1/5 - (75 votes)

Klinika Weterynaryjna Marysin: Innowacyjne Podejście do Opieki nad Zwierzętami

Klinika Weterynaryjna Marysin w Warszawie to placówka, która zapewnia kompleksową opiekę weterynaryjną dla różnorodnych zwierząt domowych. Znajdująca się pod adresem ul. Korkowa 103, klinika ta zyskała uznanie dzięki swojej wszechstronności i całodobowym usługom.

Świadczone Usługi

Całodobowa Opieka

Klinika Marysin funkcjonuje 24 godziny na dobę, co pozwala na szybką reakcję w nagłych przypadkach. Oferuje nie tylko standardowe usługi weterynaryjne, ale także specjalistyczną opiekę w różnych dziedzinach medycyny zwierzęcej.

Specjalizacje

Zespół Kliniki Marysin skupia się na szerokim zakresie specjalizacji:

 1. Chirurgia weterynaryjna: Zabiegi chirurgiczne, w tym operacje onkologiczne, kardiologiczne, ortopedyczne, a także usunięcie guzów skóry i innych narządów.
 2. Ortopedia: Leczenie dysplazji stawów, złamań kości, chorób kręgosłupa, dyskopatii typu I, oraz innych schorzeń układu ruchu.
 3. Diagnostyka i badania obrazowe: Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu do diagnozowania stanu zdrowia zwierząt.
 4. Pogotowie weterynaryjne: Szybka i fachowa pomoc w nagłych przypadkach.
 5. Rehabilitacja i fizykoterapia: Opieka rehabilitacyjna zwierząt po urazach i operacjach.

Inne Usługi

Oprócz wyżej wymienionych, klinika oferuje również usługi z zakresu profilaktyki, stomatologii, kardiologii, dermatologii, okulistyki i neurologii.

Opieka Holistyczna

Klinika Marysin kładzie duży nacisk na holistyczne podejście do leczenia. Obejmuje to zarówno profilaktykę, jak i rehabilitację, co przekłada się na zadowolenie pacjentów oraz ich właścicieli.

Zaawansowany Sprzęt

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, w tym aparatury do narkozy wziewnej, sprzętu do obrazowania RTG i USG, pozwala na precyzyjne diagnozy i skuteczne leczenie.

Dostępność i Lokalizacja

Klinika znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie, zapewniając łatwy dostęp dla mieszkańców różnych dzielnic miasta.

Opinie Klientów

Klinika cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy podkreślają profesjonalizm i troskę personelu o dobro zwierząt.

Klinika Weterynaryjna Marysin w Warszawie to miejsce, gdzie zaawansowana wiedza medyczna łączy się z troską o dobrostan zwierząt. Szeroki zakres usług, całodobowa dostępność i specjalistyczny sprzęt sprawiają, że jest to jedna z czołowych placówek weterynaryjnych w stolicy. Więcej informacji na temat usług i możliwości kontaktu znajduje się na stronie www.wetmarysin.pl.

93 KOMENTARZE

 1. Polecam. W dniu wczorajszym nasz pies trafił na swiąteczny dyżur z kłopotem z oddechem. Pozostał w szpitalu dziś odebraliśmy go w zdecydowanie lepszym stanie. lekarz profesjonalnie w ciągu dnia kontaktował się z nami. Wprawdzie były to smsy ale zawsze 😊 . Polecamy

 2. Wspaniali lekarze o złotym sercu! Kot mimo ogromnego strachu i po złych doświadczeniach był spokojny całą wizytę, wręcz poczuł się jak w „drugim domu” 🙂 z przyjemnością wrócę jeszcze nie jeden raz i polecam serdecznie każdemu

