5/5 - (1 vote)

24h Lecznica Weterynaryjna: Ostoja Zdrowia dla Zwierząt

Współczesny świat weterynarii oferuje szeroki zakres usług, mających na celu dbałość o zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół. Wśród placówek, które wyróżniają się swoim profesjonalizmem i całodobową opieką, znajduje się 24h Lecznica Weterynaryjna, położona na warszawskim Ursynowie przy ulicy Kulczyńskiego 8a.

Profil Lecznicy

Lokalizacja i Dostępność

Lecznica mieści się w sercu Ursynowa, co czyni ją łatwo dostępną zarówno dla mieszkańców dzielnicy, jak i dla osób przybywających z innych części Warszawy. Dzięki całodobowym godzinom przyjęć, lecznica jest przygotowana na nagłe wypadki i zapewnia opiekę weterynaryjną o każdej porze dnia i nocy.

Kontakt i Komunikacja

Zachowanie stałego kontaktu z klientami jest kluczowe. Lecznica oferuje różnorodne kanały komunikacji, w tym numer telefonu (22) 644 06 80 oraz adres e-mail: kontakt@lecznica-ursynow.waw.pl. Strona internetowa www.lecznica-ursynow.waw.pl dostarcza dodatkowych informacji, w tym szczegółów dotyczących usług i personelu.

Usługi i Specjalizacje

Pełen Zakres Opieki Weterynaryjnej

Jako 24-godzinna lecznica, placówka ta oferuje kompleksową opiekę, od rutynowych badań po bardziej skomplikowane procedury chirurgiczne. Zespół specjalistów jest przygotowany do diagnozowania i leczenia szerokiej gamy schorzeń.

Nowoczesne Technologie i Metody Leczenia

Lecznica wykorzystuje najnowsze technologie diagnostyczne i lecznicze, co zapewnia wysoką skuteczność w leczeniu oraz komfort pacjentów. Inwestycja w nowoczesny sprzęt i ciągłe szkolenie personelu to klucz do sukcesu tej placówki.

Personel i Specjaliści

Doświadczenie i Wiedza

Zespół lecznicy składa się z doświadczonych weterynarzy, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego właściciela jest widoczne na każdym kroku.

Opieka i Wsparcie

Personel lecznicy zasługuje na uznanie nie tylko ze względu na fachowość, ale również za empatię i cierpliwość. W stresujących sytuacjach, jakimi są choroby zwierząt, ciepło i wsparcie ze strony personelu są nieocenione.

Opinie i Oceny

Reputacja wśród Klientów

Lecznica cieszy się pozytywną opinią wśród swoich klientów, co potwierdza średnia ocena 4.3 na podstawie 104 głosów. Taka ocena świadczy o wysokiej jakości usług i zaufaniu, jakim obdarzają ją właściciele zwierząt.

Przykłady Opinii Klientów

Wśród recenzji, klientów często pojawiają się wzmianki o profesjonalizmie personelu, skuteczności leczenia oraz miłej atmosferze.

1 KOMENTARZ

 1. Anna B. 2020-12-31 20:39

  Trafiłam tam na bardzo sympatyczną Panią dokotor w niedzielę wieczorem. Kiedy wychodziłam po wizycie już ustawiła się kolejka kilku pacjentów. Mam raczej pozytywne wrażenie tego miejsca.
  Źródło opinii: google.com

  Olga Balicka
  Olga Balicka 2020-12-14 01:16

  UWAGA!! NOCNY DYŻUR NIE DZIALA!!!!! Mam nadzieje, ze komuś zaoszczędze nocnych podróży bez celu. Być może to tylko z okazji pandemii, nie wiem. Zmieńcie proszę info w googlach i wszędzie, bo ktoś może…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Borysewicz
  Aleksandra Borysewicz 2020-12-10 15:41

  Przychodzimy tu już od samego początku naszej przygody z posiadaniem psa 🙂 nie mam najmniejszych zastrzeżeń do pracujących tu lekarzy oraz do sposobów prowadzenia leczenia- zawsze osiągamy pełen sukces w wychodzeniu z różnych, mniej lub bardziej poważnych, przypadków 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Yana Ruzhantsava
  Yana Ruzhantsava 2020-12-10 10:18

  Krytyczne: Wartość Dostałam leki 3 razy droższe niż się kupuje w aptece… Przy czym nie działał terminal i przyjmowało się tylko gotówką…wniosek chyba jest jeden. Lekarz jest uprzejmy i miły ale nie wiem w końcu czy zarabiają na zepsutym terminalu czy zdrowych pupilach. ps. Zaproponowane leki nie pomogły. Dodatkowo lekarz nie był w stanie odpowiedzieć czy potrzebujemy stosować kolejny probiotyk (który podał) mimo że już jeden podaję. Kazał brać. Nawet się nie zapytał jaki mam… Chciałabym żeby opinia była lepsza.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Warkowicz
  Paulina Warkowicz 2020-12-08 17:40

  Bardzo dobra przychodnia dla zwierząt. zawsze można liczyć na pomoc i opiekę weterynaryjną. Dobrze stawiają diagnozę i potrafią leczyć. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Maszczyk
  Agnieszka Maszczyk 2020-12-08 14:37

