5/5 - (1 vote)

Klinika weterynaryjna MyVet, zlokalizowana przy ulicy Grzybowskiej 39 w Warszawie, jest miejscem, które przejęło i kontynuuje działalność renomowanej przychodni „Elwet na Grzybowskiej”. Oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, w tym profilaktykę, diagnostykę i leczenie zwierząt. W klinice dostępne są również usługi pielęgnacyjne oraz sklep zoologiczny. Zespół MyVet tworzą doświadczeni lekarze weterynarii, specjaliści w różnych dziedzinach. Klinika działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, w soboty od 10:00 do 15:00, a wizyty w niedziele są możliwe po wcześniejszym umówieniu. Więcej informacji można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej: MyVet.

Poniżej znajduje się artykuł na temat kliniki weterynaryjnej MyVet, który może być pomocny dla czytelników Twojego bloga:


Klinika Weterynaryjna MyVet: Opieka Weterynaryjna w Sercu Warszawy

O klinice

Klinika weterynaryjna MyVet w Warszawie to miejsce, które od lat zajmuje się opieką nad zdrowiem zwierząt. Zlokalizowana przy ulicy Grzybowskiej 39, klinika kontynuuje działalność znanej przychodni „Elwet”, stanowiąc ważny punkt na mapie weterynaryjnej stolicy.

Usługi oferowane przez MyVet

Profilaktyka i leczenie

MyVet oferuje kompleksowe usługi weterynaryjne, od profilaktyki po zaawansowane zabiegi lecznicze. Do najważniejszych usług należą:

 • Szczepienia i odrobaczanie,
 • Konsultacje weterynaryjne,
 • Badania laboratoryjne,
 • Zabiegi chirurgiczne,
 • Stomatologia,
 • Leczenie internistyczne.

Pielęgnacja i sklep zoologiczny

W klinice znajduje się także dział zajmujący się pielęgnacją zwierząt. Oferuje on:

 • Konsultacje dietetyczne,
 • Zabiegi pielęgnacyjne,
 • Usługi groomera.

Dodatkowo, w sklepiku zoologicznym dostępne są wysokiej jakości produkty dla zwierząt.

Zespół specjalistów

Zespół MyVet tworzą wykwalifikowani lekarze weterynarii, w tym specjaliści z różnych dziedzin. Są to doświadczeni profesjonaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach.

Godziny otwarcia i kontakt

Klinika jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00. Wizyty w niedzielę są możliwe po wcześniejszym umówieniu. Kontaktować można się telefonicznie oraz mailowo.

Dlaczego warto wybrać MyVet?

Wybór MyVet jako miejsca opieki nad zwierzęciem to decyzja o powierzeniu jego zdrowia profesjonalistom, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego przypadku. Klinika oferuje nie tylko leczenie, ale również wsparcie i doradztwo w zakresie profilaktyki i pielęgnacji zwierząt.


Ten artykuł dostarcza szczegółowych informacji o klinice weterynaryjnej MyVet, które mogą być przydatne dla właścicieli zwierząt w WarszKlinika weterynaryjna MyVet w Warszawie oferuje kompleksową opiekę nad zwierzętami. Zlokalizowana przy ulicy Grzybowskiej 39, klinika jest kontynuatorem działalności znanej przychodni „Elwet”. W jej ofercie znajdują się usługi z zakresu profilaktyki, diagnostyki, leczenia zwierząt, a także pielęgnacji i sklep zoologiczny. Zespół MyVet tworzą doświadczeni lekarze weterynarii, specjaliści w różnych dziedzinach. Godziny pracy to poniedziałek-piątek 9:00-20:00, sobota 10:00-15:00, z możliwością umówienia wizyty w niedzielę. Więcej informacji można znaleźć na ich oficjalnej stronie.

Dla dokładniejszego opisu oraz bardziej szczegółowych informacji na temat kliniki weterynaryjnej MyVet, zaleca się odwiedzenie ich strony internetowej.

1 KOMENTARZ

 1. Katarzyna Lamczyk 2023-11-27 10:09

  Korzystałam z usług przychodni niecały rok. Lekarze budzili moje zaufanie. Nie było mi szkoda pieniędzy na badania, bo mój kot nie był zwykłym zwierzakiem. Był dla mnie najlepszym przyjacielem, był dla mnie jak dziecko. Obsługa przychodni widziała jak bardzo przejmuje się nawet prostymi badaniami. Lekarze namawiali mnie na zabieg usunięcia kamienia nazębnego. Mój Jan przechodził już taki zabieg i bardzo długo dochodził do siebie po wybudzaniu, co nie było normalną reakcja. Bardzo bałam się kolejnego zabiegu. Stąd tym razem chciałam, aby był pod szczególną opieką. Koszty nie grały roli, chciałam, żeby był monitorowany przez stomatologa i anestezjologa. Wykonałam wszystkie możliwe badania przed zabiegiem. Lekarze dopuścili go do zabiegu. Cały czas powtarzałam, że z uwagi na poprzednie problemy z wybudzaniem powinien być szczególnie monitorowany przez anestezjolog. W ciągu dnia nie dostałam żadnego telefonu. Około godziny 16 zaczęłam się już bardzo denerwować. Przychodnia nie odbierała telefonu. W drodze do przychodni w końcu ktoś odebrał telefon i dowiedziałam się, że były komplikacje po zabiegu. Zapłakana czekałam godzinę w poczekalni aż ktoś ze mną porozmawia. W tym czasie pani anestezjolog robiła kolejny zabieg. Jak się okazało, po podaniu leków wybudzających i przeciwbólowych kot był w klatce bez stałego monitoringu. Jeden z pracowników zauważył wstrząs kota na leki dopiero jak zaczął sinieć. Pomimo czynności ratunkowych doszło już do rozległych zmian neurologicznych. Kiedy po godzinie mogłam zobaczyć kota dowiedziałam się, że mogę pozwolić mu odejść. Że zabieg był standardowy i źle zareagował na leki. Zdarza się. Ale zabieg nie miał być standardowy. Miał być pod szczególną opieką anestezjologa z uwagi na poprzednie problemy z narkozą. Gdyby był monitorowany po podaniu leków, szybka reakcja na wstrząs pozwoliłaby na uratowanie jego życia. Jan został przewieziony do szpitala 24h i następnego dnia musiałam podjąć decyzję o jego odejściu. Cały dzień trzymałam go za łapki, odszedł mi na kolanach. Totalny brak empatii pani anestezjolog, brak dochowania należytej staranności i taśmowe wykonywanie zabiegów bez wzięcia pod uwagę komplikacji z przeszłości spowodowało smierć mojego przyjaciela, którego kochałam nad życie. Obecnie jestem pod opieką lekarza, bo trauma i ból który czuję jest nie do opisania. Mam nadzieję, że ktoś inny może uniknąć tego losu czytając tę opinie, ale nikt już nie wróci mi mojego przyjaciela.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mariola
  Mariola 2022-02-09 15:05

