4.7/5 - (4 votes)

Lecznica Weterynaryjna „Wieża” – Serce Dla Zwierząt w Warszawie

Lecznica weterynaryjna „Wieża” to nie tylko miejsce, w którym leczy się zwierzęta, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie spotyka się pasję, profesjonalizm i troskę o dobrostan naszych czworonożnych przyjaciół. Zlokalizowana w sercu dzielnicy Bemowo w Warszawie, klinika zdobyła uznanie wśród mieszkańców stolicy, czego dowodem jest wysoka ocena 4.1 przyznana przez 184 głosujących. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, co sprawia, że Lecznica „Wieża” wyróżnia się na tle innych placówek weterynaryjnych.

Dane Kontaktowe i Dostępność

Lokalizacja i Kontakt

Lecznica „Wieża” znajduje się pod adresem ul. Gustawa Morcinka 32 w Warszawie. Jest to dogodna lokalizacja, łatwo dostępna dla mieszkańców Bemowa i okolic. Kontakt z kliniką możliwy jest telefonicznie pod numerem (22) 861-54-12 oraz mailowo: malgorzatabakvet@gmail.com. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.lecznicawarszawa.waw.pl.

Godziny Przyjęć

Wyróżniającym aspektem kliniki jest jej dostępność – czynna jest ona 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Takie godziny pracy zapewniają wsparcie weterynaryjne w każdej, nawet najbardziej nieoczekiwanej sytuacji.

Wyposażenie i Usługi

Zaawansowany Sprzęt Medyczny

Lecznica „Wieża” wyposażona jest w zaawansowany sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny. Pozwala to na przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów oraz szybką i precyzyjną diagnostykę.

Szeroki Zakres Usług

Klinika oferuje pełen zakres usług weterynaryjnych, od profilaktyki, przez diagnostykę, leczenie, po opiekę pooperacyjną. Dzięki temu właściciele zwierząt mogą liczyć na kompleksową opiekę w jednym miejscu.

Personel

Wykwalifikowana Kadra

W „Wieży” pracują wysoko wykwalifikowani weterynarze i technicy weterynaryjni, którzy nie tylko posiadają bogatą wiedzę, ale także nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Pasja i Empatia

Co równie ważne, personel lecznicy charakteryzuje się dużą empatią i miłością do zwierząt. Indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego właściciela jest tu na porządku dziennym.

Opinie Klientów

Pozytywne Recenzje

Lecznica cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Szczególnie doceniane są profesjonalizm, jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do zwierząt i ich opiekunów.

Budowanie Relacji z Klientami

Klinika dba o budowanie długotrwałych relacji z klientami, co przekłada się na zaufanie i lojalność ze strony właścicieli zwierząt.

Lecznica weterynaryjna „Wieża” w Warszawie to miejsce, gdzie każde zwierzę traktowane jest z najwyższą troską i profesjonalizmem. Zaawansowane wyposażenie, szeroki zakres usług, wykwalifikowany personel oraz 24-godzinna dostępność sprawiają, że jest to jedna z czołowych placówek weterynaryjnych w stolicy. Indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego opiekuna, pozytywne opinie oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami są najlepszym dowodem na to, że Lecznica „Wieża” jest godna zaufania i polecenia dla wszystkich właścicieli zwierząt.

1 KOMENTARZ

 1. Iwona 2024-01-01 17:38

  A ja jestem niezmiennie, od paru lat ,zadowolona z leczenia i opieki nad naszą Pyzą , która choruje na padaczkę.Pozdrawiam panią Małgosię,panią Agatę,panią Alonę,panią Agnieszkę,pana Adama i resztę 🙂🙂🙂🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jagoda
  Jagoda 2023-12-31 13:11

  Witam super lecznica, polecam wszystkim którzy mają problem ze swoimi pupilami,pani Małgosia super opiekuje się zwierzętami i wie jak je leczyć. Polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Krystyna Rusin
  Krystyna Rusin 2023-05-18 20:37

  Chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi, który leczył moja kotkę Pusię.Lekarze podjęli wszelkich starań żeby ją ratować.Bardzo mili lekarze poświęceni dla zwierząt.Dziekuje Szefowej za zaufanie oraz serdeczne podziękowania dla doktora Adama Kwiecień za leczenie i oddanie serca w leczeniu mojego kotka Pusi.Z czystym sercem polecam tą Lecznicę.Zawsze będę wracać w to miejsce kiedy będzie taka potrzeba.Z całego serca dziękuję!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jolanta Strzałkowska
  Jolanta Strzałkowska 2023-05-18 10:58

  Ocena pozytywna. Nocny dyżur. Doktor Adam Kwiecień. Pacjentem pies z gorączką, odmawiający przyjmowania pokarmu. Po wizycie wiem, co się dzieje, jakie są możliwości leczenia i jakie rokowania i zagrożenia . Profesjonalizm i życzliwość.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Elżbieta
  Elżbieta 2023-03-18 09:23

  Zdecydowanie NIE POLECAM. Kot egzotyk 12-letni leczony w Wieży od stycznia tego roku. Zastosowano tylko dorażne leczenie, zalecono – zlikwidować świeczki zapachowe w mieszkaniu. Ich diagnoza to – alergia (???), potem astma (???), Na koniec, gdy kot nadal miał trudności z oddychaniem przyznali, że nie wiedzą co kotu jest. Zrobili bardzo duzo badań – ceny z kosmosu (!!). W marcu, po dwóch miesiącach nieskutecznego leczenia, kot trafił do innej przychodni. Tam juz tylko po osłuchaniu kota, stwierdzono zadawnione zapalenie płuc. Zrobiono ponowie badania, próbowano kota leczyc, ale było za póżno …. kot odszedł 🙁 NIE POLECAM !!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Gosc
  Gosc 2022-08-17 21:27

  Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa wszystkie badania na miejscu nie trzeba czekać na wyniki są od razu. Usg fachowe dokładne. Super .polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Justyna Chlebowska-Tuz
  Justyna Chlebowska-Tuz 2022-05-10 19:04

  Jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi lecznicy za zaangażowanie, za fachowość i za ciepło mimo, że mojej koteczki nie udało się uratować. Czułam, że cały zespół walczy o życie mojej Tekli i mam poczucie, że wspólnie zrobilsmy wszystko co w tej sytuacji było możliwe. Na miejscu są dostępne i aparaty do USG i sprzęt do badań laboratoryjnych. Zwierzaki są szybko i kompleksowo diagnozowane i zaopiekowane. Wspaniali ludzie ❤️❤️❤️
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Natalia
  Natalia 2021-09-12 11:11

  Rewelacja! Klinikę, lekarzy, podejście oceniam na 6+, znakomici specjaliści, którzy mają ogromną wiedzę i świetnie ją wykorzystują w leczeniu małych pacjentów. Szczególnie chciałabym podziękować lekarzom wet. Dawidowi i Adamowi, którzy wyleczyli nasze dwa dwumiesięczne kociaki z poważnej, śmiertelnej choroby. Dzięki nim maluchy mogą poznawać świat i cieszyć się kocim życiem. Jestem bardzo wdzięczna i POLECAM tę klinikę każdemu!!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Justyna
  Justyna 2021-08-05 12:57

  Gorące podziękowania dla dr Dawida, do którego trafiliśmy w nocy z naszą suczką Milką po drastycznym wypadku- z wielkim zaangażowaniem, sercem i empatią zajął się naszą sunią, dzięki czemu powoli wraca do zdrowia! Bardzo kompetentny i wrażliwy lekarz- gorąco polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Adam DOBROWOLSKI
  Adam DOBROWOLSKI 2021-07-19 00:15

  Ocena powinna być ZERO!!! UWAGA!!! Przestrzegam, naciągacze i niestety perfidni oszuści. Niedziela 11.07.2021 mój kotek osłabł. Skuszony pozytywnymi opiniami jadę ok. 18-tej. Pseudo kroplówka ( może max. 20ml.), antybiotyk, steryd, B12 i aminokwasy plus analiza krwi – 450 zł (wizyta 100+50 za niedzielę), analiza krwi 100+50 za niedzielę). Diagnoza – liczne nadżerki w pyszczku, zastrzyku p/bólowego brak. Poniedziałek 12.07.21 o 13:50 kolejny zestaw z pseudo kroplówką. Wtorek 13.07.21 o 20:50 trzeci zestaw jak poprzednie. Zaczyna mi się palić czerwona lampka przy propozycji RTG kośćca, którą natychmiast odrzuciłem. 14.07.21 o 11:20 jadę do innej lecznicy na Bemowie, miła pani doktor pokazuje mi pyszczek mojego kotka i stwierdza, iż żadnych nadżerek nie ma i nie było, kotek osłabł od upałów. Sprawę kieruję do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej a jeżeli tam nie uzyskam satysfakcji za taką perfidię wystąpię z pozwem do Sądu Lekarsko-Weterynaryjnego.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Magdalena Brajczewska
  Magdalena Brajczewska 2021-05-04 21:31

  Niezwykla zyczliwosc i profesjonalizm. Od 12 lat moj pies jest pacjentem kliniki. Bez wzgledu na to czy problem jest blahy czy jest niezwykle powazny to zawsze moge liczyc na najwlasciwsza pomoc i najmadrzejsze postepowanie. Co prawda jestem lekarzem medycyny ale daje mi prawo do szczegolnie wlasciwej oceny. Polecam to miejsce kazdemu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna
  Anna 2021-04-28 17:38

  Jestem zła na tą klinikę.Kota po sterylizacji.Kase kosza jak za złoto .Miała być ostatnia wizyta bezpłatna podobno ,a oszukują na każdym kroku. Wcale taka nie była. Jeden lekarz podważa decyzję innego . To jakaś chora lecznica . Niech się zdecydują na jedno . A i może komunikacja by się przydała. Bo jakoś rozmów jak widzę między nimi znikoma.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Magda
  Magda 2021-03-11 07:14

