5/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna OAZA: Wysokiej Jakości Opieka dla Zwierząt Domowych

W sercu Warszawy, na Żoliborzu, mieści się Przychodnia Weterynaryjna OAZA, która zyskała sobie renomę dzięki wysokiej jakości usługom weterynaryjnym. Przychodnia ta, położona przy ulicy Potockiej 4, jest znana ze swojego profesjonalnego podejścia i troski o zdrowie zwierząt. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej placówce, jej ofercie oraz opinii klientów.

Lokalizacja i Dane Kontaktowe

Przychodnia Weterynaryjna OAZA ul. Potocka 4, Warszawa Telefon: (22) 406 68 12 Email: oazawet@wp.pl Strona internetowa: www.oaza-wet.pl

Godziny Przyjęć

Przychodnia oferuje elastyczne godziny przyjęć, które umożliwiają dostosowanie wizyty do indywidualnych potrzeb właścicieli zwierząt:

 • Poniedziałek – Piątek: 11.00-20.30
 • Sobota: 11.00-17.00
 • Niedziela: 10.00-12.00

Ocena i Opinie Klientów

Przychodnia cieszy się wysoką oceną 4.6 na podstawie 228 głosów. Klienci często podkreślają w swoich recenzjach profesjonalizm personelu, nowoczesne wyposażenie oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Usługi Oferowane w Przychodni

Diagnostyka i Leczenie

Przychodnia OAZA wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, co pozwala na szybką i precyzyjną diagnozę. W ofercie znajdują się między innymi:

 • Badania krwi
 • Badania obrazowe (RTG, USG)
 • Konsultacje specjalistyczne

Opieka Profilaktyczna

Przychodnia kładzie duży nacisk na profilaktykę, oferując:

 • Szczepienia
 • Programy zapobiegania chorobom
 • Porady dotyczące diety i pielęgnacji

Chirurgia Weterynaryjna

Zespół chirurgów weterynaryjnych jest przygotowany do przeprowadzenia szerokiej gamy zabiegów, od rutynowych sterylizacji po bardziej złożone operacje.

Kadra

W Przychodni OAZA pracuje zespół doświadczonych weterynarzy i techników weterynaryjnych. Ich kompetencje i zaangażowanie są często wyróżniane przez klientów w opinii o klinice.

Zaangażowanie Społeczne

Przychodnia jest również aktywna społecznie, wspierając lokalne inicjatywy na rzecz dobrostanu zwierząt oraz edukację właścicieli zwierząt.

Przychodnia Weterynaryjna OAZA w Warszawie to miejsce, gdzie każde zwierzę traktowane jest z najwyższą troską. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, szerokiej gamie usług oraz doświadczonej kadrze, placówka ta stanowi godne zaufania miejsce dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnej opieki weterynaryjnej dla swoich pupili.

1 KOMENTARZ

 1. Śnieżynka 2023-04-14 18:25

  Polecam. Lekarze z sercem, podejściem do zwierząt i ludzi, doświadczeni, kompetentni jeśli chodzi o gryzonie, różne nietypowe gatunki. Moje szczurze ogonki bardzo lubią tą lecznicę, lekarzy, szczególnie doktora Kacpra Stanickiego, a zwierzęta mają zmysły, którymi wyczuwają ludzi. Widzę po ich zachowaniu, że są raczej zrelaksowani, pocierają ząbki, pulsują oczkami, są przeważnie spokojni. Bez naciągania, ukrytych kosztów. Doktora Kacpra Stanickiego polecam na różne zabiegi, kastracje, bardzo dobry specjalista od szczurów. Jednemu z moich szczurków Puszkowi uratował życie. Wszystkie ogonki kastracje i zabiegi u doktora znoszą dość dobrze, bez powikłań i późniejszych problemów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Małgorzata
  Małgorzata 2021-09-30 17:12

  Nie polecam… I nie dlatego, że mój gekon po leczeniu w tej lecznicy zmarł… Niska ocena wynika z małego zaangażowania w jej leczenie, dziwnych metod oraz z kompletnie niewydolnego przepływu informacji pomiędzy lecznicą a mną jako właścicielką zwierzęcia. Gdy w badaniach wyszło, że mój gekon ma kokcydia, nikt nie poinformował mnie jak groźne są to pasożyty i że w leczeniu liczy się każdy dzień a leczenie wymaga podania bardzo obciążającego leku, brak tej informacji spowodował niepotrzebną zwłokę w podaniu leku. Ponadto, przy podejrzeniu niewydolności wątroby, zalecono podanie jej lek w 3 dawkach pod rząd, gdzie w takich sytuacjach z ostrożności źródła zalecają podawanie dawek pojedynczych w odstępach 2 tygodni. Pani doktor zaleciła nam też podawanie leku wzmacniającego wątrobę poprzez zakraplanie preparatu na oko gekona, żeby ten sobie go zlizał, szkoda tylko, że substancja nie była płynna i przezroczysta a gęsta i zawierała jakby drobinki piasku, co spowodowało zaklejenie powiek i tak osłabionego i cierpiącego zwierzęcia. Gdy gekon był już tak słaby, że zdecydowaliśmy, iż powinien zostać w szpitalu aby zapewnić jej profesjonalną, stałą opiekę, jedynym źródłem informacji o stanie zdrowia zwierzęca była rozmowa z Panią z recepcji, która bez komentarza czy rozwinięcia tematu, przekazywała co zostało odnotowane przez Panią doktor w karcie, opcjonalnie, informowała, że wszystko bez zmian. I podczas gdy ja się cieszyłam, że gekon zjadł i przybrał na wadze, moja gadzinka dożywała swoich ostatnich dni. W dniu zostawienia jej w klinice widziałam ją żywą po raz ostatni… Może i Oaza ma renomę najlepszej lecznicy dla gadów, ale ja już wiem, że są lepsze, gdzie lekarz podchodzi do telefonu, gdzie lekarz o wielkim sercu do zwierząt i ogromnej wiedzy o gadach, oddzwania, żeby poinformować właściciela o jego zwierzęciu (nie tylko z informacją, że zwierzak właśnie zmarł), gdzie podejście do pacjenta jest bardziej indywidualne, gdzie opieka nad pacjentem jest fachowa i wyjątkowa… Być może dla mojego gekona było już za późno i była tak słaba, że jedna dawka leku też by jej zaszkodziła, tego się już nie dowiem, ale czuję i wiem, że w Oazie leczenie nie zostało przeprowadzone z należytą starannością, tak samo, jak przekazywanie mi informacji o jej stanie. Ja już tam na pewno nie wrócę i innym odradzam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Gość
  Gość 2021-05-30 12:51

  Szczególnie nie polecam pani doktor Karoliny Warchulskiej. Doprowadziła moją świnkę morską do śmierci głodowej. Przy skracaniu zębów spowodowała pęknięcie wyrostka kątowego w szczęce. Nie poinformowała mnie o tym, ale wysłała na konsultację do innego lekarza. Aby znaleźć powód ewentualnego zgonu świnki, zrobiła prześwietlenie płuc i stwierdziła, że jest duży stan zapalny. Lekarz, do którego mnie skierowała powiedział, że nie ma stanu zapalnego płuc, ale jest pęknięty wyrostek kątowy i że takie rzeczy przy skracaniu zębów zdarzają się. Rokowania – bardzo złe. Szkoda, że pani doktor Karolina nie miała odwagi cywilnej powiedzieć mi co się stało, a do tego naciągnęła mnie na koszty – prześwietlenie płuc i leki na zapalenie płuc. Taki lekarz jest bardzo złą wizytówką dla lecznicy. Brak szczerości z pacjentem jest czymś nie do przyjęcia.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paula 2021-07-12 08:25

  Moja przyjaciółka Karolina nie żyje już prawie rok, odeszła od nas jesienią 2020. Czy Panu nie wstyd pisać takie bzdury w połowie roku 2021? Przecież Pana tam nie było i nie mogło być w maju 2021 u doktor Karoliny.
  Magda 2021-10-05 13:30

  Pani Paulo, możliwe, że autor z opóźnieniem napisał swoją opinię, nie widzę tu powodu do wstydu, sama napisałabym podobną, ale było, minęło, niech jej ziemia lekką będzie. Nie ma obowiązku śledzić tego, czy ktoś żyje, czy nie żyje, tym bardziej że raczej nie zapisała się w jego pamięci pozytywnie. Zdaniem pani o umarłych trzeba mówić dobrze lub wcale? Typowo polskie. Wystawianie pośmiertnych laurek. Tylko zupełnie nieprawdziwe. Wyrazy współczucia z powodu śmierci p r z y j a c i ó ł k i.
  Justyna
  Justyna 2021-04-22 00:01

  Bardzo nie polecam tego miejsca. Miałam dwie świnki, obie nie żyją. Nie chcę się rozpisywać, ale zarzucam im między innymi bagatelizowanie poważnego stanu, co w efekcie końcowym niestety doprowadza zwierzątko do śmierci. Lekarz Stanicki wykonując zabieg wycięcia guzów tarczycy u mojej świnusi nie przeprowadził wcześniej żadnych badań, również kiedy dzień po zabiegu wróciłam do lecznicy ze zwierzątkiem w bardzo złym stanie (zalecił okłady z sody). Kiedy kolejnego dnia stan Lili jeszcze się pogorszył miałam się skontaktować z nim ale nie odebrał, nie odpisał, nie oddzwonił. Kiedy nie czekając pojechałam do innej kliniki był pełen profesjonalizm, wywiad, leki, badania, karta wypisu – tego wszystkiego zabrakło w Oazie… Nie ma już mojego kochanego futrzaka, ale może ktoś się zastanowi w porę w czyje ręce oddaje swojego przyjaciela. Ogromny negatyw. Jedyna gwiazdka wędruje do miłej i empatycznej Pani z recepcji.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Julka
  Julka 2020-12-29 12:13

