Witolińska Przychodnia dla zwierząt

1
135
4/5 - (1 vote)

Witolińska Przychodnia dla Zwierząt: Kompleksowy Przewodnik

Witolińska Przychodnia dla Zwierząt, położona w sercu Warszawy, to miejsce, gdzie każde zwierzę znajdzie profesjonalną opiekę i wsparcie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej placówce, oceniając jej usługi, godziny pracy, dostępność dla klientów oraz ogólną reputację wśród właścicieli zwierząt.

Lokalizacja i Dane Kontaktowe

Adres: ul. Łukowska 2C, Warszawa Telefon: (22) 610 27 65 E-mail: lecznica@wetwitolin.waw.pl Strona internetowa: Witolińska Przychodnia dla Zwierząt

Przychodnia znajduje się w dzielnicy Praga-Południe, będąc łatwo dostępną zarówno dla mieszkańców tej części miasta, jak i dla tych, którzy przyjeżdżają z innych rejonów Warszawy.

Godziny Pracy

Witolińska Przychodnia jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, co stanowi ogromną zaletę dla właścicieli zwierząt potrzebujących pilnej opieki.

Ocena i Opinie Klientów

Przychodnia posiada średnią ocenę 3.4 na podstawie 122 głosów. Jest to wynik, który może wskazywać na mieszane doświadczenia klientów. Warto zwrócić uwagę na to, jakie aspekty działalności kliniki są szczególnie doceniane, a które wymagają poprawy.

Pozytywne Aspekty

 1. Dostępność Całodobowa: Klienci często podkreślają, jak ważna jest możliwość uzyskania pomocy w nagłych przypadkach w każdej chwili.
 2. Lokalizacja: Dobra dostępność komunikacyjna jest kolejnym atutem przychodni.

Obszary do Poprawy

 1. Czas Oczekiwania: Niektórzy klienci wskazują na długie czasy oczekiwania, co może być problemem, szczególnie w sytuacjach awaryjnych.
 2. Obsługa Klienta: Opinie dotyczące obsługi są mieszane, z sugestiami dotyczącymi poprawy komunikacji i podejścia do klientów.

Usługi Oferowane

Witolińska Przychodnia oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, w tym:

 • Diagnostyka i leczenie chorób zwierząt,
 • Szczepienia i profilaktyka,
 • Chirurgia,
 • Opieka nad zwierzętami w nagłych przypadkach.
Przeczytaj również:  Całodobowa Klinika Weterynaryjna A-Z Wet

Personel

Klinika zatrudnia wykwalifikowanych weterynarzy i techników weterynaryjnych, którzy są gotowi służyć pomocą i wsparciem. Warto jednak zwrócić uwagę na opinie klientów odnośnie jakości obsługi i komunikacji, co jest istotne w budowaniu zaufania i efektywnej opieki nad zwierzętami.

Witolińska Przychodnia dla Zwierząt to miejsce, które z pewnością warto wziąć pod uwagę, gdy szukamy opieki weterynaryjnej w Warszawie. Jej całodobowa dostępność, dobra lokalizacja i szeroki zakres usług stanowią jej największe atuty. Jednakże, jak każda placówka, posiada też obszary wymagające uwagi i potencjalnej poprawy. Warto pamiętać, że każda opinia jest subiektywna i najlepiej ocenić usługi przychodni na podstawie własnych doświadczeń.

1 KOMENTARZ

 1. Jamila 2023-08-19 22:06

  Jakie przepisy regulują upadłość konsumencka?

  Aw, this was a really nice post. Taking a few minutes and actual effort to create a really good article… but what can I say… I procrastinate a lot and never manage to get anything done. Kto reprezentuje upadłego w postępowaniu upadłościowym?
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Basia
  Basia 2023-06-15 17:54

  Pies trafił do kliniki z bólem ucha. Doktor zajrzał do ucha i wpuścił maść do obu uszu, mimo że chore jest wyłącznie lewe, stwierdził że w uchu jest drożdżak. Po 5 godzinach stan psa uległ znacznemu pogorszeniu. Pies chwiał się na łapach, dostał oczopląsu. Niezwłocznie wróciliśmy do kliniki. Doktor nie wyszedł nawet z gabinetu, twierdząc że ” techniczka uznała że nie ma zagrożenia życia poza tym była duża kolejka „. Mimo ” braku zagrożenia życia” zostaliśmy odesłani na SOR przy ul. Gagarina. Pies spędził dobę w szpitalu. Jest pod obserwacją neurologiczną. Być może doszło do perforacji błony bębenkowej, pies czeka na tomografię głowy. W karcie szpitalnej widnieje zapis aby kategorycznie nie stosować maści przepisanej przez powyższego doktora. ” Doktor” zwrócił nam pieniądze za wizytę, po moim pytaniu czy nie ma nam nic do powiedzenia usłyszałam ” przykro mi.” „Doktorze” jeśli to czytasz to pamiętaj że pierwszą zasadą lekarzy jest ” po pierwsze nie szkodzić
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewelina
  Ewelina 2023-06-01 07:29

  Zdecydowanie nie polecam. Po przyjechaniu z kotem, który wymagał nagłej interwencji nie otrzymaliśmy ŻADNEJ pomocy. Kot ze zdiagnozowaną cukrzycą, wiec Pani stwierdzila, żeby udać się do lekarza prowadzącego lub szpitala, bo ona by „musiała robić cała diagnostykę, prawdopodobnie kroplówki podać a była 21”… nie został zmierzony kotu ani cukier, ani temperatura, kot nawet nie stanął na stole.. Pani usunęła tylko kleszcza, którego zauważyliśmy po drodze do gabinetu. Po zapytaniu ile płacimy za wizytę, Pani stwierdziła ze nic bo by musiała wszystko opisywać w komputerze i zakładać cała wizytę.. zdecydowanie najgorszy gabinet do którego zawitałem ze zwierzakiem. Jesli ktoś potrzebuje nagłej pomocy, to tam jej nie otrzyma.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewa
  Ewa 2022-03-02 15:36

  Dobrzy ludzie, pomagaja zwierzetom tez znalezionym..Bardzo polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  załamana
  załamana 2021-05-29 11:22

  leczą nie stawiając diagnozy ,aby kasa się zgadzała ,ceny z kosmosu nie polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna 2021-06-30 21:10

  Trzymajcie się z daleka!!!!!

  Byłam ze swoim psem chciałam tylko wywołać u niego wymioty bo zjadł coś niedozwolonego i teraz UWAGA za dwie kropelki do oka zapłaciłam 120.zł !!! Byłam w szoku i pytam dlaczego tak drogo a Pani wet. Na to bo otworzyła nowe opakowanie leku. Nie polecam!!!
  B
  B 2021-03-25 07:22

  Ceny z kosmosu, żerują na ludzkiej tragedii.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Czesc
  Czesc 2021-03-09 14:48

  Dzień dobry, Polecam Panią Doktor, super osoba i kocha zwierzęta. Pozdrawiam serdecznie 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Renata
  Renata 2021-02-20 18:11

  Korzystałam z pomocy personelu kliniki kilka razy. Otrzymywałam dobrą pomoc i opiekę dla zwierząt. Szczególnie chciałabym wyróżnić Pana Mateusza Rogera Rehmus, który wkłada całe serce w niesienie opieki dla zwierzątka! Nieważne jest czy to zwierzątko to piesek, znaleziony poraniony gołąb czy świnka wietnamska. Pan Mateusz chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat prawidłowego żywienia zwierząt. Na wizycie domowej z wielkim poświęceniem ( bo zabieg trudny u niełatwego i niemałego, około 100 kg wagi zwierza ) przyciął przerośnięte racice naszemu prosiaczkowi i udzielił porad żywieniowych za co ogromnie jestem wdzięczna ! Widać, że Pan Mateusz kocha zwierzęta i kocha to co robi i dobrze, że są tacy Ludzie !:) Serdecznie pozdrawiam i dziękuję ! Renata
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Martyna Kosałka
  Martyna Kosałka 2021-01-23 20:18

  Wspaniała klinika i cudowni ludzie! Z całego serca polecam, najlepsza klinika w jakiejkolwiek byłam. Pomogli mojej suni w mgnieniu oka❤️
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Joanna
  Joanna 2020-12-30 13:49

  Świetni lekarze, profesjonalne podejście do pacjenta i opiekuna! Do tego nasz psiak chętnie wchodzi do gabinetu i merda ogonem do lekarzy- psiak jest z nami od 11 lat a jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby cieszył się na wizytę u lekarza 🙂

  Trafiliśmy do tej przychodni przypadkiem, ponieważ potrzebowaliśmy pomocy w nocy. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Pies został dokładnie przebadany praktycznie od razu, podano leki, które zostały potem jeszcze lepiej dopasowane jak wyniki badań były już dostępne. Tuż po pierwszej wizycie psiak czuł się lepiej, ale z każdym dniem nabiera sił mimo, że jego choroba jest przewlekła i bolesna. Lekarze wszystko nam tłumaczyli, podpowiadali jak pomóc zwierzęciu i omawiali z nami kolejne kroki leczenia. Nawet kroplówki, które nadal trzeba podawać będziemy aplikować w domu. Lekarze nauczyli nas jak to robić, ponieważ będzie to mniej stresujące dla zwierzaka.

