MULTIWET - klinika weterynaryjna

Ocena społeczna

Na podstawie 373 opinii:

4.1

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 255 )
( 34 )
( 14 )
( 13 )
( 57 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 373
Sortowanie:

Iwona Rulewicz avatar
Iwona Rulewicz

Przeczytałam kilka opinii i już wcale się nie dziwię, że moja też jest negatywna. Pojechałam do kliniki kupić lekarstwo dla mojego starszego pieska. Lekarstwo jest nie jest na receptę więc sądziłam, że nie będzie kłopotu z jego kupnem. To jest lek na serce, który mój pies przyjmuje od roku. Niepodanie jego może się przykro skończyć. Przedstawiłam pani w recepcji moją sprawę. Jest sobota popołudniu, orientuje się że wbrew temu co mi sie wydawało to ostatni listek. moja lecznica jest już zamknięta wiec jade do 24 godzinnej czynnej i prosze o sprzedanie tego leku. Pani wna recepcji początkowo skłonna do tego , nagle zaczyna piętrzyc problemy! A jaka dawka? Mówię, że nie pamięta, aby dała najmniejszą. A gdzu=ie zalecenia lekarza itp. itd. ówię, że nie mam do nich dostępu bo moja klinika jest zamknięta i dlatego korzystam z ich pomocy. W końcu oswiadcza mi Pani, że nie sprzeda mi tego lekarstwa. Nie wiem o co chodziło... Chyba o to abym przyjechała z psem na wizytę i za nią zapłaciła... Bezduszność, niewrażliwość, głupota. Dlatego głupota, bo już nigdy nie skorzystam z tego przychodni i będę odradzać ją innym!

Źródło opinii: zumi.pl

Liliia avatar
Liliia

zdarzenie dotyczyło 19-letniego kota,bez wzroku, który został przyprowadzony przez właściciela na zabieg mierzenia ciśnienia. Właścicielka kota, mimo próśb nie została dopuszczona do udziału w zabiegu, co według jest niedopuszczalne, gdyż jedynie, moment operacji jest podstawą do rozdzielenia zwierzęcia z właścicielem. Kot po spędzeniu z panią technik kilku-kilkunastu minut w bloku operacyjnym był całkowicie sparaliżowany ze strachu, sycząc i piszcząc nawet na swoją właścicielkę, która nigdy wcześniej, przez 19 lat opieki nad kotem, nie doświadczyła takiego zachowania zwierzaka. Po oddaniu kota na jego pyszczku widoczne były ślady krwi, uszkodzona została także noga zwierzęcia. Pani technik poinformowała, że nie doszło do badania, które miało zostać wykonane. Po zgłoszeniu przez właścicielkę reklamacji managerowi państwa placówki, nie zostały podjęte żadne kroki w celu wyjaśnienia tej sytuacji, co więcej odmówiono dostępu do nagrań, które mogłyby pokazać jakość wykonanej usługi.

Źródło opinii: zumi.pl

Alex avatar
Alex

Totalny bałagan, mimo umówionej wizyty na lekarza czekałam z chorym kotem ponad 2 godziny, po czym lekarz chciał przepisać kota do innego lekarza, a w międzyczasie przyjmował inne zwierzęta. Uważam też, że jest to wyciąganie pieniędzy za wszelką cenę a nie leczenie.

Źródło opinii: zumi.pl

Joanna avatar
Joanna

Smolak tragedia. Zero podejścia do zwierząt i do ludzi też. Przez niego wiecej tam nie pójdę.

Źródło opinii: zumi.pl

joanna avatar
joanna

11 złotych musiałam zapłacić więcej bo lekarka otworzyła nową ampułkę z lekarstwem

Źródło opinii: zumi.pl

joanna avatar
joanna

Wyciągają kasę- wczoraj usłyszałam musi Pani zapłacić więcej za zastrzyk, bo otworzyłam nową ampułkę z lekarstwem, a co mnie to obchodzi, a czy na pewno nowa ampułka, skoro Pani doktór przyniosła już lekarstwa w strzykawce ze sobą, to nie chodzi o te 11 zł, ale o sam fakt, a w recepcji usłyszałam, przecież wczoraj też pani pies miał robiony zastrzyk już z otworzonej ampułki i zapłaciła pani mnie, przecież to nie o to chodzi

Źródło opinii: zumi.pl

Eliza avatar
Eliza

Porażka. Zabieg zabandażowania kociej łapy po pobraniu krwi skończyłby się zapewne katastrofą, gdybyśmy nie zauważyli, jak cała łapa okrutnie puchnie. Opatrunek był zbyt ciasny. Jeśli chcecie dawać swoje zwierzaki amatorom do ćwiczeń - śmiało.

Źródło opinii: zumi.pl

Małgorzata avatar
Małgorzata

Najlepszy lekarz weterynarz - P.Marek TUROS. Szczerze polecam.

Źródło opinii: zumi.pl

Dzidek avatar
Dzidek

Jedyna klinika weterynaryjna w Warszawie ,której z zamkniętymi oczami powierzę życie mojego psa. 2 razy uratowali życie psa. Raz z ostrego zapalenia jelit i po kilku latach ze skrętu żołądka. Pies został w szpitalu w obu przypadkach i bardziej oddanych ludzi rzadko się spotyka. Przeprowadzono wszechstronne badania po operacji i oddano mi go z diagnozą co do dalszego leczenia ambulatoryjnego. Wszystko się sprawdziło. Tą drogą dziękuję za przedłużenie życia o ponad 2 lata mojego pupila. Możliwe to było tylko dzięki wczesnej diagnostyce.

Źródło opinii: zumi.pl

cleo_1 avatar
cleo_1

Yoma mnie polecano klinike na gagarina - multiwet. wylapalam tam dra Gizinskiego. Wyglada niezle. Jutro jestem umowiona na wizyt, o wszystko sie wypytam, dam znac Bylam wczesniej u dra Wawryki, przyjmuje w klinice malych zwierzat na SGGW, ale nie zrobil na mnie dobrego wrazenia - powiem wiecej - zrobil zle, i dlatego nie pojde do niego, choc wlasnie w tej klinice lecze moj zwierzyniec. Lepiej jednak jedz z kotka taksowka - i tak bardzo bedzie sie stresowac wyjsciem na zewnatrz, a potem bedzie miec duzo stresu zwiazanego z zabiegiem, po co zwiekszac go u niej. Zycie nie sklada sie z samych przyjemnosci. Nawet kocie zycie. Czasami trzeba umyc zeby.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

(to ostatnie do dzingiel). Tak się zwał ten chirurg. Yoma, polecam szczerze Gagarina. Przy metrze Wilanowska coś chyba staje jakiś autobus w dół na ul. Czerniakowską (107?) tak by dojechać do rogu Gagarina (ten przystanek autobusowy przy klinice nazywa się Sielce). Tam też moje koty jeździły i bardzo sobie chwaliliśmy. Wybudzone, na godzinę oddane, warunki b.dobre, z oddzielną salą operacyjną i lekarzami chirurgami (to bardzo ważne). Zobacz ew. dojazd do kliniki na www.multiwet.com.pl , czy też bez tego com. Wysokiej klasy specjaliści (ze specjalizacjami, oraz jest też sala pooperacyjna z tlenem i podgrzewanymi kojcami - po operacji to podgrzewanie istotne! bo po narkozie spada temp., a i jeszcze lekarze się nie spieszą, bo już następny klient z pieniędzmi czeka.... Pozdrawiam. Wiesia

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

mysiulek08 avatar
mysiulek08

Tak tylko na szybko, bo koty chca jesc :) Bardzo chwalona jest lecznica Multiwet: www.multiwet.com.pl/Naszzesp%C3%B3%C5%82.aspx Przyjmuje tam wielka slawa usg dr Marcinski, ponoc jest niesamowity jesli chodzi o badanie i diagnozy

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

janie_funiette avatar
janie_funiette

Prawdopdobnie najwybitniejszym specjalista w warszawie od badań zwierząt metodą USG dr. Piotr Marciński z kilinki Multiwet - tak twierdza przedstawiciele innych lecznic, którzy kierują zwierzęta na specjalistyczne badanie USG wlaśnie do niego. Lekarz ten został nagrodzony w 1994 przez Warszawską Izbę Lekarsko Weterynaryjną właśnie za znakomite osiągnięcie w technice badań USG.

Marciński jest nie tylko znakomicie wykształcony - jest bardzo miły i ciepły w kontakcie ze zwierzętami. Ma za sobą długą praktykę i do dyspozycji nowoczesny sprzęt. Pamiętajcie, że to bardzio ważne, aby w krytycznych sytuacjach nasze pociechy zostały zdiagnozowane własciwie i szybko.

Badanie USG bywa konieczne, kiedy w grę wchodzą schorzenia wewnętrzne: guzy, choroby jelit, przerosty prostaty, kamice nerkowe i żółciowe, ropomacicze, choroby wątroby - to wszystko da się wyleczyć, o ile diagnoza będzie szybka i trafna.

Kilka moich psów było pacjentami dr. Marcińskiego, diagnozy ZAWSZE były merytorycznie dokładne i bez zarzutu - pozwoliły nam na dalsze leczenie i uratowanie zwierzaków przezd tragediami i cierpieniami. Dlatego polecam go bez wahania. Ile kosztuje - nie pamiętam ostatnio bylismy tam 2 lata temu)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

uwazna avatar
uwazna

Wiem, że ta lecznica ma dobrą opinię. Muszę się tam szybko udać z moją kotką, u której wyczułam pod pachą podejrzane zgrubienie sad((. Czy możecie polecić stamtąd jakiegoś konkretnego lekarza, który ma doświadczenie onkologiczne, zwłaszcza diagnostyczne? Przejrzałam na www. tamtejszy personel, ale o specjalizacji w onkologii nikt nic nie wspomina. Wiem, że niektóre z Was leczyły tam swoje zwierzaki. Może coś wiecie na ten temat? Chciałabym, żeby kotka od razu trafiła w odpowiednie ręce. Kurczę, boję się...

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

Och, to może być doktor Marek Turos, Marek Smolak, jeśli jest jeszcze (a nie przeszedł gdzie indziej) dr Adam Pietroń, dr Olga Gójska. Mają naprawdę długoletnie doświadczenie i czułe palce, które wszystko wymacają. Polecam. Możesz mieć zaufanie. Pozdrawiam

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

Ha, skoro wątek podniesiony, to oczywiście się włączę. Od dwóch tygodni Miluś jest pod opieką mojego wieloletniego lekarza (mam tam takich trzech, co to razem jesteśmy od 18 lat, wcześniej bywałam w różnych gabinetach, a to że korzystam tylko z Multiwetu oznacza że mi się podoba, że chcę tam być). Miał zapalenie ucha i nieżyt górnych dróg oddechowych (a ma chroniczne zapalenie zatok, pewnie skrzywienie przegrody nosowej). Jutro jestem z Milusiem na usuwaniu kamienia, będzie miał jeszcze wykonany rentgen pyszczka i na tej podstawie - o ile będzie konieczne - będzie miał usuwane zęby i będzie wiadomo, czy dłutowanie będzie konieczne, wiadomo potem szycie dziąseł (jeśli konieczne). Potrwa dwie godziny. Nie ma potrzeby żeby się spieszyć, nie chodzi bowiem o zarabianie pieniędzy ilością przyjętych pacjentów. Wykona ten hm... zabieg lekarz internista z dodatkową specjalnością - dentysta. Jedyny, który wykonuje te dentystyczne operacje, uczęszczający na szkolenia z zakresu nowości dentystycznych. Wykonuje narkozę świetnie, nie na wagę, dodaje dwa razy w razie potrzeby, ma gabinet przeznaczony tylko dla tych celów, żadne inne zabiegi nie są tam wykonywane, moje koty po wybudzeniu są monitorowane przez pół godziny, przenoszone są do klatki z podgrzewaną podłogą (wiadomo, narkoza wychładza), w czasie operacji mają zakrapiane oczy (bo przecież koty zasypiają z otwartymi oczami), i po powrocie do domu nie słaniają się na nogach, po 20 minutach często ruszają do miski oczekując na jakieś jedzenie.

No a poza tym, że drogo, to jest bardzo kulturalnie, przyjemnie, pacjent jest hołubiony i człowiek czuje się też nieuprzedmiotowiony. Jak sobie pomyślę, że w miesiącu wydaję na zestaw 30 witamin typu Centrum, jakieś magnezy z potasem, tylko takie duperele suplementy (żadne leki!) i wydaję ok.85 złotych, to czysty rachunek mi wychodzi, że rocznie wydaję 1.020 złotych. Zważywszy na to, że kot często choruje rzadziej niż raz w roku - to co ja będę oszczędzać na moich najbliższych? Chcę być traktowana po ludzku, mieć świadomość, że całodobowo mam opiekę, żadne to harcerstwo, wszystko wpisane, ilości odnotowane, wagi zapisane. Mój wybór. A że jestem tam bardzo długo i nie mam zamiaru zmienić obiektu (a miałam różne doświadczenia, moja sąsiadka także ze stadem kotów uczyła się, gdzie nie można powierzyć kota, bo umrze w trakcie operacji i wydadzą jej kota zimnego, skasują za wizytę, tylko w domu polecą masować łapki, żeby przywrócić krążenie!!!). Nie będę oszczędzać na najbliższych. :)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

uwazna avatar
uwazna

Byłam. Lecznica rzeczywiście w porządku, tylko drogo (przynajmniej jak dla mnie). Za wizytę, która sprowadzała się do obmacania guzka, i która niczego nie wyjaśniła, bo otrzymałam tylko zalecenie dalszej, samodzielnej obserwacji, zapłaciłam 43 zł. W gabinecie byłam nie dłużej niż 10 minut. Ja nie kwestionuję absolutnie zalecenia lekarza. Widocznie nic więcej nie mógł powiedzieć, tylko ta cena...

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

yanga avatar
yanga

Szczególnie doktor Turos z cudownym podejściem do zwierzaków. Nie bój nic, tam wszyscy są mili i na miejscu robią wszystkie badania. W razie potrzeby można kota zostawić w szpitaliku. "Ciemność, która nadciągnęła znad Morza Śródziemnego, okryła znienawidzone przez procuratora miasto."

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

Lisku, do Multiwetu! Przyjmuje dr.Marciński (sława) i dr Anna Zlot (z uprawnieniami i też adeptka dr Marcińskiego), nawet nie wiem, czy nie dokładniejsza w badaniach i opisach). Znam obu lekarzy z własnych wizyt i jestem zachwycona. Zapisz się na pierwszy wolny termin. Częstotliwość wizyty duża bo 2 lekarzy od USG ze specjalizacją. Dzwoń od 9.00 do 21.00, tel. (22)841 40 22 lub drugi (nie pamiętam, ale na www.multiwet.com.pl), teraz korzystam z komórki. Kciuki! Ojej! Trzymam!

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

uwazna avatar
uwazna

Najlepiej u najlepszego, czyli u dra Piotra Marcińskiego: www.znanylekarz.pl/piotr-marcinski/weterynarz/warszawa

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

zew-is avatar
zew-is

Potwierdzam za Waderą - doktor Marciński, świetny specjalista. Też jeździłam na Gagarina.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

Zrób jednak najpierw USG. U dr. Marcińskiego na Umińskiego. Albo na Gagarina 5 w Multiwecie (tam przyjmuje często) namiary na telefony masz tu: www.multiwet.com.pl/ No i dodatkowo robi USG dr Anna Zlot (świetna, świetna, trenowała zresztą u Marcińskiego), czyli dostęp do USG jest codziennie. To, co wyjdzie na USG może coś zasugerować w stronę dalszych badań. Opis dostaniesz do ręki (po USG, kosztuje 100 zł czy 110 zł) bardzo bardzo szczegółowy. Wszystko na formacie A4 i cała strona zapisana, także ścianki pęcherza, czy one mają stan zapalny, kamienie, kryształy nawet.

Potem będziesz działać dalej. I spokojnie, spokojnie. Moja Fryga sika z powodów behawioralnych, Miluś też. Jeśli wyniki badania krwi i moczu są w porządku, to nie ma dzwonka alarmowego. Jeśli zobaczysz, że stan Fruzi (tzw. kliniczny, czyli obraz Twoimi oczami zachowania, zdrowia) jest jakiś niepokojący, to wtedy powtórzenie badania krwi (wyniki mogą się bardzo różnić po tygodniu). Ale spokojnie, Fruzia jest młodziutka, nie musisz się od razu martwić chorobami, które mogą szybciej dopadać koty starsze.

