3/5 - (1 vote)

Klinika Weterynaryjna Vet-Kajman: Serce dla Zwierząt w Warszawie

Dzisiejszy artykuł poświęcony jest Klinice Weterynaryjnej Vet-Kajman, która znajduje się w Warszawie, przy Alei Prymasa Tysiąclecia 76G. Jest to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z miłością do zwierząt, a każdy pacjent traktowany jest z indywidualną troską.

Profil Kliniki

Zespół Specjalistów

Klinika Vet-Kajman zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają szeroką wiedzę i doświadczenie w leczeniu różnorodnych gatunków zwierząt. W skład zespołu wchodzą lekarze weterynarii o różnych specjalizacjach, co pozwala na kompleksową opiekę nad zwierzętami.

Zakres Usług

Klinika oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, w tym leczenie chorób wewnętrznych, profilaktykę, diagnostykę, a także specjalistyczne zabiegi. Ponadto, pacjenci mogą korzystać z usług fryzjera dla zwierząt oraz hotelu dla zwierząt egzotycznych.

Godziny Pracy i Rezerwacja Wizyt

Klinika jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00, a w soboty od 10:00 do 16:00. W niedzielę nie ma dyżuru internistycznego. Wizyty można umawiać telefonicznie lub online, a w przypadku pilnych sytuacji, pacjenci przyjmowani są bez zapisów.

Dostępność i Komunikacja

Klinika znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie, z łatwym dostępem komunikacją miejską, w tym autobusem, metrem oraz tramwajem. Dla wygody klientów, klinika akceptuje płatności kartą i oferuje obsługę również w języku angielskim i hiszpańskim.

Edukacja i Wsparcie dla Właścicieli Zwierząt

Baza Wiedzy

Klinika Vet-Kajman nie tylko leczy, ale także edukuje. Na stronie internetowej można znaleźć cenne informacje i porady dotyczące opieki nad zwierzętami, w tym jak przygotować materiał do badań parazytologicznych, czy jak przewozić zwierzęta egzotyczne w zimie.

Szkolenia Specjalistyczne

Klinika organizuje także szkolenia specjalistyczne, zapewniając ciągłe doskonalenie umiejętności zawodowych swojego personelu, co przekłada się na jakość świadczonych usług.

Przeczytaj również:  Przychodnia weterynaryjna TYGRYSEK

Klinika Weterynaryjna Vet-Kajman w Warszawie to miejsce, gdzie każde zwierzę otrzymuje profesjonalną i troskliwą opiekę. Zespół kliniki składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są gotowi sprostać różnorodnym wyzwaniom weterynaryjnym. Dzięki szerokiemu zakresowi usług, nowoczesnemu sprzętowi i zaangażowaniu w edukację, klinika ta stanowi ważny punkt na mapie weterynaryjnej Warszawy.

1 KOMENTARZ

 1. Psiacjentki 2021-12-15 12:06

  Wraz z moimi pupilami zwiedziłyśmy połowę gabinetów weterynaryjnych w Warszawie. Nikt, nigdzie nie zaopiekował się tak moimi psami jak właśnie tu- w Kajmanie. Po 2 latach nieudanej diagnostyki w wielu przychodniach, tu wystarczyło, że Pani doktor spojrzała na psa i już widziała w czym jest problem. Mam pełne zaufanie do lekarzy tam pracujących. Panie doktor zawsze wszystko tłumaczą, odpowiadają na każde pytanie, nie naciągają na wizyty i badania. Z szacunkiem, cierpliwością i troską podchodzą do psiacjentów, a pieski to czują i nie podkulają ogonów jak wiedzą gzie idą. To jest naprawdę godne polecenia miejsce!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agnieszka Kornecka
  Agnieszka Kornecka 2021-01-01 11:04

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Z całego serca polecam klinikę. Chodzimy do dr. Pauliny jako lekarza prowadzącego nasze 4 pieski z adopcji z różnymi problemami zdrowotnymi. Pełen profesjonalizm, Panie dr. tłumaczą wszystko bardzo dokładnie i przystępnie, mają ogromną wiedzę, wszechstronnie podchodzą do leczenia zwierzaków, a przy tym są bardzo sympatyczne. Bardzo rzadko zdarzają się opóźnienia, elastyczność umawiania wizyt na plus. Większość podstawowych badań możliwa jest do wykonania na miejscu, w razie potrzeby wskazywane jest zawsze dalsze postępowanie i ewentualne inne miejsca gdzie można wykonać odpowiednie badania. Ceny bardzo przystępne, a jednocześnie jakość usług wysoka. Przy ciężkim stanie naszej suni pani doktor była z nami w stałym kontakcie, mimo że był weekend i byliśmy daleko od Warszawy i służyła wsparciem i radą przy podejmowaniu decyzji dot. dalszego leczenia.
  Źródło opinii: google.com

  Monika K.
  Monika K. 2020-12-13 17:13

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Fantastyczne podejście do zwierząt i pełen profesjonalizm. Panie doktor zawsze zorientowane w historii „pacjenta”. Informują dokładnie o stanie zdrowia zwierzaka i cierpiwie odpowiadają na wszelkie pytania i wątpliwości. Cieszę się bardzo, że zmieniając lecznicę wybrałam właśnie „Kajmana”.
  Źródło opinii: google.com

  patix_07
  patix_07 2020-12-13 11:09

  Pozytywne: Profesjonalizm Bardzo miła obsługa, dobre podejście do zwierząt. Po wizycie mój żółwik był bardzo zadowolony 🙂 Ceny za zabiegi też nie są zawysokie.
  Źródło opinii: google.com

  Tomek Knapik
  Tomek Knapik 2020-12-04 19:57

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Umieralnia dla zdrowych zwierząt podczas rutynowego zabiegu, lekarz prowadzący operację p. Toborek to zwykły TCHÓRZ którym nie umie spojrzeć w oczy i przekazać informacji o nieudanym zabiegu! Nawet telefonu nie było z jej strony, nic. Informacje o nieudanym zabiegu przekazała nam Pani z recepcji. Nie polecam nikomu wizyty w tej przychodni jeżeli chcecie aby wasze zwierzęta jeszcze żyły. Obsługa na recepcji jest miła, ale nie tutaj w tym wszystkim chodzi.

