5/5 - (2 votes)

Przychodnia Weterynaryjna Animal Center: Centrum Nowoczesnej Opieki nad Zwierzętami

W dzisiejszym artykule przybliżymy naszym czytelnikom Przychodnię Weterynaryjną Animal Center, która zdobywa coraz większe uznanie wśród właścicieli zwierząt w Warszawie. Znajdująca się na Ursynowie przy ulicy Zamiany 12, klinika ta wyróżnia się wysoką oceną 4.5 na 68 głosów, świadcząc o jej renomie i zaufaniu, jakim obdarzają ją klienci.

Lokalizacja i Dostępność

Godziny Przyjęć

Przychodnia dostępna jest dla swoich pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-22:00, w soboty od 10:00 do 18:00, a także w niedziele od 10:00 do 14:00. Tak szeroki zakres godzin otwarcia umożliwia dostosowanie wizyty do indywidualnych potrzeb właścicieli zwierząt.

Kontakt i Lokalizacja

Przychodnia znajduje się pod adresem ul. Zamiany 12, Warszawa. Można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem (22) 414 18 12 lub mailowo: biuro@animal-center.pl. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej animal-center.pl.

Usługi i Specjalizacje

Przychodnia Weterynaryjna Animal Center oferuje szeroki zakres usług, od podstawowych badań i zabiegów, po bardziej specjalistyczne terapie. Ich zespół składa się z doświadczonych weterynarzy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach medycyny weterynaryjnej, co pozwala na kompleksową opiekę nad różnorodnymi gatunkami zwierząt.

Nowoczesne Technologie

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny, co umożliwia precyzyjne diagnozowanie i skuteczne leczenie. Zastosowanie najnowszych technologii w medycynie weterynaryjnej znacznie podnosi jakość świadczonych usług.

Indywidualne podejście do Pacjenta

W Animal Center każde zwierzę traktowane jest z indywidualną troską i uwagą. Zespół lekarzy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić komfortowe i bezstresowe warunki podczas wizyty, co jest szczególnie ważne w przypadku zwierząt odczuwających lęk przed wizytą u weterynarza.

Opinie Klientów

Opinie klientów odgrywają kluczową rolę w ocenie jakości usług. Przychodnia Animal Center cieszy się dużym uznaniem wśród właścicieli zwierząt. Wysoka ocena 4.5 na 68 głosów świadczy o zaufaniu i zadowoleniu klientów, co stanowi ważny wskaźnik jakości świadczonych usług.

Świadectwa Zadowolenia

Wśród opinii klientów często pojawiają się pochwały dotyczące profesjonalizmu personelu, jakości usług, a także empatycznego i ciepłego podejścia do zwierząt. Wiele recenzji podkreśla, że właściciele czują się pewni, iż ich pupile są w dobrych rękach.

Przychodnia Weterynaryjna Animal Center w Warszawie to miejsce, które zasługuje na uwagę każdego właściciela zwierzęcia. Wysoki standard usług, nowoczesne wyposażenie, doświadczony personel oraz dogodne godziny przyjęć czynią tę klinikę jednym z najlepszych wyborów dla zdrowia i dobrostanu naszych czworonożnych przyjaciół. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej oraz bezpośredniego kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

1 KOMENTARZ

 1. Krystyna Pawłowska 2023-07-25 10:34

  Nie mam możliwości ocenić lekarzy. Natomiast chcę wystawić ocenę przychodni. Właśnie przed kilkunastoma minutami odmówiono pomocy choremu cierpiącemu psu. Pani recepcjonistka w sposób wręcz ordynarny powiadomiła, że na wizytę należy umawiać się telefonicznie. Można czekać, ale jak zostaną przyjęci pacjenci umówieni to dopiero ewentualnie pomóc zostanie udzielona. Ja rozumiem, że lekarz nie zostawi jedneho pacjenta by przyjąć innego. Ale Pani recepcjonistka mogła wejść do lekarza i zapytać czy i kiedy może przyjąć cierpiącego psa. I mogła być uprzejma i grzeczna. Zdecydowanie ocena minus dziesięć.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Barbara
  Barbara 2023-01-26 12:23

  Moja opinia jest zdecydowanie negatywna.Sugerujac sie informacja znajdujaca sie na stronie internetowej kliniki,ze w ofercie wykonuja terapie fotodynamiczna PDT,wyslalam wszystkie dane mojego chorego na nowotwor psa z wyraznym zapytaniem,czy podejma sie tego zabiegu.W odpowiedzi otrzymalam maila,ze ,,Pani doktor podejmie sie konsultacji „po wplacie 300zl na konto kliniki.Nie potrzebowalam konsultacji,tylko konkretnego zabiegu dla mojego psa.Gdy zadzwonilam,okazalo sie ,ze nie maja takiej terapii w ofercie,pomimo,ze widnieje ona na stronie???Dla porownania podejscia do klienta:zadzwonilam do kliniki we Frankfurcie am Main i bez problemu i bez koniecznosci wplaty pieniedzy otrzymalam wszystkie potrzebne info oraz termin na zabieg.Mozna, prosze Panstwa? Uczcie sie!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Janek
  Janek 2022-03-01 18:36

