Całodobowa Klinika Weterynaryjna VETKA

Ocena społeczna

Na podstawie 192 opinii:

3.8

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 118 )
( 10 )
( 11 )
( 6 )
( 47 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 192
Sortowanie:

Dominika Łentka avatar
Dominika Łentka

Dobrzy lekarze - konkretni, mili, znający się na rzeczy. Przystępne ceny jak na klinike całodobową. W ciągu tygodnia, wieczorami bywają spore kolejki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Pema Dechen avatar
Pema Dechen

Fachowa, miła obsługa a ceny normalne - bardzo dziękujemy!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Wiesław Gieros avatar
Wiesław Gieros

Wszystko OK.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jacek Woźniakowski avatar
Jacek Woźniakowski

Dobra i kompetentna klinika czynna całą dobę.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Slawek O avatar
Slawek O

Młody zespół.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ana Ana avatar
Ana Ana

Operacja ratująca życie psa przeprowadzona prawidłowo, choć nie zwrócono uwagi na wrośnięty szew (pies po pseudo), o którego usunięcie prosiłam. Ale wizyty kontrolne pooperacyjne pozostawiały wiele do życzenia - za każdym razem inny lekarz dyżurujący, a informacje w karcie zdawkowe i kolejne losowe antybiotyki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

tomasz prasek avatar
tomasz prasek

Dobrze zgrana brygada fachowców

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mateos 9824 avatar
Mateos 9824

Super Obsługa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka P. avatar
Agnieszka P.

Polecam tam TYLKO dr Piotra Konarskiego, posiada wspaniały stosunek do zwierząt, rozważnie dobiera formę leczenia, zawsze okazuje duże zainteresowanie pacjentem, w razie potrzeby można skontaktować się z nim telefonicznie. Natomiast szczególnie trzeba unikać pracujących tam Pań wet.

Źródło opinii: goldenline.pl

Marzena avatar
Marzena

Zgadzam się z każdą obrazą tych "lekarzy" z VETKA na ul. Modlińskiej 65 w Warszawie. Boże jak ja żałuje, że z moją Cosieńką tam pojechałam. Zmarła 30 września a ja jeszcze teraz nie mogę przestać płakac myśląc o niej. Moje zdanie jest takie, są nieukami albo złodziejami. Jedno czy drugie, omijacie proszę to miejsce z daleka ze swoimi chorymi zwierzątkami.

ZAUFAŁAM IM... PRZEZ 3 TYG. CODZIENNIE SZPRYCOWALI MOJĄ 1,5kg Cosieńke DOŻYLNIE ANTYBIOTYKAMI, WSZYSTKIE BADANIA JAKIE MOGŁAM U NICH ZROBIĆ, ZROBIŁAM MOJEJ MALEŃKIEJ. NIE WIEDZIELI NA CO CHORUJE, TAK PO PROSTU WSTRZYKIWALI JEJ ANTYBIOTYKI. MÓWIŁAM CO OBSERWUJE, A ONI ŻEBY JESZCZE KOLEJNE PIENIĘDZE WYCIĄGNĄĆ KAZLI MI ZOSTAWIĆ JĄ NA OBSERWACJI W ICH "HOTELU".

NIE MAM SŁÓW ILE MOJA MALEŃKA SIĘ WYCIERPIAŁA... TYLE KŁUCIA, STRESUJĄCYCH BADAŃ.... A ... NIE SPOJRZELI DO USZÓW, PRZEZ CAŁY OKRES ICH "LECZENIA", ZAPALENIE USZU JAKIE MIAŁA MOJA MALEŃKA SIĘ POGŁĘBIŁO DO UCHA ŚRODKOWEGO, DOPROWADZIŁO TO DO UAKTYWNIENIA SIĘ WODOGŁOWIA. CI ... NIE MIELI OCZYWIŚCIE O TYM POJĘCIA, LATALI Z JAKIMIŚ KSIĄZKAMI I NA OSTATNIEJ WIZYCIE POWIEDZIELI MI, ŻE TO ALBO MARTWICZE ZAPALENIE MÓZGU, ZAPALENIE MÓZGU LUB GUZ MÓZGU WYSTĘPUJĄCY TYLKO U YORKÓW. MAM CAŁĄ HISTORIE ICH "LECZENIA". TYLU LEKARZY I WSZYSCY BEZ WIEDZY, BEZ POMYŚLUNKU, NIE MAM SŁÓW.

JEDYNE, CO DOBRE, KIEDY JUŻ NAFASZEROWALI JĄ WSZYSTKIM, CZYM MOGLI, PODALI MI KONTAKT DO PRAWDZIWEGO LEKARZA, DOKTORA LENARCIKA, BO SAMI NIE WIEDZIELI JUZ, CO ZROBIĆ.

PROSZE WSZYSTKICH, KTÓRZY MAJĄ CHOREGO PRZYJACIELA O OD RAZU UDANIE SIĘ DO TEGO LEKARZA, BO JEŚLI ON NIE URATUJE PAŃSTWA ZWIERZACZKA, NIKT GO NIE URATUJE. MOJA COSIEŃKA BYŁA JUŻ ZBYT ZMĘCZONA I PO KTÓREJŚ DAWCE LEKU ZACZĘŁA WYMIOTOWAĆ LEKAMI. NARZĄDY PRZESTAŁY MOJEJ MALEŃKIEJ PRACOWAĆ. PO CZTERECH MIESIĄCACH WALKI ZMARŁA.

PIERWSZY RAZ PISZĘ COŚ NA FORUM, W OPINIACH, ALE MYŚLĘ, ŻE POWINNAM, BY POMÓC INNYM I PRZESTRZEC PRZEZ "SPECJALISTAMI" Z VETKI. ZOSTAWIAM PAŃSTWU NR.TEL. DO PRAWDZIWEGO LEKARZA Z POWOŁANIEM I WIEDZĄ, DR. MACIEJA LENARCIKA 601 331 882.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Igor Niewiadomski avatar
Igor Niewiadomski

Bardzo solidna klinika. Jest czysto, miła i profesjonalna obsługa, która odpowie nawet na najtrudniejsze pytanie. Kastrowalem tutaj kota, który został bardzo profesjonalnie przyjęty. Bardzo szybko doszedł do siebie po zabiegu. Weterynarze są jak najbardziej delikatni dla zwierząt. Klinika godna zaufania.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Just Vayne avatar
Just Vayne

1/5 * i nie trzeba uzasadniać wystarczy zobaczyć jak nabijają klienta w butelkę. Minimalna wiedza na temat rasowych psów. Działanie metodą prób i błędów (antybiotyk to podstawa)... Nie będę się rozpisywac... z kolejnym zwierzęciem rezygnuje...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kamil Kowalczyk avatar
Kamil Kowalczyk

Głównie nastawieni na kasę, zwierzaki i właściciele są na drugim miejscu. Pytajcie zawsze o koszty bo mu byliśmy niemile zaskoczeni kiedy cena na dobę podana na początku wzrosła dwukrotnie. Cena nocna doliczana do zakupów to jakiś żart, 50 zł za sama obsługę zamówienia. Czytajcie regulamin bo zasyrzegaja sobie odmówienia odwiedzim zwierzaka bez podania przyczyny do tego za szkody wyrządzone w trakcie pobytu odpowiada właściciel. Do tego bardzo nieprzyjemna pani, która zachowuje się jak by była właścicielem i wszystkim zarządzała a jest zwykłym peacownikiem. Kto był ten wie kogo ma na myśli. Leczyliśmy tam psa po operacji niestety po 3 sobie pomimo dobrych rokowań nagle zmarł o czym klinika poinformowała nas dopiero 3 godziny po zdarzeniu. Na wypisie nawet słowem nie wspomnieli o tym że pies w trakcie pobytu w szpitalu zdechł, dopiero poproszeni o taki wypis dostaliśmy bardzo ogólną informację bez szczegółów czy była podjęta pomoc jakie leki były podawane przed itp. Nie polecam, jedynia gwiazdka lekarza który potrafił Nam wytłumaczyć co się zdarzylo, szkoda że zabrakło potem tego na wypisie, oraz dla Pań które zajmują się zwierzakami w ciągu dnia (bo w nocy jest tylko 1 osoba do opieki i obsługi pacjętów) które bardzie się troszczyły o zworzaki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

karolina samborska avatar
karolina samborska

Serdecznie polecam ! Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przyjechaliśmy z pieskiem po wypadku samochodowym, wszystkie badania na wykluczenie urazów wewnętrznych zostały od razu przeprowadzone i wszystko zostało wykonane wg mnie jak należy. Piesek musial zostać dwie doby w celu dalszego leczenia, dziś czuje się dobrze. Opiekowaly się nim Pani Paulina i Pani Iwona, super podejście do pieska, na prawdę Polecam ! :) w innym miejscu zamknęli nam drzwi i powiedzieli ze nie zajmą się pieskiem, który bardzo potrzebował pomocy, tutaj super miłe zaskoczenie !

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomasz avatar
Tomasz

Recepcja na5+ Lekarzy nie oceniam, bo byłem tu z psem na USG cena 120 zł. Lecz zabieram jedną gwiazdkę, gdyż lekarz przeprowadzając badanie nie był zbytnio miły .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Arkadiusz Handke avatar
Arkadiusz Handke

Wczoraj ok 21 przywiozłem tu psa po potrąceniu. W zasadzie przejechał po nim samochód. W 10 minut po wypadku był już u naszego vet-a, miał podstawowe badania, kroplówkę i diagnozę: jak najszybciej usg i rtg. Niedziela, nic Pan nie zrobisz!!!, dzwonię do Vetki: proszę przywieźć psa na noc do klatki a jutro badania!!! Co proszę ???? W takim razie zostaję na noc z nim, proszę przygotować krzesło!!! Absolutnie nie, słyszę, więc grzecznie mówię proszę pani zaraz u was będę i będziemy rozmawiać. Wpadam na parking z piskiem opon i do kliniki z Chico (teraz już John Rambo;)) na rękach, usg już gotowe, po chwili rtg, ekg i reszta badań. Cała wizyta trwała nie więcej niż 45minut . Pieseł mocno obity, brak wewnętrznych urazów i złamań, płuca potluczone ale jest zgoda na psiaka do domu ale z obserwacją(krzesła nie mieli???;)), jutro kontrolna wizyta. 340zł za spokój i szybką diagnozę? Drogo? Nie sądzę. Reakcja żony na widok mnie z psem na rękach w domu? Bezcenna . POLECAM!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kasia Budzińska avatar
Kasia Budzińska

Zbyszek we wtorek został sparaliżowany . Natychmiast pojechaliśmy do weterynarza ( Vetka na ul. Modlińskiej w Warszawie ) Podawali dożylnie sterydy 3 razy , widziałam po nich ze nie maja pojęcia co robią . Zaczęłam dzwonić wszędzie gdzie się dało , w końcu dodzwoniłam się do MOKREGO NOSKA .Pani doktor Marzena Stanisławska to weterynarz z prawdziwego zdarzenia . Bardzo się przejęła losem mojego dziecka i zadzwoniła do neurologa który poza godzinami pracy o 23 wykonał badanie rezonansem , stwierdził ze jest ucisk na rdzeń i odrazu zaplanował operacje na drugi dzień w klinice na Bemowie . Dziś w nocy dowiedziałam się ze Zbyszek się obudził a operacja przebiegła pomyślnie . Żeby tylko zaczął chodzić ........

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Zuzanna Samborska avatar
Zuzanna Samborska

Profesjonaliści w każdym calu. Pomagają każdemu zwierzakowi w potrzebie jak tylko potrafią najlepiej. Tak trzymajcie bo robicie świetna robotę!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marcin Nowak avatar
Marcin Nowak

Stanowczo odradzam. Jedyny plus to że jest otwarte całodobowo ale lepiej znaleźć inną lecznicę całodobową. Lekarka nie robiąc badań od razu podaje termin kiedy może zrobić operację. Ceny z kosmosu. Za każdym razem psa ogląda inny lekarz i zawsze zaleca antybiotyk i kolejną wizytę rzekomo ostatnią ale później inny twierdzi że jeszcze warto kolejną. Lekarze wymyślają od razu problemy których tak naprawdę nie ma. Niemiła obsługa i trzeba się samemu o wszystko dopatrywać żeby łaskawie coś uslyszeć

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Karolina Wysokińska avatar
Karolina Wysokińska

Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Lekarze mają tam serce dla zwierząt, dokładnie opisują co ze stworzeniem się dzieje i jak możemy zaradzić. Posiadają usg. Spory parking przed budynkiem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marta Pecio avatar
Marta Pecio

Pani "weterynarka" nie ma ŻADNEGO podejścia do zwierząt. Po uzyskaniu informacji drogą telefoniczną że owszem zajmują się swinkami morskimi w gabinecie po "badaniu" usłyszałam ja tam nie wiem co jej jest... no koszmar. Jest bardzo nieuprzejma i szczerze NIE POLECAM

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Monika Jaworska avatar
Monika Jaworska

Miałam do leczenia pilnego kota. Po rozmowie telefonicznej lecznica, poinformowała mnie, że przyjmie go do szpitala (wiedziała, że to kot zakaźny). Pojechałam z kotem na miejsce i zostałam przyjęta. Został zbadany i dostał kroplówkę, po czym dowiedziałam się, że na szpital jednak go nie przyjmą ponieważ nie mają oddzielonej sali zakaźnej i muszę szukać innej kliniki (kot był umierający). Oczywiście musiałam zapłacić za wizytę. Jeżeli od razu zostałabym poinformowana, że kot nie zostanie przyjęty szukałabym innego miejsca i nie narażała zwierzaka na niepotrzebny stres i bezsensowne koszty. Klinika wystawiła mi także fakturę, z błędnym adresem fundacji, na którą kot był leczony oraz nie poczuła się do odpowiedzialności poprawienia tego błędu w stosownym czasie. Nie polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Frayy avatar
Frayy

Fachowa opieka. Ceny nie sa az tak wysokie. Otwarte 24/7 polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Paweł S. avatar
Paweł S.