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-04 10:10)
  Dziękujemy za opinię. Pragniemy zauważyć, że zostaliście Państwo niezłocznie zawiadomieni o zaistniałej sytuacji, która miała miejsce w szpitalu, w c…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  monika Styczynska
  monika Styczynska 2020-12-04 17:18

  Pozytywne: Jakość Jestem bardzo zadowolona pani doktor która zajmuje się moim królikiem jest poprostu świetna naprawdę widać powołanie u tej kobiety .
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Głogowski
  Marcin Głogowski 2020-12-04 08:18

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm Najlepsza przychodnia jeżeli chodzi o leczenie chorób ptaków. Trochę długo oczekuje się na wyniki dlatego tylko cztery gwiazdki.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Dojnikowska
  Katarzyna Dojnikowska 2020-10-30 18:23

  Polecam wszystkim to miejsce. Ludzie z ogromnym sercem do zwierząt i ich właścicieli 🙂 Cieszę się, że trafiłam od razu tutaj i że mój żółw został wyleczony pomimo tego, że na początku sytuacja przedstawiała się nie najlepiej. Serdecznie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Agata
  Agata 2020-10-15 11:25

  Zdecydowanie nie polecam ! Pani lek. wet. Monika Toborek jest osobą niepotrafiącą okazać empatii i jakiegokolwiek szacunku. Profilaktyczny zabieg kastracji mojego uszaka zakończył się zgonem. Chwilę po telefonie z Kliniki – przyjechałam, jednak Pani Toborek już nie było – WYSZŁA. Informacje o zgonie przekazała mi z uśmiechem na ustach Pani Groomer! Zupełny brak szacunku, odnosząc się do zaistniałej sytuacji. lek. wet. Joanna Kizowska pomagająca podczas zabiegu nie potrafiła wyjaśnić przyczyn zgonu. Zastanawia mnie fakt dwóch tak różnych wag zwierzatka które widnieją w dokumentacji medycznej. Różnica wynosi 300g. Podczas zabiegu pacjent zostaje znieczulony. Jaka dawkę narkozy dostał mój królik ? Poziom leczenia – pozostawiam to bez komentarza.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tomasz
  Tomasz 2020-10-14 16:08

  Umieralnia dla zdrowych zwierząt podczas rutynowego zabiegu, lekarz prowadzący operację p. Toborek to zwykły TCHÓRZ którym nie umie spojrzeć w oczy i przekazać informacji o nieudanym zabiegu! Nawet telefonu nie było z jej strony, nic. Informacje o nieudanym zabiegu przekazała nam Pani z recepcji. Nie polecam nikomu wizyty w tej przychodni jeżeli chcecie aby wasze zwierzęta jeszcze żyły. Obsługa na recepcji jest miła, ale nie tutaj w tym wszystkim chodzi.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Maciek Szamreta
  Maciek Szamreta 2020-09-06 22:15

  Najlepsi z najlepszych specjalistów. Mój żółw zachorował ale pod profesjonalna opieka wyzdrowiał i teraz szaleje na słoneczku :-p. Bardzo mocno dziękuję i polecam wszystkim komu tylko mogę.
  Źródło opinii: google.com

  Paula Be
  Paula Be 2020-09-06 21:15

  Pozytywne: Profesjonalizm Zdecydowanie polecam tę przychodnię, szczególnie w leczeniu zwierząt egzotycznych 🙂 miła atmosfera już od samego wejścia, pełen profesjonalizm. Lekarz wet z super podejściem…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Szwajnoch
  Aneta Szwajnoch 2020-09-06 12:49

  Mamy około 50 gadów. Z wieloma już przyjeżdżaliśmy do przychodni Kajman i zawsze zostaliśmy obsłużeni bardzo profesjonalnie. Wiedza i kompetencje jakie mają tutejsi lekarze są na najwyższym poziomie. Z racji dużej odległości wiele razy kontaktowaliśmy się też przez telefon lub FB i nigdy nie pozostawiono nas bez wsparcia i porady. Jedyny żal, że mieszkamy prawie 200 km dalej, a wszystkim mieszkańcom stolicy zazdrościmy tak fachowej pomocy „na wyciągnięcie ręki” 🙂 Gorąco polecamy !
  Źródło opinii: google.com

  Alicja Wilczyńska
  Alicja Wilczyńska 2020-09-06 09:40

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Od lat , w razie choroby mojego psa korzystam z usług „KAJMANA”. Pracują tu wyjątkowe osoby: z wiedzą, umiejętnościami, pasją, cierpliwością jeszcze mogłabym długo wymieniać zalety…. Zawsze uzyskuję profesjonalną pomoc dla mojego psa. Badania, leczenie, opieka, zalecenia – pełna informacja o stanie zwierzęcia. Ponadto mój wiekowy już pies, nigdy nie miał oporów przed przyjściem do tej lecznicy i nadal tak jest…..
  Źródło opinii: google.com

  Maria Małysa
  Maria Małysa 2020-09-06 01:18

  Gabinet weterynaryjny zdecydowanie godny polecenia. Do Kajmana przychodzę już od wielu lat z różnymi zwierzakami i zawsze spotykam się z bardzo ciepłym, profesjonalnym podejściem i co ważne – pełnym empatii w trudnych sytuacjach.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Zielińska
  Paulina Zielińska 2020-09-06 00:17

  Krytyczne: Profesjonalizm Zalecenia w tym co do sposobu żywienia psa po sterylizacji są przekazywane dopiero gdy pies jest odbierany, bo jak wiadomo najlepiej robi się zakupy z psem tuż po operacji. Odpowiedź dla pani właścicielki: Właśnie o to chodzi, że PO zabiegu zamiast przed. I człowiek musi szukać karmy już z psem na rękach. Właśnie nie zrobiliśmy i to jest problem. Pani nie zrozumiała problemu, ale liczę że potencjalni klienci zrozumieją. Tak samo był problem z zapisami na wizyty po zabiegowe, bo państwo nie wiedzieli że pies wróci na zdjęcie szwów etc.

  Odpowiedź weterynarza (2020-09-06 22:47)
  Szanowna Pani, Wszelkie zalecenia pozabiegowe, w tym dietetyczne wydawane są wraz z pacjentem po zabiegu (informacja o czasie trwania głodówki oraz t…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Elka Kociecka
  Elka Kociecka 2020-07-21 21:03

  Bardzo kompetentny i przyjazny personel, szybkie diagnozy i badania, Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Marysia Szlom
  Marysia Szlom 2020-07-21 13:51

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Paula Woźniak
  Paula Woźniak 2020-07-21 08:11

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Wspaniali ludzie – lekarze, technicy. Nieustraszona Pani Magda i wspaniała Pani Asia wygrywają ze wszystkimi w Warszawie empatią i profesjonalizmem, serdecznie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Żółtek
  Karolina Żółtek 2020-06-16 17:18

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Naprawdę bardzo polecam! Zespół jest bardzo profesjonalny, bezproblemowy i szybki, po zmianie lecznicy dla zwierząt a mam ich czwórkę już wiem, że zostaną one pod dobra opieką! Logan dziękuję za opiekę! Pozdrawiam!
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Kumięga
  Aneta Kumięga 2020-06-16 09:40

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Profesjonalizm i świetne podejście do zwierząt. Panie zajmują się moja Maltanka od urodzenia i jestem zachwycona. Nigdy nie zostałyśmy odesłane do domu bez pomocy. Zawsze diagnoza trafiona w punkt. Zabieg sterylizacji udany i bez większych stresów. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Dominika
  Dominika 2020-06-16 09:11

  Polecam z całego serca! W obliczu choroby mojego ukochanego zwierzaka spotkałam się ze zrozumieniem i empatią. Doktor Marzena Brzezińska okazała pieskowi wielkie serce i prawdziwy profesjonalizm. Nie oddam pod opiekę pupila nikomu innemu.
  Źródło opinii: google.com