 3. Opowiem krótką historię małego pieska rasy shi-tzu o imieniu COCO. Coco, leczony był u jednego z regionalnych weterynarzy w woj. łódzkim. Niestety kamienie nerkowe które miał przerosły tego weterynarza. Tydzień leczenia, zastój moczu, brak siły, apatia, spowodowało to, że w stanie krytycznym Coco trafił do Warszawy w piątek wieczorem. Podejrzenie – pęknięcie pęcherza, całkowita niewydolność nerek itd. Kreatynina powyżej 10 dawała marne szanse na przeżycie. Dodatkowo stwierdzona mocznica. Zaczęła się nierówna walka o życie tego psiaka. Pies gasł w oczach. Na szczęście zanim trafił do szpitala udało się włożyć cewnik i opróżnić pęcherz na tyle, że dojechaliśmy do warszawy ponad 100km. Po 3 dniach leczenia, okazało się, że pies ma kamienie w cewce moczowej, które uniemożliwiają mu samodzielne oddawanie moczu. Mamy żal, że rozpoznanie miało miejsce dopiero po 3 dniach i wydanych kilku tysiącach zł. na leczenie i dopiero po awanturze którą zrobiliśmy w pon tj. w dniu „odbioru” psa. Niestety pies nie nadawał się odebrania, z każdą godziną tracił siły a gwoździem do trumny w zakresie podejścia kliniki była opinia weterynarza który stwierdził, że pies ma zapalenie w zasadzie wszystkiego co wokół pęcherza. Kolejna awantura ale dajemy im ostatnią szansę. Przedstawiam sytuacje jasno – macie wyleczyć tego psa tak aby on żył. Dodatkowo wprowadzamy kontrolę kosztów bo za bardzo zaszaleli Państwo z wydatkami. Od tego dnia pełna profesjonalna opieka, trzymanie się kosztów (rozliczenie każdego dnia z prognozą na następny dzień) trafna diagnoza, operacja, rekonwalescencja. Odbiór pieska w sobotę po piątkowej operacji. Nie ma porównania co do stanu z pon. Pies żyje, jest wesoły, lekarze w szoku, że ma tyle energii. W chwili obecnej piesek czeka na zdjęcie szwów. Wrócił mu duży apetyt, szczeka na wszystko co usłyszy, ale sika gdzie popadnie (zapewne związane z zapaleniem pęcherza). Wyniki krwi w normie w zakresie pracy nerek, pokazują jak dużą szanse otrzymał pies pomimo, że stan był krytyczny. Wiemy, że przed nami wiele tygodni leczenia. Ale wiemy też, że dzięki Warszawie uratowaliśmy życie naszemu członkowi rodziny. Dziękuję całemu zespołowi za ogromne zaangażowanie, szczególnie w ostatnich dniach pobytu. Dziękuję Manager za ogarnięcie tematu kosztów i wspólną współpracę, tak aby nie zabić nas kosztami ale jednocześnie nie żerować na nieszczęściu pieska i wyleczyć psa do stanu który umożliwia opiekę poza szpitalem. Ze swojej strony bardzo polecamy klinikę w sytuacjach patowych. My nie mieliśmy wyjścia. Prawda – koszty ogromne. Nawet nie będę o tym pisał. Ale nasz pupil jest z nami i żyje, a to jest najważniejsze. Jakbym miał drugi raz wybrać? Wybrałbym Marysin. $$ < życie psa

 4. Polecam!!! Szczególnie Pana dr. Tomasza Sabę, dzięki któremu nasza labladorka przestała kuleć i zaczyna wracac do długich spacerow🐕 Operacja TPLO przebiegła sprawnie i pomyślnie. Dziękujemy Panie Doktorze

 5. Dwa tygodnie temu trafiłam do kliniki z moją 12,5 letnią kotką Lusią. Jej stan był bardzo ciężki, wymagała natychmiastowej operacji jelita cienkiego. Całe szczęście trafiła do Was. Jestem zachwycona podejściem pełnym zrozumienia i życzliwości oraz ogromną wiedzą i doświadczeniem lekarzy. Ogromne podziękowania dla dr Marcina Kwiatkowskiego za wykonanie zabiegu, dla dr Katarzyny Bryłki za ogromne serce i zaangażowanie w ratowanie Lusi oraz dla dr Tomasza Saby za pomoc i szybkie przyjęcie pacjentki. Świadomość, że mój zwierzak jest w tak dobrych rękach, miała i ma dla mnie ogromne znaczenie. Wasze wielkie serca i ogromna wiedza spowodowały, że wciąż cieszymy się obecnością naszej walecznej kotki. Pozdrawiamy serdecznie cały zespół i polecamy tą klinikę

 6. Wspaniała ekipa zaangażowanych i ciepłych lekarzy, masa specjalistów dzięki czemu nie trzeba jeździć od weta do weta nie rozumiem złych opinii, ceny podobne do innych przychodni plus klinika 24h

 7. Jeśli człowiek ma chore zęby, idzie do stomatologa; jeśli ma problem z nogą, idzie do ortopedy. W przychodni pracują lekarze ze specjalizacjami w określonych dziedzinach, i po umówieniu do takiej osoby mamy pewność że przyjmuje nas ktoś z wiedzą z danej dziedziny, a nie randomowa osoba!