  Jeśli ktoś nie chce zaufać mojej opinii to „posłuchajcie” mojego psa, bo jak wiadomo zwierzęta mają świetną intuicję i zwykle nie podchodzą do osób, którym nie ufają. Mój psiak bardzo lubi cały personel tej przychodni i skoro on jest zadowolony to ja tym bardziej! POLECAM I DZIĘKUJĘ PRACOWNIKOM PRZYCHODNI ZA POMOC, CIERPLIWOŚĆ I WSPARCIE 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  M Markiewicz
  M Markiewicz 2020-12-29 12:03

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm TRAGEDIA. Nie polecam nikomu, lepiej pojechać na drugi koniec miasta niż wybrać się do tego „weterynarza”. Bardzo wysoki rachunek – tak, wiem, była to wizyta świąteczna, nie zmienia to faktu, że ceny są kosmiczne czy to w normalny dzień czy święta, szkoda tylko że cena nie odpowiada jakości. Fatalnie udzielona, właściwie żadna pomoc pań „weterynarz”. Brak profesjonalizmu, wiedzy oraz empatii. Panie nie potrafiły nawet poprawnie wykonać zastrzyku pomimo że pies siedział spokojnie, płyn wylądował na futrze czego nawet nie wytarły z pieska. Poza tym, nie informowały nawet co podają dla psa i z jakiego powodu. Widzę po komentarzach, że nie tylko ja mam takie przygody i odczucia co do tego miejsca. Żałuję, że pomimo niskiej opinii na google zaryzykowałam i poszłam w te miejsce.

  Odpowiedź weterynarza (2020-08-17 12:23)
  Szanowna Pani Tak jak Pani napisała,nie udzielono Pani pomocy ponieważ jesteśmy przychodnią dla zwierząt, nie ludzi. W związku z tym na wizycie badamy zwierzę, nie stawiamy diagnoz na podstawie nagrania z telefonu. Zaproponowałam Pani kontakt z fundacją i z karmicielami zajmującymi się odławianiem wolno żyjących kotów. Nasza propozycja została przez Panią zignorowana mimo iż wyjaśniłam Pani podczas wizyty zasadność przeprowadzenia badania klinicznego zwierzęcia( nie telefonu) przed zastosowaniem konkretnego leku.Nie jest Pani lekarzem weterynarii,dlatego rozumiem, że nie posiada Pani odpowiedniej wiedzy na temat leków i obostrzeń w ich stosowaniu.W innej sytuacji byłoby dla Pani jasne,że stosowanie „kropelek” bez uprzedniego zbadania pacjenta czy chociażby stanu rogówki chorego oka, może być zwyczajnie niebezpieczne i skutkować błędem w sztuce lekarskiej.
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Cudna
  Aneta Cudna 2020-12-29 00:05

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Z czystym sumieniem polecam przychodnie. Uratowali mojego psa Wafla chociaż stan był bardzo ciężki. Rozpoznali wadę serca i wdrozli profesjonalne leczenie po którym wrócił do normalnosci. Bardzo dziękuję całej kadrze za opiekę I cenne porady z których na pewno skorzystamy. Bardzo żałuję że jesteście tak daleko bo na pewno Wafel byłby stały pacjentem. Ale dobrze wiedziec ze jest takie miejsce gdzie mozna liczyc na profesjonalne leczenie .
  Źródło opinii: google.com

  Miriam
  Miriam 2020-12-28 13:31

  TRAGEDIA. Nie polecam nikomu, lepiej pojechać na drugi koniec miasta niż wybrać się do tego „weterynarza”. Bardzo wysoki rachunek – tak, wiem, była to wizyta świąteczna, nie zmienia to faktu, że ceny są kosmiczne czy to w normalny dzień czy święta, szkoda tylko że cena nie odpowiada jakości. Fatalnie udzielona, właściwie żadna pomoc pań „weterynarz”. Brak profesjonalizmu, wiedzy oraz empatii. Widzę po komentarzach, że nie tylko ja mam takie odczucia co do tego miejsca, żałuję, że pomimo tego zaryzykowałam i poszłam w te miejsce.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Żanna Grabianowska
  Żanna Grabianowska 2020-12-10 08:50

  140 zł za USG pęcherza kota zapłaciłam
  Źródło opinii: google.com

  Anna Rapińczuk
  Anna Rapińczuk 2020-12-10 08:29

  Po przeczytaniu innych komentarzy najchetniej dałabym mniej niż 0. Do przychodni przychodziliśmy na samym początku adopcji mojego psiaka. Szczepienia,wizyty kontrolne – WYŁUDZANIE tak bym to nazwała pieniędzy, WCISKANIE jakiś badziewnych karm, które akurat mieli na stanie, pouczanie mnie jako właścicielki (rzekomo byłam zbyt zestresowana widząc nieudoloność pseudo lekarki oraz trzesacego się psa) oraz mojego psa, bo uwaga według Pani „weterynarz” pies, który boi się weterynarza jest dziwny i koniecznie powinien iść do behawiorysty no faktycznie może warto pomyśleć,że pies mógł przejsc jakąś traumę? Zero słuchania pacjenta,znieczulica wobec psa. Raz spotkałam się z miłą obsługą w tym miejscu. Jedno wielkie NIE POLECAM. Pani zdecydowanie polecam zmienić zawód,za karę ktoś tam pracuje? SKANDALICZNE miejsce tyle!

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-10 20:49)
  Szanowna Pani, faktycznie była pani kilkukrotnie w naszej przychodni w ubiegłym roku na szczepieniach zgodnie z kalendarzem szczepień szczeniąt oraz …(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Sebastian
  Sebastian Sebastian 2020-12-10 01:01

  CENY Z KOSMOSU (w normalnych godzinach) zrobienie tylko i wyłącznie zastrzyku 48zł
  Źródło opinii: google.com

  Kasia R
  Kasia R 2020-12-07 21:00

  Krytyczne: Czas reakcji, Profesjonalizm Znieczulica! Po 3 tygodniach walki o kotkę postanowiliśmy pomoc jej odejść. Nie chcieliśmy czekać do rana widząc jak się męczy. W środku nocy przyszliśmy z kotką przewracającą się na boki z wyczerpania i cicho miauczącą z bólu. Pani „weterynarz” nadąsana, że jej się przeszkadza w nocy odmówiła nam eutanazji bo nie ma dokumentacji medycznej kotki. Na kota zerknęła jedynie w kontenerze. Nie zaproponowała żadnej innej pomocy. Nie zbadała. Nie zrobiła nic. Odesłała z kwitkiem zrozpaczonego właściciela i cierpiącego kota. Jeżeli „lekarz” nie ma w sobie tyle empatii, żeby ulżyć zwierzęciu, to nie powinien dotykać się do jego leczenia. EDIT: Na odpowiedź „Pani doktor” – na jakiej podstawie chcieliśmy dokonać eutanazji? – Kot nie dożył południa dnia następnego. (ale przecież zdrowy kot!!) Jako właściciele widzieliśmy, że kot zdycha i chcieliśmy ulżyć mu w cierpieniu. Walczyliśmy. Kot nie jadł ponad miesiąc, (przez ten czas zjadła tyle ile przez 1 dzień normalnie po czym i tak kończyło się torsjami) była na lekach które nie podziałały. Eutanazja na życzenie?? To kto ma decydować?? To nie jest widzimisię bo się kotek znudził. Wystarczyło zwierzę zbadać, spojrzeć, żeby ocenić sytuację, ale po co??? Badania krwi były robione, usg było umówione, niestety kotka niedoczekala. To jest empatia i miłość do zwierzęcia, próba pomocy, szczególnie na sam koniec. Niestety w przychodni nie pochylono się nad cierpieniem naszego członka rodziny. Nie pozdrawiam i nie życzę niczego dobrego.
  Źródło opinii: google.com

  Elle XYZ
  Elle XYZ 2020-12-07 15:18

  Uwaga, w tym miejscu naciągają na pieniądze. Na pierwszej wizycie pies zbadany i zalecono antybiotyk przez 5 dni. Tylko że każde kolejne przyjście na zastrzyk liczone jest tak jak pełnopłatna wizyta (ponad 100 zł!), choć żadna wizyta tak naprawdę się już nie odbywa. Wczoraj mój rachunek wyniósł 113 zł, gdzie pies był w gabinecie 5 minut! („wizyta” 103 zł plus lek 10 zł). To jest absolutny skandal, w innych lecznicach nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Chciałam wyjaśnić sprawę telefonicznie, ale dodzwonić się tam nie sposób
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Kotkiewicz
  Magdalena Kotkiewicz 2020-10-15 21:56

  Ilekroć przychodzimy z naszym psem do Przychodni Weterynaryjnej czujemy się zaopiekowani i uspokojeni. Ponieważ komunikacja, leczenie,wizyta absulutnie wszystko powinno zaczynać się od właścicieli zwierząt. I tutaj tak jest. Pracują tu ludzie z pasją, sami posiadający zwierzęta i będący w nich absulutnie zakochani. Do nas- klientów i właścicieli zwierząt zawsze podchodzą z szacunkiem cierpliwością i wiedzą. Tak tu jest wiedza!. Klinikę i tutejszych lekarzy polecano nam już dawno, zanim dołączył do nas pies. Nie wyobrażamy sobie innego miejsca. Tu nie rządzi pieniądz tylko życie i zdrowie zwierząt. Tylko my szanowni właściciele nie bądźmy hipokrytami, jesli decydujesz się na zwierzę ponosisz również i finansowe konsekwencje. Nie ma nic za darmo- no chyba ze jak samemu staniesz w kolejce na NFZ na parę lat..Reasumując z czystym sumieniem polecam to miejsce i lekarzy.
  Źródło opinii: google.com

  kate b
  kate b 2020-10-15 16:22

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Nasza mała sunia Sisi jest pacjentką tej przychodni. Uwielbia Panią Agnieszkę, którą bardzo polecamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi.
  Źródło opinii: google.com

  Adrianna
  Adrianna 2020-10-15 15:10

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Brak reakcji i znieczulica. Właścicielka podnosi głos zmuszając do zabiegów aby naciągnąć człowieka jak tylko się da to samo personel krzyczący napadajacy i chamski. Brak zainteresowania zwierzęciem . Zero powołania. Mój kot nie został nawet dotkniety a od razu usłyszałam że jak nie mam takich funduszy to nie obejrzą kota który spadł z balkonu i prawdopodobnie jest połamany. Powołaniem osób pracujących tam jest dyskusja na temat pieniędzy i odsyłanie do schroniska lub radę która dostałam „zrzekniecie się kota”. zero propozycji rozłożenia na raty kwoty lub chociaż zbadanie wstępne. Wyszłam z Kotem bez żadnej pomocy. Trafilam do wspaniałego człowieka który nam pomógł nie zdarł jak się da rozłożył kwotę na raty w dogodnym terminie i zaopiekował się kotkiem z oddaniem. Polecam klinikę 24 h na trakcie Lubelskim Sfora. Los mam nadzieję że się odwróci od tych osób za takie słowa i podejście oraz karma powróci. Przestrzegam wszystkich aby oszczedzili sobie nerwów i pupilowi nie warci są nawet złamanego grosza.

