2.5/5 - (22 votes)

Całodobowa Klinika Weterynaryjna VETKA: W centrum uwagi

W ostatnich latach obserwujemy wzrost świadomości społeczeństwa na temat opieki weterynaryjnej i jej roli w zapewnianiu zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół. W tym kontekście, szczególną rolę odgrywają całodobowe kliniki weterynaryjne, które są nie tylko miejscem leczenia, ale i edukacji właścicieli zwierząt. Jedną z takich placówek, która zyskała uwagę mieszkańców Warszawy, jest Całodobowa Klinika Weterynaryjna VETKA.

Profil Kliniki VETKA

Lokalizacja i Dostępność

Znajdująca się przy ulicy Modlińskiej 65 na warszawskiej Białołęce, Klinika VETKA stanowi ważny punkt na mapie weterynaryjnej stolicy. Jej centralna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców dzielnicy, jak i dla osób z innych części Warszawy.

Godziny Przyjęć

Kluczowym aspektem, który wyróżnia Klinikę VETKA, jest całodobowa dostępność – klinika funkcjonuje przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. To kluczowe dla właścicieli zwierząt, którzy mogą potrzebować pomocy weterynaryjnej również w nocy czy w dni wolne od pracy.

Dane Kontaktowe

Klinika VETKA udostępnia kilka kanałów kontaktowych, co ułatwia komunikację i szybką reakcję w nagłych przypadkach. Kontaktować można się telefonicznie pod numerami (22) 614 58 99 oraz 507 026 626, a także mailowo pod adresem lecznica@lecznica-vetka.pl. Dodatkowo, klinika posiada stronę internetową www.lecznica-vetka.pl, na której znajdują się szczegółowe informacje o oferowanych usługach.

Usługi i Specjalizacje

Pełen Zakres Opieki Weterynaryjnej

Całodobowa Klinika Weterynaryjna VETKA oferuje szeroki wachlarz usług, począwszy od podstawowej opieki, po bardziej zaawansowane zabiegi i diagnostykę. Do dyspozycji pacjentów są między innymi:

 • Konsultacje weterynaryjne,
 • Profilaktyka i szczepienia,
 • Diagnostyka laboratoryjna,
 • Zabiegi chirurgiczne,
 • Opieka pooperacyjna,
 • Stomatologia weterynaryjna.

Specjalistyczny Sprzęt

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, co umożliwia szybką i precyzyjną diagnozę. Dostępność takiego sprzętu na miejscu jest szczególnie ważna w nagłych przypadkach, gdy liczy się każda minuta.

Zespół Profesjonalistów

Kadrę Kliniki VETKA tworzą doświadczeni lekarze weterynarii, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Ich profesjonalizm i zaangażowanie są kluczowe dla zapewnienia wysokiej jakości opieki.

Ocena i Opinie Klientów

Ogólna Ocena

Klinika VETKA cieszy się oceną 3.7 na 5 możliwych gwiazdek, opartą na 305 głosach klientów. Jest to wynik świadczący o solidnej reputacji placówki wśród właścicieli zwierząt.

Feedback od Klientów

Opinie klientów są zróżnicowane, ale większość z nich podkreśla wysoką jakość usług, profesjonalizm personelu oraz dostępność kliniki o każdej porze dnia i nocy. Jednakże, jak w każdej placówce, zdarzają się również głosy krytyczne, które mogą dotyczyć na przykład czasu oczekiwania czy kosztów usług.

Całodobowa Klinika Weterynaryjna VETKA w Warszawie stanowi istotny element infrastruktury weterynaryjnej miasta. Jej całodobowa dostępność, szeroki zakres usług oraz doświadczony personel sprawiają, że jest to ważne miejsce dla wielu właścicieli zwierząt domowych. Chociaż oceny klientów są różnorodne, ogólna reputacja kliniki wskazuje na jej solidne miejsce w branży weterynaryjnej.


1 KOMENTARZ

 1. Sylwester 2023-12-31 23:46

  Osoba odbierająca dzisiaj telefon jest tam chyba za karę…

  Jeżeli chodzi o obsługę lekarską, to zdarza się i dość dobra i bardzo słaba. Po dobrą obsługę i opiekę warto iść gdzie indziej. Będzie też taniej.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Andrzej
  Andrzej 2023-09-09 07:23

  Mój pies jest niestety częstym bywalcem różnych klinik weterynaryjnych w Warszawie. Jestem zdziwiony negatywnymi lub wręcz napastliwymi opiniami odnoszącymi się do Vetki. Pomogli wiele razy mojemu psu i jestem im wdzięczny za to wsparcie. Jeśli mogę poradzić coś tym mniej zadowolonym, to zawsze możecie pojechać do innych całodobowych klinik w Warszawie. Pewnie znajdziecie gdzieś swoje miejsce, ale gwarantuję, że i tak nie wszystko wam się tam będzie podobało – jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy, zrozumienie sytuacji i wyrozumiałość to cechy które powinny dominować. Pobyt w klinice jest stresujący dla nas i naszych zwierzaków, więc nie podkręcajmy napięcia a lekarzom wet. pozwólmy zwyczajnie leczyć.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Urszula
  Urszula 2023-09-06 10:16

  Przywiozłam psa z paraliżem tylnych łap w dniu 13 sierpnia br – długi weekend – a mimo to szybko zdiagnozowano, co się stało, ściągnięto anestezjologa i przeprowadzono operację. Serdeczne podziękowania dla doktor Starczewskiej, która tę operację przeprowadziła i po tygodniowym pobycie w klinice, pies odzyskał szansę na normalne życie. Oczywiście był w Klinice masowany, pionizowany, korzystał z magnetoterapii oraz laseru. Od 20 sierpnia co drugi dzień jeździliśmy na te zabiegi. Wspaniała fizykoterapeutka Pani Marina – doświadczona i rzetelna, sympatyczna i bardzo empatyczna. Niemniej jednak stan zdrowia naszego psa zaczał wymagać także innych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Znalazłam w internecie bieżnie wodną i zapytałam Panią Marinę czy warto korzystać – potwierdziła, że tak. I zaczęliśmy jeździć na bieżnię wodną, niestety w inne miejsce. Wielka szkoda, że nie ma bieżni wodnej w Vetce. Taka profesjonalna Klinika, aż się prosi aby psy mogły tam dochodzić do całkowitej sprawności – czyli miały możliwość korzystania z bieżni wodnej i np. ćwiczeń aktywnych. Przydałby się kompleks rehabilitacyjny , który przywracałby psom zdrowie ale i wspomagał zdrowe psy, którą są starsze i przez to mają gorszą kondycję. Nasz pies ma 10 lat i zapewne bieżnia będzie mu potrzebna nie tylko do powrotu do zdrowia , ale do zapewnienia lepszej kondycji. Niemniej jednak jeszcze raz serdeczne podziękowania dla dr Iwona Starczewskiej i dla fizjoterapeutki Mariny, a także dla pozostałych lekarzy i pracowników, którzy zajmowali się naszym psem. Niedługo jedziemy na działkę, ponieważ warunki leśne mają mieć dobry wpływ na wzmocnienie chodu naszego psa, a i nam przyda się odpoczynek, po tych tygodniach emocji. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Vetki Urszula Jakacka-Stasiak
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ines
  Ines 2023-07-31 22:58

  Bardzo polecam, na nocnej pomocy fachowa i szybka reakcja. Pani Weterynarz uratowała mi młodego króliczka, wykazując się empatią i doświadczeniem. Wszędzie będę polecać. Bardzo dziękuję!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  JPS
  JPS 2023-05-17 00:11

  Dyżur nocny to fikcjavwlasnie jestem pod klinka nikogo nie masz telefonów nie odbierają mimo ze jest informacja żeby dzwonic
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  M 2023-06-15 06:23

  Oczywiście,że jest informacja,żeby dzwonić….ale dzwonkiem do drzwi.
  Dominika W. 2023-06-01 08:31

  Absolutnie nie zgodzę się z tą opinią. Niejednokrotnie korzystałam z usług kliniki również nocą. Natomiast trzeba mieć na uwadze, że na dyżurze nocnym nie ma pełnej obsady. Osoby, które pełnią dyżur w większości przyjmują nagłe przypadki, nierzadko w stanie krytycznym. To oczywiste, że w tym czasie lekarz dyżurujący ratuje życie a nie odbiera telefony.
  Małgorzata
  Małgorzata 2023-01-21 20:12

  Najgorsze miejsce w województwie. Weterynarz z tytułem dr nauk weterynaryjnych i trzema specjalizacjami nie umie zdiagnozować kociego kataru, ostrego zapalenia trzustki czy czynnościowej niedrożności przewodu pokarmowego. Twierdzi, że zaleganie od tygodnia kontrastu w przewodzie pokarmowym to normalna rzecz, i wpycha w ten niedrożny i atoniczny przewód pokarmowy sondą jedzenie oraz leki. Cierpienie i okropny ból u zwierzęcia kwituje słowami ’ kotek nie ma ochoty się ze mną zadawać’. Inna 'lekarka’ zwierzę z ostrym rozszerzeniem żołądka wysyła z zaleceniem karmienia do domu, podając środek na odrobaczenie. Właścicielka lecznicy, nie wiadomo czemu przedstawiająca się jako anestezjolog, a raczej jej ignorancja i lekceważenie, to źródło groźnych dla życia powikłań u pacjentów. Uliczny zwyrol za takie skatowanie zwierzęcia odpowiadałby przed sądem. W lecznicy Vetka dostaniesz za to paragon na kilka tysięcy. Chamstwo i nieetyczne postępowanie to inna działka. Przecież nie ma to jak – decyzją kierowniczki i właścicielki w jednym – odmówić leczenia zwierzęciu, które ‘zespół specjalistek’ doprowadził do agonii i w środku nocy wystawić je za drzwi (horrendalne płatności, o wysokości których nikt nie uprzedza, dokonywane były na bieżąco). Rękoma wspomnianej dr nauk wet. No cóż, hitlerowcy też się tłumaczyli, że tylko wykonują polecenia. Jeżeli skrzywdzili też Twoje zwierzę – pisz skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej – masz na to 3 lata. Samo klepanie opinii w necie to za mało, by uchronić kolejne zwierzaki przed takim okrucieństwem.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Katarzyna 2023-01-23 16:32

