Przychodnia Weterynaryjna Marysin

Ocena społeczna

Na podstawie 68 opinii:

3.5

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 41 )
( 1 )
( 2 )
( 2 )
( 22 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 68
Sortowanie:

Damian Jankowski avatar
Damian Jankowski

Gorąco polecam! Uratowali naszego kotka który już jedna nogą był na tamtym świecie (przez tydzień był leczony u innego weterynarza ale bez efektów). Dzięki szybkiej reakcji i przeprowadzeniu licznych badań udało się ustalić co dolega naszemu pupilowi i podać odpowiednie leki. Dzięki temu odzyskaliśmy naszego członka rodziny:D Nawet nie wiem jak dziękować za pomoc:)

Źródło opinii: google.com

Janek avatar
Janek

Chamstwo i tyle w temacie omijajcie z daleka

Źródło opinii: wet-opinia.info

Luk Cook avatar
Luk Cook

-2 gwiazdki za Panią doktor nie potrafiła zrobić porządnego opatrunku, a za każdy następny nawet po 0.5 h brała pieniądze. Za to pan doktor pełen profesjonalizm polecam.

Źródło opinii: google.com

Monika Mysendi avatar
Monika Mysendi

Zdecydowanie odradzam, brak jednego lekarza prowadzącego , za każdym razem od początku tłumaczenie o co chodzi . mimo braku szans psa ratują za wszelką cenę narażając na dodatkowe koszty właściciela i cierpienie psa .Pan doktor sam podejmuje decyzję o zabiegach bez zgody właściciela .Zdecydowanie odradzam.

Źródło opinii: google.com

Edyta Panek avatar
Edyta Panek

Profesjonalne podejście, szybka reakcja, możliwości badań na miejscu, ogrom empatii. Całodobowa pomoc. Ogrom plusów!!!

Źródło opinii: google.com

Agata Anna Małkowska avatar
Agata Anna Małkowska

Bardzo dobre wyposażona klinika, miła obsługa, lekarze posiadający wiedzę oraz pasję. Jestem zadowolona.

Źródło opinii: google.com

kuba zielinski avatar
kuba zielinski

Diagnoza nie trafna wg. Pani doktor kot zdrowy nie przejmować się i nie przesadzac. Przepisane srodki na odrobaczenie i to też na prośbę. Po udaniu się do kompetentnego lekarza, zlecone badania na cito i diagnoza- niewydolność nerek. Uprzedzam żałosne próby odpowiedzi, że moje nazwisko nie figuruje w Pańskim spisie! w prywatnej wiadomość mogę przesłać kartę pacjenta. Żegnam i życzę powodzenia w doborze personelu ...

Źródło opinii: google.com

Tomasz Brzezinski avatar
Tomasz Brzezinski

Empatia i profesjonalizm to główne cechy ludzi pracujących w tym miejscu. POLECAM!

Źródło opinii: google.com

Agata Dyśkiewicz avatar
Agata Dyśkiewicz

Super miejsce, mili, zaangażowani, profesjonalni lekarze, z czystym sumieniem polecam!

Źródło opinii: google.com

Piotrek76 avatar
Piotrek76

Lecznica nastawiona na dojenie klientów z kasy - wyszukują urojone schorzenia. Konkretnie byłem tam z pięciomiesięcznym, ząbkującym szczeniakiem, który z powodu ranek w dziąsłach złapał infekcję wirusową. Miał wysoką gorączkę i powiększony węzeł chłonny przyżuchwowy. Właściciel lecznicy zaproponował punkcję owego węzła, w razie jałowego wyniku (bardzo prawdopodobnego w tym przypadku) zapowiedział konieczność usunięcia węzła (!) a na koniec jeszcze USG całego psa (?!). Mówimy o 5-mies.ząbkującym szczeniaku, u którego Pan Doktor doszukiwał się białaczki. Uciekłem stamtąd do innego lekarza - tygodniowa kuracja antybiotykiem zażegnała problem.

