5/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna Medicavet – Innowacyjna Opieka nad Zwierzętami

Przychodnia Weterynaryjna Medicavet stanowi ważny punkt na mapie weterynaryjnej Warszawy. Położona przy ul. Bohdanowicza 9 w dzielnicy Ochota, placówka cieszy się dużym uznaniem wśród właścicieli zwierząt, co potwierdza jej wysoka ocena 4.5 oparta na 196 głosach. Dzięki elastycznym godzinom pracy (poniedziałek-piątek: 10.00-22.00, sobota: 10.00-18.00, niedziela: 10.00-14.00), Medicavet jest dostępna dla klientów niemal przez cały tydzień.

Profesjonalna Kadra i Nowoczesne Wyposażenie

Jedną z kluczowych cech wyróżniających Medicavet jest jej wykwalifikowany zespół specjalistów. Doświadczeni weterynarze, wyposażeni w rozległą wiedzę i umiejętności, są w stanie skutecznie diagnozować i leczyć różnorodne schorzenia zwierzęcych pacjentów. Placówka dysponuje także nowoczesnym sprzętem medycznym, co umożliwia przeprowadzanie zaawansowanych badań diagnostycznych i skomplikowanych zabiegów.

Usługi Oferowane w Medicavet

Medicavet świadczy szeroki zakres usług weterynaryjnych, zaczynając od rutynowych kontroli, poprzez szczepienia, aż po bardziej skomplikowane procedury chirurgiczne i diagnostykę obrazową. Placówka oferuje także konsultacje specjalistyczne, w tym dermatologiczne, kardiologiczne, i neurologiczne, co stanowi istotny aspekt w zapewnieniu kompleksowej opieki nad zwierzętami.

Profilaktyka i Leczenie

Podstawą działalności każdej przychodni weterynaryjnej jest profilaktyka. Medicavet kładzie szczególny nacisk na edukację właścicieli w zakresie dbałości o zdrowie ich pupili. Regularne szczepienia, odrobaczanie oraz kontrole zdrowotne są kluczowe w zapobieganiu poważnym chorobom.

Diagnostyka i Chirurgia

Placówka jest wyposażona w zaawansowane narzędzia diagnostyczne, takie jak ultrasonograf, RTG, czy laboratorium analityczne, co pozwala na szybkie i dokładne diagnozowanie stanu zdrowia zwierząt. W przypadku konieczności interwencji chirurgicznej, Medicavet dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym, gdzie przeprowadzane są zabiegi z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dostępność i Kontakt

Wyznaczając standardy w zakresie dostępności usług weterynaryjnych, Medicavet oferuje elastyczne godziny otwarcia. Placówka dostępna jest również w weekendy, co jest szczególnie ważne w nagłych przypadkach. Kontakt z kliniką jest możliwy zarówno telefonicznie, jak i mailowo, a także poprzez stronę internetową medicavet.pl.

Opinie Klientów

Opinie klientów są niezmiernie ważne dla każdej placówki medycznej. W przypadku Medicavet, pozytywne recenzje skupiają się na profesjonalizmie personelu, skuteczności leczenia oraz nowoczesnym wyposażeniu kliniki. Wysoka ocena 4.5 na 5 gwiazdek świadczy o zadowoleniu klientów i ich zaufaniu do oferowanych usług.

Przychodnia Weterynaryjna Medicavet to przykład nowoczesnej, dobrze wyposażonej kliniki, która stawia na jakość usług i dobrostan zwierząt. Zespół doświadczonych specjalistów, szeroki zakres usług, nowoczesne wyposażenie oraz elastyczność godzin pracy sprawiają, że jest to miejsce godne zaufania i polecenia dla wszystkich właścicieli zwierząt w Warszawie.


Przychodnia Weterynaryjna Medicavet ul. Bohdanowicza 9, Warszawa Tel: (22) 403 22 55 E-mail: vet@medicavet.pl Strona internetowa: medicavet.pl Godziny przyjęć: pn.-pt.: 10.00-22.00, sob.: 10.00-18.00, niedz.: 10.00-14.00

1 KOMENTARZ

 1. Agnieszka Dmuchowska 2023-09-10 21:34

  Polecam z całego serca dr Magdalenę Bralewską-Błażyczek jest wspaniałą specjalistką. Leczę moje swinki od dłuższego czasu, zawsze jej diagnoza jest trafna, ma intuicję i ogromną wiedzę popartą doswiadczeniem. Dostrzega to, czego nie widzą inni lekarze z klink, które niby specjalizują się w leczeniu gryzoni.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Beata
  Beata 2022-04-22 23:02

  Mój roczny królik umarł bo lecznica udziela tylko doraźnej pomocy, jak mnie poinformowali. Takie leczenie doprowadziło że zwierzę umierało z głodu i w bólach wiele dni… W innych lecznicach odsyłają do Medicavet bo się reklamują jako lecznica dla zwierząt. Totalna pomyłka. Jak masz chorego królika to najlepiej go zabić żeby nie przeciągać jego cierpienia, bo dorazna pomoc to wyłudzanie pieniędzy.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Beata
  Beata 2022-02-21 20:03

  Lecznica udziela tylko doraznej pomocy, szpital, kroplówka, podstawowe leki… Nie leczą królików, więc powinni to zaznaczyć na stronie, bo lecznice polecili mi moi studenci. Forazna pomoc ok, leczenie jak widac tylko psow i kotów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Katarzyna M.
  Katarzyna M. 2021-11-03 18:34

  Bezduszni ludzie tam pracują. Zadzwoniłam, bo moja świnka jest chora, ma katar załzawione oczy, nie je, bardzo ciężko oddycha, ma prawdopodobnie zapalenie płuc. Prosiłam o lekarstwo dla świniaka, ale nie, nie dadzą, bez oglądania zwierzaka. Niech sobie zdycha, bo tak. Ludziom lekarze przepisują antybiotyki po telewizycie, ale ze świnką trzeba osobiście. Tłumaczyłam, że nie mogę teraz przyjechać, ale oni swoje nie i już. W tyłku mają, że świnka zdechnie bez antybiotyku. Prawdopodobnie jestem zakażona koronawirusem, ale skoro tak, to powinnam mieć to gdzieś i pojechać na wizytę, tylko mi żal przypadkowych ludzi, których mogę pozarażać.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Katarzyna J. 2021-11-12 22:45

  Rozumiem w pełni, że jest Pani trudno, ale weterynarz nie wyda leku bez obejrzenia zwierzaka. Jeśli nie można pojechać samemu to można załatwić kogoś, kto świnkę przywiezie do weterynarza – sąsiada, przyjaciela, kogokolwiek. Człowiek może sam opowiedzieć co go boli i gdzie, a więc w tym przypadku teleporady mają sens. przy zwierzaku tak to nie działa. Weterynarz musi zwierzaka obejrzeć, osłuchać, zrobić, rtg, a dopiero potem wydawać lek.
  Beata Łańcucka
  Beata Łańcucka 2021-01-01 10:52

  Profesjonalna opieka medyczna .polecam tym z malymi zwierzetami jak kroliki czy swinki jak i psy czy koty.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Andrzejewicz
  Piotr Andrzejewicz 2021-01-01 00:05

  Profesjonalne podejście, Polecam z całego serca.
  Źródło opinii: google.com

  Edyta Kobielska
  Edyta Kobielska 2020-12-26 22:47

  Miejsce to ludzie… Uwielbiam a szczególnie dr M. Dziubińską
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Bury
  Kamila Bury 2020-12-26 15:18

  Bardzo miła obsługa, dobrze podchodzą do zwierząt, trzeba się umawiać.
  Źródło opinii: google.com

  Radosław Bobrowski
  Radosław Bobrowski 2020-12-18 13:10

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Z całego serca polecam Panią Doktor Magdalenę Bralewską. Ogromna wiedza, kompetencja i niesamowite zaangażowanie oraz serce do walki. Dyspozycyjność 24/7. Zawsze gotowa i chętna do pomocy. Fantastyczny człowiek i doskonały lekarz.
  Źródło opinii: google.com

  Zbysław Witta
  Zbysław Witta 2020-12-18 11:10

  Super miła obsługa, piesek się nie bał, wyszedłem poinformowany o wszystkim, panie cierpliwie odpowiadały na wszystkie pytania. Polecam serdecznie.
  Źródło opinii: google.com

  Alinka wie
  Alinka wie 2020-12-10 22:19

  Krytyczne: Niezawodność, Profesjonalizm Poszłam z moimi kotkami specjalnie do tej klinik, bo przyjmuje tam weterynarz, który podobno specjalizuje sie w parazytologi.Niestety ale to jakaś pomyłka albo chwyt reklamowy.Skoro taki specjalista to powinien wiedzieć ,że odrobaczanie na pierwotniaki lamblie powinno się powtórzyć za 10 dni .Takiej informacji nie dostałam i teraz znowu muszę truć moje kociaki powtórnie.A wizyta była droga
  Źródło opinii: google.com

  Magda Świder
  Magda Świder 2020-12-10 12:23

  Lekarze z pasją! Króliczek zaopiekowany wzorowo. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Tomasiak
  Tomasz Tomasiak 2020-12-10 07:44

  Miła i sympatyczna obsługa. Dobre miejsce.
  Źródło opinii: google.com

  Sasek 1352
  Sasek 1352 2020-11-19 22:41

  Klinika przyjazna dla zwierzątek i ich opiekunów
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Asvalia
  Karolina Asvalia 2020-11-19 12:11

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość Za to samo badanie w innej klinice zapłaciłam o 100zl mniej !!! Tak to prawda ! Naciągacze i wredne osoby. Kiedyś to była przyjazna klinika ze starszymi paniami. Teraz młode panie weterynarz, po szkole bez doświadczenia, praktykują doświadczenie na pacjentach. Odradzam !chyba ze kibicie wydać kasę w błoto i mieć problemy z kotkiem lub innym zwierzakiem. Mam już inna klinikę gdzie leczę mego pupila. Żegnam !
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Kowal
  Sebastian Kowal 2020-11-19 11:15