  Znakomita przychodnia, można zrobić bardzo kompleksowe i dokładne badania. Regularnie chodzimy z naszymi kotami i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy super ekipę, w szczególności lekarki weterynarii: panią Aleksandrę, panią Katarzynę, i panią Sylwię!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paula C
  Paula C 2021-11-27 15:53

  Obsługa to jakiś żart. Wizyta rezerwowana telefonicznie nagle nie jest w systemie. Polecam znaleźć miejsce, które szanuje swoich pacjentów, a właścicielowi kliniki zapewnienie szkolenia pracownikom z obsługi klientów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Krzysztof
  Krzysztof 2021-10-28 22:11

  Pani na pytanie o zasadność badań odpowiedziała – ta rozmowa nie ma sensu.
  Powtarzając, że nie próbuje nas naciągnąć zaleciła badań za 800 PLN
  Na końcu wypisu napisała, że nie wykonując zaleconych badań z pkt. 2 doprowadzimy do zgonu kota! Szkoda, że 1 jest najniższa, bo chętnie wystawiłbym 0.

  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paweł
  Paweł 2021-10-16 19:47

  Wszystko przebieglo pomyślnie kastracja psa wykonana idealnie
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Bożena
  Bożena 2021-03-25 22:41

  Moja sunia Niki miała dzisiaj usg i rtg u doktora Czubaja. Pełen profesjonalizm w samym badaniu i w podejściu do zwierzęcia. Na początku sunia się trochę bala ale pan doktor do niej zagadał i strach minął bezpowrotnie. Personel w klinice też bardzo miły i ceny zabiegów nie są z kosmosu. Jestem spoza Warszawy a często jest tak, że moi znajomi szukają dobrych specjalistów dla swoich zwierząt . Będę Was polecać.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Iwona Iwona
  Iwona Iwona 2020-12-11 17:13

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Do kliniki przyjeżdżamy z drugiego końca Warszawy. Zawsze spotkamy się z ogromnym zaangażowaniem, co owocuje ekspresową diagnozą i możliwością szybkiego wdrożenia odpowiedniego leczenia. Wszelkie informacje, nawet te najgorsze, przekazywane są z wyczuciem i empatią. Szczególne pozdrowienia dla dr Papakul i dr Klimczuk.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Bus
  Monika Bus 2020-12-10 13:02

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Weremczuk
  Krzysztof Weremczuk 2020-11-25 21:20

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm Profesjonalnie i rzetelnie, szeroki wybór specjalistow. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Robert Gryczko
  Robert Gryczko 2020-11-25 12:23

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Od wielu lat lorzystam z usług kliniki Animal Center wszystko przebiega w jak najlepszym porzadku począwszy od obsługi po opiekę nad zwierzęciem. W przypadku tej kliniki widać rozwój oraz zaangażowanie w działalności którą oferują. Sprawdziłem już wiele klinik lecz w tej wszystko jest tak jak być powinno. Profesjonalizm, niezawodność to tylko niektóre cechy które można przypisać klinice AC. Polecam powierzyć opiekę swojego sierściucha tak jak zrobiłem to ja i zapewne wielu zadowolonych właścicieli zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  J/\cek
  J/\cek 2020-10-12 13:51

  Krytyczne: Profesjonalizm 2 lata temu usypiałem w AC starego, schorowanego psa. Młody Pan doktor podszedł ze zrozumieniem. Dziś pani doktor „mając obiekcje” co do powagi stanu zdrowia, pozwoliła żyć ponad 20 letniej kotce. „Kot Zombie. Ci sami lekarze, w zeszlym odnotowali podejrzenie nowotworu u kota oraz szereg innych dolegliwości. Drodzy weterynarze, z ustawy trzeba umieć korzystać a przede wszystkim rozumieć jej istotę. Ta służy nam wszystkim. Tym samym kazde z moich innych zwierząt przez nastepnych kilkanascie lat bedzie pacjentami innej przychodni. Jak sama była pani uprzejma wspomniec w odpowiedzi tu chodź o kasę. Nie o zwierzę, nie o człowieka, a o kasę.