  Trafiłam na nocny dyżur z wymiotującym kotem. Zastosowano wszystkie badania diagnostyczne których oczekiwałabym w takiej sytuacji i wyznaczono kontynuację leczenia z informacją jakie możliwe badania będą konieczne kolejnego dnia. Przy lepszym samopoczuciu kota w dniu następnym wykluczono badania dodatkowe nie narażając kota na niepotrzebny stres i właściciela na niekonieczne wydatki. Mruczek jest leczony dalej, a ja cieszę się że nasza pierwsza wizyta w lecznicy odbyła się właśnie tutaj.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Magda
  Magda 2021-02-27 22:15

  Robiłam w przychodni sterylizację kotki, , która miała być wykonana w ramach darmowej sterylizacji organizowanej przez miasto warszwa. Przed zabiegiem zapłaciłam za badanie krwi i ubranko po zabiegu 160 zł, po zabiegu trzy wizyty po 50zł, zdjęcie szwów 20zl. Razem 330zl. I to jest darmowa sterylizacja? Jak pomagacie bezdomnym zwierzętom, skoro ktoś znajdzie kotkę i chce ja wysterylizować, to kogo stać na wydanie 330zl? Nadmieniam, ze kilka lat temu robiłam całkowicie prywatna sterylizacje kotki, w dużo bardziej godziwych warunkach i w sumie płaciłam 380zł. Jak widać przychodnia pobiera 100% opłat od klienta i jeszcze dofinansowanie od miasta. Dodam jeszcze, że miesiąc po po sterylizacji okazało się ze kotce zebrał się płyn w jamie brzusznej i lekarz podejrzewa FIP, czyli nieuleczalną chorobę, co wydaje mi się dziwne, bo kotka 3 miesiące wcześniej nie wykazywała nosicielstwa wirusa (miała robione badania) , wiec przypuszczam, ze albo został źle wykonany zabieg, albo moja kotka została zarażona w przychodni a teraz muszę stanąć przez podjęciem decyzji o eutanazji zwierzaka.

  Magda
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Magda 2021-11-13 17:51

  Proszę to zgłosić do gminy.Na piśmie.Bez względu na to ile czasu minęło.To przestępstwo-wyłudzenie śridków.Wiele razy sterylizowałsm dzikie koty.Usługa jest bezplatna w całości. Kotka przebywał w jednej z klinik 4 dni. Przy okazji Pani Doktor kotkę oswoiła.Ja znalazłam dom i kot zadowoliny pojechał do Krakowa:) Weterynarz wyniosła mi kota przytulonego do niej jak do mamy:)plus próbki Royala.
  Marta G.
  Marta G. 2021-02-12 13:11

  Polecam tę klinikę, otwartą 24h i świadczącą całą paletę diagnostyczną (natychmiastowe prześwietlenie, wyniki pełnego badania krwi w ciągu kilku godzin). Trafiliśmy do Wieży pod koniec stycznia z chorą kotką (brak apetytu, kaszel), naszym lekarzem był Pan Mirosław Hącel. Pan doktor jest dokładny, wrażliwy, empatyczny i bardzo pomocny. Bardzo szybko wdrożył antybiotyk, kroplówki i witaminy dla kotka. Szybko zdiagnozowaliśmy i zoperowaliśmy koteczkę (okazało się, że kotek ma narośl na dziąśle niewiadomego pochodzenia – narośl wysłana do histopatologii) i teraz zajmujemy się problemem. Ogromną zaletą są niestandardowe godziny pracy kliniki i możliwość kontaktu telefonicznego z lekarzem. Dziękujemy za pomoc!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marzena D
  Marzena D 2021-01-24 00:59

  Pani doktor uratowała mi pieska po silnym zatruciu ,szybka pomoc, obsługa super, ceny w miarę, jestem bardzo zadowolona. Jesteście super, Dziękuję
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tomasz Ciszkowski
  Tomasz Ciszkowski 2021-01-02 18:15

  Duży profesjonalizm doświadczenie i gotowość na pomóc w każdym przypadku.
  Źródło opinii: google.com

  Jowi Jot
  Jowi Jot 2020-12-30 14:22

  ODRADZAM! Chamstwo i naciąganie ludzi na kasę. Kolejny raz.. Dzisiaj udałam się do kliniki tylko po to, by obciąć kotce pazury. „Doktor” M.H.zaproponował odrobaczenie kota. Zgodziłam się. Poprosił mnie o przytrzymanie kota. Odgórnie zostało mu powiedziane, że kotka ciężko radzi sobie z przyjmowaniem leków czy obcinaniem pazurów (dlatego też nie robię tego sama,tylko udaję się z wizytą do weterynarza). Podczas drugiej próby podania tabletki, kiedy kot znowu się wyrwał pan M.H. zaczął chamsko krzyczeć. Czy to ja mam mieć wprawę w trzymaniu zwierzęcia podczas takich „zabiegów”? Przecież w klinice był inny weterynarz. Powiedziałam, że dziękuję ale trzeciej próby już nie będzie. Zestresowana kotka straciła garść sierści, a ja zyskałam podrapaną dłoń (nawet nie zostało mi zaproponowane przemycie ran). Przy płatności za obcięcie pazurów, Pan M.H. doliczył sobie jeszcze…uwaga! za zmarnowaną tabletkę. Jeżeli szanowny Pan „doktor” nie potrafi poradzić sobie w tak błahych sytuacjach i traci przy tym nerwy, to nie chce myśleć co dzieje się podczas poważniejszych wizyt.

  Odpowiedź weterynarza (2020-11-06 12:11)
  Dzień dobry, Każdy z Naszych lekarzy żegnał już kiedyś swojego zwierzęcego przyjaciela, w związku z czym rozumiemy, że nigdy nie są to łatwe chwilę, a tym bardziej gdy trzeba dodatkowo podjąć tak ciężką decyzję. Dlatego zawsze staramy się możliwie jak najbardziej wspierać opiekunów Naszych pacjentów w tych trudnych chwilach. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo sił, Zespół Całodobowej Lecznicy Wieża
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Zimowska
  Joanna Zimowska 2020-12-24 19:06

  Mój psiak był operowany w tej klinice po zjedzeniu zabawki. Pełen profesjonalizm! Lekarze świetni i pełni empatii. Zwiedzilam sporo klinik w Warszawie i to jest jedna jedyna przychodnia gdzie nie liczą się pieniądze A zdrowie psiego pacjenta. Polecam z całego serca tą klinikę
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Kuta
  Magdalena Kuta 2020-12-14 18:46

  Gorące podziękowania dla Pana Doktora Mirosława HĄCEL. Polecono mi go jako najlepszego specjalistę kocich chorób w Warszawie i w przypadku mojej Zuzi ta opinia w pełni się potwierdziła. Pełny profesjonalizm, ogromne doświadczenie, szybkość działania dają rezultaty pewne i właściwie natychmiastowe. Jak przed laty wyciągnął kociemu grabarzowi „spod łopaty” Wiktorię mej znajomej (terminalny koci katar, giargia, koksydia + wszystkie inne możliwe kocie choroby), tak i moją Zuzię w ciągu 3 dni postawił na 4 łapki właściwie dobranym antybiotykiem i lekami wspomagającymi, choć lała się z niej biegunka, wymiotowała i nie chciała już nic jeść ani pić. Dał do domu odpowiednią karmę, ekspresowo załatwił badanie kału, a wynik podał przez telefon (w niedzielę!). Dziękujemy Doktorze!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Izabela Czernuszczyk
  Izabela Czernuszczyk 2020-12-09 22:07

  Od wielu lat korzystam z w tej klinice z opieki weterynaryjnej. Lekarze są cudowni, pełni empatii i z sercem podchodzą do pacjentów i ich opiekunów. Gorąco polecam
  Źródło opinii: google.com

  Michał Kamiński
  Michał Kamiński 2020-12-09 08:14

  Szybka pomoc dla zwierzakow. Bez zbędnego gadania i kombinowania. Nie ma kolejek. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Stef K.D
  Stef K.D 2020-12-09 01:16

  Polecam. To już chyba moja familia jest. Fachowo i z zaangażowaniem leczą kolejne pokolenia kotów i psów.
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Kur
  Sebastian Kur 2020-11-18 15:49

  Usługi na dobrym poziomie tylko ceny wysokie

  Odpowiedź weterynarza (2020-11-18 12:37)
  Szanowny Panie, Nie mamy Pańskich danych w systemie leczenia zwierząt. Prosimy o weryfikację czy nie był Pan na wizycie lekarsko-weterynaryjnej w sąsiedniej lecznicy. Z wyrazami szacunku, Zespół Całodobowej Lecznicy Wieża
  Źródło opinii: google.com

  Krystian Senkulski
  Krystian Senkulski 2020-11-18 15:37

  Bardzo porządną klinika.Miła obsługa.Lekarze kompetentni.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Czupryński
  Łukasz Czupryński 2020-11-18 13:31

  Jedyna lecznica dla zwierząt w okolicy, gdzie nie trzeba stać w kilkugodzinnych kolejkach, gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Julia Olbrycht
  Julia Olbrycht 2020-11-18 11:19

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Wspaniała opieka weterynaryjna. Polecam usługi Pana Doktora A. Królak, który zoperował mojego kota Felicjana.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej M
  Andrzej M 2020-11-18 08:33

  Bardzo dobra opieka, fachowe porady, rozsądne ceny.
  Źródło opinii: google.com

  Patryk Kowalewski
  Patryk Kowalewski 2020-11-18 08:17

  Fantastyczni ludzie, profesjonalni, a do tego z miłym podejściem i dobra pamięcią do „pacjentów”.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Wiśniewska-Kamińska
  Agnieszka Wiśniewska-Kamińska 2020-11-06 19:09

