4.2/5 - (4 votes)

Żoliborska Klinika Weterynaryjna – Centrum Zdrowia dla Zwierząt

W sercu Żoliborza, jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Warszawy, znajduje się miejsce wyjątkowe – Żoliborska Klinika Weterynaryjna. Ta placówka zdrowia dla zwierząt cieszy się uznaniem wielu właścicieli zwierząt domowych, oferując kompleksową opiekę medyczną, diagnostykę i terapię dla naszych czworonożnych przyjaciół. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej klinice, bazując na dostępnych informacjach oraz opinii jej klientów.

Historia i Misja Kliniki

Żoliborska Klinika Weterynaryjna ma już kilkuletnią historię działalności, w ciągu której zdążyła zbudować solidną reputację i zaufanie wśród klientów. Misją kliniki jest zapewnienie najwyższego standardu opieki weterynaryjnej, co osiągają poprzez ciągłe doskonalenie umiejętności personelu i stosowanie nowoczesnych technologii medycznych.

Lokalizacja i Dane Kontaktowe

Klinika mieści się przy ulicy Schroegera 72A w Warszawie. Jest to dogodna lokalizacja, łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Żoliborza, jak i osób przyjeżdżających z innych części miasta. Dane kontaktowe kliniki to:

Godziny Przyjęć

Klinika oferuje swoje usługi przez całą dobę, co jest znaczącą zaletą, gdyż nagłe przypadki zdrowotne u zwierząt mogą mieć miejsce o każdej porze. Godziny przyjęć to poniedziałek-niedziela: 24h.

Usługi Oferowane w Klinice

Żoliborska Klinika Weterynaryjna oferuje szeroki zakres usług, w tym:

 • Profesjonalne konsultacje weterynaryjne.
 • Diagnostykę laboratoryjną i obrazową, w tym USG, RTG.
 • Chirurgię miękką i ortopedyczną.
 • Stomatologię weterynaryjną.
 • Profilaktykę, w tym szczepienia i odrobaczanie.
 • Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji zwierząt.

Zespół Specjalistów

W skład zespołu Żoliborskiej Kliniki Weterynaryjnej wchodzą doświadczeni weterynarze oraz technicy weterynaryjni. Każdy z nich jest ekspertem w swojej dziedzinie, co zapewnia kompleksową i profesjonalną opiekę nad zwierzętami.

Przeczytaj również:  Lecznica Weterynaryjna Gołąbek

Opinie Klientów

Na podstawie 184 głosów, klinika posiada ocenę 4.0, co świadczy o wysokim stopniu satysfakcji klientów. Wielu z nich chwali klinikę za profesjonalizm, miłą obsługę i skuteczność leczenia. Wspomniane są również szybka reakcja na potrzeby zwierząt oraz empatyczne podejście do zarówno zwierząt, jak i ich właścicieli.

Żoliborska Klinika Weterynaryjna to miejsce, gdzie każde zwierzę jest traktowane z największą troską i profesjonalizmem. Dzięki całodobowej dostępności, szerokiemu zakresowi usług oraz zaangażowanemu i wykwalifikowanemu personelowi, klinika ta stanowi cenny punkt na mapie weterynaryjnej Warszawy. Jest to placówka, której można zaufać w opiece nad naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.

1 KOMENTARZ

 1. Stan 2023-08-22 10:15

  Ile razy w życiu można ogłosić upadłość konsumencka?

  What’s up colleagues, good piece of writing and fastidious arguments commented at this place, I am genuinely enjoying by these. Gdzie złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej?
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Bartek
  Bartek 2023-06-14 04:40

  Za wszelka cenę omijać!!!! Banda młodych naciągaczy , ktorzy chyba są szkoleni w wymyślaniu „niezbędnych” badań i łupieniu finansowo klientów. Ceny przynajmniej czterokrotnie wyższe niż u innych weterynarzy. Nie mówiąc o fatalnym podejściu do klienta i złych diagnozach. Raz próbowali mnie namówić na operacje za 5 tys na chore stawy mojego psa (operacja okazała się niepotrzebna), wczoraj jakaś młoda dziewczyna zrobiła zwierzakowi bolesna lewatywe, która kompletnie nie pomogła w zatwardzeniu. Czas wizyty trzy minuty, cena 170 zł. Na Bielanach polecam klinikę na Reymonta, albo weta na Staffa. Już teraz rozumiem dlaczego nie ma tam już kolejek.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Zrozpaczony właściciel
  Zrozpaczony właściciel 2022-09-30 10:56

  Najgorsza przychodnia w jakiej byłam. W okolicach czerwca przyszłam z kotem bo miał zapalenie spojówki. Skończyło się na tym,że niedawno musiałam kota uśpić bo miał szereg chorób ,których lekarze nie potrafili zdiagnozować i leczyć. Po problemie z okiem nagle pojawił się problem z łapką,kot zaczął kuleć. Potem przestał jeść,dostał zapalenia płuc, miał wodę w płucach. Potem dostał paraliżu pyszczka,nie mógł go zamknąć. Później pojawił się ropień w ucu.Następnie problemy z zębami, kot musiał mieć usuwanego zęba. Pod koniec 'leczenia’ w tej potwornej weterynarii nic nie jadł,nie mógł się ruszać, cierpiał. Musiałam podjąć decyzję o uśpieniu go. Za każdym razem 'leczył’ kota inny weterynarz,żaden nie wiedział co mu dolega. Lekceważąco podchodzili do całej sprawy. W cztery miesiące ze zdrowego,silnego kota zrobili wrak zwierzęcia. Nie polecam a wręcz odradzam wizyty w tym miejscu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Żoliborska Klinika Weterynaryjna 2022-10-21 12:25

  Szanowna Pani,

  Przyszła Pani do Naszej lecznicy z 9 letnim kotem, który posiadał jedną czynną nerkę w przewlekłym stanie zapalnym, druga była w stanie aplazji. Była Pani o tym wielokrotnie informowania, również przez specjalistę radiologa po wykonywanych badaniach USG.

  W trakcie leczenia, dzięki ciężkiej pracy naszych lekarzy, kot był wielokrotnie stabilizowany z bardzo złego stanu ogólnego.

  Kot pomimo choroby nerek był zaniedbany pod kątem higieny jamy ustnej, o czym Panią informowaliśmy, jak również o tym, że będzie to miało negatywny wpływ na proces leczenia.

  W trakcie trwania procesu leczenia nefrologicznego, który nie może być przerywany, zostaliśmy przez Panią poinformowani, że na 3 tygodnie Pani wyjeżdża i nie będzie mogła w tym czasie kontynuować leczenia kota.

  Zabieg stomatologiczny musiał zostać bezwzględnie wykonany ponieważ wystąpił masywny ropień okołowierzchołkowy zęba, od którego kot nie mógł jeść, nie mówiąc już o towarzyszącym temu bólowi. Przed zabiegiem została Pani poinformowana o bardzo wysokim ryzyku powikłań po znieczuleniu ze względu na stan ogólny zwierzęcia oraz posiadania jednej niesprawnej nerki.

  Ze względu na powyższe fakty oraz wiele życzliwych gestów z naszej strony wobec Pani oraz Pani kota prosimy o sprostowanie tej krzywdzącej opinii.

  Z wyrazami szacunku, Zespół Żoliborskiej Lecznicy Weterynaryjnej
  mrsblack
  mrsblack 2021-12-23 21:43

  Absolutnie nie polecam, codziennie inny lekarz, zaden nie patrzy w karte, wszystko trzeba mowic od nowa, lekarze nie sluchaja, badaja pobieznie, wypisuja przypadkowe leki. Po niemal tygodniu leczenia dalej nie wiadomo co sie dzieje z kotem, lekarz mowi co innego, w karcie wpisuje co innego, dramat. Mam wrazenie ze cel jest tylko taki zeby klient placil ile sie da a reszta ich nie obchodzi. Jakakolwiek proba konkretnej rozmowy jest zbywana przez lekarza, a skutki uboczne lekow bagatelizowane. Nie polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  M.E.D. i Cody
  M.E.D. i Cody 2021-11-23 19:45

  ZOLIBORSKA KLINIKA WETERYNARYJNA I PRZECUDOWNA OBSLUGA ZE WSPANIALA PANIA DOKTOR MAGDA. URATOWALI MOJEGO SZCZENIACZKA TRZY MIESIECZNEGO PIESKA HUSKY O IMIENIU CODY KTORY ZJADL TRUTKE NA SZCZURY. PELNE…(więcej)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kociara
  Kociara 2021-03-12 00:15

  Proszę od tej pseudo-kliniki trzymać się z daleka! Nasz ukochany kot prawie przepłacił życie po leczeniu w tej klinice! Najpierw problemy z właściwą diagnozą, faszerowanie antybiotykami, oczywiście co…(więcej)

  Rozczarowani właściciele kota!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  mikabo 2021-12-23 21:50

  Podpisuje sie pod ta opinia w 100%, bardzo podobna sytuacja, nie mam juz nawet sily opisywac wszystkiego co sie tam dzialo. Zero kompetencji, chaotyczne lecznie, faszerowanie antybiotykami i innymi lekami bez wskazania konkretnego problemu zdrowotnego. Do tego niedowlad nogi u kota po zle wykonanym zastrzyku, ktorego lekarz pozniej probowal sie jeszcze wypierac (!!!! zastrzyk robil przy nas) absolutnie odradzam!
  Agata Ozorkowska
  Agata Ozorkowska 2021-01-19 20:15

  Polecam polecam polecam. Uratowali mojego staruszka
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Matylda Rozwadowska
  Matylda Rozwadowska 2021-01-13 21:38

