5/5 - (1 vote)

DomVet Gabinet Weterynaryjny: Wiodący Ośrodek Opieki Weterynaryjnej w Warszawie

Warszawa, stolica Polski, jest domem dla wielu znakomitych klinik weterynaryjnych, ale jedną, która wyróżnia się na tle innych, jest DomVet Gabinet Weterynaryjny. Zlokalizowana przy ulicy Sikorskiego 74, klinika ta zyskała reputację jako niezawodne źródło opieki i wsparcia dla zwierząt domowych oraz ich właścicieli.

Profil Kliniki

Godziny Otwarcia

 • Poniedziałek-Piątek: 9.00 – 14.00, 16.00 – 21.00
 • Sobota: 10.00-16.00
 • Niedziela: 10.00-12.00

Usługi Oferowane w DomVet

Ogólne Usługi Weterynaryjne

DomVet oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, począwszy od rutynowych kontroli, szczepień, aż po bardziej złożone zabiegi chirurgiczne. Klinika wyposażona jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, które pozwalają na szybką i dokładną diagnozę stanu zdrowia zwierząt.

Specjalistyczne Opieki

Klinika DomVet specjalizuje się również w zaawansowanych dziedzinach weterynarii, takich jak chirurgia ortopedyczna, kardiologia, dermatologia, a także w opiece nad starszymi zwierzętami. Zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i metodami leczenia.

Usługi Dodatkowe

Dodatkowo, DomVet oferuje szeroki zakres usług dodatkowych, w tym opiekę dentystyczną dla zwierząt, porady dotyczące żywienia i diety, a także usługi groomingu. Są to istotne aspekty dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt.

Zespół Profesjonalistów

Właściciel i Główny Weterynarz

Na czele DomVet stoi dr Tomasz Dominiak, który nie tylko zarządza kliniką, ale także aktywnie uczestniczy w leczeniu i opiece nad zwierzętami. Jego doświadczenie i poświęcenie dla zwierząt są dobrze znane wśród klientów kliniki.

Personel

Zespół DomVet składa się z doświadczonych weterynarzy, techników weterynaryjnych oraz personelu pomocniczego, którzy wszystkim swoim pacjentom zapewniają opiekę na najwyższym poziomie. Każdy członek zespołu jest wysoce wykwalifikowany i zaangażowany w zapewnienie najlepszej możliwej opieki dla zwierząt.

Dlaczego Wybrać DomVet?

Wysoka Jakość Opieki

Opinie klientów i ocena 4.6 na 5 gwiazdek świadczą o wysokim standardzie usług świadczonych w DomVet. Klinika jest znana z indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, a także z używania nowoczesnych metod leczenia.

Dogodna Lokalizacja i Godziny Pracy

Położenie kliniki w centralnej części Warszawy, a także elastyczne godziny pracy, są bardzo wygodne dla mieszkańców miasta. Klinika jest otwarta także w weekendy, co jest dodatkowym atutem.

Zaangażowanie Społeczne

DomVet aktywnie uczestniczy w lokalnej społeczności, organizując różne wydarzenia edukacyjne i wspierając lokalne schroniska dla zwierząt. To pokazuje ich zaangażowanie nie tylko w opiekę nad zwierzętami, ale także w edukację i wsparcie społeczności.

DomVet Gabinet Weterynaryjny to nie tylko miejsce, gdzie można otrzymać wysokiej jakości opiekę weterynaryjną, ale także centrum, w którym pasja do zwierząt i profesjonalizm idą w parze z troską o dobrostan każdego pacjenta. Klinika ta stanowi wyjątkowy przykład połączenia zaawansowanej wiedzy medycznej z ciepłem i empatią, będąc tym samym jednym z wiodących ośrodków weterynaryjnych w Warszawie.

1 KOMENTARZ

 1. Katarzyna 2023-04-24 07:54

  Zdecydowanie odradzam chirurga dr Kępińskiego – brak empatii w stosunku do zwierząt (pacjentów traktuje jak zło konieczne do zarabiania pieniędzy). Swoją pracę wykonuje niedokładnie, niechlujnie, jakby to robił za karę, w związku z tym efekty tej pracy są delikatnie mówiąc niezadowalające. Przysparza to cierpienia zwierzętom, którego można by było uniknąć gdyby doktor rzetelnie podchodził do swojej pracy i miał choć odrobinę serca dla zwierząt. Stosunek jakości zabiegu do jego ceny jest bardzo niekorzystny dla klienta (jakość słaba cena ogromna).
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Iwona Baszczyk 2023-10-07 11:22

  Jestem przeciwnego zdania. Pan dr dla mojej rivi był bardzo delikatny i profesjonalny. Dla nas bardzo uprzejmy. Pozdrawiam serdecznie doktora.
  Aleksandra Wnuk
  Aleksandra Wnuk 2020-12-08 16:17

  Polecam. Dobra opieka weterynaryjna dla Twojego zwierzaka.
  Źródło opinii: google.com

  Edwin Drobkiewicz
  Edwin Drobkiewicz 2020-12-06 21:04

  Fachowa, miła obsługa. Pacjenci i ich właściciele czują się należycie zdiagnozowani i zaopiekowani
  Źródło opinii: google.com

  Klaudia Milczarek
  Klaudia Milczarek 2020-12-06 16:13

  Jedno z niewielu miejsc, gdzie nie czuć w poczekalni niepokoju związanego z wizytą/badaniem/zabiegiem. Miły personel, który odnosi się do pacjentów z uczuciem i szacunkiem. Bez problemu można uzyskać wszystkie informacje i zadawać wiele pytań. Wyniki morfologii są dostępne już po ok 20 minutach. Wiem, że moje kochane 4 Łapki są w dobrych rękach 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Anna Skibniewska-Kwiatkowska
  Anna Skibniewska-Kwiatkowska 2020-12-06 11:19

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam!!! Profesjonalnie, z indywidualnym podejściem, z bardzo dobrą diagnostyką!
  Źródło opinii: google.com

  Konrad M.
  Konrad M. 2020-12-03 22:07

  Pełen profesjonalizm. Przyjazne miejsce dla zwierzaków i ich właścicieli.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Zagdański
  Michał Zagdański 2020-12-03 18:21

  Zepsuło nam się Kitku, które użądliła osa i chcieliśmy je naprawić u weterynarza. Pani weterynarz długo oglądała łapę, nie bagatelizowała zagrożenia. Ostatecznie skończyło się na zastrzyku, następnego dnia Kitku było już w pełni sprawne. Pełen profesjonalizm i dużo zaangażowania. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Lenart
  Wojciech Lenart 2020-12-03 15:08

  Pozytywne: Profesjonalizm Usługi na dobrym poziomie, czasami czas umówionej wizyty potrafi się przeciągnąć. Uważajcie na starszego Pana, który filuje za ogrodzenia i poucza kierowców jak należy parkować na wydzielonym parkingu do przychodzi bo mu tuje marnieją. Słaba reklama gabinetu z starszym Panem w tle jako „parkingowym”.
  Źródło opinii: google.com

  Wanda Nadulska
  Wanda Nadulska 2020-12-03 14:43

  Bardzo profesjonalna obsługa, lubiąca swoją pracę i zwierzęta. Od 9 lat pełne zaufanie
  Źródło opinii: google.com

  W-wa Mościcki Nieruchomości
  W-wa Mościcki Nieruchomości 2020-12-03 12:48

  2020.10.28- Polecam tą przychodnię. Bardzo profesjonalni lekarze. Przemiła obsługa. W obecnej sytuacji, zachowane rygory. Lekarze często wychodzą na zewnątrz do czekających opiekunów i przekazują informacje. Nie ma tłoku, jest porządek. Tylko szkoda, że tak daleko trzeba jechać.
  Źródło opinii: google.com

  Wojtek Wąs
  Wojtek Wąs 2020-12-03 09:55

  Kompetentnie i z miłością do zwierzaków
  Źródło opinii: google.com

  Rencik
  Rencik 2020-12-03 08:11

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Dziś pożegnaliśmy naszego Lemonka! Dumnego i dzielnego goldenka. Teraz jest Złotym Aniołem w Psim Raju! Dziękujemy lekarzom za oddane serce i trud leczenia, poświęcenie, walkę i serdeczne podejście. Jesteście cudowni! Dziękujemy za opiekę do końca i oddanie naszego skarba w dobre ręce, gdzie odejdzie z czcią i szacunkiem należnym zwierzakom – naszym oddanym przyjaciołom i towarzyszom życia. Jeszcze raz DZIEKUJEMY!
  Źródło opinii: google.com

  Anna Gaca
  Anna Gaca 2020-11-03 17:13

  Bardzo dobrzy lekarze ze świetnym podejściem do zwierząt ❤ Cierpliwie wszystko wytłumaczą opiekunowi i odpowiedzą na każde pytanie W lecznicy Dom-Vet byłam na wizycie z psiakami wiele razy u różnych lekarzy i naprawdę każdego mogę polecić z czystym sumieniem
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Torbus
  Natalia Torbus 2020-11-03 12:18