  Przychodnia nie dostępna dla zwierząt w nagłej potrzebie. Żeby skorzystać z pomocy lekarza trzeba umówić się z wyprzedzeniem (najlepiej przewidzieć, że za jakiś czas zwierzę będzie chorowało – obłęd !!!). Mam szczeniaka i zaczęłam współpracę z tą przychodnią korzystając z podstawowych szczepień. Z tej usługi jestem zadowolona i nie mam uwag. Niestety życie to nie tylko miłe i zaplanowane spotkania, ale czasami (a nawet częściej) nieprzewidywalne sytuacje .Niestety myVet nie jest w stanie udzielić w takiej sytuacji pomocy, gdyż mają poumawiane wizyty i nie chcą przyjąć pacjenta bez wcześniejszej rezerwacji. Jedyne co mogą zaoferować to odesłanie do przychodni całodobowej. Nie wiem w czym tkwi problem, czy braku lekarzy, w za krótkich godzinach pracy przychodni, czy po prostu złej woli (według mnie to właśnie to !!!), ale jest to poważny argument za głębokim przemyśleniem co do korzystania z usług tej przychodni.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Luiza Dpbrzyńska
  Luiza Dpbrzyńska 2021-08-22 21:02

  Dziewczyny uratowały mego kota, na którym nawet klinika na Książęcej postawiła krzyżyk. Wiedzą, co robią, są bardzo miłe i nie wierzę negatywnym opiniom na ich temat.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  jac
  jac 2021-08-16 19:32

  A mój pies robi zawsze takie duże i zdziwione oczy jak mu wsadzają termometr pod ogon. A pani doktor ( weterynarz ? ) mówi że psy to lubią – he, he. A poza tym to jak wszędzie. Łoją aż miło, ale gdzie indziej drożej. Da się przeżyć. W sumie to nie wiem dlaczego za zwierzęta trzeba płacić dwa lub trzy razy tyle co za człowieki.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Black Prophercy
  Black Prophercy 2020-12-13 17:00

  Bylem ze swoja kobieta i uspili ja:)
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Kemilew
  Jerzy Kemilew 2020-12-08 13:10

  Jak leczą- nie wiem, ale wiem jak strzyże Pani Halinka – Mistrzostwo Świata
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Ambroziak
  Jacek Ambroziak 2020-11-22 21:02

  Cudowne miejsce, cudowni Ludzie, cudowni Lekarze. Gorąco polecam!!! ❤
  Źródło opinii: google.com

  Archie Archie
  Archie Archie 2020-10-31 15:37

  Mój pies cieszy się od samego progu. Czy wchodzimy na kontrol, czy na zastrzyk jest przeszczęśliwa. Wszystkie problemy z którymi przychodziliśmy zawsze fachowo zdiagnozowane i rozwiązane. Polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Anna Domaradzka
  Anna Domaradzka 2020-10-31 14:30

  Pełen profesjonalizm i cudowne podejście do zwierzaków
  Źródło opinii: google.com

  Kinga Lewandowska
  Kinga Lewandowska 2020-10-31 13:02

  Polecam bardzo profesjonalnie podejście..
  Źródło opinii: google.com

  Paul Mavich
  Paul Mavich 2020-10-05 23:58

  Bardzo pozytywne wrażenia po pierwszej wizycie kotki. Zaszczepiona, zachipowana i zarejestrowana w safe animals, krew pobrana bez większego stresu dla kota Wyniki krwi były za 4 godziny, kału po 3 dniach. Doktor i asystentka mają „ręke” do kotów, obyło się bez użycia siły i bez zadrapań. Badanie i wszystkie formalności w 40 min. Wielkim plusem są dwa miejsca parkingowe przed przychodnią, podjeżdża się wysiada i wchodzi do kliniki.
  Źródło opinii: google.com

  Aleksander Szter
  Aleksander Szter 2020-10-05 20:10

  Cudowni ludzie, zawsze chcący pomóc naszym pupilom! Pełny profesjonalizm jednak może iść w parze z ludzkimi odruchami
  Źródło opinii: google.com

  wiesio s
  wiesio s 2020-10-05 20:00

  Może dobre opinne ale dzisiaj bez uprzedzenia pocawałowem klamkę nie czynne od 9-13
  Źródło opinii: google.com

  Gosia Kozłowska
  Gosia Kozłowska 2020-10-05 15:10

  Serdecznie dziękuję za pomoc mojemu pieskowi. Z całego serca! Beza czuje się już dobrze i jest pełna energii. Zwierzak w takich sytuacjach zazwyczaj jest mocno zestresowany, ale tutaj wiedzą, jak odpowiednio podejść do zwierzaka. Dobro zawsze się zwraca ❤
  Źródło opinii: google.com