  Odpowiedź weterynarza (2020-10-12 09:30)
  Szanowny Panie. W Animal Center nigdy nie usypiamy zwierząt, jeżeli nie ma ku temu wskazań. Wiek kota, oraz lekka dezorientacja (normalna w tym wieku) nie jest powodem do eutanazji. W badaniu klinicznym lekarz nie znalazl dowodów na cierpienie kota. Wizja utraty przyszlych zarobków nie zmieni naszego stanowiska. Rozumiemy Pana prawo do wyboru miejsca swiadczenia usług weterynaryjnych.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszja 2023-05-31 19:36

  Niestety, ale ta przychodnia jest TYLKO I WYLĄCZNIE nastawiona na zysk. Jeśli podobno dr weterynarii u zestresowanego w lecznicy psa doszukuje się bebeszjozy to strach pomyśleć, jeśli zwierzę naprawdę jest chore i zgłosi się do tej „poradni” po pomoc. Nie polecam, recepcja chaotyczna, młode lekarki zero empatii, badanie nie polega nawet na dotknięciu psa. A właścicielka „poradni” ma dolary w oczach, nie widzi błędów własnych, a śmierć pouczać właścicieli zwierząt, z których czerpie zyski. Wizyta u specjalisty jest wizyta połączona z badaniem. Na tzw. normalnej wizycie dr nie bada. Ale to bynajmniej właścicielce tej „poradni” nie przeszkadza pobierać odpłatność jak za normalna wizytę.
  Magda ko
  Magda ko 2020-09-29 19:28

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Najlepszy weterynarz w Warszawie. Lekarze bardzo profesjonalni ,znakomite podejście do zwierząt- kompleksowa opieka nad pacjentem. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Zimmerman
  Magdalena Zimmerman 2020-09-29 18:23

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Zdecydowanie najlepszy weterynarz w Warszawie! Animal Center to znakomita ekipa lekarzy specjalistów. Nasz pies przeszedł operacje usunięcia nowotworu z tylnej łapy- dzięki szybkiej i trafnej diagnozie czuje się świetnie a po bliźnie operacyjnej ledwo jest ślad. Bardzo dziękujemy !!!
  Źródło opinii: google.com

  Marta K.
  Marta K. 2020-09-04 13:27

  Bardzo dobra klinika weterynaryjna, zdecydowanie polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ola
  Ola 2020-09-03 02:19

  Polecam weterynarzy z tej przychodni, super opieka nad moja kotką, pełne zaangażowanie lekarza prowadzącego. dzięki
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paulina Fernówka-Welenc
  Paulina Fernówka-Welenc 2020-05-29 22:47

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm Niestety z wielką przykrością po latach leczenia tam kotów oraz psa rezygnuję z usług przychodni. To już nie to samo miejsce, a dzisiejsza jakość obsługi utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Dobrzy specjaliści (polecam gorąco dr Norberta Czubaja), to niestety nie wszystko- zwłaszcza, że przyjmują także w innych klinikach. Panie z recepcji mogłyby doszkolić się z obsługi klienta.
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Pstrągowska
  Sylwia Pstrągowska 2020-05-11 14:52

  Profesjonalna opieka nad zwierzętami.
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Szerafin
  Daniel Szerafin 2020-04-09 14:09

  W innych lecznicach nie dawno szans na przywrócenie do sprawność mojego psa. W klinice Animal Center od początku uzyskałem pełne wsparcie od samego początku dzięki nim mój psi towarzysz wrócił do stanu sprzed wypadku a jego stan polepsza się z każdym dniem. Klinika Animal Center to według mnie najlepsza klinika dla zwierząt w Polsce. Polecam wszystkim nie tylko znajomym!
  Źródło opinii: google.com

  Furude Rika
  Furude Rika 2020-03-25 18:02

  Profesjonalna opieka i dobra diagnostyka polecam
  Źródło opinii: google.com

  Klaudia P.
  Klaudia P. 2020-03-15 18:25

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Mój pies stanął znowu na nogi tak jak tego oczekiwałam. Już myślałam że nie będzie w ogóle chodził. Po wizytach w Animal Center mój kochany Pies rokuje z każdym dniem i jest coraz bardziej zdrowy.
  Źródło opinii: zooplus.pl

  Michał W.
  Michał W. 2020-03-03 20:37

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty w przychodni Animal Center za co chciałbym serdecznie podziękować.
  Źródło opinii: zooplus.pl

