Oddam psa za darmo: zobacz, jak możesz pomóc psiakowi!

0
105
5/5 - (2 votes)

W życiu różnie bywa – niekiedy trzeba znaleźć dla psa nowego opiekuna. Oczywiście, musi to być odpowiednia osoba, która kocha zwierzęta i potrafi się nimi zajmować. W znalezieniu kogoś takiego pomoże dobry portal ogłoszeniowy.

Na świat przyszły szczeniaki i trzeba znaleźć im domy, gdzie otoczone zostaną czułością i opieką. Poprzedni opiekun zmarł, a jego krewni czy przyjaciele nie są w stanie zapewnić psu odpowiednich warunków. Pojawiła się poważna przeszkoda życiowa w opiece nad zwierzęciem. To tylko niektóre sytuacje, jakie rodzą konieczność oddania czworonoga komuś, kto zapewni mu odpowiednie warunki. Dobry opiekun i ciepły dom to zawsze lepsza opcja niż schronisko. W znalezieniu odpowiedniej osoby pomoże sprzedawacz.pl.

Psiaki w ogłoszeniach – sprawnie i za darmo

Na sprzedawacz.pl można zamieszczać ogłoszenia w praktycznie każdej kategorii. Portal ten pomoże również każdemu, kto szuka nowego domu dla psa. Można bowiem z łatwością zamieścić ofertę: oddam psa za darmo. Sposób publikacji jest bardzo prosty, a interfejs przyjazny. Na portalu dostępne są też blogi i artykuły z poradami.

Zamieszczanie tego typu ofert jest bezpłatne. Jeśli jednak ogłoszeniodawcy zależy na jak najszybszym znalezieniu dobrego opiekuna i domu dla czworonoga, warto skorzystać z jednej z kilku opcji promocji ogłoszenia.

Oddam psa za darmo – jak zamieścić ogłoszenie?

Aby oddać psa za darmo za pośrednictwem sprzedawacz.pl, wystarczy przejść do formularza dodawania ogłoszeń, wypełnić odpowiednie pola i dodać zdjęcia zwierzaka wraz z opisem. Jest to bardzo proste i zajmuje niewiele czasu. Nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać swoje imię i adres e-mail, na który wysłany zostanie mail aktywacyjny do ogłoszenia.

A jak długo oferta będzie aktywna? Początkowo każde ogłoszenie na łamach sprzedawacz.pl zamieszczane jest na okres 45 dni. W tym czasie można je swobodnie edytować (służy do tego wspomniany link aktywacyjny), a jeśli piesek znajdzie nowy dom, można je zakończyć. Po upływie 45 dni, jeżeli po psa nie zgłosiła się odpowiednia osoba, pojawia się możliwość bezpłatnego wznowienia oferty na kolejny taki sam okres.

Przeczytaj również:  Internet Radiowy AirMax: Rewolucja Cyfrowa na Wrocławskich Wojszycach

Z kolei osoby, które chciałyby adoptować czworonoga, mogą przeglądać oferty na sprzedawacz.pl ze wszystkich województw, a także według miast.