  Podejście do zwierzaczków pełne serca , profesjonalizm. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Mffp 619
  Mffp 619 2020-11-06 17:00

  Super usługi, weterynarze rozumieją problemy psów takie jak szczekanie na inne psy i zawsze pomagają dobre diagnozy i skuteczne leczenie ceny ok Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Wisińska
  Katarzyna Wisińska 2020-11-06 15:18

  Pan Doktor dał nam tyle czasu ile potrzebowałyśmy żeby pożegnać Kaje. Dziękujemy
  Źródło opinii: google.com

  Катя Моравська
  Катя Моравська 2020-11-06 14:37

  Doktor Marek jest po prostu super! Pomógł naszej małej kotce. Lubi zwierząt i to jest bardzo miłe!
  Źródło opinii: google.com

  Piotrek P
  Piotrek P 2020-11-06 11:04

  Fachowa pomoc i bardzo fajne podejście. Lekarze pomogli naszej małej kotce zwalczyć objawy kociego kataru 🙂 z ich pomocą mała od kilku miesięcy nie ma żadnych objawów i tylko patrzymy jak rośnie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Zbigniew Pieśniak
  Zbigniew Pieśniak 2020-11-06 10:05

  Bardzo pomocny i rzeczowy weterynarz. Trafiłem w nocy z 3-miesięcznym szczeniakiem z silną biegunką i wymiotami. Lekarz wysłuchał mnie, zostały zrobione szybkie testy pozwalające na wyeliminowanie niektórych chorób. Nawet to, że wszystkie leki zostały poddane przez kroplówkę a nie były robione jako osobne zastrzyki. 6 godzin później szczeniak już był w nastroju do zabawy. Dziękuję za pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Max Faust
  Max Faust 2020-11-06 01:14

  Wiele klinik w Warszawie już odwiedziliśmy gdzie podejście do zwierząt i klientów pozostawiało wiele do życzenia. Na tą klinikę trafiliśmy przypadkiem i przy tej zostaniemy. Serdecznie Polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Wiktoria Rudka
  Wiktoria Rudka 2020-11-04 12:24

  A my z Maciejem jesteśmy zadowolone. „Zatkało” kota. Najpierw badanie na miejscu, szybka diagnoza, potem leczenie: antybiotyk, kroplówki, cewnikowanie. Wszystkie czynności były dokładnie tłumaczone. Kot jest pod opieką jednego lekarza. Moim zdaniem, dr. Adam Kwiecień ma fajne podejście do zwierząt oraz sporo cierpliwości do właścicieli. Co do „wciskania towaru” wspominanego w niektórych wpisach: owszem, Pani Doktor też proponowała mi kupienie specjalistycznej karmy, ale po grzecznej odmowie nie było z jej strony żadnych komentarzy, ani tym bardziej nieprzyjemnego zachowania. Mało tego, po pierwszej wizycie zapamiętała, kto się Maciejem opiekuje, była uczynna. Polecam. P.S. A odświeżenie lokalu to by się przydało.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mariusz Mar
  Mariusz Mar 2020-09-13 21:16

  Pięknie zajmują się moim psem od 9 lat, gorąco polecam wszystkim miłośnikom psów o kotów.
  Źródło opinii: google.com

  dorota k
  dorota k 2020-09-13 20:48

  Super lekarz zwłaszcza dr.Hącel.polecam każdemu ja i mój labrador od 10 lat pod opieką doktora.
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz
  Mariusz 2020-09-13 19:48

  Fachowa lecznica psów i kotów, czynna całą dobę, dobrzy specjaliści tu pracują, lecze swojego psa tutaj już 9 lat
  Źródło opinii: google.com

  Tom S
  Tom S 2020-09-13 16:49

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Bardzo dziękuję p. Markowi za fantastyczne podejście do mojego psiaka. Profesjonalizm, troska o zwierzę i wiedza. Wykonał potrzebną diagnostykę i rozpoczęliśmy leczenie. Bardzo dziękuję! Pozdrowienia od Trotyla 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Arkadiusz Kępka
  Arkadiusz Kępka 2020-09-13 00:11

  Może wystrój trochę nie teges, ale lekarze mega.
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Gapa
  Kasia Gapa 2020-08-16 21:03

  Zwierzak dobrze zaopiekowany i to nie pies ani kot, tylko… szczurzyca. Wygryzła sobie szwy po operacji, ale sympatyczny i kompetentny lekarz (dr Marek) obejrzał, ocenił, uspokoił i założył opatrunek (który przetrwał do rana! u szczura to chyba nie lada wyczyn, zrobić taki opatrunek). Dodam że było to około północy – lecznica jest całodobowa. Nińcia już w świetnej formie, szwy dawno zdjęte. Dziękujemy!
  Źródło opinii: google.com

  Marek Marecki
  Marek Marecki 2020-08-16 19:57

  Miła, doświadczona obsługa lekarska. Szczegółowo omawiane wyniki badań. Sensowne i wartościowe informacje o naszych pupilach. Umiarkowane ceny. Gorąco polecam. „Stefan” Bardzo dziękuję za udzielenie pomocy w udrarznianiu drug moczowych.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina
  Karolina 2020-08-16 15:16

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Wspaniali, pełni pasji i empatii lekarze, całą dobę. Do tego diagnostyka i zabiegi chirurgiczne na miejscu. Przychodzę tu z psem już od prawie 10 lat i leczone było chyba wszystko: zapalenia ucha, oka, płuc, omdlenia, rany łapy, babeszioza, pogryzienie przez innego psa i zawsze wychodził z tego jak nowy 🙂 Polecam z całego serca!
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Wiśniewski
  Daniel Wiśniewski 2020-08-16 11:10

  Krytyczne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Chciałbym się podzielić opinią na temat lecznicy. Po skonsultowaniem się z innym lekarzem weterynarii jestem zawiedziony poziomem usług jakie prowadzone są w tej lecznicy. Pies wylądował w lecznicy z kłosami w uszach i w łapie. O ile na początku obsługa była na bardzo dobrym poziomie, szybko wyjęto kłosy z uszu i przygotowano opatrunek łapy, o tyle później było już tylko gorzej. Ponieważ kłosy były głęboko w uszach trzeba było zastosować leki przeciwbólowe i nasenne żeby pies nie wyrywał się i żeby nie została uszkodzona błona bębenkowa. Następnego dnia wybudziliśmy psa, wszystko było dobrze, dostała tak jak zalecał lekarz, przegotowaną wodę, oraz przegotowany ryż i indyka. Dzień upłynął spokojnie bez żadnego stresu. Po weekendzie przyjechaliśmy na zmianę opatrunku i podanie antybiotyku, poinformowano nas, że możemy przejść na suchą karmę i mamy podawać kolejny antybiotyk, tym razem w tabletkach. Na poprzedniej wizycie poinformowano nas, że kolejna usługa będzie kosztować 80 zł, ale oczywiście na wizycie skasowano nas 100 zł… Wiem, że to nie jest duża kwota, ale jednak są to pewne detale. Następnego dnia po podaniu suchej karmy rano, w okolicach połowy dnia pies zaczął wymiotować regularnie co 20 min. Pojechaliśmy znowu do lecznicy i tam przyjął nas już 3 lekarz, który zlecił pakiet badań jak nam później powiedziano zupełnie niepotrzebnych takich jak rentgen. Zamiast tego mogło być zrobione szersze badanie krwi. Dowiedzieliśmy się też, że stosowanie drugiego antybiotyku w tabletkach nie było konieczne. Innymi słowy przyprowadziliśmy psa, który miał problem z kłosami, a wyszedł z lecznicy z problemami żołądkowymi. Można to było powiązać z podaniem znieczulenia i środka nasennego i tego, że pies powinien dostać suche jedzenie później a nie po jednym dniu przerwy. Za ostatnią wizytę pełną niepotrzebnych badań zapłaciliśmy 220 zł, co naszym zdaniem po błędnym instruktarzu lekarza nie powinno mieć miejsca. Razem z Żoną nie polecamy miejsca. Więcej się już do tej lecznicy nie wybierzemy…

  Odpowiedź weterynarza (2020-08-16 11:04)
  Szanowni Państwo, Pragniemy sprostować opisaną przez Państwa sytuację. 1. Pani doktor, która przyjmowała Państwa na wizycie kontrolnej w niedzielę (n…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof ****
  Krzysztof **** 2020-08-16 10:46

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm To druga klinika w Warszawie, do której trafiłem z moim dwumiesięcznym kociakiem. O pierwszej wolę nie pamiętać… Cieszę się, że to właśnie tutaj się znalazłem. Super profesjonalne podejście do mojego małego zwierzaka, życzliwość, ciepło i troska – tego właśnie szukałem. Znalazlem najlepszą opiekę dla mojego czworonoga 🙂 Przyjmował moją kotkę doktor Marek, właściwy człowiek na wlaściwym miejscu, widać, że ma serce do tego zawodu. Dziękuję 🙂 Gorąco polecam!!!
  Źródło opinii: google.com

  Beata Burdzińska
  Beata Burdzińska 2020-08-16 00:23

  Jeśli konieczna jest doraźna interwencja to jest dobre miejsce bo całodobowe i weekendowe. Niestety ilość kasy na jaką zostaliśmy naciągnięci, co potwierdził później inny weterynarz powoduje, że już tam nie wrócimy.