  Pani Małgorzato, gratuluję odwagi w hejtowaniu!. Prokurator i policja chętnie się zajmą sprawą. Czyżby Pani reprezentowała Pani jakąś Fundację:-) lub z jakąś współpracuje, bo tyle odnotowała Pani przypadków błędów w sztuce weterynaryjnej u swoich zwierząt i to według Pani pomówień przy udziale jednego z najlepszych chirurgów wet. w Warszawie oraz Właścicielki kliniki, która z powodzeniem i uznaniem wśród klientów ją prowadzi od ponad 25 lat, nie będąc przy tym anestezjologiem i nie przedstawiając się w ten sposób klientom. Może Pani pomyliła klinikę? W naszym systemie nie odnotowaliśmy klientki o imieniu Małgorzata, którą spotkałoby tyle błędnych diagnoz pacjentów od lekarzy. Klinika nie otrzymała odkąd prowadzi placówkę nawet 0,01% takich reklamacji oficjalnych ani pisma od Powiatowego Inspektora Weterynarii, do którego składania skarg tak Pani agituje. Dlaczego Pani mając tak niesamowite przygody nie złożyła dotąd skargi w Instytucji? A może działa Pani na czyjeś zlecenie szkalując opinię kliniki weterynaryjnej Vetka. Tak się składa, że my nie odnotowaliśmy w naszej dokumentacji medycznej zaniedbań ani kar z tego tytułu. Myślę, że powinna Pani się skupić na tym, że hejt jest w Polsce karalny i za to grozi kara, jeśli już mowa o skargach, zwłaszcza za obraźliwe wpisy porównujące personel kliniki do faszystów. Czuje się Pani anonimowa? Jest to anonimowość pozorna, albowiem organy ścigania i sądowe coraz sprawniej uzyskują dane niezbędne do namierzenia autora określonego komentarza. I nie chodzi tu o wolność słowa, bo do tego ma Pani prawo. W przypadku Pani opinii kłania się KK: – zniesławienie – art. 212 kk – zniewaga – art. 216 kk – uporczywe nękanie, tzw. „stalking” – art. 190a kk – fałszywe oskarżenia – art. 234 kk – złośliwe niepokojenie – art. 107 kw Mam nadzieję, że przeprosi Pani oficjalnie klinikę Vetka za zniesławianie, świadczenie nieprawdy i usunie spreparowana na potrzeby hejtu opinię.
  Małgorzata 2023-01-23 22:48

  Nie jestem anonimowa, moje nazwisko Szczepańska. Imię pacjentki Frajda. A pani? Kasia z kosmosu? Każde słowo tej opinii jest prawdziwe; jest też dobrze udokumentowana. Nie wiem czemu wspomina pani o PIW? Skarga została złożona u Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej. Czyżby Pani nie wiedziała? I myślę, że tam będzie idealne miejsce na wyjaśnienia.
  Agnieszka
  Agnieszka 2022-11-12 10:13

  Jestem bardzo zadowolona z Vetki! Uratowali nam dwie kocice. Rok temu największą walkę wygrali z chorobą mojej 4tygodniowej kotki Pysi,która umierała. Płakaliśmy wszyscy, a zwłaszcza dziecko, które zdążyło ją też mocno pokochać. Nie mogłam uwierzyć, że wyprowadzono ją z tak krytycznego stanu! Pysia była wygrzewana w inkubatorku, podawano jej tlen. Lekarze informowali nas na bieżąco o przebiegu choroby nawet w nocy. Widziałam ile miłości okazali maleństwu, jak była przytulana przez lekarzy i jakie ciepłe słowa mówili do niej. Do tej pory tam jeździmy i wcale tak długo się nie czeka. Byłam kiedyś w innych klinikach i czekałam dłużej. To chyba dobrze, że poświęcają czas na dokladne zbadanie zwierzaka. Ja jestem zadowolona kiedy coś jest dokładnie robione i każdy chyba chciałby tego, a nie na szybko. PROFESJONALIZM I EMPATIA. Drodzy lekarze Vetki życzę Wam wszystkiego dobrego i wielu sukcesów w Waszym trudnym zawodzie. Szanuję i podziwiam. ❤️
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kierownik Administracji Vetka 2022-12-20 10:03

  Pani Agnieszko, jest nam niezwykle miło i bardzo dziękujemy za ten wspaniały wpis. To dla naszego personelu bardzo ważne i stanowi motywację do kontynuacji leczenia zwierząt z całym sercem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Życzymy zdrowia Pani pupilom.
  Justyna
  Justyna 2022-09-28 20:05

  Nie polecam! Ceny z kosmosu i całkowity brak profesjonalizmu! Nigdy więcej tam nie pójdę, choćbym miała jechać na drugi koniec Warszawy! Mojego kota po ich „leczeniu” ledwie udało się uratować w innej klinice!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Małgorzata 2023-01-21 20:54

  Koniecznie pisz skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej – masz na to 3 lata. Samo klepanie opinii w necie to za mało, by uchronić kolejne zwierzaki przed ich okrucieństwem. A gadki intendentki o gotowości do dialogu to kolejna ściema. Nic nie rozpatrują, i na nic nie odpisują. Więc niech do Rzecznika latają.
  Kierownik Administracji Kliniki Vetka 2022-12-20 10:13

  Pani Justyno, jesteśmy otwarci na dialog z klientami, nie na hejt. Zapraszamy do otwartej komunikacji z kliniką. prosimy o podanie via email swoich danych oraz zwierzęcia, aby można było zweryfikować czy Pani zwierzę było pacjentem kliniki Vetka. O cenach każdorazowo informuje lekarz podczas wizyty. Opiekun pacjenta może wyrazić na nie zgodę lub nie. Nasz zespół to profesjonalni lekarze z doświadczeniem. Trafiają do nas najtrudniejsze przypadki medyczne i istniejemy na rynku jako klinika ponad 25 lat, lecząc czasami całe pokolenia zwierząt dane właściciela. Jeśli ma Pani uwagi zapraszam do kontaktu: katarzyna.czortek@klinikavetka.pl. W klinice Vetka istnieje dział reklamacji, gdzie wszystkie uwagi czy zgłoszenia są rzetelnie rozpatrywane. Prosimy o zaprzestanie wpisów o klinice Vetka szkalujących i niezgodnych z prawdą .
  Opiekun psa
  Opiekun psa 2022-08-25 11:51

  Najgorsza klinika jaka spotkalam. Naciagaja na wszystko co moga, a nawet nie sprawdza stanu zdrowia zwierzaka. Trzeba sie prosic, aby lekarz sprawdzil uszy psa a ten na odczepnego wsadzi patyczek i powie, ze jest ok. Dramat jakis. Najlepiej przyjdz, zostaw kase i wyjdz. Az dziwne, ze ludzie tam przychodza. Trzeba byc ameba, zeby dac sie tak naciagac
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Małgorzata 2023-01-21 20:55

  Koniecznie pisz skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej – masz na to 3 lata. Samo klepanie opinii w necie to za mało, by uchronić kolejne zwierzaki przed ich okrucieństwem. A gadki intendentki o gotowości do dialogu to kolejna ściema. Nic nie rozpatrują, i na nic nie odpisują. Więc niech do Rzecznika latają.
  Kierownik Administracji Vetka 2022-12-20 10:34

  Szanowny Panie, jesteśmy otwarci na dialog z klientem, nawet niezadowolonym, ale nie na hejt. Zapraszamy do kontaktu z kliniką w celu reklamacji usługi: katarzyna.czortek@klinikavetka.pl. Klinika Vetka ma profesjonalny zespół zarówno Internistów, jak i specjalistów. Prosimy o podanie via email klinik danych pana jako właściciela oraz nazwę zwierzęcia, aby zweryfikować czy jest Pan naszym klientem.
  Prawnik
  Prawnik 2022-07-13 14:07
  Opinia została ukryta przez moderatora.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Darek Chmielnicki
  Darek Chmielnicki 2022-06-22 16:47
  Opinia została ukryta przez moderatora.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kierownik Administracji Kliniki Vetka 2022-12-20 10:49

  Szanowny Panie, jako klinika jesteśmy otwarci na dialog, nie na hejt. Prosimy o zaprzestanie wpisów szkalujących klinikę Vetka. Klienci są informowani każdorazowo o cenach usług przez lekarzy i pytani o zgodę na zaproponowane leczenie oraz związane z tym koszty leczenia. czy zwrócił się Pan do kliniki o kosztorys Pana wizyty, aby uzyskać pełna informację o poszczególnych/pojedynczych kosztach np. wizyta, leki, materiały zużywalne do RTG, koszt projekcji ( w zależności od ilości projekcji), koszt znieczulenia itp. Dlaczego nie zgłosił Pan reklamacji do Kierownika Działu Reklamacji? Czy podjął Pan jakiekolwiek formalne i oficjalne działania w kwestii wyjaśnienia kosztów wizyty? Pragnę przypomnieć, że: Zniesławienia to pomówienie, które prowadzi do poniżenia w oczach opinii publicznej lub narażenia pokrzywdzonego na utratę zaufania potrzebnego do sprawowania stanowiska, zawodu lub danego rodzaju działalności. Treścią pomówienia, co do zasady, są informacje nieprawdziwe Przestępstwo to zostało stypizowane w art. 212 Kodeksu karnego.
  Lidia 2023-01-08 06:23

