Ocena społeczna

Na podstawie 51 opinii:

4.8

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 48 )
( 0 )
( 0 )
( 1 )
( 2 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 51
Sortowanie:

Małgorzata Król avatar
Małgorzata Król

Pozdrowienia od Jasia:)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Stawicka Małgorzata avatar
Stawicka Małgorzata

Lecznica i weterynarze na 6 !!! Moja Flo uwielbia Panią Dominikę Borkowską.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Anna Szustakiewicz avatar
Anna Szustakiewicz

Wspaniała, życzliwa, profesjonalna przychodnia! Pies jest podmiotem, a nie przedmiotem. Brawo!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Jerzy K. avatar
Jerzy K.

Wyjątkowy lekarz i miłośnik zwierząt. Zawsze profejsonalna i miła. Ludzie nie spotykają sie z taką opieką.Zawsze wdzięczni za opiekę nad Piperem H. i J. Kołodziejscy

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Barbara avatar
Barbara

Jestem pod dużym wrażeniem wizyty u Pani Doktor. byłam u Niej z moim psem pierwszy raz 12 marca. Wcześniej zachorował na babeszjozę i był leczony u dwóch innych weterynarzy.Wizyta u Pani Doktor trwała co najmniej godzinę. Jest ona profesjonalistką najwyższej klasy, dysponuje najnowszą wiedzą. Dowiedziałam się mnóstwa szczegółów dotyczących profilaktyki chorób, odżywiania i również praktycznych rzeczy, które są dla mnie ważne, np. o podrózy za granicę z psem. Od momentu kiedy pies zachorował cały czas byłam niespokojna czy nie popełniam błędów. Po wizycie u Pani Doktor uspokoiłam się po raz pierwszy od 3 tygodni. Serdecznie polecam!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

B.Bauer-Kosinska avatar
B.Bauer-Kosinska

Jestem pod dużym wrażeniem wizyty u Pani Doktor. byłam u Niej z moim pieskiem pierwszy raz 12 marca. Wcześniej zachorował na babeszjozę i był leczony u dwóch innych weterynarzy.Wizyta u Pani Doktor trwała co najmniej godzinę. Jest ona profesjonalistką najwyższej klasy. Dysponuje najnowszą wiedzą. Dowiedziałam się mnóstwa szczegółów dotyczących profilaktyki chorób, odżywiania i również praktycznych rzeczy, które są dla mnie ważne, np podrózy za granicę z pieskiem. Od momentu kiedy mój piesek zachorował cały czas byłam niespokojna czy nie popełniam błędów. Po wizycie u Pani Doktor uspokoiłam się po raz pierwszy od 3 tygodni. Serdecznie polecam!!!!!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Wojtek Szydłowski avatar
Wojtek Szydłowski

Pojawiły się tu krytyczne głosy, zapewne macie ku temu powód, ja jednak nie zmieniłem zdania: jeśli kiedyś sfiksuję i z ateizmu przejdę na buddyzm, to... poproszę aby opiekowały się mną Pani Dominika Borkowska oraz Pani Joanna Justyna Kołodziejska - wtedy, to tylko żyć, nie umierać. Pamiętając o tym, że życie psiaka mnoży się "razy kilka" - wchodzę w to tym bardziej. p.s. a tak poważnie, to nie dajcie się zwieść konkurencji, to naprawdę wspaniałe miejsce dla zwierzaków

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Iza Zukowska avatar
Iza Zukowska

Pani doktor jest wspaniala. Zawsze bardzo dokladnie bada pacjenta. Slucha opiekuna. Wyciaga wnioski, niestrudzenie szuka rozwiazania problemow. Do tego jest mila, spokojna i rzeczowa. Zawsze wychodzimy z jej gabinetu doskonale poinformowani. Co wazne - pracuja z nia lekarze bioracy z niej przyklad. Canfelis to swietna przychodnia, bardzo polecam. Nie waha sie skierowac zwierzaka do specjalisty, kiedy jest taka konecznosc - moj kotek ma chloniaka, od razu zostalismy skierowani do dr. Jagielskiego.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

bafyra avatar
bafyra

Moje Ragdolle bardzo lubią P. Dominikę i czuje że naprawdę są pod fachową opieką :) podoba mi sie to, ze wszystko za każdym razem mam zapisywane co, jak, kiedy, podoba mi sie to, że dostaje przypomnienie smsem o terminie wizyty dzień przed. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony i nigdy nie ma pośpiechu przy badaniu nie jest to odpukane i następny pacjent tak jak to jest w większości wetów. Super kontakt e-mailowy zawsze można liczyć na P. Dominikę. Polecam

