Całodobowa Klinika Weterynaryjna VETKA

Ocena społeczna

Na podstawie 113 opinii:

3.8

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 69 )
( 7 )
( 8 )
( 4 )
( 25 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 113
Sortowanie:

Elżbieta Grochowska avatar
Elżbieta Grochowska

Klinika całodobowa.Szumna nazwa dająca nadzieję,że pies będzie otoczony właściwą opieką . Zgłosiliśmy się z pieskiem z ciężkimi powikłaniami po babeszjozie.Sposób leczenia -nie będę się wypowiadać ponieważ nie jestem od wystawiania takiej oceny.Zwierzak musiał zostać w szpitalu przy klinice weterynaryjnej.I tutaj PRZESTRZEGAM wszystkich. Według mnie osoba,która tego dnia pełniła dyżur wyznaje zasadę "zdychaj jak pies". Krótko.Pies na nasz widok wylał z siebie litry moczu. Lekarz pyta:czy był wyprowadzany?Odpowiedź:tak.NIEPRAWDA! Ja z lekarzem sprzątam a a właściwa osoba to olała! Stoi miska z pokarmem ale wiadomo,że zwierzak sam tego nie tknie ponieważ jest bez sił. Oburzona "opiekunka" dopada do miski ze słowami-" nie będę ciągle karmić".Wpycha do gardła jedzenie .Widok nie do przyjęcia. Obecny przy tym lekarz był mocno zażenowany. Pieska pomimo stanu w jakim był zabraliśmy szukając pomocy w innym miejscu. Klinika nie zapewnia np. badania USG .Proponuje terminy odległe nie uwzględniając stanu pacjenta.Trzeba szukać samemu. Szpital -tak.Wiadomo -kasa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Dominika Łentka avatar
Dominika Łentka

Dobrzy lekarze - konkretni, mili, znający się na rzeczy. Przystępne ceny jak na klinike całodobową. W ciągu tygodnia, wieczorami bywają spore kolejki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Pema Dechen avatar
Pema Dechen

Fachowa, miła obsługa a ceny normalne - bardzo dziękujemy!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Wiesław Gieros avatar
Wiesław Gieros

Wszystko OK.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Jacek Woźniakowski avatar
Jacek Woźniakowski

Dobra i kompetentna klinika czynna całą dobę.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Slawek O avatar
Slawek O

Młody zespół.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Ana Ana avatar
Ana Ana

Operacja ratująca życie psa przeprowadzona prawidłowo, choć nie zwrócono uwagi na wrośnięty szew (pies po pseudo), o którego usunięcie prosiłam. Ale wizyty kontrolne pooperacyjne pozostawiały wiele do życzenia - za każdym razem inny lekarz dyżurujący, a informacje w karcie zdawkowe i kolejne losowe antybiotyki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
tomasz prasek avatar
tomasz prasek

Dobrze zgrana brygada fachowców

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Mateos 9824 avatar
Mateos 9824

Super Obsługa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Agnieszka P. avatar
Agnieszka P.

Polecam tam TYLKO dr Piotra Konarskiego, posiada wspaniały stosunek do zwierząt, rozważnie dobiera formę leczenia, zawsze okazuje duże zainteresowanie pacjentem, w razie potrzeby można skontaktować się z nim telefonicznie. Natomiast szczególnie trzeba unikać pracujących tam Pań wet.

Źródło opinii: goldenline.pl
Marzena avatar
Marzena

Zgadzam się z każdą obrazą tych "lekarzy" z VETKA na ul. Modlińskiej 65 w Warszawie. Boże jak ja żałuje, że z moją Cosieńką tam pojechałam. Zmarła 30 września a ja jeszcze teraz nie mogę przestać płakac myśląc o niej. Moje zdanie jest takie, są nieukami albo złodziejami. Jedno czy drugie, omijacie proszę to miejsce z daleka ze swoimi chorymi zwierzątkami.

ZAUFAŁAM IM... PRZEZ 3 TYG. CODZIENNIE SZPRYCOWALI MOJĄ 1,5kg Cosieńke DOŻYLNIE ANTYBIOTYKAMI, WSZYSTKIE BADANIA JAKIE MOGŁAM U NICH ZROBIĆ, ZROBIŁAM MOJEJ MALEŃKIEJ. NIE WIEDZIELI NA CO CHORUJE, TAK PO PROSTU WSTRZYKIWALI JEJ ANTYBIOTYKI. MÓWIŁAM CO OBSERWUJE, A ONI ŻEBY JESZCZE KOLEJNE PIENIĘDZE WYCIĄGNĄĆ KAZLI MI ZOSTAWIĆ JĄ NA OBSERWACJI W ICH "HOTELU".

NIE MAM SŁÓW ILE MOJA MALEŃKA SIĘ WYCIERPIAŁA... TYLE KŁUCIA, STRESUJĄCYCH BADAŃ.... A ... NIE SPOJRZELI DO USZÓW, PRZEZ CAŁY OKRES ICH "LECZENIA", ZAPALENIE USZU JAKIE MIAŁA MOJA MALEŃKA SIĘ POGŁĘBIŁO DO UCHA ŚRODKOWEGO, DOPROWADZIŁO TO DO UAKTYWNIENIA SIĘ WODOGŁOWIA. CI ... NIE MIELI OCZYWIŚCIE O TYM POJĘCIA, LATALI Z JAKIMIŚ KSIĄZKAMI I NA OSTATNIEJ WIZYCIE POWIEDZIELI MI, ŻE TO ALBO MARTWICZE ZAPALENIE MÓZGU, ZAPALENIE MÓZGU LUB GUZ MÓZGU WYSTĘPUJĄCY TYLKO U YORKÓW. MAM CAŁĄ HISTORIE ICH "LECZENIA". TYLU LEKARZY I WSZYSCY BEZ WIEDZY, BEZ POMYŚLUNKU, NIE MAM SŁÓW.

JEDYNE, CO DOBRE, KIEDY JUŻ NAFASZEROWALI JĄ WSZYSTKIM, CZYM MOGLI, PODALI MI KONTAKT DO PRAWDZIWEGO LEKARZA, DOKTORA LENARCIKA, BO SAMI NIE WIEDZIELI JUZ, CO ZROBIĆ.