Pieseł był przeziębiony.. szybko doszedł do siebie dzięki udzielonej na miejscu pomocy. :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Malgorzata Krynska avatar
Malgorzata Krynska

Profesjonalna klinika weterynaryjna.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Julia Trusz avatar
Julia Trusz

mieliśmy obawy co do wydolności serduszka naszego maleństwa. na szczęście wszystko dobrze, personel swoim miłym a jednocześnie profesjonalnym podejściem sprawił, że zaoszczędziliśmy sobie zbędnych nerwów. Polecamy !

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Grzegorz Michalski avatar
Grzegorz Michalski

Od kilku lat korzystam z usług kliniki Vetka. Gorąco polecam. Ceny niezbyt wygórowane, obsługa bardzo miła. Szczególnie polecam Panią Królak. Ma super podejście do zwierzaków. Nasza suczka Lola (amstaf) bardzo lubi Panią Weterynarz.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Natalia P. avatar
Natalia P.

Pięć gwiazdek dla Pana doktora, który pełnił dyżur 11 marca po 20.00 za fachowość, wsparcie i przyjęcie w pierwszej kolejności w tak bolesnym dla nas momencie jak pożegnanie naszego ukochanego chomiczka Stefanka

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Gosia Stalmach avatar
Gosia Stalmach

Profesjonalne podejście do zwierząt i fachowa pomoc, przemiła obsługa. Polecam z czystym sumieniem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Joe Doe avatar
Joe Doe

Działa, jest jakiś weterynarz i niewiele więcej, 50 PLN za otwarcie drzwi w godzinach nocnych /przegięcie / zabiegi możliwe tylko drobne i nic więcej

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Arkadiusz Sałęga avatar
Arkadiusz Sałęga

Trochę droższe wizyty niż w innych klinikach, ale zapewne wynika to z tego, że jest otwarta całodobowo. A to jest na duży plus. Weterynarz uprzejmy, miły a co najważniejsze szybko pomógł rozwiązać problem u psa. Szybko, sprawnie. Polecam, szczególnie dla osób, które muszą nagle skorzystać z pomocy weterynaryjnej w nietypowych godzinach.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

dzida capri avatar
dzida capri

To dobra klinika , nieraz pomagali mojemu czworonożnemu przyjacielowi.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Edyta Kozak avatar
Edyta Kozak

Miło i czysto ale dziwnie się czułam kiedy p.doktor do mojego kota mówiła myszko...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Małgorzata Kolińska avatar
Małgorzata Kolińska

Jestem bardzo rozczarowana. Moj kot leczony był w klinice od 3 lat.. jednak wszystko odbywało się na zasadzie przypuszczeń lub drobnych badań a ja wydawałam górę pieniędzy. Czarę goryczy przelało ostatnich 5 miesięcy kiedy moj kot zaczął być leczony na nerki i jelita, przez pierwsze dwa tyg byłam codziennie potem co 2 dni, ostatnie 3 miesiące co tydzień. Do tego musiałam zastosować specjalistyczna karmę...oczywiście wszystko to kosztowało „miliony”. Moja cierpliwość skończyła się kuedy po 5 miesiącach usłyszałam, ze kot powinien przejść specjalistyczne badania bo te co Miał to mało i takie leczenie nie ma sensu ( ma tylko do 3tyg). Wow to po cholerę ja wydałam 3,5tys i teraz czeka mnie następna masa wydatków, a wszystko tylko dlatego,ze wybuchłam w gabinecie i zbuntowałam się przeciwko temu procederowi. Tak bym jeździła w nieskończoność i wydawała pieniądze ... bo chyba o to w tym chodziło

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dagmara Lasocka avatar
Dagmara Lasocka

dwa poważne zabiegi chirurgiczne i dwie poważne choroby zawsze pełen profesjonalizm i zdrowe zwierzątka dziękujemy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Gó avatar
Anna Gó

Super sprawą jest to, że na miejscu można wykonać niemal pełną diagnostykę. Dodatkowo klinika jest czynna 24h/dobę. Poważną wadą jest jednak to, że tym samym pacjentem, w czasie tej samej choroby, niemal za każdym razem zajmuje się inny lekarz. Czasami również lekarze szukają najtrudniejszego rozwiązania, zamiast szukać tych najprostszych. Ogólnie rzecz ujmując: ratunek szybki, ale brakuje pełnego zaufania.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Kozakiewicz avatar
Piotr Kozakiewicz

Zawsze pomoga

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Gastro Maniak avatar
Gastro Maniak

Kiedyś mialem o nich jak najlepsze zdanie niestety jakis czas temu NA MOJE NIESZCZĘŚCIE spadł przy mnie kot z 7 pietra z okna. Zawiozłem biedaka i jego wlascicielke do kliniki. Niestety mloda dziewczyna ktorej nie nazwe weterynarzem bo na to nie zasługuje położyła kota na stole do rentgena i kazała trzymać go za łapy żeby się nie wyrywał !! Przypominam ze Pani wiedziala ze spadl z 7 pietra!! Nie jestem weterynarzem ale i bez tego stwierdzilem że NIE MOŻNA robić rentgena BEZ ZNIECZULENIA, BEZ UŚPIENIA!! Dopiero po zwróceniu uwagi i przeraźliwych jękach biednego kociaka owa dziewczyna zdecydowała sie podac środek usypiajacy. Po pewnym czasie dowiedziałem się od właścicielki zwierzaka ze kot mial o dziwo tylko zlamane 2 przednie łapy !! Niestety weterynarze z tej kliniki doradzili starszej Pani żeby zwierzaka uśpiła bo jest stara i bedzie jej ciężko zmieniać mu ew opatrunki lub przeprowadzic rekonwalescencje. Myślę ze kot mial niewiarygodne szczescie ze skonczylo sie na zlamaniu tylko dwoch lap ale mial tez nieprawdopodobmego nie farta ze trafil na tych ludzi... Gdybym wiedzial wczesniej sam zabrał bym go do siebie na okres powypadkowy. Zachowanie weterynarzy zostawiam do oceny każdemu indywidualnie ale moim zdaniem powinni bardziej walczyć o zycie kota i namawiac właścicielkę do walki o jego zdrowie....

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Paweł Nowicki avatar
Paweł Nowicki

SMS z przypomnieniem o wizycie. Możliwość przełożenia terminu wizyty u psiego specjalisty. Na miejscu szybko i fachowo. Pies chyba też zadowolony z wizyty ;-)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marta Sągajło avatar
Marta Sągajło

Lecze tu swoje koty. Fachowa i miła obsługa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Justyn Depo avatar
Justyn Depo

Polecam bezwzględnie. Świetny zespół, który opiekował i opiekuje się nadal moim "stadem". Wszyscy lekarze fachowcy, wysokiej klasy. Mili i serdeczni dla pacjentów i ich zatroskanych właścicieli. I nie zapominajmy o Paniach w recepcji

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Kaczmarek avatar
Piotr Kaczmarek

SUPER klinika dzięki lekarzom, którzy w niej pracują, a także dzięki personelowi. Jeżeli zależy Ci na Twoim podopiecznym śmiało możesz go powierzyć lekarzom z tej kliniki. Na pewno się nie zawiedziesz!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Artur K avatar
Artur K

Profesjonalne podejście do klienta,aż miło porozmawiać z lekarzami na temat naszego zwierzaka,odpowiedzą na każde pytanie,widać że są powołani do tego zawodu i przychodzą z pasja a nie z przymusu.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

IAROSLAVA BRUKHTII avatar
IAROSLAVA BRUKHTII

Хорошие специалисты и главное весь комплекс услуг от интерниста до Хирургии. Bardzo dziękuje dermatologowi naprawdę świetny specjalista !!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Monika Dąbrowska avatar
Monika Dąbrowska

Szybka i fachowa obsługa.Rrtg na miejscu co było dla nas ułatwieniem bo nie musieliśmy dalej szukać

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Katarzyna Wysocka avatar
Katarzyna Wysocka

Od wielu lat korzystam z usług kliniki polecam wszystkim profesjonalna opieka 24h .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

AnFauBe avatar
AnFauBe

Dobrzy specjaliści, serdeczna obsługa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Monika Skoczek avatar
Monika Skoczek

Wspaniali lekarze , walczący do końca ,dziękujemy wszystkim za serce szkoda że za późno do was trafiliśmy.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Jankowski avatar
Piotr Jankowski

Bardzo dobre miejsce do leczenia i szczepień zwierzaków. Bardzo miła i fachowa obsługa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anka Wojciechowska avatar
Anka Wojciechowska

Profesjonalnie, szybko i miło. Doktorzy mają super podejście do zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Oliwia Stasiuk avatar
Oliwia Stasiuk

Dzis kolejny raz vetka udowodnila ze jest godna zaufania :) Joker dziekuje z calego serca za uratowanie jego tyleczka ! Zmeczony ale stabilny a to najważniejsze

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Paweł Sołtysiak avatar
Paweł Sołtysiak

Jesteśmy już 13 lat klientem tej kliniki (2 koty) jest OK

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

eliza dziekan-kamińska avatar
eliza dziekan-kamińska

Dr Konarski jest świetny, to wysoki, szczupły i ogolony na łyso mężczyzna

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

theelo1 xd avatar
theelo1 xd

Najlepsza na Tarchominie opieka weterynaryjna i profesjonalizm oraz fantastyczne podejście do pacjentów . Oblegane szczególnie w wekendy-długi czas oczekiwania w poczekalni co też świadczy na plus.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Sebastian Lipiński avatar
Sebastian Lipiński

Jedyne do czego można się przyczepić to kolejki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Przemysław Słomiański avatar
Przemysław Słomiański

Szybko, sprawnie i miło.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kacha Kom avatar
Kacha Kom

Zaufanie weterynarze nie boję się im powierzyć psa czy kota

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Szopa avatar
Piotr Szopa

Ok

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Karolina Rostkowska avatar
Karolina Rostkowska

Mam jak najbardziej pozytywne doświadczenie z tą kliniką, była to jednorazowa pomoc, do której jechaliśmy 120km, ponieważ bliżej nie było całodobowej kliniki, pies, prawdopodobnie po użądleniu przez osę otrzymał pierwszą pomoc w małym gabinecie weterynaryjnym, ale dalej nie mógł zaczerpnąć powietrza i tracił oddech, w klinice po szybkim badaniu rtg otrzymał dożylnie dużą dawkę sterydu,podłączono kroplówkę, upuszczono gazy z żołądka, został zainkubowany na noc, stan oceniono na ciężki, piesek przeżył noc, rano powtórne rtg i można było go odebrać, radość ogromna, więc jestem wdzięczna za szybką pomoc, odejmuję gwiazdkę za niezbyt fachową poradę (kiedy był już odbierany) dotyczącą diety psa, a tak polecam!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

pietruch137 avatar
pietruch137

Ostatnio przyszedłem ze swoim psem bo zaczęło się z nią dziać coś niedobrego, chodziła z jednego końca domu na drugi i nie kładła się nawet na chwile, miała niespokojne oczy, nie spała. Podczas wizyty powiedziano mi, że psa prawdopodobnie boli kręgosłup. Zalecono zrobić też badania krwi i odrobaczyć psa. Za całą wizytę zapłaciłem 275zł. Po powrocie do domu okazało się, że środki przeciwbólowe nie działają, a stan psa pogarszał się z godziny na godzinę. zdecydowałem się pojechać do innej przychodni gdzie od razu zdiagnozowano udar. Psa ledwo udało się uratować i czeka ją teraz bardzo długi powrót do zdrowia. Za 3-dniowy pobyt całodobowy w klinice, badania krwi(takie same jak w VETCE), leki, kroplówki, fachową opiekę i przede wszystkim uratowanie życia pieskowi zapłaciłem 320zł. Niestety ale odradzam wizyty w przychodni VETKA, ceny są z kosmosu, a jeżeli lekarz weterynarii z dyplomem myli udar z bólem kręgosłupa, to znaczy, że nie zna się również na swojej pracy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Wódarczyk avatar
Agnieszka Wódarczyk

Najlepsza klinika weterynaryjna w Warszawie. Miły personel. Czynne 24h ! za co wielki plus! Lekarze kompetentni. Do każdego przypadku z jakim bym nie przyjechała podchodzą z największą skrupulatnością i profesjonalizmem. To się ceni!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ul Ka avatar
Ul Ka

Lekarzy nie oceniam nie znam na tyle, ale ogromny plus za dobrze zaopatrzony sklepik przy recepcji oraz pomocną obsługę! Nie wiem jak nazywa się Pani, która mnie obsługiwała (krótko strzyżona, blondwłosa), ale wykazała się wielką wiedzą i zaangażowaniem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marcin Sabaj avatar
Marcin Sabaj

Mimo wielu niepochlebnych opinii w sieci ja wystawiam 5. Uratowali kiedyś życie mojemu psu, szybko diagnozując babesziozę, a ostatnio wyleczyli mojego kota. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

AgaKa avatar
AgaKa

VETKA to nasz koci lekarz. Dzisiaj kolejna wizyta i kolejna otrzymana pomoc. I tak już 10 lat. Mimo, iż teraz dojeżdżamy z daleka to nie zmienimy veta za nic w świecie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Andrzej Naporowski avatar
Andrzej Naporowski

Gorąco polecam. Fachowa obsługa naszych milusińskich zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mateusz Sykuła avatar
Mateusz Sykuła

Polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Gryszkut avatar
Agnieszka Gryszkut