  Bardzo, bardzo, bardzo polecam! Przemiła obsługa z naprawdę dużym doświadczeniem i dobrym podejściem zarówno do zwierząt jak i do właściciela. Mieszkam poza Warszawą, dojazd do lecznicy zajmuje mi około półtorej godziny, ale nie wyobraź sobie z moimi szczurami jeździć gdziekolwiek indziej. Bardzo zasłużone 5 gwiazdek i szkoda, że mogę dać tylko 5
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ryszard Wańczuk
  Ryszard Wańczuk 2020-12-18 23:52

  Profesjonalna i miła obsługa. Usługi świadczą na najwyższym poziomie. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Mariana Stakhur
  Mariana Stakhur 2020-12-09 18:15

  Polecam przychodnię . Dobrzy specjaliści.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Gołąb
  Joanna Gołąb 2020-12-09 16:24

  Szybka reakcja na problemy z moja pierwsza w życiu papuga. Bardzo dziękuję brak doświadczenia niestety zrobił swoje.
  Źródło opinii: google.com

  MONIKA MARIA
  MONIKA MARIA 2020-12-09 07:44

  Nasze myszoskoczki szczęśliwe i zdrowe ,wspaniała Pani rejestratorka ❤ i dr. Stanicki!
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Moczydlowski
  Krzysztof Moczydlowski 2020-11-27 16:19

  Najlepsza przychodnia wet w Warszawie
  Źródło opinii: google.com

  Pola
  Pola 2020-11-27 11:13

  Jeśli ktoś zastanawia się nad kastracją swojego gryzonia, to z czystym sumieniem polecam tę przychodnię i dr Kacpra Stanickiego. Moje szczurki i szynszyla bardzo dobrze zniosły zabiegi i wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Doktor Kacper to przesympatyczny człowiek, a przy tym wybitny chirurg
  Źródło opinii: google.com

  Grażyna Grabowska
  Grażyna Grabowska 2020-10-18 23:58

  Świetny lekarz zaopiekował się moim psem. Tam ogólnie jest super!
  Źródło opinii: google.com

  ewa kowalczyk
  ewa kowalczyk 2020-10-18 21:03

  Super opieka, empatyczna pani doktor Maluta, widać że lubi swoją pracę.
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Dobrogowski
  Sebastian Dobrogowski 2020-10-18 18:15

  Pani weterynarz.z powołania. Nie robi ukrytych kosztów. Dobre podejście do zwierzat.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Sądej
  Agnieszka Sądej 2020-10-18 17:13

  Przyjazna przychodnia, weterynarze z powołaniem..
  Źródło opinii: google.com

  Norwegian Norsk
  Norwegian Norsk 2020-10-18 15:37

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Najlepsza klinika dla gryzoni w Warszawie, a Pani Karolina niezastąpiona! Nie raz uratowala mi zwierzaczka. Lekarze w tej klinice zawsze poswiecaja tyle czasu, ile wymaga dany przypadek i sa bardzo mili dla wlascicieli zwierzakow. Jestem zachwycona <3
  Źródło opinii: google.com

  Anna Jodłowska
  Anna Jodłowska 2020-10-18 15:08

  Najlepsza lecznica, świetni lekarze. Polecam szczególnie dr Kacpra Stanickiego specjalizującego się w gryzoniach
  Źródło opinii: google.com

  Marek WOŹNIAK
  Marek WOŹNIAK 2020-10-18 13:51

  Profesjonalna, przemiła Pani Doktor P.W. polecam wszystkim psiakiem.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Giezek
  Andrzej Giezek 2020-10-18 10:36

  Po wielu poszukiwaniach, dopiero w OAZIE udało nam się znaleźć specjalistę zajmującego się papugami, był to Pan dr. Kacper Kowalczyk. Sprawnie zbadał naszego Niuńka, który nawet się nie zorientował że był badany, co zaoszczędziło mu stresu, i za co jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni. Jak najbardziej polecamy to miejsce i tego Pana Doktora!!!
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Pryjma
  Tomasz Pryjma 2020-10-18 09:09

  Wyjątkowo profesjonalna obsługa. Na pewno w stosunku do gadów z którymi tam bywałem.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Joanna
  Monika Joanna 2020-10-18 00:05

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Chciałabym podziękować dr. Stanickiemu za danie szansy mojej myszy Naszy poprzez udaną operację oraz opiekę. Pan doktor podchodzi z sercem do zwierząt i bije od Niego dużo empatii. Bardzo polecam Pana doktora osobom, którzy posiadają pupili w potrzebie.
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Sokół
  Aneta Sokół 2020-08-29 17:09

  Po podanym leku moja świnka morska zdechła tydzień później
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Stefaniak
  Agnieszka Stefaniak 2020-08-29 13:31

  Profesjonalna obsługa. Świetni lekarze. Szczególnie polecam dr Aleksandrę Maluta.
  Źródło opinii: google.com

  Vossi
  Vossi 2020-08-29 10:10

  Krytyczne: Niezawodność Dwa razy byłam ze szczurami. Jeden zdechł po 3 dniach od wizyty mimo podawania leków i dobrej opieki. Drugi reakcja przedwczesna, a skończyło się naciąganiem na dodatkowe lekarstwa, zastrzyki i po ciąganiu go przez miesiąc (stan poprawił się w tym czasie tylko na 3-4 dni) również zdechł.
  Źródło opinii: google.com

  Gość 2021-05-30 12:53

  Czyżby leczyła je Pani Doktor Karolina Warchulska?
  Daro Elvis Witkowski
  Daro Elvis Witkowski 2020-08-29 08:17

  Super przyjazne miejsce gienialni lekarze i podejście do problemu 100% profesjonalne
  Źródło opinii: google.com

  ****
  **** 2020-08-29 00:23

  Niezwykle miejsce, bardzo kompetentny i serdeczny Pan doktor. I ogromny plus: PUNKTUALNOSC ! Pacjenci umawiani na konkretna godzine. Polecam !!!
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Surala
  Marcin Surala 2020-07-02 14:30

  Serdecznie polecam wszystkim Profesjonalna obsługa co powoduje ze nawet czekając w kolejce wiesz ze weterynarz poświęci Tobie i pupilowi Max czasu
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Madziar
  Jakub Madziar 2020-06-29 18:21

  Polecam przychodnie korzystałem kilku krotnie z ich usług bardzo miła atmosfera i obsługa klienta profesjonalny sprzęt do badań. Ja korzystałem z zakresu leczenia uzębienia u królika i pani która się nami zajmowała wyprowadziła mojego pupila na prostą i udało się uniknąć zabiegu operacyjnego. Przychodnia zajmuje się różnymi rodzajami i gatunkami zwierząt nawet tymi egzotycznymi. Jeśli chodzi o formę płatności to jest możliwość płatności kartą. Ceny przystępne jak na stolicę. Jeszcze raz polecam
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Nowak
  Kasia Nowak 2020-06-09 07:05

  Bardzo profesjonalni lekarze. Zwłaszcza dr Stanicki i dr Warchulska. Znają się na swojej pracy, a przede wszystkim widać, że mają podejście do zwierząt. Polecam serdecznie. A i Pani w rejestracji jest przemiła 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Szczepańska
  Sylwia Szczepańska 2020-06-05 20:48

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Z czystym sumieniem polecam. Czas reakcji błyskawiczny, podczas gdy inne gabinety weterynaryjne odmówiły pomocy, Oaza okazała pełen profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Gałaszewska
  Ewa Gałaszewska 2020-06-05 19:12

  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za fachową diagnozę i wyleczenie naszej żółwicy. Niezwykle kompetentny i sympatyczny personel. Bardzo polecam wszystkim właścicielom gadów!
  Źródło opinii: google.com

  Marlena W
  Marlena W 2020-06-05 18:12

  Kupiłam szynszyle w sklepie Kakadu dostałam darmową wizytę z moja szyszką. Miałam się zgłosić w ciągu 7 dni. Następnego dnia rano zadzwoniłam umówić się na wizytę po 2 godzinach wkoncu ktoś odebrał. Pani powiedziała że nie ma miejsca i czasu żebym mogła odbyć u nich wizytę ale już 8 dnia jest termin tylko że wizytę płatną. Więc jak mam się umówić na wizytę jeśli nie ma miejsca a Pani powiedziała że tylko 7 dni i pilnują terminu. Szkoda bo bardzo potrzebuje tej wizyty i muszę szukać innej przychodni.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-05 07:12)
  Szanowna Pani. Od czasu wejścia przepisów pandemicznych zostały wstrzymane darmowe wizyty ze sklepów zoologicznych. Nie możemy brać odpowiedzialności...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Adamczyk
  Małgorzata Adamczyk 2020-06-05 17:11

  Najlepsza gryzoniowa opieka lekarską w całej Warszawie
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Chomej
  Paulina Chomej 2020-06-05 17:00

  Polecam tę przychodnię. Miła atmosfera, lekarze naprawdę znający się na tym co robią. Uratowano mi w tej przychodni króliczka z myksomatozą, który był naprawdę w fatalnym stanie. Jednak minusem jest to, że czasami jest się ciężko dodzwonić i Pani doktor zbyt szybko i mocno robi zastrzyk króliczkowi, przez co mały zaczął piszczeć i ciężko było mu chodzić.
  Źródło opinii: google.com