  Bardzo miła pani doktor , wywiad zrobiony porządnie , leki podane polecam
  Źródło opinii: google.com

  wvs cxo
  wvs cxo 2020-12-08 08:03

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Przyjechałam dziś ze swoim szczeniakiem, po uprzedniej wizycie w innej Klinice niedaleko, gdzie czekaliśmy na przyjęcie ponad godzinę. Piesek wymiotował i miał biegunkę. Strasznie się baliśmy o jego stan. W momencie zdenerwowania w poczekalni poprzedniej Kliniki zadzwoniłam do tej, gdzie Pan weterynarz poinformował, że zostaniemy przyjęci z miejsca. Oczywiście tak się stało. Piesek otrzymał natychmiastową pomoc. Od razu po wyjściu z gabinetu dało się odczuć jak to na niego wpłynęło. Jego samopoczucie zdecydowanie się poprawiło 🙂 Jak najbardziej polecam to miejsce oraz bezinteresowność lekarzy, a także chęć pomocy :))
  Źródło opinii: google.com

  Maja Piekarska
  Maja Piekarska 2020-10-05 08:11

  Kiedyś bardzo rzeczowa i konkretna pomoc. Kiedy byśmy nie pojechali to zawsze był lekarz, który wiedział co robi. To też powodowało, że przyjeżdżaliśmy tu specjalnie mimo, że nie mamy blisko. Ostatnia wizyta to jakaś porażka. Był stażysta i lekarka. Oboje udzielali innych informacji. Generalnie też nie bardzo wiedzieli co jest naszemu pupilowi. Stażysta chwalił jakie piękne ząbki, a w innej przychodni lekarka pokazała nam, że jest stan zapalny dziąseł… Tego dnia też dostaliśmy, info że kot nie jest odwodniony, a później że jest. Po takich rozjazdach człowiek się zastanawia czy w tych poważniejszych kwestiach też nie strzelają w ciemno i mówią coś żeby mieć uzasadnienie do wzięcia nie małej sumy. Być może trafiliśmy na niefortunny skład… Po tym incydencie zmieniliśmy weterynarza. Mimo wszytko mam sentyment do tej przychodni, bo we wcześniejszych latach bardzo nam pomogli.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Ochorowicz
  Tomasz Ochorowicz 2020-06-16 13:20

  Miła obsługa. Wzorowo się zaopiekowali moim piesełem.
  Źródło opinii: google.com

  Gerard Łapiński
  Gerard Łapiński 2020-06-13 11:51

  Bardzo dobre porady i diagnozy. Byliśmy w wielu innych miejscach z kotem które dosłownie wymyślały choroby, a tu precyzyjne badanie i skuteczne leczenie.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Horajski
  Łukasz Horajski 2020-06-05 21:03

  Bardzo dobry i profesjonalny gabinet, bardzo miła i jednocześnie kompetentna pomoc lekarzy, Przestepne ceny. Polecam. Sam korzystam już od kilku lat i zawsze jestem zadowolony, NIE miałem nigdy przykrego doswiadczenia. Szkoda że takich miejsc w naszym mieście jest tak mało..
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Sowa
  Rafał Sowa 2020-06-05 15:41

  Niedziela, mój pies od rana wymiotuje po każdym posiłku!Dzwonię do Weterynarz 24h i miły pan który odebrał telefon, powiedział co zrobić żeby przeszło…i przeszło. Dziękuję i polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Gąsowski
  Paweł Gąsowski 2020-06-05 07:09

  Mydlenie oczu i nie profesjonalizm. Wykonywane badania które nic nie wykazywały, bez sensowne leczenie i ciągniecie w ten sposób pieniędzy. Po zmianie lecznicy i badaniu okazało się że pies ma raka w stanie zaawansowanym praktycznie bez szans na wyleczenie i zmarł podczas próby ratowania podczas operacji. NIE POLECAM
  Źródło opinii: google.com

  Izabela Kałaska
  Izabela Kałaska 2020-05-11 18:02

  Z całego serca polecam tę klinikę 😉
  Źródło opinii: google.com

  Johnny B
  Johnny B 2020-05-11 14:30

  W razie problemów lub sytuacji kryzysowych w nocy to jest to najlepsze rozwiązanie. Weterynarz (lub raczej weterynarze bo się zmieniają) są super. Na prawdę klinika mistrz a i weterynarze do rany przyłóż.
  Źródło opinii: google.com

  Olek Koronowski
  Olek Koronowski 2020-04-08 22:31

  Nieprawidłowa diagnoza. A w zasadzie jej brak tylko leczenie objawów
  Źródło opinii: google.com

  Ewelina Miś
  Ewelina Miś 2020-04-08 09:51

  Serdecznie polecam klinikę weterynaryjną. Pojechałam z pieskiem bo zaczął kuleć mi na łapkę, Pani doktor pieska przebadała, podała leki i zaleciła leki które pieskowi pomogą przy stanie zapalnym. Piesek zadowolony i my z mężem również
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Kujawa
  Maciej Kujawa 2020-03-27 13:55

  Świetna obsługa i profesjonalne podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Bajka Płoszczyńska
  Bajka Płoszczyńska 2020-03-14 10:30