  Klientka jestem od dawna ale czuć tu nowa ekipę i nowa świeżość.kiedys było dobrze a teraz jest wyśmienicie.Wet to najwyższa jakość uslug
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Zbyszek Kowalski
  Zbyszek Kowalski 2021-01-12 09:16

  Bardzo zadowolony
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kasia Obuchowicz
  Kasia Obuchowicz 2021-01-09 23:03

  Na prawdę dobry lekarz.mozna polecic
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mariola Kupala
  Mariola Kupala 2021-01-07 21:16

  Po prostu najlepsza zgrana ekipa
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jan Bednarski
  Jan Bednarski 2021-01-07 11:55

  Po prostu najlepsi w okolicy
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mirek Sokol
  Mirek Sokol 2021-01-06 14:33

  Najlepsi weci jakich do tej pory spotkalem wraz z moimi pupilami
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Oskar Nowak
  Oskar Nowak 2021-01-05 15:13

  Lekarze okazali wielkie serce dla mojego zwierzaka polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Olgierd Pawlowski
  Olgierd Pawlowski 2021-01-03 21:06

  500% zadowolnia, polecam serdecznie
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Waldemar Amenda
  Waldemar Amenda 2021-01-01 22:01

  Obsługa jest ok. Ceny wizyt i pomocy dla naszych zwierzątek są przystępne. Ogólnie jest OK.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Czerwienska
  Karolina Czerwienska 2021-01-01 18:48

  Nic dodac nic ujać. Zawsze pomocni
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Joanna Nawrocka
  Joanna Nawrocka 2020-12-30 19:14

  Naprawde niosą pomoc potrzebujacym zwierzętom.Robią to z pasja i zaangazowaniem. Można im zaufac
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Bielański miłośnik Futrzaków
  Bielański miłośnik Futrzaków 2020-12-29 20:05

  Jak dla mnie prawdziwi fachowcy. pozdrawiam Pania Doktor
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kazimierz Orlowski
  Kazimierz Orlowski 2020-12-29 09:57

  Wczoraj byliśmy z naszym pieskiem i dostał naprawdę profesjonalna pomoc.dziekuje i polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Maria Paczkowska
  Maria Paczkowska 2020-12-28 21:00

  Niosą pomoc zwierzakom z pasją i profesjonalizmem. Widać że nowi właścicieli przynieśli nowa jakość usług.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Gosia Szpuda
  Gosia Szpuda 2020-12-28 11:19

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Lekarze z sercem na dłoni… i chociaż nie udało się nam uratować Rudiego to wiem, że był otoczony najlepszą opieką! … nie tylko On bo i ja… przez 2 tygodnie walki Lekarzy, personelu i samego kociego maluszka przekonałam się, że to co tam robią, robią z miłości do zwierząt. Dziękuję Wam za to….
  Źródło opinii: google.com

  Oliwia Nogga
  Oliwia Nogga 2020-12-27 21:46

  Po prostu 5 gwiazdek za ich prace.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kasia Łagosz
  Kasia Łagosz 2020-12-27 18:04

  Jedyni na których mozna bylo liczyc w Święta
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewa Napierała
  Ewa Napierała 2020-12-27 16:28

  Potrafią naprawdę dobrze leczyc nasze małe slodziaczki
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marysia Konopka
  Marysia Konopka 2020-12-27 09:27

  Bardzo pomocni nawet o nie standardowych godzinach. Lekarze super specjaliści znający się na niesieniu pomocy czworonogom
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Olaf Rybicki
  Olaf Rybicki 2020-12-27 09:26

  Ekipa z pasją leczenia zwierzat
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jarosław Zdybel
  Jarosław Zdybel 2020-12-26 22:50

  Moim zdaniem najlepsi w okolicy,Jakosc uslug na wysokim poziomie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jacek Dubiel
  Jacek Dubiel 2020-12-26 11:25

  Polecam,dobrzy lekarze z duzym doświadczeniem
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marcin Pasztelaniec
  Marcin Pasztelaniec 2020-12-25 07:52

  Polecam klinikę.Nawet w święta pomogli w potrzebie.oddaninzwierzakom
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agata pasztelaniec
  Agata pasztelaniec 2020-12-25 07:51

  Super. Polecam wszystkim.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Maria Romanowska
  Maria Romanowska 2020-12-22 14:58

  Dobra ekipa Weterynarzy.pomagaja w każdym problemie a znam miejsce od lat
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Krystyna Bojarska
  Krystyna Bojarska 2020-12-21 22:44

  Byliśmy zaskoczeni jakościa usług. Jest naprawde dobrze pomimo wielkiej kolejki ludzi ze swoimi pupilami weterynarze starannie badaja wszystkich swoich pacjenow
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Katarzyna Bokarska
  Katarzyna Bokarska 2020-12-21 22:26

  Dziękuję bardzo za pomoc.Jestescie wielcy
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mariusz Grochol
  Mariusz Grochol 2020-12-20 19:08

  Profesjonalne podejście do mojej kotki
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Julia Walukiewicz
  Julia Walukiewicz 2020-12-20 13:31

  Bardzo polecam. Profesjonaliści, uwielbiający zwierzęta!
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Kucharski
  Grzegorz Kucharski 2020-12-20 00:23

  Krytyczne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Brak diagnozy przez 2.5 m-ca, brak propozycji badań, brak propozycji gdzie szukać pomocy. Gdy zwierzę w końcu ląduje w szpitalu nikt nie chce udzielić żadnej informacji przez cały dzień „bo nie są lekarzem prowadzącym”. Na trzeci dzień zwierzę a agonii, dostaję od lekarki w twarz, że to „nie humanitarne”. Drugi raz w tym roku. z drugim zwierzęciem które musiałem tam uśpić. Nigdy więcej nie pojawię się w tym miejscu.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Rutowicz
  Michał Rutowicz 2020-12-19 22:02

  Od wielu lat przychodzę z moimi pupilami ale teraz czuję że zaszła duża zmiana na +
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marcin Kurpiel
  Marcin Kurpiel 2020-12-19 19:31

  Z całą odpowiedzialnością polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Roman Krolikwski
  Roman Krolikwski 2020-12-18 08:46

  Najlepsi w okolicy i bardzo konkurencyjne ceny. Można im zaufac
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Maria Stepała
  Maria Stepała 2020-12-17 21:24

  Super miejsce super lekarze. Widać wielkei zmian na plus
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Joanna Gorska
  Joanna Gorska 2020-12-17 14:15

  Można Klinice zaufa. Jestem klientka dopiero od roku ale z moim psiakiem bywamy regularnie bo już ma swoje latka. Weterynarze bardzo zaangazowani w swoją pracę.Polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Stanisław Karczewski
  Stanisław Karczewski 2020-12-16 09:46

  Weterynarze prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Kochają zwierzaki
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mieszkaniec
  Mieszkaniec 2020-12-15 20:54

  Są dobrzy
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Fryderyk Zaorski
  Fryderyk Zaorski 2020-12-14 16:33

  Jestem bardzo zadowolony z usług tej kliniki. Widać wielką poprawe usług. Weterynarze z sercem podchodzą do zwierząt
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Arnold Sokol
  Arnold Sokol 2020-12-12 22:18

  Weterynarze z tej kliniki są wspaniali.w innych miejscach nie potrafili ulżyć cierpieniu mojej suni.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jadwiga Borys
  Jadwiga Borys 2020-12-12 09:09

  Trafiliśmy z kotka bardzo późno i dostaliśmy oczekiwana pomoc. Dziekujemy
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna Niezialek
  Anna Niezialek 2020-12-11 15:20

  Jesteśmy bardzo zadowoleni
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marek Drochinczuk
  Marek Drochinczuk 2020-12-10 23:52

  W punkt. U lekarzy widać pasje leczenia czego nie można powiedzieć o lokalnej konkurencji. Widać że właściciel się stara
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kaja Nowicka
  Kaja Nowicka 2020-12-10 17:59

  Pomogli już nie raz w ostatnim czasie i zawsze dobrze
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Maciek w
  Maciek w 2020-12-09 23:11

  Weterynarze magicy
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Artur Kowalczyk
  Artur Kowalczyk 2020-12-09 17:52

  Duża zmiana na plus .Jestem klientem od lat i zmienili się wiele Wzorowe podejście do zwierzaka
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jakub Baranowski
  Jakub Baranowski 2020-12-08 21:12

  Polecam, lekarze leczą z prawdziwą pasją
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna Szymula
  Anna Szymula 2020-12-08 20:53

  Magicy, moja kotka wreszcie przestała sie meczyc i odzyła
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  paradisecity696
  paradisecity696 2020-12-06 22:07

  Po kilkukrotnych wizytach w lecznicy mogę powiedzieć o niej same pozytywy (świadczą o tym też również częste kolejki do specjalistów). Państwo doktorzy są bardzo kontaktowi zarówno z pacjentem jak i z właścicielem, zlecają tyle badań ile trzeba, by postawić dobrą diagnozę i zapobiegać chorobom. Po wizycie w okolicznej klinice trafiliśmy tutaj i już zostaliśmy
  Źródło opinii: google.com

  Maja Kowalska
  Maja Kowalska 2020-12-06 21:49

  Pozytywne: Wartość Mój kotek szaleje z radości. Klinika przyniosła mu prawdziwą ulge. Zostałam zaskoczona niskimi cenami jak na Warszawe
  Źródło opinii: google.com

  Elżbieta Papuga
  Elżbieta Papuga 2020-12-06 21:40

  Pozytywne: Wartość Weterynarz najlepszy jakiego poznalam. Moj kotek znowu rusza nozkami 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Duszynska
  Aneta Duszynska 2020-12-06 21:32