A, i na kanapie ofoliowanej na stałe - tzn. folia przyklejona - dobrze jest też położyć folię luźną, bo jak będzie nasikane na tej luźnej, to ją zbierzesz i wypierzesz lub wyrzucisz i dasz następny kawałek. Na folii przyklejonej "na amen" do kanapy siknięcie będziesz musiała ścierać i trochę rozmazywać. Czyli najlepiej - raczej usuwalne folie i wymienialne, nawet jedna na drugiej :)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

marianna.rokita avatar
marianna.rokita

Generalnie wszyscy tam sa warci polecenia.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

vhv avatar
vhv

dr Marek Turos -lecznica MULTIWET - Bardzo dobry wet, specjalizuje się w chorobach zębów, przyjeżdża na wizyty domowe - bardzo przydatne jak się ma do zaszczepienia całą gromadkę :) Pozdrawiam, alicja

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

mariken avatar
mariken

Płaciłam jakieś 150 pln www.multiwet.com.pl/kontakt.php - tu chodzę z moim, rewelacyjna obsługa i ceny w normie.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Agata Pachniewska avatar
Agata Pachniewska

Moja ukochana córeńka BULA jest po zabiegu u Pana dr. Gizińskiego. Jestem dumna i szczęśliwa że są tacy lekarze na Świecie. Niesamowicie serdeczny, spokojny, życzliwy, kompetentny i wrażliwy lekarz !!!!! Rozmawia z ludźmi, odpowiada na każde pytanie, fachowo i rzetelnie informuje o wszystkim, ma czas dla pacjenta i dla jego opiekuna. A tak poza tym to dr. Giziński jest bardzo przystojny i nie tylko pacjentki są nim zauroczone ale i ich paniusie. Super lekarz. Dzięki Niemu moja BULA mimo że po zabiegu ale nadal zachowuje się i czuje się jak rasowa kobitka ( pokazuje swoje wdzięki każdemu facetowi i flirtuje z nimi ). Panie doktorze, dziękujemy.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Dorota Seweryna avatar
Dorota Seweryna

PAN SLAWOMIR GIZINSKI JEST WSPANIALYM I GODNYM POLECENIA WETERYNARZEM!!! Nasza Kotka miala ciagle powiekszajacego sie guza na podbrzuszu, w poblizu sutka. Wykonalismy szereg badan wlacznie z biopsja, wczesniej zaaplikowano jej serie antybiotykow, niestety nie bylo zadnych efektow. Guz rosl nadal. Wielu weterynarzy, ktorych konsultowalismy, sugerowalo operacyjne usuniecie owego guza, a w naszym odczuciu byloby to jedno z najgorszych i drastycznych rozwiazan. A Panu Gizinskiemu wystarczyl rzut oka na wyniki badan i podjecie trafnej decyzji, czyli rozwiazania, ktorego my szukalismy ponad miesiac. Otoz Pan Gizinski wykluczyl, ku naszemu wielkiemu zadowoleniu, koniecznosc zabiegu, i zaaplikowal zastrzyk, w wyniku czego efekt byl widoczny juz w ciagu 24 godzin!!! Guz zmniejszyl sie w oczach, a po zastosowaniu 3 zastrzykow znikl zupelnie. Okazalo sie, ze nasza Kotka nie moze przyjmowac zastrzykow antykoncepcyjnych, w wyniku ktorych ow nieszczesny guz powstal. Uswiadomil nam to i dokladnie wytlumaczyl wlasnie Pan Gizinski!

KATEGORYCZNIE NIE ZGADZAM SIE Z OPINIA, IZ PAN GIZINSKI "NIE UMIE NICZEGO NORMALNIE WYTLUMACZYC"!!! TO JAKIS NIEWIARYGODNY ABSURD!!! PONADTO W LECZNICY NA GAGARINA LECZA BARDZO DOBRZY SPECJALISCI. GDYBY BYLI FATALNI, TAK JAK SFRUSTROWANA PANI PISZE, TO JUZ DAWNO NIE ISTNIALABY TA PLACOWKA, NAJLEPSZYM DOWODEM NA JEJ ISTNIENIE JEST DUZA LICZBA KLIENTOW, W TYM TAKZE ZAPISUJACYCH SIE DO PANA GIZINSKIEGO.

Rozumiem Pani bol po stracie ukochanego Pieska. Niestety kiedy rak jest juz bardzo zaawansowany, nie jest to wina lekarza, ze musi przeprowadzac leczenie w tak trudnym stadium choroby. Z tego co Pani pisze, nie wynika, zeby Pan Gizinski zaszkodzil Pani Suni. Na pewno staral sie pomoc Pani Zwierzeciu i tym samym Pani, a Pani go teraz nieslusznie oczernia. To bardzo niesprawiedliwe. Nie jest Pani weterynarzem specjalista, dlatego nie ma Pani prawa oceniac pracy ludzi z tej branzy. Nikt z nas nie jest jasnowidzem, bedacym w stanie przewidziec wszystko.

Kiedy pomysle sobie, ze nasza Kotka musialaby byc operowana, ze musialaby zupelnie niepotrzebnie cierpiec, i nie wiadomo jakie bylyby tego konsekwencje, to robi mi sie slabo. I pewnie nadal nieswiadomie stosowalibysmy te nieszczesne zastrzyki antykoncepcyjne, ktore tylko pogarszalyby jej stan. A DZIEKI PANU GIZINSKIEMU NASZA ARYCJA JEST ZDROWA, A PO GUZIE NIE MA SLADU I ZA TO BARDZO PIEKNIE I SERDECZNIE PANU DOKTOROWI DZIEKUJEMY I SZCZERZE POLECAMY GO INNYM!!! TO ZNAKOMITY PSI I KOCI GINEKOLOG!!! Dorota Seweryna oraz Jarek

Źródło opinii: znanylekarz.pl

bibaiona avatar
bibaiona

Faktycznie dr Giziński nie jest wylewny. Jednak ma pragmatyczne podejście i kilka zabiegów, które przeprowadzał u nasz suczek zakończyło się całkowitym powodzeniem. Polecam.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

doswiadczona pacjentka avatar
doswiadczona pacjentka

Niewiem czy ten lekarz jest dobrym? Bylam u niego z moja pieska, ktora miala nowotwor.Pan Gizinski namawial jak najszybcziej zrobic operacje i usunac guz. Poradzil zkonsultowac sie najpierw z kardiologiem. Niestety nie poradzil zrobic prszeswietlanie klatki piersiowej. To byl jego duzy blad, poniewaz pieska miala juz zajete przezutami pluca i niebylo juz sensu robic operacje. Pozatym Pan Gizinski nie umie rozmawiac i wszystko normalnie wytumaczyc. Wogolie prszychodnia na Gagarina 5 jest bardzo prszereklamowana. Ich duzym atutem jest to ze pracuja calodobowo i maja laboratorim. Postawili bledny diagnoz u moej pieski, przez to byla niewlasciwie leczona i co najwazniejsze byl stracony czas.

Wyciagneli z nas bardzo duzo peniedzy, a i tak byla niewlasciwie leczona i przez to umarla. Pracuje tam armija lekarzy alie wiekszosc z nich do niczego.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

duduś avatar
duduś

Pan Doktor Giziński został mi polecony przez znajomych. Sterylizowaliśmy u niego 2 suczki, jedną 10 letnią drugą 5 letnią. Odkładaliśmy te operacje kilka lat ze strachu co to będzie. W przypadku obu suczek wszystko przeszło REWELACYJNIE!! już następnego dnia chciały się bawić i biegać, nie było najmniejszych problemów. Psy w klinice mają profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie. Przy zwierzętach czuwa anestezjolog równie znakomity Pani Joanna Raszplewicz. Bardzo się cieszymy, że oddaliśmy nasze suczki w ręce Pana Doktora Gizińskiego. Obie zdrowe, wesołe i mają malutkie ślady po zabiegu. Gorąco POLECAM!! Znakomity psi ginekolog. :)

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Angela avatar
Angela

Najlepszy specjalista od usg w Warszawie ! Szeroka wiedza poparta długoletnia praktyka .wspanialy kontakt z małym pacjentem .jesli usg to tylko u dr Marcinskiego

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Monika Gawryś avatar
Monika Gawryś

Najlepszy Pan doktor, przesympatyczny człowiek, i fachowiec. Czekamy na terminy, jeździmy po lecznicach bo tylko usg od Pana doktora jest wiarygodne. Qwazi, Bej, Tolek, a teraz 19 -letnia kotka Zuza czeka na badanie.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Magda B. avatar
Magda B.

Jak na USG to wyłącznie do tego Lekarza. Warto postać w kolejce i czekać na termin. Ma dobry (chyba najlepszy w warszawie sprzęt) poza tym ma podejście do psów (a na USG był panikarz amstaff). Szybko, sprawnie fachowo.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Ewa S. avatar
Ewa S.

Świetny specjalista (najlepszy w Warszawie), do tego ma bardzo dobre podejście i radzi sobie chyba z każdymi (nawet tymi agresywnymi) zwierzętami. Polecam!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Magdalena avatar
Magdalena

Uwielbiam go. Duża wiedza, świetne podejście do zwierzaków, ma dobry sprzęt a przede wszystkim badanie odbywa się bardzo szybko co czasami jest bardzo ważne gdy pies się niecierpliwi. Dla mnie najlepszy lekarz wykonujący USG w Warszawie.

Do tego posiada bardzo miłą osobowość, co mnie osobiście uspokaja i czuję się bezpiecznie że mój zwierzak jest w dobrych rękach :) POLECAM.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Marta Kwiecień avatar
Marta Kwiecień

Absolutnie cudowny weterynarz!!! ma ogromną wiedzę i niesamowite podejście do zwierzaków- moja królica jest w nim na zabój zakochana i pozwala cuda ze sobą wyrabiać- a nie jest to zbyt pokojowe stworzonko:)

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Agnieszka avatar
Agnieszka

Chodzę na USG serduszka z moją świnką morską do Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona gdyż badania są przeprowadzane bardzo dokładnie, bez żadnego pośpiechu. Pan Doktor to przemiły człowiek, widać, że lubi zwierzęta. POLECAM gdyż mało jest specjalistów weterynarzy w Warszawie, którzy robią USG serca tak małym zwierzątkom jak świnki morskie. Dzięki temu prosiak mimo kardiomiopatii bierze odpowiednie leki i ma się dobrze :).

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Kocimiętka avatar
Kocimiętka

bardzo dobry specjalista, miły i spokojny człowiek, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Żeby się do niego dostać ze zwierzakiem, trzeba się zapisać dwa tygodnie wcześniej, ale warto. Jest delikatny, wszystko zbada, wytłumaczy, nie denerwuje niepotrzebnie zwierzęcia ani właściciela, po prostu jestem zachwycona :) Kot leżał grzecznie na stole jak zaczarowany.

Co druga lecznica weterynarii ma teraz usg i lekarze umieją sprawdzić podstawowe rzeczy, ale jeśli sprawa jest poważniejsza, albo ktoś chce wydać pieniądze na badanie, z którego na pewno coś wynika, to polecam tylko dr Marcińskiego. Inni lekarze potwierdzają, że diagnozy pana doktora potem się w 99% potwierdzają podczas operacji.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Anna Borowikowa avatar
Anna Borowikowa

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie! Dr Marciński NAPRAWDĘ posiada dar kojenia zdenerwowania zarówno u zwierzęcych pacjentów, jak i właścicieli. Mamy z mężem 12 kotów i 4 psy, więc zrozumiałe, że częściej niż przeciętnie korzystamy z usług lekarzy weterynarii, w tym z USG. Dr Piotr Marciński to lekarz idealny - jest spokojny, dokładny, z ogromną wiedzą i praktyką, delikatny i - niespotykane! - jest człowiekiem wielkiej skromności. Ma jedną wadę: nie mieszka obok nas :-)))

Źródło opinii: znanylekarz.pl

oka avatar
oka

Wybitny specjalista z niezwykłym darem. W jego rękach każde, nawet spanikowane i zdenerowane zwierzę "mięknie" i odpręża się. Merytorycznie mistrz nad mistrze. Szanowany i niezwykle wysoko ceniony nie tylko przez klientów, ale i przez weterynarzy.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Ania avatar
Ania

Świetny specjalista. Rzetelny i precyzyjny a przy tym sympatyczny i kulturalny człowiek.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Paulina avatar
Paulina

Mogę podpisać się pod każdą pozytywną wypowiedzią jaka została tutaj o Doktorze napisana. Przemiły, budzący zaufanie człowiek, cierpliwy i kompetentny. Istny czarodziej - mój niesforny psiak był grzeczny jak baranek, jak nigdy wcześniej u nikogo. Opis Pana Doktora, wielce dokładny i wyczerpujący, bardzo pomógł mojej Doktor prowadzącej w zorientowaniu się co dolega mojemu podopiecznemu i rozwiał wszelkie wątpliwości. Każdemu opiekunowi czworonoga serdecznie życzę spotkania w razie potrzeby na swojej drodze takiego człowieka jak Doktor Marciński.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

ja j. avatar
ja j.

Świetny diagnosta, "hipnotyzuje "zwierzęta, są super spokojne podczas badania, bardzo kulturalny

Źródło opinii: znanylekarz.pl

S. W. avatar
S. W.

Od prawie dwoch lat dr Marcinski robi USG mojemu psu (po dwoch operacjach raka piersi). Jest doskonalym fachowcem, zawsze bardzo dokladny w badaniach i opisach, bardzo powazany przez wszystkich innych weterynarzy, zwlaszcza chirurgow, zawsze z duza kurtuazja, zrozumieniem i cierpliwoscia..

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość 1 avatar
Gość 1

Bardzo fachowy,rzeczowy,miły, a mój pies nie bał się ani chwili jak na wczesniejszym usg u innego \"specjalisty od usg\".Bo nie wystarczy kupić sobie drogi aparat usg i chwalić się przed klientami ,ale nawet na niedrogim trzeba umieć postawić diagnozę .Taki jest Dr Marciński,opisze kazdy narząd i jeszcze diagnozę postawi.To badanie usg u niego naprawdę coś wnosi do całego leczenia.Pozdrawiam!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Joanna avatar
Joanna

Wybitny specjalista, ma niewiarygodne umiejętności i świetne podejście do zwierząt, niezależnie od ich wielkości. Ze względu na dobro mojego czworonożnego podopiecznego, jestem w stanie jechać do Doktora na drugi koniec miasta, nawet w godzinach szczytu. W Warszawie nie ma chyba lepszego specjalisty od USG małych zwierząt. Polecam go z czystym sumieniem! Joanna Andrusiewicz

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość 2 avatar
Gość 2

Chciałabym sie wypowiedzieć fachowo, jakoże jestem również lekarzem wetrynarii.Pracuje z małymi zwierzętami juz dłuższy czas i to bardzo intensywnie.Kierowalam niejednokrotnie swoich chorych pacjentów na badania usg.Czy to Wrocław czy Warszawa.Wielu było takich (co widać od razu po ich opisach usg),którzy zakupil drogi aparat usg ,ale niestety nie potrafią na nim diagnozować.Jest to bardzo trudne,tego lekarz sam nie moze sie nauczyć jak wiekszość robi to w weterynarii.Cy sami byści zaufali diagnozie lekarz,który sam w gabinecie uczy sie usg......?Nareszcie odkryłam Dr Marcińskiego.Jego opisy z badania usg osiagaja niekiedy cała stronę!Nie pomija żadnego narządu.Moi pacjenci są bardzo zadowoleni,robi usg bardzo delikatnie.Jakże było ogromne ostanio moje zdziwnienie,kiedy kotkę ,bardzo wsiekłą ,zbadał bez żadnego szarpania.Jej właścicielka opowiadała ,że kotka ani razu nie parsknęła na Doktora.Dzieki opisom Doktora zawsze mogę postawić diagnozę.Nie raz był tak ,ze odsyłałam na usg,właściciele płacili słono a z tego usg nic nie wynikało-zaledwie trzy zdania.Dzieki Doktorowi Marcińskiemu jestem spokojna,bo wiem ,ze zawsze pomoże swoim badaniem.Jego badanai bardzo dużo wprowadzją do diagnostyki.Z każdym także opisem usg widzę ,że jest ono coraz bogatsze,coraz bardziej specjalistyczne.Z każdym widzę ,jak wiedza Doktora jest coraz bogatsza.Odsyłam nie tylko psy i koty, ale także gryzonie i zajęczaki.Jego badania bardzo pomagają mi w chirurgii.A klienci wracają bardzo zadowoleni.A przede wszystkim Doktor Marciński nie podbiera pacjentów .Śmiało mogę powiedzieć ,że tylko z jego opinią w usg liczę się w Warszawie.Nie ma nikogo innego od badań usg w Warszawie.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

Gość 3 avatar
Gość 3

To jest najlepszy specjalista od usg weterynaryjnego w Warszawie. Pan dr ma niesamowity wpływ na zwierzaki - one grzecznie leżą i poddają się badaniu, a dr szepcze im jakieś zaklęcia do ucha:) Uważam, że Pan dr jest kompetetnym i bardzo dokładnym lekarzem, a przy tym przemiłym i skromnym.

