5/5 - (1 vote)

Vet4Pet Klinika Weterynaryjna: Nowoczesne Podejście do Opieki Weterynaryjnej

W dzisiejszym świecie, gdzie zwierzęta domowe są coraz częściej traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny, rośnie zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę weterynaryjną. Klinika Weterynaryjna Vet4Pet w Warszawie, położona przy ul. Grenadierów 9, staje się miejscem, gdzie właściciele zwierząt mogą znaleźć wsparcie i profesjonalną opiekę dla swoich pupili.

Profil Kliniki

Lokalizacja i Dostępność

Vet4Pet znajduje się na warszawskim Praga-Południe, co czyni ją dogodnie dostępną dla mieszkańców tego dynamicznie rozwijającego się rejonu miasta. Dostępność kliniki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, świadczy o jej zaangażowaniu w zapewnienie ciągłej opieki.

Ocena i Opinie Klientów

Z oceną 4.6 na podstawie 467 głosów, Vet4Pet wyróżnia się na tle innych placówek weterynaryjnych. Taka wysoka ocena jest odzwierciedleniem zaufania i zadowolenia klientów, którzy skorzystali z usług kliniki.

Usługi Kliniki

Zakres Opieki

Vet4Pet oferuje szeroki zakres usług, od rutynowych kontroli i szczepień, po bardziej złożone procedury chirurgiczne i diagnostyczne. Specjaliści kliniki są wyposażeni w nowoczesne narzędzia diagnostyczne, co umożliwia im dokładne i szybkie diagnozowanie stanu zdrowia zwierząt.

Zespół Specjalistów

Klinika szczyci się zespołem wykwalifikowanych weterynarzy i techników weterynaryjnych. Ich wiedza i doświadczenie są kluczowe w zapewnieniu najwyższej jakości usług. Regularne szkolenia i konferencje naukowe pozwalają personelowi kliniki na ciągły rozwój i aktualizację wiedzy.

Technologie i Wyposażenie

Nowoczesne Narzędzia Diagnostyczne

Vet4Pet inwestuje w nowoczesne technologie, takie jak zaawansowane ultrasonografy, aparaturę do RTG, czy laboratoria do badań biochemicznych. Dzięki temu możliwa jest kompleksowa diagnostyka, co jest niezbędne dla zapewnienia skutecznego leczenia.

Komfort i Bezpieczeństwo Pacjentów

Klinika dba nie tylko o aspekty medyczne, ale również o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Sale do oczekiwania są przestronne i dostosowane do potrzeb zwierząt różnych rozmiarów, a sale operacyjne są wyposażone w najnowsze urządzenia, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegów.

Edukacja i Wsparcie dla Właścicieli

Poradnictwo i Edukacja

Vet4Pet stawia również na edukację właścicieli. Pracownicy kliniki chętnie udzielają porad na temat opieki, żywienia i zdrowego stylu życia zwierząt, co jest nieocenione w zapobieganiu wielu chorobom.

Dostępność Online

Klinika oferuje łatwy dostęp do informacji poprzez swoją stronę internetową oraz aktywny kontakt mailowy. Na stronie www.vet4pet.pl można znaleźć przydatne informacje, jak również umówić wizytę lub skontaktować się z personelem.

Klinika Weterynaryjna Vet4Pet w Warszawie reprezentuje wysoki standard opieki weterynaryjnej. Jej zaangażowanie w nowoczesną diagnostykę, profesjonalny zespół oraz ciągłe dążenie do podnoszenia jakości usług sprawiają, że jest to miejsce godne zaufania dla każdego właściciela zwierzęcia. Dzięki dostępności 24/7, każdy pacjent ma zapewnioną opiekę w nagłych przypadkach, co jest nieocenionym atutem tej kliniki.

1 KOMENTARZ

 1. Daria 2024-01-29 15:05

  Przychodnia na 5. Lekarze naprawdę z powołania, fantastyczne podejście do zwierząt i konkretne informacje dla właścicieli. Wizyta oraz badania przeprowadzone bez zbędnego stresu dla psiaka.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mati
  Mati 2024-01-22 10:47

  Świetna klinika, znakomite podejście do zwierząt. Zadałem chyba tysiąc pytań i na wszystkie dostałem wyczerpującą odpowiedź i przed wszystkim dobre słowo, że wszystko będzie dobrze. Dziękuje bo tak się i stało wszystko jest już dobrze, a moja Dixi biega jak szalona, czuje się znakomicie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Majka
  Majka 2024-01-09 10:16

  Klinika dla zwierzaków z prawdziwego zdarzenie. Przychodząc ty człowiek ma pewność że jego pupil będzie miał najlepszą opiekę
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Żaklina
  Żaklina 2024-01-08 21:44

  Bardzo miłe zaskoczenie, odpowiednie podejście do zwierzaka, wszystko dokładnie wytłumaczone i co najważniejsze trafione leczenie. Dziękujemy Żaklina i LILI
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ania
  Ania 2023-12-01 13:22

  Cudowna klinika! Fantastyczni lekarze, widać, że ludzie z pasją, z dużą cierpliwością i wyrozumiałością dla opiekunów i z jeszcze większym sercem dla zwierzaków!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paweł
  Paweł 2023-11-20 11:29

  Tutaj otrzymaliśmy pomoc, była i szybka reakcja lekarzy i odpowiednia diagnoza. Za wszystko serdecznie dziękujemy!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mała Mi
  Mała Mi 2023-10-27 12:32

  Klinika, w której każdy zwierzak znajdzie się pod najlepszą opieką, My i nasza Mi jesteśmy bardzo wdzięczni za tak szybki powrót do zdrowia.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Monika
  Monika 2023-10-15 16:32

  Mój psiak dostał w tej przychodni najlepszą opiekę opiekę 🙂 Cudowny zespół lekarzy. Pozdrawiam serdecznie cały personel i dziękuję za wsparcie i mnóstwo serca.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Sandra & Leny
  Sandra & Leny 2023-10-03 12:33

  Klinka godna polecenia, pełen profesjonalizm ze strony dr Mariusza Krysa od samego początku zainteresowanie i pomoc. Dziękujemy 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marta
  Marta 2023-09-07 17:19

  Godna polecenia przychodnia, lekarz z sercem dla zwierząt, ceny rozsądne, ale co najważniejsze dużo empatii i pozytywnej energii. Otrzymaliśmy pomoc i wsparcie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Leon
  Leon 2023-07-19 17:48

  Bardzo dziękujemy za błyskawiczną i kompetentną pomoc przy mojej chorej nóżce.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jadwiga
  Jadwiga 2023-03-29 10:47

  Bardzo dziękuję Pani dr. Joannie Kucharskiej za opiekę nad naszą suczką Teri. Pani Doktor z duża wnikliwością i pełnym profesjonalizmem zajmuje się naszą Teri. Dobór leków poprzedzony jest zawsze wnikliwym badaniem, diagnostyką i analizą stanu zdrowia (usg, badania krwi, konsultacje specjalistyczne). Możemy zawsze liczyć na pomoc ze strony Pani Doktor, również w formie konsultacji telefonicznych. Serdecznie polecam Panią Doktor Joannę Kucharską.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Beata Paul
  Beata Paul 2023-01-24 20:57

  Bardzo dziękuję Pani dr. Joannie Kucharskiej za wspaniałą opiekę nad naszym psem Milo chorym na raka. Choć nasz piesek był nieuleczalnie chory, to Pani doktor zrobiła dla niego wszystko co było możliwe. Odpowiednio dobranym leczeniem przedłużyła mu życie o 5 miesięcy. Zawsze służyła pomocą, cierpliwie odpowiadała na pytania, była szczera i nie robiła złudnych nadzieji, zawsze zainteresowana stanem pieska. To bardzo dobra, oddana lekarka. Polecam Panią dr Joannę z całego serca 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Karolina
  Karolina 2021-09-01 20:45

  Klinika masakra jedna gwiazdka to za dużo żeby Wam przyznać, nie wiem jak to jest możliwe ze tacy niekompetentni ludzie zostają lekarzami.. pies w wieku 9 tygodni nie może zostać zaszczepiony bo dostał preparat na pchły ?! Żart jakiś.. inni lekarze się z Was śmieją.. ceny brane z kosmosu. Mam nadzieje ze szybko się zamknięcie i ktoś z powołania przejmie klinikę.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agata
  Agata 2021-05-09 21:02

  Bardzo kiepska klinika. Nastawiona jedynie na zysk. Nasz kotek z ciężkim zapaleniem pęcherza, był leczony dłuższy czas. Leczenie za 1000 zł nie dało rezultatu. Inny lekarz pomógł od razu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Karolina
  Karolina 2021-03-29 15:09

  Z przykrością muszę stwierdzić, że była to najgorsza wizyta u weterynarza. Pan doktor Nowicki (ortopeda) wykazał się kompletnym brakiem empatii i profesjonalizmu. Po pierwsze wizyta była umówiona na konkretną godzinę a opóźnienie było prawie godzinne. Na samej wizycie Pan doktor był bardzo nieprzyjemny. Kazał położyć psa po czym (chyba nie chciało mu się czekać) sam rzucił się na psa i siłą położył go pociągając za łapki. Pies był przerażony i rzucił się na niego (wcale się nie dziwię). Pan doktor podał tylko pudełko z kagańcami i nawet słowem się nie odezwał. Zbadał psa manualnie i stwierdził bolesność po czym zaproponował narkozę do badania rtg uznając chyba, że pies nie da sobie inaczej wykonać badania. Pies dałby sobie zrobić badanie bez problemu gdyby chwile wcześniej nie został siłą rzucony na plecy. Dodatkowo narkoza bez przynajmniej podstawowych badań krwi czy serca? Nie zdecydowaliśmy się oczywiście. Lekarz jedyne co zaproponował to przepisanie leków przeciwbólowych. W trakcie wizyty wyszedł też do innego pacjenta i nie było go około 10 minut. Wizyta kosztowała 170 zł, a jedyne co wiemy to że jest bolesność biodra. Naprawdę nigdy nie spotkałam się z czymś takim i zachowanie doktora uważam za karygodne.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Władysław Daktyl
  Władysław Daktyl 2020-12-27 12:49

