4/5 - (4 votes)

Wizyta w Klinice Weterynaryjnej w Warszawie

Wprowadzenie

Wśród różnorodnych opcji opieki weterynaryjnej w Warszawie, Klinika Weterynaryjna, znajdująca się pod adresem www.weterynarzwolawlochy.pl, wyróżnia się jako miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do zwierząt. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, co oferuje ta placówka.

Doświadczenie i Zakres Usług

Zespół kliniki tworzą doświadczeni lekarze weterynarii, którzy łączą wiedzę specjalistyczną z miłością do zwierząt. Oferują oni szeroki zakres usług, w tym:

 1. Diagnostyka: Wyposażenie przychodni obejmuje nowoczesne urządzenia diagnostyczne, takie jak cyfrowy aparat RTG, USG, EKG, czy videotoskop.
 2. Diagnostyka Laboratoryjna: Przeprowadzane są różnorodne badania, w tym krwi, moczu, wymazów, biopsje i badania kału.
 3. Leczenie i Profilaktyka: Klinika zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, profilaktyką i leczeniem chorób zakaźnych, szczepieniami oraz wieloma innymi aspektami opieki weterynaryjnej.
 4. Specjalistyczne Usługi: W ofercie znajduje się także chirurgia tkanek miękkich, ortopedia, stomatologia, dermatologia, ginekologia, kardiologia, dietetyka, a także porady behawioralne.

Godziny Otwarcia i Lokalizacja

Klinika posiada dwie przychodnie:

 • Przychodnia ul. Wilczycka 14, 02-488 Warszawa
  • Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9-22, Sobota: 10-16, Niedziela: 10-16.
 • Przychodnia ul. Stawki 21, 01-040 Warszawa
  • Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9-20, Sobota: 10-13, Niedziela: 10-13.

Sprzedaż Artykułów dla Zwierząt

Dodatkowo, klinika oferuje artykuły dla zwierząt, w tym karmy bytowe i diety lecznicze, artykuły pielęgnacyjne, preparaty przeciwpasożytnicze oraz akcesoria.

Personel Przychodni

Zespół kliniki tworzą doświadczeni lekarze weterynarii, w tym:

 • lek. wet. Marek Jastrzębski – założyciel prywatnej praktyki weterynaryjnej,
 • lek. wet. Marta Jastrzębska – specjalista chorób psów i kotów,
 • lek. wet. Barbara Wrona, Paula Hohensee, Mikołaj Hohensee – specjalizujący się w różnych dziedzinach weterynarii,
 • lek. wet. Juliusz Lipiński – specjalista chirurg ortopeda.
Przeczytaj również:  Klinika Małych Zwierząt

Klinika Weterynaryjna w Warszawie oferuje kompleksową opiekę nad zwierzętami domowymi. Z doświadczonym personelem, nowoczesnym wyposażeniem i szerokim zakresem usług, ta przychodnia stanowi ważne miejsce dla wszystkich właścicieli zwierząt w stolicy.

Informacje Źródłowe

Więcej szczegółowych informacji o klinice można znaleźć bezpośrednio na ich stronie internetowej: weterynarzwolawlochy.pl.

21 KOMENTARZE

 1. Agnieszka 2020-04-24 20:58

  kameralna lecznica, wcześniej byłam kilka razy na ul. Popularnej – tragedia; chodzimy na Wilczycką na szczepienia, przeprowadzaliśmy też u naszego psa zabieg kastracji – wszystko odbyło się bez problemu

 2. Marzenna Kruk 2019-05-20 10:05

  Wszystkie lekarki są bardzo miłe, mają dobre profesjonalne podejście do zwierząt. Zawsze z dużą uwagą podchodzą do zwierząt. Osobiście jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam.

 3. Mateusz Kirszenstein 2019-04-13 14:52

  Wszystko jak trzeba. Bez zastrzeżeń. Nie trzeba się umawiać. Wygodne godziny otwarcia. Można płacić kartą.

 4. Maja Iz 2019-04-13 13:58

  Wszystko jak trzeba, mile Panie bez zbędnego naciągania. Pies zadowolony i chętnie wchodzi do środka, panie profesjonalne i mają dobre podejście zarówno do psa jak i właściciela

 5. Karolina R 2018-10-23 16:24

  Jesteśmy zadowoleni. Podejście do właścicieli a przede wszystkim do zwierzaków fantastyczne. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, a do tego miłość do zwierząt którą widać. Malutka tutaj sterylizowana, i cały czas dogladana. To tutaj Kotka pozbyła się swierzbowca, a była w kiepskim stanie, po poprzedniej przychodni. Także tutaj szczepimy. Gorąco polecam

 6. Michał Czapski 2018-06-19 22:01

  Bardzo profesjonalna przychodnia weterynaryjna. Fachowa obsługa, poważnie podchodząca do każdego problemu. Nie próbuje się zbywać klienta ani naciągać na niepotrzebne zakupy.

 7. Andrzej L. 2018-06-19 13:40

  Bardzo przyjazna przychodnia z miłym personelem, który naszą”pacjentkę” potraktował bardzo poważnie i profesjonalnie, praktycznie oferując jej drugie życie. Dziękujemy!

 8. Gazeciarz Gazetix 2018-06-19 12:23

  Bardzo dobrze zajęto się moim psem. Poświęcono nam dużo czasu. Nie starano się sprzedać więcej niż było nam potrzebne. Łatwo zaparkować i brak kolejki.

 9. Agnieszka B. 2012-08-04 12:45

  Nie znam kota, dla którego wizyta u weterynarza byłaby przyjemnością. Podobnie jest z moim Frankiem. Wybraliśmy tę lecznicę, bo znajduje się ona najbliżej naszego domu. Placówka jest mała i już od wejścia czuć zapach zwierząt. (mniej)

  Weterynarz przy Wilczyckiej to pierwsza lecznica mojego kota. Na pierwszej wizycie weterynarz założyła mu książeczkę. Każda zaczyna się zważeniem kota. Został odrobaczony, kilka tygodni później zaszczepiony. Niestety Franek miał świerzba i lekarz przepisała mu maść. Nie znam się, ale odniosłam wrażenie, że to leczenie było celowo wydłużane (kilka kontroli co dwa tygodnie), bo za każdą wizytę płaci się ok 60 zł. Poza tym Franek miał też przepuklinę, której zoperowanie miałoby nas kosztować ok. 300 zł. (mniej)

  Mieliśmy do czynienia z dwoma paniami weterynarz. Jedna z nich mało sympatyczna, co wyczuł też Franek – podczas tej wizyty był wyjątkowo złośliwy, drapał, gryzł i zawiązał się między nimi cichy konflikt. Przed nami kolejne odrobaczanie. Miejmy nadzieję, że skończy się tylko na tym 🙂

 10. Qype 2010-07-22 21:51

  Bardzo miła i kompetentna obsługa, spory wybór karm z „wyższej” półki jak na tak małą przychodnie. Minusem jest spory ruch, ale polecam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.