PROSZE WSZYSTKICH, KTÓRZY MAJĄ CHOREGO PRZYJACIELA O OD RAZU UDANIE SIĘ DO TEGO LEKARZA, BO JEŚLI ON NIE URATUJE PAŃSTWA ZWIERZACZKA, NIKT GO NIE URATUJE. MOJA COSIEŃKA BYŁA JUŻ ZBYT ZMĘCZONA I PO KTÓREJŚ DAWCE LEKU ZACZĘŁA WYMIOTOWAĆ LEKAMI. NARZĄDY PRZESTAŁY MOJEJ MALEŃKIEJ PRACOWAĆ. PO CZTERECH MIESIĄCACH WALKI ZMARŁA.

PIERWSZY RAZ PISZĘ COŚ NA FORUM, W OPINIACH, ALE MYŚLĘ, ŻE POWINNAM, BY POMÓC INNYM I PRZESTRZEC PRZEZ "SPECJALISTAMI" Z VETKI. ZOSTAWIAM PAŃSTWU NR.TEL. DO PRAWDZIWEGO LEKARZA Z POWOŁANIEM I WIEDZĄ, DR. MACIEJA LENARCIKA 601 331 882.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
Igor Niewiadomski avatar
Igor Niewiadomski

Bardzo solidna klinika. Jest czysto, miła i profesjonalna obsługa, która odpowie nawet na najtrudniejsze pytanie. Kastrowalem tutaj kota, który został bardzo profesjonalnie przyjęty. Bardzo szybko doszedł do siebie po zabiegu. Weterynarze są jak najbardziej delikatni dla zwierząt. Klinika godna zaufania.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Just Vayne avatar
Just Vayne

1/5 * i nie trzeba uzasadniać wystarczy zobaczyć jak nabijają klienta w butelkę. Minimalna wiedza na temat rasowych psów. Działanie metodą prób i błędów (antybiotyk to podstawa)... Nie będę się rozpisywac... z kolejnym zwierzęciem rezygnuje...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Kamil Kowalczyk avatar
Kamil Kowalczyk

Głównie nastawieni na kasę, zwierzaki i właściciele są na drugim miejscu. Pytajcie zawsze o koszty bo mu byliśmy niemile zaskoczeni kiedy cena na dobę podana na początku wzrosła dwukrotnie. Cena nocna doliczana do zakupów to jakiś żart, 50 zł za sama obsługę zamówienia. Czytajcie regulamin bo zasyrzegaja sobie odmówienia odwiedzim zwierzaka bez podania przyczyny do tego za szkody wyrządzone w trakcie pobytu odpowiada właściciel. Do tego bardzo nieprzyjemna pani, która zachowuje się jak by była właścicielem i wszystkim zarządzała a jest zwykłym peacownikiem. Kto był ten wie kogo ma na myśli. Leczyliśmy tam psa po operacji niestety po 3 sobie pomimo dobrych rokowań nagle zmarł o czym klinika poinformowała nas dopiero 3 godziny po zdarzeniu. Na wypisie nawet słowem nie wspomnieli o tym że pies w trakcie pobytu w szpitalu zdechł, dopiero poproszeni o taki wypis dostaliśmy bardzo ogólną informację bez szczegółów czy była podjęta pomoc jakie leki były podawane przed itp. Nie polecam, jedynia gwiazdka lekarza który potrafił Nam wytłumaczyć co się zdarzylo, szkoda że zabrakło potem tego na wypisie, oraz dla Pań które zajmują się zwierzakami w ciągu dnia (bo w nocy jest tylko 1 osoba do opieki i obsługi pacjętów) które bardzie się troszczyły o zworzaki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
karolina samborska avatar
karolina samborska

Serdecznie polecam ! Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przyjechaliśmy z pieskiem po wypadku samochodowym, wszystkie badania na wykluczenie urazów wewnętrznych zostały od razu przeprowadzone i wszystko zostało wykonane wg mnie jak należy. Piesek musial zostać dwie doby w celu dalszego leczenia, dziś czuje się dobrze. Opiekowaly się nim Pani Paulina i Pani Iwona, super podejście do pieska, na prawdę Polecam ! :) w innym miejscu zamknęli nam drzwi i powiedzieli ze nie zajmą się pieskiem, który bardzo potrzebował pomocy, tutaj super miłe zaskoczenie !

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Arkadiusz Handke avatar
Arkadiusz Handke

Wczoraj ok 21 przywiozłem tu psa po potrąceniu. W zasadzie przejechał po nim samochód. W 10 minut po wypadku był już u naszego vet-a, miał podstawowe badania, kroplówkę i diagnozę: jak najszybciej usg i rtg. Niedziela, nic Pan nie zrobisz!!!, dzwonię do Vetki: proszę przywieźć psa na noc do klatki a jutro badania!!! Co proszę ???? W takim razie zostaję na noc z nim, proszę przygotować krzesło!!! Absolutnie nie, słyszę, więc grzecznie mówię proszę pani zaraz u was będę i będziemy rozmawiać. Wpadam na parking z piskiem opon i do kliniki z Chico (teraz już John Rambo;)) na rękach, usg już gotowe, po chwili rtg, ekg i reszta badań. Cała wizyta trwała nie więcej niż 45minut . Pieseł mocno obity, brak wewnętrznych urazów i złamań, płuca potluczone ale jest zgoda na psiaka do domu ale z obserwacją(krzesła nie mieli???;)), jutro kontrolna wizyta. 340zł za spokój i szybką diagnozę? Drogo? Nie sądzę. Reakcja żony na widok mnie z psem na rękach w domu? Bezcenna . POLECAM!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Kasia Budzińska avatar
Kasia Budzińska

Zbyszek we wtorek został sparaliżowany . Natychmiast pojechaliśmy do weterynarza ( Vetka na ul. Modlińskiej w Warszawie ) Podawali dożylnie sterydy 3 razy , widziałam po nich ze nie maja pojęcia co robią . Zaczęłam dzwonić wszędzie gdzie się dało , w końcu dodzwoniłam się do MOKREGO NOSKA .Pani doktor Marzena Stanisławska to weterynarz z prawdziwego zdarzenia . Bardzo się przejęła losem mojego dziecka i zadzwoniła do neurologa który poza godzinami pracy o 23 wykonał badanie rezonansem , stwierdził ze jest ucisk na rdzeń i odrazu zaplanował operacje na drugi dzień w klinice na Bemowie . Dziś w nocy dowiedziałam się ze Zbyszek się obudził a operacja przebiegła pomyślnie . Żeby tylko zaczął chodzić ........