  Pozytywne: Profesjonalizm Bardzo dziękujemy za fantastyczną opiekę nad naszym pieskiem. Jak coś się będzie jeszcze dziać, to będziemy wracać!
  Źródło opinii: google.com

  KasiaiMarek
  KasiaiMarek 2020-12-23 22:02

  Podziękowania dla pani Joanny za wspaniałą opiekę nad naszą kotką Koką. Do samego końca pełne wsparcie i zaangażowanie, to nasz już doktor rodzinny dla naszych kotów:-)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Piotr Wróbel
  Piotr Wróbel 2020-12-17 22:15

  Pozytywne: Niezawodność, Wartość Ponoć koty spadają na cztery łapy, widać mój się nie załapał i łapę to połamał. Miał trochę szczęścia, że poleciał na krzaki, które go wyhamowały. Teraz łapa złożona i w śmiesznym gipsie. Dziękuje za dobrą i szybką pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  BaDum Tss
  BaDum Tss 2020-12-17 21:41

  Bardzo profesjonalne podejście Pani doktor Olgi. Zwykle coroczne szczepienie, a przekazała cenne wskazówki. Dziękuję bardzo.
  Źródło opinii: google.com

  Milena Ścianka
  Milena Ścianka 2020-12-17 20:49

  Pozytywne: Profesjonalizm Dziękuję za wszystko!
  Źródło opinii: google.com

  Klaudia Ambroziak
  Klaudia Ambroziak 2020-12-10 18:02

  Pozytywne: Czas reakcji W godzinach nocnych mój 6-cio miesięczny szczeniak połknął reklamówkę, dziekuję serdecznie za udzielenie mi skutecznych rad telefonicznie jak szybko i skutecznie mu pomóc
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Maciejewska
  Małgorzata Maciejewska 2020-12-07 13:58

  Lekarze bez zarzutu, pełen profesjonalizm. Polecam w 100%. Ceny są zaskakująco wysokie, a o całkowitym koszcie dowiadujemy się już po konsultacji, na recepcji. Za każdą czynność osobna stawka, ale za samą wizytę też się płaci – nie wiem co ona obejmuje – za wizytę 60 zł, za wszystkie inne czynności osobne stawki, za zastrzyk wg cennika leku, za czyszczenie gruczołu wg cennika, za materiały pomocnicze osobna kwota. Ja dzisiaj przeżyłam szok i niestety była to pewnie moja ostatnia wizyta w tym miejscu.

  Odpowiedź weterynarza (2020-09-21 09:09)
  Szanowny Panie, Aby zabieg był bezpieczny dla pacjenta, właściciela i lekarza weterynarii, w gabinecie trzeba przytrzymać swojego pupila. Po pierwsze, nie potrafił pan tego zrobić, a ponadto bał się pan własnego zwierzęcia proponując, że psa przytrzyma córka, która jest dzieckiem, co jest niezgodne z prawem. Po drugie, połowę pozostawionego kleszcza (notabene usuniętego paznokciami w domu) można wyjąć z reguły tylko przy pomocy ostrych narzędzi, co w okolicy szyi i gałek ocznych jest mocno ryzykowne i jedyne co może pomóc, to umiejętne przytrzymanie własnego zwierzęcia. Zapłacił pan za wizytę, która trwała około 20 minut z zaleceniami, co dalej robić w tej sytuacji. Warto także zabezpieczać psy przed kleszczami, aby do takich zdarzeń nie dopuścić – na co pan się nie zdecydował, bo proponowany preparat był za drogi. Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Ustacz
  Piotr Ustacz 2020-12-07 11:09

  Do tej kliniki trafiliśmy po tym jak nasz kot wypadł z 3 piętra ☹ szybko i w nerwach przeszukując internet i czytając pozytywne opinie natrafiliśmy na tą klinikę. Jak się okazało na miejscu kot wymagał natychmiastowej i skomplikowanej operacji łapek… byliśmy przygotowani na najgorsze. Dzięki wsparciu wspaniałego lekarza Pana Doktora Michała Nowickiego nasze obawy zniknęły! Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą i bez żadnych komplikacji przeprowadził operacje naszego kota. Mijają dwa miesiące i praktycznie nie widać śladu po złamaniu. Polecam wszystkim szukającym dobrego chirurga ortopedy dla swojego pupila.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Gajewski
  Łukasz Gajewski 2020-12-06 20:10

  Pozytywne: Profesjonalizm Przesympatyczni ludzie! Znalazłem kotka przy drodze, na ślepo szukałem weterynarza w okolicy zamieszkania i to był strzał w dziesiątkę. Kot przez chwilę zwątpił w radosne życie.. Zespół ludzi z Vet4Pet zrobił wszystko aby to zmienić, za co jestem ogromnie wdzięczny! Do zobaczenia! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Elżbieta Safran
  Elżbieta Safran 2020-12-06 17:40

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Wyśmienite podejście do zwierząt. Brak kolejek. Klinika bardzo czysta! Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Biernat
  Marcin Biernat 2020-12-06 13:20

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Pracujący tu ludzie wykazują się nie tylko ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale też pasją i miłością do zwierząt. Takie rzeczy widać praktycznie od razu, po podejściu do pacjentów, bo zamiast chłodnej metodyki widać w nich prawdziwą empatię. Szczerze mówiąc, chciałbym, żeby inni lekarze mieli takie podejście do ludzi, jak oni mają do zwierząt. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Morawski
  Jerzy Morawski 2020-12-06 13:20

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Najlepszy psi doktor z jakim przyszło mi się spotkać! Całe szczęście, że Rufik trafił w ręce pana doktora bo w przeciwnym wypadku nie wiadomo jak by to się skończyło. Leczenie po zatruciu przebiegło bardzo sprawnie. Lekarstwa bardzo pomagały i psiak z każdym dniem czuł się coraz lepiej. Dzisiaj jest już po problemie ale sympatia do tego miejsca nam nie przeszła i na pewno jeszcze się spotkamy 😉 Pan doktor ma bardzo dobre podejście do zwierzaków. Widać, że w zawodzie nie jest od wczoraj. Sama klinika jest bardzo ładna. Wykończona w wysokim standardzie. Obszerna poczekalnia dla klientów. Można umówić się na konkretną godzinę. Miejsce bardzo czyste. Jest dla klientów płyn do dezynfekcji rąk. W okolicy bez problemu z parkowaniem. Można płacić kartą. A czasami i psiaki mają okazję poznać jakiegoś psiego kolegę w kolejce 😉
  Źródło opinii: google.com

  Ireneusz Galiński
  Ireneusz Galiński 2020-11-16 23:58

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Z usług tej kliniki korzystałem wielokrotnie i ani razu się nie zawiodłem. Nawet w momencie kiedy trafiliśmy tutaj z naszym kocurkiem burkiem po potrąceniu go przez rowerzystę. Pan doktor zajął się naszym kotem praktycznie od ręki. Łapkę zoperowali następnego dnia a kot bardzo szybko wrócił do pełni sił. Każdy kto ma zwierzaka i wie jak one potrafią cierpieć w ciszy chcą mieć takie miejsce gdzie doktor zajmie się naszym zwierzakiem najlepiej jak potrafi. Ta klinika jest w moich oczach właśnie takim miejscem. Miejscem gdzie dla lekarza nie jest najważniejszy zysk a dobro zwierząt. Miejsce gdzie nigdy nikt nie odmówi nam pomocy. Miejscem gdzie pomimo nie umówionej wizyty lekarz przyjmie zwierzaka nawet z ciężkim przypadkiem. Właśnie takich ludzi nam potrzeba żeby było dobrze! Klinika ma dobre ceny. Nawet operacja poskładania złamanej łapki nie zrujnuje naszego portfela. Można płacić kartą. Polecaaa!
  Źródło opinii: google.com

  Stanisław Kowalski
  Stanisław Kowalski 2020-11-16 19:18

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Z kliniki skorzystałem za namową mojego znajomego. Sytuacja naszej kici była dość ciężka. Kilka tygodni po okoceniu żona wyczuła pod brzuchem jakiś guzek. Pierwszy weterynarz dał diagnozę, że to nic czym należy się przejmować. Po następnym tygodniu wyczuliśmy drugi guzek. Pojechaliśmy znów do lekarza. Pan doktor powtórzył swoją diagnozę. Zwróciłem mu uwagę, ze to już drugi a mam wrażenie, że pierwszy się powiększył. Jak kotek karmi to czasami tak się dzieje. To wszystko co usłyszałem. Po kilku dniach zauważyłem, że kicia potrafi zamiałczeć jak zwija się w kłębek i zmienia pozycję do spania. Zmartwieni zaczęliśmy szukać pomocy gdzie indziej. Jak napisałem wcześniej trafiliśmy do kliniki na Grenadierów. Lekarz po wstępnym badaniu od razu stwierdził, że są to zmiany których trzeba się jak najszybciej pozbyć. Kicia była operowana następnego dnia rano. Dzisiaj jest wszystko ok. Ale… nigdy nie należy lekceważyć takich zmian. Szczególnie jak są wyczuwalne przez kogoś kto nie ma kompletnie żadnego doświadczenia w weterynarii. Pan doktor mi powiedział, że jeszcze tydzień i nie było by co ratować. Dlatego jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do diagnozy naszego doktora to dobrze radzę konsultujcie się z innym i to jak najszybciej!
  Źródło opinii: google.com