  Odpowiedź weterynarza (2020-08-16 07:44)
  Dzień dobry, Prosimy o weryfikację czy rzeczywiście była Pani w Naszej lecznicy, ponieważ nie figuruje Pani w Naszym systemie. Pozdrawiamy, Zespół Ca…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Wiśniewska
  Joanna Wiśniewska 2020-06-30 11:04

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Trafiłam do lecznicy przez przypadek w połowie lutego 2020, musiałam bardzo pilnie zrobić USG mojemu kotkowi i tylko tu mnie przyjęto. To był los szczęścia (postawili dobrą diagnozę i uratowali mu życie), od tego czasu chodzę tylko tutaj – do Doktor Małgorzaty Bąk i Jej Wspaniałego Zespołu (dodam, że niestety z uwagi na poważną i rzadką chorobę mojego małego kotka Milo, jestem tu częstym i stałym gościem, a klinika stała się przez ostatnie miesiące naszym drugim domem). Polecam Zespół Doktor Małgosi z poniższych powodów: 1. Pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę i doświadczenie oraz zaangażowanie. 2. Jeden lekarz prowadzący plus zawsze Ci sami lekarze zajmujący się pacjentem (nie trzeba tak, jak w innych klinikach od początku wszystkiego tłumaczyć w trakcie każdej wizyty, wpływa to pozytywnie zarówno na efekty leczenia jak i komfort zwierzęcia – moje dwa kotki znają już lekarzy, nie boją się już tak bardzo jak na początku) 3. 100% uwagi i czasu dla pacjenta i właściciela (lekarze nie zajmują się w trakcie wizyty patrzeniem w komputer i notatkami, robią to w międzyczasie. Ale zawsze można poprosić o historię leczenia, wyniki badań). 4. Szeroki dostęp do badań na miejscu, więc diagnozy opierają się na wynikach a nie przypuszczeniach (USG, RTG, badania krwi). W większości klinik jest to problem, tu główne wyniki krwi mam w 10 minut, na USG nie muszę czekać i mogę w trakcie leczenia na bieżąco sprawdzać, co się dzieje. 5. Są pełni miłości do zwierząt, empatii i życzliwości dla właściciela (z chęcią wszystko wytłumaczą, odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości). 6. Pracują zespołowo – rzeczą normalną są wspólne konsultacje i wymiana poglądów na temat zdrowia pacjenta i następnych kroków leczenia (dla mnie daje to większą pewność trafności podejmowanych działań, bo co „dwie mądre głowy” to nie jedna. Zawsze jest jednak Doktor Małgosia, która ostatecznie podejmuje decyzję). 7. Dostałam kontakt na telefon komórkowy do Doktor Małgosi i Doktora Adama, gdyby się coś działo nie jestem zostawiona sama sobie (zdarzyło mi dzwonić, zawsze pomogą). 8. Jeśli nie chcemy, mdlejemy na widok krwi itp. nie musimy trzymać swojego zwierzęcia w trakcie zabiegów – czy to kroplówki, zastrzyków itd. Oni się tym profesjonalnie zajmą (z reguły jest przynajmniej 2 lekarzy zajmujących się jednym pacjentem). Nie wyobrażam sobie teraz pójść do innego weterynarza, polecam na 200%. Chciałabym też w tym miejscu bardzo podziękować Doktor Małgosi za Jej ogromną wiedzę i doświadczenie, stanowczość i szybkość w podejmowaniu działań oraz wielkie serce dla zwierząt:). Doktorowi Adamowi Królak – za wielomiesięczne wsparcie, ogromne zaangażowanie w leczenie mojego kociaka i życzliwość:), otwartość i wiedzę na temat nowych metod leczenia oraz nieocenioną pomoc w podejmowaniu czasem trudnych i ważnych decyzji. Doktor Hani za niesamowite podejście do zwierząt i empatię – moje kotki Ją kochają oraz wszystkie porady duże i małe:). Doktorowi Adamowi Kwiecień za wszystkie profesjonalne badania USG i cierpliwe omawianie wyników (to też rzadkość, że lekarz tak dokładnie tłumaczy, co widać i co to „de facto” oznacza) plus jeszcze jednemu wspaniałemu Doktorowi (którego imienia niestety nie znam) za nauczenie mnie korzystania z aplikatora do tabletek (bez tego bym „zginęła”) i zawsze dobre słowo dla moich kocich maluchów. Dziękujemy Joasia Wiśniewska plus oczywiście Milo i Megi:):):)

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 12:48)
  Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię Naszej pracy, zawsze staramy się zajmować Naszymi pacjentami z największą troską:) Pozdrawiamy, Zespół Całodobo…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Dagmara Karczmarek
  Dagmara Karczmarek 2020-06-18 22:07

  Krytyczne: Profesjonalizm Prawie zabil mi „weterynarz” psa. Nie dokladne badania i zbednie wykonany RTG. Podane nie odpowiednie leki i bledna diagnoza. NIE POLECAM TYCH NIE WYKSZTAŁCONYCH „WETERYNARZY”
  Źródło opinii: google.com

  Magda 2021-11-18 01:15

  Dobrze,że prawie…mój nie miał szczęścia.
  Jakub Połomski
  Jakub Połomski 2020-06-18 13:10

  Kilka miesięcy temu uratowali mi kota, dzisiaj psa. W obu przypadkach po niekompetencji innych lecznic. Lekarze wspaniali, a lecznica posiada potrzebny sprzęt. Jak leczyć zwierzaka, to tylko tu!
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Karbownicze
  Andrzej Karbownicze 2020-06-18 10:36

  Krytyczne: Profesjonalizm Nie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Devy
  Devy 2020-06-10 17:09

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Mój pierwszy pies prowadzony był w „Wieży” od szczeniaczka do swych ostatnich dni. Miał sporo problemów zdrowotnych, przeszedł też tam operację i tam odszedł, gdy starość i choroby go pokonały. Ciepło, troska, profesjonalizm, bardzo dokładne badanie i świetne diagnozy – to cenię, zaglądając do lecznicy. Teraz chodzimy tam z kolejnym psiakiem, też od maleńkiego. Nigdy nie zawiodłam się na Lekarzach z przychodni i całej ekipie. Polecam z czystym sumieniem!

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 21:56)
  Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię Naszej pracy, zawsze staramy się zajmować Naszymi pacjentami z największą troską:) Pozdrawiamy, Zespół Całodobowej Lecznicy Wieża
  Źródło opinii: google.com

  Remigiusz Łoziak
  Remigiusz Łoziak 2020-06-10 07:31

  Zero zainteresowania stanem zdrowia pieska, tylko kasa się liczy. Oczywiście będziemy te miejsce omijać szerokim łukiem.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 22:09)
  Dzień dobry, Prosimy o weryfikację czy był Pan na wizycie w Naszej lecznicy, ponieważ nie figuruje Pan w bazie Naszych pacjentów? (Obok znajduję się druga lecznica całodobowa.) Jeżeli wizyta faktycznie odbyła się u Nas prosimy również o podanie większej ilości szczegółów odnośnie wizyty (data, godzina, nazwisko lekarza), abyśmy mogli sprawdzić co zawiodło i móc uniknąć tego typu sytuacji w przyszłości. Zapraszamy do kontaktu tutaj lub na Nasz adres email: lecznica.wieza@gmail.com Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Całodobowej Lecznicy Wieża
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Latecka
  Katarzyna Latecka 2020-06-05 19:12

  Wspaniali lekarze mój pies w stanie krytycznym został uratowany lekarze z sercem

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 13:20)
  Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię Naszej pracy, zawsze staramy się zajmować Naszymi pacjentami z największą troską:) Pozdrawiamy, Zespół Całodobo…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Zuzanna Szpakowska
  Katarzyna Zuzanna Szpakowska 2020-06-05 12:11

  Polecam gorąco i serdecznie. Zwłaszcza doktora Marka i doktor Hanie. Fachowa obsługa! Tylko klinika ma dwie zmiany firm weterynaryjnych. Nie polecam pierwszej polecam tych lekarzy ponieważ bardzi dobrze opiekują się zwierzakiem i nie naciagaja. Co do drugiej zmiany lekarzy mogę powiedzieć że bardziej naciagaja ale i tak zawsze zwierzak czuje sie lepiej, tylko leczenia trwa dłużej żeby więcej zarobić. Moja sunia uwielbia 3 lekarzy tych co wymieniłam i jeszcze jednego ale nie pamiętam imienia.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 08:14)
  Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię Naszej pracy, zawsze staramy się zajmować Naszymi pacjentami z największą troską:) Pozdrawiamy, Zespół Całodobowej Lecznicy Wieża
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Maciejewska
  Joanna Maciejewska 2020-06-05 08:22

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Wspaniali weterynarze, którzy uratowali nam psa! Trzy dni chodziliśmy do innych weterynarzy na Bielanach, którzy przekonywali nas, że to zwykłe zatrucie pokarmowe. Pomimo tego, pies ciągle wymiotował i popiskiwał a jego stan znacznie się pogarszał. Zdecydowaliśmy się pojechać do tego gabinetu i to była najlepsza decyzja. USG, RTG, od razu szybki zabieg – w ciągu 15 minut przyjechał jeszcze jeden weterynarz, żeby wzmocnić zespół. Okazało się, że była już ostra niedrożność a do tego krew. Bardzo doceniamy tak szybką reakcję i to, że na każdym etapie tego, co się działo byliśmy informowani oraz wspierani. To jedno z niewielu miejsc, które naprawdę ma sprzęt, w tym do gastroskopii. Cały zespół zasługuje na medal. Dziękujemy zarówno my, jak i nasz Migdał.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-05 20:00)
  Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię Naszej pracy, zawsze staramy się zajmować Naszymi pacjentami z największą troską:) Pozdrawiamy, Zespół Całodobo…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Staszek Gregor
  Staszek Gregor 2020-06-05 08:17

  Przemili weterynarze, którzy prawdziwie przejmują się zdrowiem zwierzęcia.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 21:22)
  Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię Naszej pracy, zawsze staramy się zajmować Naszymi pacjentami z największą troską:) Pozdrawiamy, Zespół Całodobowej Lecznicy Wieża
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Gaszewski
  Grzegorz Gaszewski 2020-06-05 07:46

