Ocena społeczna

Na podstawie 117 opinii:

4.9

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 110 )
( 6 )
( 1 )
( 0 )
( 0 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 117
Sortowanie:

agnieszka.malczyk avatar
agnieszka.malczyk

Pan Marcin Salewicz to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest autentycznie zaangażowany w swoich pacjentów i ich choroby. Zwierzę nie jest kolejnym przypadkiem, kolejnym anonimowym klientem. Po kilkunastu latach przeniosłam swoje zwierzaki z dotychczasowej lecznicy do Pana Marcina bo takiej opieki, serca, ciepła, życzliwego i profesjonalnego podejścia nigdy wcześniej żadne moje zwierzę nie zaznało u żadnego z lekarzy. Nie przypuszczałam, że tacy lekarze istnieją.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

edyta avatar
edyta

Rzeczowy ,konkretny, z olbrzymią wiedzą ! i empatią. Zawsze można można zadzwonić i się poradzić-odbiera telefony to bardzo ważne. Polecam z całego serca!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

la_tosia avatar
la_tosia

Pozdrawiam doktora Marcina i jego żonę Martę. NAJLEPSI lekarze weterynarii,skrupulatni,bezinteresowni i z powołania . Lekarz +powołanie =sukces. Widać ze lubią swoją pracę i kochają zwierzęta . Mam do Nich pełne zaufanie i w razie potrzeby polecam wszystkim...którzy potrzebują pomocy .

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Andrzej avatar
Andrzej

Miałem trzy pieski i jedną kotkę, której dożyło się 18 lat. Gdy nadeszła dla nas ta bardzo trudna chwila rozstania się z naszą śmiertelnie chorą Pusią miałem duże wątpliwości dotyczące co do jej uśpienia. Nigdy nie nie podejmowałem tego typu decyzji, bo wydawało się nam, że to coś bardzo złego, że to będzie bardzo bolało moją mała przyjaciółkę. Profesjonalizm dr. Marcina Salewicza w tym podejście do nas - właścicieli naszej Pusi bardzo nam pomógł w tym trudnym dla nas dniu. Pan Marcin Pusię uśpił na rękach mojej żony i każdą dokładnie wytłumaczył. Takie fachowe podejście i umiejętna rozmowa z nami bardzo nam pomogła przeżyć ten trudny dla nas dzień. Pan doktor jest naprawdę SUPER lekarzem którego wszystkim właścicielom kochającym swoje zwierzątka gorąco polecam. Dziękuję Panie doktorze w imieniu własnym i w imieniu mojej żony za to, że Pan również kocha zwierzęta którymi się opiekuje.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość avatar
Gość

Młody, energiczny, przede wszystkim oddany swojej pracy, specjalista, z całą pewnością można powierzyć mu swoje zwierzęta

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Szymon Kret avatar
Szymon Kret

Oboje - państwo Marta i Marcin Salewiczowie to nie dość, że świetni lekarze, którzy bardzo dbają o każde zwierzątko przyprowadzone do nich - z mojej strony akurat królik i pies, to przy okazji przesympatyczni ludzie, którzy naprawdę kochają zwierzęta i robią wszystko, co w ich mocy, żeby im pomóc. Właśnie to dzięki nim nasza suczka żyje - dzięki swojej skrupulatności i wyrobionym nawykom sprawdzania wszystkiego wykryli nieprawidłowości w działaniu serca, które w pewnym stopniu udało nam się już poprawić operacyjnie, a po operacji znów uratowali jej życie, gdy zaniepokoiło ich podczas osłuchiwania brzmienie serca - zbierały się koszmarne ilości płynu w okolicy płuc. Współpracuje z nimi także p. Aleksandra Umińska - również wspaniały lekarz, tak samo jak Oni dbająca o pacjentów. Gdyby tylko była możliwość, to dałbym im 100 gwiazdek, ale tak mogę tylko dać 5.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Edyta W. avatar
Edyta W.