Źródło opinii: znanylekarz.pl

DanutaK avatar
DanutaK

Najlepszy Lekarz dla zwierząt , jakiego do tej pory poznalam.Kto kocha swojego zwierzaczka , to tylko i wylącznie u P.Doktor .Borkowskiej . Jestem szczęśliwa , ze ostatnie póltora roku moglam leczyć mojego Lopcia u Pani Doktor.z calym szacunkiem i podziwem .

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Łukasz avatar
Łukasz

Dziś byliśmy z żoną z naszym nowym członkiem rodziny. Jesteśmy zachwyceni podejściem Pani Dominiki, nasz urwis też :):):) Pełny profesjonalizm!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Małgorzata Semeniuk avatar
Małgorzata Semeniuk

Pani Borkowska jest doskonałym lekarzem. Jej opiece od wczesnego szczenięctwa oddaliśmy nasze psy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Są w najlepszych rękach. Bardzo doceniamy zaangażowanie pani Dominiki, jej wspaniały kontakt ze zwierzętami i ich opiekunami. W ogóle personel Canfelisu jest bardzo dobrze wykwalifikowany, a i samo miejsce jest bardzo przyjazne i zachęca do wizyt.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Wojtek Szydłowski avatar
Wojtek Szydłowski

Znakomita lekarka. Nie spotkałem jeszcze osoby, która z takim oddaniem i fachowością wykonuje swoją pracę. Ma genialne podejście do zwierzaków a jednocześnie jest w stanie konsultować swoje plany i decyzje dotyczące leczenia z innymi weterynarzami. Co tu dużo mówić, jeśli w kolejnym wcieleniu będę psem, to mając wybór poproszę Canfelis. Wojtek Szydłowski.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Metrzak avatar
Metrzak

Zawodowiec-z powołania z miłości i kompetencji w stosunku do...wszystkich zwierząt i ich właścicieli. Osoba godna polecenia. Sam bywam w tej klinice ze swoimi a również pieskami sąsiadów i zawsze wychodzę z dużą dozą nowych wiadomości o świecie zwierząt. Żałuje że mój lekarz rodzinny nie jest taki jak Pani dr Dominika.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość avatar
Gość

Bardzo jestesmy zadowoleni z uslugi, kompetencji i podejscia do naszego szczeniaka.Sabi

Źródło opinii: znanylekarz.pl

freja avatar
freja

Pani doktor Dominika Borkowska to najwspanialszy lekarz weterynarii jakiego znam (a znam wielu). Każdy kto choć raz zetknął się z Panią doktor wie o czym mówię. Jest świetnym specjalistą, a poza tym pzryjacielem zwierząt. Podejście do zwierząt fantastyczne, każdego zwierzaczka traktuje nie jak kolejnego pacjenta ale tak jakby był jedyny i wyjątkowy. Właścicielom pacjentów udziela odpowiedzi na wszystkie pytania ( u pani doktor nie ma tzw "głupich pytań").Żadna z pozytywnych opinii na temat pani doktor nie jest w najmniejszym stopniu przesadzona. Pani doktor, jest pani wielka!!!!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość avatar
Gość

Wyśmienici lekarze,z podejściem do zwierząt,znajacy sie na rzeczy,przemiła atmossfera.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Piotr avatar
Piotr

Polecam! Moja kotka została bardzo trafnie zdiagnozowana i zoperowana. Nawet narkoza została przeprowadzona w taki sposób, że zwierzątko bardzo szybko doszło do siebie i to bez żadnych skutków ubocznych. Kotka ma 13 lat i istniało ryzyko związane z "podeszłym" wiekiem. Wspaniałe podejście do swojej pracy wszystkich pań z Canfelis zrobiło na nas duże wrażenie. Acha! Poleciliśmy panią Dominikę znajomym z poturbowanym kotem, który w innej przychodni dostał wyrok: "nie rokuje - uśpić". Tutaj został uratowany i ma się dobrze!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Kasia T. avatar
Kasia T.