  Odpowiedź weterynarza (2020-10-15 11:15)
  Szanowna Pani! Dziękujemy za opinię. Nasza współpraca rozpoczęła się już w lipcu, kiedy to oznajmiła Pani na samym początku, że kotki nie będzie szczepić bo Pani nie stać, a kastracje znajdzie sobie Pani cyt:”za darmo”. Już wtedy sugerowałam Pani, że koszty profilaktyki nijak mają się do kosztów w momencie wypadku czy poważniej choroby kota. Zostawiłam to Pani wtedy do przemyślenia. Uważam, że biorąc pod opiekę zwierzę należy zapewnić mu jak najlepszą opiekę, a świadoma decyzja o niezaszczepieniu kota to narażanie jego zdrowia i życia. Dokładnie to miało miejsce wczoraj, kiedy dopuściła Pani do sytuacji, gdzie kot wypadł z balkonu. Rozumiem, że osiatkowanie balkonu i okien traktuje Pani jak wyżej wymienione szczepienia czy kastrację, a raczej domyślam się, że nawet Pani o tym nie pomyślała biorąc pod opiekę kota. Co do wczorajszej wizyty-na samym początku zapytała Pani o koszty i sama stwierdziła, że Pani nie stać gdyż cytuję:”nie wysra Pani 300zł” Następnie zapytała Pani o swego rodzaju NFZ dla zwierząt, będąc przekonana iż taka placówka istnieje. Żądała Pani aby podać adresy placówek, gdzie wyleczy Pani kota za darmo. Zasugerowałam wtedy , że najlepszym rozwiązaniem będzie i dla Pani i dla kota oddanie oddanie go pod opiekę Fundacji czy Schroniska, gdyż zwyczajnie nie jest Pani w stanie zapewnić mu należytej opieki. Kot nie został zbadany bo nie pozwoliła Pani na to, po rozmowie o kosztach odwróciła się Pani na pięcie i wyszłą rzucając tylko, że znajdzie Pani darmową opiekę.Naszą sugestię, że kot będzie cierpiał skwitowała Pani stwierdzeniem, że to nie pierwszy kot i że przecież „to się samo zrośnie”.Co do samego tematu finansów to czy myśli Pani, że laboratorium wykonujące badanie krwi rozkłada płatność na raty w dowolnym terminie? a może wg Pani opinii za aparat rtg również płaci się wtedy kiedy się chce? Czy myśli Pani, że lekarze weterynarii płacą rachunki powołaniem a za zakupy w Biedronce empatią? niestety nie o finanse tu chodzi tylko o to, że Pani w ogóle nie powinna mieć zwierzęcia i pokazała to Pani już na samym początku.
  Źródło opinii: google.com

  sebol YT
  sebol YT 2020-10-15 10:46

  Mój chomik zdechł tam a był tylko trochę odwodniony
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Foszer
  Natalia Foszer 2020-10-15 08:33

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam z czystym sumieniem tą klinikę. Zwierzaki mam od „zawsze” i ciężko było znaleźć empatycznych specjalistów w miejscu czynnym całodobowo (bo w niektórych, cięższych przypadkach potrzebna jest opieka 24h). Obecnie zapisane tam mam 3 kociaki. Robimy tam badania rutynowe, strzyżenie a niedługo usuwanie kamienia nazębnego. Lekarze zawsze traktowali moje maluszki jak swoje (nawet jak jeden wyglądem przypomina Gremlina i sieje postrach :D). Kociaki nie czują strachu a ja jestem spokojna jak któregoś muszę zostawić na dłużej. Czytając niektóre komentarze o wysokich cenach stwierdzam, że nie wszyscy liczą się z tym że pupil czasem może zachorować i wtedy trzeba wydać parę groszy więcej niż za suchą karmę w supermarkecie czy żwirek do kuwety. 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Federowicz
  Magdalena Federowicz 2020-09-15 22:41

  Nie zasługują na ani jedna gwiazdkę, omijać szerokim łukiem. Po przeniesieniu do innego weterynarza leczenie psa poszło szybko, ale i tak prawdopodobnie nie obędzie się bez operacji.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Federowicz
  Tomasz Federowicz 2020-09-15 17:18

  Najgorsza przychodnia w Warszawie naciąganie i jeszcze raz naciąganie gdyby lekarz odp. Podszedł do mojego pieska uniknel byśmy poważnej operacj stawu biodrowego.Odradzam ta przychodnie ma ocena to duze 000 ceny uslugi z kosmosu
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Fajny
  Jacek Fajny 2020-09-15 15:49

  Krytyczne: Jakość, Wartość NIe najlepsza jakość usług. Pierwotna diagnoza całkowicie błędna. Na dodatek poziom cen zupełnie pozbawiony uzasadnienia. Ośmielę się powiedzieć, że tak wysokie ceny (w porównaniu do innych gabinetów) są wręcz niemoralne.
  Źródło opinii: google.com

  Emilia Cierlińska
  Emilia Cierlińska 2020-09-15 09:11

  Dziękujemy za wszystko. Pomimo straty kotka dziękujemy za wsparcie i empatię ♥
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Dąbkowski
  Kamil Dąbkowski 2020-09-15 01:14

  Krytyczne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Ceny z kosmosu ,ostrzegam i nie polecam każdemu ,po nie przespanej nocy udaliśmy się z psem o 5 rano dnia 07.09.2020 do kliniki po leczenie bądź poradę ,za zbadanie psa (temperatura ,osłuchanie, założenie karty) , pobrano 120 zł , nie pamiętam jak się lekarz nazywał ale po czekaniu 5 min przed drzwiami (chyba przeszkodziliśmy w śnie) pan pokwapił się pokazać. W tym samym dniu udaliśmy się po do naszego vet u którego prowadzimy leczenie zapłaciliśmy 70 zł (3 zastrzyki ,kroplówka). Obsługa nie jest adekwatna do ceny, a raczej brak obsługi bo lekarz nie powiedział nam nic więcej niż wiedzieliśmy. NIE POLECAM POWTARZAM !!! Odpowiedź na opinie : drodzy Państwo proszę nie kłamać, gdyż to lekarz uznał że niema sensu jej nic dawać jeśli będzie miała wizytę za parę godzin, nie dostała nawet kroplówki aby wypłukać toksyny, która dostała później, z tego powodu, iż lekarz nie chciał psa stresować, niemam zamiaru więcej prowadzić tej dyskusji ale więcej moja noga tu nie postanie i przestrzegam innych aby do tego miejsca również się nie udawać. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA JESZCZE RAZ!!

  Odpowiedź weterynarza (2020-09-15 09:51)
  Szanowny Panie, „zbadanie psa” nazywamy badaniem klinicznym i tak, jest ono płatne jak każda inna usługa w placówce weterynaryjnej. Dyżur nocny trwa od 22.00 do 8.00 o czym informujemy w kilku miejscach w naszej lecznicy (m.in w poczekalni)jak również o tym, że ceny w trakcie takiego dyżuru są droższe. W przypadku braku zrozumienia tych informacji zawsze można zapytać lekarza o koszt wizyty czy porady.Co do samej wizyty to odmówiliście Państwo podania jakichkolwiek leków argumentując to faktem, że za 3 h jesteście Państwo umówieni do swojego lekarza prowadzącego-pies jest leczony przewlekle. Dyżur nocny służy pacjentom w tzw.nagłych przypadkach.Takich gdzie potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Państwo tej pomocy odmówiliście, zakładając że sama rozmowa z lekarzem będzie bezpłatna. Niestety porada (tym bardziej w nocy) jest usługą weterynaryjną taką samą, jak wspomniane przez Pana „zbadanie psa”. Na tym m.in. polega praca lekarza weterynarii. Pozdrawiamy.
  Źródło opinii: google.com

  Arkadiusz Jankowski
  Arkadiusz Jankowski 2020-08-17 10:18

  Wspaniali ludzie oraz bardzo szybka i profesjonalna pomoc w kryzysowym momencie. Dobrze, że jest takie miejsce.
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Maciążęk
  Sebastian Maciążęk 2020-06-28 10:52

  Zależy im tylko na pieniądzach właścicieli zwierząt .
  Źródło opinii: google.com

  Marcin O.
  Marcin O. 2020-06-19 15:16

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm, Wartość Nie pierwszy raz tu byłem, ale znowu się zawiodłem. Nie informują co podają zwierzakowi. Zastrzyk wykonany bardzo nieprofesjonalne, sam nie widziałem kiedy drugi „lekarz” się zakradł od tyłu do zwierzaka i go przestraszył. Poprzednio nie potrafili policzyć ile dać tabletki na wagę ciała… masakra. Nie wszyscy są niekompetentni co tam pracują, ale za taką loterię nie – dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Papis
  Magdalena Papis 2020-06-14 22:20

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm Bardzo sympatyczna załoga z podejściem do zwierząt. Dziękuję za pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Eliza B
  Eliza B 2020-06-14 21:01