 8. Pragne podziękować całemu zespołowi lekarzy za wspaniałą i profesjonalną opiekę nad moim psem. Zastawiałam się czy mam wierzyć w opinie niepochlebne jakie niektórzy wystawiają lecznicy. Moja opinia jest zupełnie inna na temat tego miejsca!. Bardzo zaangażowani, empatyczni i wspaniali lekarze. Badania wykonane sprawnie, szybko udało się postawić diagnoze i wdrożyć leczenie, które pomogło uratować naszego Gucia. Ceny podobne jak w innych lecznicach, a tam nikt nie wiedział co się dzieje u mojego psa ,który z każdym dniem był coraz słabszy. Polecam wszystkim , którzy maja zwierzęta i na których zdrowiu im zależy to miejsce. Jeszcze raz dziękujemy za fachową pomoc!

 9. Mój przyjaciel pies – Dżeki był leczony w tej przychodni przez 4 lata i nigdy się nie zawiodłam. Pierwszy raz trafił w bardzo ciężkim stanie i dzięki lekarzom tej przychodni przeżył i miał się wspaniale. Z wiekiem psa pojawiały się nowe problemy zdrowotne i za każdym razem otrzymywałam fachową pomoc- poradę, diagnozę i konkretne wskazówki. Wspaniała opieka. Mój przyjaciel odszedł bo przyszedł na niego czas. Został smutek i wielka pustka, ale wiem , że wraz całym zespołem przychodni zrobiłam dla niego wszystko. Musimy pamiętać , że lekarze i weterynarze to tylko ludzie a nie CUDOTWÓRCY. Bardzo dziękuję podziękować całemu zespołowi tej przychodni a w sposób szczególny Pani Katarzynie Motylskiej , która walczyła o mojego psa do ostatniej chwili. nie szczędząc czas. To wspaniały weterynarz !!! Pani Katarzyno pozwolę zwrócić się do Pani. Mam nadzieję , że dotrą do Pani moje słowa. Dziękuję za serce, profesjonalizm, serdeczność, poświęcony czas mnie i mojemu psu. Za wsparcie w tych ostatnich , trudnych chwilach dla mnie gdy po prawie 15 latach musiałam rozstać się z Dżekiem. JEST PANI WSPANIAŁYM , ODDANYM WETERYNARZEM !!!! DZIĘKUJ

 10. Przeczytałam dużo złych opinii na temat traktowania zwierząt i ludzi w tej klinice. Jednak mimo to zdecydowaliśmy z mężem przywieźć naszego kociaka staruszka na badanie echa serca do pani doktor Dylowicz, bo było blisko i klinika oferowała opiekę nocną, a kot musiał korzystać z aparatu tlenowego. Umówiliśmy termin i cenę telefonicznie. Na miejscu wszystko było przygotowane, pani doktor opiekowała się naszym ciężko chorym kotkiem przez całą noc. Następnego dnia kociak był w dużo lepszym stanie. Otrzymaliśmy pełną informację, opisy, diagnozę i wykaz podanych leków, ale najważniejsze, że pani doktor w przystępny sposób wytłumaczyła co dzieje się w organizmie naszego kota. Z zaangażowania i postawy widać, że zależy jej na dobrostanie podopiecznych. Rachunek za pobyt kociaka w klinice był zgodny z ceną umówioną wcześniej przez telefon. Nasze obawy związane z niepochlebnymi opiniami na temat kliniki nie potwierdziły się. Daję pełną liczbę punktów za profesjonalizm.