Fantastyczny lekarz. Pani doktor od kilku lat leczy moje chorowite zwierzaki. Kotce w zasadzie uratowała życie i to nie raz. Nie obawia się konsultacji u specjalistów, sama je zaleca. Podejście do czworonogów ma świetne. To, co jest bardzo cenne, to fakt, że zawsze można do niej napisać albo zadzwonić, gdy coś się dzieje. Nie spieszy się, nie zbywa, zawsze odpowiada na pytania. A przede wszystki ma ogromną wiedzę.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

franciszkamaj avatar
franciszkamaj

Pani Dominika 2 razy wyrwała śmierci mojego kota :) za co będziemy zawsze wdzięczni. Jest doskonałym specjalistą i świetnym człowiekiem. Wprawdzie moje zwierzaki jej nie lubią ;) ale wiem że tylko Pani Dominika tak dobrze i dokładnie się nimi zajmie.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Nina Chruścielewska avatar
Nina Chruścielewska

Polecam! Zwłaszcza panią dr Kasię Ferenc. Super kompetentna i mega kochana! Mamy do niej 100 % zaufanie.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agnieszka avatar
Agnieszka

Wspaniała Pani doktor wykryła u mojego kotka paskudną chorobę praktycznie malo słyszał dziwnie się zachwywał ale dopiero w tej klinice został zbdana bardzo dokładanie aż byłam zdziwona że można z taką dokładność podejsć do badania i dzieki temu wykryła paskudne chorubsko dzieki niej kotek z dnia na dzień czuję się lepiej. Przez dwa lata bedąc w innych lecznicach żaden lekarz nie miał pojęcia co mu jest podchodzili do badania olewająco ;-) ta pani doktor widac że ma powołanie do tego co robi. Dziekuje jej i jestem b, wczieczna że są jeszcze tacy specjaliści z prawdziwego zadażenia .

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość 2 avatar
Gość 2

Ja kocham tę Panią dr. za wielokrotne uratowanie moim zwierzakom życia!!! Chciałabym kiedyś znaleźć tak kompetentnego i oddanego "ludzkiego" lekarza, bo moje zwierzaki są w najlepszych rękach.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Melulu avatar
Melulu

Doktor Dominika jest świetnym specjalistą, zwłaszcza od kotów. Na forach internetowych ma całe grupy fanów. Niedawno skończyła specjalizację podyplomową za granicą. Ma cudowne podejście zarówno do zwierząt, jak i do ich właścicieli. Jest zawsze miła, rozumie obawy i niepokój, udziela szczegółowych informacji (także przez telefon, gdy spanikowany właściciel dzwoni nawet o najdziwniejszych porach), do zwierzaków podchodzi delikatnie i z szacunkiem. Nie wydaje opinii "na oko", zleca niezbędne badania, najczęściej stawia bardzo trafne diagnozy nawet w trudnych przypadkach. Uratowała już niejedno stworzenie. I do tego jest przesympatyczna :)

Źródło opinii: znanylekarz.pl

gość avatar
gość

Zawiedli mnie dwukrotnie. Zatrudniony zespół wykazuje kompletny brak empatii (ja miałam do czynienia z lek. D. Borkowską-Bąkałą oraz tech. M. Rudzińską). Dla nich wszystko stanowi problem. Niestety, ale moje doświadczenie potwierdziło jedynie opinie wielu kientów z innych forów, w które wcześniej nie chciałam uwierzyć. Całe szczęście w Warszawie jest szeroki wybór przychodni weterynaryjnych. Dbającym o zwierzaki zalecam omijanie tej lecznicy szerokim łukiem - inaczej, w przypadku nagłych problemów po prostu nie uzyskacie pomocy.

Źródło opinii: zumi.pl

JarekM avatar
JarekM

Od 15 lat jeździmy do Dominiki Borkowskiej (teraz dwojga nazwisk). Kiedy zwierzę jest zdrowe, nie ma kłopotu. Kiedy choruje, do tego przewlekle, lekarze pokazują swoje prawdziwe oblicze. Podoba mi się podejście właścicielki zarówno do organizacji lecznicy i zasad w niej panujących, jak i do zwierząt. Przede wszystkim do zwierząt :) To jedna z tych osób, których powołaniem jest zajmowanie się zwierzakami. Polecam z czystym sumieniem. Zwłaszcza, że w parze z miłością idzie fachowość na wysokim poziomie. Oby tak dalej :)

Źródło opinii: zumi.pl

Jaoanna Gadzińska avatar
Jaoanna Gadzińska

Super klinika.Bardzo profesjonalni lekarze. Zrobią wszystko, aby ratować zwierzęta. Opiekują się moimi kotami. Nigdzie nie spotkałam się z taką życzliwością i troską.