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Ci lekarze uratowali życie mojego psu i na pewno nigdy tego nie zapomnę! Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim pracownikom, zarówno lekarzom, jak i technikom za pomoc i zaangażowanie. Szczególne podziękowania dla dr Jagody Banach i dr Lidii Mierzejewskiej, a także techników Mateusza, Pauliny i Sebastiana. To są ludzie z powołaniem i cudownym empatycznym podejściem do zwierząt. Mój pies trafił do lecznicy w trakcie największych obostrzeń panującej pandemii, zachorował nagle i mocno. Byliśmy w lecznicy codziennie – kroplówki, antybiotyki, badania krwi, USG – wszystko miało sens. Właściwa diagnoza, szybkie reakcje na jego zmieniający się stan i plan leczenia sprawiły, że mimo ciężkiej choroby, która będzie mu towarzyszyć już do końca życia, Rufus czuje się świetnie i jest w bardzo dobrej formie. Oczywiście kontynuujemy leczenie w Przychodni Witolińskiej, robimy profilaktyczne badania i trzymamy się wszystkich zaleceń 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Tuleja
  Katarzyna Tuleja 2020-06-14 16:17

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Witolinska to jest takie miejsce, w którym RATUJE się zwierzęta. To one są tu najważniejsze. Wielki profesjonalizm. Nasz Kot otrzymał na nocnym dyżurze kompleksowa, natychmiastowa pomoc a my ogromne wsparcie. Dziękujemy
  Źródło opinii: google.com

  Przemysław
  Przemysław 2020-06-14 16:05

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Wspaniała lecznica i świetni lekarze. Mam psa i dwa koty – wszystkie leczone są w Przychodni Witolińskiej od lat. Tak samo zwięrzęta mojej mamy i siostry. Mimo, że mieszkam w centrum i mam sporo lecznic w okolicy, zawsze jeżdżę do nich. Szczególnie polecam Dr Jagodę i dr Lidię – profesjonalne, zawsze opanowane, potrafią uspokoić i wytłumaczyć po ludzku nawet najbardziej skomplikowane medyczne kwestie. Ale przede wszystkim są to po prostu wspaniałe osoby – uprzejme, ciepłe i kochające zwierzęta. Mam do nich ogromne zaufanie i wszystkim polecam tą lecznicę.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Matosek
  Łukasz Matosek 2020-06-06 14:22

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Mój pupil dostał wstrząsu anafilaktycznego. Była to ostra reakcja uczuleniowa na krople przeciw kleszczom. Diagnoza postawiona została właściwie. Weterynarz podszedł profesjonalnie, cierpliwie i z sercem do pacjenta. Zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Alicja W
  Alicja W 2020-06-06 00:11

  Krytyczne: Czas reakcji Nie dałabym im żadnej gwiazdki, bo nie udzielono mi pomocy. Razem z partnerem opiekujemy się dzikimi kotami z działek na Siekierkach. Dziecko naszego ulubionego dzikiego kotka dostało najprawdopodobniej kociego kataru. Tłumaczyłam p. weterynarz, że mały ma 3 tygodnie i nie mogę go odłączyć od matki, a sama matka obcej osobie w obcym miejscu na nic nie pozwoli. Pokazałam filmik z zaropiałymi oczami kotka. Odmówiła mi pomocy, bo cytuje: musi go zobaczyć nie postawi diagnozy na podstawie filmiku i może istnieć konieczność wykonania iniekcji. Poszłam do innego weterynarz był bardziej wyrozumiały i dał nam kropelki. Od razu się zorientował, że wizyta w gabinecie będzie zbyt dużym i niepotrzebnym stresem dla kociaka i jego mamy. Po jednym dniu zakraplania małemu kropli oczka są czyste, nie ma ropy. Odradzam korzystanie z usług tego gabinetu. Sprawy tak nie zostawię, bo odmówiono pomocy małemu kociakowi, za którą oczywiście bym zapłaciła jak za normalną wizytę. Skieruje pismo do urzędu dzielnicy Warszawa-Praga Południe, w którym poinformuję o zaistniałej sytuacji.
  Źródło opinii: google.com

  Anna S. 2022-07-30 11:27

  Kociego kataru nie wyleczy się tylko kropelkami, szczególnie u malucha. Potrzebny jest antybiotyk, ale przecież Państwo wiedzą lepiej. Rozumiem, że zakraplanie maluchowi kropli do oczu się udało, ale złapanie go i przywiezienie do kliniki już nie? Nie wolno kociaka oddzielać od matki nawet na chwilę? Wiec kociak ma zostać z mamą na działkach na zawsze i tworzyć kolejną bezdomność? A dlaczego kotka nie jest wysterylizowana? To ma być opieka? Sterylizacja bezdomnych i wolnożyjàcych zwierzàt jest obowiązkiem karmicieli
  Zofia Stoberska
  Zofia Stoberska 2020-06-05 21:16

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Nie wystawiam często opinii, ale w tym przypadku chciałam bardzo pochwalić i polecić Przychodnię Weterynaryjną Witolińska. Obsługa jest zawsze na wysokim poziomie, lekarze mili, rzetelni, kompetentni a co najważniejsze sfokusowani na moim psie, którego traktuję jak członka rodziny i jego zdrowie jest dla mnie bezcenne. Z zaskoczeniem czytam negatywne opinie z kontestowaniem cen na czele. Przyjeżdżając w nocy do przychodni w celu wyrobienia paszportu psu (na ostatnią chwilę w dniu wyjazdu) nie oczekiwałam, że zapłacę przysłowiowe „5zł”. Zdaję sobie sprawę, że lecznica czynna 24h ma wyższe opłaty i nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie, bowiem w innych przychodniach działających całą dobę również ceny są wyższe. Wystarczy przed wizytą spytać o ceny- to nic nie kosztuje. Jeśli jest dla mnie za drogo to szukam gdzieś gdzie jest taniej-proste. Dla mnie jest drogo, dla innego Klienta jest tanio i na odwrót- dlatego uważam, że wypisywanie opinii dotyczących wysokości cen jest bezsensowne, krzywdzące, niemiarodajne, albowiem każdy ma inną zasobność portfela i takie opinie nic nie wnoszą. Dla mnie jako Klientki tejże Przychodni liczy się wiedza lekarzy, trafne diagnozy, życzliwość. Z czystym sumieniem polecam Przychodnię „Witolińska”.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Lewandowski
  Piotr Lewandowski 2020-06-05 19:28

  Pojechałem po krew dla psa, niestety na miejscu okazało się, że weterynarz już podał krew dla pieska więc na marne jechałem. Miałem problem z telefonem a weterynarz podobno nie mógł się dodzwonić. Pomimo tego wiedział, że jestem w drodze po krew i mógł chwilę poczekać. W ten sposób doliczono mi również za transport krwi, którą mogłem przywieźć sam. Do tego ceny i naliczanie za usługi w tej przychodzi są kosmiczne. Nie dość, że płaci się za usługę 120 zł to dokładamy za założenie wenflonu 60 zł, za podłączenie kroplówki 40 zł za zrobienie 3 zastrzyków 30 zł, 70 zł za pobranie krwi( nie badanie) czyli usługa nie obejmuje tych wszystkich zabiegów, to ja się pytam czym jest sama usługa? Dodam, że te ceny które zamieściłem to ceny podłączenia czy założenia a nie produktów samych w sobie. Po zsumowaniu ceny usługi i pozostałych które podałem oraz leków tworzy się niezła kwota. Leki, które dostał pies kosztowały po ok. 2-5 zł ale doliczenie całej „oprawy” sprawiło, że płaciłem po 400 do 600 zł za wizytę. Ceny naprawdę szokują a do tego lekarzy trzeba ciągnąć za język, są niezbyt mili. Personel rano był bez maseczek i słabo przestrzegał zaleceń. Kiedy wyraziłem swoje wątpliwości wobec tego wszystkiego usłyszałem tylko : „nie podoba się to proszę zabrać psa”. Więc zabrałem i udałem się do innego weterynarza.
  Źródło opinii: google.com

  Kamilla Rezmer
  Kamilla Rezmer 2020-06-05 18:02

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Uwielbiam tą klinikę . Za wiele mogłabym podziękować . Pełen profesjonalizm , zaangażowanie i co ważniejsze bardzo duża empatia do zwierzaków . Polecam bardzo .
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Kotlengaa
  Kasia Kotlengaa 2020-06-05 17:00

  Pozytywne: Czas reakcji Bylismy przed 1 w nocy z 4 miesięcznym pieskiem u którego podejrzewaliśmy, że ma kleszcza. Nie dość, że kleszcz został sprawnie wyjęty to otrzymaliśmy cenne porady do których sie zastosujemy. Cena wyższa ale to normalne przy usłudze o tej porze.
  Źródło opinii: google.com

  Damian Wojciechowski
  Damian Wojciechowski 2020-06-05 16:59

  Pozytywne: Profesjonalizm Doktor Jagoda jest niezastąpiona. Serdecznie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Halina Mary Moncka
  Halina Mary Moncka 2020-06-05 15:08

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Bardzo sympatyczna i profesjonalna załoga. Mam do nich zaufanie.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Skowron
  Krzysztof Skowron 2020-06-05 15:08

  Pozytywne: Profesjonalizm Super profesjonalna klinika. Zwierzęta leczone bezstresowo. Ceny adekwatne do obsługi i nie wygórowane. Klinika przyjazna dla zwierzaków i ich opiekunów. Doktor Agnieszka oddała by serce zwierzakom. Polecam wszystkim.
  Źródło opinii: google.com

  Mr Devid
  Mr Devid 2020-06-05 10:41

  Czytając opinie nie ciekawie poza cenami wiadomo że ceny będą większe bo weterynarz 24h a zdrowie psa nie gra ceny bo jeżeli zwierzę uważa się za członka rodziny to cena nie gra roli za jego zdrowie c…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Krasnodebska
  Agnieszka Krasnodebska 2020-06-05 09:09

