Całodobowa Lecznica Sfora

Całodobowa Lecznica Sfora RYSUNEK

Dane kontaktowe

Ocena: 4.1 (głosów: 128)
4.1 128

Godziny przyjęć

Ocena społeczna

Na podstawie 128 opinii:

4.1

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 91 )
( 9 )
( 4 )
( 4 )
( 20 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 128
Sortowanie:

wojtek avatar
wojtek

Nie wygląd posadzki nie kolor ścian, lecz KOMPETENCJE lekarzy są istotne. W Sforze są najlepsi specjaliści. Nic dodać nic ująć ! Zarzuty niektórych rozhisteryzowanych właścicielek zwierzat sa bzdurne nawet bez sprawdzania co to za osoby ? Roszczeniowosc jest już choroba w Polsce !

Źródło opinii: wet-opinia.info

Bożena Gras avatar
Bożena Gras

Do tejże lecznicy trafiłam w niedzielę po południu z Mastifem tybetańskim. Zdarzyło mu się tego dnia kilkakrotnie zwymiotować.Tutaj wykonano mu pełną morfologię z biochemią oraz USG. NIE ZNALEZIONO PRZYCZYNY .Stwierdzono stan zapalny. Zaordynowano antybiotyk oraz środek przeciwwymiotny i kazano mi przyjść następnego dnia na szczegółowe USG. Pytałam, czy pies jest bezpieczny, czy nic mu się w nocy nie stanie. Usłyszałam, ze jest w bdb stanie i przecież już nie wymiotuje. Pies wrócił do domu pomimo,że sugerowałam pozostawienie w szpitaliku. Po dwóch godzinach już nie żył. Straciłam przyjaciela,dodam, że bardzo cennego. zapłaciłam 300 zł za wizytę, która, w moim mniemaniu, doprowadziła do zgonu 14 miesięcznego psa. Kilkakrotne próby skontaktowania się z menadżerem bez efektu.

Odpowiedź weterynarza (2019-05-12 08:02)
Droga Pani, Pragniemy sprostować przedstawioną przez Panią sytuację. Z powodu ochrony dokumentacji medycznej ciężko nam odnieść się na forum do kwestii merytorycznych. Opisane przez Panią nieudane próby kontaktu z menagerem są niezgodne z prawdą. Została Pani zaproszona na rozmowę w dniu 16 kwietnia, na której się Pani nie pojawiła oraz nie próbowała Pani wyznaczyć innego terminu spotkania.

Źródło opinii: google.com

Ania Wiśniewska avatar
Ania Wiśniewska

Odradzam, omijać szerokim łukiem. Mój kot został złapany jako "bezdomny" tydzień temu przez lokalną "działaczkę". Bez sprawdzenia czy kot ma chipa czy też nie został wykastrowany. Zabieg został wykonany nielegalnie, ponieważ kot posiada chipa już od ponad 2.5 roku (przecież po co sprawdzać czy ma chipa - najważniejsze to wziąć kasę od gminy (bo za kastrację bezdomniaków płaci urząd dzielnicy), a dopiero potem martwić się czy zwierzak ma właściciela czy też nie). Kot wyglądał gorzej niż niejeden bezdomny kocur (był cały oblepiony we własnych sikach, cuchnął niemiłosiernie), a już nie wspomnę jak długo dochodził do siebie psychicznie... ponad 24h spędził w tej "lecznicy". Przy odbiorze nie zostałam nawet poinformowana jakie leki zostały mu podane i czy było robione cokolwiek innego oprócz kastracji. Kota, który ma chipa i nikt się po niego nie zgłasza (mimo próby kontaktu z właścicielem) i tak macie prawo wykastrować dopiero po 14 dniach. Będę odradzać wszystkim i opowiadać co mnie i mojego kota spotkało z waszej strony.

Źródło opinii: google.com

Andrzej Lasecki avatar
Andrzej Lasecki

Totalna ciasnota,wrażenie bałaganu,kolorystyka wnętrza okropna ale nic to bo wszyscy lekarze są wspaniali ,znają się na rzeczy i potrafią pomóc choremu zwierzęciu.Aha ciasny parking, tylko na3 samochody pod klinika a obok drugi ale dziury takie jakby bomba pier......a na tym pseudo parkingu, uważajcie na podwozie bo klinika ma was gdzieś.

Źródło opinii: google.com

Norbert W avatar
Norbert W

Kiedy mój pies został ugryziony przez osę miła lekarka od razu nas wpóściła bez kolejki

Źródło opinii: google.com

Miłosz Ukleja avatar
Miłosz Ukleja

Najlepsza lecznica, w której byliśmy. Super specjaliści, a co najważniejsze diagnozy w punkt. Ceny - nie najmniej, ale bez przesady. Nasze dziewczyny bez stresu się odnajdują w gabinecie. Kolejki dość spore, ale to świadczy o jakości.

Źródło opinii: google.com

Robert Mostowski avatar
Robert Mostowski

Profesjonalne podejście do pacjentów. Lekarze poradzą sobie z każdym problem

Źródło opinii: google.com

Marcin Szewczyk avatar
Marcin Szewczyk

Pełen profesjonalizm! Specjaliści z najwyższej półki

Źródło opinii: google.com

Rafal Kaczmarek avatar
Rafal Kaczmarek

W Sforze nasze zwierzaki są zawsze pod najlepszą opieką!!!

Źródło opinii: google.com

Justyna Wojtkowska avatar
Justyna Wojtkowska

Polecam z całego serca doktora Sokołowskiego.

Źródło opinii: google.com

Iwo Enpap avatar
Iwo Enpap

Profesjonalne podejście do każdego klienta

Źródło opinii: google.com

marta P avatar
marta P

Pomimo tego iż lecznicę poleciła mi trenerka psów , ja osobiście gorąco lecznicę sfora ODRADZAM. Wykonano w niej zabieg dla mojego psa- podano mi cenę przed zabiegiem około 400-450 zł. Finalnie za zabieg zapłaciłam ponad 700 zł + wizyta kontrolna około 200 zł . Ja na swoim zwierzaku nie oszczędzam, ale za tę cenę spodziewałabym się pełnego profesjonalizmu. Czyste naciągactwo . Obsługa mało zorganizowana. Do tego niezbyt sympatycznie. Więcej tam nie pójdę . Mam doświadczenia z innymi lecznicami a ta zdecydowanie zrobiła na mnie najgorsze wrażenie. Dodam jeszcze iż po raz pierwszy piszę negatywną opinię na temat jakiejkolwiek firmy. Mam nadzieję , że komuś ta informacja pomoże. Przesyłam poniżej szczegółowe wyliczenie jako uzupełnienie do przesłanej przez Panią doktor odpowiedzi: 1.Koszt zabiegu 400-450 zł - załóżmy górną granicę czyli 450 zł . 2. Badanie krwi - 90 zł 3. Lek uspokający zylkene 450mg- 46,80zl 4. Kołnierz grande finale - 39,52zl 5. Lek przeciw kleszczom- bravecto 85zł Zatem powinnam zapłacić 711,32 zł W klinice zapłaciłam w sumie 877 zł czyli jak by nie liczyć to ponad 160 zł więcej od górnej granicy ceny zabiegu. Wbrew temu co Pani doktor pisze nie mogłam przyjść innego dnia na kontrolę niż w niedzielę ponieważ w karcie wypisu psa była wpisana kontrola lekarska w drugiej dobie po zabiegu czyli dokładnie w niedzielę. Dzwoniłam do kliniki z pytaniem czy mogę nie przyprowadzać psa tego dnia ze względu na panujący upał i lekarz odpowiedział mi iż zalecenia są wyraźne i brak przyjścia jest na moją odpowiedzialność. Podsumowując - opinii swojej nie zmienię . Szkoda tylko ze klinika zasłania się tekstami o dodatkowym leku czy tez niedzielnym dyżurze . Wystarczyło przed zabiegiem udzielić kompleksowych informacji .