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Zuzanna Samborska avatar
Zuzanna Samborska

Profesjonaliści w każdym calu. Pomagają każdemu zwierzakowi w potrzebie jak tylko potrafią najlepiej. Tak trzymajcie bo robicie świetna robotę!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marcin Nowak avatar
Marcin Nowak

Stanowczo odradzam. Jedyny plus to że jest otwarte całodobowo ale lepiej znaleźć inną lecznicę całodobową. Lekarka nie robiąc badań od razu podaje termin kiedy może zrobić operację. Ceny z kosmosu. Za każdym razem psa ogląda inny lekarz i zawsze zaleca antybiotyk i kolejną wizytę rzekomo ostatnią ale później inny twierdzi że jeszcze warto kolejną. Lekarze wymyślają od razu problemy których tak naprawdę nie ma. Niemiła obsługa i trzeba się samemu o wszystko dopatrywać żeby łaskawie coś uslyszeć

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Karolina Wysokińska avatar
Karolina Wysokińska

Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Lekarze mają tam serce dla zwierząt, dokładnie opisują co ze stworzeniem się dzieje i jak możemy zaradzić. Posiadają usg. Spory parking przed budynkiem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marta Pecio avatar
Marta Pecio

Pani "weterynarka" nie ma ŻADNEGO podejścia do zwierząt. Po uzyskaniu informacji drogą telefoniczną że owszem zajmują się swinkami morskimi w gabinecie po "badaniu" usłyszałam ja tam nie wiem co jej jest... no koszmar. Jest bardzo nieuprzejma i szczerze NIE POLECAM

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Monika Jaworska avatar
Monika Jaworska

Miałam do leczenia pilnego kota. Po rozmowie telefonicznej lecznica, poinformowała mnie, że przyjmie go do szpitala (wiedziała, że to kot zakaźny). Pojechałam z kotem na miejsce i zostałam przyjęta. Został zbadany i dostał kroplówkę, po czym dowiedziałam się, że na szpital jednak go nie przyjmą ponieważ nie mają oddzielonej sali zakaźnej i muszę szukać innej kliniki (kot był umierający). Oczywiście musiałam zapłacić za wizytę. Jeżeli od razu zostałabym poinformowana, że kot nie zostanie przyjęty szukałabym innego miejsca i nie narażała zwierzaka na niepotrzebny stres i bezsensowne koszty. Klinika wystawiła mi także fakturę, z błędnym adresem fundacji, na którą kot był leczony oraz nie poczuła się do odpowiedzialności poprawienia tego błędu w stosownym czasie. Nie polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Frayy avatar
Frayy

Fachowa opieka. Ceny nie sa az tak wysokie. Otwarte 24/7 polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Tomasz avatar
Tomasz

Recepcja na5+ Lekarzy nie oceniam, bo byłem tu z psem na USG cena 120 zł. Lecz zabieram jedną gwiazdkę, gdyż lekarz przeprowadzając badanie nie był zbytnio miły .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Paweł S. avatar
Paweł S.

Pieseł był przeziębiony.. szybko doszedł do siebie dzięki udzielonej na miejscu pomocy. :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Michał H Pecio avatar
Michał H Pecio

Niska wiedza o zwierzętach (w każdym razie w naszym wypadku tak było), niemiła obsługa, albo bardzo zmęczona Pani doktor - poza całodobową obsługą nie ma dla mnie zalet.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Malgorzata Krynska avatar
Malgorzata Krynska

Profesjonalna klinika weterynaryjna.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Julia Trusz avatar
Julia Trusz

mieliśmy obawy co do wydolności serduszka naszego maleństwa. na szczęście wszystko dobrze, personel swoim miłym a jednocześnie profesjonalnym podejściem sprawił, że zaoszczędziliśmy sobie zbędnych nerwów. Polecamy !

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Grzegorz Michalski avatar
Grzegorz Michalski

Od kilku lat korzystam z usług kliniki Vetka. Gorąco polecam. Ceny niezbyt wygórowane, obsługa bardzo miła. Szczególnie polecam Panią Królak. Ma super podejście do zwierzaków. Nasza suczka Lola (amstaf) bardzo lubi Panią Weterynarz.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Natalia P. avatar
Natalia P.

Pięć gwiazdek dla Pana doktora, który pełnił dyżur 11 marca po 20.00 za fachowość, wsparcie i przyjęcie w pierwszej kolejności w tak bolesnym dla nas momencie jak pożegnanie naszego ukochanego chomiczka Stefanka

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Gosia Stalmach avatar
Gosia Stalmach

Profesjonalne podejście do zwierząt i fachowa pomoc, przemiła obsługa. Polecam z czystym sumieniem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Joe Doe avatar
Joe Doe

Działa, jest jakiś weterynarz i niewiele więcej, 50 PLN za otwarcie drzwi w godzinach nocnych /przegięcie / zabiegi możliwe tylko drobne i nic więcej

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Arkadiusz Sałęga avatar
Arkadiusz Sałęga

Trochę droższe wizyty niż w innych klinikach, ale zapewne wynika to z tego, że jest otwarta całodobowo. A to jest na duży plus. Weterynarz uprzejmy, miły a co najważniejsze szybko pomógł rozwiązać problem u psa. Szybko, sprawnie. Polecam, szczególnie dla osób, które muszą nagle skorzystać z pomocy weterynaryjnej w nietypowych godzinach.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
dzida capri avatar
dzida capri

To dobra klinika , nieraz pomagali mojemu czworonożnemu przyjacielowi.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Małgorzata Kolińska avatar
Małgorzata Kolińska

Jestem bardzo rozczarowana. Moj kot leczony był w klinice od 3 lat.. jednak wszystko odbywało się na zasadzie przypuszczeń lub drobnych badań a ja wydawałam górę pieniędzy. Czarę goryczy przelało ostatnich 5 miesięcy kiedy moj kot zaczął być leczony na nerki i jelita, przez pierwsze dwa tyg byłam codziennie potem co 2 dni, ostatnie 3 miesiące co tydzień. Do tego musiałam zastosować specjalistyczna karmę...oczywiście wszystko to kosztowało „miliony”. Moja cierpliwość skończyła się kuedy po 5 miesiącach usłyszałam, ze kot powinien przejść specjalistyczne badania bo te co Miał to mało i takie leczenie nie ma sensu ( ma tylko do 3tyg). Wow to po cholerę ja wydałam 3,5tys i teraz czeka mnie następna masa wydatków, a wszystko tylko dlatego,ze wybuchłam w gabinecie i zbuntowałam się przeciwko temu procederowi. Tak bym jeździła w nieskończoność i wydawała pieniądze ... bo chyba o to w tym chodziło

