4/5 - (5 votes)

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna pulsVet: Nowoczesne podejście do opieki nad zwierzętami

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna pulsVet, zlokalizowana przy ulicy Alternatywy 7 lok. U8 w Warszawie, zdobywa uznanie wśród właścicieli zwierząt dzięki swojemu profesjonalizmowi i nowoczesnemu podejściu do leczenia. Ocena 4.7 na podstawie 226 głosów świadczy o wysokiej jakości usług i zaufaniu, jakim obdarzają ją klienci. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tej placówce, jej ofercie oraz metodzie pracy.

Lokalizacja i dostępność

Przychodnia mieści się na Ursynowie, dogodnym punkcie komunikacyjnym dla mieszkańców Warszawy. Dzięki elastycznym godzinom przyjęć (poniedziałek-piątek: 9:00-23:00, sobota-niedziela: 10:00-20:00), pulsVet zapewnia dostępność swoich usług także poza standardowymi godzinami pracy, co jest szczególnie ważne w nagłych przypadkach.

Kontakt i komunikacja

Kontaktowanie się z przychodnią jest łatwe dzięki dostępnym danym kontaktowym:

Oferta usługowa

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna pulsVet oferuje szeroki zakres usług, zaczynając od rutynowych badań i szczepień, po bardziej złożone procedury chirurgiczne i diagnostykę obrazową. Ich zespół specjalistów dysponuje nowoczesnym sprzętem, co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Specjalizacje

Przychodnia szczyci się posiadaniem specjalistów z różnych dziedzin weterynarii, w tym:

 • Kardiologia
 • Dermatologia
 • Ortopedia
 • Stomatologia

Nowoczesna diagnostyka

pulsVet inwestuje w najnowsze technologie, takie jak:

 • Zaawansowane urządzenia do diagnostyki obrazowej (USG, RTG)
 • Laboratorium analityczne na miejscu

Indywidualne podejście

Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a terapie są dostosowywane do jego specyficznych potrzeb. Przychodnia podkreśla znaczenie holistycznego podejścia do zdrowia zwierząt.

Opinie klientów

Wysoka ocena przychodni odzwierciedla pozytywne doświadczenia klientów. Właściciele zwierząt chwalą sobie profesjonalizm personelu, jakość usług oraz troskę o dobrostan zwierząt.

Case study

Możemy przytoczyć historię Pana Kowalskiego, którego kot został skutecznie wyleczony z choroby nerek dzięki szybkiej i skutecznej interwencji zespołu pulsVet.

Zaangażowanie społeczne i edukacja

Przychodnia aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności, organizując warsztaty i spotkania edukacyjne na temat opieki nad zwierzętami.

Współpraca z organizacjami

pulsVet współpracuje także z lokalnymi schroniskami i organizacjami prozwierzęcymi, oferując wsparcie i pomoc medyczną dla zwierząt w potrzebie.

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna pulsVet stanowi ważny punkt na mapie warszawskich placówek weterynaryjnych. Ich zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości opieki, nowoczesne metody leczenia oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta sprawiają, że zasługują na uznanie zarówno wśród klientów, jak i w szerszym środowisku weterynaryjnym.

1 KOMENTARZ

 1. Justyna 2023-07-27 23:36

  Straszne ździerstwo. Za te same badania konia płacilam mniej, niz za badanie dwóch szczurków. Za zwykłe osluchanie szczura 120 zl. Potem poszlam bez szczura bo lek mi sie skonczyl to zapłacilam 65 zl – blister który kosztuje 15, ale policzyli jako usluga weterynaryjna.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Natalia
  Natalia 2022-12-21 23:00

  Wspaniała lecznica, życzliwy i bardzo pomocny lekarz weterynarii, doktor Filip, profesjonalnie zajął się leczeniem kanarków. Miła obsługa, przystępne ceny. Polecam dla właścicieli ptaszków egzotycznych ❤️
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Alina
  Alina 2022-05-25 22:06

  Kiedyś zadzwoniłam że znalazłam chorego jeża który potrzebował pomocy chciałam przyjechać zapłacić za wizytę to mi powiedziano że jest tylko jedna wolna godzina i że będzie 50 procent drożej i że na pewno nie mniej niż 150 zł nie wiem czy bezdomny potrzebujący pomocy jeż był gorszym sortem że tak mnie chciano zniechęcić . Trudno inny wet na Ursynowie wziął za jeża 20 zł. podał kroplówke i jeż spokojnie poczekał w tamtej lecznicy aż odebrał go eco patrol. Innym razem zdiagnozowano u zwierzaka grzybicę której nie było . Standard usług bardzo się zmienił na gorsze nie wspominając o covidowej paranoi w recepcji
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Beata
  Beata 2022-02-21 19:03

  Najgorsza lecznica w Warszawie, zostawiłam tam majątek na leczenie rzekomo chorych uszu królika. Nikt nie zauważył ran na skórze, w tym ran do żywego mięsa na pyszczku, nikt nie wiedział, że królik jest zapchany i należy leczyć przewód pokarmowy a nie uszy. Tysiące badań, w tym tomografia, wszystko do śmieci. Oczywiście nie otrzymałam zwrotu swoich pieniędzy za to leczenie, mimo iż przyniosłam wypisy i opinie z dwóch innych lecznic. Królik leczony w tej lecznicy umierał w męczarniach, a Pan lekarz nawet nie przyznał się do błędów, kazał mi kupić inhalator i inhalować, bo rzekomo coś słyszał w płucach. Do dzisiaj wspominam leczenie w tej leczniculy jako horror. Nikomu nie życzę takich przygód czy śmierci ukochanego zwierzątka.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  M 2023-04-12 17:12

  Niestety zgadzam się, że panów lekarzy z tej lecznicy należy omijać szerokim łukiem. Brak wiedzy i naciąganie na badania, szpital, leki… Nietrafne diagnozy. Wśród Pań jest kilka perełek a inne Panie też przykładają się do pracy i przynajmniej stara pomóc.
  Beata Sikorska
  Beata Sikorska 2021-01-01 12:13

  Najlepsza opieka dla zwierzaka. Wspaniała dr Magda . Profesjonalizm .
  Źródło opinii: google.com

  Jolanta Gawęda
  Jolanta Gawęda 2020-12-25 20:49

  Jedna z lepszych klinik wet dla gryzoni. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Dominik Daniłowicz
  Dominik Daniłowicz 2020-12-15 18:15

  Krytyczne: Jakość Dodzwonić się to jest horror nie ważne w jaki dzień i w jakich godzinach. Wiecznie zajęte albo nikt nie odbiera. Czasem oddzwonią ale to w roli wyjątku a nie reguły. Zdecydowanie łatwiej dodzwonić się do Sanepidu. Moja rada nie dzwoń bo się nie dodzwonisz.
  Źródło opinii: google.com

  Marta marta
  Marta marta 2020-12-11 16:24

  Szybkie terminy, bardzo dobrzy lekarze od królików. Dużym plusem jest na pewno to, że są czynni po 21.00 Minus za parking – bardzo ciężko znaleźć miejsce parkingowe.
  Źródło opinii: google.com

  Sso_ Poland
  Sso_ Poland 2020-12-11 15:41

  Dr. Łukasz bardzo sympatyczny człowiek, pełen pasji i zaangażowania.
  Źródło opinii: google.com

  Obłoczek Iperytu
  Obłoczek Iperytu 2020-12-10 23:58

  Pani z recepcji mogłaby zostawić swoje przekonania i wojnę o prawa kobiet za drzwiami kliniki, mimo tego, że wspieram te idee z całego serca.
  Źródło opinii: google.com

  DwieCytryny TV
  DwieCytryny TV 2020-12-10 21:20

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Powiem tak: poziom PRO! Królik baranek dostał w tej lecznicy drugie życie. Pani Justyna jest wspaniała. Wiedza, empatia, doświadczenie, analityczne myślenie, kojarzenie faktów. Przeprowadza wywiad w trakcie badania. Ciekawa historii zwierzęcia. Cierpliwa i skuteczna. Poświęciła nam dużo czasu. Tyle, ile Chrupcio wymagał. To była nasza pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! ♥
  Źródło opinii: google.com

  Michał Eineberg
  Michał Eineberg 2020-12-10 21:03

  Dziękujemy za to, że robiliście wszystko co mogliście! Jesteście dobrymi ludźmi!
  Źródło opinii: google.com

  Mariola Wawrzyńczak-Pijanka
  Mariola Wawrzyńczak-Pijanka 2020-12-10 19:06

  Bardzo kompetentna miła obsługa podejście indywidualne do pacjenta znajomość zagadnień dotyczących małych zwierząt. Dużo czasu poświęcone zwierzęciu
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz zając
  Grzegorz zając 2020-12-10 13:55

  Zespół pracujący w klinice na bardzo wysokim poziomie. Bardzo mili i sympatyczni. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Z Głową W Chmurach
  Z Głową W Chmurach 2020-12-10 10:14

  Dobry kontakt, jestem bardzo zadowolona z usług, znają się na rzeczy:)
  Źródło opinii: google.com

  Mari
  Mari 2020-12-10 07:46

  Świetna obsługa i wykonanie. Bezbłędnie wykonali operacje na mojemu królikowi.
  Źródło opinii: google.com

  Wojtek G
  Wojtek G 2020-12-10 00:05

  Kompetentna obsługa, umiarkowane ceny. Szkoda tylko że trzeba z rejestracji przejść po dworzu do lekarza do drugiej lokalizacji
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Mal
  Marcin Mal 2020-11-14 20:10