Odpowiedź weterynarza (2018-09-11 14:43)
Droga Pani, W odpowiedzi na Pani opinię chcielibyśmy wyjaśnić zawarte w niej kwestie. Głównym Pani zarzutem jest niezgodność cen podanych Pani przed zabiegiem z ostatecznym rachunkiem oraz sama wysokość kosztów. Rachunek w dniu zabiegu opiewający na kwotę 700zł zawierał zabieg operacyjny we wcześniejszej ustalonej cenie oraz: dług powstały dzień wcześniej na skutek nieopłacenia przez Państwa badanie krwi. Mąż zaaferowany pobraniem wyszedł z lecznicy nie regulując płatności. Tego samego dnia zostaliście Państwo poinformowani telefonicznie, iż koszt ten zostanie doliczony do zabiegu w dniu zabiegu. Było to ułatwienie dla Państwa, abyście tego samego dnie nie musieli wracać się do lecznicy w celu płatności. Kolejny koszt nie ujęty w poprzednich ustaleniach ceny zabiegu to wybrany przez Państwa niestandardowy kołnierz zabezpieczający ranę oraz dodatkowe leki uspakajające. Te trzy rzeczy sprawiły, iż ostateczny rachunek w dniu zabiegu wyniósł wspomniane przez Panią 700zł. Cena wizyty kontrolnej, którą opisała Pani jako koszt 200zł też zawierała dodatkowe koszta w postaci profilaktyki przeciwkleszczowej. W wybranej przez Panią opcji stanowiło ponad połowę kosztu owej wizyty. Ponadto, zgłosili się Państwo na kontrolę podczas dyżuru interwencyjnego, który ze względu na swój charakter jest droższy. Na planowane kontrole zapraszamy na zwykłe dyżury dzienne. Dyżury interwencyjne są przeznaczone głównie dla nagłych przypadków. Podsumowując kwestię kosztów, mieliście Państwo możliwość ich obniżenia dzięki skorzystania z refundacji miejskiej jednak nie udało się Państwu dopełnić formalności do daty zabiegu. Mieliście Państwo możliwość rezygnacji z ustalonego terminu, dopełnienie formalności i wzięcie udziału w akcji jednak właściciel, który przyprowadził psa na zabieg zadecydował o nieodraczaniu terminu zabiegu i zrezygnował z udziału w refundacji z miasta. Edit: W odpowiedzi na edytowanie przez Panią komentarza i wymienione po edycji koszty pragniemy poinformować, że są one niezgodne z naszym cennikiem leków a tym samym z Pani rachunkiem. Z powodu rozporządzenia Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zabraniającego publikowania cennika usług oraz leków nie możemy opublikować w niniejszym miejscu Pani rachunku. Jeśli jednak, jak sądzimy z Pani opisu, kwestia poniesionych kosztów nadal nie jest dla Pani jasna zapraszamy do lecznicy po specyfikacje (pn-pt 10.30-16.30).

Źródło opinii: google.com

Monika Julia avatar
Monika Julia

Na plus: Można wejść od razu, pacjenci przyjmowani w kolejności przyjazdu. Czynne 24h na dobę, na jednorazową interwencję super miejsce. Super miła Pani na którą trafiliśmy, wszystko nam wyjaśniła - zdarzyła się 1 taka wizyta. Na minus: 1. Leczyliśmy tam psa 15 letniego, po długim leczeniu które kosztowało ponad 2000 złotych i tak musieliśmy podjąć decyzję o eutanazji. Nikt nie wpadł na to, żeby powiedzieć, że może pies ma 15 lat i cukrzycę i nie ma sensu męczyć go kroplówkami, ukłuciami, kosztownym leczeniem które nie polepszyło życia? Ładujmy w psa wszystkie leki, jakie są dostępne. 2. Za każdym razem przyjmuje inny lekarz, brak ciągłości w leczeniu - za każdym razem inna osoba. 3. Brak odpowiedniej informacji od lekarza odnośnie poprzednich wizyt, leków podawanych psu, co się dokładnie dzieje. Brak wyjaśnienia. Nie mówię, że wszyscy lekarze tacy są. Ale na takiego trafiliśmy. Jeden Pan Weterynarz opryskliwy, na pytanie co dokładnie uważa na temat zdrowia psa nie potrafi odpowiedzieć, nie podaje informacji co dokładnie podaje psu, bo "mówił na pierwszej wizycie". No dobrze, niech się Pan nie powtarza. Wszystkiego najlepszego życzymy. Brak możliwości uzyskania informacji, czy po prostu lekarz "nie wie" (bo tak też może być, rozumiemy to). Jest dużo niespecyficznych objawów, zwierzę nie powie jak się czuje. Wyszło na to, że leczymy psa zastrzykami i antybiotykiem i pięcioma innymi rzeczami bez informacji z jakiego dokładnie powodu. Na pytanie dlaczego i co dokładnie "było powiedziane". Dawno tak źli nie wróciliśmy skądkolwiek. Czyżby taka strategia, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy? 4. Standardowe "Zobaczymy jak będzie" na każdej wizycie, bez konkretnej informacji. W końcu przyjeżdża się cały tydzień, codziennie do lecznicy, zawsze jest inny lekarz, cała historia od początku, nikt nie kwestionuje opinii pierwszego lekarza, chyba tylko dlatego, żeby koledze nie było przykro. Nigdy więcej się tam nie pojawimy. Chyba, że naprawdę nie będzie wyjścia.

Odpowiedź weterynarza (2018-09-09 18:44)
W odpowiedzi na Pani opinię, bardzo chciałabym prosić o szerszą informację odnośnie danych pacjenta. Pozwoli nam to zweryfikować przebieg przypadku i ustosunkować się do Pani opinii. Jesteśmy otwarci na krytykę, jednak aby wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski musimy wiedzieć dokładnie o jakim pacjencie mówimy.

Źródło opinii: google.com

Jerzy Serafiński avatar
Jerzy Serafiński

Polecam. Zawsze ratują nas w potrzebie

Źródło opinii: google.com

Kolonia Pilchy avatar
Kolonia Pilchy

Znakomita opieka nad zwierzakami, pełen zakres usług i dostępność 24h. To nasze miejsce.

Źródło opinii: google.com

Elmen Kamila avatar
Elmen Kamila

Polecam. Bardzo profesjonalnie i miło.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof S avatar
Krzysztof S

Już drugi raz pomagają mojemu pieskowi. Wyprowadzili go z ciężkiej barbesziozy. Dobrzy weterynarze, dobre wyposażenie. Mogę polecić. Cztery, a nie pięć gwiazdek bo nie jest tanio.

Źródło opinii: google.com

grzksi ksi avatar
grzksi ksi

Niedziela wieczorem. Brak możliwości dodzwonienia.

Źródło opinii: google.com

Dorota Żebrowska avatar
Dorota Żebrowska

Super klinika dla zwierzat. Nie raz uratowali mojego psiaczka

Źródło opinii: google.com

Michał Michał avatar
Michał Michał

Profesjonalna fachowa obsługa. Polecam !

Źródło opinii: google.com

Gabriela Wosko avatar
Gabriela Wosko

świetni specjaliści, zawsze pomocni, lekarze z powołaniem.

Źródło opinii: google.com

Adam Sajewicz avatar
Adam Sajewicz

Bardzo dobra przychodnia; doświadczeni lekarze; miła obsługa

Źródło opinii: google.com

potfierdzam Turlej avatar
potfierdzam Turlej

Bardzo dobrzy weterynarze różnej specjalności

Źródło opinii: google.com

Piesek Przydrożny avatar
Piesek Przydrożny

Wspaniali lekarze i pracownicy, mili, wszystko tłumaczą dokładnie, troskliwi dla zwierząt, z całego serca polecam i dziękuje za opieke i leczenie rudego kotka Maciusia.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Skowroński avatar
Krzysztof Skowroński

Profesjonalni i bardzo pomocni lekarze. Dość drogo, ale warto! Można płacić kartą.

Źródło opinii: google.com

Dariusz Chrzanowski avatar
Dariusz Chrzanowski

Tu nawet nie chodzi o mnie, ale mój pies po prostu lubi to miejsce. Przyjdziesz ze swoim pupilem to zrozumiesz dlaczego

Źródło opinii: google.com

Anika avatar
Anika

Mieszkam dosłownie rzut beretem od kliniki i dlatego tam się udałam.Jeśli chodzi o szczepienia i ew.usunięcie kleszcza było ok.Gdy przytrafiła się poważniejsza infekcja okazało się,że za każdym razem był inny weterynarz,dodatkowo opryskliwy.Za każdym razem trzeba było wszystko tłumaczyć od początku,chociaż było wpisane w komputerze.Zero informacji i poświęcenia czasu.Zrezygnawałam gdyż nie czułam,że mój pies będzie leczony z należytą uwagą.W innym miejscu chociaż dalej znalazłam to czego oczekiwałam.

Źródło opinii: google.com

gosiaczek521 avatar
gosiaczek521

Leczą zwierzaki dobrze. Choć trochę trzeba czekać.

Źródło opinii: google.com

Kalina Czwarnóg avatar
Kalina Czwarnóg

Polecam!! Uratowali mi już 2 koty. Profesjonalna obsługa, kompetentni lekarze. Leczymy zwierzaki już tylko w Sforze :)

Źródło opinii: google.com

Agnieszka Gowin avatar
Agnieszka Gowin

Jedna z lepszych lecznic dla zwierząt. Sporo specjalistów, łącznie z dietetykiem. Mili lekarze z dużym doświadczeniem i chęcią pomocy. Polecam doktora Sebastiana Borowika, człowieka z ogromną wiedzą i jeszcze większą atencją. Jednym minusem jest to, że są długie kolejki, ale to wynika z tego, że usługi są na bardzo wysokim poziomie.