 11. Byłam w marysinie jakiś czasu i Pani doktor Julia Sroka jest przemiła i bardzo pomocna. Widać że przejmuje się zwierzętami, którymi się zajmuje. Chociaż ceny może nie są najmniejsze to akurat w jej wypadku uważam, że kontakt z takim lekarzem jest tego wart, bo po prostu można się fajnie dogadać i sporo dowiedzieć. Dziękuję

 12. Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Jestem zadowolona że pomogły naszemu kochanemu kotku. BARDZO DZIEKUJE PANU LEKARZU ZA SZYBKĄ REAKCJE i badania które były przeprowadzane na miejscu. Odrazu na miejscu był postawiony diagnoz i najwazniesze nie duże pieniędzy w tak trudnych czasach. Żałuje że się nie omówiłam wczesniej bo trzeba było poczekać. Na drugi dzień kotek już chciał się bawić

 13. Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Przychodnia prowadzona z ogromnym szacunkiem, poświęceniem i miłością do naszych mniejszych braci, zwierząt. Profesjonalizm i oddanie. Polecam

 14. Bardzo polecam! Kiedyś w środku nocy mieliśmy podbramkową sytuację z naszą kotką. Otrzymała natychmiastową fachową pomoc i wszystko skończyło się dobrze – teraz chodzę z nią już tylko tutaj, niezależnie od tego czy to kwestia rutynowego szczepienia czy coś poważniejszego. Jestem spokojna, kiedy powierzam jej zdrowie lekarzom z tej przychodni 🙂

 15. Pozytywne: Profesjonalizm Świetne miejsce! Nieważne czy przychodzimy z dużym czy małym problemem, kot zawsze zostaje dokładnie zbadany, a wywiad przeprowadzony bardzo skrupulatnie. Dziękuję za opiekę nad moim pupilem!

 16. Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Najlepszy zespół weterynarzy! Profesjonalni, empatyczni weterynarze, z ogromną wiedzą i sercem. Doktor Saba w nocy, podczas dnia wolnego bez wahania przyjechał do kliniki, żeby operować. Przyjazna atmosfera w klinice, polecam z czystym sumieniem.

 17. Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Dziękuję za udaną operację i profesjonalną opiekę nad moją Ruby!! Przez 3 miesiące szukaliśmy pomocy w innych klinikach…Dopiero w klinice dr Saby wykonano wszystkie niezbędne badania i po zdiagnozowaniu zerwanego więzadła doktor wykonał operację. Dziękuję za uratowanie Ruby i ponowną możliwość wspólnych spacerów 🙂

 18. Pozytywne: Profesjonalizm Polecam tą klinikę, robią dobrą robotę nawet przy bardzo skomplikowanych psich urazach czy też problemach natury zywieniowej. Moją psinkę, labladorkę, wyprowadzili z dość skomplikowanej wady łapy, odpowiedni ludzie, na odpowiednim miejscu !. Polecam !

 19. Mr Thomas 2020-11-17 16:59

  Pozytywne: Profesjonalizm Chciałbym bardzo podziękować Panu Doktorowi Tomaszowi Sabie za uratowanie naszego psa rasy border collie przed niechybną operacją. Nasz pies nagle okulał, poszliśmy do kliniki niedaleko naszego domu gdzie po badaniach dowiedzieliśmy się, że zerwał wiązadło i niezbędna jest natychmiastowa operacja. Jako że taka operacja to jednak ogromne przeżycie i spora dawka cierpienia dla psa — byliśmy pełni obaw. Wtedy znajomy namówił nas na odwiedzenie przychodni Pana Tomasza, celem potwierdzenia wydanej diagnozy. Po przeprowadzeniu badań i wnikliwej obserwacji usłyszeliśmy, że wiązadło nie jest zerwane, wystarczy odpowiednie leczenie. Nasz psiak jest już zdrowy, biega, nic mu nie dolega, zaoszczędziliśmy psu cierpienia. Jeszcze raz Dziękuję.

 20. Joanna Jurkiewicz 2020-10-13 13:20

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Miałam ogromne szczęście znaleźć się z moim kotkiem Pacusiem w ciężkim stanie w Przychodni Weterynaryjnej Marysin, która zajęła się nim bardzo profesjonalnie. Z całego serca dziękuje lek. Wet. Tomaszowi Sabie i anestezjologowi lek. Wet. Marcinowi Pardeckiemu za uratowanie mojemu brytyjczykowi życia❤ oraz Lekarzom, którzy od początku zajęli się nim jak prawdziwi Specjaliści z powołania.