  J.K.M.
  J.K.M. 2020-01-29 21:03

  Najlepsza klinika! Każda wizyta przebiega profesjonalnie, a ja i moja kotka Nala czujemy się bezpieczne i w pełni zaopiekowane. Lekarze mają wspaniałe podejście do zwierząt, a opiekunów traktują z szacunkiem i nie bagatelizują żadnych zgłaszanych sygnałów. Lekarze w razie potrzeby udzielają porad telefonicznych (o ile sytuacja ze zwierzęciem na to pozwala!). Z każdym Lekarzem u którego miałam przyjemność być, mogłam porozmawiać na temat żywienia – nie ma zachwalania suchego syfu! :* – bo jak wiadomo, kot to obligatoryjny mięsożerca. Jestem wdzięczna Lek.Zielonce, Lek. Murawskiej, Lek. Ignaczak, Lek. Papakul i Lek. Czubajowi, za wszystko co dla nas zrobili 🙂 Nie mniejsze uznanie należy się Paniom asystentkom, Ich pomoc jest nieoceniona. Panie recepcjonistki są przemiłe i zawsze pomocne. Polecam każdemu, kto chce mieć pewność, że jego ukochany pupil trafi w troskliwe i pomocne ręce 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Tak Nie
  Tak Nie 2020-01-29 18:15

  Dobrzy są. I nie naciągają na niepotrzebne badania jak to się w innej vetklinice spotkałem.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Krysiak
  Paulina Krysiak 2020-01-20 18:12

  Swietna lecznica z pelnym zespolem specjalistow na wysokim poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  Gorzki Melon
  Gorzki Melon 2019-11-20 13:55

  To nasza ulubiona lecznica i polecamy wszystkim. Nasza suczka shar pei Balbinka jest bardzo zadowolona 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Elwira Kamińska
  Elwira Kamińska 2019-11-02 11:15

  Z całego serduszka polecam klinikę Animal Center. Zacznę od tego, że mój Baniś mimo tego, że ma dopiero 3lata jest weteranem chorób wszelkich – od poważnej wady wrodzonej serduszka, po najróżniejsze alergie i problemy skórne. Zawsze z pełnym zaufaniem przyjeżdżam tu z pieskiem, wiedząc, że lekarze robią co mogą aby nam pomóc. Przede wszystkim polecam naszą główną Panią Doktor Kłucjasz – kompetentna, profesjonalna i niezwykle zaangażowana w leczenie zwierzaka lekarz, która nieraz wyprowadziła Banka z najróżniejszych problemów.

  Z całego serca polecam i dziękuje również Pani Doktor Marczak i Pani Technik Weterynaryjnej, o której nazwisko niestety z całego zamieszania zapomniałam zapytać. Z psiakiem było już naprawdę bardzo źle ze względu na jego „stałe” dolegliwości oraz ostry stan zapalny przewodu pokarmowego, a Panie swoją wiedzą, kompetencjami oraz ogromnym zaangażowaniem powoli wyprowadzają Banka z beznadziejnego stanu i mimo, że jeszcze sporo przed nami i nic nie jest pewne mam poczucie i zaufanie, że zwierzak jest w najlepszych rękach. Dziękuję! ❤

  Mieliśmy okazję trafiać na różnych lekarzy w tej klinice (m.in. Panią Doktor Misiak, Pana Doktora Czubaja, Panią Doktor Murawską) i zawsze wiązało się to z profesjonalnym podejściem do zwierzaka.

  Poza tym pochwała należy się całemu zespołowi tej kliniki, za naprawdę ludzkie podejście do pacjenta i zestresowanego właściciela. Będę polecać każdemu!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Patrycja Rogulska
  Patrycja Rogulska 2019-10-17 07:46

  bardzo polecam klinike animal center a wszegolnosci p. Dr. karoline Papkul bardzo profesjonalne podejscie, sympatyczna I konkretna pani doktor.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Wanda Krawczuk
  Wanda Krawczuk 2019-09-27 22:20

  Korzystamy z usług od początku powstania kliniki i wizyty tutaj to czysta przyjemność, nawet w tych gorszych przypadkach. Empatyczni weterynarze, przemili pracownicy. Ze szczególnym pozdrowieniami dla dr Zielonki, dr Avy i Jany 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Złote Zgłoski
  Złote Zgłoski 2019-09-27 19:28