Źródło opinii: google.com

Łukasz Lipiński avatar
Łukasz Lipiński

Mam bardzo dobre doświadczenia z tego miejsca. Od prawie pięciu lat leczę tam swoje zwierzaki: psa i cztery koty. Zaangażowani, uważni lekarze, dostępność 24 h, jak trzeba

Źródło opinii: google.com

Anna Pawlikowska avatar
Anna Pawlikowska

Nasza kochana starsza kotka nie otrzymała poprawnej diagnozy u dwóch weterynarzy, do Sfory trafiła w bardzo złym stanie. Dopiero tam dokładnie ją zbadano i zaproponowano dalsze badania aby poznać przyczynę jej złego stanu lub eutanazję. Mimo, że to dla nas ogromny ból i wielka strata, cieszę się, że nie namawiano nas do dalszego badania i ratowania kotki na siłę, a eutanazję podano jako jedno z dwóch wyjść. Kilka miesięcy wcześniej operowano tam też naszego psa zaatakowane przez dzika, rana była brudna, więc długo się goiła, jednak teraz nasza sunia jest jak nowa:)

Źródło opinii: google.com

Kasia avatar
Kasia

Plusy to godziny otwarcia (chociaż za wizytę nocną więcej się płaci) oraz dostępność badań na miejscu (m.in.krwi, USG). Minusy - wielu lekarzy (młodych), więc przy wizytach często trafia się za każdym razem na kogoś innego, dość skąpe informacje podczas wizyt (zawsze musimy się dopytywać). Wyższe ceny niż w innych przychodniach.

Źródło opinii: google.com

Patryk Lehmann avatar
Patryk Lehmann

Nie polecam absolutnie tej kliniki. 2 tygodnie temu musiałem uśpić swoje dwa owczarki niemieckie ( 12 lat ) ze względu na bardzo posuniętą dysplazję, psy płakały z bólu, poza tym były już po różnych zabiegach i naprawdę nie była to łatwa decyzja. Kiedy przyjechałem do kliniki Pani zaczęła wywiad i najpierw stwierdziła że mam jechać do kliniki gdzie psy się leczyły - na co ja powiedziałem że niestety tamta klinika za eutanazję 2 psów chciała 1400 zł a tutaj 900 dlatego taka decyzja , a na koniec i tak stwierdziła, że to ona będzie decydować a nie ja, czy psy uśpić czy leczyć dalej... kiedy w końcu pojechałem z nowym szczeniakiem na szczepienia, które zgodnie z hodowcą zaplanowaliśmy na odpowiedni termin, Pani odradzała, stwierdziła że trzeba najpierw psa odrobaczyć (chociaż już był wcześniej odrobaczony) i przepisała te same tabletki, które wcześniej dostał u hodowcy. Nie polecam.

Odpowiedź weterynarza (2019-01-10 08:22)
Drogi Panie, Decyzja o eutanazji jest wspólną decyzją opiekuna zwierzęcia oraz lekarza prowadzącego. Nie jest to "usługa na życzenie". Najlepszym rozwiązaniem jest podejmowanie takowych decyzji wspólnie z lekarzem prowadzącym pacjenta, który szczegółowo zna przypadek, efekty zaordynowanych terapii lub ich braki. Taki lekarz jest w stanie najlepiej ocenić czy zwierzęciu na pewno nie da się już pomóc. Lekarz, który widzi pacjenta po raz pierwszy (lub sporadycznie) nie jest w stanie w takim samym stopniu ocenić całkowitego braku szans powodzenia różnych form terapii. Stąd sugerujemy, aby tak trudne i ostateczne decyzje podejmować w miejscu, w którym zwierzę było najczęściej leczone. Odnosząc się do kalendarz profilaktycznego u szczeniąt należy pamiętać, iż istnieje w nim kilkakrotne odrobaczenie (ze względu na cykl rozwojowy pasożytów). Decyzja odnośnie form profilaktyki, ich terminów i korelacji poszczególnych jej elementów należy do kompetencji lekarza weterynarii nie zaś hodowcy.

Źródło opinii: google.com

Łukasz Ferenc avatar
Łukasz Ferenc

Bylismy tam wczoraj wraz z naszym kotkiem w sprawie jego zachowania. Spotkalismy sie z bardzo mila obsluga i rewelacyjnymi poradami. Pozdrawiamy!

Źródło opinii: google.com

Kinga Skrzypczak avatar
Kinga Skrzypczak

Nie polecam, moj piesek malo nie zszedł po podaniu mieszanki leków w zbyt dużych dawkach, brak odpowiedniej wiedzy i arogancja tak zapamietalam wizytę w tym miejscu.

Źródło opinii: google.com

Ida Szaniawska avatar
Ida Szaniawska

Pan doktor Wojciech Sokołowski- profesjonalista. Badanie neurologiczne zrobione dokładnie, starannie, wszystkie informacje na temat przypuszczalnej diagnozy rzetelnie przedstawione. Polecam, aż miło oddać swojego Pupila w ręce tak zaangażowanej i mądrej Osoby.

Źródło opinii: google.com

Bartek Nef avatar
Bartek Nef

Bardzo profesjonalne podejście. Polecam wszystkim jeden z najlepszych weterynarzy w Warszawie.

Źródło opinii: google.com

Peter Jones avatar
Peter Jones

Plusem niewątpliwym jest ze otwarta 24h/7

Źródło opinii: google.com

Ewa Krzyżanowska avatar
Ewa Krzyżanowska

Lecznica tylko dla piesków i kotków. :(

Źródło opinii: google.com

Monika Wielgo avatar
Monika Wielgo

Świetni lekarze, kompetencja i profesja na 5+

Źródło opinii: google.com

piotr michalski avatar
piotr michalski

Długo się czeka. Nie można uzyskać imfomacji o koszcie wizyty przed wejściem do gabinetu.

Odpowiedź weterynarza (2019-01-19 15:10)
Drogi Panie. Cennik usług jest ogólnie dostępny za pośrednictwem recepcji. Na całkowity koszt wizyty składa się często nie tylko sama wizyta, ale również ordynowane przez lekarza leki lub badania, na które może się Pan zdecydować lub nie. Recepcja nie jest w stanie określić jakie procedury i leki mogą być zalecane zanim pacjent nie zostanie zbadany przez lekarza, a tym samym nie jest w stanie podać możliwych ewentualnych dodatkowych kosztów. Ma Pan jednak możliwość uzyskania informacji o cenie każdej procedury czy leku.

Źródło opinii: google.com

Artur Zdrojewski avatar
Artur Zdrojewski

Świetny personel, lekarze oddani swoim czworonożnym pacjentom.

Źródło opinii: google.com

Jacek Jankowski avatar
Jacek Jankowski

Poważnie najlepsi wetci w tej części Warszawy

Źródło opinii: google.com

Pati S. avatar
Pati S.

Mili i sumienni weterynarze, jedyną wadą są ceny

Źródło opinii: google.com

Piotr Pruszyński avatar
Piotr Pruszyński

Jedyne czym zajmuje się ta lecznica to wyciąganie pieniędzy od właściciela zwierzęcia i ciągłe udawanie że "nie wiemy do końca co to jest ale może to być to to i to więc zróbmy badania za 280 złotych i dalej rzucajmy przypuszczenia oraz faszerujmy psa wszystkimi możliwymi lekarstwami za które jak wiadomo właściciel musi zapłacić". Szczepienia typu wścieklizna, jak najbardziej ale nic więcej.

Źródło opinii: google.com

Szymon Cha. avatar
Szymon Cha.

ZDECYDOWANIE OMIJAC.Niestety nie jestem zadowolony. Rano przyjechałem z moim ukochanym pieskiem który mial babeszje i skręt żołądka. Pani doktor kończyła dyżur i popełniła błąd bo wykryla tylko babeszje. W ciągu dnia jeździłem tam i dzwoniłem bo coś było nie tak, w końcu po raz kolejny wieczorem pojechałem, wtedy dopiero wykryli skręt ale było już za późno i mimo bardzo drogiej operacji zmarł. Gdyby skręt został wykryty rano to mój Happy miałby większe szanse. Na zdjęciu zrobionym rano widać jaki jest opuchniety. Doświadczony weterynarz nie zakończył by diagnostyki na babeszji tylko powinien zbadać kompleksowo. Powiedzieli że w żołądku było dużo jedzenia a tego dnia zjadł trochę i od rana miał skurcze i odruchy wymiotne. Byłem gotów ratować go za wszelką cenę i żałuję że nie pojechałem na Bemowo tam koleżanka powiedziała że miałby 50 % szans a w sfirze dali mu 15% na przeżycie operacji. to był dlugi weekend majowy i tylko dlatego tam pojechałem. Żałuję Niestety mam zbyt głęboka traumę po śmierci Happiego i nie jestem w stanie do Was przyjść. Żal i rana psychiczna pozostanie na długo a ja zdania i tak nie zmienię. Gdybyście rano wykryli skręt to Happy miałby większe szanse. Myślę że staraliscie się to uratować ale dopiero podczas operacji ale wtedy było za późno.