  Weronika 21
  Weronika 21 2020-06-05 11:51

  Cudowna obsługa, wspaniali ludzie. Opiekują się zwierzętami niesamowicie, najlepszym specem od szczurków jest Pani Agnieszka polecam ❤
  Źródło opinii: google.com

  Adam S.
  Adam S. 2020-06-05 11:15

  Trudno dać jednoznaczną ocenę całej kliniki, wszystko zależy na kogo trafimy - raz niestety trafiłem na panią wytatuowaną, której zachowanie i kultura pozostawia wiele do życzenia. Po krótkiej próbie rozmowy miałem już dosyć i czekałem tylko na zakończenie wizyty. Próba spytania panią "nieomylną" o cokolwiek powoduje dziwne reakcje, które można odebrać jako nieuprzejme. Dla osób przychodzących tam nieraz z umierającym ich bliskim towarzyszem - takie zachowanie jest szczególnie dotkliwe i nie na miejscu. Na plus miła recepcja. Poprawka: teraz już nie ma znaczenia na kogo się trafi, bo jedyna dobra wet. jaka tam była, już tam nie pracuje od paru miesięcy.
  Źródło opinii: google.com

  elle ua
  elle ua 2020-06-05 09:18

  Wszystko na wyższym pożiomie. Pani Karolina- lekarz po szynszylach jest świetna, jest bardzo kompetętną osobą w swoim zakresie, szybko zdiagnozowała zapalenie u puszystej i leki były dobrane z myślą o wygodzie i skuteczności leczenia dla zwierzaka. Jestem zadowolona i to bardzo. Polecam Pani Lekarz dla właścicieli szynszyl, bo wiem jak ciężko znaleść dobrego lekarza dla tych zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Chill Diamond
  Chill Diamond 2020-05-19 20:51

  Jest tyle plusów tej przychodni. Profesjonalna opieka, wczoraj pomogli mojej samicy gekona lamparciego jest po operacji już w domu zadowolona z szwami. Polecam serdecznie ❤❤❤❤
  Źródło opinii: google.com

  Krzyś Radzik
  Krzyś Radzik 2020-05-19 07:12

  Byłam pierwszy raz z moimi królikami i jestem mega zadowolona. Pełny profesjonalizm. Miła i wyczerpująca rozmowa. Napewno wrócę.
  Źródło opinii: google.com

  Anonimowa Cavia
  Anonimowa Cavia 2020-05-19 00:05

  Pojechałam z moją kawią domową na wizytę kontrolną. Niestety trafiłam na niedoświadczoną panią, która skrzywdziła moje zwierzątko. Zaczęło się od złego wyjęcia świnki z transporterka, potem włożenia patyczka higienicznego do pyszczka, po potrząsaniu swinką, by wypluła wodę. Dzień później zwierzątko zmarło, a ja nigdy już nie pojadę do tej rzeżni.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-05 16:24)
  Droga Pani zapewniamy, że wszyscy nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie. Nie podała Pani ani nazwiska lekarza (mimo że prowadzimy zapisy d...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Marcin x
  Marcin x 2020-04-07 22:01

  Ludzie z pasją znający się na rzeczy 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Wioletta Nitek
  Wioletta Nitek 2020-04-07 20:51

  Pani Maluta całe serce oddaje zwierzakom i wspiera w każdej trudnej sytuacji zdrowotnej.
  Źródło opinii: google.com

  Alek Laski
  Alek Laski 2020-04-07 16:13

  Mamy z Żoną przyjemne doświadczenia z państwa kliniką. Byliśmy tam kilka razy ze szczurkami, zawsze szybka diagnoza. Miła i fachowa obsługa bez naciągania
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Lipiński
  Tomasz Lipiński 2020-04-07 01:09

  Najlepsze miejsce do prowadzenia i kontrolowania zwierzaka. Kazdy z lekarzy zna sie na swojej dziedzinie znakomicie a dodatkowym plusem jest cennik usług ktore jak na jakość wykonywanych uslug i ich zakres jest na bardzo dobrym poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Pruszyńska
  Iwona Pruszyńska 2020-03-14 21:22

  Od 17 lat doktor Aleksandra Maluta opiekuje się moimi żółwiami. Bardzo profesjonalnie i z empatią. Żółwiki zadowolone po wizycie, ja również. Miejsce kameralne ze wspaniałymi lekarzami, którzy każdego pacjenta traktują z ogromną troską. Dziękuję i pozdrawiam.
  Źródło opinii: google.com

  Emma Bonja
  Emma Bonja 2020-03-14 13:58

  Leczę tam szczury od dwóch lat. Polecam szczególnie doktor Karolinę Warchulską która jest doskonałym specjalistą.
  Źródło opinii: google.com

  Gość 2021-05-30 12:41

  No nie do końca taka świetna. Doprowadziła moją świnkę morską do śmierci głodowej. Przy skracaniu zębów spowodowała pęknięcie wyrostka kątowego w szczęce. Nie poinformowała mnie o tym, ale wysłała na konsultację do innego lekarza. Aby znaleźć powód ewentualnego zgonu świnki, zrobiła prześwietlenie płuc i stwierdziła, że jest duży stan zapalny. Lekarz, do którego mnie skierowała powiedział, że nie ma stanu zapalnego płuc, ale jest pęknięty wyrostek kątowy i że takie rzeczy przy skracaniu zębów zdarzają się. Rokowania - złe. Szkoda, że pani doktor Karolina nie miała odwagi cywilnej powiedzieć mi co się stało, a do tego naciągnęła mnie na koszty - prześwietlenie płuc i leki na zapalenie płuc.
  Piotrek Witek
  Piotrek Witek 2020-02-17 23:52

  Świetni specjaliści od gryzoni, zaangażowani, profesjonalni i sympatyczni. Postawili na nogi niejednego mojego chorego szczura. Polecam i tylko żałuję, że po przeprowadzce mam tu za daleko.
  Źródło opinii: google.com

  kasia kaczkowska
  kasia kaczkowska 2020-02-17 22:31

  Super seece do zwierzat, cierpliwosc, jasne informacje, bez owijania w bawelne. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Julia Julia
  Julia Julia 2020-02-17 21:40

  Lekarze z tej kliniki nigdy mnie nie zawiedli. Pani Karolina to super babka która zna się na rzeczy, niejednokrotnie pomogła moim gryzoniom. No i ceny na plus 🙂 za przegląd dwóch gryzoni zapłaciłam 30 zł, podczas gdy inna klinika zażyczyła sobie 150 zł za jednego.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna P.
  Joanna P. 2020-02-17 11:15

  Oddani weterynarze. Chodzę z gryzoniami. Wcześniej z myszkami, obecnie że szczurami. Jedyny minus to odległe terminy. Ale zawsze można spytać, czy da się wcisnąć. Ceny bardzo przystępne.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Szulc
  Marcin Szulc 2020-02-17 09:40

  Dziękuję za pomoc dwóm moim króliczkom. Mimo złego zakończenia jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania.
  Źródło opinii: google.com

  Hania Zgoda
  Hania Zgoda 2020-01-28 22:41

  Pani na darmowej wizycie po zakupie dwóch świnek morskich przeprowadziła badanie na kolanie, bardzo stresując moje świnki. Dodatkowo nie umiała odpowiedzieć na podstawowe pytania. Kolejnym minusem jest wygląd lecznicy, jest brzydka i nieestetyczna. Jedynym plusem jest miła Pani recepcjonistka, ogarnięta i z uśmiechem. Dla niej wędruje ta jedna gwiazdka, bo lecznica powinna dostać ich zero 😉
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Cichoń
  Sebastian Cichoń 2020-01-28 21:20

  Miła i profesjonalna obsługa weterynaryjna
  Źródło opinii: google.com

  Jeremi Niewiadomski
  Jeremi Niewiadomski 2020-01-28 15:37

  23 grudzień wieczór kolejka jak za PRL ale już wiem dlaczego bo każdy pupil chce mieć dobrego specjalistę a tam sami najlepsi Bardzo również chcę podziękować przemiłej Pani w recepcji.
  Źródło opinii: google.com

  Maria Sułkowska
  Maria Sułkowska 2020-01-28 12:13

  Miła obsługa, profesjonalne podejście, ceny ok 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Mikołaj Lewandowski
  Mikołaj Lewandowski 2020-01-28 00:02

  powinni w rzeźni pracować a nie w lecznicy weterynaryjnej
  Źródło opinii: google.com

  Olga Pe
  Olga Pe 2019-12-31 19:57

  Lekarze z sercem i pasją. Leczę szczurki i jestem zadowolona z profesjonalnego podejscia. Widać że znają się na rzeczy i kochają to co robią. Szczury trochę mniej entuzjastycznie podchodzą do tematu i bawią się w oposy ale cóż, też nie lubię chodzić do lekarzy
  Źródło opinii: google.com

  Wiktor W
  Wiktor W 2019-12-31 17:00

  Kompetentni, profesjonalni lekarze, miła obsługa, idealne miejsce dla posiadaczy egzotycznych zwierząt i gryzoni
  Źródło opinii: google.com

  M R
  M R 2019-12-31 09:11

  Zaczopowana agama została odesłana do domu z zapaleniem otrzewnej i wyznaczoną wizytą kontrolną za tydzień. Do tego czasu nie było by już po co jechać. Wizyta przerywana kilka razy przez różne osoby, brak skupienia na pacjencie. Przy cenie 200 PLN za 15 min wizytę z diagnostyką oczekiwał bym, wyłączności w rozmowie z lekarzem.
  Źródło opinii: google.com