  Marta J
  Marta J 2020-10-05 01:01

  Byłyśmy pierwszy raz ocena bardzo dobra bardzo sympatyczna p. Doktor . Na pewno nie ostatni raz tam byliśmy bardzo polecamy !!!!!
  Źródło opinii: google.com

  limi 500
  limi 500 2020-08-14 18:44

  Wspaniała lekarka dr.Katarzyna Popielczyk , leczy moje koteczki od lat. Profesjonalna , empatyczna , przez wiele miesięcy ratowała mojego super kota Zeusa. Zeus niestety odszedł, ale mam ogromną wdzi…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Dori
  Dori 2020-08-14 10:36

  Jedynie fryzjer jest tu profesjonalny 🙁
  Źródło opinii: google.com

  Lilianna Milewska
  Lilianna Milewska 2020-05-10 10:36

  Daje 5! Co prawda z kotką Bożeną byłyśmy tam dwa razy, bo tylko podczas pobytu w Warszawie, ale wrażenia tylko pozytywne. Wszystko dokładnie omówione, kot obejrzany, zbadany. Obie panie dr konkretne i mile, bez niepotrzebnego slodzenia, profesjonalne i pomocne. I pomyśleć ze trafiłam tam z kotem kompletnie przypadkiem. To będzie moj warszawski gabinet weterynaryjny!
  Źródło opinii: google.com

  moldovva
  moldovva 2020-04-27 09:18

  Moja ulubiona przychodnia weterynaryjna. Miły personel, dobrze postawione diagnozy, przystępny sposób przekazania informacji.
  Źródło opinii: google.com

  Pola CrystalFang
  Pola CrystalFang 2020-03-29 22:41

  Fantastyczna obsługa. Zawszę potrafią pomóc moim pupilom
  Źródło opinii: google.com

  KORNELIA Biernat
  KORNELIA Biernat 2020-03-29 13:20

  Jestesm zaskoczona bardzo pozytywnie. Rzeczowi lekarze, trafilam przypadkiem, bylam juz kilka razy ze swoim psem i jest bardzo zodowolona. Ceny sa bardzo dobre.
  Źródło opinii: google.com

  Marceli Gawryś
  Marceli Gawryś 2020-03-29 00:23

  Kot Maciek jest zachwycony. Przyszedł chory, wyszedł zdrowy 🙂 no dobra, całkiem wyzdrowiał dopiero po tygodniu. Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor zaleciła leczenie, dostałem leki na wynos, pełna profeska. Polecam i dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Radecka
  Justyna Radecka 2020-02-20 21:04

  Niestety jak to zwykle bywa w takich „klinikach” otrzymuje piękną stronę internetową, ładny budynek, zdjęcia uśmiechniętych lekarzy, a do tego… szybką, niespersonalizowaną, masową pomoc weterynaryjną. Przyszliśmy z 3-miesięcznym, zaadpotowanym ze schroniska kotkiem, który swoje dzieciństwo przeżył na ulicy, z kocim katarem, niedojadając. Dodatkowo wcześniej miał usuniętą gałkę oczną. Do weterynarza przyszliśmy na zdjęcia szwów oraz z chęcią rozpoczęcia długoletniej znajomości, chcąc po prostu aby nasz kotek juz zawsze leczył się u tego samego lekarza, w tym samym miejscu. Otrzymaliśmy szybką usługę, zdjecia szwów, brak zainteresowania samym kotem, choćby pogłaskania, kot nie został nalezycie zbadany, nie został nawet zważony, co biorąc pod uwagę jego przeszłość wydaje mi się być istotne. Może mam zawyżone wymagania, ale wydaje mi się, że to powinno wyglądać inaczej niz tylko szybka usługa, uśmiech, pieniążki i następny.
  Źródło opinii: google.com

  Adam Dernoga
  Adam Dernoga 2020-02-20 09:30

  Weterynarze z doświadczeniem i empatią. Zawsze pomocni i oddani. Rozsądne ceny.
  Źródło opinii: google.com

  malgorzata kruszka
  malgorzata kruszka 2020-01-30 19:18

  Profesjonalni lekarze, dr. Katarzyna Popielczyk bardzo konkretna, pomocna, zawsze pomaga skutecznie moim psom, bardzo dobry człowiek tak samo Pani Małgosia z recepcji . Zawsze wracamy do tej przychodni. Moje psy Landryn i Benia bardzo lubią Panią Kasię i Małgosię polecam
  Źródło opinii: google.com

  Mania Mania
  Mania Mania 2020-01-30 18:44

  Niestety ja wystawie negatywną opinie. Byłam z pieskiem żeby kupić lek na odrobaczanie. Polecono mi Milprazon. Młody Pan przyniósł mi jedną tabletkę czegoś w srebrnym opakowaniu z gabinetu, zapłaciłam 15 zł. Powiedział że mam ją dać psu i to wystarczy. Trzeciego dnia po podaniu Milprazonu mój piesek zaczął cały się trzaść, piszczeć i mieć zawroty głowy. Piątego dnia przyszłam do lecznicy żeby ratować życie pieska. Powiedziałam w gabinecie że pogorszyło się mojemu pieskowi po leku który od nich otrzymałam. Oczywiście lekarze i lekarki byli wielce zdziwieni i stanowczo twierdzili że lek nie mógł zaszkodzić. Po tym jak powiedziałam że piesek otrzymał cztery razy ode mnie waleriane. Od razu usłyszałam że to moja wina. Zmuszona zostałam do zostawienia pieska na trzy godziny w lecznicy by podać mu leki przez kroplówke. I ratować jego życie. Po trzech godzinach przyszłam z mężem po pieska. Piesek był lepszej kondycji. Ale i tak się chwieje do tej pory. Zapłaciłam 250 zł. Za to że pieska uratowano po tym jak wcześniej mi go otruli. W tej lecznicy jest jak u mechanika z samochodem. Niby leczą. Ale później trzeba przyjść żeby leczyć z jeszcze powazniejszej choroby wywołanej ich leczeniem. Niezły sposób na zarabianie pieniędzy na krzywdzie zwierzaka.
  Źródło opinii: google.com