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Figa (12-letnia kotka) trafiła do przychodni Dom-Vet z podejrzeniem złośliwego mięsaka poiniekcyjnego. Od pierwszej wizyty w lecznicy wiedziałam, że jest pod najlepszą opieką, jaką tylko mogłam sobie dla niej wymarzyć. Pan Doktor Tomasz Dominiak dokładnie wyjaśnił, z czym wiąże się choroba Figi, jakie są możliwości leczenia i rokowania. Skierował na odpowiednie badania, dzięki czemu bardzo szybko od diagnozy Figa trafiła na zabieg. Dziś mijają ponad 2 tygodnie od operacji usunięcia guza, Figa czuje się bardzo dobrze i szybko wraca do formy mimo rozległego zabiegu. Bardzo dziękuję całemu zespołowi Dom-Vet za opiekę nad Figą, recepcji za życzliwość i sprawne umawianie wizyt, wszystkim lekarzom weterynarii, którzy przed, w trakcie i po zabiegu dbali o jej zdrowie, komfort i dobre samopoczucie, co dla mnie jako dla opiekuna było najważniejsze. Bardzo dziękujemy ❤
  Źródło opinii: google.com

  Robert Wuszter
  Robert Wuszter 2020-11-03 00:02

  Polecam Bardzo sprawnie szybko miła obsługa
  Źródło opinii: google.com

  Radosław Wołkowicz
  Radosław Wołkowicz 2020-09-07 20:11

  Wyjątkowe miejsce pełne właściwych ludzi. Są dowodem na to, że można być jednocześnie profesjonalistami i zachować wrażliwe serce. Dziękujemy za opiekę nad naszym Aronkiem i serdecznie polecamy każdemu w potrzebie.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Taras
  Daria Taras 2020-09-07 19:03

  Przemiła obsługa, ciepła domowa atmosfera. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dodatkowym atutem są puchate kulki które umilają czas spędzony w poczekalni.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Krystyna
  Joanna Krystyna 2020-09-07 01:14

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Mój pies od kilku miesięcy jest pacjentem pana doktora Tomasza Dominiaka. Pana doktora znalazłam w necie i trafiłam do DomVetu po tzw. drugą opinię i… już zostałam! Pan doktor ujął mnie przede wszystkim troskliwym podejściem do KAŻDEGO pacjenta. Czekając na pierwszą wizytę pod kliniką, widziałam jak wychodzi do opiekunów zwierzaka, z jakim szacunkiem się odnosi i do ludzi, i do zwierząt, jak szczegółowo i cierpliwie wyjaśnia plan leczenia i opcje, co przy pacjentach onkologicznych jest bardzo ważne, i pomyślałam: ZOSTAJĘ TU. I to była dobra decyzja. Pan doktor zmienił sposób leczenia mojego psa, który ustabilizował go, a mi dał spokój, że pies jest w dobrych rękach. Powiem tak: jeśli ktoś szuka dobrego onkologa dla swojego zwierzaka, to niech wali jak w dym do doktora Dominiaka. Profesjonalizm, troska o zwierzaka, a do tego SPOKÓJ, który „zabije” największego nerwusa (patrz mój pies), a do tego przepięknie urządzona, nowoczesna klinika. PS. Jak tam będziecie, to obczajcie ten neon ze zwierzakami!!!
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Małecka
  Katarzyna Małecka 2020-09-07 00:41

  Garda zaopiekowana, dochodzi do siebie po zabiegu. Wszystko jest ok.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Czechowska
  Daria Czechowska 2020-08-30 21:01

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Niesamowici, fantastyczni lekarze. Pełni profesjonalizmu i z ogromnym sercem dla pacjentów. Leczyliśmy onkologicznie naszą Sare, walczyliśmy o nią z Panią doktor Renatą do samego końca za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Zrobiła wszystko co w jej mocy a nawet i więcej.. Dziękujemy za opiekę nad Sarunia w tych trudnych chwilach, za wsparcie, słowa otuchy. Dzisiaj przegraliśmy te walkę ale wiedzieliśmy że będzie ciężko. Cieszymy się że Sara do końca swoich dni była pod opieką tak wspaniałego zespołu medycznego. Dziękujemy całemu zespołowi, a w szczególności Pani doktor Renacie – jesteście wielcy.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Sak-Piotrowska
  Ewa Sak-Piotrowska 2020-08-30 18:52

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm, Wartość Gorąco polecam. Mój owczarek niemiecki cierpiał dość poważnie na zapalenie stawów, na szczęście tutaj dobrali idealnie leki i dość szybko zwierzak wrócił do zdrowia i do sił. Super obsługa i fajne podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Inka Żurawicka
  Inka Żurawicka 2020-08-30 15:10

  Świetne miejsce z super ludźmi, którzy kochają zwierzaki i potrafią im pomóc.
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Detyniecka
  Urszula Detyniecka 2020-08-30 11:09

  Bardzo dobra lecznica . Podejście lekarzy profesjonalizm
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Ambroziak
  Jacek Ambroziak 2020-08-30 10:41

  Cudowne miejsce, cudowni lekarze, cudowna obsługa. Serdecznie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz Czechowski
  Dariusz Czechowski 2020-08-30 10:36

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Co można powiedzieć. Trafna diagnoza oddani lekarze. Zwłaszcza pani Renata która oddała całą swą wiedzę i serca naszej suni. Polecam z całego serca i z pełną świadomością.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna
  Joanna 2020-08-25 14:45

  Mój pies od kilku miesięcy jest pacjentem pana doktora Tomasza Dominiaka. Pana doktora znalazłam w necie i trafiłam do DomVetu po tzw. drugą opinię i… już zostałam! Pan doktor ujął mnie przede wszystkim troskliwym podejściem do KAŻDEGO pacjenta. Czekając na pierwszą wizytę pod kliniką, widziałam jak wychodzi do opiekunów zwierzaka, z jakim szacunkiem się odnosi i do ludzi, i do zwierząt, jak szczegółowo i cierpliwie wyjaśnia plan leczenia i opcje, co przy pacjentach onkologicznych jest bardzo ważne, i pomyślałam: ZOSTAJĘ TU. I to była dobra decyzja. Pan doktor zmienił sposób leczenia mojego psa, który ustabilizował go, a mi dał spokój, że pies jest w dobry rękach. Powiem tak: jeśli ktoś szuka dobrego onkologa dla swojego zwierzaka, to niech wali jak w dym do doktora Dominiaka. Profesjonalizm, troska o zwierzaka, a do tego SPOKÓJ, który „zabije” największego nerwusa (patrz mój pies😊), a do tego przepięknie urządzona, nowoczesna klinika. PS. Jak tam będziecie, to obczajcie ten neon ze zwierzakami!!!

  Joanna Krysińska
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Pawel Kraszewski
  Pawel Kraszewski 2020-06-28 00:02

  Świetna ekipa onkoweterynaryjna. Odzyskałem co prawda tylko 3/4 powierzonego kota, ale za to w dużo lepszym stanie ogólnym. Ode mnie zasłużone 5 gwiazdek za opiekę, operację i wsparcie. Od kota jedna (cytuję – „oddajcie mi łapę, sk*ny!”).
  Źródło opinii: google.com

  AaB 2020-12-04 00:09

  Radzę wypatrywać objawów świadczących o przerzutach. Przeważnie są.
  Urszula Ostrowska
  Urszula Ostrowska 2020-06-17 19:09

  Ok, w koncu pies zostal zdiagnozowany
  Źródło opinii: google.com

  Zofia Gainska
  Zofia Gainska 2020-06-04 23:52

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm Na prawdę leczenie na najwyższym poziomie:) Pan doktor aktualizuję wiedzę na bieżąco. Polecam <3
  Źródło opinii: google.com

  Daria Zychowicz
  Daria Zychowicz 2020-05-07 00:23

  Wstrętne traktowanie klientów, nawet o obliczu śmierci czworonoga nie zachowali się w porządku.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Złotniewska-Kipigroch
  Ewa Złotniewska-Kipigroch 2020-05-03 18:12

  Doktorze nie wiem czy Pan pamięta Lukasa naszego Goldenka jakieś 4 lata temu leczył go Pan na mastocytomę Palladią i Masivetem. Przedłużył mu Pan życie prawie o dwa lata wielkie dzięki Lukas szedł do Pana do gabinetu bez problemu jak do przyjaciela szukał pomocy i ją dostawał Dzięki!!! Mamy kolejne psiaki Alfika Pan zna był na Rtg stawów też się bałam narkozy a wszystko było super Pan Doktor ortopeda też super Wielkie dzięki!!!!! Super lekarze i super klinika Zwierzaki ich po prostu Kochają Jeszcze mamy Floata Retrivera Czarny Diabełek też przejdziemy się przedstawić Chciałam jeszcze zaznaczyć że do Doktora przejeżdżamy aż z Kabat bo WARTO......
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Bożena Cichańska
  Bożena Cichańska 2020-03-28 00:12

