Ocena społeczna

Na podstawie 68 opinii:

4.9

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 65 )
( 2 )
( 0 )
( 0 )
( 1 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 68
Sortowanie:

Patrycja Anna avatar
Patrycja Anna

Dziękujemy za wszystko ! :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Paulina Kowalska avatar
Paulina Kowalska

Pierwsza wizyta... Mega pozytywnie... Zostajemy z Wami:-)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Paweł Tomczyk avatar
Paweł Tomczyk

Polecam wszystkim miłośnikom zwierząt:)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Renata Szmit avatar
Renata Szmit

Polecam dr. Toborek wszystkim opiekunom ptaków i gadów :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Marta Magdalena avatar
Marta Magdalena

Wspaniała atmosfera wręcz rodzinna, fachowa pomoc zapewniona zawsze dziękujemy Lucy&Marta

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Niamey avatar
Niamey

Mi raz w Lidlu polecała Kajmana pani, która zobaczyła, że mam szczury Myślałam, że będzie krzyczeć alboco, a ona zaczęła mi polecać weterynarza

Źródło opinii: forum.szczury.biz

nezu avatar
nezu

Generalnie przy wizytach podaje numer kontaktowy, jak trzeba, jest w lecznicy także w weekend. (Nas przyjmowała w sobotę). Niestety zmian nocnych jako takich tam nie ma - poza opieką szpitalną oczywiście. Jak widać, jakąś tam opinię już sobie lecznica wyrobiła. Ja mogę tylko polecić. :)

Źródło opinii: forum.szczury.biz

expelliarmus avatar
expelliarmus

BARDZO polecam gabinet Kajman. Jeździmy tam już jakiś czas i w pełni zaufałam dr. Toborek. W moim odczuciu to bardzo kompetentna, zaangażowana osoba i wiedzę na temat szczurów posiada, diagnozy zawsze są trafne, leczenie skuteczne a leki i ich dawki odpowiednio dobrane. Dr Toborek zawsze z uśmiechem zajmuje się moimi chłopcami, udziela mi maksimum informacji i służy dobrą radą. Uczciwie przyznam, że nie wiem jak radzi sobie w przypadku "poważnych" chorób ale nam zawsze pomaga. W gabinecie przyjmuje też dr Kubajka- Bogusz, która szczurami się nie zajmuje, jednak w nagłych przypadkach, kiedy nie mogliśmy czekać na dyżur dr Toborek bardzo nam pomagała- zawsze skutecznie. Ceny są tam zaskakująco niskie, wiadomo, że to nie jest kryterium, ale warto wspomnieć, że można tam uzyskać fachową pomoc, dostać leki na miejscu i nie zostawić majątku w gabinecie. Moim zdaniem to świadczy o ich zaangażowaniu i sympatii do zwierząt. Zdecydowanie polecam.

Źródło opinii: forum.szczury.biz

mmarcioszka avatar
mmarcioszka

Temat dawno nie odświeżany, a lecznica zdecydowanie warta polecenia - zarówno przy lżejszych problemach jak i bardzo somplikowanych operacjach. Jest wziewka, USG, kardiologia (tego tfu tfu nie testowałam), przemiły personel i przede wszystkim świetny wet. Oprócz tego konsultacje z jednym z najlepszych parazytologów w kraju i okulista raz w tygodniu. Jedyną wadą jest brak póki co RTG, ale wszystko idzie ku szybkiej zmianie. Czekam na to bardzo, bo będzie to wtedy już całkiem "moja" lecznica bez konieczności jeżdżenia po Warszawie do innych. Do tego bardzo fajna fizjoterapeutka Ania Aksamitowska-Banasiak. Oprócz tego standardowo szpital i dodatkowo hotelik. Lecznica bardzo na plus.