Źródło opinii: zumi.pl

Rafał Rybski avatar
Rafał Rybski

Wspaniała przychodnia dla zwierzaków, wspaniały zespół. Z naszą Polą jest "nie fajnie" od prawie miesiąca. Zaangażowanie dr. Pauliny- bezcenne, współpraca całego zespołu, konsultacje aby pomóc naszemu biedactwu, tak, są takie miejsca!!. Spotkaliśmy już w tym czasie wszystkich lekarzy, techników. Przychodnia wspaniałych ludzi!!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Anna Łagowska avatar
Anna Łagowska

Od 8 lat niezmiennie wracam ze zwierzakiem do tej przychodni gdy tylko jest potrzeba. Serdecznie polecam Panią Kasię Ferenc. Nigdy nie zawiodła, ma wielkie serce. Nie zapomnę też o bezinteresownej pomocy jakiej udzielono w tej przychodni zwierzęciu które znalazłam na ulicy. Goga Pozdrawia!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agata Ryszawy avatar
Agata Ryszawy

Świetni weterynarze.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Tomasz Wuu avatar
Tomasz Wuu

Do kliniki Canfelis trafiłem z polecenia znajomej, początkowo nie chciało mi się wybrać tam ponieważ miałem kawałek do nich a inną przychodnie miałem pod nosem. Leczyłem swojego Amstaffa ( w przychodni "koło domu" ) na zapalenie trzeciej powieki, zapalenie powracało non stop. Postanowiłem sprawdzić tak polecaną przychodnię przez znajomych oraz osoby na forum.

Pierwsza wizyta i mega pozytywne zaskoczenie w podejściu do zwierzaka. Boston został przyjęty na wizycie przez Panią Paulinę Tucholską - lekarz super - na wizycie oprócz sprawdzenia chorych oczu u mojego psa został on przebadany od podstaw, obejrzany, obsłuchany itp, w poprzedniej klinice kończyło się to na sprawdzeniu tego "z czym przyszedłem " u psiaka. Pani Paulina nie dość ze profesjonalnie zajęła się psem to wyjaśniła cały przebieg leczenia i skonsultowała całą sprawę z lekarzem okulistą w klinice. Leczenie pomogło i zapalenie ustąpiło - obyło się bez zabiegu "czyszczenia trzeciej powieki"i usypiania psiaka. Dodam ze w trakcie leczenia Pani Paulina w ramach kontroli przyjmowała nas poza kolejnością żeby upewnić się że leczenie pomaga.

Kolejna wizyta była w chwili konieczności wykonania zabiegu u mojego psa - tutaj już nie zastanawiałem się gdzie udać się na taki zabieg. Tym razem trafiliśmy w ręce Pani Anny Ruszczak która podobnie jak Pani Paulina mega profesjonalnie zajęła się psiakiem, wyjaśniła mi na czym polega zabieg - tym bardziej ze zabieg wymagał narkozy psa. Psiak po zabiegu został na obserwacji w klinice po czym wrócił cały i zdrowy do domu. 5* to za mało aby wyrazić moje i Bostona zadowolenie z kliniki Canfelis !!!!!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Izuchna ES avatar
Izuchna ES

Tak powinno być w każdej lecznicy. Począwszy od lekarzy i ich podejścia do klienta oraz pacjenta, przez sprzęt, na wystroju i porządku skończywszy. Jeździmy do nich z Ursynowa :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Maja Ziółkowska avatar
Maja Ziółkowska

U mnie, na Mokotowie sporo jest lecznic dla zwierząt, ale ja wybrałam Canfelis. Mimo że mam tu ponad 20 km, przyjeżdżam tu od kilku lat. Dr Katarzyna Ferenc to wspaniały rozmówca, empatyczny człowiek i szczerze zainteresowany rozwiązaniem problemu lekarz. Ja i mój pierwszy kot poznałyśmy panią doktor w 2010 roku, kiedy to moja kotka Malaga (ufna i spokojna) histerycznie zniosła szczepienie w innej klinice. To była moja motywacja do poszukania innej lecznicy i tak trafiłam na Canfelis. Ciepło, zaangażowanie, wyczerpująca komunikacja z właścicielem i sposoby na zajęcie zwierzaka oraz rozległa wiedza dot. odżywiania zwierząt to coś, co wyróżnia dr Ferenc na tle innych lekarzy.