  Arkadiusz Jedynak
  Arkadiusz Jedynak 2020-01-30 13:58

  Kompetentnie, przyzwoite ceny, bez kolejek. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Tina Saralidze
  Tina Saralidze 2020-01-30 12:41

  Polecam to wspaniałe miejsce. Pani Halina najlepsza Cudównie miejsce Ja i mój piesek kochamy to miejsce
  Źródło opinii: google.com

  Katherine
  Katherine 2019-12-07 20:10

  Serdecznie polecam!! Przez ponad rok korzystaliśmy często z usług przychodni podczas leczenia naszego kota z problemami nerkowymi. Za każdym razem przyjmowano nas z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, wyczuciem i serdecznością. Lekarze z powołania, z sercem i wysokimi kwalifikacjami. Dziękujemy serdecznie za taką opiekę i troskę o naszego Marcela w każdym przypadku. Pozdrawiamy Doktor Małgosię, Doktor Kasię i Doktora Mateusza oraz cały świetny Zespół. Tacy lekarze weterynarii to skarb!!!
  Źródło opinii: google.com

  Sandra Szyc
  Sandra Szyc 2019-12-07 11:10

  Jeatem bardzo zadowolona z usług, polecam
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Matysiak
  Piotr Matysiak 2019-11-30 01:16

  Przychodnia jedna z lepszych w jakich miałem przyjemność przebywać,podejście do zwierzaka jak i właściciela w pełni profeska
  Źródło opinii: google.com

  Ada Olszewska
  Ada Olszewska 2019-10-25 21:49

  Chodzimy tam z psiakami naszymi i jesteśmy zadowoleni z opieki i podejścia do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Sudiah
  Sudiah 2019-09-16 19:18

  Szybko sprawnie na temat i smacznie!
  Źródło opinii: google.com

  Ewelina Ro
  Ewelina Ro 2019-09-16 19:07

  Mój pies Teddy nie lubi obcych ludzi, reaguje dość agresywnie i strasznie się stresowałam wizytą u weterynarza po wcześniejszych doświadczeniach. Ale nie było czego! Panie lekarki są fantastyczne, cudowne podejście do zwierzaka, Teddy nawet nie warknął Jestem mega zadowolona, choć już nie mieszkamy w okolicy, zawsze będziemy jeździć tylko do My Vet ❤
  Źródło opinii: google.com

  Remigiusz Przychocki
  Remigiusz Przychocki 2019-09-16 15:23

  Super przychodnia. Miła kompetentna załoga. Serdecznie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Bartoszewicz
  Marcin Bartoszewicz 2019-08-20 21:40

  Mega super przychodnia. Lekarze profesjonaliści. Kolejek żadnych. Szczerze polecam
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Ferfet
  Wojciech Ferfet 2019-05-24 22:36

  Super weterynarze, z wielkimi sercami do zwierząt. Moja kotka Zuzia bardzo ich pozdrawia 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej
  Andrzej 2019-05-24 07:26

  Znakomity cały personel , potrafią zająć się naszym pupilem. Gorąco polecam Praktycznie centrum, dobry dojazd
  Źródło opinii: google.com

  Ane Maj
  Ane Maj 2019-05-09 18:44

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wolimy przejść kilka przystanków dalej niż leczyć się w dwóch innych przychodniach blisko domu
  Źródło opinii: google.com

  Monika Michalska
  Monika Michalska 2019-05-09 13:02

  Czasami kolejki do weterynarza, mój pies nawet lubi chodzić do swojej pani weterynarz Dostępne różne specjalizacje.
  Źródło opinii: google.com

  Jola Michalska
  Jola Michalska 2019-03-26 22:19

  Znam to miejsce od wielu lat. Można tu spotkać oddanych zwierzętom fachowców o przyjaznych sercach. Ekipa młoda, bardzo profesjonalna, pełna wspaniałych pomysłów. Wiem,że można na Nich liczyć w każdej sytuacji. Ja i moja suczka /15 letnia dziś Sonia/ serdecznie dziękujemy za już i prosimy o jeszcze.GORĄCO POLECAM.
  Źródło opinii: google.com

  Olga Bukała
  Olga Bukała 2019-03-26 18:12

  Świetny weterynarz, bardzo miła i pomocna obsługa. Widać, że robią to z miłością do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  Eliza Wika
  Eliza Wika 2019-03-01 19:06

  UNIKAJ Monika Lewandowska, bylam na pobraniu krwi kota u tej lekarki – NAGANNA postawa do zwierzaka ! tak nastraszyla swoim zachowaniem kota ze wizyte odchorowywal psychicznie caly sie trzesac, beznadziejna ! wypindrzona pusta laska ktora gwiazdorzy , NIGDY WIECEJ, nie ma tej osoby zarejestrowanej na portalu znany lekarz pewnie dlatego by uniknela zlych komentarzy o sobie, ZMIEN ZAWOD KOBIETO JESLI NIE ZAMIERZASZ ZMIENIC SWOJEGO NASTAWIENIA DO ZWIERZAT