Źródło opinii: forum.szczury.biz

quagmire avatar
quagmire

dr Kraszewska to najlepszy szczurzy kardiolog w tym mieście, więc jakby była potrzeba, to idź śmiało

Źródło opinii: forum.szczury.biz

Paweł Bliski avatar
Paweł Bliski

Nie zawsze można pomóc. Czasem trzeba cudu. Dr.Monika Toborek dokonywał ich nie raz. Dziękuję w imieniu mojego stada papug

Źródło opinii: zumi.pl

Kamila avatar
Kamila

Najlepszy gabinet wet do jakiego trafiliśmy. Profesjonaliści z pasją i powołaniem. Polecamy!

Źródło opinii: zumi.pl

Klem avatar
Klem

Mój pies jest pod opieką tej przychodni od 5 lat. Jestem bardzo zadowolona. Mój pupilek jest pod wspaniałą opieką dr Bogusz. Polecam.

Źródło opinii: zumi.pl

Gość avatar
Gość

Wspaniała lecznica, serdeczny personel

Źródło opinii: zumi.pl

Katarzyna avatar
Katarzyna

Nasze pupile są pod opieką Kajmana odkąd są z nami. Lekarze są bardzo mili i zwierzaki nie boją się wizyt. Każdy problem jest traktowany z powagą i starannością. Polecam z całego serca.

Źródło opinii: zumi.pl

lek. Wet. Monika Toborek avatar
lek. Wet. Monika Toborek

A jaka konkretnie była ta nieprawidłowa dieta, którą dałam waszemu legwanowi i jakie według Pani legwan miałby poważne kłopoty zdrowotne spowodowane tą nieprawidłową dietą? Poproszę o konkrety. Skoro ma Pani potrzebę wystawić negatywną opinię, to proszę uzupełnić ją o konkretne informacje, bo w takiej formie jest ona niewiarygodna.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość avatar
Gość

Bardzo dobra pani weterynarz! Kastrowała na poczatku tego roku naszego królisia i od tej pory jest pod jej opieką. Na kazdej wizycie kroliś ma sprawdzane ząbki, obcinane pazurki i pani doktor zagląda mu do uszu. Jeszcze nigdy nikt tak nie oglądał naszego zwierzaka.. Polecamy, bo wizyty są kompleksowe i niedrogie.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

yetka avatar
yetka

Pozdrawiamy, życzymy dużo sukcesów w leczeniu zwierzaków

Źródło opinii: cafeanimal.pl

paulina avatar
paulina

Pozdrawiam Wszystkich weterynarzy:) I cieszę sie zę istnieją!

Źródło opinii: cafeanimal.pl

Natii avatar
Natii

Cieszę się,że są osoby,które leczą,pomagają zwierzętom.

Źródło opinii: cafeanimal.pl

Jana avatar
Jana

POLECAM gabinet Kajman, lek. wet. Marta Posim. Chodzimy do niej od pewnego czasu z kotami, a nawet z rybą :D Jestem bardzo zadowolona, a bywam trudnym klientem :wink:

Źródło opinii: forum.miau.pl

Marcin Ku avatar
Marcin Ku

Bardzo miły personel. Chętnie i szczegółowo odpowiada na pytania nawet te z pozru głupie, ale wazne dla opiekuna zwierzaka. Moja żółwica stepowa była na usłudze hotelowej i jetem bardzo zadowolony. Pani weteryniarz, ktora opiekowa sie Gadzina odrazu mnie poifomowła o wynikach badan. Naprawdę polecam ten gabinet weterynaryjny.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Karolina Kitka avatar
Karolina Kitka

Jechałam aż 9h do Warszawy z Koszalina, aby mojej szynszyli zrobiono badania i przygotować ją na zabieg u Dr Oliwii Łobaczewskiej. Stres i nerwy zrobiły swoje i dwutygodniowa rozłąka z moją kulką, ale udało się! Rok 2016 był dla mnie ciężki pod tym względem, aczkolwiek jeśli miałabym kiedykolwiek jechać do lecznicy to na pewno tutaj. Jestem wdzięczna wszystkim lekarzom. Podejście na jeden wielki PLUS! Pozdrawiam z szynszylkami :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Zuza EL avatar
Zuza EL

