5/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna „Bokserska” w Warszawie – Profesjonalna Opieka nad Czworonogami

Przychodnia Weterynaryjna „Bokserska” położona jest w sercu Warszawy, przy ulicy Obrzeżnej 1A. Jest to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do opieki nad zwierzętami.

Historia i Misja

Założona z myślą o zapewnieniu najlepszej możliwej opieki dla czworonożnych przyjaciół, przychodnia skupia wokół siebie zespół wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny medycyny weterynaryjnej. Misją przychodni jest zapewnienie fachowej pomocy na najwyższym poziomie, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i urządzeń medycznych.

Kadra Specjalistów

Przychodnia „Bokserska” może poszczycić się profesjonalnym zespołem, który codziennie dba o zdrowie zarówno małych, jak i dużych pacjentów. Nasi pracownicy to ludzie z powołania, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić najlepszą opiekę zwierzętom.

Opinie Pacjentów

Przychodnia cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Pacjenci chwalą zarówno czystość i dostępność przychodni, jak i profesjonalizm oraz zaangażowanie personelu. Szczególnie wyróżniana jest doktor Firlej za jej niezastąpioną rolę w opiece nad zwierzętami.

Usługi i Specjalizacje

Przychodnia oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, zgodnie z najnowszymi standardami w medycynie weterynaryjnej. Szczególny nacisk kładzie na przyjazne i delikatne obchodzenie się z pacjentami, zarówno podczas badań, jak i leczenia.

Dostępność i Rezerwacje

Przychodnia jest łatwo dostępna zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Aby umówić wizytę, można skorzystać z formularza rezerwacji online, co pozwala na wygodne i szybkie zaplanowanie wizyty.

Przychodnia Weterynaryjna „Bokserska” w Warszawie to miejsce, gdzie każdy czworonóg może liczyć na profesjonalną i troskliwą opiekę. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu sprzętowi i przyjaznej atmosferze, przychodnia zdobyła zaufanie i uznanie wśród wielu właścicieli zwierząt.

Przeczytaj również:  Przychodnia Weterynaryjna Animal Center

61 KOMENTARZE

 1. Naprawdę świetni lekarze, ale Pani Renata w recepcji w bardzo mało uprzejmy sposób traktuje właścicieli pacjentów. Personel kliniki powinien wykazywać empatię w stosunku do zwierząt.

 2. Godna polecenia lecznica dla zwierząt, profesjonalni lekarze z dużą wiedzą i ogromną empatią do zwierząt (i do ich właścicieli też 😉). Wchodząc tam można czuć się zaopiekowanym od A do Z. Serdecznie polecam

 3. Super klinika, milo lekarze przede wszystkim.w.stosunku do.zwierzat, ale również ich właścicieli, którym wszystko dokładnie wytłumaczą. Wychodząc na przrciw potrztb pacjentów w soboty wydłużają godz pracy.

 4. Korzystam od wielu lat i szczerze polecam. Świetna klinika z dobrym wyposażeniem sprzętowym. Znakomici lekarze i personel wspomagający. Zawsze profesjonalni, empatyczni i troskliwi.

 5. Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość W klinice leczę koty od wielu lat i zawsze obsługa jest na najwyzszym poziomie. Pełen profesjonalizm i troska o dobro pacjenta. Polecam.

 6. Bardzo dobra klinika z doświadczonymi lekarzami. Leczyłam tutaj swojego pieska. Ceny może i nie są niskie ale na prawdę warto zapłacić więcej. Polecam z czystym sumieniem!

 7. Wspaniała malutka klinika dla zwierząt 🙂 Przeżyłam tu z moją sunią babeszjozę z długimi kroplówkami w niedzielę, operację usunięcia tłuszczaka, czipowanie, wszelkie badania krwi, moczu, szczepienia, badanie kardiologiczne, a nawet strzyżenie. Przesympatyczne lekarki, lekarze i rejestratorki. I Pani fryzjerka też 😉

 8. Bardzo zdziwiły mnie negatywne opinie o tym miejscu! Ostatnimi czasy byłam tam częstym gościem i nie mogę powiedzieć żeby miejsce przypominało fabrykę do zarabiania pieniędzy.Kiedy trzeba było uśpić moją kotkę (zaawansowany rak) Pani doktor wraz z asystentką płakały razem że mną,okazały mi dużo wsparcia i zrozumienia! Co do lekarzy internistów zwykle jest ich 3 pracujących w systemie zmianowym i żadnego z nich nie nazwałbym „niekompetentnym”. Doktorzy nie naciągają na niepotrzebne wydatki, jeśli jakiś lek można podać zwierzęciu w domu dostajemy tabletki i nie musimy biegać codziennie do kliniki.Co do kolejek to fakt,iż w godzinach popołudniowych trzeba czekać ale to raczej przemawia na ich korzyść świadcząc o wysokich notach miejsca.No i w gabinecie nie jesteśmy 2 minuty co z kolei jest następstwem dokładnie przeprowadzanych badań i wywiadu.Przychodnia jest dobrze wyposażona sprzętowo,można zrobić większość badań laboratoryjnych, usg, trg itp.,przyjmuje wielu lekarzy specjalistów!Trudno odnieść mi się do cen,wydaje mi się że nie są ani małe ani duże ale idąc tam zawsze mam poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Obecnie mam dwie kotki,które są podopiecznymi przychodni!Kończąc serdecznie polecam Przychodnie Bokserska każdemu, komu na sercu leży dobroć swojego pupila i każdemu komu zależy na profesjonalnej opiece i leczeniu!

 9. Bardzo dobra przychodnia weterynaryjna, o czym świadczy jej duża popularność. Mili weterynarze, dobre wyposażenie sprzętowe, minisklep z karmą specialistyczną. Ogromny plus za poświęcenie weterynarzy – kiedyś mój kot wieczorem zachowywał się dziwnie, poszłam tuż przed zamknięciem do tego weterynarza i okazało się, że to kamienie w pęcherzu i kota trzeba zacewnikować pod narkozą. Weterynarz został dłużej po godzinach zamknięcia przychodni, żeby pomóc kotu, a mógł mnie odesłać do jakiejś całodobowej kliniki. Bardzo polecam to miejsce.

 10. Zdecydowanie polecam Profesjonalna i mila obsługa i co ważne kompleksowa Rozsądne godziny otwarcia. Ja szczególnie polecam psiego ortopedę u ktorego konsultowałem zabieg chirurgiczny stawu mojego pieska

 11. Przychodnia przyjazna dla zwierząt i ludzi.:-) Personel kompetentny, zaangażowany. Przy badaniach obchodzi się delikatnie, minimalizując stres zwierzęcia. Ta troska jest bardzo ważna.

 12. Niestety musiałam tam kiedyś skorzystać z pomocy dla mojego czworonoga ale się nie zawiodłam a wręcz przeciwnie. Nie dość że ludzie znający się na rzeczy to jeszcze ewidentnie z pasją i podejściem do zwierząt.

 13. Świetna obsługa. Zarówno Pani w recepcji jak i Pani Doktor bardzo miłe i uprzejme. Pani doktor Karolina- świetne podejście do zwierząt. Jak najbardziej polecam. 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.