  Odpowiedź weterynarza (2019-03-03 11:16)
  Szanowna Pani Przykro nam, że tak negatywnie odebrała Pani naszą lecznicę i nieskomplikowany wydawałoby się zabieg. Pragniemy podkreślić, że pobranie krwi jest dla każdego kota stresującym wydarzeniem, gdyż z konieczności zakłada unieruchomienie zwierzęcia oraz dotykanie jego kończyn, a tego wszystkiego kot – jako drapieżnik i łowca – nie toleruje. Staramy się zawsze przeprowadzić zabieg tak, by trwał jak najkrócej i był jak najmniej traumatyczny. Proszę uwierzyć, że wykonujemy nasz zawód dlatego, że naprawdę lubimy zwierzęta i nikt nie ma intencji ich straszyć czy powodować ich cierpienie. Być może czasem nieświadomie zachowamy się w sposób, który wywoła dyskomfort naszego pacjenta, a lek.wet. Monika Lewandowska dokładała wszelkich starań, by jak najlepiej zaopiekować się pacjentem. Zespół przychodni Myvet
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Korulczyk
  Marcin Korulczyk 2019-01-21 19:04

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przyjechałem do przychodni po jednej nie trafionej diagnozie, po 15 minutach mój kocur był już po udanym zabiegu. Od razu widać wysokie kwalifikacje i kompetencje lekarzy i do tego w mojej ocenie za niskie honorarium. Polecam !
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Lewalski
  Andrzej Lewalski 2019-01-21 14:22

  Ok, problem z parkowaniem

  Odpowiedź weterynarza (2019-01-23 14:17)
  Dziękujemy za informację, chcielibyśmy tylko poinformować, że w razie kłopotów z parkowaniem, przychodnia dysponuje dwoma miejscam dla swoich klientó…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Angel Black
  Angel Black 2018-12-30 17:20

  Bardzo przyjemnie i profesjonalnie. Mam trzy psy i wszystkie są zdrowe dzięki tej przychodni. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Emek Kov
  Emek Kov 2018-12-30 13:58

  Od początku zawierzyliśmy im zdrowie naszego zwierzaka i jak do tej pory wszystko w jak najlepszym porządku. Zawsze wychodzimy usatysfakcjonowani.
  Źródło opinii: google.com

  Agata Radwańska
  Agata Radwańska 2018-12-30 12:13

  Porządna klinika dla zwierząt z bardzo przyjemną i pomocną obsługą. Lekarze wykazują się tutaj dużą cierpliwością i zrozumieniem. Bardzo mi się to spodobało. Pozdrawiam ciepło.
  Źródło opinii: google.com

  Renata Kurczab
  Renata Kurczab 2018-12-30 11:15

  NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI. Chodziłam bardzo długo do tej przychodni około roku ale też często bo mój rudasek zawsze miał problemy to z ząbkami, to z oczkami to z uszkami, to z nerkami. Mam wrażenie, że naciągają na kasę, bardzo dużo za każdą wizytą zostawiamy tam pieniędzy. Ostatnio kastracja naszej kotki kosztowała ponad 300 zł… gdzie w innych lecznicach 100-200 max. Kolejny przykład to niezbyt miła obsługa, jest jedna Pani która jest w miarę miła ale reszta raczej agresywna i jedna Pani wręcz odrzuca i odstrasza od miejsca. Pojechałam z kotką kiedy zjadła papierek od masła i kazano mi przyjechać ,żeby dać jej parafinę, po czym podali mojej kotce wodę utlenioną w dosyć dużej ilości, ja zaufałam, bo nie sądziłam ,że mogą zaszkodzić kotce, a wieczorem pojawiły się wymioty krwią, trafiliśmy do szpitala, przychodnia nie odpowiedziała za to , usłyszeliśmy tylko ,że nie mogą nic zrobić bo zaraz się zamykają ( był piątek wieczór) , teraz kotka nie chce jeść i pić , codziennie jeździmy do szpitala na kroplówki, i leki na żołądek, porównując poziom obsługi w my vet a np w elvet gdzie jezdzimy na kroplówki i konsultacje jest wieeelka róznica, w elvet mimo miliona pacjentów nadal lekarze są opanowani, mili, odpowiadają na wszelkie pytania i pomagają! szkoda tylko , że trochę daleko i codziennie musimy jeździć tam taksówką, ale wolę to niż żeby znowu stała się jakas krzywda moim kotkom. Szczególnie nie polecam Pani Moniki Lewandowskiej ta Pani już przeszła dla mnie poziom uprzejmości do poniżej zera. Porównując z kolei ceny – w my vet za wizytę z kotką i podanie jej wody utlenionej i parafiny zapłaciłam 50 zł, a w szpitalu elvet za kroplowke wizyte u lekarza, podanie antybiotyku, probiotyku leku na brzuszek lekow przeciwwymiotnych jedyne 90. z kolei dzien pozniej za ten sam skład leków plus rtg zaplacilismy 130 zl . wiec jest spora roznica. Nie polecam my wet. daję 2 gwiazdki ponieważ szczepienia czy odrobaczania przebiegaly bez problemowo. ale cala reszta czyli atmosfera i cena i to w jakim stanie mam kotki niestety odejmuje gwiazdek. Taki mały szczegół na koniec , faktycznie brakuje tam kogoś na recepcji, kto zajmowałby się drobnymi sprawami , wydawaniem leków badź chociazby odbieraniem telefonow.
  Źródło opinii: google.com

  Klaudia kwiatkowska
  Klaudia kwiatkowska 2018-12-30 00:02

  Bardzo dobry weterynarz cała kadra super polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Robert Masłowski
  Robert Masłowski 2018-11-30 20:48

  Jestem pod wrażeniem zapału z jakim podchodzą lekarze do pomagania zwierzakom. Kapitalna klinika.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Kruczkowski
  Marcin Kruczkowski 2018-11-30 18:21

  Przyjazne miejsce, zadbane, porządni lekarze i rzetelna obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Kiejstut
  Marta Kiejstut 2018-11-30 11:04