  Profesjonalne podejście. Wszystko wyjaśnione. Bardzo polecam. Wizyta bez stresu dla mojego psa.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Wasilewski
  Tomasz Wasilewski 2020-03-02 17:40

  Bardzo dobry gabinet. Lekarze i personel pomocniczy bardzo zaangażowani. Pies dwa razy wyciągnięty z babeszjozy. Po drugim razie zalecono psu tabletki przeciw kleszczom, które podaje się raz na trzy miesiące i które okazały się nieporównanie bardziej skuteczne niż krople stosowane zewnętrznie.
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Stachera
  Kasia Stachera 2020-03-02 15:08

  Byłam ostatnio na konsultacji u dr Dominiaka w innej lecznicy. Wspaniały lekarz , zawsze pośweica tyle czasu ile potrzeba odpowiada na każde pytania , zawsze informuje o kosztach badań dodatkowych .Gorąco polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ania Fedisz
  Ania Fedisz 2020-03-02 08:50

  Trudno kogoś ocenić na podstawie wycinaka jego działalności, jednak na podstawie 1,5 rocznej terapii mogę spokojnie polecić tego weta zwłaszcza dla zwierzaków chorych na nowotwory.Gorąco Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Kielewski
  Jacek Kielewski 2020-03-02 01:18

  Bardzo dobra klinika weterynaryjna , oby inni uczyli się od nich .Polecam wszystkim są najlepsi 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Inna Połeć
  Inna Połeć 2020-03-02 01:01

  Super lekarze, personel. Miła atmosfera. Wszystkie badania można zrobić na miejscu
  Źródło opinii: google.com

  Ollencja
  Ollencja 2020-03-02 00:02

  Nie polecam,.zostaliśmy naciagnieci na dodatkowe badania, które okazały się zbędne. A w dodatku zapłaciliśmy za rozszerzone badania, A wyniki przyszły podstawowe. Jechaliśmy specjalnie do onkolog, który nam w niczym nie pomógł. Na szczęście trafiliśmy na innego, znakomitego onkologa.
  Źródło opinii: google.com

  Marysia Kwiatkowska
  Marysia Kwiatkowska 2019-12-30 13:58

  Najlepsi z najlepszych.Super przychodnia i wspanali i zawsze pomocni lekarze :-)Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Małachowska
  Anna Małachowska 2019-12-30 11:16

  Była na wizycie u dr Dominiaka .Wspaniały fachowiec i profesionalista . Wszystko dokładnie wyjaśnia , tłumaczy .Doktor jest bardzo dociekliwy i pomocny.Jak cały zespół polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Wojtek Skibniewski
  Wojtek Skibniewski 2019-12-19 16:15

  Najlepsi z najlepszych :-)Polecam!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jacek Bednarek
  Jacek Bednarek 2019-12-18 09:35

  Gdyby dało się dał bym 10 gwiazdek.Uratowli mi kota .Polecam 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ania Malachowska
  Ania Malachowska 2019-12-18 09:33

  Wspaniali lekarze .Dr Dominiak to świetny specjalista .Goraco Polecam DomVet 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marek
  Marek 2019-12-18 09:32

  Najlepsza klinika w okolicy .Polecam:-)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Daniel Jaworski
  Daniel Jaworski 2019-11-14 12:13

  Wizyta służbowa ale lokal wydaje się miły i przytulny dla zwierzaków
  Źródło opinii: google.com

  Korba
  Korba 2019-11-07 22:35

  Moja sunia konała w klinice 4 godziny. Pan Tomasz pomimo tego że 2 dni wcześniej popełnił rażący błąd w diagnozie (obrzęk płuc mu się pomylił ze wzdęciem), nie zainteresował się stanem psa przywiezionego ponownie do kliniki. Byliśmy stałymi pacjentami i pies był pod ich opieką od kilku tygodni a pomimo tego zostaliśmy potraktowani jak nieproszeni goście. Zamiast onkologa przyjmowała nas Pani dermatolog która nie do końca wiedziała co ma z nami zrobić. Po 4 godzinach męczarni sunia umarła. Zamiast wyjaśnień dlaczego zostaliśmy tak potraktowani i przeprosin otrzymaliśmy od prawnika Pana Tomasza wezwanie do zapłaty za "wyczyny" Pani dermatolog. Jak twierdził prawnik pies umarł bo był chory... . Więc ja życzę Panu Tomaszowi samych zdrowych pacjentów bo z jego wiedzą i zaangażowaniem lepiej żeby chorzy do niego nie trafiali.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Autor 2
  Autor 2 2019-10-26 16:26

  Polecam:-)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ania
  Ania 2019-10-26 07:39

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna.Wspanali lekarze .Polecam 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Autor1
  Autor1 2019-10-23 09:44

  Pies fatalnie trafił do domvet, które jawi się być biznesem do zarabiania pieniędzy, przerażającym wehikułem do topienia chorych zwierząt i przerażonych właścicieli w smutku. On skończył nieledwie 6 lat, gdy poddany został bardzo kosztownemu (tysiąc złotych miesięcznie), 6-miesięcznemu leczeniu, na które musiała się złożyć cała rodzina, by odejść straciwszy wzrok, węch i władzę w łapach, ledwie w sześć tygodni (!) Po zamknięciu leczenia w domvet. Jedyna rada dla pacjentów domvet : chcesz żyć ? Kupuj program na kilka, kilkanaście lat. Program domvet-dominiak !!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Autor 2019-10-25 10:33

  Pies mial nowotwór złośliwy i wiadome było ze go nie wyleczymy nie musiał Pan leczyć proszę nie obrażać dr Dominiaka bo to jest nie na miejscu !
  Korba 2019-11-09 01:57

  Skoro onkolog każdy swój błąd tłumaczy tym że pies umarł bo miał nowotwór... To zaprzecza właśnie sensowi istnienia swojego zawodu. Dobry lekarz będzie prowadził pacjenta tak żeby jak najdłużej żył w dobrej kondycji i odszedł godnie. Niestety w przypadku leczenia przez Pana Tomasza zazwyczaj śmierć zwierzęcia jest związana z długotrwałym cierpienia i komplikacjami po zastosowanych lekach.
  MArek Bednarek
  MArek Bednarek 2019-10-17 09:30

  Wspaniały zespół .Lekarze bardzo pomocni .Bardzo dobrze wyposażona klinika .Szybka diagnostyka , wiele badan można zrobić na miejscu .Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Maja Sitarska
  Maja Sitarska 2019-10-05 12:41

  Leczymy tam psa od 5 lat 3 razy miał babesioze i za każdym razem wyszedł z tego caly
  Źródło opinii: google.com

  PMar 2020-12-04 00:17

  To ciebie kompromituje. Jak można dopuścić do tego, aby pies miał 3 razy babeszjozę? No, jak! Wystarczy dbać o psa i stosować bravecto.
  M Igielska
  M Igielska 2019-10-05 00:37

  Recepcjonistka chyba zapomniała, gdzie pracuje. Rozmowa z Panią przez telefon, to jakiś dramat. Szczerze odradzam dzwonienie tam, bo w sumie Pani uważa się za wszechwiedzącą i nawet nie zapyta lekarza, co powinna zrobić.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Pieczyńska
  Anna Pieczyńska 2019-07-22 21:22

  Wielkie rozczarowanie. Mimo umowionej godziny i pustki w lecznicy - pół godziny czekania na lekarza. Miała być rzeczowa konsultacja, a nie było nic. Powtórzenie już zrobionych badań, ignorowanie wyników z laboratorium i od specjalistów i kompletny brak informacji. Za to zapłaciłam 220 zł. Zamiast fachowej porady zostaly mi wyświetlone slajdy. Zamiast informacji o leczeniu usłyszałam, że mam po raz trzeci wykonać badanie. Nie polecam tej lecznicy i radzę unikać, chyba że ktoś za morfologie chce zapłacić 2 stówy. Kompletne olewanie pacjenta za 5krotna stawkę. Czuje się oszukana.
  Źródło opinii: google.com

  Jurek Grabik
  Jurek Grabik 2019-07-22 10:21

  Super fachowcy . Polecam cały zespół Dom-Vetu 🙂 Lekarze z serduchem 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Zbyszek Bartosiak
  Zbyszek Bartosiak 2019-04-25 20:10

  Jednym zdaniem: Wspaniali Ludzie kochający zwierzęta i swoją pracę!
  Źródło opinii: google.com

  Pan Pancernik
  Pan Pancernik 2019-04-25 15:49

  Gabinet z bardzo dobrą opieką onkologiczną, jednak ze zbyt małą liczbą pracowników. Czas oczekiwania na wizytę może byż bardzo długi, weterynarze są przemęczeni. Dostępny jest pokój do kroplówek, gdzie opiekun może czekać ze zwierzęciem za zakończenie zabiegu, pracownicy wykazują się wysoką empatią dla potrzeb zwierzęcia.
  Źródło opinii: google.com