  Waldemar Zdanowicz
  Waldemar Zdanowicz 2020-11-16 14:22

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Z kliniką jesteśmy związani od wielu wielu lat. Doktor Nowicki od zawsze opiekuje się naszymi zwierzakami i bez znaczenia czy są to psy czy koty. Pan doktor na zwierzętach zna się jak mało kto. Potrafi podejść nawet najbardziej agresywnego zwierzaka tak, że ten bez najmniejszego oporu da mu się zbadać na wszystkie możliwe sposoby. Nasze psiaki przeszły tutaj dwie operacje. Dwie zakończone pełnym sukcesem i szybkim powrotem do zdrowia. Koszty wiadomo czasami nie są małe ale z drugiej strony nie ma co się dziwić. Jeżeli chcemy mieć wyszkolonych lekarzy i super warunki to takie usługi nie mogą być oferowane za darmo. Ale i tak jest tutaj sporo taniej w porównaniu do innych miejsc. Oddając swojego pupila pod opiekę doktora Nowickiego mamy pewność, że jest w najlepszych rękach! Klinika bardzo ładna. Jest poczekalnia. Przed kliniką miejsca parkingowe dla klientów. Ogólnie miejsce bardzo polecam. Nie zawiedliśmy się ani razu!
  Źródło opinii: google.com

  SIMON KCN
  SIMON KCN 2020-11-16 08:16

  Cieszę się, że nasza kotka trafiła właśnie w ich ręce! Długo szukaliśmy odpowiednich ludzi, którzy poradziliby sobie z jej (wtedy) beznadziejnym stanem zdrowia. Odwiedziliśmy kilka gabinetów i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje! Dopiero tutaj dostaliśmy szczegółową diagnozę i odpowiednie leczenie. Całe szczęście, że szukaliśmy do skutku, bo strach pomyśleć, bo by zrobiły gabinety działające „na oślep”. Widząc, że tutejsi lekarze wiedzą, co robią – zostawiliśmy im kotkę do obserwacji i leczenia, trzymając kciuki, że szybko wróci do zdrowia. Następnego dnia przyjechaliśmy ją odebrać i tutaj należą się duże brawa dla ludzi, którzy się nią opiekowali! Mimo że była zmęczona i nadal trochę osłabiona, to widać, że ktoś o nią dbał, żeby zapewnić jej „ludzkie” warunki w trakcie leczenia! Dzisiaj nasza Bibi jest żywiołowa jak dawniej, a po chorobie nie ma nawet śladu! Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą zapewnili lekarze Vet4Pet, bo nie wyobrażam sobie oddania mojej ukochanej kotki komuś, kto nawet nie wie, co jej jest! Jeszcze raz dziękuję, a tym, którzy chcą odpowiednio zadbać o swojego ulubieńca – polecam z całego serca ten gabinet!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Piasecka
  Agnieszka Piasecka 2020-11-16 07:05

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Echo serca wykonane z należytą uwagą. Kontakt z panią doktor bardzo dobry, kontakt w recepcji bardzo dobry. Wracamy tam na badania.
  Źródło opinii: google.com

  Waldemar Brudziński
  Waldemar Brudziński 2020-11-16 00:02

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Dr Nowicki jest świetnym weterynarzem. Widać po jego diagnozach, planach leczenia, i efektach końcowych. Nasz „kapsel” po wypadku został odesłany w dwóch klinik. Tzn właściwie odesłaliśmy się sami ponieważ każdy z tych lekarzy mówił, że tak starego psa nie ma sensu operować bo łapa może się nie zrosnąć prawidłowo. Tutaj sprawa wyglądała zupełnie inaczej. Pan doktor obejrzał rentgen który przywieźliśmy i bez zbędnego gadania zaproponował operację złamanej łapy. Operacja odbyła się następnego dnia. Długo trwała. W życiu nie przypuszczałem, że tak ten czas będzie mi się dłużył. Na szczęście wszystko się udało. Dzisiaj psiak znów biega o własnych łapach 😉 Niestety sprawności nie odzyskał jak przed wypadkiem ale zostaliśmy uprzedzeni, że tak prawdopodobnie będzie. Ale „kapsla” przynajmniej nic nie boli i wesoło merda co rano ogonem 😉 Świetny lekarz!
  Źródło opinii: google.com

  ogarnijsie2323
  ogarnijsie2323 2020-10-16 21:40

  Krytyczne: Profesjonalizm Otoz widełki cenowe operacji to między 2 a 4 tysiące zlotych takze dosc spora rozbieżność, następnie podawanie lekow usypiajacych przez 3 dni nie wiedząc co mu jest (wypadl dysk) w sumie po dniach prawie nie przerwanej narkozy doktor zleca echo serca co jest oznaka braku wiedzy bo echo serca powinno byc zrobione przed narkozą. Pies zostal na noc w klinice po przyjeździe rano zastalem go leżącego jak szmate we wlasnych szczynach ktorych nkkt nie raczył wytrzeć z podlogi Ogolnie zakład do zarabiania pieniędzy a nie leczenia zwierząt. Masz szczęście panie doktorze nowicki ze nie usmierciles mi wtedy psa bo jesteśmy tak związani ze prawdopodobnie żywot skończyli byście razem. Zero empatii jak i u was w gabinecie
  Źródło opinii: google.com

  Pacjent 2021-04-21 11:33

  Nie tylko w tej przychodni brakuje empatii. Lecznica na Witolinie też jej nie ma. Dla nich kasa najważniejsza 🙁
  Justyna Maślak
  Justyna Maślak 2020-10-16 17:08

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Bardzo dziękujemy za wyleczenie łapki naszego kotka 😉 Biedaczysko gdzieś podczas nocnej eskapady musiał się zaplątać w jakieś druty i pokaleczył sobie całą łapkę i kawałek podbrzusza. Pan doktor przyjął nas jeszcze tego samego dnia i opatrzył rany kotka bardzo szybko i sprawnie. Kicia nawet nie miałknęła więc musiało nawet ją nie boleć. Takie podejście do zwierzątek bardzo mi się podoba. Prawdziwy doktor z powołania a nie z przymusu. Na miejscu od razu dostaliśmy instrukcję jak w razie potrzeby zmienić opatrunek samemu gdybyśmy nie mogli przyjechać do kliniki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Petrak
  Daniel Petrak 2020-10-16 13:51

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Prawdziwi ludzie z pasją do zwierząt! Dbają o naszego kundelka najlepiej jak potrafią. Mimo sędziwego wieku belek świetnie się trzyma i codziennie wita nas machającym ogonem. Z usług tej kliniki korzystaliśmy wiele razy. Zawsze pomocni. Nigdy nie odmówili nam w nagłym przypadku. Nawet jak mieli pełno pacjentów albo było po zamknięciu. Pracują tutaj osoby którym naprawdę zależy zwierzętach i ich zdrowiu. Pomogą zawsze a do tego mają świetne podejście do zwierzaków. A one to czują i bez problemu dają się badać 😉
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Kupiec
  Mateusz Kupiec 2020-10-16 12:03

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Można sobie pomyśleć, że weterynarz jest każdy taki sam. A wcale tak nie jest. W vet4pet bardzo przykładają się do dbania o zdrowie moich zwierząt. Psów mamy łącznie z rodzicami cztery. Każdy jest stałym pacjentem tej kliniki. Każdy z naszych psiaków to prawdziwy okaz zdrowia! Najważniejsze, że doktor który opiekuje się naszymi psiakami nie tylko jest świetnym lekarzem ale też ma niesamowite podejście do zwierząt. Oddając psiaki w ich ręce można mieć pewność, że są w najlepszych rękach!
  Źródło opinii: google.com

  Tadeusz Maczkowski
  Tadeusz Maczkowski 2020-10-16 11:19

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Klinika bardzo przyjazna zarówno zwierzętom jak i ich właścicielom. Położona w bardzo dogodnym miejscu. My trafiliśmy tutaj z urazem łapy naszego psiaka. Niestety jego porywczy harakter często go zaprowadza w takie miejsca. Podczas gonitwy za kotem chciał przeskoczyć przez siatkę i niestety bardzo mocno skaleczył się w łapę. Lekko spanikowany pojechałem prawie jak na sygnale do kliniki po pomoc. Pan doktor przyjął nas bez zbędnej zwłoki. Okazało się, że skaleczenie nie było tak groźne jak wyglądało na pierwszy rzut oka i skończyło się raptem na opatrunku. Taka postawa jest godna naśladowania. Pan doktor nie odmówił pomocy psiakowi mimo kompletu pacjentów. Dziękujemy i polecamy!
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Przygoński
  Paweł Przygoński 2020-10-16 08:50