  Pierwszy raz byliśmy w klinice 2 lata temu, gdy nasza kicia miała problemy gastryczne. Otrzymaliśmy fachową pomoc. Po zapoznaniu się z opiniami na internecie, choć były one niezgodne z naszymi osobistymi, zaczęliśmy przychodni unikać, ocierając się m.in. o też lokalnego Myszkina (prych!). Wróciliśmy więc dziś do ŻKW na szczepienie przeciw wściekliźnie i po poradę odnośnie odrobaczania. Otrzymaliśmy wspaniałą fachową poradę, odpowiedni środek spełniający potrzeby naszego kota, a Tillusia nawet za bardzo nie poczuła szczepienia i mogła pozostać na moich rękach przez cały proceder, co – w innych przychodniach – niestety nie jest oczywistością. Cena powaliła nas… gdyż była 2-3 razy niższa niż nasze dotychczasowe doświadczenia. Podsumowując – serdecznie polecam. Fachowa obsługa. Niskie ceny. Klasyczny przykład, że opinie internetowe nie muszą odzwierciedlać rzeczywistości.
  Źródło opinii: google.com

  Ryszard Protas
  Ryszard Protas 2020-12-06 20:51

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość Ja i mój Pikuś jesteśmy bardzo zadowoleni. Piesek ma juz swoje lata ale nowy Pan właściciel weterynarz niesamowicie zajął się osobiście moja cierpiącą psinką bo reszta lekrzy byla zajeta i zostałem obslużony poza kolejka.
  Źródło opinii: google.com

  Michal
  Michal 2020-12-06 20:48

  Konkretnie i profesjonalnie. Zaangażowani i uważani. Polecam. Prawdopodobnie najlepszy wet na bielanach.
  Źródło opinii: google.com

  Eugienia Korolczuk
  Eugienia Korolczuk 2020-12-06 20:10

  Pozytywne: Wartość Super zaangażowanie widać ze kochaja zwierzęta tak jak ja. 100% polecam. Miejsce choc ciasne zapewnia pełen zakres usług
  Źródło opinii: google.com

  Eugeniusz Zachorski
  Eugeniusz Zachorski 2020-12-06 19:12

  Pozytywne: Wartość Witam. Jestem zachwycony usługami tej kliniki.Ceny 2x niższe niz u konkurencji. Moja kotka dostała nieocenioną pomoc, widac ze znowu jest zadowolona. Klientem kliniki jestem od 6 lat i widać że coś mocno sie zmieniło 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Stanisław Terlicki
  Stanisław Terlicki 2020-12-06 18:58

  Pozytywne: Profesjonalizm Widać nową energie w tym miejscu.Personel bardzo zaangażowany w rozwój kliniki.
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Ratyński
  Maciej Ratyński 2020-12-06 18:58

  Nowa jakość. Bardzo dobra organizacja i opieka nad pupilami
  Źródło opinii: google.com

  Oskar Markowski
  Oskar Markowski 2020-12-06 18:12

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Z całym sercem polecam. Nowi Właściciele mają swietne podejście do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Marian Popiel
  Marian Popiel 2020-12-06 16:19

  Pozytywne: Profesjonalizm Polecam, zwierzęta ich kochają
  Źródło opinii: google.com

  Maja Szymańska
  Maja Szymańska 2020-12-06 16:02

  Polecam polecam i jeszcze raz polecam. Moj futrzak szcześliwy
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Monika Haber
  Monika Haber 2020-12-06 14:52

  Troskliwa opieka nad zwierzętami. Ciepły i pełn zrozumienia personel
  Źródło opinii: google.com

  Kaja Maksymowicz
  Kaja Maksymowicz 2020-12-06 14:22

  Pozytywne: Jakość Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, weterynarze z 1 ligi
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Ratynska
  Joanna Ratynska 2020-12-06 13:31

  Serdecznie polecam! Usługi na najwyższym poziomie!
  Źródło opinii: google.com

  Robert Jabłoński
  Robert Jabłoński 2020-12-06 12:37

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność, Wartość 200% zadowolenia. Super podejscie do zwierząt. Najlepsza klinika na Zoliborzu
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Wroczynski
  Paweł Wroczynski 2020-12-06 11:15

  Polecam wszystkim właścicielom pupilków 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Kazimierz Gromski
  Kazimierz Gromski 2020-12-06 11:04

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość Jestem bardzo zadowolony z usług Kliniki Weterynaryjnej. Mają niesamowite podejscie do zwierzat. Moj pies nigdy nie był tak spokojny podczas badania jak w tym miejscu. goraco polecam wszytski wlaścicielom czworo nogow
  Źródło opinii: google.com

  Bartlomiej Żywek
  Bartlomiej Żywek 2020-12-06 07:58

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność, Wartość Bardzo serdecznie dziekuje Zoliborskiej Kliniki Weterynaryjnej za uratowanie mojego pupila. Polecam serdecznie
  Źródło opinii: google.com

  Jarosław Cyrynger
  Jarosław Cyrynger 2020-12-06 00:12

  Blisko jakby co, to czynne całą dobę. Ale na szczęście, nic.
  Źródło opinii: google.com

  Marian Filipowicz
  Marian Filipowicz 2020-12-05 21:44

  Daje 5gwiazdek bo nie może być inaczej.profesjonalizm
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Dominik Kujawski
  Dominik Kujawski 2020-12-04 19:45

  Ta klinika jest fantastyczna.Weterynarze niezwykle zaangażowani daje 5 gwiazdek
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jan Powalczyński
  Jan Powalczyński 2020-12-04 15:42

  Polecam 100% To jest usługa na wysokim poziomie
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Andrzej Wasilewski
  Andrzej Wasilewski 2020-12-03 23:37

  Nowi właściciele nowa energią. Super tak trzymac
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Czlowiek z Bielan
  Czlowiek z Bielan 2020-12-03 20:26

  Witam. Widać ze sporo sie zmieniło miejsce odżyło totalnie. Nowoczesnie lekarze 1 klasa. Moj piesek był zachwycony wizytą 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Maciej Wachowicz
  Maciej Wachowicz 2020-12-02 21:37

  Polecam z całą odpowiedzialnościa. Lekarze na wysokim poziomie
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Zoliborzanin
  Zoliborzanin 2020-12-02 21:35

  Polecamy wraz z Żoną. Swietna opieka fachowcow nad naszym futrzakiem
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna Świtalska
  Anna Świtalska 2020-11-17 22:15

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm Wspaniałe podejście zarówno do pacjenta jak i opiekuna wszystko szczegółowo wytłumaczone badania od „ręki” szczerze polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Borowicz
  Mateusz Borowicz 2020-11-17 21:00

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam. Profesjonalna ekipa . Piesek otrzymal szybka pomoc i dalej merda ogonkiem
  Źródło opinii: google.com

  Anita Omanczuk
  Anita Omanczuk 2020-11-17 16:49

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam z calą odpowiedzialnością. Widać ze ostatnio duzo sie zmieniło bo standard usług zdecydowanie wzrósł
  Źródło opinii: google.com

  Rafal Grodka
  Rafal Grodka 2020-11-17 14:52

  Fantastyczne miejsce.najlepsza klinika na Zoliborzu. Nigdzie wcześniej moj pupilek nie dostał takiej pomocy a jest leciwy bardzo. Ceny naprawde konkurencyjne
  Źródło opinii: google.com

  Anna Klepacka
  Anna Klepacka 2020-11-17 14:30

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Jestem bardzo zadowolona z usług, co prawda jestem dopiero 1 raz ale podejście Właściciela oraz Pani Weterynarz jest na najwyższym poziomie. Mój pies dawno nie był taki radosny
  Źródło opinii: google.com

  Patricia Lendzion
  Patricia Lendzion 2020-11-17 12:37

  polecam żoliborską ekipę weterynarzy, fajny zespół, dobra atmosfera i co najważniejsze fantastyczne podejście do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Ambroziak
  Piotr Ambroziak 2020-11-17 12:03

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość 100% Profesjonalizmu. Zwierzak jak nowo narodzony. Pani doktor niezwykle cierpliwa i wyrozumiała dla naszego psiaka
  Źródło opinii: google.com

  Lukrecja Nowicka
  Lukrecja Nowicka 2020-11-17 11:16

  Pozytywne: Jakość Dobre miejsce klinika ma uslugi na wysokim poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Kucharska
  Karolina Kucharska 2020-11-17 11:15

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm Super.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Borowicz
  Katarzyna Borowicz 2020-11-17 11:10

  Miejsce przyjazne wszystkim zwierzakom. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Lucas Wrzos
  Lucas Wrzos 2020-11-17 09:55

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o weterynarza w Warszawie
  Źródło opinii: google.com

  Mike Romsey
  Mike Romsey 2020-11-17 09:30

  Pozytywne: Jakość, Wartość Odwiedziliśmy klinike wczoraj 1 raz i zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. W innych klinikach chcieli usypiac nasza kotke a tu Pani Doktor powiedziała ze bedziemy walczyc.
  Źródło opinii: google.com

  Norbert Perski
  Norbert Perski 2020-11-17 07:58

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Weterynarz sprawdzony, profesjonalny i przede wszystkim skuteczny. Łatwość w doborze terminu wizyty, przyjazna, bezstresowa atmosfera zarówno dla pacjenta jak i jego właściciela. Pieskie pozdrowienia od naszej Kleo
  Źródło opinii: google.com

  Jan Szydlar
  Jan Szydlar 2020-11-17 01:16

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Jestem klientem od lat. Widać że coś sie diametrialnie zmieniło bo nastąpiła nowa jakość usług. Profesjonalizm, wszytsko zgodnie z ustaleniami na czas a mój kochany pupil szcęsliwy jak nigdy
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Konieczny
  Tomasz Konieczny 2020-11-17 01:15