  Świetna, specjalistyczna przychodnia. Rewelacyjna pani doktor. Gorąco polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Patrycja Słocińska
  Patrycja Słocińska 2020-02-24 11:16

  Calym sercem polecam, od kilku lat tylko ten gabinet odwiedzam
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Bury
  Magdalena Bury 2020-02-24 01:15

  Moja wizyta w tej lecznicy nie trwała dłużej niż 2 minuty wiec nie mogę się wypowiedzieć na temat kompetencji lekarzy. Jednak moja stopa tam już nie postanie – miejsce jest brudne i niesterylne i dziwnie pachnie. Do tego lekarz który otworzył mi drzwi o 7:30 rano w sobotę wyglądał mocno nieświeżo tez. Nie usprawiedliwia go fakt nocnego dyżuru.
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Kobus
  Maciej Kobus 2020-02-03 17:20

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Ceny dość wysokie w przypadku nagłego zdarzenia w nocy aczkolwiek idą za tym kompetencje i odpowiednie wyposażenie zakładu. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  krzysztof kozak
  krzysztof kozak 2019-12-29 12:11

  Nie polecam. Wlasciciel psa leona , po zaniesieniu próbki do badań , mataczyli o czasie badań i wynikach , po wizycie na meander pani doktor wykonała telefony do analiz weterynaryjnych nigdzie próbek nie było przekazanych, zbadała psa wykonując USG , tu nie mają , skierowała mnie na SGGW gdyż przypadek był bardzo ciezki tam psa zoperowali , teraz zdrowy. Tyle
  Źródło opinii: google.com

  Jadwiga Żubińska
  Jadwiga Żubińska 2019-12-29 09:51

  Znam tą lecznicę od bardzo dawna. Mieszkałam w pobliżu i było mi wygodnie bo blisko. Nigdy nie zdarzyło mi się być źle potraktowaną z moimi zwierzakami. Przeniosłam się w inne miejsce na Ursynowie w związku ze zmianą miejsca zamieszkania i właśnie po latach wróciłam z moją kotką chorą na przewlekłą niewydolność nerek. Jestem baaardzo zadowolona. Trafiłam do doktor Łabasiewicz. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy Pani doktor🤗❤
  Źródło opinii: google.com

  Kinga Moskwa
  Kinga Moskwa 2019-11-09 17:08

  Polecam, jesteśmy zadowoleni z wizyty.
  Źródło opinii: google.com

  Konrad B
  Konrad B 2019-11-09 17:00

  Przyjechałem do kliniki 24h. O 23.50 zamknięta na 4 spusty. Żadnej informacji…
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Zieliński
  Andrzej Zieliński 2019-11-09 10:52

  Bardzo dobry lekarz weterynarii. Lecznica czynna 24h. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Jolanta Królikowska
  Jolanta Królikowska 2019-11-09 08:29

  Bardzo dobrzy lekarze, już drugi raz uratowali mojemu 15 letniemu psu życie.Wyrazy wdzięczności dla p.doktór Magdaleny, która z olbrzymią empatią zajęła się moją Fantą.Bardzo dziękuję całemu zespołowi.
  Źródło opinii: google.com

  Nieznajomi w Londynie
  Nieznajomi w Londynie 2019-09-25 20:48

  Badanie i ogólna wizyta super, Pan doktor wszystko wytłumaczył, psa szczegółowo zbadał. Jesteśmy bardzo zadowoleni…
  Źródło opinii: google.com

  Joasia Weber
  Joasia Weber 2019-08-10 18:02

  Profesjonalna pomoc o każdej porze dnia i nocy, polecam w nagłych przypadkach ale i do standardowych wizyt. Bezproblemowo można też załatwić tu paszport dla zwierzaka 😉
  Źródło opinii: google.com

  Arcadius1977
  Arcadius1977 2019-08-10 00:23

  Naprawdę ludzie oddani sprawie i zwierzakom. Pełne zaangażowanie . Tłumaczą i doradzają naprawdę jasno.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina St
  Paulina St 2019-07-22 11:15

  Bardzo wnikliwe badanie psa chociaż przyszliśmy tylko na opróżnienie gruczołów. Pan doktór Janusz Bogdański bardzo szczegółowo wyjaśnił mi inne zagadnienia dotyczące żywienia i ewentualnej kastracji psa. Przy okazji zaszczepił mojego czteroletniego pupila. Ceny też nie są dramatycznie wysokie. Polecam lecznicze weterynaryjna.
  Źródło opinii: google.com

  anna m
  anna m 2019-07-22 07:09

  przez 12 lat życia mojego psiaka odwiedziłam wielu weterynarzy, na samym końcu leczyłam go właśnie tutaj. Przypadek jego był skomplikowany i nieoczywisty, lekarze konsultowali się między sobą, razem zastanawiali jak mu pomóc. Przychodząc codziennie na wizyty nie musiałam co zmianę lekarza opowiadać od początku historii bo wszyscy doskonale byli zorientowani. Walczyliśmy razem o mojego maluszka niestety odszedł, ale pomoc, zaangażowanie, a na koniec wielkie serce jakiego doświadczyliśmy było nieocenionym wsparciem w tych trudnych dla nas chwilach.
  Źródło opinii: google.com