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Do kliniki trafiłem z moim chorym szczurkiem. Niesamowita empatia, profesjonalizm, zaangażowanie oraz wiedza pani dr Ewy Chomutowskiej sprawiły, że nie wyobrażam sobie innego miejsca do leczenia moich podopiecznych. Ja i mój Edmund zdecydowanie polecamy.
  Źródło opinii: google.com

  hermesik32
  hermesik32 2020-11-14 19:57

  Usluga medyczna bardzo dobra. Profesjonalizm, szybka diagnoza, empatia i zrozumienie dla klienta. Pan Filip naprawdę zna się na rzeczy. Jednak Pani na recepcji mogłaby być nieco bardziej sympatyczna.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Karczewski
  Piotr Karczewski 2020-11-14 13:40

  super miejsce zalezy kto jam na to patrzy
  Źródło opinii: google.com

  Klementyna Święcicka
  Klementyna Święcicka 2020-11-14 13:40

  Bardzo mili pracownicy, pomocni lekarze. Lecznica jest długo otwarta, można było dostać się w nagłym przypadku. Bardzo polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Karczewski
  Piotr Karczewski 2020-11-14 00:05

  w sumie miła atmosfera nic dodać nic ujac
  Źródło opinii: google.com

  spam 2506
  spam 2506 2020-10-17 22:47

  Polecam super kadra pracująca miła pomocna teraz tylko czekać na dobre wyniki króliczka
  Źródło opinii: google.com

  Ania Romanowska
  Ania Romanowska 2020-10-17 21:02

  Wrażliwy na problemy zwierzaków personel. Mili, uczynni, wyrozumiali i pomocni…wszyscy bez wyjatku ! Sprawnie przeprowadzona diagnoza i leczenie świnki morskiej.Precyzyjny zabieg operacyjny zakończony sukcesem…za wszystko bardzo dziekujemy !…dobrze, że to fo Was trafiliśmy !
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Kuczyński
  Krzysztof Kuczyński 2020-10-17 19:57

  Fantastyczni lekarze weterynarii, szczególnie dr Justyna
  Źródło opinii: google.com

  K S.
  K S. 2020-10-17 19:51

  Najlepszy weterynarz dla gryzoni w Warszawie.
  Źródło opinii: google.com

  Tra
  Tra 2020-10-17 19:12

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość Wspaniali specjaliści do zajęczaków. Do tej pory, moja królina była dobrze diagnozowana. Każde odbiegnięcie od normy było poparte odpowiednimi badaniami i trafnie zdiagnozowane przez specjalistów. Ogólnie, każdy lek wdrażany przez placówkę jest trafny, dobrze dostosowany do potrzeb organizmu i obecnego rynku. Niedawno na małej przeprowadziłam sterylkę. Zabieg przebiegł bardzo dobrze, recepcja zadzwoniła poinformować o stanie królika właściciela (oczywiście było już po zabiegu i króliczek po mału się wybudzał i to w dobrych warunkach, ponieważ po przyjeździe królik stał na czterech łapkach, w lekkim tylko szoku, ale nie jak w przypadku innych klinik, o których niestety słyszałam, czyli ledwo skłaniający się na nogach). Królina po mału uczy się dobrych nawyków, a ja zyskałam jeszcze lepszą małą przyjaciółkę. Ogólnie naprawdę polecam. Nie patrzę na ceny, bo czego się spodziewają osoby decydujące się na żywe stworzenie, które i tak nie kosztuje wiele (siano, ziółka, świeży koper/pietruszka?). A opieka cudowna! Mam nadzieję, że te wyrazy uznania wystarczą za podziękowania i dla obsługi i dla cudownych specjalistów od małych zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Ambroziak
  Jacek Ambroziak 2020-10-17 17:11

  Wspaniali lekarze, szybka i rzetelna obsługa. Polecam!!! ❤
  Źródło opinii: google.com

  Prawda
  Prawda 2020-10-17 06:26

  Lecznica, w której od wejścia się mówi, że się nie zostanie ze zwierzęciem przyjętym bez zapisu, nawet nie pytając o to, z jaką dolegliwością się przychodzi, już dyskwalifikuje lecznicę weterynaryjną. Bo stan zwierzaka może być ciężki, ale nikogo to nawet i tak nie interesuje. I do tego wymaganie bezprawnych obostrzeń, na podstawie których odmawia się kolejny raz leczenia zwierzęcia. Podsumowując – tam, gdzie jest taka znieczulica wobec zwierząt, a przy tym i wobec ludzi, należy uciekać do kogoś, komu rzeczywiście zależy na dobru i zdrowiu oraz życiu zwierząt. Poza tym jeśli ktoś się boi jakiejkolwiek infekcji, w ogóle nie powinien wybierać się na studia weterynaryjne. Zdecydowanie odradzam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Wieloletni pacjent 2020-12-12 19:47

  W sytuacji, w której Pulsvet nie ma możliwości przyjęcia pacjenta, który jest w przychodni stan zwierzaka jest oceniany przez lekarza, który jako pierwszy ma „wolne ręce”- nie odmawiają pomocy tym, których życie w danym momencie jest zagrożone. Widziałem kilka takich sytuacji. Jeśli odmawiają, to tylko w momencie, w którym faktycznie nie mają fizycznej możliwości udzielenia pomocy bo weterynarz niestety w jednym czasie może zająć się tylko jednym futerkiem.
  Klient również 2021-02-09 15:22

  No niestety muszę się zgodzić z autorem komentarza. Ja któregoś dnia wróciłem do domu i zobaczyłem mojego królika leżącego na ziemi w agonii (nie miał siły się podnieść, drgawki). Zadzwoniłem do przychodni, ponieważ mieszkam tuż obok, poinformowałem panią, że królik jest w stanie krytycznym a Pani stwierdziła, że mogą mnie przyjąć za dwa dni.
  Technik wet 2021-07-28 11:29

  Jak widzisz krolika w agonii to sie z nim od razu biegnie do przychodni a nie dzwoni, zwłaszcza jak masz blisko. Jakbyś przyszedl to na 99% jestem pewna ze by Was przyjęli…
  Kasia KasiA
  Kasia KasiA 2020-10-17 00:05

  Profesjonalna opieka nad zwierzętami, mili lekarze, godziny przystępne. I zawsze można coś kupić swojemu pupilowi w nagrodę, wybór przysmaków przyprawia o zawrót głowy. Jedyny minus to parking pod przychodnią.
  Źródło opinii: google.com

  Gallus Anoniums
  Gallus Anoniums 2020-09-22 22:36

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna małych zwierząt z jaką się kiedykolwiek spotkałem.
  Źródło opinii: google.com

  Irmina Jach
  Irmina Jach 2020-09-22 20:11

  Bardzo polecam, dzięki klinice mój królik odzyskał zdrowie. Wizyty były konkretne, fachowe, a przemiła Doktor Ewa Chomutowska odpowiadała na każde nurtujące mnie pytanie
  Źródło opinii: google.com

  Damian
  Damian 2020-09-22 15:41

  Pracują tu wspaniali lekarze i specjaliści – osoby z pasją i troską o zwierzęta. Uwagi są wysłuchiwane, co owocuje długą, wieloletnią współpracą, a zwierzęta otoczone są najlepszą opieką weterynaryjną. Polecam to miejsce, można na nich polegać!
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Kulesza
  Urszula Kulesza 2020-09-22 09:30

  najlepsi lekarze weterynarii dla zwierzat egzotycznych w polsce
  Źródło opinii: google.com

  Adam Bohdanowicz
  Adam Bohdanowicz 2020-09-22 07:58

  Lekarze oraz personel to osoby z powołania. Mąją ogromną wiedzę i dużo empatii. Już dwa razy wyratowali mojego zwierzaka. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Brzezińska
  Marta Brzezińska 2020-09-22 00:05

  Montek i ja uwazamy ze to najlepsza przychodnia w Warszawie. Kazdy z lekarzy jest doskonalym specjalista, dr Dominika zas to cudotworczyni. Wyciagnela mojego chomika ze stanu gdzie juz kazdy tracil nadzieje. Bardzo dziekujemy! Dziekujemy rowniez Paniom z recepcji, ktore zawsze z usmiechem i sympatia pomagaly ustalic kolejne terminy wizyt. Kochany zespol PulsVet Wam sie 6tka z plusem nalezy, 5 gwiazdeczek to za malo.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzynka J
  Katarzynka J 2020-09-08 22:31

  Bardzo polecam. Najbardziej dr Kubę.
  Źródło opinii: google.com

  Dominika Szukalska
  Dominika Szukalska 2020-09-08 21:22

  Zajmują się naszymi freciakami już od jakiegoś czasu. Ludzie z ogromną pasją i zaangażowaniem. Polecam z całego serca 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Stanisław Grzybowski
  Stanisław Grzybowski 2020-09-08 14:17

  Miejsce przepiękne. Polecam każdemu To zwiedzić.
  Źródło opinii: google.com

  Zuzanna Zareba
  Zuzanna Zareba 2020-07-18 22:31

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Pani Agata Godlewska była bardzo pomocna, profesjonalna I z chęcią odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie mojego chomika. Dostał zastrzyk i leki i wracamy na wizytę kontrolną za 10 dni. Bardzo polecam przychodnie pulsvet 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Алена Ямпольская
  Алена Ямпольская 2020-07-18 15:10

  Dobre, mili lekarze . Dziękujemy bardzo
  Źródło opinii: google.com

  elle ua
  elle ua 2020-07-18 09:30

  Jest świetny szpital, wszystkie badania na miejscu, lekarze bardzo kompetentni w swoim zakresie, . Pani Ewa jest świetnym jak fachowcem, tak i osobą bardo ciepłą. Badanie zrobione od A do Z. Leczenie leki, wyrachowane zgodnie z wagą szynszyla. Na 100% polecam. Zwłaszcza że dla szynszyl lekarzy są bardzo mało.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Sz
  Małgorzata Sz 2020-07-18 08:17