 21. Szymon Kuliński 2020-09-23 12:18

  Po kompleksowych badaniach Rambo niedawno był operowany w klinice przez dr. Tomasza Sabę. Dzięki temu zabiegowi oraz opiece całego zespołu powrócił do zdrowia. Dziękujemy wszystkim!

 22. Agata K 2020-09-23 11:33

  Pozytywne: Profesjonalizm Gorąco polecam wizytę u Pana doktora Piotra Pindela. Lekarz swoim profesjonalnym podejściem uratował życie naszego psa Aliego, który miał bardzo ciężkie napady epilepsyjne. Sądziliśmy, że ogonka nie da się już uratować, natomiast Pan doktor swoim leczeniem postawił go dosłownie na łapy, pies zachowuje się lepiej niż przed wystąpieniem ataków. Dotychczas nie spotkałam się z tak skutecznym weterynarzem. P.s Znak rozpoznawczy oryginalny tatuaż na przedramieniu

 23. B B 2020-09-23 00:05

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Bardzo profesjonalna lecznica, uratowali mojego psa Amora, cena leczeni była bardzo rozsądna. Weterynarze bardzo mili i pomocni.

 24. Zuzanna Wasowska 2020-08-26 21:00

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Świetni lekarze, którzy do pacjenta podchodzą z ogromną empatią i profesjonalizmem. Atmosfera jest bardzo przyjemna, a zwierzaki zdrowe i zadowolone 🙂 +Ogromną zaletą jest dobre wyposażenie przez co badania są wykonywane bardzo szybko

 25. Maria Obraniak 2020-08-26 07:44

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Bardzo miłe i dociekliwe Panie weterynarz. Wizyta tego samego dnia, kotek wrócił do formy już na 2 dzień. Polecam

 26. Polif899 2020-07-01 15:18

  Polecam. Korzystam z pomocy lekarzy w Przychodni Weterynaryjnej Marysin od 6 lat. Zawsze obsługa jest profesjonalna i bardzo miła. Lekarze chętnie odpowiadają na moje pytania. Leczenie zawsze było skuteczne

 27. K F 2020-07-01 12:37

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm Gorąco polecam. Dzisiaj mój mopsik miał usuwaną zmianę nowotworową. Jest już ze mną w domu a ja jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymał w Przychodni Marysin. Od momentu przyprowadzenia mojego pieska do badania zmiany poza pełnym profesjonalizmem odczułam zaangażowanie lekarzy. Telefon z wynikami badania dostałam rano, Pani Doktor zaczekała na mnie, żeby zrobić badanie krwi przed zabiegiem i wyjaśnić jakie lekarstwa podać, mimo, że już była po godzinach pracy. Pan Doktor usunął zmianę, a mój mopsik mimo narkozy czuje się wyjątkowo dobrze. Na badanie zmiany i usunięcie umawiałam mojego pieska telefonicznie na godziny i wszystko odbyło się terminowo.

 28. zwierzaki zminska 2020-06-04 16:17

  Podopieczni Zwierzaków z Mińska rekomendują Przychodnię Weterynaryjną Marysin – jak do weterynarza, to tylko na Marysin, Marysin… Fachowa pomoc, skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji medycznej, ręce pełne czułości i głowy pełne wiedzy. W przychodni Marysin przyjmują specjaliści, którzy dbają o komfort i dobre samopoczucie pacjentów, podejmując się działania nawet w przypadkach z pozoru beznadziejnych. Jako Fundacja mamy pewność, że nasze zwierzaki uzyskują tam najlepszą opiekę i pomoc. Dziękujemy i liczymy na dalszą dobrą współpracę.

 29. Micro Blend 2020-05-13 21:59

  Ja również polecam, jest tylko trochę drożej od konkurencji, ale za to zupełnie inny poziom. Jest czysto i ładnie, nie śmierdzi jak to w innych placówkach. Zwykle nie ma kolejek, a badania są na czas. Zmieniłam klinikę po wielu latach właśnie na tę.