Źródło opinii: znanylekarz.pl

majaaaaa avatar
majaaaaa

Mieszkam rowniez niedaleko, wiec ze wszystkimi sprawami do nich chodze:)

plusy:

- wszystko na miejscu:RTG,USG, laboratorium
-lekarze roznych specjalnosci
-mozliowsc zapisow, ale zdarzaja sie i tak opoznienia.

minus: jeden:) czasem sa okropne kolejki:)

Źródło opinii: forum.miau.pl

murszafka avatar
murszafka

Polecam, rewelacyjna lecznica, fantastyczni lekarze, nie naciagaja, znaja sie na rzeczy i jak nie wiedza, o co chodzi, beda sie konsultowac, a nie robic dobra mine do zlej gry. Wielki pozytyw.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

pp avatar
pp

Chciałam odradzić wszystkim korzystanie z tej kliniki. Lekarze tam pracujący zapomnieli chyba o co chodzi w całej sprawie.

Sama skończyłam weterynarię, ale nie pracuję w zawodzie. Jestem też szczęśliwą posiadaczką kota z syndromem urologicznym. Dzisiaj w nocy zobaczyłam co się dzieje i chciałam podać mu wszystko co trzeba-najbliższa klinika to multi -wet. Pojechałam tam, żeby kupić antybiotyk. Ale nie zostałam wpuszczona nawet do środka, chociaż pada deszcz. Dowiedziałam się, że nikt mi nic nie sprzeda - bo nie.

I niech mi ktoś powie, że chodzi im o dobro zwierząt!!!

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

zawiedziona avatar
zawiedziona

W sobotę zostały wykonane zdjęcia RTG kręgosłupa u psa, który ma juz zdiagnozowana spondylozę. Pies nie chodzi od 1,5 tyg. Zostaliśmy skierowani na ponowne bad. RTG. Słuzbistość recepcjonistek jest porażająca!! Dzowniłam, wyprosiłam opis zdjęcia RTG do godz. 12. o 12 dzowniąc usłuszałam że są procedury i oznacza to że badanie zostanie opisane po godz. 14. Pani równiez poinformowała mnie że nie będzie chodziła prosiła lekarza o przyspieszenie opisu RTG ( mimo że lekarz badania już opisywał od 2 godz), nasz pies nie jest wyjątkiem, i mamy czekać bo są procedury! Gratuluje właścicielom doboru personelu! Pies zdycha a ta o procedurach

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Kędzierska Joanna avatar
Kędzierska Joanna

Mój pies od 4 lat, również cierpi na spondylozę. Widzę, że "zawiedziona" troszkę rozhisteryzowana, bo co jak co, ale od tego pies nie "zdycha" i opis RTG w godzinę czy pieć niczego nie zmieni. Pozdrawiam

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Marta avatar
Marta

Zgadzam się z Panią Joanną "zawiedziona" zdecydowanie rozhisteryzowana brak poszanowania cudzej pracy!Daj tego czego rządam albo Cię obsmaruję

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

janusz avatar
janusz

To jest chyba materiał reklamowy! Czyżby ktoś z rodziny tam pracował? Byłem tam 2 razy - i za każdym razem diagnoza była błędna, a ceny z kosmosu! No i podejście jak do "worka kaartofli"!

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

karol avatar
karol

Dlaczego nie ma cenika na usługi,lekarzy badania zabiegi ,operację w tej klinice???? ,ani na stronie ani na tablicy w wewnątrz kliniki o co chodzi ,a jak nie wiadomo o co codzi to chodzi o pieniądze proste...

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

seniorka avatar
seniorka

Nie zgadzam się ! Dzisiaj kupiłam u nich Caninsulin BEZ PROBLEMU, choć nie posiadałam żadnego dokumentu o leczeniu kota i byłam w klinice po raz pierwszy, w dodatku bez kota !! Pani z recepcji z własnej inicjatywy zadzwoniła do mojego lekarza prowadzącego i potwierdziła leczenie, spytała mojej doktor o dawkowanie, bo byłam tak roztrzęsiona, że nie pamiętałam. Ja nie musiałam się niczym martwić. Dla porównania byłam w TRZECH INNYCH i nie chcieli nawet słyszeć o tym, żeby sprzedać mi insulinę.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

magda avatar
magda

Psa z chorym kręgosłupem młoda blond lekarka leczy na uszy(zapalenie ucha) potem dopiero wyszło, że to zwyrodniałe kręgi szyjne i stąd ta duża boleśność, a z uszami nic się nie dzieje. Bardzo drogo, taryfa nocna i świąteczna to już gruba przesada.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Gość avatar
Gość

Miała być ocena pozytywna, ale z powodu cen będzie tylko neutralna, bo jest drogo. Faktycznie cennik świąteczny i nocny zwala z nóg, szpitalne ceny zresztą też. Mam rozeznanie wsród kilku lekarzy z tej kliniki, bywało róznie z diagnozami i leczeniem. Takze lekarze rózni jak wszędzie. Plus za RTG na miejscu, minus za brak ultrasonografu( dojeżdza lekarz chyba tylko 2 razy w tyg)

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

januszfk avatar
januszfk

Witam! Pragnę wszystkich ostrzec przed tą kliniką!!! Właśnie oszukali mnie - okradli z uśmiechem na ustach. Kot miał mieć zabieg "przeszycia cewki moczowej". Jak się wcześniej dowiadywałem miało być wszystko 850zł - dużo drożej niż gdzie inndziej, ale trudno. A po zabiegu jak mi wyliczyli to wyszło 1200zł - bo podoliczali za to wsyztsko co możliwe! Czułem się tak, jakby KTOŚ DAŁ MI W TWARZ i PATRZYŁ SIĘ Z UŚMIECHEM, ŻE MNIE TAK OSZUKAŁ! Oprócz tego oczywiście były wcześniej 3 wizyty po ponad 100zł i zostały jeszcze 2 wizyty po ok. 100zł.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

matrioszka avatar
matrioszka

Nie polecam, jest potwornie drogo, płatnośc już chyba za otwarcie drzwi, czas oczekiwania nawet kilka godzin. Dziś były przede mna teoretycznie dwa psy, zdecydowałam zaczekać, bo przeciez to będzie maksymalnie około 40 minut, no godzina (jest jeden lekarz w tak dużej klinice). Do gabinetu weszłam po 3h załapując sia tym samym na dwa razy droższa stawkę nocną. Nie wspominam o psiaku, kóry czekał tam niepotrzebnie w stresie...

To już kolejny raz sie powtórzyło, raz po ponad 3h oczekiwana na ściagnięcie opatrunku zrezygnowałam rano udając się do innej kliniki, gdzie lekarz nawet nie wziął pieniędzy za kilka minut scigania bandaża, a za załozenie tegoż w Multiwecie policzono prawie 90 zł.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl

Sylwia H. avatar
Sylwia H.

Od dwóch miesięcy regularnie bywamy w Multiwecie z naszym pięcioletnim kotem, który w połowie listopada przeżył wypadek samochodowy. Po wielu przejściach (mniej i bardziej szczęśliwych) udało się doprowadzić Napa do równowagi - a to za sprawą opieki wspaniałych lekarzy. Szczególnie polecam dr Karolinę Dmochowską - wyrozumiała, bardzo delikatna w stosunku do zwierzaków i (co też ważne) bardzo cierpliwa do rozpaczających i upierdliwych właścicieli. No i dr Maciej Mikłusz - bardzo konkretny, wzbudzający zaufanie chirurg.

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet jest czynne non stop, a zatem w razie krytycznych sytuacji z Waszymi zwierzakami możecie śmiało jechać na Gagarina. My z Napim mieliśmy wyjątkowego farta - przyjechaliśmy po 22 i od razu został wzięty na operację, bo szczęśliwie chirurg był na miejscu.

Multiwet to też szpital dla zwierzaków, które wymagają całodobowej obserwacji

Źródło opinii: yelp.pl

Anna E. avatar
Anna E.

Ja i moja sunia trafiłyśmy tutaj kilka lat temu, z polecenia. Potrzebny był zabieg. I to była jednorazowa wizyta. Ale wiem, że gdybyśmy mieszkały bliżej, to byłoby to nasze miejsce. Doskonała organizacja, miła obsługa, wszystko na najwyższym poziomie. Zabieg bez powikłań. Polecam.

Źródło opinii: yelp.pl

Nina B. avatar
Nina B.

Multiwet, czyli Centrum Zdrowia Małych Zwierząt jest czynne 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny, dlatego możemy przyjechać z naszym pupilem każdego dnia o dowolnej godzinie.

Pracują tam lekarze różnych specjalności a bogate zaplecze pozwala na kompleksową diagnostykę. Na miejscu znajduje się RTG, USG, laboratorium. Jeżeli mamy możliwość to najlepiej się zapisać, chociaż zdarzają się opóźnienia. Lekarze w miarę możliwości starają się przyjmować pacjentów, którzy nie byli zapisani.

Mój piesek musiał w trybie natychmiastowym mieć zrobione USG i lekarz prowadzący polecił to miejsce a w szczególności doktora Marcińskiego. Czekaliśmy ponad 2h aż wreszcie się udało. Muszę przyznać, że doktor jest przemiłym, kompetentnym człowiekiem. Opis USG wyczerpujący, dokładny, więc od razu było wiadomo, co jest mojemu pupilkowi. Ale to, co najważniejsze doktor jest chyba czarodziejem i szepcze do ucha zwierzakom jakieś zaklęcia, bo są bardzo grzeczne i chętnie dają się przebadać!

Za takie usługi niestety trzeba sporo zapłacić, ale kiedy zdrowie naszych zwierząt jest najważniejsze nie zwracamy na to uwagi. Polecam w 100%!

Źródło opinii: yelp.pl

Krzysztof J. avatar
Krzysztof J.

Pracują tu doskonali specjaliści. Bardzo polecam USG u doktora Marcińskiego, ale godny zaufania jest cały zespół specjalistów na czele z Profesorem Lechowskim. Właściciele Multiwetu chwalą się, że oprócz uczestnictwa w konferencjach naukowych pracownicy uczestniczą w cyklicznie organizowanych wewnętrznych warsztatach.

Budynek Multiwetu dzieli się na dwie części. W tej na pierwszym piętrze (wejście od drugiej strony budynku) znajduje się sala zabiegowa, gabinet USG i gabinet stomatologiczny. W Multiwecie znajduje się też szpital dla najbardziej chorych zwierząt. Są tu 2 inkubatory i podgrzewane klatki.

Klinika pośredniczy w adopcji bezdomnych psów i kotów. Wielkim mankamentem jest brak miejsc do parkowania. Można próbować zostawić samochód wzdłuż ul. Czerskiej, po jednej i drugiej stronie ul. Gagarina.

Klinika jest czynna całą dobę. Można tu przyjechać w nagłych wypadkach o każdej porze.

Źródło opinii: yelp.pl

Julia B. avatar
Julia B.

To miejsce szczególnie dla mnie ważne - to tu szczęśliwie zakończyła się moja przygoda z psem pogryzionym przez innego, dużo większego. Mój pupil, który puchł jak balon (okazało się, że to odma i powietrze nie wpływa do płuc), był dotkliwie pogryziony, został przyjęty przez kompetentnych, wspaniałych lekarzy. Mimo młodego wieku wykazali się dużym doświadczeniem, postawili właściwą diagnozę i zastosowali bardzo skuteczne leczenie. Pies, tak jak kilka innych był podłączony pod kroplówkę w sali szpitalnej, gdzie lekarki i personel wykazały się wyjątkową wrażliwością, okrywając pacjentów kocykami, przynosząc im cieplejsze materace, by pieski nie musiały leżeć na ziemi. Reagowały na każde zawołanie właścicieli i każdy skowyt psi uśmierzając ból zastrzykami.

Lecznica ma szpital dla psów, które można tam zostawić na noc w osobnych boksach, ale jeśli jest to niepotrzebne zawsze lepiej zabrać czworonoga do domu, tam czuje się bezpieczniej. Na górze jest laboratorium, gdzie można wykonać wszystkie badania- USG, rentgen, czy usuwanie kamienia nazębnego. Jest też fryzjer psi oraz sklep z precjozami dla naszych czworonożnych przyjaciół. Znajduje się tam również kącik adopcyjny - wiszą ogłoszenia bezdomnych zwierząt. Lecznica zajmuje się nie tylko psami, widziałam, że pacjentami są również koty, ptaki czy świnki morskie.

Źródło opinii: yelp.pl

Karolina Kopyt avatar
Karolina Kopyt

Klinika zajmująca się małymi zwierzętami? Napewno nie jak zadzwoniłam o 6 rano z umierająca mi na rękach świnka to pani powiedziała że nie ma lekarza od małych zwierząt i nie pomogą i efekcie moja ŚWINKA ZDECHŁA BO NIE MOGLIŚMY ZNALEŹĆ POMOCY... NIE POLECAM

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marta Wisniewska avatar
Marta Wisniewska

Bardzo dobra obsługa, czysto, profesjonalni weterynarza // pani Kwiatkowska (mogę mylić nazwisko, ale młoda Pani lekrz z ciemnymi włosami) bardzo dobry lekarz weterynarz, lubi zwięrzątka, a trafilismy na nią z moim kotkiem z zapaleniem pęcherza. Zrobila badania, zleciła kolejne. Byliśmy w sobotę, ruch normalny. Badanie moczu kotka szybko zrobione, możliwy kontakt telefoniczny w celu szybkiej analizy wyniku. Miejsce godne polecenia. Mają możliwość wykonania wielu badań, traktują właścicieli i ich zwierzątka z należytą troską i godnością. Polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Rafał Bzdak avatar
Rafał Bzdak

Świetne miejsce do leczenia swoich pupili. Lekarze profesjonalni i mają dostęp do wielu podstawowych narzędzi diagnostycznych (np. USG). Leżę tam moje wszystkie zwierzęta (2 psy i kota) chociaż muszę dojeżdżać z drugiego końca miasta.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ania Cywińska avatar
Ania Cywińska

Przyjechałam z moją chorą suczką. Zostało rozpoznane podejrzenie choroby Cushinga i nowotwór śledziony. Zostały wykonane dokładniejsze badania krwi, tylko wymęczyło to bardziej mojego chorego pieska. Czekałam na telefon co dalej i dzięki Bogu się nie doczekałam, bo lekarz prowadząca nie raczyła oddzwonić. Nowotwór u innych specjalistów okazał się najzwyklejszym mechanicznym uszkodzeniem śledziony, a wszelkie inne podejrzenia, zwykłą alergią pokarmową, o której nawet nie było mowy w Multi-Wecie. Bez sensu wydane pieniądze, młody zespół bez doświadczenia, nie można się doczekać na umówione oddzwonienie. Dla mnie dość przykre i mało miłe doświadczenie. Pierwszy raz piszę komentarz ale jestem naprawdę zawiedziona. Polecam inne, lepsze kliniki! Ania

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Paweł Bosky avatar
Paweł Bosky

Dużo lekarzy krótki czas oczekiwania mimo wielu klientów. Wykonują operacje, zabiegi i in. fachowe porady. Przystępne ceny. Działają całodobowo. Recepcja dwuosobowa co często przyśpiesza obsługę. W tym samym budynku przychodni sklep z wyrobami dla pupili.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Angel K avatar
Angel K

W tym miejscu lekarze uratowali moją małą maltankę, przywiezioną po pogryzieniu przez innego psa, w stanie krytycznym. Bardzo fachowa opieka i rzetelna obsługa. Serdecznie polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Krzysztof Goszczyński avatar
Krzysztof Goszczyński

Najlepsze znane mi miejsce pomagające zwierzakom w okolicy, nigdy nie zawiedli, dobre wyposażenie oraz kompetentna kadra. Oraz otwarte 24h :-)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

El Gii avatar
El Gii

Działają 24h / dobę. Dużo dobrych specjalistów, dobre wyposażenie chociaż budynek bardzo ciasny. Tragedia z parkowaniem co ma znaczenie kiedy przyjeżdża się z chorym psem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ada-Marta Majewicz avatar
Ada-Marta Majewicz

Diagnostyka na najwyższym poziomie, w jednym miejscu. Jedni z najlepszych fachowych lekarzy, wielu z karierą naukową. Leczyli i uratowali mi wiele zwierząt, tym bardziej szacunek dla wszystkich (lekarzy, techników) prowadzących szpitalik. Kontaktują się, żeby poinformować o stanie pacjenta, w razie potrzeby ściągną np surowicę z końca świata ;) Szczególnie polecam: Dr Ingę Wocial, Dr Olgę Zynger-Gójską, Dr Mikłusza, Dr Marcińskiego, Dr Pietronia i Dr Turosa!!! Nigdy nie zawiodłam się na ich wiedzy, doświadczeniu, poradach i leczeniu. Mimo kolejki pacjentów, nigdy nie zbywają z kwitkiem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Sylwia Daszkowska avatar
Sylwia Daszkowska