  Jesteśmy Klientami AC od dwóch lat, najpierw z naszym pierwszym mopsem, który korzysta regularnie z rehabilitacji a także miał wycinane wnętrowskie jądro oraz konsultowaliśmy go ortopedycznie i ogólnie, a następnie z drugim w zakresie rehabilitacji oraz stomatologii. We wszystkich przypadkach mamy jak najlepsze doświadczenia – przede wszystkim lekarze z nami rozmawiają o naszych zwierzakach, a nie tylko mówią do nas. Dzięki temu nawet najgłupsze wydawać by się mogło pytania są przez nas zadawane i dostajemy na nie normalną odpowiedź. U rehabilitantów podoba nam się bardzo duże doświadczenie i „wyczucie” naszych zwierzaków – wiedzą na ile mogą im „przykręcić śrubę” a kiedy odpuścić, poza tym mają do nich naprawdę ciepłe podejście, dzięki czemu nasze mopsy nie boją się wejść do AC. Obydwa zabiegi w narkozie były wykonywane z anestezjologiem oraz w narkozie wziewnej. W obu przypadkach mogliśmy zostać z psiakami do momentu ich zaśnięcia (jeden z nich w ogóle nie zauważył, że coś się dzieje), dzięki czemu mieliśmy możliwość pomóc im poradzić sobie ze stresową sytuacją. W obu przypadkach psiaki zostały nam oddane w pełni wybudzone, tak jak nakazuje sztuka lekarska. Nie możemy też zapomnieć o bardzo pomocnym sekretariacie lecznicy – ilość telefonów, które wykonaliśmy aby przekładać wizyty jest naprawdę duża, a mimo to zawsze spotykamy się wyłącznie z uśmiechem oraz chęcią pomocy ze strony p.Magdy i reszty załogi. Summa summarum, jesteśmy zadowoleni z Animal Center i będziemy dalej korzystać z ich usług, przede wszystkim za profesjonalne podejście do naszych psiaków, ludzkie do nas, a nade wszystko za świetne wyniki ich głównych poczynań – nasz mocno doświadczony przez genetykę mops normalnie się porusza dzięki rehabilitacji a po zabiegu kastracji bardzo szybko doszedł do siebie (inny wet był w autentycznym szoku gdy dzień po zabiegu zobaczył szycie ran – wydawało mu się, że jest to rana w 2 tygodnie po zabiegu!), a nasz drugi mops senior po rehabilitacji dostał energii w łapach, jakiej nie miał gdy go adoptowaliśmy, a z zębami po niezbędnej resekcji kilku zębów nie miał żadnych kłopotów do tej pory. Nasze szczęśliwe psy to najlepsza reklama Animal Center!
  Źródło opinii: google.com

  thethrustkiller
  thethrustkiller 2019-09-27 19:05

  Fantastyczna opieka nad zwierzakami!
  Źródło opinii: google.com

  Oscar
  Oscar 2019-09-27 19:03

  Byliśmy wczoraj pierwszy raz na rehabilitacji (owczarek niemiecki OSCAR- zwyrodnienie kręgosłupa) u Pana Piotra Kościelskiego- fantastyczny człowiek, empatyczny, kochający zwierzęta – zachwycona ja i mój pies. Reszta spotkanego wczoraj personelu też świetna- łącznie z Panią na recepcji. Dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z tą kliniką, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. W piątek kolejna wizyta, a w przyszłym tygodniu neurolog.
  Źródło opinii: google.com

  Madzia 2023-08-01 22:36

  Potwierdzam w 100% pan Piotr jest wspaniałym człowiekiem. To człowiek z powołania. Pani Jasia super jak pan Piotr. Oboje są fantastycznymi, dobrymi i mądrymi ludźmi, którzy są świetni w swojej profesji
  Minimeczka Minimeczka
  Minimeczka Minimeczka 2019-09-27 16:17

  Jedna z najlepszych lecznic w Warszawie. Zatrudnia specjalistów. Prowadzi rehabilitację . Sympatyczna, uśmiechnięta obsługa z ogromnym sercem dla zwierząt. Współpracują z fundacjami ratując pozornie beznadziejne przypadki.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Jabłońska
  Katarzyna Jabłońska 2019-09-27 14:09

  Animal Center to lecznica, do której zawsze chodzę jeżeli z moimi kotami dzieje się coś złego, pomimo że mam do niej bardzo daleko. Ostatnio mojemu 7-miesięcznemu kotu przytrafił się skomplikowany przypadek kulawizny. Niestety, nawet jako właściciel nie potrafiłam określić w jakich okolicznościach kot zaczął kuleć (czy zdarzył się wypadek, czy nie). Na szczęście lekarze podeszli bardzo kompleksowo do sprawy. Na uwagę zasługuje ogromne zaangażowanie dr. Czubaja, który kierował całym leczeniem kotki 🙂 Dobrze, że są tacy weterynarze jak On (z powołania), którzy tak poważnie podchodzą do choroby zwierzaka, konsultują ją z wieloma specjalistami oraz komunikują właścicielowi diagnozy w odpowiedni sposób, pamiętając że zwierzę jest członkiem rodziny, a nie „tylko zwierzęciem” :). Obecnie kotka chodzi już normalnie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  A B
  A B 2019-09-27 13:40