Nasz pupil zawdzięcza swoje życie profesjonalizmowi i nieocenionej intuicji dr Salewicza. Gapcio został bardzo ciężko pogryziony przez innego psa. W związku z faktem, iż czas działał na naszą niekorzyść odwiedziliśmy dwie najbliższe Kliniki weterynarii, przeprowadzono badania i zalecono czekać. Kiedy trafiliśmy do dr Marcina okazało się, że nasz niespełna dwukilogramowy Yorczek potrzebuje natychmiastowej interwencji chirurga. Rokowania nie były najlepsze, ale co najważniejsze, nie tylko nam właścicielom zależało na życiu tego malucha. Opieka 24h, dzień i noc,liczne konsultacje ze specjalistami i wiele,wiele pracy i serca ze strony Państwa Salewicz, sprawiły że nasz psiak cieszy się wspaniałym samopoczuciem pomimo, iż od zdarzenia upłynął zaledwie miesiąc. To była ciężka walka, nie tylko dla naszego milusińskiego ale także dla jego wybawców. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Oliwia avatar
Oliwia

Lekarz z powołania. Specjalista. Dzięki szybkiej diagnozie uratowana amstaffka, która miała ropomacicze. Owczarka z problemami skórnymi jest też bardzo wdzięczna za pomoc. Kotka przytruta, którą Pan Doktor uratował. Nasze zwierzaki i my jesteśmy bardzo wdzięczni.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

cocurro avatar
cocurro

Prowadzi bezkonkurencyjnie najlepszy gabinet weterynaryjny w Warszawie. Pisze "gabinet" ponieważ mam na myśli nie tylko pana Marcina, ale także jego żonę Martę. I nie przesadzam twierdząc ze są najlepsi - mam porównanie i ciesze się ze trafiłam ze swoja zwierzyna pod ich skrzydła. Do każdego przypadku podchodzą indywidualnie i z sercem, najdrobniejsze wątpliwości są przedyskutowywane i widac ze najwazniejszy jest dla nich pacjent i jego dobro, a nie swiety spokoj czy pelna sakiewka. Pan Marcin wielokrotnie przyjezdzal na wizyty domowe, czasem o nieprzepisowej porze i pomagał mojemu zwierzakowi jak mógł. i walczył o niego do końca jakby był jego własnym zwierzakiem. Słowem - doskonały lekarz i wspaniały człowiek. polecam każdemu właścicielowi futrzaka opiekę tego lekarza. Gabinet jest wyposazony w super sprzęt - badanie krwi wykonane na miejscu - wynik po godzinie. Rentgen kota niedoszłego alpinisty - na miejscu. z tego co wiem to i USG na miejscu można zrobić.a do tego nie irytują sie na nadopiekuńczych właścicieli i na wystraszone zwierzaki :)

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Joanna G. avatar
Joanna G.

Jestem właścicielką 3 psów i 2 kotów więc nie raz korzystałam z pomocy jego i całej rodziny ( rodzice i żona także są weterynarzami ) i mam całkowite zaufanie. Pomocni, życzliwi, profesjonalni!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość 1 avatar
Gość 1

Chyba już od 10 lat opiekuje się naszym stadem /stale 3 koty i pies/.Świetny lekarz, kompetetny, cierpliwy, ze znakomitym podejściem do zwierząt, które go najnormalniej lubią /no, może wyjąwszy kocice, które bywają "wredne"/, chociaż dla każdego zwierzaka wizyta w gabinecie wet. to stres. Nie ma żadnego problemu z wizytami domowymi. A jeśli zdarza się przypadek trudny, z niepewną diagnozą, jeśli ma jakieś wątpliwości, konsultuje się z innymi lekarzami albo kieruje do specjalisty, z reguły bardzo dobrego. Od kilku lat to już małżeństwo weterynaryjne, godne całkowitego zaufania. Jurek i Kasia

Źródło opinii: znanylekarz.pl

kasainamata avatar
kasainamata

Najlepszy weterynarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Wyrozumiały dla pacjentów i ich opiekunów. Ma olbrzymią wiedzę i przede wszystkim jak nie jest czegoś pewien to nie działa na oślep i nigdy nie działa na szkodę pacjenta podając mu "cośtam".

Wyprowadził dwa nasze psy z bardzo ciężkiego stanu, kiedy wszyscy inni radzili je nam uśpić. Moją kotkę, która wylądowała w szpitalu zwierzęcym w innym kompletnie miejscu prawidłowo zdiagnozował na podstawie tylko wyników badań nie widząc jej - kiedy 3 innych lekarzy szpitalnych nie potrafiło tego zrobić. To dzięki niemu Tita żyje. I ogólnie to bardzo uczynny i życzliwy człowiek kochający zwierzęta. Pomaga z sercem.

