Ocena społeczna

Na podstawie 13 opinii:

4.6

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 10 )
( 1 )
( 2 )
( 0 )
( 0 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 13
Sortowanie:

Ewa avatar
Ewa

Leczę swoje zwierzaki od kilkunastu lat w tej klinice. Dwa psiaki niestety z racji wieku już odeszły, ale nadal jeździmy na kontrole i jak tylko się coś dzieje z naszym 12 letnim psem i dwoma kociakami. A ostatnio nasza kotka przeszła cesarskie cięcie gdzie szczęśliwie mamy na świecie 2 maleńkie kociaki. Jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi za pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście do zwierząt i ich właścicieli. A Właścicielce kliniki bardzo dziękuję za zrozumienie. Pozdrawiam Ewa.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Carlla avatar
Carlla

Polecam na Ursynowie lecznicę ul. (Kulczyńskiego 8). Dr Kamila z wnikliwym podejściem do choróbska- nie podaje leków niepotrzebnie jeśli nie zna przyczyny-zleca badania i ma cudowne podejście do pacjentów oraz opiekunów i Dr Michał doskonały ortopeda i chirurg-doprowadził moją nowofundlandkę do 14 lat pomimo dysplazji bez bólu (odeszła na starość). Dr Kamila ma kilku psich pacjentów barfujących, wie że moje wcinają mięcho i doradza mi jak bilansować dla kota nerkowca, akceptuje fakt że karma "renal" wylądowała w śmietniku.

Źródło opinii: f.kafeteria.pl

Anna avatar
Anna

Gorąco polecam, fachowa obsługa, bardzo pomocni ludzie!

Źródło opinii: panoramafirm.pl

Anna avatar
Anna

Przesympatyczna obsługa, fachowe porady, zdecydowanie polecam swoim znajomym.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

vividiska avatar
vividiska

Na Kulczyńskiego 8a pies został wyleczony z babeszjozy - za to wielki plus. Jednakże jak pies kulał (po wizycie u innego weta, który na chybił trafił stwierdził naderwane więzadło, bo na zdjęciu nic nie zauważył) chciałam się upewnić, czy aby na pewno to jest to. Zaniosłam zdjęcie, ale lekarze powiedzieli, że jeśli wcześniejszy wet powiedział, że więzadło, to pewnie tak jest, a z nogą i ogólnym samopoczuciem było coraz gorzej. W końcu nie mieli pomysłu co to może być i pojechałam do specjalisty ortopedy, który na dzień dobry ze zdjęcia (tego co już mieliśmy )zobaczył, że to jest dysplazja, przepisał odpowiednie leki i zalecenia co do ruchu. Mam trochę niesmak do kliniki na Kulczyńskiego, że nie chcieli obejrzeć zdjęcia, bo być może obyłoby się bez kilku dodatkowych wizyt.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Gość 1 avatar
Gość 1

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do obowiązków, gorąco polecam każdemu tą lecznice.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

M avatar
M

Super obsługa i rzetelna informacja.

Źródło opinii: panoramafirm.pl

laelia4 avatar
laelia4

Raczej nie polecam. Za wyjecie kleszcza trwające 2 sekundy kazano mi zapłacic 20zł :O Lecznica ma umowe z gminą, że tam właśnie przyjmują zwierzęta bezdomne, więc jako wolontariuszka sporo tam bywałam, z kotami właśnie. Z własnego doświadczenia i innch kociarzy radziła bym udac sie do innej lecznicy. Zdecydowanie polecam natomiast lecznice na Belgradzkiej, bardzo kompetentni weterynarze, czyściutko, elegancko, fachowa opieka. Leczyłam tam ładnych dziesiątki kotów,z poważnymi dolegliwościami, także sprawdzone bardzo ;-) Fretka i psy też były i w zdrowiu przeżyły :)) A dla bliższych Wilanowa, bardzo polecam nową lecznice na Kosiarzy, prowadzoną przez lekarzy z SGGW, co ważne całodobowa!! Do mojego psiska przyjechał chirurg o 4 rano w 20 minut ciąc żołądek.. Pozdrawiam!

Źródło opinii:

minnois avatar
minnois

Całodobowa jest przy Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Opieka jest super, byłam tam kilka razy, ostatnio jak moje kociszcze zeżarło niedobrą dla niego roślinę no i zostanę, bo lekarze bardzo w porządku a i ceny dobre mają jak na Wawę.

Źródło opinii:

Yacek7 avatar
Yacek7

Ja odwiedzam wyżej wymienioną lecznicę na Kulczyńskiego - opiekują się moją hodowlą i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony

Źródło opinii: forum.miau.pl

tvtotal2 avatar
tvtotal2

Ja też polecam weterynarza na Kulczyńskiego, nie jest specjalnie drogo i dobre podejście. Niezły jest też na Strzeleckiego na przeciwko basenu SGGW.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Leeena avatar
Leeena

A jest dobra lecznica przy Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Bardzo fajne miejsce bo i lekarze z sercem i świetne jest to, że są czynni 24h - już kiedyś z tego korzystałam. Mój ulubiony weterynarz to Janusz Bogdański, ale wszyscy są tam bardzo fajni i porządnie zajmują się zwierzakami.

Źródło opinii: tustolica.pl

Gość 1 avatar
Gość 1

Ja swojego zwierza zabieram do lecznicy na Ursynowie na Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Bardzo dobrzy weterynarze tam przyjmują. Różne mam doświadczenia, bo hoduję zwierzaki już wiele lat, a tu jak dotąd same dobre wrażenia. Weterynarze fachowi, odpowiedzialni, z głową i z sercem - tak bym to ujęła.

Źródło opinii: f.kafeteria.pl

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.