Przychodnia Weterynaryjna Włochy

Ocena społeczna

Na podstawie 25 opinii:

4.0

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 16 )
( 3 )
( 1 )
( 0 )
( 5 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 25
Sortowanie:

Qype avatar
Qype

Bardzo miła i kompetentna obsługa, spory wybór karm z "wyższej" półki jak na tak małą przychodnie. Minusem jest spory ruch, ale polecam.

Źródło opinii: yelp.pl

Agnieszka B. avatar
Agnieszka B.

Nie znam kota, dla którego wizyta u weterynarza byłaby przyjemnością. Podobnie jest z moim Frankiem. Wybraliśmy tę lecznicę, bo znajduje się ona najbliżej naszego domu. Placówka jest mała i już od wejścia czuć zapach zwierząt.

Weterynarz przy Wilczyckiej to pierwsza lecznica mojego kota. Na pierwszej wizycie weterynarz założyła mu książeczkę. Każda zaczyna się zważeniem kota. Został odrobaczony, kilka tygodni później zaszczepiony. Niestety Franek miał świerzba i lekarz przepisała mu maść. Nie znam się, ale odniosłam wrażenie, że to leczenie było celowo wydłużane (kilka kontroli co dwa tygodnie), bo za każdą wizytę płaci się ok 60 zł. Poza tym Franek miał też przepuklinę, której zoperowanie miałoby nas kosztować ok. 300 zł.

Mieliśmy do czynienia z dwoma paniami weterynarz. Jedna z nich mało sympatyczna, co wyczuł też Franek - podczas tej wizyty był wyjątkowo złośliwy, drapał, gryzł i zawiązał się między nimi cichy konflikt. Przed nami kolejne odrobaczanie. Miejmy nadzieję, że skończy się tylko na tym :)

Źródło opinii: yelp.pl

dorcia44 avatar
dorcia44

Korzystam ze swojej wetki Basi Wrony we Włochach

Źródło opinii: forum.miau.pl

knypek34 avatar
knypek34

Postanowiłam.. Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale powiem tylko tyle: OSTRZEGAM przed Lecznicą na ul. Wilczyckiej 14 w Warszawie (Włochy)!!!! Doktór wykonała zabieg kastracji naszego kochanego psiaczka, zapewniając nas, że wszystko jest w jak najlepszym porządku ... odbierając Psa z lecznicy, zauważyliśmy opuchnięcie / rozdęcie klatki piersiowej(lewy bok-żebra).Po zadaniu pytania, dlaczego tak jest, odpowiedź padła - to normalne objawy po narkozie i że nasz pies jest prawdopodobnie uczulony na substancję podaną do znieczulenia ...Noc nie przespana, bardzo silne wymioty u psa połączone ze skurczami brzucha, nad ranem ciągłe picie wody i natychmiastowe wymioty ... telefonując rano do lecznicy, pani doktór kazała czekać, gdyż jest to normalny objaw po narkozie, a w ogóle pies może mieć uczulenie na antybiotyk lub lek przeciwbólowy ...nie wytrzymaliśmy, pojechaliśmy do lecznicy, pokazaliśmy lekarce psa, jego opuchliznę - pomacała po brzuchu, zmierzyła temp. podała kroplówkę i zastrzyk przeciwwymiotny i ... odesłała do domu, twierdząc, że jego stan jest stabilny.... dzwoniliśmy jeszcze kilka razy do lecznicy, pies nadal wymiotował, dyszał, serce biło mu bardzo szybko, leżał tylko w jednym miejscu lub stał ... odpowiedź - normalne, narkoza, serce bije szybko, bo mało pił ... o 19 ostatnia rozmowa telefoniczna, w której do ww. objawów doszło silne ślinienie się, ochłodzenie ciała i osowiałość - znów zostaliśmy zapewnieni, że dla doktór stan psa jest stabilny, nie dawać mu wody, obserwować, ale według niej nie ma zagrożenia, a jutro przyjechać na 10.00 na kroplówkę i antybiotyk, no chyba, że nagle stan ulegnie pogorszeniu (??? nie wiem czy można bardziej) to jechać do lecznicy całodobowej .... o 23.00 zadzwoniliśmy po raz ostatni, informując, że pies już nie wstaje (!!), wtedy pani doktór powiedział - no to jechać, jechać (!!!). Gdy tylko lekarze z kliniki całodobowej zobaczyli naszego psa, od razu postawili diagnozę "przecież on ma skręcony żołądek!!!! )Pomimo kilkunastominutowej reanimacji (pies jeszcze żył po przywiezieniu do kliniki)nie udało się niestety Go uratować .... Nie mogli uwierzyć, że lekarz przeprowadzający kastrację, nic nie zauważył (czasami podczas nieumiejętnego przekręcania psa w narkozie na stole operacyjnym dochodzi do obrzęku /skręcenia żołądka, któremu mówiło się o późniejszych objawach, który widział i badał psa na drugi dzień - nie zareagował!! Osobiście udamy się z mężem podziękować serdecznie za zabicie naszego kochanego przyjaciela !!!!Pies odszedł w ciągu nie całych 2 dni ... a zapewniano nas, że nic mu nie grozi ...