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Najwyższa ocena dla nowych właścicieli. Widać że tchneli w personel nowe życie. Pani Doktor doskonale zajeła sie naszym bernardynem. DZIEKUJEMY
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Mazoch
  Joanna Mazoch 2020-11-17 00:11

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość No Panowie Gratuluje. Widać ze nadeszła duża zmiana. Jestem klientka od ponad 10 lat i tak dobrze nigdy nie bylo. Zabieg przeprowadzony idealnie Lekarze pełen profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Kotulinski
  Maciej Kotulinski 2020-11-17 00:05

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość Polecam.Usługi na wysokim poziomie 100%
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Pexons
  Maciej Pexons 2020-10-30 20:04

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Dzisiejszego dnia odwiedziłem klinikę wraz ze swoją kotką Marzenka. Bardzo schludne i czyste miejsce. Obsługa bardzo miła oraz profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentów jak i gości. Zero kolejki i jakiegokolwiek stresu. Badanie szybkie i bez stresu dla kotka. W razie problemu śmiało można przychodzić z pupilem. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Angelika Kucięba
  Angelika Kucięba 2020-10-30 17:08

  Wspaniali ludzie, bardzo kompetentni z sercem do zwierząt. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Helena Knych
  Helena Knych 2020-10-30 12:41

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Przyszliśmy z kotem bo pojawił się problem z ogonem- nie ruszał nim, ogon bezwładnie zwisał, kotek zachowywał sie jakby go coś bolało, miał apetyt. Nasz weterynarz powiedział nam przez telefon ze ze trzeba zrobić RTG bo w takiej sytuacji jest podejrzenie złamania ogona. Przyszlismy do tej lecznicy bo była najbliżej. Weterynarz ktory oglądał ogon po pierwszej wizycie wysłał nas do domu tłumacząc ze w ogonie jest czucie wiec nie ma problemu. Jako ze ogon nadal bezwładnie zwisał poszliśmy jeszcze raz, tym razem inny spec juz zlecił RTG, ale nie dostaliśmy zdjęcia – poinformowano nas ze cos sie sie zacięło i zadzwonią gdy bedzie wywołane. Mineło kilka godzin, w koncu sami zadzwonilismy, Pani w recepcji ciągle nam mówiła, ze teraz nie moze iść do lekarza zapytac czy jest zdjecie bo w poczekalni jest duzo ludzi. Kolejnego dnia poszliśmy do innej lecznicy, weterynarz od razu zrobił zdjecie i postawił diagnozę. Dwa dni stracone przez ta lecznicę.
  Źródło opinii: google.com

  Malgorzata Radzimirska 2021-11-21 08:44

  przepraszam ale to ja pomyliłam kliniki. Nigdy nie chodziłam do tej kliniki I nie będę.
  Malgorzata Radzimirska 2021-11-21 08:39

  pisze jako wieloletnia ” pacjentks” Tam NIE MA RECEPCJI. Pomyliła Pani kliniki !!
  Franciszek Fido
  Franciszek Fido 2020-10-01 18:21

  Super profesjonalna klinika! Chodzimy tam z przyjemnością!
  Źródło opinii: google.com

  Suncanna
  Suncanna 2020-10-01 11:27

  Najlepsza klinika weterynaryjna na Żoliborzu i Bielanach! Polecam każdemu zwierzątku!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Dąbkowska
  Agnieszka Dąbkowska 2020-10-01 09:46

  Krytyczne: Profesjonalizm Po 20 latach leczenia swoich zwierzaków poszukałam innych przychodni. Po pierwsze, brak szacunku do klijenta, godzinę siedziałam w poczekalni dowiedziałam się że nie bedzie okulisty – wizyta na zapisy, nr. mojego tel. w komputerze, po drugie często zmieniająca się ekipa, mając młode psy co przyszłam widziałam nowe osoby, po trzecie rozchorowali zdrowego psa, nie będę tu wdawać się w szczegóły, ale artykuł jaki znalazłam na temat dolegliwości naprowadziła na metodę leczenia, dziwne bo tam są chyba lekarze po studiach, sami na to nie wpadli..W ciągu tych lat były i pozytywy, gdy uratowali życie mojej jamniczki, ale tych lekarzy już tam nie ma, a ci co sa szkoda zachodu. Jedyny plus to że pracują 24h, nie polecam mimo tylu lat i sentymentu/
  Źródło opinii: google.com

  Bartosz Stefaniak
  Bartosz Stefaniak 2020-10-01 00:02

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Anna N
  Anna N 2020-09-24 11:19

  Bardzo dziękuję lekarzom z kliniki za opiekę nad ranną kotką. Polecam to miejsce wszystkim właścicielom futrzaków!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna N
  Anna N 2020-09-21 07:43

  Serdecznie dziękuję lekarzom z kliniki za bardzo dobrą opiekę nad moją kotką Myszką. Kotka miała bardzo poważną, głęboką ranę, leczenie trwało około dziesięciu dni. Lekarze byli bardzo życzliwi i empatyczni. Polecam tę klinikę wszystkim właścicielom futrzaków!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna N 2020-09-21 07:46

  Proszę o dodanie do opinii pięciu gwiazdek
  Kamila Olszewska
  Kamila Olszewska 2020-08-10 19:51

  Super weterynarze, profesjonalna obsługa kotek wyzdrowiał w kilka dni! Dziękuję!
  Źródło opinii: google.com

  Quick Homie
  Quick Homie 2020-08-10 19:04

  Polecam wszystkim bardzo serdecznie, lekarze profesjonaliści znający się na fachu!
  Źródło opinii: google.com

  Nicol Bnyamin
  Nicol Bnyamin 2020-08-10 14:22

  Wspaniały zespół lekarzy. Polecam serdecznie, dzięki nim mój piesek Crycha wyzdrowiał. 5/5!
  Źródło opinii: google.com

  Młody Igi
  Młody Igi 2020-08-10 12:03

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Polecam każdemu z całego serca. Król został profesjonalnie zaopiekowany, a współpraca ze specjalistami nie przyspożyła mi zbędnego stresu. Na moją opinię składają się elementy takie jak profesjonalizm, odpowiednia reakcja czy atmosfera miejsca jakim jest Żoliborska Klinika Weterynaryjna.
  Źródło opinii: google.com

  Filip Kołada
  Filip Kołada 2020-08-10 09:17

  Kompetentna i profesjonalna obsługa!
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Staszewski
  Andrzej Staszewski 2020-06-30 09:51

  Bardzo kompetentni i nastawieni na pomoc zwierzetom lekarze. Widac ze lubia swoja prace, z dobrym podejsciem do zwierzat , wszystkich.
  Źródło opinii: google.com

  Julia Lendzion
  Julia Lendzion 2020-06-08 14:22

  Pozytywne: Jakość Dziekuje Pani Agacie za pielegnację mojego pieska. Oprócz spraw wizualnych otrzymałam również poradę dentystyczną. W innej klinice zostałam poinformowana, ze pies jest za stary na leczenie zebow. Na pewno wrócę 🙂
  Źródło opinii: google.com

  paula
  paula 2020-02-07 10:41

  Pierwszy raz trafiliśmy do tej kliniki około 3 lata temu. Było to miłe i ciepłe miejsce pełne uśmiechniętych młodych lekarzy i z uroczą Panią recepcjonistką- Anią. Przez ten czas niestety wszystko się zmieniło. Przychodnia przestała funkcjonować całodobowo, zespół bardzo się wykruszył, atmosfera zdecydowanie się pogorszyła. Kiedyś polecałam to miejsce wszystkim znajomym, którzy szukali odpowiednich specjalistów dla swojego pupila. Dziś wręcz przeciwnie, odradzam. Smutek od samego wejścia, pracownicy z którymi trudno mi się porozumieć w najprostszej kwestii. Właśnie wróciliśmy z nieudanej wizyty i był to na pewno ostatni raz kiedy odwiedziliśmy tę przychodnię,
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Oc-17 Oc
  Oc-17 Oc 2019-12-28 19:06

  Byłem z kotem(już jakiś czas temu), otwieram w gabinecie transporter, a kot daje w długą i zwiewa długim korytarzem w kierunku wyjścia.Weterynarz Mi na to-niech Pan go łapie bo tam są drzwi otwarte!!! Drzwi do weterynarza gdzie są psy i koty otwarte 8) No, ale sierściucha udało się chwytać i weterynarz Mi mówi że przez 14 dni codzienna wizyta 8) Ja pytam po co, a On Mi na to że antybiotyk w strzykawkach będzie podawany. Uświadomiłem Pana że jeśli myśli ze przez 2 tygodnie będę kota ładował do transportera i narażał na stres+ wożenie samochodem to chyba żartuje. Skończyło się na tym ż dostałem antybiotyk w tabletkach i poprostu dostawał w domu. Nie muszę dodawać że nigdy więcej się tam nie pojawiłem.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Dmochowska
  Anna Dmochowska 2019-12-28 12:03

  Kot w trakcie leczenia zapalenia pęcherza. Zatkał się po 22:00. Pojechałam z cierpiącym kotem, podano mu „koci Apap” (tak nazwała to doktor z całodobowej kliniki z Bemowa, która mu w nocy ratowała życie). Za ten zastrzyk i dwie nieudane bolesne próby cewnikowania zapłaciłam 87 zł. Odesłano mnie na Bemowo, bo wg lekarza tylko wyszycie cewki pomoże. Za kilkugodzinną opiekę, sedację i skutecznie cewnikowanie z płukaniem pęcherza, kroplówkę i badanie krwi zapłaciłam 425 zł na Bemowie. Nigdy więcej nie pójdę ze zwierzęciem do tej kliniki, nawet w stanie zagrożenia życia. Podjęcie się cewnikowania „na żywca” , zwłaszcza samca, to po prostu sadyzm.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Szulc
  Karolina Szulc 2019-09-28 20:48