PS.poza tematem do twórców portalu. System ocen wymaga jakiegoś opisu, bo w obecnej formie sugeruje, że ludzie wpisują jakieś komentarze pod "nie zgadzam się z tą opinią (3)". I w ten oto sposób jak kliknęłam,żeby się dowiedzieć dlaczego niechcący zaniżyłam ocenę mojego ulubionego lekarza :(, co niepomiernie mnie zirytowało. Domyślam się że nie jestem pierwsza patrząc po opiniach doktora Salewicza. Obecna forma jest myląca więc dobrze byłoby napisać przed wyborami "Oceń specjalistę" - albo coś takiego.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość 2 avatar
Gość 2

Najlepszy weterynarz jakiego znam. Leczy moje zwierzęta od 5 lat. Poszedłem do Niego po raz pierwszy z polecenia i się nie zawiodłem. Polecam!!!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość 3 avatar
Gość 3

Polecam Pana doktora oraz Panią doktor - widać że miłość do zwierząt to ich pasja i powołanie nie tylko fach czy wyuczony zawód.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Ewa avatar
Ewa

Profesjonalne podejście do pacjentów. Potrafi przełamać strach zwierzęcia przed wejściem do gabinetu. Trafiłam do niego z moimi psami z polecenia. W czasie wizyt nie tylko profesjonalnie leczy ale też okazuje dużo serca zwierzęcym pacjentom. Aktualnie opiekuje sie moimi 2 psami i kotem. Polecam - osoba godna zaufania.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Megi avatar
Megi

Pan doktor Salewicz to dobry przyjaciel, zawsze cierpliwie odbiera moje telephony...:)

Źródło opinii: znanylekarz.pl

asiak avatar
asiak

Moze powtórzę opinię poprzedników ale jest to nasprawde NAJLEPSZY, absolutnie najlepszy weterynarz jakiego mialam okazje spotkac. poza tym nie spotkalam sie z negatywna opinia o nim. pan Salewicz zasluguje na miano NAJLEPSZEGO SPECJALISTY ze wzgledu na po pierwsze swoj stosunek jakim darzy malych pacjentow. sekundo posiada ogromna wiedze ktora szczodrze przekazuje wlascicielom zwierzat. kolejnym powodem jest jego spokoj i opanowanie kiedy przekonuje niesmialych czworonogow chociazby do wejscia do gabinetu. potrafi zyskac sobie sympatie kazdego czlowieka oraz kazdego stworzenia. NAJLEPSZY!!!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

emilia avatar
emilia

To najlepszy specjalista jakiego spotkałam dotychczas, niesamowity lekarz z ogromnym powołaniem dla którego mali czworonożni pacjenci są najważniejsi i o których walczy do końca. od wielu lat leczy nasze pociechy od malych gryzoni począwszy poprzez koty, psy a doraznie w nagłych wypadkach na koniach kończąc ;) nie jednokrortnie Pan doktor ratował życie moim pociechom wkłądając w to całą swoją wiedzę,doświadczenie zawodowe i serce. Kompleksowa obsługa z akresu interny, chirurgii, położnictwa, okulistyki, dermatologii... serdecznie dziękuję i polecam wszystkim

Źródło opinii: znanylekarz.pl

właściciel psa avatar
właściciel psa

Świetny fachowiec z powołaniem...uwielbia zwierzęta i one jego.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Misia avatar
Misia

Wspaniały fachowiec. Widać że kocha wszystkie zwierzęta. Bardzo profesjonalne podejście to zwierząt. Serdecznie polecam

Źródło opinii: znanylekarz.pl

tu.joanna avatar
tu.joanna

Jestem zachwycona profesjonalizem i podejściem do klienta (również tego psiego:)) pana weterynarza, który przyjmuje w OSP w Wesołej. Mój zachwyt jest tak wielki, że aż musiałam się z Wami nim podzielić :> Wiwat pan weterynarz :)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

zadowolona avatar
zadowolona

Masz rację. Pan b.sympatyczny i pomocny. Byłam u niego ze swoimi zwierzaczkami juz kilka razy. Wiwat! :)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

krutikow avatar
krutikow

Mam hodowle jamnikow i uwazam, ze opieka weterynaryjna w Wesolej jest na MEDAL. Z niczym nie trzeba jezdzic do Warszawy, a do wiekszosci spraw weterynarze przyjezdzaja do domu za symboliczna oplata za dojazd.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Izula KaratowoSpinelowa avatar
Izula KaratowoSpinelowa

Super podejście do zwierząt i ich właścicieli, szczególnie polecamy p. Martę i Marcina Salewicz oraz p. Aleksandrę Umińską, których diagnozom ufamy od lat a nasi psi przyjaciele dzięki nim są zdrowi i szczęśliwi! Prosimy tylko o uaktualnianie grafiku na stronie abyśmy zawsze mogli trafiać w ich ręce :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ma Ra avatar
Ma Ra