  Dziwne, bo ja za to samo zapłaciłam 170 i to podczas nocnej wizyty. A i zawsze można poprosić fakturę. Tam będzie napisane ile za co…
  Tomek
  Tomek 2021-05-19 02:04

  Bardzo profesjonalnie prowadzona klinika. Miłe Panie z recepcji i wspaniali lekarze. Już 7.lat opiekują się moim pieskiem. Wada duże kolejki ale czy takie ustawiały by się do słabych lekarzy śmiem wątpić. Polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kongo Set
  Kongo Set 2021-05-05 18:50
  Opinia została ukryta przez moderatora.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Małgorzata 2023-01-21 20:56

  Koniecznie pisz skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej – masz na to 3 lata. Samo klepanie opinii w necie to za mało, by uchronić kolejne zwierzaki przed ich okrucieństwem. A gadki intendentki o gotowości do dialogu to kolejna ściema. Nic nie rozpatrują, i na nic nie odpisują. Więc niech do Rzecznika latają.
  Joanna 2022-10-30 17:09

  To Pani nie odwiedziła psa przez kilka dni?🙄
  Xxx
  Xxx 2021-04-20 00:06

  Nie polecam. To jest ten typ przychodni, który przyjmie zwierzaka chociaż się na danym gatunku kompletnie nie zna. Sterylizacja krolika – zwierze wypisane kilka godzin po zabiegu bez żadnych leków przeciwbólowych oraz antybiotyków. Efekt? Jeżdżenie do specjalisty wieczorem, aby krolika ratować, bo ten nie miał apetytu i był osowiały. Mamy 21 wiek, a lekarz ze specjalizacją z chirurgii nie przepisuje żadnych leków, które pozwoliłyby zapewnić komfort zwierzęciu. Zwierze zostało potraktowane tak jakby miało przycięte pazury, a nie sterylizacje.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tubylec
  Tubylec 2021-03-13 06:14

  Fatalna klinika,brak rzeczowego podejścia do problemu,za to pazerność na pieniądze ogromna.moja teściowa naciągnięte na niepotrzebne leczenie kota,przeciąganie a niestety kot miał poważną chorobę kt…(więcej)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  zadowolony 2021-04-16 00:46

  To ciekawe, bo od dawna korzystamy z pomocy lekarzy Kliniki. wszystkie nasze zwierzęta otoczone były profesjonalną opieką. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, również w nocy. Czyżby to konkurencja próbowała zdyskredytować Klinikę? .
  Małgorzata 2023-01-21 20:57

  Koniecznie pisz skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej – masz na to 3 lata. Samo klepanie opinii w necie to za mało, by uchronić kolejne zwierzaki przed ich okrucieństwem. A gadki intendentki o gotowości do dialogu to kolejna ściema. Nic nie rozpatrują, i na nic nie odpisują. Więc niech do Rzecznika latają.
  Dawid
  Dawid 2021-02-26 17:37

  Drodzy Państwo

  Dziś mija rok od kiedy nasz kot nie przeżył wizyty w szpitalu „Vetka”. Przez ten czas zastanawiałem się nad wystawianiem opinii, jednak to co wydarzyło się w „Vetce” zasługuje na upublicznienie. Dziś już spokojniejszy i z chłodną głową skupię się na suchych faktach które warto wziąć pod uwagę przed pozostawieniem zwierzątka w „Vetce”:

  W nocy w szpitalu „Vetka” dyżuruje tylko jeden lekarz. Obsługuje on w tym samym czasie pacjentów szpitalnych, wizyty zewnętrzne, kasę fiskalną, wydaje żetony do szlabanu… Należy dodać iż w innych szpitalach weterynaryjnych w nocy zatrudniony jest drugi lekarz wyłącznie do opieki nad pacjentami szpitalnymi.

  „Vetka” nie ma podpisanej umowy z żadnym całodobowym laboratorium analitycznym. Niestety zgon kota nastąpił w weekend, a dopiero w poniedziałek „Vetka” mogła wysłać materiał do analizy.

  Kot rasy Cornish Rex wymagający bardzo wysokiej temperatury otoczenia był trzymany w takim zimnie, że stojąc w kurtkach nie było nam za gorąco. Zwierzątko był niesamowicie wychłodzone, wręcz zimne w dotyku.

  Lecznica nie potrafiła zdiagnozować zwierzęcia, lecz nie skonsultowała go z innymi lekarzami weterynarii. Od jednej z młodych lekarek otrzymaliśmy informację cyt. „taki dziwny kot”

  Zwierzę nie chciało jeść. Mimo to nie założono sondy do żołądka ponieważ cyt. „kotom jest z sondą niewygodnie”. Zwierzątko było zatem wygłodzone.

  Kiedy zdenerwowani weszliśmy do Vetki aby odebrać już nieżyjącego kota, pani z recepcji śmiała się z nas (zmiana niedzielna równo rok temu). Z takim zachowaniem ta Pani nie jest warta tego aby o niej wspomnieć, ale niestety trzeba.

  Nasz weterynarz (i zarazem hodowca) w czasie choroby kota przebywał poza granicami kraju i niestety nie było z nim kontaktu. Gdy wrócił, było już za późno. W niedzielę rano kiedy pojechaliśmy razem z nim do „Vetki” zauważył wiele błędów medycznych. Rozmawiał o tym z bardzo zarozumiałym pracownikiem „Vetki”. Być może po tej rozmowie butny lekarz „Vetki” zmieni jednak swoje wysokie mniemanie o własnych umiejętnościach.

  W niedzielę nad ranem nasz kot został znaleziony martwy w klatce. Znaleziony, ponieważ, jak już wspomniałem, „Vetka” nie zatrudnia nikogo kto czuwa wyłącznie nad pacjentami szpitalnymi. Nie potrafiono udzielić nam żadnych informacji dot. próby resuscytacji kota, gdyż taka nie została podjęta.

  Co do samych komentarzy, które śledzę od mniej więcej roku. Na opinie pozytywne lecznica reaguje podziękowaniami i euforią, zaś na rosnącą ilość komentarzy negatywnych odpowiada że w ich bazie nie widnieje dany klient. Lecznica sugeruje tym samym że negatywna opinia została wystawiona przez kogoś z konkurencji.

  Otóż „Vetko” gwarantuję Ci że te opinie wystawiają niezadowoleni klienci. Gwarantuję, ponieważ tak marne i nędzne miejsce jak Wy nie jest konkurencją dla żadnej lecznicy ani tym bardziej szpitala w tym mieście. Jesteście Państwo weterynaryjnym zerem i przynosicie wstyd prawdziwym lekarzom.

  Żałuję że nie przeczytałem internetowych opinii zanim zaufaliśmy „Vetce”. Wtedy Figaro byłby jeszcze z nami.

  Daję jedną gwiazdkę, ponieważ mniej nie mogę.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tubylec 2021-03-13 06:21

  Współczuję Państwu i dobrze,że to zostało napisane.Pozytywne komentarze można dostać za pieniądze i na zamówienie,szkoda tylko naszych małych przyjaciół,gdy zamiast usługi rzetelnej ,za ciężkie pieniądze nie dostajemy nic a nasz zwierzak cierpi,umiera.To co Pan opisał jest wstrząsające ,jeszcze raz współczuję
  Małgorzata 2023-01-21 20:58

  Bardzo Ci współczuję. Koniecznie pisz skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej – masz na to 3 lata. Samo klepanie opinii w necie to za mało, by uchronić kolejne zwierzaki przed ich okrucieństwem. A gadki intendentki o gotowości do dialogu to kolejna ściema. Nic nie rozpatrują, i na nic nie odpisują. Więc niech do Rzecznika latają.
  Kongo Set 2021-05-05 19:17

  Z przykrością potwierdzam, że zapytanie o to, jak ratowano /reanimowano moje szczenię również pozostało bez odpowiedzi! Ja , wioząc suczkę do kliniki nad ranem ,nieprzytomną, powykręcaną , sztywną… masowałam jej całą drogę serduszko (25km w korkach!) i mimo braku nadziei chociaż ta umiera ostatnia -udało się ją jeszcze uratować z głębokiej hipoglikemii. DZIWI MNIE I SZOKUJE, jak to jest możliwe, że pies będący w klinice od kilku dni, wśród wachlarza weterynaryjnych specjalistów, szerokiej gamy aparatur i leków różnej maści- ZDYCHA BEZ POWODU, wszak lekarze nie umieją określić na podstawie wykonanych badań przyczyny zgonu psa, którego stan „NAGLE” się pogorszył i w galopującym tempie jego funkcje życiowe ustały…

  Gdybym wcześniej czytała komentarze, nie pozostawiłabym jej dłużej na obserwację niż na 15 min od chwili ,gdy wszystkie parametry życiowe wróciły do normy… Pozostała na obserwacji tak długo bo nie miała apetytu … Czy zatem nie zdechła z głodu nakarmiona łyżką miodu przy reanimacji ??? Tego już się nie dowiem 🙁

  Z wyrazami głębokiego współczucia za stratę kota. Właścicielka suczki, która nie przeżyła pobytu w warszawskiej „Vetce”
  Kamil Danilak
  Kamil Danilak 2021-01-07 11:16

  Brak profesjonalizmu obsługi klienta i kompletny chaos organizacyjny. Na plus lekarze, duże zaangażowanie i chęć pomocy. Strasznie irytujące jest gdy jednego dnia można skorzystać z poczekalni, drugiego każą ponad 2 h czekać na mrozie, gdy przez godzinę przyjmują pacjentów po kolei a nagle bez żadnego słowa przez kolejne 45 minut nikogo nie przyjmują. Bez żadnej informacji dlaczego tak się stało i kiedy będą wznowione przyjęcia. Gdy się dzwoni dopytać o wyniki badań i otrzymuje informację, że lekarz wkrótce oddzwoni, przekaże informacje o dalszym leczeniu, czy jest konieczność ponownego przyjazdu po czym nikt nie oddzwania i nikt później nie odbiera telefonu.