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Przyjechaliśmy tutaj po wypadku jaki się zdarzył u nas na działce. Córka jak to małe dziecko nie do końca patrzy co robi i przytrzasnęła drzwiami od komórki ogon naszej kici. W obawie, że może być złamany w pośpiechu tutaj przyjechałem. Pan doktor przyjął nas mimo, że zjawiłem się na kilka minut przed zamknięciem. Nie odmówił pomocy cierpiącemu zwierzęciu. Finalnie okazało się, że ogon nie jest złamany a tylko mocno obity. Cała nerwowa sytuacja zakończyła się opatrunkiem na ranę i bandażem elastycznym na ogonek. Takich lekarzy nam potrzeba!
  Źródło opinii: google.com

  Radek Zientek
  Radek Zientek 2020-09-21 23:58

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Bardzo dziękujemy za wyleczenie naszego psiaka! Nasz pies ma na imię „Kangi”. Kangi po ostatnim wypadzie na mazury źle się czuła. Zauważyłem już w drodze powrotnej, że coś z nią jest nie tak. Kompletnie nie miała humoru a następnego dnia po powrocie zaczęły się wymioty. Pojechaliśmy do weterynarza żeby ją obejrzał. Pan doktor po wstępnych badaniach i obejrzeniu psa stwierdził, że właściwie to nie dolega jej nic strasznego. Prawdopodobnie najadła się trawy i innych rzeczy jakie znalazła podczas spacerów. Psiak dostał zastrzyk, leki i po trzech dniach wrócił do siebie. Dzisiaj jest w pełni sił i po złym samopoczuciu nie ma śladu. Dziękujemy raz jeszcze bo dzięki wam już nie tylko psiak merda ogonem ale i córka przestała płakać 😉
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Olszewski
  Piotr Olszewski 2020-09-21 21:22

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość To była już nasza kolejna wizyta w tej klinice. Nasz psiak nigdy dobrze nie znosił takich miejsc. Standardową procedurą było zapieranie się łapami w samochodzie czy drgawki które prawie go zwalały z łap 😉 I tutaj taka sytuacja też miała miejsce. Ale co dziwne? Tylko jeden raz. Raz i nigdy więcej. Pan doktor ma świetne podejście do zwierząt. Głaszcze psiaki, rozmawia z nimi, pociesza itp itd ktoś z boku mógłby sobie pomyśleć, że to dziwne ale właśnie dzięki takim zachowaniom nawiązuje pewną więź z psem. Więź dzięki której nasz psiak opór stawiał tylko raz. Przy każdej następnej wizycie taka sytuacja już nie miała miejsca. Psiak wchodził bez większego problemu do gabinetu i nie uciekał jak musiałem go postawić na stole. Takiego podejścia do zwierząt inne kliniki mogą tylko pozazdrościć!
  Źródło opinii: google.com

  Wacław Marecki
  Wacław Marecki 2020-09-21 21:02

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Chciałbym polecić to miejsce każdemu kto posiada zwierzaka. Opieka jaką zostaną otoczone tutaj nasi czworonożni przyjaciele jakością nie ustępuje klinikom rządowym. Bardzo mili lekarze którzy mają świetne podejście do zwierząt. Nasz psiak w tym miejscu jako jedynym nie ucieka i nie trzeba go przytrzymywać na siłę przy badaniu. Ale to już zasługa pana doktora który zanim zajmie się zwierzakiem to wpierw w pewien sposób się z nim zapoznaje co usypia jego czujność 😉 Miejsce naprawdę godne polecenia. Ładnie urządzone. W środku nie panuje specyficzny dla takich miejsc zapach. Dogodna lokalizacja przy samej trasie. W około sporo miejsc parkingowych. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Dąbrowska
  Karolina Dąbrowska 2020-09-21 20:22

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Bardzo miła obsługa. Personel doświadczony. Dobrze wiedzą jak obchodzić się z pieskami. Przyszliśmy tutaj praktycznie z ulicy bo potrzebowaliśmy pilnie pomocy dla naszego psiaka po psiej awanturze na osiedlu. Nasze psisko trafiło do pana doktora który przyjął go od razu. Zszył pogryzienie na łapce i założył opatrunek na ucho. Bardzo się martwiliśmy ale zapewnił nas, że wszystko będzie dobrze i pies szybko wróci do zdrowia. Na miejscu przepisał nam odpowiednie leki dla pieska i poinformował nas o dawkowaniu. Bardzo dobrze wspominamy wizytę tutaj. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy 😉
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Kolarczyk
  Mateusz Kolarczyk 2020-09-21 19:28

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Korzystamy z usług weterynarzy w tej klinice już dłuższy czas. Co prawda nie mieliśmy żadnego poważnego zdarzenia które by wymagało nagłej interwencji ale bardzo podoba mi się opieka i podejście do psów jakie jest w tym miejscu. Cały personel jest jakby stworzony do pracy ze zwierzętami. Widać taką ludzką chęć pomocy. My przychodzimy tutaj póki co tylko na regularne szczepienia i odrobaczenia i miejmy nadzieję, że tak pozostanie 😉 Ale klinika bardzo mi się podoba. Wysoka jakość usług i przemiły personel. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ania Kawczyńska
  Ania Kawczyńska 2020-09-21 15:18

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość To była nasza druga wizyta w tej klinice i drugi raz się nie zawiedliśmy. Trafiliśmy tutaj z Tytusem po wieczornym spacerze gdzie skaleczył się w łapę. Rana wyglądała strasznie. Oderwał się kawałek poduszeczki i było mocne krwawienie. A ponieważ mój pies niezdara już raz miał podobny przypadek to nauczony lekcją doświadczenia wiedziałem jak łapę zabezpieczyć do czasu wizyty u lekarza. Do kliniki przyjechałem z marszu bez wcześniejszego umawiania się. Ponieważ akurat trwał zabieg innego psiaka to musieliśmy chwilę poczekać. Po wejściu do gabinetu psiak dostał zastrzyk i spokojnie czekał na rozwój sytuacji. Pan doktor opatrzył ranę, dał kilka wskazówek i rozpisał co ile dni mamy się stawić na wizytę w celu zmiany opatrunku. Do zaleceń oczywiście się zastosowaliśmy. Ale to jest oczywiste. Najważniejsze jest to jak lekarze tutaj podchodzą do zwierząt. W nagłych przypadkach nigdy nie odmawiają pomocy. Zawsze doradzą jak się zwierzakiem opiekować jeżeli mamy jakieś braki w wiedzy. Na miejscu możemy wykupić dla psa leki które są niezbędne do kontynuowania leczenia. Jest to miejsce gdzie pracują ludzie z pasją dla których dobro zwierząt jest najważniejsze! Dziękujemy po raz drugi 😉
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Lipiński
  Tomasz Lipiński 2020-09-21 11:15

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam. Lekarze bardzo dobrze się zajęli naszym psem. Robili wszystko, co się da żeby mu pomóc. Wizyta trwała dokładnie tyle czasu, ile piesek potrzebował. Zabieg i badania zrobione natychmiast. Świetne podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Zbigniew Kowalski
  Zbigniew Kowalski 2020-09-21 07:58

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Trafiliśmy tutaj z naszą kicią. Kilka tygodni po okoceniu wyczułem guzki pod brzuszkiem. Nie czekając dłużej zdecydowaliśmy się na konsultację u pana doktora. Okazało się, że guzki trzeba jak najszybciej wyciąć bo będą się szybko rozrastać i mogą zagrażać życiu naszego kocurka. Pan doktor przyjął na operację Ziutę już następnego dnia. Zabieg przebiegł bez najmniejszego problemu. Kotek wrócił do nas już po kilku dniach. Później oczywiście przychodziliśmy na kontrole. Dzisiaj na szczęście wszystko jest super! Bardzo dziękujemy całej załodze kliniki za zaangażowanie w pomoc naszemu kocurkowi!
  Źródło opinii: google.com

  Elwira
  Elwira 2020-08-23 17:42

  Witam, byłam u Pana na konsultacji ortopedycznej z podejrzeniem dyskopatii. Pan doktor nie wykazał zainteresowania przypadkiem. Po zbadaniu jedynie czucia głębokiego wydał wyrok że bez operacji pies nie będzie chodził a rehabilitacja potrwa pół roku. Nie badając dokładnie psa, nie mając rezonansu skomentował to tylko w taki sposób. Brak zainteresowania przypadkiem, właścicielem psa i jego zdenerwowania. Brak konkretnego wywiadu, jedynie co potrafił to odwrócić się plecami do nas i powiedzieć „słucham”. A jak wróciłam żeby dopytać to nawet nie wyszedł z gabinetu tylko była przekazana informacja przez recepcjonistkę. Nie polecam stanowczo tego lekarza. Może i Pan doktor ma swoje osiągnięcia ale brak okazania zrozumienia wystraszonemu opiekunowi pupila i nie wykonanie odpowiednio badania tylko rzucenie hasła „operacja” nie świadczy o dobrze o nim. Za 5-10 minutową wizytę zapłaciłam 170 zł na której dostałam skierowanie na rezonans i jak się okazało nie na ten odcinek w którym jest problem. I Pan doktor był w błędzie . Operacja nie była konieczna. Z tego co się później dowiedziałam nie byłam jedyną osobą tak potraktowaną przez Pana doktora.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Gabriela Szymańska
  Gabriela Szymańska 2020-08-11 20:51