Źródło opinii: google.com

Urszula Krupińska avatar
Urszula Krupińska

zdecydowanie polecam!!! W dniu 16 09 2018 mój pies nagle zachorował. Pani doktor postawiła diagnozę: skręt żołądka. Dzięki fachowo przeprowadzonej operacji i wspaniałej opiece mój Haker żyje. Jestem bardzo wdzięczna i tą drogą jeszcze raz dziękuję.

Źródło opinii: google.com

Michał Ł. avatar
Michał Ł.

Fachowiec, dobrze wyposażeni chociaż z zewnątrz nie wygląda :)

Źródło opinii: google.com

Anna Staszewska avatar
Anna Staszewska

Nie polecam.Nastawieni na kasę i tyle.Pozostawiłam im psa chorego , a odebrałam w stanie agonalnym.

Źródło opinii: google.com

Bloodypopo HRB avatar
Bloodypopo HRB

Skutecznie ratują zwierzaki nie zdzierając ostatniego grosza.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Włodarczak avatar
Krzysztof Włodarczak

Super-profesjonaliści! Już kilka razy ratował nas z opresji, także po poważnych błędach innych weterynarzy. BARDZO dziękuję za pomoc! Dobrze, że jesteście. Ps: czasem ciężko jest zaparkować pod lecznicą (jeśli się nie mylę to są tylko 3 miejsca parkingowe), wówczas można szukać miejsca w okolicznych uliczkach.

Źródło opinii: google.com

joan birch avatar
joan birch

Calkiem sprawnie przeprowadzona chirurgiczna kastracja wnętra niestety trochę za mała dawka antybiotyku tylko na trzy dni, potrzebna była kolejna wizyta u miejscowego Veta ale Polecam.

Źródło opinii: google.com

MARIUSZ SIWEK avatar
MARIUSZ SIWEK

Zdecydowanie polecam:) dr Michałek świetny weterynarz:)

Źródło opinii: google.com

Emilia Kowalczyk avatar
Emilia Kowalczyk

Nie polecam tej kliniki, źle postawiona diagnoza co poskutkowało nieskutecznym tygodniowym leczeniem za, które zapłaciłam 600zł. Po zmianie kliniki problem mojego kota zniknął w jeden dzień. Właścicielka opryskliwa, nie potrafiąca przyznać się do błędu (mojego kota oglądało 4 lekarzy w tej klinice, żaden nie podważył początkowej złej diagnozy, bo jakto podważyć kompetencje kolegi?), pieniędzy oczywiście nie odzyskałam. Raz jeszcze, nie polecam.

Źródło opinii: google.com

Michał Kalinowski avatar
Michał Kalinowski

Opieka nad zwierzakiem bardzo dobra, chociaż ceny nocnych wizyt mogą szarpnąć po kieszeni...

Źródło opinii: google.com

Marcin Odwach avatar
Marcin Odwach

Dramat . Nigdy w życiu więcej . Gowniary bez ogłady i kultury . Gadają frazesy o niczym . Do tego chamstwo . Nie polecam

Źródło opinii: google.com

Marcin Kornacki avatar
Marcin Kornacki

Fatalne miejsce pod względem parkingu. Jedziesz samochodem to zostaw go wcześniej bo pod klinikę raczej nie pojedziesz. Niezbyt miła obsługa. Dość drogo.

Źródło opinii: google.com

Aneta Herbik avatar
Aneta Herbik

Znalazłam się w lecznicy tylko po to, by ratować kota potrąconego przez samochód. Kot leżał na środku drogi i wył, wzięłam więc go do samochodu i przewiozłam do najbliższego lekarza żeby mu pomóc. Moją czujność już na wstępie powinno wzbudzić pytanie, czy zapłacę za badanie kota. No jak trzeba to zapłacę. Kot z oczopląsem, nie może chodzić, ma zaburzenia równowagi. Zaczipowany. NIe można dodzwonić się do właścicieli. ZAdzwoniłam do fundacji, żeby umieścić kota w szpitalu. Ale niestety lecznica już nie wydała mi kota, bo nie jestem właścicielem, lekarz stwierdził, że kot nie wymaga konsultacji neurologicznej!!! Kot z oczopląsem i zaburzeniami równowagi!!!! Skandal. Wkrótce zadzwonią do straży miejskiej i wywiozą kota na paluch. Brak empatii. Brak miłości do zwierząt. Liczy się tylko kasa, nie współpracują z fundacjami, bo wtedy płatności są odroczone, nie będą dalej leczyć kota, bo generuje koszty. Trzeba nie być człowiekiem. Jak można być takim lekarzem? Chciałam kotu pomóc a to był niestety najgorszy wybór. Dramatyczna sytuacja. Z całego serca nie polecam. I proszę nie odpowiadać na ten komentarz, bo nic, co napiszecie nie zmieni faktu, że jesteście bezduszni i nastawieni tylko na kasę. Wstyd.

Odpowiedź weterynarza (2018-06-26 15:10)
Szanowna Pani, Na ogół rzeczywiście nie odpisujemy na negatywne oceny, ale do Pani wypowiedzi chcielibyśmy się ustosunkować. Otóż kot, którego Pani znalazła był czipowany i miał właściciela, dlatego też nie mógł zostać wydany osobie postronnej. Zachowaliśmy się zgodnie z obowiązującym prawem oraz etyką. Eko patrol Straży Miejskiej ma dużo większe możliwości znalezienia właściciela po numerze czipa, ponieważ mają dostęp do adresu oraz danych osób, na które kot jest zarejestrowany, w przeciwieństwie do lecznic weterynaryjnych oraz osób postronnych, dla których dostępny jest jedynie numer telefonu (w tym przypadku nieaktywny). Nie możemy dopuścić, aby zwierzę zostało przez kogoś przywłaszczone bez zgody właściciela, w tym przypadku był to kot w typie rasowym. Jedyną instytucją, której możemy takie zwierzę wydać jest Straż Miejska lub policja i tak też się stało. Fundacje i osoby prywatne nie są upoważniona do przetrzymywania zwierząt posiadających właściciela. Kot nie trafił do schroniska, został przewieziony pod swój adres, gdzie dostarczono go właścicielom. Tego samego dnia kot trafił do naszej lecznicy na dalsze leczenie, ponieważ okazało się, że jest to kot naszej klientki. Kolejną rzeczą jest dalsza diagnostyka, której Pani zdaniem nie wykonaliśmy. Zwierzę w fazie wstrząsu po wypadku komunikacyjnym musi zostać ustabilizowane w pierwszym etapie, dopiero po stabilizacji stanu ogólnego można konsultować kota neurologicznie, jeśli objawy neurologiczne nadal występują. W omawianym przypadku po wstępnej stabilizacji oczopląs ustąpił, a niezborność ruchowa wynikała z uszkodzenia miednicy. Pytanie czy zapłaci Pani za znalezionego kota nie jest niepokojącym pytaniem, a ma nas jedynie poinformować o sposobie finansowania, nie każda osoba znajdująca zwierzę jest w stanie obciążyć się kosztami jego leczenia. Jakakolwiek odpowiedź na takie pytanie nie zmienia naszego postępowania wobec ratowanie życia zwierzęcia trafiającego do naszej lecznicy, a takich zwierząt (z racji działania całodobowego) mamy dużo. Leczyliśmy i finansowaliśmy z naszych funduszy różne zabiegi wielu bezpańskim zwierzętom, współpracowaliśmy z fundacjami, dlatego Pani opinia jest krzywdząca. Dodatkowo chcemy poinformować, że bezpodstawne zniesławienie w sieci jest również karalne. Z poważaniem, Zespół SFORY

Źródło opinii: google.com

Agata Dębowska avatar
Agata Dębowska

Najlepsi lekarze z powołaniem i empatią do zwierząt

Źródło opinii: google.com

Marcin Izdebski avatar
Marcin Izdebski

Nie polecam. Liczy się tylko końcowy rachunek nie zdrowie pupila.

Źródło opinii: google.com

Dorota Kaźmierska avatar
Dorota Kaźmierska

Z całego serca polecam, doktor Sokołowski dobrze zdiagnozował problem mojego kota, czego niestety inna lecznica nie była w stanie zrobić. Zabieg wykonany od razu, nie było żadnych powikłań i kot znowu w pełni zdrowy :) Super opieka i atmosfera.