Troslliwa opieka i wielkie staranie o zdrowie i życie zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Katarzyna K avatar
Katarzyna K

Kompetentni lekarze

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Arkadiusz Gawlik avatar
Arkadiusz Gawlik

Bardzo kompetentni, uprzejmi fachowcy. Szeroki zakres usług.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Domański avatar
Piotr Domański

Lekarze nie znają się na przepisach przez Panią właściciel jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu za granicę i zostałem narażony na koszty, których mi lecznica nie zwróci w zamian lecznica zaproponowała mi przetrzymać tydzień psa w klatce abym mógł pojechać. Bardzo się zawiodłem myślałem że trafiłem do specjalistów a zostałem potraktowany jak wszędzie masz pan i się odczep a jak coś to pana problem i pana pies. Naprawdę szczerze nie polecam chyba że ktoś chce mieć problem, tak jak ja.!!!!!!!!!!!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Zosia Pańczyk avatar
Zosia Pańczyk

Fachowa opieka, polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Sylwia Kowalczyk avatar
Sylwia Kowalczyk

Ogólnie rzecz biorąc często zdarzało się Tak ze podczas wizyt stawiano diagnozę bez jakichkolwiek badań zupełnie na chybił trafił zapisując kolejno drogie antybiotyki licząc ze któryś z nich zadziała, niestety po wizytach u innych lekarzy problem został od razu zdiagnozowany, wyłączony to dość tanim leczeniem bez naciągania na niepotrzebne koszty i męczenia psiaka. A szkoda...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Koczaj avatar
Piotr Koczaj

Miejsce przyjazne zwierzętom.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michal Guzek avatar
Michal Guzek

Rzetelna obsługa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Krzysztof Roman avatar
Krzysztof Roman

Dziękuję za profesjonalną opiekę nad moimi zwierzętami.Korzystamy z usług kliniki od kilku lat i nawet jeśli jakiś problem jest nie do załatwienia w klinice polecają odpowiedniego specjalistę.Dzięki takiemu podejściu lekarzy mój pies chodzi.Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mag B avatar
Mag B

Lecze w tej klinice swoje zwierzeta conajmniej od 8 lat. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z brakiem profesjonalizmu. Zawsze mila sympatyczna i kompleksowa usluga. Polecam to miejsce zwierzakom!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

B A avatar
B A

Nie potrafili poradzić sobie z agresywnym małym psem, przyjechałam do nich, bo nie potrafię sama założyć mu opatrunku na łapę, bo się wyrywa i gryzie. Liczyłam na fachowe podejście, jednak się przeliczyłam. Pomimo że był trzymany przez 2 osoby i miał założony przez nich "kaganiec", to zdołał zdjąć go i ugryźć weterynarza... Zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji, ale chciałabym zobaczyć jak radzą sobie z jakimś pitbullem, dobermanem czy innym agresywnym psem. W dodatku klosz ochronny "dobrany" przez pania weterynarz okazal się być zbyt mały, pies bez problemu liże sobie ranę...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Katatarzyna C. avatar
Katatarzyna C.

Profesionalne podejscie. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

ANIA B avatar
ANIA B

Najlepsza klinika i oczywiscie weterynarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Menos avatar
Menos

Bardzo dobrzy weterynarze znający się na swoim fachu. Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Sylwia Borowska avatar
Sylwia Borowska

Bardzo dobra klinika dla zwierząt

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Monika Wrońska avatar
Monika Wrońska

Bardzo dobry kontakt ze zwierzetami i ich właścicielami :-) czynne 24/7

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Magdalena Krzywosz avatar
Magdalena Krzywosz

Przyjazna dla zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Zespol OXIDE avatar
Zespol OXIDE

Kilku lekarzy z tej kliniki... Młody lekarz, kolejnym razem Pani doktor, próbowali leczyć psa. Pies ciągle się drapal, gryzl, aż do krwi. Z każdej wizyty ma wizytę dostawał drogi antybiotyk i było coraz gorzej. Lekarze odmówili badania krwi naszego psa. Przepisywać kolejne drogie leki i masujące za wizytę... Pies zaczął się tak drapac że na uszach (spaniel) sierść ma do skóry, do ran wydarta. Pojechaliśmy do kliniki innej. Doktor od razu zrobiła badania krwi i pobrala wycinek skóry. Diagnoza swiezb.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Łukasz Żurawiński avatar
Łukasz Żurawiński

Niezastąpiona klinika w awaryjnych sytuacjach

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Moniq avatar
Moniq

Nie wiem czy mogę,ale polecę dwóch lekarzy , do których mam zaufanie- Mikołaj Dymek oraz Iwona Starczewska

Źródło opinii: forum.bulterier.pl

Magdalena Kozioł avatar
Magdalena Kozioł

dr Piotra Konarskiego - jest przemiły i skuteczny, choć spłoszyło mnie jak mi raz powiedział co innego, niż przy poprzednim spotkaniu. Ale jednego kocurka faktycznie wyleczył mi skutecznie i szybko. Zastrzyki robi w sposób niezauważalny :)

Ja z kolei najczęściej chodzę do Macieja Żachowskiego. Żaden inny wet nie tłumaczy tak dokładnie za każdym razem co robi, co się dzieje i jakie będą tego skutki. Polecam.

Źródło opinii: goldenline.pl

Joanna avatar
Joanna

Wszystkim właścicielom gryzoni polecam klinikę na ul. Modlińskiej 65. Całodobowa, nazywa się Vetka, tel. 22 614 58 99. Przyjmuje tam Pan doktor Bielecki, pierwszy i jedyny w Warszawie specjalista wyłącznie od gryzoni. Jest rewelacyjny i ma doskonałe podejście do naszych milusńskich. Bardzo poważnie podchodzi do każdego małego pacjenta. POLECAM.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Deli avatar
Deli

Pracuje tam dr Mikołaj Dymek. Lata temu, kiedy jeszcze pracował w Elwecie, chodziliśmy do niego z Szarką - miał do niej doskonałe podejście i wyleczył z uporczywego świerzbu. Ale to było dawno i nie wiem, jak jest teraz.

Źródło opinii: forum.miau.pl

dream avatar
dream

Ja chciałam dodać, że polecany przez was lekarz Dr, Bielecki pracuje także w klinice weterynaryjnej, czynnej 24 godziny na dobę przy ulicy Modlinskiej - jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich osob z północnej strony stolicy ew z Pragi :) Jest to podobno wyspecjalizowana klinika (pies koleżanki miał tam przetaczaną krew którą przywoziła mu karetka na sygnale) dodam, że lekarz Bielecki jest tam przez 2 dni w tygodniu a wizyta kosztuje 3Ozł :)

Źródło opinii: szynszyle.info

dorstiw avatar
dorstiw

Nie wiem czy problem jest nadal aktualny, ale najlepszy specjalista od gryzoni w tym szynszyla to - dr bab. Wojciech Bielecki, który przyjmuje m.in. w Klinika weterynaryjna Vetka Warszawa, ul. Modlińska 65.

Źródło opinii: forum-szynszyla.pl

niezadowolona avatar
niezadowolona

Klinika owszem w porządku,DR Dymek jest dobrym lekarzem,ale co do dr. Starczewskiej raczej się nie zgodzę z powyższą opinią. Pani ta jest niedouczona. Tyle tylko mogę powiedzieć. Dobra rada omijajcie tę Panią jeśli kochacie swoje zwierzaki.

Źródło opinii: forum.bulterier.pl

gussia avatar
gussia

Witam, bardzo polecam klinike całodobową "VETKA" na ul. Modlińskiej 65. Są tam naprawdę wyspecjalizowani lekarze i mają bardzo dobre podejście do zwierząt.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

drumline77 avatar
drumline77

W trudniejszych sprawach i poważnych chorobach polecam Klinikę Całodobową "Vetka" na ul. Modlińskiej 65 Warszawie. Szybki dojazd, lekarze z powołania i z dużą wiedzą o zwierzakach, no i wyciągnęli mi innego kota ze stanu agonalnego.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Klient1 avatar
Klient1

Nieudolność lekarzy tej kliniki spowodowała smierć mojej suki. Po każdej kroplówce pies słabł ale zupełnie nie interesowało to lekarzy.W końcu zupełnie straciła przytomność a lekarz zamiast ratować sukę zostawił ją na obserwację na 2 godziny Gdy postanowił ją ratować było już za późno. Suczka odeszła. Właścicielka cynicznie udawała skruchę obiecała wyjaśnić sprawę. Skończyło się na obietnicach. Ostrzegam przed tą nie wiem jak ją nazwać... najlepiej pasuje RZEŹNIĄ

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

kubek avatar
kubek

Miałem do czynienia i tez srednio polecam. Po dwoch wizytach zdecydowalem udac sie gdzie indziej. Jakos nie widzialem wiekszego zaangazowania u tych Panstwa.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

zuzazuza avatar
zuzazuza

Jedna, dobra rada - omijajcie szerokim łukiem lecznicę Vetka na Modlińskiej w Warszawie. Niedouczona lekarka, p. Iwona Starczewska, która była nam polecona przez innego weterynarza przez miesiąc czasu nie zrobiła nic sensownego żeby pomóc naszemu psu. Trafiliśmy do niej z naszym psem i stwierdzonym zapaleniem przewodu pokarmowego. Przez miesiąc!! nie zleciła podstawowego badania jakim jest USG. Zaleciła natomiast 10 innych (2 rentgeny, morfologie na 5 stron, badanie na pasożyty) za niewiadomo jaką cenę. Przez miesiąc podawała metronidazol, antybiotyk, który całkowicie wyjałowił brzuszek naszej suni. Skutkiem tego stan psa jeszcze się pogorszył. Po miesiącu sami zdecydowaliśmy się na USG. Po jego wykonaniu u najlepszego radiologa w Warszawie (dr. Marciński) okazało się, że nasz pies ma przewlekłe zapalenie trzustki. Na początku, czyli 1,5 miesiące wcześniej było to ostre zapalanie. Jednak przez to, ze nikt nie pofatygował się żeby zdiagnozować naszego psa prawidłowo, zapalenie przeszło na wszystkie organy wewnętrzne i przewlekłe zapalenie trzustki. Szanse naszego kochanego psa zmalały bardzo drastycznie. Od razu zabraliśmy psa od tej niekompetentnej osoby, żeby nie zrobiła jej więcej krzywdy.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

Duda avatar
Duda

Przez niekompetencję i brak serca do leczenia zwierząt okazany przez panią Katarzynę Sochoń „weterynarza” z kliniki „Vetka” z ul. Modlińskiej 65 w Warszawie, mój pięcioletni pies nie przeżył "pomocy" udzielonej mu w tym zakładzie w formie kroplówki. Przed jej zaaplikowaniem nie przeprowadzono żadnych badań i analiz. Po tym zabiegu skierowano nas do domu. W przeciągu pół godziny jego stan stał się krytyczny. Po ponownej wizycie przyjęto go do "szpitala". Pomimo gwałtownego spadku temperatury ciepły koc przyniesiono dopiero po pół godzinie. Nie powiadomiono mnie nawet o jego odejściu. Nastąpiło to dwadzieścia minut po moim wyjściu ze "szpitala", w którym mogą przebywać tylko zwierzęta. Nikt się zresztą później nie bawił, w podanie mi przyczyn utraty mojego pieska. Dlatego też radzę omijać szerokim łukiem tę "klinikę", zwłaszcza, że moja opinia jak widać nie jest odosobniona.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

monka avatar
monka

Do klinki Vetka przy ul. Modlińskiej zgłosiłam się z moją świnką morską. Została ona skierowana na zabieg pod narkozą. Niestety zwierzątko nie przeżyło standardowego zabiegu. Nikt z lekarzy nie podpowiedział mi, że operacje u świnek najlepiej robić przy zastosowaniu narkozy wziewnej, czyli u konkurencji. Kliniki nie polecam.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

lenio avatar
lenio

Przez lekkomyślność lekarza, który przeprowadzał sterylizację moje dwa koty z najlepszych przyjaciół stały się wrogami. Po prostu po zabiegu zamiast umieścić je w osobnych klatkach wsadzono je do jednej. Mało się nie pozabijały. Jeden z kotków do teraz ma ślad po sterylizacji - zwisająca skóra, tak fatalnie została zszyta.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

anetamigacz avatar
anetamigacz

NIE POLECAM ,jeżeli kochasz swojego psa i czeka go operacja omijaj tę lecznicę, zarozumiała pani doktor, reszta personelu też wiele do życzenia ale to to nic- nie znają się biorą wszystkie zwierzęta jak leci brak opieki po operacji a potem to umywają ręce bo pies miał słabe serce taka ich odpowiedż poprosty na niektórych rasach trzeba się znać- zuzazuza dobrze to opisała w pełni się zgadzam -wystrzegać się

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

martazw avatar
martazw

Vetka i "chirurg" Andrzej BEREZNOWSKI- bez dokonania biopsji, bez żadnego wahania i przemyśleń, wyciął mojemu psu guz, nie zachowująć materiału do badań histopatologicznych i nie robiąc żadnego marginesu do tkanki zdrowej, co jest podstawowym błędem i powoduje szybkie przerzuty. Po miesiącu, z ironicznym uśmieszkiem, oznajmił, że jest wznowa i "żeby pies się tylko się nie męczył", chociaż przed operacją zapewniał, że bez niej pies umrze. Zostawił nas z otwartą raną, z infekcją, bez leków, bez nadziei i skazał na 3-miesięczne cierpienie, ból i śmierć. Oschły cwaniaczek, beznadziejny człowiek.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

anielitka avatar
anielitka

Miałam kontakt z właścicielem kliniki Katarzyna sochon i radzę omijać ta osobę ! Przyjechałam na dyżur o godz 5 rano bo moja niespełna 3 letnia chihuahua dostała silnych wymiotów o biegunki z krwią .lekarz zbadał temperaturę ,podał kroplowke na 3 min ,jakiś antybiotyk i do domu .kazała nan wrócić za 12 godzin .za 6 godzin moj piesek umarł ! Jestem oburzona niekompetencja i empatia tej osoby która powinna być wzorem dla innych lekarzy w klinice .piesek powinien od razu być zostawiony na obserwacje ,badania powinny być zrobione ,podana prawdziwa kroplowka.nic mi nie odda mojej kruszynki ale serdecznie ostrzegam przed leczeniem u Katarzyny sochon .wstyd dla kliniki !