  Nikomu nie polecę. Byłam w lecznicy dwa razy – raz z kotem który po schronisku ze stresu nie chcial jeść za kroplówkę zapłaciłam 240zl kotu nie było nic nie był odwodniony , inny weterynarz znalazł po prostu sposób jak zachęcić go do jedzenia. Drugi raz robiłam psu badania krwi za uwaga 239zl które lecznica zgubiła i zwodziła mnie cały dzień że to opóźnienia w laboratorium. Ostatecznie przyznali się następnego dnia że krwi nie wyslali. Porażka. Radzę omijać szerokim łukiem.
  Źródło opinii: google.com

  Xxx Xxxx
  Xxx Xxxx 2019-08-25 21:20

  Nikomu nie polece tej kliniki, jedynie w weekendy pracuje tam Pani doktor ktora ma wiedze i Pan doktor „lysy”. Jeszcze niedawno pracowali tam niedouczeni studenci a teraz lekarze którzy nie mają szacunku ani do właściciela ani do zwierzaka. Nie przyjmują do wiadomości tego co się mówi o samopoczuciu zwierzaka, postepuja jak z miesem. NIE WYDAJA KART WIZYTY!!trzeba się prosi, Pani w recepcji nawet nie wiedziala jak wydrukowac taka karte!na kartach nie ma podpisu lekarza co jest jakimś nieporozumieniem. Czekając na korytarzu było słychać jak lekarz(czarne wlosy w okularach)kluci się z właścicielem psa mając pretensje że mu gabinet zajmuje SZOK ! (Przeciez poczekalibysmy) Szkoda że znowu w tym miejscu pracują tacy ludzie, zero empati, jak nie potrafią uspokoić wlasciciela który jest zdenerwowany choroba psa to nie powinni wykonywać zawodu ewidentnie minęli się z powołaniem.
  Źródło opinii: google.com

  ubodzywduchu
  ubodzywduchu 2019-08-25 20:04

  Jesteśmy szczęśliwi że trafiliśmy do tej kliniki poświęcone nam dużo czasu i uwagi i troski po kilku dniach lekarz z własnej inicjatywy zadzwonił żeby zapytał się jak się nasz kot czuję oby jak najwięcej było takich miejsc potrzebujemy po prostu zwyczajne i życzliwości
  Źródło opinii: google.com

  Miriam Kaczmarek
  Miriam Kaczmarek 2019-08-25 08:16

  Przypadkiem znalazłam tę Klinikę, pilnie potrzebowała pomocy moja gasnąca w oczach kotka. Miałam wcześniej kontakt z weterynarzami i klinikami weterynaryjnymi w różnych miejscach w Europie i to, w jaki sposób przeprowadzono zabieg i leczenie kotki w Żoliborskiej Klinice Weterynaryjnej może być wzorem dla zagranicznych weterynarzy. Zadziwil mnie profesjonalizm dr. Jakuba. Doświadczyłam wysokiej kultury, empatii i ludzkiej serdeczności Pracowników Żoliborskiej Kliniki Weterynaryjnej. Kotka wraca do zdrowa, a ja dziękuję i polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Phenomenon Arche
  Phenomenon Arche 2019-08-25 00:11

  Ja jestem bardzo zadowolona z wykonywanych usług. Musiałam tam przychodzić codziennie około 10 dni i każdego dnia byłam przyjęta z uśmiechem. Pracujący tam ludzie są bardzo sympatyczni i nie mam do nich żadnych uwag.
  Źródło opinii: google.com

  un sword
  un sword 2019-07-21 17:11

  Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej kliniki. Pracownicy i lekarze tej placówki osiągnęli szczyt buractwa. Klienci w poczekalni są niewidzialni, lekarze bez kolejki przyjmują znajomych. Już nawet nie wspomnę o dziwnie wywindowanych cenach 3 i 4 krotnie wyższych niż w innych klinikach. Nigdy więcej w tym syfie.
  Źródło opinii: google.com

  Irena Nalberczyńska
  Irena Nalberczyńska 2019-07-21 16:05

  Byliśmy na wizycie u Pana Doktora z niewielkim problemem jakim była biegunka i wymioty. Pan Doktor nie lekceważył jednak tych objawów i dokładnie przedstawił wszystkie ewentualne przyczyny i sposób dalszej ew. diagnostyki. Na szczęście po kliku dniach stan pieska wrócił do normy. Bardzo dziękujemy!
  Źródło opinii: google.com

  Dagmara Chlebna
  Dagmara Chlebna 2019-07-21 14:37

  Piesek był leczony przez Pana doktora było bardzo drogo za każdym razem gdy pytałam ile wyniesie wizyta doktor odpowiadał ze nie wie po czym powiedziałam ze chce być przygotowana wiec doktor powiedział sumę po czym na koniec okazywało się ze muszę zapłacić dwa razy tyle . Piesek był chory na coś zupełnie innego niż na to co zostało zdiagnozowane w tej klinice ,trafiłam tu nie czytając opinii po prostu była jako jedyna o później godzinie otwarta i blisko . Po tygodniowym leczeniu piesek był nadal w złym stanie Pana doktora już nie było pojawiła się inna Pani która zaleciła inne leki i inne leczenie , źli na cała sytuacje nie zgodziliśmy się na to byłam coraz bardziej przekonana ze ludzie tam nie znają się nic ! Na drugi dzień okazało się ze ta Pani nawet nie była lekarzem tylko uwaga „technikiem” wiec jakim prawem stawiała diagnozę była sama i chciała podawać leki ? Wydaliśmy dużo pieniędzy a piesek odzyskał siły dopiero po leczeniu w innej klinice .
  Źródło opinii: google.com

  Renata Romańska
  Renata Romańska 2019-07-21 13:58

  Trochę to trwało, ale w końcu opanowano padaczkę u mojego dziwięcioletniego labka Odniosłam wrażenie, że w tej klinice panuje doskonała harmonia między starszymi, bardzo doświadczonymi lekarzami i młodymi, pełnymi zapału do najnowszych trendów w weterynarii. Dziękuję dr TB za medyczną marihuanę! Brawo klinika!
  Źródło opinii: google.com

  Mikołaj Nowak
  Mikołaj Nowak 2019-07-21 11:16

  Dziękuje bardzo za fachową opiekę nad moim czworonogiem. Lekarze są sympatyczni, kompetentni i z dużym zaangażowaniem podchodzą do pacjenta.
  Źródło opinii: google.com

  Dobrosława Wawrzyniak
  Dobrosława Wawrzyniak 2019-07-21 10:52

  Profesjonalna opieka I miły personel. Uważam, że ceny adekwatne do wykonanej pracy. Godne podziwu są również długie godziny pracy kliniki
  Źródło opinii: google.com

  Tomek S.
  Tomek S. 2019-06-26 11:02

  Jestem zaskoczony opiniami – byliśmy przewczoraj na obcinaniu pazurów z naszeym piesełem – chyba jest nowy zespół, pani sama powiedziała że jest od niedawna – bardzo szybko, sprawnie, profesjonalnie i złego słowa nie powiem 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Iwona
  Iwona 2019-05-10 21:32

  Przychodnia okropna, brudno, śmierdzi aż odpycha na samym wejściu. Weterynarz skasował niebotyczną kwotę za nietrafioną diagnozę. Nie polecam – omijać z daleka !
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Wrzecionek
  Paweł Wrzecionek 2019-05-10 15:10

  Pod przychodnią uszkodzono mi samochód! Sprawa zgłoszona na policję wraz z nagraniem z kamery kabinowej i obraźliwym liścikiem pozostawionym za szybą. Kilka dni temu na miejscu parkingu przed lecznicą komuś się nie spodobało, że samochód stoi blisko wejścia, choć nie blokował wejścia, ani nie było zakazu parkowania i postanowił przejechać ostrym przez całą długość samochodu. Proszę wzywać straż miejską jak macie Państwo wątpliwości co do prawidłowości zaparkowania pojazdu, a nie powodować szkody za kilka tysięcy złotych!! Odpowiecie za to w sądzie!

  Odpowiedź weterynarza (2019-06-01 23:58)
  Pozostawił Pan samochód na publicznym parkingu, nie jest Pan naszym klientem i nie ma związku między Pana sprawą, a usługami świadczonymi w naszej kl…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Marta Grzegorczyk
  Marta Grzegorczyk 2019-04-17 18:52

  Za obciecie psu naderwanego paznokcia i owiniecie bandażem zapłaciłam 60pln. Miało być na znieczuleniu, ale coś nie zadziałalo, bo pies krzyczał jak obdzierany ze skóry. Dodatkowo pan zaproponowal nam tydzień antybiotykoterapii „prewencyjnie” , ale na własne ryzyko zrezygnowałam.
  Źródło opinii: google.com

  Hanka
  Hanka 2019-04-06 19:35

  Swoje psy leczę w tej lecznicy od początku jej działalności.Jestem zadowolona z usług.Zawsze gdy potrzebują pomocy moje zwierzaki pierwsze kroki kieruję do tej lecznicy.Przez lata kiedy korzystałam i korzystam z usług lecznicy lekarze zmieniają się ale nie mogę narzekać na młodych ,często pełnych zapału lekarzy.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Iwona Bajera
  Iwona Bajera 2019-03-14 21:15

  fachowa, profesjonalna opieka nad naszą Koteczką. super podejście do naszego Miziaka . pełna informacja nt zabiegu, opieki po zabiegu, informacje o wszelkich możliwych okolicznościach związanych z samym zabiegiem i tym co po zabiegu zdarzyć się może. Miłe uśmiechnięte Panie w recepcji, Panie i Panowie specjaliści życzliwi i i cierpliwi. Naprawdę polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Nowicki
  Łukasz Nowicki 2019-03-14 10:18