Źródło opinii: google.com

Dariusz Gawroński avatar
Dariusz Gawroński

Szybko, sprawnie, skutecznie. Wizyta nocna, sytuacja awaryjna, pies z silną reakcją alergiczną po szczepieniu. Piesek uratowany, pani weterynarz spokojna, metodyczna robiła to co powinna.

Źródło opinii: google.com

Magdalena Roehrig avatar
Magdalena Roehrig

Znakomite podejście do zwierząt, pełne wyposażenie na miejscu i co najważniejsze skuteczne leczenie, Melka dziękuje :-)

Źródło opinii: google.com

Robert Redestowicz avatar
Robert Redestowicz

Podejście mega profesjonalne i indywidualne miła atmosfera polecam

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Sulkowska avatar
Katarzyna Sulkowska

Świetni lekarze i diagnostyka od ręki, dzięki nim mój pies funkcjonuje bardzo dobrze.

Źródło opinii: google.com

Izabela Dzido avatar
Izabela Dzido

Jesteśmy właścicielami 5 psów i 7 kotów. Lekarze z Sfory są nam dość dobrze znani, mili i rzeczowi, nie naciągają na kasę. Szczególnie polecam doktora Borowika, wyleczył nam kociaka z polipa bez konieczności umawiania się na bardzo kosztowne badania jakie narzucano nam w innej przychodni.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Frączek avatar
Krzysztof Frączek

Zdecydowanie najlepsza lecznica w Wawrze. Zaangażowani lekarze i reszta personelu. Czynni 24 h, dobry sprzęt, wyniki podstawowych badań "od ręki" Korzystam z ich usług conajmniej 10 lat i jestem mega zadowolony. Ja i moje 4 czworonogi... i kilka wcześniejszych :)

Źródło opinii: google.com

Jan Żółtowski avatar
Jan Żółtowski

Ludzi tu dużo bo lekarze podchodzą do zwierząt i ludzi jak do ludzi.

Źródło opinii: google.com

I DW avatar
I DW

Znakomita pomoc nocna, wszystko na miejscu. Dużo empatii, dla szukających pomocy dla swoich zwierząt, właścicieli.

Źródło opinii: google.com

Monika Szczes avatar
Monika Szczes

Super klinika, bardzo dobrzy lekarze Dla nich liczy sie pacjent nie kasa..... Walcza do końca i zwierzeta maja drugie zycie

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Borkowska avatar
Katarzyna Borkowska

Czynna 24h przystępne ceny dobrzy lekarze nie raz pomogli w ratowaniu moich pupili. Widać że lekarze mają pojęcie o tym co robią. Pracownicy bardzo mili i sumienni.

Źródło opinii: google.com

MARCIN Rutkowski avatar
MARCIN Rutkowski

Bardzo miła i fachowa pomoc. Wyleczyli mi psa gdzie już nikt inny nie dawał mu szans.

Źródło opinii: google.com

Agnieszka Gerich-Oktaba avatar
Agnieszka Gerich-Oktaba

Kompleksowe całodobowe usługi weterynaryjne. Szeroki wachlarz usług zarówno w zakresie leczenia jak i diagnostyki. Szpital dla małych zwierząt.

Źródło opinii: google.com

Mako Mako avatar
Mako Mako

Dobra lecznica nie odpowiem czy droga, bo nie mam porównania z innymi.

Źródło opinii: google.com

Trawa Traweczka avatar
Trawa Traweczka

Switne miesjce, lekarze bardzo pomocni i swietnie znaja sie na psiakach.

Źródło opinii: google.com

Barbara Dominowska avatar
Barbara Dominowska

Bardzo przyjazne miejsce. Fachowość i dobroć. Dziękuję Pani doktor Pawlickiej za leczenie oczu Vincenta. Szkoda, że tak późno do Państwa trafiłam.

Źródło opinii: google.com

Ewa Liszcz avatar
Ewa Liszcz

Zazwyczaj jest bardzo tloczno. Maly parking. Dobrzy lekarze.

Źródło opinii: google.com

Zdzich szprycha avatar
Zdzich szprycha

bardzo dobra lokalizacja nieruchomości i fajna obsługa

Źródło opinii: google.com

THE CUPIEC Co. avatar
THE CUPIEC Co.

Bardzo profesjonalna obsługauratowali mojego psa Lotka,dziękuję

Źródło opinii: google.com

Anna Olejnik - Żórawska avatar
Anna Olejnik - Żórawska

Super chirurg Pan Robert i Pani Ola anestezjolog. Lekarze z pasją i wielkim serduchem dla pacjentów. Gorąco polecamy i pozdrawiamy z ciepłym chał od Beneka:-)

Źródło opinii: google.com

Piotr Lewandowski avatar
Piotr Lewandowski

Obsługa miła, profesjonalna. Polecam

Źródło opinii: google.com

Łukasz Wróblewski avatar
Łukasz Wróblewski

Profesjonalne podejście i świetni specjaliści

Źródło opinii: google.com

Morfina Pe avatar
Morfina Pe

Bardzo dziękuję doktorowi Sokołowskiemu za trzymiesięczną walkę o Bellę. Dziękuję również doktorowi Kierzkowskiemu, który sprawił, że ostatnia wizyta Belli była tak godna, że czasami człowiek o czymś takim u lekarza może tylko pomarzyć.

Źródło opinii: facebook.com

Ewelina Gawęda avatar
Ewelina Gawęda

Widzę, że najwięcej do powiedzenia na temat tej lecznicy i zasad w niej panujących mają osoby, które przyszły raz i nie znając personelu obrażają go publicznie i grożą, że będą głosić „złą nowinę” wszędzie, gdzie się da. Gdybyście widzieli, na przestrzeni czasu, jak pracują w tej lecznicy, wiedzielibyście, że wykonują naprawdę ciężką i pełną poświęcenia pracę. Ja trafiłam do nich dokładnie rok temu, z chorym na ciężką postać raka kotem. Żaden ze znanych mi, miłych, sprawiających wrażenie kompetentnych i pięknie mówiących o swoim fachu i poświęceniu lekarzy w Warszawie nie potrafił go zdiagnozować przez długi okres czasu. Po 3 wizytach u nich wszystko było już jasne. U żadnego lekarza do tej pory nie spędziłam na pierwszej wizycie aż 60 minut! Zaangażowanie całego personelu przewyższyło moje najśmielsze oczekiwania. Kot był leczony u nich do końca, do eutanazji, za pracę jaką przy nim wykonali będę im dozgonnie wdzięczna. Przez przeszło pół roku byłam w lecznicy co drugi dzień, napatrzyłam się przy tym na zwierzęta ciężko chore, po wypadkach komunikacyjnych, po pogryzieniach, zatruciach itp. W każdym przypadku pomoc z ich strony wyglądała tak samo- najważniejsze jest zwierzę najbardziej potrzebujące pomocy w danej chwili. Nikomu nie zazdroszczę pracy w takim tempie, stresie, hałasie, w takich godzinach, w każdą niedzielę i każde święta. W jednym miejscu wykonują prawie wszystkie zabiegi, mają lekarzy prawie wszystkich specjalności, zostawiają zwierzęta na obserwację na noc, co zdarza się w naszym kraju rzadko, mają dostęp do leków, których nie można nigdzie kupić, pomagają w adopcjach i sami adoptują zwierzęta, są wyrozumiali, cierpliwi i inteligentni. Nie dość, że mają do czynienia z najcięższymi przypadkami, jeśli chodzi o zwierzęta, to jeszcze muszą być psychologami ich właścicieli. To, co robią i jacy są, musi kosztować. Szanujcie więc pracę innych i zastanówcie się, zanim napiszecie komentarz, dlaczego coś czasem wygląda inaczej niż się spodziewacie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za leczenie i opiekę nad kotem BUBU, w szczególności doktorowi Borowikowi, którego uważam za najlepszego lekarza w Polsce. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę miała zwierzaka, nie wyobrażam sobie innego miejsca do leczenia go. Szkoda, że trafiłam do nich tak późno… Pozdrawiam serdecznie Nina

Źródło opinii: facebook.com

Anna Haintze avatar
Anna Haintze

Podejście do czworonożnych przyjaciół i kompetencja .