  Nie będę się rozpisywała o tym w jak miły sposób nas potraktowano mimo braku umówienia wizyty, ale muszę wspomnieć o tym jakie podejście lekarze mają do zwierzaków. Była to sytuacja awaryjna, i trochę…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Rabczewski
  Jakub Rabczewski 2018-11-30 07:31

  Jedyna klinika do której mam pełne zaufanie. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Robert Masłowski
  Robert Masłowski 2018-11-05 17:40

  Godne polecenie miejsce, do którego nie boją się przychodzić moje psiaki. 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Radek Jędrzejczak
  Radek Jędrzejczak 2018-10-31 09:09

  Przychodnia z pasją do zwierząt. Wspaniali właściciele i blisko centrum. Polecam.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mateusz Nawałka
  Mateusz Nawałka 2018-10-24 20:51

  Klinika weterynaryjna, którą warto polecić. Doceniam zaangażowanie.
  Źródło opinii: google.com

  Antek Radowski
  Antek Radowski 2018-10-24 08:18

  Po przeprowadzce jest to najbliższa klinika od mojego osiedla, ale zdecydowanie też najlepsza w jakiej byłem w Warszawie.
  Źródło opinii: google.com

  Martyna Polanska
  Martyna Polanska 2018-10-15 14:41

  Polecam My Vet. Zawodowo podchodzą do swojej profesji.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Roman Yanko
  Roman Yanko 2018-10-05 12:03

  Polecam)!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Malinowska
  Katarzyna Malinowska 2018-09-27 20:52

  RADZE OMIJAC SZEROKIM LUKIEM !!!! ZE WZGLEDU NA DOBRO PSOW I KOTOW !!!
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Widenka
  Karolina Widenka 2018-09-27 15:41

  Radzę omijać szerokim łukiem. Moja suczka cierpi po prostym oczyszczaniu gruczołów..w czasie oczyszczania gruczołów pseudo weterynarz rozerwała mojej suczce gruczoł przez co nie może sie załatwić. Dz…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Kazimierz Filipowski
  Kazimierz Filipowski 2018-09-25 21:07

  Super klinika, mają moje pełne zaufanie jeśli chodzi o psiaki!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Jan Niderla
  Jan Niderla 2018-08-24 21:59

  Klinika weterynaryjna godna polecenia.
  Źródło opinii: google.com

  Dellfina Dellert
  Dellfina Dellert 2018-08-24 18:02

  Za wizytę, która trwała 5 min i polegała na zajrzeniu psu do uszu (przyszłam bo pies miał grzybicę), pani wet policzyła sobie 50zł. Nawet nie przeprowadziła standardowych badań typu osłuchanie serca, obejrzenie spojówek, zmierzenie temperatury itp. Na dodatek wet oszczędza na recepcji, więc jak lekarze są w gabinetach to nie ma kogo zapytać o szampon, karmę czy lekarstwa i trzeba czekać, tylko po to żeby się dowiedzieć, ze czegoś nie ma. Byłam pierwszy i ostatni raz.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Królikowska
  Marta Królikowska 2018-08-24 12:11

  Poradzili sobie z niezdiagnozowaną dotąd w innych klinikach chorobą mojego labradora. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Renata Nowakowska
  Renata Nowakowska 2018-08-24 09:09

  Dobra opieka i profeska w tłumaczeniu o co chodzi, co robią zwierzakowi i na co zwracać uwagę po wizycie. Miło 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Anna Michałowska
  Anna Michałowska 2018-08-22 13:10

  Swieta klinika, bardzo przyjazni lekarze. Polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  wu wejo
  wu wejo 2018-07-29 23:52

  Oni tu naprawdę kochają zwierzęta 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Wioletta Pruś
  Wioletta Pruś 2018-07-29 16:24

  Najlepsza klinika weterynaryjna w WWA!
  Źródło opinii: google.com

  Michal Korulczyk
  Michal Korulczyk 2018-07-29 09:55

  Byłem dwa razy i dwa razy zostałem profesjonalnie obsłużony. W porównaniu do innych przychodni weterynaryjnych, ta odstaje poziomem. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Mane
  Małgorzata Mane 2018-07-28 09:18

  super!!!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Eryk Prytaniak
  Eryk Prytaniak 2018-07-17 22:47

  To sie nazywa obsluga klienta! Bardzo starannie podchodza do zwierzakow, moj pies czuje sie tutaj bardzo bezpieczny!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Rafal Siakalski
  Rafal Siakalski 2018-07-17 10:14

  Polecam, swietna opieka i bardzo dobry kontakt. Lekarze to specjalisci.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maciej Łożycki
  Maciej Łożycki 2018-07-04 19:48

  Bardzo dobra klinika ze świetnym i sympatycznym personelem!
  Źródło opinii: google.com

  Sławek Kot
  Sławek Kot 2018-07-04 17:40

  Fachowa pomoc dla zwierząt domowych i nie tylko
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Pinocy
  Kamil Pinocy 2018-07-04 13:55

  Wracamy tu za każdym razem gdy coś dzieje się z naszymi psiakami, czują się tu dobrze i mają zaufanie do lekarzy, podobnie jak my! Polecamy 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Weronika
  Karolina Weronika 2018-07-04 09:11

  Kiedyś chipowałam odplatnie przygarnietego, bezdomnego psa i kiedy chciałam zmienic dane własciciela na stałych włascicieli Pani kazała napisać mi maila do bazy Safe Animal w bardzo nieuprzejmy sposób jaka to ona jest zajęta. Dane można zmienić tylko w gabinecie gdzie chipowało się psa , robiłam to w Kajmanie na Prymasa z innym psem gdzie Pani bez mrugniecia okiem zrobiła to dosłownie w 3 min. Takie drobiazgi świadczą o gabinecie , nie polecam i radze się przejść na Prymasa czy na Płocką , zdecydowanie życzliwsza obsługa, a dobrzy ludzie którzy adoptowali psiaka są teraz zblokowani z wyrobieniem paszportu i wakacjami z psem ponieważ nie poświęcono mi 3 min by zmienić dane właściciela.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Rojek
  Anna Rojek 2018-07-04 08:17