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Peter Manfredi avatar
Peter Manfredi

Po 8 - latach leczenia moich kotów niestety muszę zmienić opinię o tej klinice. Kiedyś rewelacja - dziś tragedia. Diagnozy od czapy niczym nie potwierdzone. Byle szybsza wizyta i drogie zastrzyki, które nic nie dają. Poza kolejnością przyjmowani są pacjenci z policji ( zwykłe konsultacje bez jakiegokolwiek zagrożenia życia i zdrowia ). Reszta zwierzaków bez względu na stan zdrowia musi czekać bo zacytuję " jest informacja - proszę czytać!!!. Ze smutkiem nie polecam a wręcz omijać szerokim łukiem. Popadli w rutynę i utracili ideę pomocy i leczenia.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Edyta Kozak avatar
Edyta Kozak

Miło i czysto ale dziwnie się czułam kiedy p.doktor do mojego kota mówiła myszko...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Dagmara Lasocka avatar
Dagmara Lasocka

dwa poważne zabiegi chirurgiczne i dwie poważne choroby zawsze pełen profesjonalizm i zdrowe zwierzątka dziękujemy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Anna Gó avatar
Anna Gó

Super sprawą jest to, że na miejscu można wykonać niemal pełną diagnostykę. Dodatkowo klinika jest czynna 24h/dobę. Poważną wadą jest jednak to, że tym samym pacjentem, w czasie tej samej choroby, niemal za każdym razem zajmuje się inny lekarz. Czasami również lekarze szukają najtrudniejszego rozwiązania, zamiast szukać tych najprostszych. Ogólnie rzecz ujmując: ratunek szybki, ale brakuje pełnego zaufania.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Kozakiewicz avatar
Piotr Kozakiewicz

Zawsze pomoga

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Gastro Maniak avatar
Gastro Maniak

Kiedyś mialem o nich jak najlepsze zdanie niestety jakis czas temu NA MOJE NIESZCZĘŚCIE spadł przy mnie kot z 7 pietra z okna. Zawiozłem biedaka i jego wlascicielke do kliniki. Niestety mloda dziewczyna ktorej nie nazwe weterynarzem bo na to nie zasługuje położyła kota na stole do rentgena i kazała trzymać go za łapy żeby się nie wyrywał !! Przypominam ze Pani wiedziala ze spadl z 7 pietra!! Nie jestem weterynarzem ale i bez tego stwierdzilem że NIE MOŻNA robić rentgena BEZ ZNIECZULENIA, BEZ UŚPIENIA!! Dopiero po zwróceniu uwagi i przeraźliwych jękach biednego kociaka owa dziewczyna zdecydowała sie podac środek usypiajacy. Po pewnym czasie dowiedziałem się od właścicielki zwierzaka ze kot mial o dziwo tylko zlamane 2 przednie łapy !! Niestety weterynarze z tej kliniki doradzili starszej Pani żeby zwierzaka uśpiła bo jest stara i bedzie jej ciężko zmieniać mu ew opatrunki lub przeprowadzic rekonwalescencje. Myślę ze kot mial niewiarygodne szczescie ze skonczylo sie na zlamaniu tylko dwoch lap ale mial tez nieprawdopodobmego nie farta ze trafil na tych ludzi... Gdybym wiedzial wczesniej sam zabrał bym go do siebie na okres powypadkowy. Zachowanie weterynarzy zostawiam do oceny każdemu indywidualnie ale moim zdaniem powinni bardziej walczyć o zycie kota i namawiac właścicielkę do walki o jego zdrowie....

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Paweł Nowicki avatar
Paweł Nowicki

SMS z przypomnieniem o wizycie. Możliwość przełożenia terminu wizyty u psiego specjalisty. Na miejscu szybko i fachowo. Pies chyba też zadowolony z wizyty ;-)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marta Sągajło avatar
Marta Sągajło

Lecze tu swoje koty. Fachowa i miła obsługa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Justyn Depo avatar
Justyn Depo

Polecam bezwzględnie. Świetny zespół, który opiekował i opiekuje się nadal moim "stadem". Wszyscy lekarze fachowcy, wysokiej klasy. Mili i serdeczni dla pacjentów i ich zatroskanych właścicieli. I nie zapominajmy o Paniach w recepcji

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Kaczmarek avatar
Piotr Kaczmarek

SUPER klinika dzięki lekarzom, którzy w niej pracują, a także dzięki personelowi. Jeżeli zależy Ci na Twoim podopiecznym śmiało możesz go powierzyć lekarzom z tej kliniki. Na pewno się nie zawiedziesz!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Niemiecki UOUW avatar
Niemiecki UOUW

Odradzam. Właścicielka oddała mi po operacji kotkę niewybudzoną - kot wybudzał się w domu, wymiotował, zdarł sobie opatrunek, przez co trzeba było wracać ponownie do kliniki. Właścicielka, p. Katarzyna - nie była już miła, była wyraźnie poirytowana całą sytuacją, która miała miejsce przed kilkoma latami. Jako, że mieszkałam w okolicy, unikając Pani właścicielki, próbowałam zaufać innym lekarzom. Tą samą kotkę, chorą na raka, leczyli sterydami bez potrzeby oglądania kota - guz na głowie urósł kilkakrotnie. Nowa młoda pani dr, która pojawiła się 2-3 lata temu (nie będę podawała nazwiska) skierowałą mnie do patologa z widocznym gołym okiem (i moimi sugestiami) krwiakiem u psa, strasząc rakiem. Zbędne koszty poniesione, wystarczyło przebić krwiak igiełką, co zrobił zdziwiony patolog. Pani strzyżąca psy pracuje wyłącznie na uśpionych psach - dziękuję, nie skorzystam. Ci lekarze ze starej ekipy, którzy jeszcze zostali, wydają się bardziej znieczuleni i zniechęceni. Może rutyna się wdarła. Wadą jest to, że za każdym razem zwierzę ogląda inny lekarz. Obecnie leczę zwierzaki w innych klinikach.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Artur K avatar
Artur K

Profesjonalne podejście do klienta,aż miło porozmawiać z lekarzami na temat naszego zwierzaka,odpowiedzą na każde pytanie,widać że są powołani do tego zawodu i przychodzą z pasja a nie z przymusu.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
IAROSLAVA BRUKHTII avatar
IAROSLAVA BRUKHTII