Profesjonalna i szybka pomoc. Przemiła pani doktor Deres, która odpowiedziała nawet na najbardziej zawiłe pytania i zrobiła wszystko co mogła żeby nasz szczeniak powrócił do żywych.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kamil Świątkiewicz avatar
Kamil Świątkiewicz

Opieka nad zwierzętami na bardzo wysokim poziomie - jakość wizyty, podejście do pacjenta, opieka po. Plus za 24/7. Jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza klinika wet. w Warszawie i widać, że są to osoby, które kochają to co robią.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kasandra Grabowska avatar
Kasandra Grabowska

Bardzo polecam Pana dr. Marcińskiego - jak usg to tylko tutaj ! Dziękuje bardzo jeszcze do państwa zawitam .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Barbara Witkowska avatar
Barbara Witkowska

Bardzo długi czas oczekiwania na wejście do gabinetu. Obsługa miła, lekarka była sympatyczna, ale nie wiem czy. ..no właśnie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Nina Tymińska avatar
Nina Tymińska

Dobrzy lekarze, przyjazna atmosfera, jednak trzeba się nastawić na długie oczekiwania w kolejce. Plus za opiekę całodobową. Sprawny kontakt telefoniczny. Leczenie różnych gatunków zwierząt.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Przemysław Buczyński avatar
Przemysław Buczyński

Bardzo dobra klinika, bardzo duży plus za pracę przez całą dobę.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ingrid Zambrzycka avatar
Ingrid Zambrzycka

Wspaniali ludzie

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Zawadzki avatar
Michał Zawadzki

W porządku i do tego całodobowo. Ceny hmm... warszawskie. Lekarze super.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Partycka avatar
Agnieszka Partycka

Profesjonaliści z zaangażowaniem. Ufam i nigdy nie zawiodłam się. Jeśli korzystasz z ostrego dyżuru musisz liczyć się, że poczekasz.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jarosław Sikorski avatar
Jarosław Sikorski

Dobra i fachową obsługa, Czuje się że Ci co zajmują się zwierzaczkami - Kochają Je ! Lekarze z Duuużym sercem i Duuuużą wiedzą.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Modzelewski avatar
Piotr Modzelewski

Jedyne miejsce gdzie bez wątpliwości mogę oddać mojego psa. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marta M avatar
Marta M

Sympatyczni lekarze, starają sie minimalizowac stres zwierzaków, nie naciagaja na drogie badania, ale informuja o możliwościach. Jak na razie wszystkie moje zwierzaki są zadowolone. Dla niektórych minusem może być czas oczekiwania, zdarza cie nawet jeśli wizyta jest umówiona na konkretną godzine. Zdarzyło mi sie przyjechać z naglym przypadkiem i lekarz zajął sie moim kotem od razu, niestety kosztem umówionych pacjentów, wiec trzeba takie sytuacje zrozumieć i czekać :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Użytkownik Google avatar
Użytkownik Google

Leczyłam tam swojego kochanego psa, byłam przekonana,że jest pod troskliwą i fachową opieką, wierzyłam im bezgranicznie i brutalnie zostałam wyprowadzona z tego błędnego przekonania! Niestety mój pies stracił przez nich życie! Jeśli Macie naprawdę chorego psa i potrzebna jest trafna i fachowa diagnoza poszukajcie innej lecznicy, być może uratujecie życie swojego kochanego pupila!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marek Wodzeński avatar
Marek Wodzeński

Dobra całodobowa klinika weterynaryjna. Idealna do nagłych przypadków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomasz Wardecki avatar
Tomasz Wardecki

Miła obsluga i bardzo szybka pomoc nawet w poznych godz wieczornych

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Arkadiusz Turek avatar
Arkadiusz Turek

Klinika nastawiona wyłącznie na zarobek bez podejścia indywidualnego do problemu zwierzęcia.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Bartosz Dudzinski avatar
Bartosz Dudzinski

Serwisuje i lecze tam mojego od 7 lat. Bardzo mili i zaangazowani lekarze. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Studio 360 avatar
Studio 360

Długi czas oczekiwania rekompensuje profesjonalizm weterynarzy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Joanna HK avatar
Joanna HK

Profesjonalna opieka, ludzkie podejście, jasne tłumaczenie. Świetne miejsce.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Igward Szczepan avatar
Igward Szczepan

Dobra klinika choc trzeba dlugo czekać bo duzy ruch mają. Duzy plus ze przyjmuja kazdej maści zwierzęta nawet królik!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

MrSerek122 avatar
MrSerek122

Bardzo dobrzy lekarze, zawsze pomogą naszym futrzakom

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomek Duma avatar
Tomek Duma

Bardzo polecam specjalistę od USG, doktora Marcińskiego. Warto poczekać ze swoim zwierzakiem trochę dłużej w kolejce, ale mieć pewność że w czasie badania nic ważnego nie umknęło - a innym "specjalistom" jednak to się zdarza.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aleksandra Kusiak avatar
Aleksandra Kusiak

Najlepszy w Warszawie weterynarz robiący USG (dr. Marciński)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Paul Visco avatar
Paul Visco

Warto odwiedzić gdy ma się problem nie cierpiący zwłoki

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Płaza avatar
Anna Płaza

Profesjonalne, pełne empatii, lekarki, dr Karolina Dmochowska i Małgorzata Górnicka uratowały mojego ukochanego Alberta-kota z zapalenia wątroby i trzustki. Mój przyjaciel był ponad 20 dni w szpitalu z różnym rokowaniem. Przeżywałam całą amplitudę uczuć - od skrajnej depresji do nadziei, która góry przenosi. Jestem bardzo wdzięczna i Wszystkim polecam tę klinikę z całego serca.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

AGA P avatar
AGA P

Fachową obsługa, lekarze wiedzą co robią , nie działają po omacku a do tego przystępne ceny :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Trocki avatar
Michał Trocki

Po badaniu moczu mojego kota miałem otrzymać wyniki poprzez internet. Zostało to całkowicie zlekceważone. Takt o tu wygląda.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

nikonwoman89 avatar
nikonwoman89

Miła obsługa i pomagają bezdomnym zwierzętom. Niestety dzikie tłumy i zupełny brak parkingu

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dariusz Smoliga avatar
Dariusz Smoliga

Pełna diagnostyka w jednym miejscu, wielu dobrych fachowców z powołania. Jedyny minus to ceny ale albo dobrze albo tanio. Ja z czystym sumieniem polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Iwona Bokszczanin avatar
Iwona Bokszczanin

Miejsce przyjazne zwierzętom Przyjmuje wielu specjalistów

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Magdalena Chrobak avatar
Magdalena Chrobak

Bardzo przyjazna klinika ze swietna obsluga i dobrymi specjalistami

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Malinowska avatar
Agnieszka Malinowska

Najlepsza klinika w Warszawie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Beata Świder avatar
Beata Świder

Doświadczeni i profesjonalni lekarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kamila Rzeszowska avatar
Kamila Rzeszowska

Świetna klinika, bardzo dobrzy specjaliści :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Grabowski avatar
Piotr Grabowski

Bardzo dobra klinika dla zwierząt. Leczymy się (znaczy nasz zwierzyniec) od samego początku. Niesamowici lekarze. Bardzo polecam!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Andrzej Zalewski avatar
Andrzej Zalewski

Szybkie profesjonalne podejscie

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Małgorzata Grzyb avatar
Małgorzata Grzyb

Najlepszy koci ginekolog w miescie. Polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marcin Słowik avatar
Marcin Słowik

24h full opcja

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

zosia turczyn avatar
zosia turczyn

Najlepsze usg dla pieska w mieście.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Phantom Miria avatar
Phantom Miria

Nie zawsze było różowo i zostawiłam tam małą fortunę, ale futra zdrowe i zadowolone.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Adam Mrozik avatar
Adam Mrozik

Profesjonaliści. POLECAM!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Maryańska avatar
Anna Maryańska

Rewelacyjna klinika. Pomogą o każdej porze dnia i nocy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jan Bujakowski avatar
Jan Bujakowski

Miła obsluga

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Maciek Argasiński avatar
Maciek Argasiński

Świetne podejście do zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Gracjan Solecki avatar
Gracjan Solecki

Kompleksowa obsługa, lekarze znają się na tym co robią.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Konopka avatar
Michał Konopka

Świetna klinika, doświadczeni lekarze. Czasami trzeba długo czekać w kolejce.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomasz Jędruch avatar
Tomasz Jędruch

miła i fachowa obsługa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Joanna Mroczek avatar
Joanna Mroczek

Leczyliśmy u Państwa nasza Nalkę

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Slawomir Nafalski avatar
Slawomir Nafalski

Swetny specjalista od kociego USG

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomasz G. avatar
Tomasz G.

Bylem na badaniu i szczepieniu mojej suni. Bylo mile podejscie, dokladne badanie i wytlumaczenie. Zachecam i polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Dolewski avatar
Piotr Dolewski

Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michal Salacki avatar
Michal Salacki

Chyba najlepszy weterynarz we wsi.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Hanna Czarkowska avatar
Hanna Czarkowska

Pełny profesjonalizm i wysoki standard usług. Operacja i opieka pooperacyjna u mojego psa na najwyższym poziomie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Maciej Bartyzel avatar
Maciej Bartyzel

Super specjaliści. Uratowali mi psa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Paweł Ciesielski avatar
Paweł Ciesielski

No nie mogę polecić. Moje psy źle zdiagnozowane, przez co nie żyją, też by nie poleciły.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ewa Zawadecka-Mikielska avatar
Ewa Zawadecka-Mikielska

Dostępność 24 godziny- dobrzy specjaliści

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ewa Zawadecka avatar
Ewa Zawadecka

Dostępne 24 godziny i sporo specjalistów

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

paulwarsaw avatar
paulwarsaw

Zawsze można było na nich liczyć

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Bogdan Kunda-Kuwieckij avatar
Bogdan Kunda-Kuwieckij

Bardzo polecam. Vet wiedział jak podejść do psiaka z lękami, szybko, sprawnie i bezboleśnie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomasz Burzyński avatar
Tomasz Burzyński

Swietna i fachowa poradnia weterynsryjna. 24h

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Przemek Błaszczyński avatar
Przemek Błaszczyński

Tu dobrze dbają o zwierzęta

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marek Syncerz avatar
Marek Syncerz

Szybka i fachowa pomoc

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Łępicki avatar
Michał Łępicki

Miła obsługa, nie najgorsze ceny i profesjonalne podejście do zwierzaka

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tola B avatar
Tola B

Drogo i bardzo nieprofesjonalnie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kamil Kowalczyk avatar
Kamil Kowalczyk

Polecam szczególnie panią Gójską

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Rafał Niemczynowicz avatar
Rafał Niemczynowicz

Profesjonalnie dbają o zwierzaki. otwarte 24h.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Klaudia Szymańska avatar
Klaudia Szymańska

Wysoki poziom usług, kompetentni lekarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jan Roztropinski avatar
Jan Roztropinski

Profesjonalna lecznica dla zwierząt.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kamila Brzozek avatar
Kamila Brzozek

Dużo empatii dla zwierzątek, można na nich polegać

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mateusz Górecki avatar
Mateusz Górecki

Kolejki i jeszcze raz kolejki

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mikołaj Masiak avatar
Mikołaj Masiak

Sympatyczni lekarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Krzysztof Olszewski avatar
Krzysztof Olszewski

Szybka i fachowa pomoc całą dobę

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Artur Malczewski avatar
Artur Malczewski

Fachowa pomoc. Na dyżurze spore kolejki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

jaquidam avatar
jaquidam

Myślę, że najlepszą opinią będzie stwierdzenie, że chciałabym dla siebie znaleźć takiego wspaniałego lekarza jakim jest p.PM. Mój kocurek ma szczęście nawet w chorobie!

Źródło opinii: znanylekarz.pl

amtu avatar
amtu

USG jamy brzusznej w Multiwet 120 zł -cena na sierpień 2016

Źródło opinii: forum.gazeta.pl

Jacek Zajkowski avatar
Jacek Zajkowski

Fachowcy, ale nie zaparkujesz w pobliżu...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Artur K avatar
Artur K

W wyniku niekompetencji umarł mi kot. Co z tego, że wszystkie aparaty diagnostyczne są na miejscu, skoro lekarze nie chcą ich używać. Miła recepcja i to wszystko.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Bednarczyk avatar
Agnieszka Bednarczyk

Niektórzy lekarze świetni. Obsługa nigdy nic nie wie odnośnie czasu oczekiwania. Czekanie na rutynową wizytę czy pobranie krwi zwierzaka około 2h...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Katarzyna Czajka avatar
Katarzyna Czajka

daję 1 gwiazdkę, bo nie ma opcji 0. Nie wiem dlaczego, ale jest to przychodnia, której nie zależy na pacjentach. Bardzo słaba komunikacja z paniami z Recepcji ( z drobnymi wyjątkami), brak serca dla oczekujących ludzi i miłego zainteresowania i udzielania same z siebie informacji dlaczego czekamy tak długo. Na ekranie telewizora wyświetla się, że przy zagrożeniu życia zwierzaka wchodzi się bez kolejki i że decyduje o tym lekarz- a tu niespodzianka!!!! Nie lekarz, tylko młody technik, który patrzy i sam idzie do lekarza i mówi mu co mu się zdaje. W takiej sytuacji byłam ja. Pies był bez kontaktu, nie reagował na swoje imię, był wiotki, a w domu wcześniej zemdlał kilka razy ( w nocy z tego samego powodu byłam też na Gagarina i miał niski cukier, więc myślałam, że to hipoglikemia). Pan technik założył wenflon, piesek nadal bez kontaktu, a pan technik mi mówi, że piesek ma 10 lat to i nie słyszy bo jest głuchy, a przecież teraz ma dobry cukier. Kilkakrotnie prosiłam o pomoc przez kilka godzin, a personel snuł się po korytarzach i bardzo wolno obsługiwał. Spotkałam znajomą lekarkę ( bardzo dobrą, ale w tym dniu nie pracującą i ona powiedziała, że potrzebny jest neurolog), ale pan technik powiedział mi, że jej opinia nie jest dla niego istotna, bo ona dzisiaj nie pracuje. Po jakimś czasie okazało się, że niestety, ale jest godz 21 i mimo, że już była moja kolej, pan technik nie przekazał, że bardzo proszę o pomoc, a jedna z recepcjonistek ( ta milsza) z zażenowaniem powiedziała mi, że nadal muszę czekać. Okazało się, że pani weterynarz, która przyszła na nocną zmianę nie przyjmie nas tak szybko (!!!!), bo przejmuje zmianę w szpitalu. Wtedy nie wytrzymałam, zrobiłam awanturę i wyszłam. Na szczęście!!!! Bo pojechałam do innej przychodni ( w Wilanowie) i okazało się, że piesek miał omdlenia z powodu wylewu i miał ciśnienie 280/200 i dlatego nie słyszał i nie było z nim kontaktu. Kilka razy rezygnowałam z usług tej przychodni, mimo, że było tam kilku dobrych lekarzy, ale ciagle myślałam, że coś się zmienia!!!!! Nie polecam! Ci dobrzy lekarze pracują jednocześnie w innych przychodniach i jest jednak kilka innych czynnych w nocy. Brak szacunku dla właścicieli i brak empatii!!!!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Pośnik avatar
Michał Pośnik

Usługi drogie nie są takie z średniej półki długo się nie czeka bo zwykle przyjmuje 3 lekarzy miła obsługa można płacić kartą.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Roberto Rodriguez avatar
Roberto Rodriguez

Opieka sprawna, bardzo dobrzy fachowcy jeśli chodzi o diagnostykę USG bo z tego głównie korzystaliśmy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mario Janoski avatar
Mario Janoski

Mimo że zastanawiam się mocno, skąd Google wie, że tam byłem dokładnie 3dni temu, skoro nie używałem w tamtych rejonach internetu w telefonie, obsługa w Multi - Wet jest miła, pomocna i ładna :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Konrad Ciok avatar
Konrad Ciok

Jak zawsze bardzo dobre wrażenia. Pani Doktor wszystko pięknie wyjaśniła, zaaplikowała pierwszą dawkę leku i wydała zalecenia. Och, gdyby tylko parking...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomasz Prymowicz avatar
Tomasz Prymowicz

Duży zakres usług i fachowi lekarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

usiolina avatar
usiolina

Bardzo rzetelnie wykonali USG kotki

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Bożena Leszczyńska avatar
Bożena Leszczyńska

Nie byłam tam, więc trudno mi ocenić, pozdrawiam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Maciej Skórski avatar
Maciej Skórski

Póki co jestem baaaardzo zadowolony. Kompleksowa ochrona zdrowia, miła obsługa, ceny chyba normalne. Polecam!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomasz Najda avatar
Tomasz Najda

Wykwalifikowani specjaliści, rewelacyjne podejście do zwierząt. Bardzo polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Joanna Latka avatar
Joanna Latka

BARDZO przyjazne miejsce dla zwierząt

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Joanna Marchlińska avatar
Joanna Marchlińska

Super

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Tomasz Lipiński avatar
Tomasz Lipiński

Fachowo. Leczenie skuteczne.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michał Glegoła avatar
Michał Glegoła

Szybko i konkretnie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Xxx Yyy avatar
Xxx Yyy

Chyba najgorsza klinika weterynaryjna w jakiej byłem. Odwiedziłem w ciągu dnia bodajże 5 klinik z czego ta była najgorsza. Recepcjonistki - oschłe, mimo poważnej choroby psa nie pozwoliły porozmawiać ze specjalistą w badaniu USG (pies prawie umierający), na pytanie ile trzeba czekać na swoją kolej „nie wiem, jest opóźnienie 2 godz. a przeglądanie kartoteki choroby psa sprzed dwóch dni TO KOLEJNE 2 GODZ.!!!” Jedna z recepcjonistek na prośbę o zapytanie lekarza po sekundzie wróciła mówiąc, że nie ma czasu ani nie poleci nikogo zaufanego. Pacjentów w klinice było 7 (włącznie z nami), lekarzy dwoje. Opinia pacjentów identyczna - negatywna - niestety nie każdy może pozwolić sobie na jazdę do klinik oddalonych o 5 km. Osobiście NIE POLECAM!!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

DeVeDe Daniel avatar
DeVeDe Daniel

Pies ogarnięty, skierowany od innego weterynarza który nie miał tyle sprzętu. Dlugi czas oczekiwania. Pies miał problemy o godzinie 13... Dostał się do doktorka dopiero następnego dnia koło 10.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dominik G. avatar
Dominik G.