  Fantastyczne podejście do pacjentów i opiekunów, pełen profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka xxx
  Agnieszka xxx 2020-07-03 21:15

  Krytyczne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm Szczur znaleziony w sobotę po południu osowiały w kiepskim stanie fizycznym i zabrany do kliniki. Tam zostaje stwierdzone, że jest dziki i możliwy jest uraz i uszkodzenia narządów wewnętrznych, ale żadne prześwietlenie czy cokolwiek w tym kierunku nie zostaje zdobione. Stwierdzenie tylko, że żeby to sprawdzić trzeba by było podać znieczulenie a tego pacjent mógłby nie przeżyć… Szczur zostaje tylko zważona, osłuchana i wymacana z przepisaniem leków z rokowaniami ostrożnych do bardzo złych bo nie wiadomo w jakim stanie są organy za co inkasują sobie 160 zł. Po powrocie z wizyty pacjentka zaczyna krwawić z przyszczka a jej stan się pogarsza. Na drugi dzień w bardzo złym stanie zostaje zabrana do innej kliniki gdzie dowiaduję się, że gabinety weterynaryjne zajmujące się zwierzętami domowymi nie mogą zajmować się zwierzętami dzikimi i jedynie mogą powiadomić ekostraż !!! Ta niestety nie robi nic bo „nie mają tego dnia lekarza”. Szczur umiera… Pulsvet zamiast udzielić informacji o tym, że nie mogą zająć się leczeniem zwierzęcia bo jest dzikie i nakierować na odpowiednie służby wpisuje tylko w kartę jako szczur domowy, robi pozorne oględziny i ładuje leki żeby sobie ściągnąć łatwy chajs. To jest etyka pracy?? Szczur miał uraz wewnętrzny i wymacanie to tylko go nasiliło. Zwierzę umierało dobę w stresie i cierpieniu bo pulsvet odwaliło fuszerkę żeby zedrzeć sobie kasę na przypadku którym nie powinno się zająć zamiast go przekierować w odpowiednie miejsce! Gdyby od razu została udzielona odpowiednia pomoc zwierzę miałoby szansę przeżyć. STANOWCZO NIE POLECAM.
  Źródło opinii: google.com

  Szymon Kolodziejczyk
  Szymon Kolodziejczyk 2020-07-03 18:02

  Poradzili sobie z ciężkim przypadkiem naszego króliczka.
  Źródło opinii: google.com

  Bre ki
  Bre ki 2020-07-03 16:19

  Super lekarze super opieka dla zwierzaków od fretek po różne inne cudowne zwierzaczki
  Źródło opinii: google.com

  Przemysław Łuczak
  Przemysław Łuczak 2020-07-03 11:16

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Pasja, zaangażowanie i zespół wybitnych specjalistów w jednym miejscu! Najwyższy poziom usług oraz obsługa małych ssaków na mistrzowskim poziomie! POLECAM
  Źródło opinii: google.com

  Sabina Nowak
  Sabina Nowak 2020-07-03 09:34

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam dr Kubę Sadłowskiego. Nie raz ratował mojego uszaka. Profesjonalista
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Tomaszewska
  Sylwia Tomaszewska 2020-06-05 20:49

  Nie podzielam pozytywnych opinii… Po wczorajszej wizycie z dwiema myszami obie musiałam dziś pochować. Jedna kichała, a druga rozdrapała kark i miała ewidentne obiawy świerzbu czy podobnego pasożyta. Wczoraj jedna dostała antybiotyk na zapalenie płuc, a druga na pasożyty… Nie były w złym stanie, a dziś po profesjonalnej pomocy obie nie żyją. Poprzednia mysz po miesięcznej terapii na chybił trafił nie dożyła do amputacji łapki… Myślałam że to był skomplikowany przypadek, ale po wczorajszej wizycie, wygląda na to że zupełnie nie mają pojęcia co robią… Szczerze nie polecam, na myszach nie znają się wcale… Poprzednie myszy leczyłam na świerzb w Ogonku – bez żadnych komplikacji… Za to bez wątpienia bardzo się cenią, co nie byłoby problemem gdyby faktycznie tym zwierzątkom pomagali…
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Piotrowski
  Paweł Piotrowski 2020-06-05 09:46

  Leczenie małego gryzonia w tej klinice kosztuje czterokrotnie więcej, niż leczenie dziecka u profesora. Nie wiem, czego klinika oczekuje, że nie zapłacę czynszu, nie dam dzieciom jeść, tylko oddam całą pensję na ratowanie świnki. Przykre, że przez wygórowane ceny, małe zwierzaki są zupełnie pozbawione opieki, bo mało kogo jest stać na takie koszty. O ile w przypadku psów, czy kotów, jest jeszcze jakiś wybór, można poszukać tańszego weterynarza, tak w przypadku gryzoni, gdzie nie ma praktycznie alternatyw, tworzenie potężnej zapory cenowej, jest jawnym znęcaniem się nad zwierzętami, do tego pod przykrywką wielkiej miłości do nich.
  Źródło opinii: google.com

  Adam S.
  Adam S. 2020-04-16 19:09

  O ile z początku miałem w miarę dobrą opinię o tej klinice, o tyle z każdą kolejną wizytą ulegała ona pogorszeniu. Na plus – przyzwoite wyposażenie, dobre usg, sklepik. Odnosi się jednak wrażenie, że klinika nastawiona jest głównie na robienie kasy. Można tam trafić na osobę o niskich kompetencjach(która powinna być jeszcze asystentem, a nie samodzielnym lek-wet.). W gabinecie na ścianach takiej osoby wiszą certyfikaty innego lek-wet(nasuwa się wniosek, że swoich nie posiada). Szczytem słabości była wizyta u p.Justyny, która nie dość, że myliła się, gadała głupoty, nie umiała postawić prawidłowej diagnozy, to jeszcze na dodatek była b.nieuprzejma (a policzyła b.dużo, za wizytę, która z perspektywy czasu była tylko szkodliwa dla futrzaka(błędna diagnoza)). Pół roku później. Zmieniam ocenę na 5, gdyż zdaje się dana osoba już tam nie pracuje, a generalnie klinika jest b. dobra.
  Źródło opinii: google.com

  M 2023-04-12 17:17

  Hehe, dr Justyna… No tak, dobrze, że upychali ją na szpital, a nie do diagnozowania, choć i tak miałam strach w oczach, jak dobierałam zwierzaki akurat od niej.
  Wika Jackowska
  Wika Jackowska 2020-04-16 07:44

  Bardzo fajne podejście do ludzi jak i do zwierzaka. Ze swoją szczurzycą przychodziłam do weterynarza, którego mam 15 minut od domu, co było tragedią po prostu, bo tam został zdiagnozowany mały ropień bez żadnych badań, a tu od razu Pani Asia krzywo spojrzała i okazało się po badaniach, że jest to niestety nowotwór. Kiedy podczas jej choroby zaczynało się coś dziać mogłam liczyć spokojnie na telefoniczną konsultacje z Panią Asią, a podczas usypiania na rozmowę. Z moimi dwoma innymi ogonkami tez tylko tu przychodzę. Doradziła również, aby robić mojej dwójce wziewy jak tylko lekko zaczną kichać, żebym nie musiała wydawać na leki
  Źródło opinii: google.com

  Jola K
  Jola K 2020-04-01 16:49

  Najlepsi weterynarze dla malych zwierząt. Kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego przypadku! Jedyny minus to ceny niestety drogo!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Maskalan
  Katarzyna Maskalan 2020-04-01 13:31

  Zaangażowani lekarze, znający się na rzeczy, miła obsługa, długie godziny otwarcia. Jedyny drobny minus, to kłopot z parkowaniem w pobliżu.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Pietka
  Tomasz Pietka 2020-04-01 12:48

  Jedna z najlepszych dla gryzoni klinik weterynaryjnych w Warszawie. Wielki szacunek.
  Źródło opinii: google.com

  seqena
  seqena 2020-04-01 12:18

  Najlepsza lecznica dla gryzoni jaka znam! Jestem z Łodzi ale kiedy mam ciężki przypadek to bez zawachania jade właśnie do pulsvetu.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena
  Magdalena 2020-03-07 19:09

  Najlepsza klinika w Warszawie! Wspaniali lekarze, którzy naprawdę znają się na swojej pracy; dodatkowo są mega zaangażowani w to, co robią. Ekipa PulsVet z panią Dominiką na czele wyleczyła naszą chorą szczurzycę, która tak naprawdę mogła nie przeżyć pierwszej nocy. Dzisiaj Mika jest zdrowa, nie ma anemii, jej nerki pracują prawidłowo i jeszcze na dodatek przytyła dwukrotnie! Teraz leczymy powypadkowego króliczka i znowu widzimy ogromne zaangażowanie lekarzy- tym razem pod przewodnictwem pani Ewy (która stara się rozwiązać problem choroby uszaka nie tylko wtedy, kiedy jesteśmy w gabinecie, ale i w swoim wolnym czasie).
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Pauba
  Iwona Pauba 2020-03-07 16:49

  Najlepsza opieka w całej Warszawie dzięki tym lekarzom nasz króliczek żyje, a miał małe szanse Doktor Ilona cudowny człowiek, dzięki której jakoś to przetrwałam, a mój króliczek miał najlepszą opiekę ❤ dziękuję całemu zespołowi który stanął na wysokości żeby uratować malutkie życie DZIĘKUJĘ!!
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Geryń
  Joanna Geryń 2020-03-07 15:10