W tym roku odwiedziłam Canfelis z moim drugim kotem Tygrysem (mniej ufnym, niespokojnym i trudnym) a mimo tych przymiotów charakteru, cała wyprawa do gabinetu była znośna. Po prostu w Canfelisie leki stają się jakby mniej straszne, pobranie krwi mniej histeryczne, a pomoc w zawstydzających problemach - zaparcie u kota – delikatna i skuteczna.

Poza uznaniem dla dr Ferenc (a także sympatią dla przemiłej pani Angeliki), pragnę dopisać, że Canfelis nie zna problemu smrodku zwierzęcego, jest tu kolorowo jak w Disneylandzie, stojaki na kroplówki mają pluszowe balony, tapeta w gabinecie to istna tęcza, a recepcjo-sklepik to kramik pełen łakoci i zabawek.

Co najważniejsze – po wyjściu z gabinetu wiem dokładnie, za co płacę. Bo to co jest niezwykłe w Canfelisie - to przejrzystośc rachunku i dbałość o to, żeby właścicel zwierzaka wiedział, ile kosztuje wizyta, ile lek, ile jego ordynacja, a ile np. kołnierz. Przejrzystość wspaniała!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ania Czerwińska avatar
Ania Czerwińska

Pomimo że mieszkam w centrum Warszawy, zawsze z chorym psem jeżdżę do Canfelis. Mam pełne zaufanie do pracujących tam lekarzy, a ich podejście do pacjentów jest... ponadprzeciętnie doskonałe! Mój pies zawsze może liczyć na smaczka, głaskanie, miłą rozmowę, a wiszące wszędzie kolorowe zabawki pozwalają mu poczuć trochę beztroski w gabinecie weterynaryjnym.

Co jednak ważne - pracujący tam lekarze są bardzo kompetentni, zawsze dostaję pełną informację na temat choroby i możliwości leczenia psa. Nigdy też nie czułam, że z powodu kolejki czekających pacjentów mój Stefanek zostanie zbadany krótko czy pobieżnie, zawsze lekarze mają dla nas tyle czasu, ile potrzeba. Dodatkowy atut to parking przed lecznicą. Zdecydowanie polecam Canfelis!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Tomasz Szczepański avatar
Tomasz Szczepański

Miła obsługa,trafne diagnozy.polecam

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Marta Zawadzka avatar
Marta Zawadzka

Bardzo dziekuje dr Izie za serce okazane mojej Afeni. Po wielu probach w innych lecznicach wydaje sie sie wychodzimy na prosta... najlepsza lecznica :)).

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Dorota Maciocha avatar
Dorota Maciocha

Mam jedno bardzo dobre doświadczenie i jedno złe :-( Bardzo pięknie zajęto się w tej lecznicy moim kotem, który miał wypadek - spadł ze schodów. Byłam pod wrażeniem troski, jaką otoczono mojego kota. Drugie doświadczenie przed chwilą, to odesłanie małego 13-tygodniowego kociaka z wymiotami i biegunką z kwitkiem, bo już w lecznicy nie mają czasu, bo jest 20.00 i mają dużo pacjentów, a zamykają o 21... Mąż usłyszał: - proszę przyjść jutro - a jutro przy tak małym kociaku, to może nie być, co zbierać... Bo pewnie już jest odwodniony, przy tak silnych torsjach... Przykro mi, że kot ośmielił się dostać biegunki i wymiotów wieczorem, zamiast wtedy, gdy w lecznicy są pustki... Porażka :-(

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Anna Ciesielska avatar
Anna Ciesielska

Jedyna przychodnia do której mamy zaufanie profesionalna obsługa wspaniali lekarze tylko tam chodzimy z naszym psem Georgem i kotką Anabel polecamy i goraco pozdrawiamy

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Daria Nero avatar
Daria Nero

