4.4/5 - (5 votes)

Klinika Weterynaryjna VETS: Przewodnik i Recenzja

Klinika Weterynaryjna VETS to jedno z tych miejsc w Warszawie, które zwraca uwagę zarówno z powodu swojej szerokiej gamy usług, jak i ze względu na różnorodne opinie klientów. Położona przy ulicy Książęcej 3 w samym sercu warszawskiego Śródmieścia, klinika ta służy mieszkańcom stolicy i ich czworonożnym przyjaciołom nieprzerwanie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Profil Kliniki Weterynaryjnej VETS

Lokalizacja i Dostępność

Klinika znajduje się w dogodnym punkcie miasta, łatwo dostępnym zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Adres: ul. Książęca 3, Warszawa, położony jest w dzielnicy Śródmieście, co zapewnia łatwy dojazd dla mieszkańców różnych części miasta.

Godziny Otwarcia

Jedną z największych zalet kliniki VETS jest jej całodobowy charakter działania. Klinika oferuje swoje usługi przez 24 godziny na dobę, co stanowi nieocenioną wartość w nagłych przypadkach.

Dane Kontaktowe

Kontakt z kliniką możliwy jest poprzez telefon pod numerami (22) 622-55-22 oraz (22) 622-56-22, a także przez e-mail: info@vets.pl. Dodatkowo, klinika utrzymuje aktywną stronę internetową: vets.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz formularz kontaktowy.

Usługi i Specjalizacje

Ogólna Charakterystyka

Klinika oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, począwszy od rutynowych badań i szczepień, poprzez chirurgię, diagnostykę obrazową (np. RTG, USG), aż po bardziej specjalistyczne zabiegi.

Zespół Specjalistów

Klinika zatrudnia doświadczonych weterynarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach medycyny zwierzęcej. Ich wiedza i doświadczenie są kluczowe dla zapewnienia wysokiej jakości opieki.

Wyposażenie

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i chirurgiczny to kolejny atut kliniki. Inwestycja w zaawansowane technologie przekłada się na precyzję diagnoz i skuteczność leczenia.

Opinie Klientów

Ocena Średnia

Klinika Weterynaryjna VETS posiada średnią ocenę 3.7 na podstawie 171 głosów. Ta ocena wskazuje na mieszane odczucia klientów.

Pozytywne Aspekty

Wśród pozytywnych opinii często wymieniane są profesjonalizm personelu, nowoczesne wyposażenie oraz dostępność kliniki (24h).

Krytyka

Niektóre negatywne opinie koncentrują się na kwestiach związanych z obsługą klienta, czasem oczekiwania na wizytę oraz kosztami usług.

Podsumowanie i Rekomendacje

Podczas wyboru kliniki weterynaryjnej, ważne jest, by zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów: dostępność, kwalifikacje personelu, wyposażenie oraz opinie innych klientów. Klinika VETS, mimo mieszanych recenzji, oferuje szeroki zakres usług dostępnych przez całą dobę, co może być decydującym czynnikiem dla wielu właścicieli zwierząt.

Kiedy Rozważyć VETS?

 • W przypadku nagłych sytuacji, ze względu na całodobową dostępność.
 • Szukając specjalistycznych usług, jak zaawansowane badania diagnostyczne.
 • Gdy zależy nam na doświadczonym personelu.

Alternatywy

Warto również rozważyć inne kliniki weterynaryjne w Warszawie, szczególnie jeśli konkretna specjalizacja lub bardziej osobiste podejście do klienta jest priorytetem.

Podsumowując, Klinika Weterynaryjna VETS to miejsce z potencjałem, które warto mieć na uwadze, zwłaszcza w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji. Jednak dokonując wyboru, zaleca się rozważenie różnych opcji oraz indywidualnych potrzeb swojego zwierzęcia.

1 KOMENTARZ

 1. Eliza i Piotr 2023-11-20 22:52

  Lekarze z kliniki VETS uratowali życie naszej suni Tosi. Na Książęcą trafiliśmy przypadkiem: najbliższa klinika działająca w sobotę o świcie; sunia została natychmiast zdiagnozowana (rozległe ropomacicze), wprawnie zoperowana (dr Radziszewski) i troskliwie zaopiekowana w szpitalu przyklinicznym (duża elastyczność, komunikatywność i empatia ze strony personelu, np. pozwolono nam ją odwiedzić w środku nocy). Przez kolejne dwa miesiące trwała walka o życie suni, bo rozwinęła się u niej reakcja autoimmunologiczna; lekarze przygotowywali nas na najgorsze, a jednocześnie nie przestawali szukać rozwiązań—doceniliśmy przez te dwa miesiące sposób organizacji pracy kliniki: z zespołu wyłonił się lekarz prowadzący, a dokładniej lekarka prowadząca (dr Magda Olucha: wielkie brawa i równie wielka wdzięczność z naszej strony!), natomiast praktycznie cały zespół kliniki włączał się w to leczenie, konsultując, doradzając, zbierając się w spontaniczne konsylia (ogromne podziękowania dr. Michałowi Arciszewskiemu, także dr Iwonie Szczepaniak, dr. Stańczakowi, dr. Kopińskiemu, również czuwającemu nocą dr. Lewandowskiemu i będącemu spokojną, kojącą obecnością przy USG dr. Wośko: stanowicie Państwo grupę oddanych lekarzy, jak też zgrany, wspomagający się zespół). I udało się—i to jak bardzo skutecznie: sunia przeżyła najcięższy okres i wyszła na prostą. Od czasu wielkiego kryzysu minął już przeszło rok, Tosia ma się świetnie—i uwaga, urokliwy szczegół na koniec: działo się to, gdy miała 13,5 roku, teraz jest o kolejny cudowny rok starsza :))
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Patryk
  Patryk 2023-09-24 23:34

  Moja kicia została tam przewieziona po upadku z 3 piętra pierwsza lekarz z dredami zaczeła nam opowiadać że kicia ma rozwaloną wątrobe i nerki oraz że jesy do uspania.Wydaliśmy na badania 500zł i lekarz w kółko to samo ale kot wyglądał zdrowo. Była też druga lekarz bardzi miła i nam wyjaśniła że to brednie i kicia ma lekko stluczoną wątrobe i nerki i jak sie potem okazalo pierwsza lekarz trzymała mojego kota przy zyciu po to by na nim żerować i po to bym wydawał na nią więcej pieniędzy. NADAL nie moge uwierzyć że tam ludzie żerują na cierpiących zwierzętach kicia dzisiaj wróciła do domu i ma sie bardzo dobrze
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Dorota Rotuska
  Dorota Rotuska 2023-02-16 12:54

  Czytam opinie wielu osób jedni chwalą inni nie ja powiem tak przyjeżdżam do tej kliniki 20 lat zawiodłam się raz na szczęście tego lekarza już nie ma chodzę z moimi psami do moim zdaniem i nie tylko moim do najlepszego doktora Pana Stańczaka nigdy nie zawiodłam się na tym lekarzu operowałam ostatnio dwa yorki wszystko wykonane perfekcyjne w porównaniu do lecznic i lekarzy z Targówka na którym mieszkam od kilku lat dopóki żyją moje psy nie zmienię ani lekarza ani kliniki !
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Gabriela
  Gabriela 2023-01-22 00:25

  Pełni wary i ufności w kompetencje lekarzy leczyliśmy naszego psa przez 5 lat. Pies przez 5 lat był leżący, wymagający 24 godzin opieki. Nikt nam nie powiedział, że stan psa się nie poprawi, że pies cierpi, że nie ma w nim radości życia, niczego, że trwa w swojej chorobie i bólu. A my trwaliśmy w nadziei, bo lekarze mówili że jest ok, że jest poprawa. Dawano nam zapewnienia że pies stanie na nogi. Jak się kocha kogoś to się zawsze człowiek trzyma tej nadziei. Za każdą wizytę, poradę płaciliśmy grube pieniądze. Aż do pamiętnego wieczoru. Nasz pies nagle zaczął krwawić z nosa. Pojechaliśmy na Książęcą , na dyżur. Zrobiono prześwietlenie, podano donosowo Atropinę i …zostawiono z nim. Nikt nam nic nie powiedział, po prostu podano lek który zatamował krwawienie z polipa i tyle. Zero rozmowy, zainteresowania, informacji co dalej. I jedyna osoba która się nami zainteresowała to technik weterynarii. Usiadła obok i zaczęła z nami rozmawiać. To był prawdziwy człowiek na właściwym miejscu. Delikatny, wyjątkowo empatyczny, o wysokiej kulturze osobistej. To ona była w pełni zainteresowana stanem psa, historia choroby. To dzięki niej pozwoliliśmy naszemu psu zachować resztki psiej godności i pozwoliliśmy mu odejść. To ona, nie lekarz, odpowiedziała na wszystkie pytania o eutanazję. Nie pamiętam jak miała na nazwisko (chyba na imię Majka, ale nie wiem na pewno) i imię, ale pracowała tam kilka lat temu. Chciałam podziękować jej za to że była z nami, że była człowiekiem, jaki powinien być w tej chwili. Reszcie mogę tylko powiedzieć, uczcie się od takich ludzi jak powinno się leczyć zwierzęta.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Klient
  Klient 2022-12-11 23:10

  Mordownia. Radze omijac szerokim lukiem. Zwlaszcza pana Kopinskiego. Stawia diagnoze bo mu sie tak wydaje. Kazdy z tych lekarzy gadal co innego w oparciu o jedno usg. Nie potrafia czytac usg. Usg bywalo zepsute i nim robili badania choc nie dzialal pomiar. Zenada i szok. Kopinski po zlosci zaordynowal leczenie bo po co leczyc i to wg jego domniemania. Choc co innego wskazywalo slabe usg. Podsmiewywal sie w trakcie opisywania objawow. Bylo to ponizajace. Ten czlowiek nie powinien byc weterynarzem z takim zachowaniem. Nie ordynuja badan dodatkowych. Spiesza sie zeby pacjenta szybciej wyrzucic z gabinetu bo obrobia wiecej klientow i od kazdego wiecej wyciagna. Zwykle badanie krwi trzeba kazac im zrobic i pilnowac co wpisza bo wpisza jak najmniej i reszte potem sobie wymyslaja. Odradzam wszystkim. Unikajcie tego miejsca bo stracicie zwierzaki.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Dorota Rotuska 2023-02-17 09:36