Wspaniali z fajnym sercem do zwierzaków i ich opiekunów.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Marlena Piłka avatar
Marlena Piłka

Najlepszy gabinet weterynaryjny jaki znam.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Elżbieta Szałachowska avatar
Elżbieta Szałachowska

gabinet w drugim pokoleniu . WSPANIALI LUDZIE !!!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Dominika Rewaj avatar
Dominika Rewaj

Gabinet z sercem do zwierzaków, profesjonalnym personelem i dużym zapleczem specjalistycznego sprzętu.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Maria Jakubowska avatar
Maria Jakubowska

3 domowe zwierzaki oraz wszelkie psy z mojego hotelu zaopiekowane na medal. Dziękuję i bardzo polecam, bo nie często trafia się na weterynarzy z tak dobrym podejściem do zwierząt.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

JO Aśka avatar
JO Aśka

Najlepszy vet w okolicy.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agnieszka Kiełbik avatar
Agnieszka Kiełbik

Moje psy zawsze byly zadowolone i ja też. Chociaż stadko się skurczyło do ostatnich dni korzystałam z opieki Państwa Salewicz. Psiaki z mojego hotelu oraz te korzystające z treningów w mojej szkole razie potrzeby również tu zagladają.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Jacek Boruc avatar
Jacek Boruc

Odprowadził nas do krainy wiecznych łowów. To może nie najlepsza rekomendacja (czas) ale jesteśmy bardzo zobowiązani. Doceniamy i dziękujemy.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ana Andryjenko avatar
Ana Andryjenko

Znamy się już kilka ładnych lat i na problemy zdrowotne psiaków tylko Państwo Salewicz:)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Olga Krutikow avatar
Olga Krutikow

Dr Salewicz tak samo wspanialy weterynarz, jak niegdys jego Rodzice z Przychodni Weterynaryjnej na Nowogrodzkiej. Wowczas odmienialo sie w Warszawie nazwisko Salewicz przez przypadki we wszystkich kregach w jakikolwiek sposob zwiazanych ze zwierzetami, teraz nadal odmienia sie to nazwisko za sprawa mlodego doktora Salewicza i jego żony. No coz, nic dodac, nic ujac: talent, zdolnosci, pracowitosc, umiejetnosci tej rodziny to oczywistosc, moze tez sila tradycji? A moje szczescie polega na tym, ze Panstwo Salewiczowie sprowadzili sie kiedys do Wesolej, gdzie i ja mieszkam i mam hodowle jamnikow. Bogu niech beda dzieki!!!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Emilia Szelągowska avatar
Emilia Szelągowska

Jako jedyni dali szansę na wyleczenie mojego 12-letniego owczarka z babeszjozy i ZROBILI TO. Minął ponad rok, a psina ma się świetnie. Dziękujemy za profesjonalną opiekę i gorące serca okazane nie tylko mojej Zuzi, ale i wszystkim innym zwierzakom :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Katarzyna Z. avatar
Katarzyna Z.

Co tu dużo pisać.... Nasza horda to stali pacjenci lecznicy od wielu wielu lat- były i złamania i kroplówki, porody, udary i operacje i zawsze z happy-endem. W miłej, przyjaznej atmosferze, z pełnym zrozumieniem niewiedzy i stresu opiekunów oraz zwierząt. Jedyna lecznica, do której nasze psy wchodzą ochoczo i z wielkim entuzjazmem.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Magdalena Michoń avatar
Magdalena Michoń

Kochane Nasze Doktory zawsze gotowi do niesienia pomoc . Polecam gorąco ten Gabinet :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Kasia Sz avatar
Kasia Sz

W ciągu kilku tygodni leczenia złamanej kociej łapy, nasłuchałam się tyle dobrego w poczekalni o TYCH weterynarzach, że teraz i kot i ja możemy te wszystkie dobre opinie potwierdzić :))))))

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ewa Robakiewicz avatar
Ewa Robakiewicz

To lekarze nie tylko profesjonalni ale mają jeszcze to co jest niezwykle ważne dla pacjentów i nas-właścicieli: SERCE! Dziękujemy za opiekę nad naszymi futrzakami i cierpliwość :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Konrad Plachecki avatar
Konrad Plachecki

Ostra niewydolnosc nerek u kota jak sie okazalo. Leczenie skuteczne i to najwazniejsze. USG na wizycie pod ręką to duzy plus. Badania krwi na miejscu takze. Jak na razie jestesmy zadowoleni. Brak lekarza prowadzacego jak dla mnie to jedyny minusik.