  Fachowa pomoc nawet w nagłych wypadkach.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-10 00:12)
  Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię Naszej pracy, zawsze staramy się zajmować Naszymi pacjentami z największą troską:) Pozdrawiamy, Zespół Całodobo…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Magda
  Magda 2020-05-25 18:41

  Bardzo polecam! Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i zaangażowania. Wszyscy chcemy, by uważano naszych pupili za najważniejszych. Ale często nie pomagamy lekarzom, bo nie mówimy tego co ważne. Nie mówimy jakie mamy obawy i czego oczekujemy. Ja powiedziałam: chce jasnych komunikatów o stanie zdrowia. Chce wiedzieć. Życie, każde kiedyś się kończy. Trzeba to akceptować. Jak chorobę, jak nieprzewidziany obrót sprawy. Baltazar odszedł, ale ja dziękuję Im, że go ratowali.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  katarzyna kacperek
  katarzyna kacperek 2020-05-07 19:28

  Przede wszystkim czuję profesjonalne podejście i doświadczenie, Miałam problemy z kotem i wałęsałam się po lecznicach z kociną… biedną i przestraszoną… ciągle jakieś nowe teorie… i wreszcie profesjonalne badania i diagnoza… moja staruszka ma alergię… dziękuję pani Małgorzacie Bąk
  Źródło opinii: google.com

  Monika Tymoszuk
  Monika Tymoszuk 2020-05-07 09:34

  Trafilismy tam przypadkiem w sobotnią noc. Pan Weterynarz, który wprost powiedział, że nie zna się na szczurach pomógł zwierzątku, które było zadławione. Chciałabym tylko powiedzieć, że uratował Pan mu życie. Wróciliśmy do domu i wszystko było w porzadku. Pozdrawiam i polecam

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-18 17:44)
  Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za te miłe słowa:) Zawsze staramy się walczyć o zdrowie i życie Naszych pacjentów, nawet jeżeli nie jest to Nasza spec…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Kulaga
  Dorota Kulaga 2020-04-08 13:10

  Od 9 lat piesek jest po opieką dr Hącela i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług lecznicy.profesjonalne podejście do pacjenta i niskie ceny.polecamy.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Kołbuś
  Katarzyna Kołbuś 2020-04-08 09:55

  Chodzę do tego weta z pieskiem już 5 rok, teraz też z kotkiem. Zawsze mam dobrą pomoc od ręki, mogę polecić spokojnie.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna P.
  Joanna P. 2020-03-07 21:49

  Polecam tylko dla osób z kotami i psami. W kwestii gryzoni można ryzykować życiem stworzenia. U mojego szczura doszło do zadławienia. Nie mogłam liczyć na fachową pomoc.

  Odpowiedź weterynarza (2020-04-08 19:51)
  Dzień dobry, Nasza lecznica jest lecznicą o profilu ogólnym z ukierunkowaniem na leczenie psów i kotów. Jeżeli chodzi o gryzonie, zaliczają się One d…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Robert Pastuszek
  Robert Pastuszek 2020-03-07 21:00

  Super podejście do ,, pacjenta” . Lekarze z sercem . Polecam szczerze.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Petryka
  Daria Petryka 2020-02-26 13:02

  Byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pan doktor fachowo podszedł do suni zrobił potrzebne badania i wszystko wytłumaczył. Mam nadzieję że pomoże suni bo dopiero wróciliśmy ale i tak gorąco polecam
  Źródło opinii: google.com

  Stanisław Babik
  Stanisław Babik 2020-01-28 20:48

  Lekarze bardzo zaangażowani i wyrozumiali (wszystko wytłumaczą nawet takiemu laikowi jak ja), USG i RTG zrobione od ręki (w innych lecznicach musiałbym czekać kilka dni).
  Źródło opinii: google.com

  Janina Info
  Janina Info 2020-01-28 19:12

  Super lekarze, dobra diagnostyka i leczenie.
  Źródło opinii: google.com

  Dominic Taylor
  Dominic Taylor 2020-01-28 14:41

  Pani Małgorzata Bąk opiekowała się moim kotem, mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest lekarzem z powołania. Mimo iż kota nie udało się uratować (chłoniak i guzy nieoperacyjne) to naprawdę dziękuję za czas i serce nam okazane.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Widera
  Anna Widera 2020-01-28 14:17

  Wspaniała lecznica, weterynarze z powołania. Najlepsze ręce w które można oddać zwierzaka. Byłam z kotem w wielu miejscach, ale tam obsluga jest na najwyższym poziomie. Wyczerpująco opowiadają na wszelkie pytania
  Źródło opinii: google.com

  Dotka Jakaś
  Dotka Jakaś 2020-01-05 21:00

  Wrażenie wizualne przygnębiające, ciemnawo, nienowocześnie. Uśpiłam kota o 5 nad ranem (całodobowa lecznica), o ile dobrze pamiętam za 250 zł+ kremacja z innymi zwierzętami 100 zł (wg mnie bardzo drogo, ale może podobnie jak gdzie indziej) Duży plus za troskę weterynarza by głaskać kotka, by czuł, że nie jest sam i by złagodzić mu i tak już duże cierpienie.

  Odpowiedź weterynarza (2020-01-05 21:04)
  Dzień dobry, Dziękujemy za opinię, gdyby podała Pani datę wizyty będziemy mogli zweryfikować wycenę wizyty przez lekarza pełniącego dyżur. Zwracamy również uwagę, że wizyty nocne są dodatkowo płatne. Bardzo Nas cieszy opinia o zachowaniu lekarza, ponieważ uważamy, że podejście do pacjenta jest jedną z najważniejszych umiejętności lekarza. Serdecznie Pozdrawiamy
  Źródło opinii: google.com

  Tadeusz Wyrzykowski
  Tadeusz Wyrzykowski 2020-01-05 20:22

  Generalnie miejsce godne polecenia jeśli ktoś potrzebuje nagle pomocy. Z tym, że przy drobnostkach trzeba uważać aby nie zostać wciągniętym w wir ponawianych wizyt które są płatne. Polecam szczególnie starszego pana weterynarza. Jego podejście do psa jest bardzo pozytywne. Byłem tak kilka razy z różnymi wizytami typu szczepienia, urazy poduszek łap lub biegunka. Przy pierwszym zawsze idzie sprawnie. Przy drugim czuć było profesjonalna pomoc. Przy trzecim zaś zostaliśmy wciągnięci w nie potrzebne ponowne wizyty gdzie pies dostawał kroplówki i leki wzmacniające które nie były już tak bardzo potrzebne bo pies poradzi sobie dalej sam, na szczęście w końcu odmówiliśmy i jest dobrze 🙂 Państwo przyjmują całodobowo. Większość pracowników jest bardzo sympatycznych. Zawsze dostanie się tu pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Foltyn
  Jacek Foltyn 2020-01-05 17:08

  Bardzo sympatyczni lekarze, chetni do pomocy, rowniez w nieludzkich godzinach. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Makos
  Justyna Makos 2020-01-05 16:13

  Polecam klinikę!pracuje tam świetny wykwalifikowany zespół który profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentów,z całkowitym zaangażowaniem podeszli do naszego pieska po jednym dniu diagnozy stanąl na łapki-czego inna sąsiednia klinika nie potrafiła dokonać w przeciągu tygodnia.Dziekujemy!!!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Kaprys
  Katarzyna Kaprys 2020-01-05 14:41

  Dobry lekarz ,ale drogo szczególnie w dni świąteczne podwójna stawka.
  Źródło opinii: google.com

  mawa
  mawa 2019-11-06 11:02

  Miałem ukochanego kota, nie jadł i nie pił od trzech dni. Lekarze wiedzieli ze nie ma dla niego ratunku ale lekką ręką zrobili mu drogie badania.USG,rengen,badanie krwi,tlen. Pozostał mi tylko płacz.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Danuta Wittig
  Danuta Wittig 2019-10-29 20:27

  Szanowni Państwo, Widzę i czytam tu dużo różnych, a przede wszystkim krzywdzących opinii. Mój dom jest pełen zwierząt, zwiedziłam dużo klinik, aż w końcu trafiłam na tą klinikę i nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i taką empatią do zwierząt. Doktor Marek i Doktor Adam – ze świecą szukać takich lekarzy – to się nazywa powołanie …. Jestem wzruszona tym jak można mówić do kota, jak można go głaskać, jak można się nim zająć – Panowie czapki z głów – to się nazywa odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! ! ! Z moimi zwierzakami nigdzie indziej się nie udam – Vetka – ul. Modlińska może czas zacząć uczyć się od najlepszych ?
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  gumitekod
  gumitekod 2019-10-23 19:03

  zależy na którą ekipę się trafi 🙂 ale każdy wet jest zaangażowany i przejęty każdym pacjentem
  Źródło opinii: google.com

  grażyna.liliana Felinska
  grażyna.liliana Felinska 2019-10-23 16:59

  Pomoc dla zwierzaczka można uzyskać cała dobę. Fajni weterynarze dużo apatatury do badań. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Janusz
  Katarzyna Janusz 2019-10-23 10:18

  Pomogli nam w odnalezieniu psa znajdy. Wszytsko sprawnie. Miło. Full profeska
  Źródło opinii: google.com

  Michał G
  Michał G 2019-10-23 07:44

  Pies szybko i trafnie zdiagnozowany. Świetne zaplecze medyczne.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Daniun
  Piotr Daniun 2019-09-15 19:07

  Kompetentni i przyjaźni lekarze, polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Kulikowski
  Jakub Kulikowski 2019-09-15 01:15

