Ocena społeczna

Na podstawie 22 opinii:

4.0

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 15 )
( 1 )
( 1 )
( 0 )
( 5 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 22
Sortowanie:

Piotrek76 avatar
Piotrek76

Lecznica nastawiona na dojenie klientów z kasy - wyszukują urojone schorzenia. Konkretnie byłem tam z pięciomiesięcznym, ząbkującym szczeniakiem, który z powodu ranek w dziąsłach złapał infekcję wirusową. Miał wysoką gorączkę i powiększony węzeł chłonny przyżuchwowy. Właściciel lecznicy zaproponował punkcję owego węzła, w razie jałowego wyniku (bardzo prawdopodobnego w tym przypadku) zapowiedział konieczność usunięcia węzła (!) a na koniec jeszcze USG całego psa (?!). Mówimy o 5-mies.ząbkującym szczeniaku, u którego Pan Doktor doszukiwał się białaczki. Uciekłem stamtąd do innego lekarza - tygodniowa kuracja antybiotykiem zażegnała problem.

Źródło opinii: tupalo.pl
Ewa Gajewska avatar
Ewa Gajewska

Dwa miesiące temu trfiłam do przychodni z moim chorym psem-goldenem. Pies słabł w oczach i ogłuchł, żaden z wcześniej odwiedzanych weterynarzy nie umiał pomóc mojemu pupilowi. W końcu trfiłam do dr.Saby. Tutaj troskliwie zajęto się Karmelem. Cały personel jest wyjątkowo zainteresowany dobrem pacjenta, otacza zwierze troską. Podejście do mojego psa było bardzo profesjonalne.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Waldemar Szypowski avatar
Waldemar Szypowski

Konowaly wyciagajacy kasę. Właściciel pazerny i nie liczy się zwierzę tylko kasa i jeszcze raz kasa. Zaorac nic więcej. Trzeba być debilem żeby leczyć tam zwierzęta. Najlepszą przychodnią weterynaryjna w Warszawie jest Anima na Różanej i Podlesnej. Lekarze wszystkich specjalizacji którzy profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i kochają zwierzęta. Polecam bo znam ich od 25 lat.Jak będzie odpowiedz właściciela to niech sobie ta pazerota przypomni ja w 2013 roku prosiłem go czy mógłby uśpić mojego psa w domu. Za 500 m dojazdu zażądał sobie dodatkowo 200 zl. Ten konowal niech wypieprza do Gdańska skąd ten słoik pochodzi

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Łukasz Malinowski avatar
Łukasz Malinowski

Nie weterynarz a fabryka. Mój pies prawie odszedł bo został źle zdiagnozowany i dopiero gdzie indziej uzyskałem fachową pomoc. Pies znajomej przeżył tylko dlatego, że ta też poszła w końcu do innego weterynarza, bo tutaj ta sama historia co u mnie. Nie wiem czy to pojedyncze przypadki, bo od wielu ludzi słyszałem negatywne opinie o tej lecznicy. Nie wiem, może po prostu źle trafiliśmy. Przyjmuje tam kilku lekarzy i może gdybyśmy trafili na innego, to by było jak trzeba. Ale to w takim przypadku polecam właścicielom bardziej wnikliwą weryfikację.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Anna Maliszewska-Jaworska avatar
Anna Maliszewska-Jaworska

Wspaniała lecznica gdzie dla lekarzy i całej ekipy zwierzę jest najważniejsze i robią wszystko żeby mu pomóc. Są niesamowicie oddani, profesjonalni i ciepli. Chirurg jest wybitny i nigdy nie oddam zwierzaka w inne ręce. Leczyłam tu kilkanaście zwierząt wliczając choroby przewlekłe, zakaźne, nowotworowe itd. Wbiegałam z ulicy z nagłymi przypadkami i zawsze otrzymywałam pomoc, nawet pomoc na miejscu przy wypadku drogowym. Każdy kto próbuje negować profesjonalizm lub podejście lekarzy i personelu jest niedoinformowany albo zatrudniony do trollowania przez konkurencję...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Królowa Kalsk avatar
Królowa Kalsk

Przychodnia warta polecenia. Jest czysto i przyjemnie, a przede wszystkim bardzo pomocni lekarze. :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
izabela nalborska avatar
izabela nalborska

Byłam kilka dni temu z moją nowo nabytą kociczką. Bardzo miła, fachowa i kompetentna obsługa. Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Pani Kwiatek avatar
Pani Kwiatek

Wspaniałe miejsce, w którym czuć, że lekarze naprawdę kochają zwierzęta. Po sterylizacji kotki dostałam wiadomość SMS z informacją, iż kotka jest już po zabiegu i czuje się dobrze. Tydzień po operacji przychodnia skontaktowała się ze mną z pytaniem o samopoczucie zwierzaka. Jestem pod niemałym wrażeniem. Bardzo polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Zofia Darecka avatar
Zofia Darecka