  Martita martini
  Martita martini 2020-06-05 21:04

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Wczoraj byłam z moim królikiem po zatkaniu. Niestety w agonalnym stanie. Panie bardzo miłe troskliwe w stosunku do zwierzątka. Niestety sie nie udalo za późno ale panie mają ogromną wiedzę wszystko mi wytlumaczyly dlaczego tak a nie inaczej polecam z całego serca
  Źródło opinii: google.com

  Aleksander Pawlak
  Aleksander Pawlak 2020-06-05 20:22

  Spektakularnie niekompetentna weterynarz od gadów. Źle zdiagnozowała płeć żółwicy. Żółwica w trakcie 2 tygodniowego pobytu przestała się załatwiać co spowodowało unieruchomienie tylnych nóg – weterynarz uporczywie twierdziła że to nasza wina zwalając winę na podłoże (sic!). Okazało się że problemem był jednak przepełniony pęcherz. Zdecydowanie i totalnie odradzam – unikajcie z gadami tego miejsca!!!!!! EDIT: Pani doktor powiedziała że opinie ma w nosie i mam sobie iść do sądu – taka reakcja. Sami sobie odpowiedzcie
  Źródło opinii: google.com

  Patric 2020-08-04 06:39

  Masz rację W 100%. Brak profesjonalizmu i wyciaganie tylko kasy. Załatwiła mi świnka i też powiedziała że mogę iść do sexu. Odradzam
  kiwi
  kiwi 2020-06-05 10:14

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm bardzo fajne miejsce, moja papuga chodzi tam na manicure i jest on wykonywany bezstresowo, bardzo profesjonalni lekarze, widać że mają doświadczenie i rękę do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Aleksander
  Aleksander 2020-05-06 16:40

  Opinia dotyczy wysoce niekompetentnej doktor od gadów.

  Żółwica mimo wielokrotnych wizyt u Pani doktor była zdiagnozowana jako samiec. Zlecano wiele jak się okazuje zbędnych badań i leczeń kosztujących zauważalne pieniądze.

  Żółwica oddana została na 2 tygodnie do hotelu – w czasie pobytu przestała się załatwiać. Po odbiorze zauważyliśmy że ma problemy z poruszaniem tylnymi nogami. Mimo wielokrotnych wizyt i zdalnych konsultacji diagnoza była że jest to wina podłoża (sic!) lub faktu że ŻÓŁW JEST LENIWY (sic!!!) . Jak się okazało, w trakcie pobytu żółwica przestała się załatwiać. Po odciągnięciu nadmiaru w pęcherzu żółwica od razu zaczęła normalnie chodzić.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marlena Wiercińska
  Marlena Wiercińska 2020-03-31 20:39

  Polecam !! Byłam z królikiem po raz pierwszy na kontrolę i szczepienie i jestem pod wrażeniem. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, zajmowała się Molly delikatnie i z wyczuciem. Szczerze polecam !!
  Źródło opinii: google.com

  Зоряна Витюк
  Зоряна Витюк 2020-03-31 19:06

  Jedyny zespół weterynaryjny do którego mam 100% zaufanie !!! Świetna opieka, pomóc w każdej sprawie, zainteresowanie pacjentem. Gdybym mogła sama bym się tu leczyła 😉 😀 Profesjonalizm, zaangażowanie oraz ogromna doza empatii i miłości do zwierząt. Polecam serdecznie!
  Źródło opinii: google.com

  Kowalski Janusz
  Kowalski Janusz 2020-03-31 01:01

  Przyjechałem do lekarza z chorym, bardzo źle oddychającym królikiem jak się okazało w innej klinice – ostre zapalenie płuc. Niestety nie zostałem przyjęty bo nie miałem umówionej wizyty. Następnym razem postaram się zaplanować chorobę królika.

  Odpowiedź weterynarza (2020-03-31 09:34)
  Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią na temat zapisów w naszej Przychodni, bo tak należy potraktować ten wpis. Z naszych usług…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Patric 2020-08-04 06:43

  Zaplanować chorobę zwierzątka? Nienormalne. Weterynarz bez etyki i empatii nie przyjmuje bez zapisu. Na szczęście są jeszcze inne lecznice W Warszawie które leczą gady
  TheMagda987
  TheMagda987 2020-02-14 00:50

  Szczerze polecam ten gabinet. Pracują tam wspaniali i kompetentni lekarze z ogromnym sercem do zwierząt. Mają też dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla panikujacych właścicieli 😉
  Źródło opinii: google.com

  Monika Tyszka
  Monika Tyszka 2019-05-10 22:07

  Trafiłyśmy tu z moją sunią z poważnym problemem, jak się później okazało nowotworowym… Już na pierwszej wizycie została przebadana od łapek po same uszka. Zlecono i wykonano komplet badań, na które stawiałyśmy się zawsze terminowo. Razem z dr Kubajką-Bogusz a później z prowadzącą Sońkę dr Brzezińską stawiałyśmy moją psią córę na równe łapki. Przeszła obszerną operację, po której Sonia miała fantastyczną i profesjonalną opiekę. Niestety po krótkim czasie doszły inne problemy zdrowotne, niezależne od wcześniejszego leczenia. Sonia miała stałe wizyty kontrolne, zawsze profesjonalnie i z czułością była badana, wszelkie wyniki były omawiane szczegółowo wraz z dalszymi zaleceniami. Sonia nie mogła trafić lepiej, żałuje że wcześniej nie znałam Kajmana. Niestety Sonia miała już 16 lat i była dość schorowana. Była wdzięcznym psiakiem, zabawnym i niestety już zbyt słabym żeby przeżyć kolejny rok z nami. Mimo tego dzięki dr Brzezińskiej i Kajmanowi te ostatnie kilka miesięcy była w stanie przeżyć komfortowo i godnie. Sonia była w dobrych rękach do ostatniego uderzenia serduszka. Dziękujemy pięknie za tę opiekę. Będę polecać Kajmana dalej i nie wyobrażam sobie ewentualnego przyszłego zwierzaczka przyprowadzać gdzie indziej, jak tylko do Kajmana. Dziękujemy!!!
  Źródło opinii: google.com

  Bartosz Bubak
  Bartosz Bubak 2019-05-10 21:07

  Fachowa obsługa, lekarze polecani w wielu miejscach. Dodatkowo dobry dojazd i sporo miejsc parkingowych.
  Źródło opinii: google.com

  katarzyna bubak
  katarzyna bubak 2019-05-10 17:18

  Bardzo miły i pomocny personel, gotów udzielić porad i skonsultować sposób karmienia czy temperaturę w terrarium. Wspaniali lekarze, z poświęceniem i pasją. Informacja na bieżąco o stanie zwierzaka, zarówno po operacji jak i podczas hospitalizacji. Hotel dla zwierzaków w przyzwoitej cenie (gryzonie, gady, ptaki), kiedy nie ma możliwości zabrania zwierzaka ze sobą. Darmowy parking przed gabinetem (!). Polecam serdecznie!
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Madej
  Aleksandra Madej 2019-02-19 19:06