  Świetni i chętni do pomocy lekarze, lecznica dobrze wyposażona w niezbędny sprzęt. Polecam z czystym sumieniem
  Źródło opinii: google.com

  Weronika Leszczyńska
  Weronika Leszczyńska 2019-08-29 22:19

  Byłam ostatnio z psem z dość nagłym zachorowaniem w dodatku w niedzielę. W sumie na jednej wizycie było kilku weterynarzy, więc decyzja co do leczenia była ustalona przez nich wspólnie. Wiem, że jest tutaj dużo negatywnych komentarzy ale patrząc na szybką poprawę stanu zdrowia (kolejnego dnia pies czuł się dużo lepiej), sprawna i szybką „obsługę” i działania, które zostały podjęte prewencyjnie (żeby uniknąć kolejnych infekcji/zachorowań – pies ma bardzo słaba odporność) jedyne do czego mogę się przyczepić to dosyć wysokie marże na leki i maści. Lek który kupiłam za 40 zł za 30 tabletek można kupić na rynku w opakowaniu 90 tabletek za ta samą kwotę. Polecam do nagłych przypadków. Nie wiem jak wygląda sytuacja stałej kontroli nad psem, ale z reguły inaczej są wyceniani stali pacjenci, więc może i tutaj tak jest.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Godlewska
  Anna Godlewska 2019-08-29 20:22

  Super lecznica. Pan weterynarz świetny fachowiec. Bardzo polecam. Super podejście i szybka pomoc dla mojego panikujące pupila. Szybko i skutecznie pomógł mojemu psu. Pozdrawiam
  Źródło opinii: google.com

  Mac Macko
  Mac Macko 2019-08-29 17:08

  Bez kolejki, w miarę kompetentna kadra, umiarkowane ceny. Na plus
  Źródło opinii: google.com

  mega player
  mega player 2019-07-24 16:17

  Wspaniała opieka dla domowych zwierzaków. Lekarze z mega empatią. Sam leczę tam dwie kotki i jestem mega zadowolony!!! Polecam!!!
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Pośnik
  Rafał Pośnik 2019-07-24 07:12

  Bardzo mi pomogli w kryzysowej sytuacji. Szybko i profesjonalnie, empatycznie.
  Źródło opinii: google.com

  Artur Gumkowski
  Artur Gumkowski 2019-07-24 01:14

  Wyciągnęli kleszcza o 22:00 w sobotę. Wizyta nocna 50 zł. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka
  Agnieszka 2019-06-30 22:22

  Serdecznie polecam! Szczególne dr Marka Wojciechowskiego. Bardzo oddany swojej pracy i robił wszystko co mógł aby wyłączyć zwierzaka. Bylam na bieżąco informowana o stanie zwierzęcia. W moim odczuciu zrobili wszystko co mogli aby wyleczyc kota. Duzym plusem jest fakt ze pracują 24h. Lecznica jak większość w Polsce, raz tam lepiej raz gorzej, nie ma co wypisywać tych złośliwych. Praca weterynarzy nie jest łatwa, wiec zastanówcie sie co wypisujecie. Polecam i dziękuję za prace doktorów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Beata Naklicka
  Beata Naklicka 2019-06-05 10:10

  Badanie zrobione od ręki, nie trzeba czekać, Pan doktor bardzo dokładny, kompetentny i sympatyczny. Zdecydowanie polecam to miejsce.
  Źródło opinii: google.com

  Agus Gorska
  Agus Gorska 2019-06-02 15:49

  Bardzo polecam – tak z uwagi na profesjonalną usługę jak i ogromną empatię dla pacjenta.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Czajkowska
  Magdalena Czajkowska 2019-06-02 13:02

  Polecam! Profesjonaliści z wielkim sercem !
  Źródło opinii: google.com

  Asia Jarecka
  Asia Jarecka 2019-06-01 19:03

  Polecam p. dr. MAŁGOSIĘ i p. dr. ADAMA super lekarze, uratowali życie mojej 14 letniej suni. Fachowa obsługa i profesjonalnie podejście do zwierząt…super dziękuję
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Borkowski
  Marcin Borkowski 2019-05-30 11:48

  Nie polecam!!!! Dużego psa 13-letniego z guzem nowotworowym(pies dobrze czuł sie i w takim stanie żył pół roku) postanowili operować Pies po 2tygodniach od operacji dostał przerzutow na całe ciało i zmarł Ta klinika to nie porozumienie! Wyłudzenie pieniędzy Za każdym razem kiedy tam byłem nie widać było nawet pacjentów i oby tak zostało Polecam zastanowić się i wybrać leczenie gdzie indziej
  Źródło opinii: google.com

  Olga Laska
  Olga Laska 2019-05-23 12:18

  Moja Basia(kotka) miała zabieg sterylizacji. Lekarze mają świetne podejście do zwierząt.Jak najbardziej polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Bożena Wojciechowska
  Bożena Wojciechowska 2019-05-23 11:51

  Serdecznie polecam !!! Moja suczka miała ciągłe problemy z sikaniem. Jako jedyni zamiast kolejnej porcji antybiotyków zrobili uczciwie badania i okazało się, że od dawna miała kamienie w pęcherza. Dr Bąk załatwiła chirurga na następny dzień, żeby pies się dłużej nie męczył. Mega podejście, ludzie z pasją. Bywają kolejki ale wiadomo, że jak gdzieś jest dobra jakośc, to i ludzi dużo. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy z Pysią 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Daria Kijak
  Daria Kijak 2019-05-23 08:22

  Tak drugiego pazernego na każdą złotówkę weterynarza nie znajdziecie w mieście. Musieliśmy z psem już kontynuować leczenie u nich ale szczerze nie polecam. Rozumiem ze kasa się liczy, ze tez musza zarabiać ale u nich to parcie na kasę jest wyczuwalne i widoczne od chwili wejścia. Mile kojarzę tylko młoda dziewczynę w okularach i młodego postawnego krótko ostrzyżonego chłopaka. Od nich rzeczywiście biła jakaś empatia i normalność. Ale główna Pani doktor i chyba jej prawa ręka (chudy w okularach wyglada jakby nigdy nie zamoczył) może i mili ale widać trybiki i chmurki nad głowami z ukrytymi myślami „a powiem raz tyle, raz tyle , i tak zapłaci”
  Źródło opinii: google.com

  Kateryna Buhaiova
  Kateryna Buhaiova 2019-05-16 19:51

  Супер врач Miroslaw Hącel. Напоминает доктора Айболита. И видно что очень животных любит.
  Źródło opinii: google.com

  Paula Wrzask
  Paula Wrzask 2019-05-16 19:07

  Nigdy tu nie wrócę. Pies dostał zastrzyk ze sterydem (niestety dopiero po tym fakcie konsultowaliśmy to z innymi weterynarzami, którzy byli bardzo zaskoczeni podaniem sterydu zamiast antybiotyku), po tym zastrzyku zaczęły się problemy: zaczął się moczyć w łóżku, dostał silnej alergii na dosłownie wszystko co jadł do tej pory, dodatkowo wystąpiło krwawienie (myśleliśmy że to cieczka) które trwalo 1,5 miesiąca, następnie po kolejnym miesiącu od krwawienia wysyapila dopiero prawdziwa cieczka..no po prostu kosmos. Całe szczwscie, ze sami zdecydowaliśmy o przerwaniu tego leczenia, bo nie wiem jak skończyłoby się to dalej. Tak jak wspomnialam, konsultowaliśmy te wszystkie dolegliwości po zastrzyku ze sterydu u innych weterynarzy i każdy jednoznacznie stwierdził, że przyczyną ich jest źle dobrany lek. NIE POLECAM NIKOMU.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Puchała
  Aleksandra Puchała 2019-05-16 17:11

  Klinika bardzo w porządku. Uprzejma, profesjonalna obsługa. Dobry wybór w przypadku krytycznych sytuacji – na miejscu jest urządzenie umożliwiające szybką analizę próbek krwi, weterynarzy jest kilku na dyżurze, tak że są w stanie niezwłocznie przystąpić do zabiegu. Ta placówka uczestniczy w miejskim programie finansującym chipowanie i kastrację.
  Źródło opinii: google.com

  kamil rozanowicz
  kamil rozanowicz 2019-05-08 22:36

  Ceny niestety kosmos. Mimo to dziękujemy za pomoc swiateczna
  Źródło opinii: google.com

  Kuba Vito jesteś. najleprzy. i. Bella
  Kuba Vito jesteś. najleprzy. i. Bella 2019-05-08 15:10

  Pełna profesja. Jezdzeod dwóch dni (dziś trzeci) na antybiotyk. Pies w cenie zaledwie 60zl otrzymal antybiotyk witaminy kroploweczka. W ogóle nie stresował sie zabiegami. Lekarze w dniu pierwszej wizyty podzielili szybko obowiązki i zajęli sie psinką. POLECAM!!!!!!!!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Kłusek
  Katarzyna Kłusek 2019-04-23 23:58

  Wspanialy zespol lekarzy weterynarii. Uratowali zycie pieska, ktory mial male szanse na przezycie. Weterynarze, ktorzy podchodza do zwierzatka z sercem, sa bardzo delikatni i traktuja zwierzaki z duzym szacunkiem. Na pewno bede sie trzymac tylko tej lecznicy, wzbudzila moje absolutne zaufanie. BARDZO POLECAM!
  Źródło opinii: google.com