  Koleta Gabrysiak
  Koleta Gabrysiak 2019-07-22 01:09

  Ratowali nas od „urwanego” kleszcza w środku nocy. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, zdecydowanie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Beata Koziara
  Beata Koziara 2019-05-23 17:11

  Kolejny raz jestem bardzo zadowolona z usług kliniki, a przede wszystkim zachwycona ciepłem i profesjonalnym podejściem przyjmujących w niej lekarzy. Miałam okazję poznać dwie różne pracujące tam panie i obie były wspaniałe – podeszły ze zrozumieniem, z zainteresowaniem, sprawdziły kilka dodatkowych rzeczy, na które sama bym nie wpadła. Za każdym razem czułam się w 110% wysłuchana, a Taco stresowała się mniej, niż w innych przychodniach. Polecam i pozdrawiam! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Grozgoz .
  Grozgoz . 2019-05-08 21:56

  Godni zaufania lekarze. Otrzymałem pomoc dla umierającego kota.
  Źródło opinii: google.com

  Arek Maciek
  Arek Maciek 2019-05-08 21:04

  Zawsze pomoga jak jest problem z futrzakiem.
  Źródło opinii: google.com

  Darko66
  Darko66 2019-05-08 19:05

  Nie polecam tego miejsca bo lekarze którzy tam pracują powinni iść jeszcze do szkoły i co najwyżej opatrzeć psu łapę,bo o leczeniu zwierząt nie mają zielonego pojecia.Wiem co mówię bo wykończyli mi mojego psa.
  Źródło opinii: google.com

  krzysztof kozak
  krzysztof kozak 2019-05-08 12:48

  Trzeba sie troszke znac na procedurach i leczeniu zanim sie zgodzimy z lekarzem
  Źródło opinii: google.com

  Karol Markowski
  Karol Markowski 2019-04-17 17:40

  Dobrze potrafią doradzić w kwestii diety psów. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Antoni Kowalski
  Antoni Kowalski 2019-04-17 10:46

  Mają świetne podejście do zwierząt. Moja kotka przestała się już bać wizyt u weterynarza 🙂
  Źródło opinii: google.com

  St O
  St O 2019-04-17 00:17

  Mała klinika, za to weterynarze z powołania. Fachowa kompleksowa obsługa, opowiedzą, wytłumaczą, serdeczni wobec siebie klientów i zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Weronika Andrzejewska
  Weronika Andrzejewska 2019-03-18 12:49

  Godni zaufania specjaliści. Wspaniałe podejście do pacjentów i ich opiekunów.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna
  Joanna 2019-03-18 11:09

  Cznne przez 24h/dobę. Lekarze doskonale pamiętają moje zwierzaki (to miłe) i widać, że chcą pomóc Mały minus – wiele osób myśli tak, jak ja i czasami można utknąć na długo w kolejce w poczekalni.
  Źródło opinii: google.com

  Zofia Krasuska
  Zofia Krasuska 2019-03-18 09:34

  Nie polecam posiadaczom kotów. Pan doktor chyba nie lubi tych zwierząt, nie za bardzo chciał się zbliżać do naszego kota w obawie przed zadrapaniem, do tego umilał nam czas grubiańskim żartem, że już „jeden kotek go dziś podrapał, ale skończył w lodówce bo był w stanie przed-agonalnym”. Dodał też, że nasz kot nie będzie długo żył, skoro jest taki nerwowy… Empatia i profesjonalizm na poziomie zero. Nigdy więcej. Wcześniejsze doświadczenia z innymi lekarzami z tej kliniki były dobre.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Tałuć
  Karolina Tałuć 2019-03-18 00:11

  Leczę tam koty od lat i niezmiennie jestem zadowolona. Przyjazne godziny pracy kliniki. Drażni jedynie rotacja weterynarzy, tzn. trudno o stałą opiekę jednego prowadzącego lekarza.
  Źródło opinii: google.com

  balbina166
  balbina166 2019-03-03 12:23

  Mam wieloletnie doświadczenie z tym miejscem. Wspaniali lekarze, doskonale podejście do zwierząt, pełen profesjonalizm.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Pawlukiewicz
  Paweł Pawlukiewicz 2019-01-09 21:49

  Bardzo kompetentny zespół, pani weterynarz od razu wiedziała co dolega naszemu psiakowi, ale chciała się upewnić i zrobiła profesjonalne badania od ręki. Wytłumaczyła nam na czym polega problem i w jaki sposób mamy postępować. Piesio stresował się mniej niż zwykle. Od teraz będę przyjeżdżać właśnie tutaj
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Ka
  Aleksandra Ka 2019-01-09 19:12

  Fachowa obsługa, świetne podejście do zwierząt. Duża wiedza.nkinPaji bardzo pomogły,za co jestem bardzo wdzięczna.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Pustoła
  Agnieszka Pustoła 2018-12-26 21:59

  Świetne podejście do zwierząt, bardzo polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz Komuda
  Dariusz Komuda 2018-12-26 20:51

  Świetni. Cenowo uważam, że jak na pracę 24h jest ok. Przy zatruciu pokarmowym naszego Yorka cena wynosiła 150zł przy pierwszej wizycie i dwa kolejne dni zastrzyki łącznie po 20zł. Pies czuje się świetnie. POLECAM!!!
  Źródło opinii: google.com