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Jesteśmy bardzo wdzięczni za uratowanie łapki naszego Pika. Nasz Wilczek bardzo mocno skaleczył się w łapkę. Niestety jego natura zawsze porywa za kotami. Ale nie jest to pies agresywny tylko lubi gonić to co ucieka 😉 Niestety ostatni kotek był sprytniejszy i przeskoczył przez wybite okno pustostanu a Piko długo się nie zastanawiając zrobił to samo. Na jego nieszczęście trafił na złożone ramy okienne z potłuczonymi szybami po drugiej stronie. Skończyło się to głębokim rozcięciem i pędzeniem na złamanie karku do weterynarza. Na szczęście doktor przyjął go bez zbędnej zwłoki na zszycie łapy bo widok był przeokropny! Dobrze że mąż jest bardziej odporny psychicznie bo mi aż słabo się zrobiło na sam widok tego skaleczenia! Zabieg trwał dwie i pół godziny ale co najważniejsze Pikuś wyszedł z sali już o własnych siłach i z każdym dniem czuje się coraz lepiej! Gorąco dziękujemy całej ekipie zaangażowanej w pomoc naszemu pieskowi. I obiecuję, że przeprowadzę z nim poważną rozmowę na temat kotów 😉 Pozdrawiam
  Źródło opinii: google.com

  Julia Babicka
  Julia Babicka 2020-08-11 20:49

  Krytyczne: Profesjonalizm NIE POLECAM !!! PRZYSZLISMY Z PIESKIEM Z MALYM GUZKIEM PAN DOKTOR NOWICKI WZIAL WYMAZ DO BADANIA I STWIERDZIL ZE NIE WYGLADA TO LADNIE I TRZEBA TO WYCIAC. UDALISMY SIE DO DERMATOLOGA NA UL.GAGARINA I OKAZALO SIE ZE TO UGRYZIENIE PRZEZ OWADA. ZERO POJECIA I PODEJSCIA DO ZWIERZECIA . RADZE OMIJAC TEN GABINET SZEROKIM LUKIEM JAK NIE CHCECIE SKRZYWDZIC SWOICH ZWIERZAT.
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Sikora
  Kamil Sikora 2020-08-11 20:22

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Świetna opieka weterynaryjna. Trafiliśmy tutaj pierwszy raz i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo doświadczony i miły personel. Świetne podejście do psów. Potrafią ujarzmić nie jednego byka 😉 Polecam bo ciężko o lepszą klinikę weterynaryjną
  Źródło opinii: google.com

  Michał Mucha
  Michał Mucha 2020-08-11 16:24

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Z tej kliniki weterynaryjnej korzystamy od wielu lat. Na początku jeszcze z Kropkiem dzisiaj już z Nelką. Klinikę oceniam bardzo wysoko. Świetnie przygotowana i doświadczona kadra, czysto i schludnie urządzone pomieszczenia a do tego genialne podejście do zwierząt. Psy jak wiadomo humory mają różne. Potrafią za równo nagle stać się agresywne albo wręcz przeciwnie i w takich miejscach jak to dostawać paraliżu łapek 😉 Nasze psy są zgoła inne. Świetnie zaliczają się właśnie do tych kategorii które opisałem wcześniej. Jednak ani jeden ani drugi syndrom nie wystąpił nigdy w tym miejscu. Pan doktor ma świetne podejście do psów. Wpierw zanim zacznie cokolwiek przy nim robić chwilkę z nim rozmawia. Wygląda to tak jak by na początku wizyty nawiązywał jakąś więź porozumienia i moje zwierzaki są potulne jak baranki. Ani razu nie zdarzyło mi się, ze bym musiał jakoś mocniej je trzymać a o warczeniu czy szczekaniu w ogóle nie ma mowy. Na szczęście nie mamy jakiś poważniejszych dolegliwości i zazwyczaj nasze wizyty kończą się na szczepieniach ale to i tak łagodnie nam przechodzi w porównaniu z tym co potrafię wyczytać na forum dla miłośników czterech łapek. Dlatego wystawiam najwyższą ocenę za profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu! Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Conrad Rasac
  Conrad Rasac 2020-08-11 13:10

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Miejsce stworzone przez miłośników zwierząt. Genialne podejście do czworonogów jak i ich właścicieli 😉 Doktor który leczył naszego Tima wykazał się niezwykłym doświadczeniem i zaangażowaniem w leczenie psa. Tip jak to bokser nie umie bawić się krótko. Przestaje ganiać się z innymi psami dopiero jak prawie pada ze zmęczenia. Musieliśmy go zostawić na weekend u znajomych którzy też mają psa i od razu powiedziałem Pawłowi, że Tim bawi się bez umiaru i, że trzeba go w pewnym momencie odizolować żeby się wyciszył i uspokoił. No i przede wszystkim odpoczął. Niestety Pawciu zapomniał tego zrobić i efekt był taki, że Tip po weekendzie nie wstawał ze swojego posłania przez dwa dni. Zaniepokojony jego stanem (ciągle spał) zadzwoniłem i po umówieniu się na wizytę przyjechałem do kliniki żeby obejrzał go pan doktor. Po badaniu ogólnym i pobraniu krwi stwierdzono, że to nic innego jak po prostu przemęczenie i to poważne. Dostaliśmy zalecenia co do odżywiania psa oraz żeby jednak go bardziej pilnować bo dla psa w starszym wieku takie przemęczenie nie jest już wskazane i należy uważać na jego serduszko. To wiem bo u Tima to nie pierwszy taki przypadek ale pierwszy raz kiedy nie wstawał z posłania przez dwa dni. Od tamtej pory jest już wszystko w porządku. Stosujemy się do zaleceń i w porę hamuje jego emocje. Świetna klinika oraz lekarze! Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Danielak Witt
  Danielak Witt 2020-08-11 10:05

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam Klinikę Weterynaryjną za szybką udzieloną pomoc mojej suni przez Panią Doktor.Profesjonalna obsługa podejście do zwierzaka jakość na najwyższym poziomie.Nie wahaj się udać ze swoim zwierzakiem na pewno zostanie mu udzielona szybka i profesjonalna obsługa.Dla mnie ☆☆☆☆☆☆ 6 gwiazdek.
  Źródło opinii: google.com

  Weronika Bialikiewicz
  Weronika Bialikiewicz 2020-08-11 09:34

  Wspaniały personel, zawsze szybka i fachowa pomoc lekarska. Zlecają niezbędne badania, informują o przebiegu i postępach w leczeniu.
  Źródło opinii: google.com

  Roman Wolski
  Roman Wolski 2020-08-11 08:16

  Byłem kilka razy z kotem i zawsze świetna opieka
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Kos
  Mateusz Kos 2020-08-11 01:31

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Bardzo dobra klinika weterynaryjna. Polecam każdemu kto szuka najlepszej opieki dla swojego pupila!
  Źródło opinii: google.com

  Pasi Konik
  Pasi Konik 2020-07-02 21:56

  w sumie to nie mam słów uznania dla pracujących tu lekarezy, gdyby nie oni mojej 10 letniej suni nie byłoby już z nami… a tak nadal cieszy się zdrowiem. Dziękuje <3
  Źródło opinii: google.com

  Allka
  Allka 2020-07-02 14:11

  Polecam, jedna z lepszych przychodni weterynaryjnych jakie znam. godne podziwu podejście do zwierząt, niewygórowane ceny, niesienie pomocy przez całą dobę.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ania Sęk
  Ania Sęk 2020-06-27 00:23

  w sumie to nie mam słów uznania dla ekipy lekarzy tu pracujących. dzięki Wam trudna i poważna operacja mojego czworonożnego przyjecila udała się i teraz powoli wraca do zdrowia ( zaznacze, że w innych miejscach nie dawano nam dużych szans...) szacun i podziw! Dziękuje raz jeszcze 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Adriana Stachurska
  Adriana Stachurska 2020-06-23 16:24

  Polecam tą klinikę!. Jestem zadowolona z usługi Pana doktora Mariusza. Pan doktor jest zawsze zaangażowany w leczenie mojego zwierzaka. Z góry bardzo dziękuje :)!.
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz Jędrzejczyk
  Grzegorz Jędrzejczyk 2020-06-23 11:27

  Lekarze, profesjonaliści. Potrafią zadbać o zdrowie każdego zwierzaka 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Sergiusz Rześki
  Sergiusz Rześki 2020-06-23 09:55

  Zdecydowanie tak - 5 gwiazdek 🙂 Bardzo dobrzy lekarze, mają świetny kontakt z pacjentami i ich opiekunami Szybka, skuteczna diagnoza. kot ,,stanął" na nogi po jednym dniu. Zdecydowanie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Wolik
  Patrycja Wolik 2020-06-23 01:09

  najlepsza klinika weterynaryjna w Warszawie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Pawłuszka
  Mariusz Pawłuszka 2020-06-18 21:07

  Krytyczne: Niezawodność, Profesjonalizm Byłem ze swoim psem nie umią wykonać swojego zabiegu wyjęcia połowy kleszcza i za nie zabieg zapłaciłem . Nie są kompetni L

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-18 22:07)
  Szanowny Panie, Aby zabieg był bezpieczny dla pacjenta, właściciela i lekarza weterynarii, w gabinecie trzeba przytrzymać swojego pupila. Po pierwsze...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  canirka
  canirka 2020-06-17 12:15

  Szybko, solidnie, bez zbędnego czekania. Bardzo miła obsługa. Piesek zadowolony, mamy już umówioną następną wizytę. Polecam w 100%
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Milena Gawryluk
  Milena Gawryluk 2020-06-08 21:03

  profesjonalizm i podejście do zwierząt na 5* 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Marcin GJ
  Marcin GJ 2020-06-08 19:48

  Profesjonalna opieka,super personel.Klinika wyposażona w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny.
  Źródło opinii: google.com