Źródło opinii: google.com

Tomasz K avatar
Tomasz K

Super lekarze, wiedza i doświadczenie w połączeniu z empatią. Polecam. Tomasz korkozowicz

Źródło opinii: google.com

Magdalena Ziandalska avatar
Magdalena Ziandalska

To prawda - zaangażowanie weterynarzy na wysokim poziomie, Panie weterynarz są bardzo miłe i pomocne. To samo jeżeli chodzi o wyposażenie gabinetu. Niestety moja ocena nie może być do końca pozytywna, ponieważ pomimo włączonego leczenia psa, nie podano mu kluczowego preparatu z przeciwciałem, co znacznie przedłużyło czas leczenia i zmusiło mnie do zmiany kliniki.

Źródło opinii: google.com

Roberto Cavalli25BKPow avatar
Roberto Cavalli25BKPow

Za mało gwiazdek, aby wyrazić moja wdzięczność. Mam trzy psy, i odwiedziłem wielu weterynarzy w swojej okolicy. Całe szczęście trafiłem do Pana M.Salewicza, który- mogę to napisać z czystym sumieniem- uratował moją 11-letnią suczkę. Polecam każdemu, komu leży na sercu zdrowie swojego pupila

Źródło opinii: google.com

kasiat11 . avatar
kasiat11 .

Bardzo miła obsługa widać że naprawdę kochają to co robią

Źródło opinii: google.com

3ZEKI . avatar
3ZEKI .

Jak zwykle szybko bezproblemowo i fachowo, zero stresu dla zwierzaka. Polecam

Źródło opinii: google.com

Anna Smirnow avatar
Anna Smirnow

Wspaniali weterynarze, gabinet na najwyższym poziomie! Polecam!

Źródło opinii: google.com

Inga Pawlowska avatar
Inga Pawlowska

Znają się na swojej pracy i kochają zwierzaki. Moje psiaki z miłą chęcią odwiedzają to miejsce.

Źródło opinii: google.com

Ania Bartak avatar
Ania Bartak

Wspaniały zespół lekarzy. Miłośnicy zwierząt nie ludzie wykonujący swoją pracę.Baaardzo polecam. Anka

Źródło opinii: google.com

sintra11 avatar
sintra11

POLECAM bardzo dobry lekarz, żałuję że tak późno do niego trafiłam, ale lepiej późno niz wcale, rozpoznał chorobę od razu, gdyby nie pan dr juz bym psa nie miała. pozdrawiam

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Kasia avatar
Kasia

Jest świetny! Dziś byłam z przelewającym się kotem. Szybko mu pomógł, rozpoznał co się dzieje, gdzie inny weterynarz nie poradził sobie. Na pewno przeniesiemy swojego psa do tej lecznicy oraz teraz z kotem. Polecam, po pierwszej wizycie dla mnie 100% profesjonalizmu.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Ania Wojciechowska avatar
Ania Wojciechowska

1000 lajk dla najlepszych Weterynarzy w Warszawie :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Jakub Gadzina avatar
Jakub Gadzina

Bardzo dobra przychodnia weterynarii. Uprzejmi i kompetentni lekarze. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Gość 4 avatar
Gość 4

Wspaniały! Wszystkim gorąco polecam!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Agnieszka Kosmala avatar
Agnieszka Kosmala

Rewelacyjne miejsce . Moja kotka jest tam właśnie pod opieką Wspaniałych lekarzy po tym jak została potrącona przez ... samochód . Miała operację , ale jestem pewna ,że z taką opieką szybko wróci do zdrowia . Po prostu lekarze z powołania ;)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Marzena Nowak avatar
Marzena Nowak

Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Rzeczowi, utalentowani, a przede wszystkim zaangażowani w pracę, gotowi zawsze nieść pomoc swoim pacjentom.Pozdrawiam

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Magdalena Zdun avatar
Magdalena Zdun

Wspaniali weterynarze!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

iwona wieraszko avatar
iwona wieraszko

Swietni z fantastycznym podejisciem do pacjentow i rodzinna tradycja w uprawianiu tego zawodu, czyli weterynarze z odziedziczona milosci do awierzat

Źródło opinii: google.com

Dario Darecki avatar
Dario Darecki

Bardzo fajny profesjonalny gabinet ... Tequila zaszczepiona i szczęśliwa... polecam

Źródło opinii: google.com

Agnieszka Dąbrowska avatar
Agnieszka Dąbrowska

Wspaniała obsługa, uczciwi i oddani lekarze

Źródło opinii: google.com

Dorota Zawadzka avatar
Dorota Zawadzka

Profesjonalna klinika dla czworonogów. Badania podstawowe na miejscu. Pełen profesjonalizm. Polecam

Źródło opinii: google.com

IP Potter avatar
IP Potter

Bardzo dobrzy lekarze, sympatyczni ludzie.