  Oskar Piotr Wachowski
  Oskar Piotr Wachowski 2019-04-25 13:02

  Świetna ekipa. Dr Tomasz Dominiak jest doskonałym onkologiem.
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Świtkowski
  Maciej Świtkowski 2019-02-26 22:41

  Bardzo fajny vet polecam moje koty i sunia bywają tu regularnie i są zadowolone i zdrowe 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Baszczyk
  Andrzej Baszczyk 2019-02-26 20:49

  Teraz chciałbym złożyć hołd tym lekarzom weterynarii Pani doktor Agnieszce Czesuła- Brzezińskiej, Pani doktor Kaarzynie Koprowskiej a i Wspaniałemu Panu doktorowi Wąsowiczowi, nazywanym którzy bardzo profesjonalnie z wielkim Sercem zajęli się naszą milusińską bokserką Bonittą W dniu dzisiejszym miała operację..Lekarze weterynarii powinni być bardzo docenianą grupą zawodową. Mają ogromną wiedzę. Ludzie dzielą się jedynie na płeć a zwierząt i ptaków itd. jest naprawdę mnóstwo. Zatem jak ogromna wiedzę posiadają lekarze wet.. Szanowni Państwo szanujmy ich i traktujmy wyjątkowo bo ratują naszych milusińskich , których kochamy bardzo , bardzo mocno Dziękujemy Wam drodzy Państwo.Ja, posypuję głowę popiołem, przyznaję, to ludzie od wielkiej roboty. Dziękujemy bardzo serdecznie Panu doktorowi Tomaszowi Dominiakowi. Serdecznie polecam cały zespół każdemu, komu zależy na dobrej opiece i trosce o pacjenta. Wiemy, że w razie potrzeby będziemy tu wracać, bo wiedzą, życzliwością i sercem wkładanym w pomoc choremu zwierzęciu lekarze z tego gabinetu przewyższają o niebo innych. Iwona I Andrzej Baszczyk
  Źródło opinii: google.com

  Mazowiecki Dom Tymczasowy MDT
  Mazowiecki Dom Tymczasowy MDT 2019-02-26 19:57

  Zawsze udane operacje, poważne operacjé, wspaniały chirurg i cała załoga! Leczę tam wszystkich podopiecznych. / zapraszam do wspólnego niesienia pomocy / NIE KUPUJ - ADOPTUJ !!!!!
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Surgot
  Krzysztof Surgot 2019-01-28 20:22

  Leczyliśmy tam pieska, miał chłoniaka złośliwego i dawano nam nadzieję na jeszcze trzy lata życia po zastosowaniu odpowiedniej chemii raz w tygodniu. Początkowa faza leczenia była bardzo obiecująca, a wyniki i efekty były świetne. Niestety po 1.5 miesiąca nastąpił nawrót choroby i notoryczne pogarszanie się stanu zdrowia naszego pupila. Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista walczył o nią do końca za co jestem mu niezmiernie wdzięczny, wiem, że zrobił co mógł, a może nawet jeszcze więcej. Weterynarz z powołania o jakiego coraz ciężej w dzisiejszych czasach, zapewne jeden z najlepszych w Polsce, człowiek, który widać, że nie skończył edukacji na szkole wyższej, ale cały czas dogłębnie bada światową literaturę i rozwija swoją wiedzę na najtrudniejszy temat, jeśli chodzi o leczenie, bo to temat dotyczący nowotworów, kiedy w większości przypadków szanse na wyleczenie są mniejsze niż innych chorób. Niestety, złe wrażenie pozostawili współpracownicy, którzy nie zawsze radzili sobie z prostymi czynnościami jak wpięcie wenflonu czy odpowiednia pomoc w jego przygotowaniu. Najgorsze jednak wrażenie pozostawiła pani w recepcji, od której wieje chłodem na kilometr. Od początku sprawiała wrażenie jakby siedziała tam za karę i można to było odczuć w każdej z 20 kilku wizyt. Kiedy człowiek szuka jakiejkolwiek pomocy i na pierwszym kroku napotyka taką osobę chce się płakać, niestety bardzo złe wrażenie pozostało...
  Źródło opinii: google.com

  Mirosław Szlendak
  Mirosław Szlendak 2019-01-28 17:13

  Szybki przegląd skierowanie do innej placówki bardzo miło i bez opłat 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Choroś
  Krzysztof Choroś 2019-01-28 12:11

  Bardzo doceniam empatię lekarzy tam pracujących. Jak oceniam? - inni mogliby się uczyć.
  Źródło opinii: google.com

  Kacper Kazulak
  Kacper Kazulak 2019-01-28 00:05

  Profesjonalna i bardzo miła atmosfera, to cechy tej lecznicy. Panie weterynarz często nie patrzą na czas i godziny pracy, ważniejsze jest ratowanie życia i zdrowia pacjentów. Dziękuję!
  Źródło opinii: google.com

  Marta Muerte
  Marta Muerte 2018-12-07 12:48

  Najlepsza klinika Przemiła atmosfera Lekarze z ogromną wiedzą Cały personel wspaniały z wielką miłością do zwierząt
  Źródło opinii: facebook.com

  Jan Grabek
  Jan Grabek 2018-12-05 10:36

  Super lecznica i prawdziwi fachowcy.Polecam wszystkim.:-)
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Lorant
  Krzysztof Lorant 2018-10-31 08:29

  Miła i profesjonalna obsługa. Tam naprawdę kochają zwierzaki!
  Źródło opinii: google.com

  Elwira Karolewska
  Elwira Karolewska 2018-10-31 08:16

  Doktor Dominiak ma bardzo fajne podejście do zwierząt. Biopsja wykonana bezproblemowo mimo, że w innej klinice kazano nam czekać i twierdzono, że w takim miejscu raczej się nie da. Jestem mocno nieufna po dawnych przejściach z leczeniem piesów (w innych miejscach), ale obsługa DomVetu zachowywała się bardzo miło w stosunku do mojej upierdliwości (to nie jest ironia) 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Beata Królik
  Beata Królik 2018-10-09 21:41

  Wczoraj był dla nas niezwykle trudny czas. Ukochany członek naszej rodziny, Asap - 10 letni golden retriver odchodził. Przegrał walkę z agresywną postacią chłoniaka. Bardzo dziękujemy za prywatność, p...(więcej)
  Źródło opinii: facebook.com

  Nadia Piotrowska
  Nadia Piotrowska 2018-09-30 20:39

  Kiedy przyjechałam do Was z moim kotem, myślałam, że trafiłam na najlepszą klinikę jaka jest w Warszawie. Czemu? W waszej przychodni jest całkiem przyjemna atmosfera. Wyrobiłam sobie prawie natychmiast opinię o was, jako o najlepszych specjalistach w swoim fachu, miałam poczucie, że mam do czynienia z profesjonalistami, co było dla mnie na plus. Jednak, nie te zalety były dla mnie najistotniejsze. Najważniejsze dla mnie jest poczucie, że mam do czynienia z dobrymi, uczciwymi ludźmi, o dobrych sercach dla zwierząt, oraz z szacunkiem dla ich właścicieli i tak was właśnie postrzegałam. Trafiłam do was z około 14 letnim Pazurkiem, którego zdrowie okazalo się być w opłakanym stanie. Diagnoza PNN i torbiel na nerce. Pazurek po ponad rocznym leczeniu musiał zostać uśpiony, tylne łapy odmówiły mu posłuszeństwa i jak się okazało, miał kamień kałowy. Z perspektywy czasu wiem, że leczenie jego choroby było nieprofesjonalne i nieuczciwe. Skąd takie oskarżenie? Ano z tąd, że trafiłam do was z nowym kotem, 3,5 letnim, którego przygarnęłam z pewnej fundacji. Kotka okazała się mieć kamień na zębach ze stanem stanem zapalnym. Zabieg był źle przeprowadzony, ponieważ okazało się, że naszej kotce pozostał korzeń, wokół którego toczy się stan zapalny. Ponadto przed zabiegiem nie przeprowadziliście kontrolnego badania krwi, ale po zabiegu, co było błędne. Następnie, po diagnozie ostrej niewydolności nerek, zabraliście się za leczenie. Tak jak w przypadku Pazurka, leczenie kotki opierało się głównie na podawaniu kroplówek o składzie nieodpowiednim, dla tego typu schorzenia oraz sprzedaniu mam drogiego suplementu diety zalecanego dla kotów z PNN, który był zbędny, a nawet szkodliwy dla kotki. Moje pytanie jest takie - czemu, po tak długim leczeniu Pazurka u Was, a następnie po diagnozę kotki Pliszki, nie byliście w stanie powiedzieć mi oraz mojemu chłopakowi o tym, że nie macie odpowiednich kompetencji do tego, by leczyć zwierzęta chore na PNN? Zamiast zabierać się za próby leczenia, mogliście nas wysłać natychmiast do kliniki, która się w tym specjalizuje. Nie wiedziałam o jej istnieniu (napomkneliście o niej przypadkiem). Zarówno mi, jak i mojemu chłopakowi jest bardzo przykro, a zarazem jesteśmy źli, ponieważ czujemy się oszukani przez was.