  Weronika Szurała
  Weronika Szurała 2018-12-26 20:11

  Profesjonalna obsługa, cudowna Pani doktor ze świetnym podejściem do zwierząt. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Kamil x
  Kamil x 2018-12-26 08:17

  Weterynarze z sercem i fajni ludzie.
  Źródło opinii: google.com

  Damian Burakowski
  Damian Burakowski 2018-11-26 22:19

  Super obsługa! Przyszliśmy z naszym szczeniakiem po godzinie 22, Pani weterynarz usunęła pieskowi mleczaka który się ruszał ale nie chciał wyjść od ręki w mniej niż minutę za darmo. Piesek od razu szczęśliwy bo męczył się przez godzinę z ząbkiem. Perfekcja!
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Dzyr
  Kamil Dzyr 2018-10-20 19:05

  Polecam bardzo mocno. Moimo ze moja wizyta z 3 miesięczna kotka odbyla sie w niedziele, lekarz dokladnie, bez pospiechu zbadal kotkę z urazem lapki. Nawet przy przeswietleniu lapki pozwolil na uspokojenie kotki zeby zaoszczedzic jej stresu. Nie bylo takze problemu aby zdjecie z przeswietlenia otrzymac na plycie od reki. Zastrzyk rowniez na spokojnie. Wiec badanie zwierzaczka na 5+, po zbadaniu kotki i podaniu zastrzyku przekazal mi kilka kolejnych dawek tego zastrzyku w formie syropu podawanego do pyszczka (swoja droga mojej Lunie syrop bardzo smakuje i nie ma problemu z jego podaniem jej ). Czyli leczenie po wizycie rowniez na 5+. Jesli chodzi o koszt calej wizyty – rowniez jest to 5+, wyjsc od weterynarza z mysla ze cena byla naprawde uczciwa i sprawiedliwa a zwierzak zostal objety dobra opieka, to naprawde wazna sprawa. Jedyna rzecz ktora bym proponowal wprowadzić to wywiesic karteczke ze nie ma wizyt umawianych na godziny, a obowiązuje kolejnosc przybycia. Po 2,5h oczekiwania w kolejce (poprzedzajacy moja Lune psiak mial zabieg wiec jest to jak najbardziej zrozumiale) przyszlo starsze bezczelne malzenstwo, ktore w prostacki sposob wepchalo sie w kolejke pod pretekstem umowionej wizyty, wydluzajac czas oczekiwania dwom zwierzaczkom potrzebujacym natychmiastowej pomocy, a sami przyprowadzili psa tylko na szczepienie. Podsumowujac bardzo mocno polecam (kotke badal Pan Frankowski) i jedynie polecam wywieszenie karteczki aby inne zwierzaki ktore sa przyprowadzane do tej lecznicy pierwszy raz nie musialy sie meczyc przez chamow.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Urbanik
  Magdalena Urbanik 2018-09-25 11:51

  Polecam, dużo serca, troski, super opieka, świetny kontakt – dziękujemy za wyprowadzenie małego Koperka/Koperki na prostą! 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Katrina Amy Lynn
  Katrina Amy Lynn 2018-09-23 14:52

  Najlepsi Weci ever. Mimo mojego kota mordercy – poradzili sobie świetnie. Niestety wciąż muszę czekać na spadek tarczycy u mojego Behemotha, ale jak już będzie mogł mieć zabieg, to tylko tam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Movcam Films
  Movcam Films 2018-09-23 11:15

  Weterynarz ma dobre podejscie do psów, szybka diagnoza i leczenie. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ruber Ruber
  Ruber Ruber 2018-09-23 01:09

  Bezinteresowna porada w nocy, kiedy mój region weterynarzy jest nie osiągalny pod telefonem, dziękuje za uspokojenie.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Grochowska
  Kamila Grochowska 2018-08-17 10:41

  Dwa miesiące leczenia kota każdego dnia kto inny każdego dnia inne leki i inne zalecenia na początku poprawa potem stan się pogarsza kolejne leki panie siedziały we trzy i zastanawiały się co powinny dać szkoda tylko że dały coś co prawie zabiło kota bo było kompletnie nieadekwatne do wyników badań. Na szczęście poszłam do innego weterynarza kolejne pieniądze wydane żeby ratować to co oni zepsuli ale w końcu to członek rodziny nie będę oszczędzać. Szkoda tylko że zwierzę się męczyło a ja podając mu leki przepisane przez lecznice nieświadomie robiłam mu krzywdę… Zaczęło się od kamieni w cewce moczowej skończyło na niewydolności nerek… ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!
  Źródło opinii: facebook.com

  Marcin Olkowicz
  Marcin Olkowicz 2018-06-13 22:31

  Od 20 lat niezmiennie z wszystkimi naszymi zwierzakami chodzimy właśnie tu. Rzetelnie i odpowiednio cenowo. Wspaniali ludzie świetni lekarze. Miejsce naprawdę godne polecenia.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Duda
  Jakub Duda 2018-06-13 22:31