  Odpowiedź weterynarza (wczoraj)
  Szanowny Panie, Serdecznie dziękujemy za przesłaną opinię. Aktualna sytuacja epidemiologiczna wymusiła konieczność wprowadzenia jednoznacznych procedur odnośnie przyjęć pacjentów i ich opiekunów. Cały czas pracujemy nad usprawnieniem naszych działań. Zapraszamy ponownie i uprzejmie zachęcamy do rezerwacji wizyt poprzez internetowy kalendarz dostępny na stronie. Z wyrazami szacunku, Zespół Kliniki Vetka
  Źródło opinii: google.com

  Marta O.
  Marta O. 2021-01-03 01:18

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm Nie polecam. Po kilku wizytach jestem bardzo zniesmaczona podejściem lekarzy. Na pierwszej wizycie po podaniu preparatu na odrobaczanie nie poinformowano mnie, jakie mogą być skutki uboczne, mimo że informowałam panią weterynarz, że jest to mój pierwszy pies. Po powrocie do domu pies wymiotował, po telefonie do kliniki otrzymaliśmy informację, żeby przyjechać z psem. Na miejscu wykonano szereg, jak się okazało zbędnych badań. (Na kontroli po antybiotyku – okazało się, że szczeniak posiadał pasożyty, które często mogą być przekazane przez matkę w hodowli – gdzie inna pani weterynarz zdziwiona zakresem badań, które zostały wykonane). Kolejny przypadek – pies nie pogryzł przysmaku, który niestety musiał być usunięty endoskopowo. Po zgłoszeniu się na dyżur – pani weterynarz zleciła wykonanie prześwietlenia ( koszt 125 zł), stwierdziła że nic nie widzi, sygnalizowałam jaki kształt miał przysmak, to udało jej się odnaleźć. Konieczne było usunięcie endoskopowe – lekarz po podaniu narkozy wyszedł z gabinetu zostawiając nas samych z psem, który „opływał”. Nie muszę mówić, że człowiek przerażony całą sytuacją dodatkowo panikuje, widząc pupila który opada na bok, a obok nie ma specjalisty. Koszt takiego zabiegu to 825 zł. Wydawać by się mogło, że w takim miejscu powinny pracować osoby które lubią zwierzęta, niestety większość u których byliśmy widać, że nastawieni są na zdarcie pieniędzy z człowieka, który szuka pomocy dla swojego pupila.
  Źródło opinii: google.com

  Patryk Kopeć
  Patryk Kopeć 2021-01-01 23:58

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość witam zostawilem u panstwa porzuczonego kotka na ulicy . dziekuje bardzo za szybka reakcje i pomoc . Pan doktor bardzo mily i pomocny odrazu po rozmowie telefonicznej zaproponowal przywiezc kotka do przychodni . Dobrze ze chociaz jest kilka osob na swiecie ktore pomagaja zwierzeta . Mam nadzieje ze kotek dostanie druga szanse na lepsze zycie i moze znajdzie drugi cieply kochajacy dom . pozdrawiam
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Wolińska
  Ewa Wolińska 2020-12-25 19:18

  Nie polecam..zapalenie uszu..maść ktora kosztuje w internecie 60 zł, zastrzyk przeciwbólowy..wizyta 5 minutowa,a rachunek do zapłaty ponad 400 zł SZOK!!!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Sawa
  Agnieszka Sawa 2020-12-10 19:18

  Krytyczne: Profesjonalizm Powodem tak niskiej oceny tego miejsca jest paniusia z recepcji. Wczoraj była inna, sympatyczna osoba i wszystko odbyło się jak należy, pies został zdiagnozowany, zbadany, dostał zastrzyk oraz zalecenie pojawienia się dzisiaj po 18:00 na wizycie kontrolnej. Na miejscu okazało się, że czas oczekiwania wynosi ponad 40 minut, bo jest dużo pacjentów. Ok, byłyśmy gotowe czekać. Paniusia wyprosiła nas ma zewnątrz, bo w poczekalni było zbyt dużo osób. Zapytałam czy mam wyjść z chorym psem (powiększone węzły chłonne, reaktywna krtań i tchawica), dowiedziałam się, że jeżeli przyjechałam samochodem, to tam mogę czekać, a ona zadzwoni jak zwolni się miejsce w poczekalni. Zadzwoniła. Ponad godzinę później… Byłam już wtedy w domu, po przesympatycznej wizycie w lecznicy przy ul.Śreniawitów (5 minut autem od Vetki) również całodobowej. Pies został przebadany od początku, także otrzymał zastrzyk oraz lekarstwa na kolejne 2 dni do samodzielnego podania w domu a także tabletki na podniesienie odporności (60 sztuk) i za wszystko to zapłaciłam 30% mniej niż w Vetce. Od dzisiaj, jeżeli tylko zaistnieje potrzeba skorzystania z wizyty w lecznicy całodobowej, Vetkę ominę i pojadę znowu na Śreniawitów. W sumie może powinnam paniusi z recepcji być wdzięczna?

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-10 01:14)
  Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną przestrzegamy zasad ograniczających liczbę Klientów w jednym pomieszczeniu – dla bezpieczeństwa Klientów jak i personelu. Wizyta wizycie nie jest równa, proszę pamiętać że pierwsza wizyta (z postawieniem diagnozy, wdrożonym leczeniem) jest zawsze droższa od kontynuacji leczenia – średnio o 30% procent. Nazywanie Pani recepcjonistki „paniusią” jest co najmniej niestosowne.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Policewicz
  Paulina Policewicz 2020-11-22 15:08

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm W Vetce chodzimy do dr. Matyśkiewicza, którego mogę polecić z całego serca – prawdziwy profesjonalista. Po nieskutecznym leczeniu alergii w końcu trafil…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Anna
  Anna 2020-11-17 10:57

  Plusem są lekarze (my odbyliśmy wizytę u dermatologa,ponad godzinna) gdzie skrupulatnie przebadano psa oraz wytłumaczono mi wszystko,do rozważenia był cytopoint. Pies jest alergikiem podano mu lek za około dwa tygodnie,który miał kosztować 240zl ku naszemu zdziwieniu wizyta wyszła 308zl. Bo doliczono koszt „zrobienia” zastrzyku. Dość wysoka cena za 30sekundowa wizytę u internisty. Więc duży minus za ceny z kosmosu. Zadzwoniono do Nas z Kliniki za co duży plus,bo Pani zechciała wyjaśnić sytuację naliczonej kwoty i stwierdzono, że wywiad i głaskanie psa to „badanie węzłów chłonnych” i patrzenie czy pies nie ma kataru. Cena nie adekwatna do wykonanej usługi,bardzo zawyżona. Za wizytę u dermatologa płaciliśmy dwa tygodnie wcześniej gdzie cena była adekwatna bo usługa była rzetelną i wyczerpująca,natomiast w przypadku podania zastrzyku uważamy,że ponad 60zl to cena wygórowana nawet jeśli głaskanie miało być badaniem.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Przemek Czopur
  Przemek Czopur 2020-11-04 20:51

  Kot z koprostazą. Przyjęcie „pacjenta” profesjonalne i bez kolejki, pełen zakres badań – USG, rentgen, badanie krwi. Dostaliśmy wyczerpujące informacje nt. stanu kota, przeprowadzanego zabiegu i zaleceniach + lekarstwo. Ogromny minus za pozostawienie ułamanej (?) igły wenflonu w łapce kota. Cena też raczej z tych wysokich.
  Źródło opinii: google.com

  Kornelia
  Kornelia 2020-10-17 16:27

  Mam bardzo przykre doświadczenia. Przez błąd doprowadzili do śmierci mojego przyjaciela. Po opiniach innych weterynarzy wystarczyło zrobić jedną rzecz by pies by żył. Tutaj tego zabrakło. Czuję do nich ogromny żal, że odebrali mi sens życia a do siebie, ze mojego psa zawiozlqm do tej rzeźni. W tłumaczeniach Pani dr usłyszałam kłamstwa. I nie zostawię tak tego.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  IgaS
  IgaS 2020-10-07 20:56

  Jestem klientką od kilku lat, ale po dzisiejszej wizycie, już do niej nie powrócę i z pewnością będę ją odradzać. Klinika ma naprawdę wspaniałych lekarzy, którzy kochają zwierzęta i są bardzo pomocni i to za nich daję dwie gwiazdki. Minusami są: bardzo długi czas oczekiwania w kolejce-często ponad godzinne, ceny wyższe niż u konkurencji oraz nieprzyjemna i mało pomocna obsługa (nie wszystkie Panie, na szczęście, tendencja: im młodsze, tym bardziej bezczelne ). Na dzisiejszą wizytę z kotem do zwykłego pobrania krwi czekałam w sumie ponad 1 godzinę. Po mojej uwadze i pytaniu, dlaczego inni klienci wchodzą wcześniej, skoro czekam już od godziny, zostałam chłodno sprostowana, że czekam 40 minut, i że inni byli umówieni na USG bądź przyszli po prostu wcześniej (o te informacje musiałam jednak dopytywać, a odpowiedzi były formalne, ale przede wszystkim pozbawione zrozumienia-mój kot ze stresu w poczekalni ze szczekającymi psami wchodzącymi i wychodzącymi, po prostu się zsikał-jak za każdym razem w tej klinice podczas tak długich oczekiwań). Kiedy w końcu dostałam się do lekarza, to w jego gabinecie- a nie na recepcji w momencie zapisów- usłyszałam, że od niedawna istnieje system zapisów on-line do internisty. Recepcjonistka jednak dzień wcześniej ani mnie o takiej możliwości nie poinformowała, a na dzisiejszą sugestię, że mogłaby to uczynić, skwitowała, że przecież jest informacja wywieszona na drzwiach. Czy muszę dodawać coś więcej? Nastroje niezadowolenia i zniecierpliwienia udzielały się też innym klientom. Bez żalu ją opuszczam, gdyż samych wspaniałych weterynarzy w Warszawie jest całkiem sporo.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Pamela K.
  Pamela K. 2020-09-30 19:12