Źródło opinii: facebook.com

Aga Sawala avatar
Aga Sawala

Dziękujemy! Nada z rodziną :)

Źródło opinii: facebook.com

Łukasz Sadowski avatar
Łukasz Sadowski

Bardzo dobra lecznica, znakomici fachowcy, zaangażowani, empatyczni... Uratowali moją Mambę po skręcie żołądka....Polecam

Źródło opinii: facebook.com

Anna Chodyra avatar
Anna Chodyra

Bardzo dobra lecznica, kompetentni i sympatyczni lekarze. Leczę w Sforze swoje zwierzęta od kilku lat i mają się rewelacyjnie :)

Źródło opinii: facebook.com

Beata Krupianik avatar
Beata Krupianik

Gorąco polecamy tę lecznicę i wszystkich lekarzy, którzy w niej pracują. To ekipa profesjonalistów z ogromnym sercem dla zwierząt tych domnych i tych bezdomnych. Każdego pacjenta traktuje się tam z takim samym zaangażowaniem. Dziękujemy za wszystko co do tej pory - świetnie z Wami współpracuje :-) Oby tak dalej Ekipa z fundacji KARUNA - Ludzie dla Zwierząt

Źródło opinii: facebook.com

Olga Cieślak avatar
Olga Cieślak

Pełen profesjonalizm, polecam! :)

Źródło opinii: facebook.com

Elżbieta Skolimowska avatar
Elżbieta Skolimowska

Szafir i jego właściciele serdecznie dziękują całemu zespołowi Lecznicy za wyleczenie choć droga do tego była długa i kręta. Nieugiętość lekarzy w dążeniu do trafnej diagnozy a następnie do trudnego ale zakończonego sukcesem zabiegu spowodowała że psina odzyskała radość życia. Nie sposób wymienić wszystkich ale szczególnie dziękujemy dr Kowalskiej, dr Michałkowi, dr Borowików, dr Niewęgłowskiej oraz wszystkim paniom techniczkom.

Źródło opinii: facebook.com

Anna Maria avatar
Anna Maria

Lecznica dobrze wyposażona i czynna całą dobę, co w przypadkach nagłych bardzo pomocne. Trochę gorzej z podejściem do pacjentów poszczególnych lekarzy i personelu pomocniczego. W zeszły piątek byłam umówiona na wizytę o 14 weszłam do gabinetu 15:10, wcześniej obsłużono osoby niezapisane ale za to bardziej przebojowe. Po wynikach krwi, gdy okazało się że wyniki są tragiczne, pani doktor szybko przekazała nas lekarzowi, który miał dyżurować w następnych dniach. W wielką sobotę, gdy pies był w klinice poinformowano mnie, że ma kroplówki, założony cewnik i jest ogrzewany. Gdy przyjechałam wieczorem ok 23 okazało się, że pies jest bardzo zminy, nie jest do niczego podłączony leży na gołej podłodze. Proszę sobie wyborazić jak czuje się właściciel psa, który widzi coś takiego? Sytuację i honor kliniki uratował lekarz z dyżuru, który po zapoznaniu się z historią choroby i stanem aktualnym suni zdecydował się uśpić ją. Sama czynność przebiegła bardzo dobrze, a pan doktor wyjaśnił, co podaje suni i jak dany specyfik będzie działał i za to mu dziękuję w imieniu swoim i Hery (zza Tęczowego Mostu).

Źródło opinii: facebook.com

Agnieszka Gerich-Oktaba avatar
Agnieszka Gerich-Oktaba

Polecam. SFORA oferuje kompleksowy zakres usług. Dużym plusem jest diagnostyka wykonywana na miejscu i od ręki, co przy cięższych przypadkach pomaga zyskać czas i szybciej rozpocząć leczenie. Na miejscu USG, RTG, możliwość wykonania badań krwi, behawiorysta, onkolog, fizjoterapeuta itd. Kadra lekarska profesjonalna i komunikująca się ze sobą i konsultująca, dzięki czemu przy kolejnych wizytach danego pacjenta, przyjmujący go lekarz, oprócz tradycyjnej "karty" zna historię leczenia i zalecenia kolegów z poprzedniej zmiany oraz niuanse związane z samopoczuciem zwierzaka. Kompleksowe podejście do leczenia, zważając nie tylko na aspekty kliniczne, ale także na ogólny dobrostan pacjenta oraz konsultowanie jego samopoczucia podczas pobytu w domu - jest to bardzo ważny element, o którym zapomina się w wielu lecznicach, a zapewnia to SFORA. Podejście z empatią zarówno duo zwierzaka jak i właściciela ze strony lekarzy i techników pomaga łagodniej przejść przez trudy leczenia. Jedynym minusem są trudne warunki lokalowe przy tak szerokim zakresie usług i dużej liczbie pacjentów. Polecam i dziękuję za opiekę nad moimi pupilami.

Źródło opinii: facebook.com

Beata Kaludov avatar
Beata Kaludov

Nieodpowiedzialny personel, działający nielegalnie, łasy na kasę. Nie polecam. Uważajcie kto wam przynosi zwierzę! Może być to zarówno złodziej, a wy i tak potraktujecie zwierzaka jak jego/bezdomnego. Tragedia.

Źródło opinii: facebook.com

Edyta Stawska avatar
Edyta Stawska

Jestem strasznie rozczarowana ta lecznica. Wczoraj znalazlam malenkiego kotka, mial okolo 8 tygodni i zawiozlam go do rutynowej kontroli wlasnie do lecznicy sfora. Kotek wyrywal sie strasznie, do tego stopnia ze trzymalo go 3 panow i jedna pani,wszyscy w gumowych rekawicach. Po 5 minutowych ogledzinach stwierdzili ze kot jest zdrowy. Jednak jego stan nie dawal mi spokoju i udalam sie z kotkiem do lecznicy Arswet,ktora byla druga w poblizu. Pani doktor, ktora tam pracuje zaprzyjaznila sie z kotka w ciagu 5 minut, lagodnym ruchem wyciagnela niby ta sama wsciekla kotke z transportera i golymi rekami zaczela ja badac stwierdzajac zaawansowany koci katar, ktory nieleczony doprowadzilby do smieci kotka. Do tej pory jestem strasznie wstrzasnieta nikompetencja i przedmiotywm potraktowaniem biednego zwierzatka. Chcialabym dodac ze Pan Kamil, ktory tam pracuje poprosil mnie zebym dala znac jak kotka zdechnie w ciagu 10 dni bo go udrapnela i bedzie sie musial zaszczepic. Panie Kamilu, kotka zyje, mam sie dobrze i przechodzi terapie antybiotykowa plus krople do oczu 3 razy dziennie bez ekscesow. Prosze spac spokojnie nie zejdzie Pan na wscieklizne:)

Źródło opinii: facebook.com

Aneta Zwierz avatar
Aneta Zwierz

Każda lecznica zwierzaków ma dobre i złe opinie. To jak z lekarzem dla ludzi - jednemu pomaga , u drugiego się nie pozna na chorobie. Przeszłam z moim 9-cio letnim yorkiem Matim nie jedną lecznicę, pod względem zwykłych infekcji i poważniejszych zabiegów. Do sfory trafiłam jak po wizycie u trzech weterynarzy pies okropnie cierpiał i puchł. Wkurzona tą bieganiną pojechałam do większej kliniki, właśnie na do SFORY. Badania i rtg zrobiliśmy zrobiliśmy na miejscu, wyszło ostre zapalenie żołądka i jelit. Pies był apatyczny bez życia i chyba było mu już wszystko jedno bo ani jedzenie ani jego ulubione rzeczy nie robiły na nim wrażenia od prawie 2 tygodni.Tam wyprowadzili Matiego na prostą. Wróciliśmy tam z urazem kolana .Jestem bardzo zadowolona.Dr. Tomasz zoperował kolanko i doglądał go, gdy tylko miał dyżur a my wizytę u rehabilitantki pani Soni. Nie ma klinik gdzie się nie dzieją różne rzeczy. Nie należy się zrarzać po jednej wizycie.Ja stoję za nimi murem i życzę żeby nie zanikła w nich ta pasja do zwierzaków . Wszystkiego najlepszego życzy zdrowy Mati i właścicielka Aneta.POWODZENIA.

Źródło opinii: facebook.com

Elisabeth Elzbieta avatar
Elisabeth Elzbieta

Profesjonalizm i niezwykle ludzkie podejście z szacunkiem do każdej sytuacji..

Źródło opinii: facebook.com

Monika Wójcik avatar
Monika Wójcik

Gorąco polecam! Leczyłam swojego kota w wielu klinikach, ale nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałymi lekarzami jak dr Tyszkiewicz i dr Michałek z kliniki Sfora. Dzięki ich fachowej wiedzy i cudownemu podejściu do zwierząt mój kot wreszcie czuje się dobrze, a jestem spokojna że moje zwierzęta są w najlepszych rękach:)

Źródło opinii: facebook.com

Anna Tkaczyk avatar
Anna Tkaczyk

Bardzo bardzo polecam uratowany piesek miała być operacja ( droga ) udało się bez i pomoc jak znalazłam kotka niewidomego . Polecam z całego serca Właścicielka konkretna i bardzo pomocna pomimo nieraz dużego zmęczenia Aaaa i odchudzono mi psa chihuahua ! Dobrze dobrana karma.