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

andrzej131313 avatar
andrzej131313

Omijać z daleka.Zanik empatii i rutyniarstwo u p.sochoń ,krysiak i walczuk doprowadziły do śmierci siedmio letniego psa.Zla diagnoza i w konsekwencji złe leczenie.Klinika z nazwy nie mająca nic wspólnego z fachowością

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

1234 avatar
1234

A ja polecam Vetkę z pełną odpowiedzialnością! Zajeli się kotem wyrzuconym na moim osiedlu, któremu szukałam domu. Wykastrowali, zaczipowali i przechowali w szpitalu i to wszystko po po kosztach. To się nazywa serce dla zwierząt wyrzuconych przez "właścicieli" bez serca!

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

Ani Za avatar
Ani Za

Obsluga rejestracji mila i przyjemna. Lekarze roznie - jedni bardziej inni mniej ale.ceny dosc wysokie jak na zakres zabiegów

Źródło opinii: google.com

Kamil Abraham Abrahamowicz avatar
Kamil Abraham Abrahamowicz

Bardzo dobra klinika. Pani Doktor profesjonalna. Ma świetne podejście do zwierzaków.

Źródło opinii: google.com

Piotrek Marek avatar
Piotrek Marek

Najlepsza pod słońcem klinika dla zwierzaków.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Rygalski avatar
Krzysztof Rygalski

Świetni lekarze, nie naciagaja I trafnie diagnozuja!

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Czerwińska avatar
Katarzyna Czerwińska

Fachowa pomoc.

Źródło opinii: google.com

Oksana Ryshtun avatar
Oksana Ryshtun

Szybko i dobrze

Źródło opinii: google.com

Adriano 1916 avatar
Adriano 1916

Miła i profesjonalna opieka

Źródło opinii: google.com

Robert Kurek avatar
Robert Kurek

Pomogli mojemu pieskowi to fakt lecz dali 3 zastrzyki wiec któryś zadziałał . Widać ze trochę wszystko naciągane liczy się kasa kasa brak cennika brak informacji o kosztach na koniec rachunek i płać . Na paragonie tylko ogólne info usługa weterynaryjna brak wyszczególnienia co i za ile Niestety w razie sytuacji awaryjnej trzeba do nich jechać ale na codzień raczej bym ich nie polecił

Odpowiedź weterynarza (2019-01-21 10:22)
Dziękujemy za opinię. W naszej klinice można pobrać szczegółową historię rachunku. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Pozdrawiamy. Zespół Kliniki Vetka

Źródło opinii: google.com

Barbara Kalinowska avatar
Barbara Kalinowska

Zawsze otwarci, zawsze pomocni, zawsze przyjaźni! Korzystamy (ja i mój pupil) w sytuacjach podbramkowych i zawsze otrzymujemy pomoc. Super klinika!

Źródło opinii: google.com

Patryk Chruściński avatar
Patryk Chruściński

Plus że jest całodobowa. Pojechaliśmy z małą kotką, ktora się przybłąkała żeby sprawdzić czy ma czipa. Po mało dokładnym obejrzeniu kociaka dostaliśmy maść na swierzb i wróciliśmy lzejsi o ponad 100zl. Ta sama maść w naszej lecznicy kosztuje 10zl.

Źródło opinii: google.com

Incognito

A jaka to była maść?

Anna K avatar
Anna K

Nocny przypadek, fachowa pomoc, przemiły Pan doktor. Miejmy nadzieję, że króliczek będzie mógł dożyć swoich lat. Bardzo dziękuję za pomoc.

Źródło opinii: google.com

Paweł Pełka avatar
Paweł Pełka

NIE POLECAM TEJ KLINIKI - JEŚLI W OGÓLE MOŻNA NAZWAC „ TEN OBIEKT „ KLINIKA WETERYNARII - CENY TO JEST JAKIŚ KOSMOS !!! - SPRZĘT NIE W PEŁNI DZIAŁAJĄCY* ( płacąc za badanie dostanie się tylko opinie od lekarza lecz nic na papierku - niestety brak zdjęcia USG ) - akurat co raczej robią dobrze to mierzenie temperatury ( tego się chyba źle nie da wykonać ) Koszt usługi: USG bez zdjęcia ( brak papieru ) , zmierzenie temperatury Cena : 175zl Paragon ? Usługa weterynarii. Dodatkowo pani z miła chęcią chciała zostawić psa na operacje lecz wiem na tą chwile ze dobrze ze nie zostawiłem tam psa.

Źródło opinii: google.com

Angel Kot avatar
Angel Kot

Najwspanialsza klinika 24h/7 w Warszawie, dziękujemy całemu personelowi za opiekę nad naszym maleństwem, w szczególności Pani Iwonie i za cierpliwość (torowanie krzesłem przejścia w czasie odwiedzin) :D Ludzie z pasją i miłością podchodzą do pracy, są uprzejmi i wyrozumiali, zrobią wszystko żeby Nasze pupile wyzdrowiały. Tylko oni nie odwrócili się od nas, kiedy to w nocy naszemu szczurkowi, jak się okazało, zapadło się oskrzele. Maluch wyratowany z beznadziejnej sytuacji. Kicia na recepcji także pocieszała. Z całego serca polecam!!!

Źródło opinii: google.com

Bartosz Dębniak avatar
Bartosz Dębniak

Prawdopodobnie najlepsza klinika weterynaryjna w Warszawie. Uratowalosmy tam już kilka naszych zwierzaków gdzie inni nie dawali już szans.

Źródło opinii: google.com

Monika Waś avatar
Monika Waś

Polecam całym sercem! Mimo wszystkich opinii jakie są tu zamieszczone. Znam wszystkich lekarzy, asystentów i Panie z recepcji dzieki mojej wspaniałej suczce Loli która uwielbia tarapaty, trzykrotnie ratowano tu jej życie, ostr zatrucie, babeszjoza oraz nieudana ciąża, druga ciąże poprowadzono wzorowo gdyby nie ekipa Vetki nie miałabym teraz w domu cudownych 5 yorczkow o których zdrowie również dba Vetka! Wszyscy z ekipy mieli okazje poznać Lolkę każdy zajmował się wzorowo! Lekarzem prowadzącym jest Pani Iwona Starczewska i wielkie serce dla niej za nocne odbieranie telefonów, wiedzę, wspaniałe prowadzenie ciąży i opieka nad potomstwem. Mamy troje zeierzat wszystkie pod opieka Vetki. Pani Monika z recepcji przemiła, pomocna i dużo wie odnośnie zwierząt. Polecam, polecam, polecam!

Źródło opinii: google.com

Maciek Sraciek avatar
Maciek Sraciek

Bardzo fachowa opieka weterynaryjna... no i godziny otwarcia... mogło by być troszkę taniej...

Źródło opinii: google.com

Michał Modzelewski avatar
Michał Modzelewski

Bardzo drogo :/. Kolejki straszne. Lekarze różni..

Odpowiedź weterynarza (2019-01-24 09:45)
Panie Michale. Zachęcamy do kontaktu z kliniką w celu wyjaśnienia wysokości rachunku. W naszej Klinice zawsze można pobrać historię rachunku w której wyszczególnione są wszystkie wykonane usługi jak również wszystkie wydane leki. Zachęcamy również wszystkich klientów do zapisów na konkretną godzinę w przypadku tzw krótkich wizyt. Pozdrawiamy. Zespół Vetki

Źródło opinii: google.com

Jerry Neyman avatar
Jerry Neyman

Profesjonalizm usług weterynaryjnych na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie wszystkim tym którzy szukają dobrego lekarza dla swoich pupilów.

Źródło opinii: google.com

Lech Filippowicz avatar
Lech Filippowicz

Pani weterynarz bardzo pomogła naszemu kotkowi. Blisko, całodobowo i dobrze wyposażone miejsce.

Źródło opinii: google.com

M avatar
M

Przyjazne miejsce, fajni uczynni lekarze i pozostali pracownicy.

Źródło opinii: google.com

Tomasz Kamiński avatar
Tomasz Kamiński

Profesjonalni lekarza, a ceny zabiegów przystępne. Czynne 24h.

Źródło opinii: google.com

Piotr Ż. avatar
Piotr Ż.

Pozytywne miejsce. Kot witający w poczekalni umila to miejsce. Dodając sympatyczny personel, w tym Panią z recepcji oraz lekarza weterynarii ocena zasłużona. Zwierzak również czuł się komfortowo. Duży plus za nocne dyżury oraz parking dla klientów. Okolica nie zachwyca możliwościami parkingowymi.

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Gagucka avatar
Katarzyna Gagucka

Kompetentni lekarze z pasją i nieklamana miłością do zwierząt. Niekiedy ciut drogo ale moim zdaniem warto. Polecam!

Źródło opinii: google.com

Monika Tchórznicka avatar
Monika Tchórznicka

Zostałam obsłużona profesjonalnie, kocury zbadane przed szczepionką przypominającą.

Źródło opinii: google.com

Marta Śliwińska avatar
Marta Śliwińska

Najlepiej. Dzięki klinice Vetka moja pieska została wyleczona z bardzo ciężkich powikłań po babeszjozie. To cud że żyje i ma się dobrze. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i empatia ze strony lekarzy i personelu. Szczególne podziękowania dr Starczewskiej. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim właścicielom pupili.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Bajer avatar
Krzysztof Bajer

Polecam konkretnie i na temat nie tanio ale wiadomo że jak pupil chory nie ma co kasy żałować

Źródło opinii: google.com

Jan Polkowicz avatar
Jan Polkowicz

Absolutnie odradzam! Swojego psa od zawsze leczyliśmy w Vetce, więc jak zaczął się dziwnie zachowywać po raz kolejny pojechaliśmy do Vetki. Kilka wizyt u kilku weterynarzy Vetki. Objawy psa (jak się później okazało świadczące o poważnej chorobie) całkowicie zignorowane. WIększość z lekarzy mówiło " taka psa uroda" .... ma już swoje lata. Mimo że wiele parametrów morfologii było przekroczonych nikt nie zalecił dalszej diagnostyki. A my.... niestety Vetce uwierzyliśmy.... Po jakimś czasie okazało się, że pies ma poważną chorobę, która jeśli wtedy byłaby zdiagnozowana psa udałoby się zapewne uratować. Po konsultacjach w innej klinice usłyszeliśmy, że objawy są książkowe i każdy weterynarz tę jednostkę chorobową powinien znać. Lekarze Vetki są bardzo uśmiechnięci, zadowoleni z siebie... co niestety usypia czujność właścicieli. Nie wiem co się stało... kiedyś było lepiej obecnie każdemu odradzam leczenie tam zwierzęcia.... chyba gdzieś w pogodni za pieniądzem zniknęła empatia i wrażliwość. Ja nigdy tam nie wrócę, tylko co z tego, jak mojego psa nie ma, a ponad rok temu jak zaczynaliśmy szukać przyczyny vetka nie stanęła na wysokości zadania..... Wspomnieć należy, że ceny Vetka ma z kosmosu.... absolutnie nierynkowe. Brak transparentności kosztów, na koniec można się niemiło zdziwić. Na paragonie jedynie lakoniczna informacje "usługa weterynaryjna" Zostawiliśmy w vetce ok. 3000 zł.... mimo to pies przez rok nie został dobrze zdiagnozowany. NIE POLECAM NIKOMU.

Odpowiedź weterynarza (2019-01-22 11:55)
Dziękujemy za opinie. Każda, nawet negatywna jest dla nas ważna. Pozwala wyciągnąć wnioski i poprawiać to co wg klientów nie działa prawidłowo. Niemniej trudno nam się odnieść do Pana opini w związku z tym, że nie mamy w naszej bazie klienta o nazwisku Jan Polkowicz. Zachęcamy do kontaktu osobistego. Pozdrawiamy . Zespół Kliniki Vetka.

Źródło opinii: google.com

Incognito

Jaka to była choroba?

Katarzyna Adamczyk avatar
Katarzyna Adamczyk

Specjaliści z WIELKIM ❤

Źródło opinii: google.com

Paweł Bentkowski avatar
Paweł Bentkowski

Czysto, sympatycznie, bez zbędnego stresu dla zwierzaków.

Źródło opinii: google.com

Maciek Bartosik avatar
Maciek Bartosik

Super, piesek zaszczepiony. Przemiła Pani w recepcji, Pozdrawiam Pana dermatologa który pomógł naszemu pieskowi wyzdrowieć. Polecam bardzo.

Źródło opinii: google.com

Norbert Śmietański avatar
Norbert Śmietański

Dobrze zajęli się moim psem.

Źródło opinii: google.com

Ewa Gierszewska avatar
Ewa Gierszewska

Profesjonalna opieka nad pupilami. 24 h gotowości i zawsze skuteczna pomoc

Źródło opinii: google.com

Hexor S44 avatar
Hexor S44

Jest tutaj kilku dobrych lekarzy z których jestem zadowolony.