  Odpowiedź weterynarza (2018-08-16 17:14)
  Droga Pani, niezmiernie przykro jest nam czytać takie słowa. Postanowiliśmy odnieść się do Pani zarzutów.
  Jeśli chodzi o leczenie Pazurka, wiel...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Andziak
  Łukasz Andziak 2018-09-30 19:06

  Usuniecie zębów, koszt 490 zł, po miesiacu kot ma taki sam stan zapalny dziąseł jak przed usunięciem. Do tego robić taki zabieg bez wcześniejszego zbadania poziomu kreatyniny? Może na onkologii się znają ale nie polecam leczyć nic innego
  Źródło opinii: google.com

  Wojtek Brzeziński
  Wojtek Brzeziński 2018-09-30 17:18

  Bardzo profesjonalna przychodnia, godna zaufania!!! Zwierzaki zadowolone. Polecam Panią doktor Agnieszkę!!!
  Źródło opinii: google.com

  Iza Karczmarczyk
  Iza Karczmarczyk 2018-09-30 12:37

  Moje zwierzaki są pacjentami lecznicy od kilku lat. Pracują tam cudowni ludzie, którzy wykonują swój zawód z pasją! Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Anna klimczak
  Anna klimczak 2018-09-30 08:16

  Dom-Vet jest zdecydowanie najbardziej przyjazną lecznicą weterynaryjną, w której miałam okazję być . Prawdziwi fachowcy i profesjonaliści.Polecam:-)
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Kowalczyk
  Kamil Kowalczyk 2018-09-30 07:26

  Świetni onkolodzy i weterynarze, podchodzą do swoich pacjentów z sercem i empatią. Cenowo w porządku, na terenie parking i plac zabaw dla psów.
  Źródło opinii: google.com

  Magda Z-O
  Magda Z-O 2018-09-30 00:17

  Bardzo przyjazne miejsce dla zwierzaków. Polecam szczególnie opiekę onkologiczną, dr Dominiak jest godnym polecenia specjalistą.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Borowska
  Anna Borowska 2018-09-10 09:09

  Serdecznie polecam DOM-VET, a szczególne podziękowania kieruję do lek. Agnieszki, która opiekowała się moją leciwą (21 l.) koteczką w ostatnich latach jej życia. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że leczenie PNN przyniosło zamierzone rezultaty, przedłużyło o kilka lat życie kotki, a przede wszystkim poprawiło znacząco jego komfort. Ostatecznie podjęliśmy najtrudniejszą decyzję o uśpieniu kotki ze względu na nieoperacyjnego guza, który w krótkim czasie urósł do niebezpiecznych rozmiarów. Jestem jednak niezmiernie wdzięczna za ten nadprogramowy czas, który mogłam spędzić z moim ukochanym futrzakiem, za dobrą radę, empatię i miłość do zwierząt, którą widać gołym okiem. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduję się na zwierzątko, na pewno do Państwa wrócę.
  Źródło opinii: facebook.com

  Wioleta Anna
  Wioleta Anna 2018-08-15 22:09

  Fantastyczni profesjonaliści
  Źródło opinii: facebook.com

  Adrianna Stańczyk
  Adrianna Stańczyk 2018-08-15 14:17

  Profesjonalni lekarze i bardzo ciepła atmosfera. Polecam!! 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Magda Jagiełło
  Magda Jagiełło 2018-08-15 10:14

  Chciałabym z całego serca zarekomendować Lecznicę Weterynaryjną Dom-Vet, a w szczególności dr. Renatę Waleriańczyk-Treszczyńską. Pani Renata od dłuższego czasu zajmuje się moim Toffikiem - 15-letnim psem rasy Golden Retriever - i w roli psiego lekarza sprawdza się rewelacyjnie Każdy, kto miał styczność ze swoim pupilem w tak zaawansowanym wieku, z pewnością wie, że towarzyszą mu mniejsze i większe problemy zdrowotnościowe. Dr. Renata jest świetnym diagnostykiem i przyczyniła się do odkrycia niejednej nieprawidłowości w organizmie mojego czworonożnego przyjaciela, ale także konsekwentnie kierowała (i wciąż kieruje) leczeniem wszelkich jego dolegliwości w sposób przemyślany i bezpieczny - zważywszy na wiek Toffika, tak aby leczenie nie wywołało negatywnego wpływu na inne aspekty zdrowotnościowe. Oprócz szerokich kompetencji i samej skuteczności na pochwałę zasługuje podejście Pani Renaty - widać, że wykonuje swoją pracę z pasji, wkładając w nią wiele serca, co zauważyć mogą nie tylko właściciele zwierząt, ale także docelowi klienci lecznicy - dr. Waleriańczyk-Treszczyńska jest chyba jedynym weterynarzem, na którego mój pies reaguje merdaniem ogona i na którego sam widok dostaje magicznego uzdrowienia Dom-Vet jest zdecydowanie najbardziej przyjazną lecznicą weterynaryjną, w której miałam okazję gościć i mam na myśli nie tylko samo zagospodarowanie przestrzeni, aby była przystosowana do obecności zwierząt, ale przede wszystkim grupę ludzi, którzy z pełnią uczucia pomagają innym walczyć o dobre samopoczucie swoich mniejszych przyjaciół - na prawdę serdecznie polecam!
  Źródło opinii: facebook.com

  Izabella Grabińska
  Izabella Grabińska 2018-08-07 10:14

  Najlepsza klinika dla zwierzaków. Serdeczność, troska, Tu zwierzak nie jest anonimowy. Jest traktowany z zainteresowaniem, otoczony cudownymi lekarzami z wielką pasją. Pani Sidor pomimo naszej nadziei, że może jeszcze coś uda się zrobić pomogła nam podjąć tę bolesną decyzję i utwierdzila, ze dobrze robimy i że walczyliśmy i tak dlugo. Jeżeli kiedyś bedziemy mieli jeszcze piesia, to oddamy go tylko w ich ręce. Żałujemy, że z nasza sunią trafiliśmy do nich późno. Dziękujemy cudownej pani z recepcji. Wspaniała dziewczyna i kocha zwierzaki.
  Źródło opinii: facebook.com

  Elżbieta Suska
  Elżbieta Suska 2018-08-03 20:39

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa, super podejście do pacjenta.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Marcinek
  Anna Marcinek 2018-08-03 11:27

  Fachowa opieka. Lekarze weterynatii bardzo dokładni.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Naklicka
  Beata Naklicka 2018-08-03 11:16

  Kompetentni i uprzejmi ludzie, jestem zadowolona, zwłaszcza że pies zdrowy:)
  Źródło opinii: google.com

  Anna Lewandowska
  Anna Lewandowska 2018-08-03 07:05

  Bardzo życzliwy, zaangażowany i lubiący swoich pacjentów personel. Lekarze z oddaniem starają się pomóc wszystkim stworzeniom dużym i małym. Niejednokrotnie wspierają i pocieszają opiekunów chorych przyjaciół.
  Źródło opinii: google.com

  MARTA MURAWSKA
  MARTA MURAWSKA 2018-06-24 22:19

  Profesjonalne podejście do zwierząt, a przy tym bardzo miła, rodzinna atmosfera
  Źródło opinii: google.com

  Beata Królik
  Beata Królik 2018-06-24 20:48

  To miejsce profesjonalnego leczenia dla zwierzakòw. Ludzi oddanych swojej pracy. To miejsce gdzie powołanie, profesjonalizm i pasja dają bezpieczeństwo w zakresie troski i leczenia naszych słodziakøw. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Pa Ula
  Pa Ula 2018-06-24 20:00

  Wspaniali ludzie, pełni pasji swojej pracy Rzetelnie przeprowadzane wizyty, pełny zakres badań, gromne serce dla zwierzaków. Lekarze z powołania, polecam każdemu.
  Źródło opinii: facebook.com

  Marta Okon
  Marta Okon 2018-06-24 19:28

  Fachowa opieka bardzo miła obsługa jestem bardzo za dozwoloną ale mój Kotek chyba nie
  Źródło opinii: google.com

  Julita Grot
  Julita Grot 2018-06-24 13:10

  Profesjonalna lecznica dla zwierząt a przy okazji bardzo sympatyczny personel.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej
  Andrzej 2018-06-24 11:09

  Najlepszy wet w Warszawie .Polecam:-)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tomasz Grus
  Tomasz Grus 2018-06-24 07:44

  Doktor Tomasz Dominika jest porostu fachowcem w tym co robi. Dziękuję za doskonalom opiekę Roki z Poznańa .
  Źródło opinii: google.com

  Filip Fryś
  Filip Fryś 2018-06-24 07:44

  Chyba najlepszy specjalistyczny weterynarz od chorób onkologicznych. Mój pies dostał praktycznie drugie życie. Mogę tylko polecić.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Jakóbik
  Marcin Jakóbik 2018-06-24 00:11

  Świetna opieka, merytoryczne informacje. W każdym przypadku polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina
  Paulina 2018-06-18 18:11

  Niestety muszę wystawić złą opinię. Płacąc krocie za wizytę człowiek oczekuje chociażby miłej obsługi. Pani w "recepcji" chyba o tym zapomina. Dodatkowo człowiek nie wie za co płaci tak duże pieniądze gdy przychodzi z popspolitym problemem u zwierzaka... Potem się okazuje, że dany suplement diety kosztuje 110zł !!!! Chaos panujący w przychodni także nie skłania ku pozytywnej opinii. Przychodnia tylko dla ludzi o mocnych nerwach i dużych dochodach. Dodam, że to druga wizyta psa w tej samej sprawie i zero efektów....