  No niestety zgadzam się z poprzednikami. Totalny brak wiedzy i umiejętności. Udawanie że leczy się psa a w rzeczywistości wyciąga się tylko kasę. Lekarka która robiła RTG nie widziała ewidentnego urazu łapy. Totalna porażka i brak pomocy dla cierpiącego zwierzęcia…
  Źródło opinii: google.com

  Julia Stawowa
  Julia Stawowa 2019-02-19 21:32

  W odpowiedzi do opinii Pani „natalii k”, mam pytanie. Co znaczy „humanitarne uśmiercenie”? Bo jestem w tym momencie w ciężkim szoku. Wyrażenie to ma bardzo pejoratywny wydźwięk, zatem proszę o definicję wg Państwa. Przyszłam z psem z prośbą o pomoc, a jedyne co mnie spotkało to wyzysk pieniędzy bez jakiejkolwiek troski o dobro zwierzęcia. Odniosłam wrażenie, że nie liczy się dobro psa, a jedynie zysk kliniki. Cieszę się, że zwróciłam się do innego weterynarza, który mojego psa potraktował tak jak powinien – empatycznie.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Cichaczewski
  Andrzej Cichaczewski 2019-02-19 17:13

  Moja kotka miała usuniete oko , wszystko odbyło sie dobrze teraz czekamy na zdjęcie szwów serdecznie polecam wszystkim.
  Źródło opinii: google.com

  natalia k
  natalia k 2019-02-19 13:02

  Naciagacze. Zamiast ulżyć psu i uśpić, naciagneli moja zrozpaczona rodzinę. Nie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  marcin hałaj
  marcin hałaj 2019-01-28 08:16

  Ja też również opinie za dużo wyda kase bo pies ma zapalenie pęcherza i nie pomogło od 80 zl zł 142zl było 3razy wizyta ja ueauwa nie polecam .
  Źródło opinii: google.com

  Yachiru Kusajishi
  Yachiru Kusajishi 2018-12-27 10:36

  Musiałam odwiedzić klinikę ze względu na święto i to, że wszystkie inne kliniki były już zamknięte. Przyszłam do Pana doktora Kreta że szczurem, który się nie ruszał. Jedynie oddychał. Sprawa była nagła. Pan Doktor nawet nie dotknął szczura, nie mówiąc o chociażby posłuchaniu go czy podaniu jakichkolwiek leków dzięki którym szczur mógłby przeżyć do następnego dnia (i wizyty w lecznicy która specjalizuje się w leczeniu gryzoni). Zostałam odprawiona z niczym. Po 4 godzinach szczur zmarł. Czuję ogromny żal. Nie została podjęta żadna próba najmniejszej pomocy. Nie oczekiwałam cudów, ale chociaż podjęcia próby uratowania mojego zwierzęcia. Szczur nie jest egzotyczny, to nie pająk, czy chory gekon. Pan Doktor Kret powinien cokolwiek wiedzieć o gryzoniach. CAŁKOWICIE ODRADZAM WIZYTY U PANA DOKTORA Z GRYZONIAMI.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Pol
  Marcin Pol 2018-11-14 21:01

  Od lat korzystam z usług tej lecznicy i jestem bardzo zadowolony. Ja i moje ogony pozdrawiamy
  Źródło opinii: google.com

  Wiktoria Porplica
  Wiktoria Porplica 2018-10-08 21:02

  Drogo, brak profesjonalizmu. Nie polecam nikomu. W nagłych wypadkach, bądź w nocy udajcie się do innej kliniki bo pomocy nie otrzymacie.
  Źródło opinii: google.com

  Renata Mulat
  Renata Mulat 2018-10-08 10:36

  Mega drogo zaplacilam 1300 zloty i pies zdechl
  Źródło opinii: google.com

  Aga
  Aga 2018-09-16 11:13

  Luksz sokalski najlepszy chirurg nie raz uratował mi psa najlepszy chirurg polecam.jego usługi zna się na tym co robi trafne diagnozy
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewelina Michałek
  Ewelina Michałek 2018-09-03 13:51

  Totalna porażka. Umawiasz się na wizytę z lekarzem który jest rzadko a jak co do czego dochodzi lekarz w ogóle nie przyjeżdża bo co się okazuje… Ze jest w innej lecznicy. Zawsze miałam mieszane uczucia co do tej kliniki. Na początku trafiliśmy na doktora chirurga ortopede który był partakiem. Zmieniliśmy lekarza na początku wszystko było ok. Do teraz. Na pewno tak nie wrócimy. Szkoda czasu i co najważniejsze pieniędzy.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Kosiorek
  Aleksandra Kosiorek 2018-09-03 01:01

  Informacja o klinice całodobowej powinna zniknąć ze strony – godzina 6 rano, czwartek, a sympatyczny Pan Ochroniarz informuje nas, że lekarz przyjmuje od 8… chociaż sądząc po komentarzach chyba lepiej, że tak wyszło.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Wysocka
  Agnieszka Wysocka 2018-06-18 17:37

  Moja ukochana sunia york miała tam dziś operację na nogę – więzadło, rzepka. Chirurg dr Wieczorek rewelacja, nawet na you tube pokazał jak będzie przebiegała operacja i co zostanie zrobione. Pani w recepcji również rewelacyjna. A cena to połowa tego co chciały 2 inne lecznice. . Ponadto moja starsza sunia Szetland miała tam operację stawu biodrowego kilka lat temu i również wyszło super. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Skoczek
  Monika Skoczek 2018-06-18 17:09

  Tragedia ! Brak podstawowych umiejętności typu pobranie krwi 3 próby, ceny z kosmosu ! Pies jak się później okazało z wylewem a pani proponuje pozostawienie psa na noc bo dopiero następnego dnia będziesz dostępne usg .Brak diagnozy a kolejnej klinice lekarz od razu stwierdził, że takie zachowanie wskazuje na podłoże neurologiczne !Niestety przez czas stracony w tej klinice do nastepnej dojechaliśmy za późno żeby mu pomóc:(
  Źródło opinii: google.com

  Marta Qbak
  Marta Qbak 2018-06-18 15:16

  Nie polecam!!!! Byłam wczoraj z kotem odwodnionym w celu podania kroplowki i kot został zmasakrowany strzykawka. Dopiero po wymianie na nową udało się wbić i go nawodnić. Dodatkowo dałam się naciągnąć na niepotrzebne bardzo drogie badania krwi. Ich interpretacja potwierdziła,że denerwowanie mnie nie było potrzebne chyba, że po to by mnie złupić 🙁 nie fajnie. Więcej tam nie pójdę.
  Źródło opinii: google.com

  Chudy Madrala
  Chudy Madrala 2018-06-18 12:18

  Pani bardzo skrupulatna i dokładna uratowała mnie przy przeprowadze kotów za granicę. Dziękuje.
  Źródło opinii: google.com

  kinia26100 .
  kinia26100 . 2018-06-18 12:11

  Cudowni ludzie, profesjonalna opieka
  Źródło opinii: google.com

  Antek W
  Antek W 2018-06-18 01:16

  Nie wiem czy to do końca zgodne z prawem, że weterynarz mówi, że rentgen kosztuje 50 zł, po czym rachunek wystawia na 250 zł. Po pierwszych oględzinach psa Pan Doktor orzekł zapalenie trzustki, zlecił mnóstwo b drogich badań. Drugi weterynarz stwierdził zwykle zatrucie i pomógł od razu biorąc dokładnie 10 razy niższą zapłatę.
  Źródło opinii: google.com

  JRK1
  JRK1 2017-12-05 00:11

  Wyjęcie kleszcza + kilka mililitrów antybiotyku (mimo, że nie było odczynu po kleszczowego) tak na wszelki wypadek = 170 zł, bo byliśmy, o zgrozo o 22. Dziękuję, nie pozdrawiam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Konrad Czekański
  Konrad Czekański 2017-09-09 19:12

  Niestety opinie na temat tej kliniki sa prawdziwe. Ceny sa wymyślane na poczekaniu raz słyszymy, ze dany zabieg dane lub konsultacja z lekarzem kosztuje 50 zl przy okienku cena zwiększa sie 2x. Państwo odpowiedziani za administracje nie sa w stanie w żaden sposob ustosunkować do pytania jak to jest mozliwe ze ceny sa ruchome. Niestety nie w porządku jest takie zachowanie, a koszt dwoch wizyt kotka z podejrzeniem złamania łapki w Klinice na Schroegera to koszt 500 zl bez zabiegu. Z ust lekarza pada informacja ze zdjecie rentgenowskie kosztuje 50 zl a na koniec takich zdjec robimy 3 lub wiecej, a o cenie informowani jestesmy przy okienku. Kolejnym absurdem jest badanie kału gdzie informowani jestesmy aby zdobyć próbki z 3 dni i przynieść je po zebraniu a po ich przyniesieniu pracownicy mowia ze jest to bez sensu bo kotek byl odrobaczany kilka dni temu. Brakuje tam jakiejkolwiek logiki. Nie chodzi o kompetencje lekarzy czy ich umiejętności, ktore cenie ale administracja Kliniki zoliborskiej jest na dramatycznym poziomie.
  Źródło opinii: pl.near-place.com

  Dals dom
  Dals dom 2017-09-07 09:27

  przeciętnie, ale ok
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Joanna Waltz
  Joanna Waltz 2017-08-29 13:21

  Przychodziliśmy tu z naszymi psami ale nasz nowy pupil ma już nowego doktora. Pan Doktor Łukasz Sokalski nie pracuje już od dawna w tej klinice, znalazłam informację że operuje w przychodni przy ul. Bokserskiej. Tutaj lekarze zmieniają się co chwilę na co raz młodszych i droższych. Kiedyś operował też wspaniały chirurg dr Plasota i również go już tu nie ma. Generalnie chirurg na miejscu najbliżej jest teraz w Klinice Bemowo. Jedna gwiazdka za cenę odrobaczenia i obcięcia pazurków +200% w porównaniu z innymi. Liczyłam że brak doświadczenia nie będzie problemem w tym prostym zabiegu, nie myliłam się, zaskoczyła mnie cena.
  Źródło opinii: pl.near-place.com