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość Godzinę czekałem przy przyjęto mojego kotka, trząsł się i miał okropny ból, po godzinie pojechałem do innej kliniki gdzie odrazu podali mu tlen itp ! Omijać szerokim łukiem. Podobno ta klinika lubi tylko leczyć szczury , ba kotach i psach mało się znają ! Nie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Przybysławska
  Magdalena Przybysławska 2020-10-11 17:53

  Będę im wdzięczna do końca życia. Nie ma lepszych specjalistów
  Źródło opinii: google.com

  Anna Tomlinson
  Anna Tomlinson 2020-10-11 15:49

  Moi mysi chłopcy Gandalf i Killer bardzo polecają
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Romanowska
  Dorota Romanowska 2020-10-11 01:14

  Zawsze kompetentna, pełna empatii obsługa. Chodzę tutaj ze szczurami i jeszcze nigdy się nie zawiodłam 🙂 co ważne-sa czynni w niedziele, a wiadomo, że to jest dzien kiedy zwierzęta uwielbiają chorować!
  Źródło opinii: google.com

  Michał M
  Michał M 2020-10-08 23:52

  Niewiarygodnie oddani lekarze, którzy kierują się dobrem zwierzaka, a nie interesem. W nagłych przypadkach reagują wzorowo. Mega ich uwielbia i potwierdza mocną piąteczkę.
  Źródło opinii: google.com

  Jednooki Strzelec
  Jednooki Strzelec 2020-10-08 21:07

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Odwiedzaliśmy Medicavet praktycznie od narodzin naszego psiaka. Początkowo zachwyceni usługami ówczesnych specjalistek. Jednak z upływem lat tamtych Pań już nie ma, a przychodnia zalicza tragiczny spadek odnośnie jakości obsługi. Dziś po raz kolejny, pomimo umówionej wizyty zmuszeni byliśmy czekać 20(!) minut aż ktokolwiek się zainteresuje pieskiem, oczywiście musiałem najpierw upomnieć recepcjonistkę, że czekamy. Choć to była tylko kontrola która trwała całe 3 minuty, Pani Doktor obejrzała swoim okiem, kazała nam dalej obserwować i zainkasowała 25zł. Wizyta kosztowała nas 1zł za minutę (czekania) + vat.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Zawadzki
  Marcin Zawadzki 2020-10-08 20:51

  Jedyne takie miejsce jeżeli chodzi o opiekę nad małymi gryzoniami….
  Źródło opinii: google.com

  Zuzia P.
  Zuzia P. 2020-10-08 09:11

  Świetna klinika i lekarze w niej pracujący. Korzystam od ponad 3 lat.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Baran
  Andrzej Baran 2020-10-08 00:02

  Nigdy nie spotkałem się z równie zaangażowanymi weterynarzami. Dość powiedzieć, że sami z siebie dzwonią zapytać jak się czuje zwierzę. Absolutnie polecam. Radzę tylko podjechać taxi bo w pobliżu się nie zaparkuje.
  Źródło opinii: google.com

  Kluski Świderki
  Kluski Świderki 2020-09-03 16:17

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Najlepsza ekipa weterynarzy. Gryzonie mają tu świetna opiekę.
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz Zawadzki
  Dariusz Zawadzki 2020-09-03 09:09

  Polecam. Opieka nad naszym króliczkiem była wspaniała. Dziękujemy
  Źródło opinii: google.com

  Deine Goretsch
  Deine Goretsch 2020-08-05 22:41

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Chciałybyśmy polecić klinikę z całego serca, a zwłaszcza Pani Dr Katarzynę Kacprzak-Kamińską, operowała trzy i nadal (w ciągu trzech miesięcy) leczy dwie nasze myszki, u których wykryto nowotwory. To prawdziwy profesjonalista, wszystkie operacje zostały wykonane idealnie, ponadto Pani Doktor jest bardzo czuła i nawet pomimo braku czasu z powodu ogromnej liczby wizyt i operacji, może udzielić porady i osobiście oddzwonić w krytycznej sytuacji. Jej rady nie opierają się na chęci zarabiania pieniędzy, ale naprawdę na chęci pomocy, osobiście przekonaliśmy się o tym. Po bardzo wielu błędnych diagnozach w innych przychodniach dla małych zwierząt, chamskim nastawieniu i niewykwalifikowanej opiece (=po prostu sciąganie pieniędzy i calkowity brak wiedzy, zaangażowania i chęci pomocy), jest to nieporównywalnie inny poziom, prawdziwy profesjonalista, być może jedyny chirurg w Warszawie, godny szacunku i polecenia. Dziękujemy Pani Katarzynie z całego serca!
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Biedrzycka
  Małgorzata Biedrzycka 2020-08-05 00:11

  Świetna lecznica, zajmująca się kotami i psami oraz gryzoniami. Można zrobić zwierzętom RTG, USG, badanie krwi czy parazytologiczne. Są lekarze wewnętrzni, jest chirurg. Ptakami, jeżami czy żółwiami też się zajmą 😉
  Źródło opinii: google.com

  Anna
  Anna 2020-07-10 15:41

  Serdecznie polecamy! Cała nasza Psio-Kocio-Gryzoniowa rodzina! Dziękujemy dr Magdalenie Bralewskiej za uratowanie życia Kotu w stanie krytycznym (po raz kolejny), ogromną wiedzę, nieustanne dokształcanie się, empatię i kompetencje! Bardziej zaangażowanego Lekarza i Zespołu nie poznaliśmy. Nasze Zwierzaki są od lat prowadzone w Medicavet – były chwile szczęścia i te najsmutniejsze. Zawsze jesteśmy mile obsłużeni i o wszystkim poinformowani. Mamy przyjemność zasięgać porad u dr Dziubińskiej, korzystać z usług chirurgicznych dr Kacprzak, a diagnostykę laboratoryjną niezmiennie wykonujemy u dr Grzych. Dostępność konsultacji u Specjalistów – dr Szaluś-Jordanow (ECHO), dr Lis (okulistyka), dr Juszkiewicz (ortopedia) sprawia, że czujemy się zadbani i zaopiekowani pod każdym względem. Dobierane postępowanie, diagnostyka i leczenie są efektywne i skuteczne. Czas na „drobne” podziękowania od nas :). Nadmienię jeszcze, że poza dobrym standardem usług w Przychodni jest czysto, schludnie i na zapisy. Ceny: dobre. Z trudnymi przypadkami – naprawdę warto tu zajrzeć! Wszystkich Niedowiarków pozdrawia Pacjent po 7 obrzęku płuc!!
  Źródło opinii: google.com

  Adam Stolarczyk
  Adam Stolarczyk 2020-07-10 09:51

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Fantastyczne miejsce i doskonali lekarze. Szczególnie dr Katarzyna Kacprzak-Kamińska oraz dr Magda Bralewska. Od wielu lat opiekują się moimi kotami i dbają o ich zdrowie. Profesjonalnie i z troską o zdrowie naszych pupili. Super klinika !
  Źródło opinii: google.com

  Monika Grabska
  Monika Grabska 2020-07-10 00:23

  Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Bednarska
  Sylwia Bednarska 2020-06-03 07:46

  Pani która zajęła się w niedzielę chomiczkiem w bardzo ciężkim stanie, wykazała pełen profesjonalizm, nie poddała się w walce o jego życie. Dziękuję. Niestety po mimo walki, leków, nadzieji oraz troskliwej opieki chomik nie przeżył.
  Źródło opinii: google.com

  Wika Jackowska
  Wika Jackowska 2020-04-30 22:07

  Okropnie. Długi czas oczekiwania, żeby się dostać to jeszcze weterynarze zostawiają dużo do życzenia. Wychodzi niby tylko po leki do innego gabinetu, a wraca po 15 minutach, co jest śmiechem na sali, że w danym gabinecie ich nie ma to jeszcze (NAJWAŻNIEJSZA KWESTIA) u mojego zwierzaka zdiagnozowali mały ropień w uchu, którego mogę wyleczyć kropelkami z antybiotykiem, a kiedy jej nie przechodziło i dalej się drapała poszłam już do innej przychodni, diagnoza: NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY. Dziś mojej niuni juz nie ma. Jak można zdiagnozować ropień bez wykonania wymazu? Tragedia
  Źródło opinii: google.com

  Aga
  Aga 2020-04-30 22:01

  W przychodni są leczone nasze myszki. Pani doktor Agata ma świetne podejście do swoich pacjentów oraz dobry i miły kontakt z opiekunem zwierzaka. Jest bardzo troskliwa i widać, że jej zależy na małych pacjentach.
  Źródło opinii: google.com

  Ania BC
  Ania BC 2020-04-30 07:31

  Trafiłam do przychodni 27.02 z chorym jeżem pigmejskim. Moim Heńkiem zajmowała się Pani Doktor Agata Grzych❤. Bardzo młody wiek Pani Doktor sprawił, że na początku byłam bardzo nieufna, jednak po kilkuminutowej rozmowie przekonałam się, że Pani doktor ma ogromną wiedzę. Mój jeż został bardzo dokładnie i kompleksowo przebadany. Poza oględzinami miał zrobione USG i badanie krwi. Gdy Pani Doktor powiedziała, że martwi Ją stan jego nerek i zaproponowała, abym zostawiła go na noc całkowicie się rozkleiłam, bałam się, że może umrzeć, Pani Doktor (mimo dużej ilości osób) wygospodarowała mi gabinet, abym mogłam z nim posiedzieć i podjąć decyzję. Postanowiłam go zabrać do domu i przyjechać z nim rano (mimo ponad 150 km odległości). Pani Doktor zaproponowała, aby zostawić go do zamknięcia, bo może jeszcze nerki zaczną pracować i tak się stało.❤ Dostałam bardzo szczegółowy opis badań, wytyczne, lekarstwa i nawet przykładową dietę tygodniową ❤. Większość z rzeczy, które Pani Doktor zamieściła w diecie, mój Henio nie chciał jeść, mimo iż kilkakrotnie wcześniej próbowałam. I stał się CUD!!! Wcześniej nienawidzone brokuły, świerszcze, wątróbka, jajka, itp. stały się niespodziewanie mega pyszne. Nagle to jego przysmaki. Jestem w totalnym szoku!!! Pani Doktor nie tylko uratowała mu życie ale i go zaczarowała ❤ (choć charakterek złośnika pozostał bez zmian XD). Niektórzy na stronie piszą, że w klinice jest drogo. Szczerze? Nie pamiętam, ile zapłaciłam. Życie i zdrowie mojego Henia, jest dla mnie najważniejsze i absolutnie bezcenne!!! Od tej pory tylko CUDOWNA PANI DOKTOR AGATA GRZYCH będzie się zajmować moim maluchem, bo nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek inny zrobił to lepiej!!! Codziennie wieczorem jak widzę jak Heniutek buszuje i tupta po domu jestem przeszczęśliwa i bezgranicznie wdzięczna Pani Doktor. Podsumowując, Medicavet to cudowne miejsce i polecam je z całego serca!!!
  Źródło opinii: google.com