Хорошие специалисты и главное весь комплекс услуг от интерниста до Хирургии. Bardzo dziękuje dermatologowi naprawdę świetny specjalista !!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Monika Dąbrowska avatar
Monika Dąbrowska

Szybka i fachowa obsługa.Rrtg na miejscu co było dla nas ułatwieniem bo nie musieliśmy dalej szukać

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Katarzyna Wysocka avatar
Katarzyna Wysocka

Od wielu lat korzystam z usług kliniki polecam wszystkim profesjonalna opieka 24h .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Monika Skoczek avatar
Monika Skoczek

Wspaniali lekarze , walczący do końca ,dziękujemy wszystkim za serce szkoda że za późno do was trafiliśmy.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Jankowski avatar
Piotr Jankowski

Bardzo dobre miejsce do leczenia i szczepień zwierzaków. Bardzo miła i fachowa obsługa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Aleksandra Grodzka avatar
Aleksandra Grodzka

Nie polecam wizyt z chorym zwierzęciem, prawdopodbnie najlepszym wyjściem będzie uśpić.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Anka Wojciechowska avatar
Anka Wojciechowska

Profesjonalnie, szybko i miło. Doktorzy mają super podejście do zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Oliwia Stasiuk avatar
Oliwia Stasiuk

Dzis kolejny raz vetka udowodnila ze jest godna zaufania :) Joker dziekuje z calego serca za uratowanie jego tyleczka ! Zmeczony ale stabilny a to najważniejsze

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Paweł Sołtysiak avatar
Paweł Sołtysiak

Jesteśmy już 13 lat klientem tej kliniki (2 koty) jest OK

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
eliza dziekan-kamińska avatar
eliza dziekan-kamińska

Dr Konarski jest świetny, to wysoki, szczupły i ogolony na łyso mężczyzna

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
theelo1 xd avatar
theelo1 xd

Najlepsza na Tarchominie opieka weterynaryjna i profesjonalizm oraz fantastyczne podejście do pacjentów . Oblegane szczególnie w wekendy-długi czas oczekiwania w poczekalni co też świadczy na plus.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Sebastian Lipiński avatar
Sebastian Lipiński

Jedyne do czego można się przyczepić to kolejki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Karolina Rostkowska avatar
Karolina Rostkowska

Mam jak najbardziej pozytywne doświadczenie z tą kliniką, była to jednorazowa pomoc, do której jechaliśmy 120km, ponieważ bliżej nie było całodobowej kliniki, pies, prawdopodobnie po użądleniu przez osę otrzymał pierwszą pomoc w małym gabinecie weterynaryjnym, ale dalej nie mógł zaczerpnąć powietrza i tracił oddech, w klinice po szybkim badaniu rtg otrzymał dożylnie dużą dawkę sterydu,podłączono kroplówkę, upuszczono gazy z żołądka, został zainkubowany na noc, stan oceniono na ciężki, piesek przeżył noc, rano powtórne rtg i można było go odebrać, radość ogromna, więc jestem wdzięczna za szybką pomoc, odejmuję gwiazdkę za niezbyt fachową poradę (kiedy był już odbierany) dotyczącą diety psa, a tak polecam!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
pietruch137 avatar
pietruch137

Ostatnio przyszedłem ze swoim psem bo zaczęło się z nią dziać coś niedobrego, chodziła z jednego końca domu na drugi i nie kładła się nawet na chwile, miała niespokojne oczy, nie spała. Podczas wizyty powiedziano mi, że psa prawdopodobnie boli kręgosłup. Zalecono zrobić też badania krwi i odrobaczyć psa. Za całą wizytę zapłaciłem 275zł. Po powrocie do domu okazało się, że środki przeciwbólowe nie działają, a stan psa pogarszał się z godziny na godzinę. zdecydowałem się pojechać do innej przychodni gdzie od razu zdiagnozowano udar. Psa ledwo udało się uratować i czeka ją teraz bardzo długi powrót do zdrowia. Za 3-dniowy pobyt całodobowy w klinice, badania krwi(takie same jak w VETCE), leki, kroplówki, fachową opiekę i przede wszystkim uratowanie życia pieskowi zapłaciłem 320zł. Niestety ale odradzam wizyty w przychodni VETKA, ceny są z kosmosu, a jeżeli lekarz weterynarii z dyplomem myli udar z bólem kręgosłupa, to znaczy, że nie zna się również na swojej pracy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Agnieszka Wódarczyk avatar
Agnieszka Wódarczyk

Najlepsza klinika weterynaryjna w Warszawie. Miły personel. Czynne 24h ! za co wielki plus! Lekarze kompetentni. Do każdego przypadku z jakim bym nie przyjechała podchodzą z największą skrupulatnością i profesjonalizmem. To się ceni!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Ul Ka avatar
Ul Ka

Lekarzy nie oceniam nie znam na tyle, ale ogromny plus za dobrze zaopatrzony sklepik przy recepcji oraz pomocną obsługę! Nie wiem jak nazywa się Pani, która mnie obsługiwała (krótko strzyżona, blondwłosa), ale wykazała się wielką wiedzą i zaangażowaniem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marcin Sabaj avatar
Marcin Sabaj

Mimo wielu niepochlebnych opinii w sieci ja wystawiam 5. Uratowali kiedyś życie mojemu psu, szybko diagnozując babesziozę, a ostatnio wyleczyli mojego kota. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
AgaKa avatar
AgaKa

VETKA to nasz koci lekarz. Dzisiaj kolejna wizyta i kolejna otrzymana pomoc. I tak już 10 lat. Mimo, iż teraz dojeżdżamy z daleka to nie zmienimy veta za nic w świecie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Andrzej Naporowski avatar
Andrzej Naporowski

Gorąco polecam. Fachowa obsługa naszych milusińskich zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Mateusz Sykuła avatar
Mateusz Sykuła

Polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Agnieszka Gryszkut avatar
Agnieszka Gryszkut

Troslliwa opieka i wielkie staranie o zdrowie i życie zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Katarzyna K avatar
Katarzyna K

Kompetentni lekarze

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Arkadiusz Gawlik avatar
Arkadiusz Gawlik

Bardzo kompetentni, uprzejmi fachowcy. Szeroki zakres usług.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Domański avatar
Piotr Domański

