Ocena społeczna

Na podstawie 28 opinii:

4.9

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 27 )
( 0 )
( 0 )
( 0 )
( 1 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 28
Sortowanie:

Iza Korzińska avatar
Iza Korzińska

Odkąd Pan Doktor otworzył w sąsiedztwie gabinet, mamy coraz większe wątpliwości, czy sprzedawać mieszkanie na Skarbka z Gór, bo raczej nie trafimy na tak dobrego weterynarza :) Mamy 2 koty, które przechodziły już parę chorób, czasem przychodzimy z jakimś chorym tymczasem i zawsze wizyta w Filonie odbywała się całkowicie bezstresowo i dla nas i dla zwierzaków. Diagnoza była zawsze trafna, leczenie w związku z tym krótkie. Pan Filip jest pierwszym weterynarzem, w którego wykonaniu widziałam pobieranie krwi u dość porywczego kota bez stresowania go goleniem sierści na łapce. I jedynym, który na podstawie tylko osłuchania zwierzęcia wiedział już, co mu dolega (co oczywiście trzeba było potwierdzić w RTG) podczas, gdy inni weterynarze bez RTG nie potrafili postawić choćby wstępnej diagnozy. Co dla wielu osób jest istotne - ceny wizyt u Filona są bardzo konkurencyjne :) Doktor jest zdecydowanie najsympatyczniejszym i najbardziej fachowym wetem, jakiego miałam okazję spotkać przez 20 lat posiadania zwierząt. Bardzo go polecam :) Dla zmotoryzowanych - naprzeciwko lecznicy jest bardzo obszerny parking i nigdy nie ma problemów z parkowaniem.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Karolina Stasiak avatar
Karolina Stasiak

Jestem pod olbrzymim wrażeniem i urokiem tego jak Państwo (Pani Doktor Kasia I Pan Doktor Filip) potraktowali nas, a przede wszystkim malego pacjenta (kota -rasa devon rex)

Pisząc w skrócie-> Pani dr Kasia oraz Pan dr Filip wykazali wyjątkowe zaangażowanie oraz troskę o zwierzaka w podbramkowej sytuacji. Dziękuję i naprawdę bardzo polecam (wszystkim życzymy, żeby trafili na takich lekarzy)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Katarzyna Leśkiewicz avatar
Katarzyna Leśkiewicz

Witam. Trafiliśmy do przychodni z suczką w ciężkim stanie z powodu babeszjozy. Pani dr Kasia i Pan dr Filip zajęli się pieskiem profesjonalnie. Po szybkiej diagnozie, nie czekając na wyniki morfologii tylko oglądając krew pod mikroskopem było pewne że nasza suczka Panda ma pierwotniaka babesie. Natychmiastowe celowane leczenie, podawanie zastrzyków i kroplówek uczyniło, że Panda jest nadal z nami i wraca pomalutku do zdrowia Dodam tylko, że piesek ma 13 lat i jej ciężki stan trwał 3 tygodnie. Była tylko na kroplowkach gdyż nic kompletnie nie jadła. Każdy najmniejszy kawałek mięska czy czegokolwiek, natychmiast zwracała. Zaangażowanie Pani Kasi i Pana Filipa jest zarówno godne pochwały jak i polecenia innym. Dzięki fachowemu i ludzkiemu podejściu nasza Panda żyje. Wielkie dzięki

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Kat Bobrowicz avatar
Kat Bobrowicz

Kompetentny, uprzejmy pan weterynarz, jednak zachowanie pani pozostawia wiele do życzenia. Chcieliśmy skorzystać z dofinansowania zabiegu kastracji i przy pierwszej wizycie otrzymaliśmy informację, że badanie krwi jest w pakiecie. Tuż po pobraniu krwi przy okazji drugiej wizyty zapytaliśmy, czy nie pokrywa go miasto i usłyszeliśmy opryskliwy wykład zamiast spokojnej odpowiedzi. Do zabiegu nie doszło, bo suka dostała, w dwa dni po badaniu krwi, cieczki i poinformowaliśmy o tym fakcie gabinet. W niedzielę zadzwoniła do nas pani weterynarz, strasząc nas ropomaciczem (choć od poprzedniej, pierwszej cieczki minęły niemal 4 miesiące) i wysyłając na USG. Nie było i wciąż nie ma żadnych przesłanek do wykonania badania, chwilę wcześniej badanie kliniczne i wyniki krwi u tego samego weterynarza nie wykazały niczego niepokojącego, a mimo to kazano mi zapisać listę wszystkich punktów przyjęć dr. Marcińskiego i przekazano informację, że gdyby to był pies pani, to by z nim poszła, ale to moja sprawa.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Daria Galan avatar
Daria Galan

Profesjonalnie, miło i zawsze trafna diagnoza. Moje psy - szczególnie Gaga chodzą do przychodni z ogromną przyjemnością. Polecam;)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Monika Jasińska avatar
Monika Jasińska

Cudowni ludzie - cudowni lekarze. Posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie dzielą się z właścicielami swoich pacjentów. Nie zawiodłam się na nich nawet, kiedy poważnie zachorował nasz Maniuś. Pobieranie krwi, strzykawka za strzykawką... Wszystko to odbywało się na tyle sprawnie, że można było odnieść wrażenie, że kociak nic nie czuje, a jest wręcz niezwykle zrelaksowany. Nawet przy przekazywaniu najgorszych wiadomości dało się wyczuć wyjątkowe podejście i coś w rodzaju przywiązania do zwierzaków. Co więcej, wydawało mi się, że Ci Państwo przeżywali to wszystko razem z nami. Co tu dużo mówić - właściwi, kompetentni lekarze na właściwym miejscu. Jeżeli jeszcze kiedyś trafi nam się zwierzątko to na pewno będę do nich wracać, choćbym miała jeździć tutaj z drugiego końca Warszawy.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Michalina Kazek avatar
Michalina Kazek