Źródło opinii: tupalo.pl

Ewa Gajewska avatar
Ewa Gajewska

Dwa miesiące temu trfiłam do przychodni z moim chorym psem-goldenem. Pies słabł w oczach i ogłuchł, żaden z wcześniej odwiedzanych weterynarzy nie umiał pomóc mojemu pupilowi. W końcu trfiłam do dr.Saby. Tutaj troskliwie zajęto się Karmelem. Cały personel jest wyjątkowo zainteresowany dobrem pacjenta, otacza zwierze troską. Podejście do mojego psa było bardzo profesjonalne.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Waldemar Szypowski avatar
Waldemar Szypowski

Konowaly wyciagajacy kasę. Właściciel pazerny i nie liczy się zwierzę tylko kasa i jeszcze raz kasa. Zaorac nic więcej. Trzeba być debilem żeby leczyć tam zwierzęta. Najlepszą przychodnią weterynaryjna w Warszawie jest Anima na Różanej i Podlesnej. Lekarze wszystkich specjalizacji którzy profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i kochają zwierzęta. Polecam bo znam ich od 25 lat.Jak będzie odpowiedz właściciela to niech sobie ta pazerota przypomni ja w 2013 roku prosiłem go czy mógłby uśpić mojego psa w domu. Za 500 m dojazdu zażądał sobie dodatkowo 200 zl. Ten konowal niech wypieprza do Gdańska skąd ten słoik pochodzi

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Łukasz Malinowski avatar
Łukasz Malinowski

Nie weterynarz a fabryka. Mój pies prawie odszedł bo został źle zdiagnozowany i dopiero gdzie indziej uzyskałem fachową pomoc. Pies znajomej przeżył tylko dlatego, że ta też poszła w końcu do innego weterynarza, bo tutaj ta sama historia co u mnie. Nie wiem czy to pojedyncze przypadki, bo od wielu ludzi słyszałem negatywne opinie o tej lecznicy. Nie wiem, może po prostu źle trafiliśmy. Przyjmuje tam kilku lekarzy i może gdybyśmy trafili na innego, to by było jak trzeba. Ale to w takim przypadku polecam właścicielom bardziej wnikliwą weryfikację.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Maliszewska-Jaworska avatar
Anna Maliszewska-Jaworska

Wspaniała lecznica gdzie dla lekarzy i całej ekipy zwierzę jest najważniejsze i robią wszystko żeby mu pomóc. Są niesamowicie oddani, profesjonalni i ciepli. Chirurg jest wybitny i nigdy nie oddam zwierzaka w inne ręce. Leczyłam tu kilkanaście zwierząt wliczając choroby przewlekłe, zakaźne, nowotworowe itd. Wbiegałam z ulicy z nagłymi przypadkami i zawsze otrzymywałam pomoc, nawet pomoc na miejscu przy wypadku drogowym. Każdy kto próbuje negować profesjonalizm lub podejście lekarzy i personelu jest niedoinformowany albo zatrudniony do trollowania przez konkurencję...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Królowa Kalsk avatar
Królowa Kalsk

Przychodnia warta polecenia. Jest czysto i przyjemnie, a przede wszystkim bardzo pomocni lekarze. :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

izabela nalborska avatar
izabela nalborska

Byłam kilka dni temu z moją nowo nabytą kociczką. Bardzo miła, fachowa i kompetentna obsługa. Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Pani Kwiatek avatar
Pani Kwiatek

Wspaniałe miejsce, w którym czuć, że lekarze naprawdę kochają zwierzęta. Po sterylizacji kotki dostałam wiadomość SMS z informacją, iż kotka jest już po zabiegu i czuje się dobrze. Tydzień po operacji przychodnia skontaktowała się ze mną z pytaniem o samopoczucie zwierzaka. Jestem pod niemałym wrażeniem. Bardzo polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Zofia Darecka avatar
Zofia Darecka

Przemili recepcjoniści, ciepli, życzliwi lekarze z pasją. Uratowali moją sunię i teraz opiekują się moimi pieskami.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Małgorzata Dylewska avatar
Małgorzata Dylewska

Miła i profesjonalna obsługa. Wspaniałe podejście do zwierząt, fachowa opieka, mam do Was pełne zaufanie :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Zbigniew Malarski avatar
Zbigniew Malarski

Miałem przyjemność już kiedyś leczyć pieska długo i kosztownie niestety za każdym razem inny lekarz i inne leki a rezultat wątpliwy, aż w końcu udałem się do lekarza na ul. karpacką i w kilka dni piesek był zdrowy, nie wspomnę o różnicy w kosztach leczenia. W dniu wczorajszym na spacerze w trakcie zabawy z innym pieskiem mój piesek stracił równowagę przewrócił się i stracił przytomność, ponieważ było to bardzo blisko przychodni zaniosłem nieprzytomne zwierzątko i poprosiłem o lekarza, ale najważniejsze było to czy pies ma kartotekę, w końcu pojawił się lekarz polecił zmierzenie temperatury przyświecił w oko telefonem i zasugerował cały wachlarz badań prześwietlenie oraz pobyt w szpitalu, w międzyczasie piesek odzyskał przytomność, więc podziękowałem za badania. Za badanie polegające na zajrzeniu w oczy które trwało w sumie może 5 minut zapłaciłem 50zł. Może ci Państwo nie wiedzą za tyle sporo osób pracuje cały dzień. Udałem się oczywiście niezwłocznie do innego lekarza który zbadał pieska dokładnie co trwało około 20 minut zrobił zastrzyk dał dalsze zalecenia i za to wszystko zapłaciłem 30zł. Nie dziwię się że przychodnia przy korkowej świeci pustkami i stanowczo odradzam bo tylko ceny są tam imponujące.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Elżbieta Woźniakowska avatar
Elżbieta Woźniakowska