 30. Piotr Woźniak 2020-04-28 20:00

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm Pies przeleciał przez kombajn do ziemniaków, 2 wetów chciało uśpić. Dopiero tutaj zdecydowali się pomóc. Dzisiaj znowu cieszymy się wspólnymi spacerami .

 31. renata wasiak 2020-04-28 19:18

  Polecam! Stanowcze, szybkie, rzeczowe zajęcie się moim cierpiącym kotem… szybka diagnoza, leczenie przynoszące zamierzony efekt… rozmowy o diagnozie i leczeniu…bez owijania… Pozdrawiam Dr. Piotra 🙂 ❤

 32. Anna 2020-04-28 18:21

  Jeszcze raz dziękuję za szybką i skuteczną pomoc. Piesek Lili „uratowana”, cały personel służył pomocą natomiast szczególne podziękowania Panu lekarzowi Tomaszowi Saba za pełen profesjonalizm. Polecam!

 33. Izma Mika 2020-04-28 10:05

  Przychodnia najlepsza pod słońcem. Mój pies zawsze otrzymuje należytą opiekę i pomoc. Polecam wszystkim właścicielom czworonogów 🙂

 34. Karolina Jaworska 2020-03-22 18:12

  Jestem naprawdę zadowolona z przychodni, mają wszystko co potrzeba na miejscu, są dostępni non stop, co akurat jest ważne jeżeli dzieje się coś pilnego, albo człowiek pracuje do nocy. A to co najbardziej mnie urzekło to weterynarz, który dzwoni dopytując się o stan mojego kota regularnie, poza umówionymi wizytami. Serdecznie polecam, ja jestem największym fanem doktora Marcina Pardeckiego, ale być może innych nie poznałam wystarczająco dobrze, by różnież mnie urzekli. Polecam. (mniej)

 35. Aleksandra Małkowska 2020-02-22 18:09

  Polecam przychodnię i pracujących w niej lekarzy. Dzięki nim, jest to pierwsze miejsce, którego mój senior nie omija szerokim łukiem. 😉

 36. Karolina Jablonska 2020-02-20 12:50

  Polecam klinikę za empatyczne podejście do klienta i pełen profesjonalizm. Nasza sunia wczoraj została wysterylizowana, wszystko poszło sprawnie. Dziś rano ją odebraliśmy, zachowuje się jakby zabiegu w ogóle nie było 🙂 (mniej)

 37. Sylwia Borowska 2020-02-13 11:53

  Do przychodni Marysin dr Saby trafiliśmy z naszym psem z problemem rozwarstwiających się pazurów. Po odbijaniu się od kolejnych lecznic i kilku nietrafionych diagnozach w końcu otrzymaliśmy trafną diagnozę – Onychodystrofia. Od momentu rozpoczęcia leczenia w zauważalny sposób poprawił się wygląd pazurków i nasz Gucio już tak nie cierpi. To dopiero początek terapii, ale już widać diametralną zmianę. Szczerze więc polecam klinikę i pracujących w niej lekarzy 🙂 (mniej)

 38. Patrycja Kielch 2020-02-12 22:19

  Wspaniała obsługa, przemili lekarze pełni empatii dla zwierząt i zrozumienia dla właścicieli. Bardzo dziękuję całemu personelowi za słowa otuchy i okazaną pomoc.

 39. Łukasz Rutkowski 2020-02-12 11:09

  Trafiłem tutaj z polecenia profesora weterynarii. Moja labradorka miała zerwane więzadło krzyżowe przednie- operacja była nieunikniona. Zabieg udał się i moja psinka odzyskuje siłę i zdrowie z każdym kolejnym tygodniem. Pan doktor Saba jest osobą godną polecenia. Kilka tygodni po zabiegu, kiedy miałem wątpliwości związane z kuracją kwasem hialuronowym, pomógł mi w podjęciu decyzji. Poza tym szybko udzielał odpowiedzi na maile. Polecam serdecznie. (mniej)

 40. Agniesz Sokol 2020-02-12 10:21

  Szczerze polecam klinikę Marysin, Doktor Saba genialny, a pani Kasia Motylska – dermatolog – dociekliwa i dzięki niej wreszcie moja sunia odżyła )))