  Loretta Biczysko-Teperek
  Loretta Biczysko-Teperek 2019-11-16 14:41

  Absolutnie polecam przychodnię, a w szczególności Dr Aleksandrę, która jest najlepsza w swoim fachu. Dziękujemy <3
  Źródło opinii: google.com

  XYZ
  XYZ 2019-11-16 13:10

  Najlepsza tego typu klinika w Warszawie. Profesjonalni lekarze, dobre ceny, możliwość przyjechania bez zapisu w weekendy. Leczyłam, leczę i będę leczyć moje wszystkie gryzonie właśnie tu.
  Źródło opinii: google.com

  Arkadiusz Wilczak
  Arkadiusz Wilczak 2019-11-16 07:05

  Chyba najlepsza lecznica dla zwierząt egzotycznych w Warszawie. Profesjonalni lekarze specjalizujący się w gadach, płazach i innych egzotykach. Stosunkowo krótkie terminy, ceny przystępne. W nagłych sytuacjach starają się pomóc bez zapisów.
  Źródło opinii: google.com

  Ewelina Ostrowska
  Ewelina Ostrowska 2019-11-16 00:37

  Kompetentni lekarze. Przystepne ceny.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Wójcik
  Łukasz Wójcik 2019-10-29 21:49

  Fachowa pomoc. Najlepsi specjaliści od gadów jakich znam
  Źródło opinii: google.com

  Maria K
  Maria K 2019-10-29 20:22

  Świetna klinika, na termin nie trzeba długo czekać, choć oczywiście było wygodniej w czasach bez zapisów. Tania jak na przychodnię wet, nie obarcza mocno portfela. Dość ciasna poczekalnia ale mieli remontować, więc może już się coś zmieniło. Sympatyczny i profesjonalny zespół, choć czasami trzeba zadać 10 pytań, żeby coś wytłumaczyli zamiast się dziwić, że klient nie posiada wiedzy weterynaryjnej. Strona www względem fanpage facebook nieaktualna, raz pocałowałam klamkę z tego powodu. Minusem są krótkie godziny w weekendy no i brak dyżuru nocnego.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Wyszomierski
  Tomasz Wyszomierski 2019-09-23 21:40

  Miła obsługa, lekarz z wiedzą i doświadczeniem!!!
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Bednarska
  Patrycja Bednarska 2019-09-23 21:32

  Byłam na wizycie z żółwiem stepowym u dr. Maluty. Pani ma bardzo dobre podejście do zwierząt, wie co robić w trudnych sytuacjach, szybko diagnozuje. Pyta się o niezbędne rzeczy dotyczące hodowli żółwika, podpowiada, radzi co należy zmienić aby żyło mu się jak najlepiej. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dodatkowym plusem są niskie ceny. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Korycińska
  Aneta Korycińska 2019-09-23 21:04

  Leczyłam agamę brodatą i szczura - jestem bardzo zadowolona
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Matusiewicz
  Małgorzata Matusiewicz 2019-09-23 13:58

  Zawsze szybka i fachowa pomoc,pełen profesjonalizm .
  Źródło opinii: google.com

  Zuza Pawłowska
  Zuza Pawłowska 2019-08-13 21:20

  Za każdym razem, kiedy chodzę tam z psem na wizytę, jestem bardzo zadowolona. Profesjonalni i mili lekarze. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  vsdfghn bsdfvgbn
  vsdfghn bsdfvgbn 2019-08-13 19:03

  Miła obsługa personelu zarówno do zwierząt jak i właściciela
  Źródło opinii: google.com

  Marlena Templin
  Marlena Templin 2019-08-13 18:58

  Wszystkie zające i szczury leczone dobrze. I doktor Kacper i doktor Karolina to specjaliści. I pożartować można. Klimat miejsca jest super. I bardzo miła Pani z recepcji. Pozdrawiam całą ekipę i polecam serdecznie.
  Źródło opinii: google.com

  Инга Ведмидская
  Инга Ведмидская 2019-08-13 15:18

  Bardzo polecam. Kompetentni lekarze którym można zaufać! Lubią swoją pracę.
  Źródło opinii: google.com

  Pawel Kubicki
  Pawel Kubicki 2019-08-13 12:41

  Przyjemne miejsce nie tylko dla zwierząt 🙂 miło, fachowo, polecam w swoim imieniu oraz pupila żółwia Leonka:)
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Borkowski
  Tomasz Borkowski 2019-08-13 11:10

  Miejsce przyjazne dla zwierząt, kompetentni, zaangażowani lekarze. Zajmują się również rzadziej spotykanymi gatunkami zwierząt. Od 15 lat chodzę tam z królikiem (już drugim) i jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Jan Prazmo
  Jan Prazmo 2019-08-13 08:16

  Taka sobie źle obcinaja pazurki u pieskow
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Rowicki
  Wojciech Rowicki 2019-07-31 21:00

  Moje stado szczurów podobnie jak ja bardzo poleca tę przychodnię. W każdym aspekcie placówka jest na poziomie pro. Wiadomo, że nie każdemu zwierzakowi uda sie pomóc na czas, niekiedy choroba wygrywa, ale lekarze tutaj naprawdę robią robotę. Nigdzie indziej nie jeżdżę.
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Olszewski
  Kamil Olszewski 2019-07-31 19:28

  Prawidłowe wykonanie badania RTG, przerasta personel tej kliniki.
  Źródło opinii: google.com

  Pola Bednarska
  Pola Bednarska 2019-07-31 15:49

  Bardzo polecam tę klinikę. Świetne miejsce i profesjonalne podejście do zwierząt. Chodzę od pewnego czasu z gryzoniami do dr. Joanny Gontarz. Każdą diagnozę postawiła trafnie i potrafiła pomóc każdemu mojemu gryzoniowi. Ja jestem mega zadowolona i napewno jeszcze w razie potrzebny umówię się do tej Pani doktor na wizytę ze zwierzakami. Polceam jeszcze raz.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub G
  Jakub G 2019-07-31 12:37

  Bardzo fachowe podejście do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Ania Drz
  Ania Drz 2019-07-31 11:16

  Pracuje tam jeden z najlepszych gryzoniowych weterynarzy - dr Warchulska
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Mrozek
  Patrycja Mrozek 2019-05-29 15:41

  Profesjonalna opieka medyczna i normalne ceny. Miejsce bardzo warte polecenia.
  Źródło opinii: google.com

  Jagoda Jaworowska
  Jagoda Jaworowska 2019-05-29 00:05

  Miła obsługa, dobrze zajmują się sprawą. Chorą na zapalenie płuc świnkę wyleczli w tydzień, podczas gdy lecznica stricte dla gryzoni nie potrafiła nic z tym zrobić przez dwa miesiące. Jedynym minusem są długie kolejki.
  Źródło opinii: google.com

  paradisecity696
  paradisecity696 2019-05-15 22:07

  Profesjonalna obsługa, dobrze dobrane leki, szczegółowo przeprowadzone badania. Po wizycie w innej przychodni pan "weterynarz" nie zauważył zwapnienia kości i niedowładu tylnych łapek u szczura seniora, w Oazie dr Aleksandra wykonała …Więcej
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Kossakowska
  Magdalena Kossakowska 2019-05-15 16:05

  Mili lekarze, widać że znają się na zwierzętach, bardzo dziękuję za pomoc
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Wereszczyński
  Grzegorz Wereszczyński 2019-05-07 14:43

  Chodziłem tam wiele lat z moimi problematycznymi zwierzakami. Lekarze wychodzili ze skóry by im pomóc. Świetna ekipa kochająca zwierzaki. Dr. Ola rulez!
  Źródło opinii: google.com

  Zbigniew Borowski
  Zbigniew Borowski 2019-05-07 00:05

  Super profesjonalna obsługa, fajna atmosfera polecam
  Źródło opinii: google.com

  Monika Komorowska-Gajda
  Monika Komorowska-Gajda 2019-05-02 10:36

  Niestety ja nie mam miłych wspomnień z tej przychodni. Bardzo mi przykro było usypiać świnkę w ciężkim stanie, miesiąc po wizycie w tej przychodni. Wizyta rutynowa, obcinanie pazurków i lekarz nie zauważył nic, chociaż wszędzie zostawał "łupież" i gołym okiem było widać, że coś jest nie tak. Mimo mojego pytania, Pan nie zalecił badania krwi. Nie winie nikogo za chorobe, ale za to, że zwierzątko cierpiało, zanim ktoś inny rozpoznał chorobę. Pozostal żal. Teraz w domu jest pies, ale korzystam z porad innej przychodni.
  Źródło opinii: google.com

  EWA ZAWSZE
  EWA ZAWSZE 2019-05-02 09:11

  Profesjonalni lekarze, pełni empatii i zawsze można na Nich polegać
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Chęciński
  Maciej Chęciński 2019-05-02 00:17

  Wspaniali ludzie i specjaliści weterynarii
  Źródło opinii: google.com

  Marta Katarzyna Blachowska
  Marta Katarzyna Blachowska 2019-04-01 15:10

  Super lekarze o ogromnym sercu dla zwierząt - tych małych i tych dużych 🙂 Szczurzynka Lunką pozdrawia Panią Doktor! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Kaźmierczak
  Sylwia Kaźmierczak 2019-02-26 22:31

  Fenomenalni doktorzy znający się na swoim fachu i zwierzatkach . Przystepne ceny .
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Rybiński
  Wojciech Rybiński 2019-02-26 18:52