  Mirek Wronka
  Mirek Wronka 2020-06-08 15:18

  Mimo umówienia, oczekiwanie ponad 1h. Brak info, brak przeprosin. Klient ma prawo czekać. Uwaga na ustalanie cen. Zwracać uwagę na wszystkie składowe bo przy zapłacie można się zdziwić. Perez. Nie polecam

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-08 16:59)
  Witam, Panie Mirosławie, w ostatnim czasie wszyscy pracujemy inaczej niż dotychczas. W przypadku dużej ilości oczekujących niestety osoby powyżej dopuszczalnej ilości mogące przebywać w poczekalni muszą czekać na zewnątrz kliniki, co mnie osobiści nie mieściło się nigdy w głowie, ale jest jak jest i dla naszego wspólnego bezpieczeństwa staramy się przestrzegać tych zaleceń. Rozumiem, że sytuacja wydarzyła się 08/06 ? Przyjmujemy ostatnio bardzo dużo pacjentów, a możliwości nasze przerobowe są również ograniczone. Niestety nie wiem o jakie zwierze chodziło bo nie mamy takiego nazwiska zarejestrowanego, nie mniej jednak przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Jeżeli by Pan zechciał bardziej przybliżyć sytuację zapraszam do kontaktu nowickivet@gmail.com
  Źródło opinii: google.com

  MagdaMagdalena
  MagdaMagdalena 2020-06-08 13:52

  opieka weterynaryjna na najwyższym poziomie. gotowi nieść pomoc w każdej chwili, bez względu na to czy jest to dzień czy noc.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marcin Sitek
  Marcin Sitek 2020-06-04 12:41

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Najlepsza całodobowa klinika weterynaryjna w W-wie. Mam do nich pełne zaufanie a moje zwierzaki leczę tu już od kilku ładnych lat. Bardzo wysoki poziom, pozytywne nastawienie i skuteczna pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Ania Szlan
  Ania Szlan 2020-06-04 01:18

  konkretni lekarze z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. pomoc udzielana sprawnie i fachowo. na pewno tu jeszcze wrócę ze swoim psem jeśli będzie taka potrzeba, polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Mikulski
  Piotr Mikulski 2020-06-04 01:15

  Wet4Pet uratowali mi Yorka miniaturkę za co jestem bardzo, bardzo wdzięczna Wielki plus za zaangażowanie weterynarzy, dla mnie lekarzy i szybką oraz bardzo fachową opiekę i to w godzinach późno wieczornych. Jak się później okazało, powód na pozór był błahy, ale bardzo mało brakowało by skończyło się to nieszczęściem. Późnym wieczorem zorientowałam się, że mój ukochany piesek jest strasznie markotny, bezsilny i niestety dziwnie się załatwia. Podjęłam decyzję by szybko zareagować i było to jedyne miejsce, które w tak późnych godzinach było wstanie mi pomóc. Jak się potem okazało szybka reakcja i pomoc uratowała mojego ukochanego pieska, bo następnego dnia mógł by nie dożyć. Jak się okazało, mój Yorczek był bardzo odwodniony wręcz na granicy życia i to przez pozornie głupi ból jednego z zębów. Sytuacja ta wystąpiła pomimo, iż Yorczek mój miał już wcześniej robione ząbki a ząbki to jedna z przypadłości tej rasy. Po przyjechaniu błyskawicznie się nami zajęto. Od razu zaczęto od pobrania krwi i kroplówki. Niestety mój Yorczek musiał zostać na noc co było dla mnie wyjątkowo ciężkie. Na szczęście następnego dnia z rana mogłam już go odebrać w dużo lepszym stanie. Przez tydzień czasu musieliśmy jeździć na kroplówki i zmienić dietę by dopiero potem móc zająć się jego ząbkiem. Dziś Yorczek jest w pełni zdrowy i radosny tak jak ja. Oceniając tę klinikę weterynarii chylę czoła dla empatii, zrozumienia i podejścia weterynarzy do zwierząt. Opieka, warunki i ludzie na najwyższym możliwym poziomie. Dziękując zamieszczam zdjęcie mojego Yorczka
  Źródło opinii: google.com

  Monika P
  Monika P 2020-05-20 20:39

  Uwaga na nich .nie chodźcie do tej kliniki, uciekajcie jak najdalej.zrobił operacje za prawie 3tys i pies do ponownej operacji,wyparli się że zle zrobili,kasę zgarneli A operacje muszę znów zrobić jeszcze raz ale już nie u nich,oszuści A najgorsze ze nie chcą sie przyznac do bledu nie chodźcie tam,ja psa pielegnowalam według ich wskazań A operacje spieprzyli,powiedzieli że to moja wina.nie chodźcie tam do tej kliniki
  Źródło opinii: google.com

  Żanna
  Żanna 2020-05-19 14:59

  I ja polecam! Fachowa i miła obsługa! Nawet w kryzysowych czy nagłych sytuacjach nie ma problemu z przyjęciem. Bardzo dziękuje za dotychczasową pomoc
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Top Secret
  Top Secret 2020-05-14 11:09

  Krytyczne: Profesjonalizm Dr nie powinien nazywać się Nowicki tylko RZEŹNICKI! 6 tyś wyciągnął a wcale nie jest lepiej! NIE POLECAM!

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-27 10:36)
  Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w okresie marzec, kwiecień, początek maja nie przeprowadzaliśmy zabiegów chirurgicznych. Zabiegi warte…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Griza
  Griza 2020-05-08 06:34

  przychodze tu z kotem i moimi gryzoniami. pełne zaangazowanie lekarzy, nowoczesny sprzęt i miłość do zwierzaków bez względu na ich rase czy rodzaj. Idealna klinika 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  yzunia
  yzunia 2020-05-07 17:49

  Wspaniali specjaliści. Polecam z całego serca! Świetne podejście do zwierząt, cała diagnostyka na miejscu. Profesjonalnie i skutecznie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Aneta
  Aneta 2020-04-20 18:29

  Nie polecam wyciągnęli pieniądze a pies wcale nie jest zdrowy! Operacja której koszt to maksymalnie 1300 zł wyniosła nas 2700 zł. Mało tego za wszystkie materiały tj bandaż, ściągnięcie szwów musieliśmy dopłacać. Po powikłaniach uznano, że to nasza wina bo nie dopilnowaliśmy psa a weterynarze zrobili wszystko prawidłowo. Szkoda, że każda inna klinika patrząc na wyniki stwierdza uznaje weterynarii za pracę masową a nie jakościową.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Dawid Suska
  Dawid Suska 2020-04-13 19:57

  Super lekarze. Super podejście do zwierząt. Uratowali mojego psa po poważnym ukąszeniu kleszcza.
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Korzeniec
  Mateusz Korzeniec 2020-04-13 18:44

  Bardzo miła i konkretna pomoc dla każdego zwierzaka. Daje 5 gwiazdek ale gdyby była taka możliwość to dałabym ich znacznie więcej. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Michał R
  Michał R 2020-04-13 10:46

  Wypadek młodej suni na ulicy w zderzeniu z autem nie może skończyć się wyjściem bez szwanku. Kilka tygodni temu oddaliśmy w ręce doktora Michała Nowickiego i jego fantastycznego zespołu weterynarzy naszą pociechę. Po kilku zabiegach, operacjach i świetnej opiece na każdym etapie, dzisiaj cieszymy się znów żywiołowym, radosnym, już prawie biegającym zwierzakiem. Wszystko powoli wraca do normy. Ku uciesze naszej i młodej suni. I na pewno nie bez satysfakcji dla całego zespołu Vet4Pet, któremu z całego serca dziękujemy. Za fachową, przemyślaną pomoc, troskę, zaangażowanie i uśmiech w każdym momencie. A paniom z recepcji za rozluźniającą chwilę przyjemnej rozmowy, w oczekiwaniu na wizytę 😉 Choć nasza przygoda jeszcze nie dobiegła końca, to wiemy, że zostanie w naszej pamięci na zawsze. Dziękujemy!
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Xxx
  Piotr Xxx 2020-04-13 08:50

  Nie jest to łatwy dzień dla mnie 🙁 , ale mimo wszystko chciałbym, Podziękować .
  Źródło opinii: google.com

  tyśka
  tyśka 2020-04-08 10:04

  Nie ma co ukrywać, w klinice Vet4Pet najzwyczajniej w świecie mają wielkie serducho dla zwierzaków! Najlepsi z najlepszych, leczę moje psiaki tylko tu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Lucyna Rychter
  Lucyna Rychter 2020-04-03 22:20

  Dzięki profesjonalnym lekarzom udało się w końcu uporać z problemami mojego psa.
  Źródło opinii: google.com

  Klaudia M
  Klaudia M 2020-04-03 22:01

  Najlepsza klinika! Moja kotka miała robione założenie czipa, sterylizację i kilka innych badań. Obsługa na najwyższym poziomie, o każdej porze można zadzwonić i zapytać jeśli jest się zaniepokojonym stanem zwierzaka. Lekarze zalecają wykonanie dodatkowych badań, jednak nic nie będzie zrobione bez zgody właściciela. Wyniki bardzo szybko, tego samego dnia. Co więcej, maja konkurencyjne ceny 🙂 Polecam wszystkim właścicielom zwierzaków!
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Myga
  Iwona Myga 2020-04-03 20:51

  Też polecam, najlepsza czynna całodobowo klinika weterynaryjna w stolicy.
  Źródło opinii: google.com

  Drean Owy
  Drean Owy 2020-04-03 17:13

  Ta przychodnia tchnela w moją 11 letnia czarną labradorkę-sonię drugie życie, gorąco polecam, widać profesjonalizm i cena jest adekwatna do usług, pozdrawiam. Piesek miał zaawansowane stadium anemii i poparzenia 2 bądź 3 stopnia
  Źródło opinii: google.com