  Kompletny brak profesjonalizmu. Pan doktor z kocykiem (nie znam niestety imienia) bał się podejść do mojego Westa, mimo iż go mocno trzymałem. Chyba rozwinął się z powołaniem, skoro boi się podejść do zwierzaka… Może nie ten zawód? Poza tym zdaje mi się, że podstawą leczenia są tutaj sterydy, przepisywane na każdą przypadłość. Czy jest to zapalenie ucha, czy zatrucie pokarmowe. Ostrzegam i polecam omijać z daleka.
  Źródło opinii: google.com

  Ula Krajewska
  Ula Krajewska 2018-06-13 21:22

  Dobrzy lekarze raczej sympatyczni. No i 24h
  Źródło opinii: google.com

  Gabrysia Pietrucha
  Gabrysia Pietrucha 2018-06-13 20:52

  POLECAM! Cudowni ludzie! Zadzwoniłam po konsultacje w sprawie swojej kotki, żeby skonsultować podawane leki (od innego weterynarza) i wyniki badań krwi- bez problemu udzielono mi informacji. Na książęcej usłyszałam ze „zapraszamy z kotem, bo ja Pani nic nie powiem”. Ludzie z wielkimi sercami! Dziekuje ze jesteście
  Źródło opinii: google.com

  jonas karol
  jonas karol 2018-06-13 20:51

  Dobra opieka zdrowotna dla pupila przy rozsadnych cenach
  Źródło opinii: google.com

  Bogdan Jaśkiewicz
  Bogdan Jaśkiewicz 2018-06-13 17:13

  Dobry weterynarz. Do tego na nocnym dyżurze. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Olszewska
  Ewa Olszewska 2018-06-13 17:09

  Super miejsce. Bardzo dobra opieka dla naszych zwierzaków. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Aneta W.
  Aneta W. 2018-06-13 15:18

  Świetni i życzliwi lekarze. Rozsądne ceny.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Janiec
  Aleksandra Janiec 2018-06-13 15:18

  Czasem są zalatani ale zawsze profesjonalnie zajmą się zwierzakiem. Na plus także całodobowa pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Kama Lu Mari .
  Kama Lu Mari . 2018-06-13 14:52

  Dobra alternatywa, gdy potrzebna pomoc w niedzielę i święta, czy porze nocnej. Lekarze mili, jednak ceny ciut wygórowane.
  Źródło opinii: google.com

  Ania De
  Ania De 2018-06-13 14:41

  Super gabinet ze wspaniałymi lekarzami
  Źródło opinii: google.com

  Aneta z
  Aneta z 2018-06-13 14:22

  Polecam tą przychodnię. Mają niskie ceny, są otwarci całodobowo co jest ważne i profesjonalnie podchodzą do sprawy. Od 4 lat tam przychodzę jak coś się dzieje z moimi kotami i jeszcze ani razu się nie zawiodłam.
  Źródło opinii: google.com

  Damian Bytnar
  Damian Bytnar 2018-06-13 13:55

  Mój pies bardzo lubi tu przychodzić, wyczuwa, że weterynarz ma dobre podejście do zwierząt. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Stępień
  Paweł Stępień 2018-06-13 13:10

  Dobrzy lekarze, tylko często jest tłok…
  Źródło opinii: google.com

  Julia Kopaczyńska
  Julia Kopaczyńska 2018-06-13 12:18

  Najlepsza lecznica weterynaryjna, która jest czynna 24h w Warszawie. Dziękuję za pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Zajączkowski
  Maciej Zajączkowski 2018-06-13 10:52

  Bardzo miło i fachowo. Ceny mega przystępne.
  Źródło opinii: google.com

  TheFraudacja
  TheFraudacja 2018-06-13 08:18

  Ratował nam pieska w środku nocy. Taka usługa jest niezbędna w okolicy
  Źródło opinii: google.com

  MK MKK
  MK MKK 2018-06-13 00:23

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna na Ursynowie a kilka zwiedziłem
  Źródło opinii: google.com

  Alex Godl
  Alex Godl 2018-03-14 19:28

  Swietna lecznica – nic tylko polecac
  Źródło opinii: google.com

  Goryl Krol
  Goryl Krol 2018-03-14 15:16

  Bardzo dobra klinika… Jeżdzę ze srodmiescia. Super podejscie lekarzy. LUSIA
  Źródło opinii: google.com

  Ninti Mammi
  Ninti Mammi 2018-03-14 15:16

  Tragedia, budynek obskórny, nie ma nawet wieszaka na płaszcze. Młody pan doktor z tłustym włosami na oko stawia diagnozę i proponuję leczenie objawowe, a nie przyczynowe. Zero chęci przeprowadzenia rzetelnej diagnostyki, mocz przyjęty do analizy chyba tylko, żeby nabyć kasę, bo do zaproponowanego w ciągu minuty pseudoleczenia wynik nie był potrzebny. Wyniki badania moczu miały być przesłane mailem, nie doczekałem się. Lekarz poproszony o wskazanie większej kliniki z lepszymi możliwościami diagnostycznym wskazał klinikę na Bemowie, zapewne, żeby utrudnić życie upirdliwej klientce i zrobić wbrew kolegom z konkurencji usytuowanej 500 m dalej. W końcu lekarz zniecierpliwiony moją troską o psa odmówił leczenia i starał się nas wyrzucić skasowawszy uprzednio za mocz do analizy, którego wyniki nie otrzymałem do dzisiaj. Zero empatii dla chorego zwierzaka. Masakra!!!
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Kusiak
  Aleksandra Kusiak 2018-03-14 11:33