  Bardzo profesjonalna i przemiła obsługa, nigdy mnie nie zawiedli, a leczyli już 7 z moich zwierzaków
  Źródło opinii: google.com

  A G
  A G 2020-03-07 14:17

  Super fachowcy, którzy na prawdę kochają zwierzęta i to, co robią.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Biedrzycka
  Joanna Biedrzycka 2020-03-07 12:37

  Obsługa jest miła i pomocna. Lekarze świetnie znają się na swojej pracy. Mają również profesjonalne podejście do pacjentów. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ela L.
  Ela L. 2020-03-07 11:33

  Leczę tu swoje kolejne już szczurki i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrzy lekarze, sprzęt diagnostyczny na miejscu. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Matt S
  Matt S 2020-03-07 09:17

  Najlepsza klinika weterynaryjna dla gryzoni. Nasz królik Julian już nie raz był celnie diagnozowany i ratowany z różnych opresji.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Ruszkowska
  Anna Ruszkowska 2020-02-23 17:20

  Jedno z najlepszych miejsc opieki weterynaryjnej nad szczurkami w Warszawie
  Źródło opinii: google.com

  trudnynick
  trudnynick 2020-02-23 11:04

  Świetna Pani doktor Magda, zna sie na swojej pracy. Uprzejmi pracownicy, mimo późnej pory zajęli sie moim pupilem. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Chciałbym żeby lekarze podchodzili tak do swojej pracy w taki sam sposób !
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Czapska
  Patrycja Czapska 2020-02-23 08:17

  Najlepszy weterynarz u którego byliśmy z naszymi świnkami!!! Już pół roku po wyprowadzce z Warszawy kręcę się po innych w nowym mieście i po nieprzyjemnych wrażeniach będę jeździć do Was ponad 100 km. Polecam 😉
  Źródło opinii: google.com

  Gabriela Subb
  Gabriela Subb 2020-02-23 00:05

  Absolutnie polecam. Nasze trzy uszaki dostają tu najlepszą możliwą opiekę (i piszę to już po wielu wizytach). Fenomenalne podejście lekarzy, którzy zajmują się zwierzakami z absolutną troską. Widać, że kochają zwierzęta.
  Źródło opinii: google.com

  Edyta BURY
  Edyta BURY 2020-01-29 22:20

  Choć nie udalo się uratować mojego uszatego I odszedł po prawie 10 latach Ale dziękuję
  Źródło opinii: google.com

  Zdzislaw Muras
  Zdzislaw Muras 2020-01-29 15:10

  Bardzo profesjonalna obsługa dla drobnych zwierząt 🙂
  Źródło opinii: google.com

  ewelina helena aniela k.
  ewelina helena aniela k. 2020-01-29 14:37

  Jedna z najlepszych przychodni dla gryzoni lekarze z niezwykłym powołaniem, którym za każdym razem udaje się poskromić zawiadiacki charakterek mojego królika.
  Źródło opinii: google.com

  anaj
  anaj 2020-01-29 08:50

  Z calego serduszka polecam wet.Godlewką do jeży pigmejskich. Złoto pod postacią człowieka!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Jarecka
  Katarzyna Jarecka 2020-01-29 07:09

  Profesjonalizm. Pomoc medyczna dla gryzoni z najwyższej półki. Chciałoby się kochać ludzi, tak,jak tych małych pacjentów z PULSVETu.
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Jodko
  Aneta Jodko 2019-12-17 11:51

  Bardzo dziękuję całemu zespołowi i p. Weterynarz Justynie Frańczak. Foch ma się już lepiej Zdecydowanie polecam Pulsvet wszystkim posiadaczom świnek morskich i gryzoni. Jeszcze raz wielkie dzięki!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aluca
  Aluca 2019-12-10 21:49

  Zaangażowanie, pasja, empatia polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Cubrzyński
  Rafał Cubrzyński 2019-12-10 21:16

  Bardzo kochają zwierzątka i wykrywają nawet guz na tarczycy u świnki
  Źródło opinii: google.com

  Wiktor Kozłowski
  Wiktor Kozłowski 2019-12-10 21:01

  Uratowali mi królika, który jednym skokiem był już po drugiej stronie. Gdyby nasi lekarze z NFZu przejmowali się tak losem pacjentów jak Ci losem zwierzaków, nasza służba zdrowia wyglądałaby zupełnie inaczej niż teraz. Dla tych co narzekają że za drogo: Jeżeli chcecie liczyć pieniądze a nie pomagać swoim zwierzętom, to tak, idźcie gdzie indziej
  Źródło opinii: google.com

  An ka
  An ka 2019-12-10 14:37

  Profesjonalna opieka malych zwierząt gryzoni. Tylko drogo.
  Źródło opinii: google.com

  Renata Flis
  Renata Flis 2019-12-10 14:09

  To bardzo dobra lecznica dla zwierząt. Miejsce, w którym zawsze można liczyć na pomoc nawet w nagłych przypadkach. Personel oddany zwierzętom.
  Źródło opinii: google.com

  Ada Bisikiewicz
  Ada Bisikiewicz 2019-12-10 10:14

  Bardzo dobra klinika! Profesjonalni lekarze i super podejście do małych pacjentów, bardzo polecam
  Źródło opinii: google.com

  Roksana Wojtanek
  Roksana Wojtanek 2019-12-10 07:26

  Bardzo wysoki poziom opieki nad zwierzętami.
  Źródło opinii: google.com

  Nika Gołębiowska
  Nika Gołębiowska 2019-12-10 01:15

  Fantastyczne miejsce, profesjonalna obsługa klienta i serce do pacjenta. Duża przestrzeń kliniki pozwala uniknąć tłoku w poczekalni jak w innych miejscach tego typu. Przyjęto mnie ze szczurkami na cito, Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, każdej z moich pociech poświęciła odpowiednią ilość czasu, wykonała badania, które były pominięte u innego veta. Gorąco polecam !!! Mimo sporej odległości od miejsca zamieszkania na pewno skorzystam z wiedzy weterynarzy w tej klinice 😉
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Grochowski
  Łukasz Grochowski 2019-12-10 01:09

  Fachowi weterynarze, niestety bardzo drogo. W sytuacjach kryzysowych jednak warto tam pojechać
  Źródło opinii: google.com

  Kuba Kozłowski
  Kuba Kozłowski 2019-11-21 17:37

  Polecalem juz kiedyś i tym razem to zrobię. Świetne podejście do zwierząt pełen profesjonalizm.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Ławryk
  Joanna Ławryk 2019-11-07 19:07

  Polecam. Szczególnie doktor Godlewską. Dziękuję za prowadzenie naszych szczurów aż do końca
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Kiełczyński
  Mateusz Kiełczyński 2019-11-07 18:58

  Dobrze zajmują się króliczkami, ciężko zaparkować w okolicy, ceny umiarkowane
  Źródło opinii: google.com

  Żanka .A
  Żanka .A 2019-11-07 17:37

  Ten Pulswet to porażka! Nastawieni tylko na robienie kasy. Naciągacze i absolutnie ich nie polecam. Przenoszę zwierzaka do Medicavetu. Pulswet może się na nich wzorować. Powinni być zero gwiazdek.
  Źródło opinii: google.com

  kamila witkowska
  kamila witkowska 2019-11-07 15:41

  Polecam dla Wszystkich właścicieli małych zwierzątek. Czy ja i fachową pomoc nie tylko w nagłych wypadkach
  Źródło opinii: google.com

  Madds
  Madds 2019-11-07 10:21

  Pomogli mojej swince wiele razy, z nogami I zebami, rozwiazali zagadke co stalo sie mojemu chomikowi (niestety kilka tygodni za pozno ;c). Poza tym bardzo mili ludzie, lekarze na maksa profesjonalni, moja swinka ktora gryzie praktycznie kazdego oprocz mnie Ani razu nawet nie sprobowala ugryzc lekarzy zagladajacych jej w zeby. Jedyny minus to duze koszta wizyt ale jednak warto
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Krajewska
  Iwona Krajewska 2019-11-07 09:46

  Profesjonalna opieka nad małymi zwierzątkami, bardzo dobra klinika
  Źródło opinii: google.com

  Maciej H
  Maciej H 2019-11-07 07:12

  Najlepszy weterynarz dla małych zwierzaków w mieście 🙂 profesjonalna opieka
  Źródło opinii: google.com

  Sigford
  Sigford 2019-10-11 22:07

  Nie znam bardziej profesjonalnego kroliczego weterynarza w Warszawie.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Witkowska
  Kamila Witkowska 2019-10-11 19:48

  Najlepsze klinika do leczenia małych zwierząt. Szybka i fachowa pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Dawid wachowiak
  Dawid wachowiak 2019-10-11 18:12

  Szybko umieszczam i publikuje zdjecia/-bez problemow!!!
  Źródło opinii: google.com

  Slawek Baczkowski
  Slawek Baczkowski 2019-10-11 13:31

  Wspaniali ludzie, weterynarze z pasją i oddaniem dla zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Jagoda Jóźwiak
  Jagoda Jóźwiak 2019-10-01 17:37

  Byłam przed chwila sama z jednym pytaniem ponieważ mój kot jest przeziębiony i ma katar , kicha . Kupiłam maść z majerankiem ale nie wiedziałam gdzie dokładnie ja rozsmarować . Pani recepcjonistka w środku zdania przerwała mi mówiąc , ze oni nie zajmują się kotami i psami . Ludzie … nie przyszłam ze zdychającym kotem tylko z pytaniem gdzie dokładnie powinnam rozsmarować maść . Na nosie , pod nosem czy obok . Dostałam info ze Ci weterynarze nie znają się na psach i kotach . Rozumiem , ze gdybym przyszła ze zwierzęciem które potrzebuje pomocy na już to by rozłożyli ręce bo się nie znają? To po jakich studiach są Ci weterynarze skoro nie wiedza takich podstaw ? Nie polecam …
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Wioletta Siuta
  Wioletta Siuta 2019-09-09 21:01