  Krytyczne: Wartość OGROMNE ROZCZAROWANIE po 7 latach współpracy. Lekarze przyjemni i profesjonalni – tutaj naprawdę nie mam nic do zarzucenia (mam również swoich ulubieńców). Recepcja bardzo nie miła ale tak było zawsze więc nie rzutuje to na moją opinię. Rozczarowanie nastąpiło teraz, gdy zachorował mój psiak Despi. spędziłam 4 dni w klinice, przyjazd 2 razy dziennie (blisko nie mam ale ze względu na zdrowie psa nie patrzę na takie rzeczy). Każdego dnia robione były inne badania, każde naprawdę kosztowało bardzo dużo pieniędzy (329 zł + 227 zł + 92 zł + 52 zł + 68 zł + 38 zł + 93 zł) Na samym końcu lekarze powiedzieli nie wiemy co się stało, pewnie zatrucie. Ok, niech będzie, psina czuje się lepiej a na przyszłość na zrobione wszystkie badania jakie można było zrobić (nie wiem czy słusznie). Wydana ogromna ilość pieniędzy przez fakt, że badania kosztują tu naprawdę dużo, nieproporcjonalnie więcej niż w innych klinikach również w Warszawie. Niemniej jednak rozczarowanie nadeszło kiedy czekałam w klinice na podanie ostatniej dawki leku i zdjęcie wenflonu. Pomijając fakt czekania 1,5 godziny w kolejce, to przyjemność wizyty trwającej 5 min kosztowała mnie 93 zł (!!) gdyby nie była to kontynuacja leczenia wówczas zapłaciłabym 153 zł (!!) . Jeszcze kilka miesięcy temu wizyty po godzinie 22 powodowały dodanie do rachunku 50 zł (ok, rozumiem). OBECNIE jest to 150 zł ! + 50% więcej do każdej usługi wykonanej w tym czasie. Magiczny cennik wisi na tablicy ogłoszeń a więc 90% osób o tym nie wie. Każdy pojawiający się w klinice walczy o zdrowie zwierzaka nie czytając ogłoszeń o zmianie zasad obsługi po godzinie 22 czy kosztów z kosmosu. Tym sposobem koszt wizyty to minimum 150 zł + inne usługi. Droga kliniko – zdzieracie z ludzi pieniądze !! Wasze usługi nie są aż tak jakościowe by sobie na to pozwolić. Ciężko mi to napisać ale po tym incydencie przerywam współpracę z kliniką (mam 5 zwierzaków i każde leczyłam u Was, do teraz). Zmuszona nie pojawię się tam po godzinie 22 a przed tą godziną również zrobię co mogę aby znaleźć klinikę, która traktuje swoich pacjentów z szacunkiem nie dodając do tego okropnej ilości marży. Kiedyś tak nie było. Tak jest teraz. PS. wirtualna kolejka wprowadzona ostatnimi miesiącami to kpina. Powoduje, że są 3 kolejki. Osoby, które wyszły od lekarza + nowe osoby do zarejestrowania + osoby już zarejestrowane. Czeka się o wiele dłużej a frustracja sięga zenitu. NIE POLECAM kliniki aczkolwiek lekarzy darzę wielkim szacunkiem. Pozdrawiam Sandra i Despi
  Źródło opinii: google.com

  malgorzatac
  malgorzatac 2020-09-27 22:28

  Nie polecam, bylam tam drugi raz i za kazdym razem byłam zmuszona zapłacić zdecydowanie więcej niż koszty podane podczas zapisu przez telefon. Dziś za echo serca u mojego psa pani doktor doliczyła 50 zl tylko dlatego ze bylam u niej po raz pierwszy. Nie godzę się na takie praktyki, uwazam ze to jest nieuczciwe. Nie podważam kompetencji lekarzy tylko niemoralność takich praktyk. Nie polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  MeryK
  MeryK 2020-07-12 17:08

  Trafilam do Vetki przypadkiem,bo zaden inny lekarz nie chcial podjac sie leczenia mojego psa.Chociaz moja sunia nie przezyla jestem bardzo wdzieczna personelowi Kliniki za swietne podejscie i danie Nam szansy.Szczegolnie dziekuje Pani Doktor Szyrmer za swietne podejscie,staly kontakt,informowanie Nas o biezacych kosztach,ogolna empatie oraz Pani Doktor Iwonie Starczewskiej za wspaniala opieke i rozwazenie innowacyjnch metod leczenia.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Vigo
  Vigo 2020-07-12 14:44

  Uwaga na pomysły niektórych lekarzy z kliniki VETKA! W marcu dostałem szczepionkę na choroby odzwierzęce. 2 lata wcześniej miałem usunięty nowotwór, o czym Pani doktor została poinformowana, zresztą wszystko było w karcie, bo nowotwór wykryty został własnie w tejże klinice…Byłem zdrowym, radosnym, pełnym życia psem bez nawrotu nowotworu i gdyby nie podana szczepionka, która uaktywniła uśpione komórki nowotworowe …nadal cieszyłbym się życiem… Ale nie żyję… po 3 miesiącach zmagań z rakiem kości, najbardziej bolesnym ze wszystkich …
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Magda 2023-06-03 19:55

  Dziękuję za tę opinię, będę to miejsce omijać z daleka. Ciekawe jest to, że część niepochlebnych opinii ukryto. Wierzę, że niektóre zwierzęta udało się im wyleczyć, ale wolę nie ryzykować, za bardzo kocham swoje koty.
  Elfik
  Elfik 2020-07-10 20:33

  Długo leczyłem swojego kota w tej “Klinice”.Po tygodniach hospitalizacji teoretycznie było dobrze,na chwile.Pozniej trafilem do pani “doktor” z UK,ktora calkowicie zbagatelizowala moje obiekcje co to stanu zdrowia mojego kota i odeslala mnie z kwitkiem na badanie krwi.Nastepnego dnia udalem sie do innej lecznicy,gdzie okazalo sie,ze moj Przyjaciel ma zator w sercu i juz nie da sie go uratowac. Stracilem kota przez glupi blad lekarza..
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Małgorzata 2023-01-21 21:04

  Koniecznie pisz skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej – masz na to 3 lata. Samo klepanie opinii w necie to za mało, by uchronić kolejne zwierzaki przed ich okrucieństwem. A gadki intendentki o gotowości do dialogu to kolejna ściema. Nic nie rozpatrują, i na nic nie odpisują. Więc niech do Rzecznika latają.
  kurtuazyjna_design
  kurtuazyjna_design 2020-07-09 16:44

  Pani Doktor od mopsów jest świetna. Moja sunia pierwszy raz od dawna nie miała na pyszczku kagańca podczas wizyty- rewelacyjne podejście do zwierząt! Polecamy!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Darek
  Darek 2020-07-06 17:58

  Nie polecam wręcz odradzam wszystkim tą niby klinikę. Nasz piesek był leczony na padaczkę, zrobiono wszystkie badania w celu zdiagnozowania przyczyny wszystkie badania były prawidłowe. Piesek był kilkanaście razy na wizycie, kilka razy na dobowej obserwacji przebadany przez kilku lekarzy i żaden z nich nawet nie zasugerował że przyczyną jest choroba serca, Piesek odszedł ale żal pozostał. Tylu lekarzy i same błędne diagnozy, a koszty bardzo wysokie. Fabryka pieniędzy. Jeszcze raz odradzam i przestrzegam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  piotr waledzik
  piotr waledzik 2020-07-03 17:18

  ,24h i lekarze do tej pory nie zawiedli
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Białkowski
  Dorota Białkowski 2020-07-01 19:03

  Korzystamy z pomocy lekarskiej tej poradni od wielu lat. Teraz ostatnia nasza psina jest pod ich opieką. Profesjonalna fachowa pomoc lekarska. Mozna wykonać na miejscu dodatkowe badania np. rtg usg . Miła obsluga. Dobry dojazd z miejscami parkingowymi. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Folte
  Grzegorz Folte 2020-06-24 22:36

  Zawsze przyjeżdżam tu z moim psem Hasanem Jest tu zawsze miła obsługa i profesjonalna opieka nad każdym zwierzaczkiem. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Buszta
  Katarzyna Buszta 2020-06-24 17:53

  Fajna klinika, czynna całą dobę, profesjonalnie i pro kliencko. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Skowrońska
  Iwona Skowrońska 2020-06-24 09:34

  Chodzę tam z moim kotem, konsultowalam też wyniki badań psa mojej córki. Bardzo dobrzy lekarze. Jedyny minus, to czasami długie kolejki.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Zduńczyk
  Karolina Zduńczyk 2020-06-21 21:16

  Godne zaufania miejsce. Kompleksowa pomoc, wszystkie badania można zrealizować w jednym miejscu, doświadczeni specjaliści.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia kość
  Natalia kość 2020-06-10 23:58

  Zaufaliśmy tej klinice, ale to był błąd. Nie wiem kto pisze o tym miejscu dobre opinie, chyba sama właścicielka. Nie polecam! Im się nie chce leczyć zwierząt gdy są bardzo chore i to ma być Warszawa! W tym miejscu kompetencji brak zarówno pracownikom administracyjnym jak i weterynarzom. Podczas mojej wizyty był tylko jeden weterynarz na całą klinikę i szpital, co potem przekłada się na leczenie zwierząt. Bo weterynarz nie jest w stanie wystarczająco dużo uwagi poświęcić choremu zwierzakowi. W dwóch słowach to jakiś horror!