  Polecam! Bardzo profesjonalne miejsce. Od kiedy Pan w parku na spacerze polecił mintą lecznicę to chodzę tylko tam. Zazwyczaj jestwm u dr Kubajki-Bogusz. Polecam Panią Doktor,jest empatyczna i ma podejście do pacjentōw.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Durma
  Natalia Durma 2019-01-08 10:14

  Niestety tym razem się zawiodłam. Zapłaciłam 70zl za brak diagnozy. U innego weterynarza dowiedziałam się co dolega moim szczurom
  Źródło opinii: google.com

  Zbigniew Liszewski
  Zbigniew Liszewski 2019-01-08 08:14

  Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam szczególnie tym, którzy trzymają gady w tym węże. Przed gabinetem zawsze można znaleźć miejsce do zaparkowania samochodu.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Leciejewska
  Agnieszka Leciejewska 2018-12-14 19:28

  Tak tak tak tak tak tak tak
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Izabella Łęcka
  Izabella Łęcka 2018-10-26 16:31

  Nie wyobrażamy sobie opieki nad naszą niepełnosprawną świnką bez Pani doktor Taborek i ” cioci”. Dziękujemy
  Źródło opinii: google.com

  Zarcia *
  Zarcia * 2018-10-26 13:31

  Wspaniała opieka nad zwierzaczkami, oraz doświadczeni lekarze, którzy wiedza co robią.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Kryszak
  Kamila Kryszak 2018-10-26 00:37

  Jest to jeden z nielicznych gabinetów weterynaryjnych ,ktorego mogę z całą pewnością polecić . Przemiłe Panie, które profesjonalnie i przede wszystkim z sercem podchodzą do zwierzaków. Jeździmy tam z psem i papugą, a dzis nawet bylismy z gołąbkiem
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Brankiewicz
  Rafał Brankiewicz 2018-10-08 23:58

  Profesjonaliśc w każdym calu:) bardzo miła atmosfera ,Panie z recepcji zawsze pomocne:) moje całe zoo leczy się w kajmanie i każdemu gorąco polecam:) <3
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Artur Wachowicz
  Artur Wachowicz 2018-10-03 01:01

  Pełen profesjonalizm troska o najmniejsze zwierzę. W tym gabinecie o niebo lepiej są traktowane zwierzęta niż ludzie w szpitalu. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Dobrzycka
  Marta Dobrzycka 2018-09-20 09:46

  Polecamy z Roksi całym serduchem!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Orkisz
  Katarzyna Orkisz 2018-08-22 20:11

  Bardzo bardzo polecam p. Marte i p. Monikę. Profesjonalne podejście, ogromną wiedzą, podejscie z pasją i powołaniem!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sylwia Hanff
  Sylwia Hanff 2018-08-09 08:50

  Miło i profesjonalnie. Wszyscy w Kajmanie pracują z ogromnym zaangażowaniem, co jest niezwykle ważne. Do zadań specjalnych (nie tylko) dla pieska i kotka (nie tylko) polecam panią dr Marzenę Brzezińską - sprawnie rozwiązuje zagadki weterynaryjne. Gorąco polecam Kajmana!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Czmoch-Ładno
  Agnieszka Czmoch-Ładno 2018-08-03 16:13

  Super super super
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika
  Monika 2018-07-04 20:22

  Bardzo polecam panią wet. Monikę! Zajęła się bardzo profesjonalnie moim króliczkiem, wszystkie podstawowe badania kontrole zrobione ze zminimalizowanym stresem ze strony Uszaka oraz uśmiechem na ustach. Polecam, wyszłam bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm i pasja do zwierzaków! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Dabrowska
  Kasia Dabrowska 2018-07-04 19:07

  Wspaniali lekarze z pasją , dla których najważniejsze jest zdrowie zwierząt. Służą radą i pomocą, odpiszą nawet w nocy! Serdecznie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Marek H
  Marek H 2018-07-04 17:00

  Bardzo profesjonalne podejście, miejsce godne polecenia
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Maria Rojek
  Karolina Maria Rojek 2018-07-04 01:18

  Najlepsi specjaliści w Warszawie, lekarze z powołania.
  Źródło opinii: google.com

  Żaneta Jantas
  Żaneta Jantas 2018-06-28 09:11

  Zdecydowanie POLECAM, POLECAM, POLECAM! Moja 3,5 letnia szczurzyna dostała kolejną szansę na komfortowe przeżycie swojej starości :). Przemiła obsługa i podejście zarówno do klienta, jak i zwierzaków, konkretne i rzeczowe udzielanie informacji, jak dla mnie wszystko na TAK :).
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aneta Strełkow
  Aneta Strełkow 2018-06-03 18:12

  Zdecydowanie najlepsza przychodnia weterynaryjna !!! Na 10 Punktow daje 20
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mariola Wróbel
  Mariola Wróbel 2018-05-30 00:50

  byliśmy dziś pierwszy raz ż królikiem Pani Dr pełen profesjonalizm i wiedzą na 100 procent
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Diana Ciba
  Diana Ciba 2018-05-20 08:17

  Z całego serca polecam p.Marte i Monike! W jeden dzień postawily mojego Jerrego (królik miniaturka) na nogi (w sumie to na łapki). Ogromna wiedza, zaangażowanie i duża cierpliwość do właścicieli - lekarze odpowiadali wnikliwie i wyczerpująco na moje niekończące sie pytania. Wszystko co robią - robią z miloscia i pasja. Na pewno bedziemy nadal tutaj leczyc nasze uszaki!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Malgorzata Saadani
  Malgorzata Saadani 2018-03-29 20:48

  Gabinet godny zaufania: nie tylko kompetentny, ale rowniez bardzo serdeczny dla zwierzat (i wlascicieli) 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Tworek
  Piotr Tworek 2018-03-28 00:50

  Lek. Wet. Paulina Kubajka-Bogusz - dziękujemy z Virą za trafną diagnozę ( guzek na pyszczku zniknął po 7 tygodniach ). W razie jakiś kłopotów wrócimy. 🙂 Pozdrawiamy
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Ułanowicz
  Karolina Ułanowicz 2018-03-22 07:58

  Wspaniali lekarze! Mój króliczek w jeden dzień został postawiony na nogi , ceny również nie są bardzo wysokie. Jak leczyć zwierzęta, to tylko tu!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paulina Hala
  Paulina Hala 2018-03-08 15:37

  Bardzo dobre podejście do zwierząt widać ze zależy im na zdrowiu i życiu zwierzątek
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Martyna Burda
  Martyna Burda 2018-02-16 10:14

  Polecam z całego serduszka najlepszy gabinet w jakim byłam i dr. Toborek przecudowna i bardzo pomocna
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kamila Kryszak
  Kamila Kryszak 2018-02-15 10:05

  Dziś byliśmy z chorą papużką nimfą. Nie jest łatwo o lekarza do ptaków. A tutaj przemili ludzie godni zaufania ,którzy widać,że znają sie na rzeczy Nimfa nam zdrowieje Polecam bardzo!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Natalia Wiśniewska
  Natalia Wiśniewska 2018-02-08 20:48