  Julia Muchajer
  Julia Muchajer 2020-03-26 21:01

  Niezbyt tanio, a Pani do której trafiłam ze szczurkiem niestety nie Pomogła, a nawet zaszkodziła
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Kowalczyk
  Ewa Kowalczyk 2020-03-26 20:04

  Tutaj szczurki mają najlepszą opiekę 🙂 Bardzo dobre podejście do zwierzaków. Weterynarze specjalizujący się w różnych gatunkach zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Robert Krasinski
  Robert Krasinski 2020-03-26 19:05

  Lekarze z powołania. Wiele razy pomogli w patowej sytuacji. Można zostawić zwierzaka na noc w szpitaliku. Jedyny minus że w tym czasie nie ma nikogo na dyżurze a to ważne gdy zwierzak jest w gorszym stanie.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Radziszewski
  Piotr Radziszewski 2020-03-26 10:52

  Fachowa obsługa z obszerną wiedzą. Ze zwierzakami jeździmy tylko tutaj. Trzeba jednak odjąć gwiazdkę za długi czas oczekiwania na wizytę mimo bycia zapisanym na konkretną godzinę.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Kucharska
  Magdalena Kucharska 2020-03-13 09:40

  Troskliwi lekarze, diagnostyka, badania wszystko na miejscu. Moje 2 17-letnie koty są pod opieką Medicavetu od 3 lat.
  Źródło opinii: google.com

  Krystian Szulczyk
  Krystian Szulczyk 2020-03-13 09:30

  Świetne podejście do zwierzaków, zwłaszcza dr Katarzyna! Obcinam gwiazdkę za auto z laboratorium, które wiecznie staje na zakazie, choć w promieniu stu metrów można legalnie zaparkować bez problemu oraz za zdjęcie psa z kaczką w zębach w recepcji. Ja rozumiem, że leczycie psa myśliwskiego, ale jak się poczuje hodowca ptaków?
  Źródło opinii: google.com

  kasia głowacka
  kasia głowacka 2020-02-03 22:19

  Bardzo przyjazne miejsce. Nieliczne, gdzie można uzyskać profesjonalne leczenie małego zwierzątka (chomik dżungarski). W wielu przychodniach odmawiano nam pomocy. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Maciek Kucharczyk
  Maciek Kucharczyk 2020-02-03 18:44

  Profesjonalne podejście do zwierząt, nie było jeszcze sytuacji żebym był niezadowolony z wizyty (chodziłem z jeżem i psem). Lekarze udzielają wyczerpujących informacji, zawsze coś przydatnego doradzą. Czasami jednak cena potrafi zaskoczyć.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Malecka
  Katarzyna Malecka 2020-02-03 18:12

  Wstretne babsztyle na recepcji nie mile i obslyguje sie najpierw rodzine i znajomych
  Źródło opinii: google.com

  Tomek W
  Tomek W 2019-12-30 19:12

  Widać kompetencje, zaangażowanie, empatię w stosunku do zwierząt oraz dobre podejście do właścicieli zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Poetry 93081
  Poetry 93081 2019-12-30 10:46

  Pełny profesjonalizm, bezproblemowy kontakt nawet poza lecznicą, ceny bardzo w porządku w porównaniu z poprzednim weterynarzem, u którego byłam
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Rosińska
  Natalia Rosińska 2019-12-20 21:32

  Fajny personel, widać pasję. Jedyny minus to dość wysokie ceny
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Waw
  Krzysztof Waw 2019-12-20 17:53

  Przychodnia z prawdziwego powołania! Moja świnka morska miała problemy z brzuszkiem i trafiła w b. dobre ręce. Pani Agata G. wyleczyła świnkę i naprawdę wiedziała co robić. Pięć gwiazdek !
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Ratajczyk
  Joanna Ratajczyk 2019-11-08 07:46

  Fachowa pomoc. Dobre ceny. Miła obsługa. Polecam również w niedzielę.
  Źródło opinii: google.com

  Dawid wachowiak
  Dawid wachowiak 2019-10-25 19:57

  Przychodnia jest bardzo dobra i po prostu bardzo przyjazna człowiekowi przychodnia zachęca żeby ludzie tutaj leczyli się badali bo czasem jest odwrotnie także Zapraszamy serdecznie do naszej przychodni i i już
  Źródło opinii: google.com

  Weronika Mutrynowska
  Weronika Mutrynowska 2019-10-25 17:11

  Świetni specjaliści jeśli chodzi o małe zwierzątka
  Źródło opinii: google.com

  Elżbieta Smolińska
  Elżbieta Smolińska 2019-10-02 01:09

  miła fachowa serdeczna i szybka wizyta sunia i ja zadowolona
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Odzioba
  Kasia Odzioba 2019-09-15 23:52

  Obsługa wspaniała, pani weterynarz też. Mój kot nigdy nie został tak dokładnie zbadany. Do tego weterynarz do niego mówiła, nie robiła wszystkiego jak najszybciej, była delikatna. Kotek był spokojniejszy niż zwykle na wizycie. Co do cen- wysokie, ale z innymi w Warszawie się nie spotkałam, przy dobrej jakości usług. Opieka medyczna zwierząt JEST droga, tak samo jak prywatna opieka medyczna ludzi. Jestem zadowolona i będę wracać.
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Śmietanko
  Sylwia Śmietanko 2019-09-15 21:22

  Chciałam serdecznie podziękować Pani Agacie Grzych, która z wielkim poświęceniem ratowała życie mojej króliczki Coco. Pani doktor została z nami 1,5 godziny po oficjalnym zamknięciu kliniki i zdecydowała się przyjść do pracy godzinę wcześniej, żeby zarezerwować dla Coco dodatkowy czas na ewentualną konsultację. Pani Agata użyczyła nam nawet podgrzewanej poduszki, której nie miałam w domu, żeby mieć pewność, że maluch będzie utrzymany w cieple.

  Jestem wzruszona postawą Pani Agaty, która wykroczyła zdecydowanie poza oczywisty profesjonalizm czy obowiązki zawodowe i dowodzi osobistego zaangażowania w wykonywaną pracę. Dziękuję serdecznie jeszcze raz <3
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Iza Otłożek
  Iza Otłożek 2019-09-15 12:49

  Panie w recepcji zakręcone jak słoiki na zimę. Lepiej upewnić się, że wizyta odbędzie się zanim narazi się na stres zwierzaka i pojedzie na darmo. Sytuacja powtarza się.
  Źródło opinii: google.com

  Karina-Ewa FRELEK
  Karina-Ewa FRELEK 2019-08-18 21:00

  Cudowne miejsce z empatycznymi kompetentnymi weterynarzami.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Stankiewicz
  Paulina Stankiewicz 2019-08-18 09:18

  Ogólnie polecam to miejsce. Profesjonalne, empatyczne podejście do pacjenta, jak i właścicieli. Do lecznicy trafiłam przypadkiem, po tym jak moja 4 miesięczna świnka morska dostała biegunki, niestety było to moje zaniedbanie, a raczej nadmierne karmienie jej zbyt dużą ilością świeżych warzyw. Sytuacja przydarzyła się w niedzielę, obdzwonilam większość okolicznych przychodni i lecznic, nie było szans na przyjęcie, jedni nie zajmują się świnkami, inni nie mają już dzisiaj na zmianie odpowiedniego specjalisty. Tutaj powiedziano nam wprost, żeby przyjechać natychmiast, mimo że na wizytę trzeba uprzednio się umówić. Na miejscu szybko wypełniliśmy dokumenty i Pani doktor przyjęła nas od razu (z góry przepraszam tych, którzy być moze czekali na swoje umówione wizyty). Bardzo dokładnie zbadano prosiaczka, dostał leki stosownie do swojej wagi, obejrzano uzębienie, sprawdzono brzuszek. Dostaliśmy kolejną dawkę lekarstw, zapisano nas na następną wizytę w celu zrobienia zastrzyku (zrezygnowałam ze zrobienia tego samemu). Niestety świnioszek jeszcze na stole u Pani doktor posikał się z krwią i tutaj stało się coś co mnie zszokowało. Mimo wizyty praktycznie w ostatniej chwili, tuz przed zamknięciem lecznicy i bardzo złego stanu prosiaczka, Pani doktor podjęła natychmiastową decyzję o pozostawieniu go na noc w klinice, niestety nocnych zmian nie ma ale mimo wszystko wolałam żeby został na noc pod kroplówką, nóż wieźć go do domu 30min, kiedy z samego rana i tak musiałam iść do pracy, a o 10-11 miał dostać kolejną dawkę leków. Tak więc świnioszek dostał kroplówkę, został na noc w leczniczy, ja natomiast musiałam być gotowa na najgorsze. Jestem pełna podziwu i wdzięczności dla personelu za to, że mimo tak późnej godziny, braku wcześniejszego zapisu oraz złego stanu mojego pupila, potraktowano nas bardzo fachowo. Wizyta trwała ponad godzinę. Pani doktor obserwowała go bardzo dokładnie jak zachowuje się po podanych lekach. Nie chcę krytykować czy zrobiono w naszym przypadku wszystko, co tylko się dało ale wierzę, że tak właśnie było. Powierzając swoje zwierzaczki ludziom, którzy są po to, by je leczyć, ufamy, że zrobią wszystko, co w ich mocy, by wydobrzały. W mojej ocenie przychodnia zrobiła wszystko, co mogła, Pani doktor poświęciła nam dużo czasu, osobiście podeszła do naszego przypadku. Niestety maluszek nie przeżył nocy, dostałam telefon będąc w pracy, że świnka nie dała rady. Pretensje miałam tylko do siebie, wszak sama doprowadziłam go do takiego stanu. Musiało minąć ponad pół roku abym wystawiła Państwu opinię, bo bardzo ciężko odczułam stratę Kevina. Co do cen. Wszystko jest drogie, ja nie uważam, żeby były to zmarnowane pieniądze, nawet jeśli świnka odeszła... Starałam się. Bardzo polecam to miejsce. Obecnie mam 2 inne świnki, z którymi z pewnością odwiedzę tę właśnie lecznicę. Jedna jest z nami już ponad pół roku, druga od tygodnia, mają się naprawdę świetnie. Polecam z całego serca!
  Źródło opinii: google.com