  Należy się sześć gwiazdek. Wspaniałe podejście do zwierząt, mega fachowi lekarze, uśmiech, wsparcie. Naprawdę klinika na najwyższym poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  Marzena Kozłowska
  Marzena Kozłowska 2019-09-27 12:11

  Tragedia. Karaluchów bym tam nie leczyła.
  Źródło opinii: google.com

  mz 2022-02-15 14:32

  Mało informatywna ta krytyka.
  Magdalena Zagrabska
  Magdalena Zagrabska 2019-09-27 11:09

  Dr Zielonka jest cudowna! Mój kot był już w ciężkim stanie, dr bardzo się przejęła, była empatyczna, ale też szczerze mówiła o tym co dla kici było najlepsze. Chyba żaden wet.(a mieliśmy ich wielu) nie okazał nam tyle serca. A przy tym dr Zielonka ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo polecam!!!
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Madurska
  Joanna Madurska 2019-09-27 09:46

  Bardzo przyjazny i kompetentny caly personel – slucha, pomaga, wspolpracuje z klientem, a dobro i komfort pacjentow jest na pierszym miejscu. Nie ma zadnego naciagania na pieniadze, a zaden Royal Canin nie krzyczy z kazdego zakamarka. Miejsce zdecydowanie profesjonalne i godne zaufania 🤗
  Źródło opinii: google.com

  Dominika M.
  Dominika M. 2019-09-27 07:26

  Najlepsza lecznica pod słońcem. Leczymy w Animal Center nasze koty i zawsze spotykamy się z zaangażowaniem, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem. Dla opiekunów lekarze też mają dużo cierpliwości i taktu. Miła jest również obsługa na recepcji oraz – co najważniejsze – przesympatyczny szef wszystkich szefów – doktor Suwak. 🙂 Dziękujemy. 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ela G
  Ela G 2019-09-27 00:23

  Najlepsza lecznica weterynaryjna w mieście! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Zuzanna Sewerynik
  Zuzanna Sewerynik 2019-09-27 00:05

  Jesteśmy po pierwszej laseroterapii i polu magnetycznym, rehabilitanci na najwyższym poziomie 😉
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Jabłońska
  Katarzyna Jabłońska 2019-06-04 16:17

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz dostępność lekarzy każdej specjalizacji. W skomplikowanym przypadku na uwagę zasługiwało ogromne zaangażowanie dr. Czubaja oraz kompleksowe podejście do problemu. Polecam jako chyba najlepszą Klinikę w Warszawie 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  KaMa Wir
  KaMa Wir 2019-04-18 17:37

  Właśnie wróciliśmy z gabinetu. Nasz pies Zorba dziwnie się zachowywał po spacerze, wyginał nienaturalnie ciało i kulał na jedną łapę. Pani weterynarz szybko odkryła przyczynę – zwykły rzep wbity między palcami! 🙂 Niby głupia sprawa, ale my się martwiliśmy. Przyczyna kłopotów została usunięta za darmo. Dziękujemy i polecamy.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysiek Chojnacki
  Krzysiek Chojnacki 2019-04-18 17:37

  Korzystam z usług Animal Center od lat, wyciągnęli z kiepskiego stanu i utrzymali przy życiu kota, któremu inni lekarze dawali miesiące życia (to było 4 lata temu 😉 ). Czasem bywa tłoczno, zdarzają się zamieszania z zapisami i ogólną logistyką, ale wiedza i zaangażowanie lekarzy (szczególnie dr. Czubaja) godne polecenia.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Noji
  Ewa Noji 2019-04-18 17:11

  Najlepsza przychodnia kocio – psia w Warszawie. Super obsługa, bardzo kompetentna. Świetni specjaliści
  Źródło opinii: google.com

  ewa maruszak
  ewa maruszak 2019-04-18 10:21

  Za obsługę na recepcji. Kolejna osoba która jest nie zorientowana i nie wie co i jak.
  Źródło opinii: google.com

  Olga Patyk
  Olga Patyk 2019-04-18 09:11

  Jedno z lepszych miejsc – zarówno jeżeli chodzi o obsługę jak i leczenie zwierząt. polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Gosiewska
  Kasia Gosiewska 2019-01-31 18:52

  Jedyna znana mi z warszawskich lecznic, gdzie KAŻDY z lekarzy jest kompetentny, „douczony”, życzliwy, cierpliwy i wrażliwy; podobnie cała reszta Zespołu 😉 My akurat najwięcej zawdzięczamy dr Zielonce i dr. Czubajowi, ale bywamy na dyżurach i u wszystkich pozostałych lekarzy – naprawdę nikt nigdy nas nie zawiódł. Każdy z pracowników szybko orientuje się w historii choroby zwierzaka, każdy służy pomocą, czasami również poza swoimi godzinami pracy (to wiem na pewno z doświadczenia o dr Agnieszce i dr. Norbercie) i chyba każdy tak po prostu kocha zwierzęta <3

  Plus dobre wyposażenie lecznicy, większość badań można zrobić natychmiast lub prawie natychmiast.