  Nocna pomoc weterynaryjna bez zarzutów 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Belkius
  Katarzyna Belkius 2018-03-14 08:17

  Miałam nie-przyjemność trafić na weterynarza, którego podejście do klienta i zwierzęcia zwaliło mnie z nóg. Opryskliwy, bezczelny i niesympatyczny. Nie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  DarkRaptorMacro .
  DarkRaptorMacro . 2017-10-08 17:11

  Nasz kot, jeszcze niedawno w stanie agonalnym i oceniony przez innego weterynarza jako nierokujący żadnej nadziei, dziś wesoło sobie biega po domu. Wszystko to dzięki ekipie weterynarzy z tej kliniki. Dziękujemy 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Michał Wolter
  Michał Wolter 2017-10-08 08:18

  zdecydowanie polecam, miło, profesjonalnie, zawsze pomogli pieskowi, a przy tym niewygórowane ceny.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Wojda
  Kamila Wojda 2017-08-31 12:37

  Bardzo dobrze specjaliści,gotowi pomóc o każdej porze dnia czy nocy!!!!
  Źródło opinii: facebook.com

  Elcia Chojniak
  Elcia Chojniak 2017-07-12 08:03

  Chodzę do tej lecznicy około 4 lat. Zawsze jest profesjonalnie, sprawnie i miło. Ceny nie wygórowane.
  Źródło opinii: facebook.com

  minnois
  minnois 2017-05-02 00:44

  Całodobowa jest przy Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Opieka jest super, byłam tam kilka razy, ostatnio jak moje kociszcze zeżarło niedobrą dla niego roślinę no i zostanę, bo lekarze bardzo w porządku a i ceny dobre mają jak na Wawę.
  Źródło opinii:

  Leeena
  Leeena 2017-03-18 12:11

  A jest dobra lecznica przy Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Bardzo fajne miejsce bo i lekarze z sercem i świetne jest to, że są czynni 24h – już kiedyś z tego korzystałam. Mój ulubiony weterynarz to Janusz Bogdański, ale wszyscy są tam bardzo fajni i porządnie zajmują się zwierzakami.
  Źródło opinii: tustolica.pl

  Gość 1
  Gość 1 2016-12-12 18:58

  Ja swojego zwierza zabieram do lecznicy na Ursynowie na Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Bardzo dobrzy weterynarze tam przyjmują. Różne mam doświadczenia, bo hoduję zwierzaki już wiele lat, a tu jak dotąd same dobre wrażenia. Weterynarze fachowi, odpowiedzialni, z głową i z sercem – tak bym to ujęła.
  Źródło opinii: f.kafeteria.pl

  Waldemar Piątek
  Waldemar Piątek 2016-06-11 18:23

  Słowa najwyższego uznania i szacunku, tak trzymać, nawet harna góralska Pusia zmiekła i łaskawie pozwoliła się leczyć.Duży sukces pani Doktor.
  Źródło opinii: google.com

  Dominika Staniszek
  Dominika Staniszek 2016-06-05 20:11

  Moja sunia chihuahua miala problem z porodem w środku nocy. Dzwonilam do kilku klinik calodobowych z ktorych połowa nie odbierala telefonu a druga połowa przyjelaby nas z wielką łaską. Na szczęście w koncu trafilismy na tę klinikę, przemiła Pani weterynarz pomogła nam przy porodzie, teraz maluchy mają prawie 4 tygodnie, są pięknie i zdrowe, dziekujemy za pomoc i polecamy wszystkim!!!!! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Bramowicz
  Sylwia Bramowicz 2016-03-29 14:41

  Gabinet bez podstawowego wyposażenia. Weterynarz u której byłam sprawiała wrażenie niedoświadczonej i niekompetentnej. W telefonie szukała nazwy leku, który ma przepisać (wystawiła receptę na lek, który od 3 lat jest bez recepty). Brak stałego cennika (na jednej wizycie płacę 50 zł, a na innej 80 zł za te same usługi i podane leki). Mam wrażenie, że w tej lecznicy zastrzyk w „pupę” jest dobry na wszystko. Diagnozy weterynarzy wykluczają się. Mój pies miał uszkodzone oko. Na pierwszej wizycie dostał zastrzyk w pupę. Dostałam receptę na antybiotyk i atropinę, aby powiększyć źrenicę (według weterynarza była za mała, żeby dokładnie zlokalizować uszkodzenie). Następnego dnia na wizycie „kontrolnej” kiedy oko wyglądało gorzej, niż dzień wcześniej dowiedziałam się od innego weterynarza, że źrenica jest za duża, żeby określić uraz. Pies dostał kolejny zastrzyk i kolejną receptę na inne leki. Następnego dnia znowu miałam przyjść na kontrolę. Pewnie gdybym nie poszła do specjalisty trwało by to w kółko, aż w końcu pies straciłby wzrok w jednym oku. Łącznie w lecznicy i za leki przepisane przez weterynarzy z tego punktu zapłaciłam 300 zł, a u specjalisty za wizytę i leki (które całkowicie wyleczyły oko) 200 zł.
  Źródło opinii: facebook.com

