Ocena społeczna

Na podstawie 3 opinii:

5.0

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 3 )
( 0 )
( 0 )
( 0 )
( 0 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 3
Sortowanie:

Gość 1 avatar
Gość 1

Fantastyczna opieka !!! Polecam !!!!!

Źródło opinii: warszawa.cylex.pl

Gość 2 avatar
Gość 2

Fantastyczni lekarze. Cudownie dla zwierzat. Od 9 lat przychodzę ze swoim psem. Ciepli, troskliwi, wszystko wytłumaczą, opowiedzą. Dodatkowo polecają i zamawiają suplenty diety po najniższych cenach. Za mało gwiazdek !!!! 10 !!!!

Źródło opinii: warszawa.cylex.pl

Gość 3 avatar
Gość 3

ODRADZAM

Chodziłam tam z psem od szczeniaka (i jego i samej siebie ). Pojawiałam się tylko na szczepienia itd. Do tego czasu wszystko niby ok. Później, kiedy mój pies miał 13 lat zaczął dziwnie kaszleć, migiem do weta. Okazało się, że płyn w płucach, brzuchu, problemy z sercem. Leki przepisał "na oko" nawet nie ważąc psa, dawka wzięta z kosmosu (szkoda tylko, że dowiedziałam się o tym dużo później). Recepty wypisywał zawsze na jedno opakowanie, mimo moich próśb, jedno opakowanie Furosemidu wystarczało mi na pół miesiąca... Ale wiadomo, jak przychodziłam po receptę to zawsze jeszcze zainkasował za wizytę. Jak pojawiałam się z psem na kontroli to zawsze patrzył na nas jakby nas widział pierwszy raz w życiu i pytał "Co się dzieje z pieskiem?". A zaznaczam, że ja sama, mój chłopak, który z nami przychodził oraz mój pies jesteśmy dość charakterystyczną grupą, no i byłam zapisywana pod nazwiskiem, a wet miał komputer. Ale nwm.

Pewnego słonecznego dnia... Rok temu dokładnie przyszłam z psem na kontrolę (wcale lepiej nie było, pies kiepsko znosił leki ) i oczywiście po nowe recepty... Na drzwiach zastałam kartkę o jakże cudownej treści "Urlop. Wracam w czwartek". Czyli za 5 dni. A mój pies nie miał już leków na wieczór. Pomińmy fakt, że odpisałam temu panu kilka ładnych rzeczy...

Źródło opinii: wizaz.pl

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.