  M. K.
  M. K. 2019-07-28 22:47

  Najlepsza weterynariia na świecie,bardzo pomogli mojej śwince morskiej
  Źródło opinii: google.com

  Pawel Fischer
  Pawel Fischer 2019-07-28 17:13

  Ludzie są mili, jednak mocno opera się tu o kasę. Zgadza się. Każda lecznica musi zarabiać. Skoda tylko że jedne ceny się słyszy w gabinecie a inne są nabijane na paragon. Kiedy z kolei pytam panią za kasą co ile kosztuje to słyszę jeszcze inne ceny. Jestem mocno zawiedziony ta kliniką. Nie sądzę bym tu wrócił. Moja opinia jest krótka - naciągają na pieniądze nieuczciwie. Na minus dochodzi olbrzymi problem z zaparkowaniem w pobliżu. Nowe mają parkingu. Plusy też oczywiście są. Jest schludnie i czysto. Personel bardzo miły i życzliwy. Miska z wodą dla psa. A lekarze zdają się lubić to co robią i lubią zwierzęta. To bardzo ważna cecha. Jednak powyższe minusy mocno przyćmiły plusy. Skoda. Ciekawy jestem czy to się zmieni.
  Źródło opinii: google.com

  Wiktor Pazdzierski
  Wiktor Pazdzierski 2019-07-28 14:09

  Super. Cała kadra na wysokim poziomie
  Źródło opinii: google.com

  Michal Mroczkowski
  Michal Mroczkowski 2019-07-28 11:51

  Bardzo dobra obsługa dla każdego zwierzaka- od chomika po psa
  Źródło opinii: google.com

  Radosław Zarosa
  Radosław Zarosa 2019-07-25 21:41

  ok super jest bardzo polecam tą przychodnia ona jest świetna
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Andrzej Czopik
  Andrzej Czopik 2019-06-24 17:08

  Kicia jeśli już musi tam być jest zadowolona
  Źródło opinii: google.com

  Ida Popis
  Ida Popis 2019-06-24 07:58

  Super profesjonalne miejsce, miły personel. Dobrze zajmują się zarówno moim psem, jak i jeżem.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Fila
  Daria Fila 2019-06-07 22:01

  Z całego serca polecam. Gdy moja szynsia uciekła z klatki niestety przegryzła kabel i poraził ja prąd od razu pojechałam do lecznicy Medicavet. Szynsia była młoda i kontaktowała lecz problemem było to że odebrało jej władze w tylnych kończynach. opieka jaka obdarzyła ja Pani Aleksandra oraz lekarze dyzurni w ,,szpitalu" była bardzo dobra. Cały czas otrzymywalam informacje na temat zdrowia Gryzusi. Koszta nie przekroczyły sugerowanej sumy jaka była zakładana na początku. I mimo że gdy ją odebrałam i wróciłam do domu z nią to umarła nastepnego dnia to uważam tylko że chciała odejść w domu przy swoich właścicielach lecz i tak szansę na przywrócenie władzy tylnych lapek były bardzo nikłe. Chodzę tam z pozostałymi 2 szynszylami i uzyskuje dla nich taka opiekę jaka mogłabym sobie tylko wymarzyć.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mack Z
  Mack Z 2019-05-29 21:41

  W Warszawie posiadanie szczurow to ciagle pasmo rozczarowan zawodem weterynarza i tzw klinik, w tym omawianej. Po ursynowskim Pulsvecie to kolejni naciagacze - choroba szczura zostala zle zdiagnozowana, za jednorazowa porcje zastrzykow policzona konkretna kasa, a na brak zgody na zostawienie zwierzaka na (lol) TLENOTERAPII (duze doswiadczenie z podobnymi kretaczami), weterynarz ODMOWIL dalszego leczenia! Oto jak sie wyciaga kase od naiwniakow, ktorzy nie maja pojecia o wlasnych zwierzetach. Odradzam z calego serca!
  Źródło opinii: google.com

  model cristal
  model cristal 2019-05-29 21:00

  Tragedia !!!!!!!!! Pies po urazie kręgosłupa , piszczy , w bólach , a musieliśmy czekać 40 minut by łaskawie ktoś Nas przyjął , po 40 minutach zrezygnowałam i pojechaliśmy do innej kliniki !!!!!!!!!!! Masakra i nie polecam !!!! Klinika dla szczurów i dla kotów !!!! Zdecydowanie dla psów nie !!!! Z każdych drzwi rozlegało się tylko słowo „ generalnie” typowe słowo dla warszawianek, które innego słowa nie znają niestety !!!!!! Nigdy więcej !!!!!!
  Źródło opinii: google.com

  Bajki Majki
  Bajki Majki 2019-05-29 20:22

  Najbardziej profesjonalne i przyjazne podejście do pacjentów
  Źródło opinii: google.com

  Balonikowo .pl
  Balonikowo .pl 2019-05-29 20:00

  Jeżeli była by taka możliwość dałbym 10 gwiazdek. Opieka i podejście do gryzoni na najwyższym poziomie i z ogromnym nakładem "serca". Pierwsza mysz nowotwór, druga mysz powikłania neurologiczne po zapaleniu płuc. Obydwie dostały drugą szansę i czują się świetnie. Za ogromny plus mogę jeszcze dodać delikatne obchodzenie się z małymi pacjentami. Naprawdę godna polecenia przychodnia.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Ziembiński
  Piotr Ziembiński 2019-05-29 19:48

  Miła i kompetentna załoga. Lekarze z powołania
  Źródło opinii: google.com

  Wer Wojciechowska
  Wer Wojciechowska 2019-05-29 19:06

  Najlepszy weterynarz, do jakiego trafiliśmy z naszymi świnkami i zostaliśmy stałymi pacjentami. Dużo ciepła i fachowa opieka od wszystkich!
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Janic
  Justyna Janic 2019-05-29 19:04

  Wspaniała przychodnia. Rewelacyjne podejście do zwierzaków i ich właścicieli. Fachowa opieka. Polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Adam Sławiński
  Adam Sławiński 2019-05-29 19:04

  Pełny profesjonalizm. Przesympatyczny personel. Zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Paradowska
  Patrycja Paradowska 2019-05-29 17:37

  Super lecznica. Bardzo wysoki poziom opieki, który idzie w parze z zaangażowaniem. Gorąco polecam szczególnie Panią Małgorzatę Dziubińską.
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Sobański
  Jerzy Sobański 2019-05-29 17:13

  Drogo, nie najlepsza wiedza o psach ( zlecenie niepotrzebnych badań ). Miła obsługa
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Król
  Joanna Król 2019-05-29 15:23

  Miejsce naprawdę profesjonalne podejście do zwierząt 1 klasa minus bo za drogo. Ale jeśli ktoś jest zdecydowany za wszelką cenę ratować pupila to myślę że lekarze walczą go końca.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Rosiński
  Jakub Rosiński 2019-05-29 15:08

  Lekarze wet... naprawdę bardzo pomocni. Tylko gdyby jeszcze Pani w rejestracji była tak samo uprzejma to by było super. Ale po za tym polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Musijczuk
  Andrzej Musijczuk 2019-05-29 14:30

  Odradzam. Po wydaniu 500 zł na zabiegi chirurgiczne chomik zmarł wczoraj z powodu tego, że pani lekarz zapomniała powiedzieć (byliśmy łącznie na 6 wizytach chyba) iż przy podaniu antybiotyku stosuje się również probiotyk i że to jest konieczne. Wczoraj zdążyliśmy jeszcze pokazać chomika innemu lekarzowi, która nie mogła uwierzyć w taki brak profesjonalizmu.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Będzie
  Andrzej Będzie 2019-05-29 13:58

  Polecam.polecam, blisko schludnie czysto i fachowo
  Źródło opinii: google.com

  Adam Vangee
  Adam Vangee 2019-05-29 12:37

  Zawsze wizyty odbywają się szybko i bezproblemowo, a mój chomik został naprawiony. Polecam! 😀
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Gie
  Maciej Gie 2019-05-29 12:37

