Oaza. Przychodnia weterynaryjna.

0
298
4.2/5 - (5 votes)

Przychodnia Oaza – Specjalistyczna przychodnia weterynaryjna dla małych ssaków

Przychodnia weterynaryjna Oaza, założona w 2003 roku przez lek. wet. Lidia Lewandowską, absolwentkę wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie, specjalizuje się w leczeniu małych ssaków, w tym zajęczaków (królików), dużych gryzoni (świnek morskich, szynszyli) oraz małych gryzoni (szczurów, koszatniczek, myszoskoczków, chomików, myszy). Przychodnia, która pierwotnie działała w Warszawie, od 2010 roku znajduje się w Krakowie. Jest to lecznica specjalistyczna, wyposażona w profesjonalny sprzęt tak jak cyfrowe RTG, USG, endoskop, laboratorium oraz narkozę wziewną, dzięki czemu jest przygotowana do leczenia i wykonywania operacji nawet u najmniejszych pacjentów. Warto podkreślić, że przychodnia nie zajmuje się leczeniem psów, kotów, fretek, ptaków i gadów.

Zespół przychodni Oaza składa się z wykwalifikowanych specjalistów, w tym lek. wet. Lidii Lewandowskiej, która jest specjalistą chorób zwierząt futerkowych z ponad 20-letnią praktyką. Lekarze przychodni posiadają bogate doświadczenie w internistycznym leczeniu zajęczaków i gryzoni, chirurgii oraz stomatologii, a także w realizacji pionierskich zabiegów. Przychodnia cieszy się renomą miejsca, które dba nie tylko o zwierzęta, ale również o ludzi, dając właścicielom zwierząt poczucie bezpieczeństwa i pewności, że ich pupile są otoczone najlepszą możliwą opieką.

Przychodnia oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, w tym specjalistyczne konsultacje kardiologiczne. Jest to miejsce, gdzie właściciele małych ssaków mogą liczyć na kompleksową opiekę medyczną, począwszy od diagnostyki, poprzez leczenie, aż po zabiegi chirurgiczne. Przychodnia angażuje się w edukację właścicieli zwierząt oraz promuje najlepsze praktyki w zakresie opieki nad zwierzętami egzotycznymi.

Godziny pracy przychodni są dostosowane do potrzeb klientów, jednak ze względu na przyczyny zdrowotno-urlopowo-szkoleniowe, w lutym i marcu 2024 roku przychodnia będzie nieczynna w soboty i święta. Ważne jest, że na wszystkie wizyty obowiązują wcześniejsze zapisy, a w nagłych przypadkach istnieje możliwość umówienia wizyty interwencyjnej, choć jest ona o 100% droższa.

Przychodnia Oaza znajduje się przy ul. Lubelskiej 16-18, lokal nr 10, 30-003 Kraków. Jest to miejsce, gdzie każdy właściciel małego ssaka może liczyć na profesjonalną i czułą opiekę dla swojego pupila.

Kontakt

OAZA – Specjalistyczna Przychodnia dla Małych Ssaków ul. Lubelska 16-18, lokal nr 10, 30-003 Kraków

Godziny pracy przychodni:

  • Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
  • Sobota: w lutym i marcu 2024 – przychodnia nieczynna
  • Niedziela i święta – przychodnia nieczynna