  Nie polecam. Ceny z kosmosu. Przyjechałam z gorączkujacym 7-tygodniowym kociakiem. Za podanie zastrzyku zapłaciłam 171 PLN. Dostałam jeszcze zalecenie, żeby przyjść kolejnego dnia. Dodam, że za taką samą wizytę zapłaciłam u weterynarza na Poligonowej 35 PLN. Rozumiem, że była 22 (chociaż na rachunku mam 21.29), rozumiem, że niby ostry dyżur i trzeba dopłacić ale 140PLN??? O czystości i zapachu w lecznicy nie będę się wypowiadać. W niedzielę rano kot miał temperaturę powyżej 41°. Pojechałam do innej lecznicy, dyżur niedzielny. Kroplowka, antybiotyk, leki osłonowe, leki na obniżenie temperatury. I rachunek 41 PLN. Do tego uśmiech, czego ma Łukowskiej także brakuje. Unikać i omijać wielkim łukiem.
  Źródło opinii: google.com

  Gabrysia Witosińska
  Gabrysia Witosińska 2020-06-05 08:11

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam! Odbyte wizyty w bardzo dobrej atmosferze, rzeczowa pomoc i porada. Piesek po wizytach spokojny. Szczególnie polecam doktor Agnieszkę „zaklinaczkę psów” Wielkie serce dla zwierząt!
  Źródło opinii: google.com

  Beata Kuczewska
  Beata Kuczewska 2020-06-05 00:05

  Pozytywne: Profesjonalizm Świetna Pani weterynarz. Pani Agnieszka pomogła mojemu zwierzakowi. Dobre podejście do psów-seniorówWielkie serducho
  Źródło opinii: google.com

  Teresa
  Teresa 2020-05-25 08:25

  Nie polecam! Ceny w tej przychodni są szokujące! Płacimy cenę za usługę, która jest najwyższa z jaką miałam do czynienia a do tego dolicza a jest cena za pobranie krwi (u mnie 70zł), za założenie wenflonu(60 zł), za zastrzyki, za przetoczenie krwi(120zl) plus użyte leki i materiały. To jest kosmos! Do tego osłabiony pies podczas przestaną krwi leżał w klatce na korytarzu na dwóch starych kocach, gdzie ciągle ktoś otwierał drzwi przechodził. Zero spokoju ani warunków. Za takie pieniądze jakie tam wydałam pies powinien mieć hotelowe warunki. Lekarze bardzo nieuprzejmi, oschli, nie informują dokładnie o podawanych lekach, zachowują się jak służbiści. Takie weterynaryjne ZOMO.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Rafał Wójcik
  Rafał Wójcik 2020-05-14 21:04

  Zaraza w toku więc przyjmują tylko Ci co pracują z powołania. Zwłaszcza w nocy. Bardzo dobra diagnoza, postawili mi psa ma nogi po babeszjozie. Lekarz cierpliwy, normalny, młody chłopak. Wyjaśni i wytłumaczy co i jak. Bardzo dobre podejście do zwierząt, wizyta zero stresu. Tanio nie jest, co nie znaczy że nie uczciwie – za dobrą usługę trzeba uczciwie zapłacić. Tym bardziej, że czytając opinie, zapytałem jaki będzie koszt. Otrzymałem pełna odpowiedzi ile i za co i z czego mogę zrezygnować, bo jest opcjonalne. Na koniec usługi paragon zgodnie z umową. Wiec nie wiem w czym problem. Cena nie pasuje to nie korzystam. A jak się nie pyta, bo nie wypada, to się potem placi tyle ile wyjdzie. Bo nie wypada nie zapłacić. Jeśli chodzi o doliczenie do ceny za wizytę nocna to gabinet jest obklejony informacją, że doliczają dodatkową opłatę za porę nocna i świąteczna. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Szyszkowata Szyszka
  Szyszkowata Szyszka 2020-05-14 14:52

  Duzy plus ze sa 24 na dobe i właściwie na tym sie kończą pozytywy, ceny wysokie, robią tak, żeby na jednej wizycie sie nie skończyło a przeciez finanse nie sa z gumy zwlaszcza w tych czasach. Ostatnio bylismy z moim zwierzakiem prawie codziennie, nawet nie zajrzeli kotu w uszy chociaz od zawsze miala z nimi problem, wydalismy mase pieniędzy a nawet nie zrobili ogolnego przegladu stanu zdrowia kota !
  Źródło opinii: google.com

  Remigiusz C.
  Remigiusz C. 2020-05-14 08:14

  Witam. Co do podejścia do zwierząt nie będę się wypowiadał, bo na razie nie było większych problemów, ale do cen, a raczej dodatków, już mogę coś powiedzieć. Wszyscy wiemy, że leczenie weterynaryjne nie należy do najtańszych, ale są sposoby, aby coś jeszcze od klienta/pacjenta wyciągnąć przy okazji. Poszedłem wczoraj po lek (stały) dla mojego kota (30 malutkich tabletek prawie 36 PLN) i dodatkowo została mi naliczona opłata za odkażanie pomieszczeń, w sumie „niewielka” niespełna 11 PLN (dokładnie 10.77-), ale dlaczego? Na Pana w fartuchu natrafiłem przed lecznicą z telefonem przy uchu i z mazidłem w ręku. (mazidło do napisania na szybie drzwi hasła związanego ze Strajkiem Kobiet). Zapytał grzecznie, czego sobie życzę i po krótkiej rozmowie wszedł do lecznicy. Przyniósł terminal i lek, sam otwierając drzwi. Nie dotknąłem żadnego przedmiotu (klamki), nie wchodziłem do środka, stałem w sporej odległości od drzwi, na zewnątrz. Nie dotknąłem terminala (karta zbliżeniowa), czyli zostałem obsłużony poza lecznicą. Ja rozumiem, że jest epidemia i nie miałbym ŻADNYCH, podkreślam ŻADNYCH pretensji, gdybym wchodził do środka, dotykał klamek, podłogi, czy przyniósłbym kota na badanie , wiadomo trzeba po mnie odkazić. Po telefonicznym zadaniu pytania o zasadność opłaty dodatkowej moja żona usłyszała, że kartka jest. Nie wiem, ja jej nie widziałem, bo jak wcześniej pisałem Pan malował napis na szybie drzwi i mógł zasłonić tę kartkę, a jak nawet bym ją widział, to do głowy by mi nie przyszło, że zapłacę tę dodatkową opłatę nie wchodząc do środka. 11 złotych to niedużo, ale pomnożone daje już porządny zastrzyk pieniężny. No cóż nasze portfele i w takiej sytuacji stały się dodatkowo ofiarami epidemii, a zawsze to mniejsze koszty dla lecznicy, czyli zysk. Na koniec, skontaktowałem się z Rzecznikiem Praw Konsumentów, który stwierdził, że w takim przypadku opłata została pobrana niesłusznie i mogę złożyć skargę. Nie będę tego robił, ale czy warto przenosić koszty odkażania pomieszczeń na klientów/pacjentów narażając na szwank „dobre” imię lecznicy?
  Źródło opinii: google.com

  Justyna
  Justyna 2020-05-11 11:48

  Po każdej wizycie obiecuję sobie, że już nigdy nie zaniosę tam zwierzaka ale w nagłych wypadkach po prostu nie ma wyjścia. Ta przychodnia to zło konieczne. Ceny usług odwrotnie proporcjonalnie do jakości opieki nad zwierzętami. Drogo i beznadziejnie, ludzie z kosmosu dla których liczy się tylko kasa. Omijać szerokim łukiem.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Adrian Polko
  Adrian Polko 2020-03-19 15:23

  Bardzo dziękuję za pomoc i absolutne zaangażowanie o każdej porze dnia i nocy. Leczenie Erika było ciężkie i długofalowe ale dziś mogę śmiało stwierdzić że dzięki temu ile czasu i serca zostało włożone w terapię nasz ukochany pupil odzyskał zdrowie i przede wszystkim dostał drugie życie. Brakuje słów żeby opisać wdzięczność.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Koźlinka
  Beata Koźlinka 2020-03-19 09:51

  Najlepsza przychodnia na jaką można trafić. Faktycznie czytam te posty poniżej i zastanawiam się o co chodzi bo my korzystamy z Witolińskiej od lat i wszyscy nasi znajomi również i każdy chwali. Ale jak nie wiadomo o co chodzi… no właśnie $$$ 🙂 a ja powiem tak Panie wykonują swoją pracę a raczej pasję bo to się daje odczuć na miejscu z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nigdy się nie zawiodłam.
  Źródło opinii: google.com

  M L
  M L 2020-02-28 08:16

  Tragiczna obsługa! O wszystko trzeba pytać, ale nawet na zadane pytania często nie uzyskuje się odpowiedzi np. Na pytanie „Z czego mogą wynikać złe wyniki badań krwi?” ,dostałam jako odpowiedź sarkastyczne „nie wiem”. Pani właścicielka niekulturalna, usługa nieprofesjonalna i jak w większości komentarzy już zostało wskazane ,naciągają jak mogą. Pani policzyła za usługę odrobaczania, choć na psa nawet nie spojrzała. Niestety już po raz kolejny nie zaufam , choć młodzi lekarze są naprawdę bardzo mili i widać u nich chęć pomocy.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Zakrzewski
  Michał Zakrzewski 2019-12-31 21:22

  Najlepsza klinika w mazowieckim ‼‼ Jeszcze nigdzie nie spotkałem tak życzliwego podejścia i tak wielkiego serca każdej z pracujących tam osób (no chyba, że w Grudziądzu, ale to już Kujawsko-Pomorskie 🤗). Nasza Arri uwielbia tam wracać, po tym jak zespół z witolińskiej wyprowadził ją ze śmiertelnej parwowirozy, na kolejnych wizytach wchodzi jak do drugiego domu. Co do cen, ja się wypowiadać nie będę, bo u nas wszystko jest 3 razy droższe (Arri to dog niemiecki). Ale jeżeli właściciel zwierzęcia patrzy na ceny, a nie na super specjalistów i mega podejście… to czy to dobry właściciel ? Pozdrawiam Zespół z Witolińskiej ‼🤗
  Źródło opinii: google.com