Źródło opinii: google.com

Martyna Polkowska avatar
Martyna Polkowska

Przemiły Doktor od USG . Reksio pozdrawia

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Lawinska avatar
Katarzyna Lawinska

Odniosę się do Państwa odpowiedzi dot. Choco, które są nieprawdą: 1) nie zrezygnowaliśmy z kołnierza, tylko poinformowaliśmy Państwa (panią (chyba) Kasię ze szpitala oraz panią z recepcji), że mamy w domu kołnierz dla jamnika, w związku z czym nie zdecydujemy się na zakup nowego. 2) oczywiście, że nic nie zrobiono bez naszej zgody. Działaliśmy w zaufaniu do lekarzy, którzy mimo ciągle pogarszającego się stanu psa ciągle namawiali nas do kontynuacji leczenia. Jak zresztą wskazałam w mojej opinii. Państwa odpowiedź niestety mija się z prawdą i jest zwyczajnie nie na miejscu. Opinie napisałam po to, żeby poznali Państwo stronę właściciela i Państwa klienta. Zależało nam na tym, aby mogli Państwo mieć chwilę refleksji nad tą sprawą (i innymi, jak widzę po opiniach). Niestety, chyba nieskutecznie. W dalsze dyskusje nie będziemy się wdawać.

Źródło opinii: google.com

Karolina Raczkowska avatar
Karolina Raczkowska

Dlaczego blokujecie osoby, które wystawiają negatywne opinie???? ANNA HYNDLE została zablokowana , a chciała odpowiedzieć na post Pani/ Pana właściciela, ale nie jest jej to dane. NIESTETY JA RÓWNIEŻ MAM BARDZO NEGATYWNĄ OPINIĘ NA TEMAT TEJ LECZNICY!!!!!! NIKOMU JEJ NIE POLECAM..... Pamiętam wizytę jak przyjechaliśmy do lecznicy z psem , który nie chodził miał sparaliżowane przednie i tylnie kończyny.Po wykonaniu RTG opinia lekarza była szokiem lekarz kazał mi zbudować kojec metr na metr i czekać na... Całe szczęście nie posłuchaliśmy tego "lekarza" i pojechaliśmy do lecznicy na ulicy Białobrzeskiej, gdzie przyjęli nas godnie i podjeli się badania i leczenia naszego psa , otwarcie mówili jakie są szanse. Przez tydzień jeździłam z psem od 6 rano do 23 ( jak widać nawet poza godzinami otwarcia) i walczyłam o jego nogi.... i udało się.....a w VETKA - niestety nie dawali nam szans. To co mogą robić i nie zaszkodzić to tylko szczepić na wściekliznę ... Pozdrawiam Karolina

ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-05-07 09:27)

Dzien dobry. Nikt nie blokuje p. Hyndle. Takiej możliwości chyba Google nie daje .... więc prosimy zachować umiar w rzuceniu oskarżeń.
Jeśli chodzi o przypadek Pani psa, Pani Karolino to nie mamy karty na takie dane. Nie mamy również w kartotece pacjenta na takie nazwisko który miałby opisywane przez Panią objawy
Z poważaniem
Zespół Kliniki Weterynaryjnej

Źródło opinii: google.com

Ka L avatar
Ka L

Nie mam w zwyczaju wystawiać negatywnych opinii, ale nawet z perspektywy czasu, czujemy sie zwyczajnie oszukani i zmanipulowani. Leczylismy w VETCE cala nasza menazerie, a ostatnio naszego starszego jamnika. Piesek trafil do VETKI zaraz po swietach wielkanocnych z pierwszymi objawami. Pomijam juz fakt, ze kazdy lekarz mial od poczatku inna diagnoze i rokowania od "to zatrucie i zaraz mu przejdzie" do "wyglada to na raka", wypisywanie psa ze szpitala bez zadnej poprawy i mowienie "jest lepiej" gdy widzielismy, ze zadnej poprawy nie ma, czy to, ze po kilku dniach okazalo sie, ze przeoczono leki zapisane kilka dni wczesniej przez kardiologa i pies ich w ogole nie przyjmowal, to juz wszystko niewazne. Wazne jest to, ze czujemy sie oszukani i zmanipulowani. Piesek sie pogarszal z kazdym dniem. My to widzielismy, ale postanowilismy , ze bedziemy o niego walczyc tak dlugo, jak po pierwsze bedziemy czuc, ze psiak nie cierpi, a po drugie tak dlugo, jak lekarze beda mowili, ze ta walka ma sens. Lekarze ciagle mowili, ze walka ma sens. Ze po operacji jest po prostu slaby i to normalne. Ze to, ze rana sie babrze i cieknie z niej caly czas to "tez normalne, zdarza sie, to stary pies", to ze pies w ogole nie jadl, odmawial jedzenia "to normalne, trzeba go zmusic", to ze psu spadla temperatura do 34 (!!!) stopni i zostal wlozony do inkubatora tez zdaniem lekarzy bylo normalne! Nie jestemsy weterynarzami, wiec nie ingerowalismy w Panstwa oceny medyczne, ale znajac swojego psa widzielismy ze jest coraz gorzej. Z dnia na dzien. W momencie kiedy spytalismy, czy ta walka ma sens, Panstwo powiedzieli, ze tak. Po dwoch kolejnych dniach bez zadnej poprawy, Pies warzywo, lezacy w inkubatorze, szpikowany lekami, po prostu konajacy... podjelismy decyzje, ze trzeba to cierpienie zakonczyc. Tylko retorycznie spytam, jaki wlasciciel zdecydowalby sie uspic psa, czy kota, gdy zespol lekarzy mowi, ze to nie jest ten moment, ze wylize sie i ze jest szansa? Tylko jeden lekarz (przepraszam, ale nie pamietam nazwiska (wysoki brunet) przez caly ten czas powiedzial, ze rana wyglada bardzo zle, ze jest zapalenia otrzewnej i stan psa jest zly i nie widzi szans. Niestety, po kilku godzinach dr Starczewska, ktora psa operowala, powiedziala, ze zadnego zapalenia otrzewnej nie ma, a pies ma sie dobrze i to normalne objawy po zabiegu. Uwierzylismy. Pozostaje ogromny niesmak po tym co sie stalo. Bardzo nam przykro i nie wrocimy.

ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-05-15 14:17)

W odpowiedzi na Pani negatywną opinię pragnę wyjaśnić iż pies CHOCO: poddawany był w naszej klinice leczeniu od dnia 23.04.2019 do dnia 29.04.2019 kiedy to został poddany zabiegowi eutanazji. Pierwsza wizyta miała miejsce 23.04,następnie 24.04 wykonano badanie usg ,którego wynik nasuwał podejrzenie nacieku nowotworowego na jelitach z cechami ultrasonograficznymi perforacji. W tym samym dniu wezwano w trybie pilnym chirurga,który wykonał zabieg ratujący życie Państwa psa. W trakcie zabiegu stwierdzono perforację jelita. Do perforacji jak również do zmienionej ściany jelita przyrośnięta była sieć otrzewnej. Chirurg wykonał zabieg resekcji fragmentu zmienionego jelita. Usunięty fragment został zabezpieczony i wysłany w celu badania histopatologicznego.
Pies na drugi dzień został wydany w stanie stabilnym. Panie świadomie zrezygnowały z kołnierza zabezpieczającego ranę pooperacyjną przed lizaniem. Były Panie informowane przez lekarza szpitalnego ,który wydawał psa po zabiegu iż pies nie może lizać rany pooperacyjnej. W cytologii wysięku z rany pooperacyjnej stwierdzono bardzo liczne komórki zapalne,bardzo liczne bakterie. Zalecono zmianę antybiotyku i hospitalizację psa. 28.04 podczas odwiedzin Pań u psa w szpitalu były Panie informowane przez lekarza szpitalnego ,że stan psa ulega pogorszeniu i jest wskazanie do eutanazji. 29.04 zdecydowali się Państwo wykonać zabieg eutanazji u Państwa psa.
Wynik badania histopatologicznego ( o które Pani nie zapytały) potwierdza diagnozę,która została postawiona w naszej klinice. Rozpoznanie: guz podścieliskowy jelita (intestinal stromal tumour) z perforacją i infekcją bakteryjną, limfocytarno-plazmocytarne zapalenie błony śluzowej jelita Komentarz: nowotwór złośliwy wywodzący się z nisko zróżnicowanych komórek pochodzenia mezenchymalnego. Może dawać przerzuty (jednak cechuje się dość niskim potencjałem metastatycznym).
Pragnę również nadmienić iż wszelkie zabiegi,które zostały wykonane w naszej klinice u Pań psa jak również hospitalizacja psa odbywały się za pisemną zgodą właściciela. Każdorazowo przedstawiamy klientowi szacunkowy koszt leczenia zwierzęcia i prosimy o pisemną akceptację. Tak było również w przypadku Pań psa. Przedstawiono Paniom koszty,które zostały pisemnie zaakceptowane. Od początku leczenia psa były Panie informowane iż rokowanie jest ostrożne do złego. Jednak to nie naszą rolą jest decydowanie za właściciela o eutanazji jego zwierzęcia.
Z wyrazami szacunku
Zespół Kliniki Weterynaryjnej VETKA

Źródło opinii: google.com

Ania Lawinska avatar
Ania Lawinska

Muszę z przykrością stwierdzić, że w swojej odpowiedzi na komentarz ws opieki nad naszym psem CHOCO kilkakrotnie mijacie się Państwo z prawdą co do faktów. Nie ma sensu przerzucać się argumentami i udowadniać kogo racja jest tą prawdziwą. Zwyczajnie powiem - nikomu nie polecam "leczenia" swojego pupila w tej klinice.

ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-05-15 12:51)

Pani Anno. Przykro nam że ma Pani taką opinię o naszej klinice. Odpowiedź udzielona została na podstawie wnikliwej analizy karty leczenia Choco jak również w porozumieniu z wszystkimi lekarzami , którzy zajmowali się Choco. Ma Pani rację mówiąc że możemy przerzucać się argumentami, również uważamy że nie ma to sensu.
2 argumenty pozostają jednak nie do podważenia:
- Państwa pies trafił do naszej kliniki z ciężką chorobą
- NIC nie zostało zrobione bez Państwa pisemnej zgody i wbrew Państwa woli.
Z wyrazami szacunku.
Zespół Kliniki

Źródło opinii: google.com

Neustachy Bagieda avatar
Neustachy Bagieda

Muszę przyznać że u nich to jest pełna profeska ale jeżeli chodzi o ceny to strasznie drogo.

Źródło opinii: google.com

Marcin Czekala avatar
Marcin Czekala

Mili i pomocni lekarze. Ludzie z pasją do zwierząt.

Źródło opinii: google.com

sylwia sienkowska avatar
sylwia sienkowska

Moja kotka Pipi trafiła tu z krwistymi wymiotami. Od początku mówiłam , że moim zdaniem to jest ewidentnie guz. Umówiłam się z nią na endoskopie w celu ustalenia przyczyny. Niestety wykonanie badania okazało się być niemożliwe ze względu na wypełnienie żołądka pomimo głodówki.Doktor Konarski po badaniu palpacyjnym stwierdził iż wyczuwa coś niepokojącego w żołądku u Pipi. Okazało się , że w przychodni była obecna doktor Kosiec , która wykonała USG jamy brzusznej i stwierdziła (posiadam to w opisie badania) , iż kotka najprawdopodobniej zapchana jest bezoarami? Dostałyśmy do domu w celu leczenia żołądka Famogast. Niestety po jakimś tygodniu wymioty wróciły. Mówię więc , że ja nie wierzę w nieżyt żołądka. Nie przy takiej ilości krwi w wymiotach. Lekarz stwierdził , że pani radiolog jest super specjalistką i na pewno jakby był guz to by znalazła. Kicia dostała leki przeciwwymiotne i nadal Famogast. Niestety po kolejnym tygodniu wróciliśmy z kicią , która nadal wymiotowała tym razem samą krwią. Nie chciała jeść ani pić. Była apatyczna. W końcu trafiła na stół i niestety wyszedł guz. Jak przyszły wyniki histopatologi okazało się , że jest to nowotwór bez szans na przeżycie. Pysia moja spędziła w szpitalu 2 doby. Po tym czasie odebraliśmy ją do domu. Pani doktor do domu dała nam antybiotyk. Niestety po kilku dniach jechaliśmy z kicią z powrotem. Oczywiście kot rzygał dalej niż widział. Pani doktor , która wydała ze szpitala kicię do domu zapomniała o zgrozo dać nam leki przeciwwymiotne przez co kot cierpiał. Powiedziałam wtedy doktorowi Konarskiemu , że może jak jego koleżanka zapłaciłaby za tę wizytę to może by zaczęła myśleć. I znowu leki przeciwwymiotne , antybiotyk i czekamy za zagojenie rany po operacji. No i cóż historia się powtórzyła. Kot nie funkcjonował. Przy okazji wizyty ściągnięcia szwów pooperacyjnych próbowałam wyciągnąć cokolwiek od lekarza na temat rokowań. Ponieważ osobiście jako technik zaczęłam szukać wiadomości dotyczących leczenia i rokowania tego typu nowotworu. Wszystkie statystyki mówią jednoznacznie , że średni czas przeżycia zwierzęcia po operacji od wycięcia guza to 2 miesiące przy tym typie nowotworu.Cały czas były uniki , żeby udzielić nam konkretnych informacji. Lekarz stwierdził , iż Pipi zaskoczy nas jeszcze i może przeżyje nawet 3 lata. No cóż może niektórzy uważają , że wiara czyni cuda? Co patrząc na ogrom cierpienia zwierzęcia daje wiele do życzenia. W kolejnym tygodniu byłyśmy umówione do onkologa.Niestety 4 dni wcześniej wymioty wróciły. Pani doktor Starczewska, która miała dyżur w niedzielę dała nam leki przeciwwymiotne i kazała nadal podawać leki na pobudzenie apetytu. Jak zapytałam się jaki to ma sens skoro kot jest w stanie można powiedzieć agonalnym i czemu to ma służyć? W odpowiedzi usłyszałam , że ten kot w "takim stanie" jest nie od dzisiaj. Mamy lekami przeciągnąć ją do wizyty u onkologa , żebym potem nie żałowała decyzji (byłam gotowa na eutanazję). Niestety kicia mimo leków w ciągu 2 dni praktycznie przestała być na chodzie. Na jutro miałyśmy umówioną wizytę u onkologa. Niestety wczoraj w nocy kot praktycznie dusił się własnymi wymiocinami.Trzeba było szukać pomocy na cito w innej lecznicy. Rano odeszła w nieopisanym bólu i cierpieniu. Niestety mam wrażenie , że zostaliśmy potraktowani metodą spychologii. Wynik badania jest jednoznaczny. Na pacjencie już nie da się zarobić , więc niech idzie do onkologa i inna lecznica niech się martwi. I smutne jest to , że pomimo wyniku badania histpat. pozwolono na tak ogromne cierpienie zwierzęcia. Chociaż osobiście powiedziałam doktorowi Konarskiemu , że ktoś powinien mieć jaja i podjąć decyzję o eutanazji bo ja byłam na to w pełni przygotowana. Wczorajsza noc to koszmar. A przecież można było dać jej odejść bez tego ogromu cierpienia... W celu wyjaśnienia sprawy jak to ma w zwyczaju pisać pani właścicielka proszę przeczytać historię choroby i leczenia Sienkowska Pipi.

ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-05-07 14:33)

W odpowiedzi na Pani opinię pragnę wyjaśnić iż:
1. Badanie USG wykonane nawet przez doświadczonego radiologa (a takim jest Pani Doktor) może nie wykazać zmian nowotworowych żołądka - w tym wypadku zmiany były zbyt małe, co okazało się w trakcie operacji.
2. Lekarz weterynarii nie jest w stanie przewidzieć czy dany pacjent ma szanse na wyleczenie, czy też nie i należy poddać zwierzę eutanazji.
3. Zespół lekarzy, który zajmował się Pani kotem to ludzie z wieloletnim doświadczeniem i nigdy nie pozwalają sobie na stwierdzenia typu -" kot pożyje na pewno jeszcze 3 lata"
4. W przypadku Pani kota określenie konkretnych rokowań było niemożliwe z powodu niejednoznacznego wyniku badania histopatologicznego, a nie dlatego ,że chcieliśmy coś ukryć przed właścicielem.
5. Pani umówiła kota na konsultację u onkologa poza naszą kliniką - to była Pani decyzja. Jeżeli zależało Pani na czasie i szybkiej konsultacji mogła pani skorzystać z konsultacji u naszego specjalisty.
6. Nie naszą rolą jest decydowanie za właściciela, że jego zwierzęcego przyjaciela należy poddać zabiegowi eutanazji. To bardzo delikatna sytuacja i trudny moment dla każdego kochającego swojego pupila właściciela, niemniej to właściciel musi podjąć tę decyzję....nie lekarz weterynarii.
Stworzone przez Panią swoiste kryterium i "ranking" lekarzy weterynarii na podstawie ilości wykonanych eutanazji to ciekawa propozycja. Życzymy sobie i przede wszystkim naszym pacjentom aby pod tym względem nic się nie zmieniło.
Bardzo się cieszymy ,że zajmujemy tu tak słabą pozycję!
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że 4 dni przed wystawieniem tej opinii wystawiła Pani naszej Klinice opinię z 5 gwiazdkami. Była Pani zadowolona z opieki i standardów leczenia w naszej Klinice.
Z poważaniem
Zespół Kliniki Vetka

Źródło opinii: google.com

Wojtek Karolak avatar
Wojtek Karolak

Pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Nawet o 4 rano :) szybko postawiona diagnoza i momentalnie zaordynowane leczenie. Ceny na każdą kieszeń.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Mat avatar
Krzysztof Mat

Takich Lekarzy można pozazdrościć naszym pupilom :) Profesjonalnie i z sercem. Dziekujemy razem kociakami :)

Źródło opinii: google.com

Mariusz Lesniewski avatar
Mariusz Lesniewski

Pomoc uratowali mojego psa zawiodłem w stanie agonalnym żyje i ma się dobrze

Źródło opinii: google.com

Anna Kot avatar
Anna Kot

Leczę rybki u doktora Konarskiego. Wielki szacunek, podziw oraz wdzięczność za diagnozowanie moich rybek doktorze. Nie zgodzę sie z opiniami negatywnymi co do naciagania i personelu. nigdy nie zdarzyło mi się odczuć że jestem naciagania, wręcz przeciwnie. Panie w recepcji bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte i odbierają telefony

Źródło opinii: google.com

lidia lipińska avatar
lidia lipińska

Gdyby nie lekarze z Vetki mojego psiaka by ze mną nie było... coż więcej powiedzieć

Źródło opinii: google.com

Piotr Gera avatar
Piotr Gera

Jedna z najlepszych klinik w okolicy. Ludzkie podejście do zwierzęcych problemów.

Źródło opinii: google.com

Bera

Nasza opinia jest zupełnie inna, powodem pewnie jest to, że skorzystaliśmy z darmowego chipowania. Suczka była kłuta dwa razy. Ok zwolennik kliniki napisze to się zdarza, ale dlaczego pani w żółtym kubraczku próbowała użyć tej samej strzykawki z chipem drugi raz, na usprawiedliwienie napiszę, że brudnym paluszkiem próbowała wcisnąć chipa w igłę. Wiem obrońcy kliniki napiszą wypadek przy pracy, czy uznacie za wypadek przy pracy wpisanie niewłaściwego numeru kontaktowego do właściciela. Nie zostałem poinformowany o możliwości dodania zdjęcia czworonoga do safe-animal.eu, nikt nie zapytał się czy mogą lub nie zostać upublicznione dane właściciela.

I NA KONIEC PRZEBÓJ ZOSTAŁ WPISANY NIEWŁAŚCIWY NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO. PYTANIE DLACZEGO., odpowiadam tak wygląda profesjonalizm VETKI.

Hanna Kowalska avatar
Hanna Kowalska

Lekarze profesjonaliści, bardzo dobra opieka medyczna. Klinika czynna całą dobę, co jest istotne w razie nagłej potrzeby. Polecam szczególnie Pana Doktora Piotra Konarskiego!

Źródło opinii: google.com

Joanna Kowalska avatar
Joanna Kowalska

Córka była z naszym pieskiem. Dostał full serwis: szczepienie, odrobaczanie i coś po czym zniknął problem z kleszczami. Zwierzak przeszedł wizytę bez stresu. Polecam

Źródło opinii: google.com

Joanna Politowska avatar
Joanna Politowska

Byłoby 5* ale brak parkingu jest wkurzające. Coś na styl parkingu że szlabanem to śmiech na sali. Lekarze przemili polecam na piechotę :)

Źródło opinii: google.com

RolnikProduction avatar
RolnikProduction

Mieliśmy problem o 3 w nocy. Bez problemu zostaliśmy przyjęci i została udzielona profesjonalna pomoc pupilowi. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Jacek Zdunek avatar
Jacek Zdunek

Uratowali tu mojego labka, a nie było łatwo... W nagłych wypadkach nie ma lepszego adresu.

Źródło opinii: google.com

Artur Kosowski avatar
Artur Kosowski

Zawsze można na nich polegać, o każdej porze, w dzień i w nocy

Źródło opinii: google.com

Marcin Banaszkiewicz avatar
Marcin Banaszkiewicz

Zawsze pomogą pupilm o każdej godzinie.Postaili nam na nogi dosłownie połamanego kotka i psa po urazie kregosłupa.

Źródło opinii: google.com

Joanna Natan avatar
Joanna Natan

Szpital to jakiś żart. Nie ma lekarza, który zajmuje się tylko zwierzętami w szpitalu - w godzinach wieczornych jest jeden lekarz, który ma teoretycznie doglądać pacjentów szpitalnych i obsługiwać wieczorną pomoc ambulatoryjną. Tyle w teorii, w praktyce, lekarz większość czasu siedzi w gabinecie i przyjmuje pacjentów (= kolejne pieniądze dla przychodni) a psy/koty w szpitalu nie są w wystarczającym stopniu doglądane. Właściciele odwiedzający zwierzę w szpitalu np dowiadują się, że nie było komu wyprowadzić zwierzaka na siku, że badania nie zostały na czas zrobione.... bo lekarz nie wiedział że poprzednio dyżurujący lekarz w ogóle jakieś badania zlecił. W innej klinice, gdzie przenieśliśmy zwierzę jest jeden lekarz odpowiedzialny tylko za szpital i świetnie zorientowany co się dzieje ze zwierzakiem. W Vetce jest straszna rotacja lekarzy, brak przepływu informacji, więc niejednokrotnie lekarz dyżurujący na pytania właściciela nie zna odpowiedzi, bo lekarz poprzednio dyżurujący mu nie przekazał, a on nie miał czasu się zapoznać bo przyjmuje pacjentów z przodu kliniki... Kpina na ogromne pieniadzę... 4 tysiące zostawione w szpitalu a technicy nawet nie wyprowadzali na czas psa z klatki i pies robił pod siebie, a wystarczyło tylko na czas przyjść.... zainteresować się..... szkoda tylko że ucierpiało na tym nasze zwierze... chcieliśmy mu pomóc a teraz nie możemy sobie darować, że zaufaliśmy tej klinice. Co do braku mojego nazwiska w Państwa karcie- zgadza, się pies był zarejestrowany pod nazwiskiem moich rodziców.... ale myślę, że treść opinii doskonale podpowie Państwu kto pisze (na miejscu zgłaszałam swoje zastrzeżenia do lekarzy i na dodatek zostałam niemiło potraktowana)

ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-03-02 10:29)

Pani Joanno. Dziękujemy za opinie. Każda opinia - nawet ta negatywna jest dla nas ważna. Z każdej staramy się wyciągnąć wnioski. Zadowolenie pacjentów i klientów jest dla nas najważniejsze. Niemniej trudno nam jest się odnieść do tej konkretnej opinii ponieważ w naszej bazie klientów nie widnieje pacjent pod takim nazwiskiem. Twierdzi Pani ze pies został zarejstrowany na nazwisko rodziców. Dlatego też aby wyjaśnić Pani rozczarowanie zachęcamy do kontaktu osobistego z właścicielem kliniki, bądź przesłanie w wiadomości prywatnej na adres lecznica@lecznica-vetka.pl danych pacjenta i kontaktu telefonicznego do Pani. W innym przypadku uznamy ten komentarz za spam.
Z poważaniem.
Zespół Kliniki Vetka

Źródło opinii: google.com

Justyn Depo avatar
Justyn Depo

Pełna obsługa specjalizacyjna i codzienna. Wysoka klasa i umiejętności

Źródło opinii: google.com

Esterka Drozd avatar
Esterka Drozd

Dziękujemy za uratowanie oczka naszego pieska!! Szczególne podziękowania kierujemy do dr Wojciecha M. oraz dr Izabeli S. :)

Źródło opinii: google.com

Ann Na avatar
Ann Na

Nocny przypadek, fachowa pomoc, przemiły Pan doktor. Miejmy nadzieję, że króliczek będzie mógł dożyć swoich lat. Bardzo dziękuję za pomoc.

Źródło opinii: google.com

Kornel Rostek avatar
Kornel Rostek

Świetna opieka świetnych specjalistów

Źródło opinii: google.com

Mirek Kupis avatar
Mirek Kupis

Spoko, choć ciut drogo.

Źródło opinii: google.com

Katarzynka J avatar
Katarzynka J

Polecam panią kardiolog

Źródło opinii: google.com

Rob Paw avatar
Rob Paw

Szybko sprawie

Źródło opinii: google.com

N. Wojciechowska  avatar
N. Wojciechowska

Ja wiem, że jesteśmy tu tylko na chwilę i nic nie dostajemy na wieczność ..., jednakże dzisiejszy dzień jest bardzo ciężki dla całej naszej rodziny, gdyż nad ranem umarła nasza kotka z powodu obrzęku płuc. Chciałabym podziękować w imieniu własnym i kotka za opiekę, za ogromną determinacje włożoną w ratowanie jej życia, za walkę jaką stoczyła Pani Doktor Katarzyna Sochoń, aby za wszelką cenę wyprowadzić ją z narastających objawów, za to że nie była sama. Bez względu na to, co jest na tym portalu napisane - proszę uwierzyć, ale w oczach p. Doktor widać ogrom miłości do zwierząt a sposób w jaki zajmuje się zwierzętami - to profesjonalizm który widać w każdej decyzji i działaniu. To Osoba pełna empatii dla zwierząt jak i ich Właścicieli. Wiem, że walczyła o nią do końca - dziękuje.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Michał Janota Bzowski avatar
Michał Janota Bzowski

Fachowa opieka nad zwierzakami zawsze i o każdej porze w razie nagłych wypadków zawsze można liczyć na pomoc. Niestety nie należy do tanich klinik.

Źródło opinii: google.com

Gosiaczek Felczynska avatar
Gosiaczek Felczynska

Super polecam poród sprawnie szybko bez komplikacji

Źródło opinii: google.com

Zofia Nowak avatar
Zofia Nowak

Odradzam. Kolejki, klimat obrażonej obsługi, nie można się dodzwonić, nawet na umówione badania możesz się nie dostać, wysokie ceny. Ale doktor Konarski świetny

Odpowiedź weterynarza (2019-01-15 10:35)
Prosimy o kontakt osobisty w celu wyjaśnienia sytuacji. Nigdy nie zdarzyło się w naszej Klinice aby pacjent zapisany do specjalisty nie został przyjęty. Z poważaniem Zespół Kliniki Vetka

Źródło opinii: google.com

Kajetan Kowalski avatar
Kajetan Kowalski

Śćrwo na hajs, każdy dobry weterynarz potwierdzi te słowa. Radzę trzymać się zdala na niczym się nie znają na wszystkim zarabiają

Odpowiedź weterynarza (2019-01-18 15:40)
W naszej bazie brak klienta o takim nazwisku.

