżej centrum Warszawy.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz P
  Tomasz P 2016-12-02 20:22

  Znakomici fachowcy. Podejście do zwierząt bardzo profesjonalne i z pasją. Jedyny minus za brak możliwości umówienia wizyty kontrolnej, więc trzeba czekać w kolejce, która jest obecna chyba zawsze.
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia B.
  Sylwia B. 2016-12-02 01:18

  Bardzo kompetentni lekarze, sympatyczni i pomocni. Ceny najniższe w okolicy, korzystam z gabinetu już kilka dobrych lat i zawsze otrzymuję profesjonalną pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Kiełbik
  Agnieszka Kiełbik 2016-11-05 18:02

  Moje psy zawsze byly zadowolone i ja też. Chociaż stadko się skurczyło do ostatnich dni korzystałam z opieki Państwa Salewicz. Psiaki z mojego hotelu oraz te korzystające z treningów w mojej szkole razie potrzeby również tu zagladają.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ana Andryjenko
  Ana Andryjenko 2015-10-21 09:34

  Znamy się już kilka ładnych lat i na problemy zdrowotne psiaków tylko Państwo Salewicz:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maria Jakubowska
  Maria Jakubowska 2015-04-16 14:41

  3 domowe zwierzaki oraz wszelkie psy z mojego hotelu zaopiekowane na medal. Dziękuję i bardzo polecam, bo nie często trafia się na weterynarzy z tak dobrym podejściem do zwierząt.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Michoń
  Magdalena Michoń 2015-03-11 01:31

  Kochane Nasze Doktory zawsze gotowi do niesienia pomoc . Polecam gorąco ten Gabinet 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jacek Boruc
  Jacek Boruc 2014-11-28 12:03

  Odprowadził nas do krainy wiecznych łowów. To może nie najlepsza rekomendacja (czas) ale jesteśmy bardzo zobowiązani. Doceniamy i dziękujemy.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Emilia Szelągowska
  Emilia Szelągowska 2014-11-22 12:41

  Jako jedyni dali szansę na wyleczenie mojego 12-letniego owczarka z babeszjozy i ZROBILI TO. Minął ponad rok, a psina ma się świetnie. Dziękujemy za profesjonalną opiekę i gorące serca okazane nie tylko mojej Zuzi, ale i wszystkim innym zwierzakom 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Robakiewicz
  Ewa Robakiewicz 2014-03-05 17:18

  To lekarze nie tylko profesjonalni ale mają jeszcze to co jest niezwykle ważne dla pacjentów i nas-właścicieli: SERCE! Dziękujemy za opiekę nad naszymi futrzakami i cierpliwość 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  sintra11
  sintra11 2014-01-08 09:01

  POLECAM bardzo dobry lekarz, żałuję że tak późno do niego trafiłam, ale lepiej późno niz wcale, rozpoznał chorobę od razu, gdyby nie pan dr juz bym psa nie miała. pozdrawiam
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Kasia
  Kasia 2013-11-12 10:11

  Jest świetny! Dziś byłam z przelewającym się kotem. Szybko mu pomógł, rozpoznał co się dzieje, gdzie inny weterynarz nie poradził sobie. Na pewno przeniesiemy swojego psa do tej lecznicy oraz teraz z kotem. Polecam, po pierwszej wizycie dla mnie 100% profesjonalizmu.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  agnieszka.malczyk
  agnieszka.malczyk 2013-10-19 16:07

  Pan Marcin Salewicz to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest autentycznie zaangażowany w swoich pacjentów i ich choroby. Zwierzę nie jest kolejnym przypadkiem, kolejnym anonimowym klientem. Po kilkunastu latach przeniosłam swoje zwierzaki z dotychczasowej lecznicy do Pana Marcina bo takiej opieki, serca, ciepła, życzliwego i profesjonalnego podejścia nigdy wcześniej żadne moje zwierzę nie zaznało u żadnego z lekarzy. Nie przypuszczałam, że tacy lekarze istnieją.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  edyta
  edyta 2013-06-29 18:22

  Rzeczowy ,konkretny, z olbrzymią wiedzą ! i empatią. Zawsze można można zadzwonić i się poradzić-odbiera telefony to bardzo ważne. Polecam z całego serca!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  la_tosia
  la_tosia 2013-06-01 21:41

  Pozdrawiam doktora Marcina i jego żonę Martę. NAJLEPSI lekarze weterynarii,skrupulatni,bezinteresowni i z powołania . Lekarz +powołanie =sukces. Widać ze lubią swoją pracę i kochają zwierzęta . Mam do Nich pełne zaufanie i w razie potrzeby polecam wszystkim...którzy potrzebują pomocy .
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Andrzej
  Andrzej 2013-02-17 16:56