Półtorej godziny oczekiwania w recepcji i zaledwie jedną osoba weszła do gabinetu. Nierozgarnieta Pani z recepcji nie potrafiła odpowiedzieć skąd tak długie oczekiwanie. Niby dwóch lekarzy na dyżurze (sobota, normalny dzień pracy, godz. 12.), a przez półtorej godziny przyjęli tylko jedna osobę, która po paru minutach wyszła z gabinetu.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Lady Beci avatar
Lady Beci

Zero zainteresowania szczeniakiem na skraju śmierci, zero ludzkiego podejścia, Wielka Specjalistka niedzielna nawet nie raczyła spojrzeć na wyniki badań. Z takim podejściem ziemniaki można próbować sadzić, a nie udawać profesjonalnego medyka. Lekarz to misja, a nie liczenie zer na koncie!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Katarzyna Trzcinska avatar
Katarzyna Trzcinska

Zawsze mozna liczyc na fachową pomoc, miły personel i lekarze z powołania a nie do zarabiania. Lecze tam juz swoje zwierzaki od wielu lat i szczerze wszystkim polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Domanski avatar
Piotr Domanski

od wielu lat leczę swoje psy w tej klinice. Niestety stanowczo stwierdzam, że poziom obsługi, fachowości i empatii lekarzy zszedł do poziomu, który zmusza mnie do zmiany kliniki. Kilka zarzutów: pies po operacji śledziony leży w klatce, w kagańcu w szpitalu, a ja czekam w tym momencie od godziny na możliwość odebrania go do domu, pomimo tego, że to pani doktor umówiła mnie na konkretną godzinę odbioru psa. Po wejściu do szpitala, widząc psa w kagańcu pytam dlaczego jest w klatce i po co mu kaganiec, od lekarza słyszę, że był na spacerze, na pytanie kiedy nie otrzymuję żadnej odpowiedzi. Pies najprawdopodobniej leżał tak ponieważ utrudniało mu to lizanie, bo nie miał ani kołnierza, ani kaftana, rana nie była zabezpieczona w ŻADEN SPOSÓB! Zalecenia dostałem na kartce, na dwa pytania, jakie zadałem pani doktor nie otrzymałem odpowiedzi, bo cytuję"to nie ona pisała". Cena operacji 1800 zł, pies wystraszony, brak możliwości porozmawiania z kompetentnym lekarzem!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Łukasz Brydak avatar
Łukasz Brydak

Najlepsza klinika weterynarii w jakiej byłem. Nie jest może tania ale 24/7 i zawsze pełny profesjonalizm. Dobre wyposażenie i bardziej skomplikowane zabiegi. Niestety czasem kolejka, a że zawsze jadęcz doskoku to jest ryzyko że trzeba poczekać. Z drugiej strony czasem lepiej poczekać niż płakać nad chorym psem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Borek avatar
Anna Borek

Niestety nie napiszę nic dobrego o tej klinice. Ceny z kosmosu a rzetelność niestety nie za duża, po za świetnym fachowcem od usg dr.Piotr Marciński, który jest fachowcem w tej dziedzinie. W nocy o północy polecę tego fachowca od usg.Fachowość i wiedza oraz podejście do zwierzęcia i opiekuna. Co do reszty obsady owej kliniki to : Pobranie krwi u kota to koszt w maju 2018r profil rozszerzony ale nie jakiś mega pakiet to koszt 185zl. Gdzie w gabinetach konkurencji to koszt ok 100zl. Jak widać klinika nastawiona na szybki zysk a pacjenci się nie liczą. Smutne ale prawdziwe.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Usagi Desu avatar
Usagi Desu

Także nie polecam. Przyjechałam z psem, który musiał zostać na obserwacji przez całą noc ze względu na poważny stan zdrowotny. Rano odbierając psa okazało się, że był tak zestresowany przez co wyrwał sobie wenflon z łapy w nocy. Przy wypisie zanotowano, że stan zdrowia psa nieco się poprawił co niestety było nie prawdą.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Ciszyńska avatar
Agnieszka Ciszyńska

Niestety nie mogę polecić. 1000 zł poszło na badania (choć przez telefon kiedy umawiałam wizytę była mowa o 700zł), zdjęcia rentgenowskie w kierunku dysplazji są na tyle kiepskie jakościowo, że nie jesteśmy w stanie ich skonsultować z innym, bardziej kompetentnym specjalistą. Nie otrzymaliśmy z resztą wyniku badania tylko stwierdzenie, że mamy je powtórzyć za pół roku. Na dodatek w badaniu zabrakło badania klinicznego w tym kierunku. Przykro mi, że musieliśmy umęczyć psa i wydać fortunę na zamazane zdjęcia i brak wyniku.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Monika Karpieszuk avatar
Monika Karpieszuk

Wykwalifikowana kadra lekarska. Super Pani neurolog, która pomoże w każdej sytuacji.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Pipek Pipetti avatar
Pipek Pipetti

Zdecydowanie najlepsza opieka z jaka się spotkałem...choroba, zdiagnozowana w 30min..badania, opieka wszysyko na najwyższym poziomie. Dziękuje Pani Doktor Fidurze za prędka reakcje oraz pomoc.. byłem u kilku weterynarzy, tam zostałem obsłużony najlepiej i najmilej ze wszystkich dotąd mi spotkanych!! Ciężko się tylko czasem Dodzwonić lecz to nie Dziwne, najlepsi są z reguły zajeci! Pozdrawiam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dominik Brodziak avatar
Dominik Brodziak

Uratowali życie naszego zwierzaka i to chyba najcenniejsze, co mogliśmy otrzymać. Czasem bardzo długi czas oczekiwania na wizytę, ale wcale mnie to nie dziwi.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Klementyna Opałka avatar
Klementyna Opałka

Od wielu lat korzystam z usług lecznicy zarowno z psami jak i gryzoniami, szczególnie polecam dr Mikłusza i dr Zlot

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jolanta Szymańska-Majchrzak avatar
Jolanta Szymańska-Majchrzak

W nocy z piątku na sobotę miałam następującą sytuację: moja szynszyla krwawiła z łapki. Zadzwoniłam do lecznicy i powiedziano mi, że mogę przyjechać. Po przyjeździe, 10 minutach zbierania danych w recepcji oraz 10 minutach czekania w poczekalni dostałam informację, że pani dr nas nie przyjmie, ponieważ jest uczulona na sierść szynszyli i królików! To absurd, taka osoba nie powinna być weterynarzem! Pani dr nawet nie wyszła z gabinetu, tylko przysłała niekompetentnego recepcjoniste. Ja zostalam narazona na koszty przyjazdu a moj zwierzak mogl to przyplacic zyciem, poniewaz nikt nie udzielil mu pomocy!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mariusz Skowroński avatar
Mariusz Skowroński

Wszystkie moje zwierzaki leczą się tam od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. One chyba też.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Witecka avatar
Agnieszka Witecka

Jeśli szukacie Państwo super lekarza odbusg to doktor Marcinski jest m.in tutaj. To specjalista jak ich mało, umie rozpoznać nowotwor po samym USG!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marcin Cudny avatar
Marcin Cudny

Uratowali nam 2 psy. Nie jest to najtańsza klinika w Warszawie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Wiktoria Walawko avatar
Wiktoria Walawko

Potwornie długie kolejki, brak łazienki dla klientów, a przy tak długim czasie oczekiwania na wolnego lekarza by się bardzo przydała. Wyższe ceny niż zazwyczaj. Opieka nad zwierzętami pozostawionymi w szpitalu bez zastrzeżeń, jednak cała organizacja zwykłych wizyt wypada nie najlepiej. Cieszę się, że jeżdżę teraz do innej lecznicy.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Nałęcz avatar
Anna Nałęcz

Najlepsi z najlepszych. Profesjonalizm, świetna diagnostyka, bez naciągactwa.Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Magdalena Komon avatar
Magdalena Komon

Świetni lekarZe . Doskonała opieka szpitalna .Bardzo przystępne ceny.polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Olga Szafran avatar
Olga Szafran

Beznadziejna klinika. Przez 3 dni "leczyli" mojego kota z atakami padaczkowymi próbując mi wmówić padaczkę idiopatyczną, podczas gdy kot ma zapalenie mózgu. Jego stan z dnia na dzień się pogarszał, a oni sami nie wiedzieli, co maja zrobić. Został ledwo odratowany przez innego lekarza, po tym jak prawie siłą go od nich wyciągnęłam. Nie wiadomo jeszcze czy przeżyje.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Gabriela Dębowska avatar
Gabriela Dębowska

Od godziny 21 nie został przyjęty żaden pacjent. Gabinety były puste. Czekano z przyjęciem pacjentów do 22 aby stawka za wizytę i leki wzrosła o 100%. Nie oceniam leczenia ponieważ po 2 godzinach czekania pojechałam do kliniki na Bemowo.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

katarzyna żukowska avatar
katarzyna żukowska

Dwa tygodnie temu odeszła od nas staruszeczka Sonia. Dziękuję całemu zespołowi za opiekę i wsparcie dr Mikłuszowi, dr Zlot, dr Ziętkowskiej, dr Kuczewskiemu, dr Turosowi, dr Lesiakowi, a w szczególności dr Indze Wocial za cudowną, wzorową, nieocenioną opiekę, pomoc w każdej chwili !!! Sonia na pewno wdzięcznie merda do Was rudym ogonkiem ;) Dziękuję !!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Karo Red avatar
Karo Red

Bardzo miła obsługa, otwarte 24 h, trochę drogo.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Edyta Lebrin avatar
Edyta Lebrin

Zalezy od lekarza i doswiadczenia Pan M. Turos profesjonalista. Inni roznie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Izabela S avatar
Izabela S

Lekarzy świetni ale dostać się do nich nie sposób. Dużym minusem jest brak możliwości zapisów wcześniej na wizyty. Niestety dlatego, pomimo ze mamy bardzo blisko musieliśmy się przenieść do innej kliniki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marek Ślefarski avatar
Marek Ślefarski

Bardzo dobra przychodnia. Leczyłem tam kilka zwierząt wszystkie otrzymały najlepsza poradę i opiekę jaką mogły dostać. Kompetentni lekarze, przemiłe panie pielęgniarki, sympatyczna recepcja. Jedyny problem to trudność zaparkowania auta. Ale to nie wina przychodni.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Anna Anulewicz avatar
Anna Anulewicz

Świetna opieka weterynaryjna, lekarze kompetentni, leczący zwierzę, a nie portfel właściciela.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Beata Kamińska avatar
Beata Kamińska

W końcu trafiłam z psem swoim na wspaniałego lekarza z powołania. Jestem pełna uznania dla dr. Czerwieckiego.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Jasiński avatar
Piotr Jasiński

Opieka na wysokim poziomie. Świetna obsługa. Przychodzimy tu z psem od dwóch lat i nigdy nie wyszliśmy niezadowoleni.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jakub Pańczyk avatar
Jakub Pańczyk

Klinikę polecam, dwa razy odratowali moją kotkę, a jak nie wiedzieli co dalej odesłali do innej kliniki, w której kontynuuje leczenie. Ogromnym atutem jest szybka pomoc, 24/h i wsparcie. Lekarki z którymi miałem do czynienia bardzo empatyczne zarówno do zwierząt jak i ludzi.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Nes Nes avatar
Nes Nes

Machina do robienia kasy . Leczenie mojego psa to porażka ... za to odciażylam portwel a efektow zero . Nie polecam !!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Angie K. avatar
Angie K.

W tym miejscu lekarze uratowali moją małą maltankę, przywiezioną po pogryzieniu przez innego psa, w stanie krytycznym. Bardzo fachowa opieka i rzetelna obsługa. Serdecznie polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Emilia Szymanowicz avatar
Emilia Szymanowicz

Opiekują się tu naszym psem bardzo fachowo i z cierpliwością. Bardzo dziękujemy :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Wanda świtalska avatar
Wanda świtalska

Wspaniała obsługa,duże zaangażowanie lekarzy,przystępne ceny

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jacek Kędziorek avatar
Jacek Kędziorek

Super przychodnia weterynaryjna, super doświadczony i sympatyczny personel. Tak trzymać

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marta Skowrońska avatar
Marta Skowrońska

Otwarte całą dobę. Kompleksowa opieka. Minus za brak nawet skrawka trawnika dla zdenerwowanych psów

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Ela Kędziorek avatar
Ela Kędziorek

Lekarze podchodzą z sercem do pacjentów. Szpitalik nieoceniony. Czasem dość długie kolejki .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Przemysław Buczyński avatar
Przemysław Buczyński

Bardzo duży plus za pracę przez całą dobę. Do pracy lekarzy nie mam zarzutow.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Gosia Gosia avatar
Gosia Gosia

Bardzo profesjonalne podejście i poziom usług. Specjaliści wysokiej klasy.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Jan Kozłowski avatar
Jan Kozłowski

Polecam, fachowa obsługa !

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Monika Oleksińska avatar
Monika Oleksińska

Profesjonalna klinika dla małych zwierząt, czynna całą dobę.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Rachele Zygmunt avatar
Rachele Zygmunt

Ulubiony wet moich księżniczek

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aneta Bogatek avatar
Aneta Bogatek

Dobra opieka

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Janusz Mokijewski avatar
Janusz Mokijewski

Bardzo mili weterynarze

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Krzysztof Komorniczak avatar
Krzysztof Komorniczak

Przyjazne miejsce. Czynne cala dobe. Na miejscu sklep zoologiczny.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Gabrysia Niciarz avatar
Gabrysia Niciarz

Swietna obsługa, wykwalifikowani pracownicy ;) Super!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Robertmaytaxi Maytaxi avatar
Robertmaytaxi Maytaxi

Weterynarz

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

M C avatar
M C

Profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Mirosław Kucharczyk avatar
Mirosław Kucharczyk

Bardzo dobra lecznica.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Grzegorz Gosik avatar
Grzegorz Gosik

Ok

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Aleksandra Sadowska avatar
Aleksandra Sadowska

Dobra klinika, ale straszne kolejki!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Adam Białoń avatar
Adam Białoń

Profesjonalnie i fachowo.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Marcin Marcin avatar
Marcin Marcin

Sprawnie wszytko idzie . Cenowo przystępnie .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Monika Kwiatkowska avatar
Monika Kwiatkowska

Bardzo dobrzy i uczciwi lekarze

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Piotr Żychski avatar
Piotr Żychski

całodobowa opieka dla psa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Michalina Jaworska avatar
Michalina Jaworska

Profesjonalna obsługa zwierzat

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszks Pawlowska avatar
Agnieszks Pawlowska

Profesjonalna opieka i doradztwo

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Krzysztof Ozimkiewicz avatar
Krzysztof Ozimkiewicz

Fachowość, cierpliwość, wyrozumiałość

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Zofia Podgórska avatar
Zofia Podgórska

Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Kamila Orlinska avatar
Kamila Orlinska

Wspaniałe podejście do pacjentów. Właśnie leczymy babeszjozę, wszystko na miejscu: badania, leki osłonowe, leczenie. Wszystko sprawnie, skutecznie i z sercem.