  Magda Mieczkowska
  Magda Mieczkowska 2016-01-23 00:37

  Polecam wszystkim tę lecznicę! Naprawdę wspaniali weterynarze – już wiele razy pomogli naszym (już teraz) dwóm kotkom w naprawdę trudnych sytuacjach. Pani Dominika i Kamila – świetne podejście do zwierząt i ich właścicieli ;)! Zwierzaczki mają tutaj świetną opiekę!
  Źródło opinii: facebook.com

  vividiska
  vividiska 2015-09-07 09:28

  Na Kulczyńskiego 8a pies został wyleczony z babeszjozy – za to wielki plus. Jednakże jak pies kulał (po wizycie u innego weta, który na chybił trafił stwierdził naderwane więzadło, bo na zdjęciu nic nie zauważył) chciałam się upewnić, czy aby na pewno to jest to. Zaniosłam zdjęcie, ale lekarze powiedzieli, że jeśli wcześniejszy wet powiedział, że więzadło, to pewnie tak jest, a z nogą i ogólnym samopoczuciem było coraz gorzej. W końcu nie mieli pomysłu co to może być i pojechałam do specjalisty ortopedy, który na dzień dobry ze zdjęcia (tego co już mieliśmy )zobaczył, że to jest dysplazja, przepisał odpowiednie leki i zalecenia co do ruchu. Mam trochę niesmak do kliniki na Kulczyńskiego, że nie chcieli obejrzeć zdjęcia, bo być może obyłoby się bez kilku dodatkowych wizyt.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  Carlla
  Carlla 2015-07-29 21:55

  Polecam na Ursynowie lecznicę ul. (Kulczyńskiego 8). Dr Kamila z wnikliwym podejściem do choróbska- nie podaje leków niepotrzebnie jeśli nie zna przyczyny-zleca badania i ma cudowne podejście do pacjentów oraz opiekunów i Dr Michał doskonały ortopeda i chirurg-doprowadził moją nowofundlandkę do 14 lat pomimo dysplazji bez bólu (odeszła na starość). Dr Kamila ma kilku psich pacjentów barfujących, wie że moje wcinają mięcho i doradza mi jak bilansować dla kota nerkowca, akceptuje fakt że karma „renal” wylądowała w śmietniku.
  Źródło opinii: f.kafeteria.pl

  Anna
  Anna 2013-02-15 19:06

  Gorąco polecam, fachowa obsługa, bardzo pomocni ludzie!
  Źródło opinii: panoramafirm.pl

  Anna
  Anna 2012-10-10 21:09

  Przesympatyczna obsługa, fachowe porady, zdecydowanie polecam swoim znajomym.
  Źródło opinii: panoramafirm.pl

  Ewa
  Ewa 2012-09-21 00:05

  Leczę swoje zwierzaki od kilkunastu lat w tej klinice. Dwa psiaki niestety z racji wieku już odeszły, ale nadal jeździmy na kontrole i jak tylko się coś dzieje z naszym 12 letnim psem i dwoma kociakami. A ostatnio nasza kotka przeszła cesarskie cięcie gdzie szczęśliwie mamy na świecie 2 maleńkie kociaki. Jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi za pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście do zwierząt i ich właścicieli. A Właścicielce kliniki bardzo dziękuję za zrozumienie. Pozdrawiam Ewa.
  Źródło opinii: panoramafirm.pl

  tvtotal2
  tvtotal2 2012-08-02 00:53

  Ja też polecam weterynarza na Kulczyńskiego, nie jest specjalnie drogo i dobre podejście. Niezły jest też na Strzeleckiego na przeciwko basenu SGGW.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  Gość 1
  Gość 1 2012-01-30 23:11

  Jestem bardzo zadowolona z podejścia do obowiązków, gorąco polecam każdemu tą lecznice.
  Źródło opinii: panoramafirm.pl

  M
  M 2008-09-20 22:19

  Super obsługa i rzetelna informacja.
  Źródło opinii: panoramafirm.pl

  laelia4
  laelia4 2008-07-29 15:02

  Raczej nie polecam. Za wyjecie kleszcza trwające 2 sekundy kazano mi zapłacic 20zł :O Lecznica ma umowe z gminą, że tam właśnie przyjmują zwierzęta bezdomne, więc jako wolontariuszka sporo tam bywałam, z kotami właśnie. Z własnego doświadczenia i innch kociarzy radziła bym udac sie do innej lecznicy. Zdecydowanie polecam natomiast lecznice na Belgradzkiej, bardzo kompetentni weterynarze, czyściutko, elegancko, fachowa opieka. Leczyłam tam ładnych dziesiątki kotów,z poważnymi dolegliwościami, także sprawdzone bardzo 😉 Fretka i psy też były i w zdrowiu przeżyły :)) A dla bliższych Wilanowa, bardzo polecam nową lecznice na Kosiarzy, prowadzoną przez lekarzy z SGGW, co ważne całodobowa!! Do mojego psiska przyjechał chirurg o 4 rano w 20 minut ciąc żołądek.. Pozdrawiam!
  Źródło opinii:

  Yacek7
  Yacek7 2008-07-09 12:19

  Ja odwiedzam wyżej wymienioną lecznicę na Kulczyńskiego – opiekują się moją hodowlą i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony
  Źródło opinii: forum.miau.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.