Jeżdżę do lecznicy z Ząbek z trzema kotami. Najważniejsze dla mnie jest to, że lekarze nie wstydzą się kierować zwierzaka dalej do specjalistów w danej dziedzinie, jeśli wyniki badań są niejednoznacznie. W mojej opinii nie ma nic gorszego niż leczenie "na oślep za wszelką cenę". Nie zniechęca nawet długie czasami czekanie na wizytę bez zapisu, bo to znak, że lekarze wiedzą co robią i ludzie im ufają.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agnieszka Zbiczyńska avatar
Agnieszka Zbiczyńska

Szczerze polecam! Moja Sunia uwielbia dok. Kasię Ferenc, która ma wspaniałe podejście do zwierząt!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Taja Be avatar
Taja Be

Świetni lekarze z olbrzymią wiedzą i jeszcze większym sercem dla zwierząt! Pełen profesjonalizm.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Michał Mazurek avatar
Michał Mazurek

Świetna lecznica i super obsługa - gorąco polecam, znają się na rzeczy, kochają zwierzęta i mają do nich świetne podejście - ze zwierzakiem tylko tutaj :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Maciej Jaworski avatar
Maciej Jaworski

Szukałem przychodni, czytałem opinie, wymyślalem, sprawdzałem, a okazało się że "pod nosem" mam to czego szukam. Jestem zadowolony, mój pies chyba też bo w przychodni zachowuje się jak w domu.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Iwona Szu avatar
Iwona Szu

Bardzo fajna lecznica. Prezes został przebadany przez dr Dominikę od łap po fafle o szynko doprowadzony do porządku pi względem zdrowotnym. Przychodnie chyba zwiedził cała, pozaprzyjaznial się z innymi lekarzami a z Magda z recepcji to by poszedł w dym nawet nie patrząc czy jestem obok :) podsumowując bardzo fajnie, szkoda tylko ze strasznie daleko od nas :(

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Marta Bryylka avatar
Marta Bryylka

Byłyśmy z córą w lecznicy z naszą chomiczką u p. dr Jańczaka i mogę powiedzieć tylko jedno: super!!! W pełni zasłużona 6stka za nastawienie i podejście do zwierzaka, zaangażowanie w sprawę, prawdziwe serce i rzetelną chęć pomocy. Od dzisiaj tylko tam będziemy kierować swoje kroki. Poszłyśmy w ciemno, bez polecenia i z duszą na ramieniu. Naprawdę było warto. Polecam wszystkim bardzo gorąco :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Tomasz Stankiewicz avatar
Tomasz Stankiewicz

Wspaniała obsługa. Profesjonalne podejście. Bardzo empatyczni i sympatyczni lekarze, widać że to dla nich nie tylko praca ale i pasja. Moje dwa Alaskan Malamuty w pełni to potwierdzają ! :-) Gorąco polecam !

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Alicja Pietrusiak avatar
Alicja Pietrusiak

Mialo być najpierw 3*, ale po ost wizycie z moim psem daje 1* za totalny brak wiedzy merytorycznej i narzucanie swej ideologii jednej z pań weterynarz. Nie chce tutaj przytaczać nazwiska, ale świat i nauka postępuje, a konserwatywne poglądy należałoby wręcz zachować dla siebie. Blednie postawiona diagnoza.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Mariola Ciok avatar
Mariola Ciok

Jestem zachwycona. Zawsze chętnie idziemy na wizytę. Nasz kocur jest przewlekle chory i przychodnie odwiedzamy często. Zawsze jesteśmy zadowoleni z wizyty. Nasz kot otoczony jest ogromną troską. Polecamy serdecznie jeśli ktoś się zastanawia nad wizytą.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Justyna Długoborska avatar
Justyna Długoborska

W Canfelis leczymy podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Bezpańskich Zwierząt Niczyje od lat, a lekarze weterynarii tam pracujący są nie tylko profesjonalistami, ale także ludźmi obdarzonymi empatią. Nie raz i nie dwa cały zespół lecznicy zaangażował się w pomoc bezdomnym zwierzętom. Kto korzysta z usług Canfelis wie także, że stoją tam nasze skarbonki. Dzięki hojności klientów lecznicy możemy opłacić leczenie i szczepienia naszych zwierzaków.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Anna Skulimowska avatar
Anna Skulimowska

Miejsce do polecenia! Z troska zajmują sie zwierzetami. Mila i profesjonalna obsluga. Ladne i estetycznie urzadzone gabinety.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Aleksandra Maria avatar
Aleksandra Maria

Profesjonalizm, pasja, poświęcenie- wspaniały team weterynaryjny

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.