  Marlena Wojtera
  Marlena Wojtera 2020-04-03 11:15

  bardzo miła i fachowa obsługa. leczone tu zwierzęta żyją i mają się świetnie 🙂 Nigdy nie było żadnych powikłań czy niejasnych sytuacji, ja jako właściciel zawsze dokładnie wiem, co się dzieje i jakie leczenie jest wdrażane.
  Źródło opinii: google.com

  adam ring
  adam ring 2020-04-03 09:46

  Przykro mi, ale uważam, że ta klinika to raczej biznes lekarzy a nie miłość do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Bartek Fetner
  Bartek Fetner 2020-04-03 01:01

  Nasz pies uwielbia odwiedzać Państwa Klinikę. Wszyscy pracownicy zasługują na 5 gwiazdek. Poza niewątpliwą wysoką jakością usług warto wspierać Vet4Pet również ze względu na to, że udziela świadczeń zdrowotnych również dzikim i bezdomnym zwierzętom.
  Źródło opinii: google.com

  Marek Barszcz
  Marek Barszcz 2020-04-03 00:11

  Dzisiejszej nocy odszedł za tęczowy most mój Jogi.Dziękuję dr Nowickiemu za dziesięć miesięcy przedłużenia życia naszemu skarbowi.Piesek miał raka serca.Nasz skarb miał raz w miesiącu odciągany płyn z osierdzia bez stresu dla pieska dzięki czemu żył .Jeszcze raz dziękuję i polecam dr.
  Źródło opinii: google.com

  OliOli
  OliOli 2020-03-26 16:09

  trafiłam do tej kliniki po raz pierwszy jakiś rok temu, wówczas kotka miała zabieg sterylizacji. Od tej pory jestesmy stałymi pacjentami, zawsze otoczeni troską i profesjonalną pomocą medyczną. Polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Alcia
  Alcia 2020-03-09 17:44

  Trafiłam tutaj z polecenia i był to świetny wybór. Już powoli traciłam nadzieję, że ktoś trafnie zdiagnozuje mojego psa który miał odwieczny problem z trawieniem. Tu się udało polecam 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tomasz Supleński
  Tomasz Supleński 2020-03-01 21:41

  POLECAM! Miła i naprawdę fachowa obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Kinga Roztocka
  Kinga Roztocka 2020-03-01 20:51

  Najlepsi z najlepszych. pomagali nam nie raz, nigdy się nie zawiodłam. Lekarze są dociekliwi, zawsze szukają najlepszych rozwiązań i widać, że zależy im na tym by jak najszybciej ulżyć zwierzakom w cierpieniu. Doceniam i polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Diana Lis
  Diana Lis 2020-03-01 20:10

  Dodzwonić się jest bardzo ciężko, słabo też mailami.
  Źródło opinii: google.com

  sylwia pawlina
  sylwia pawlina 2020-03-01 19:51

  Nieprofesjona obsługa. Wbijanie igły do pobierania krwi trwało strasznie długo, pies był szarpany za łapkę i w końcu na niego nakrztczano! Pobieranie nieudane bo już nie mogłam patrzeć jak pies się denerwuje i męczy. Na pewno już nigdy tam nie wrócę i nigdy nie polecę. Totalny brak podejścia do zwierząt, najlepiej im zostawić psa a one mu na siłę będą pobierały krew… Jestem bardzo zawiedziona, bo mój pies nigdy nie robił problemów przy pobieraniu krwi.
  Źródło opinii: google.com

  Magda Drara
  Magda Drara 2020-03-01 19:03

  Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście. Polecam bardzo razem z moją Luną 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Asia Nojszewska
  Asia Nojszewska 2020-03-01 18:23

  już na pierwszy rzut oka widać, że przyjmujący w VET4PET lekarze to wybitni specjaliści. Pomogli mojej kotce już na pierwszej wizycie! Bardzo dziękuje za okazane serce i wyleczenie mojego pupila!
  Źródło opinii: google.com

  I. Kaźmierska
  I. Kaźmierska 2020-03-01 18:21

  Jestem zawiedziona, co prawda klinika na wysokim poziomie, ale… Byłam dziś z psem rano ponieważ miał problemy z poruszaniem. Pani dr bardzo sympatyczna przebadala pieska, podała zastrzyk p. bolowy i zleciał badania z krwi. Prosiła by zadzwonić o 14 po wyniki badań. Dodzwonić się do kliniki trudno bonie ma opcji badań i nie wiadomo która opcje wybrać by się połączyć z recepcją. Po nieudanych kilku próbach wybrałam opcje 1 czyli umówienie wizyty i dowiedziałam się że kurier odebrał przed chwilą krew i najlepiej zadzwonić jutro ewentualnie wieczorem. Jestem zawiedziona, wizyta jest droższa niż w innych klinikach rozumiem to bo jest czynna 24 godz na dobę ale w takiej sytuacji dobrze by było wywiazywac się ze swoich zobowiązań wobec pacjentów. Oczekiwanie na diagnozę jest stresujące. Zwłaszcza jak czas z kilku godzin wydłuża się do kilkunastu. Muszę przyznać że po napisaniu posta zadzwoniła do mnie osobiście pani dr. poinformować o wynikach badań.. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam
  Źródło opinii: google.com

  Monika Zdunska
  Monika Zdunska 2020-03-01 14:52

  Gorąco polecam. Przyszłam do kliniki z kotkiem,który był leczony nieskutecznie u innego weterynarza. Pan doktor zbadał kociaka i zdecydował jak należy go leczyć. Leczenie okazało się być strzałem w 10tkę. Katar, który dokuczał kociakowi jest już wspomnieniem. Dodatkowo kociak by fantastycznie traktowany przez cały personel kliniki i rozdawał wszystkim spojrzenia pełne miłości. No i co najważniejsze nie bał sie zupełnie.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Mazurczak
  Tomasz Mazurczak 2020-03-01 11:15

  Przy każdej wizycie widać szczerą troskę i ogromne zaangażowanie. Pełen profesjonalizm i leczenie na najwyższym poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  Malwina Górska
  Malwina Górska 2020-03-01 01:15

  nowoczesna i świetnie wyposażona lecznica, która oferuje pomoc przez cała dobę. Lekarze rzeczywiście diagnozują i starają się proponować najbardziej optymalne leczenie nie naciągając przy tym na niepotrzebne koszta i tak już zrozpaczonych właścicieli.
  Źródło opinii: google.com

  lei la
  lei la 2020-03-01 00:02

  dawno nie spotkałam się z tak nietaktownym podejściem do drugiego człowieka, zbyt swobodne i osobiste opinie lekarza niedotyczące konsultowanego schorzenia/choroby naprawdę są niewłaściwe w takim miejscu
  Źródło opinii: google.com

  gonia
  gonia 2020-02-25 16:58

  Doskonali lekarze z tzw sercem na dłoni. Zawsze dociekają co się dzieje, proponują leczenie, które działa. Korzystamy z ich pomocy od wielu lat. polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Daniela
  Daniela 2020-02-04 08:18

  Bardzo nowoczesna klinika. Możliwość wykonania pełnej diagnostyki na miejscu, to ogromny plus! Wiadomo, że zdrowie naszych pupili jest bezcenne ale tu na pewno nie naciąga się na niepotrzebne koszta.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  madzialena
  madzialena 2020-01-27 16:53

  cudowna ekipa profesjonalistów, chętnie niosących pomoc potrzebującym i często mocno schorowanym zwierzakom. z empatia, delikatnością i uśmiechem na buzi. dziękuję za wszystko i polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Maka Rusiak
  Maka Rusiak 2020-01-18 22:31

  Przesympatyczni lekarze z bardzo ,,ludzkim” podejściem do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  paulina nowakowska
  paulina nowakowska 2020-01-18 21:07

  Gorąco polecam. Wspaniały zespół Lekarzy. Podchodza z wielką troską i sercem do pacjentów. Od około 2lat tylko i wyłącznie tu lecze swojego psa – zawsze czuje się spokojna, ze moj pies jest w najlepszych rekach. Dziękuję
  Źródło opinii: google.com

  Edyta Kruszewska
  Edyta Kruszewska 2020-01-18 20:48

  Profesjonalna i bardzo miła obsługa , pełen zakres usług.
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Gardzielewska
  Iwona Gardzielewska 2020-01-18 17:44

  Polecam.Bardzo starają się pomóc każdemu zwierzęciu
  Źródło opinii: google.com

  Robert Piekarski
  Robert Piekarski 2020-01-18 14:43

  Polecam, naprawdę warto! Profesjonalny a przy tym bardzo miły personel.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Kulesz
  Krzysztof Kulesz 2020-01-18 11:13

  Klinika 24h zamknieta w święta bez kontaktu telefonicznego? Hmmmmm……
  Źródło opinii: google.com

  jolanta
  jolanta 2020-01-10 09:29

  Gorąco polecam klinike ” VET4PET”. Podejście do zwierząt pełne empatii i zaangażowania. Fajnie, ze wszystkie niezbędne badania czy nawet zabiegi operacyjne można zrobić na miejscu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Magdalena Ral
  Magdalena Ral 2019-12-30 21:56

  Polecam, weterynarze pracujący w klinice kompetentni ze wspaniałym podejściem do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Filip Kuchta
  Filip Kuchta 2019-12-30 21:20