A ja jestem bardzo zadowolona. Moja Zuzia miała nowotwór. W zeszlym roku miala zabieg. Pan Piotr usunął go w całości i wszystlo jest dobrze. Zuzia ma 12 lat. W przychodni są fachowi lekarze miła obsługa. Przypominaja o szczepieniach wizytach.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Bartosz Goździk avatar
Bartosz Goździk

Byłem w klinice z pieskiem któremu od kilku dni coś się działo, była osowiała, zmęczona i bez życia. Będąc w klinice byłem bardzo zadowolony - fachowa obsługa, szczegółowy wywiad i duża troska o zdrowie psiaka. Super nam pomogli i dzięki temu Hera szybko wróciła do zdrowia :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Edward Taraszkiewicz avatar
Edward Taraszkiewicz

Bardzo niemila i nieprofesjonalna obsluga.Oszusci i naciagacze.Kilkakrotnie pobieraja oplaty za cos co wczesniej zle zrobili.Zle dobrane leki,brak sterylnosci i rozkapryszona obsluga.Bardzo niepolecam,chyba ze chcecie sie pozbyc swoich ulubiencow to w tym Wam pomoga na pewno.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

ndp31gr3 avatar
ndp31gr3

Bardzo miła, fachowa obsługa. Bardzo dziękujemy dr.Tomaszowi Sabie za rzetelne pełne zaangażowania podejście do naszej Kory( suczka po komplikacjach zabiegu sterylizacji wykonanej w innej przychodni...) . Polecam!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agata Pocent avatar
Agata Pocent

Gorąco polecam! Personel to ludzie profesjonalni, empatyczni, z ogromną wiedzą. No i co ważne – z super podejściem do zwierzaków! :) Kefir i Fufa pozdrawiają ciocię Kasię i podpisują się pod moją opinią wszystkimi ośmioma łapskami! ;)

Źródło opinii: google.com

Rafał Bednarzyk avatar
Rafał Bednarzyk

Gorąco polecam. Widać, że lekarze nie tylko znają się na rzeczy ale i kochają zwierzęta. Bardzo miła atmosfera.

Źródło opinii: google.com

No_Skill Linus avatar
No_Skill Linus

Przychodnia nastawiona tylko i wyłącznie na zysk, lekarze bez żadnego doświadczenia. 500zł w błoto a oni nadal nie wiedzą co kotu jest.NIE POLECAM

Źródło opinii: google.com

Robert avatar
Robert

Super lecznica, fachowi lekarze. Gorąco polecam.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Alicja avatar
Alicja

Wspaniały lekarz z super podejściem do zwierzaków. Szczególne uznanie dla wiedzy i kompetencji dr Saby

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Bartosz avatar
Bartosz

Dziękujemy bardzo za pomoc przy leczeniu Diany. Doktor operował nasza suczkę dwukrotnie i mimo ze jest już starsza wszystko skończyło się dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Wiktoria Niewiadomska avatar
Wiktoria Niewiadomska

Od lat chodzę tam ze zwierzętami i nigdy się nie zawiodłam, super fachowcy!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

igor Kocon avatar
igor Kocon

Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Robert X avatar
Robert X

nie polecam Pani która zajmuje się rentgenem nie ma wiedzy do tego ciągle na zadawane pytanie odpowiadała proszę rozmawiać z lekarzem do którego państwo chodzicie ...... dawała do zrozumienia że skoro nie należymy do ich przychodni to nic nie powie ,chore podejście ponieważ płacimy za wizytę

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agata Jarska avatar
Agata Jarska

Personel kompetentny i staranny. Po zaordynowanych lekach stan dziąseł naszej kotki uległ dramatycznej poprawie. Dziękujemy!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Bombel avatar
Anna Bombel

Mam wrażenie, że przychodnia od recepcji, po lekarza nastawiona jest na wyciągnięcie jak największej kasy od klienta. Zwierzę tutaj jest na drugim miejscu. Ceny kosmiczne. Wyszłam z niczym.Nie otrzymałam żadnych konkretnych wskazówek dotyczących dalszego leczenia. Pani doktor sprawiała wrażenie jakby była bardzo zniechęcona. Szkoda, bo miałabym blisko. Zmieniam jednak weterynarza. Obsluga nie przekonała mnie do kolejnych wizyt.