  Przyjedz na Trocką Targówek tam Ci zamordują psa czy kota I to za spore pieniądze
  maxik52@gmail.com
  maxik52@gmail.com 2022-10-28 21:02

  Niestety aby się czegokolwiek dowiedzieć lub kupić lek trzeba dojechać ze zwierzęciem do lecznicy zapłacić za wypisanie recepty -wizyta.i dopiero wykupic lek. Tragedia rozmowa telefoniczna z lekarzem jest praktycznie niemozliwa szczegolnie vet Karolina ceni bardziej pieniądz niż pomoc zwierzęciu.Uwazam że takie osoby nie powinny zajmować się chorymi zwierzętami. Nie oceniam kwalifikacji a jedynie empatię i chęć niesienia pomocy co jest obowiązkiem lekarza naWet weterynarii.Aczkolwiek klinika posiada rowniez wspaniałych lekarzy np. Dr Iwona.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Zofia
  Zofia 2022-10-21 15:02

  Dramat. A recepcjonistki to jakiś fenomem, dowiedziałam się że „jak mi się coś nie podoba to mogę sobie zmienić klinikę”. Nie polecam, jeżeli ktoś ceni swój czas i pieniadze. Byłam na wizycie w poniedziałek z pobraniem krwi i badaniem kału suczki, która schudła w ostatnim czasie 5 kg. Miałam dostać wyniki krwi tego samego dnia. W czwartek, gdy zadzwoniłam się dopytać o wyniki okazało się, że sa gotowe od 2 dni, ale jakoś do mnie nie dotarły. Lekarz w poniedziałek zalecił telefoniczną konsultację jak tylko je dostanę. Więc po tym jak musiałam się o nie upomnieć, czekałam od 15 do 22 bez żadnej informacji zwrotnej, następnego dnia nadal cisza. Przy każdym moim telefonie co 2-3 h recepcjonistki były niemiłe i drwiące. Zaznaczam, że w poniedziałek zapłaciłam za tę konsultację. Wywalone prawie 200 zł, bo i tak muszę udać się do innego weterynarza. Więc potwierdzam, że zła fama tego miejsca nie wzieła się znikąd. A fakt, że recepcjonistki wykonują tę pracę i nadal mają zatrudnienie z takim zachowaniem nie przestanie mnie zaskakiwać. I piszę to jako osoba również dorabiająca na recepcji.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  T 2022-12-12 03:05

  Cala przychodnia to dramat. Mordownia. Odradzam.
  Magda
  Magda 2022-08-14 13:24

  Byłam stałym pacjentem z naszymi psiakami od wielu lat.Przed pandemią za samo zamknięcie drzwi płaciliśmy 30zl.Teraz 90/100zl.Lekarze liczą jak chcą.Sumy cholendarne!!!Nikt już nie zostawia 100zł.Wystarczy posiedzieć i posłuchać….200,300,400zl…. Osobiście ,ostatnio po raz kolejny za przekroczenie progu i 2 zastrzyki zapłaciłam 200zl Przerwaliśmy kontynuację leczenia na Książęcej w Vet. Zmieniliśmy lekarzy,którzy nie liczą za wizytę.Liczą za leki i zabiegi.Za identyczną wizytę zapłaciliśmy 55zł…! W chwili obecnej SZCZERZE ODRADZAM!!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Patrycja
  Patrycja 2022-07-16 09:27

  Piątek popołudnie diagnoza – ropomacicze. Nasz weterynarz na urlopie, klinika z której zawsze awaryjnie korzystaliśmy ma anestezjologa na urlopie – odsyłają nas na Książęcą. Z przerażeniem czytamy opinie w internecie (co prawda większość sprzed kliki lat, ale nakręcają człowieka), w międzyczasie zestresowani szukamy innych przychodni, ale finalnie lądujemy na Książęcej. Przyjmują nas w 15 min. Lekarz bardzo spokojny, mówił rzeczowo. Zauważył, że nasza suczka ma problem z okiem (to nie był cel wizyty) i od razu się nim zajął. Następnie przyszedł Pan anestezjolog – anioł nie człowiek. Uspokoił nas bardzo, wytłumaczył jaką farmakologię stosuje, jak będzie wyglądał zabieg. Widząc, że nasza sunia nie daje się zbadać i bardzo się boi podał leki na uspokojenie jej, tak aby można było dalej działać. Po 2h dostajemy telefon – dziewczynka po zabiegu czeka na Państwa i wybudzenie. Wszystko się udało! Bez żadnych powikłań – nawet oczkiem się zajęli. Nasza sunia wyszła do nas, w ładnym ubranku i nawet dobrym humorze. Lekarz anestezjolog ponownie nam wszystko wytłumaczył, doglądał do niej czy wszystko jest w porządku, wydał zalecenia i szczęśliwi wróciliśmy do domu. Mogę z czystym sumieniem polecić dwóch świetnych lekarzy – Pana Michała i Pana Piotra z przychodni VETS.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  A7aurgrrza5rehu54ezb000ss4r6 oo 2022-07-23 16:24

  Aurd7r4uijyviz444dh4fo94feevjii3z7 Siesur7367gezadze333s75f3c
  Mikiszon
  Mikiszon 2022-07-13 13:53

  Po miesiącu leczenia mój ukochany kot umarł z powodu ostrej niewydolności nerek. Przywiozłam kota, który zwymiotował i nie miał apetytu od dwóch dni. Wyniki wszystkich zleconych badań laboratoryjnych, w tym nerkowych, były prawidłowe. Po miesiącu diagnostyki i leczenia w tej klinice kot w straszliwych mękach umarł z powodu ostrej niewydolności nerek i jej powikłań. Ponieważ był leczony z powodu zapalenia jelit sterydami a rzeczywista choroba – po prostu odmiedniczkowe zapalenie nerek -pozostała nierozpoznana. Sterydy przy tej chorobie były wyrokiem śmierci dla kota, doprowadziły do niewydolności nerek. I tak mój piękny, zdrowy kot, który wyjściowo cierpiał tylko na zakażenie układu moczowego nie żyje. Oby kamień na kamieniu nie został z tego miejsca.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Niezadowolony klient 2022-12-11 19:29

  Zgadzam sie z opinia. Nie lecza. To mordownia. Mi weterynarz sie podsmiewywal jak opowiadalam objawy dokladnie. On postanowil niedokladna diagnoze na podstawie niedokladnego usg. Chamstwo i przedmiotowe traktowanie pacjentow. Do tego klika nawet jak zle to drugi nie podwazy. Nie ufam tam nikomu. Podobna maja opinie nagatywna w warszawie wsrodmiesciu i to jest prawda
  P 2022-12-12 03:19

  Kto go leczyl ? Kopinski?
  Sebastian Kujawski
  Sebastian Kujawski 2022-07-01 23:53

  Profesjonalizm ,empatia, leczenie wszystko na najwyższym poziomie. Polecam doktora Jarosława Kopcińskiego super człowiek i specjalista w swoim fachu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Sebastian Kujawski 2022-07-01 23:56

  Wkradł się błąd. Chodzi o doktora Kopińskiego.
  Krzysztof 2022-12-12 03:08

  Bzdura. Beznadziejny lekarz. Nie potrafi postawic prawidlowej diagnozy. Wredny czlowiek.nikt po nim diagnozy nie potwierdzil. Radze omijac.
  Wkurzony
  Wkurzony 2022-06-11 11:34

  Beznadzieja, zero empatii, od recepcji po lekarza. Wszyscy robią łaskę ze w ogóle dostąpiłem zaszczytu przyjęcia. Zdecydowanie odradzam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewa
  Ewa 2022-06-10 09:43

  Jestem zadowolona z jakości świadczonych usług w Klinice VETS na Książęcej. Lekarze są bardzo mili i kompetentni. Mój York ciągle ma jakieś zawirowania zdrowotne. Trzy razy miał bardzo poważny stan i lekarze w tej klinice go odratowali – postawili „na łapy”. Jestem im za to ogromnie wdzięczna. Porady, które otrzymuję podczas wizyt dotyczące czy stanu uzębienia, odrobaczania, ochrony przeciw kleszczom, czy żywienia są bardzo pomocne. Oczywiście mam swoją ulubioną Panią doktor (Iwonę Szczepaniak) ale trafiałam tutaj do wielu różnych lekarzy m.in. dr. Stańczaka i nie zdarzyło mi się po wyjściu z wizyty mieć poczucia, że coś zostało zaniedbane. Osobiście polecam!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agnieszka
  Agnieszka 2022-06-10 07:50

  Przychodnia zatrudnia niekompetentne w rejestracji które nie potrafią zapisać na wizytę. 7.06.2022 telefonicznie zapisałam się na wizytę (podając imię i nazwisko, nr. tel. i imię psa) u neurologa na 9.06.2022 na godz. 17:30. Po zgłoszeniu się do przychodni okazało się, iż tego dnia neurolog nie przyjmuje a w systemie nie ma moich danych. Tak więc zostałam odprawiona z kwitkiem. Pomijam już fakt, że mieszkam 60 km od Warszawy i musiałam dojechać i ponieść koszty.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Edyta
  Edyta 2022-05-11 13:10

  Profesor Janicki Wspaniały człowiek weterynarz ortopeda gdyby nie Doktor niewiem czy jakikolwiek chirurg poskładał by łapkę mojego pieska Minęło już 7 tygodni wszystko jest w porządku piesek biega ma się rewelacyjnie Dziękuje Panie Doktorze z całego serca ❤️
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  MARTA
  MARTA 2021-08-18 07:16