Polecam z całego serca! Przychodzę z kotem, jestem bardzo wymagającą "klientką". BARDZO. Lubię mieć pewność, że Ancymon jest zdrowy (kot po schronisku, w średnim wieku). W Kajmanie wiem, że jest dobrych rękach i nic nie zostanie zaniedbane, ale też, że jak nie będzie potrzeby nie będę namawiana na niepotrzebne badania czy leki.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Basia Łuczak avatar
Basia Łuczak

Wspaniałe miejsce i lekarze! Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją sunią, z profesjonalnego i ciepłego podejścia do pacjentki. Wszystko na plus :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Sebastian Dmoch avatar
Sebastian Dmoch

Pełen profesjonalizm i zamiłowanie do tego co robią. Polecam bardzo, a w szczegolności Panią lek. wet. Marte Marcinak. Żako Maja pozdrawia!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Sandra Pawłowska avatar
Sandra Pawłowska

Ludzie, którzy pracują tam to wspaniali doktorzy :) gdyby nasz służba zdrowia tak podchodziła do nas jak Ludzie z Kajmana do zwierząt to byśmy żyli dwieście lat? Moja Godzilla uwielbia was a ja razem z nią :-D

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Gosia Abramowicz avatar
Gosia Abramowicz

Polecam wszystkim, najlepszy gabinet jaki znam. Bardzo profesjonalna i miła obsługa zarówno zwierząt egzotycznych jak i "pluszowych" czteronogów. Widać i czuć serce w tym co robią ;)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Urszula Mińska-Marciniak avatar
Urszula Mińska-Marciniak

Dokładam cegiełkę do poprzedniej opinii- nasza kotka, mimo swoich 14 skończonych lat, przebyła dokładny przegląd zdrowia, bez stresu, ze spokojem, głaskana i dopieszczana przez fachowców KAJMANA... to marzenie właścicieli, którzy chyba nas rozumieją , bo nie ma nic bardziej cennego ponad empatię lekarzy i zadowolenie właściciela!!! Polecam!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ewelina Kamińska avatar
Ewelina Kamińska

Pełen Profesjonalizm. Serdecznie polecam :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agata Agamowata avatar
Agata Agamowata

Bardzo polecam gabinet Kajman, a szczególnie doktor Marciniak, która od 10 lat zajmuje się moimi gadami :) uratowała agamę brodatą, na której wszyscy inni postawili "krzyżyk". Obecnie "prowadzi" moją żółwicę. Zwierzaki na wizycie NIGDY nie były zestresowane, pani doktor jest bardzo dociekliwa, a zarazem delikatna dla pacjentów. Pyta o wszystko, także o szczegóły hodowli. Te pytania być może nie dla wszystkich są wygodne, ale to właśnie MY właściciele przyczyniamy się do dobrego lub złego stanu zdrowia naszych zwierzaków. Doktor Marciniak zawsze realnie ocenia rokowania, ale też nigdy się nie poddaje i robi wszystko, żeby wyleczyć pacjenta :) Bardzo ją cenię i polecam wszystkim posiadaczom gadziochów :) Sam gabinet też jest świetny - przede wszystkim bardzo czysto i dużo miejsca, zarówno w gabinecie, jak i w poczekalni.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Błażej Łukasz avatar
Błażej Łukasz

fantastyczne podejście lekarzy i fachowców do zwierzęcia... tutaj panuje spokój, życzliwość i troska o wszystkich pacjentów...i ich właścicieli. Nic dodać, nic ująć- POLECAM!!!!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Marcin Połeć avatar
Marcin Połeć

Super gorąco polecam

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Mirosław Jankee avatar
Mirosław Jankee