  Karolina Pieszczyńska
  Karolina Pieszczyńska 2017-08-18 09:11

  Chaos, brak kompetencji, konkretnego cennika i wymyślanie cen przez „lekarzy” bądź ludzi z recepcji. Słyszymy na koniec dwie różne ceny. „Lekarze”, bo nikt tam nic nie umie robić. Mój kot dostał znieczulenie ogólne, ponieważ miał mieć wyrywany ząb. Potem kazano mi go walnąć gdzieś na podłogę i się czymś zając, bo kot wróci sam do siebie. No jakimś dziwnym trafem mój kot zaczął slabnac i był całkowicie zimny. A więc do zdrowia, to on na pewnie nie wracał. Tak jak i ja wracać nie będę nigdy już do tej kliniki. Nikomu nie polecam, jeśli traktuje się swoich pupili jak druga osoba bądź członka rodziny.
  Źródło opinii: pl.near-place.com

  Jan Szczęsny
  Jan Szczęsny 2017-06-02 11:51

  Pan Weterynarz Łukasz Sokalski to najlepszy z najlepszych. Uratował 3 moje zwierzaki kiedy nagle potrzebowały operacji (w jednym przypadku 3 kliniki nie chciały operować – dopiero Pan Łukasz się podjął) Co do reszty kadry – nie mam zdania.
  Źródło opinii: pl.near-place.com

  Magdalena Ruratowska
  Magdalena Ruratowska 2017-05-20 17:04

  Witam, dołączam się do negatywnych wspomnień z tą kliniką , może nie tak drastyczne jak poprzedniczka ale też nie miłe. Lekarze robią wrażenie miłych i znających swój fach, tylko mam nieodparte wrażenie że najważniejszy w tej klinice jest pieniądz, cena usługi po zabiegu jest zupełnie inna niż zapowiedziana na początku, a tylko „przegląd ” szczeniaka badanie temperatury i odrobaczanie, w sumie standard kosztuje bardzo dużo i nie chodzi tylko o pierwszą wizytę, absolutnie nie polecam tej kliniki, za jeden zastrzyk przeciw wymiotny zapłaciłam 64zł, wykorzystują myślę 24h i tyle .Polecam klinikę na ul.Gdańskiej przy Marymoncie cudowni ludzie i normalne ceny.
  Źródło opinii: warszawa.cylex.pl

  Aga Grajda
  Aga Grajda 2017-04-21 09:17

  NIE POLECAM NIKOMU. Zdzierają pieniądze, zero przepływu informacji pomiędzy personelem z wieczornej i porannej zmiany i zwalanie tego na opiekunów zwierzątek.
  Źródło opinii: pl.near-place.com

  Jan Sz
  Jan Sz 2017-04-11 18:07

  Pan Weterynarz Łukasz Sokalski to najlepszy z najlepszych. Uratował 3 moje zwierzaki kiedy nagle potrzebowały operacji (w jednym przypadku 3 kliniki nie chciały operować – dopiero Pan Łukasz się podjął)
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Grzegorz H. cyfrowy
  Grzegorz H. cyfrowy 2017-03-23 22:01

  Jezeli masz duzo czasu i pieniedzy to zapraszam w to miejsce. Zostaniesz grzecznie potraktowany. Jezeli zalezy Ci na pomocy swojemu ulubiencowi w miare szybko i skutecznie a dodatkowo nie masz za duzo pieniedzy poszukaj sobie innego weterynarza. Niestety słabo robią przeswietlenia a i diagnozy nie sa trafione.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Diana Lis
  Diana Lis 2017-03-02 22:29

  Drogo ale póki co jestem zadowolona. Panie wiedziały od razu co robić z aspołeczną kotką, a na Białobrzeskiej biegały we 4 z siatką oO
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Karolina Czubaszek
  Karolina Czubaszek 2017-02-18 11:17

  Obsługa okej i miła ale zdzierają. Podczas gdy inny weterynarz zrobiłby rzeczy niektóre za darmo bo by się wstydził wziąć cokolwiek za obmacanie brzuszka, tutaj ci za to policzą dużo. Za obejrzenie kotka po pierwszej szczepionce, trzy osoby chyba stały nad nim z miną filozofów zastanawiając się bóg wie nad czym. Obejrzenie plus zmierzenie temperatury – 40 zł. Gdyby nie to że są blisko to pewnie bym nie korzystała.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Anna G
  Anna G 2017-02-12 22:17

  jest ok, chociaż mogłoby być czyściej i a i lekarze mogli by obszerniej informować podczas wizyt co robią ze zwierzakiem czy jak opiekować się zwierzakiem
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Grzegorz Gidziński
  Grzegorz Gidziński 2017-02-05 05:16

  NIE polecam, pojec pewnego poranka przyszliśmy z pieskiem szukaliśmy pomocy specjalisty. W odpowiedzi uzyskaliśmy stwierdzenie że pies jest stary i już tak ma. Pani wsadziła termometr w p*pe psa oraz wykonała morfologie gdzie wyniki wyszły jej idealne i wystawiła rachunek 150 zł. Po diagnozie pani doktór wróciliśmy do domu gdzie pies przecierpiał całą noc aby rano pojechać do drugiego weterynarza który stwierdził że pies doznał udaru i podał właściwy lek. Gdyby pies nie przecierpiał całej nocy z zupełnie inaczej potoczyłby się jego los. Dodam jeszcze że u drugiego Weta zapłaciliśmy 35 zł
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  MsVpositive
  MsVpositive 2017-01-30 23:11

  Zdecydowanie NIE POLECAM!. Niesamowicie drogo – bylismy ze szczeniaczkiem po 7 rano i jest to ponoć jeszcze nocna zmiana (dzienna zaczyna się od 8:00). Ale to jest nic w porównaniu do tego jak lekarz, który przyjmował naszego pieska się nią zajął, a zajął się marnie. Pies spadł ze schodów i chcieliśmy od razu sprawdzić co się stało, podjechaliśmy wiec do najbliższego weterynarza. Niestety lekarz mimo zrobienia rtg nie wykrył poważnego złamania z przemieszczeniem, a to głównie dlatego że rtg było źle zrobione, tylko z jednej strony łapy. Stwierdził że „profilaktycznie” wystarczy założyć opatrunek na 10-14 dni, który po kilku dniach był do wyrzucenia. Opatrunek ten pogłębił tylko złamanie… Teraz mamy założony gips na 6tygodni… Pseudo – lekarzom – weterynarzom podziękujemy!!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Poszkodowana
  Poszkodowana 2016-03-29 11:50

  Ostrzegam przed tą kliniką. Są niekopetentni, kłamią, i nie udzialają pomocy. Przez ich ignorancję straciłam zdrowie (amputacja palca). Lekarz żle przeprowadził zabieg pobierania krwi u mojego kota, w wyniku czego kot mnie ugryzł. Był to wypadek. Rozumiem. Ale nie mogę pojąć faktu, że lekarz nie zainteresował się moją ręką i raną. W szpitalu powiedzieli mi, że lekarz powinien od razu przemyć ranę wodą z mydłem. Pani doktor Aleksandra Sieczka nic nie zrobiła, wdało się zakażenie i straciłam palec. Taki lekarz to zagrożenie nie tylko dla zwierząt , a przede wszystkim dla ludzi!
  Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

  Matylda
  Matylda 2015-08-11 21:49

  Jedna z niewielu czynnych całodobowo klinik w naszej okolicy. O godz. 24:30 zadzwoniłyśmy z prośbą o poradę. Mamy małe kociaki, poinformowałyśmy lekarza dyżurującego przy telefonie o śmierci matki kociąt dwa dni temu i że jeden maluszek źle się czuje, że słania się na nużkach, jest słaby i momentalnie zasypia i że się martwimy. Lekarz brzmiał jakbyśmy go telefonem obudziły i jakby od razu chciał się rozłączyć i powiedział, że pewnie kociakowi zimno i że mamy się nie martwić. Spytałyśmy, czy mamy z nim przyjechać, żeby sprawdzić, powiedział że nie i że panikujemy, bo to „tylko mały kot”. Po takim „zaangażowaniu” tego lekarza nie chciałabym kiedykolwiek musieć tam zawozić mojego jakiegokolwiek zwierzaka, bo pewnie nie interesowałoby go jego zdrowie. NIE POLECAM!
  Źródło opinii: weterynarz.pl

  Marcin Swiat
  Marcin Swiat 2015-03-20 00:03

  Nie polecam – bardzo drogo. Za obcięcie złamanego pazura u psa oraz opatrunek zapłaciłem 140 zł – bo święto to x2. Nikt jednak na wejściu nie informuje że w święto to podwójna stawka. Ponoć napisane jest to gdzieś z boku na tablicy. Nawet licząc nie świąteczną stawkę było by to 70 zł co i tak jest bardzo drogo za taką usługę. W internecie jest też dużo negatywnych opinii o tej klinice. Myślę, że jeśli ma się wybór to lepiej darować sobie wizytę w tej klinice.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Małgorzata Grodzka
  Małgorzata Grodzka 2014-07-13 13:14

  Świetny ortopeda lek. wet. Jan Plasota prawdziwy miłośnik psów, mojemu wprawdzie nie pomógł bo nie mógł na obecnym poziomie weterynarii ale z następnym w razie jakiś problemów tylko do niego
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Karliczek_2009
  Karliczek_2009 2013-05-17 21:49