Źródło opinii: google.com

Aleksandra Kwapisz avatar
Aleksandra Kwapisz

Najlepsza klinika weterynaryjna w Warszawie. cały personel to ludzie z pasją i bardzo wysokimi kwalifikacjami. Empatyczni dla właścicieli czworonogów w każdej sytuacji, za co bardzo dziękuję. Gorąco polecam :-)

Źródło opinii: google.com

Piotr Panek avatar
Piotr Panek

Szczerze polecam. Profesjonalne podejście

Źródło opinii: google.com

Filip Kamiński avatar
Filip Kamiński

Profesjonalna opieka, gorąco polecam!

Źródło opinii: google.com

Zofia Dąbrowska avatar
Zofia Dąbrowska

Miła obsługa i dobre podejście. Od kilku lat leczę swoje pieski u dr. Saby i nie mogę powiedzieć złego słowa :)

Źródło opinii: google.com

Monika Wróbel avatar
Monika Wróbel

Super klinika dla zwierząt! Leczę tutaj od wielu lat moje psy. Personel jest bardzo miły, troszczy się indywidualnie o każdego pacjenta. Mój pies był cieżkim przypadkiem, a lekarze wykazali się ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Szczerze polecam :)

Źródło opinii: google.com

Agata Fijołek avatar
Agata Fijołek

Wyjaśniam, na prośbę Właściciela. Późne niedzielne popołudnie, przyjeżdżam do lecznicy, bo pies skaleczył na spacerze łapę. Pani Doktor, bardzo miła, ogląda ranę, potwierdza, że kwalifikuje się do szycia, po czym informuje mnie, że zamierza przyjąć psa na hospitalizację i po premedykacji ranę oczyścić i zszyć. Sugeruje, żebym pojechała do domu i odebrała psa po wybudzeniu, czyli za około 3 godzin. Wyrażam zdziwienie, bo nigdy dotychczas w podobnych sytuacjach nie spotkałam się z takim postępowaniem. Rana była czyszczona i szyta w warunkach ambulatoryjnych, co najwyżej w miejscowym znieczuleniu. Pies jest zestresowany, jak większość psów podczas wizyty u weterynarza, ale zachowuje się spokojnie, nic nie wskazuje na to, żeby miał sprawiać problemy. Na moje wątpliwości, Pani Doktor odpowiada: takie tu mamy procedury. Nie jest to argument medyczny. Waham się, zadaję jeszcze kilka pytań dotyczących szczegółów postępowania, ostaecznie pękam, gdy Pani Doktor oświadcza, że teraz zaprowadzimy psa do boksu. Nie zgadzam się, bo nie zostawiam swojego psa, kiedy się boi. W nieznanym, pełnym niepokojących zapachów miejscu, kiedy obca osoba robi mu niezbyt przyjemne rzeczy, obecność kogoś, kogo pies zna i komu ufa, pozwala mu zachować względne poczucie bezpieczeństwa. Dlatego jeśli potrzebny jest zabieg w premedykacji, jestem przy swoim psie kiedy usypia, i kiedy się budzi. Tym razem jednak konieczność premedykacji wydaje mi się mało przekonująca, a narażanie psa na stres rozłąki i pozostawienie w szpitalu (przecież zwierzę nie rozumie, że przyjdę po nie za 2 godziny) jest zupełnie nieuzasadnione. Dlatego po ustaleniu z Panią Doktor, że ona trzyma się "panujących tu procedur", a ja swoich przekonań, opuszczam przychodnię. Słuszność tej decyzji potwierdza fakt, że kolejny weterynarz nawet nie wspomina o hospitalizacji czy premedykacji, oczyszcza psu ranę i zszywa, wszystko trwa kilka minut. Nie jest konieczne nawet znieczulenie. Dlaczego tak negatywnie oceniam przychodnię, skoro Pani Doktor była uprzejma, miejsce sprawia przyjemne wrażenie, zapewne jest dobrze wyposażone? Bo mam poczucie, że chciano się dopuścić na moim psie nadużycia - procedura miała być ważniejsza, niż jego dobre samopoczucie. Nie mam wykształcenia medycznego, ale ufam, że weterynarz, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, zaproponuje optymalny jego zdaniem plan leczenia, ewentualnie wspólnie rozważymy różne możliwości, tak aby zapewnić psu maksimum korzyści i do minimum ograniczyć niedogodności. Wczorajsza wizyta tego zaufania do przychodni Marysin mnie pozbawiła.