Miła sympatyczna atmosfera.... wiedza co robią, potrafią doradzić no i ceny nie duże w porównaniu z inną lecznica w której byłem

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Łukasz Rutkowski avatar
Łukasz Rutkowski

Najlepsi specjaliści w Warszawie. Rewelacyjne podejście i olbrzymia wiedza Pani Pauliny na temat psów i kotów. Świetny Parazytolog i Ichtiolog Dawid :) No i wisienka na torcie, lek. wet. Monika Toborek, od niedawna zajmuje się zwierzętami w naszym sklepie zoologicznym, według mnie najlepszy specjalista od zwierząt egzotycznych w Warszawie jak nie w Polsce, ogromna wiedza, jeszcze większe doświadczenie sprawiają, że Pani Monika to cudowny lekarz, któremu można w 100% zaufać, wiedząc, że zawsze pomoże i zrobi dla każdego zwierzaka nawet najmniejszego wszystko co w jej mocy, by doszło do siebie. Wchodząc do Gabinetu Weterynaryjnego Kajman, nie tylko uzyskasz fachową pomoc, ale także poczujesz świetną atmosferę i pasję unoszącą się w powietrzu :) POLECAM !!!!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Joanna Ewa avatar
Joanna Ewa

Polecam gabinet Kajman właścicielom ptaków egzotycznych. Lekarze znają się na rzeczy i wykonują nawet zabiegi, co u tak niepozornych pacjentów jest prawdziwym wyzwaniem. Moja papużka falista, która jakiś czas temu w ciężkim stanie trafiła pod opiekę doktor Marciniak, teraz cieszy się dobrym zdrowiem :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Rafał Kołtuniak avatar
Rafał Kołtuniak

NIE POLECAM a wręcz proponuję poszukać innego weterynarza jeżeli chodzi o gady, a w moim przypadku dotyczyło to legwana zielonego. Klinika nie dysponuje sprzętem diagnostycznym niezbędnym do szybkiej i prawidłowej diagnozy bez której nie ma szans na wyleczenie gada. Owszem jest aparat USG ale nie ma kto prawidłowo wykonać badania. Spotkałem się z brakiem profesjonalizmu, kompetencji i zaangażowania w leczeniu lega. Mylna diagnoza, opieszałość w konsultacji z innym doświadczonym weterynarzem i brak przeprowadzenia kompleksowych badań kosztowało życie mojego legwana!!! Jeżeli zależy Wam na gadzie szukajcie pomocy gdzie indziej!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ewa Mędrzejewska avatar
Ewa Mędrzejewska

Uważam, że w tej lecznicy pracują wspaniali lekarze, którzy bardzo przejmują się gdy zwierzę jest chore i starają się pomóc !:)) Dr. Marciniak która zajmuje się m.inn. gadami uratowała życie mojej agamie brodatej Gammie...Przywiozłam ją od poprzedniego "opiekuna" w stanie prawie agonalnym... Były kroplówki, leki podtrzymujące życie...wszystko żeby ją uratować ! Gamma potem często chorowała i dr. Marciniak ZAWSZE ją ratowała:)) Gamma była ze mną jeszcze 7 lat.

Teraz dr Marciniak opiekuje się moją agamą Scarlett i znosi ze stoickim spokojem moją panikę i DOKŁADNIE odpowiada na wszystkie pytania i nawet więcej mówi niż ja pytam:)) Takich lekarzy, którzy traktują chore zwierzątko jak swoje osobiste jest mało - a w tej lecznicy właśnie są:))

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ewa Stangreciak avatar
Ewa Stangreciak

Dziewczyny godne polecenia. Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Od wielu lat leczymy nasze zwierzaki (psy,koty,kroliki) z bardzo dobrym rezultatem ! Złego słowa nie powiem. Dziękujemy za wszystko!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Joanna Lewkowicz avatar
Joanna Lewkowicz