  Lecze tu psy od lat,swoje i potrzebujące pomocy. Wielu z nich uratowali życie. Są obiektywni,jeśli pies nie rokował mówili wprost. Polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tofik K
  Tofik K 2021-08-06 21:54

  Wielkie podziękowania dla całego zespołu za uratowanie życia mojego pieska Toficzka, który przeszedł trudną operację usunięcia guza, jesteście wspaniali. W swojej pracy wkładacie dużo serca by zwierzę i właścicieli czuli się bezpiecznie. Pełen profesjonalizm, polecam wszystkim.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  MT
  MT 2021-03-22 18:18

  Pan doktor Janicki jak mnie poinformowała pani na recepcji jest jedyną osobą, która ma uprawnienia wykonywania badań w kierunku dysplazji z wpisem do rodowodu. Suka 16 miesięcy już można „Pan” doktor zaczął opowiadać, że tak i owszem może zrobić badania ale od 18-tego miesiąca są honorowane. Prawda jest taka że od 12-14 tego. Naciągną mnie na 220 PLN za macanie suki, nie mówiąc o straconym czasie. Wystawił świstek który honoruje WC w razie braku papieru toaletowego. Odradzam. Czerwone mordy i chytre oczka ot taka klinika. Na badania jestem umówiony na gagarina.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Krzysztof
  Krzysztof 2021-01-09 09:40

  Stanowczo odradzam wizytę w tym miejscu.

  Suczce rasy York moich rodziców zdiagnozowali ostre zapalenie wątroby. W ciągu 2 tygodni 2 razy robili usg. Nie potrafił dojrzeć kilkunastocentymetrowego guza. Prawda wyszła na jaw dopiero podczas kremacji.

  Przez 2 tygodnie wyciągali pieniądze od moich rodziców. Prawie 3 tys na leczenie, które i tak nie miało prawa pomóc.

  Dr Grzegorz Stańczak dawał tylko puste nadzieje, by nie przerywać leczenia – żeby dać jej jeszcze szansę. Po tygodniu nawet stwierdził, że z ostrego zapalenia wątroby zmieniło się w przewlekłe. Że nie jest źle.

  Sonia tymczasem z dnia na dzień czuła się coraz gorzej. Praktycznie nic nie jadła (raz dziennie dostawała kroplówkę). Rodzice poili ją wodą ze strzykawki, bo nie była w stanie sama napić się z miski. Wypadły jej przednie zęby, dostała martwicy języka. Nadal pan doktor twierdził, że stan Sonii jest stabilny. Cały czas podawano jej te same leki. Przez cały okres leczenia nie zmieniono nic.

  Najgorzej było jednak po ostatniej wizycie. Nagle stan Sonii drastycznie się pogorszył. Nie była w stanie utrzymać się na nogach. Zaczęła ciężko oddychać, a jej serce waliło jak młotem. Po kilku godzinach się poddała.

  Prawdopodobnie Sonii nie można było pomóc, ale można było ulżyć jej cierpieniu. Tymczasem została skazana na 2 tygodnie męczarni. Czy to przez niekompetentnych weterynarzy, czy to przez ludzi nastawionych na jak największy zysk (a być może jedno i drugie).

  Jeżeli naprawdę zależy wam na waszych zwierzętach, to omijajcie tą klinikę szerokim łukiem.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  patrycja ostrowska
  patrycja ostrowska 2020-12-23 13:55

  Stary, bezdomny pies przyjechal do lecznicy w ciezkim stanie po pogryzieniu. Mial rozerwane miesnie podtrzymujace pecherz i nie mogl wydalac moczu. Niestety dla bezdomnego psa i dla nas ktorzy mamy przytulisko 30 psow, na ktorych w zaden sposob nie zarabiamy wlasciciel nie mial litosci. Policzyl nam za 5 dni pobytu psa i operacje blisko 4.000 platne natychmiast bo inaczej nie wydadza psa i beda liczone kolejne doby hotelowe. Po pertraktacjach udalo nam sie odlozyc na 3 dni zaplate jedynie 600 zl, zeby odzyskac psa i nie generowac lawinowo narastajacych kosztow w tej lecznicy. Lekarze lecznicy caly czas twierdzili, ze pies nie moze samodzielnie siusiac i musi byc cewnikowany tak wiec musi pozostac w lecznicy. Poniewaz nie moglismy juz wiecej zaplacic, musielismy odebrac psa. Po godzinie w aucie pies wyrwal cewnik nadeptujac na worek odprowadzajacy mocz. Po wyjsciu z auta pies zaczal normalnie siusiac. Nie popuszcza moczu i jest wszystko w porzadku tuz po wyjsciu ze szpitala. Tak wiec podejrzewam z mojej strony lecznice o naciaganie mnie na pieniadze poniewaz lecznica do ostatniej chwili twierdzila ze pies nie moze samodzielnie siusiac wiec powinien byc hospitalizowany, a praktycznie tuz po wyjsciu z lecznicy zaczal siusiac bez pomocy cewnika. Tak wiec 5 gwiazdek dla chirurga za udana, skomplikowana operacje, natomiast jedna gwiazdka dla wlasciciela kliniki ktory jak dla mnie jest bezwzglednym biznesmenem zarabiajacym na nieszczesciu zwierzat i ludzi nad nimi sie litujacymi. Suma sumarum 3 gwiazdki.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Gosiewska
  Katarzyna Gosiewska 2020-12-10 18:58

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Po kilku bardzo przykrych doświadczeniach na nocnych dyżurach wet w Warszawie (Niepodległości, Strzeleckiego, Gagarina) – pogotowie Vets mogę polecić. W nocy oczywiście nie zawsze jest nasza ulubiona dr i inni z tych bardziej lubianych 😉 , ale jak dotąd przez wszystkich byliśmy obsługiwani z pełnym profesjonalizmem, uwagą i zainteresowaniem pacjentem. Lekarze mimo pór 100% przytomni (niestety nie jest to norma) i na ogół uprzejmi identycznie jak za dnia (jw.). Najbardziej polecam dr Plewińską-Pełkę: konkretna, o dużej wiedzy (wiele pomysłów i tropów w diagnozowaniu) i wspaniałym podejściu nawet do umiarkowanie grzecznych pacjentów. Byliśmy też niedawno u dr Szczepaniak, również świetne wrażenie jeśli chodzi o podejście do futrzaków, doraźną pomoc i pomysły diagnostyczne.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra
  Aleksandra 2020-12-10 15:41

  Bardzo miła ekipa. Konkretnie, dokładnie i niedrogo inni klienci też super bardzo otwarci ludzie!
  Źródło opinii: google.com

  INTL INTL
  INTL INTL 2020-12-10 00:02

  Krytyczne: Profesjonalizm W czasie nocnej wizyty z psem z wadą wrodzoną lekarz wykazał się zupełnym brakiem empatii i profesjonalizmu – na naszą prośbę wykonania określonego badania stwierdził, że zwierzęta z taką wadą „i tak żyją krótko”, więc nie widzi potrzeby wykonania takiego badania tym bardziej, że w obecnej chwili i tak nie ma kto go wykonać, a on nie potrafi.
  Źródło opinii: google.com

  Ksantypa S.
  Ksantypa S. 2020-12-06 22:36

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Trafilam do kliniki z polecenia, już od momentu rejestracji telefonicznej w recepcji byłam zadowolona z obsługi. Kadra młoda ale kompetentna i bardzo pomocna. Wizyta u dr Janickiego to także tylko dobre wrażenia, naprawde wnikliwa analiza, szczegółowo wytłumaczone wszystkie poruszone kwestie związane z przypadłością psa, z ogólnym rozwojem szczeniaka, w tym wpływ witamin na organizm zwierzątka. Po niektórych przeczytanych nieprzychylnych opiniach byłam tym bardziej miło zaskoczona tak troskliwą opieką, jakiej doświadczył i mój pies i ja. Bo gdy czterołapy przyjaciel zachoruje, to przecież jestesmy też zdenerwowani, a tam naprawdę to rozumieją.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Kilar
  Marcin Kilar 2020-12-06 19:48

  Klinika oferuje pełne leczenie, odbywa się ono na najwyższym poziomie, polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof 2022-07-25 20:38

  Napisz za jakie pieniądze
  Marcin Mal
  Marcin Mal 2020-12-06 17:37

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Do kliniki trafiłem późną porą w niedzielę z moim rannym szczurkiem. Ze świecą szukać podobnej empatii i zaangażowania oraz profesjonalizmu. Bardzo dziękuję za uratowanie mojego Teodorka i garść cennych porad.
  Źródło opinii: google.com

  Tatiana Chauvin
  Tatiana Chauvin 2020-11-19 15:58

  Jestem bardzo zawiedziona, gdyż do tej pory opieka nad moimi kotami w tej klinice byla bez zarzutu. Ostatnio jednak trafiła tam moja 15 letnia kotka, w nie najgorszym stanie ogólnym i ładną sierścią, ale z chorą tarczycą (leczoną) i chorymi nerkami. Po 11 dniach leczenia w szpitalu za ogromną sumę ponad 3 tysięcy złotych odebraliśmy kota skrajnie wychudzonego, z dużo gorszymi wynikami badań (zmieniono leki, które kot brał wcześniej) i ze śladami walki, którą toczył z lekarzami. W całym wypisie adnotacje, że kotka agresywna – w takim stresie i przy krępowaniu jej siatką na ryby (takie narzędzia tam stoją i doktorzy wydawali się zadowoleni ze sposobu jaki znaleźli na okiełznanie starego kota), każde zwierzę stałoby się agresywne. Na wypisie widoczne jest, że kotem codziennie zajmował się inny lekarz, a lekarz – rzekomo – prowadzący, poza dniem przyjęcia podpisał się tylko pod jednym dniem. Niektóre leki dodawano do jedzenia, a w następnej linijce pisano, że kot nie zjadł nic lub zwymiotował. O ponownym czy skuteczniejszym podaniu leku już nic nie było. Można więc wnioskować, że leków do pyszczka kot po prostu nie przyjmował. Dodatkowo, pomimo częstych kontaktów z lecznicą nikt nie poinformował nas, że kot ma przetokę okołodbytniczą. Wyczytaliśmy to dopiero z wypisu. Nie jest to być może wina samych lekarzy, ale jeżeli w czasie pobytu kota za każdym razem rozmawia się z kimś innym to jeden nie wie, co przekazał drugi.Kot po leczeniu tam jest na granicy śmierci i bardzo cierpi. Zdecydowanie JUŻ nie polecam. Straszne miejsce.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Demon Nek
  Demon Nek 2020-09-24 10:52