  Lukasz Tomaszewski
  Lukasz Tomaszewski 2019-04-02 11:10

  Polecam dr. Bąk. Szybko, konkretnie i profesjonalnie
  Źródło opinii: google.com

  Konrad Miklewicz
  Konrad Miklewicz 2019-04-02 10:41

  Napiszę tak :krótko i na temat. Pan doctor to prawdziwy profesjonalista, lekarz z powołania i robi nawet więcej niż standardowo inny lekarz by zrobił.Raz miałem kotka jednodniowego który zmarł po 2-ch dniach a niestety miałem pecha i trafiłem na Panią doctor.Pani dr.dała zastrzyk, zainkasowała jak należy i od razu na start dała wyrok 15/ na przeżycie każąc karmić mlekiem w proszku.Gdybym trafił na Pana doktora to najpewniej kotek by nadal żył Wnioski: Jeżeli umawiać się na wizytę to do Pana doktora.
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Michałowska
  Urszula Michałowska 2019-02-18 11:16

  Mili lekarze, podejście do każdego pacjenta indywidualne. Pomoc w rozwiązywaniu problemów, nie naciagaja, doradzą. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Michał R.
  Michał R. 2019-01-22 22:36

  Bardzo sympatyczny Pan doktor, szybko i fachowo zajął się zwierzęciem. Służy porada i ma dobre podejście. Nie przedłuża wizyty żeby nie stresować zwierzaka. Szybko i profesjonalnie.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Lewicki
  Tomasz Lewicki 2019-01-22 14:52

  Doskonali Lekarza uratowali naszego kota który dostał zapalenia pluc
  Źródło opinii: google.com

  Maja Toja
  Maja Toja 2019-01-22 12:41

  Świetni ludzie, z pasja podchodzą do swojej pracy
  Źródło opinii: google.com

  Zygmunt Dzieciolowski
  Zygmunt Dzieciolowski 2018-12-13 07:05

  Robiliśmy w niedzielę USG jamy brzusznej u naszego chorego jamnika. Udzielono nam fachowej odpowiedzi na większość pytań, pies dostał też kroplówkę, która pomogła na ból nerek. Nie czekaliśmy w kolejce, doktór starał się tak zrobić badanie, by pies odczuwał jak najmniejszy stress. Dalsze leczenie będzie ordynowała nasz stała doktór, ale wizyta na Morcinka zrobiła na nas świetne wrażenie. Wielkie dzięki w imieniu własnym i Azorka.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Rynasiewicz
  Karolina Rynasiewicz 2018-11-16 00:11

  Wspaniałe miejsce, ludzie pełni serca dla zwierząt, doskonałego podejścia. Przez lata leczyli naszego psa, niejednokrotnie ratując mu życie. Pani dr Małgosia i pan dr Adam są doskonałymi specjalistami, kochającymi zwierzęta i potrafiącymi sobie z nimi poradzić w każdej, najtrudniejszej nawet sytuacji. Dziękujemy!
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Szczecinski
  Jerzy Szczecinski 2018-11-01 21:16

  Wysoka kultura takt i delikatność, fachowe podejście do zwierząt, wysokiej klasy opieka.
  Źródło opinii: google.com

  E B
  E B 2018-11-01 20:51

  Wspaniali ludzie, super podejście do zwierząt. Klinika nie jest wyłożona marmurami, ale chyba nie o to chodzi w leczeniu Przystępne ceny. Sporo badań można zrobi na miejscu.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Sz.
  Karolina Sz. 2018-09-19 18:02

  Pani Doktor uratowała życie mojej kotki. Zadzwoniłam, że coś się dzieje po sterylizacji ( krótki nierówny oddech, dygotki ) i pomimo, że była jeszcze przed dyżurem, przyjechała, zbadała kotka. Okazało się, że ma wodę w płucach, natychmiast podała tlen i zastrzyki. Siedziałam z moją kicią 5-6 godzin trzymając maskę z tlenem a Pani doktor co pół godziny badała i robiła zastrzyki. Jeszcze przez dwa tygodnie regularnie co dwa dni jeździłam na zmianę opatrunku ( kicia wylizywała ranę przez ubranko i się nie goiło), zaleciła badanie serca, bo podejrzewała, że jakaś wada mogła być przyczyną tej „zapaści” i badanie to potwierdziło. Kotek wrócił do formy, i do dziś jest naszym uroczym, szczęśliwym pupilem. Wiele godzin spędziłam w tej klinice i widziałam różne sytuacje, ale wszyscy byli bardzo zaangażowani, zawsze było dużo pacjentów i pracowali na pełnych obrotach. Wiem jedno – należy współpracować z lekarzami, stosować się do zaleceń, przychodzić w wyznaczonych terminach i trochę zrozumienia..
  Źródło opinii: google.com

  Baaad Baaad
  Baaad Baaad 2018-09-19 15:08

  Najlepszy weterynarz w Warszawie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ania Borowska
  Ania Borowska 2018-09-19 13:51

  Fachowa pomoc, fajnie ze calodobowo czynne. Pan doktor mily i rzeczowy
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Dąbrowska
  Barbara Dąbrowska 2018-08-27 20:49

  O tak potwierdzam po negatywnej opini dzwonia i strasza nie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Bartek Rozycki
  Bartek Rozycki 2018-08-02 23:52

  Bardzo dobra lecznica z serdecznym i profesjonalnym personelem! Gorąco polecam!
  Źródło opinii: google.com

  mia Stones
  mia Stones 2018-08-02 12:49

  Fajni ludzie z dużym doświadczeniem. Dobry sprzęt na miejscu (usg, prześwietlenia, tlen do inhalacji). Leczyłam tam pieska i udało się przedłużyć mu życie o 1.5 roku pomimo poważnych chorób i zaawansowanego wieku. Minus jak chyba u każdego weta- ceny.
  Źródło opinii: google.com

  Julia Kurzawinska
  Julia Kurzawinska 2018-08-02 10:18

  Witam ponownie, jak widać potrzebowałam trochę czasu żeby ochłonąć po TAK SZCZEGÓŁOWEJ odpowiedzi dlatego okazuje się że moja widocznie była zbyt ogólnikowa dlatego JESZCZE RAZ opiszę zaistniała sytuacje : 25.05. ok godziny 1 w nocy wraz z narzeczonym przyjechalismy do Lecznicy, ponieważ podczas Naszej nieobecnosci kot mimo zabezpieczonego balkonu ( siatka w jednym miejscu miala przerwe o 2 cm wieksza i kot wyszedl na antene, z ktorej sie zeslizgnal) wypadl z 3pietra. Pod wejsciem, po kilkukrotnym dzwonku czekalismy ok 15min. W końcu otworzył Nam (starszy, szczupły, odciśniety na twarzy od poduszki, czy czegos w wygniecionym ubraniu) Pan, ktory nawet slowem sie nie odezwal, ANI „dobry wieczór”, ani „co się stało?” „co nas sprowadza?”, tylko Moj narzeczony zaczal od tego ze przepraszamy ze Pana obudziismy …itp. Po naszej wypowiedzi Ten Pan coś tam podotykal lapke kota, ALE NIE CHCIAŁ ZBADAĆ KOTA , pod kątem obrażeń wewnętrznych, ani co z ta lapka faktycznie sie stalo ze kot na nia kuleje. Dopiero po już na prawdę którejś z rzędu naszej prośbie, Pan łaskawie z wielkim grymasem na twarzy raczyl wykonać wyzej wymienione badania. O lekach przeciwbólowych oraz opatrunku również my najpierw o tym mówiliśmy nie ten Pan. O konsultacji ortopedycznej byla mowa jak zostalo zrobione zdjęcie ( gdzie i tak nie obejmowalo ono calej lapy tylko to miejsce ktore Ja pokazałam) i to tylko telefonicznej. Kot zdjal opatrunek nie dnia następnego tylko po 4 dniach i nie znów gdzie caly czas do tego czasu byl w kolnierzu tylko tego dnia rano mu go ściągnęłam powodem przyjazdu okolo godz 14 po tych dniach byly dodatkowo uszy ktore byly obrzekniete i zaczely mu sie robic pecherze. Pan weterynarz mu go założył na nowo i Ściągnięty został znowu po wizycie u Państwa po kilku godzinach kot „piszczal” i ten opatrunek mu spadl bo byl za luzno. dlatego okolo godz 1.30 znow do panstwa jechalam gdy jak nagle twierdzicie ze byla awaria – a nie bylo zadnej informacji o awarii ani kartki – NIC. ja trafiłam do innej lecznicy weterynaryjnej gdzie Pan doktor stwierdził reakcje alergiczna na plastikowy kołnierz. Podczas wizyty odnośnie opatrunku w Państwa lecznicy byl Mlody Pan który nie mogl znaleźć elektronicznej wersji naszej wizyty. takze jest to zagadka … dodatkowo nie otrzymalismy paragonu / ani wypisu kota Kolejna rzecz kiedy z Pania rozmawialam tj 3.06 to byla godz ok 13.30 w bardzo duzym skrocie opowiedzialam o sytuacji i ze mialam dzwonic bo Pan ortopeda ma byc jutro czyli 4.06 i na ktora moge podjechac powiedziala Pani ze na takie wizyty trzeba sie umawiac wczesniej bo jakby nie ma go na miejscu i nie jest to prawda ze taka wizyte mam bo Panstwa ortopeda jest aktualnie na urlopie i ze przeprasza mnie Pani za bledna informacje. I rzecz o ktorej trzeba powiedziec Glośno. ze po dodaniu mojej opinii na google zadzwonila Pani do mojego narzeczonego, ze Moja opinia dziala na Panstwa niekorzysc, ze kontaktowala sie Pani z prawnikami, ze poinformuje Pani odpowiednie sluzby by sprawdzili jak kot wypadl z balkonu , jak doszło do całej sytuacji !!! Proszę Pani, Ja piszę PRAWDE i się nie boję ! Uzyskala Pani takie informacje od Pana (o imieniu Jacek, jak się okazalo tydzien pozniej ) Ja to rozumiem, to jest Pani „firma”, ale Tacy „LUDZIE” nie powinni pracowac ze zwierzetami, a o tym mowic trzeba, a Pani powinna postarać się zrozumieć NAS. Bo My sie nie znamy na weterynarii i idziemy do Państwa zebyscie nam pomogli … a nie Tak, nie w taki sposob ! Proszę zatem Nas zrozumiec, nie straszyc , tylko na spokojnie to przemysleć, bo to nie pierwsza taka opinia o Pani Lecznicy. Może warto ? Pozdrawiam
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Syta
  Jacek Syta 2018-07-05 23:58