 41. krzysztof zielinski 2019-12-08 08:29

  Bardzo polecam Przychodnie Marysin, dr Motylską oraz dr Sabę. Placówkę odwiedziłem w związku z małym guzkiem u psa w okolicy ogona. Dzięki profesjonalnemu podejściu i kompleksowym badaniom zostały wykryte zmiany nowotworowe w zupełnie innym miejscu. Dzięki takiemu podejściu problem został rozwiązany zanim jeszcze na dobre powstał a pies ma się świetnie. Dziwne uczucie kiedy zdajesz sobie sprawę, że Twój pupil ma lepszą opiekę medyczną niż Ty sam 😉 Polecam

 42. Szymon Brzykcy 2019-12-08 08:18

  Dziękuje za pomoc i wyleczenie mojego kochanego kotka. Jestem bardzo zadowolony z usług, w gabinecie spędziłem ponad godzinę dzięki czemu dowiedziałem się jak postępować z kotem chorym na nerki. Jeszcze raz dziękuje za pomoc

 43. MAŁGORZATA GRZELAK 2019-12-08 07:44

  Bardzo polecam tę klinikę. Lekarze młodzi , pełni pasji do tego co robią , jednocześnie mający doswiadczenie w pracy z przypadkami wymagajacymi natychmiastowej pomocy. Polecamy!

 44. Mirosława Świątek-Kania 2019-12-08 00:05

  Dr Saba to bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą. Dobre podejście do pacjenta, szybka diagnoza i wprowadzenie leczenia. Dzięki operacji pies szybko stanął na nogi. Pomocne panie na recepcji i szybkie terminy do specjalistów. Serdecznie polecam.

 45. Nika Gołębiowska 2019-09-13 20:52

  Mimo, że musiałam długo czekać w godzinach nocnych (Sobota), co rozumiem bo jeden weterynarz a nie tylko jak czekałam na pomoc 😉 Dziękuję Pani weterynarz Katarzyna Motylska, która pomogła mi z 10 dniowym kociakiem znajdą 🙂 Dała wytyczne, pokazała jak go karmić butelką, co robić po jedzeniu i co ile podawać smoczek 🙂 Informuję, że Lucky ma się świetnie i rośnie jak na drożdżach 😉 Całą noc nie spałam bo płakał o jeść ale następnego dnia znalazłam mu matkę zastępczą i rodzeństwo, które go przyjęło 🙂 Kolejna godzina do nakłonienia go ssania mleka od kotki xD Ps. W gabinecie spędziliśmy z Panią Katarzyną minimum godzinę, nakłaniając maluszka do jedzenia z butelki 😉 Nocna wizyta, mleko dla kociąt i godzinna wizyta w niskiej cenie 🙂 Profesjonalizm i zamiłowanie do swojej pracy 🙂 Polecam!

 46. Monika Knoppek 2019-09-13 13:20

  To klinika, w której można liczyć na poważne zajęcie się pacjentem. Lekarze szukają najlepszych rozwiązań dla pacjenta, aby zapewnić mu jak najlepszy komfort w przyszłości a ceny są adekwatne do jakości oferowanych usług. Jeśli zależy Ci na wyleczeniu swojego zwierzaka, to dobrze trafiłeś

 47. Agnieszka Wachowicz 2019-09-13 09:18

  Polecam Przychodnię Marysin ze względu na bardzo wysoki profesjonalizm ich usług. W każdym przypadku, kiedy występuje kłopot ze zdrowiem, ważna jest diagnostyka i ona w przypadku mojego psa Pedra była doskonała .Pan Doktor Tomasz Saba przy pomocy usg ustalił, gdzie znajduje się połknięty plastikowy przedmiot przez mojego psa. To spowodowało, że wykonał tylko bardzo małe nacięcie na brzuchu Pedra i następnie wyciągnął przedmiot z jego żołądka.Opieka nad moim czworonogiem na tym się nie zakończyła. Pan Doktor po wybudzeniu się Pedra z narkozy, wykonał szereg dalszych badań, aby stwierdzić czy wszystko jest w porządku. Psa odebrałam na drugi dzień w bardzo dobrej formie . Dziękuję Panu Doktorowi Tomaszowi Sabie oraz jego zespołowi za profesjonalizm i ogromne serce w podejściu do zwierząt . Gorąco wszystkim polecam Przychodnię Marysin , ponieważ pracują tam ludzie z pasją !!!!