  Odpowiedź weterynarza (2018-06-19 14:51)
  Brak takiej osoby w naszej bazie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agnieszka Kowalczyk
  Agnieszka Kowalczyk 2018-06-18 01:06

  Najlepsza Klinka w jakiej leczyliśmy zwierzęta. Dr Tomasz Dominiak jest niesamowitym lekarzem, posiada ogromną wiedzę oraz jest przemiłym człowiekiem. Walczy o życie zwierząt do końca. Leczył naszego psa Hektora, teraz dba o zdrowie naszej kotki Luny. Atmosfera panująca w Klinice jest wspaniała. Wszyscy lekarze i pracownicy odnoszą się z wielką sympatią zarówno do pacjentów jak i właścicieli. Zawsze znajdą czas na rozmowę z właścicielami i odpowiedzą na wszystkie pytania. Nasza Luna nie chce leczyć się gdzie indziej więc dojeżdżamy 20 km do Kliniki mimo, że mamy obok miejsca zamieszkania kilka innych 🙂 Polecam wszystkim z czystym sumieniem leczenie zwierząt w Klinice DOM-VET i dziękuję za opiekę nad naszymi zwierzętami, serce jakie wkładacie w swoją pracę oraz to jak traktujecie właścicieli zwierząt. Nie jedna Klinika powinna się od Was uczyć 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Anna Wardecka
  Anna Wardecka 2018-05-08 14:30

  Polecam gorąco klinikę. Niestety my przegraliśmy naszą walkę ale nasza Mia dzięki Wam dostała szansę i zagwarantowane miała najlepsze, możliwe wsparcie w swoim zmaganiu z nowotworem. Dziękuję bardzo!
  Źródło opinii: facebook.com

  Ania Marciniak
  Ania Marciniak 2018-05-06 16:31

  Dr. Renata i Dr. Tomasz są najlepsi I niezastąpieni!! Dziękujemy
  Źródło opinii: facebook.com

  Monika Pali
  Monika Pali 2018-04-05 00:41

  Dziękuję lekarzom którzy zajmowali się Lakim, niestety choroba postępowała.... i dziś nadszedł dzień rozstania... Z całego serca dziękuję że byliście z nami od początku do końca...
  Źródło opinii: facebook.com

  Aleksandra Polaczek
  Aleksandra Polaczek 2018-03-01 13:20

  Dziękujęmy Dr Renacie i Dr Tomaszowi za troskliwa opiekę, indywidualne podejście do pacjenta, danie naszej Dejce i nam ponad pół roku życia i za empatyczna i wrażliwą pomoc w odejściu. Naszego smutku nic nie ukoi ale dzięki Wam mamy spokój ducha.
  Źródło opinii: facebook.com

  Asia Rawska
  Asia Rawska 2018-01-30 00:05

  Najlepszy zespół z ogromnym sercem <3
  Źródło opinii: facebook.com

  tusia tusia
  tusia tusia 2018-01-27 20:17

  Profesjonalni lekarze. Mile towarzystwo
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Artur Pks
  Artur Pks 2018-01-10 11:16

  Profesjonaliści! Polecam! Pełna klasa!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Nadzieja Ludzkości
  Nadzieja Ludzkości 2018-01-08 09:11

  Weterynarze bardzo mili i profesjonalni. Ceny przystępne, ogromnym plusem jest plac zabaw agility do którego wszyscy mają bezpłatny dostęp w godzinach pracy lecznicy.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Robert Wasiak
  Robert Wasiak 2018-01-05 15:18

  Fachowa pomoc i opieka nad moim czworonogiem. Dostępność nawet w niedzielę - po prostu super usługa .
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marek Amrozy
  Marek Amrozy 2018-01-04 00:09

  Bardzo troskliwi i kompetentni lekarze. Pacjenci publicznej służby zdrowia mogą tylko zazdrościć 😉
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Dark Dark
  Dark Dark 2017-12-22 21:10

  Specjaliści najwyższej klasy.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Justyna Abramowska
  Justyna Abramowska 2017-12-04 11:19

  Razem z dr. Tomaszem Dominiakiem i przesympatycznymi Paniami z lecznicy DomVet walczylismy o zycie i zdrowie Naszej kochanej Daisy. Niestety nieudalo Nam sie pomimo wielkiego serca, zaangazowania wszystkich uratowac naszej Niuni... Za to dzieki pomocy i oddaniu lekarzy z lecznicy udalo Nam sie by jej ostatni czas zycia mogla spedzic w miare jak na labradora przystalo szczesliwie... Ze jeszcze ostatniego dnia pomimo chemioterapi mogla wytarzac sie w sniegu - tak bardzo kochala to robic. I zasnela sobie w domu,przy Nas, nie meczyla sie... Dziekujemy razem z mezem za opieke i pomoc.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Robert Szczepański
  Robert Szczepański 2017-12-03 19:15

  Profesjonalna obsługa polecam wszystkim ...
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Elżbieta Zwolska
  Elżbieta Zwolska 2017-11-16 19:41

  Weterynarz z sercem. Indywidualne podejście i kontakt zawsze gdy istnieje potrzeba. Polecam!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  piotr kowal
  piotr kowal 2017-11-09 09:51

  Wszystko pieknie tylko ceny zbyt wysokie
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Wioletta Pasternak
  Wioletta Pasternak 2017-10-22 12:01

  Zawsze pomocni, zawsze
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Dorota Romańska
  Dorota Romańska 2017-10-18 19:11

  Pani weterynarz Kinga to bardzo dobry specjalista. Rozpoznała u mojej kotki problem z okiem, gdzie inni weterynarze zbywali mnie, że wszytko jest okey. Na pewno to będzie nasz lekarz 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marcelina Podniestrzańska
  Marcelina Podniestrzańska 2017-10-02 14:55

  Chłoniak jest nieuleczalny, ale dzięki doktorowi Tomkowi Gniewko walczy i póki co walczy z sukcesem. Podejście do pacjenta bezbłędne, wszyscy w klinice zawsze sa wobec nas życzliwi. Polecamy wszystkim z całego ludzkiego i kociego serca 😉
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Slawomir Nafalski
  Slawomir Nafalski 2017-09-19 20:16

  Dobry eeterynarz
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Matthew Matthew
  Matthew Matthew 2017-09-18 01:31

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa POLECAM
  Źródło opinii: facebook.com

  Julia Szewczykowska
  Julia Szewczykowska 2017-09-17 21:22

  Bardzo dziękujemy za opiekę nad naszym psem Fidem. Cały personel spisał sie na medal! Szczególne podziękowania dla Dr. Dominiaka, który w kazdym momencie był w stanie odebrać telefon. Pozdrawiamy ciepło !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Kas
  Joanna Kas 2017-08-11 15:10

  Kinga Sidor- niezły weterynarz ale okropny człowiek. Osoba pozbawiona człowieczeństwa i ludzkich odruchów. Podła, okrutna i zła. Nie polecam!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Sokołowska
  Katarzyna Sokołowska 2017-08-09 21:59

  Jesteśmy bardzo zadowoleni!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agata Fijołek
  Agata Fijołek 2017-07-03 13:18

  Kompetentni i dobrze nastawieni weterynarze, dobrze wyposażona lecznica.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Karolina Kalinowska
  Karolina Kalinowska 2017-06-22 15:16

  Zawsze profesjonalna i miła obsługa. Polecam !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Natalia Suska
  Natalia Suska 2017-05-30 23:06

  Najlepszy weterynarz w okolicy.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Paweł Wiśniewski
  Paweł Wiśniewski 2017-05-30 01:00

  Kompetentny personel, pełen empatii dla swoich pacjentów. Najważniejsze jednak jest to, ze terapie tam prowadzone są skuteczne.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Sebastian Słowik
  Sebastian Słowik 2017-04-11 22:01

  Polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Monika Bagatela
  Monika Bagatela 2017-03-29 22:09