  Sfachowa i sympatyczna obsługa, bez żadnej kolejki
  Źródło opinii: google.com

  Lecznica Weterynaryjna Wieża
  Lecznica Weterynaryjna Wieża 2018-07-05 22:41

  W odpowiedzi na opinię Pani Julii Kurzawińskiej pragniemy sprostować opisaną przez Panią sytuację. Pacjent trafił do lecznicy 25.05.2018 r. około godziny 2 w nocy po upadku z trzeciego piętra. Doprowadzającym kota był właściciel (mężczyzna). Kot został przebadany przez lekarza dyżurnego – wykonano badanie kliniczne, badanie USG oraz badanie RTG bez znieczulenia ze względu na stan pacjenta (szok po upadku). Wykazano złamanie przedramienia z przemieszczeniem przedniej kończyny piersiowej. Założono tymczasowy lekki opatrunek usztywniający, podano leki przeciwwstrząsowe i przeciwbólowe. Pouczono właściciela o konieczności bezwzględnego ograniczenia ruchu i poproszono o zgłoszenie się do lecznicy ok godz. 10.00 w celu konsultacji z ortopeda i uzupełnieniu badań. Niestety, nikt nie pojawił się w Lecznicy ani nie zadzwonił. Dopiero po 8!!! dniach od wydarzenia (02.06.18) właścicielka pojawiła się z kotem w Lecznicy, gdyż kot nie chodził w kołnierzu i zdjął opatrunek. Wykonano kolejne badanie RTG potwierdzające złamanie z przemieszczeniem, założono opatrunek i ponownie pouczono o konieczności konsultacji ortopedycznej w celu wykonania zabiegu ortopedycznego. Właściciele mieli skontaktować się z nami dnia następnego. W nocy kot znów zdjął opatrunek, ale nie został przyjęty z powodu awarii w lecznicy. Właścicielka zadzwoniła o godz. 11.00 w niedzielę (03.06.18) z informacją, iż właściciel około godziny 14.00 pojawi się na założenie opatrunku – ZNÓW nikt się nie pojawił. W poniedziałek ok. godziny 16.00 wydano duplikat wykonanych zdjęć RTG (Pani ze względu na pilnych pacjentów musiała poczekać 30 min w kolejce, pojawiła się bez kota). Dokumentację medyczną oczywiście posiadamy w naszym systemie, w wersji papierowej oraz w formie wymiany korespondencji smsowej pomiędzy lekarzami z Lecznicy. Z poważaniem, Zespół Lecznicy
  Źródło opinii: google.com

  Julia Kurzawińska
  Julia Kurzawińska 2018-07-05 20:04

  Nie polecam ani pana Jacka ani nikogo z tego CZEGOS i NIKOMU NIE ZYCZE BY TRAFIL DO TEGO MIEJSCA ZE SWOIM PUPILEM Przez pana Jacka moj kot mial ponowne lamanie lapy. Po przyjezdzie okolo 1 w nocy „lekarz” zaspany i oburzony ze w ogole ktos przyjechal!!! Zero rozmowy !! Informujac ze moj kot wypadl z balkonu nie raczyl nawet zrobic jakichkolwiek badan tylko po ingerencji narzeczonego zrobiono przeswietlenie lapki gdzie i tak nie objelo to lokcia czego skutkiem dzis bylo ponowne lamanie lapy… !!! Po kilku dniach jak moj kot sciagnal opatrunek kartka na drzwiach ze zamkNiete ➡➡➡ CALODOBOWA !!! PROBLEM Z UZYSKANIEM ZDJEC Z PRZESWIETLENIA a co ciekawe ze wizyta u pana doktora kosztowala chyba Stawke senna bo okazuje sie ze w opisie w komputerze brakuje rzeczy za które zaplacilam. Do kieszeni ??? . Do zobaczenia ! Bo tego tak nie zostawie !
  Źródło opinii: google.com

  Marta Pe
  Marta Pe 2018-07-05 20:04

  Osobiście nie byłam w lecznicy,ale miałam nagłą sytuację,która wymagała konsultacji telefonicznej. Bez zawahania zostały mi udzielone informacje co powinnam poczynić w warunkach domowych aby moje zwierzaki poczuły się lepiej. Bardzo dziękuję !
  Źródło opinii: google.com

  Marek Szuszkiewicz
  Marek Szuszkiewicz 2018-07-05 19:05

  Bardzo dobra klinika jestem pod wrażeniem podejścia. Przywiozłem dzisiaj do gabinetu chorego gołębia, trudno powiedzieć co mu się stało, leżał w bezruchu na chodniku, co prawda uzyskałam informację, że nie dadzą rady przyjąć go do siebie ze względu na brak miejsc (co całkowicie rozumiem i w co wierze ponieważ takich zwierząt potrzebujących pomocy jest wiele) natomiast uzyskałem od razu numer telefonu do gabinetu, który bylby w stanie mi pomóc, zostałam także poinformowana o możliwości oddania go w ręce straży miejskiej oraz kontaktu ze schroniskiem. Chory gołąb uzyskał także natychmiastową pomoc (leki przeciwbólowe, antybiotyk) i został nakarmiony. Bardzo dziękuję Serdecznie pozdrawiam.
  Źródło opinii: google.com

  Tomek Groszkowski
  Tomek Groszkowski 2018-07-05 16:49

  Zawsze sie zajmą bardzo dobrze moim psem. Pierwsze wrażenie moze byc rozne ale naprawdę poświęcają sie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Faktumski Marek
  Faktumski Marek 2018-07-05 16:31

  Próbowałem telefonicznie wstępnie się dowiedzieć czy mam do nich jechać, usłyszałem że konsultacji na telefon nie udzielają a ja nawet nie zdążyłem powiedzieć co jest mojemu psu było bardzo niemiło i na pewno po czymś takim tam się już nie zjawię
  Źródło opinii: google.com

  Domi The Best
  Domi The Best 2018-07-05 12:18

  Gorąco polecam tą klinikę. Pani weterynarz ma bardzo dobre podejście do małych piesków. Moją Lili ją uwielbia. Profesjonaliści w każdym calu. Mają dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ika Ika
  Ika Ika 2018-07-05 11:15

  ODRADZAM !!!!!! KLINIKA NIE GODNA POLECENIA U MOJEJ SUNI WIECZOREM ZACZOL SIE POROD MIALA PROBLEM Z PORODEM DZWONILAM DO KLINIKI NIE MOGLAM SIE DODZWONIC NIKT NIE ODBIERAL A JAK SIE DODZWONILAM TO KA…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Monika T.
  Monika T. 2018-01-24 07:05

  Wspaniali lekarze. Zajmują się naszymi pociechami od wielu lat!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Maria M
  Maria M 2018-01-17 17:15

  Gorąco polecam tą klinikę. Pani weterynarz ma bardzo dobre podejście do małych piesków. Moją Lili ją uwielbia.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Dorota Lis
  Dorota Lis 2018-01-14 18:12

  W zależności na którego lekarza się trafi bywa różne podejście do zwierzaków i właścicieli
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  POWER Rubber
  POWER Rubber 2018-01-12 13:55

  Chęć pomocy oraz najtrudniejsze zabiegi to charakterystyczne cechy.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Amelia Stańczyk
  Amelia Stańczyk 2018-01-11 11:05

  również został mojemu pieskowi polecony olej lniany 🙂 polecam doktora Adama Kwietnia – on ma zawsze takie sprawdzone pomysły 🙂 świetny radiolog
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Weronika Andrzejewska
  Weronika Andrzejewska 2018-01-02 20:11

  Dzwoni człowiek, ja rozumiem ze w święta chciał się o coś zapytać a Pani odrazu nie miła odsyła mnie tam gdzie kot się leczy i mówi ze nie udziela konsultacji telefonicznej smiechu warte, jeszcze nie zdążyłam się o nic zapytać..
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  En En
  En En 2018-01-02 10:14

  Nigdy nie byłam na zmianie nocnej więc nie będę się wypowiadać. Faktem jest, że niestety lecznicy przydałby się remont. Jeżdżę do tej lecznicy od ponad 4 lat z Mokotowa z chihuahua, która ma zarówno problemy z nerkami, jaki i wątrobą. Ta rasa jest bardzo wrażliwa. Po naprawdę ciężkiej hemolizie (w innej klinice-elwet), mojej suni garściami wypadała sierść. W Elwecie twierdzili przez 3 miesiące, że to uczulenie itd., którego nigdy wcześniej nie miała. Lekarz z Wieży nie wpychał mi preparatów, ani leków, kazał kupić olej lniany i podawać. Efekt był fantastyczny. Nie miał z tego żadnej korzyści, a środek był totalnie naturalny. Poza tym moja sunia często wymiotowała i miała biegunkę. W szczególności przed cieczkami. Badania nic nie wykazały. Lekarz zalecił sterylizację. Wahałam się, ale chciałam jej oszczędzić cierpienia, badań przed każdą cieczką i leków. Zabieg, w szczególności narkozę, bardzo źle zniosła, ale to indywidualna sprawa każdego psa. Przez tydzień sunia bardzo źle się czuła, ale weterynarze dbali o nią codziennie. 1-2 tygodnie po zabiegu okazało się, że decyzja była trafna. Sunia czuję się fantastycznie, mam mnóstwo energii i jest zadowolona jak nigdy dotąd i mam apetyt, z którym za

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.