  Była sobota wieczorem, wszystkie przychodnie obok mnie zamknięte. Jechałam 150/h po tym jak zobaczyłam , że szczurek słabnie z minuty na minutę. Tak wiem nierozsądne bo na pokładzie przerażona córka. W przychodni pełen profesjonalizm, zaangażowanie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona . Polecam z całego ❤
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Wrońska
  Iwona Wrońska 2019-09-09 18:52

  Jest bardzo dobra opieka dla zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Janusz
  Piotr Janusz 2019-09-09 15:37

  Bardzo dobrzy weterynarze z powołaniem, konkretni, rzeczowi. Bardzo polecam.
  Źródło opinii: google.com

  justyna losiewicz
  justyna losiewicz 2019-09-09 15:37

  5-letni króliczek został zabrany do weterynarza ze względu na obniżony apetyt, apatyczność, trudności podczas załatwiania się do kuwety oraz niezdolność utrzymania czystego futerka, co nigdy dotąd nie sprawiało problemu. Przyznam, że doktor nie obchodził się z nią delikatnie, co z pewnością potęgowało stres zwierzaka. Wykonane zostały badania krwi i postawiona diagnoza przepukliny, którą należało wyciąć po uprzednim wykonaniu badania USG. Krolikowi podano zastrzyk z leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, a badanie USG zostało umówione na 2 dni później, ale do niego nie doszło, ponieważ kilka godzin po powrocie od weterynarza królik zdechł. Nic nie wskazywało na tak krytyczny stan zwierzaka. Ponadto, lekarz nic nie wspomniał o wysokim ryzyku i nie zalecił szczególnej obserwacji, wręcz zapewniał, że po zabiegu wszystko powinno wrócić do normy. Nie rozważał innych opcji mimo wielu pytań i szczegółowego opisu objawów. Z badań krwi nie wyniknęło nic szczególnego; lekarze nie są w stanie wyjaśnić, dlaczego tak się stało. Czuję, że płacąc i to nie mało za wizytę, zapłaciłam za uśmiercenie królika.
  Źródło opinii: google.com

  M 2023-04-12 17:21

  No tak, panowie Skomorucha i Rzepiński, to faktycznie się nie nadają, dlatego do nich najłatwiej o wizytę – bzdurne diagnozy, wyciąganie pieniędzy na największe panele badań krwi, zalecanie leków konfliktujących z podawanymi obecnie… Za każdym razem wtopa. Przykro mi, że tak się sprawa potoczyła. Zawsze, jak ktoś przychodzi się do nich zapisać i to słyszĘ, to mam ochotę krzyczeć – UCIEKAJCIE!!!
  szczypiorofix
  szczypiorofix 2019-09-09 11:04

  Fantastyczna obsługa gryzoni i zajęczaków. Moje dwa króliki są zachwycone i nawet się tak bardzo nie stresują. Oba zostały tam wysterylizowane i zaszczepione. Miło, sympatycznie i profesjonalnie.
  Źródło opinii: google.com

  Remigiusz Przychocki
  Remigiusz Przychocki 2019-09-09 08:50

  Kompetentna miła i szybka obsługa za rozsądną cenę
  Źródło opinii: google.com

  Monika K a
  Monika K a 2019-09-09 07:12

  Profesjonalne podejście do gryzoni 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Paula Brennt
  Paula Brennt 2019-08-08 19:18

  Wspaniała lecznica, w której daje się odczuć autentyczną miłość do zwierzaków – od recepcji po gabinety lekarskie. Bardzo dziękuję przemiłej doktor Wiktorii, która miała niesamowite podejście do mojego superpłochliwego chomiczego przyjaciela, który nijak nie chciał dać się zbadać 🙂 Bardzo się cieszę, że mam PulsVet blisko i w razie jakichkolwiek problemów mogę liczyć na profesjonalną pomoc dla chomiczka. Bardzo polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sylwia Preiss
  Sylwia Preiss 2019-08-05 20:39

  Sprawnie, fachowo, może trochę drogo. Plus za możliwość kupienia smakołyków dla gryzoni.
  Źródło opinii: google.com

  Avalon Thestarpirate
  Avalon Thestarpirate 2019-08-05 18:15

  Polecamy, dobra opieka weterynarzy, miła obsługa w recepcji, oferta karm i sciołek oraz oferta hoteli dla małych zwierząt. Dr Godlewska to fantastyczny lekarz!
  Źródło opinii: google.com

  Kacper Krauze
  Kacper Krauze 2019-08-05 09:46

  Profesjonalna, miła i rzetelną obsługa, pociechy szybko wróciły do zdrowia 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Patryk Kaleta
  Patryk Kaleta 2019-08-05 00:23

  Bardzo profesjonalna przychodnia. W nagłych wypadkach przyjmują niezależnie od umówionej wizyty
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz Leśniak
  Dariusz Leśniak 2019-07-20 17:18

  Profesjonalna obsuga i wiedza na wysokim poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  Igor Ziemiecki
  Igor Ziemiecki 2019-07-20 13:40

  Jest to weterynarz dla małych zwierząt, psy czy koty nie są przyjmowane. Warto wspomnieć że lokal jest piętrowy i część wizyt odbywa się tylko na górze (usg), w związku z tym osoby niepełnosprawne muszą wziąć to pod uwagę. Jestem jednak pewien że obsługa zajmie się zwierzakiem sama, więc z samą usługą nie będzie problemu. Lokal jest klimatyzowany, każdy gabinet ma własną jednostkę. Wizyty są na zapisy – należy więc wcześniej zadzwonić bądź przyjść i umówić się na wizytę. Wizyty bez zapisu są możliwe, są dodatkowo płatne 50% i pierwszeństwo mają zapisy, chyba że jest to sytuacja awaryjna – łapa odpada czy coś w tym stylu. Na miejscu można kupić wiele artykułów dla gryzoni, domki, jedzenie, siano, karmy. Dla innych są karmy weterynaryjne i niektóre leki. Zaparkować w okolicy w pewnych godzinach graniczy z cudem, więc trzeba wziąć pod uwagę czas potrzebny na zaparkowanie i dojście do lokalu.
  Źródło opinii: google.com

  Malina Niesłuchowska
  Malina Niesłuchowska 2019-07-20 08:14

  Dobra, rzetelna opieka. Jeśli potrzebna konsultacja stomatologiczna to tylko do dr. Kliszcza. Świetny specjalista. Moja świnka była w bardzo złym stanie ale duet dr Deres + dr Kliszcz totalnie wszystko naprawił 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Babcia77 Maciek Dobosz
  Babcia77 Maciek Dobosz 2019-07-03 19:05

  Profesjonalnie bez dyskusji. Natomiast po raz kolejny prawie godzina czekania mimo przyjścia na wizytę o czasie.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Turowiecki
  Jakub Turowiecki 2019-07-03 13:55

  Przychodnia o dlugoch godzimach pracy, specjalizujaca się w opiece i pomocy gryzoniom oraz zajęczakom. Profesjonalne podejscie, ogromne doswiadczenie oraz wiedza robia wrażenie i sprawiaja, ze czlowiek wie iz trafil ze swoim pupilem w odpowiednie miejsce. Nasz królik uwielbiam zabawy z Pania doktor, a przy umawianiu terminu szczepienia udało nam sie dopasowac wspolnie czas i przeprowadzic zabieg. Zostalismy rowmiez poinstruowani o zwyczajach, zagrozeniach oraz metodach nauki naszego malucha odpowiednich odruchów.
  Źródło opinii: google.com

  wolpertingerprince
  wolpertingerprince 2019-07-03 10:10

  Poza drobnymi zastrzeżeniami dotyczącymi chwytania zwierząt przez niektórych weterynarzy (kładzenie królika na plecy, chociaż nie było to konieczne do badania) nie można im niczego zarzucić. To dobrzy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Emilia Malicka
  Emilia Malicka 2019-07-03 09:11

  Weterynarze z pasją, zaangażowani w leczenie, bogato wyposażona klinika w sprzęt dla gryzoni. Jedyny minus jest taki, iż ciężko jest się dodzwonić oraz nowa obsługa na recepcji w ostatnim czasie niezbyt miła
  Źródło opinii: google.com

  Paula Kosewska
  Paula Kosewska 2019-05-28 08:17

  Niesamowite miejsce, w którym zwierzęta sa traktowane i leczone na najwyższym poziomie! Pasja oraz zaangażowanie całego zespołu PulsVet daje właścicielowi zwierzaczka poczucie spokoju oraz pewność ze zrobią wszystko co w ich mocy zeby wyleczyć maluszka. Dziekuje i polecam Dr Filipa !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sebastian Oleszczuk
  Sebastian Oleszczuk 2019-05-20 22:47

  Weterynarze bardzo pomocni, znają się na tym co robią i chcą pomóc zwierzakom, lokal przyjemny czysty, nastawiony na gryzonie i w tym się specjalizują, na minus czas oczekiwania, jeszcze się nie zdążyło wejść na umówioną godzinę, min 10 min ale zdążyło się i 40 czekać, wiadomo z każdym pacjentem może być różnie, ale innym się udaje więc da się przyjmować o umówionej godzinie. Ceny raczej wysokie, przynajmniej przy pierwszej wizycie, z kolejnymi mam wrażenie że spadają :/ no ale szczurki kosztują w utrzymaniu, na swoje leczenie aż tyle nie wydaje 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Pryzmont
  Dorota Pryzmont 2019-05-20 22:31