Źródło opinii: facebook.com

Monika Rutkiewicz avatar
Monika Rutkiewicz

Trudno mi uwierzyć w aby zwierzak został źle potraktowany, zarowno w lecznicowym szpitalu jak i w przychodni. W marcu po operacji mojej 7 letniej manchester terrierki, podczas ktorej miala usuniete 2 guzki nowotworowe z tylnej łapy, bywalam w lecznicy bardzo czesto. Poczatkowo nawet codziennie. Rana slabo się goila, a wyniki badan histopatologicznych nie byly zbyt optymistyczne. Dodatkowo, kiedy już wydawalo sie ze wychodzimy na prostą z raną, moj pies przyniósł z ogrodu kleszcza i przeszedł babeszjozę. W lecznicowym szpitalu spedziła 3 dni (kroplówki i przetaczanie osocza). Mialam wowczas okazję widziec lekarzy i personel wspomagający w wielu różnych sytuacjach i jestem pod dużym wrażeniem zaangażowania i empatii okazywanej zwierzakom i wlaścicielom. Dzis Nuka ma się bardzo dobrze, za co serdecznie dziekuję w imieniu moim i dzieci! Kolejki jakie niekiedy zdarzają się, w tym przypadku świadczą o wysokiej jakości usług lecznicy!

Źródło opinii: facebook.com

Anthony Rucinski avatar
Anthony Rucinski

Pełny pasji, oddania i miłości do zwierzaków Zespół! Walczą do końca, nie poddają się w krytycznych sytuacjach. Dziękujemy raz jeszcze za uratowanie Hugona!

Źródło opinii: facebook.com

Katarzyna Iwulska avatar
Katarzyna Iwulska

Lecznica warta każdego grosza. Kotkę u Państwa i sterylizowałam i teraz jest leczona, gdyż ma złamaną łapę. Bardzo profesjonalne i pełne empatii podejście.

Źródło opinii: facebook.com

Barbara Dominowska avatar
Barbara Dominowska

Można liczyć na pomoc nawet w nocy Doświadczyłam tego sama kiedy w środku nocy otrzymałam wsparcie od bardzo miłej i profesjonalnej Pani doktor Pomogła w wielkim cierpieniu mojemu ukochanemu psu Dziękuje Jej za to

Źródło opinii: facebook.com

Ewelina Eł avatar
Ewelina Eł

Dziewczyna,ktora zajmowala sie naszym psem, miala kiepskie podejscie do zwierzat i byla zarozumiala. Dodatkowo kiepska organizacja pracy, ciagle wychodzenie z gabinetu zeby „o cos zapytac”

Źródło opinii: facebook.com

Katarzyna Kulpińska avatar
Katarzyna Kulpińska

Po przedłużających się w czasie próbach zdiagnozowania mojej Roxy w innych placówkach, zaczęłyśmy szukać gdzie indziej. Do Doktora Borowika przejechałyśmy pół Polski. Po perypetiach w innych placówkach nareszcie uzyskałam to czego Właściciel chorego zwierzęcia chciałby oczekiwać od lekarza, czyli profesjonalizmu, zaangażowania, konkretów odnośnie leczenia oraz ulżenia w cierpieniach chorego przyjaciela i tak po ludzku, zwykłej życzliwości. Dziękuję za zdiagnozowanie mojej psiej dziewczynki. Nawet najgorsza prawda nie jest tak okropna jak niewiedza. Dziękuję za zaangażowanie.

Źródło opinii: facebook.com

Sandra Borowiecka avatar
Sandra Borowiecka

Dziękuję. Za profesjonalizm, dobre, mądre podejście do psa, wyczucie i pełną diagnostykę w ciągu 40 minut nocnej wizyty na ostro.

Źródło opinii: facebook.com

Joanna Biała avatar
Joanna Biała

Fachowa opieka doświadczonych lekarzy specjalistów, profrsjonalistów z zaangażowaniem dbających o zwierzaki, w dodatku sympatycznych i komunikatywnych. Jestem ogromnie wdzieczna lekarzom za ratowanie Pińcia po pogryzieniu. Odległość i dojazd nie miały dla nas znaczenia - przez 2 tyg. codziennie pojawialiśmy się w lecznicy, gdzie mój piesio był operowany. Pińcio już skacze z radości :-D

Źródło opinii: facebook.com

No Jano avatar
No Jano

Mój kot trafił tydzień temu do kliniki po wypadku, doktor, która go oglądała zrobiła mu rtg brzucha i zatrzymała na podanie kroplówki. W nocy kot został wypuszczony do domu ze wskazaniem obserwacji (kot został wypuszczony z wenflonem, który musieliśmy zdjąć). Dzisiaj okazało się, że kot miał złamaną szczękę oraz głęboki ropień na ogonie.Zaproponowano operacje za 1000 zł bez dobrych rokowań albo eutanazję a dotychczasową pomoc wyceniono na 550 zł, czy tak to musiało się skończyć? odradzamy z całego serca.

Źródło opinii: facebook.com

Marta Witak avatar
Marta Witak

Polecam! Świetni, wykwalifikowani lekarze, technicy, diagnostyka od ręki w ciężkich przypadkach (USG, RTG), bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta jak i do opiekunów. Mogliśmy liczyć na pomoc w ekstremalnej dla nas sytuacji! Dziękujemy za postawienie naszego Misia na nogi! ZDECYDOWANIE POLECAMY!

Źródło opinii: facebook.com

Agata Daria avatar
Agata Daria

Profesjonalna obsługa i doskonałe podejście do zwierząt. Mój ragdoll nie mógł trafić w lepsze ręce! Choć przychodnia jest dla mnie na drugim końcu miasta, wracam tylko do niej :)

Źródło opinii: facebook.com

Maja Łucja avatar
Maja Łucja

Leczenie przebieglo perfekcyjnie, lekarze sympatyczni i kompetentni. Momo wrocil do formy juz po kilku dniach, dzieki bezbłednej diagnozie i interwencji załogi Sfory. Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku. Maja i Momo

Źródło opinii: facebook.com

Ola Kalczyńska avatar
Ola Kalczyńska

Ja dziękuję, że jesteście blisko, że jesteście blisko nawet w niedzielę, że można przyjechać bez zapisu, gdy tylko coś się dzieje...!

Źródło opinii: facebook.com

Agata Dziarmagowska avatar
Agata Dziarmagowska

Wszystko ok oprócz cen, czasu oczekiwania i tego, ze psu została rozcięta łapa przy sciąganiu opatrunku przez Panią Doktor... teraz chodzi w kolejnym... myślę, że panie praktykujące zrobiłyby to lepiej...

Źródło opinii: facebook.com

Aneta Trzpil avatar
Aneta Trzpil

Gdybym nie trafiła z kotem do Lecznicy SFORA to dziś nie byłoby już przy mnie mojego Przyjaciela... Szybka reakcja, doświadczenie oraz opanowanie lekarzy sprawiły, że ze spokojem zostawiałam kota na leczenie i z dnia na dzień widziałam jak wraca do zdrowia. Moja wdzięczność nie mieści się w żadnych przedziałach!

Źródło opinii: facebook.com

Kasia Rutkowska avatar
Kasia Rutkowska

Bardzo, ale to BARDZO fajne miejsce. Świetni fachowcy nie tylko z wiedzą merytoryczną, ale takze z sercem dla zwierząt. Polecam z czystym sumieniem.

Źródło opinii: facebook.com

Alexandra Bołdak avatar
Alexandra Bołdak

Wspaniała atmosfera, super podejście do zwierzaka i właściciela. Polecam

Źródło opinii: facebook.com

Awa D. avatar
Awa D.

Gdy kiedyś wróciłam z wyjazdu i zastałam mojego pieska na wpół żywego, mimo że było już grubo po północy, zdecydowałam się zawieźć go do całodobowego weterynarza. Nie byłam przekonana czy w takich placówkach, gdzie weterynarz zwierząt nie zna i wie, że być może już raczej nie zobaczy będzie komukolwiek na prawdę zależało na pomocy a nie tylko na wydojeniu pieniędzy. W internecie znalazłam adres najbliższego pogotowia, wzięłam psiaka w koc i pojechałam.
Byłam zachwycona! Mimo, że przyjechałam późno i pani weterynarz ewidentnie zwlokła się dla mnie z łóżka była w pełni sił umysłowych i fizycznych w dodatku miała bardzo sympatyczne usposobienie i dobre poczucie humoru. Wszystkie badania przeprowadziła żwawo, podłączyła pieskowi kroplówkę, zapytała czy wolę zabrać ją na noc do domu czy zostawić na obserwacji. I za to, że dała mi wybór, doceniam tę lecznicę.Ja pieska wzięłam ze sobą.
W dodatku badanie kału wykonano nieodpłatnie a po wyniki można było zadzwonić już następnego dnia! Gdy przyczyną okazał się tasiemiec - postanowiłam kontynuować leczenie w mojej regularnie odwiedzanej lecznicy weterynaryjnej. Mimo to pani ze Sfory powiedziałą, ze zawsze mogę zadzwonić do niej po poradę, o każdej porze dnia i nocy.
Fantastyczne miejsce, prowadzą też sklepik. Polecam!

