Całodobowa Klinika Weterynaryjna PUŁAWSKA

Ocena społeczna

Na podstawie 4 opinii:

4.0

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 3 )
( 0 )
( 0 )
( 0 )
( 1 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 4
Sortowanie:

Wronka avatar
Wronka

Ze schorzeniem "zespół końskiego ogona" warto udać się do doktora Bissenika (Klinika Weterynaryjna "Puławska")

Źródło opinii: dogomania.com

Katarzyna avatar
Katarzyna

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług kliniki. Uważam, że jest to szczera przestroga dla wszystkich właścicieli czworonogów. Piesek trafił do kliniki w sierpniu. Tysiące niepotrzebnych zabiegów, dodatkowych badań z których nic nie wynikało, leków a także konsultacji. Mam wrażenie, że wszystko po to, aby wyłącznie wyłudzić jak najwięcej pieniędzy a nie wyleczyć zwierzaka. Cennika oczywiście nie ma a więc ceny wymyślane z kosmosu. Jednego dnia za badanie, zastrzyki i konsultacje można zapłacić około 250 zł a na dzień kolejny za samo przemycie łapy i zastrzyk przeciwbólowy również 250 zł. Nie ma reguły. Zwierzę które trafiło do kliniki w ogólnie dobrym stanie lecz z ropnym zapaleniem skóry na łapie, finalnie po 3 miesiącach leczenia i podawaniu na przemian zastrzyków oraz leków doustnych skończyło się wrzodami żołądka, zapalaniem pęcherza i problemami z funkcjonowaniem nerek, Do tego po zmieszaniu leków niesterydowych ze sterydowymi oraz "cudownej kuracji" kliniki również arytmią serca która poważnie zagrażała życiu psa. Zgłaszając problem do kliniki, że pies jest w coraz gorszym stanie, lekarz zalecił wyłącznie badanie krwi i stwierdził, że to na pewno choroba wywołana przez kleszcze. Brak mi słów na to wszystko co przeszłam. Łącznie przez cały okres leczenia klinika pobrała ogromną kwotę a obsługa w zależności oczywiście od dnia ale pozostawia wiele do życzenia. Zgłosiliśmy się do innej kliniki w Warszawie i szczerze mówiąc tam dopiero przeprowadzono szereg badań (w tym kardiologicznych) i ustalono faktycznie trafną diagnozę. W klinice przy ul. Puławskiej myślę, że do dnia dzisiejszego nie zlecono by tego rodzaju badań, Skandal i jeszcze raz skandal. W obecnej sytuacji pozostaje mi jedynie droga postępowania sądowego oraz wiara, że piesek będzie mógł czuć się jeszcze trochę lepiej.

Źródło opinii: zumi.pl

Jazgata avatar
Jazgata

Jako ortopede polecam dr. Igora Bissenika.

Źródło opinii: barfnyswiat.org

Iwona i Paweł avatar
Iwona i Paweł

Kochani! Zdarzyło nam się w tym roku: 4 poważne i nagłe operacje naszych suniek. Klinika w całości od Pań recepcjonistek po najlepszych lekrzy stanęłą z nami do walki. Bardzo wszystkim dziękuję, także za to, że nasze dziewczyny po ciężkich operacjach lecą do kliniki na "skrzydłach" a nie na pazurach. Tu czują się świetnie, wiedzą, że tu jest dobrze. Przy okazji podsłuchane: panowie doktorzy cieszący się i radośni, bo udało się coś zrobić zachowawczo, a nie inwazyjnie. To doprawdy dobra klinika. Polecamy.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.