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Witam i chciałem pochwalić lekarzy i wszystkich pracujących w tej klinice za uratowanie mi psa 17 letniego amstafa. Bardzo dobra i miłą pomoc lekarzy i zdiagnozowali czego lekarze inni nie widzieli a a powinni widzieć bo widać to gołym okiem, dobrali leki podali kroplówki i jak piesek nie chodził to teraz biega, jeszcze raz dziękuję i polecam tam iść że swoimi pupilami jak by coś się działo bo naprawdę fachową pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Danuta Domagała
  Danuta Domagała 2020-09-16 08:10

  13 września w niedzielę zawiozłam mojego ukochanego 11 letniego kota rasy Maine Coon do kliniki na ul. Książęcej. Kot od 5 dni nic nie jadł i nie pił. Młoda dyżurująca lekarka jedynie pobrała krew i dała 3min. kroplówkę. Dostałam leki na zgagę!!! do podania po jedzeniu, choć kot głodował od tygodnia.Koszt wizyty ponad 200 zł. !! Nie osłuchała go. Wyniki były dobre, ale miałam je otrzymać na maila tego samego dnia. W poniedziałek musiałam sama zadzwonić i prosić o przesłanie. Zapomnieli? Dzień później, już w innej klinice okazało się już osłuchowo, potem potwierdzone rtg i usg, że kot ma wodę w płucach i podejrzenie rozsianego nowotworu. Szkoda, że pani doktor nie wykonała podstawowego badania płuc i serca za pomocą słuchawek…..sugerując wykonać usg jamy brzusznej. Kot ciężko oddychał. Przestrzegam i nie polecam Państwu tutaj leczyć Pupila.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paola Paola
  Paola Paola 2020-07-02 14:41

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Wartość Polecam bardzo dobrzy lekarzenaprawdę super;) Polecam pana doktora Kowalczyka który uratował nóżka mojemu kochanemu pupilowi!najlepszy chirurg ortopeda w mieście polecam;)
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Marschalkowski
  Paulina Marschalkowski 2020-06-28 07:31

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Najlepsza klinika w Warszawie! Trafiliśmy do kliniki z pieskiem po wypadku z połamaną (zamasakrowaną) łapką praktycznie do amputacji. Lekarze natychmiast się nim zajęli z ogromnym zaangażowaniem. Po ciężkiej operacji i 2 tygodniach walki z martwicą łapka ładnie się goi. Dziękujemy bardzo za troskliwą opiekę.
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Więckowski
  Maciej Więckowski 2020-06-17 21:40

  Bardzo nierówna obsługa. Choć część załogi to poczciwi, dobrzy weterynarze, zdarzają się też niestety burkliwi, umawiający pacjentów na konkretny termin, i bez żenady każący czekać 2h na wejście do gabinetu i polecający „dogadanie się” w ramach kolejki umówionych na tę samą godzinę. Cóż, to nie państwowa służba zdrowia, więc to raczej nieeleganckie postępowanie.

  Odpowiedź weterynarza (2019-10-07 13:31)
  Klinika Vets przy ulicy Książęcej jest pierwszą całodobową Warszawską Kliniką Weterynaryjną. System pracy lekarzy jest niezmienny od 30 lat we wszyst…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  J Tarlowski
  J Tarlowski 2020-06-05 21:22

  Pozytywne: Profesjonalizm Leczyłem tu suczkę Sznaucerka miniaturkę. Lekarz był kompetentny, zabiegi były przeprowadzane profesjonalnie. Rany się zagoiły, a pies mimo wieku jest w dobrym stanie.
  Źródło opinii: google.com

  Irek Mirek
  Irek Mirek 2020-06-05 19:05

  Koszmarne ceny, za 2 minutową wizytę u internisty bez żadnych zabiegów czasami płaci się 100 zł… Niedaleko, na ulicy Topiel jest inna klinika, polecam zmianę.
  Źródło opinii: google.com

  Gabriela Janczewska
  Gabriela Janczewska 2020-06-05 10:21

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Pojechałam z pieskiem w nagłej potrzebie ze świeżą raną z ropą… szybka profesjonalna reakcja i pomoc, lekarze przemili, świetne podejście do zwierząt, jestem zachwycona i polecam z całego serca. Pozwolę sobie też dodać, ze cena za dzisiejszą wizytę zaskoczyła mnie pozytywnie.
  Źródło opinii: google.com

  julia n
  julia n 2020-06-05 10:21

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm Nic dobrego, przyjechaliśmy w niedzielę na ostry dyżur, nie z wyboru – mamy swoją klinikę na Ochocie. Pies połknął patyczek od lodów. W klinice sprowokowano wymioty, bez dalszych procedur osłaniających i bez podania kroplówki. W środę pies miał wysoką gorączke, bardzo bolący brzuch, konieczna była kroplówka i podanie leków dożylnych. Brak niezbędnych procedur w niedzielę naraziło go na cierpienie. Stanowczo odradzam.
  Źródło opinii: google.com

  Dellfina Dellert
  Dellfina Dellert 2020-05-25 19:06

  Trafiłam do kliniki w święta wielkanocne z psem w stanie krytycznym. Zajmowała się nim pani dr. Szczepaniak. Dzięki szybkim, trafnym diagnozom udało się go cudem postawić na nogi. Dodatkowo pani dr. okazała mi dużo ciepła. Godziny z psem pod kroplówką umiliła świąteczna babka i ciepła herbata. Duża wdzięczność.
  Źródło opinii: google.com

  rasta rocka
  rasta rocka 2020-05-25 13:55

  Mój pies miał problemy z oczami, więc wysłali test do laboratorium i powiedzieli, że skontaktują się ze mną za kilka dni w sprawie wyników testu. Chociaż dzwoniłem do nich 4 razy, aby im przypomnieć, nikt nie dał nam znać o wynikach i problemach z okiem mojego psa. To było 1 miesiąc temu. Haniebna obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Andzelika Korzeniewska
  Andzelika Korzeniewska 2020-05-25 11:13

  Nie polecam!!! Drogo, obsluga bez kompetencji. Radzę omijać
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Orzechowski
  Maciej Orzechowski 2020-05-25 07:26

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm jak zawsze profesjonalne podejście
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Rotuska
  Dorota Rotuska 2020-03-21 19:51

  Do tej lecznicy przyjeżdżam od 15 lat że swoimi psami A miałam ich sporo za każdym razem leczenie było prawidłowe ja osobiście przyjeżdżam do doktora Stańczaka który jest wspaniałym lekarzem ma super podejście do zwierząt mimo że wyprowadziłam się że śródmieścia na Targówek to do tej pory że swoimi psami przyjeżdżam tu !!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Walasztyn
  Agnieszka Walasztyn 2020-03-21 08:29

  Trafiłam tu z polecenia znajomych i opini net i jak sie okazalo potem bardzo dobry wybor z mojej strony. Moja 17 letnia sunia Mycha wychodowala guza na lewym płucu u wielu weterynarzy byla skreślona. Ale chirurg Pan Piotr Radziszewski zajał sie Mycha było ryzyko wycięto lewe pluco sunia dochodzi do siebie i ma sie dobrze dziękujemy
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Tławecki
  Tomasz Tławecki 2020-02-12 21:07

  Nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy
  Źródło opinii: google.com