Źródło opinii: google.com

Julia Tabor avatar
Julia Tabor

1 godz czekania minimum. Psy policyjne idą w pierwszej kolejności...a przychodzą grupowo.. Kot już raz dostał złą diagnozę.

Źródło opinii: google.com

dana  avatar
dana

Jednym słowem ŻENADA ! Zero empatii i zero profesjonalizmu !!!! Wstyd !

Źródło opinii: wet-opinia.info

Inkognito avatar
Inkognito

Nie polecam . Tu liczy się tylko kasa a nie zwierzę.Stresuje się zwierzaki. Bzdura, że można umówić się na godzinę.Brak informacji, za co się płaci. Brak kompetencji lekarzy np.zadaje mi pytanie, gdzie ma dać zastrzyk. Nie wykonano na początku wymazu, a pies jak chory tak chory.

Źródło opinii: wet-opinia.info

BERA avatar
BERA

ZGADZAM SIĘ Z NIEPOCHLEBNYMI OPINIAMI I NIE POLECAM TEJ KLINIKI.

Nasza opinia jest zupełnie inna, powodem pewnie jest to, że skorzystaliśmy z darmowego chipowania. Suczka była kłuta dwa razy. Ok zwolennik kliniki napisze to się zdarza, ale dlaczego pani w żółtym kubraczku próbowała użyć tej samej strzykawki z chipem drugi raz, na usprawiedliwienie napiszę, że brudnym paluszkiem próbowała wcisnąć chipa w igłę. Wiem obrońcy kliniki napiszą wypadek przy pracy, czy uznacie za wypadek przy pracy wpisanie niewłaściwego numeru kontaktowego do właściciela. Nie zostałem poinformowany o możliwości dodania zdjęcia czworonoga do safe-animal.eu, nikt nie zapytał się czy mogą lub nie zostać upublicznione dane właściciela.

I NA KONIEC PRZEBÓJ ZOSTAŁ WPISANY NIEWŁAŚCIWY NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO. PYTANIE DLACZEGO., odpowiadam tak wygląda profesjonalizm VETKI. Drogi panie doktorze odpowiada pan za nieudolność pana pracowników, na potwierdzeniu chipowania widnieje pieczątka Konrad C-W, czy to pan dokonał zabiegu, przepraszam, to starsza pani w żółtym kitelku wszczepiała chipa, pan trzymał psa, czy jest pan tylko tak zwanym słupem.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Michał H Pecio avatar
Michał H Pecio

Niska wiedza o zwierzętach (w każdym razie w naszym wypadku tak było), niemiła obsługa, albo bardzo zmęczona Pani doktor - poza całodobową obsługą nie ma dla mnie zalet.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kociara avatar
Kociara

Omijajcie szerokim łukiem! Mój kot był oddany do vetki na Modlińską, ponieważ zdejmował sobie kołnierz i wyrywał cewnik. W klinice spędził dwa i pół dnia, za które zapłaciłam 313 zł - gdy go odbierałam dowiedziałam się, że... sam się rozcewnikował (przez telefon informowano mnie, że kot ma cewnik i obserwują go, a w rzeczywistości wyrwał sobie szwy). Cewnik miał mieć prze dwa dni. Przez ile miał??? Lekarka wypisująca, nie sprawdziła stanu pacjenta i oddała nam kota... w strasznym stanie! Zwierzę było przerażone, śmirdzące sikami, a w klatce leżała wyschnięta kupa. Dokumentacji medycznej nie dostałam, a kiedy poprosiłam o jej przesłanie, to oczywiście był problem. Po negocjajach otrzymałam jedną kartkę z listą podanych leków. W rozmowie telefonicznej dowiedziałam się, że nie zdążyli opsać zabiegów, ale zależało im, żeby "Państwa rozliczyć". A my mysleliśmy, że zależy im, aby leczyć! Podobno mój kot ma jutro dostać antybiotyk. Właśnie usiłuję się dowiedzieć jaki i przez ile dni - czekam na nową, dokładniejszą dokumentację, bo jutro z całą pewnością nie pojadę na Modlińską. Zapłaciłam ponad trzysta złotych za... No własnie. Za co? Za cierpienie? Przerażenie? Smród? Kiedy spojrzę na swojego ukochanego przyjaciela, to serce mi krwawi. Jak mogłam zgotować mu taki los?! Ostrzegam Was przed podobnym błędem. Omijajcie wetkę na Modlińskiej szerokim łukiem!

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

Lusia avatar
Lusia

Zdecydowanie odradzam wizytę w Klinice weterynaryjnej Vetka w Warszawie przy ul. Modlińskiej. Szczególnie nie polecam wizyty u Iwony STARCZEWSKIEJ. Wyżej wymieniona kobieta nie zasługuje na miano lekarza weterynarii. Swoją postawą wobec cierpiącego psa oraz jego właściciela udowodniła brak szacunku zarówno do zwierzęcia jak i człowieka. Człowiek może się w sposób werbalny bronić, natomiast zwierzęciu pozostaje nadal cierpienie. Osoba ta przerwała badanie usg z powodu pobudliwości psa w trakcie badania, oświadczając lekceważącym tonem, że pies jest "niedotykalski" i został źle wychowany. Sugestię, że to ona ma złe podejście do psa skwitowała uwagą, że wobec utraty zaufania w oczach właściciela psa nie jest zobowiązana do kontynuowania badania. Dla zobrazowania stresującej sytuacji psa nadmienić należy, że w trakcie badania usg piesek pozostaje w pozycji leżącej na plecach, a jego łapki są sztywno trzymane przez dwie osoby ograniczając w ten sposób jego ruchy. Czy jest możliwe aby tak skrępowany pies pozostawał spokojny w trakcie dalszego badania? Kuriozalnym wprost argumentem przedstawionym przez tę osobę było stwierdzenie, że ona w trakcie jej badania przez radiologa nie rusza się. Gratuluję porównania swoich reakcji do reakcji psa. To wybitnie świadczy o poziomie tej osoby. Brak empatii z jej strony dla chorego psa to jest najłagodniejsze wyrażenie negatywnej opinii o jej postawie jako lekarza weterynarii. Pominę w tej opinii uwagi na temat lekceważącego stosunku do właściciela, gdyż dalsze rozwodzenie się na ten temat byłoby dla niej nobilitacją z mojej strony. Reasumując, szczerze odradzam wizyty u tej kobiety z Państwa Pupilami.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

Aleksandra Grodzka avatar
Aleksandra Grodzka

Nie polecam wizyt z chorym zwierzęciem, prawdopodbnie najlepszym wyjściem będzie uśpić.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Peter Manfredi avatar
Peter Manfredi

Po 8 - latach leczenia moich kotów niestety muszę zmienić opinię o tej klinice. Kiedyś rewelacja - dziś tragedia. Diagnozy od czapy niczym nie potwierdzone. Byle szybsza wizyta i drogie zastrzyki, które nic nie dają. Poza kolejnością przyjmowani są pacjenci z policji ( zwykłe konsultacje bez jakiegokolwiek zagrożenia życia i zdrowia ). Reszta zwierzaków bez względu na stan zdrowia musi czekać bo zacytuję " jest informacja - proszę czytać!!!. Ze smutkiem nie polecam a wręcz omijać szerokim łukiem. Popadli w rutynę i utracili ideę pomocy i leczenia.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Wojtek avatar
Wojtek

Prawie uśmiercili mi kota. Przez trzy dni był tam badany i miał wymyślone choroby aż po wadę serca i z dnia na dzień czuł się coraz gorzej. Lekarz z innej kliniki w końcu zdiagnozował poprostu zapalenie płuc. Nie polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Niemiecki UOUW avatar
Niemiecki UOUW

Odradzam. Właścicielka oddała mi po operacji kotkę niewybudzoną - kot wybudzał się w domu, wymiotował, zdarł sobie opatrunek, przez co trzeba było wracać ponownie do kliniki. Właścicielka, p. Katarzyna - nie była już miła, była wyraźnie poirytowana całą sytuacją, która miała miejsce przed kilkoma latami. Jako, że mieszkałam w okolicy, unikając Pani właścicielki, próbowałam zaufać innym lekarzom. Tą samą kotkę, chorą na raka, leczyli sterydami bez potrzeby oglądania kota - guz na głowie urósł kilkakrotnie. Nowa młoda pani dr, która pojawiła się 2-3 lata temu (nie będę podawała nazwiska) skierowałą mnie do patologa z widocznym gołym okiem (i moimi sugestiami) krwiakiem u psa, strasząc rakiem. Zbędne koszty poniesione, wystarczyło przebić krwiak igiełką, co zrobił zdziwiony patolog. Pani strzyżąca psy pracuje wyłącznie na uśpionych psach - dziękuję, nie skorzystam. Ci lekarze ze starej ekipy, którzy jeszcze zostali, wydają się bardziej znieczuleni i zniechęceni. Może rutyna się wdarła. Wadą jest to, że za każdym razem zwierzę ogląda inny lekarz. Obecnie leczę zwierzaki w innych klinikach.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

chihuahua  avatar
chihuahua

Odradzałam koleżance wizytę w tej klinice bo mam z nią złe doświadczenia.Ale potrzebowała szybko ..za 10 minutową wizytę z jej chihuahua skasowali ją dziś 205 zł. (stawka świąteczna w roboczy poniedziałek?)Wskazanie do operacji rzepek ."Nie uważali za stosowne zrobić rtg . Oczywiście, że zrobi zabieg w innej klinice , Niestety musi zrobić jeszcze rtg .Ceny z Kosmosu.Ale pamiętam że za 24 godzinny pobyt mojej chihuahua 3 lata temu zapłaciłam 500 zl .Po tym jak poprosiłam o rozpisanie z czego składa się ta kwota- wynikło że była głównie nawadniana : koszt preparatu jakieś 30 zł, reszta to koszt noclegu i opieki. ..

Źródło opinii: wet-opinia.info

cysia avatar
cysia

Trzymajcie się od tego miejsca z daleka!! Lekarze wyciągają jak najwięcej kasy, a u zwierząt żadnej poprawy. Straciłam przez nich kociaka znalezionego na ulicy za którego odrobaczenie, podanie maści na świerzb i sprawdzenie czy nie ma czipa wzięli ponad 100zł. Mój pies był w strasznym stanie. Dostał kroplówkę i odesłali nas do domu. Po powrocie zmarł. Przez niekompetencje lekarzy mój chomik dostał niepotrzebne lekarstwa, przez co jego stan się pogorszył. Zostałam bez moich kochanych zwierzaków, za to z wielkimi wyrzutami sumienia. Nigdy więcej!

ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-04-14 10:28)

Dziękujemy za opinię. Anonimowe opinie powodują że niestety nie wiemy o kogo chodzi. Zadowolenie pacjentów i klientów jest dla nas zawsze ważne. Dlatego zależy nam na wyjaśnieniu Pani rozczarowania. Prosimy o kontakt mailowy lecznica@lecznica-vetka.pl

Źródło opinii: google.com

Bartosz Ślosarski avatar
Bartosz Ślosarski

Nie potrafili wyleczyć kota przez prawie 3 miesiące, w tym czasie odbyło się kilkanaście wizyt, USG i za każdym razem pakowali w niego mnóstwo leków. Nad problemem siliły się wszystkie mądre głowy z kliniki (tak, tyle razy tam byłem, że zdążyłem wszystkich poznać), ale wielkiej kariery w weterynarii im nie wróżę. Inny weterynarz zdiagnozował problem podczas jednej wizyty i wdrożył skuteczne leczenie (za prawie dwa razy mniejsze pieniądze za wizytę) i wyleczył kota w 48 godzin... Zostawiłem w Vetce 1500 zł, kotu nawet na chwilę się nie poprawiło. Zdecydowanie odradzam!

Odpowiedź weterynarza (2019-01-22 11:55)
Dziękujemy za opinię. Trudno nam się do niej odnieść ponieważ w naszej bazie brak jest pacjenta zarejestrowanego na nazwisko Bartosz Ślosarski. Pozdrawiamy

Źródło opinii: google.com

Wojciech Mizio avatar
Wojciech Mizio

Klinika jest tak na prawdę skarbonką, która ma być zapełniona niezależnie od okoliczności. Musiałem zapłacić 90 zł za wystawienie recepty dla mojego już nieżyjącego psa, chociaż wcześniej zostawiłem u nich już ponad 800 zł za wizyty i badania. Pani weterynarz chciała bez pytania mnie o zdanie wykonać zabieg usunięcia kamienia na zębach psu z ostrym stanem zapalnym dziąseł, ale jej się nie udało bo zaczęły krwawić! Na dodatek zabieg eutanazji został naliczony za podwójną stawkę bo Pani weterynarz musiała go powtórzyć z powodu źle obliczonej dawki leku... Gorąco odradzam!!!