Lekarze nie znają się na przepisach przez Panią właściciel jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu za granicę i zostałem narażony na koszty, których mi lecznica nie zwróci w zamian lecznica zaproponowała mi przetrzymać tydzień psa w klatce abym mógł pojechać. Bardzo się zawiodłem myślałem że trafiłem do specjalistów a zostałem potraktowany jak wszędzie masz pan i się odczep a jak coś to pana problem i pana pies. Naprawdę szczerze nie polecam chyba że ktoś chce mieć problem, tak jak ja.!!!!!!!!!!!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Zosia Pańczyk avatar
Zosia Pańczyk

Fachowa opieka, polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
AnFauBe avatar
AnFauBe

Dobrzy specjaliści, serdeczna obsługa.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Przemysław Słomiański avatar
Przemysław Słomiański

Szybko, sprawnie i miło.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Kacha Kom avatar
Kacha Kom

Zaufanie weterynarze nie boję się im powierzyć psa czy kota

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Szopa avatar
Piotr Szopa

Ok

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Sylwia Kowalczyk avatar
Sylwia Kowalczyk

Ogólnie rzecz biorąc często zdarzało się Tak ze podczas wizyt stawiano diagnozę bez jakichkolwiek badań zupełnie na chybił trafił zapisując kolejno drogie antybiotyki licząc ze któryś z nich zadziała, niestety po wizytach u innych lekarzy problem został od razu zdiagnozowany, wyłączony to dość tanim leczeniem bez naciągania na niepotrzebne koszty i męczenia psiaka. A szkoda...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Koczaj avatar
Piotr Koczaj

Miejsce przyjazne zwierzętom.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Michal Guzek avatar
Michal Guzek

Rzetelna obsługa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Krzysztof Roman avatar
Krzysztof Roman

Dziękuję za profesjonalną opiekę nad moimi zwierzętami.Korzystamy z usług kliniki od kilku lat i nawet jeśli jakiś problem jest nie do załatwienia w klinice polecają odpowiedniego specjalistę.Dzięki takiemu podejściu lekarzy mój pies chodzi.Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Mag B avatar
Mag B

Lecze w tej klinice swoje zwierzeta conajmniej od 8 lat. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z brakiem profesjonalizmu. Zawsze mila sympatyczna i kompleksowa usluga. Polecam to miejsce zwierzakom!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
B A avatar
B A

Nie potrafili poradzić sobie z agresywnym małym psem, przyjechałam do nich, bo nie potrafię sama założyć mu opatrunku na łapę, bo się wyrywa i gryzie. Liczyłam na fachowe podejście, jednak się przeliczyłam. Pomimo że był trzymany przez 2 osoby i miał założony przez nich "kaganiec", to zdołał zdjąć go i ugryźć weterynarza... Zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji, ale chciałabym zobaczyć jak radzą sobie z jakimś pitbullem, dobermanem czy innym agresywnym psem. W dodatku klosz ochronny "dobrany" przez pania weterynarz okazal się być zbyt mały, pies bez problemu liże sobie ranę...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Katatarzyna C. avatar
Katatarzyna C.

Profesionalne podejscie. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Wojtek avatar
Wojtek

Prawie uśmiercili mi kota. Przez trzy dni był tam badany i miał wymyślone choroby aż po wadę serca i z dnia na dzień czuł się coraz gorzej. Lekarz z innej kliniki w końcu zdiagnozował poprostu zapalenie płuc. Nie polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
ANIA B avatar
ANIA B

Najlepsza klinika i oczywiscie weterynarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Menos avatar
Menos

Bardzo dobrzy weterynarze znający się na swoim fachu. Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Sylwia Borowska avatar
Sylwia Borowska

Bardzo dobra klinika dla zwierząt

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Monika Wrońska avatar
Monika Wrońska

Bardzo dobry kontakt ze zwierzetami i ich właścicielami :-) czynne 24/7

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Magdalena Krzywosz avatar
Magdalena Krzywosz

Przyjazna dla zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Zespol OXIDE avatar
Zespol OXIDE

Kilku lekarzy z tej kliniki... Młody lekarz, kolejnym razem Pani doktor, próbowali leczyć psa. Pies ciągle się drapal, gryzl, aż do krwi. Z każdej wizyty ma wizytę dostawał drogi antybiotyk i było coraz gorzej. Lekarze odmówili badania krwi naszego psa. Przepisywać kolejne drogie leki i masujące za wizytę... Pies zaczął się tak drapac że na uszach (spaniel) sierść ma do skóry, do ran wydarta. Pojechaliśmy do kliniki innej. Doktor od razu zrobiła badania krwi i pobrala wycinek skóry. Diagnoza swiezb.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Łukasz Żurawiński avatar
Łukasz Żurawiński

Niezastąpiona klinika w awaryjnych sytuacjach

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Magdalena Kozioł avatar
Magdalena Kozioł

dr Piotra Konarskiego - jest przemiły i skuteczny, choć spłoszyło mnie jak mi raz powiedział co innego, niż przy poprzednim spotkaniu. Ale jednego kocurka faktycznie wyleczył mi skutecznie i szybko. Zastrzyki robi w sposób niezauważalny :)

Ja z kolei najczęściej chodzę do Macieja Żachowskiego. Żaden inny wet nie tłumaczy tak dokładnie za każdym razem co robi, co się dzieje i jakie będą tego skutki. Polecam.

Źródło opinii: goldenline.pl
Joanna avatar
Joanna

Wszystkim właścicielom gryzoni polecam klinikę na ul. Modlińskiej 65. Całodobowa, nazywa się Vetka, tel. 22 614 58 99. Przyjmuje tam Pan doktor Bielecki, pierwszy i jedyny w Warszawie specjalista wyłącznie od gryzoni. Jest rewelacyjny i ma doskonałe podejście do naszych milusńskich. Bardzo poważnie podchodzi do każdego małego pacjenta. POLECAM.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
Deli avatar
Deli

Pracuje tam dr Mikołaj Dymek. Lata temu, kiedy jeszcze pracował w Elwecie, chodziliśmy do niego z Szarką - miał do niej doskonałe podejście i wyleczył z uporczywego świerzbu. Ale to było dawno i nie wiem, jak jest teraz.