Źródło opinii: krakvet.pl

Wladziac avatar
Wladziac

Nie będę ukrywała weterynarza, który nas tak naciąga bo jestem wkurzona - Warszawa Włochy ul. Wilczycka. Dziś zadzwoniłam jeszcze żeby posumować koszty i pani w ramach wymieniania mi opłat mówiąc o rentgenie powiedziała: 60 zł ale to jedna ekspozycja a pewnie potrzeba będzie więcej, myślę, że minimum trzy. Czyli za sam rentgen wydalibyśmy tutaj prawie 200 zł, a to tylko kropla w morzu opłat u tego weterynarza - totalny absurd. Dobrze, że się za wczasu zreflektowaliśmy choć już ponad 100 zł utopiliśmy w sumie na jeden zastrzyk z antybiotykiem i lekiem przeciwbólowym i umówienie nas na szereg kolejnych wizyt. No ale już wiemy, że się tam więcej nie pojawimy.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Małgorzata avatar
Małgorzata

Pani Doktor Maria Jastrzębska zaopiekowała się dokładnie moim pieskiem, szybko go wyleczyła z poważnej choroby

Źródło opinii: pkt.pl

Konrad Gadomski avatar
Konrad Gadomski

Miło i profesjonalnie. Bardzo polecam.

Źródło opinii: google.com

Michał avatar
Michał

Miło, szybko i profesjonalnie. Umiarkowane ceny.

Źródło opinii: google.com

Grzegorz Gasowski avatar
Grzegorz Gasowski

Dobre i profesjonalnie podejście do naszych pupili

Źródło opinii: google.com

Marzenna Kruk avatar
Marzenna Kruk

Wszystkie lekarki są bardzo miłe, mają dobre profesjonalne podejście do zwierząt. Zawsze z dużą uwagą podchodzą do zwierząt. Osobiście jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Mateusz Kirszenstein avatar
Mateusz Kirszenstein

Wszystko jak trzeba. Bez zastrzeżeń. Nie trzeba się umawiać. Wygodne godziny otwarcia. Można płacić kartą.

Źródło opinii: google.com

Maja Iz avatar
Maja Iz

Wszystko jak trzeba, mile Panie bez zbędnego naciągania. Pies zadowolony i chętnie wchodzi do środka, panie profesjonalne i mają dobre podejście zarówno do psa jak i właściciela

Źródło opinii: google.com

Ila Ka avatar
Ila Ka

Nie polecam. Powinno być zero !!! Lekarka daje antybiotyki na byle co, przez co mój kot totalnie stracił siły, apetyt i chęć do życia. Omacała kota i powiedziała, ze nie ma ciała obcego. Niestety, źle zdiagnozowała chorobę. Po wizycie u innego weterynarza, okazało się, że jest żle i gdyby wcześniej postawiono dobrą diagnozę, mój kot dalej by żył. NIE POLECAM. Wygląda to jak wyciąganie kasy na kolejne dawki antybiotyków. brak pojęcia. Ceny z kosmosu