  Przemysław . . .
  Przemysław . . . 2019-12-31 14:22

  Weterynarze(tak się zwą), nie potrafią postawić diagnozy, pies dostał przy nich padaczki(potwierdzone dalej) lecz oni wciąż diagnozowali $, prócz właścicielki klinika warta zeru(osiedlowa opinia), nie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Gwiazda
  Piotr Gwiazda 2019-12-31 00:02

  Masówka, aby jak najszybciej obsłużyć, szczepienie psa bez wyjaśnień dlaczego 3 zastrzyki, trzeba się o wszystko dopytywac.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Ziemczyk
  Karolina Ziemczyk 2019-11-11 18:44

  Przychodnię Witolińska polecam za podejście do zwierzaków, życzliwość personelu i ogólnie przyjazną atmosferę nawet gdy tak jak w moim przypadku właściciel pupila jest bardzo zestresowany. Wzorowo nam pomogli i wyciągneli Cezara z opresji zdrowotnej. Dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  Laura Stępień
  Laura Stępień 2019-11-11 15:08

  Bardzo przyjazna przychodnia(a trafiłam do niej w zasadzie z przypadku). Trafna i szybka diagnoza. Dostałam także bardzo dużo info. dotyczących opieki nad przypadłością mojej Puśki. Sunia od razu po wdrożeniu zaleceń czuje się znacznie lepiej. Dziękuję za pomoc i Polecam 😉
  Źródło opinii: google.com

  Klaudia Tkaczyk
  Klaudia Tkaczyk 2019-11-03 11:13

  Zdecydowanie najlepsza klinik w mieście. Przychodzimy tu już z trzecim naszym pupilem od lat i nigdy się nie zawiedliśmy. Panie mają świetne podejście do psiaków. Mój Max i Fifi tylko tutaj dają sobie cokolwiek zrobić 🙂 Wzorowe traktowanie zwierzaków i wiele empatii a także zangażowania którego doświadczyliśmy przy leczeniu naszej starszej suni Agatki. Właśnie dzięki takiemu prowadzeniu mimo ciężkiej choroby Agatka po zdiagnozowaniu i skutecznym leczeniu żyła jeszcze 4lata gdzie inni nie dawali nawet roku. I dożyła sędziwego wieku. Dlatego właśnie z Maxem i Fifi też wybieramy Witolińską gdyż mamy pełne zaufanie.
  Źródło opinii: google.com

  monika moni
  monika moni 2019-09-12 23:52

  przemily pan doktor na nocnym dyżurze profesjonalizm i spokoj ♡
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Michalski
  Paweł Michalski 2019-09-12 11:33

  Najgorsza i chyba najdroższa lecznica w jakiej kiedykolwiek byliśmy z psem. W niedziele doliczają 60zł za dzień świąteczny. Obsługa bardzo opryskliwa i pyskata no i ceny z kosmosu. Zdecydowanie nie po…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Ziemba-Duda
  Agnieszka Ziemba-Duda 2019-09-12 11:33

  Od dawna leczę koty w lecznicy Witolińska. Jesteśmy zadowoleni. Byłam już u wielu lekarzy w tej lecznicy, gdyż mój kot wymaga stałej opieki. Zawsze kot traktowany jest z dużą uwagą. Koty zostawały także na noc pod tlenem. Pani doktor Łukasiewicz leczy moje zwierzęta od lat. Moje koty są pod bardzo dobrą opieką. Nawet jeśli trafiam do lekarza, który nie prowadzi mojego zwierzaka, widzę duże zainteresowanie i zaangażowanie. Lecznica leczy także zwierzęta bezpańskie. Zazwyczaj jest tam bardzo wielu pacjentów.
  Źródło opinii: google.com

  Wiktoria Czarnecka
  Wiktoria Czarnecka 2019-06-05 10:10

  Nie polecam.Zamkneli moje 3 koty w ciemnej piwnicy , obsikane ,pokrwawione .Nie dość tego po obcinali kotom po pół lewego ucha.A Pani weterynarz powiedziała tyle:,,taki jest wymóg” , nie oszukujmy się jakby miała serce nie zrobiła by im takiego świnistwa przecież nikt tam nie przychodzi i nie sprawdza czy po każdym kocie zostało kawałek ucha, bez przesady.A jeżeli robi się coś takiego to właściciel kotów powinien być poinformowany ,Ja nie zostałam poinformowana bo w życiu nie oddałabym tam kotów.Dlaczego im obcieli uszy ? Koty poszły na kastracje i sterylizacja jeżeli jest to dotowane przez urząd gminy każdemu kotu odcinają pół lewego ucha po to aby oznaczyć w ten sposób koty,zrobię wszystko aby do waszej przychodni nie przyszedł nikt wy ZWYRODNIALCE !!!
  Źródło opinii: google.com

  Basia Klementynowicz
  Basia Klementynowicz 2019-05-30 20:11

  Jestem wdzięczna Pani dr Banach za uratowanie mojego psa po potrąceniu samochodem. Błyskawiczna reakcja, odpowiednio dobrana metoda pomocy sprawiły, że mój pies dochodzi już do siebie po tym traumatycznym wydarzeniu i wszystko wskazuje na to, że niedługo będzie biegał ze mną na spacerach jak dawniej . Dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  julia21ish julia21ish
  julia21ish julia21ish 2019-05-17 11:16

  NIE POLECAM!! Bylam z pieskiem, pani doktor ma dość olewcze podejscie. Pozatym powiedziano mi inna cene za zastrzyki przez tel a w praktyce wyszlo o 100zl wiecej. Ceny z kosmosu!!
  Źródło opinii: google.com

  Adam Szłyk
  Adam Szłyk 2019-05-09 11:27

  Z nieukrywaną wdzięcznością pragnę stwierdzić, że pani Jagoda Banach jest niezwykłym specjalistą. Poznałem Panią Doktor rok temu podczas bardzo szybko postępującej nietypowej anemii mojego owczarka niemieckiego, Foxa. Pani Doktor zajęła się nami z całym oddaniem i zaangażowaniem. Począwszy od pełne diagnostyki, przez dokładne i szczegółowe badania laboratoryjnych, USG, RTG konsultacje z cały zespołem i nietylko. Mam pełne zaufanie do Pani Doktor i całej kliniki. Stan zdrowia Foxa jest już stabilny i dobry. Doktor Jagoda Banach to najbardziej oddany zwierzakom LEKARZ i CZŁOWIEK jakiego znam.
  Źródło opinii: google.com

  Edyta Michalska
  Edyta Michalska 2019-05-09 07:58

  Byłam dziś ze swoją sunią z podejrzeniem że ma kleszcza, przez telefon poinformowano mnie ze koszt to 20 zł za wyjęcie. Na miejscu okazało się że to był poprostu kawałek ziemi pani zmierzyła temperature usunęła kawałek ziemi z suni i policzyła za to 50 zł poprostu śmieszne bo to nawet nie była wizyta jak wydrukowala paragon 50 zł za wizytę na której nawet nie spojrzała czy sunia ma jakieś kleszcze co kolwiek tylko to co ja pokazałam I zmierzyła temperature nie polecam! Zżerać z ludzi tyle pieniędzy za nic poprostu śmieszne jeśli chcecie wydać kasę za nic tak naprawdę to zapraszam tam. Ogólnie nie polecam I napewno już nie zawitamy tam naciagacze!
  Źródło opinii: google.com

  Ka Ro
  Ka Ro 2019-04-14 12:18

  Nie polecam. Podawanie antybiotyku z byle powodu. Rząd pomyłek i błędów. Brak słów skruchy. Nie.
  Źródło opinii: google.com

  Bartosz Mazur
  Bartosz Mazur 2019-04-04 22:15

  Sprawnie i do celu.Pomoc fachowa, zespół lekarzy sympatyczny.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Strzeszewski
  Tomasz Strzeszewski 2019-04-04 16:31

  Polecam przychodnie fachowa przychodnia szczególnie Pani dr Agnieszka profesjonalista lecze u niej moje kochane zwierzaki już od lat polecam
  Źródło opinii: google.com

  Mike
  Mike 2019-04-04 15:23

  Jakaś totalna pomyłka. Ceny z kosmosu. Za pobranie krwi 45zł! Gdzie normalnie kosztuje to ok. 20zł. Omijać z daleka
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Gruszczyńska
  Paulina Gruszczyńska 2019-04-04 15:16

  Świetne podejście, od razu widac ze pracownicy kochają zwierzęta. Zglosilam sie w niedzielny wieczór z psem z gleboką raną na szycie… przyjeci zostalismy od razu. Po wybudzeniu pieska dostalismy telefon ze piesek czuje sie dobrze i czeka na odbior, wszystkie wytyczne rzeczowo podane.Jak na wizytę niedzielną nie kosztowalo to wiele. Na nastepny dzien dostalismy nawet telefon z zapytaniem jak piesek sie czuje ,gdyz mielismy przyjechac na zastrzyk( zrobilismy go jednak juz u weta po sasiedzku). U naszego weta bardzo pochwalili szycie. Piesek czuje sie super , BARDZO dziekujemy !! Bardzo polecam tą przychodnię, swietne podejście! Oby tak dalej!
  Źródło opinii: google.com

  Elwira Matczak
  Elwira Matczak 2019-04-04 12:23

  Najlepsza klinika weterynaryjna jaką sobie tylko mozna wyobrazić. Od lat przychodzimy tu z naszymi pupilami i zawsze możemy liczyć na profesjonalną i życzliwą pomoc. Nawet w nocy o północy są w stanie pomóc. Dr Banach i doktor Lidia Mierzejewska to weterynarze z ogromnym sercem do zwierząt i pasją do wykonywanego zawodu. Nie raz uratowały moje pupile a także zwierzaki moich znajomych z niejednej opresji. W moim odczuciu zarówno klinika jak i personel a także podejście do zwierząt godne są najwyższych wyrazów uznania.
  Źródło opinii: google.com