  Doktor Tomasz Dominiak i cała ekipa pełna zaangażowania i empatii w stosunku do zwierząt, ja osobiście dziękuję za opiekę nad moją Bubą, to że nadal mogę cieszyć się jej życiem.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Małgorzata Kłębecka
  Małgorzata Kłębecka 2017-02-24 19:28

  Bardzo dziękuję za pomoc.Pani Kindze i drugiej Pani Doktor serdecznie dziękuję,jesteście wspaniałe <3
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Daria Zychowicz
  Daria Zychowicz 2017-02-22 13:31

  Kilka dni po 3. dawce chemioterapii Jogi zle sie poczul, pojechalismy do przychodni, p. Sidor stwierdzila, ze to nie ma nic wspolnego z nowotworem i jest to zatrucie pokarmowe. Dzien pozniej Jogi umarl w bolu. Odwolalismy kolejny zabieg, niestety jego lekarz, onkolog p. Dominiak nawet nie zadzwonil, zeby zapytac co sie stalo.
  Wracajac do poczatku leczenia... P. Dominiak nie wypisal recepty na lek, kazal podawac lek z poprzedniej przychodni, ale nie sprawdzil jaka byla dawka w tabletce, mimo, ze pokazalismy opakowanie. W efekcie pies przyjmowal 3 razy za duza dawke sterydow. Mimo, ze zglaszalismy, ze Jogi ma dni kiedy ledwo wstaje, zle oddycha, wszystko zostalo zwalone na chloniaka, pies odeslany do domu bez zmian. Za kazdym razem kiedy Jogiemu sie pogarszalo, jechalismy do przychodni. Pewnego dnia trafilismy na p. Sidor. Pozytywy - p. Sidor zostala godzine dluzej w pracy, a gabinet jest dobrze wyposazony.

  Odpowiedź weterynarza (2017-02-23 11:11)
  Jogi w opisywanej sytuacji trafił do lecznicy w stanie agonalnym na krótko przed zamknięciem. Właścicielka stwierdziła, że pies czuje się źle od dwóc...(więcej)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mateusz Fijołek
  Mateusz Fijołek 2017-02-18 19:53

  Sympatyczna i najlepiej wyposażona przychodnia weterynaryjna w okolicy. Polecam 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Tomek Sieradzki
  Tomek Sieradzki 2016-12-21 01:06

  Polecamy!!!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Beata Weronika
  Beata Weronika 2016-12-02 13:10

  Szczerze polecam lecznice, przemiłą Panią Dokor Kingę Sidor wraz z załoga, kot Chester dochodzi do siebie po zabiegu, pomimo narkozy znalazł siłę na ucieczkę przed jazdą samochodem 😉 Polecam serdecznie!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Janina
  Aleksandra Janina 2016-11-02 13:51

  Czytajac posty o Pani Kindze wydaje mi sie ze wszyscy chodzimy do innej kliniki. Pani Kinga co miesiac a nawet dwa razy w miesiacu zajmuje sie ukochana Pelką mojego Taty, zawsze sprawdza co bylo robione co potrzeba itd. Ma dobre i rzetelne podejscie do pacjenta i wlasciciela. W kilka minut zdiagnozowala i wdrozyla leczenie mojego kota ktora mial wyjedzone pol twarzy przez jakis syf. Nie dosc ze wszystko odbylo sie sprawnie a kot odzyskal forme mimo iz ma 12 lat to reszta leczenia odbyla sie w domu, rowniez z wizyta domowa Pani Kingi. P.S Pies zjadl w domu igle, Pan Tomasz przeprowadzil operacje, po 2 tygodniach ma sie FANTASTYCZNIE. Pozdrawiam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Nadzieja Franków
  Nadzieja Franków 2016-10-14 00:02

  Doskonałe podejscie do pacjenta i właściciela . Pełen profesionalizm ,czulismy się bezpiecznie .Dzięki szybkiej reakcji i ogromnej ilosci empatii w niedziele zostalo wykonane Usg jamy brzusznej mojego Pupila. Opis bardzo dokladny .Dzięki temu moglismy spac spokojnie tej nocy. Polecam .
  Źródło opinii: facebook.com

  Agata Kisielińska
  Agata Kisielińska 2016-09-12 16:13

  Świetny gabinet, bardzoo polecam! A przede wszystkim szczególne podziękowania dla Pani Kasi i Pani Agnieszki za uratowanie mojego kocura, widać u dziewczyn miłość do zwierzat i ogromne zaangażowanie 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ewa Skwara
  Ewa Skwara 2016-08-10 00:35

  Jest wspaniałym lekarzem, walczy o zwierzątko lepiej nisz niektórzy lekarze walczą o ludzi, Dzięki dr Tomkowi moja sunia Krysia miała przedłużone życie o ponad rok. Chociaż wiedzieliśmy, że jej choroba nam ją kiedyś zabierze to dzięki dr Tomkowi i całemu personelowi przychodni w Warszawie Wesoła jej odejście było bardzo humanitarne. Pana dr T. Dominiaka polecę wszystkim kto będzie chciał leczyć swojego zwierzaka. Dziękuję E. Skwara
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Mati Coustra
  Mati Coustra 2016-08-09 09:34

  Pies nieudolnie leczony przez panią Kinge Sidor zmarł wczoraj w strasznych męczarniach - udusił się. Osobiście dopilnuję, byście państwo wraz ze swoją pożal się Boże kliniką równie szybko dokonali żywota na mapie warszawskich klinik weterynaryjnych.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Basta-Kłak
  Katarzyna Basta-Kłak 2016-06-26 19:03

  Trafnie postawiona diagnoza, miły i oddany zwierzętom personel.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Barbara Bakalarska
  Barbara Bakalarska 2016-04-30 11:19

  Polecam, najlepszy gabinet, cudowni i sympatyczni lekarze.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Aleksandra Melon
  Aleksandra Melon 2016-04-22 19:51

  Profesjonalnie pobrany szpik u kota. Miła i sympatyczna ekipa specjalistów!! Polecam wszystkim!! Widać, ze kochają zwierzęta!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania
  Ania 2016-01-21 12:49

  POLECAM !!! 🙂
  Źródło opinii: zumi.pl

  Dominika Sargal
  Dominika Sargal 2015-11-06 14:37

  Wspaniali lekarze, polecam właścicielom czworonogow
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Joanna Gorzelińska
  Joanna Gorzelińska 2015-10-17 19:03

  Leczą, bo kochają zwierzaki!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Martyna Pindera
  Martyna Pindera 2015-03-29 11:09

  Polecam:-)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Handziuk
  Ania Handziuk 2015-03-23 17:53

  Polecam 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Kasia P.
  Kasia P. 2015-03-17 20:33

  Bardzo polecam doktora, ma super podejście do zwierzaków. Moja suczka była zachwycona wizytą i od tej pory na pewno bedziemy korzystać tylko z jego usług.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Marcin Mat
  Marcin Mat 2015-02-18 11:13

  Przyjeżdżaliśmy do DomVet co tydzień przez prawie 5 miesięcy. Zdecydowanie nie polecam. Nasza męczarnia skończyła się gdy zmieniliśmy lekarza - Z całego zespołu DOM VET na jednego z doświadczeniem który wymienił szereg błędów tego młodego i według mnie z małym doświadczeniem zespołu. Antybiotyki podawane na ślepo, odstawiane gwałtownie. Nasz psiak przez okres leczenia pochłaniał ciągle to nowe leki przypisywane przez lekarzy Dom Vet i bez żadnego skutku. Eksperyment typu "a może ten pomoże". To niedopuszczalne. Po zmianie przychodni na weterynarza z doświadczeniem nasz psiak w tydzień był zdrowy. Lekarz na pierwszej wizycie zrobił wymaz z noska Loli bez żadnego usypiania tak ze piesek nawet się nie zorientował. Dostała tabletki zastrzyki i wszystkie objawy minęły... Zdecydowanie polecam zastanowić się nad wyborem - Doświadczony weterynarz czy młodzi lekarze DomVet. No chyba, że nie zależy Wam na Waszym psie, lub lubicie faszerować go bezsensownie wszystkimi lekami po kolei, i płacić za nieudolne leczenie... Ah i te praktykantki uczące się robić zastrzyki na Waszych pieskach... pogratulować!
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Piotr Rusjan
  Piotr Rusjan 2015-02-03 11:19

  Polecam 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Piotr Kowalczyk
  Piotr Kowalczyk 2014-10-24 17:18

  Gorąco polecam Pana doktora chciałbym mu podziękować za pomoc okazaną mojemu 14 letniemu Labkowi który był swego czasu psem poszukiwawczo ratowniczym.