  Jedyny minus to ceny, niestety wyższe niż przeciętnie w znanych mi lecznicach, ale za te ceny zawsze dostaję pewność, że robione jest absolutnie wszystko co tylko się da, żeby ratować moje dzieciaki
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna WZ
  Anna WZ 2019-01-02 12:18

  Lekarze fantastyczni, niestety sporo desperacji trzeba w sobie mieć aby przebrnąć przez nieżyczliwy i niewyszkolony personel recepcji. Jeżeli klient przeszkadza, nie warto odbierać telefonu bo potem jest tylko gorzej - burknięcie typu słucham i złote myśli - na wizycie się Pani dowie. 2 miesiące temu podobna sytuacja, więc to nie przypadek. A są miejsca gdzie lekarz może podejść do telefonu i zaplanować co przed wizytą, co w trakcie. U Was jakoś to będzie i okaże się na jednej z wielu wizyt co dalej. Chyba nie o to chodzi.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Abou Sheytan
  Abou Sheytan 2018-12-18 14:17

  Wspaniale podejscie do zwierzat (i ich opiekunow), profesjonalizm, zyczliwosc, usmiech. Swietna klinika.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Janiszewska
  Ewa Janiszewska 2018-12-14 19:06

  Jestem pod ogromnym wrażeniem, oczywiście, w pozytywnym znaczeniu. Mam za sobą półtora miesiąca nieudanych eksperymentów na moim psie, prowadzonych w innych klinikach i niegojąca się rana na głowie mojego labradora-żebradora. Oszczędzę opisywania jakie tony leków, tubki maści, litry płynów i inne medykamenty brały udział w tym eksperymencie. Wreszczie, dzięki mądrym ludziom, trafiłam do Animal Center i wróciła mi wiara w ludzi. Profesjonalny i kompetentny zespół - począwszy od recepcji, a przede wszystkim Pani dr M. Kłucjasz wraz z Asystentką. Miło jest mieć do czynienia z mądrym, zaangażowanym, empatycznym profesjonalistą. Goimy się - dosłownie i w przenośni. Bardzo gorąco dziękujemy i serdecznie polecamy.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Joanna
  Marta Joanna 2018-11-20 10:10

  Pani dr. Sawaszkiewicz jest Naszym nr. 1 podejście do zwierzaka, wiedza i świadomośc rzeczy o których (szczególnie w kontekście psów sportowych) "z"wykli"" weci nie mają pojęcia. Mimo, ze mam nadzieje, ze nie będzie powodów, by prędko się z Panią doktor widziec, to polecamy gorąco i już tęsknimy
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Konrad Klimczuk
  Konrad Klimczuk 2018-10-17 07:46

  Miła i kompetentna obsługa. Bardzo dobrze wyposażona placówka (w tym dział rehabilitacji)🤙 Polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Bartosz Szymerski
  Bartosz Szymerski 2018-10-10 16:49

  Profesjonaliści!!! Zawsze gotowi do pomocy
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ma Ja
  Ma Ja 2018-09-06 14:43

  Pięknie dziękuję dr Klim za pomoc i opiekę nad yorkiem Andrzejem
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Czyżewska
  Katarzyna Czyżewska 2018-08-22 21:56

  Bardzo profesjonalnie, znają się na leczeniu zwierząt. Weterynarze przez W. I z sercem.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Rafalak
  Anna Rafalak 2018-08-16 16:13

  Nie bede pisac ze sa profesjonalni bo to oczywiste. Sa inni zeby o to dbac. I dbaja! Dla mnie najwazniejsze jest podejscie do pacjenta. Indywidualne, empatyczne, z secem. I to tutaj jest! Bez wyjatku! Wszyscy wszystko tlumacza, odpowiadaja na pytania (nawet te „najglupsze”). Maja na uwadze emocje opiekuna zwierzaka a to tez wazne. Sa rozni ludzie i rozne charaktery zwierzat i w animal center przy Zamiany kadra patrzy na wszystko. Tak wlasnie powinno byc. Ja osobiscie dziekuje ze tacy jestescie i ciesze sie ze wlasnie do Was trafilam z moim psim synem.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Kalinowska
  Agnieszka Kalinowska 2018-06-28 19:05

  W Animal Center udało się zdiagnozować chorobę Addisona u mojej młodej suczki. Wspaniali profesjonaliści, najlepsza opieka
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzynka Klimka
  Katarzynka Klimka 2018-06-13 16:19