  Najlepsi specjaliści od królików w całej Warszawie! Polecam z całego serca❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aneta Napiórkowska
  Aneta Napiórkowska 2018-02-07 17:00

  Nie leczyłam królików nigdy w tej klinice ale gdy potrzebowałam anastezjologa aby znieczulił królika jutro przed badaniem TK w sąsiedniej klinice i zostawiłam do siebie namiary (zgodnie z zaleceniami pani z recepcji) to ani dr Toborek ani recepcja nawet nie raczyła oddzwonić w tej sprawie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marcin Połeć
  Marcin Połeć 2017-12-05 01:06

  Super gorąco polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewelina Kamińska
  Ewelina Kamińska 2017-11-27 13:31

  Pełen Profesjonalizm. Serdecznie polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marcin Ku
  Marcin Ku 2017-10-18 07:46

  Bardzo miły personel. Chętnie i szczegółowo odpowiada na pytania nawet te z pozru głupie, ale wazne dla opiekuna zwierzaka. Moja żółwica stepowa była na usłudze hotelowej i jetem bardzo zadowolony. Pani weteryniarz, ktora opiekowa sie Gadzina odrazu mnie poifomowła o wynikach badan. Naprawdę polecam ten gabinet weterynaryjny.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  gumolitlol
  gumolitlol 2017-10-17 11:19

  Profesjonalne podejscie do sprawy,polecam
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Dmoch
  Sebastian Dmoch 2017-10-17 11:10

  Pełen profesjonalizm i zamiłowanie do tego co robią. Polecam bardzo, a w szczegolności Panią lek. wet. Marte Marcinak. Żako Maja pozdrawia!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Zuza EL
  Zuza EL 2017-10-07 18:44

  Polecam z całego serca! Przychodzę z kotem, jestem bardzo wymagającą "klientką". BARDZO. Lubię mieć pewność, że Ancymon jest zdrowy (kot po schronisku, w średnim wieku). W Kajmanie wiem, że jest dobrych rękach i nic nie zostanie zaniedbane, ale też, że jak nie będzie potrzeby nie będę namawiana na niepotrzebne badania czy leki.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Kitka
  Karolina Kitka 2017-10-05 21:41

  Jechałam aż 9h do Warszawy z Koszalina, aby mojej szynszyli zrobiono badania i przygotować ją na zabieg u Dr Oliwii Łobaczewskiej. Stres i nerwy zrobiły swoje i dwutygodniowa rozłąka z moją kulką, ale udało się! Rok 2016 był dla mnie ciężki pod tym względem, aczkolwiek jeśli miałabym kiedykolwiek jechać do lecznicy to na pewno tutaj. Jestem wdzięczna wszystkim lekarzom. Podejście na jeden wielki PLUS! Pozdrawiam z szynszylkami 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sandra Pawłowska
  Sandra Pawłowska 2017-08-27 13:10

  Ludzie, którzy pracują tam to wspaniali doktorzy 🙂 gdyby nasz służba zdrowia tak podchodziła do nas jak Ludzie z Kajmana do zwierząt to byśmy żyli dwieście lat? Moja Godzilla uwielbia was a ja razem z nią 😀
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Basia Łuczak
  Basia Łuczak 2017-08-24 17:13

  Wspaniałe miejsce i lekarze! Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją sunią, z profesjonalnego i ciepłego podejścia do pacjentki. Wszystko na plus 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agata Nowakowska
  Agata Nowakowska 2017-08-03 07:44

  Po długim "leczeniu" agamy brodatej w innej weterynarii trafiliśmy do doktor Marciniak i to był strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu Kajman 🙂 najlepsi specjaliści pod słońcem
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Gosia Abramowicz
  Gosia Abramowicz 2017-07-12 10:46

  Polecam wszystkim, najlepszy gabinet jaki znam. Bardzo profesjonalna i miła obsługa zarówno zwierząt egzotycznych jak i "pluszowych" czteronogów. Widać i czuć serce w tym co robią 😉
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Błażej Łukasz
  Błażej Łukasz 2017-06-28 17:44

  fantastyczne podejście lekarzy i fachowców do zwierzęcia... tutaj panuje spokój, życzliwość i troska o wszystkich pacjentów...i ich właścicieli. Nic dodać, nic ująć- POLECAM!!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Urszula Mińska-Marciniak
  Urszula Mińska-Marciniak 2017-06-28 14:43

  Dokładam cegiełkę do poprzedniej opinii- nasza kotka, mimo swoich 14 skończonych lat, przebyła dokładny przegląd zdrowia, bez stresu, ze spokojem, głaskana i dopieszczana przez fachowców KAJMANA... to marzenie właścicieli, którzy chyba nas rozumieją , bo nie ma nic bardziej cennego ponad empatię lekarzy i zadowolenie właściciela!!! Polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Julia Lelonkiewicz
  Julia Lelonkiewicz 2017-06-07 15:18

  Trafiliśmy do Kajmana po wcześniejszych wizytach w Ogonku, ze świnką w bardzo ciężkiej sytuacji. Mając za sobą różne przejścia z weterynarzami w innych miejscach tutaj zaskoczyło nas wszystko!! Od przyjaznej atmosfery przez szybkie terminy do naprawdę normalnego, zdrowego podejścia do naszych kieszeni. Jesteśmy zachwyceni i bardzo wdzięczni. Szczególne podziękowania dla Pani dr Marty Marciniak, Pani dr Moniki Toborek, Pana dr Andrzeja Łobaczewskiego , z którymi mieliśmy przyjemność (mimo okoliczności) się spotkać. Julia, Bartosz, Pirat
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Ewa
  Joanna Ewa 2017-05-21 09:17

  Polecam gabinet Kajman właścicielom ptaków egzotycznych. Lekarze znają się na rzeczy i wykonują nawet zabiegi, co u tak niepozornych pacjentów jest prawdziwym wyzwaniem. Moja papużka falista, która jakiś czas temu w ciężkim stanie trafiła pod opiekę doktor Marciniak, teraz cieszy się dobrym zdrowiem 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Lewkowicz
  Joanna Lewkowicz 2017-05-21 08:18

  Tam jest zawsze super 🙂 Dzieciaki zachwycone dużą ilością żółwi do oglądania. Dziękuję
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mirosław Jankee
  Mirosław Jankee 2017-05-20 17:09

  Miła sympatyczna atmosfera.... wiedza co robią, potrafią doradzić no i ceny nie duże w porównaniu z inną lecznica w której byłem
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Stangreciak
  Ewa Stangreciak 2017-05-10 21:59

  Dziewczyny godne polecenia. Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Od wielu lat leczymy nasze zwierzaki (psy,koty,kroliki) z bardzo dobrym rezultatem ! Złego słowa nie powiem. Dziękujemy za wszystko!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Grzegorz Tkaczuk
  Grzegorz Tkaczuk 2017-05-09 15:49

  Naprawdę polecam, bardzo profesjonalni lekarze.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Tomasz Pietrzak
  Tomasz Pietrzak 2017-04-05 21:07