  Mila obsluga. Towarzyszyłem jedynie ...
  Źródło opinii: google.com

  Alicja Fijałkowska-Myszyńska
  Alicja Fijałkowska-Myszyńska 2019-05-29 12:23

  Super! Królik i kotka są pod opieką dr Bralewskiej, która zawsze służy pomocą i radą. Ma świetne podejście do obu zwierzaków, choć są diametralnie różne. Królik jest z hodowli i od początku jest pod opieką dr Bralewskiej, a mimo że jest z kategorii wrednawych, w gabinecie staje się nagle grzecznym pacjentem. Był wykastrowany przez Panią dr i też jak czytam o królikach po kastracji jako kupkach nieszczęścia to nie wiem o czym mowa, bo nasz wrócił do domu i od razu biegał, skakał, w ogóle nie było widać żeby był rekonwalescentem. Kitka natomiast to znajda po przejściach, którą przygarnęliśmy będąc poza Warszawą. Telefon do Pani dr i już mieliśmy poleconą miejscową lecznicę, gdzie przebadano naszą znajdę bezpłatnie i nawet zrobiono zdjęcie złamanej i źle zrośniętej łapki, za które też nie zapłaciliśmy. Policzono nam tylko za szczepionkę. Po powrocie do Warszawy dr Bralewska przebadała kotkę na wszystko co możliwe. Na szczęście okazała się zdrowa i póki co zwierzaki przyjeżdżają do lecznicy tylko kontrolnie, aczkolwiek myślę, że w dużej mierze dlatego, że stosujemy się do wszystkich zaleceń żywieniowych i behawioralnych Pani dr i regularnie je szczepimy. Wizyty zawsze w sympatycznej atmosferze, o czasie, wszystko tak jak powinno być. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Robert Pieńkowski
  Robert Pieńkowski 2019-05-29 11:19

  Najlepsi. Pies przychodzi tu z taką chęcią jak ją do dentysty, ale Panie są przeuprzejme i świetnie dbają o mojego pupila. Stosunek ceny do jakości usług zasługuje na 5 gwiazdek.
  Źródło opinii: google.com

  paweł mich
  paweł mich 2019-05-29 11:19

  Najlepsi weterynarze dla szczurasów. Doktor Kasia - the best! Takiej opieki jakie moje dzieciory tu miały, to nigdzie nie znalazłem. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Malanowska
  Natalia Malanowska 2019-05-29 11:15

  Dobrzy lekarze z bardzo dobrym podejściem do pacjentów, szczególnie kocich.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Shemchuk
  Marta Shemchuk 2019-05-29 10:46

  Polecam ! Chodzimy do Pani Aleksandry Ziębickiej, i jest wspaniałem lekarzem !
  Źródło opinii: google.com

  Marta Pająk
  Marta Pająk 2019-05-29 09:55

  Profesjonalnie, miło, na czas. Moje psy polecają!
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Wąsiewicz
  Małgorzata Wąsiewicz 2019-05-29 09:30

  Wspaniali oddani swojej pracy lekarze z sercem dla zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Kominek
  Barbara Kominek 2019-05-29 09:17

  Szalenie polecam tą placówkę! ♥ Wybitni specjaliści, szeroka oferta proponowanych usług i zabiegów,a co najważniejsze indywidualne podejście do każdego przypadku. Leczenie dużych jak i małych pacjentów.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Piekarniak
  Krzysztof Piekarniak 2019-05-29 08:14

  Waszym pupilom będzie się podobać. Profesjonalni lekarze. Szczególnie znają się na małych zwierzętach np. króliczkach.
  Źródło opinii: google.com

  Ania
  Ania 2019-05-29 07:05

  Klinika, w której została profesjonalnie wyleczona moja świnka morska, został przeprowadzony zabieg, a świnka została na kilka dni/tygodni pod opieką kliniki. Polecam w przypadku trudnych przypadków - w tej klinice przyjmują specjaliści, którym zależy na pomocy małym pacjentom. Co więcej, można telefonicznie kontaktować się z lekarzami - nawet w późnych godzinach, udzielą szczegółowej informacji na temat zdrowia pacjenta. Cenowo - w mojej opinii wysokie ceny, też sam zabieg to jedno a wizyty kontrolne to drugie, nie byłam świadoma, że kontrole będą aż tak kosztowne. Wszystko zależy od skali zabiegu, bo wizyty kontrolne też mogą zawierać różna badania i drobne zabiegi, dlatego warto na wstępie dopytać się o całkowite przewidywane koszty leczenia.
  Źródło opinii: google.com

  Izabela Izabela
  Izabela Izabela 2019-05-29 01:14

  Polecam z całego serca tą klinikę,jesteśmy z moimi prosiaczkami pod opieką dr. Aleksandry Ziębickiej. Trafiłam na tą klinikę całkiem przypadkiem, wyszukujac w internecie najlepszych specjalistów od gryzoni no i nie zawiodłam się. Pani doktor jest wspaniała, empatyczna, ciepła, widać że kocha zwierzęta i ma do nich cudowne podejście, zawsze można liczyć na dobrą diagnozę,profesjonalne rady, odpowiada cierpliwie i wyczerpująco na każdy pytanie.
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Bartnik
  Dorota Bartnik 2019-05-29 00:41

  Bardzo skrupulatna Pani doktor Kasia
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Wojciechowski
  Paweł Wojciechowski 2019-05-29 00:02

  Miło, profesjonalnie i że zrozumieniem. I skutecznie, co najważniejsze.
  Źródło opinii: google.com

  Olga Zielińska
  Olga Zielińska 2019-05-09 20:04

  Polecam z czystym sumieniem. Leczymy się w Medicavet od ponad 3 lat (króliki - kastracja, szczepienia, choroby itp). Opieka jak i cały personel na najwyższym poziomie. Króliczki zaopiekowane, a ja spokojna. Dr Bralewska i Dr. Ziębicka są cudowne. Dziękujemy za wszystko 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Kwiatkowska
  Magdalena Kwiatkowska 2019-04-06 16:59

  Nejlepsi weterynarze! Lecze tam wszystkie zwierzaki od psów po szczurki nikt nie jest lepszy
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Wojtek Mazurek
  Wojtek Mazurek 2019-03-05 22:31

  Bardzo profesjonalnie choć drogo nawet bardzo
  Źródło opinii: google.com

  Emilia Szymanowicz
  Emilia Szymanowicz 2019-03-05 22:31

  Bardzo profesjonalni lekarze, mają ciepłe podejście do małych podopiecznych. Opiekują się naszymi gryzoniami od trzech lat. Dwukrotnie operowania nasze króliki, z powodzeniem! Irek i Irka maja się w tej chwili dobrze a my jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i troskliwą opiekę. Dziękujemy
  Źródło opinii: google.com

  Pat i
  Pat i 2019-03-05 22:15

  Klinika specjalizująca się nie w leczeniu lecz w uśmiercaniu zwierząt, już drugie moje zwierzę które w wyniku niekompetencji odeszło. Sytuacja: szczur ledwo oddychał, został zabrany na tlenoterapię, po niej stan nie poprawił się jednak lekarka zdecydowała sie oddać szczura do domu zamiast zostawić pod tlenem na noc... Żenująca praca na akord a nie na jakoś by wyleczyć zwierzę. Szczurowi były podawane "końskie" dawki nieodpowiednie do masy ciała.. Ceny z kosmosu, Pani pracująca w recepcji dosłownie zmyśla informacje! To jest niedopuszczalne... Nie polecam. A żadne moje zwierzę juz tam nigdy nie pojedzie!

  Odpowiedź weterynarza (2019-03-05 07:44)
  Szanowna Pani, Dziękujemy za tę opinię, każda jest dla nas cenna. Rozumiemy, że trudno pogodzić się ze stratą zwierzaka, ale Pani opinia jest bardzo krzywdząca... Pierwszy szczur z którym Pani przyszła miał gigantycznego guza o średnicy około 15 cm! Ze względów humanitarnych podjęto wtedy decyzję o eutanazji. Szczur o którym pisze Pani w komentarzu był leczony prawidłowo. Jesteśmy lecznicą pracującą do godziny 22:00 i nie możemy zostawiać zwierząt w stanie ciężkim bez opieki! Takie zwierzęta są wydawane do domu na wypadek konieczności wizyty w lecznicy całodobowej. Jeżeli uważa Pani, że recepcjonistka wprowadziła Panią w błąd to poprosimy o kontakt w tej sprawie. pozdrawiamy Zespół Przychodni Medicavet
  Źródło opinii: google.com

  Maks Cyran
  Maks Cyran 2019-03-05 20:11

  Dobrzy weterynarze. Jest sklep z jedzeniem dla zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Górecka
  Kamila Górecka 2019-03-05 19:18

  Co prawda jestem dopiero po pierwszej wizycie w przychodni, ale spotkałam się z bardzo miła i kompeteną obsługą.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Kl
  Ewa Kl 2019-03-05 17:18

  Profesjonalnie, miło i zawsze rodzinnie!
  Źródło opinii: google.com

  Synth Mike
  Synth Mike 2019-03-05 14:30

  Fantastyczna klinika. Zaangażowany i uprzejmy personel. (Co zaczyna być rzadkoscia). Będziemy korzystać nadal, chociaż mamy kawałek
  Źródło opinii: google.com

  Kuba Czujkiewicz
  Kuba Czujkiewicz 2019-03-05 13:55

  Medicavet s.c. jest bardzo dobrą przychodnią dla zwierząt. Tym bardziej polecam panią dr. Ole Ziembicką perfekcyjnie leczy mojego psa Luka.
  Źródło opinii: google.com

  Bartosz Duchiński
  Bartosz Duchiński 2019-03-05 13:51

  Bardzo dobra i przyjazna przychodnia dla zwierząt. Ma specjalistów od jeży pigmejskich, królików i innych małych zwierząt domowych. Polecam umawiać się z wyprzedzeniem, nawet w nagłych wypadkach (choćby uprzedzając).
  Źródło opinii: google.com

  Zuzka B
  Zuzka B 2019-03-05 13:31

  Chodzimy z psem regularnie od trzech lat, pies siostry jest pacjentem jeszcze dłużej i zawsze jest w wszystko ok. Widać, że w tym miejscu pracują lekarze z pasją 🙂 i ogromną cierpliwością do naszego tchórzliwego psa
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Witkowski
  Grzegorz Witkowski 2019-03-05 13:02

  Najlepsza klinika weterynaryjna, nie tylko w Warszawie. Czyste wnętrza i niesamowicie kompetentni lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Marek Sokołowski
  Marek Sokołowski 2019-03-05 12:37