Najlepsi :-)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Martyna Borz avatar
Martyna Borz

Mój kocur leczył się u Was przez 4,5 roku swojego życia, zawsze pomocni, zawsze uśmiechnięci, zawsze można było liczyć na pełen profesjonalizm. Również wtedy, kiedy kocur dostał zatoru- pomoc i wielkie wsparcie uzyskane od Pani doktor i Pana Filipa była nieoceniona z wyszukaniem i poinformowaniem szpitala (brak odpowiedniej aparatury i leków do leczenia zatoru). Teraz mam drugiego kociego malucha i nie zmienię lekarzy na żadnych innych. Do zobaczenia !

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agnieszka Romaniuk avatar
Agnieszka Romaniuk

Najlepsza przychodnia! Po dwóch latach problemów z biegunkami trafiliśmy do Pana Doktora. W końcu ktoś poszukał przyczyny, a nie leczył tylko objawy. Od diagnozy mamy spokój. Co cieszy nie tylko mnie, ale w szczególności Lulę, która nie jest miłośniczką przychodni weterynaryjnych Teraz chodzimy tylko po puszeczki Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Katarzyna Kisiel avatar
Katarzyna Kisiel

Ogromna wiedza. Bardzo nam Pan doktor pomógł. Miła i życzliwa obsługa. Pozdrawiamy z Roxy ;)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Amy Madeja avatar
Amy Madeja

Kompetentny i życzliwy lekarz "z powołania" :). Dobre ceny. Z przyjemnością powierzam "Filonowi" pod opiekę swoją hodowlę :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Robert Kasprzyk avatar
Robert Kasprzyk

Goroca polecam super profesjonalne podejscie od razu widać zamiłowanie do zwierząt to ich życie

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Basia Gniazdowska avatar
Basia Gniazdowska

Chodzimy z kotkiem od 1,5 roku. Miła atmosfera, zespół specjalistów z powołaniem.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Czarek Myślak avatar
Czarek Myślak

Bardzo miło i profesjonalnie.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Martyna Wierzbicka avatar
Martyna Wierzbicka

Profesjonalna opieka :) Kompetentny lekarz :) Warty polecenia !!!!! :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Izabela Lambach avatar
Izabela Lambach

Mam na imię Lizak i bardzo chore nerki od roku lecze sie na Magicznej, dzieki Tym wspanialym lekarzom nadal czuję sie swietnie. I wlasnie szykuje sie do sylwestra na mojej choince

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Kamil Małż avatar
Kamil Małż

Jak najbardziej Polecam!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Mithrim Kobryń avatar
Mithrim Kobryń

Perfekcyjnie. Wszystko w ciągu jednej wizyty :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agnieszka Grzymała avatar
Agnieszka Grzymała

polecamy ze Skiperrem :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Elena Katicheva avatar
Elena Katicheva

spa dla Zytora i Ptyska

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Barbara Wiśniewska avatar
Barbara Wiśniewska

najlepszy pan weterynarz dla mojej Serafinki :) pozdrawiamy

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Joanna Gastoł - Buczkowska avatar
Joanna Gastoł - Buczkowska

Pan Doktor Filip jest bardzo profesjonalny, empatyczny, z właściwym podejściem do zwierzęcia oraz jego właściciela. Najwyższa ocena. Bardzo polecamy. Joanna i Norbert właściciele Coli i Elma :)

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Karolina Szatkowska avatar
Karolina Szatkowska

Mam dwie buldozki francuskie.zanim trafiłam do lecznicy Filon odwiedziłam wielu weterynarzy.jedna z suczek ma alergie. Żaden nie potrafił pomoc. Płaciłam dużo w zamian nie otrzymując pomocy.teraz sytuacja się zmieniła. Ceny przystępne pan Doktor to 100 % profesjonalista z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do zwierząt. Uprzejmy kulturalny cierpliwie odpowiada na każde pytanie.jestem bardzo bardzo zadowolona i nie mam zamiaru korzystać z usług innych weterynarzy

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Agnieszka avatar
Agnieszka

Moje morskie świniaki kilkakrotnie korzystały z pomocy Pana Doktora. Zawsze byłam z owej pomocy zadowolona a świnki miały minimum stresu. Właśnie czekam do godziny 10, żeby znowu Filona odwiedzić.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

judyta.I. avatar
judyta.I.

Bardzo sympatyczny, profesjonalny z podejściem do zwierząt. Wszystko wytłumaczy opowie, ceny w porównaniu z innymi niewysokie. Usunięcie kleszcza u kotki w zeszłym roku odbyło się bezpłatnie. Naprawdę polecam

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Halfwind avatar
Halfwind

Znakomity profesjonalista. Świetne podejście zarówno do zwierząt jak i właścicieli.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Izabela Korzińska avatar
Izabela Korzińska

Wspaniali, zdolni weterynarze. Nigdy nie widziałam, aby ktoś tak sprawnie pobierał krew kotu i tak pięknie zaszył kociaka po operacji. Mój kocur miał usuwany guzek z dużym zapasem tkanki - dr Marciński uprzedzał, ze po takim ubytku kociak może kuleć i że blisko przebiega nerw miednicowy... baliśmy się tej operacji. Faktycznie - po robocie Filona Gruby skacze za laserem na drzwi na wysokość 1.5m, a nie na 2m, jak przed operacją ;)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Wojtek Dworak avatar
Wojtek Dworak

Polecam

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.