Tam jest zawsze super :) Dzieciaki zachwycone dużą ilością żółwi do oglądania. Dziękuję

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Jagoda Kozyra avatar
Jagoda Kozyra

Bardzo dobrzy, mili i cierpliwi lekarze jak i reszta personelu kliniki. Odpowiada na każde pytanie tak, że nie ma problemu ze zrozumieniem. Kontakt praktycznie natychmiastowy. Przychodzę tam od jakiegoś czasu zarówno z kotami jak i z gadami i nie mam żadnych zastrzeżeń :) bardzo polecam to miejsce.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Eva RS avatar
Eva RS

Najlepszy gabinet weterynaryjny! Pani dr Monika Toborek i Pani dr Marta Marciniak to ulubione Panie naszego szopa Mundka :-) Pełen profesjonalizm :-)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Anna Wojtyś avatar
Anna Wojtyś

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Świetne podejście do zwierząt, wszyscy cierpliwie odpowiadają na wszelkie pytania i rozwiewają wątpliwości. Serdecznie polecam!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Łukasz Mrozek avatar
Łukasz Mrozek

Przejazdem wraz z Maksiem trafilismy pod skrzydla dr Pauliny Kubajka-Bogusz . Dawno nie spotkalismy sie z tak cieplym i fachowym podejsciem do tematu ... Mamy ponad 200km do tak wspanialego weterynarza . Goraco zachecamy do przeprowadzki w nasze strony a napewno z Maksiem bedziemy stalymi klientami :))

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Joanna Pieniazek avatar
Joanna Pieniazek

Mam takie życzenie noworoczne: niech nasza ludzka służba zdrowia będzie przynajmniej w połowie tak zorganizowana, kompetentna, sympatyczna i empatyczna jak lekarze z Kajmana ;) Fantastyczny gabinet

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Piotr Wencel avatar
Piotr Wencel

Pani lek. wet. Monika Toborek jest jedyna w swoim rodzaju. Moja papuga jest przy niej grzeczna i spokojna co jej się nie zdarza.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Marta Łącka avatar
Marta Łącka

Najlepszy gabinet weterynaryjny z jakim się kiedykolwiek spotkałam, a wraz ze zwierzakami zwiedziłam ich dość sporo. Profesjonalne podejście, przemiła obsługa. Dzięki dr Toborek i całemu zespołowi mój królik Rysiek dożył 11 lat! Z całego serca dziękuję.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Monika Mazurek avatar
Monika Mazurek

Fachowa obsługa. Moje kićki nigdy wczesniej w zadnym gabinecie nie były tak spokojne jak tu. Panie doktor zawsze sluza pomoca i dobra rada. Mimo, iz po drodze mam kilka innych renomowanych gabinetow jade te pare km wiecej do Kajmana :) Bardzo lubimy dr Pauline, ktora zawsze wszystko fajnie tlumaczy i jest zawsze zaangazowana w sprawe. Sara i Figa choc nie lubia wizyt to pozdrawiaja cieplo ;)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Carolina Maria avatar
Carolina Maria

Najlepsi specjaliści w Warszawie, szczególnie polecam Panią dr Małgorzatę Markowską.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Alexandra Agata avatar
Alexandra Agata

Świetne podejście do zwierzaków i właścicieli :) Agama była spokojna i nie stresowała sie wizytą :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Patryk Kyrtap avatar
Patryk Kyrtap

Dzisiaj odwiedziłem gabinet pierwszy raz. Profesjonalna obsługa wraz z .. szybkim kursem anatomii psa. Po co klient ma ciągle przychodzić do gabinetu, skoro podstawowe zabiegi pielęgnacyjno-zdrowotne może wykonać sam, po odpowiednim przeszkoleniu. Zdecydowanie polecam.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ela Frąckowiak avatar
Ela Frąckowiak