  Najlepszy wet w Warszawie, profesjonalna obsługa, a Pani od usg najlepsze oko.
  Źródło opinii: google.com

  Wer Wojciechowska
  Wer Wojciechowska 2019-05-20 21:07

  Niestety nie moge polecić tego miejsca. Świnka morska podczas całej wizyty była trzymana w nieprawidłiwy sposób, bez podtrzymywania kręgosłupa!! Specjalista od zwierząt egzotycznych chyba powinien wiedzieć jak trzymać prawidłowo zwierzątko, które jest bardzo delikatne… Daje dwie gwiazdki tylko dlatego, że klinika jest długo czynna również w weekendy, o wszystkim zostaliśmy dokładnie poinformowani, otrzymaliśmy odpowiednie leki.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Paszkowska
  Małgorzata Paszkowska 2019-05-20 20:04

  Bardzo dobra opieka nad gryzoniami. Dosyć trudno jest umówić się na pilną wizytę, mimo, że są dodatkowe dyżury. Chyba wszystkie badania można zrobić na miejscu.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Marzec
  Paweł Marzec 2019-05-20 20:04

  Profesionalne podejście, szybko wykonany zabieg, zwierzak zadowolony
  Źródło opinii: google.com

  krzysztof kozak
  krzysztof kozak 2019-05-20 19:51

  Udalem sie na konsultacje w sprawie jezyka cos tam powiedzieli ale nie byli zbyt przejeci
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Rozum
  Piotr Rozum 2019-05-20 17:09

  Dobra diagnoza i chomik po antybiotyku i lekach przeciwzapanych jest zdrowy. Dziekujemy z córką:)
  Źródło opinii: google.com

  Anna Ziga
  Anna Ziga 2019-05-20 16:22

  Niestety wielkie rozczarownie. Powinni powiesić kartkę – LECZNICA TYLKO DLA BOGATYCH KLIENTÓW! Zwyciężyła chciwość i mamona. Jeżeli zarabisz 2 – 2,5 tys. na rękę, nie przychodź do tej przychodni, nie będzie cię stać na leczenie. Naciągają na zupełnie niepotrzebne zabiegi, nawet kosztem zdrowia zwierzaka, aplikują najdroższe leki, nawet jak są tańsze i lepsze. Drenują kieszeń do dna, a jak zapytasz o ceny usług, to usłyszysz tylko, że jak ma się zwierzę, to trzeba liczyć się z kosztami… Za wiele usług trzeba płacić podwójnie pod różnymi pretekstami, np. przyjęcia poza kolejnością, przyjścia w późnych godzinach itp. Leczenie małego gryzonia, to lekko 1000 – 1200 zł., np. leczenie drobnej choroby skóry u chomika o wadze 50 gramów – 422 zł., u innego weterynarza ta sama usługa – 60 zł.!
  Źródło opinii: google.com

  Taco Hamilton
  Taco Hamilton 2019-05-20 14:09

  Byłem tu raz, swietny lekarz, polecam każdemu, kto troszczy się o swojego krolika. Wielki plus dla pani Kasi z recepcji za ciepłe słowa i niesamowity piękny uśmiech
  Źródło opinii: google.com

  Angelika Olejnik
  Angelika Olejnik 2019-05-20 13:58

  Najlepsza przychodnia która opiekuje się królikami w której byłam. Moje maluchy dzielnie znoszą wizyty, Pani z recepcji zawsze się z nimi przywita i czasami da jakiś przysmak. Ceny umiarkowane i za wizytę „poza zapisem” nie doliczaja dużo a wiadomo że czasami zdarzy się nagła sytuacja w której wymagana jest interwencja weterynarza. Wielki plus za godziny otwarcia do bardzo późnych godzin wieczornych i możliwość zakupu jedzenia dla zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Iza Mulak
  Iza Mulak 2019-05-20 13:51

  O gryzoniach, królikach i fretkach wiedzą wszystko! Nowoczesna, zaawansowana weterynaria! Nieprawdopodobnie genialna diagnostyka Agaty Godlewskiej, stomatologia Kliszcza czy kardiologia Ewy Rosińskiej od lat ratują zdrowie mojego wielkiego domowego stada susłów, świnek morskich i szczurów! Zwierzaki ze sklepu zoologicznego ZooFaktor w Piastowie też mają za co dziękować PulsVetowi
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Majchrzak
  Aleksandra Majchrzak 2019-05-20 13:10

  Wspaniałe miejsce. Pełna troska o zwierzaka. Polecam!!!
  Źródło opinii: google.com

  Błażej Piecyk
  Błażej Piecyk 2019-05-20 12:13

  Mój jeż żyje i ma się dobrze głownie dzieki fachowej pomocy ze strony pulsVet 🙂 mila obsługa, świetna organizacja i duże doświadczenie w małych zwierzątkach
  Źródło opinii: google.com

  Agata Kubiak
  Agata Kubiak 2019-05-20 12:11

  Najlepsi! Postawili mi zwierzaka na nogi. Do końca życia wdzięczna im będę ♡♡♡
  Źródło opinii: google.com

  Karolina heroina
  Karolina heroina 2019-05-20 11:51

  Wspaniali lekarze, bardzo miła atmosfera (również dla zwierzaków). Z całego serca polecam! Jedynym zastrzeżeniem jest Pani Kasia z recepcji. Wykazuje najmniej profesjonalne zachowanie. Myślę, że nie jest to osoba, która ma być wizytówką przychodni .
  Źródło opinii: google.com

  Anna Piekarz
  Anna Piekarz 2019-05-20 11:48

  Bardzo dobra opieka nad zwierzaczkiem i pełen profesjonalizm- dobro pacjenta przede wszystkim. Przemiłe Panie na recepcji tryskają optymizmem a lekarze znają się na problemach małych pacjentów i stają na głowie by jak najlepiej doradzić opiekunom, wykonują badania konieczne, nie naciągają na dodatkowe koszta. Pacjenci nie są tu anonimowi, lekarze pamiętają swoich pacjentów i leczenie rozpatrują nie tylko przez pryzmat wyników badań ale też zmian w zachowaniu pupila. Polecam każdebu kto szuka profesjonalnej opieki!
  Źródło opinii: google.com

  Gosia
  Gosia 2019-05-20 11:09

  Najlepsza klinika. Świetni specjaliści, z odpowiednim podejściem do zwierząt, zawsze prawidłowo postawiona diagnoza i odpowiednio wdrożone leczenie. W nadzwyczajnych sytuacjach znajdą czas i przyjmą, nawet wtedy, gdy cały grafik jest już zapełniony przez pacjentów. 2 razy przeprowadzano tam także operacje na moich szczurach, z sukcesem, przedłużono im życie o kilka miesięcy. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Pan Pancernik
  Pan Pancernik 2019-05-20 10:46

  Doskonali fachowcy w leczeniu zwierząt egzotycznych, świetna organizacja. Wizyty wymagają umówienia się na godzinę, wizyty nagłe płatne są 50% więcej.
  Źródło opinii: google.com

  paradisecity696
  paradisecity696 2019-05-20 09:30

  Obsługa i opieka na wysokim poziomie. Weterynarze z pasją, wiedzą i wysokimi kompetencjami, bardzo zaangażowani w swoją pracę, walczący o zdrowie zwierząt do końca. Pani chirurg uratowała naszego zwierzaczka, mimo, że nie dawała mu dużych szans i podjęła się ponad trzygodzinnej operacji. Wielki szacunek za profesjonalną opiekę, możliwość powierzenia zwierzaka na noc zaufanym lekarzom. Odejmuję jedną gwiazdkę ze względu na wysokie ceny (za profesjonalizm niestety trzeba płacić), lokalizację na drugim końcu miasta oraz brak dedykowanego parkingu (w godzinach wieczornych trudno o jakieś miejsce, ale zawsze pozostaje parking pod pobliskim dyskontem). Pomimo tego – ze swojego punktu widzenia – polecam i będę wracać!
  Źródło opinii: google.com

  Reaper 8
  Reaper 8 2019-05-20 08:33

  Miła obsługa. Pomogli mojemu królików. Tylko biorą dużo pieniędzy .
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Ambroziak
  Agnieszka Ambroziak 2019-05-20 00:17

  Bardzo sympatyczni pracownicy, z wysoką wiedzą lekarską. Umówienie natychmiastowej wizyty nie jest problematyczne. W tym miejscu, zwierzaki są z pewnością pod świetną opieką. W przypadku ciężkich chorób, weterynarze potrafią zaopiekować się zwierzęciem nawet przez 24h. Świetne miejsce.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Pyza
  Anna Pyza 2019-05-20 00:02

  Świetne miejsce, profesjonalni lekarze, super atmosfera
  Źródło opinii: google.com

  Zośka Skarzyńska
  Zośka Skarzyńska 2019-04-18 22:41

  Razem z Frędzlem pozdrawiamy Pana dr Kliszcza jak widać pacjentka zadowolona z fachowej pomocy i w kilka godzin od zabiegu szamie jak najęta.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Maria
  Anna Maria 2019-04-15 07:44

  Absolutnie polecam tę klinikę, lekarki bardzo szybko zorganizowały wymagające leczenie dla mojej króliczki, która potrzebowała operacji. Nie wyobrażam sobie innego miejsca, do którego mogłabym pojechać w jakiejkolwiek sprawie związanej ze zdrowiem moich królików.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Julija Sci
  Julija Sci 2019-03-15 09:34

  Would like to definately recommend this place,not only because of proffesional approach,but because of simply obvious care and love towards animals, have met three specialists so far Joanna Strąk,Ewa Rosinska-Nowacka and Jakub Kliszcz- full support ,care and even all explanations in English,which i suppose is not that easy. Also best wishes for the girl at administration desk-not sure about the name,but seems that Katarzyna(dark hair:) )-always sharing positive vibes towards visitors.The other girl at administration is really nice too,but did not have chance to communicate more. Five of five:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika Monika
  Monika Monika 2019-03-12 16:49