Źródło opinii: facebook.com

Daniel Adamski avatar
Daniel Adamski

Lekarzom: Alicji Wieczorek, Adamowi Pietroniowi, Markowi Smolakowi i Karolinie Dmochowskiej ogromne "dziękuje" za serce i ciepło okazane mojej śmiertelnie chorej bokserce Gapie. Dzięki Wam ostatnie dni jej życia były choć trochę spokojniejsze.

Źródło opinii: facebook.com

Patrycja Satkiewicz avatar
Patrycja Satkiewicz

Fantastyczni lekarze, bardzo profesjonalna lecznica. Polecam zwlaszcza dr Alicję Wieczorek, która opiekowała się moim kotkiem po udarze w szpitalu (kobietę o olbrzymim sercu do kotów, delikatności, tacy powinni być wszyscy lekarze!), dr Marka Turosa (lekarz z wielkim wyczuciem, olbrzymią kulturą, wszystko dokładnie i spokojnie tlumaczy). Dr Turos zdejmowal kamień nazebny jednemu z moich kotow. Cieszę się, że trafiłam na tak cudownych lekarzy. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko możliwości choćby na chwilę zaparkowania bezposrednio pod lecznicą, żeby wyjąć transporter ze zwierzakiem :)

Źródło opinii: facebook.com

Joasia avatar
Joasia

Klinika koszmar , nie ma możliwości dodzwonienia się, a zapisy na usg tylko przez telefon . Bardzo nie miła recoepcjonistaka , kiedyś była inna i było ok. Nie polecam szkoda nerwów.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Anna Bartodziejska avatar
Anna Bartodziejska

Nie polecam!

Źródło opinii: facebook.com

Aga Bednarczyk avatar
Aga Bednarczyk

Bardzo dziękuję za cudowną opiekę nad Zuzą. Doktor Mikłusz Mistrz! <3

Źródło opinii: facebook.com

Monika Kowalczyk avatar
Monika Kowalczyk

jak zawsze pełny profesjonalizm <3 Neva dziękuję i pozdrawia cały zespół :)

Źródło opinii: facebook.com

Kasia Garsztkowiak avatar
Kasia Garsztkowiak

Dziękuje wraz z Nutką za troskę i fachową opiekę!

Źródło opinii: facebook.com

Anna Kobylarz avatar
Anna Kobylarz

Tajga i ja polecamy :)

Źródło opinii: facebook.com

Maria Andzia avatar
Maria Andzia

kotka moja nie przezyla by gdyby nie Ci lekarze. Ale rozumiem ze niektórzy moga miec negatywna opinie ze wzgledu na emocje i lekarza ktory prowadzil sprawę. ja miałam szczescie co do ludzi ktorzy opiekowali sie moja stara kocica

Źródło opinii: facebook.com

Joanna Rak avatar
Joanna Rak

UWAGA! Przestrzegam wszystkich którzy chcą pomóc swoim pupilom aby nie zabierali ich w to miejsce!!! Lekarze (jeżeli można ich tak w ogóle nazwać) nie znają sie na tym co robią.. mianowicie mialam ostatnio możliwość poznać jak funkcjonuje ta "klinika". Moj pies trafil do nich po wypadku,otwarta rana,krew,mięso na wierzchu itd. Byliśmy w stanie zrobić wszystko by go odratowac bo to jeszcze szczeniak! Nie liczyło się nic tylko zdrowie psa! Co otrzymaliśmy? Brak podstawowej wiedzy na temat podawania leków, zakladania opatrunkow,oczyszczania ran... tragedia!! Zostaliśmy naliczeni bardzo konkretnie,dwa dni "leczenia" koszt powyzej 350 zl..

A teraz do sedna. Kolejnego dnia wybraliśmy się do weterynarza który zawsze zajmował się naszym psem by tylko zmienil opatrunek bo juz niby wszystko mialo być w porządku. Wtedy okazalo sie ze malo brakowalo a nasz szczeniak musiałby mieć amputowana łapę!!! Rana powinna byc zaszyta,pies powinien mieć kołnierz by nie mial możliwości wylizywac sobie tej rany. Uslyszelismy" Co za fuszerka? Kto to zrobił?! Jak tak można? Zwierzę tak cierpi.." lekarz od razu wziął psa na stół i zaczął szyć. Teraz juz wszystko jest pod okiem tego wlasciwego weterynarza. Czlowieka,ktoremu zalezy na zdrowiu psa a nie na tym zeby odpierdolic kolejnego klienta, bo pacjentem bym swojego psa tam nie nazwala.. i wziąć kasę do kieszeni. Nie jestem w stanie zrozumieć jak można być aż do tego stopnia.. czlowiekiem bez serca, uczuć i współczucia dla takiego bezbronnego maleństwa. Tu liczyła się tylko gotówka jaka zostanie im po mojej wizycie.. aaa i jeszcze jedno nie dajcie sobie wciskać czegoś co wcale nie jest potrzebne waszym zwierzętom. Przyklad : przychodzisz na zmianę opatrunku(wraz z oczyszczeniem po raz kolejny rany koszt do 60 zl) slyszysz ze psiak ma gorączkę, jest słaby.. zostawiają go na jakis czas pod kroplowka,znowu faszeruja prochami.. a koniec końców zabierasz maleństwo do domu w takim samym stanie ale przy wyjściu placisz 150 zl.. Pierdoleni naciagacze!!! Zero prawdziwej pomocy!!! Nie zrobili nic oprócz tego ze zgarneli kupe kasy i narazili mojego psa na dłuższe cierpienia a mnie na kolejne wydatki związane z leczeniem! NIE POLECAM NIKOMU,NIGDY!!!!

Źródło opinii: facebook.com

Ewa Grudzień avatar
Ewa Grudzień

Polecam Multiwet z całego serca. Wszystkie moje zwierzaki się tam leczą od wielu lat, ich stres przed weterynarzem, który towarzyszy zawsze - jest niwelowany do minimum, cała załoga jest przesympatyczna, kompetentna i z super podejściem, przez co ufam wszystkim tutejszym lekarzom w 100%. Ostatnio moja 6-letnia świnka morska zmarła niespodziewanie śmiercią naturalną w gabinecie (nie udało by się jej uratować w żaden sposób), Pani weterynarz zachowała się w sposób profesjonalny i empatyczny, ze zrozumieniem, sercem i pomocą oraz dodała otuchy w tak trudnym dla mnie momencie - bardzo jej dziękuję za tak cudowne podejście. Dziękuję (w imieniu swoim i swoich podobiecznych) za całą dotychczasową pomoc, jesteście najlepsi!

Źródło opinii: facebook.com

Ola Ziemlinska avatar
Ola Ziemlinska

Chce sprostowac moja opinie, która powinnam skierować pod adresem konkretnego lekarza - dr Mateusza Centkowskiego. Pan Centkowski nie pracuje już w klinice, wiem również, ze nie wykonuje obecnie zawodu weterynarza, dlatego niesprawiedliwe byłoby by jego błąd ciagnal się za całą klinika i lekarzami, którzy wkładają swoje serce w leczenie. Zostałam zmuszona, ponownie wrócić do kliniki, z racji tego, że jako jedyni mieli komorę tlenowa. Lekarze, którzy obecnie leczą mojego kota Yoshiego sprawili, że odzyskałam zaufanie do kliniki. Przypadek Yoshiego jest bardzo ciężki, lekarze robią co mogą i nie boją się przyznać, że nie wiedzą co może być powodem jego stanu, co dla mnie jest przejawem prawdziwego lekarza z powołania, nie bagatelizuje się problemu jak w przypadku poniższym. Ocenę pozostawiam, gdyby Pan Centkowski postanowił wrócić do zawodu, więc chcę by ten wpis był widoczny, by uchronić innych przed jego niekompetencjom i kompletnym brakiem empatii.

NIE POLECAM! Dziś przyjechałam rano z kotem z podejrzeniem zapalenia pęcherza - lekarz potwierdził, podał antybiotyk i kazał czekać do JUTRA z ewentualnym cewnikowaniem, gdyby kot się dziś sam nie wysiusiał. Ja cewnikowanie zaproponowałam od razu, ponieważ kot się już rano źle czuł, na co lekarz stwierdził, że to nie jest taki PROSTY zabieg i mamy czekać, ba nawet nie do jutra, a do jutra do 15 (!) żeby ten sam lekarz obejrzał. Parę godzin później, kot wył z bólu. Pojechałam do kliniki na ul. Strzeleckiego, gdzie lekarz od razu zrobił zabieg, po którym się okazało, że wielka grudka piasku zatkała ujście moczu. Gdybym zaufała zaleceniom lekarza od Was, mój kot od mocznicy nie miałby nerek.

Źródło opinii: facebook.com

Ewa Kula avatar
Ewa Kula

mój Ziguś spędza noc w szpitalu... ale Panie są niesamowite! jednak trochę smutno...

Źródło opinii: facebook.com

Rafał Machowski avatar
Rafał Machowski

W Multiwet niestety człowieków nie leczą. Ale patrząc na moją suńkę Candy, która wielokrotnie korzystała ze strzykawek, skalpela, rtg, usg, była zszywana, operowana i wiele, wiele innych tortur doznała, to mimo to uwielbia tam jeździć, uwielbia być badana, uwielbia lekarzy i bardzo miłe panie w recepcji. No i sklepik ;)

Źródło opinii: facebook.com

Andrzej Sułecki avatar
Andrzej Sułecki

Moja ulubiona lecznica, swietna opieka nad psem w kazdej sytuacji. Polecam Multiwet i dr. Kolodziejczyk, za wzorowe podejscie i do psow, i do wlascicieli.

Źródło opinii: facebook.com

Leszek Mozdzynski avatar
Leszek Mozdzynski

W godzinach popołudniowych kiedy mój pies zaczął popiskiwać niezwłocznie pojechałem do Waszej kliniki w której leczyłem go od dawna z myślą, że to najlepsze miejsce bo jest tam ostry dyżur i znają historie chorób mojego psa. Dexter kręcił się po poczekalni kładąc co chwila i podnosząc z piskiem, niestety musieliśmy czekać w kolejce. Postanowiłem poczekać na zewnątrz bo było chłodniej prosząc, że jak tylko będzie możliwość żeby mnie wezwali. Drzwi są przeszkolone więc doskonale widziały co się z nami dzieje, po niedługim czasie pies już się nie podnosił wył z bólu nieprzerwanie, nie byłem w stanie patrzeć na to spokojnie i z płaczem prosiłem o przyjęcie, niestety Panie w recepcji dalej kazały czekać nam w kolejce, kiedy po kolejnej już prośbie o przyjęcie pies był już nieprzytomny wniosłem go przelewającego się przez ręce na stół pies od razu był reanimowany ale niestety było już na to za późno, największy żal mam do Pań z recepcji ,jakby poinformowały doktora w porę pies byłby do uratowania, wszystko trwało ok 2 godzin. Kolejna osoba to wychodząca Pani weterynarz która widocznie kończyła zmianę i przeszła obok nas obojętnie patrząc jak siedzę na ziemi z płaczem przy konającym psie i po prostu przeszła... gratuluje powołania !!!

Swego czasu chciałem wziąć kolejnego psa tym razem ze schroniska niestety po tym co przeżyłem u Was nigdy więcej nie zdecyduje się na zwierzę. Dexter był członkiem rodziny i do tej pory nikt z nas nie może się pogodzić z tym ze odszedł w męczarniach w miejscu w którym powinien otrzymać pomoc.

Odpowiedź weterynarza (2018-08-09 06:42)

Bardzo ubolewamy nad odejściem Dextera. Po dokładnej analizie nagrań z monitoringu czujemy się niesłusznie oskarżeni, stąd nasza prośba o jak najszybsze spotkanie w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci psa.

Źródło opinii: facebook.com

Paulina Janowska avatar
Paulina Janowska

Centrum zdrowia małych zwierząt niestety nie jest dla małych zwierząt. Pojechałam z konającym królikiem i nie zostałam przyjęta. Dlaczego? Dlatego że lekarz w klinice małych zwierząt jest uczulony ne królik. Bardzo nie polecam! Żadnej pomocy tylko odesłanie do innej kliniki.

Odpowiedź weterynarza (2018-10-09 10:40)

Jest nam niezwykle przykro w wyniku zaistniałej sytuacji. Na dyżurze nocnym w naszej klinice pracuje tylko jeden lekarz. Tak się składa, że w poniedziałki dyżur ten ma doktor Jacek Jezierski, który faktycznie ma alergie i bardzo źle reaguje w kontakcie bezpośrednim z królikiem. Zajmujemy się leczeniem małych ssaków, ale specjaliści przyjmują w tygodniu i można umówić się do nich na konkretną godzinę. Każdy z lekarzy w naszej klinice potrafi zająć się małym ssakiem w sytuacji nagłej jednak pan doktor, który był na dyżurze ze względu na swoje zdrowie nie mógł takiej pomocy sam udzielić, więc nie pozostało nic innego jak wskazać Pani inną lecznicę. Przykro nam jest bardzo, że nie mogliśmy pomóc Pani królikowi.

Źródło opinii: facebook.com

Jan K. avatar
Jan K.

W klinice przy Gagarina 5 byłem 2 razy - z polecenia. Byłem przekonany, że usługi weterynaryjne są tam na najwyższym poziomie. Oczekiwanie na sczepienie p/ wściekliźnie 19:00- 22:01... 3 psiaki na korytarzu. O 22.01 poinformowano nas, że za moment możemy być przyjęci, ale za astronomiczną kwotę. Zrezygnowaliśmy. Czysty przypadek - 22:01...Szkoda, że nie mogliśmy się tak świetnie bawić i śmiać jak personel za drzwiami. 30.09.2018 potrzebowaliśmy pomocy. Enzo wymiotował, połknął gąbkowo-plastikowy element (jak się później okazało). Przez telefon pokierowano nami by podać psu roztwór woda-woda utleniona ( jak później się okazało w innej klinice - w ilości i objętości niemal zabójczej dla 4 miesięcznego Labradora). Lab ma podrażniony i wypalony przełyk. Z psem na rękach dzwoniliśmy domofonem - nic. Cisza. Dobrze, że zorientowała się jedna z klientek i sama otworzyła nam drzwi. "Doktor" na nocnej zmianie po mojej stanowczej prośbie przyjęła Enzo. "Ale ja tu nie widzę niepokojących objawów, przecież merda ogonem". Zdjęcia RTG także nie można zrealizować, gdyż... sprzęt jest zepsuty ! Dobrze, że pokierowano nas do kliniki na Bemowie - tam potraktowano nas "serio". Kroplówki ( pies miał objawy odwodnienia), leki, zastrzyki, ekspresowe zdjęcie RTG i walka... walka do 5:30. Enzo ma się lepiej, ale nadal walczy. Państwu przy Gagarina już "podziękujemy", ale serdecznie pozdrawiamy dra Marka - to lekarz z pasji, pełen empatii do czworonożnych podopiecznych. Jest tam niczym św. Graal wśród kadry. Pani "doktor" - przesyłamy filmik z Enzo na stronę, na którym przecież "nie ma niepokojących objawów". P.S. na filmiku jest jeden z najłagodniejszych ataków. Nie omieszkam Państwa odwiedzić jeszcze...lecz już w zupełnie innym charakterze. NIE USUWAJCIE NIEGATYWNYCH KOMENTARZY !!!!!!

Odpowiedź weterynarza (2018-10-02 03:20)

Ze względu na to, że nie są nam obojętne opinie klientów dotyczące wizyt w naszej klinice, postanowiliśmy obejrzeć zapis z monitoringu. Dnia 30.09 br. o godzinie 22:14 weszliście Państwo do kliniki i po 10 min. oczekiwania zostaliście przyjęci przez lekarza dyżurnego. Z wywiadu jaki uzyskała pani doktor wynikało, że konieczne jest wykonanie badania RTG. Z uwagi na fakt, że nasz aparat jest uszkodzony (niestety takie aparaty czasem się psują), dostaliście Państwo namiary na trzy inne kliniki całodobowe, gdzie można przeprowadzić pełną wizytę jaka należała się Państwa psu. Pani doktor obejrzała Enzo i stwierdziła, że jego stan jest stabilny (nigdzie nie padło stwierdzenie, że jest zdrowy). Wcześniej tego dnia dzwoniliście Państwo do nas z zapytaniem: ile można podać wody utlenionej psu, lekarz dyżurny podał dawkę 50-100ml wody utlenionej, rozcieńczonej w stosunku 1:1 z wodą. Pani doktor, która Państwa przyjmowała zwróciła uwagę, że gardło jest podrażnione, prawdopodobnie w wyniku podania wody utlenionej. Wynikiem podania wody utlenionej były wymioty, które również sprawiają, że okolice gardła stają się podrażnione i zwierze może kasłać, jak widać również na filmie załączonym przez Państwa. Przykro nam, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Jeśli mimo wszystko czujecie Państwo rozżalenie, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego

Źródło opinii: facebook.com

Joanna Kraska avatar
Joanna Kraska

Jeśli można byłoby by dać 10 gwiazdek to ja chętnie bym dała. Cudowni ludzie o wielkich sercach, fachowa opieka. Uratowali życie mojej Koli ( trafiła do kliniki w krytycznym stanie ) i za to jestem dozgonnie wdzięczna. Z całego serca polecam.