  Nie polecam. Od pani Joanny usłyszeliśmy na wejściu, że świnka jest biedna bo dostaje tylko karmę i siano. Pierwszy raz spotkaliśmy się z sytuacją, że zabiera się świnkę z naszych oczu i czeka 15min nie wiedząc co się z nią dzieje.
  Źródło opinii: google.com

  Daga Wo
  Daga Wo 2019-02-26 16:22

  Chomik syryjski który był u państwa na ścięciu pazurków u doktor Joanny ma niedowład w łapkach i stał się osowiały nie dlatego bo tak zawsze jest po narkozie lub że musi się przyzwyczaić do ścietych pazurków jak to państwo mówili ale dlatego bo zostały mu kości połamane, tylne łapki i kręgosłup co niestety wyszło na RTG w innej lecznicy. Chomik do tej pory nie uzyskał pełnej sprawności. W innej lecznicy po USG i RTG chcieli go poddać eutanazji na co się oczywiście nie zgodziłam. A co do łuszczącej się skóry chomika to w innej lecznicy zaprzeczyli by było tak od zbyt tłustej diety jak to państwo mówili. Pozdrawiam
  Źródło opinii: google.com

  Marta Zarzycka
  Marta Zarzycka 2019-02-26 14:52

  Kilka dni temu byliśmy na pierwszej wizycie kontrolnej ze świnkami tuż po ich zakupie. Jedna ze świnek miała powiększony brzuszek, więc zgłosiliśmy swoje obawy. Pani, która nas przyjęła, również zaniepokoiła się na widok brzuszka. Poszła na konsultacje do drugiej osoby a gdy wróciła, powiedziała, że wszystko jest ok. Niestety jednak nie jest ok. Teraz szukamy WETERYNARZA a nie osoby, która drugiej śwince niechcący przyłożyła stetoskopem, bo badania przeprowadzała na kolanie. Z początku myśleliśmy, że to miało na celu ograniczyć stres świnek, ale najwyraźniej to był przejaw braku profesjonalizmu. Edit: Wizyta miała miejsce w czwartek ok godziny 16. Świnki wtedy jeszcze nie miały imion a mojego nazwiska w kartotece nie ma, ponieważ rejestracja była na nazwisko narzeczonego - Piotr K.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Dunaj
  Łukasz Dunaj 2019-02-26 12:18

  Polecam, profesjonalne podejście do zwierząt i klientów. Ceny również są w porządku 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Nika Gołębiowska
  Nika Gołębiowska 2019-01-10 22:47

  Klinika prowadzona z pasją i miłością do zwierząt <3 Czasem trzeba wystać się w kolejkach nawet 3 godziny ale warto 🙂 Minus taki, że mały lokal i czasem nogi wrastają w ziemie xp Moje 3 szczurki po sterylce, 2 jeszcze przed. Wyjątkowo niedroga przychodnia. Polecam zwłaszcza p. Kacpra jeżeli chodzi o szczurki 🙂 Polecam !!!
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Wojdyga
  Tomasz Wojdyga 2019-01-10 21:59

  Lekarze nie umieją podać kroplówki. Urzywaja za grubych igieł dla szczeniaka. Teraz mój pies leży obolały skuty 4 razy i nie może się podnieść.
  Źródło opinii: google.com

  Basiowe Gry Planszowe
  Basiowe Gry Planszowe 2019-01-10 18:21

  Świetnie zajęto się naszym zwierzakiem.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Buda
  Paweł Buda 2019-01-10 07:12

  Batdzo przujazne miejsce dla zwierzaków . Na miejscu też sklep z dobrym wyposarzeniem .Dojście od ulicy bardzo blisko ,sporo miejsc do zaparkowania nie przed samym budynkiem ale niekrążyłem dłużej niż 2 minuty. Lekarze super znają się na zwierzakach
  Źródło opinii: google.com

  Monika Sitarek
  Monika Sitarek 2018-12-27 21:41

  Przyszły ze mną moje dwie szczurzaste członkinie rodziny. Wizyta była szczegółowa, bardzo dokładnie zostały zbadane, dostałam jasną instrukcję co, jak, kiedy robić, kiedy przyjść , jak postępować z choriwitkiem. Pani doktor starała się pomóc mi dobrać dogodny termin kolejnej wizyty (pracuję i nie każda godzina mi pasowała). W lecznicy można płacić kartą. Dojście z przystanku zajmuje około 7 minut.
  Źródło opinii: google.com

  Arti Art
  Arti Art 2018-12-27 19:18

  Fachowa opieka nad zwierzętami. Pomocni inserreczni ludzie.
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Musial
  Sylwia Musial 2018-12-27 15:10

  Świetna lecznica dla egzotycznych zwierząt, moje szynszyle są pod opieką dr Karoliny, która jest wspaniałym lekarzem. Polecam każdemu opiekunowi małych ssaków (a szczególnie szynszyli). Niskie ceny w porównaniu do innych klinik dla małych zwierząt. Jedyna uwaga do właścicieli, proszę o ciut lepsze oznaczenie kliniki, bo wieczorem ciężko ją dojrzeć.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Gawin
  Marcin Gawin 2018-12-27 13:31

  Bardzo dobrze wyposażona przychodnia, wysoko wykwalifikowany personel
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Janowska
  Paulina Janowska 2018-12-27 00:11

  Super specjaliści z super podejściem!
  Źródło opinii: google.com

  Sylwek
  Sylwek 2018-11-25 13:58

  Zajmują się różnymi zwierzętami, nie tylko psy i koty.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Rasilewicz
  Marcin Rasilewicz 2018-11-25 12:13

  Fantastyczna obsługa. Gryzonie już zdrowe i zadowolone! Przed długim weekendem sierpniowym 2018 przychodnia była otwarta do ostatniego pacjenta. Wiem bo to mój gryzoń nim był. I wbrew opiniom 2 innych przychodni (jedna niedaleko ulicy Górczewskiej) zdiagnozowano jednak ZAGROŻENIE ŻYCIA i rozpoczęto hospitalizację.
  Źródło opinii: google.com

  Laura Breczko
  Laura Breczko 2018-11-25 10:52

  Super weterynarze szczególnie doktor Kacper który leczy moje wszystkie szczurki
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Madanowicz
  Grzegorz Madanowicz 2018-10-31 13:55

  Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Rutkowska
  Katarzyna Rutkowska 2018-10-24 14:30

  Bardzo polecam! Pani dr Maluta właśnie zdiagnozowała moją mocno chorą agamkę i wreszcie wiemy, którędy do wyzdrowienia. Wystarczy dobra obserwacja własnego zwierzęcia. Mamy wszystkie potrzebne leki, zalecenia i plan dalszego leczenia. A to wszystko w kwocie możliwej dla portfela. Naprawdę super!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Łapińska
  Joanna Łapińska 2018-10-22 18:58

  Kochana Oazo , brak mi słów żeby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie w ratowaniu mi zdrowia i życia. Były chwile trudne i trochę lepsze ale wyszłam na prostą. Dziś zostały mi zdjęte szwy i wróciłam do stada po trudnych 10-ciu dniach . Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom tej przychodni , a w szczególności dr Kacprowi za perfekcyjnie przeprowadzoną operację i dr Karolinie za cała opiekę okolooperacyjną i nie tylko . Zawsze uśmiechniętej i przesympatycznej Pani z recepcji (niestety nie znam imienia) . Kocham was !! Willow Paskale Co ja mogę dodać ? Willow powiedziała już wszystko Najlepsza przychodnia w mieście !!! Najlepsi lekarze z sercem dla swoich małych pacjentów .
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jacek Folborski
  Jacek Folborski 2018-10-18 20:39

  Polecam, choć zawsze są kolejki, ale jest to jedna z niewielu przychodni zwierząt egzotycznych - chociaż w kolejce stali też ludzie z psami, królikami i innymi rodzimymi zwierzętami. Czysto przyjażnie obsługa miła i profesjonalna. Jedyny mankament to poczekalnia mogła by być większa, ludzie przyjeżdżają nieraz z bardzo daleka a tu nie ma gdzie uśąść
  Źródło opinii: google.com

  Hubert Wyszecki
  Hubert Wyszecki 2018-10-18 13:55

  Doświadczona opieka weterynaryjna. Szpital zwierzęcy.
  Źródło opinii: google.com

  Renata Włodarek
  Renata Włodarek 2018-10-18 07:46

  Długo się czeka, ale lekarze są bardzo fajni.
  Źródło opinii: google.com

  Arkadiusz Jama
  Arkadiusz Jama 2018-09-06 20:51

  Polecam dobrzy specjaliści i całkiem nie drogo
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Strzelczyk
  Joanna Strzelczyk 2018-09-06 14:37

  Znalazłam małego, chorego jeża. Zawiozłam do tej przychodni, gdzie zaopiekowano się nim natychmiast.
  Źródło opinii: google.com

  Elżbieta Żytkowska
  Elżbieta Żytkowska 2018-09-06 08:33

  Profesjonalna opieka medyczna dla zwierzaków maleńkich i większych a także egzotycznych
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Kamiński
  Piotr Kamiński 2018-09-06 07:12

  Doskonała obsługa bardzo dobrzy lekarze jest hotel dla zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Hyszko
  Magdalena Hyszko 2018-08-22 21:16

  Bardzo polecam. Czuję, że moje szczurki mają profesjonalną opiekę i dodatkowo ceny są na tyle przystępne, że nie trzeba się martwić bankructwem przy wizycie, tylko można się skupić na zdrowiu zwierzaczka. Dużo osób narzeka na kolejki, ale jak ma ich nie być do świetnych specjalistów 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kotara19
  Kotara19 2018-08-20 22:19