  Polecam całym sercem
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Julia Cember
  Julia Cember 2017-03-23 20:00

  Dużo miłości do zwierząt i cierpliwości do właścicieli 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Łukasz Mrozek
  Łukasz Mrozek 2017-02-26 10:46

  Przejazdem wraz z Maksiem trafilismy pod skrzydla dr Pauliny Kubajka-Bogusz . Dawno nie spotkalismy sie z tak cieplym i fachowym podejsciem do tematu ... Mamy ponad 200km do tak wspanialego weterynarza . Goraco zachecamy do przeprowadzki w nasze strony a napewno z Maksiem bedziemy stalymi klientami :))
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Mędrzejewska
  Ewa Mędrzejewska 2017-02-21 09:46

  Uważam, że w tej lecznicy pracują wspaniali lekarze, którzy bardzo przejmują się gdy zwierzę jest chore i starają się pomóc !:)) Dr. Marciniak która zajmuje się m.inn. gadami uratowała życie mojej agamie brodatej Gammie...Przywiozłam ją od poprzedniego "opiekuna" w stanie prawie agonalnym... Były kroplówki, leki podtrzymujące życie...wszystko żeby ją uratować ! Gamma potem często chorowała i dr. Marciniak ZAWSZE ją ratowała:)) Gamma była ze mną jeszcze 7 lat. Teraz dr Marciniak opiekuje się moją agamą Scarlett i znosi ze stoickim spokojem moją panikę i DOKŁADNIE odpowiada na wszystkie pytania i nawet więcej mówi niż ja pytam:)) Takich lekarzy, którzy traktują chore zwierzątko jak swoje osobiste jest mało - a w tej lecznicy właśnie są:))
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agata Agamowata
  Agata Agamowata 2017-02-20 11:10

  Bardzo polecam gabinet Kajman, a szczególnie doktor Marciniak, która od 10 lat zajmuje się moimi gadami 🙂 uratowała agamę brodatą, na której wszyscy inni postawili "krzyżyk". Obecnie "prowadzi" moją żółwicę. Zwierzaki na wizycie NIGDY nie były zestresowane, pani doktor jest bardzo dociekliwa, a zarazem delikatna dla pacjentów. Pyta o wszystko, także o szczegóły hodowli. Te pytania być może nie dla wszystkich są wygodne, ale to właśnie MY właściciele przyczyniamy się do dobrego lub złego stanu zdrowia naszych zwierzaków. Doktor Marciniak zawsze realnie ocenia rokowania, ale też nigdy się nie poddaje i robi wszystko, żeby wyleczyć pacjenta 🙂 Bardzo ją cenię i polecam wszystkim posiadaczom gadziochów 🙂 Sam gabinet też jest świetny - przede wszystkim bardzo czysto i dużo miejsca, zarówno w gabinecie, jak i w poczekalni.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Rafał Kołtuniak
  Rafał Kołtuniak 2017-01-22 00:05

  NIE POLECAM a wręcz proponuję poszukać innego weterynarza jeżeli chodzi o gady, a w moim przypadku dotyczyło to legwana zielonego. Klinika nie dysponuje sprzętem diagnostycznym niezbędnym do szybkiej i prawidłowej diagnozy bez której nie ma szans na wyleczenie gada. Owszem jest aparat USG ale nie ma kto prawidłowo wykonać badania.
  Spotkałem się z brakiem profesjonalizmu, kompetencji i zaangażowania w leczeniu lega. Mylna diagnoza, opieszałość w konsultacji z innym doświadczonym weterynarzem i brak przeprowadzenia kompleksowych badań kosztowało życie mojego legwana!!! Jeżeli zależy Wam na gadzie szukajcie pomocy gdzie indziej!

  Odpowiedź weterynarza (2017-01-27 09:07)
  Bardzo nam przykro z powodu śmierci zwierzęcia, nie możemy jednak zgodzić się z zarzutami. Wszelka diagnostyka była wykonana najszybciej jak to było...(więcej)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Carolina Maria
  Carolina Maria 2017-01-12 08:16

  Najlepsi specjaliści w Warszawie, szczególnie polecam Panią dr Małgorzatę Markowską.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta G
  Marta G 2016-12-20 13:58

  Najlepszy gabinet weterynaryjny, ciesze się, że trafiliśmy tu z naszym papugiem Pani Monika jest nieoceniona, ale cały personel zasługuje na 6 z plusem panuje tu świetna atmosfera!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Eva RS
  Eva RS 2016-12-08 20:49

  Najlepszy gabinet weterynaryjny! Pani dr Monika Toborek i Pani dr Marta Marciniak to ulubione Panie naszego szopa Mundka 🙂 Pełen profesjonalizm 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Pieniazek
  Joanna Pieniazek 2016-12-01 19:28

  Mam takie życzenie noworoczne: niech nasza ludzka służba zdrowia będzie przynajmniej w połowie tak zorganizowana, kompetentna, sympatyczna i empatyczna jak lekarze z Kajmana 😉 Fantastyczny gabinet
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maciek Qiu
  Maciek Qiu 2016-11-02 23:58

  Szczerze polecam 😉
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jagoda Kozyra
  Jagoda Kozyra 2016-08-06 14:41

  Bardzo dobrzy, mili i cierpliwi lekarze jak i reszta personelu kliniki. Odpowiada na każde pytanie tak, że nie ma problemu ze zrozumieniem. Kontakt praktycznie natychmiastowy. Przychodzę tam od jakiegoś czasu zarówno z kotami jak i z gadami i nie mam żadnych zastrzeżeń 🙂 bardzo polecam to miejsce.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paweł Bliski
  Paweł Bliski 2016-07-31 10:16

  Nie zawsze można pomóc. Czasem trzeba cudu. Dr.Monika Toborek dokonywał ich nie raz. Dziękuję w imieniu mojego stada papug
  Źródło opinii: zumi.pl

  quagmire
  quagmire 2016-06-16 19:21

  dr Kraszewska to najlepszy szczurzy kardiolog w tym mieście, więc jakby była potrzeba, to idź śmiało
  Źródło opinii: forum.szczury.biz

  mmarcioszka
  mmarcioszka 2016-06-16 18:34

  Temat dawno nie odświeżany, a lecznica zdecydowanie warta polecenia - zarówno przy lżejszych problemach jak i bardzo somplikowanych operacjach. Jest wziewka, USG, kardiologia (tego tfu tfu nie testowałam), przemiły personel i przede wszystkim świetny wet. Oprócz tego konsultacje z jednym z najlepszych parazytologów w kraju i okulista raz w tygodniu. Jedyną wadą jest brak póki co RTG, ale wszystko idzie ku szybkiej zmianie. Czekam na to bardzo, bo będzie to wtedy już całkiem "moja" lecznica bez konieczności jeżdżenia po Warszawie do innych. Do tego bardzo fajna fizjoterapeutka Ania Aksamitowska-Banasiak. Oprócz tego standardowo szpital i dodatkowo hotelik. Lecznica bardzo na plus.
  Źródło opinii: forum.szczury.biz