Źródło opinii: facebook.com

Aneta Lubowiecka avatar
Aneta Lubowiecka

klinika 24h? można konać z psem pod drzwiami w nocy, a nikt nie raczy otworzyć drzwi!!!!

Źródło opinii: facebook.com

Daria Imbrzykowska avatar
Daria Imbrzykowska

Nie polecam, dramat zwłaszcza w nagłych przypadkach i godzinach po 22, czas oczekiwania długi (2,5 godziny). Po zbadaniu kota nadal czekamy już z pół godziny żeby zapłacić za wizytę. Czekasz i niestety nie wiadomo ile to potrwa, ja rozumiem że są gorsze przypadki, ale żeby czekać jeszcze na zapłacenie za usługę. Masakra

Źródło opinii: facebook.com

Lucy ES avatar
Lucy ES

Kilka lat temu przyjechałam do Państwa z psem, który przegryzł pudełko i zjadł zasuszonego skorpiona. Po dostaniu się na wizytę - wzięto mnie za histeryczkę i kazano, żeby pies się załatwił bo to chityna i na pewno jadu już tam nie było. Pojechałam do innej lecznicy, gdzie wykonano rentgen - połknięty skorpion miał w sobie drut. Został wyciągnięty sondą. Gdyby nie mój upór - pies by konał w agonii... Te kilka lat wcześniej powstrzymałam się od pisania opinii i korzystałam z usług w innych lecznicach...

Myślałam, że chociaż robota papierkowa Państwa lecznicę nie przerośnie - wczoraj po nieudanej próbie dostania się do wet w innym gabinecie po zaświadczenie na wyjazd za granicę udałam się do Państwa. Poinformowałam Panią na recepcji, że jestem w sprawie zaświadczenia na wyjazd za granicę. Pani potwierdziła, że może mnie zapisać w celu wydania takiego zaświadczenia. Na wizytę czekałam do godz 00:40 - ponad dwie h... żeby usłyszeć, że Weterynarz pełniący dyżur nie ma do tego uprawnień, ale może wystawić mi zaświadczenie, że psy są zdrowe. Weterynarz z uprawnieniami przyjmuje następnego dnia od 10 i już ma zaalokowane dyżury i niekoniecznie wpisze to od ręki nawet z takim zaświadczeniem. Serio musiałam czekać ponad 2 h na taki bieg sprawy i puentę Pani Doktor "Bo trzeba takie rzeczy załatwiać wcześniej"???!!! NA BADANIA USG PAŃSTWA RECEPCJA TEŻ ZAPISUJE, GDY NIE MA SPECJALISTY? W innej lecznicy lekarz z uprawnieniami załatwił to od ręki. Szkoda, że o 2 w nocy, prawda?

Źródło opinii: facebook.com

Monika Kuroczycka avatar
Monika Kuroczycka

Po tym co ostatnio przeszedł w tej klinice pies moich przyjaciół, odradzam to miejsce!!! Konał przez 1,5 godz i nikt nie udzielił mu pomocy!

Źródło opinii: facebook.com

Anna Grudzień avatar
Anna Grudzień

Od dawna odwiedzam tą przychodnie ze swoim zwierzyńcem. Miejsce pełne profesjonalistów, z pasją, nigdy nie zawiedli, zwłaszcza wczoraj kiedy w nocy przywiozłam swoją Kicie ( w agonii ) Pani Dr która nas przyjeła była spokojna i konkretna, ulżyła Kici w cierpieniu. Kilka razy na spokojnie i z ogromnym zrozumieniem tłumaczyła diagnozę i jakie są możliwości. Rokowań nie było żadnych, zdecydowałyśmy o eutanazji. Raz jeszcze wytłumaczono mi jaka jest procedura i jaka jest kolejność wykonywanych czynności. Najważniejsze od pierwszej chwili było aby Kotka nie cierpiała, o to zadbano z wielką starannością. Zaopiekowano się też mną. Chciałabym podziękować Pani Dr i Personelowi za okazane zwrozumienie, współczucie i miłość do zwierząt. Choć tym razem nie wróciliśmy w komplecie do domu, dziękuję. Wasza wierna Klientka :*

Źródło opinii: facebook.com

Tomasz Czerniejewski avatar
Tomasz Czerniejewski

Bardzo profesjonalni lekarze i bardzo niskie ceny. Jak z tę opiekę, zaangażowanie, lekarstwa i poświęcony czas to szczerze podziwiam ekipę Multiwet - dla mnie to lekarze z misją. Z całego sercam polecam.

Źródło opinii: facebook.com

Zuzanna Zajbt avatar
Zuzanna Zajbt

Multiwet stanął na wysokości zadania, w dzień świąteczny, w nietypowej sprawie, dziękuję bardzo! Jako jedyna klinika całodobowa w całym województwie mazowieckim wykazał dobrą wolę.

Źródło opinii: facebook.com

Jakub Mamert avatar
Jakub Mamert

Bardzo długi czas oczekiwania na wizytę, fatalny personel na recepcji. Nie polecam

Źródło opinii: facebook.com

Żaneta Osiakowska avatar
Żaneta Osiakowska

Tu mój pies został uratowany. Dziękuję dr Radziszewskiej za trafną decyzję zestawienia Tekili w szpitalu, dr Górnicka i dr Dmochowska na oddziale szpitalnym walczyły o moją Tekilę...udało się, żyje. Jestem dozgonnie wdzięczna. Do władz Multiwet, gratuluję tak wspaniałych fachowców...dziękuję jeszcze raz <3 — w Park Olszyna Warszawa - Bielany.

Źródło opinii: facebook.com

Mela Waszkiewicz avatar
Mela Waszkiewicz

Świetni specjaliści! Kot miał problemy z oddychaniem, klinika została polecona mi przez innego lekarza weterynarii, zeby wykonać RTG. Jeszcze tego samego dnia Karmelek został na operację przepony, mimo późnej pory. Dziś juz jest w domu i dochodzi do siebie. Zabieg przeprowadzony bez problemów. Serdecznie polecam

Źródło opinii: facebook.com

Krystyna Chojnowska avatar
Krystyna Chojnowska

Ludzie Multiwetu zajmują się naszymi zwierzętami od lat. Podchodzą profesjonalnie, życzliwie, indywidualnie. Owszem, czasem trochę się czeka, ale dla mnie to oczywiste, że indywidualne podejście do klientów taką ma cenę - ja chwilę poczekam, bo pacjent przede mną potrzebuje czasu, potem ja mogę potrzebować trochę więcej czasu. Multiwecie, jesteście the best

Źródło opinii: facebook.com

Diana Żukowska avatar
Diana Żukowska

2 lata temu moja Hera została potrącona przez samochód . Bardzo sprawna reakcja ze strony recepcionistki i lekaża . Zostałyśmy pszyjęte szybko poza kolejkom oczekujących. Polecam

Źródło opinii: facebook.com

Kasia Zbrowska avatar
Kasia Zbrowska

Z całego serca dziękujemy wszystkim lekarzom i personelowi kliniki za uratowanie życia naszego pieska! Mieliśmy kontakt z wieloma lekarzami różnych specjalizacji i każdy zasługuje na największe słowa uznania - wszyscy byli bardzo zaangażowani i robili co tylko w ich mocy, by Pikuś wrócił do zdrowia. Diagnostyka, badania laboratoryjne, opieka w szpitalu - wszystko to bez zarzutu. Kolejki na nocnym dyżurze są owszem, czasami czeka się długo, ale zawsze pacjenci w stanach krytycznych przyjmowani są poza kolejnością (czego wielokrotnie byłam świadkiem), dlatego nie rozumiem negatywnych komentarzy pod adresem kliniki... Ja zawsze wolę poczekać dłużej, ale być przyjęta przez profesjonalistów :) Nasz Pikuś po operacji wrócił już do pełni sił, a to przecież jest najważniejsze. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego dla całej Załogi <3

Źródło opinii: facebook.com

Katarzyna Derlacka avatar
Katarzyna Derlacka

Najlepsza klinika i lekarze w Warszawie i wszystko na miejscu. Wielokrotnie już pomagali mnie i moim ( nie moim też) psom. Przemiłe i z niekończącymi się pokładami cierpliwości Panie w recepcji i cała masa innych zalet na które tu nie starczyłoby miejsca ...tylu lekarzy wet. z powołania nigdzie indziej nie spotkałam . Po prostu kocham to miejsce!

Źródło opinii: facebook.com

Aga Sołtysiak avatar
Aga Sołtysiak

pięć gwiazdek! Przede wszystkim dla doktora Kowalczyka, druga operacja kolana Ayutki przeprowadzona w warunkach, których może pozazdrościć niejeden pacjent "ludzkiego" szpitala.....empatia, troska, wielkie serce dla zwierzaka, profesjonalizm, dwa ciepłe słowa dla zestresowanej mnie. W dniu operacji oraz dwa kolejne dni po-telefony czy aby napewno wszystko ok z futrzaną pacjentką.....miód na serce! Ale pięć gwiazdek (bo więcej się nie da) również dla wszystkich bez wyjątku pań w recepcji.....moja czworonożna przyjaciółka bardzo się boi lekarzy i od wejścia do kliniki ujada bez ustanku.....nigdy, żadna z Pań, nawet grymasem twarzy nie dała do zrozumienia, że je to wkurza (pies szczeka non stop przeszkadzając im w pracy) wtęcz przeciwnie, zagadują do niej próbując ją uspokoić.kocham!

Źródło opinii: facebook.com

Olga Szewczyk avatar
Olga Szewczyk

Pies z odmą opłucną został zdiagnozowany jako pies z zaawansowanym rakiem płuc do uśpienia! Weterynarz zapytany czy jest pewien, odpowiedział, że na 100%! Stwierdzono raka po samym badaniu RTG bez badania krwi, moczu i objaw wskazujących na zaawansowane stadium nowotworu. Na zdjęciu rentgenowskim widać jedynie powietrze i zapadnięte lewe płuco, nawet gdyby pies miał raka, to nie byłoby go widać. Dobrze, ze się nie poddaliśmy i zasięgnęliśmy opinii kogoś, kto zna się na rzeczy. Powietrze z opłucnej zostało odciągnięte i pies ma się dobrze. Z całego serca nie polecam tej lecznicy. Ciekawe ile zwierząt w ten sposób zostało uśmierconych przez niekompetencje personelu.

Źródło opinii: facebook.com

Natalia Grzybowska avatar
Natalia Grzybowska

W imieniu swoim i "Billyego dziękuję za przemiłą i przede wszystkim fachową obsługę! :)

Źródło opinii: facebook.com

Katarzyna Ostrowska avatar
Katarzyna Ostrowska

Cudowne podejście do zwierzaków. Opieka nad nimi. Wsparcie telefoniczne w razie potrzeby. Ok, czasem czas oczekiwania na wejście do gabinetu bywa długi, ale też lekarz sprawdził od razu czy aktualny stan mojego przyjaciela nie zagraża jego życiu. Mogłam więc czekać spokojnie. Nie mam zastrzeżeń. A dr Michalina Radziszewska... Rekomenduję wszystkim. Takiego zaangażowania w pomoc i zrozumienie, nie widziałam u lekarzy od "człowieków".

Źródło opinii: facebook.com

Anna Woźniak-Piórkowska avatar
Anna Woźniak-Piórkowska

Wspaniała opieka kardiologiczna. Z całego serca polecam dr Krzyśka Kuczewskiego.

Źródło opinii: facebook.com

Alicja Marczak avatar
Alicja Marczak

Pragnę złożyć podziękowanie Panu Doktorowi Markowi Turosowi za wspaniałe, wielkie serce dla moich kociaków.Profesjonalna opieka, podejście do zwierząt i opiekunów, oddanie oraz pomoc Pana Doktora były dla nas dostępne zawsze. Panie Doktorze jest Pan najlepszym lekarzem na świecie. Dziękuję wraz z rodziną.Małgorzata Adamska.

Źródło opinii: facebook.com

Kinga Wąsowicz avatar
Kinga Wąsowicz

Nie polecam jako lecznicy, nie konkretnych Lekarzy personalnie. Chcieli skasować fundacje za rzekome zabiegi na psach (w tym za jednego nam przez nich wciśniętego, przyniesionego do Multiwetu przez "dobrych ludzi") po ponad roku od leczenia psów (przy wypisie każdego upewnialysmy się czy jesteśmy na czysto i czy nic nie ma do zapłaty, na psy były prowadzone zbiórki, ale w danym momencie, a nie półtora roku pozniej). Wyrzucili nas tez w środku nocy ze szczeniatkiem konajacym na parwo. Argument, że skazimy gabinet jakoś średnio przemawia do mnie, byłyśmy tam z psem przez kilka godzin, co miał skazic, to zkazil. Szczeniak skonal w mieszkaniu koleżanki. W męczarniach. Obie decyzje były decyzjami osób zarządzających, nie pojedynczych Lekarzy Weterynarii, szeregowych pracowników placowki. Wcześniej mimo wysrubowanych cen leczylam tam swoje prywatne zwierzaki. Po tym zachowaniu never-ever (chociaż lubię i cenie kilku Lekarzy tam pracujacych).

Źródło opinii: facebook.com

Sylwia Ilona avatar
Sylwia Ilona

Dziękuje w imieniu Pibuni za opiekę nad moim Aniołkiem Dziękuje za jej wzrok kierowany na Panią doktor pełen milosci i zaufania. Dziękuje ze zrobiliście co mogliście. Jestem i będę wdzieczna zawsze.

Źródło opinii: facebook.com

Sylwia Sękowska avatar
Sylwia Sękowska

Dzisiaj pierwszy raz byłam z moim psem w Multiwecie na zdjęciach rtg. Bardzo miła obsługa, wszyscy pełni zrozumienia, a Doktor Pietroń przesympatyczny i bardzo profesjonalny! Wszystko mi wytłumaczył; upewniał się, że wszystko wiem i rozumiem; poświęcił mi tyle czasu ile było trzeba; był delikatny i dobry dla mojego psa. Czułam, że Fill jest w najlepszych rękach :) Na pewno będę do Państwa wracać, bo w różnych miejscach robiłam rtg stawów i tutaj jest zdecydowanie najlepiej!

Źródło opinii: facebook.com

Monika Lachowicz avatar
Monika Lachowicz

Pomijając masakryczny czas oczekiwania na konsultacje ( zwykle około godziny, jeśli oczywiście nie jest to przypadek nagły ) - to jestem bardzo zadowolona . Jeżdzę od wielu lat do tej kliniki i dzięki tam zatrudnionym lekarzom nie raz, moje psy miały ratowane życie :) polecam serdecznie , ponieważ jest to miejsce gdzie ufam iż opieka nad moimi psimi członkami rodziny jest ok .

Źródło opinii: facebook.com

Iwona Rulewicz avatar
Iwona Rulewicz

Nie polecam tej placówki. Pani w recepcji bez serca. Prosiłam o lekarstwo, które jest sprzedawane bez recepty dla mojego starszego pieska. Zorientowałam się w sobotę popołudniu, że nie mam dodatkowego listka, a moja lecznica już zamknięta. Sądziłam, że w takich nagłych wypadkach mogę liczyć na pomoc. Okazuje się ,że nie. Prawdopodobnie chodziło o to aby naciągnąć mnie na wizytę u lekarza. Jak może osoba bez serca i niewrażliwa pracować w klinice dla zwierząt. Nie pojmuje tego! Ja kiedy tylko mogę pomagam innym i dziwię się jak spotykam osoby, które się zachowują zgoła inaczej. No cóż życzę tej Pani, aby kiedyś z chorym psem, dzieckiem, starszym rodzicem odbiła się od ściany jak ja dzisiaj.

Źródło opinii: facebook.com

Michał Wiśniewski avatar
Michał Wiśniewski

Dzięki za przyjęcie i opiekę nad starym bezdomnym i bardzo chorym kotem Piniem , którym się opiekowaliśmy ponad 3 miesiące , dzięki wspaniałej Pani z przytuliska Znajdki, trafił do Was, po odwiedzinach mogę powiedzieć ,że warunki, dbanie,pokój widzeń i podejście lekarza są na najwyższym poziomie, nie spotkałem takich jeszcze w żadnej klinice. Bardzo mi się spodobało zapewnienie, że jak kot przeżyje, to będzie u Was dopóki nie znajdziecie mu opiekuna i na pewno nie trafi już na ulicę. Polecam !!!