  Świetna i profesjonalna pani doktor Ines zajmuje się moją papużką. Bardzo polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Dąbrowska
  Agnieszka Dąbrowska 2018-08-20 21:15

  W jednym miejscu dwóch najwspanialszych weterynarzy- dr Karolina i dr Kacper ❤ Profesjonalne, naukowe podejście. Zapisy telefonicznie i przez internet. Przystępne ceny.
  Źródło opinii: google.com

  Maciek Jazowski
  Maciek Jazowski 2018-08-20 08:11

  Jedyne miejsce w Warszawie gdzie można kupić karmę dla gekona.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Bilski
  Paweł Bilski 2018-08-20 07:58

  Trafiłem tam kilka lat temu z chorą papuga falistą. Ptaka nie udało się uratować, ale byłem zbudowany podejściem dr Maluty do problemu. Później kilkakrotnie korzystałem z badań rentgenowskich dostępnych na miejscu. Ptaki, co niezwykle ważne są do takich badań znieczulanie wziewnie. U 30 gramowego ptaka nie sposób precyzyjnie odmierzyć znieczulenie w zastrzyku, a wziewnie nie ma problemu. Ostatnio moimi i nie tylko moimi ptakami zajmuje się dr. Ines Daszkowska. Osoba o ogromnej wiedzy i empatii. Ta klinika to jedno z dwóch najlepszychiejsc w Warszawie do leczenia ptaków i egzotyki.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Łubian
  Michał Łubian 2018-08-20 07:09

  Doktor Ines jest boska ; ) Nie spotkałem jeszcze lekarza, który by tyle wiedział o ptakach. A w szczególności tych dzikich, zamieszkujących Polskę.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Czubak
  Piotr Czubak 2018-08-20 01:14

  Wizyta przbiegła bezproblemowo. Posiadam dwie świnki morskie i przyznaję że lekarze znaja sie na rzeczy.
  Źródło opinii: google.com

  piorun1983
  piorun1983 2018-08-20 00:23

  Dość drogi szpital, wg.mnie naciągaja właścicieli zwierząt na spore koszta,zwłaszcza gdy twoja świnka morska zachoruje.Przeciagaja leczenie ile sie da. Niby tyle szkoleń i dyplomów na ścianach posiadają ale zglebionej wiedzy na temat swinek to raczej nie mają.
  Źródło opinii: google.com

  Marianna
  Marianna 2018-08-08 20:06

  Nie polecam, w tej przychodni postawiono na ilość a nie na jakość a ilość ogranicza jakość. Kotka wysterylizowana przez panią Maluta dostaje ruję w pełnej opcji, łącznie z tym, że po sterylizacji utrzymał się ostry, nieprzyjemny zapach moczu. Na dwukrotnie zadane pytania, np. czy należy kotce wykonać badania poziomu estrogenów ? - jakie i kiedy podawać kotce środku hormonalne, tj. czy przed wystąpieniem rui czy dopiero gdy te objawy się uwidocznią? - jaki wpływ na zdrowie kotki będzie miało podawanie jej systematycznie hormonów, czy będzie to stanowiło zagrożenie np. raka sutka? biorąc pod uwagę negatywne uboczne działanie hormonów - czy według Pani jest to jedyna metoda na dalsze życie kotki ? - Pani Maluta nie była uprzejma odpowiedzieć co wg. mnie stanowi lekceważenie powinności i obowiązków lekarza weterynarii wykonującego zawód zaufania publicznego. Kotka po zabiegu została wydana nam w mokrym i zakrwawionym kaftaniku, co świadczy o zwykłym niedbalstwie, gdyby nie fakt, że miała bliznę na brzuszku trudno by było uwierzyć, że sterylizacja się nie odbyła, bowiem nic na to nie wskazuje. Dodam do tego niektóre "drobnee" błędy personelu, tj. nieskuteczne odrobaczania - preparat podawany strzykawką lądował w różnych miejscach tylko nie w pysiu kotki, wykonaniu badania moczu po około 8 godzinach od jego dostarczeniu, co gwarantuje negatywny wynik badania i paru innych o których już pisać nie będę. W przypadku wszystkich doznanych nagatywów - nie uzyskałam żadnej rekompensaty - i nie chodziło tu o finanse, po prostu zero reakcji lekarza weterynarii na wykazany przez niego brak należytej staranności. A cennik? za obcięcie pazurków u kotki raz płacę 12 zł. - i kolejno 15 zł. i 10.50 zł,, wynika z tego, że każdy lekarz ma swój indywidualny cennik. Według mnie sporo tych pozytywnych opinii nt. Oazy jest pisanych na zamówienie przez znajomych i rodzinę.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Szaro Mysza
  Szaro Mysza 2018-07-21 19:28

  Dr. Kacper to szczurzy mistrz. Rozpoznał u szczura anemie, gdzie 2 lata różne warszawskie lecznice wmawiały mi nowotwór, którego nie było:)) poelcak z czystym sercem!
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Bokszczanin
  Iwona Bokszczanin 2018-07-21 11:51

  Wspaniała, fachową opieka nad wszystkimi zwierzętami. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Asia Gniazdowska
  Asia Gniazdowska 2018-07-11 15:37

  Trzeba niestety długo czekać w kolejce na wizytę, nawet zapisanie się na konkretną godzinę nie pomoże. Jednak warto czekać, każdemu zwierzakowi z jakim tam jeździłam było poświęcone dużo uwagi i czasu, zawsze mogłam się o wszystko dopytać. Wiele badań można zrobić na miejscu, a jeśli nie - dostawałam namiary na innych specjalistów. Poza długim czasem oczekiwania na wizytę i ludźmi którzy się wpychają bez kolejki, nie mam nic do zarzucenia.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Adi Wiktor
  Adi Wiktor 2018-07-11 12:48

  Kilka dni temu wystawiłem dwie gwiazdki wraz z opinia w której czułem sie zbyty i brzydko mowiac "olany" przez lecznice. Dziś czuje sie zobowiązany by te opinie zmienić - to za sprawa dr Ines Daszkowskiej która jako jedyna autentycznie zainteresowała sie losem zwierzaka i dzięki której zwierze po blisko 5 dniach głodowania, zaczęło jeść. Chapeau Bas Pani doktor! I szczerze z serca dziekuje.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Zuzia Kar
  Zuzia Kar 2018-05-26 21:59

  Bardzo dobra przychodnia, dr. Kacper jest bardzo profesjonalny. Pozdrawiam 😉
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Pałasz
  Jakub Pałasz 2018-05-26 20:49

  Mam daleko ale ze szczurkami jezdze tylko tam. Najczesciej do P. Kacpra. Bardzo mily i posiada duza wiedze
  Źródło opinii: google.com

  Tomas Iwanczuk
  Tomas Iwanczuk 2018-05-26 19:48

  Nie znają się na królikach i nie więdzą że 50% królików ginie bo wbiciu igły z narkozą i tak zdechł mój królik podczas sterylizacji miała 2 lata
  Źródło opinii: google.com

  monika seles
  monika seles 2018-05-26 18:44

  Szybko i profesjonalnie, dobre sianko dla zwierzaków w dużych pakach, można umówić się na godziny, fajny klimat w poczekalni, profesjonalizm w środku w gabinecie
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Kucicki
  Daniel Kucicki 2018-05-26 18:02

  Twój zwierzak otrzyma tu fachową pomoc
  Źródło opinii: google.com

  Sławomir Katarzyński
  Sławomir Katarzyński 2018-05-26 12:18

  Lekarze wkładają serce w swoją pracę a zyskują na tym chore zwierzaki. Nawet ceny nie są wygórowane. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Jagodzińska
  Aleksandra Jagodzińska 2018-05-26 08:14

  Przychodnia z sercem i duszą. Otwarta do.... ostatniego pacjenta. Ceny bardzo, bardzo przyzwoite. Lekarze znają się na tym, co robią i lubią to, co robią.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Żuk
  Katarzyna Żuk 2018-05-26 08:11

  Najlepsi weterynarze w calej Warszawie - od wszystkich gatunków zwierząt. Każdy uśmiechnięty, chętny do pomocy. Ceny super przystępne. Miejsce zbudowane z sercem dla zwierzaków! Bardzo polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Kirik
  Magdalena Kirik 2018-05-08 18:12

  Dziękuję Państwu za zabieg i opiekę nad świnką Delicją 🙂 Na pewno będę Was polecać wszystkim znajomym, którzy będą mieli problemy ze zwierzakami. Klinikę jak najbardziej polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jakub Krysiak
  Jakub Krysiak 2018-05-02 21:40

  Bardzo przyjazne zwierzętom miejsce. Kompetenta kadr weterynarzy.
  Źródło opinii: google.com

  Kacper Kołodziejczyk
  Kacper Kołodziejczyk 2018-04-23 16:19

  Serdecznie polecam 🙂 Miejsce ze wspaniałymi lekarzami z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Gorąco polecam p. dr. Aleksandre Malute. Widać, że jest lekarzem weterynarii z pasji oraz powołania. Chętnie udzieli fachowej pomocy, odpowie na pytania.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Wyrzykowski
  Piotr Wyrzykowski 2018-04-19 08:17

  Wspaniali specjaliści, bardzo miła atmosfera. Papuga bardzo szczegółowo została przebadana i jest już zdrowa. Bardzo polecam tą przychodnię.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sylwia Milewska
  Sylwia Milewska 2018-04-17 20:52

  Bardzo dobra opieka, ciągle pełno osób co potwierdza że lekarza są dobrzy
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Zadrożyński
  Piotr Zadrożyński 2018-04-17 17:09