  Леля Р
  Леля Р 2020-02-12 19:48

  Bardzo dziękujemy Doktorowi Kopińskiemu!!
  Źródło opinii: google.com

  Ola Białorudzka
  Ola Białorudzka 2020-02-12 14:22

  Niestety nie mogę o tym miejscu napisać niczego dobrego. Byliśmy w klinice na nocnym dyżurze W Święto Trzech Króli. Nie z wyboru, mamy swoją klinikę na Wilanowie, ale po prostu było to na tamtą chwilę jedyne otwarte miejsce, w którym mogliśmy uzyskać pomoc dla naszego króliczka miniaturki. Zwierzątko nagle zaczęło podkulać prawą tylną łapkę nie stawiając jej przy poruszaniu się. Ewidentnie odczuwało ból. Nie mieliśmy pojęcia co się stało i czy nie złamał jej przypadkiem. Na miejscu czekaliśmy półtorej godziny bez żadnej informacji czy i kiedy ktoś nas przyjmie, oprócz nas byli tylko Państwo z pieskiem już przyjmowani w gabinecie obok. Po długim czasie oczekiwania zostaliśmy skierowani na badanie rtg. Tu się zaczęły schody, badanie wykonywała Pani, która nie była specjalistką od króliczków a jak sama zaznaczyła od kotow i psów i choć przemiła to wykonywała zdjęcia bardzo nieudolnie powtarzając jej kilka razy bo jedne były nieczytelne inne nie obejmowały właściwego fragmentu a jeszcze inne po prostu były zrobione przy złym ułozeniu zwierzatka, przy czym wiązało się to z wyciąganiem, prostowaniem chorej nóżki i podwiązywaniem jej sznurkiem. Maluch bardzo sie przy tym musial nacierpiec i nastresowac. A dla królika kazdy taki stres powoduje problemy z przewodem pokarmowym (zwalnia perystaltyka jelit). Po zrobieniu zdjęć postawiono błędną diagnozę uszkodzenia więzadeł, kontuzji stawu kolanowego. Nastepnego dnia rano pojechaliśmy do naszej kliniki na Wilanów, tam po zrobieniu zdjęcia rtg okazalo się ze staw biodrowy wypadl z panewki, na zdjęciu bylo to bardzo widoczne nawet dla oka laika. Z kolanem wszystko bylo w porzadku. Króliczek bardzo odchorował stres, natychmiast przestały mu pracowac jelita i zoładek, pompowano w niego mase lekow zeby wrocil do siebie, spedzil kilka dni w szpitalu. Teraz kiedy wszystko wrocilo do normy żal i zlość już dawno odeszła ale nie bardzo rozumiem całej tej sytuacji. Pani doktor, stawiająca diagnozę będąca specjalistką od zajęczaków zwróciła nam uwagę że maluszek ma ogromną dysproporcję jąderek, że jednego w ogóle nie widać, że to nie jest normalne, a przeciez króliczki potrafią chować jąderka kiedy się mocno stresują i tak tez bylo w tym przypadku. Wyszłam stamtąd bogatsza o wiedzę, że nigdy tu nie wróce. W żadnym wypadku nie mam na celu dyskredytowania kogokolwiek, po prostu mam poczucie, ze nie uzyskaliśmy fachowej pomocy.
  Źródło opinii: google.com

  n. liszka
  n. liszka 2020-02-12 08:18

  Polecam! Fachowa, profesjonalna pomoc w nagłych przypadkach. Uczciwe ceny!
  Źródło opinii: google.com

  Adam Ciurzycki
  Adam Ciurzycki 2020-02-12 00:17

  Przez tydzień codziennie jeździłem tu z kotem, za każdym razem inny lekarz, za każdym razem brak właściwej diagnozy. Dopiero po wizycie u innego weterynarza postawiona została Diagnoza.
  Źródło opinii: google.com

  Władysław Podolski
  Władysław Podolski 2020-01-14 19:09

  Profesjonaliści, zdecydowanie polecam. Mój 12 -letni pies dzięki interwencji chirurgicznej na dyżurze nocnym został uratowany. Bardzo dziękuję za pomoc i walkę o jego życie.
  Źródło opinii: google.com

  Gabrysia Szymczak
  Gabrysia Szymczak 2020-01-14 12:41

  Jestem BARDZO zadowolona! Dzisiaj wieczorem moja świnka morska wyrwała sobie pazurek (najprawdopodobniej zeskakując z domku).Na przyjęcie do gabinetu czekałam tylko kilka minut, a Pani Iwona Szczepaniak zajęła się świnką fachowo, ma cudowny stosunek do zwierzaka i właściciela. Będę odwiedzać klinikę częściej.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Naklicka
  Beata Naklicka 2020-01-14 11:04

  Super, ze jest ta klinika. Zawsze otwarta o kazdej porze, do tego pracuja tu dobrzy fachowcy, kompleksowo podchodza do pacjentow, dobrzy diagności. Dziekuje bardzo za dbanie o wszystkich moich pupili od psow, przez kroliki , chomiki i swinki. Wszystkie moje zwierzaki znalazly tu fachowa pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Kacper Czapski
  Kacper Czapski 2020-01-14 00:05

  Polecam głównie ze względu na niezwykle profesjonalne podejście. Lekarz który przeprowadzał zabieg naszego psa to wysokiej klasy specjalista. Cały zespół lecznicy w swoim działaniu wykazywał się profesjonalizmem. Widać że mają ogromna wiedzę o leczeniu zwierząt. Panie w recepcji uśmiechnięte, bardzo miłe i zawsze służą dobra radą.
  Źródło opinii: google.com

  Tomek
  Tomek 2019-12-13 13:14

  Postawiłem wysoką ocenę pomimo tego, że moja kotka Maja przeszła za tęczowy most. Przez pewne błędne wcześniejsze diagnozy innych placówek trafiłem za późno na Książęcą. Podobało mi się życzliwe podejście i jasne odpowiedzi. Liczyłem na cud – niestety nie tym razem.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Małgorzata
  Małgorzata 2019-12-12 22:29

  Wspaniała klinika , uratowali życie mojej kotce Tofi . Pan doktor Michał Arciszewski to kompetentny , życzliwy lekarz , wykazujący się dużą cierpliwością zarówno do czworonogów jak i ich właścicieli . Wielkie dzięki, polecam wszystkim.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mariusz Bryza
  Mariusz Bryza 2019-12-11 19:04

  Klinika godna polecenia. Interesują się swoimi pacjentami nawet po wizycie dzwonią i pytają o samopoczucie.
  Źródło opinii: google.com

  Celina Młynarczyk
  Celina Młynarczyk 2019-12-11 14:43

  Polecam wszystkim, którzy dbają o swoich podopiecznych. Badania diagnostyczne i zabiegi można zrobić na miejscu a opieka lekarska jest tu na najwyższym poziomie. W szczególności polecam zespół lekarzy szpitalnych
  Źródło opinii: google.com

  Antoni Cylkowski
  Antoni Cylkowski 2019-12-11 09:46

  Polecam tę klinikę.Mają profejonalych i miłych lekarzy.
  Źródło opinii: google.com

  Alina Babińska
  Alina Babińska 2019-12-11 08:11

  Regularnie odwiedzam Klinikę na Książęcej z moim chorym na nerki kotem .Miejsce to znam od ponad 20 lat. Lekarze wrażliwi i z fachową wiedzą. Zawsze starają się mi pomóc, chociaż zadając wiele pytań z pewnością nie jestem łatwym klientem. Bardzo dziękuję za opiekę, cierpliwość i okazane serce z Państwa strony.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin
  Marcin 2019-11-23 13:30

  Trafiłem na Książęcą przez przypadek. Mój pies potrzebował natychmiastowej pomocy , mimo sobotniego dyżuru zajęli się nim niemal natychmiast. Okazało się że wymagana jest operacja. Chirurg był na miejscu więc nie było z tym żadnego problemu i wieczorem było już po wszystkim. Wydzwaniałem po różnych lecznicach , ale niestety chirurdzy są przeważnie dostępni tylko w tygodniu. Teraz psina powoli dochodzi do siebie i wygląda na to ,że jest wszystko ok. Lekarze są kompetentni i wykazują duże zainteresowanie pacjentem.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Żanna Grabianowska
  Żanna Grabianowska 2019-11-21 18:02

  lekarz – ok 40letnia blondynka kompetentna, ale brak szacunku do pacjenta, wyraza sie w nieodpowiedni sposob tzn z podtekstami seksualnymi, nie bede tu wiecej przychodzic; w recepcji robili sobie zarty z mojego nazwiska przekrecajac je wiec od poczatku bylo niesympatycznie
  Źródło opinii: google.com

  Damian Tkacz
  Damian Tkacz 2019-10-26 13:58

  Hamstwo i prostactwo …chcialem kupic karme dla swojego pieska wchodzac nakrzyczal na mnie dr ze mam stac w kolejce bo recepcja jest zamknietA i czy ja nir widze tego ..masakra w zyciu bym nie oddal zwierzecia takiej klinice
  Źródło opinii: google.com

  damian zet
  damian zet 2019-10-26 10:18

  zamówiłem wizytę domowa jak i byłem na miejscu.Co do wizyty domowej wielkie brawa dla p.Doktora .Nie patrzył na zegarek,wszystko wytłumaczył.Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Tomaszuk
  Katarzyna Tomaszuk 2019-10-07 19:51