 48. Aleksandra Rogala 2019-02-20 00:11

  Do przychodni trafiliśmy z kotkiem w bardzo ciężkim stanie w wyniku nieprawidłowego leczenia w innej klinice. Nasz rudzielec od razu został przebadany, zdiagnozowany i wdrożone zostało leczenie. Po tygodniu hospitalizacji kotkowi polepszyły się wyniki, przytył, zaczął sam jeść i pić. Dochodzi do siebie, nawet jest już gadatliwy, a trafił w stanie bliskiemu śmierci. Będziemy każdemu polecać i już nigdy nasza stopa nie stanie w innym miejscu niż tutaj. Dziękujemy za uratowanie życia naszemu kotu

 49. Edyta Panek 2019-01-09 20:49

  Profesjonalne podejście, szybka reakcja, możliwości badań na miejscu, ogrom empatii. Całodobowa pomoc. Ogrom plusów!!!

 50. Agata Pocent 2018-12-18 15:08

  Gorąco polecam! Personel to ludzie profesjonalni, empatyczni, z ogromną wiedzą. No i co ważne – z super podejściem do zwierzaków! 🙂 Kefir i Fufa pozdrawiają ciocię Kasię i podpisują się pod moją opinią wszystkimi ośmioma łapskami! 😉

 51. Rafał Bednarzyk 2018-12-18 11:16

  Gorąco polecam. Widać, że lekarze nie tylko znają się na rzeczy ale i kochają zwierzęta. Bardzo miła atmosfera.

 52. Aleksandra Kwapisz 2018-11-28 07:09

  Najlepsza klinika weterynaryjna w Warszawie. cały personel to ludzie z pasją i bardzo wysokimi kwalifikacjami. Empatyczni dla właścicieli czworonogów w każdej sytuacji, za co bardzo dziękuję. Gorąco polecam 🙂

 53. Zofia Dąbrowska 2018-09-29 17:18

  Miła obsługa i dobre podejście. Od kilku lat leczę swoje pieski u dr. Saby i nie mogę powiedzieć złego słowa 🙂

 54. Daria Maciaszek 2018-09-04 16:59

  Lekarze z wyczuciem i empatią, bardzo mili. Fajna atmosfera bo i zajmą się na poważnie zwierzakiem i można też pożartować pogadać na różne tematy. Ogromne podziękowania dla pani Doktor Szymańskiej i pani Doktor Motylskiej za opiekę nad naszą Kiciuchą

 55. Monika Wróbel 2018-09-04 15:41

  Super klinika dla zwierząt! Leczę tutaj od wielu lat moje psy. Personel jest bardzo miły, troszczy się indywidualnie o każdego pacjenta. Mój pies był cieżkim przypadkiem, a lekarze wykazali się ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Szczerze polecam 🙂

 56. Mag 2018-09-04 10:52

  Świetne miejsce. Lekarze wykazują się dużą cierpliwością oraz profesjonalizmem. Jestem zadowolona z opieki nad moim psem. Życzę dalszych sukcesów personelowi. 🙂

 57. ndp31gr3 2016-07-22 21:38

  Bardzo miła, fachowa obsługa. Bardzo dziękujemy dr.Tomaszowi Sabie za rzetelne pełne zaangażowania podejście do naszej Kory( suczka po komplikacjach zabiegu sterylizacji wykonanej w innej przychodni…) . Polecam!!

 58. Bartosz 2016-08-10 22:21

  Dziękujemy bardzo za pomoc przy leczeniu Diany. Doktor operował nasza suczkę dwukrotnie i mimo ze jest już starsza wszystko skończyło się dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni

 59. ndp31gr3 ndp31gr3 2017-01-20 21:15

  Bardzo miła, fachowa obsługa. Bardzo dziękujemy dr.Tomaszowi Sabie za rzetelne pełne zaangażowania podejście do naszej Kory( suczka po komplikacjach zabiegu sterylizacji wykonanej w innej przychodni…) . Polecam!! Wiolka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.