  Kompetentna i pomocna kadra weterynarzy. Prowadzą kompleksową opiekę nad moimi królikami już 10 lat.
  Źródło opinii: google.com

  Leon Tyna
  Leon Tyna 2018-03-17 21:32

  wspaniali weterynarze, z sercem podchodzą do każdego zwierza🤣czy to wielki brytan, czy maluśka jaszczurka. och gdyby lekarze od ludzibyli tak oddani jak brygada Oazy byłoby super. POLECAM
  Źródło opinii: facebook.com

  Ewa Alicja
  Ewa Alicja 2018-03-01 11:33

  Dziękuję za opiekę nad moją szczurcią Tosią 🙂 Tosia po prostu odżyła 🙂 Biega, je, wróciła jej radość z życia 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Uba
  Piotr Uba 2018-02-28 14:43

  Nasz Loleon dziękuję!!!!!
  Źródło opinii: facebook.com

  Wojtek Śladowski
  Wojtek Śladowski 2018-02-27 22:04

  Bardzo miła i fachowa pomoc dla zwierząt. Polecam w 100 %
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marzena Trojnara
  Marzena Trojnara 2018-02-21 15:18

  Pani dr Maluta ma niezwykłą wiedzę o zwierzętach i podchodzi do nich z sercem. Zna się na legwanach, żółwiach czy wężach, ale z taką samą atencją podchodzi do szczurów czy kotów. Widać, że weterynarzem została z miłości do zwierząt. W jej ręce nie obawiam się oddać moich żółwików czy zostawić je w hoteliku przy lecznicy na kilka dni. Wiem, że będą w dobrych rękach. Lecznicę polecam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mateusz Ch
  Mateusz Ch 2018-02-19 19:12

  Polecam każdemu ten punkt przychodni dla zwierząt. Jak masz swojego ukochanego pupilka i chcesz pokazać go mądremu lekarzowi to warto tu przyjść. Super podejście do klienta a przede wszystkim zwierzątka. Zabiegi profesjonalnie i szybko wykonywane. Dodatkowym atutem jest możliwość przyjścia tu z egzotycznymi zwierzętami. Ceny myśle ze do zaakceptowania. Polecam każdemu 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mariola Ciesielska
  Mariola Ciesielska 2018-02-18 21:15

  Super opieka dla milusinskich ,i profesjonalne podejscie pani doktor nie tylko jednej pozdrawiam caly personel ,polecam zwlaszcza ze zwierzetami egzotycznymi.To moja trzecia wizyta z jaszczurka i zawsze jest ok ,dziekuje
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Patrycja Komuda
  Patrycja Komuda 2018-02-09 14:52

  najlepsza przychodnia weterynaryjna jaką znam!
  Źródło opinii: facebook.com

  grażyna.liliana Felinska
  grażyna.liliana Felinska 2018-02-05 08:11

  Przychodnia dla zwierzakow super .fajni lekarze z podejsciem do zwierzat ceny bardzo przystepne .Mozna leczyc tu zwierzeta mało znane, gady i gdzie inndziej nie znajdzie sie pomocy to tu lekarze wyleczą.Z csłego serca polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mikołaj Wolski
  Mikołaj Wolski 2018-02-02 12:18

  Czasem wieczorem są kolejki utrudniony dojazd do miejsca ale podeście i pomoc fachowa . Ja z dwoma małymi myszkami zadowolony. czasem nie księgują płatności przy dużym ruchu warto mieć paragony sprawa szybciej się wyjaśnia
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Nina Malina
  Nina Malina 2018-01-21 18:15

  Uratowane zwierzatka, sympatyczni i kompetentni lekarze, fachowe usługi, niewygórowane ceny. ❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Malwa Ptyś
  Malwa Ptyś 2018-01-15 10:18

  Fantastyczna obsługa, świetne podejście do zwierząt 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magda Lenart
  Magda Lenart 2018-01-11 21:03

  Super pani Ola zajmuje sie strzyzeniem psow.... polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Michal Wolanski
  Michal Wolanski 2018-01-05 22:31

  Nasz ulubiony weterynarz od kotów i fretełek
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Tomasz Barbachowski
  Tomasz Barbachowski 2018-01-05 21:41

  Super lekarze. Fantastyczne podejście do zwierzaków
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  mariusz łuszczyk
  mariusz łuszczyk 2018-01-02 12:41

  Fachowa obsługa
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Łukasz Kulesza
  Łukasz Kulesza 2018-01-02 08:11

  Specjalistyczna pomoc dla małych gryzoni. Jedyna taka w okolicy .
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Olga Dabrowska
  Olga Dabrowska 2017-12-14 17:53

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marcin Soszyński
  Marcin Soszyński 2017-12-11 21:03

  Najlepsi specjaliści. Polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Aleksandra Zdunicz
  Aleksandra Zdunicz 2017-12-10 22:31

  Profesjonalni lekarze, zawsze skłonni przyjąć pacjentów w awaryjnej sytuacji. Polecam!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Urszula Walicka
  Urszula Walicka 2017-12-09 19:12

  Profesjonalne podejście, prawdziwa chęć pomocy zwierzakom, bez naciągania na pieniądze i niepotrzebne badania. Super
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  andrzej b
  andrzej b 2017-12-03 00:12

  Batdzo zadowolony z poziomu obsługi i cen, Gross lecznic to jest nieporozumienie cenowe i obslugowe, dużo dodatkowych i świeżych suszkow i duży wybór
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Olik Ola
  Olik Ola 2017-11-16 01:01

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna w całej Warszawie, widać że leczą wszystkie zwierzęta z pasji i powołania. Dziękuję że jesteście!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dominika Pożarowska
  Dominika Pożarowska 2017-11-14 14:22

  Najlepsza lecznica pod słońcem
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Andrzej B
  Andrzej B 2017-11-05 07:31

  Same plusy, super klimat
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Przemysław Łuczak
  Przemysław Łuczak 2017-11-01 09:17

  Dr Stanicki do rany przyłóż! Zawsze służy fachową poradą i pomoże rozwiązać wszelaki problem ze zwierzakiem. Polecam tego specjalistę - wysoka jakość usług i prozwierzęce podejście!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magda Kubik
  Magda Kubik 2017-10-21 10:41

  Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza w kwestii ptaków egzotycznych. Polecam wszystkim zaptaszonym opiekunom.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Alicja Lu
  Alicja Lu 2017-10-13 19:06

  Kliniki powinny brać z nich przyklad. Takich lekarzy trudno znaleźć. 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Tomasz Wrotek
  Tomasz Wrotek 2017-09-06 22:15

  Miła i fachowa obsługa pacjenta. Polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Maciej Churchill
  Maciej Churchill 2017-09-04 14:55

  Profesjonalne podejście miła obsługa. A pani doktor Aleksandra Maluta to weterynarz nie tylko z wykształcenia ale przede wszystkim z pasji ,od razu to widać. Razem z moim podopiecznym pozdrawiamy i polecamy !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maciej Dregiel
  Maciej Dregiel 2017-09-04 07:44

  Profesjonalne podejście miła obsługa. A pani doktor Aleksandra Maluta to weterynarz nie tylko z wykształcenia ale przede wszystkim z pasji ,od razu to widać. Razem z moim podopiecznym pozdrawiamy i polecamy !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agata Zielińska
  Agata Zielińska 2017-08-16 22:07

  Nie spotkałam się jeszcze z tak miłym przyjęciem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Dojeżdżam spory kawałek drogi, ale wiem, że warto! Moja króliczka, jak się okazało, w ciąży, była potraktowana po królewsku. Przy następnej wizycie dzieciaki zważone, obejrzane i wyściskane przez panie prowadzące wizytę. Z całego serca polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paulina Nowacka
  Paulina Nowacka 2017-08-12 10:18

  Niesamowite kolejki...
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Radoslaw Nowosielski
  Radoslaw Nowosielski 2017-08-11 10:21

  W porządku
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Tomasz Wrotek
  Tomasz Wrotek 2017-08-03 20:51

  Polecam wszystkim w potrzebie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Legolas Elf
  Legolas Elf 2017-07-22 09:51

  Mili lekarze, rozsądne ceny.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Emilia Osik
  Emilia Osik 2017-07-13 18:58

  Pan Kacper <3 Cierpliwie wysluchal wszystkich pytań i wyczerpujaco na nie odpowiedzial, nawet na te najdurniejsze xD oswoil moje dzikie dwie swinki, pierwszy raz widzialam je takie potulne 😉 zabawny, kompetentny i przesympatyczny lekarz. Bylam tam pierwszy raz z moim zwierzyncem, ale na pewno nie ostatni! Polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Ruda
  Marta Ruda 2017-07-01 21:40

  Usg już się pojawiło 🙂 Chodzę ze swoimi szczurkami do dr Kacpra i jest to świetny lekarz, z ogromnym sercem do zwierząt. W lecznicy planuje bardzo sympatyczna atmosfera, wszyscy są życzliwi. Dla ludzi tworzących to miejsce dobro i zdrowie zwierząt jest najważniejsze, dlatego ceny są przyjazne dla portfela. W okolicy jest sporo miejsc do parkowania. Jedynym malutkim minusikiem są częste kolejki, ale do dobrych lekarzy, to nic dziwnego, że są. Polecam każdemu!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Bogdan Karolewski
  Bogdan Karolewski 2017-07-01 08:50

  Przy pierwszej wizycie na szczepieniu mojego szczeniaczka gdy bym nie zwrócił uwagi Wet. nie przebadał ani nie odsłuchał stetoskopem. Ogółem nie polecam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Karolina Reder
  Karolina Reder 2017-06-20 17:08