  Chciałabym przestec wszystkich wlaścicieli, którzy kochają swoje zwierzęta przed całodobowa kliniką weterynaryjną ul. Schroegera 72A (wejście od ul. Płatniczej) w Warszawie…W dniu 13.05.2013 uśpiłam swojego psa, gdyż był w stanie agonalnym dzięki fatalnym warunkom, a także personelowi…Pies był chory na babeszjoze rokowania były różne ze wzgledu na zmieniający sie personel w ciągu całej doby! Obsługa wręcz fatalna, zero troski o pacjeta, nieumiejętność podejmowania decyzji, byłam zostawiona sama sobie, ustawiałam kroplówki, musiałam o różnych rzeczach decydować sama nie mając zielonego pojecia!Po eutanazji psa klinika bez jakichkolwiek skrupulów zażadala 800 zl doplaty za składniki których pies nie otrzymal!Ludzie pracujący tam sa bezlitośni, bezuczuciowi ,typowe, wyszkolone maszyny!!!Chcę poinformować, że w tej klinice niema co liczyć na pomoc za to chapanie sie kasa,to jest obludne i wstretne!Nie chce sie wyżalac na forum, nikt nie ukoi mojego bólu natomiast z całego serca chce przestrzec osoby kochające swoje zwierzeta, aby tą klinikę omijali szerokim łukiem i niedoświadczyly tego co ja :(((
  Źródło opinii: dogomania.com

  Gość 1
  Gość 1 2013-05-16 18:10

  Przykro mi jest to pisac ale do eutanazji Aresa bardzo przyczynila sie doktor Nizińska, która mimo informacji ze pies mial 35 kleszczy zle sie czuje jest osowialy nie podala leku tylko kazala psa obserwowac gdzie po 3 dniach nagle stan Aresa byl wrecz agonalny. Rowniez wiele zarzutow mam do doktora Kujawki ktory traktowal mnie jak intruza a mojego psa jak smiecia. W momencie transfuzji zamiast zapytac o stan zdrowia psa poinformowal w bardzo nieprzyjemny wrecz chamski sposob ze jest JUZ do zaplacenia prawie 800 zl. Po eutanazji psa lekarz chcial mnie naciagnac na dodatkowe oplaty (druga jednostka krwi a takze kroplowka) ktorych pies nie otrzymal. Nie chce sie wyzalac na forum nikt nie ukoi mojego bolu natomiast z calego serca chce przestrzec osoby kochajace swoje zwierzeta aby ta klinike omijali wielkim lukiem i niedoswiadczyly tego co ja :(((
  Źródło opinii: forum.interia.pl

  Basia Barker 😥🐾 2023-11-02 19:41

  Tak bardzo mi przykro, że Ares nie otrzymał pomocy w odpowiednim momencie.. Dziękuję za szczerość i za informację,pozdrawiam serdecznie –
  Rafal Andruszko
  Rafal Andruszko 2013-02-17 20:37

  Jak narazie miła obsługa lekarze ok i kot czuje się lepiej czyli można by rzec ok
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mateusz R.
  Mateusz R. 2012-08-22 04:59

  Ponieważ psinka przygarnięta przez moją siostrę ma za sobą traumatyczne przeżycia wyrzucania z domu i strzelania do niej ze śrutu przez poprzednich właścicieli i przez długi czas żyła właściwie w dzikich warunkach, kliniki weterynaryjne to miejsca do których musi się, od okazji do okazji udawać. Wcześniej wpadałem to zatroskany o los moich świnek morskich. Zawsze zwierzęta w tej placówce były otaczane profesjonalną opieką, a weterynarze/weterynarki częstowali mnie wiedzą, jak postępować, żeby trzeba było ich odwiedzać jak najrzadziej. I to ostatnie bardzo się chwali, bo w przeciwieństwie do wielu komercyjnych klinik, tutaj chodzi o wyleczenie, a nie o częste powroty zwierząt i nabijanie sobie pieniędzy ich kosztem.
  Źródło opinii: yelp.pl

  Krzysztof R.
  Krzysztof R. 2012-08-21 14:49

  Profesjonalna klinika. Nie wiem jak działają inne punkty tego typu, ale można powiedzieć, że takie warunki przydałyby się w wielu szpitalach dla ludzi.. Zawsze mnie zaskakiwało, że klinika działa 24/7. Zdarzało nam się przywozić tutaj w nocy pogryzionego psa. Każde zwierzę jest traktowane indywidualnie, moje są tutaj zarejestrowane, podaje się imię i od razu wiadomo, kiedy ostatnio był i co mu dolegało. Zdarza się, że obsługa pamięta nawet niektóre zwierzaki. Może to dziwne, ale jak ktoś osobiście traktuje twojego psa czy kota, pogłaszcze go, rozmawia z nim jak z dzieckiem, atmosfera jest znacznie przyjemniejsza, ma się też większe zaufanie do takiej osoby.
  Źródło opinii:

  Ive_85
  Ive_85 2006-10-21 20:43

  Odradzam: ul. Schroegera 72a chirurg za obejrzenie łapki i wypisanie recepty wziął 60 zł. Nie chcę oczerniać, ale może mój piesek by żył gdyby nie lekarze z tej kliniki-zignorowali objawy nowotworu.
  Źródło opinii: wizaz.pl

  annemone
  annemone 2005-05-02 18:31

  Zdecydowanie odradzam te klinike. Lekarze, z ktorymi mialam okazje sie zetknac to konowaly. Nie mam teraz czasu opisywac szczegolow, jak znajde chwile to napisze wiecej, teraz tylko tyle, ze ich ignorancja o maly wlos nie doprowadzila do tragedii. Od sasiadow, ktorzy leczyli tam swojego psa na raka tez slyszalam opowiesci z gatunku horror wiec jesli tylko masz wybor, to bez namyslu wybierz inna lecznice.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  Rafiq
  Rafiq 2005-05-01 19:56

  Kilka lat temu chodzilem tam z kotka, ktorej zdiagnozowana ciaze, po kilku tygodniach okazalo sie, ze to nie ciaza, ale zaawansowane ropomacicze, operacja niby sie udala, ale kot oslabiony lekami nie obudzil sie z narkozy. Jesli weterynarz myli ropomacicze z ciaza to nadaje sie tylko do dojenia krow.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  mamamuta
  mamamuta 2005-04-29 09:33

  Niestety nie mam dobrych wspomnień. Psa mi leczyli, leczyli, leczyli sami nie wiedząc na co. wyciągnęli dużo pieniędzy i nic, dopiero w innym miejscu dowiedziałąm się co mu dolega, było jednak za późno:(

  Potem przemiła, młoda Pani doktor wsadziła mi kota w gips, co było tragiczną pomyłką i kot po wybudzeniu się z narkozy prawie odgryzł sobie noge z gipsem:( może sa na świecie jakieś koty , które tolerują gips ale z reguły to one nie znoszą jak coś im przeszkadza i nawet zawiązanie kokardki konczy się buntem a co dopiero gips na nogę.

  Ogólnie jeśli chodzi o drobne sprawy, szczpienie, małe infekcje to są w porządku, natomiast jesli chodzi o powazne schorzenia, to mam wrażenie że nie do końca wiedzą o co chodzi. No i na końcu rzecz bardzo upierdliwa – notoryczne kolejki.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  Warszawianka
  Warszawianka 2005-04-28 23:53

  Jeżeli chodzi o sprzet to jest to dosyc dobrze wyposazona klinika ale z lekarzami bywa róznie. Moja suczke leczył niejaki dr Kujawka, wyciagnał od nas olbrzymia kase na pseudoleczenie nie mówiac, ze w stanie w jakim była to znaczy z niewydolnościa serca pozyje co najwyżej 1 miesiąc, nawet nie zdazylismy sie przygotować. Niestety poziom leczenia w Polsce jest kiepski, z zazdroscia mozna ogladać lekarzy w programach na Animal Planet.

  Trudno oceniac mi lekarzy pracujacych w tej klinice, bo zmieniaja sie jak rekawiczki, najczęsciej na niekorzyść. Odradzam tez chirurga dr Wiśniewskiego, straszny partacz, kiedys tam pracował, pózniej przeniósł sie do innej kliniki w wawie.

  Moja rada dla Ciebie jest taka abys nie dała naciagać sie na wszystko co Ci proponuja, np na odrobaczanie psa pare razy w roku, każdy wweterynarz nie pracujacy dla firm farmaceutycznych potwierdzi, ze nie jest to konieczne z taka częstotliwoscią, chyba, że piesek ma styczność ze zwierzętami gospodarskimi na wsi.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  jonathan
  jonathan 2005-04-23 19:00

  Jak oceniacie klinike na ul. Schroegera?? Leczylem tam swoja sunie i jestem bardzo zadowolony. Ale pies to nie fretka.
  Źródło opinii: fretki.org.pl

  montenegro
  montenegro 2003-11-19 22:28

  Moim zdaniem bardzo przyzwoita klinika – ceny podobne jak w okolicy, ale wydaje mi sie, że lekarze którzy tam pracuja robia to z zaangażwoaniem – uczciwie i profesjonalnie (leczylem tam dwa psy – świetna opieka zarówno podczas zabiegu jak i po nich). Mam porónanie z innymi lecznicami- weterynarz przy ul. Reymonta wyciągał od nas kasę lecząc niepotrzebnie przez dwa tyg. (jak sie pozniej okazalo)konającego na raka psa. Z kolei lekarze z Schroegera, jak dowiedzieli się o tym, co robił naciagacz z Reymonta, powiedzieli „to bylo bez sensu, pies tylko niepotrzebnie sie meczyl dluzej”. W kazdym razie jak moj pies ma jakis powazniejszy problem, zawsze tam jezdzimy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.