  Miałem trzy pieski i jedną kotkę, której dożyło się 18 lat. Gdy nadeszła dla nas ta bardzo trudna chwila rozstania się z naszą śmiertelnie chorą Pusią miałem duże wątpliwości dotyczące co do jej uśpienia. Nigdy nie nie podejmowałem tego typu decyzji, bo wydawało się nam, że to coś bardzo złego, że to będzie bardzo bolało moją mała przyjaciółkę. Profesjonalizm dr. Marcina Salewicza w tym podejście do nas - właścicieli naszej Pusi bardzo nam pomógł w tym trudnym dla nas dniu. Pan Marcin Pusię uśpił na rękach mojej żony i każdą dokładnie wytłumaczył. Takie fachowe podejście i umiejętna rozmowa z nami bardzo nam pomogła przeżyć ten trudny dla nas dzień. Pan doktor jest naprawdę SUPER lekarzem którego wszystkim właścicielom kochającym swoje zwierzątka gorąco polecam. Dziękuję Panie doktorze w imieniu własnym i w imieniu mojej żony za to, że Pan również kocha zwierzęta którymi się opiekuje.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Katarzyna Z.
  Katarzyna Z. 2012-11-20 00:02

  Co tu dużo pisać.... Nasza horda to stali pacjenci lecznicy od wielu wielu lat- były i złamania i kroplówki, porody, udary i operacje i zawsze z happy-endem. W miłej, przyjaznej atmosferze, z pełnym zrozumieniem niewiedzy i stresu opiekunów oraz zwierząt. Jedyna lecznica, do której nasze psy wchodzą ochoczo i z wielkim entuzjazmem.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Kosmala
  Agnieszka Kosmala 2012-09-27 01:01

  Rewelacyjne miejsce . Moja kotka jest tam właśnie pod opieką Wspaniałych lekarzy po tym jak została potrącona przez ... samochód . Miała operację , ale jestem pewna ,że z taką opieką szybko wróci do zdrowia . Po prostu lekarze z powołania 😉
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Sz
  Kasia Sz 2012-08-06 12:37

  W ciągu kilku tygodni leczenia złamanej kociej łapy, nasłuchałam się tyle dobrego w poczekalni o TYCH weterynarzach, że teraz i kot i ja możemy te wszystkie dobre opinie potwierdzić :))))))
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Gość
  Gość 2012-06-28 15:15

  Młody, energiczny, przede wszystkim oddany swojej pracy, specjalista, z całą pewnością można powierzyć mu swoje zwierzęta
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Olga Krutikow
  Olga Krutikow 2012-06-24 21:49

  Dr Salewicz tak samo wspanialy weterynarz, jak niegdys jego Rodzice z Przychodni Weterynaryjnej na Nowogrodzkiej. Wowczas odmienialo sie w Warszawie nazwisko Salewicz przez przypadki we wszystkich kregach w jakikolwiek sposob zwiazanych ze zwierzetami, teraz nadal odmienia sie to nazwisko za sprawa mlodego doktora Salewicza i jego żony. No coz, nic dodac, nic ujac: talent, zdolnosci, pracowitosc, umiejetnosci tej rodziny to oczywistosc, moze tez sila tradycji? A moje szczescie polega na tym, ze Panstwo Salewiczowie sprowadzili sie kiedys do Wesolej, gdzie i ja mieszkam i mam hodowle jamnikow. Bogu niech beda dzieki!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Zdun
  Magdalena Zdun 2012-06-24 17:00

  Wspaniali weterynarze!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marzena Nowak
  Marzena Nowak 2012-06-21 19:48

  Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Rzeczowi, utalentowani, a przede wszystkim zaangażowani w pracę, gotowi zawsze nieść pomoc swoim pacjentom.Pozdrawiam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Szymon Kret
  Szymon Kret 2012-01-23 13:31

  Oboje - państwo Marta i Marcin Salewiczowie to nie dość, że świetni lekarze, którzy bardzo dbają o każde zwierzątko przyprowadzone do nich - z mojej strony akurat królik i pies, to przy okazji przesympatyczni ludzie, którzy naprawdę kochają zwierzęta i robią wszystko, co w ich mocy, żeby im pomóc. Właśnie to dzięki nim nasza suczka żyje - dzięki swojej skrupulatności i wyrobionym nawykom sprawdzania wszystkiego wykryli nieprawidłowości w działaniu serca, które w pewnym stopniu udało nam się już poprawić operacyjnie, a po operacji znów uratowali jej życie, gdy zaniepokoiło ich podczas osłuchiwania brzmienie serca - zbierały się koszmarne ilości płynu w okolicy płuc. Współpracuje z nimi także p. Aleksandra Umińska - również wspaniały lekarz, tak samo jak Oni dbająca o pacjentów. Gdyby tylko była możliwość, to dałbym im 100 gwiazdek, ale tak mogę tylko dać 5.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Edyta W.
  Edyta W. 2011-10-03 11:09