  Rozsądne ceny, miła obsługa, nieduże kolejki. Polecam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Tomasz Pytlarczyk
  Tomasz Pytlarczyk 2017-06-14 18:52

  Moje dzieci mogą pozazdrościć tak wspaniałej opieki lekarskiej. Dziękuję za fachową pomoc. Polecam wszystkim, zwłaszcza gryzoniom.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Anna Grzegorzewska
  Anna Grzegorzewska 2017-06-09 10:18

  Profesjonalnie, szybko miło rzeczowo bardzo polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Kamila Wiśniewska
  Kamila Wiśniewska 2017-06-01 22:09

  Profesjonalny zespół lekarski, doskonałe podejście do pacjentów i do ich właścicieli 🙂 bardzo dziękujemy
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maciej Fromasz
  Maciej Fromasz 2017-05-28 19:04

  Znakomita przychodnia, polecam dla wszystkich małych zwierząt 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Leaf Indygo
  Leaf Indygo 2017-05-28 17:13

  Bardzo mili lekarze, profesjonalna pomoc.. polecam 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Minene
  Minene 2017-05-18 13:34

  Bardzo profesjonalna i miła obsługa 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Rafał Bogucki
  Rafał Bogucki 2017-05-07 11:09

  Profesjonalne podejście do zwierzaka z którym się przyszło i trafna diagnoza
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Katarzyna Zagumna
  Katarzyna Zagumna 2017-04-12 11:15

  Polecem super specjaliści
  Źródło opinii: facebook.com

  Agnieszka Kondruś
  Agnieszka Kondruś 2017-03-23 22:31

  Jeśli macie problem z zwierzakiem to tylko do Oazy polecam z całego serca
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karina Ryzow
  Karina Ryzow 2017-03-01 11:09

  Profesjonalna, sympatyczna obsługa, super hotel dla zwierzątek. POLECAM
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Nazar Musienko
  Nazar Musienko 2017-02-12 15:10

  Najlepszi:)
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Agata Grzędzicka
  Agata Grzędzicka 2017-02-10 14:41

  Bez wątpienia jest to najlepsza lecznica dla zwierząt, w jakiej byłam. Pan doktor Kacper jest najlepszym specjalistą od gryzoni prawdopodobnie w całej Polsce. Uratował moja Bestię i wyciął jej guza. Rana bardzo ładnie się goi. Szczurzyca jest bardzo szczęśliwa i biega sobie radośnie i nie ciągnie już balastu za sobą (guza). Naprawdę to jest piękne, kiedy trafiamy na ludzi, którzy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją i kochają to co robią. Pan Doktor do takich osób należy, p... Zobacz więcej
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jacek Pawłowski
  Jacek Pawłowski 2017-02-03 22:09

  Najlepsza przychodnia w Warszawie. Pani Ola to moim zdaniem jedyny weterynarz, który potrafi zająć się latającymi pupilami.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marek Gre
  Marek Gre 2017-01-29 17:13

  Dobre ceny, błyskotliwi weterynarze, uratowali mi pupila. Mają rentgen, niestety nie ma usg.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Artur
  Artur 2017-01-29 11:51

  Tu zwierzaki są pod dobrą opieką 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Aleksander Droś
  Aleksander Droś 2017-01-28 20:22

  Bywają kolejki, ale na takich specjalistów od gadów warto czekać.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Konrad Deskiewicz
  Konrad Deskiewicz 2017-01-28 13:51

  Profesjonalna obsługa z dużym nastawieniem pro-zwierzęcym. Bez zbędnego nadęcia - bardzo ludzcy i wyrozumiali.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Agnieszka Trzeciak
  Agnieszka Trzeciak 2017-01-27 17:20

  Najlepsi <3
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Matylda Saresta
  Matylda Saresta 2017-01-16 15:18

  Dziękuję serdecznie i BARDZO BARDZO za udzieloną poradę dot. nimfy!!!!!! Nie wiem, z którą Panią Doktor rozmawiałam, ale informuję, że to było jajko jednak, żadna choroba!!! Pani Doktor sama oddzwoniła, wysłuchała i PORADZIŁA IDEALNIE-po 3 godz. w gorącej łazience pojawiło się jajko, a Gerda je teraz jak szalona Dziękuję za empatię, profesjonalizm i zaangażowanie, nie musiała Pani, a jednak... są na tym świecie jeszcze lekarze z powołania, ratujący życie nawet tak niepozornym stwprzeniom, jak papugi POLECAM CAŁYM SERCEM I POLECAĆ BĘDĘ, choć dzieli nas 700 km...DZIĘKUJĘ BARDZO!!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Bartnowska
  Agnieszka Bartnowska 2016-12-07 08:11

  super specjaliści i bardzo mili
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Edyta Podgórska
  Edyta Podgórska 2016-10-13 09:55

  Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm !!! POLECAM . Pozdrawiam Szczurek Szarotka.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Magdalena Dąbek
  Magdalena Dąbek 2016-08-21 11:51

  Profesjonalizm w każdym calu
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Adamuszewska
  Karolina Adamuszewska 2016-05-25 22:20

  Dziękuję przychodni Oaza! W szczególności panu doktorowi Kacprowi Stanickiemu który uratował naszego karzełka. Dziękujemy za serce,oddanie i cierpliwość szczególnie do mnie. Króliś hasa i ma się wspaniale!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Dagmara Turska-Szewczyk
  Dagmara Turska-Szewczyk 2016-05-14 12:18

  Najlepsza przychodnia w Warszawie 🙂 super podejście do zwierząt i ich opiekunów. A co najważniejsze przystępni cenowo.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marcin Grynberg
  Marcin Grynberg 2016-02-17 15:49

  Oddani, mądrzy, kształcący młodych lekarzy i sympatyczni weterynarze. Robią to, bo - jak się wydaje - to kochają. Oby tak dalej!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Kaśka KZ
  Kaśka KZ 2015-12-09 15:49

  Przemila atmosfera.profesjonalne podejscie zarówno do pacjenta jak i wląscicielki. Ciesze sie ,ze trafilam tutaj z córki szczurkiem. ciesze sie ogromnie ,ze zdecydowalysmy sie na operacje wlasnie w tej klinice przede wszystkim duzo nizszy koszt zabiegu niz w innej przychodni mile i konkretne podejscie do zwierzaka,pelen profesjonalizm i super atmosfera.Polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Zawieszka-Szpada
  Aleksandra Zawieszka-Szpada 2015-07-16 09:51

  Doskonała, troskliwa opieka, wnikliwa diagnoza, pomimo dużej liczby pacjentów w poczekalni wszystko szło sprawnie i przy tym wszystkim po wizytach kontrolnych z dwoma świnkami morskimi nie zostałam "naciągnięta" na żadne zbędne badania (jak to bywało w innych przychodniach, niestety). Polecam z czystym sumieniem. Zapomniałam napisać o dużym zaangazowaniu lekarzy, ale to chyba oczywiste.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Rynkiewicz
  Karolina Rynkiewicz 2015-07-02 14:41

  Polecam! Pełen profesjonalizm, domowa atmosfera, lekarze cudowni!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marta Bąk
  Marta Bąk 2015-06-24 20:52

  Polecam 😉 Pani ktora przyjmowala moje smoki bardzo mila i kompetentna 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mateusz Ungeheuer
  Mateusz Ungeheuer 2015-04-23 00:05

  Nie pierwszy raz udzielono mi fachowej pomocy odnośnie Pytonów! Polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Asia Nowakowska
  Asia Nowakowska 2014-09-08 21:56

  Z całego serducha polecam 🙂 !!! Profesjonalne podejście, a do tego tak rzadkie w dzisiejszych czasach cechy u lekarza - cierpliwość i uprzejmość. Lek. wet. Aleksandra Maluta to istny skarb dla naszych małych pociech 🙂 Bardzo dziękuję i gorąco polecam !!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Róża Zuzanna
  Róża Zuzanna 2014-07-04 20:48

  Serdecznie polecam! Sympatyczni lekarze z ogromna wiedza i profesjonalnym podejsciem. Najlepsza klinika z jaka mialam doczynienia 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anette Jeanne
  Anette Jeanne 2013-07-16 10:46

  Rewelacyjna klinika i wspaniali lekarza. Dr Ola i dr Iza są cudowne!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jerzy Stefańczyk
  Jerzy Stefańczyk 2013-04-24 01:01

  Serdeczne podziękowania dla przemiłego personelu przychodni Oaza zarówno w obecnej jak i w poprzedniej konfiguracji własnościowej za długoletnią opiekę nad naszą jamniczką Niką i za wsparcie w pożegnaniu z nią <3
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Przemek Zawadzki
  Przemek Zawadzki 2013-02-26 18:15

  Sympatyczny, godny zaufania zespół lekarzy i fantastyczny hotel dla zwierząt!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Ania Jurkowiecka
  Ania Jurkowiecka 2012-10-25 21:07

  bardzo polecam wszystkim i jednocześnie bardzo dziękuję przemiłym paniom i ich praktykantom za pomoc i cierpliwość!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Iwona Dąbrowska
  Iwona Dąbrowska 2012-09-06 13:31

  Kompetentna i bardzo miła i dobra Pani doktor - na prawdę polecam 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Nettie Natalia
  Nettie Natalia 2012-05-13 11:16

  Najlepiej! Super obsługa i kompleksowe usługi dla wielu rodzajów i gatunków zwierząt
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Adrian Hewak
  Adrian Hewak 2012-03-10 10:21

  Polecam wszystkim właścicielom i hodowcom gadów!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Korzen

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.