  Wspaniała profesjonalna obsługa. Pani recepcjonistka mila i umie doradzić co do np wyboru karmy. Lekarze znają się na tym co robią. Dążą za wszelką cenę do tego żeby odkryć co dolega zwierzakowi i w każdy możliwy sposób starają się mu pomóc. Moje szynszylki rozplywaly się na rękach u Pani doktor (tak było im dobrze). Pan doktor który zajmuje się ząbkami nie poddaje się i za każdym razem próbuje dojść do tego co jest przyczyną niescierania 1 się zębów u szynszylka (jest już znaczna poprawa). Wielkie gratulacje dla Państwa. Jesteście wspaniali. Dziękujemy ja i moje kuleczki 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Wiktoria
  Marta Wiktoria 2019-03-02 09:34

  Profesjonalni i empatyczni lekarze, sklepik pełen ziółek i siana, przemiła recepcja 🙂 Więcej nie trzeba 🙂 Dziękujemy i polecamy.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Rozum
  Piotr Rozum 2019-02-19 08:03

  Tu Beesio (dżungarek) zawsze może liczyć na fachową pomoc. Przy każdej wizycie, tak przy okazji można się czegoś ciekawego dowiedzieć o swoim zwierzaczku.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anita Frankowiak
  Anita Frankowiak 2019-01-30 14:41

  Fantastycznie i profesjonalnie. Tak jest, jeśli wiedza łączy się z troską o pacjentów
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sebastian Ditkowski
  Sebastian Ditkowski 2019-01-12 22:07

  Mega kompetentność i poświęcenie każdego w tej klinice. Pomagają nam bardzo. Jest to pierwsze miejsce, gdzie czuje ze chcą wyleczyć nasze świnki a nie ze jestem dla nich skarbonka. Do końca walczyli o naszego Marsia. Kawał dobrej roboty. Teraz opiekują się naszym Kraciem oraz naszymi przyszłymi maluszkami swinkowymi. P. S fajny maja sklepik z jedzonkiem dla gryzoni, tanio i często trudno dostępne produkty są u nich od ręki. Ceny przystępne, adekwatne do tego co czyni kadra lekarska. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ania Drz
  Ania Drz 2019-01-12 11:51

  Najlepsza klinika weterynaryjna dla gryzoni, zajączaków i innych małych ssaków.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Burakowski
  Paweł Burakowski 2019-01-12 09:09

  Rewelacyjna lecznica dla małych zwierząt. Miła atmosfera, rzeczowa i przyjazna obsługa, lekarze dysponują duża wiedzą na temat gryzoni i zajęczaków. Przystępne ceny. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Minister
  Minister 2018-12-24 08:13

  Kwoty za leczenie niesamowicie wysokie. Proszę dowiadujcie się przed, bo czasem pieniędzy może nie wystarczyć na zapłatę.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Blanka Aleksandra
  Blanka Aleksandra 2018-10-31 11:09

  Najlepszy zespół weterynarzy, jaki spotkałam. Pełne zaangażowanie, pomoc w każdej chwili. Widać, że wszyscy w lecznicy to specjaliści. Nie da się przeoczyć, że posiadają ogromne serce dla zwierząt. Z …(więcej)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dorota Łubnicka-Grzymała
  Dorota Łubnicka-Grzymała 2018-10-15 21:40

  Profesjonalna obsługa. Nasz bardzo wrażliwa i nerwowa królica traktowana była iście po królewsku! Dziękuję za ograniczenie jej stresu i super opieke!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Julita Justyna
  Julita Justyna 2018-10-11 07:12

  11.10.2018 po raz pierwszy byliśmy, z szynszylkiem, na wizycie w PulsVecie. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, moje zwierzę się nie stresowało, lekarz był bardzo życzliwy, zaangażowany w swoją pracę i słuchał tego co mam mu do powiedzenia. Dziękujemy, że tworzycie tak wspaniałe miejsce dla naszych małych podopiecznych! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Żaneta Tula
  Żaneta Tula 2018-10-07 19:09

  Polecamy. Ptyś chyba również , skoro na każdej wizycie czuję się jak w domu.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Gosia Oprzała
  Gosia Oprzała 2018-09-17 13:20

  Najlepsza klinika. Świetni specjaliści, zaangażowani, z odpowiednim podejściem do zwierząt. Zawsze prawidłowo postawiona diagnoza i odpowiednio wdrożone leczenie. W nadzwyczajnych sytuacjach znajdą czas i przyjmą, nawet wtedy, gdy grafik jest już zapełniony przez pacjentów (sama miałam taką sytuację). Dwa razy przeprowadzano tam także operacje na moich szczurach, z sukcesem, przedłużono im życie o kilka miesięcy.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Cristina Fritz
  Cristina Fritz 2018-07-22 18:58

  Cudowna weterynaria. Lekarze z powołania. Bardzo dobrzy fachowcy i z wielkim sercem. Dziękujemy, że do was trafiliśmy. Gorąco polecam weterynarję!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Szukner
  Karolina Szukner 2018-06-27 16:24

  PODZIĘKOWANIA!!! Dr. weterynarii Jakubowi Kliszczowi z Przychodni weterynaryjnej PulsVet. Dzisiaj mój króliczek przeszedł kolejny zabieg ekstrakcji chorych siekaczy. Czuje sie dobrze , ma apetyt i funkcjonuje jak najbardziej zdrowe zwierzątko. JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI ŚWIETNEMU SPECJALIŚCIE I BARDZO ODDANEMU ZWIERZAKOM LEKARZOWI. DZIĘKUJEMY!!! Karolina i Fredek.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jola Stacey
  Jola Stacey 2018-06-20 10:18

  A moje zwierzątko zostawili w potrzebie… Odeslac szynszyle w potrzebie….bardzo slabo…
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Bis Katarzyna
  Bis Katarzyna 2018-06-04 22:47

  5 gwiazdeczek
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Alicja Koźniewska
  Alicja Koźniewska 2018-05-09 00:05

  Bardzo dziękuję za pomoc. W bardzo ludzki, ciepły sposób pomogliście odejść mojemu szczurkowi praktycznie przed samym zamknięciem mimo że mieliście pełne ręce roboty. Polecam to miejsce. Fachowa, wspaniała obsługa zarówno wobec zwierząt jak i ich właścicieli.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Lubomska
  Kasia Lubomska 2018-04-27 20:04

  Wspaniałe miejsce, lekarze z pasją, empatią. Za każdym razem mogłam liczyć na pełną, profesjonalną pomoc dla mojego Puchatego Serduszka. W nagłych sytuacjach, których było dość dużo u mojego króliczka nigdy nie spotkałam się z odmową. Właściwe osoby z wielkim sercem, na właściwym miejscu zarówno lekarze, Pani rehabilitantka, technicy, Panie na recepcji. Dziękuję i polecam ❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Stanislaw Dembinski
  Stanislaw Dembinski 2018-03-21 18:58

  Wszystko 🙂 Podejście do zwierzaków
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  בוגומילה סביליה
  בוגומילה סביליה 2018-03-19 14:22

  Wspaniały zespół! Najbardziej profesjonalni lekarze, z jakimi do tej pory mieliśmy z Bobkiem do czynienia. Dzięki Wam Bobek nadal jest z nami (i rozrabia). Słowo „dziękuję” to i tak za mało ❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Wadek Franek
  Wadek Franek 2018-03-06 13:58

  Podziękowania dla dr. Ilony i dr. Ani od Xardusia
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agata Gorgoń
  Agata Gorgoń 2018-03-06 07:46

  Doktor Łukasz Skomorucha jest nieoceniony! Dziękuję w imieniu żółwia Ruperta uratował Ruperta, świetnie się nim opiekował, człowiek dusza
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Tadeusiak
  Ewa Tadeusiak 2018-02-25 08:18

  Dr Łukasz ratował naszą agamę do końca. Nie udało się, ale serce z jakim to robił, empatia z jaką do Drago i do nas podchodził, jest nie do zapomnienia. Bardzo polecam właścicielom gadów, bo jest to lekarz, który do końca walczy o swoich pacjentów.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ola Krzysztoń
  Ola Krzysztoń 2018-02-06 10:05

  Wspaniali ludzie, od lekarzy po panie na recepcji, nie tylko z ogromną wiedzą, ale też przede wszystkim przeogromnym sercem dla zwierzaków, pani doktor Ilona i pan doktor Kuba do samego końca walczyli o zdrowie i życie Ziomka i do końca był w najlepszych pod słońcem rękach.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agata Dragun
  Agata Dragun 2018-01-11 20:51

  Po dwóch fatalnych diagnozach u innych lekarzy trafiliśmy do Pulsvet na świąteczny dyżur z króliczką w ciężkim stanie. Bez chwili zastanowienia przyjęto nas poza kolejką, potwierdzono diagnozę badaniem USG. Lekarze wspierali się wzajemnie, widać było, że zespołowi zależało na tym, aby uratować naszą królinkę. Zdecydowaliśmy się na zabieg i choć wiedzieliśmy, że stan króliczka był ciężki, chcieliśmy ją ratować. Doktor przyjęła naszą decyzję i w ekspresowym tempie zespół był gotowy, aby nam pomóc. Takiej sprawności, decyzyjności, opieki, wsparcia i chęci pomocy nie doświadczyliśmy nigdzie indziej. Bardzo za to dziękujemy, szczególnie doktor Magdzie, która przyjęła nas i ani przez chwilę nie odpuściła. To dzięki Państwu nasza słodka Tosia jest nadal z nami i wiemy, że „dziękuję” nigdy nie odda tego, jak bardzo jesteśmy wdzięczni. Dziękujemy także wszystkim pacjentom, którzy tego dnia okazali nam zrozumienie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Pavel Oana
  Pavel Oana 2018-01-06 11:27