  NIE POLECAM W NAGŁYCH WYPADKACH W NOCY. Do wczoraj leczyliśmy tutaj przeszło 5 naszych kotów i 2 psy, w ciągu dnia. O godzinie 22 zostawiliśmy kota z niewydolnością nerek na 3godzinną kroplówkę, przyjechałyśmy po niego o 00.55, dzwoniłyśmy na górze 10 minut dzwonkiem, dyżurujący lekarz Kopiński się nie obudził, za mocno spał. Była 1 w nocy, widziałam, że dyżur zaczął o 22, przyjechał po prostu do pracy żeby się wyspać? Skoro był tak zaspany po 3 godzinach dyżuru to chyba tak. Piątek w nocy, lecznica w centrum miasta, przed budynkiem zebrała się grupka nacpanych młodych chłopców, jeden z nich stanął za nami w kolejce i chciał się koniecznie dostać do przychodni po coś na ból rany (?) nie skomentuje jak była to niebezpieczna sytuacja. Znam lecznice i wiem, że jest w niej również wejście pod ziemią, do szpitalika, gabinetu chirurgicznego, gdzie również przebywają zwierzęta, nie wiedziałam, że ta część w nocy nie jest zamykana, można do niej swobodnie wejść od ulicy, jakie to dopiero jest niebezpieczne! Przecież ktokolwiek pijany naćpany może wejść i chociażby zagrozić nożem dyżurującej w otwartym gabinecie dziewczynie?! Jak skomentuje ten fakt obsługa skoro komentuje każde komentarze tutaj? To niemożliwe? Nie istnieją przypadki, że na przykład narkomani mogą szukać w nocy w takich miejscach leków? To nie jest stwarzanie niebezpieczeństwa dla zwierząt? Przecież była tam tylko młoda drobna dziewczyna, którą można z łatwością zastraszyć bo jest sama ze zwierzętami! weszłam zapukałam i zawołałam dziewczynę tam pełniącą dyżur żeby wydała nam naszego kota, który był w szpitaliku w górnej części budynku, tam gdzie tak mocno spał dyżurujący lekarz i gdzie stał ze mną i z mamą naćpany chłopak. Ta pani miała kota po zabiegu na rękach wiec gdybym to nie ja, a właśnie ktoś niebezpieczny wszedł i jej zagroził to jest to stworzenie niebezpieczeństwa przez tak swobodny dostęp do gabinetów w nocy czy nie? Bo recepcja dzisiaj rano zignorowała to co powiedziałam, lekko drwiąc z moich obaw. Jeśli to normalne, że każdy z ulicy może w nocy wejść do szpitalika to nie polecę nikomu tej lecznicy. Kot został nam wydany przez wspomnianą panią, zabezpieczyła wenflon, nie wiedziała jak wytłumaczyć to, że lekarz Kopiński nie obudził się przez 10 minut dzwonienia dzwonkiem, powiedziała, że ważne,że nasz kot jest wydany, a ona jako obsługa szpitalika pełni dyżur i na dole i na górze. Czyli pewnie wychodząc na górę zamknęła drzwi na klucz (?) ale nie zmienia to faktu, że poprzednio drzwiami dole były otwarte, do tego mnie Szanowni Państwo nie przekonacie, że tak powinno być. Zgłosiłam to co się wydarzyło dzisiaj telefonicznie recepcji, zostało to oczywiście zignorowane. Dostałam informacje, że lekarz dyżurujący na gorze który nie ma kolejki może spać o 1 w nocy, ponieważ jego dyżur trwa 11 godzin. Proszę powiedzieć to komuś kto przyjeżdża w nocy z psem z wypadku, gdzie liczy się każda minuta, a śpiącego lekarza nie jest w stanie obudzić dzwoniący ciagle 10 minut dzwonek. Dodatkowo kiedy weszłyśmy do przychodni i dziewczyna obudziła lekarza Kopińskiego był on tak wygnieciony, tak zaspany, że ja bym po prostu nie zaufała mu i nie powierzyła w takim stanie potrzebującego zwierzęcia. Panie podkreśliły, że moim kotem z kroplówką zajmowała się ta pani będąca piętro niżej, bo to ona pełni dyżur szpitalny ale ja czekałam 10 minut, co gdyby czekało zwierze w potrzebie, a ktoś nie wiedziałby, że można zejść na dół gdzie jest otwarte (!) i można kogoś poprosić o pomoc? Po tylu latach leczenia tutaj zwierząt czuje się bardzo źle dzisiaj potraktowana przez panią w recepcji, bardzo nieodpowiedzialnie, bez żadnej wyobraźni. Skoro pisze już opinie o niebezpiecznych sytuacjach napisze też o tym co spotkało nas rok temu, w ciągu dnia czekałam w recepcji na wizytę…. CD OPINII NA ZDJĘCIU PRZEZ LIMIT ZNAKÓW

  Odpowiedź weterynarza (2019-10-07 21:01)
  Klinika Vets przy ulicy Książęcej jest pierwszą całodobową Warszawską Kliniką Weterynaryjną. System pracy lekarzy jest niezmienny od 30 lat we wszyst…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Skawinski
  Paweł Skawinski 2019-10-07 13:58

  Nie polecam im się nie chce leczyć zwierząt gdy są bardzo chore i to ma być Warszawa
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Leszczynska-Wiącek
  Magdalena Leszczynska-Wiącek 2019-10-07 01:31

  Serdeczne podziękowania dla dr Szczepaniak i dr Klewińskiej i ogólnie dla całego personelu ( wszyscy się aktywnie włączyli w działania ) za uratowanie życia mojej suni po ugryzieniu przez żmiję. Pomogli w stanie nie rokującym wielkich nadziei i pacjentka jest już zdrowa w domu.
  Źródło opinii: google.com

  Właściciel kota
  Właściciel kota 2019-10-04 19:51

  Witam, korzystam z okazji aby ocenić jakość usługi z 2012 roku (tak wiem, że to dawno i słyszałem, że ludzie podobno sie zmieniają), kiedy wskutek nieudolnie niewykonanego badania w tej klinice nasz kot być może stracił szansę na dalsze życie. Ale po kolei: Opiekujący się naszym kotem pobliski lekarz wyczuł guzy przypominające zmiany nowotworowe, zalecił badanie USG, które przeprowadzone przez bardzo spóźnionego tego dnia (w wyjaśnieniu usłyszeliśmy „bo dojeżdża”) oraz znudzonego i niezadowolonego z życia (takie sprawiał wówczas wrażenie) dr T.N. (inicjały niezmienione) z kliniki VETS nie wykazało nic (w jego opinii). 3 dni później, zaniepokojeni wynikiem i kierując się opinią naszego lekarza, wykonaliśmy kolejne badanie w innej klinice, którego wynik był zupełnie inny: liczne guzy (przecież nie pojawiły się po 3 dniach). Sprawa zabrnęła do Krajowej Izby Weterynaryjnej, niestety Izba pomimo rozbieżnych opinii powołanych biegłych stwierdziła, że dr T.N nie popełnił błędu (ach te powiązania środowiskowe). I teraz, co ma do tego VETS, otóż reprezentujący wówczas klinikę Panowie Jacek i Waldemar Wośko nie zajęli konkretnego stanowiska i nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam, poza zdawkowym, że zrozumiałym jest dla nich nasz niepokój, ale nie mają podstaw do kwestionowania wyniku badania dr T.N. Jaki stąd wniosek? Najlepiej zatrudnić słabych pracowników, bo potem mówi się to nie my to oni. Dlaczego dopiero teraz o tym napisałem, wówczas internet nie docierał do tak dużej ilości osób, moja opinia niech będzie wyłącznie przestrogą dla chcących korzystać z usług VETS, a w szczególności z usług dr T.N. Pozdrawiam Henryk Popłoński PS. Jeżeli Panowie Wośko pragną przypomnieć sobie ten epizod i dodać komentarz, proszę sięgnąć do archiwum komunikacji mailowej ze mną
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Opiekun kota 2019-10-31 20:12

  Panów Jacka i Waldemara wymienia Pan z nazwiska, a tego co wg. Pana spaprał badanie ukrywa Pan za inicjałami. Proszę uzupełnić opinię o pełne dane lekarza który wykonywał badanie tak aby czytający mogli się dowiedzieć do kogo nie chodzić..
  VeronicaVerka serca
  VeronicaVerka serca 2019-08-24 01:01

  Lekarze są ok, ale co do kosztów przychodni to za drogo samo usg i pobranie od psa krwi i podanie mu leku dałam 405 zł

  Odpowiedź weterynarza (2019-10-07 20:22)
  Nie potrafimy się odnieść do treści wpisu nie znając danych pacjenta i klienta. Cennik obowiązujący w Klinice Vets jest jednym z niższych w Warszawie…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Korycińska
  Aneta Korycińska 2019-08-24 00:11

  Mili i pomocni lekarze. Bardzo dobra atmosfera, doradzają, tłumaczą, dzwonią nawet, by skonsultować wyniki. Wspaniała klinika.
  Źródło opinii: google.com

  Michal
  Michal 2019-07-27 21:00

  Dziękujemy za szybką i wspaniała opiekę nad znalezionym nietoperzem 🦇. Cieszymy się że wszystko jest z nim w porządku, liczymy że jeszcze kiedyś trafimy go fruwajacego nad Warszawą. Pozdrawiamy I dziękujemy Państwu
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Subocz
  Justyna Subocz 2019-07-27 14:52

  Super opieka i super podejście do zwierzaka… jedyne co mogę powiedzieć to dziękuję że Rysio nadal i jeszcze jest z nami i czuje się obecnie super na tak chorego psa…to dzięki tej klinice Rysio żyje i za to im bardzo dziekuje wielki ukłon w strone zespołu lekarzy
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Aleksandrowicz
  Mateusz Aleksandrowicz 2019-07-27 01:15

  Cała klinika stanowi dobrze zgrany i profesjonalny zespół, udało im się uratować moją kotkę gdy miała ropomacicze. Ceny usług jak na Warszawę bardzo dobre.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Walczuk
  Marcin Walczuk 2019-05-28 19:05

  Bo rozłączają się z petentami …
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Kornalewska
  Magdalena Kornalewska 2019-05-28 17:44

  Klinika super. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki trafnej diagnozie i podaniu odpowiednich leków oraz pomocy w uzyskaniu surowicy nasz piesio wyszedł z parwowirozy. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie zwłaszcza naszą panią dr prowadzącą p. Iwonę Cała rodzina z Drago na czele :))
  Źródło opinii: google.com

  Mayka Fedorowicz
  Mayka Fedorowicz 2019-05-28 16:19

  Dziękuję za „naprawienie” mojego najukochańszego Pikiego 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Marta Pruśniewska
  Marta Pruśniewska 2019-05-28 08:11

  Fantastyczna klinika i fantastyczni lekarze. Walczą do samego końca, nie poddają się. To są prawdziwi lekarze z powołania. Dziękuję za uratowanie pieska i walkę o drugiego.
  Źródło opinii: google.com

  Bartłomiej Kucharski
  Bartłomiej Kucharski 2019-05-06 20:04

  Miło profesjonalnie a co najlepiej skutecznie. Kocur ze stanem zapalnym oka poczuł się lepiej tego samego dnia mimo, że Pani Doktor mówiła, że poprawa najwcześniej jutro. Pozdrawiam miłą Panią doktor od siebie i Czesia
  Źródło opinii: google.com