Odpowiedź weterynarza (2018-09-04 08:18)
Szanowna Pani Lekarz weterynarii który szyje psa bez znieczulenia popełnia błąd . Naraża siebie i osobę trzymająca na pogryzienie jednocześnie oczyszczenie rany i jej zaszycie jest utrudnione . W sytuacji której właściciel zwierzęcia jest pogryziony w gabinecie przez psa to lekarz ponosi za to odpowiedzialność . Pani ocena jest głęboko niesprawiedliwa i niestety nie ma żadnego uzasadnienia merytorycznego Z wyrazami szacunku Tomasz Saba

Źródło opinii: google.com

Daria Maciaszek avatar
Daria Maciaszek

Lekarze z wyczuciem i empatią, bardzo mili. Fajna atmosfera bo i zajmą się na poważnie zwierzakiem i można też pożartować pogadać na różne tematy. Ogromne podziękowania dla pani Doktor Szymańskiej i pani Doktor Motylskiej za opiekę nad naszą Kiciuchą.

Źródło opinii: google.com

Тимур Коновалов avatar
Тимур Коновалов

Bardzo polecam wszystkim! Super podejście do zwierzętka, zabiegi profesjonalne i szybko wykonywane. Fajni i miły lekarzy!

Źródło opinii: google.com

ndp31gr3 ndp31gr3 avatar
ndp31gr3 ndp31gr3

Bardzo miła, fachowa obsługa. Bardzo dziękujemy dr.Tomaszowi Sabie za rzetelne pełne zaangażowania podejście do naszej Kory( suczka po komplikacjach zabiegu sterylizacji wykonanej w innej przychodni...) . Polecam!! Wiolka

Źródło opinii: google.com

Magdalena Wąsewicz avatar
Magdalena Wąsewicz

Juz nigdy nie zabiorę tam żadnego zwierzaka. Po ponad miesięcznej diagnostyce i nieuzasadnionym leczeniu pies doznał powikłań i nie udało się go uratować. Koszty leczenie były ogromne (placilismy za coś co nie było w ogóle pomocne), a nazwę choroby poznaliśmy 2 tyg. po tym jak pies odszedł. Zaufalismy lekarzom (nie mieliśmy swojego opiekuna i za każdym razem trzeba było tłumaczyći przedstawić przebieg leczenia psa), a Oni całkowicie zawiedli i nawet nie potrafili tego wytlamczyc. Na pewno nigdy nie odwiedzimy tej kliniki. Ps. Proszę sobie przypomniec pacjentke sprzed pół roku. Panu zależy na zaufaniu, a mi na przedstawieniu historii i ostrzeżenie innych osób.

Odpowiedź weterynarza (2019-04-30 21:02)
Szanowna Pani bardzo uprzejmie proszę o podanie właściwych danych celem konstruktywnej odpowiedzi na pojawiające się we wpisie zarzuty . Nazwisko Magdalena Wąsewicz nie figuruje w naszej bazie danych . Tego rodzaju wpisu od razu sugerują typowy hejt który psuje wizerunek mojej firmy . Bardzo zależy mi na zaufaniu naszych klientów i jakości naszych usług i tego rodzaju sprawy muszę wyjaśnić . Z wyrazami szacunku Tomasz Saba

Źródło opinii: google.com

Artur Sieruga avatar
Artur Sieruga

Dzień dobry, przyjechaliśmy do Państwa po nieudanej kastracji z innej wawerskiej kliniki 24h. Kotka tego samego dnia została zoperowana za co serdecznie dziękujemy. Druga kotka także została wyleczona z zapalenia płuc. Pozdrawiamy i polecamy.

Źródło opinii: google.com

justyna sztambor avatar
justyna sztambor

dziękujemy za fachową pomoc przy dość trudnym pacjencie, personel pełen empatii, zaangażowany odpowiadający na wszystkie pytania, wracamy jutro mam nadzieje że na ostatnią kroplówkę i dawkę leków, Te-De odzyskał swoją moc jeszcze raz dziękujemy