  Kompetentna i miła obsluga. Update: Umówienie się na wizytę na konkretną godzinę skutkuje pół godzinnym oczekiwaniem na przyjęcie... To po co umawiać się na konkretną godzinę ?
  Źródło opinii: google.com

  BROOKLYN MOBILE GAMING
  BROOKLYN MOBILE GAMING 2019-03-05 11:15

  Fachowa pomoc i tym małym i tym dużym 😀
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Staniszewski
  Krzysztof Staniszewski 2019-03-05 08:16

  Naprawdę świetna obsługa. Pracownicy dbają o zwierzeta, nawet te najmniejsze. Profesjonalna klinika
  Źródło opinii: google.com

  Anna Andruczyk
  Anna Andruczyk 2019-03-05 07:46

  Miła o fachowa obsługa, jestem bardzo zadowolona i razem z fretkami bedziemy tu wracać
  Źródło opinii: google.com

  Michal N
  Michal N 2019-03-05 00:41

  Bardzo miła i kompetentna obsługa. Dzięki nim mój kocur nadal żyje.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Bobrycz - Rogala
  Paulina Bobrycz - Rogala 2019-03-05 00:05

  Mila, profesjonalna atmosfera i szeroki wybór specjalistów.
  Źródło opinii: google.com

  Magda Godziebiewska
  Magda Godziebiewska 2019-02-18 14:43

  Dziękuję dr Ziębickiej za wspaniałą opiekę nad chomikiem Matim. Wczoraj wieczorem stwierdził, że chyba jednak czas najwyższy umierać, ale gdyby nie regularna opieka przeglądy i badania nigdy byśmy nie wiedzieli ile chorób na raz może mieć tak małe zwierzę 😀 Bo jak na chomika chorego chyba na wszystko to dzielnie i bardzo energicznie dożył swoich 2 lat pod jej opieką ;). Chwilowo czas na przerwę od gryzoni, ale jak w przyszłości, pewnie niedługiej, pojawi się następny to wracam znowu Panią męczyć
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Zapisek
  Joanna Zapisek 2018-12-31 10:46

  Z całego serca polecam! W szczególności panią Aleksandrę Ziębicka i Katarzynę Kwiatkowską za nieocenioną pomoc w leczeniu naszych kotów i szczurów. Wiem, że nasze pociechy są diagnozowane przez lekarzy z prawdziwym powołaniem ❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Paluszak
  Agnieszka Paluszak 2018-12-18 00:05

  bardzo polecam. Zawsze wszystko jest super, nawet jak zdrowie prośków kuleje.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Kucharczyk
  Aleksandra Kucharczyk 2018-11-28 22:36

  polecam z całego serducho. chodzimy do Pani Aleksandry Ziebickiej z kroliczkiem teddy . zawsze na wszystkie pytania mamy odpowiedź i wizyta trwa tyle ile potrzebuje tego pacjent. także polecam klinikę. miłą obsluga.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maria Błaszkiewicz
  Maria Błaszkiewicz 2018-11-07 07:31

  Wspaniała przychodnia, bardzo dobrzy specjaliści, bardzo osobisty stosunek do pacjenta i do opiekuna pacjenta. Od pięciu już lat leczę tutaj swoje zwierzaki, były operacje, sytuacje nagłe, konieczność podejmowania trudnych decyzji. Zawsze czułam się bezpieczna i wiedziałam, że lekarze zrobią wszystko, by uratować mojego podopiecznego. Mam do tej lecznicy całkowite zaufanie i szczerze polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Tomasz Kamiński
  Tomasz Kamiński 2018-08-23 21:16

  Chyba najlepsza klinika w jakiej do tej pory byłem. Polecam zwłaszcza właścicielom jeży Pigmejskich.
  Źródło opinii: google.com

  Przemek Kwiatkowski
  Przemek Kwiatkowski 2018-08-23 20:49

  Nasze koty są pod opieką wspaniałych pań weterynarz z tej lecznicy. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Sterylizacja przeprowadzona wzorowo i bez powikłań. Leczenie kocich przeziębień wzorowe. Szczepienia również idealnie wykonywane i mało stresujące dla milusińskich. Dobra diagnostyka i doradztwo na miejscu. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Minich-Sosińska
  Anna Minich-Sosińska 2018-08-23 17:44

  Absolutnie odradzam tą lecznicę - Pani weterynarz zaszczepiła mojego kociaczka zanim ten zdołał wyzdrowieć co doprowadziło w konsekwencji do jego śmierci! Przez tych nieprofesjonalnych ludzi, którzy zwą siebie weterynarzami byłam zmuszona uśpić mojego 4-miesięcznego kotka aby biedak już się nie męczył bo inaczej umarłby w męczarniach.
  Źródło opinii: google.com

  Artur K
  Artur K 2018-08-23 13:34

  Wszyscy są uprzejmi, mili. Znają się na rzeczy aczkolwiek za drogo (czyszczenie gruczołów u psa 50zl). Cena nie jest adekwatna do obsługi.
  Źródło opinii: google.com

  Hubert Knochowski
  Hubert Knochowski 2018-08-23 11:10

  Weterynaria w której widać medyczne oddanie i poświęcenie w leczeniu zwierząt. Dodatkowo bardzo przyjemna obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Jurek Szymanski
  Jurek Szymanski 2018-08-23 09:30

  Bardzo dobrze i moim zdaniem profesjonalnie został wykonany zabieg na mojej samiczce królika. Żadnych powikłań wszystko się goi błyskawicznie. Świetny kontakt i mam wrażenie bardzo dobre ceny.
  Źródło opinii: google.com

  Zbigniew Dutkiewicz
  Zbigniew Dutkiewicz 2018-08-23 07:05

  Bardzo miła obsługa. Doskonałe podejście do zwierząt. Przystępne ceny. Przychodnię tę poleciła mi pani, właścicielka pieska, z którym bardzo się lubi moja sunia. Nie zawiodłem się i z czystym sumieniem mogę teraz polecić tę przychodnię innym.
  Źródło opinii: google.com

  Jola Rusiłowicz
  Jola Rusiłowicz 2018-05-16 09:40

  Świnka morska Honoratka leczyła się w Medicavecie..Najpierw prawie 3-godzinna operacja usunięcia guza z jamy brzusznej (p.dr K.Kacprzak-Kamińska), potem długotrwała opieka pooperacyjna ( dziękuję całemu zespołowi ,szczególnie p.Mai Szymańskiej). Obecnie Honoratka to zdrowa świnka,(mimo wkłuć wenflonów 🙂 łapki w pełni sprawne-staje na dwóch łapkach, wskakuje na domek.)..Skończyło się dobrze, ale gdyby finał był inny, miałabym świadomość,że zostało zrobione wszystko,żeby ratować świnkę...I to jest bezcenne...
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Polena
  Magdalena Polena 2018-04-18 07:58

  Fantastyczna lecznica. Nie tylko pod względem absolutnie kompetentnej kadry, której można zaufać i na którą zawsze można liczyć, ale także (a może przede wszystkim?) ze względu na atmosferę miejsca, do którego, mimo wszystko, chce się wracać. Leczę tu od lat wszystkie moje świnki i nigdy się nie zawiodłam. Szczególnie w przypadku przewlekle chorego Józia czuję, że otrzymałam od ekipy Medicavetu tyle pomocy i wsparcia, ile się tylko dało. Szczególne podziękowania należą się dr Bralewskiej, która zrobiła absolutnie wszystko żeby Józio mógł żyć jak najdłużej i walczyła o niego do ostatniej sekundy. Każdemu (nie tylko zwierzakom) życzę takiego lekarza 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Dombek
  Anna Dombek 2018-04-06 08:29

  Jestem bardzo wdzięczna przychodni Medicavet a w szczególności Pani Doktor Katarzynie Kacprzak-Kamińskiej za błyskawiczne przyjęcie naszej Lunki na operację, która uratowała jej życie. Operacja była długa i ryzykowna. Pani Dr Kacprzak włożyła całe serce w walkę i dziś nasz kochany łobuz jest z nami i czuje się świetnie a my z tego powodu jesteśmy szczęśliwi. Dziękujemy!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sylwia Ika
  Sylwia Ika 2018-01-28 12:48

  Pani doktor Małgorzata Dziubińska to Skarb! Wielkie dzięki w imieniu naszej kociej paczki za wszystkie wizyty domowe, zabiegi, operacje, przeglądy <3
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marzena Fremel
  Marzena Fremel 2018-01-22 22:36

  W Medicavecie pracują osoby oddane zwierzętom z ogromnymi serduchami. Po raz kolejny przywiozlam tu moją świnkę. Symptomy były przerażajace: ciągniecie tylnych łapek, przymykanie oczek, pokładanie się, zły oddech, podwyższona tchawica, problem z jedzeniem i wydalaniem. Jak zwykle dr Kasia i dr Magda nie zawiodły. Wykryto, że to tąpniecie organizmu czyli osłabienie wywołane paskudnym zapaleniem płuc. Wszystko się cofa pi worowadzonym leczeniu. Tasia niebawem wraca do domku. Jak feniks znów wstaje z popiołów. Brawo Taśka!