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 21:07)
  Szanowna Pani, Informuję, że nie widnieje Pani w bazie naszych klientów, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zweryfikować w żaden sposób prawdziwo…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Pychewicz
  Paulina Pychewicz 2020-06-10 19:51

  Krytyczne: Czas reakcji, Profesjonalizm Nie polecam tego miejsca. POBYT W SZPITALU MOJEGO PSA W TYM MIEJSCU SKOŃCZYŁ SIĘ ŚMIERCIĄ. Radzę je omijać szerokim łukiem. Panie recepcjonistki najprawdopodobniej pracują tam za karę. Dawno nie spotkałam się z taką arogancją w stosunku do klienta. Kiedy zadasz pytanie, recepcjonistki robią Ci łaskę odpowiadając na nie. Mogłabym znieść wredność i chamskość ze strony recepcjonistek, gdybym zauważyła solidną opiekę nad moim psem. Podczas pierwszego dnia pobytu po wcześniejszym ustaleniu, próbowałam się dodzwonić do lekarza prowadzącego wielokrotnie i pisząc wiadomość proszę o kontakt. Następnie zadzwoniłam zmartwiona o mojego psa na główny numer do przychodni i poprosiłam Panią recepcjonistkę, aby przekazała lekarzowi, aby zadzwonił do mnie w w wolnej chwili, lecz z premedytacją zostałam zignorowana tego wieczora. Następnego dnia jak pojechałam do szpitala stan mojego psa znacznie się pogorszył i NIKT MNIE O TYM NIE POINFORMOWAŁ!!! Totalny chaos dezinformacyjny i organizacyjny. Lekarze weterynaryjni mało kontaktowi. Gdybym mogła cofnęłabym czas i pojechałabym do innego szpitala dla zwierząt. Może w tym momencie bawiłabym się z moim psem, zamiast pisać tą opinię. Od dzisiaj będę odradzać to miejsce całej mojej rodzinie i znajomym. PODSUMOWUJĄC:Nie zasługują nawet na jedną gwiazdkę!!!

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 11:15)
  Szanowna Pani, Pani pies trafił do nas z ciężką chorobą ogólnoustrojową na intensywną terapię. Był leczony w innym miejscu przez długi czas. W momencie przyjęcia do szpitala została Pani poinformowała o ciężkim stanie pacjenta. W nocy z soboty na niedzielę dwukrotnie rozmawiała Pani przez telefon z lekarzem. Następnie rano również przeprowadzono rozmowę telefoniczną z lekarzem szpitalnym. Podczas rozmów była Pani na bieżąco informowana o stanie zdrowia psa, jak również przedstawiano Pani plany na dalsze postępowanie oraz stosowne zalecenia (m.in. dotyczące leków, które Pani później wykupiła). Osoby pracujące na recepcji nie są upoważnione do udzielania informacji o stanie zdrowia pacjenta. Pani spostrzeżenia dotyczące nieprofesjonalnej postawy osób pracujących na recepcji zostały przekazane właścicielowi i są w tej chwili wyjaśniane.
  Źródło opinii: google.com

  Rafal S
  Rafal S 2020-06-10 19:04

  Byłem pare razy i ogólnie oceniam ok ale wczorajsza wizyta była na pewno ostatnią. Miała miejsce troche po północy. Zgłosiłem, że mój pies kuleje na łape. Po wstępnym przeglądzie na moje oko okazalo sie, że chód wrócił do normalności, Lekarka przebadała pieska i powiedziała, że nie widzi problemu w stawach po czym wyciągnęła z przedniej łapki źdźbło trawy sugerując, że to był powód. Podała środek przeciwbólowy w zastrzyku i ogólnie na tym by się skończyło przyjemnie gdyby za ta uslugę nie zazyczała sobie….100 zł. Zapytałem a za co tak dokladnie to nie umiała mi wyjaśnić do końca albo nie zrozumiałem. Tydzień wcześniej za szczepienie na wścieklizne 2 psow i obcinanie pazurków zaplaciłem w tym samym miejscu 140 zł. Pare tygodni wczesniej za wyciagniecie kleszcza zaplacilem 30 zł na nocnym dyzurze i to byly normalne ceny. Chciałbym poznać więc składowe pani wyceny bo mi to wyglada na żerowanie na ludzkiej niewiedzy.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 10:10)
  Szanowny Panie Rafale, Dziękujemy za opinię. Koszt Pana wizyty weterynaryjnej obejmował m.in.: badanie podmiotowe, badanie przedmiotowe, postępowanie diagnostyczne, postawienie rozpoznania, skuteczny zabieg likwidujący przyczynę dolegliwości – usunięcie ciała obcego, podanie leków oraz wydanie zaleceń lekarskich. Podkreślenia wymaga fakt, że wspomniana wizyta odbyła się w godzinach nocnych. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości i pytania zachęcamy do kontaktu osobistego.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Haba
  Anna Haba 2020-06-10 17:09

  Jaka jest różnica między wyjęciem kleszcza, a wyjęciem ździebelka? Obie usługi wykonane w godzinach nocnych. Koszt pierwszej 25 zł koszt drugiej 100 Zrażacie sobie przez to stałych klientów…
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Winniak
  Patrycja Winniak 2020-06-10 09:40

  Pozytywne: Czas reakcji Polecam. Nasza psina dostała szybką, konkretną i fachową pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina
  Paulina 2020-06-09 07:25

  Oni nie zasługują nawet na 1. Żałuję, że temu szpitalowi powierzyłam swojego małego przyjaciela. Panie recepcjonistki są tak oschłe, nieuprzejme a wręcz wredne. Wizyta w tym szpitalu skończyła się śmiercią dla mojego pieska. Zaufanie temu miejscu to był jeden z największych moich życiowych błędów. Nastawieni są na zarabianie, a nie pomoc zwierzętom. Panuje tam straszny chaos. JEŚLI KOCHACIE SWOJE ZWIERZAKI, TO UNIKAJCIE TEGO MIEJSCA JAK OGNIA!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Stefanek
  Stefanek 2020-06-07 18:40

  Jak najbardziej polecam nasza psina przyszła z chorymi uszkami i nużeńcami. Rozdrapywał się do samej krwi. Wizyta była szybka i przyjemna. Psiak jak wrócił do domku przestał się już drapać a sama cena była bardzo przystępna za maść, tabletkę i zastrzyk przeciwbólowy za około 200 zł,(sama maść wynosiła około 60 zł )pomimo tego, że była niedziela.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Izabela Sobiech
  Izabela Sobiech 2020-06-05 20:22

  Profesjonalni i bardzo uprzejmi lekarze weterynarii. Przemiła Pani na recepcji. Wszystko z miłością do naszych pociech . Polecam .
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Kwieciński
  Paweł Kwieciński 2020-06-05 16:22

  Bardzo niemiła obsługa na recepcji problematyczna a tak to klinika super

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 13:51)
  Szanowny Panie. Bardzo dziękuję za opinię. Chciałam tylko nadmienić, że to Pan był bez maseczki w lecznicy w czasie kiedy obowiązywały one także na z…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Mxxx
  Piotr Mxxx 2020-06-05 13:10

  Dobry specjalista w przystępnych cenach. Bez kombinacji.
  Źródło opinii: google.com

  elo elo
  elo elo 2020-06-05 11:51

  Rzeźnicy odradzam nie polecam naciągają ludzi na kase.
  Źródło opinii: google.com

  Grazyna Golebiewska
  Grazyna Golebiewska 2020-05-27 19:04

  Bardzo polecam klinikę. Dr Wojciech M. uratował życie naszej suczce Toudi. Dziękujemy za wspaniałą opiekę.
  Źródło opinii: google.com

  Marta lipińska
  Marta lipińska 2020-05-27 17:57

  Szczególne podziękowania dla Pani dr Magdaleny Sz. z kliniki Vetka za serce dla zwierząt i umiejętności, które pozwoliły wyciszyć zaostrzony stan zapalny jamy ustnej chorej 13-to letniej kotki Zuzy. Kotka dodatkowo z zapaleniem trzustki nie jadła już trzy dni, po zaordynowanym przez p. doktor leczeniu odżyła i ma się dobrze ! Serdecznie dziękujemy !
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Żaneta
  Żaneta 2020-05-27 10:36

  Miło wspominam, leczylam tam swoje kotki i wszystko przebiegło pomyślnie. Panie z recepcji zawsze pomocne, nawet przez telefon. Wiadomo jedni lekarze przypadają bardziej do gustu drudzy mniej, ale moje kotki zadowolone 🙂
  Źródło opinii: google.com

  LuckyStrike_PL90 PS4
  LuckyStrike_PL90 PS4 2020-05-27 10:14

  Bardzo mili lekarze, podchodzą do psiaka profesjonalnie i z sercem.. Mojego psiaka wyciągnęli z choroby, a nie było z nim dobrze. Nie rozumiem negatywnych opinii na temat kliniki, ale no cóż każdy ma swoje zdanie. Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Justyna pupiec
  Justyna pupiec 2020-04-06 21:20

  Miejsce przyjazne dla zwierząt. Mila obsługa. Niestety często długie kolejki.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Porecka
  Monika Porecka 2020-04-06 20:10

  Przestrzegam przed ślepym zawierzaniem w opinie, co poniektórych weterynarzy z kliniki. Poszłam na szczepienie z 13 letnim, bez objaw chorobowych, psem, obciazonym historia onkologiczna, o czym Pani doktor została na wizycie poinformowana. Został zbadany i zakwalifikowany do szczepienia. Pani twierdziła, ze absolutnie bezpieczne jest podwójne szczepienie tzn. od razu podanie dawki szczepienia p-ko wściekliźnie oraz chorób odzwierzęcych, ze to w ogóle nie ma znaczenia, czy podaje się je razem czy osobno w odstepie jakiegoś czasu. Jak się okazuje, po zasięgnięciu opinii kilku lekarzy: NIE SZCZEPI się jednocześnie, a już zwłaszcza starszych psów ! Mój pies w chwili obecnej bardzo cierpi z powodu powikłań po szczepionce i kolejnych wizyt u innych weterynarzy, którzy próbują mu teraz pomoc.