  Stefan Wisil
  Stefan Wisil 2019-05-06 17:37

  Piesek odrobaczony polecam
  Źródło opinii: google.com

  Michał Siewierski
  Michał Siewierski 2019-05-06 11:10

  Zmuszony jestem wystawić niepochlebną opinię tej klinice lecz nie ze względu na jakość usług weterynaryjnych jakie ta lecznica oferuje ale ze względu na politykę cenową tejże instytucji a właściwie niektórych jej pracowników. Mój kot przeszedł tam zabieg operacyjny po urazie łapy. Ze względu na uszkodzenia ścięgien opatrunek usztywniający łapę miał być utrzymywany od 8 do 12 tygodni i zmieniany wg zaleceń chirurga wykonującego zabieg co 7 dni. Rozumiem że specjalizacja chirurga to wyższy stopień wtajemniczenia ale czy aż na tyle żeby za zmianę opatrunku żądać 200 zł ponieważ zmiany dokonywał chirurg w obecności anestezjologa (rozumiem że ten drugi musiał trzymać strzykawkę). Tymczasem lekarz dyżurny tej samej kliniki za tę samą usługę pobiera 75 zł samodzielnie podając zwierzęciu lekkie znieczulenie i zmieniając opatrunek. Chyba należy dziękować opatrzności że w przypadku Pana chirurga obyło się bez udziału instrumentariuszki, która trzymałaby nożyczki. Ta rozbieżność cenowa wzbudziła nasze uzasadnione wątpliwości co do etyki takiego postępowania którymi z resztą podzieliliśmy się z lecznicą. Po upływie przewidzianego czasu leczenia chcieliśmy aby zdjęto opatrunek w ramach dyżuru lekarskiego ale odmówiono nam ponieważ tę łapę ze względu na interwencję chirurgiczną musi obejrzeć chirurg albo ortopeda. Mając jednakże na uwadze nieprzyjemną dla nas sytuację umówiliśmy się do innego lekarza jak się później okazało serdecznego kolegi lekarza którego nie chcieliśmy już angażować. Wiem to stąd że Panowie głośno dyskutowali jak ze mną postąpić kiedy czekałem w poczekalni a oni najwyraźniej nie przejmowali się przenikliwością dźwiękową drzwi gabinetu. W końcu, po mojej interwencji, zostałem zauważony przez lekarza 1,5 godziny po wyznaczonym terminie wizyty, którą przesunięto w odniesieniu do pierwotnego terminu bo Pan doktor się spóźnił a później dodatkowo musiał się chyba naradzić z kolegą w czasie kiedy ja czekałem ponad 40 minut w pustej poczekalni. W końcu po mojej interwencji wyszedł i od progu mi oznajmił że wizyta u niego kosztuje 150 zł bez względu na to czy sprowadza się do ściągnięcia opatrunku czy tylko patrzenia na zwierzaka cena jest ta sama. Żeby dotrzeć do tej kliniki na pierwotnie wyznaczoną godzinę musiałem zwolnić się z pracy a informację o spóźnieniu lekarza otrzymałem kiedy byłem już w drodze. Dodatkowo spędziłem w pustej poczekalni prawie godzinę ale nikt mnie nie zapytał ile jest wart mój czas który zmarnowałem oczekując na Pana doktora. Jednocześnie usłyszałem, że powinienem skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg czyli ręka rękę myje. Ja już z usług tej instytucji nie skorzystam.

  Odpowiedź weterynarza (2019-05-07 12:14)
  Z uwagi na dbałość o jakość usług weterynaryjnych naszej Kliniki, trudne przypadki kliniczne podejmowane są przez lekarzy specjalizujących się w wybr…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Marta Brzeska
  Marta Brzeska 2019-04-14 19:04

  Nie polecam .Nie potrafili zrobić usg chomikowi i całą mokrą miał sierść jak wrócił do domu . Dziś jak dzwoniłam by sie dowiedzieć czy można przyjść do wterynarza odmówili żebym nie przychodziła w Czwartek bo nie mają sprzętu , a mówili że weterynarz dla gryzoni jest w czwartki od 16.00 . Ostrzegam tak traktują zwierzęta !

  Odpowiedź weterynarza (2019-04-15 10:11)
  W trakcie wizyty odstąpiono od badania USG z powodu agresji zwierzęcia. Z uwagi na kondycję pacjenta i dla jego bezpieczeństwa nie podano środków ane…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Stępnicka
  Małgorzata Stępnicka 2019-04-11 21:01

  Nie polecam. Przyszłam po środek na swierzb dla kota żyjącego dziko i choć wyjaśniłam sytuację to musiałam czekać w kolejce aż pani weterynarz stwierdzi że i tak musi założyć kartę. Na końcu okazało się że akurat nie ma leku dla kota do 4kg. Byłam z 2 dzieci i tylko straciłam czas. Musiałam jechać do innego miejsca gdzie środek wydano bez problemu. Procedury vets i brak logiki i elastyczności w działaniu sprawiają że klinika zamiast dbać o zwierzęta może skutecznie zniechęcić do pomagania.

  Odpowiedź weterynarza (2019-04-12 09:21)
  Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji, jednocześnie wyrażamy zrozumienie dla samego zniecierpliwienia z powodu dużej ilości pacjentów w poczekalni. Pragniemy wyjaśnić również, że procedury w naszej Klinice wynikają wprost z zapisów prawa farmaceutycznego i zgodnie z nim mają na celu m.in. ochronę pacjentów przed niepożądanymi działaniami spowodowanymi podaniem niewłaściwego produktu leczniczego. Każdorazowe zastosowanie leku, a przede wszystkim w odniesieniu do nowego pacjenta powinno być oparte na ocenie bilansu korzyści do ryzyka wynikającego z jego zastosowania. Mamy jednocześnie świadomość, że w niektórych gabinetach weterynaryjnych procedury wydawania leków mogą być pomijane lub skracane dla ułatwienia obsługi klienta, lecz wiąże się to z odpowiedzialnością karną w przypadku stwierdzonych przez organy kontroli farmaceutycznej uchybień. Uprzejmie przepraszamy za zaistniałą i niekomfortową dla Pani sytuację informując jednocześnie, że opinia ta jest dla nas cenna i weźmiemy ją pod uwagę planując uproszczenie procedur.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Szlaska
  Anna Szlaska 2019-04-11 14:52

  Pani Doktor Agnieszka Wnuk-Gnich ma niesamowite podejście do zwierząt. Pamięta imiona i schorzenia każdego pacjenta. Jest bardzo cierpliwa, pomocna, a zwierzaki czują się u niej dobrze. Dzięki jej wiedzy i umiejętnościom moja kotka porusza się dużo lepiej niż przed zabiegami. Dziękuję. I zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Łoszakiewicz-Palica
  Karolina Łoszakiewicz-Palica 2019-04-11 11:13

  Bardzo dobra opieka, lekarze z pasją oraz zaangażowaniem zajmują się każdym zwierzakiem. Jeździmy ze swoimi psiakami tylko tam, ponieważ mamy pełne zaufanie do naszej Pani doktor Karoliny. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Agata Karauda
  Agata Karauda 2019-04-11 09:46

  Nasza Sasza (kotka) była leczona w innej klinice, lecz niestety z dnia na dzień jej choroba odbierała jej siły a tamtejsi weterynarze rozkładali ręce lecząc kotkę nieskutecznie. kotka coraz gorzej sie czuła i postanowiłam zadzwonić do kliniki na książęcej, ponieważ kotek już ledwo oddychał, ja nie wiedziałam co robić. W rejestracji Pani niezwłocznie kazała przyjechać z kotem, ponieważ w tym kocim ciałku mogło już brakować tlenu. Po przyjeździe dosłownie wyrwano nam kota z rąk, by go podłączyć pod tlen i kazano czekać na rozmowę. W tej klinice zrobiono jej wszystkie niezbedne badania i szybko udało się zdiagnozować najważniejsze dolegliwości. Kotek był już jedna nogą po drugiej stronie tęczy a dzisiaj znów jest pełen swoich dawnych nawyków, wrócił apetyt i energia oraz chęć do głaskania! Pełen profesjonalizm i naprawdę niesamowita wiedza oraz serce do wykonywanego zawodu, ktore można doświadczyć w tym miejscu uratowało nam kota! Dziękuję!!!!
  Źródło opinii: google.com

  Julia Kłoczko
  Julia Kłoczko 2019-04-01 04:31

  Świetni specjaliści. Wiedza plus stosunek do zwierząt
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Zielinska
  Anna Zielinska 2019-03-31 11:15

  Do Vets chodzimy z naszymi psami do weterynarza, a ostatnio również nasa starsza suczka przechodziła rehabilitację u pani doktor Wnuk-Gnich. Dzięki nagraniom chodu pieska przed i po terapii mogliśmy zaobserwować poprawę, która następowała po trochu każdego dnia. Psiunia polubiła też ćwiczenia ruchowe, które dostaliśmy jako pracę domową i element profilaktyki. Pozdawiamy
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Dąbrowski
  Paweł Dąbrowski 2019-03-29 15:59

  pełen profesjonalizm, wszystko na miejscu
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Łoszakiewicz – Palica
  Karolina Łoszakiewicz – Palica 2019-03-26 03:21

  Bardzo profesjonalna i kompetentna obsługa. Lekarze z prawdziwym powołaniem, którzy świetnie zajmują się każdym nawet najbardziej wymagającym zwierzakiem. Mam do nich ogromne zaufanie, dlatego przyjeżdżamy z psiakami specjalnie z Konstancina. Dziękujemy za wspaniałą opiekę dr Karolinie.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Artur Leonow
  Artur Leonow 2019-03-02 10:21

  Polecam wszystkim szybka i rzetelna pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Iza Plonix
  Iza Plonix 2019-03-02 07:12

  Nasz kot 2 razy został uratowany dzięki profesjonalnej opiece lekarzy z kliniki. Dziękujemy!!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Prokopiuk
  Katarzyna Prokopiuk 2019-02-27 06:25

  Super podejście do pacjentów, kompetentna informacja o stanie zwierzaka. Pierwszy raz w przychodni byłam w 1998r i za każdym razem, wychodzę ze świadomością że moje zwierzaki są w dobrych rękach. Jako przykład dodam, że uratowano w tej przychodni psa – znajdę, którą trzech lekarzy chciało uśpić…, pozdrowienia dla dr. Grzegorza.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Karolina Klimasińska-Pamięta
  Karolina Klimasińska-Pamięta 2019-02-13 12:00