Przemili recepcjoniści, ciepli, życzliwi lekarze z pasją. Uratowali moją sunię i teraz opiekują się moimi pieskami.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Małgorzata Dylewska avatar
Małgorzata Dylewska

Miła i profesjonalna obsługa. Wspaniałe podejście do zwierząt, fachowa opieka, mam do Was pełne zaufanie :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Zbigniew Malarski avatar
Zbigniew Malarski

Miałem przyjemność już kiedyś leczyć pieska długo i kosztownie niestety za każdym razem inny lekarz i inne leki a rezultat wątpliwy, aż w końcu udałem się do lekarza na ul. karpacką i w kilka dni piesek był zdrowy, nie wspomnę o różnicy w kosztach leczenia. W dniu wczorajszym na spacerze w trakcie zabawy z innym pieskiem mój piesek stracił równowagę przewrócił się i stracił przytomność, ponieważ było to bardzo blisko przychodni zaniosłem nieprzytomne zwierzątko i poprosiłem o lekarza, ale najważniejsze było to czy pies ma kartotekę, w końcu pojawił się lekarz polecił zmierzenie temperatury przyświecił w oko telefonem i zasugerował cały wachlarz badań prześwietlenie oraz pobyt w szpitalu, w międzyczasie piesek odzyskał przytomność, więc podziękowałem za badania. Za badanie polegające na zajrzeniu w oczy które trwało w sumie może 5 minut zapłaciłem 50zł. Może ci Państwo nie wiedzą za tyle sporo osób pracuje cały dzień. Udałem się oczywiście niezwłocznie do innego lekarza który zbadał pieska dokładnie co trwało około 20 minut zrobił zastrzyk dał dalsze zalecenia i za to wszystko zapłaciłem 30zł. Nie dziwię się że przychodnia przy korkowej świeci pustkami i stanowczo odradzam bo tylko ceny są tam imponujące.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Elżbieta Woźniakowska avatar
Elżbieta Woźniakowska

A ja jestem bardzo zadowolona. Moja Zuzia miała nowotwór. W zeszlym roku miala zabieg. Pan Piotr usunął go w całości i wszystlo jest dobrze. Zuzia ma 12 lat. W przychodni są fachowi lekarze miła obsługa. Przypominaja o szczepieniach wizytach.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Bartosz Goździk avatar
Bartosz Goździk

Byłem w klinice z pieskiem któremu od kilku dni coś się działo, była osowiała, zmęczona i bez życia. Będąc w klinice byłem bardzo zadowolony - fachowa obsługa, szczegółowy wywiad i duża troska o zdrowie psiaka. Super nam pomogli i dzięki temu Hera szybko wróciła do zdrowia :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Edward Taraszkiewicz avatar
Edward Taraszkiewicz

Bardzo niemila i nieprofesjonalna obsluga.Oszusci i naciagacze.Kilkakrotnie pobieraja oplaty za cos co wczesniej zle zrobili.Zle dobrane leki,brak sterylnosci i rozkapryszona obsluga.Bardzo niepolecam,chyba ze chcecie sie pozbyc swoich ulubiencow to w tym Wam pomoga na pewno.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
ndp31gr3 avatar
ndp31gr3

Bardzo miła, fachowa obsługa. Bardzo dziękujemy dr.Tomaszowi Sabie za rzetelne pełne zaangażowania podejście do naszej Kory( suczka po komplikacjach zabiegu sterylizacji wykonanej w innej przychodni...) . Polecam!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Robert avatar
Robert

Super lecznica, fachowi lekarze. Gorąco polecam.

Źródło opinii: wet-opinia.info
Alicja avatar
Alicja

Wspaniały lekarz z super podejściem do zwierzaków. Szczególne uznanie dla wiedzy i kompetencji dr Saby

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Bartosz avatar
Bartosz

Dziękujemy bardzo za pomoc przy leczeniu Diany. Doktor operował nasza suczkę dwukrotnie i mimo ze jest już starsza wszystko skończyło się dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Wiktoria Niewiadomska avatar
Wiktoria Niewiadomska

Od lat chodzę tam ze zwierzętami i nigdy się nie zawiodłam, super fachowcy!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
igor Kocon avatar
igor Kocon

Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Robert X avatar
Robert X

nie polecam Pani która zajmuje się rentgenem nie ma wiedzy do tego ciągle na zadawane pytanie odpowiadała proszę rozmawiać z lekarzem do którego państwo chodzicie ...... dawała do zrozumienia że skoro nie należymy do ich przychodni to nic nie powie ,chore podejście ponieważ płacimy za wizytę

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Agata Jarska avatar
Agata Jarska

Personel kompetentny i staranny. Po zaordynowanych lekach stan dziąseł naszej kotki uległ dramatycznej poprawie. Dziękujemy!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.