Źródło opinii: google.com

Paweł B avatar
Paweł B

Od kilku lat mam w głowie fakt, że pies, którego musiałem uśpić w przychodni po otrzymaniu zastrzyku trząsł się i widać było, że po prostu się męczy. Wiele lat wstrzymywałem się z jakąkolwiek opinią bo nie miałem pewności co do stanu faktycznego, aż do dziś. Piszę tak dlatego, że ostatnio rozmawiałem z anestezjologiem i dowiedziałem się, że prawdopodobnie w ramach oszczędności po prostu nie podano psu środka usypiającego i dlatego udusił się mając tego pełną świadomość. Nie mogę sobie tego podarować, że trzymając psa w rękach sam pozwoliłem i zgodziłem się żeby umierał w męczarniach. Nie wiem czy to kwestia polityki placówki czy osoby, ale wiem jedno - nigdy więcej do tego miejsca z psem. Usypianie jest po to by ulżyć psu, a nie na sam koniec dostarczyć mu więcej cierpienia.

Źródło opinii: google.com

Karolina R avatar
Karolina R

Jesteśmy zadowoleni. Podejście do właścicieli a przede wszystkim do zwierzaków fantastyczne. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, a do tego miłość do zwierząt którą widać. Malutka tutaj sterylizowana, i cały czas dogladana. To tutaj Kotka pozbyła się swierzbowca, a była w kiepskim stanie, po poprzedniej przychodni. Także tutaj szczepimy. Gorąco polecam.

Źródło opinii: google.com

Wiktoria R avatar
Wiktoria R

Moj piesek był zapisany w tej klinice na liście darmowej sterylizacji. Pani z która rozmawiałam miała zadzwonić i umówić się na termin na początku maja. W dniu wczorajszym zadzwoniłam dowiedzieć się czemu nie dostałam żadnej informacji Pani powiedziała mi że umawia się tak aby to klienci dzwonili chyba ze rozmawiałam z inna Panią. Miałam zadzwonić tego samego dnia po godzinie 15 umówić się na termin pobrania krwi, nikt nie odbiera telefonu. Serdecznie odradzam tego miejsca, gdyż jak widać pracownicy nie podchodzą poważnie do swoich obowiązków.

Źródło opinii: google.com

Piotr Goljan avatar
Piotr Goljan

Mała przychodnia, jednak świetnie pełni swoje usługi. Mój kot jest bardzo zadowolony, chwali sobie to miejsce.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Lipski avatar
Krzysztof Lipski

Mała, kameralna, spokojna i sprawna opieka nad zwierzętami

Źródło opinii: google.com

Michał Czapski avatar
Michał Czapski

Bardzo profesjonalna przychodnia weterynaryjna. Fachowa obsługa, poważnie podchodząca do każdego problemu. Nie próbuje się zbywać klienta ani naciągać na niepotrzebne zakupy.

Źródło opinii: google.com

Anna Borek avatar
Anna Borek

Polecam W szczególności dr Ewę Hardej oraz dr Barbarę Wronę Ceny dość wysokie niektórych usług.

Źródło opinii: google.com

Kamil Owsik avatar
Kamil Owsik

Bardzo przyjazna przychodnia. Przychodzimy jedynie na szczepienia, kontrole itp, ale do tej pory wszystko bez zarzutu

Źródło opinii: google.com

Andrzej L. avatar
Andrzej L.

Bardzo przyjazna przychodnia z miłym personelem, który naszą"pacjentkę" potraktował bardzo poważnie i profesjonalnie, praktycznie oferując jej drugie życie. Dziękujemy!

Źródło opinii: google.com

Gazeciarz Gazetix avatar
Gazeciarz Gazetix

Bardzo dobrze zajęto się moim psem. Poświęcono nam dużo czasu. Nie starano się sprzedać więcej niż było nam potrzebne. Łatwo zaparkować i brak kolejki.

Źródło opinii: google.com

Iwona Czapska avatar
Iwona Czapska

Bardzo polecam, wspaniałe podejście do zwierząt

Źródło opinii: google.com

Marcin Wojda avatar
Marcin Wojda

Wszystko dobrze i sprawnie załatwione. Polecam.

Źródło opinii: google.com

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.