  Dziękuje dr Kacprzak-Kamińskiej i dr Bralewskiej za uratowanie mojej 5,5 letniej cavii po raz nie wiem już który. Opieka lekarska jest tu naprawdę na wysokim poziomie. Wszystkie moje świnki byly tu leczone z ogromnym poświęceniem, również te, z którymi musiałam się pożegnać. Polecam tę przychodnię.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewelina Sidor
  Ewelina Sidor 2018-01-17 11:48

  Polecam z całego serca, moj szczurek został całkowicie wyleczony i zoperowany bez żadnych komplikacji mimo swojego podeszłego wieku. Ma się dobrze , po bliźnie nie ma śladu. Znów odzyskał swój młodzieńczy wigor. Lekarze bardzo pomocni i mili, mimo pierwszej niezapowiedzianej wizyty przyjęli mnie od razu z nagłym przypadkiem. Dziękuje bardzo !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Odrobińska
  Ania Odrobińska 2017-12-30 01:16

  Jestem bardzo zadowolona z tej przychodni. Profesjonalne podejście do zwierzaków, traktowanie ich z sercem i cierpliwością. Leczą się tam mój królik i chomik. Szczególnie polecam dr Bralewska i dr Ziebicka za naprawdę profesjonalne podejście. Jedyny minus to że nie ma cennika, a wg mnie powinien pacjent wiedzieć za co konkretnie płaci.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Justyna K.
  Justyna K. 2017-12-13 14:02

  Po wielu wizytach spędzonych wiem, ze z weterynarzem jest tak samo jak z "ludzkim" lekarzem. Są lekarze i lekarze, oraz kliniki i przychodnie. Mimo różnych opinii jakie czytałam na tematy tej kliniki ja nie mam zastrzeżeń. Mimo, że zwierzak, którego przeprowadzałam nie przeżył, to wiem, że lekarze próbowali, robili co mogli, niestety choroba wygrała. Nie dam złego słowa powiedzieć o klinice, która naprawdę kocha zwierzęta i stara się pomóc, to się po prostu dało odczuć. Wielkie podziękowania dla zespołu za ciężka prace i ich wyrozumiałość w różnych sprawach.
  Źródło opinii: yelp.pl

  Radosław Bobrowski
  Radosław Bobrowski 2017-12-11 12:37

  Mieliśmy przyjemność wielokrotnie korzystać z pomocy Medicavet. Konkretnie, naszym króliczkiem Beniem opiekuje się Pani Doktor M.Bralewska. Kilkakrotnie również byliśmy u Pani Doktor O.Szaluś. Wszystkie wizyty to połączenie ogromnej wiedzy z niesamowitą cierpliwością i wielkim sercem do naszego Benia (oraz wyrozumiałością do nas). Chciałbym w tym miejscu z całego serca podziękować Pani Dr M.Bralewskiej. Za co ? Za niewyczerpaną cierpliwość w opiece nad Beniem, wielkie serce oraz zarażanie nas optymizmem i nadzieją. Co do wiedzy i kompetencji Pani Doktor mam prawo się wypowiadać ponieważ mam króliki od kilkunastu lat. Lekarza o tak rozległej wiedzy nt. królików można spotkać niezwykle rzadko. To ogromne szczęście mieć takiego lekarza dla naszego Benia. Zawsze do dyspozycji, piątek, sobota niedziela, rano wieczór - o każdej porze dnia i nocy. Pani Doktor mimo nękania przez nas - zawsze odpowiada błyskawicznie na smsy lub oddzwania jeśli nie może odebrać tel. 100-krotne dzięki Pani Doktor w imieniu nas i naszego Benia.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marzena Fremel
  Marzena Fremel 2017-10-27 15:49

  Dziękuje wszystkim lekarkom za opiekę nad moją Tasią. Już kilka razy uratowały jej życie. Poprzednio dr Kasia Kacprzyk-Kamińska wyciągnęła ją z okropnego stanu związanego z raną na pysiu. Ta rana często się odnawiała i żaden inny weterynarz nie umiał pomóc. Dr Kasia jest niezwykłym człowiekiem, który ma wspaniałe podejście do zwierząt i wielkie serce. Operowała już 4 moje świnki, przy czym Tasie aż 3 razy. W tym tygodniu dr Magda Bralewska uratowała moją Tasię. Stan był bardz... Zobacz więcej
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Gutkiewicz
  Anna Gutkiewicz 2017-10-16 01:15

  W koncu ja mam odwagę opisać to co stało sie z moim Alvinem ponad rok temu. Traumatyczne przeżycie w Medicavecie, które mnie spotkało ma swoje skutki do dzis. Z nasza świnka udaliśmy sie do przychodni z polecenia, z forum o świnkach. Najlepsza przychodnia w WarsZawie! Pani Katarzyna wydawała sie dosc sensowna osoba.... ale pierwsze watpliwosci pojawiły sie w momencie kiedy zleciła robienie zastrzyków w domu. Akurat maz był sam na wizycie i przystał na takie zalecenie. Kiedy ja usłyszałam to w domu to aż zamarlam. Jak to mam sama zrobic zastrzyk, kiedy nigdy go nie robiłam, nie ćwiczyłam, nie znam organizmu, tkanek i sama na widok igły padam. Ale Pani Katarzyna pokazała mężowi jak sie robi i to miało wystarczyć. Oczywiście chodziliśmy do pobliskiej przychodni i za każdy zastrzyk płaciliśmy 20zl. Były z tego co pamietam 2 razy dziennie przez 14dni. W Medicavecie mówiliśmy, ze nie damy rady zrobic rownież musieliśmy płacić taka kwotę mimo wykupionego leku. Ale cena zdrowie naszego przyjaciela nie grała roli. Badania, rtg, wymaz, juz nie pamietam co jeszcze. Po miesiącu, dwóch przyszedł czas na endoskopię nosa- Alvin kichal, miał katar i kichal, bardzo cieżko oddychał. Moze cos siedzi w nosie. Trzeba sprawdzić. Przy rtg Alvin był usypiany. A, ze jestem panikara (mam stwierdzona nerwice lękowa) to u mnie zawsze milion pytań do czy sie obudzi, czy sie nie udusi itp itd. Zawsze moje obawy były kwitowane śmiechem. I tak było z badaniem endoskopowym. Przez telefon zapytałam męża zapytaj czy nie sie udusi. Sama słyszałam śmiech, westchnienie Pani Katarzyny. Odpowiedz : NIE, BADANIE JEST BEZPIECZNE. I oddaliśmy go, na badanie. Telefon, koło godziny 16. Maz gada gada gada, ja sie patrzę na niego (czuje, ze cos jest nie tak) i on w koncu mowi - Ale chyba żyje ? Odpowiedz w telefonie -Nie, nie żyje. I pierwsza moja myśl.. Zabiłam Go. Bo to przecież ja go posłałam na to bezpieczne badanie. Nie bede opisywać scen rozpaczy jakie działy sie u nas w domu. Ale zanim wyszlismy z niego duzo emocji popłynęło i lekow uspokajających. W klinice Pani "Doktor" juz nie było. Nie było lekarza, który wykonywał zabieg, był za to inny lekarz, kory nie potrafił mi wytłumaczyć co sie stało. Podczas wybudzania pacjent zmarł, dostał krwotoku z noska i juz. I on był juz pol świadomy, a mi serce na pol, i co dalej.... pani Katarzyna bedzie za dwa dni i z Państwem porozmawia jeżeli chcecie. Chcemy. I wyobraźcie sobie.... za usługę zapłaciłam 150zl. Nie 300 a 150! Tak łaskawy był Medicavet. To chyba eutanazja tyle nie kosztuje co ? Zapłaciłam, nie miałam siły sie kłócić . Dostałam wypis, opis zgonu bez żadnej pieczątki, podpisu- o to juz mnie wkurzyło. Po dwóch dniach spotkaliśmy sie. Diagnoza DIC. Wewnątrznaczyniowe wykrzepianie. To zdarza sie raz na milion, Pani nam tak powiedziała, przy czym uczestniczyła w czymś takim przy psie- milionerka! Przeglądałam wszystko z weterynarzami, anestezjologami. Jeden powiedział mi, Ania dic maja u mnie pacjenci jak maja roztrzaskana klatkę piersiowa, sa w śpiączce i sepsę. To jest ostateczność ostateczności. Okazało sie, ze Alvin miał 2cm źdźbło trawy w nosie, które obrosło tkanka i wyciągnięte wywołało krwawienie przy wybudzaniu. Ani źdźbła ani zapisu z endoskopu nie było. Co wydaje mi sie dziwne przy zgonie pacjenta nie mieć żadnego dowodu aby potwierdzić swoją tezę. Uwierz mi na słowo- z reszta usłyszałam - Pani mi nie wierzy ? Podczas rozmowy, przybiegła sanitariuszka i prosiła Panią doktor żeby szybko przyszła, bo królik ma krwotok po wybudzaniu... ja myśle, ze nasz Alvin tez został sam mając krwotok czy cokolwiek innego, zwłaszcza widząc wypis pierwszego dnia a wypis jaki przygotowała Pani Katarzyna- dwa inne.Minął juz ponad rok, ja do tej pory mysle i tęsknie. Musze wykastrować druga suczkę. Boje sie, nie robię tego. Boje sie tak bardzo, ze nie macie pojęcia. I najbardziej dźwięczą w głowie ten śmiech ze mnie na pytanie czy sie udusi czy cos sie stanie.... i stało sie. Odradzam każdemu całym sercem.