  Ola Chojnicka
  Ola Chojnicka 2019-04-04 07:31

  Fantastyczna lecznica ze wspaniałym lekarzem. Polecam Panią Doktor z całego serca! 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało!!! Doktor Banach to cudowny lekarz i człowiek, a raczej Anioł!! Nigdy nie spotkaliśmy lekarza o tak ogromnej wiedzy, doświadczeniu, empatii i zaangażowaniu w proces leczenia! Dzięki Pani Doktor nasz Jackie wciąż jest z nami!! U naszego pieska pupila rozpoznano anemię hemolityczną. Niestety, mimo wdrożonego leczenia i kolejnych transfuzji było coraz gorzej, kolejni lekarze weterynarii rozkładali ręce. Właściwie byliśmy pogodzeni z sytuacją. Drogą pantoflową z polecenia dowiedzieliśmy się o Pani Doktor Banch. Praktycznie bez wielkich nadziei przyjechaliśmy do Pani doktor. Dzisiaj nasz Jackie jest jak nowo narodzony! Biega, skacze i szaleje jak dawnej! Nie ma słów, którymi moglibyśmy wyrazić Doktor Jagodzie wdzięczność! Przez całe leczenie cierpliwie nam wszystko tłumaczyła, zawsze była bardzo wyrozumiała, gotowa służyć swoją wiedzą o każdej porze dnia i nocy! Zazdrościmy naszemu psiakowi, że ma takiego lekarza!! Pani Doktor!! Dziękujemy z całego serca!!!! Nigdy nie spotkaliśmy na swojej drodze takiego lekarza!! Z taką wiedzą i jednocześnie tak serdecznego, przystępnego i skromnego!
  Źródło opinii: google.com

  Michał Jóźwiak
  Michał Jóźwiak 2019-04-04 00:11

  Zdecydowanie nie polecam. Za pobranie krwi i zastrzyk 165zł bo pacjent był „trudny”. Zdaje się że od tego tam jesteście żeby takich pacjentów obsługiwać! Zdzierstwo w bialy dzień! Dodatkowo dwójka weterynarzy nie potrafiła pobrać krwi. Potrzebne były 3 igły. Najgorszy weterynarz u jakiego kiedykolwiek byłem.
  Źródło opinii: google.com

  Psiara 2020-03-20 20:02

  Ja również 😡😡😡
  Katarzyna Rychlińska
  Katarzyna Rychlińska 2019-02-27 23:52

  Pani Doktor Banach jest najlepszym weterynarzem u jakiego byłam z moim 11 letnim wilczurem.Trafiłam do tej przychodni z polecenia i wreszcie udało się zdiagnozować przyczynę problemów pokarmowych mojego psa. W żadnej innej lecznicy nikt nie potrafił nam pomóc. Jaka to ulga patrzeć jak mój pies wreszcie się nie męczy. Z racji tego jeszcze raz Baaardzo dziękuję Pani Doktor i polecam tą przychodnię wszystkim właścicielom czworonogów;)
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Maciaszczyk
  Agnieszka Maciaszczyk 2019-02-27 22:19

  Polecam przychodnię, zarówno mój pies – cukrzyk jak i koty otrzymały doskonałą opiekę. Miły personel, w każdej chwili można skontaktować się z lekarzem, jeśli jest taka potrzeba. Poza tym pracują tu pasjonaci i fachowcy, co jest bardzo cenne.
  Źródło opinii: google.com

  Anita Plich
  Anita Plich 2019-02-27 16:13

  Rzetelnie przeprowadzone badanie, pełna kompetencja i zaangażowanie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą przychodnię. Wyniki badań szczegółowo omówione. Atmosfera niestresująca dla mojego psiaka;)Jestem wdzięczna za tak profesjonalne podejście, opiekę i okazane serce dla mojego psa. Pozdrawiam i dziękuję;)
  Źródło opinii: google.com

  jarek jarek
  jarek jarek 2019-02-27 13:58

  Wszystko ok. Fachowa i pomocna dłoń pracujących tam lekarzy…polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Lukomska
  Natalia Lukomska 2019-02-27 11:16

  Nie polecam. Byłam z kotkiem na nocnym dyżurze z powodu ucha. Pani owszem wyjęła z ucha co trzeba, ale w dużej ilości zakroplila Oridermyl nie informując mnie jak bardzo jest toksyczny jesli kot go zlize. Uszy byly cale mokre od masci, kot zlizal jej część. Nie zostalam ostrzeżona żeby zwrócić uwagę na kotka i zapobiec zlizywaniu. Kot obecnie jest mocno zatruty, ma silne wymioty, rozwolnienie w skutek zapalenia zaladka oraz jelita grubego. Jest pod obserwacja tym razem progesjonalnego weterynarza, gdyz jest zagrożenie niewydolności nerek i/lub wątroby. Do tego podczas wizyty w sali byl duzy pies, którego moj kot panicznie sie bal. Po zwróceniu przeze mnie uwagi, Pani to zignorowala. Omijac szerokim łukiem to miejsce, a zwlaszcza Pania z ciemnym włosami.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Wolińska
  Magdalena Wolińska 2019-02-27 10:41

  Zdecydowanie polecam lecznicę.Opieka na najwyższym poziomie.Panie lekarki z dużą wiedzą i empatią.Szczegolnie polecam dr Lidię,dr Agnieszkę i dr Karolinę.Jesli leczyć zwierzęta to tylko tam .
  Źródło opinii: google.com

  Piotrek Piotrek
  Piotrek Piotrek 2019-02-27 00:37

  Miły fachowy oddany swojej pracy zespół weterynarzy który z wielką pasją do naszych pupili ďba o ich zdrowie przez 24h. Polecam tą klinikę.
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Bistyga
  Sylwia Bistyga 2019-01-22 10:14

  Polecam przychodnię doktor Jagody Banach wszystkim znajomym od lat. Pani doktor to zawsze uśmiechnięta, ciepła, przesympatyczna osoba, która kocha zwierzęta, kocha to co robi- przez co jej praca to pasja, odczuwało się to w każdym momencie wizyty. Pani doktor posiada bardzo dużą wiedzę, ma indywidualne podejście do każdego zwierzęcego pacjenta, w trakcie wizyty skupiona w 100%. Nie żałuje swojego czasu na szczegółowe badanie i wywiad. Badania zawsze wykonywane są bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Po wyjściu z przychodni za każdym razem towarzyszy mi świadomość ze zwierzak był w „dobrych rękach”. Polecam wszystkim wizytę u pani doktor Jagody. Witolińska to nasza ulubiona przychodnia od lat i nic nie wskazuje że to się zmieni. Serdecznie polecamy.
  Źródło opinii: google.com

  Robert Cichocki
  Robert Cichocki 2019-01-05 16:59

  Nie polecam..jedyny gabinet „z 10″ gdzie odmówiono mi wystawienia recepty na krople do oczu dla psa mimo iż napisane że ” koszt wystawienia recepty 10 pln”…mimo że pies był zapisany w systemie..przykre rozczarowanie..nie pozdrawiam tej lekarki bo wcześniej korzystałem kilka razy i nie miałem zastrzeżeń..
  Źródło opinii: google.com

  Krystyna Gott
  Krystyna Gott 2018-11-04 19:07

  Gorąco polecam tę lecznicę. Moja kotka z niewydolnością nerek wymagała codziennych dożylnych kroplówek. Długotrwający zabieg pozwalał mi – oprócz własnych doświadczeń – obserwować pracę lecznicy. Jestem pełna uznania dla fachowości personelu , znakomitego stosunku do zwierząt ,które pod wpływem przyjaznych gestów nabierały zaufania i odzyskiwały spokój. Fachowo, skutecznie i z wielką miłością do zwierząt. Szczególne podziękowania kieruję do dr Jagody Banach za prawidłowe diagnozy i skuteczność leczenia. Jeszcze raz polecam lecznicę „Witolińska” i serdecznie dziękuję w imieniu swoich zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Trochimczuk
  Piotr Trochimczuk 2018-11-04 18:23

  Wreszcie ktoś zainteresował się moim psem w sposób nieszablonowy. Pies po 2 babeszjozach miał zrobione testy nerkowe, a później odpowiednią dietę i leczenie. 11 letni pies odzyskał wigor i radochę. Polecam za miłość do zwierzaków i wiedzę.
  Źródło opinii: google.com

  marta budziszewska
  marta budziszewska 2018-11-04 11:04

  Pani doktor Lidia Mierzejewska rzeczywiście jest weterynarzem z powołania. Sterylizowała mają koteczkę. Mogłam ją odebrać dopiero po wybudzeniu, kiedy pani doktor byłą pewna, że zabieg sie udał. Po zabiegu kicia szybko doszla do siebie, ranka pooperacyjna była malutka i szybko sie wygoila. Doktor Mierzejewska jest najlepszym weterynarzem jakiego do tej pory w Krakowie spotkałam. Cieple i profesjonalne podejscie do zwierzat z sercem i ich wlascicieli, dodatkowo dobrze wyposażony gabinet, możliwość wykonania różnych badan oraz zabiegów. Zdecydowanie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Marcin D
  Marcin D 2018-11-04 09:17

  Konkretne miejsce, profesjonalna obsługa i czynne cała dobę! Ja i mój kot polecamy
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Grabowska
  Kasia Grabowska 2018-11-04 01:15

  OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Byłam dziś z psem tylko i wyłącznie na zastrzyku, który kontynuujemy z innej lecznicy, która znajduje się dużo dalej naszego domu. Pierwszy raz pies dostał tak bolesny zastrzyk a niedelikatna pani weterynarz wystawiła rachunek na 90zł, podczas gdy dzień wcześniej w klinice na mokotowie za ten sam zastrzyk zapłaciliśmy 14zł! Dodam, że wizyta trwała około 5min i zostaliśmy przyjęci na korytarzu! Moja noga i łapa mojego psa już nigdy tam nie postanie! Zdecydowanie odrazdzam!
  Źródło opinii: google.com