Źródło opinii: google.com

Magda Nowak avatar
Magda Nowak

Po dzisiejszej wizycie nigdy więcej nie skorzystamy z usług tej lecznicy. Przyjechaliśmy z półprzytomnym kotem dzisiaj około godziny 18.30. Przyjmowała 1 pani weterynarz, w gabinecie był pacjent. Z gabinetu dobiegały śmiechy i towarzyskie pogawędki. Ponieważ kot wyglądał bardzo źle, był osowiały, prawie się nie ruszał i ciężko oddychał a my oboje z mężem byliśmy po bardzo długim dniu pracy, o 19.10 zdecydowałam się zapytać Panią z recepcji, czemu wizyta trwa tak długo i czy pani weterynarz wie, że czekają kolejni pacjenci. Otrzymałam odpowiedź: o długości wizyty decyduje lekarz, wszelkie pretensje trzeba zgłaszać do pani doktor. Pani z rejestracji nawet nie raczyła wstać i zapytać się lekarza czy długo trzeba będzie czekać. Ogólnie przeszkadzaliśmy w bardzo ważnych zajęciach i zostaliśmy potraktowani jak powietrze. W związku z powyższym zdecydowaliśmy się pojechać do innego weterynarza. Pojechaliśmy z kotem do 24h lecznicy w Międzylesiu, gdzie przed nami na wizytę czekały 4 psy i 1 kot, przyjmowało 2 weterynarzy. Po 20 minutach byliśmy już w gabinecie u lekarza. Jak się okazało kot miał 40 stopni gorączki... Daję dwie gwiazdki tylko dlatego, że w tej lecznicy leczyłam już swoje dwa pozostałe koty i z dobrym skutkiem, chociaż ceny za usługi w tej lecznicy, ilość badań, które "koniecznie" trzeba wykonać, powalają na kolana. Dodam, że jedna z poprzednich moich wizyt trwała prawie 40 minut, przy czym samo badanie kota i zajęcie się naszą sprawą trwało może z 10 minut. Pozostały czas pani weterynarz poświęciła na wchodzenie i wychodzenie z gabinetu w celu poszukiwania leków, pomocy koleżance itd... W gabinecie nie było krzesełka, żeby właściciel zwierzaka mógł sobie przysiąść, w związku z czym 40 minut stałam przy stole pilnując i uspokajając coraz bardziej wkurzonego kota zestresowanego wizytą. Podsumowując - nie jest to lecznica dla mnie. Obsługa pozostawia wiele do życzenia, a przede wszystkim szkoda mi moich zwierzaków, dla których wizyta u weterynarza jest stresująca, a przez przedłużający się czas oczekiwania na wizytę i długi czas wizyty, sama wizyta staje się torturą. Nie mam tyle czasu, żeby korzystać z usług tej lecznicy. Szanowny Panie Dziękuję za szybką odpowiedź. Gdyby wczytał się Pan uważnie w to co napisałam, zrozumiałby Pan, że nie miałam pretensji o czas badania jaki lekarz poświęca 1 lub 3 pacjentom. Chodziło mi o traktowanie klientów przez Panią z recepcji. Nie mijałam się z prawdą, ponieważ nikt mnie nie poinformował, że w gabinecie jest 3 pacjentów a nie jeden. Naprawdę, wystarczyło minimum uprzejmości ze strony Pana pracownika... Magdalena Nowak

Odpowiedź weterynarza (2019-03-18 18:02)
Szanowna Pani . Udało mi się wyjaśnić cała sytuacje . Mija się Pani z prawdą ponieważ w tym czasie lekarz przyjmował 3 pacjentów a nie jednego . Niestety praca lekarza weterynarii musi trwać i zajmuje czasem więcej niż 5 min . Jeśli nie chce Pani czekać może zapisać się Pani na konkretna godzinę , choć jak rozumiem znalazła Pani już inna lecznice gdzie wszystko jest tak jak sobie Pani życzy i taka możliwość już Pani nie interesuje . Pozdrawiam . Tomasz Saba

Źródło opinii: google.com

Jolanta Brzezińska avatar
Jolanta Brzezińska

Operacje na wysokim poziomie. Indywidualne podejście. Brawo ! Oby tak dalej Dziękuję!

Źródło opinii: google.com

Kamila Mika  avatar
Kamila Mika

Zdecydowanie nie polecam i odradzam wizyty w lecznicy. Kotek miał stwierdzone zapalenie trzustki z podejrzeniem nowotworu (badanie usg nie zostało wykonane) po tygodniowej kuracji zero efektu. Na koniec kuracji "lekarze" STWIERDZILI że kot już jest zdrowy. Ponadto kot został poddany premedykacji o czym zostałam poinformowana telefonicznie po fakcie ponieważ weterynarze nie potrafili kotu założyć wenflonu, co dla zdrowia 13 letniego kota nie jest obojętne. Ważniejsza była Pani weterynarz, która zostało "poturbowana". Wg innego lekarza weterynarii rana po wsadzeniu wenflonu wyglada jak po przecięciu żyletką w dodatku w kilku miejscach na tylnej łapce. Oprócz tego dostałam informacje ze przy zdjęciu wenflonu kotek będzie poddany ponownie premedykacji.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Ewelina Jodłowska avatar
Ewelina Jodłowska