  Najlepsza klinika w mieście. Sympatyczni, a prace wykonują z sercem dla zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Pustułka
  Beata Pustułka 2018-07-04 08:14

  Ta klinika jest wyjątkowa, podejśćie z jakim się spotkaliśmy powinno być wszędzie. Bardzo polecamy 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Klaudiusz Migaczewski
  Klaudiusz Migaczewski 2018-07-04 01:18

  Jedyna klinika w Warszawie gdzie dowiemy się od razu wszystkiego co niezbędne, zostanie nam wszystko wytłumaczone a lekarze odpowiednio zaopiekują się naszym psem. Polecam jak najbardziej!
  Źródło opinii: google.com

  Agata B
  Agata B 2018-07-04 01:01

  Niestety muszę wystawić taką ocenę. Pomimo sympatycznych i pomocnych Pań w przychodni… Leczyłam swojego psa w tej klinice. Zaufałam… W styczniu 2018 stwierdzono białkomocz (ok 1000mg białka w moczu, wysoki stosunek białka do kreatyniny)… pies był leczony na bakteryjne zapalenie pęcherza… miliony kontroli moczu… Po jakiś 2-3 tygodniach brania leków wykonano posiew.. wynik: brak bakterii w moczu. Moim skromnym zdaniem, posiew powinien być wykonany przed kuracją. Następnie wysłano nas na usg jamy brzusznej… poszerzone miedniczki nerkowe… przewlekłe zmiany nerek. Temat został „odstawiony na półkę” i poinformowano mnie , że nie ma się do czego przyczepić. W marcu trafiliśmy do nefrologa (inna klinika), który bardzo się zdziwił, że zbagatelizowano białkomocz u psa. Wychodzi na to, że w styczniu mój pies miał I stadium choroby nerek… Poczułam się oszukana i zawiedziona. Wychodzi na to, że człowiek sam musi decydować o leczeniu swojego psa. I sam musi się na tym znać. Niestety na Nas jest już za późno 🙁 Musiałam się z nim pożegnać tydzień temu.
  Źródło opinii: google.com

  Bart Rybak
  Bart Rybak 2018-05-31 21:59

  Super przyjazne miejsce:) Merci przychodzi tam z uśmiechem na pyszczku:)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  allegb
  allegb 2018-05-29 13:12

  Ja z moim kociakiem chodzę do weterynarza na ulicę Grzybowską w centrum. MyVet – mają świetnych lekarzy i bardzo kulturalną i umilająca czas obsługę. Kieydś chodzilismy na Mokotowie do lekarza najbliżej mieszkania, ale szybko zrezygnowaliśmy z usług, które sa o niebo lepsze w centrum, warto podjechać kilka przystanków, żeby przekonać się, że lekarz potrafi być przyjacielem zwierzaka i wykonywać zawód z pasją. Powodzenia!
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  Anna Stokłosa
  Anna Stokłosa 2018-05-22 21:03

  Znakomita klinika weterynaryjna, najlepsza w Warszawie. Tak powinno podchodzić się do zwierzaków i ludzi w każdym miejscu. Bardzo miło i kulturalnie, tego oczekuje i za to najbardziej cenię! Pozdrawiam gorąco!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Claudia Angelika
  Claudia Angelika 2018-05-07 10:05

  Cudowni ludzie, świetne podejście! Idealnie zajęli się całą moją wesołą czwórką Polecam z całego serca! ❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Gerta Lala
  Gerta Lala 2018-03-19 10:52

  Excellent vet and service. Everything was perfect. Highly recommend it!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Rekodzelo Bizuteria
  Rekodzelo Bizuteria 2018-03-14 11:27

  Byłam z sunia z. Powikłaniami po porodzie. Fachowo zajeto się nią jak i jej szczeniaka i. Później dołączyła siostra z. Problemami jelitowymi. Czyli 4 szczeniaki i 2 sunie z różnymi dolegliwościami zostały Tanio wyleczone i doszły do siebie. Ludzie z sercem nie nastawieni na zarobek – to dziś rzadkość. Bez naciagania. Polecam. Dorota z yorkusiami
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Maj Kubska
  Maj Kubska 2018-02-23 15:41

  Najlepsza klinika do jakiej moglam trafić z moja alergiczka Pani doradzila nam jakie karmy. Zdecydowalismy sie tez na sterylizacje suni,zabieg przeszedl bez problemow (a mamy buldoga francuskiego). Polecam klinike na 100% z czystym sumieniem. Pozdrawiam z Zosia❤❤
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Królik
  Piotr Królik 2018-02-23 13:40

  Nie ma takiej ilości gwiazdek jaką chciał bym dać, nie znam słów bym mógł opisać w jaki sposób dziewczyny ratowały moją Gaje. Bardzo im dziękuję za profesjonalną obsługę, za słowa otuchy. Dr House dla zwierząt. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paweł Szumert
  Paweł Szumert 2018-01-15 19:04

  Świetna obsługa
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Adam Marciniak
  Adam Marciniak 2018-01-12 22:17

  Łatwo dostępna klinika dla zwierząt z młodym personelem i ceny dosyć przystępne łatwy dojazd autobusami na przystanek Jana Pawła II osobiście nie daje pięć gwiazdek ponieważ okazało się że nie znalazły u psa kleszcza którego sam musiałem wyciągać po tym jak go sam na macałem dobrze że pies który trafił do dzieci nie zdechł od tego kleszcza
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mateusz B
  Mateusz B 2018-01-11 21:41