  Alexandra Agata
  Alexandra Agata 2016-05-25 22:07

  Świetne podejście do zwierzaków i właścicieli 🙂 Agama była spokojna i nie stresowała sie wizytą 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Wencel
  Piotr Wencel 2016-05-04 21:41

  Pani lek. wet. Monika Toborek jest jedyna w swoim rodzaju. Moja papuga jest przy niej grzeczna i spokojna co jej się nie zdarza.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jakub Dżejkob
  Jakub Dżejkob 2016-04-09 11:19

  Polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Wojtyś
  Anna Wojtyś 2016-03-13 16:22

  Bardzo miła i kompetentna obsługa. Świetne podejście do zwierząt, wszyscy cierpliwie odpowiadają na wszelkie pytania i rozwiewają wątpliwości. Serdecznie polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agata Tokaj
  Agata Tokaj 2015-12-15 20:48

  Cudowne miejsce dla moich gadzin
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kamila
  Kamila 2015-07-21 13:10

  Najlepszy gabinet wet do jakiego trafiliśmy. Profesjonaliści z pasją i powołaniem. Polecamy!
  Źródło opinii: zumi.pl

  Klem
  Klem 2015-07-07 09:21

  Mój pies jest pod opieką tej przychodni od 5 lat. Jestem bardzo zadowolona. Mój pupilek jest pod wspaniałą opieką dr Bogusz. Polecam.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Gość
  Gość 2015-06-29 12:18

  Wspaniała lecznica, serdeczny personel
  Źródło opinii: zumi.pl

  Katarzyna
  Katarzyna 2015-06-25 23:03

  Nasze pupile są pod opieką Kajmana odkąd są z nami. Lekarze są bardzo mili i zwierzaki nie boją się wizyt. Każdy problem jest traktowany z powagą i starannością. Polecam z całego serca.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Joanna Jaroszewicz
  Joanna Jaroszewicz 2015-04-24 09:51

  Cudowni lekarze, kochający zwierzaki, bardzo szybka i sprawna praca dziewczyn w recepcji. Doskonała diagnostyka i leczenie, bez naciągania właścicieli zwierzaków na koszty! Bardzo dobrze wyposażone gabinety i bardzo przyjazna atmosfera. Wszystkim polecam, chociaż tym samym ryzykuję oczekiwaniem na wizytę przed gabinetem:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paulina Kowalska
  Paulina Kowalska 2015-03-17 18:21

  Pierwsza wizyta... Mega pozytywnie... Zostajemy z Wami:-)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ana Stani
  Ana Stani 2015-03-07 19:51

  Fantastyczne miejsce pełne ludzi z pasją i miłości dla zwierząt. Tu nie chodzi o pieniądze, tu chodzi o dobro futrzaków! Mega polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  lek. Wet. Monika Toborek
  lek. Wet. Monika Toborek 2015-02-25 12:01

  A jaka konkretnie była ta nieprawidłowa dieta, którą dałam waszemu legwanowi i jakie według Pani legwan miałby poważne kłopoty zdrowotne spowodowane tą nieprawidłową dietą? Poproszę o konkrety. Skoro ma Pani potrzebę wystawić negatywną opinię, to proszę uzupełnić ją o konkretne informacje, bo w takiej formie jest ona niewiarygodna.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Agnieszka Dowgiałło-Perkowska
  Agnieszka Dowgiałło-Perkowska 2015-02-19 22:19

  W ubiegłym tygodniu zgłosiłam się do gabinetu z moją małą yoreczką na usuwanie w narkozie kamienia nazębnego. Zabieg został przeprowadzony bez zarzutu a opieka i dbałość o pieska była na najwyższym poziomie. Wszystkie Panie były bardzo miłe i kompetentne.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Marczak
  Joanna Marczak 2015-02-19 11:09

  Świetne miejsce 🙂 p. Monika Toborek postawiła mojego Pysia na nogi 🙂 Polecam serdecznie 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Łukasz Rutkowski
  Łukasz Rutkowski 2015-01-19 08:18

  Najlepsi specjaliści w Warszawie. Rewelacyjne podejście i olbrzymia wiedza Pani Pauliny na temat psów i kotów. Świetny Parazytolog i Ichtiolog Dawid 🙂 No i wisienka na torcie, lek. wet. Monika Toborek, od niedawna zajmuje się zwierzętami w naszym sklepie zoologicznym, według mnie najlepszy specjalista od zwierząt egzotycznych w Warszawie jak nie w Polsce, ogromna wiedza, jeszcze większe doświadczenie sprawiają, że Pani Monika to cudowny lekarz, któremu można w 100% zaufać, wiedząc, że zawsze pomoże i zrobi dla każdego zwierzaka nawet najmniejszego wszystko co w jej mocy, by doszło do siebie. Wchodząc do Gabinetu Weterynaryjnego Kajman, nie tylko uzyskasz fachową pomoc, ale także poczujesz świetną atmosferę i pasję unoszącą się w powietrzu 🙂 POLECAM !!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Tondera
  Agnieszka Tondera 2014-11-12 19:51

  Najlepsza klinika weterynaryjna.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Nazaruk
  Magdalena Nazaruk 2014-09-27 12:37

  Wspaniała opieka i ogromna wiedza i cierpliwość :)!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Patryk Kyrtap
  Patryk Kyrtap 2014-08-13 12:18

  Dzisiaj odwiedziłem gabinet pierwszy raz. Profesjonalna obsługa wraz z .. szybkim kursem anatomii psa. Po co klient ma ciągle przychodzić do gabinetu, skoro podstawowe zabiegi pielęgnacyjno-zdrowotne może wykonać sam, po odpowiednim przeszkoleniu. Zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  expelliarmus
  expelliarmus 2014-05-27 08:03

  BARDZO polecam gabinet Kajman. Jeździmy tam już jakiś czas i w pełni zaufałam dr. Toborek. W moim odczuciu to bardzo kompetentna, zaangażowana osoba i wiedzę na temat szczurów posiada, diagnozy zawsze są trafne, leczenie skuteczne a leki i ich dawki odpowiednio dobrane. Dr Toborek zawsze z uśmiechem zajmuje się moimi chłopcami, udziela mi maksimum informacji i służy dobrą radą. Uczciwie przyznam, że nie wiem jak radzi sobie w przypadku "poważnych" chorób ale nam zawsze pomaga. W gabinecie przyjmuje też dr Kubajka- Bogusz, która szczurami się nie zajmuje, jednak w nagłych przypadkach, kiedy nie mogliśmy czekać na dyżur dr Toborek bardzo nam pomagała- zawsze skutecznie. Ceny są tam zaskakująco niskie, wiadomo, że to nie jest kryterium, ale warto wspomnieć, że można tam uzyskać fachową pomoc, dostać leki na miejscu i nie zostawić majątku w gabinecie. Moim zdaniem to świadczy o ich zaangażowaniu i sympatii do zwierząt. Zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: forum.szczury.biz