Źródło opinii: forum.miau.pl
dream avatar
dream

Ja chciałam dodać, że polecany przez was lekarz Dr, Bielecki pracuje także w klinice weterynaryjnej, czynnej 24 godziny na dobę przy ulicy Modlinskiej - jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich osob z północnej strony stolicy ew z Pragi :) Jest to podobno wyspecjalizowana klinika (pies koleżanki miał tam przetaczaną krew którą przywoziła mu karetka na sygnale) dodam, że lekarz Bielecki jest tam przez 2 dni w tygodniu a wizyta kosztuje 3Ozł :)

Źródło opinii: szynszyle.info
dorstiw avatar
dorstiw

Nie wiem czy problem jest nadal aktualny, ale najlepszy specjalista od gryzoni w tym szynszyla to - dr bab. Wojciech Bielecki, który przyjmuje m.in. w Klinika weterynaryjna Vetka Warszawa, ul. Modlińska 65.

Źródło opinii: forum-szynszyla.pl
Moniq avatar
Moniq

Nie wiem czy mogę,ale polecę dwóch lekarzy , do których mam zaufanie- Mikołaj Dymek oraz Iwona Starczewska

Źródło opinii: forum.bulterier.pl
niezadowolona avatar
niezadowolona

Klinika owszem w porządku,DR Dymek jest dobrym lekarzem,ale co do dr. Starczewskiej raczej się nie zgodzę z powyższą opinią. Pani ta jest niedouczona. Tyle tylko mogę powiedzieć. Dobra rada omijajcie tę Panią jeśli kochacie swoje zwierzaki.

Źródło opinii: forum.bulterier.pl
gussia avatar
gussia

Witam, bardzo polecam klinike całodobową "VETKA" na ul. Modlińskiej 65. Są tam naprawdę wyspecjalizowani lekarze i mają bardzo dobre podejście do zwierząt.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
drumline77 avatar
drumline77

W trudniejszych sprawach i poważnych chorobach polecam Klinikę Całodobową "Vetka" na ul. Modlińskiej 65 Warszawie. Szybki dojazd, lekarze z powołania i z dużą wiedzą o zwierzakach, no i wyciągnęli mi innego kota ze stanu agonalnego.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
Klient1 avatar
Klient1

Nieudolność lekarzy tej kliniki spowodowała smierć mojej suki. Po każdej kroplówce pies słabł ale zupełnie nie interesowało to lekarzy.W końcu zupełnie straciła przytomność a lekarz zamiast ratować sukę zostawił ją na obserwację na 2 godziny Gdy postanowił ją ratować było już za późno. Suczka odeszła. Właścicielka cynicznie udawała skruchę obiecała wyjaśnić sprawę. Skończyło się na obietnicach. Ostrzegam przed tą nie wiem jak ją nazwać... najlepiej pasuje RZEŹNIĄ

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
kubek avatar
kubek

Miałem do czynienia i tez srednio polecam. Po dwoch wizytach zdecydowalem udac sie gdzie indziej. Jakos nie widzialem wiekszego zaangazowania u tych Panstwa.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
zuzazuza avatar
zuzazuza

Jedna, dobra rada - omijajcie szerokim łukiem lecznicę Vetka na Modlińskiej w Warszawie. Niedouczona lekarka, p. Iwona Starczewska, która była nam polecona przez innego weterynarza przez miesiąc czasu nie zrobiła nic sensownego żeby pomóc naszemu psu. Trafiliśmy do niej z naszym psem i stwierdzonym zapaleniem przewodu pokarmowego. Przez miesiąc!! nie zleciła podstawowego badania jakim jest USG. Zaleciła natomiast 10 innych (2 rentgeny, morfologie na 5 stron, badanie na pasożyty) za niewiadomo jaką cenę. Przez miesiąc podawała metronidazol, antybiotyk, który całkowicie wyjałowił brzuszek naszej suni. Skutkiem tego stan psa jeszcze się pogorszył. Po miesiącu sami zdecydowaliśmy się na USG. Po jego wykonaniu u najlepszego radiologa w Warszawie (dr. Marciński) okazało się, że nasz pies ma przewlekłe zapalenie trzustki. Na początku, czyli 1,5 miesiące wcześniej było to ostre zapalanie. Jednak przez to, ze nikt nie pofatygował się żeby zdiagnozować naszego psa prawidłowo, zapalenie przeszło na wszystkie organy wewnętrzne i przewlekłe zapalenie trzustki. Szanse naszego kochanego psa zmalały bardzo drastycznie. Od razu zabraliśmy psa od tej niekompetentnej osoby, żeby nie zrobiła jej więcej krzywdy.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
Duda avatar
Duda

Przez niekompetencję i brak serca do leczenia zwierząt okazany przez panią Katarzynę Sochoń „weterynarza” z kliniki „Vetka” z ul. Modlińskiej 65 w Warszawie, mój pięcioletni pies nie przeżył "pomocy" udzielonej mu w tym zakładzie w formie kroplówki. Przed jej zaaplikowaniem nie przeprowadzono żadnych badań i analiz. Po tym zabiegu skierowano nas do domu. W przeciągu pół godziny jego stan stał się krytyczny. Po ponownej wizycie przyjęto go do "szpitala". Pomimo gwałtownego spadku temperatury ciepły koc przyniesiono dopiero po pół godzinie. Nie powiadomiono mnie nawet o jego odejściu. Nastąpiło to dwadzieścia minut po moim wyjściu ze "szpitala", w którym mogą przebywać tylko zwierzęta. Nikt się zresztą później nie bawił, w podanie mi przyczyn utraty mojego pieska. Dlatego też radzę omijać szerokim łukiem tę "klinikę", zwłaszcza, że moja opinia jak widać nie jest odosobniona.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
monka avatar
monka

Do klinki Vetka przy ul. Modlińskiej zgłosiłam się z moją świnką morską. Została ona skierowana na zabieg pod narkozą. Niestety zwierzątko nie przeżyło standardowego zabiegu. Nikt z lekarzy nie podpowiedział mi, że operacje u świnek najlepiej robić przy zastosowaniu narkozy wziewnej, czyli u konkurencji. Kliniki nie polecam.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
lenio avatar
lenio

Przez lekkomyślność lekarza, który przeprowadzał sterylizację moje dwa koty z najlepszych przyjaciół stały się wrogami. Po prostu po zabiegu zamiast umieścić je w osobnych klatkach wsadzono je do jednej. Mało się nie pozabijały. Jeden z kotków do teraz ma ślad po sterylizacji - zwisająca skóra, tak fatalnie została zszyta.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
anetamigacz avatar
anetamigacz