  Odpowiedź weterynarza (2020-05-27 21:00)
  Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię. Każda procedura medyczna niesie ze sobą ryzyko wystąpienia u pacjenta działań niepożądanych. W przypadku leków i…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Monika Porecka 2020-07-20 15:38

  Szanowna Pani Doktor, dziękuję, że tak bardzo chciała nas Pani ustrzec przed ewentualnymi chorobami odzwierzęcymi, natomiast nie wiem co jest bardziej prawdopodobne w przypadku 13-letniego, onkologicznego pacjenta, mieszkającego w bloku: to że zachoruje na którąś z chorób, przeciwko którym został zaszczepiony (a na które najpewniej już nabył odporność w swoim wieku)? czy to, że jego osłabiony organizm nie da rady z taką dawką aktywnych wirusów i może rozwinąć się nowotwór? W naszym przypadku trafiło na to drugie. Vigo umarł, a jego ostatnie dni to niewyobrażalny ból. Jego się skończył, ale nasz trwa nadal. Przed szczepionką nie miał żadnych objawów chorobowych. Proszę tylko, żeby się Pani tak naprawdę zastanowiła następnym razem, w podobnej sytuacji. Może nasza historia pomoże Pani w podjęciu wyważonej decyzji, może pozwoli nie wstydzić się skonsultować z innym lekarzem, dzięki czemu jakaś inna istota, może pocieszy się dłużej z dobrego życia na tym świecie.
  Hana Magnificient
  Hana Magnificient 2020-04-06 18:52

  Cudowne miejsce, wspaniali lekarze, oddani bez reszty zwierzętom
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Paszul
  Jakub Paszul 2020-04-06 18:02

  Zaufane miejsce, które polecam bez mrugnięcia okiem. Świetna obsługa, profesjonalne porady, celne diagnozy, zdrowie i zadowolenie naszych pupili w świetnych rękach.
  Źródło opinii: google.com

  Grażyna Zabłocka
  Grażyna Zabłocka 2020-04-06 12:37

  Super klinika i super lekarze. Uratowanie naszego szczeniaczki. Bardzo polecam
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Włodarczyk
  Urszula Włodarczyk 2020-03-12 20:10

  Niestety, kot został kaleką a my straciliśmy ponad 1000 zł. Nie polecam – w perspektywie było dalsze naciąganie. Zgodnie z poniżą prośba pracownika recepcji, wysłałam maila z opisem sytuacji – z dokładnym opisem jak lekarz pomylił uraz kręgosłupa z zatorem (250 zł na badanie serca) jak potem kilkukrotnie zlecano to samo badanie oraz proponowano rehabilitacje w innej klinice gdzie pracuje dr ortopeda. W jawny sposób zostaliśmy oszukani. Najbardziej szkoda w tym wszystkim mojego kota bo nigdy nie będzie już sprawnie się poruszał. A wystarczyło na pierwszej wizycie unieruchomić go. Rozciągnięte w czasie wizyty lekarskie (bo ortopeda jest raz w tygodniu i dr od usg również) spowodowały nieodwracalne zmiany. Do tego beznadziejnie zalecono podawać leki przeciwzapalne przez okres 3 tygodni :/ Mail pozostał bez odpowiedzi.
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Lis
  Iwona Lis 2020-03-12 17:11

  Bardzo dziękuję dr Jankowskiej i dr Królak za serce i wiedzę, którą okazały dla mojego kochanego koteczka Stefcia. Niestety maleństwo moje jest już po drugiej stronie a mnie pozostał smutek i żal. Dziękuję za opiekę i chęć niesienia pomocy naszym maleńkim skarbom. Stefciowi niestety nie udało się być dłużej ze mną ale na zawsze zostanie w moim sercu. Obie Panie to chodzące skarby. Zawsze do nich będę wracała z przekonaniem o ich fachowej wiedzy i możliwości niesienia pomocy. Dziękuję
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Koscijańczuk
  Andrzej Koscijańczuk 2020-03-12 15:49

  Super specjaliści z pasją i mega pozytywnym podejsciem do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Rzotkiewicz
  Rafał Rzotkiewicz 2020-03-12 14:43

  Miła i fachowa pomoc. Zdecydowanie polecamy i nie zmienimy na żadna inna przychodnię!
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Sokulska
  Iwona Sokulska 2020-03-12 14:43

  Fantastyczne miejsce, lekarze w pełni oddano zwierzaczką
  Źródło opinii: google.com

  Agata Kisza
  Agata Kisza 2020-03-12 13:31

  Jednego psa uratowaliscie mi Państwo od operacji stawu kolanowego. A drugiemu uratowalicie życie po zjedzeniu ciasta z ksilitolem. Bardzo dziękuję
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Domańska
  Małgorzata Domańska 2020-03-12 09:51

  Wykonano tu usg mojego kota. Szybko, miła obsługa, profesjonalnie, dobry lekarz, cena chyba standardowa za tego typu usługę. Miło, że mają własny parking.
  Źródło opinii: google.com

  Maxi Max
  Maxi Max 2020-03-12 01:18

  Duża klinika. Zatrudnia wielu lekarzy. Minusy – okropne kolejki i czekanie oraz to, że coraz bardziej mam wrażenie, iż z powodu wielkości i ilości klientów zatracili tą cenną wartość troskliwego i indywidualnego podejścia do pacjenta. Na duży plus dostęp całodobowy do lekarza i dobry kontakt telefoniczny nawet nocą.
  Źródło opinii: google.com

  Dar War
  Dar War 2020-03-12 01:16

  Lekarze z tej kliniki uratowali mi ciężko chorego kociaka. Było trochę wizyt, ale w zupełności koniecznych. Spotkałem się z wyjątkowo sprawną i miłą obsługą. Bardzo dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  Maja
  Maja 2020-03-12 00:02

  Fachowa pomoc. Wyleczyli moją kotkę
  Źródło opinii: google.com

  Marietta
  Marietta 2020-02-27 19:17

  Niestety lekarz to opinia, polecam dr Piotra, chyba jako jedynego z kliniki. Obsługa miła, duży młyn zazwyczaj. Ceny wysokie. Wybraliśmy się w okolicy majówki wszystko zamknięte, a tu niedaleko otwarte 24h. Pierwsze wrażenie, bardzo profesjonalna placówka. Za pierwszym razem byliśmy z naszym kocurem, który miał problemy z kamieniami i piaskiem. Wszystkie leki oraz kroplówki, przynosiły efekt na krótko, kot bardzo się męczył:( kolejna wizyta informacja: trzeba zostawić do szpitala… nie licząc męczarni kota i stresu 3 doby. Po powrocie do domu po dwóch dniach nawrót… zgłosiliśmy się do rodzinnego weterynarza HEMATOWET dostał tabletki na rozpuszczenie kamieni i zmianę karmy, od tamtej pory nie ma problemu z pęcherzem/nerkami.

  Druga szansa, tez po zamknięciu naszego weta pojechaliśmy z psem na 3 szczepienie, od razu umówiliśmy się na wściekliznę i odrobaczanie. Psu leci trochę łapa z tyłu, więc przy każdej wizycie dopytuje czy z nią dalej jest wszystko ok, zrobiliśmy panel badań, oczywiście namówieni n cały panel- droższy. ok wyniki odbierałam telefonicznie, Pani dr się nie przedstawiła, mówi że pies ma kiepskie wyniki badań: delikatną anemię i znacząco podwyższony fosfor oraz wapń, co może oznaczać różne rzeczy, zaleca powtórzyć badania za około 2 tygodnie, wróciliśmy do kliniki z terminem tabletki na kleszcze, poprosiłam dr żeby spojrzał na łapę psa, powiedział że zaleca ortopedę, umówiliśmy wizytę u ortopedy, powtórzyliśmy cały panel na krew/ zalecany. Nie wiem jaką kwotę łączną tam zostawiliśmy.. nie chcę liczyć. Ortopeda na wizycie zbadał psa, na podstawie przejścia dwa razy po korytarzu, oraz wyciągnięciu tylnych kończyn w pozycji stojącej. Pies zapiszczał, pewnie się przestraszył wcale się nie dziwię. Lekarz ortopeda wet powiedział że psa strasznie bolą biodra i zaleca rtg, podejrzewa dysplazje,co wiąże się z zabiegiem i szkoda że pies nie jest na czczo to byśmy od razu zrobili… Pies 5 miesięcy. Z kliniki wyszłam z łzami w oczach, wieczorem odebrałam wyniki krwi, które niewiele się zmieniły ale jednak nie widzą przeciwwskazań do robienia rtg.. zadzwoniłam do Hodowcy, poleciła mi weterynarza od większych ras, właściciel kliniki przy ul. Powązkowskiej na wejściu zapytał z czym przychodzimy. Wytłumaczyłam że pies ma podejrzenie dysplazji i zalecenie rtg. Dr powiedział że założy kurtkę i wyjdziemy na zewnątrz, poprosił żeby Pies przeszedł kawałek, potem w truchcie. Zbadał stawy biodrowe w leżeniu, sprawdzał w każdej pozycji, zmierzył długość kończyn, powiedział że pies ma prawą tylną kończynę dłuższą, co może skutkować że mu trochę schodzi, ale nie widzi wskazań do rtg, Poprosiłam o diagnozę wyników krwi, powiedział że nie ma anemii tylko wyniki są podane w metryce dla psa dorosłego, że laboratorium nie wprowadziło wieku szczeniaka, a są inne miary. Fosfor może być podwyższony ze względu na okres wzrostu.