  Nasz pupil zawdzięcza swoje życie profesjonalizmowi i nieocenionej intuicji dr Salewicza. Gapcio został bardzo ciężko pogryziony przez innego psa. W związku z faktem, iż czas działał na naszą niekorzyść odwiedziliśmy dwie najbliższe Kliniki weterynarii, przeprowadzono badania i zalecono czekać. Kiedy trafiliśmy do dr Marcina okazało się, że nasz niespełna dwukilogramowy Yorczek potrzebuje natychmiastowej interwencji chirurga. Rokowania nie były najlepsze, ale co najważniejsze, nie tylko nam właścicielom zależało na życiu tego malucha. Opieka 24h, dzień i noc,liczne konsultacje ze specjalistami i wiele,wiele pracy i serca ze strony Państwa Salewicz, sprawiły że nasz psiak cieszy się wspaniałym samopoczuciem pomimo, iż od zdarzenia upłynął zaledwie miesiąc. To była ciężka walka, nie tylko dla naszego milusińskiego ale także dla jego wybawców. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Oliwia
  Oliwia 2011-02-03 07:54

  Lekarz z powołania. Specjalista. Dzięki szybkiej diagnozie uratowana amstaffka, która miała ropomacicze. Owczarka z problemami skórnymi jest też bardzo wdzięczna za pomoc. Kotka przytruta, którą Pan Doktor uratował. Nasze zwierzaki i my jesteśmy bardzo wdzięczni.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  cocurro
  cocurro 2010-11-23 22:07

  Prowadzi bezkonkurencyjnie najlepszy gabinet weterynaryjny w Warszawie. Pisze "gabinet" ponieważ mam na myśli nie tylko pana Marcina, ale także jego żonę Martę. I nie przesadzam twierdząc ze są najlepsi - mam porównanie i ciesze się ze trafiłam ze swoja zwierzyna pod ich skrzydła. Do każdego przypadku podchodzą indywidualnie i z sercem, najdrobniejsze wątpliwości są przedyskutowywane i widac ze najwazniejszy jest dla nich pacjent i jego dobro, a nie swiety spokoj czy pelna sakiewka. Pan Marcin wielokrotnie przyjezdzal na wizyty domowe, czasem o nieprzepisowej porze i pomagał mojemu zwierzakowi jak mógł. i walczył o niego do końca jakby był jego własnym zwierzakiem. Słowem - doskonały lekarz i wspaniały człowiek. polecam każdemu właścicielowi futrzaka opiekę tego lekarza. Gabinet jest wyposazony w super sprzęt - badanie krwi wykonane na miejscu - wynik po godzinie. Rentgen kota niedoszłego alpinisty - na miejscu. z tego co wiem to i USG na miejscu można zrobić.a do tego nie irytują sie na nadopiekuńczych właścicieli i na wystraszone zwierzaki 🙂
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Joanna G.
  Joanna G. 2010-10-21 20:32

  Jestem właścicielką 3 psów i 2 kotów więc nie raz korzystałam z pomocy jego i całej rodziny ( rodzice i żona także są weterynarzami ) i mam całkowite zaufanie. Pomocni, życzliwi, profesjonalni!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Gość 1
  Gość 1 2010-08-24 19:05

  Chyba już od 10 lat opiekuje się naszym stadem /stale 3 koty i pies/.Świetny lekarz, kompetetny, cierpliwy, ze znakomitym podejściem do zwierząt, które go najnormalniej lubią /no, może wyjąwszy kocice, które bywają "wredne"/, chociaż dla każdego zwierzaka wizyta w gabinecie wet. to stres. Nie ma żadnego problemu z wizytami domowymi. A jeśli zdarza się przypadek trudny, z niepewną diagnozą, jeśli ma jakieś wątpliwości, konsultuje się z innymi lekarzami albo kieruje do specjalisty, z reguły bardzo dobrego. Od kilku lat to już małżeństwo weterynaryjne, godne całkowitego zaufania. Jurek i Kasia
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  kasainamata
  kasainamata 2010-08-05 10:01

  Najlepszy weterynarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Wyrozumiały dla pacjentów i ich opiekunów. Ma olbrzymią wiedzę i przede wszystkim jak nie jest czegoś pewien to nie działa na oślep i nigdy nie działa na szkodę pacjenta podając mu "cośtam".

  Wyprowadził dwa nasze psy z bardzo ciężkiego stanu, kiedy wszyscy inni radzili je nam uśpić. Moją kotkę, która wylądowała w szpitalu zwierzęcym w innym kompletnie miejscu prawidłowo zdiagnozował na podstawie tylko wyników badań nie widząc jej - kiedy 3 innych lekarzy szpitalnych nie potrafiło tego zrobić. To dzięki niemu Tita żyje. I ogólnie to bardzo uczynny i życzliwy człowiek kochający zwierzęta. Pomaga z sercem.