Najlepsza opieka jaką mogłam znaleźć. Pani Paulina Kubajka-Bogusz to wspaniały specjalista, genialnie leczy moje koty, udziela zawsze wszystkich informacji i odpowiada na wszystkie pytania. Cieszę się, że trafiłam w to miejsce :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Julia Cember avatar
Julia Cember

Dużo miłości do zwierząt i cierpliwości do właścicieli :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Aga Józefowicz avatar
Aga Józefowicz

Doskonała opieka, wspaniałe podejście do zwierzaków, przemiła atmosfera, podejmowanie walki o życie i zdrowie pacjentów do końca. Tu nikt nie odprawia ich z tzw. kwitkiem. Wspaniały, profesjonalny i kompetentny zespół. Specjalne podziękowania dla Pani dr Moniki Toborek za wspaniałą opiekę nad moją Barceloną!Dziękuję serdecznie! Przychodnie KAJMAN polecam z czystym sumieniem wszystkim, którzy kochają swoich pupili!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ana Stani avatar
Ana Stani

Fantastyczne miejsce pełne ludzi z pasją i miłości dla zwierząt. Tu nie chodzi o pieniądze, tu chodzi o dobro futrzaków! Mega polecam!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Maciek Qiu avatar
Maciek Qiu

Szczerze polecam ;)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Marta Matuszewska avatar
Marta Matuszewska

Trzecia wizyta i jak zawsze rewelacja... Mimo kolejki pacjentów można zadac 1500 nurtujących pytań i dostać odpowiedzi z uśmiechem na ustach :) po roku tułania sie po weterynarzach zostajemy na stałe :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Joanna Marczak avatar
Joanna Marczak

Świetne miejsce :-) p. Monika Toborek postawiła mojego Pysia na nogi :-) Polecam serdecznie :-)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Aleksandra Uziębło avatar
Aleksandra Uziębło

Doskonała opieka! Profesjonalnie i bardzo sympatycznie. Szczególnie miłe słowa dla Pani dr Pauliny Kubajki-Bogusz, która opiekuje się naszym Precelkiem :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Ula Golnik-Cichoń avatar
Ula Golnik-Cichoń

W Kajmanie zawsze jest super atmosfera i troskliwa opieka. Leczę i pielęgnuję tam dwa koty i rosłego agamca brodatego. Polecam wszystkim!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Tomasz Pietrzak avatar
Tomasz Pietrzak

Polecam całym sercem

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agata Tokaj avatar
Agata Tokaj

Cudowne miejsce dla moich gadzin

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Gosia Gorecka avatar
Gosia Gorecka

Bardzo dobry gabinet, profesjonalna obsluga a przy tym ciepła, niemalże rodzinna atmosfera. Szczególnie polecam Panią Martę Posim która z niezwykłym zaangażowaniem i sercem opiekowała się moja kicia. Dla mnie jest Pani najlepszym lekarzem jakiego znam. Dziekuje w imieniu swoim oraz mojej Szarlotki :-)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Olga Pofelska avatar
Olga Pofelska

Ja wszystkim polecam skorzystać z umiejętności Pani Renaty! Strzyżenia przeprowadzane są w idealny sposób, bez użycia farmaceutyków, za to z ogromną dozą cierpliwości i spokoju! Efekt jest fantastyczny, mimo że zadanie do łatwych nie należało. Idą upały i kleszcze... warto pomyśleć o nowej fryzurze czworonogów :)

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Magdalena Nazaruk avatar
Magdalena Nazaruk

Wspaniała opieka i ogromna wiedza i cierpliwość :)!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Jakub Dżejkob avatar
Jakub Dżejkob

Polecam

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Krzysztof Szczerbacz avatar
Krzysztof Szczerbacz

Nie znalazłem lepszego gabinetu. Wszystko jest super!

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Agnieszka Tondera avatar
Agnieszka Tondera

Najlepsza klinika weterynaryjna.

Źródło opinii: recencja z Facebooka

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.