5/5 - (1 vote)

Profil Lecznicy Weterynaryjnej Centrum Graniczna

Lecznica Weterynaryjna Centrum Graniczna, zlokalizowana w Warszawie, oferuje pełny zakres usług lekarsko-weterynaryjnych. Cechuje się przede wszystkim miłą i spokojną atmosferą, co jest kluczowe dla komfortu zarówno zwierząt, jak i ich właścicieli.

Infrastruktura i Usługi

Lecznica dysponuje przestronnymi gabinetami oraz osobną salą zabiegowo-operacyjną. Wielką zaletą jest również duża poczekalnia, zaprojektowana tak, aby minimalizować stres oczekujących zwierząt.

Spektrum Usług

Lecznica oferuje szeroki wachlarz usług, w tym:

 • Profilaktyka chorób zakaźnych i przeciwpasożytnicza
 • Zapobieganie infestacji ektopasożytów (kleszcze, pchły, świerzbowce)
 • Interna, dermatologia, chirurgia małych zwierząt (psy, koty) i zwierząt towarzyszących
 • Okulistyka i stomatologia
 • Konsultacje ortopedyczne i kardiologiczne, w tym RTG, USG, EKG
 • Porady pediatryczne i geriatryczne dla zwierząt starszych
 • Zabiegi pielęgnacyjne: kąpiele, strzyżenie, czesanie, obcinanie pazurków
 • Kompleksowe analizy laboratoryjne

Zespół lekarzy weterynarii wciąż podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, co gwarantuje pomoc na wysokim poziomie.

Opinie Klientów

Opinie na temat lecznicy są zróżnicowane. Niektórzy klienci wyrażają duże zadowolenie z opieki, szczególnie w sytuacjach kryzysowych, gdzie ich zwierzęta otrzymały skuteczną pomoc. Jednakże istnieją również opinie krytyczne, dotyczące zarówno poziomu usług, jak i podejścia personelu do zwierząt i ich właścicieli.

Lecznica Weterynaryjna Centrum Graniczna stanowi istotny punkt na mapie opieki weterynaryjnej w Warszawie. Oferuje kompleksowe usługi dla różnorodnych potrzeb zwierząt, jednak jak w każdej placówce, opinie klientów są mieszane i zależą od indywidualnych doświadczeń.


Artykuł ten, oparty na dostępnych informacjach, ma na celu dostarczenie czytelnikom bloga kompleksowego przeglądu usług oferowanych przez Lecznica Weterynaryjna Centrum Graniczna. Zachęcamy do osobistego zweryfikowania oferty lecznicy, aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę dla swoich zwierzęcych towarzyszy

8 KOMENTARZE

 1. Krytyczne: Jakość, Wartość Usługa nieproporcjonalna do ceny. Pies po ramie łapy dostał opatrunek z rywanolem.Koszt wizyty 160 zł. Po kilku dniach pies nadal lizał zranioną łapę, więc idziemy do swojego lekarza na Grzybowskiej, gdzie dostaje antybiotyk dożylnie, 6 tan.antybiotyku + osłona, rywanol do aplikacji w domu oraz skarpetkę na rzepy by chronić łapkę.Koszt całościowy wizyty 160 zł!!!!! Zdecydowanie NIE POLECAM gabinetu przy Granicznej!

 2. Krytyczne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Pani doktor to typowa starej daty weterynarz która ma klasycznie wywalone. Nie skupia się na diagnozie, wysługuje się praktykantkami, nie umie obsługiwać własnego komputera. Kot dzięki niej zamiast infekcji wirusowej ma bakteryjną. Za leki liczy słono. Dzięki za nic

 3. Chciałam odebrać karmę stacjonarnie w punkcie, lokal był zamknięty pomimo że byłam na miejscu w godzinach otwarcia. Próbowałam wielokrotnie się dodzwonić nikt nie odbierał. Pełna ignorancja, nie polecam

 4. Zapytałam się pani jaka jest dobra karma dla kota, pani odpowiedziała :,,Że obojętne, ja daje karmę suchą mam dwa koty i niech jedzą to co jest.” Zdziwiłam się. Dodatku normalny weterynarz nie powiedział by żeby dawać dużo suchej karmy, która niszczy nerki. Byłam na kastracji. Doktor był miły oraz doradził, ale ta pani,, lekarka” jest strasznie nie ogarnięta. Nie zabardzo wam polecam tam iść.

 5. Wspaniała opieka…pojawilam sie z kotem który przez innych weterynarzy byl skazany na uspanie…silny krwiomocz,niewydolnosc nerek i do tego cukrzyca….p.Weterynarz uratowala go za nie miliony monet….szacunek dla takiej Pani jak i kliniki…polecam….

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.