NIE POLECAM ,jeżeli kochasz swojego psa i czeka go operacja omijaj tę lecznicę, zarozumiała pani doktor, reszta personelu też wiele do życzenia ale to to nic- nie znają się biorą wszystkie zwierzęta jak leci brak opieki po operacji a potem to umywają ręce bo pies miał słabe serce taka ich odpowiedż poprosty na niektórych rasach trzeba się znać- zuzazuza dobrze to opisała w pełni się zgadzam -wystrzegać się

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
martazw avatar
martazw

Vetka i "chirurg" Andrzej BEREZNOWSKI- bez dokonania biopsji, bez żadnego wahania i przemyśleń, wyciął mojemu psu guz, nie zachowująć materiału do badań histopatologicznych i nie robiąc żadnego marginesu do tkanki zdrowej, co jest podstawowym błędem i powoduje szybkie przerzuty. Po miesiącu, z ironicznym uśmieszkiem, oznajmił, że jest wznowa i "żeby pies się tylko się nie męczył", chociaż przed operacją zapewniał, że bez niej pies umrze. Zostawił nas z otwartą raną, z infekcją, bez leków, bez nadziei i skazał na 3-miesięczne cierpienie, ból i śmierć. Oschły cwaniaczek, beznadziejny człowiek.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
anielitka avatar
anielitka

Miałam kontakt z właścicielem kliniki Katarzyna sochon i radzę omijać ta osobę ! Przyjechałam na dyżur o godz 5 rano bo moja niespełna 3 letnia chihuahua dostała silnych wymiotów o biegunki z krwią .lekarz zbadał temperaturę ,podał kroplowke na 3 min ,jakiś antybiotyk i do domu .kazała nan wrócić za 12 godzin .za 6 godzin moj piesek umarł ! Jestem oburzona niekompetencja i empatia tej osoby która powinna być wzorem dla innych lekarzy w klinice .piesek powinien od razu być zostawiony na obserwacje ,badania powinny być zrobione ,podana prawdziwa kroplowka.nic mi nie odda mojej kruszynki ale serdecznie ostrzegam przed leczeniem u Katarzyny sochon .wstyd dla kliniki !

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
andrzej131313 avatar
andrzej131313

Omijać z daleka.Zanik empatii i rutyniarstwo u p.sochoń ,krysiak i walczuk doprowadziły do śmierci siedmio letniego psa.Zla diagnoza i w konsekwencji złe leczenie.Klinika z nazwy nie mająca nic wspólnego z fachowością

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
Lusia avatar
Lusia

Zdecydowanie odradzam wizytę w Klinice weterynaryjnej Vetka w Warszawie przy ul. Modlińskiej. Szczególnie nie polecam wizyty u Iwony STARCZEWSKIEJ. Wyżej wymieniona kobieta nie zasługuje na miano lekarza weterynarii. Swoją postawą wobec cierpiącego psa oraz jego właściciela udowodniła brak szacunku zarówno do zwierzęcia jak i człowieka. Człowiek może się w sposób werbalny bronić, natomiast zwierzęciu pozostaje nadal cierpienie. Osoba ta przerwała badanie usg z powodu pobudliwości psa w trakcie badania, oświadczając lekceważącym tonem, że pies jest "niedotykalski" i został źle wychowany. Sugestię, że to ona ma złe podejście do psa skwitowała uwagą, że wobec utraty zaufania w oczach właściciela psa nie jest zobowiązana do kontynuowania badania. Dla zobrazowania stresującej sytuacji psa nadmienić należy, że w trakcie badania usg piesek pozostaje w pozycji leżącej na plecach, a jego łapki są sztywno trzymane przez dwie osoby ograniczając w ten sposób jego ruchy. Czy jest możliwe aby tak skrępowany pies pozostawał spokojny w trakcie dalszego badania? Kuriozalnym wprost argumentem przedstawionym przez tę osobę było stwierdzenie, że ona w trakcie jej badania przez radiologa nie rusza się. Gratuluję porównania swoich reakcji do reakcji psa. To wybitnie świadczy o poziomie tej osoby. Brak empatii z jej strony dla chorego psa to jest najłagodniejsze wyrażenie negatywnej opinii o jej postawie jako lekarza weterynarii. Pominę w tej opinii uwagi na temat lekceważącego stosunku do właściciela, gdyż dalsze rozwodzenie się na ten temat byłoby dla niej nobilitacją z mojej strony. Reasumując, szczerze odradzam wizyty u tej kobiety z Państwa Pupilami.

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
Kociara avatar
Kociara

Omijajcie szerokim łukiem! Mój kot był oddany do vetki na Modlińską, ponieważ zdejmował sobie kołnierz i wyrywał cewnik. W klinice spędził dwa i pół dnia, za które zapłaciłam 313 zł - gdy go odbierałam dowiedziałam się, że... sam się rozcewnikował (przez telefon informowano mnie, że kot ma cewnik i obserwują go, a w rzeczywistości wyrwał sobie szwy). Cewnik miał mieć prze dwa dni. Przez ile miał??? Lekarka wypisująca, nie sprawdziła stanu pacjenta i oddała nam kota... w strasznym stanie! Zwierzę było przerażone, śmirdzące sikami, a w klatce leżała wyschnięta kupa. Dokumentacji medycznej nie dostałam, a kiedy poprosiłam o jej przesłanie, to oczywiście był problem. Po negocjajach otrzymałam jedną kartkę z listą podanych leków. W rozmowie telefonicznej dowiedziałam się, że nie zdążyli opsać zabiegów, ale zależało im, żeby "Państwa rozliczyć". A my mysleliśmy, że zależy im, aby leczyć! Podobno mój kot ma jutro dostać antybiotyk. Właśnie usiłuję się dowiedzieć jaki i przez ile dni - czekam na nową, dokładniejszą dokumentację, bo jutro z całą pewnością nie pojadę na Modlińską. Zapłaciłam ponad trzysta złotych za... No własnie. Za co? Za cierpienie? Przerażenie? Smród? Kiedy spojrzę na swojego ukochanego przyjaciela, to serce mi krwawi. Jak mogłam zgotować mu taki los?! Ostrzegam Was przed podobnym błędem. Omijajcie wetkę na Modlińskiej szerokim łukiem!

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl
1234 avatar
1234

A ja polecam Vetkę z pełną odpowiedzialnością! Zajeli się kotem wyrzuconym na moim osiedlu, któremu szukałam domu. Wykastrowali, zaczipowali i przechowali w szpitalu i to wszystko po po kosztach. To się nazywa serce dla zwierząt wyrzuconych przez "właścicieli" bez serca!

Źródło opinii: portalweterynaryjny.pl

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.