Przychodnia Weterynaryjna Melwet

0
279
4.7/5 - (26 votes)

Przychodnia weterynaryjna Melwet znajduje się w Krakowie, na Bielanach, przy ulicy Zakręt 3/1. Założona w 2014 roku, Melwet zyskała reputację miejsca, które z ogromną troską i profesjonalizmem podchodzi do leczenia zwierząt, oferując kompleksowe usługi z zakresu medycyny weterynaryjnej. Przychodnia skupia się na zapewnieniu wyjątkowej opieki zarówno kotom, jak i psom, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego pacjenta.

Oferta Usług

Melwet oferuje szeroki zakres usług, w tym:

  • Leczenie – obejmuje terapię chorób układu oddechowego, pokarmowego, zakaźnych i pasożytniczych, układu moczowego, rozrodczego, nerwowego, endokrynologiczne, schorzenia stawów, mięśni, kości, a także choroby skóry.
  • Profilaktyka – szczepienia zasadnicze i dodatkowe, zwalczanie pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Diagnostyka – badania krwi, moczu, kału, ultrasonograficzne (USG), elektrokardiograficzne (EKG), cytologia skóry i guzów, videootoscopia, RTG cyfrowy, badania bakteriologiczne i mykologiczne.
  • Chirurgia – pełen zakres chirurgii miękkiej, w tym operacje jamy brzusznej, skóry, okolicy głowy, jamy ustnej, oraz chirurgię onkologiczną.

Dodatkowo, przychodnia specjalizuje się w kocich poradach behawioralnych, oferując pomoc w przypadkach problemów z zachowaniem u kotów.

Specjaliści

Zespół Melwet tworzą doświadczeni weterynarze i technicy weterynarii, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Należą do nich m.in.:

  • Adela Rzeżuchowska, lekarz weterynarii, specjalizująca się w badaniach obrazowych USG i RTG, z wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem w pracy.
  • Sylwia Kurdziel, technik weterynarii, związana ze zwierzętami od najmłodszych lat, profesjonalnie zajmująca się opieką nad końmi.

Hotel dla Zwierząt

Przychodnia oferuje również usługę hotelu dla kotów i małych zwierząt „Kocie Sprawki”, gdzie można pozostawić swojego pupila pod profesjonalną opieką podczas nieobecności.

Dostępność i Kontakt

Przychodnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. W niedziele i święta przychodnia jest zamknięta. Do dyspozycji klientów są również wizyty domowe oraz dyżur telefoniczny.

Melwet stawia na dostępność i wygodę, oferując kontakt telefoniczny (884 865 978) oraz możliwość konsultacji przez e-mail. Przychodnia znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji w Krakowie, zapewniając dogodny dojazd komunikacją miejską.

Przychodnia weterynaryjna Melwet w Krakowie wyróżnia się kompleksowym podejściem do leczenia zwierząt, wysoką jakością świadczonych usług, a także indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Jest to miejsce, gdzie zwierzęta i ich właściciele mogą liczyć na profesjonalną opiekę, wspartą doświadczeniem i empatią zespołu Melwet.