  Niezwykle profesjonalne miejsce. Mieliśmy do czynienia z trzema lekarzami/lekarkami: dr Zielonką, dr Sawszkiewicz i dr Jagielski. Wspaniali ludzie. Niezwykle oddani pacjentom. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc naszemu Guzikowi oraz Foxi.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Gabriela Więckowszczanka
  Gabriela Więckowszczanka 2018-05-22 16:19

  Zdecydowanie polecam! Cudowni ludzie, bardzo dobrzy lekarze z powołania, którym nie straszne są przypadki beznadziejne. Wykształceni specjaliści i świetnie wyposażona lecznica. To im zawdzięczam i niezmiennie powierzam życie i zdrowie moich kocich córek ❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kasia Druga
  Kasia Druga 2018-05-03 19:48

  Profesjonalna i kompleksowa pomoc. Wiemy, że nasze koty są wreszcie w dobrych rękach. Szczególnym zaufaniem darzymy Panią dr Papakul- super specjalistka, dokładna i bardzo zaangażowana w zdrowie zwierzaków.Dziękujemy
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Kramer
  Marta Kramer 2018-05-03 16:49

  Kompleksowe prowadzenie leczenia; kontrola stanu zdrowia kota nie tylko w związku ze konkretną wskazaną dolegliwością, ale z holistycznym spojrzeniem na koci organizm. Świetny kontakt lekarzy z opiekunami, ale też między samymi lekarzami w celu omówienia przypadku. Jeździmy przez całe miasto - nikt inny nie budzi w nas takiego zaufania. <3
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aga Modzelewska
  Aga Modzelewska 2018-03-07 15:23

  Kliniki weterynaryjne to takie miejsca, w których najchętniej nie bywałabym wcale - wiadomo, zazwyczaj nie dla przyjemności się tam chodzi. Animal Center jest wyjątkiem. Raz, że rehabilituje się u nich i wzmacnia większość naszego stada, więc wizyta bywa związana z przyjemnym treningiem (no i fizjoterapeutka Jana Dąbrowska jest nie dość, że świetną profesjonalistką, to jeszcze cudowną osobą). Dwa, że pod względem chorobowo-weterynaryjnym personel Animal Center nie zawiódł mnie nigdy, a teraz, w ciężkiej chorobie suni, wspiera wręcz wybitnie. Mogę liczyć na rzetelną i fachową diagnozę, serdeczne podejście do psa, szczere i rzeczowe rozmowy o trudnych sprawach i w dodatku drobne, ludzkie gesty, ogromnie cenne i pomocne, kiedy siedzi się kolejną godzinę z psem pod kroplówką. Dziękuję!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Moszczyńska
  Joanna Moszczyńska 2018-03-05 16:13

  Dla mnie najlepsza klinika. Fachowa i serdeczna pomoc, umiarkowane ceny. Ale najważniejsze, że zawsze pełna opieka i serdeczne podejście. Polecam każdemu!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marzena11
  Marzena11 2012-06-07 12:25

  Gorąco polecam dr Adę - zreszta polecam ją wszędzie, także w wątkach szukających dobrych wet,ow w Warszawie. Jednak warto się przyzwyczajać do nowego nazwiska - dr Ada Uznańska KACZMARSKA 😀 Poza tym w Animal Center przyjmują - i z doświadczenia mogę polecić: dr Ava Sawaszkiewicz - świetna chirurg, operacje miękkie i większe, ortopedyczne ; dr Urszula Bartoszuk - Buzzone - kardiolog, spec od echa serca
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  wiola85
  wiola85 2012-05-12 10:50

  Animal Center na Warszawskim Ursynowie. Do ekipy dołączyła dr Magdalena Rybnik. Ma duże doświadczenie i świetne podejście. Oprócz tego oczywiście również nasza ukochana dr Uznańska. Gorąco polecam tą przychodnie!!! Najlepsi weci:)
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  maja79
  maja79 2012-03-26 14:43

  Polecam super weta - dr Ave Sawaszkiewicz, Animal Center na Zamiany 12 na Ursynowie. Jako jedyna postawiła rozpoznanie u mojej dwu letniej suczki. Ma świetne podejście do psiaków. Gorąco polecam!
  Źródło opinii: dogomania.com

  Marcelibu
  Marcelibu 2012-01-11 00:28

  GORĄCO POLECAM - URSYNÓW, ul. Zamiany 12 - przyjmuje wspaniała, cudowna, mądra Pani dr Ada Uznańska. Wszystkim polecam tę lekarkę. Cieszę się, że jest na Ursynowie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.