Pełen profesjonalizm, najlepsi specjaliści. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Mag avatar
Mag

Świetne miejsce. Lekarze wykazują się dużą cierpliwością oraz profesjonalizmem. Jestem zadowolona z opieki nad moim psem. Życzę dalszych sukcesów personelowi. :)

Źródło opinii: google.com

Bartłomiej Nowaczyk avatar
Bartłomiej Nowaczyk

Polecam, pełen profesjonalizm, kot najadł się strachu ale teraz łapka zdrowa, szczęśliwy i biega.

Źródło opinii: google.com

Karol Dąbrowski avatar
Karol Dąbrowski

Wyjątkowa profesjonalna opieka i dobre ceny, gorąco polecam

Źródło opinii: google.com

Cezary Fisz avatar
Cezary Fisz

Bardzo dobra opieka. Szczególnie polecam pomoc Pani Ani. Bardzo miła obsługa i bardzo dobre podejście do psiaków.

Źródło opinii: google.com

Maria E. avatar
Maria E.

Fachowe podejście i ciepła atmosfera :) Każdy zwierzak ma zapewnioną troskliwą i profesjonalną opiekę.

Źródło opinii: google.com

Mateusz Fijołek avatar
Mateusz Fijołek

Przedmiotowe traktowanie zwierząt, nie polecam.

Źródło opinii: google.com

Karolina Bodecka avatar
Karolina Bodecka

Cudowne miejsce i przecudowni ludzie. Pełni ciepła, empatii, cierpliwości, pasji. Do kliniki trafiliśmy z kotem Pokerem, gdzie błyskawicznie został zdiagnozowany i zoperowany. Każdy z lekarzy otaczał opieką nie tylko kota ale i nas - cierpliwie odpowiadając na każde pytanie, uspokajając. Wspaniałe są także Panie recepcjonistki od których bije ciepło i życzliwość :) Bardzo doceniam także fakt, że oprócz zdrowia fizycznego ważna jest także kondycja psychiczna zwierzaka. Mogliśmy odwiedzać kota i spędzać z nim tyle czasu ile potrzebujemy. Co znacznie uczyniło nam tą sytuację łatwiejszą do zniesienia. Odnieśliśmy wrażenie, że Poker został ulubieńcem kliniki :) Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim, męża oraz Pokera :) Nie wiem jak się Państwu odwdzięczę!

Źródło opinii: google.com

Martyna B. avatar
Martyna B.

EDIT Szanowny Panie Tomaszu, czemu miałabym kłamać? Opisuję tylko zdarzenie z tamtego dnia. Na USG nie wstawiliśmy się ponieważ tak jak opisałam wcześniej zabraliśmy psa gdzie indziej. Przy wypisie otrzymaliśmy taką informację od Pani Dr która miała dyżur tego dnia, że Pan Dr umówił zespół ludzi na następny dzień dla naszego psa do operacji. Uważam, że takie sprawy w pierwszej kolejności uzgadnia się z właścicielami! I nic innego mnie tak nie zezłościło jak to. Niestety nie polece mimo wszystko, ze osoba przyjmująca nas z psinką była bardzo sympatyczna ale na tym koniec. Mąz niechcący nadepnął psa- spanikowaliśmy i szybko pojechaliśmy zobaczyć czy wszystko jest ok ponieważ psiak oddal mocz z krwią. Na miejscu został zrobiony RTG i USG na drugi dzien miało być zrobione jeszcze raz USG potwierdzające wstępną diagnozę. Z diagnozy wyszło ze ,,wątroba weszła w przeponę". Od razu byla proponowana operacja...ze jest to konieczne.. Kazałam po nocy zabrać mężowi psa do swojego zaufanego lek.wet ktory akurat w nocy nie mogl nas przyjac. Gdy mąz odbierał psa na własne życzenie dowiedzielismy się ze juz bez naszej jakiejkolwiek zgody Pan Dr umówił już zespól do operacji naszego psa;/. Zabralismy psine do swojego zaufanego Dr, obejrzal zdjecia rtg, zrobil jeszze raz usg u siebie i pies zdrowy. Na RTG nie potwierdzil tego czego tam sie dowiedzielismy. Po USG w 100% pies zdrowy. Nic mu nie jest....i ciesze sie ze kazalam zabrac psa. Niestety mojego serca to miejsce nie skradlo....