  Jeżeli chcecie się stresować na zapas i wydać dużo, idźcie do VETKI…nie polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Joanna Tondel
  Joanna Tondel 2020-02-23 21:59

  Wspaniała klinika Doktor Wojtek wyjątkowy i kochający zwierzaki lekarz Uratował i to nie raz łobuza Leonka
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Wojno
  Tomasz Wojno 2020-02-23 21:22

  Profesjonalna obsługa, dobro zwierząt na pierwszym miejscu. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Wojdanowska
  Katarzyna Wojdanowska 2020-02-23 19:48

  Całodobowa opieka. Wszystkie niezbędne badania można wykonać od ręki na miejscu.
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Pniewska
  Kasia Pniewska 2020-02-23 18:21

  Zawsze mozna liczyc na fachowa pomoc. Korzystam juz od lat. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Zawolski
  Łukasz Zawolski 2020-02-23 18:02

  Dwie gwiazdki za sympatycznych lekarzy!Reszta. Pozostawia wiele do życzenia,Panie na recepcji nie miłe często długi czas oczekiwania na przyjęcie nawet 2h.Cenny wygórowane nie adekwatne do jakości obsługi , a doliczanie 50zl dodatkowej opłaty za zakup np.karmy po 22 godzinie to już jakiś kosmos biorąc pod uwagę ze wszystko jest droższe 30%-50% niż w sklepie po przeciwnej stronie Modlinskiej przy myjni Robo Wash
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Rogala
  Tomasz Rogala 2020-02-23 15:23

  Dobra opieka, zostawiliśmy szczurka na jedną dobę, poprawa nie była znaczna ale biorąc pod uwagę jej stan zdrowia pobyt w klinice być może ocalił jej życie.
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz Filipowski
  Dariusz Filipowski 2020-02-23 13:58

  Miła i fachowa obsługa. Bardzo dobre podejście do naszych Braci mniejszych. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof J
  Krzysztof J 2020-02-23 13:02

  Zbieg okoliczności sprawił że trafiliśmy do tej kliniki ze szczeniakam, choć mamy do niej dość daleko. Aż trudno mi uwierzyć, że mogły pojawić się jakieś negatywne opinie, bo fachowość i troska jaką zostały otoczone nasze pieski, była ponadstandardowa. Chociaż musimy tutaj dojeżdżać, to zdecydowanie pozostaliśmy stałymi pacjentami.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Chmurczyk
  Andrzej Chmurczyk 2020-02-23 11:10

  Klinika jest dobra , tylko że szybciej można dodzwonić się do NASA.

  Odpowiedź weterynarza (2020-02-23 16:05)
  Do NASA nie próbowaliśmy się dodzwonić :):):):) …. Ale wiemy że czasem faktycznie ciężko się do nas dodzwonić. Nie jest to spowodowane złą wolą nas…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Soszyński
  Marcin Soszyński 2020-01-31 22:19

  Tak jak zawsze w takim miejscu, w zależności na jakiego lekarza traficie, tak będzie wyglądać ocena. Jednakże coś to miejsce wyróżnia nas minus- koszt wizyty internistycznej. Za otwarcie drzwi od razu płacicie 50 zł. To trochę drogo, szczególnie gdy to tylko kontrolna 5 minutowa wizyta.
  Źródło opinii: google.com

  Janina Kawalik – Strycz
  Janina Kawalik – Strycz 2020-01-31 22:19

  Cudowni lekarze! Kochają Zwierzęta! Pani dr Anna jest niezastąpiona. Mimo że mam do nich daleko nigdy nie zmienię lekarza moich pupili. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Anastasiia Chernitsyna
  Anastasiia Chernitsyna 2020-01-31 21:16

  Trafiliśmy do kliniki około 23:00. Nasz kot wymiotował po zjedzeniu karmy i żadnych innych objawów nie było. Pani Doktor Iwona powiedziała, że ma przeziębienie (zobaczyła u niego czerwone gardło i powiększone węzły chłonne). Zaproponowała leczenie: leki przeciwbólowe, przeciwwymiotowe i antybiotyk. Na moje pytanie, czy jest potrzeba w antybiotyku, ma wymioty, może coś przełknął, Pani Doktor odpowiedziała, że ja „powinnam mieć zaufanie do lekarza”. Na pytanie, w jaki sposób wymioty po jedzeniu są powiązane z przeziębieniem (chciałam wiedzieć, może rzeczywiście) Pani Iwona odpowiada „Pani nie ma jeszcze swoich dzieci (skąd lekarz wie że nie mam dzieci pozostaje dla mnie tajemnicą), u dzieci też jak boli gardło to są wymioty”. Brzmiało to co najmniej nieprofesjonalnie, od razu zrozumiałam że tutaj nie wrócimy. Przyjęliśmy przeciwzapalne i przeciwwymiotowe, odmówiłam podania antybiotyku, z tym pojechaliśmy do domu. Rano pojechaliśmy do innego weterynarza (w innej przychodni) i tam od razu diagnozowali ciało obce w jelicie (żadnego przeziębienia). Diagnozę potwierdził rentgen z kontrastem. To już brzmiało logicznie. Po skutecznym podaniu w ciągu 3 dni masła parafinowego ciało obce wyszło. Było malutkie i gdyby nie leki przeciwwymiotowe, to może wyszło by wcześniej (milczę już odnośnie antybiotyku w tym przypadku). Dziękuję swojej intuicji oraz nie polecam Dr Iwony.
  Źródło opinii: google.com

  Karol Bancerz
  Karol Bancerz 2020-01-31 17:53

  Szybka obsługa, spory parking, dobry dojazd. Minus – niezbyt sympatyczna obsługa…
  Źródło opinii: google.com

  ANDrzej Kosiński
  ANDrzej Kosiński 2020-01-31 17:37

  Bez zapisów, można przejechać w każdym momencie. Jest tu bardzo dobry ultrasonografista, choć niezbyt delikatny
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Sobczak
  Rafał Sobczak 2020-01-31 16:59

  Szybki dostep do dobrych lekarzy w dobrej cenie. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Sandra Gaj
  Sandra Gaj 2020-01-31 16:31

  Weterynarze są mili i wyszkoleni, lecz obsługa oraz organizacja tej przychodni weterynaryjnej ma wiele do życzenia… Czas oczekiwania na przyjęcie po rejestracji to minimum 1 godzina, a czasami nawet do prawie 3 (również gdy jest mało osób) oraz osoby które były później zarejestrowane często wchodzą przed, a nie są to nagłe przypadki. Na pewno zmienię weterynarie, gdyż nie mam czasu ani ochoty siedzieć w poczekalni od godziny do trzech.
  Źródło opinii: google.com

  Ania Czyż
  Ania Czyż 2020-01-31 13:20

  Klinikę jak najbardziej polecam, choć kolejki często duże.Została nam ona polecona,a dokładniej jeden z lekarzy i jesteśmy usatysfakcjonowani,pies nie będzie już nigdy zdrowy-ale został dobrze zdiagnozowany i dzięki dobrze dobranym lekom żyje!!!!Na miejscu jest rentgen,szpital,mini sklepik oraz można zamówić potrzebne leki,a czasem są one dostępne również na miejscu.Leczą cały przekrój zwierząt(ostatnio widziałam szczurka). Do Kliniki jedziemy parędziesiąt kilometrów-ale warto.Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Rusek
  Agnieszka Rusek 2020-01-31 09:30

  Lekarze cudownie zajęli się naszym świnkom skarbem, operacja zrobiona szybko, cudowna opieka nad zwierzaczkiem i pełna informacja.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Galimska
  Anna Galimska 2020-01-31 08:17

  Bardzo dobrzy fachowcy, ale ceny niestety powalają.
  Źródło opinii: google.com

  Natasza V
  Natasza V 2020-01-31 01:06

  Wczoraj wieczorem trafiliśmy do tej kliniki z drgawkami naszej suczki, która półtora tygodnia temu urodziła 5 szczeniaczków. Zaopiekowała się nami pani Katarzyna Sochoń – właścicielka kliniki. Jestem pod ogromnym wrażeniem serdeczności, profesjonalizmu a przede wszystkim szybkiej diagnozy i błyskawicznej pomocy, jaka została nam udzielona. Nie mówiąc o tym, że żaden wcześniejszy weterynarz nie udzielił mi tylu porad jak prowadzić suczkę po porodzie. Serdecznie dziękujemy i zostaniemy stałymi pacjentami
  Źródło opinii: google.com

  Artur Popis
  Artur Popis 2020-01-31 00:37

  Czynne całodobowo, prywatny parking, własne laboratorium, pełen zakres diagnostyk, kompetentni lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Hanna
  Hanna 2020-01-31 00:05

  Chciałabym bardzo podziękować zespołowi Vetka za uratowanie mojego psa Jessy która trafiła do państwa w stanie krytycznym i potrzebowała pilnej operacji – „przechowywała” w żołądku z 4 skarpetki, które spowodowały stan zapalny i zagrożenie życia – przez 48 godzin nic nie jadła, nie piła i ledwie się ruszała. Dziękuje pani doktor Kindze Czyż za szybko podjęta decyzje o pilnej operacji, za opiekę nad psem jak nad swoim, za wytłumaczenie wszystkich szczegółów. Pani Kinga to nie tylko profesional swojej sprawy, to człowiek z wielkim sercem! Dziękuje pani doktor Iwona Starczewska za wykonanie bardzo trudnej operacji i uratowanie życia mojej Jessy! Pani Iwona najpierw zrobiła wszystko żeby postarać się uniknąć operacji, a w momencie kiedy już nie można było czekać – przyjechała specjalnie do nas w trybie „

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.