  Najwyższy poziom obsługi.Chodzimy tutaj od 5 lat
  Źródło opinii: google.com

  Monika Dębska-Korzec
  Monika Dębska-Korzec 2019-12-30 19:18

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna w Warszawie.Widać, że zatrudnieni tu lekarze kochają zwierzęta i naprawdę chcą im pomóc. Potrafią rozmawiać i wytłumaczyć, co się dzieje, to niby oczywiste a jednak nie wszędzie się z tym spotykałam. Polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Kinga Witkowska
  Kinga Witkowska 2019-12-30 19:05

  Wiele zawdzięczam lekarzom z Vet4Pet. Uratowali mojego psa po wypadku drogowym choć sytuacja łatwa nie była. Empatyczni, otwarci i bardzo zaangażowani w swoją pracę.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Rębecka
  Marta Rębecka 2019-12-30 19:04

  Do Vet4Pet trafiłam po przedłużającym się i nieskutecznym leczeniu kotki w innej klinice. Tutaj szybko postawiono trafną diagnozę, przepisano odpowiednie leki i wyleczono moją kicię. Niedawno przygarnęłam drugiego kota i nie wyobrażam sobie, że mógłby go leczyć ktoś inny niż lekarze z Vet4Pet. Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę nad moimi kotami <3
  Źródło opinii: google.com

  Anieela
  Anieela 2019-12-30 16:31

  Fachowa i kompetentna opieka oraz świetne podejście do psa jak i właściciela. dzięki pomocy pracujących tu lekarzy ( i szybkim i właściwym zdiagnozowaniu ) mój pies dziś mma się świetnie za co ogromnie dziękuje!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Karolina Ciernicka
  Karolina Ciernicka 2019-12-30 16:13

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna w Warszawie.Widać, że zatrudnieni tu lekarze kochają zwierzęta i naprawdę chcą im pomóc. Potrafią rozmawiać i wytłumaczyć, co się dzieje, to niby oczywiste a jednak nie wszędzie się z tym spotykałam. Polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Wiktor Szymczak
  Wiktor Szymczak 2019-12-30 14:41

  Super podejście do zwierząt no i ceny nie zawalają właścicieli z nóg
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Popiela
  Piotr Popiela 2019-12-30 09:09

  Bardzo dobra klinika widać że pracują tam ludzie z miłości do zwierząt nie bagatelizują nigdy żadnego problemu polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Filipek
  Kamila Filipek 2019-12-30 08:16

  Miła atmosfera i bardzo profesjonalne podejście. Lekarza jak i cudowna obsługa odpowiada na każde pytanie wyczerpujący sposób! Polecam warto przejechać cała Warszawe! Duże serducho do naszych pupili!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Sameryt
  Katarzyna Sameryt 2019-12-30 01:15

  Miła obsługa i dobre podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Wojda
  Jakub Wojda 2019-12-30 00:50

  Bardzo profesjonalne podejście do mojego pupila , pani Doktor bardzo miła a najważniejsze, że skuteczna. Napewno wrócę 😉
  Źródło opinii: google.com

  Agata Kujdan
  Agata Kujdan 2019-12-09 07:23

  super lecznica, która działa bardzo sprawnie a lekarze w niej przyjmujący to ludzie, którzy są tu z powołania!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Wioletta Krzyżanowska
  Wioletta Krzyżanowska 2019-11-28 22:01

  Polecam, miła i kompetentna obsługa, lekarze sympatyczni z dobrym podejściem do zwierząt. Możliwość przyjazdu o każdej porze dnia i nocy jest extra sprawą.
  Źródło opinii: google.com

  Seweryn Brzozowski
  Seweryn Brzozowski 2019-11-28 20:51

  Najlepsza klinika weterynaryjna w Warszawie. Super, że jest czynna 24 godziny na dobę bo można uzyskać pierwszą pomoc zawsze, bez względu na porę! Leczenie na bardzo wysokim poziomie i skuteczne! Moja Buba uwielbia wizyty w tym miejscu a to chyba najlepsza rekomendacja 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Błachowicz
  Łukasz Błachowicz 2019-11-28 20:49

  Przede wszystkim dostępność 24h. Fachowa obsługa, kotki wychodzą zawsze zadowolone, bardzo miła atmosfera i odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak oddaje kotki na leczenie to wiem, że w dobre ręce. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Ochędalska
  Kamila Ochędalska 2019-11-28 20:48

  Świetni lekarze, bardzo miła obsługa. Miejsce na wysokim poziomie! Bardzo się cieszę, że tu trafiliśmy 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Czopik
  Andrzej Czopik 2019-11-28 18:02

  Super klinika. Właściciel specjalnie przyszedł w sobotę 29.09.2019 aby obejrzeć naszą Kicię po wypadku. Operował ją w niedzielę ( repozycja więzadła panewkowo-biodrowego ) przez co zaoszczędził Kici wiele cierpienia. Potem była profesjonalna i oddana opieka całego personelu medycznego. Obecnie po miesiącu Kicia dochodzi do zdrowia i jest wdzięczna a my zadowoleni. Dziękujemy
  Źródło opinii: google.com

  Monika Iwaszkiewicz
  Monika Iwaszkiewicz 2019-11-28 17:18

  Jeśli jest potrzeba pójścia do weterynarza z moim pieskiem to tylko tutaj 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Maria Szczepańczyk
  Maria Szczepańczyk 2019-11-28 12:03

  Byliśmy na pierwszej wizycie, jesteśmy bardzo zadowoleni:) sprawnie, profesjonalnie i niestresująco.
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Boczak
  Sylwia Boczak 2019-11-20 12:25

  Wspaniali specjaliści, z rewelacyjnym podejściem zarówno do zwierząt jak i ich właścicieli. Rzeczowe i trafne diagnozy, leczenie w komfortowych i przyjaznych warunkach.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Karol
  Karol 2019-11-20 08:30

  Pseudo pomoc przez 24h. Łapanie klienta przez 24h wymaga personelu, stąd po korytarzu snują się młodzi ludzie odziani w białe fartuchy. Po prześwietleniu bolącej łapki mojego psa młoda osoba postawiła diagnozę złamanie z przemieszczeniem kości. Od początku nie budzili mojego zaufania z uwagi na brak chociaż jednego starszego lekarza. Zawiozłem prześwietlenie do mojego lekarza, który nie stwierdził żadnego złamania na zdjęciu, a po badaniu okazało się że pies ma uszkodzony mały palec u łapy. Po usztywnieniu go po paru dniach biegał jak dawniej.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Olga
  Olga 2019-11-12 17:40

  Jeszcze raz dziękuje za profesjonalną pomoc medyczną dla mojego 10 letniego kota! Trafiliśmy tu w jedną z wrześniowych niedziel ( w godzinach nocnych) i od razu dostaliśmy szybką pomoc. Polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marcin Opałka
  Marcin Opałka 2019-11-05 16:59

  Mój pies niestety uległ wypadkowi z udziałem samochodu w wyniku których doznał szereg uszkodzeń, szybka interwencja kliniki Vet4Pet sprawiła, że po kilku miesiącach odzyskał praktycznie pełną sprawność. Dziękuję bardzo za tak mocne zaangażowanie moim pieskiem.
  Źródło opinii: google.com

  Daria
  Daria 2019-10-24 11:47

  Najlepsi ortopedzi w Warszawie! Dziękuje za pomoc, wsparcie i rewelacyjną opiekę nad moim czworonożnym przyjacielem 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  radzioo
  radzioo 2019-10-10 06:57

  I ja daje 5 gwiazdek, w sumie za całokształt - opiekę, lekarzy, ceny, lokalizację itd.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  beśka
  beśka 2019-09-18 15:15

  Po raz pierwszy do VET4PET trafiłam jakiś rok temu, od tej pory nie chodzę nigdzie indziej. Cudowne podejście do pacjenta, dobry kontakt z jego właścicielem. Ceny nie są wygórowane a kompleksowość usług robi wrażenie ( od najprostszych zabiegów po wstawianie implantów). Jednym słowem - ekstra! Polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Asia Rav
  Asia Rav 2019-09-14 22:19

  Niestety mam złe doświadczenia z tą kliniką. Lekarz zdawkowo przekazywał informacje, nie przekazał żadnej notatki z zaleceniami, obiecał wystawienie recepty do odebrania, czego potem nie zrobił. Nie p...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Ewa
  Ewa 2019-09-14 21:41

  Prośba o przyjęcie kota do ortopedy w trybie pilnym spotkała się z odmową. Na moje pytanie gdzie mogę się udać pani, która odebrała telefon nie potrafiła mi podać adresu innej lecznicy." Klinika bez serca"
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Gasparska
  Aleksandra Gasparska 2019-09-14 15:10

  Mogę jedynie podziękować za wyrozumiałość i ludzkie podejście do człowieka i zwierzęcia w potrzebie, wszyscy pełni uśmiechu i chętni do pomocy.Doktor Nowicki dał nam cień nadziei na lepsze jutro i fachowe porady jak to wszystko wspólnie osiągnąć.
  Źródło opinii: google.com

  Zuzanna Krętosz
  Zuzanna Krętosz 2019-09-14 13:40

  Bardzo dobre podejście do ludzi i zwierząt nie bagatelizują żadnego problemu prowadzą mojego pieska od jego narodzin jest lekko chorowity z uczuleniami ale dzięki pomocy tej kliniki udało mi się odpowiednio zadbać o zdrowie Hektora dziękuje bardzo jeszcze raz.
  Źródło opinii: google.com

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.