Odpowiedź weterynarza (2019-03-18 16:31)
Szanowna Pani Przykro mi to pisać ale Pani zwyczajnie KŁAMIE . Sprawdziłem . Nie stawiła się Pani na godzinę 15 na usg . Zdjęcie wykonane w nocy ( opis to tylko podejrzenie , nie można wykluczyć przepukliny pourazowej ) . Mam pełna dokumentacje Państwa przypadku i Pani wpis . Tego rodzaju kłamliwe wpisy w sieci to wyrok dla takich placówek jak nasza . Obiecuje ze skieruje sprawę ma drogę sądowa . Tomasz Saba

Źródło opinii: google.com

Aleksandra Rogala avatar
Aleksandra Rogala

Do przychodni trafiliśmy z kotkiem w bardzo ciężkim stanie w wyniku nieprawidłowego leczenia w innej klinice. Nasz rudzielec od razu został przebadany, zdiagnozowany i wdrożone zostało leczenie. Po tygodniu hospitalizacji kotkowi polepszyły się wyniki, przytył, zaczął sam jeść i pić. Dochodzi do siebie, nawet jest już gadatliwy, a trafił w stanie bliskiemu śmierci. Będziemy każdemu polecać i już nigdy nasza stopa nie stanie w innym miejscu niż tutaj. Dziękujemy za uratowanie życia naszemu kotu!

Źródło opinii: google.com

Grzech Kultowy avatar
Grzech Kultowy

no nie bardzo polecam. sprawa co prawda sprzed roku (siedziba jeszcze na ul. Potockich), ale zadra siedzi... Pani doktor w ogóle nie radziła sobie ze zwierzakiem, sprawiała wrażenie osoby zagubionej i przestraszonej, ale podjęła się przyjęcia kociego pacjenta (fakt, że kot to był nerwowy i słabo współpracujący), sporo badań niepotrzebnych, biopsja zupełnie nieudana, diagnoz kilka, wzajemnie się wykluczających. wizyt było kilka, za każdym razem premedykacja. po kilku miesiącach trafiliśmy do innego gabinetu - szybka biopsja (tym razem materiał diagnostyczny), równie szybka diagnoza - nowotwór. kiciul już po drugiej stronie, ale cały czas kołacze się pytanie, czy wcześniejsza diagnoza wydłużyłaby życie? ograniczyła cierpienia? nie wiem sam. opinia subiektywna, ale inaczej ocenić lecznicy nie potrafię... mieszkam przy tej samej ulicy, ale zwierzaki wożę do weta na Białołękę - wole przeturlać się przez pół miasta i mieć pewność, że potworki są w dobrych rękach.

Źródło opinii: google.com

klient (BYŁY) avatar
klient (BYŁY)

Niestety ale jestem zmuszona ocenić negatywnie tą przychodnię ponieważ szef i cały personel jest tylko nastawiony na "DOJENIE" z pieniędzy. Zero podejścia do zwierzęcia. Zastanawiam się po co coś takiego prowadzić skoro się nie kocha zwierząt..

Źródło opinii: wet-opinia.info

Ania22 avatar
Ania22

SERDECZNIE ODRADZAM, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Źródło opinii: wet-opinia.info

Piotr K. avatar
Piotr K.

Gburowate zachowanie właściciela określa jak nieprofesjonalne mają podejście. Po usłyszeniu głupich uwag po wyjściu innego klienta skierowanego do tej właśnie osoby zmieniłem zdanie co do przychodni. Skoro pan na recepcji tak traktuje klientów to na mnie więcej nie zarobi.

Źródło opinii: wet-opinia.info

TomekS avatar
TomekS

Nie polecam, okropne zachowanie personelu. Właściciel gbur ze wsi. Zero podejścia

Źródło opinii: wet-opinia.info

Mareczek Górkier avatar
Mareczek Górkier

Panie Tomaszu nadmieniam Panu ze mój wpis, to nie żaden hejt mam prawo, wyrazić swoja opinie nikogo nie obraziłem, straszy mnie Pan sądem to proszę bardzo. Ja uważam ze powinien Pan zająć się doborem personelu i to by było tyle, a w ogóle to powinien Pan przeprosić za pomówienia kot był z ulicy i wszyscy go kochali, nie jest moją winą że nie było dobrej diagnozy, a finansowo nie mam tyle pieniędzy żeby płacić w nieskończoność. Pozdrawiam.

Źródło opinii: google.com

Tragedia avatar
Tragedia

Nie polecam cham i gbur

Źródło opinii: wet-opinia.info

Anna L avatar
Anna L

Nastawieni tylko na zarobek kosztem biednych zwierzat

Źródło opinii: wet-opinia.info

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.