Źródło opinii: google.com

Elżbieta Grochowska avatar
Elżbieta Grochowska

Klinika całodobowa.Szumna nazwa dająca nadzieję,że pies będzie otoczony właściwą opieką . Zgłosiliśmy się z pieskiem z ciężkimi powikłaniami po babeszjozie.Sposób leczenia -nie będę się wypowiadać ponieważ nie jestem od wystawiania takiej oceny.Zwierzak musiał zostać w szpitalu przy klinice weterynaryjnej.I tutaj PRZESTRZEGAM wszystkich. Według mnie osoba,która tego dnia pełniła dyżur wyznaje zasadę "zdychaj jak pies". Krótko.Pies na nasz widok wylał z siebie litry moczu. Lekarz pyta:czy był wyprowadzany?Odpowiedź:tak.NIEPRAWDA! Ja z lekarzem sprzątam a a właściwa osoba to olała! Stoi miska z pokarmem ale wiadomo,że zwierzak sam tego nie tknie ponieważ jest bez sił. Oburzona "opiekunka" dopada do miski ze słowami-" nie będę ciągle karmić".Wpycha do gardła jedzenie .Widok nie do przyjęcia. Obecny przy tym lekarz był mocno zażenowany. Pieska pomimo stanu w jakim był zabraliśmy szukając pomocy w innym miejscu. Klinika nie zapewnia np. badania USG .Proponuje terminy odległe nie uwzględniając stanu pacjenta.Trzeba szukać samemu. Szpital -tak.Wiadomo -kasa.

Odpowiedź weterynarza (2018-10-02 10:12)
Dziękujemy za opinię. Każda jest dla nas cenna. Zachęcamy do kontaktu osobistego w celu wyjaśnienia sytuacji. Z poważaniem. Zespół Kliniki Vetka

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

grzegorz 2004 avatar
grzegorz 2004

Uwaga nieswiadomi wlasciciele zwierzat i potencjalnych pacjentow wymagajacych pomocy !!! UWAGA !!! Pomoc calonocna u nich to totalne nieporozumienie i dezinformacja! Wisienka na torcie niekompetencji to niejaka Dr Nauk Weterynaryjnych Starczewska ! Niech nikogo licho nie zagoni , bron Boze , do Miss Starczewskiej... nie wiem czy moze cala promocja SGGW 2005 r. byla taka feralna , czy tylko Miss Starczewska jest odstepstwem od reguly ? Ta Pani zupelnie nie rozmumie , co oznacza pojecie przyjscia z natychmiastowa pomoca zwierzeciu , jaka jest pierwotna role lekarza : POMAGAC , DAWAC ZWIERZECIU ULGE w cierpieniu , zachowywac sie intuicyjnie ( jezeli intuicje sie posiada!) z misja niesienia jak najwiekszej i jak najszybszej najskuteczniejszej pomocy pacjentowi ! Powtarzam : TOTALNE NIEPOROZUMIENIE rodem z XIX wiecznej filozofii postrzegania braku praw i miejsca par excellence dla zwierzat !!! Miss Starczewska nie zna nawet pojecia czesciowej sedacji psa celem wykonania pogladowego zdjecia RTG !!! Powieszane krzyze w poczekalni tego psudo-biznesu nieczego nie aranzuja !!! Reasumujac : Boze ! Patrzysz i nie grzmisz !

Źródło opinii: wet-opinia.info

Marietta avatar
Marietta

Niestety lekarz to opinia, polecam dr Piotra, chyba jako jedynego z kliniki. Obsługa miła, duży młyn zazwyczaj. Ceny wysokie. Wybraliśmy się w okolicy majówki wszystko zamknięte, a tu niedaleko otwarte 24h. Pierwsze wrażenie, bardzo profesjonalna placówka. Za pierwszym razem byliśmy z naszym kocurem, który miał problemy z kamieniami i piaskiem. Wszystkie leki oraz kroplówki, przynosiły efekt na krótko, kot bardzo się męczył:( kolejna wizyta informacja: trzeba zostawić do szpitala... nie licząc męczarni kota i stresu 3 doby. Po powrocie do domu po dwóch dniach nawrót... zgłosiliśmy się do rodzinnego weterynarza HEMATOWET dostał tabletki na rozpuszczenie kamieni i zmianę karmy, od tamtej pory nie ma problemu z pęcherzem/nerkami.

Druga szansa, tez po zamknięciu naszego weta pojechaliśmy z psem na 3 szczepienie, od razu umówiliśmy się na wściekliznę i odrobaczanie. Psu leci trochę łapa z tyłu, więc przy każdej wizycie dopytuje czy z nią dalej jest wszystko ok, zrobiliśmy panel badań, oczywiście namówieni n cały panel- droższy. ok wyniki odbierałam telefonicznie, Pani dr się nie przedstawiła, mówi że pies ma kiepskie wyniki badań: delikatną anemię i znacząco podwyższony fosfor oraz wapń, co może oznaczać różne rzeczy, zaleca powtórzyć badania za około 2 tygodnie, wróciliśmy do kliniki z terminem tabletki na kleszcze, poprosiłam dr żeby spojrzał na łapę psa, powiedział że zaleca ortopedę, umówiliśmy wizytę u ortopedy, powtórzyliśmy cały panel na krew/ zalecany. Nie wiem jaką kwotę łączną tam zostawiliśmy.. nie chcę liczyć. Ortopeda na wizycie zbadał psa, na podstawie przejścia dwa razy po korytarzu, oraz wyciągnięciu tylnych kończyn w pozycji stojącej. Pies zapiszczał, pewnie się przestraszył wcale się nie dziwię. Lekarz ortopeda wet powiedział że psa strasznie bolą biodra i zaleca rtg, podejrzewa dysplazje,co wiąże się z zabiegiem i szkoda że pies nie jest na czczo to byśmy od razu zrobili... Pies 5 miesięcy. Z kliniki wyszłam z łzami w oczach, wieczorem odebrałam wyniki krwi, które niewiele się zmieniły ale jednak nie widzą przeciwwskazań do robienia rtg.. zadzwoniłam do Hodowcy, poleciła mi weterynarza od większych ras, właściciel kliniki przy ul. Powązkowskiej na wejściu zapytał z czym przychodzimy. Wytłumaczyłam że pies ma podejrzenie dysplazji i zalecenie rtg. Dr powiedział że założy kurtkę i wyjdziemy na zewnątrz, poprosił żeby Pies przeszedł kawałek, potem w truchcie. Zbadał stawy biodrowe w leżeniu, sprawdzał w każdej pozycji, zmierzył długość kończyn, powiedział że pies ma prawą tylną kończynę dłuższą, co może skutkować że mu trochę schodzi, ale nie widzi wskazań do rtg, Poprosiłam o diagnozę wyników krwi, powiedział że nie ma anemii tylko wyniki są podane w metryce dla psa dorosłego, że laboratorium nie wprowadziło wieku szczeniaka, a są inne miary. Fosfor może być podwyższony ze względu na okres wzrostu.

Jeżeli chcecie się stresować na zapas i wydać dużo, idźcie do VETKI...nie polecam

Źródło opinii: wet-opinia.info

Wojtek Nieg Mantuzyk avatar
Wojtek Nieg Mantuzyk

Pod koniec lutego trafiłam do vetka z psem o imieniu Zuza. Trafiła tam w stanie agonalnym. Natychmiast dr. Biernacki rozpoznał przyczynę, zatrucie glikolem. Sunia była w takim stanie, że wymagała podawania tlenu, była nie przytomna . Podjęto decyzję o pozostawieniu jej w szpitalu, co było dla mnie oczywiste. Stan Zuzanny nie uległ poprawie, i następnego dnia sunia została uspiona. Na koniec usłyszałam od lekarza, który dokonał eutanazji, że Zuza w takim stanie nie była do uratowania. Więc poczułam się oszukana przez vetke, w mojej ocenie jest to klinika, która nie kieruję się dobrem pacjenta, a jest nastawiona na czerpanie zysku. I może taka informacja do pani dr Starczewskiej, że przy zatruciu glikolem podanie psu węgla nic nie daje. Proszę sobie o tym poczytać. Nie otrzymałam, tez dokładnego rozliczenia wiec nie wiem za co zapłaciłam, a dodam, że zostawiłam nadpłatę w wysokości 200 zł. W odniesieniu do Państwa odpowiedzi chciałam dodać, że mój pies trafił do Państwa z lecznicy w Legionowie, gdzie było wykonane rtg klatki piersiowej. W opisie wyszła nieznacznie powiększona sylwetka serca, w granicy normy dla rasy. Zwierzę zostało przyjęte w stanie agonalnym, tak mam napisane w karcie informacyjnej, którą otrzymałam od Państwa. Zuza została wzięta z miejsca na tlenoterapie i usg jamy brzusznej, gdzie stwierdzono zatrucie glikolem. Po czym zostałam odesłana do domu z zaleceniem podania węgla pozostałym psom. Już w domu telefonujac do Państwa ok północy zostałam poinformowana, że stan Zuzanny nie ulega pogorszeniu, co dało mi nadzieję. Następnego dnia rano zadzwoniłam i dowiedziałam się, że czekamy na wyniki badań. Po około 5 godzinach zadzwonił lekarz, informując mnie, że z badań wynika, że Zuzannie nie pracują nerki i jest do uśpienia. Pojechałam do Państwa kliniki w celu pożegnania się z psem i uregulowania należności. Wtedy też lekarz przeprowadzający eutanazję powiedział mi, że pies w takim stanie nie byl w ogóle do uratowania. Za pobyt mojego zwierzaka w Państwa klinice przez 17h w stanie agonalnym zapłaciłam 842zł. W mojej ocenie nie jest to kierowanie się dobrem pacjęta, a raczej ukierunkowanie na korzyści finansowe. PAWEŁ JANCZYK, MARIA WIECZOREK Zakład Farmakologii i Toksykologii Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW. "Nie ma wskazań przy zatruciu glikolem do stosowania węgla aktywowanego i innych adsorbentow, ponieważ nie wiążą one glikolu"

ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-05-08 09:18)

Szanowna Pani Marto
Pani pies trafił do naszej Kliniki z lecznicy w Markach, w której wykonano zdjęcia RTG i zdiagnozowano powiększenie mięśnia sercowego. Pojawiła się Pani w naszej klinice ze względu na pogarszający się stan Pani psa i na tlenoterapię. Lekarzem, przez którego została Pani przyjęta w pierwszej kolejności była dr Starczewska. To dr Starczewska skierowała Panią na USG w trybie CITO do dr Biernackiego ponieważ nie zgadzała się z diagnozą z jaką przyszedł do nas Pani pies. W chwili przyjęcia stan Pani psa był bardzo ciężki. Obraz USG, wskazywał na zatrucie glikolem etylowym.
Początkowo twierdziła Pani ,że jest to niemożliwe jednak po konsultacji z rodziną okazało się, że pies miał dostęp do glikolu etylowego. Niestety nie była Pani w stanie ustalić kiedy dokładnie pies spożył glikol i w jakiej ilości. Została Pani poinformowana, że istnieje bezpośrednie zagrożenie życia i rokowanie jest ostrożne do złego. Podjęto próbę leczenia Pani psa w porozumieniu z Panią i za Pani zgodą. Zuzia została przyjęta późnym wieczorem a następnego dnia ok 14 przekazano Pani, że leczenie nie przynosi oczekiwanego efektu i zaproponowano eutanazję. Według doniesień naukowych węgiel aktywowany jest nadal lekiem pierwszego rzutu przy zatruciu m.in glikolem ( "Stany nagłe małych zwierząt" Signe j. Plunkett ; " 5 minut konsultacji weterynaryjnej " Tilley,Smith; " Praktyka kliniczna Psy "Niemand,Suter ) Koszty zostały przedstawione zarówno przez lekarza w trakcie przyjmowania Zuzi do szpitala jak również przez recepcję. W chwili przyjęcia uregulowała Pani należność za wizytę i USG jak również ZALICZKĘ a nie NADPŁATĘ akonto pobytu szpitalnego. Zaliczka ta została rozliczona następnego dnia.
Pragnę również nadmienić, że w naszej klinice NIC nie jest robione bez zgody właściciela zwierzęcia.
Z poważaniem
Zespół Kliniki Weterynaryjnej VETKA

Źródło opinii: google.com

Anna Hyndle avatar
Anna Hyndle

Chciałabym odnieść się do wpisu P.Sylwi Sieńkowskiej , w 2016 roku miałam podobną sytuację do Pani, trwało to na szczęście krócej ,wyszłam z kliniki z płaczem .Byłam z suczką na USG Sarą -posokowiec bawarski suczka wiekowa 17 lat guz + wodobrzusze , Pan dok.( nie pamiętam nazwiska siwy ) Potraktował mnie jak bym była , w restauracji Mc Donald"s .....następny proszę .Nie znalazł czasu żeby poinformować mnie że trzeba zwierzakowi zciągnąć wodę z brzucha ,może P.Dok.uznał że Ja to wiem ?Niestety nie polecam tej kliniki, dzięki Bogu że zobaczyłam ten wpis, a stało się tak ponieważ jedną z prac domowych ze Studium Psychologii Zwierząt jaką nam zadano to : Czym charakteryzuje się twoim zdaniem dobry weterynarz, P.Sylwio mam nadzieje że usłyszy Pani PRZEPRASZAM. A Ja w całej tej smutnej dla Pani sytuacji , mimo wszystko cieszę się że odważyłam się napisać tą opinie powinnam zrobić to już dawno. Przykro mi z powodu utraty kociego przyjaciela.

ODPOWIEDŹ WETERYNARZA (2019-05-09 13:31)

Pani Anno. 05.12.2016 r była Pani na badaniu USG u radiologa ze skierowaniem od lekarza prowadzącego Pani psa. Radiolog ma za zadanie TYLKO wykonać badanie USG. Nie udziela konsultacji internistycznych. Po badaniu USG w ciągu 15 minut została Pani przyjęta przez lekarza mającego w tamtej chwili dyżur internistyczny w naszej klinice. Wykonano punkcję jamy brzusznej usuwając 700 ml płynu.
Z poważaniem
Zespół Kliniki Weterynaryjnej VETKA

Źródło opinii: google.com

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.