Źródło opinii: google.com

Milla Dog avatar
Milla Dog

Polecam gabinet weterynaryjny Państwa Salewiczów.

Źródło opinii: google.com

Stępczyńska Kasia avatar
Stępczyńska Kasia

wspaniale podejscie si zwierząt są poprostu najlepsi.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Aleksandra Kuczyńska avatar
Aleksandra Kuczyńska

Najlepszy weterynarz w Wesołej. Szeroka wiedza lekarzy, właścicieli. Zwierzęta są tam "dopieszczane". Nigdy nie spotkałam się z niechęcią lub apatią ze strony lekarza. O każdej porze można zadzwonić do nich i zawsze miło zostanę potraktowana oraz uzyskam kompetentną odpowiedź. Serdecznie polecam każdemu komu zwierzak podupadł na zdrowiu.

Źródło opinii: google.com

Marcin Wierzbieniec avatar
Marcin Wierzbieniec

Profesjonaliści z pełnym zapleczem diagnostycznym.

Źródło opinii: google.com

RAFEX Rafał avatar
RAFEX Rafał

Profesjonalnie i w przystępnej cenie.

Źródło opinii: google.com

Primier J.Dziarnowska avatar
Primier J.Dziarnowska

Najlepsi weterynarze po praskiej stronie Wisły. Polecam

Źródło opinii: google.com

Maria Doginn avatar
Maria Doginn

Mają świetnie wyposażoną przychodnię, dobrych specjalistów, serce dla zwierzaków, uśmiech dla właścicieli i głowy na karku. Korzystam od kilku lat, w ilościach hurtowych, nie znalazłam słabych punktów.

Źródło opinii: google.com

Sara Stańko avatar
Sara Stańko

Najlepsi weterynarze, na jakich trafiłam. Wszyscy z państwa są niezwykle uprzejmi, pomocni i mają ogromną wiedzę. Cieszę się, że trafiłam tam, po długich i ciężkich poszukiwaniach dobrego lekarza dla mojej suczki :)

Źródło opinii: google.com

Ania Pre avatar
Ania Pre

Doskonali lekarze z empatycznym podejściem do mniejszych przyjaciół

Źródło opinii: google.com

Lidka M avatar
Lidka M

Najlepszy gabinet weterynaryjny, profesjonalizm połączony z pasją!!!

Źródło opinii: google.com

Leszek Młynarczyk avatar
Leszek Młynarczyk

Moim zdaniem najlepszy gabinet weterynaryjny w Warszawie. Bardzo dobrze wyposażony gabinet - jest tu nawet możliwość wykonania zdjęcia RTG. Ale i tak najważniejsze jest podejście do pacjentów - bardzo serdeczne i zindywidualizowane. Zdecydowanie polecam!

Źródło opinii: google.com

Paweł Wegner avatar
Paweł Wegner

Pewna i profesjonalna opieka weterynaryjna, z sala operacyjna wlacznie.

Źródło opinii: google.com

Teresa Daszkiewicz avatar
Teresa Daszkiewicz

Znakomici lekarze. Kochają zwierzęta.

Źródło opinii: google.com

Kinga Szczepanik avatar
Kinga Szczepanik

Profesjonalne podejście, wszystko na miejscu, komplet badań.

Źródło opinii: google.com

Kamil Makowiak avatar
Kamil Makowiak

Fachowa obsluga, personalne podejście do każdego zwierzaka dzięki temu gabinetowi nasz kotek cieszy się idealnym zdrowiem.

Źródło opinii: google.com

Grzegorz Calus avatar
Grzegorz Calus

Każdego swojego psa leczę tutaj. I każdego kolejnego również będę. Nie trzeba lepszej rekomendacji.

Źródło opinii: google.com

Ewelina Klarenbach avatar
Ewelina Klarenbach

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre wyposażenie gabinetu. Świetni lekarze.

Źródło opinii: google.com

grecopm avatar
grecopm

Rewelacyjni lekarze. Z ogromną wiedzą i empatią. Gabinet doskonale wyposażony. Większość badań na miejscu.