  Choć nie udało się psa uratować miał zbyt wiele przerzutów chłoniaka i niestety na pomoc było już za późno (inni lekarze przez 3 miesiące stawiali błędne diagnozy i leczyli psa antybiotykiem) lekarz poświęcił mu naprawdę dużo czasu ,nam wytłumaczył nasza niewiedzę na ten temat .Po wizycie przepisaniu i zastosowaniu hemioterapi ,pies który naprawdę był w chorobie mocno zaawansowanej zrobił się na tyle silny że zabraliśmy go na ostatnie ćwiczenia chociaż żeby popatrzył przeżył to jeszcze raz... było widać że cieszył się że mógł to wszystko widzieć brać w tym udział był nam za to wdzięczny .

  Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze oby więcej takich lekarzy Piotr Kowalczyk strażak ratownik z Łodzi
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Bibi
  Bibi 2014-04-25 16:47

  Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Miałem ostatnio nieszczęście poznać kilku lekarzy weterynarii i mogę stwierdzić, że dr Dominiak wiedzą i podejściem do zwierząt przerasta wszystkich. Oby więcej było takich lekarzy.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Beata od Sun
  Beata od Sun 2014-04-05 09:09

  Pan doktor ma bardzo dużą wiedzę z dziedziny onkologii,jest bardzo konkretny,dał mi ogromną nadzieje,że moja sunia pobędzie jeszcze trochę z Nami :). Ma świetny kontakt z czworonogiem 🙂 Gorąco Polecam 🙂
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Kasia od Traffica
  Kasia od Traffica 2014-04-02 10:19

  Dr Tomek leczył mojego psa na hemangiosarcomę. Wystawiam ocenę za całokształt - za cierpliwość w odpowiadaniu na moje pytania, za dyspozycyjność - kontakt telefoniczny praktycznie 24/dobę, za rzetelność i profesjonalizm ogólnie, i optymizm w najtrudniejszych chwilach. Dziękuję!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Sekretariat.neonatologii
  Sekretariat.neonatologii 2013-09-30 11:02

  Bardzo dobre podejście do zwierza, dokładne badanie, na pewno onkologia jest jego pasją, musi się jeszcze wiele nauczyć, dobrze rokuje
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Gość
  Gość 2013-08-21 13:04

  Trudno kogoś ocenić na podstawie wycinaka jego działalności, jednak na podstawie 1,5 rocznej terapii mogę spokojnie polecić tego weta zwłaszcza dla zwierzaków chorych na nowotwory.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Anna Paluszek
  Anna Paluszek 2013-05-28 14:14

  Doktor Dominiak jest na prawdę wysokiej klasy lekarzem, który ma ogromną wiedzę i dokładnie wie jak ją wykorzystać, żeby ratować zwierzaki. Ma fantastyczne podejście do zwierząt, moja labradorka aż piszczy i skacze z radości jak go widzi. Doktor Dominiak uratował moją sunie, przez pół roku walczył o jej życie i udało się, wygrała dzięki niemu z chłoniakiem. Uważam, że doktor Dominiak jest godny polecenia każdemu, kto chce mieć zdrowego zwierzaka i fachową opiekę 🙂 POLECAM
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Ikar
  Ikar 2013-05-15 14:15

  Uważny, dokładny, kompetentny, wyrozumiały i cierpliwy lekarz. Super psi kumpel - moje psy bardzo ufnie poddawały się oględzinom i zabiegom prowadzonym przez pana doktora. Polecam!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Mała
  Mała 2013-05-14 19:10

  Bardzo dobry lekarz. Super podejście do zwierząt. Doceniłam to dopiero teraz, kiedy trafiłam do innego weterynarza w klinice gdzie pracował Pan Dominiak. Masakra. Szkoda że Pan odszedł! Musimy zmienić lecznicę.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  E
  E 2013-02-12 21:33

  Bardzo dobry lekarz, z super podejściem do zwierzaków. Zajmuje się moim chorym na nowotwór psem od mniej więcej dwóch miesięcy. Na początku jak zobaczyłam młodego lekarza pomyślałam sobie "kurcze mało doświadczenia" (tak, tak - wszyscy pacjenci tak się zachowują) ale po dokładnym wywiadzie postawił diagnozę taką, jak po nim później mając jeszcze dodatkowe wyniki badań zrobił to bardzo doświadczony, znany wet-onkolog. Z tym, że wtedy jeszcze z większym znakiem zapytania, w końcu trzeba było potwierdzić tymi dodatkowymi badaniami (badaniem wycinka) czy jest to nowotwór. Do tego jeszcze podejście do małych pacjentów - bardzo przyjazne zwierzakom, widać że ten lekarz kocha swój zawód. No i wreszcie - podejście do ich właścicieli - doktor cierpliwie tłumaczy, udziela informacji przez tel. kiedy jest taka potrzeba, poświęca na wizytę tyle czasu, ile potrzebuje i zwierzak i właściciel.

  I na koniec jeszcze - nie usłyszałam od niego, że mój piesek jest stary i nieuleczalnie chory - więc może odpuścić sobie temat. Bardzo stara się pomóc mu tak, jak się da (niestety nie cudów nie zdziała...)
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Dorota Ziolkowska
  Dorota Ziolkowska 2012-12-05 22:18

  Gdyby nie dr Tomasz Dominiak mój kot już by nie żył... Wyciągnął go ze stanu absolutnie dramatycznego (rozpad płytek krwi - doszło nawet do konieczności transfuzji). Dokładne badania, zaangażowanie, nieustępliwość przy szukaniu diagnozy, do tego prawdziwa troska o zwierze i empatia z właścicielem - nie wyobrażam sobie lepszego podejścia. To nie tylko dobry lekarz, ale i dobry człowiek...

  Dziś kot często odwiedza "Wujka"... ale nie ze względu na dawne dramaty, teraz odnosi tylko "rany wojenne", bo jest silny, zdrowy i waleczny a rok temu otarł się o śmierć! A z gabinetu wcale nie chce wychodzić i okłada się z pełnią zaufania na lekarskiej torbie doktora... A ja w ramach zaufania oddałam w doktorskie ręce nowego małego członka stada. Polecam z całego serca!
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Judyta
  Judyta 2012-07-10 22:41

  Moja kotka diagnozowana była przez 3 m-ce w innym mieście, niż Warszawa przez różnych weterynarzy, nikt nie umiał jej pomóc. Na podniebieniu pojawiła się zmiana w postaci guza, wobec czego polecono na...(więcej)

  Pierwszą kwestią podjętego leczenia była wszelaka, szeroka diagnostyka, od badań krwi (zarówno pod kątem niedoboru mikroelementów – żelazo, potas, fosfor, bądź innych odchyleń od normy- próby wątrobowe – AspAT, AlAT), poprzez pobranie wycinka owego guza. W celu dalszego leczenia w niezbędnym zakresie wykonał badania potencjalnych chorób odporności mojej kotki ( FeLV i FIV). Kotka została szybko zdiagnozowana i dzięki temu ma szansę cieszyć się dalszym zdrowiem, mimo podeszłego już wieku. Doktor cieszy się moim zaufaniem i szczerze go polecam. 🙂
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Mirona k.
  Mirona k. 2012-06-29 22:13

  Ja mam mieszane uczucia, co do kompetencji tego lekarza. Oczywiście ma doskonałe podejście do zwierząt, jest zaangażowany, uprzejmy........ ale popełnia dużo błędów. Ma "problemy z podstawową wiedzą weterynaryjną" przez co mój zwierzak stracił życie. Nie będę sie rozpisywać o co chodzi dokładnie, ale Pan dr. zbagatelizował pewne "problemy zdrowotne" u mojego psa, twierdząc, że to nic takiego. Ładowal w niego najróżniejsze antybiotyki i leki,zapewniając, ze nie jest to nic poważnego, a psiak powoli umieral na zlośliwy nowotwór. To nie jest tylko moje subiektywne wrażenie. Spotkalam sie z opiniami wielu innych lekarzy weterynarii, którzy musieli zajmować się żle zdiagnozowanymi pacjentami dr Dominiaka.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  NN
  NN 2012-06-22 21:49

  Weterynarz godny polecenia, zaangażowany w pomoc swoim pacjentom, każdego z nich traktuje w sposób indywidualny. Cierpliwy, uprzejmy, sympatyczny, udzielający bieżących rad telefonicznie w razie komplikacji co do przebiegu leczenia. Kompetentny i konkretny, oby więcej takich. 🙂 oceniam celująco.
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Kaja
  Kaja 2011-04-13 19:19

  Wywarł na mnie super wrazenie, dokłady wywiad niczego nie bagatelizuje fajne podejscie do zwierzat,cierpliwy,choc jest młody widac ze ma juz duze doswiadczenie, a odwiedziłam juz wielu weterynarzy.Polecam
  Źródło opinii: znanylekarz.pl

  Gość
  Gość 2010-02-03 20:33

  Bardzo fajny wet. Bardzo fajne podejście do zwierząt. Dokładny wywiad i analiza wyników. JEsteśmy w trakcie leczenia, ale jak na razie mam poczucie, ze można mu zaufać. Polacam, jak i całą Białobrzeską.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.