  Ula Golnik-Cichoń
  Ula Golnik-Cichoń 2014-03-27 18:52

  W Kajmanie zawsze jest super atmosfera i troskliwa opieka. Leczę i pielęgnuję tam dwa koty i rosłego agamca brodatego. Polecam wszystkim!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Patrycja Anna
  Patrycja Anna 2014-02-24 20:51

  Dziękujemy za wszystko ! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Uziębło
  Aleksandra Uziębło 2014-02-19 11:10

  Doskonała opieka! Profesjonalnie i bardzo sympatycznie. Szczególnie miłe słowa dla Pani dr Pauliny Kubajki-Bogusz, która opiekuje się naszym Precelkiem 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Łącka
  Marta Łącka 2014-02-17 16:13

  Najlepszy gabinet weterynaryjny z jakim się kiedykolwiek spotkałam, a wraz ze zwierzakami zwiedziłam ich dość sporo. Profesjonalne podejście, przemiła obsługa. Dzięki dr Toborek i całemu zespołowi mój królik Rysiek dożył 11 lat! Z całego serca dziękuję.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Krzysztof Szczerbacz
  Krzysztof Szczerbacz 2013-11-25 20:22

  Nie znalazłem lepszego gabinetu. Wszystko jest super!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ela Frąckowiak
  Ela Frąckowiak 2013-10-03 18:12

  Najlepsza opieka jaką mogłam znaleźć. Pani Paulina Kubajka-Bogusz to wspaniały specjalista, genialnie leczy moje koty, udziela zawsze wszystkich informacji i odpowiada na wszystkie pytania. Cieszę się, że trafiłam w to miejsce 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aga Józefowicz
  Aga Józefowicz 2013-10-01 22:07

  Doskonała opieka, wspaniałe podejście do zwierzaków, przemiła atmosfera, podejmowanie walki o życie i zdrowie pacjentów do końca. Tu nikt nie odprawia ich z tzw. kwitkiem. Wspaniały, profesjonalny i kompetentny zespół. Specjalne podziękowania dla Pani dr Moniki Toborek za wspaniałą opiekę nad moją Barceloną!Dziękuję serdecznie! Przychodnie KAJMAN polecam z czystym sumieniem wszystkim, którzy kochają swoich pupili!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika Mazurek
  Monika Mazurek 2013-09-22 20:00

  Fachowa obsługa. Moje kićki nigdy wczesniej w zadnym gabinecie nie były tak spokojne jak tu. Panie doktor zawsze sluza pomoca i dobra rada. Mimo, iz po drodze mam kilka innych renomowanych gabinetow jade te pare km wiecej do Kajmana 🙂 Bardzo lubimy dr Pauline, ktora zawsze wszystko fajnie tlumaczy i jest zawsze zaangazowana w sprawe. Sara i Figa choc nie lubia wizyt to pozdrawiaja cieplo 😉
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  nezu
  nezu 2013-09-06 18:45

  Generalnie przy wizytach podaje numer kontaktowy, jak trzeba, jest w lecznicy także w weekend. (Nas przyjmowała w sobotę). Niestety zmian nocnych jako takich tam nie ma - poza opieką szpitalną oczywiście. Jak widać, jakąś tam opinię już sobie lecznica wyrobiła. Ja mogę tylko polecić. 🙂
  Źródło opinii: forum.szczury.biz

  Gosia Gorecka
  Gosia Gorecka 2013-09-05 20:48

  Bardzo dobry gabinet, profesjonalna obsluga a przy tym ciepła, niemalże rodzinna atmosfera. Szczególnie polecam Panią Martę Posim która z niezwykłym zaangażowaniem i sercem opiekowała się moja kicia. Dla mnie jest Pani najlepszym lekarzem jakiego znam. Dziekuje w imieniu swoim oraz mojej Szarlotki 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Niamey
  Niamey 2013-02-09 13:52

  Mi raz w Lidlu polecała Kajmana pani, która zobaczyła, że mam szczury Myślałam, że będzie krzyczeć alboco, a ona zaczęła mi polecać weterynarza
  Źródło opinii: forum.szczury.biz

  Marta Matuszewska
  Marta Matuszewska 2012-12-27 12:18

  Trzecia wizyta i jak zawsze rewelacja... Mimo kolejki pacjentów można zadac 1500 nurtujących pytań i dostać odpowiedzi z uśmiechem na ustach 🙂 po roku tułania sie po weterynarzach zostajemy na stałe 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Jesionowska
  Agnieszka Jesionowska 2012-11-19 12:11

  Zaufałam i nie żałuję. Polecam szczególnie dr. Toborek, ma wszystko co potrzebne żeby pomóc tym bardziej egzotycznym pupilom (nie tylko wiedza, ale i podejście tak do pacjenta, jak i właściciela zwierzaka). Ogólnie mam bardzo miłe wspomnienia związane z tym gabinetem. Byłam tam już z całym przekrojem gatunkowym zwierząt domowych i się nie zawiodłam. Polecam! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jana
  Jana 2012-06-21 11:40

  POLECAM gabinet Kajman, lek. wet. Marta Posim. Chodzimy do niej od pewnego czasu z kotami, a nawet z rybą 😀 Jestem bardzo zadowolona, a bywam trudnym klientem 😉
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  Olga Pofelska
  Olga Pofelska 2012-04-29 19:12

  Ja wszystkim polecam skorzystać z umiejętności Pani Renaty! Strzyżenia przeprowadzane są w idealny sposób, bez użycia farmaceutyków, za to z ogromną dozą cierpliwości i spokoju! Efekt jest fantastyczny, mimo że zadanie do łatwych nie należało. Idą upały i kleszcze... warto pomyśleć o nowej fryzurze czworonogów 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paweł Tomczyk
  Paweł Tomczyk 2012-03-03 18:23

  Polecam wszystkim miłośnikom zwierząt:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Renata Szmit
  Renata Szmit 2012-02-13 22:47

  Polecam dr. Toborek wszystkim opiekunom ptaków i gadów 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Magdalena
  Marta Magdalena 2011-12-10 10:21

  Wspaniała atmosfera wręcz rodzinna, fachowa pomoc zapewniona zawsze dziękujemy Lucy&Marta
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  yetka
  yetka 2010-07-26 16:42

  Pozdrawiamy, życzymy dużo sukcesów w leczeniu zwierzaków
  Źródło opinii: cafeanimal.pl

  paulina
  paulina 2010-07-11 22:07

  Pozdrawiam Wszystkich weterynarzy:) I cieszę sie zę istnieją!
  Źródło opinii: cafeanimal.pl

  Natii
  Natii 2010-06-16 18:26

  Cieszę się,że są osoby,które leczą,pomagają zwierzętom.
  Źródło opinii: cafeanimal.pl

  Gość
  Gość 2010-03-01 14:43

  Bardzo dobra pani weterynarz! Kastrowała na poczatku tego roku naszego królisia i od tej pory jest pod jej opieką. Na kazdej wizycie kroliś ma sprawdzane ząbki, obcinane pazurki i pani doktor zagląda mu do uszu. Jeszcze nigdy nikt tak nie oglądał naszego zwierzaka.. Polecamy, bo wizyty są kompleksowe i niedrogie.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.