Źródło opinii: google.com

T Dziqs avatar
T Dziqs

Profesjonalna obsługa. Miejsce godne polecenia. A co najważniejsze podchodzą z miłością do naszych pupili. Dziękujemy

Źródło opinii: google.com

Grzegorz avatar
Grzegorz

Masz zwierzę ? tylko tam uzyskasz profesjonalną pomoc.

Źródło opinii: google.com

Natalia Suska avatar
Natalia Suska

Najlepszy weterynarz w okolicy. Bardzo ludzkie podejście do zwierzaka.

Źródło opinii: google.com

Ireneusz Boro avatar
Ireneusz Boro

Jak na razie nie mam zastrzeżeń. Miła i profesjonalna obsługa naszego pieska

Źródło opinii: google.com

Artur Ceregra avatar
Artur Ceregra

Bardzo dobrzy specjaliści. Zwierzak jest tam w dobrych rękach.

Źródło opinii: google.com

Żaku G. avatar
Żaku G.

Od razu zauważa się zamiłowanie do zwierząt i profesjonalne podejście

Źródło opinii: google.com

Jacek Stawiński avatar
Jacek Stawiński

Polecam usługi Pana Salewicza. Od lat jeżdżę tam ze swoimi psiakami.

Źródło opinii: google.com

Aleksandra O avatar
Aleksandra O

Grono doświadczonych specjalistów. RTG i USG na miejscu. Dobre zaopatrzenie w produkty weterynaryjne. POLECAM!

Źródło opinii: google.com

Marcin Podwojski avatar
Marcin Podwojski

Profesjonalnie, rzetelnie i zazwyczaj bez kolejki.

Źródło opinii: google.com

Marcin Bartak avatar
Marcin Bartak

Wspaniali ludzie, oddanie zwierzakom

Źródło opinii: google.com

Martyna Dębicka avatar
Martyna Dębicka

Znakomity zespół fachowców. Pełen profesjonalizm. Korzystamy z usług gabinetu od 15 lat i nigdy się nie zawiedliśmy. Każdy z pracujących tam weterynarzy ma wspaniale podejście do zwierząt i traktuje każdy przypadek indywidualnie. Mimo, że jeździmy do gabinetu z całą naszą sforą, każdy piesek jest traktowany jako osobny "przypadek". Polecam całym sercem!

Źródło opinii: google.com

Jadwiga Medrycka avatar
Jadwiga Medrycka

Lekarze z dużą wiedzą, kochają zwierzęta. Gabinet dobrze wyposażony. Można zamówić wizytę w domu. Leczę tam swoje pupile już piąty rok i nigdy się nie zawiodłam. Polecam wszystkim.

Źródło opinii: google.com

Piotr PePe P. avatar
Piotr PePe P.

Dobry lekarz dla zwierzaków ...Ale coś za coś, zawsze masa ludzi i długie czekanie w kolejce.

Źródło opinii: google.com

Iwona Krasa avatar
Iwona Krasa

Dzięki tej lecznicy a przede wszystkim Marcie Salewicz mój pupil zaczął 14 rok życia . Bardzo dziękujemy za wszystko.

Źródło opinii: google.com

Jola Olecka avatar
Jola Olecka

Polecam Super obsługa pełen profesjonalizm

Źródło opinii: google.com

Tomasz P avatar
Tomasz P

Znakomici fachowcy. Podejście do zwierząt bardzo profesjonalne i z pasją. Jedyny minus za brak możliwości umówienia wizyty kontrolnej, więc trzeba czekać w kolejce, która jest obecna chyba zawsze.

Źródło opinii: google.com

Sylwia B. avatar
Sylwia B.

Bardzo kompetentni lekarze, sympatyczni i pomocni. Ceny najniższe w okolicy, korzystam z gabinetu już kilka dobrych lat i zawsze otrzymuję profesjonalną pomoc.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Piech avatar
Krzysztof Piech

Bardzo kompetentny zespół. Inni lekarze sobie nie poradzili z chorobami, a ci tak. Ceny niższe, niż bliżej centrum Warszawy.