  Żaneta Traczyk
  Żaneta Traczyk 2018-11-04 00:02

  Doktor Banach jest bardzo dobrym lekarzem wykonującym swój zawód z pasją i oddaniem. Polecam. Ma świetne podejście do zwierząt. To pierwsza lecznica, do której moje psy chodzą z radością i się nie boją, pomimo zabiegów sterylizacji, usuwania guza czy szycia łapy witają Panią doktor i cały presonel bardzo radośnie. Ponadto Pani doktor leczyła nam też chomika i kasztniczkę. Serdecznie dziękuję za pomoc przy bólach zwyrodnieniowych kręgosłupa mojego jamnika. Dzięki waszej fachowej pomocy i rehabilitacj psina znowu chce chodzić na spacery 🙂 jeszcze raz dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  Oskar Wieczorek
  Oskar Wieczorek 2018-11-04 00:02

  Gorąco polecam tę lecznicę !!! Zawsze miło i profesjonalnie!
  Źródło opinii: google.com

  Vesical KittyFox
  Vesical KittyFox 2018-09-06 10:18

  Fatalnie nie polecam bylam ostatnio ze swoja sunia miala bombla na uchu . Szanowna pani zalozyla rekawiczki dotknela ucha stwierdzila smarowac Atacetem i przejdzie nie trzeba sciagac wody bo to jest za male…. zdjela rekawiczki 30 zl. Prosze. Na drugi dzien ucho wygladalo jak balon z woda Co sie okazalo Moja Sunia miala krwiaka pojechalysmy na waszyngtona do Tygryska rzetelna obsluga psiakowi sciagnieto cala strzykawke plynu ktory sie wytworzyl dostala antybiotyk na trzy dni.przez niedopelnienie obowiazkow moze dojsc do zabiegu bo altacet pomoze. A ceny na łukowskiej to kosmoc po 22 100% wzrasta. Gratuluje moja noga wiecej tam nie powstanie..
  Źródło opinii: google.com

  Monika Kalinowska
  Monika Kalinowska 2018-08-05 13:40

  Beznadzieja, zle traktowanie pacjentów, zostałam nieprzyjeta z chorym psem, po uzgodnieniu telefonicznym, nieprzyjemne wcześniej doświadczenie z tą lekarz co w dniu dzisiejszym i z kotem również. Znieczulica totalna.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksander Plotczyk
  Aleksander Plotczyk 2018-08-05 13:31

  Świetnie przeprowadzony zabieg. Rewelacyjne podejście do mojego bardzo problematycznego pupila. Nasz „Stefan” który ogólnie jest bardzo strachliwy i nie znosi weterynarzy pierwszy raz był spokojny i jakby zahipnotyzowany. Panie są kompetentne i bardzo życzliwe. Sam zabieg przeprowadzony został w moim odczuciu profesjonalnie i bez żadnych powikłań. Na 100% będziemy tu wracać na wszelkiego rodzaju profilaktykę.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Górnicka
  Daria Górnicka 2018-07-10 22:36

  Weterynarz jakiego ze świecą szukać. Miałam poważny problem z moim 11 letnim Yorkiem. W kilku klinikach tłumaczono mi że jest „stary” i nic się nie da z tym zrobić , że tak już musi być a moj pupil cierpiał. Oczywiście nie mogłam na to patrzeć bo to co dla niektórych jest normą do mnie nie przemawia. Skracając….trafiłam do „Witolińskiej” i tu 180 stopni zupełnie inaczej. Panie pochyliły się nad moim problemem i spotkałam się z pełnym zrozumieniem i ludzkim podejściem co jak widać jest tutaj normą. Lolek miał przeprowadzoną kurację i odpowiednio dobrane zalecenia. Dziś ma 13 lat i czuje się lepiej niż dwa lata temu. Pozdrawiam cały zespół kliniki.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Rybicki
  Łukasz Rybicki 2018-07-10 20:52

  Nie polecam. U psa były tylko do wyjęcia kleszcze w łapach. Nie dość że Pani zupełnie nie poradziła sobie z nie sprawiającym nigdy problemów u weterynarza psem, to i podejście do zwierzaka było poniżej krytyki. Mimo tego że Pani weterynarz jest młoda, sprawia wrażenie zmęczenia swoim zawodem, więc proponuję zmianę pracy na jakiąś inną. Po powrocie do domu znalazłem kolejne kleszcze, więc jakość wykonanej usługi jest zdecydowanie niezadowalająca. Koszt 150zł.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Kamysz
  Ewa Kamysz 2018-07-10 19:12

  Bardzo profesjonalne podejście. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Martel Media
  Martel Media 2018-07-10 19:04

  Super pomocni i uczynni weterynarze.
  Źródło opinii: google.com

  Nela A.
  Nela A. 2018-07-10 15:16

  Bardzo dobra przychodnia. Szczególnie polecam dr. Lidię Mierzejewską i dr. Jagodę Banach, które uratowały mojemu Maxowi życie.
  Źródło opinii: google.com

  Ula Rz.
  Ula Rz. 2018-07-10 14:22

  Polecam z czystym, sumieniem. Lekarze tu pracujący to wspaniali ludzie bardzo oddani pomocy małym pupilom. Szybka i trafiona diagnoza, bezbłędnie przeprowadzone leczenie i moja ogromna radość!!. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Burzycka
  Kamila Burzycka 2018-07-10 14:17

  Byłam kilka razy z moją sunią i zawsze miła obsługa, pani weterynarz kompetentna i z odpowiednim podejściem do psiaków – widać, że kocha to co robi.
  Źródło opinii: google.com

  Dagmara Doris
  Dagmara Doris 2018-07-10 11:13

  ŚWIETNA KLINIKA WETERYNARYJNA. LEKARZE TU PRACUJĄCY TO W MOIM ODCZUCIU PRAWDZIWI ENTUZJAŚCI I PASJONACI SWOJEGO ZAWODU. SUPER. POLECAM BO BARDZO POMOGLI MOJEMU PUPILOWI
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Bananowski
  Andrzej Bananowski 2018-07-10 10:05

  Kompetentni lekarze i przychodnia Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ola Górzyńska
  Ola Górzyńska 2018-07-10 09:18

  Rewelacyjna klinika. W moim odczuciu najlepsi specjaliści w mieście. Obsługa bardzo życzliwa i pomocna. Szczególnie upodobałam sobie dr Lidię i dr Jagodę…jeśli Panie to czytają to serdecznie pozdrawiamy wraz z Mentosem:) Podoba mi się to że gdy pojawia się trudny przypadek to nie rozkładają bezradnie rąk tak jak to niestety czasem bywa, tylko błyskawicznie w trosce o zwierzaka działają. To zasługuje na bardzo duży plus i szacunek. Dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Bursztyka
  Tomasz Bursztyka 2018-07-10 09:09

  Totalna niekompetencja lekarza – nieporadne zachowanie w stosunku do niewielkiego, potulnego, łagodnego pieska. Ewidentnie zalecana zmiana zawodu. Opłata w mojej opinii naliczona niezgodnie z wykonaną usługą, wykonaną niechlujnie i nieskutecznie. Niezależnie od okoliczności nie pojawimy się tam NIGDY więcej. SERDECZNIE ODRADZAM
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Pati
  Patrycja Pati 2018-07-10 07:31

  Bardzo trudno znaleźć dobrego lekarza i miłą przychodnię. Tę znaleźliśmy przypadkiem, wcześniej byliśmy zapisani do kilku w okolicy. Tutaj na miejscu zrobili badania i postawili szybką diagnozę. Personel bardzo miły i wyrozumiały dla zestresowanego pacjenta 🙂 Serdecznie polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Marta Budzik
  Marta Budzik 2018-07-10 01:31

  Adoptowaliśmy niedawno pieska i przyszliśmy założyć mu kartę. Byliśmy mile zaskoczeni podejściem lekarzy i ich wiedzą. Dowiedzieliśmy się jak dbać o psa, jakie szczepienia i badania trzeba robić, jak i czym karmić. Cieszymy się, że trafiliśmy właśnie tutaj.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Giedrojć
  Katarzyna Giedrojć 2018-04-08 19:28

  Ciężko mi ocenić pracę weterynarzy, ale umawiłam się na wizytę domową i mimo tego ze obiecywano mi, ze bedzie za godzine, pol po kazdym z czterech moich telefonow, wet. przyjechal po 5 godzinach. Informujcie proszę, ze wet bedzie w ciagu dnia, ale nie wiadomo kiedy, a nie ze czlowiek jest zbywany kolejnymi zapewnieniami
  Źródło opinii: google.com

  Monika Nadriczna
  Monika Nadriczna 2018-04-08 19:28

  Najlepsza lecznica w jakiej leczyłam zwierzaki, a mamy ich trochę 😉 Lekarze z sercem, którzy służą pomocą i radą 24/dobe, zawsze, nawet podczas świąt 🙂 Możliwość skorzystania na miejscu z usług chirurga, okulisty, kardiologa, wykonania RTG. Baaardzo polecam! A Pani WIKTORIA CZARNECKA chyba żartuje z tą oceną! Skoro załatwia sobie Pani na lewo papiery, że koty domowe są DZIKIE tylko po to, aby mieć sterylizację za darmo…to proszę się nie dziwić, że kotki znaczone są jako dzikie – odcięty kawałek lewego ucha. Takie są wymogi i tak się znaczy kotki, aby drugi raz nie odławiać i nie sterylizować dzikusków… A na dole lecznicy znajduje się sala operacyjna i RTG. Wstyd Pani Wiktorio…więcej faktów, mniej oszczerstw przy następnych ocenach
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Aleksandrowicz
  T

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.