Źródło opinii: yelp.pl

imysz avatar
imysz

Byłam tam kilka razy ze swoim psem. Plusy to godziny przyjęć (czynne całą dobę), klimatyzacja, dobre wyposażenie kliniki. Minus to ceny - jest dość drogo, a każda wizyta wiąże się z dodatkowymi (płatnymi) kontrolami i specjalistycznymi badaniami...

Źródło opinii: med24.pl

lightkefir avatar
lightkefir

Trafiłem tam po zapytaniu przez telefon: "czy jest u was chirurg?" i odpowiedzi tak, czekamy". Po czym zwierzak z otwartą raną spędził 3 dni czekając na chirurga. A zabieg musiałem powtórzyć u profesjonalistów (za dużo mniejszą cenę...)

Źródło opinii: med24.pl

aniamalgosia avatar
aniamalgosia

Ja mam bardzo dobre wrażenia - moją suczką zajęto się serdecznie i bardzo profesjonalnie i dobrze zdiagnozowano jej dolegliwości. Polecam dr Borowika. Ale ceny faktycznie wysokie

Źródło opinii: med24.pl

P. avatar
P.

Miła,kompetentna "załoga", zwierzaki nawet jeśli zdrowotnie nieszczęśliwe przebywają w niezwykle dla nich przyjaznych warunkach. Naprawdę polecam!!!

Źródło opinii: med24.pl

Punia avatar
Punia

Tylko w nagłych przypadkach, a potem do swojego Veta. Niska jakość za wysoką cenę. Młodzi, mało doświadczeni lekarze. Generalnie nie polecam, chyba że nagły przypadek i nie ma gdzie się jechać

Źródło opinii: med24.pl

B avatar
B

Zabili mojego psa brak diagnozy złe leki odesłanie do domu pies po dwóch godzinach zmarł unikanie kontaktu po zdarzeniu niekompetencja brak odpowiedzialności

Źródło opinii: med24.pl

Maine Coon avatar
Maine Coon

Z przykrością muszę odradzić korzystanie z tej lecznicy, a ja w każdym razie już więcej tam się nie wybiorę. Z cierpiącym 5 miesięcznym Maine Coonem ze spuchniętą, ogromna przednią łapą pojechaliśmy na diagnozę. Przy rejestracji powiedziałam, że moje zwierze cierpi, że chyba ma połamaną łapę, że jest wielka, spuchnięta i zwierzę się trzęsię. Dowiedziałam się, że poza kolejnością są przyjmowane zwierzaki po wypadkach komunikacyjnych... No więc zapytałam, czy w takim razie cierpiące zwierzę, ale nie po wypadku komunikacyjnym nie może być przyjęte poza kolejnością. Uprzejma Pani, która przywiozła kotki do przebadania przed zabiegiem sterylizacji zgodziła się i mogliśmy być przyjęci. Okazało się (na szczęście) że łapa nie jest połamana, ale że wokół niej coś jest zawiązane i trzeba to przeciąć, bo blokuje przepływ krwi. Pani weterynarz kilkakrotnie powtórzyła, że "ktoś w bestialski sposób zawiązał kotu wstążkę na łapie"... Dbam o mojego kota, głaszczę, czeszę, szczepię, kupuję mu najlepsze karmy i kiedy tylko zauważyłam spuchniętą łapę od razu, niezależnie od wszystkiego ubrałam się i pojechałam do weterynarza! Fakt, że to pewnie moja wina, że przy jego zabawce była wstążka i że jakoś się w nią zaplątał.... ale nigdy nie spodziewałam się, że usłyszę coś takiego od Pani weterynarz... Przecież to niedopuszczalne! Na domiar złego potem została zawołana druga Pani do trzymania kota, wstążka została zdjęta i trzeba było zrobić zastrzyk przeciwobrzękowy... 4 razy kłuto kota, żeby wreszcie dobrze wbić igłę, po czym Pani stwierdziła, że kot jest wrażliwy na zastrzyki :) i żeby w przyszłości uprzedzać weterynarzy o tym... Dodam tylko, że Maine Coon choć dość duży jak na swój wiek - waży ok 4 kg, nie gryzł i nawet pazurów nie wystawił, jedynie się wyrywał... a dwie Panie weterynarz nie potrafiły sobie z nim poradzić... Finalnie udzielono pomocy mojemu kotu, jednak jakość tej obsługi pozostawiała wiele do życzenia i nie planuję wracać już do tego miejsca.

Odpowiedź weterynarza (2013-02-11 19:34)
Poza kolejnością przyjmowani są pacjenci w stanie zagrożenia życia. Pani kot pojawił się w naszej lecznicy w stanie, który w żaden sposób nie wskazywał na stan bezpośredniego zagrożenia życia. Wiekszość zwierząt trafia do lecznicy z powodu dolegliwości o różnym stopniu nasilenia. Niemożliwym jest szczegółowe wystopniowanie dotkliwości problemów zdrowotnych pacjentów i na tej podstawie ustalanie kolejności przyjęć. Dlatego też jedynym przyjętym przez nas kryterium jest stan bezpośredniego zagrożenia życia. Poinformowano Panią, że jeśli inni oczekujący wyrażą zgodę aby przyjąć Panią poza kolejnością zostanie Pani przyjęta bez oczekiwania na swoją kolej. Nikt nie sugerował Pani "bestialstwa", jedynie poinformowano rzeczowo co jest przyczyną stanu pacjenta, w tym przypadku obrzęku zastoinowego, spowodowanego uciskiem wywołanym zawiązaną na łapce wstążką. Obowiązkiem właściciela jest skuteczna asekuracja i trzymanie pacjenta w trakcie czynności lekarsko-weterynaryjnych. Jeśli właściciel nie jest w stanie zapanować nad swoim zwierzęciem (nawet jeśli ten nie wykazuje agresji) potrzebny jest dodatkowy personel. Wrażliwość bólowa zwierząt zarówno na samą iniekcję jak i na oddziaływanie poszczególnych leków jest różna. Stąd informacja o wrażliwości Pani zwierzęcia na zastrzyk.

Źródło opinii: med24.pl

Marcin avatar
Marcin

Uwaga na ceny !!! za zdyzenfekowanie i zabandażowanie skaleczonej łapki skasowali 110 zł. Nie podawali żadnych leków, antybiotyków czy zastrzyków. Nie polecam !!!

Źródło opinii: med24.pl

Magdalena avatar
Magdalena

Popieram Marcina, UWAGA NA CENY!!! Już na "dzień dobry", niemiłe zaskoczenie i brak zainteresowania pacjentem, ponieważ przybył z "innej kliniki". Padło pytanie: "to dlaczego nie jedzie pani tam, gdzie pani była?". Informacyjnie dodam: niedziela, późne godziny wieczorne... Po drugie: całkowity brak rzetelności w informowaniu klienta, co do kosztów leczenia!!! Oczywiście, jest to wina klienta - źle zrozumiał! Podczas przyjmowania zwierzaka, robiona kalkulacja kosztów leczenia, pobierana (dość wysoka) zaliczka, kwota do dopłaty ponad DWA RAZY wyższa, od zakładanej... Właścicielka niemiła, wręcz opryskliwa, traktująca klienta, jakby był petentem w urzędzie w latach 80tych lub uczniakiem w szkole, dość tępym na dodatek. Usłyszałam (cytuję): "Najbardziej nie lubię takich właśnie ludzi. Są tacy, którzy po przedstawieniu rachunku, mówią: DOBRZE, i płacą... i są tacy, jak pani (celowo z małej litery, bo tak byłam traktowana), którzy dyskutują! A co pani pralkę do naprawy przywiozła?". Drugi raz w klinice, drugi raz "zabita" ceną... I nawet nie chodzi już o pieniądze, ponieważ naszych ulubieńców trudno na nie przeliczyć, ale o brak rzetelności! Przecież mogłam już nie dysponować żądaną kwotą, będąc przygotowana na konkretny koszt. W razie konieczności, będę szukała pomocy gdzie indziej. Szczerze odradzam!!!

Źródło opinii: med24.pl

Beata avatar
Beata

Witam serdecznie ,odradzania wizytę w tym miejsce, zespół nie profesjonalnym ,nie miły,ludzie pracujący zachowują się jakby pracowali za karę ,jednej rzeczy której pilnują to finanse ,a pacjent jest na szarym końcu ,nigdy nie spotkała się z tam odradzającym personelem.

Źródło opinii: med24.pl

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.