Źródło opinii: google.com

Andrzej Zembowicz avatar
Andrzej Zembowicz

Super fachowcy pełna diagnostyka i obsługa

Źródło opinii: google.com

Marta Ciborska avatar
Marta Ciborska

Lekarze z powołania

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Paulina Bogucka avatar
Paulina Bogucka

Bardzo dobra przychodnia . Serdecznie dziękujemy wszystkim za opiekę nas naszym pieskiem. Lekarze z prawdziwym powołaniem. Pani Aleksandra Umińska to wspaniały lekarz❤ Dziękujemy i polecam wszystkim z całego serca . Najlepsi w Warszawie!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Krzysztof Pura avatar
Krzysztof Pura

Polecam po całości, przynajmniej 3 Psie życia uratowane (morfologia na miejscu, kompetentni lekarze i chirurdzy). Warto jeździć nawet z Grodziska Maz.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Artur Wasilewski avatar
Artur Wasilewski

Fachowa, miła obsługa. Świetny lekarz. Korzystam od lat wraz z całym zadowolonym naszym inwentarzem... Polecam

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Maciej Ryszard avatar
Maciej Ryszard

Niesamowite podejście do zwierząt. Dziękuję bardzo

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Jabol Rafał avatar
Jabol Rafał

Uratowali mojego psa w ostatniej chwili, w innej pseudo renomowanej przychodni czterech weterynarzy nie potrafiło zdiagnozować co dolega psu,tylko faszerowali jego zastrzykami. W tej przychodni prawidłowa diagnoza była postawiona po dwóch minutach od rozpoczęcia wizyty. Pies przeszedł operacje usunięcia części jelit w ostatniej chwili. Jesteśmy wdzięczni za pomoc naszemu psiakowi.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ania Wiktoria avatar
Ania Wiktoria

Już prawie 3 latka odkąd umierający Maks został uratowany <3 <3 <3 W momencie gdy trzema łapkami był już na tamtym świecie... Najlepsi Weterynarze na świecie - tylko dzięki Państwu udało się ocalić życie szczeniakowi z parwowirozą, którego znalazłam na ulicy <3 <3 <3

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Anna Szostek avatar
Anna Szostek

Bardzo dziękuję za wyleczenie mojego Rockiego <3 fachowa pomoc, panie z ogromnym sercem do zwierząt, nic dodać nic ująć <3 Już Was nie opuscimy

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Aleksandra Grajewska avatar
Aleksandra Grajewska

Najlepsza klinika i najlepsi lekarze jakich było nam spotkać

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Katarzyna Boruc avatar
Katarzyna Boruc

Bardzo dobra Przychodnia. Wspaniali Lekarze. Przyjeżdżam już 16 lat a moja trasa to 50 km w jedną stronę, po trasie mijam 15 innych Przychodni.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Magdalena Pe avatar
Magdalena Pe

Zespół fachowców z sercem, cenowo rownież przystępnie. Bardzo bardzo polecam. Mój pies wcale nie chce z tamtąd wychodzić

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Michał Pochodyła avatar
Michał Pochodyła

Kompetentny i doświadczony zespół!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

gosiaczek521 avatar
gosiaczek521

Ani polecam ani nie odradzam. Nie mam nikogo kto mógłby przybyć ze mną i pieskiem, a wymaga się ode mnie znalezienia sobie przyjaciela lub sąsiada. Brak zdecydowanie mężczyzny, który bez problemów by sobie poradził z moim pieskiem i nie radziłby sobie kogoś znaleźć tylko sam by opanował sytuację. Dlatego jest mi bardzo przykro, że muszę wystawić niższą ocenę niż to zwykle robię.

Źródło opinii: google.com

Jabol Jabol avatar
Jabol Jabol

Jesteśmy bardzo wdzięczni za uratowanie naszego Promila . Pies przeszedł ciężka operacje usunięcia części jelit.,Panie pracujące w przychodni trafnie postawiły diagnozę po 2 minutach oględzin psiny . W Warszawie Promila oglądało czterech weterynarzy którzy psa leczyli nie wiadomo na co, jedynie co pomogli to odciążyć portfel. W gabinecie M. Salewicz pracują wspaniali weterynarze.

Źródło opinii: google.com

Mariusz Kostro avatar
Mariusz Kostro

Bardzo dobra lecznica. Wspaniali właściciele super podejście.

Źródło opinii: google.com

Grzegorz Ciszewski avatar
Grzegorz Ciszewski

Dobrzy weterynarze posiadający odpowiedni sprzęt aby na miejscu wykonać badanie.

Źródło opinii: google.com

Beata Górska avatar
Beata Górska

Najlepsi lekarze dla Twojego zwierzaka

Źródło opinii: google.com

Klaudia Kaminska avatar
Klaudia Kaminska

Bardzo dobrzy lekarze ! Fachowa pomoc ! Polecam z calego serduszka ;)

Źródło opinii: google.com

Marta Melcer avatar
Marta Melcer

Gabinet godny zaufania. Świetnie fachowcy. Bardzo dobrze wyposażony. Polecam

Źródło opinii: google.com

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.