  Bardzo dziękuję całemu zespołowi za opiekę nad Psotką i uratowanie po raz drugi życia mojej kotce. Cały personel profesjonalny i sympatyczny. Panie z recepcji pomocne i uśmiechnięte. Pozdrawiam serdecznie 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Marzena Mała Rudowska
  Marzena Mała Rudowska 2019-01-31 07:32

  Polecam, Panie na recepcji bardzo miłe, a każdy weterynarz na którego trafiłam był profesjonalny i miał genialny kontakt z moją suczką.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Kożuchowska
  Joanna Kożuchowska 2019-01-30 23:58

  długo szukałam weterynarza, który byłby godny zaufania i potrafił porządnie zaopiekować się moimi psami. przez przypadek trafiłam na Książęcą (bo całodobowa) i lek.wet. Karolinę Plewińską-Pełkę. Pani doktor jest mega profesjonalna, bardzo dokładnie bada swoich pacjentów i niejednokrotnie zdarzało się, że swoje przypuszczenia konsultowała z innymi lekarzami, żeby postawiona diagnoza/zalecenia były jak najskuteczniejsze. poza Panią Doktor warto również wspomnieć o innych mega sympatycznych i super profesjonalnych specjalistach tam pracujących, jak np lek.wet. Grzegorz Stańczak, lek.wet. Jarosław Kopiński, czy lek.wet. Joanna Weselińska, żeby wspomnieć tylko kilkoro, z którymi miałam osobiście do czynienia. każdy z nich pod nieobecność lekarz prowadzącej profesjonalnie, z empatią i zdrowym rozsądkiem podchodził do problemów moich zwierząt i ich lekko spanikowanej właścicielki 😉 sama klinika jest sympatycznym miejscem, gdzie widać, że dobro zwierząt jest na pierwszym miejscu. plus mega sympatyczne panie recepcjonistki dopełniają obrazu 😉 mimo, że do kliniki że zwierzakami muszę kawałek dojeżdżać, nie zamierzam przestać korzystać z ich usług, bo są po prostu świetni w tym, co robią!
  Źródło opinii: google.com

  Alicja Choynowska
  Alicja Choynowska 2019-01-30 17:08

  Oto moje zle doswiadczenie z Klinika na Ksiazecej: brak doswiadczenia w diagnozowaniu problemow ze skora. Zle pobrana proba skory dala zla odpowiedz, ze nie ma pasozytow itp. Piea drapal sie i straszliwow meczyl nocami. Zarl go swierzb przez rok!! Zalecali jakies kapiele, ktore nie zwalcza pasozytow pod skora. Bylo naprawde zle kiedy trafilismy do Dermawet i dr Karas Teczy. Juz po pierwszym zabiegu wielka ulga.!! Mogl w koncu spokojnie spac. Po 2 tyg kuracji byl zdrow i siersc zaczela zarastac na plackach wylenialej chorej skory! Teraz jest zupelnie zdrow! Tylko dr Karas Tecza z Dermawet potrafi tak leczyc choroby skory, na Ksiazecka biora forse a nie umieja!!

  Odpowiedź weterynarza (2019-01-31 08:51)
  Stwierdzenie świerzbowca w preparacie mikroskopowym zeskrobin skórnych definiuje chorobę i ustala leczenie. Nieobecność pasożyta w preparacie nie eli…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Wosik
  Karolina Wosik 2019-01-30 00:50

  Zadzwonilam do kliniki ok godziny 19 z informacją że pies z napęczniałym brzuchem lezy i sie nie rusza, ze nie dam rady go przewiezc. Uslyszalam informację ze Pani oddzwoni za 20minut. Po 20min zero kontaktu, musialam sama zadzwonic i uslyszalam ze MOZE PO 22 się uda i Pani skupila sie na kosztach a nie na tym ze pies cierpi. Jedyna klinika ktora posiada karetke w calej warszawie nie byla w stanie udzielic pomocy? Kpina a nie obsluga.

  Odpowiedź weterynarza (2019-02-01 10:42)
  Szanowna Pani
  Odpowiadając na postawiony zarzut braku natychmiastowej reakcji na zgłoszenie chcielibyśmy ze swojej strony potwierdzić, jak już Pani słusznie zauważyła, że Klinika Vets jako jedyna w całej Warszawie posiada karetkę i nie zawsze jest możliwość natychmiastowej reakcji na wszystkie zgłoszone nagłe przypadki. O godzinie przyjazdu karetki na wezwanie decyduje kolejność wpływających zgłoszeń. Przypadki nagłe wymagające natychmiastowej pomocy lekarskiej obsługiwane są poza kolejnością w Klinice Vets, która pełni całodobowy dyżur zarówno internistyczny jak i chirurgiczny.
  Z poważaniem
  Zespół Vets
  Źródło opinii: google.com

  Kacper Sikorski
  Kacper Sikorski 2018-12-31 11:09

  Ta klinika to dno społeczne i wrzut a dupie narodu

  Odpowiedź weterynarza (2019-01-02 10:42)
  Wpis Nierzeczowy. Brak karty pacjenta.
  Nie potrafimy się odnieść do treści wpisu.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Warszawa
  Beata Warszawa 2018-12-05 00:01

  Pies wrócił po zabiegu śmierdzący od kału jakby był przetrzymywany w stajni na oborniku. Pies przed zabiegiem łagodny jak baranek po powrocie chciał wszystkich zagryść szczeniak niespełna 6 miesięcy odprowadzony w kagańcu z biegunką bardzo agresywny zachodzi pytanie dlaczego ? Prześwietlenie RTG na stawy a oko czerwone jakby miał podbite tłumaczenie pani weterynarz że to od stresu a drugie oko normalne czyli stres był w jednym oku do tego krew na szczęce i piana, wyjechał pies który chodził co prawda ale z trudem po powrocie leżący. Brak profesjonalizmu nikomu nie polecam szkoda pieniędzy i czasu diagnoza chirurga kończy się podejrzenie ale czego nie napisał. Ponadto brak dbałości o psa gdyż po zejściu z mieszkania pies leżał położony na błocie przy padającym deszczu gdzie został odwieziony za niewielkie pieniądze 250 zł taksówka w Warszawie za 5 km kosztuje 20 zł. Resumując szkoda zwierzaka nikomu nie polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Monika Elżbieta
  Monika Elżbieta 2018-12-01 01:09

  dziękuję za opiekę i uratowanie Lola po zderzeniu z pociągiem:) dał wam w kość I to jeszcze nie koniec naszych odwiedzin 🙂 młoda ekipa wszytko robi co najlepsze dla zwierzaków:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Bukowiecka
  Katarzyna Bukowiecka 2018-10-23 08:50

  Bardzo oddani sprawie lekarze 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Bart Le
  Bart Le 2018-10-22 20:04

  Przyszedłem wczoraj ze swoim psem ze złamaniem kończyny. Weterynarz, który tam był chyba siedział w pracy za karę. Założył opatrunek i bez RTG odsyła mnie do domu. Byłem trochę zdziwiony, ale powiedział, że w dniu jutrzejszym będą robione zdjęcia i prawdopodobnie zabieg. Zapytany o kwotę zabiegu odpowiada mi, że do tysiąca złotych. Nie ma problemu. Tysiąc złotych to nie są jakieś ogromne pieniądze jeśli chodzi o zdrowie psa. Problem natomiast pojawia się, gdy przychodzę na umówioną godzinę następnego dnia i ktoś poprzedniego dnia mnie zapisuje na złą datę, ale na szczęście jest miejsce. Po zrobieniu RTG słyszę 2 tysiące złotych za zabieg. Człowiek się może momentalnie zdenerwować jak słyszy inną kwotę będąc początkowo przygotowanym na zupełnie inne pieniądze. Dostała zastrzyk i musiałem zrezygnować z zabiegu i wrócić do domu z psem, który ma wciąż złamaną nogę. Jedynie co mogę powiedzieć dobrego to miła recepcja i weterynarz, który mi się trafił dzisiejszego dnia.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Michal Warszawa
  Michal Warszawa 2018-10-02 13:10

  Dziękujemy za szybką i wspaniała opiekę nad znalezionym nietoperzem. Cieszymy się że wszystko jest z nim w porządku, liczymy że jeszcze kiedyś trafimy go fruwajacego nad Warszawą. Pozdrawiamy I dziękujemy Państwu
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Bielanowska
  Aleksandra Bielanowska 2018-10-02 11:04

  Od lat i bez żadnych zarzutów. Doktor Kopiński to najlepszy weterynarz jakiego znam!
  Źródło opinii: google.com

  Anna Lewczuk
  Anna Lewczuk 2018-10-02 00:11

  Profesjonalna opieka, wyjątkowi lekarze 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Zbyszek Hieronimek
  Zbyszek Hieronimek 2018-07-31 08:03

  Zapisałem kotkę na sterylizacje, darmowa na miasto, po pierwszym terminie i przeprowadzonych odplatnych badaniach której ilości nie zaliczę został ustalony drugi termin po czym dzień wcześniej(dziś) zadzwonił Pan mówiąc o tym iż wyczerpaly się fundusze na dany miesiąc, choć byliśmy umówieni a poza tym to dopiero początek miesiąca który jest jutro. Żenada!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Kruszewska
  Ewa Kruszewska 2018-07-20 16:24

  Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Sandra Gerlic
  Sandra Gerlic 2018-07-20 11:33

  Wspaniała klinika i świetne podejście do zwierząt – polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Adriana A
  Adriana A 2018-07-20 08:11

  Bardzo pomocny weterynarz, ceny nie są wygórowane. Polecam !
  Źródło opinii: google.com

  Xavier-Matthias Prasher
  Xavier-Matthias Prasher 2018-07-11 17:18

  Dzięki wam nas Teos żyje ! 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Monika Kwiatkows

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.