  This is the best thing I have ever seen. Congrats!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Fruzanka Frońska
  Fruzanka Frońska 2017-10-28 11:09

  Wspaniałe podejście lekarzy do zwierząt, ogromne zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Jasińska
  Kasia Jasińska 2017-10-04 17:11

  Bardzo dziękuję wszystkim Paniom z kliniki Pulsvet za uratowanie życia mojemu króliczkowi Pusiowi i wspaniałą opiekę POLECAM!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Kuciel-Polak
  Kasia Kuciel-Polak 2017-09-22 17:00

  super dr Strąk i dr Warchulska najlepsze profesjonalne, pomocne, konkretne, widać, że wiedzą co robią
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dariusz Krzysztof
  Dariusz Krzysztof 2017-09-14 20:04

  Szczerze polecam .Na prawdę duża fachowość i zaangażowanie.Wspaniali ludzie,właśnie uratowali nam życie naszego Tofa. Tof to fretka i zjadł gumkę do ścierania,oczywiście zatkał się.Szybka akcja,rentgen,badania,kroplówka,leki.Wszystko sprawnie i szybko,a wiadomo ,że czas w takim przypadku jest istotny.Teraz już wszystko będzie dobrze.Dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy..
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Listwoń
  Kasia Listwoń 2017-08-17 08:14

  Podziękowania dla doktor Aniki. Profesjonalna, delikatna, super podejście do zwierząt. Nasza świnka nie miała wcześniej wykonywanych profesjonalnych badań, przez co wcześniej nie wykryto obrzęku w płucach. Chciałabym być tak leczona przez „ludzkich” lekarzy. USG przy każdej wizycie i kontrola efektów leczenia, wymaz z nosa i przepisanie odpowiednich leków, porady pielęgnacyjne i głaski na stole lekarskim. Prosiak wyleczony i zadowolony. Dokładna dokumentacja medyczna i przygotowanie doktor Aniki do kolejnej wizyty. Dodam jeszcze że doktor Anika kontaktowała się z nami telefonicznie w sprawie wyników badań i dalszego leczenia. Najlepiej!!! P. S. Przepraszam w imieniu świnki Marysi za dziabnięcie Pani Aniki podczas ostatniej wizyty. To z sympatii …… nie wiem co w nią wstąpiło, ma szlaban na cykorię
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Murawska
  Kasia Murawska 2017-08-07 09:40

  Jak dla mnie świetna klinika, wykazująca zainteresowanie małymi pacjentami i nie zostawiająca ich w potrzebie. A Pan dr. Filip super lekarz zajmujący się dodatkowo ptakami, za co cała rodziną dziękujemy 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Tkacz
  Agnieszka Tkacz 2017-07-09 20:04

  Od początku istnienia przychodni chodzimy tam z królikami. Nie ma lepszych specjalistów na dodatek są pełnych empatii i poczucia humoru. Wszędzie widać i czuć miłość do zwierzaków.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Worwa-Nowocin
  Joanna Worwa-Nowocin 2017-06-30 14:43

  Dziękuję za próbę pomocy mojej biednej Neli, za cierpliwość i ludzkie podejście.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jolka Gawęda
  Jolka Gawęda 2017-06-14 14:52

  Profesjonalizm i dokladnośc, Polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Wyrzykowska
  Aleksandra Wyrzykowska 2017-05-28 16:19

  Najlepsi specjaliści a dr Anika najwspanialsza szczurzą wetka
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnik Breeze
  Agnik Breeze 2017-05-18 17:13

  Trafiliśmy do przychodni z naszą króliczką 🙂 Diagnoza była trafna i po chorobie nie ma już śladu. Bardzo miła i fachowa obsługa i co za tym idzie w przystępnych cenach. Gorąco polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika Musolf
  Monika Musolf 2017-05-12 07:12

  Jedno zdanie. To Anioły nie lekarze, a dr Rzepka to Archanioł.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Zofia Ciastek
  Zofia Ciastek 2017-04-30 14:17

  Profesjonalnie, miło, pełne zrozumienie, cierpliwość i wiele innych pozytywów, bardzo przystępne ceny bez naciągania. POLECAM!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Mikołajczuk
  Agnieszka Mikołajczuk 2017-04-23 09:46

  Lekarze z Pulsvetu już kilkakrotnie ratowali życie moich królików. Są niesamowici i świetni w tym co robią. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić wszystkim właścicielom długouchych! A podejście do zwierzaków – ciepłe, przyjazne i pełne zrozumienia dla ich cierpienia i trudnych charakterów 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Basia Kwiatkowska
  Basia Kwiatkowska 2017-04-19 11:13

  Super profesjonaliści! Nie zajmują się wyłącznie leczeniem objawów – szukają przyczyn chorób, wykonują skomplikowane badania, stawiają trafne diagnozy i na najwyższym poziomie leczą zwierzęta. Z całego serca, szczerze polecam wszystkim tę przychodnię!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Emilia Olszewska
  Emilia Olszewska 2017-03-25 20:11

  Wszyscy wspaniale i z troską zajęli się Felkiem w jego ostatnich dniach. Dziękuję!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Ziółkowska
  Agnieszka Ziółkowska 2017-03-13 15:49

  Cudowne miejsce. Dzięki tym lekarzom Grabek ma się dobrze! Dzięki, ze jesteście!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Prost
  Katarzyna Prost 2017-02-26 01:15

  Specjaliści w swojej dziedzinie i przyjaciele pupili i ich właścicieli dr Karolina Warchulska nasza ulubiona Pani Weterynarz sprawowala niezawodną opiekę nad naszym myszowatym
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Małgorzata Haze
  Małgorzata Haze 2017-02-06 20:04

  Już od jakiegoś czasu leczę moje chomiki w Pulsvecie, a jest ich pięć, więc trochę wizyt i różnych zabiegów się uzbierało 😉 Bardzo, bardzo wszystkim polecam, pełen profesjonalizm 🙂 Wspaniałe podejście do zwierząt, ogrom poświęconego czasu i zaangażowania! Lekarze zawsze wszystko dokładnie tłumaczą, zlecają konieczne badania, dokumentacja medyczna jest prowadzona perfekcyjnie. Lecząc moje zwierzęta w Pulsvecie, mam pewność, że są pod dobrą opieką 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dominika Prokurat
  Dominika Prokurat 2016-12-29 23:52

  Wspaniali doktorzy, słuchający, rozumiejący, i przede wszystkim robiący wszystko co w ich mocy. Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. Polecam z całego serca
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marcin Kamiński
  Marcin Kamiński 2016-12-13 18:12

  Mega podejście do pacjentów, szereg fachowców, niezbędna diagnostyka na miejscu dzięki czemu oszczędzasz czas zwłaszcza gdy podopiecznemu potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Ceny bardzo przyzwoite, zero naciągania na zbędne zabiegi czy badania. Profesjonalizm oraz troska i wrażliwość na pacjentów. Poczujesz się tam wyjątkowo. Mój drapieżnik niejednokrotnie został tam profesjonalnie uratowany !!! Wspaniałe miejsce, gorąco polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Pawel Zietek
  Pawel Zietek 2016-12-10 20:51

  Pełny profesjonalizm połączony z miłością do zwierząt. Mają moje pełne zaufanie od lat.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dorota Wąsowska-Skoczny
  Dorota Wąsowska-Skoczny 2016-11-06 14:09

  Jestem pod olbrzymim wrazeniem profesjonalizmu, życzliwości, rzetelnosci i podejscia do kazdego pacjenta. Dziekuje Dr Jakbowi- Chrupcio byl szczesliwy i czul sie jak VIP
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Asia Konieczna
  Asia Konieczna 2016-11-06 00:50

  Lekarze z pasją i miłością do zwierząt dziękujemy z Zuzią za opiekę
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Bogdaniuk
  Ewa Bogdaniuk 2016-10-17 07:58

  Jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty. Pełny profesjonalizm , dokładność. Z Kolczuchem będę przychodzić na dalsze wizyty do Pulsvetu.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Czajkowska
  Ania Czajkowska 2016-09-12 09:09

  Profesjonalni, rzetelni, odpowiedzialni. Stawiający na pierwszym miejscu dobro małych Pacjentów. Cierpliwi i wyrozumiali. Godni polecenia wszystkim właścicielom zwierząt.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Beata Kłosińska
  Beata Kłosińska 2016-06-07 13:31

  Super ekipa nasz Teoś został uratowany i wyleczony❤❤❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magda Kazbieruk
  Magda Kazbieruk 2016-03-20 11:48

  Gdyby nie Pulsvet i Pani lek. Joanna Strąk to pewnie Miśka (królika baranka) nie byłoby już z nami. Przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm. DZIĘKUJEMY !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Mokrzycka
  Aleksandra Mokrzycka 2016-03-05 09:55

  od środy leczę u Was Szachrajkę (świnka skinny) jest jeszcze w trakcie leczenia ale widzę efekty 🙂 Właśnie wróciłyśmy z zabiegu usuwania zębów a Szachrajka ma apetyt! Sianko, ziółka, natka 🙂 oby tak dalej! Cały zespół jest wspaniały. Sama chciałabym trafiać do tak empatycznych lekarzy i pracowników! Pozdrawiam. Oby tak dalej! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Degórska
  Katarzyna Degórska 2016-02-24 09:17

  Bardzo dobra wspó

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.