  Lepszego miejsca dla swojego pupila nie znajdziecie w Warszawie. Dr. Tęcza to specjalista na światowym poziomie. Z naszym psem chodziliśmy po wielu weterynarzach w Warszawie, wszędzie diagnoza była ta sama. Dopiero Dr. Tęcza na pierwszym spotkaniu wykluczyła poprzednia diagnozę, postawiła dwie swoje i jedna z nich okazała się prawdziwa. Również podejście do klientów jest bardzo na plus. Szczerze polecam znajomym i czytającym ten komentarz.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  janusz molka
  janusz molka 2018-01-06 06:17

  Ale zawsze bede pamietal ze musialem tam uspic naszego kota ktory byl z nami 14 lat.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Lukasz Jan
  Lukasz Jan 2017-12-17 17:16

  Kota mi wyleczyli.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Michał Broniarz
  Michał Broniarz 2017-11-18 19:09

  Specjaliści z prawdziwego zdarzenia. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Iza Bogucka
  Iza Bogucka 2017-10-29 13:51

  Jest cos w malych przychodniach, co sprawia, ze nie czujesz sie jak kolejny powod do wystawienia paragonu. Milo jest porozmawiac i rozwiac watpliwosci, mozna, rowniez liczyc na wsparcie w domu, a przemile Panie (Kasia i Malgosia) cierpliwie odpowiadaja na wszelkie watpliwosci 🙂 Moj Pacjent nie nalezy do szczegolnie wdziecznych, ale jest super zaopiekowany.
  Źródło opinii: facebook.com

  Dominika Bombała
  Dominika Bombała 2017-10-19 12:18

  Jako sklep ok. Jako lecznica odpada. Szkoda, że nie przyjął nas Pan Dr który właśnie wychodził z lecznicy gdy wchodziłyśmy. Zapewne miałbym inne zdanie ale poraz kolejny niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia. Przyszłam z sunią po porodzie poinformowałam, że na badanie kontrolne oraz po mleko i wapno/witaminy. Pani co obsługiwała – nie jestem przekonana, że to lekarz weterynarii.
  Źródło opinii: facebook.com

  Radas Krzak
  Radas Krzak 2017-10-11 21:59

  Mile panie praca profesjonaln
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  apruszkowska82
  apruszkowska82 2017-09-12 15:16

  Świetna klinika zawsze wyszłam z niej zadowolona . Obsługa jest cudowna i zawsze pomocna . Polecam wszystkim miłośnikom zwierząt z całego serca
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  rr6 rr6
  rr6 rr6 2017-07-08 08:16

  Dobra obsługa i profesjonalizm. Weterynarze różnych specjalizacji, możliwość umówienia się na USG.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Anka Zarzycka
  Anka Zarzycka 2017-05-20 15:41

  Dziękujemy za 14 lat z Luną. Polecamy wszystkim, świetna opieka i lekarze oddani zwierzętom
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Alex Nouveau
  Alex Nouveau 2017-04-11 00:10

  Pełna profesjonalność i zaangażowanie. Klinika godna zaufania.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marta Wieczorek
  Marta Wieczorek 2017-03-12 21:17

  fachowo i z zaangażowaniem polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Maciej Jasinski
  Maciej Jasinski 2017-03-06 17:18

  Godne polecenia miejsce. Filia placówki w al. Niepodległości. Świetni lekarze.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Martyna R.
  Martyna R. 2017-02-04 06:17

  Dwa koty skontrolowane przez dwie różne osoby, bardzo fachowa obsługa, szybka reakcja i profesjonalne podejście. Widać, że panie znają się na rzeczy.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Sonia Janów
  Sonia Janów 2017-01-01 21:59

  Dziękuję za serce, które włożyliście w opiekę nad moim westie Maxem. Dzięki Wam udało mi się przedłużyć mu życie o kilkadziesiąt dni i sprawić by jego ostatnie miesiące życia były przepełnione niewyobrażalną miłością i spokojem. Dziękuję za troskę, zaangażowanie. Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszych weterynarzy niż Pani Katarzyna i Izabela. Dziękujemy też wszystkim, którzy w tym procesie mieli swój udział. Za jakiś czas wrócę do Was z kolejnym maleństwem.
  Źródło opinii: facebook.com

  Anna Banach
  Anna Banach 2016-06-09 17:08

  Precelek dochodzi do siebie, foch już mu przeszedł a ja jestem pod wrażeniem przede wszystkim wielkiego SERCA i troski lekarza o futrzastych pacjentów. Włącznie z przedłużeniem nieco godzin otwarcia w sobotę, żeby mieć pewność, że kić się na pewno wybudził i wszystko gra.
  Źródło opinii: facebook.com

  Anna Bobowska
  Anna Bobowska 2016-05-20 08:17

  Polecam bardzo! 🙂 Profesjonalny, miły i cierpliwy zespół. Trafne diagnozy, skuteczne leczenie.
  Źródło opinii: facebook.com

  Jerzy Błaszczak
  Jerzy Błaszczak 2016-05-17 19:05

  Polecam serdecznie. Moj pupil juz jest jak nowy .
  Źródło opinii: facebook.com

  Magdalena Stanowska
  Magdalena Stanowska 2016-05-16 22:15

  Najlepsze miejsce dla zwierząt w Warszawie!! 🙂 Polecam!! 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Katarzyna Opłocka
  Katarzyna Opłocka 2016-05-16 20:00

  Zarówno ja, jak i mój kot, byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pełen profesjonalizm i przesympatyczna atmosfera, które sprawiły, że, z pewnością, jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce! 🙂 Bardzo polecam!
  Źródło opinii: facebook.com

  Michał Lutek
  Michał Lutek 2016-05-16 18:52

  Bardzo profesjonalna obsługa! Indywidualne podejście do każdego czworonoga i jego właściciela! Zdecydowanie polecam!
  Źródło opinii: facebook.com

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.