  Odpowiedź weterynarza (2017-10-17 09:55)
  Szanowna Pani. Dziękujemy za wpis. Bardzo nam przykro z powodu sytuacji, która miała miejsce ponad rok temu. Każdy nasz pacjent, to odrębna historia ...(więcej)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sylwia Śliwińska
  Sylwia Śliwińska 2017-10-13 10:36

  Bardzo polecam! Lekarze są bardzo profesjonalni i zaangażowani. Z moim świnkiem byłam u kilku lekarzy - specjalistów od gryzoni w Warszawie, ale dopiero w Medicavecie został poprawnie zdiagnozowany i wyprowadzony na prostą.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mietek Świnek
  Mietek Świnek 2017-10-06 09:17

  Dziękuję za uratowanie mi życia.Wiem ,że moje ząbki już się nie naprawią ale cieszę się z każdego dnia spędzonego z moją pańcią:) Jestem radosny bo już nie boli mnie brzuszek. Dziękuję Pani dr Kasi Kacprzak-Kamińskiej za troskę , miłą obsługę i pełen profesjonalizm.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Elżbieta Rajkowska
  Elżbieta Rajkowska 2017-08-27 17:53

  Personel przychodni ma świetne, przyjazne podejście do zwierząt i właścicieli. Mimo iż opieka weterynaryjna tania nie jest, nie czuję się naciagana na koszta, wręcz przeciwnie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paweł Krukowski
  Paweł Krukowski 2017-08-01 00:02

  Z całego serca chciałbym podziękować całemu zespołowi Medicavetu a w szczególności dr. Magdalenie Bralewskiej za uratowanie i opiekę nad Okruszkiem, nie było łatwo ale wspólnymi siłami daliśmy radę. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz dr. Bralewskiej okruszek wrócił do sił w szybkim czasie mimo różnych problemów które pojawiały się podczas leczenia i czuję się świetnie, nie było problemu z wizytą( także z nieplanowaną) po odczekaniu paru minut zawsze zostaliśmy przyjęci. Jeszcze raz serdeczne DZIĘKUJE
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karol Siemion
  Karol Siemion 2017-06-22 01:18

  Byłem tam z moim goldenem, któremu wyskoczył guz wielkości piłki do tenisa. Bardzo sprawnie i profesjonalnie zostałem obsłużony. Było USG, badanie krwi i poprawna diagnoza. Pies wyzdrowiał i ma się dobrze. Dziękuję całemu zespołowi
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Justyna Kaczmarska
  Justyna Kaczmarska 2017-06-22 00:02

  Mimo, że mojego kota niestety nie udało się uratować (choroba niszczyła go od środka), jestem naprawdę wdzięczna Paniom w klinice za wszelką pomoc, wyrozumiałość i dyskrecję, gdy jako zapłakana z króliczymi oczami wychodziłam z kliniki po pożegnaniu się z moim ukochanym kotem. Pozdrawiam wszystkie zwierzaki 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Burzyńska
  Ewa Burzyńska 2017-06-19 13:40

  Tak nieprofesjonalnego zachowania w lecznicy nie widziałam nigdy. Zatajanie kosztów (na pytanie ile wyniesie koszt takiego a takiego zabiegu usłyszeliśmy zakres 300-400 zł, ostatecznie zażądano ponad 500 zł i to nie z powodu zwiększenia zakresu zabiegu lecz po porostu pierwsza kwota była podana z głowy i z pominięciem miliona rzeczy za które "przychodnia" pobiera opłaty bez słowa). Brak komunikacji po wybudzeniu zwierzęcia po zabiegu, nieodbieranie telefonów, doliczanie pieniędzy za przymusową dobę w "hotelu" w momencie, gdy chcieliśmy zabrać prosiaka do siebie, ale nie uzyskaliśmy informacji czy już można przyjechać czy nie. Śwince po zabiegu nie założono w kołnierza, nie zabezpieczono pazurów na tylnych łapach i wydano nam świnkę ze słowami "świnka PRZED CHWILĄ rozdrapała sobie ranę, ale jeszcze szwy się trzymają" przy czym szwy były luźne na tyle, że rana się nawet nie schodziła w miejscu najważniejszym. Wzięliśmy świnkę do domu bez tych zabezpieczeń - prosiak skończył, co zaczął, zdjął szwy w nocy. Nowe szwy to kolejna stówa. Nazajutrz - przy nas dopiero panie lekarki^^ zaczęły zakładać śwince kołnierz (zabieg był kilka godzin wcześniej - do tej pory świniak mógł zdjąć sobie szwy).Padały słowa z zaplecza"Myślisz, że to się będzie trzymać?Ja nie wiem."Tym razem za to zabezpieczono tylną łapkę ALE NIE TĄ CO TRZEBA 😀 Na zdjecie szwów zapisano nas równolegle z innym pacjentem - jeśli to świadczy o czymś innym niż o chciwości to proszę mnie poprawić! Nie polecam. Zwłaszcza kontaktów z Magdaleną Bralewską, która była po prostu bezczelna!

  Odpowiedź weterynarza (2017-06-22 17:08)
  Szanowna Pani, Nie możemy pozostać obojętni na zarzuty z Państwa strony, które w wielu miejscach mijają się z prawdą. Chcemy przedstawić nasze stanowisko, ale jednocześnie nie będziemy wdawać się w zbędną dyskusję.

  Przede wszystkim zostali Państwo poinformowani o szacowanym koszcie zabiegu, na który wyraziliście pisemną zgodę. Kwota zabiegu nie przekroczyła tej sumy. Dodatkowo musieliście Państwo zapłacić za pobyt zwierzaka przed zabiegiem oraz ponowne szycie rany, ponieważ świnka w domu zdjęła sobie szwy.

  Opiekując się zwierzętami należy zdawać sobie sprawę z możliwych komplikacji różnych zabiegów związanych m. in. z ich zachowaniem, na który mamy ograniczony wpływ. Ponadto świnkom "standardowo" nie zakłada się po zabiegach kołnierza. Wszystkie kołnierze natomiast są indywidualnie dobierane do wielkości pacjenta, naturalne jest więc to, że upewniamy się, że ich rozmiar jest prawidłowy przez przymierzenie kołnierza. Nieprawdą jest również, że opatrunek zabezpieczający był założony na niewłaściwą łapkę.

  Jedyną pomyłką z naszej strony było nie doliczenie rabatu, który przysługiwał Państwu ze względu na adopcję świnki z Fundacji. Po wyjaśnieniu sytuacji uzyskali Państwo rekalkulację kosztów oraz dwie dodatkowe bezpłatne wizyty w ramach rekompensaty. Na 15 minutową wizytę w celu zdjęcia szwów spóźnili się Państwo 12 minut, ale zostaliście Państwo poinformowani, że mimo wszystko wizyta może się odbyć pomiędzy kolejnymi zapisanymi pacjentami. Był to dodatkowo wieczór przed długim weekendem, kiedy mieliśmy kilku niezapisanych pacjentów z pilnymi przypadkami, których nie mogliśmy odprawić "z kwitkiem", bo dbamy o dobro naszych małych pacjentów. Zostaliście Państwo poproszeni o opuszczenie lecznicy po awanturze, jaką Państwo zrobiliście. Pozwolimy sobie nie cytować wulgarnych słów, których używał Pani partner w gabinecie. Wiele osób oczekujących w Przychodni była również oburzona Państwa zachowaniem.

  Jesteśmy lecznicą prywatną i wymagamy od naszych klientów elementarnych zasad kultury. Pozdrawiamy serdecznie życząc dobrego dnia. Zespół Przychodni MedicaVet
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kamil D.
  Kamil D. 2017-06-14 12:23

  Dałbym dwie gwiazdki, tylko dlatego, że po wytknięciu błędów i zrobieniu awantury, dostaliśmy dwie wizyty już nieodpłatnie, wcześniej zapłaciliśmy ponad 500 zł. Gdyby Pani Właścicielka, również okazała się osobą szukającą winy poza swoją osobą i kliniką lub nie poczuwającą się do wyrządzonej szkody, wystawiłbym jedną gwiazdkę bez oporów, a tak daję ją z oporami, ale jeśli dwie gwiazdki oznaczają "przeciętnie" to wystawiam jedną, bo to nie były dobre dwa tygodnie.

  Obsługa typowo nastawiona pod ludzi z kasą i brakiem wiedzy, nastawiona na zarabianie kasy kosztem zdrowia zwierzęcia i dla własnej wygody. Gówienko w opakowaniu, czyli atrakcyjny wygląd, w którym czai się zwyczajnie brak odwagi i poczucia odpowiedzialności za zwyczajnie dobre traktowanie ludzi. Nie polecam, ponieważ przy odrobinie znajomości tematu, można zorientować się, że zwyczajnie klinika leci w kulki.

  Żegnam i mam nadzieję, że już nigdy nie będę zmuszony tam przyjść. Pozdrawiam innych spoko ludzi ze zwierzętami, szukajcie dalej.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Łagoda
  Agnieszka Łagoda 2017-06-08 11:27

  Najlepsza Klinika Weterynaryjna EVER!!! Zwierzaki mam od „zawsze”. Różne: psy, żółwie, szczury. Kliniki weterynaryjne warszawskie i nie tylko (z racji różnych wyjazdów) znam dość dobrze. I nie napiszę, że wszystkie inne są niefajne, bo nie chcę być krzywdząca w ocenie. Ale przez te wszystkie lata (tj. świadomego mojego – nie rodziców – wyboru wetów, niech będzie ok. 20 lat), tylko MEDICAVET spełniło WSZYSTKIE moje oczekiwania. Wiadomo, opiekun zwierzaka to nie łatwy klient ;... Czytaj dalej
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Król
  Piotr Król 2017-05-23 10:14

  Jeździmy że zwierzętami tylko do tej lecznicy - zarówno swoimi, jak i tymi, którymi zajmujemy się w ramach wolontariatu w fundacji Viva Gryzonie. Nigdy nas nie zawiedli! Przemili ludzie z ogromną wiedzą i umiejętnościami - z pełną odpowiedzialnością mogę polecić.
  Źródło opinii: google.com

  Aleks Cwnsk
  Aleks Cwnsk 2017-05-19 19:09

  Przez kilka miesięcy z pomocą kilku lekarzy szukaliśmy przyczyny złego stanu zdrowia naszego młodego psa. Bardzo pomógł nam zespół Medicavet. Szczególnie dziękuję dr Magdalenie Bralewskiej, która z otwartą głową podeszła do objawów choroby, trafnie zaproponowała diagnostykę, znalazła problem i zaproponowała leczenie, którego nikt wcześniej nie zastosował. Dr Olga Szaluś-Jordanow (echo serca) i dr Natalia Stępkowska (usg) rzetelnie przeprowadziły badania i przygotowały profesjonalne i szczegółowe opisy. Dzięki trzem paniom doktor mamy pomysł na leczenie i szansę na wyleczenie. Bardzo polecam i bardzo dziękuję.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewelina Wiśniewska
  Ewelina Wiśniewska 2017-05-15 07:05

  Nie polecam. W tej przychodni liczy się zysk, a nie dobro i ratowanie zwierząt. Naciągacze... Smutna prawda
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kaśka
  Kaśka 2017-04-03 18:31

  Jeździłam do Medicavetu z moimi szczurkami do dr Rzepki. Podzielam achy i ochy nad tą lecznicą, na tle innych wypada wspaniale bo ludzie tam pracuj

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.