  PS.poza tematem do twórców portalu. System ocen wymaga jakiegoś opisu, bo w obecnej formie sugeruje, że ludzie wpisują jakieś komentarze pod "nie zgadzam się z tą opinią (3)". I w ten oto sposób jak kliknęłam,żeby się dowiedzieć dlaczego niechcący zaniżyłam ocenę mojego ulubionego lekarza :(, co niepomiernie mnie zirytowało. Domyślam się że nie jestem pierwsza patrząc po opiniach doktora Salewicza. Obecna forma jest myląca więc dobrze byłoby napisać przed wyborami "Oceń specjalistę" - albo coś takiego.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Gość 2
  Gość 2 2010-05-23 08:11

  Najlepszy weterynarz jakiego znam. Leczy moje zwierzęta od 5 lat. Poszedłem do Niego po raz pierwszy z polecenia i się nie zawiodłem. Polecam!!!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Gość 3
  Gość 3 2010-05-03 09:17

  Polecam Pana doktora oraz Panią doktor - widać że miłość do zwierząt to ich pasja i powołanie nie tylko fach czy wyuczony zawód.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Ewa
  Ewa 2009-03-05 10:53

  Profesjonalne podejście do pacjentów. Potrafi przełamać strach zwierzęcia przed wejściem do gabinetu. Trafiłam do niego z moimi psami z polecenia. W czasie wizyt nie tylko profesjonalnie leczy ale też okazuje dużo serca zwierzęcym pacjentom. Aktualnie opiekuje sie moimi 2 psami i kotem. Polecam - osoba godna zaufania.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Megi
  Megi 2009-03-04 14:44

  Pan doktor Salewicz to dobry przyjaciel, zawsze cierpliwie odbiera moje telephony...:)
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  asiak
  asiak 2009-01-31 17:22

  Moze powtórzę opinię poprzedników ale jest to nasprawde NAJLEPSZY, absolutnie najlepszy weterynarz jakiego mialam okazje spotkac. poza tym nie spotkalam sie z negatywna opinia o nim. pan Salewicz zasluguje na miano NAJLEPSZEGO SPECJALISTY ze wzgledu na po pierwsze swoj stosunek jakim darzy malych pacjentow. sekundo posiada ogromna wiedze ktora szczodrze przekazuje wlascicielom zwierzat. kolejnym powodem jest jego spokoj i opanowanie kiedy przekonuje niesmialych czworonogow chociazby do wejscia do gabinetu. potrafi zyskac sobie sympatie kazdego czlowieka oraz kazdego stworzenia. NAJLEPSZY!!!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  emilia
  emilia 2008-11-12 22:23

  To najlepszy specjalista jakiego spotkałam dotychczas, niesamowity lekarz z ogromnym powołaniem dla którego mali czworonożni pacjenci są najważniejsi i o których walczy do końca. od wielu lat leczy nasze pociechy od malych gryzoni począwszy poprzez koty, psy a doraznie w nagłych wypadkach na koniach kończąc 😉 nie jednokrortnie Pan doktor ratował życie moim pociechom wkłądając w to całą swoją wiedzę,doświadczenie zawodowe i serce. Kompleksowa obsługa z akresu interny, chirurgii, położnictwa, okulistyki, dermatologii... serdecznie dziękuję i polecam wszystkim
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Gość 4
  Gość 4 2008-07-29 23:08

  Wspaniały! Wszystkim gorąco polecam!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  właściciel psa
  właściciel psa 2008-07-05 00:11

  Świetny fachowiec z powołaniem...uwielbia zwierzęta i one jego.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Misia
  Misia 2008-02-19 01:42

  Wspaniały fachowiec. Widać że kocha wszystkie zwierzęta. Bardzo profesjonalne podejście to zwierząt. Serdecznie polecam
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  krutikow
  krutikow 2005-04-26 11:26

  Mam hodowle jamnikow i uwazam, ze opieka weterynaryjna w Wesolej jest na MEDAL. Z niczym nie trzeba jezdzic do Warszawy, a do wiekszosci spraw weterynarze przyjezdzaja do domu za symboliczna oplata za dojazd.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  zadowolona
  zadowolona 2005-04-24 21:30

  Masz rację. Pan b.sympatyczny i pomocny. Byłam u niego ze swoimi zwierzaczkami juz kilka razy. Wiwat! 🙂
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  tu.joanna
  tu.joanna 2005-04-24 20:59

  Jestem zachwycona profesjonalizem i podejściem do klienta (również tego psiego:)) pana weterynarza, który przyjmuje w OSP w Wesołej. Mój zachwyt jest tak wielki, że aż musiałam się z Wami nim podzielić :> Wiwat pan weterynarz 🙂
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.