Źródło opinii: facebook.com

Aneta Sewastynowicz avatar
Aneta Sewastynowicz

Właśnie próbowałam dostać jakiekolwiek informacje podczas ostrego dyżuru, czekałam z pasem grzecznie pod drzwiami, w końcu pojawiło się dwóch weterynarzy w kitlach z jakąś uchachaną panią, którzy weszli do środka, nie odpowiedzieli nawet słowem na jakiekolwiek pytanie i zamknęli bezczelnie (rozbawieni swoim poczuciem władzy i chamstwem) drzwi przed nosem naszego psa i nas samych. Zero jakiejkolwiek empatii. A przed drzwiami (na zewnątrz) czekali ludzie z cierpiącymi zwierzakami. Bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji, oby nikt więcej nie został tak potraktowany.

Źródło opinii: facebook.com

Anna Katarzyna avatar
Anna Katarzyna

Bardzo polecam tą klinikę :-) profesjonalny personel, miła atmosfera oraz zaangażowanie w wykonywaną prace zasługują na najwyższą ocenę. :-) Ilość pacjentów jaka jest u Państwa mówi sama za siebie ;-) Miłość do zwierzaków jest u Was na pierwszym miejscu, tak trzymać

Źródło opinii: facebook.com

Maria Patykiewicz avatar
Maria Patykiewicz

Super mile, troskliwe i profesjonalne podejście, w razie gdy dzieje sie cos niepokojacego w nocy - mozna zadzwonic po telefoniczna konsultacje. Polecam bardzo!

Źródło opinii: facebook.com

Asia Asia avatar
Asia Asia

Gdybym mogla to dałabym 6 gwiazdek.

Źródło opinii: facebook.com

Alicija Spaltabaka avatar
Alicija Spaltabaka

4h oczekiwania na jedynego specjaliste od MAŁYCH SSAKÓW w centrum zdrowia MAŁYCH SSAKÓW by usłyszeć, że doktor poszła do domu. krew naszego szczura na waszych dłoniach który zmarł po przetoce oka

Źródło opinii: facebook.com

Zośka Konarska avatar
Zośka Konarska

Nie wiem, który to już raz, ale znowu dzięki opiece lekarzy z Multiwetu któryś z moich zwierzaków wyszedł cało z opresji :) dzięki!

Źródło opinii: facebook.com

Monika Zdziarska-Alicka avatar
Monika Zdziarska-Alicka

Przez ostatnich kilka lat, lekarze z Multiwet wyleczyli mi dwa owczarki niemiecki i teraz powierzyłam im swoją kotkę. Dlaczego? Bo mam do fachowości, troski i serdeczności pracujących tam lekarzy 100% zaufanie. Polecam z czystym sumieniem :-) :-) Dodam, że choroby moich owczarków były bardzo poważne, zagrażające życiu... A wszystko skończyło się dobrze.

Źródło opinii: facebook.com

Karolina Se avatar
Karolina Se

Przecinek odwiedza klinike w celach malo przyjemnych dla psiaka ale cudowne podejscie lekarzy sprawia, ze spokojnie przezywa zabiegi i nie ma problemu, zeby wracal ponownie:) Panie z recepcji sprawiają, ze zaraz po wejsciu jest milo i przyjemnie:)

Źródło opinii: facebook.com

Marta Gontarz avatar
Marta Gontarz

Zawsze profesjonalne podejście i słuszna diagnoza. Cały zespół godny polecenia ale w szczególności cudna dr Inga Wocial ! Wszystkie nasze zwierzaki są pod opieką kliniki (4 koty i 3 psy). Serdecznie polecam i pozdrawiam cały zespół z Gagarina !

Źródło opinii: facebook.com

Anett Re avatar
Anett Re

Zupełny brak szacunku dla czasu innych. Nie doczekałam się na wizytę. Nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy Pan doktor łaskawie przyjmie. Jak w PRL. A o umawianiu wizyt na konkretną godzinę ktoś słyszał?

Źródło opinii: facebook.com

Oliwia Makuszewska avatar
Oliwia Makuszewska

Nie mam słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Dziękuję za uratowanie życia mojemu kochanemu Psu. Dziękuję za profesjonalną opiekę, szybką diagnozę, szybką reakcję, Dziękuję za stały telefoniczny kontakt i dokładne tłumaczenie. Dziękuję za rozpieszczanie i dbałość o mojego Bacardinka. Jesteście profesjonalistami. Dziękuję!!!!!

Źródło opinii: facebook.com

Kejti Speru avatar
Kejti Speru

Dziękuje za profesjonalzim, opieke i uratowanie życia mojego 2,5kilowca ;) wczoraj wrócił do domu i radość taka sama jak wtedy gdy po raz pierwszy się zobaczyliśmy a było już bardzo nie wesoło :( długie godziny spędziłam w przychodni i na poczekalni i nigdy nie uwierzę ,że ktokolwiek z osób tam pracujących nie czuje powołania! Albercik choć jeszcze zły na Świat nie mógłby sobie życzyć lepszej opieki. Dziękuje ! ;)

Źródło opinii: facebook.com

Iza Hernik avatar
Iza Hernik

Wspaniała klinika, w której pracują zaangażowani, kompetentni lekarze. Serdeczne podziękowania przede wszystkim dla dr Karoliny Dmochowskiej i dr Małgorzaty Górnickiej, dzięki wiedzy i empatii których mój kot Waldi każdego dnia odzyskuje siły. Pozdrawiamy i polecamy!

Źródło opinii: facebook.com

Joanna Fularz avatar
Joanna Fularz

Polecam panią dr Wocial. Pani Asia z recepcji we wszystkim pomoże. Podziw dla pań pielęgniarek za spokój, opanowanie i ciepło dawane zwierzakom.

Źródło opinii: facebook.com

Maja Gudaszewska avatar
Maja Gudaszewska

Co prawda tym razem się nie udało, ale wiemy, że zrobiliście dla Luny wszystko co tylko się dało. Byliście dla nas pełni zrozumienia. Dziękujemy

Źródło opinii: facebook.com

Kasia Mioduchowska avatar
Kasia Mioduchowska

Zawsze lubiłam Multiwet, jednak okazało się,że lekarze nie potrafią ocenić płci zwierzęcia. Uznali, że moje dwa króliki to samiczki, a "ujezdzanie" jednego królika przez drugiego to tylko pokazywanie dominacji. OK-bawiły się razem. Poszlam do innego weterynarza- jeden samiec, druga samica. A samiczka w ciąży!!!! Czy Multiwet ma zamiar przygarnac małe króliki jak już się urodzą?!

Źródło opinii: facebook.com

Magdalena Echinacea avatar
Magdalena Echinacea

Bardzo lubimy, bardzo, głównie dr Macieja Mikłusza ;-), sami byśmy chcieli takiego lekarza :-) ale najważniejsze, że nasza Arya ma tak dobrą opiekę. Pozdrawiamy :-)

Źródło opinii: facebook.com

Iwona Kiełek avatar
Iwona Kiełek

Bardzo dziękujemy za troskliwą opiekę i uratowanie naszego pieska Hermeska

Źródło opinii: facebook.com

Bartosz Gusiew avatar
Bartosz Gusiew

Polecam ! Ekipa lekarzy zwartych i gotowych. Obecnie stawia Aresa na nogi ;)

Źródło opinii: facebook.com

Beata Chojnacka avatar
Beata Chojnacka

Nie zamienię ich na żadną inna klinikę

Źródło opinii: facebook.com

Monika Turek avatar
Monika Turek

Bardzo profesjonalni, wspaniali ludzie, byłam i pewnie jeszcze będę musiała korzystać z ich pomocy, bo nasz labrador Koda jest bardzo chory. Jeśli wasz zwierzak potrzebuje pomocy, tylko tam .

Źródło opinii: facebook.com

Antonina Długosińska avatar
Antonina Długosińska

Leczymy już czwarte nasze zwierzę w Multiwecie. Pozdrowienia dla dr. Turosa :)

Źródło opinii: facebook.com

Katarzyna Sosnowska avatar
Katarzyna Sosnowska

zawsze profesjonalne podejście :) bardzo miła obsługa :) Polecam wszystkim :)

Źródło opinii: facebook.com

Tomasz Myśko avatar
Tomasz Myśko

NAJLEPSZA KLINIKA NA SWIECIE! Sam bym sie tam leczyl.

Źródło opinii: facebook.com

Liliia Khmelnitckaia avatar
Liliia Khmelnitckaia

Zdarzenie dotyczyło 19-letniego kota,bez wzroku, który został przyprowadzony przez właściciela na zabieg mierzenia ciśnienia. Właścicielka kota, mimo próśb nie została dopuszczona do udziału w zabiegu, co według jest niedopuszczalne, gdyż jedynie, moment operacji jest podstawą do rozdzielenia zwierzęcia z właścicielem. Kot po spędzeniu z panią technik kilku-kilkunastu minut w bloku operacyjnym był całkowicie sparaliżowany ze strachu, sycząc i piszcząc nawet na swoją właścicielkę, która nigdy wcześniej, przez 19 lat opieki nad kotem, nie doświadczyła takiego zachowania zwierzaka. Po oddaniu kota na jego pyszczku widoczne były ślady krwi, uszkodzona została także noga zwierzęcia. Pani technik poinformowała, że nie doszło do badania, które miało zostać wykonane. Po zgłoszeniu przez właścicielkę reklamacji managerowi państwa placówki, nie zostały podjęte żadne kroki w celu wyjaśnienia tej sytuacji, co więcej odmówiono dostępu do nagrań, które mogłyby pokazać jakość wykonanej usługi.

Źródło opinii: facebook.com

Artur Roznowski avatar
Artur Roznowski

Klinika godna polecenia !!! Nasza kotka - Kleopatra trafiła z obrzękiem płuc. Stan był bardzo ciężki, walczyła o życie. To dzięki lekarzom pracującym w tej klinice nasza kotka żyje. Szczególnie chcielibyśmy podziękować Pani doktor Małgorzacie Górnickiej, która cały czas walczyła o życie Klepoatry, dzięki niej Klepatra jest z nami :-) Dziękujemy również Pani doktor Karolinie Dmochowskiej i Pani doktor Paulinie Czerskiej, które również zajmowały się Kleopatrą i dbały o to by nasza ukochana kotka szybko wracała do zdrowia. Zarówno pracujący lekarze jak i pozostałe osoby pracujące w klinice to osoby kochające zwierzęta. To się czuje na każdym kroku :-) Lekarze "normalnym" językiem potrafią wytłumaczyć co dolega zwierzęciu, na wszystkie pytania odpowiadają bez cienia irytacji. Co ważne w klinice w razie konieczności robione są dodatkowe badania od razu, co znacznie przyspiesza diagnozę i podjęcie odpowiedniego leczenia. W klinice Kleopatra miała robione (oprócz badań krwi i RTG) również echo serca - doktor Krzysztof Kuczewski dokładnie opowiedział na czym polega problem, nawet człowiek nie będący lekarzem po wytłumaczeniu przez lekarza wie o co chodzi.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za uratowanie Kleopatry. Życzymy wszystkim pracownikom zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku !

Źródło opinii: facebook.com

Paulina Walicka avatar
Paulina Walicka

Klinika na 5+. Zadna inna przychodnia nie umiala pomoc mojemu króliczkowi. Lekarze uratowali maluszkowi zycie, miała operacje którą przeszła pomyślnie. Wielki plus że klinika jest otwarta całą dobę. Do dzisiaj mój króliczek jest stałym pacjentem. Na tą chwile nie zmieniłabym kliniki na żadną inną. Jednym słowem POLECAM ! :-)

Źródło opinii: facebook.com

Katarzyna Zukowska avatar
Katarzyna Zukowska

Kama (lat 11,5) dwa tygodnie temu przeszła poważną operację mastektomii i sterylizacji.. Już w pierwszych chwilach po operacji czułą się dobrze :) Dziękujemy całemu zespołowi za super opiekę i profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla dr Macieja Mikłusza, dr Ingi Wocial i dr Joanny Ziętkowskiej oraz całego szpitala !!!

Źródło opinii: facebook.com

Paula Roma avatar
Paula Roma

Bardzo dobra przychodnia. Lekarze do każdego pacjenta podchodzą z dużym uczuciem choć niestety nie każdego Lekarza mogę ze spokojnym sumieniem polecić (na szczęście mam na myśli tylko jednego z całej ekipy) Nasza Pani Doktor Katarzyna Krajnik jest świetna. Kochana osóbka, która nie daje za wygraną i walczy do ostatniej chwili. Wiele jej zawdzięczamy a przede wszystkim zawdzięczamy jej to, że uratowała nam naszego Czesia z bardzo ciężkiego stanu. Dzięki szybkiej reakcji Pani doktor Czesio jest coraz bardziej Czesiowy Życzę wszystkim pacjentom tak doskonałych lekarzy jakim jest Pani doktor Krajnik pozdrawiamy wszystkich z przychodni

Źródło opinii: facebook.com

Ирина Анципова avatar
Ирина Анципова

Nie polecam nikomu. Personal jest niewykwalifikowany, stawi się do swoich obowiązków wogóle nie poważnie. Obsługa jest bardzo zła. Tylko biorą pieniądze, a rezultatu - ZERO.

Źródło opinii: facebook.com

Kamila avatar
Kamila

Mam bardzo złe doświadczenia z tą kliniką, zwłaszcza pani doktor Świątkiewicz, która interpretując wyniki morfologii absolutnie wskazujące na FIP, uznała, że są pocieszające, bo stosunek albumin do globulin nie wskazuje na chorobę. Jeśli tego nie wie, to mało prawdopodobne, że wie cokolwiek. Nasz kot ma Fip, leczymy go w klinice Bemowo u wspaniałych lekarzy. Nasz kot na pewno nie przeżyje, ale dr Kowalczyk pomaga nam i kotce przejść to najlepiej jak się da. Wspaniały Człowiek.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Monika  avatar
Monika

Byłam z piesem na badaniu USG u dr Marcinskiego. Powiem tak jeśli znajduje się ziarnko piasku np. na sledzionie to Pan dr. to zobaczy. Nie każdy ma taki talent jak ten właśnie dr.!!!Dwa dni wcześniej byłyśmy w innej klinice również na usg i jeden opis różnił się diametralnie od drugiego. Dziękuję Panie doktorze. I dziękuję również Paniom z recepcji za szybki termin.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Patrycja Lachman avatar
Patrycja Lachman

Ta pseudoklinika powinna zostac zamknieta lub personel powinien zostac relegowany i zatrudnieni prawdziwi lekarze. Pani inga wocial chyba minęła się z powołaniem, powinna zostać rzeźnikiem a nie weterynarzem. Ma w sobie tyle empatii co otwieracz do konserw, zakaz wykonywania zawodu to najniższa kara jaką powinna dostać za to co wyprawia tej klinice. Zgłosiłam się na badania z moim małym pupilem myslac że będzie bardzo dobrze przyjęty, niestety, został potraktowany przedmiotowo jak zwykły kawałek drewna. Szkoda opisywac ile wycierpial z reki tej pseudolekarzyny. Nikomu nie polecam wizyty w tej klinice, każdemu odradzam przybycie tam. Jest tyle innych dobrych Klinik a multiwet i pani Inga wocial to tragedia.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Żaneta  avatar
Żaneta

Ja mogę wystawić laurkę szpitalowi. Dr Górnickiej i dr Dmochowskiej, nigdy ich nie zapomnę. Mój pies trafił do szpitala z no golnym zatruciem organizmu, wszystkie organy wewnętrzne zapalne. Lipaza była 4700 przy normie 120...pies żyje. Dr Marciński widzi więcej niż wyniki krwi, dr Mikłusz mistrz cięcia, że sterylka tylko do niego, ale do internisty chodzę do dr Wiśniewskiej, gdyż to dla mnie zwierzęcy dr House.dr Jezierski, młody, ale bardzo sktupulatny i dokładny. Reasumując, polecam specjalistow i szpital w Klinice Multiwet przy Gagarina 👍

Źródło opinii: wet-opinia.info

Maks Liszewski avatar
Maks Liszewski

Bardzo profesjonalnie i konkretnie. Widać że cały personel kocha zwierzęta. Recepcjonistki bardzo miłe nawet o 3 w nocy.

Źródło opinii: google.com

Waldemar Kozłowski avatar
Waldemar Kozłowski

W nagłym przypadku po wypadkowym lekarze zajęli się pieskiem bez zbędnych formalności, szybko i profesjonalnie :)

Źródło opinii: google.com

Dorota G-K avatar
Dorota G-K

Byłam tam pierwszy raz, z sunią na usg u dr. Marcińskiego - bardzo profesjonalny lekarz i skromny człowiek. Jeszcze nic nie mogę powiedzieć o innych pracujących tam lekarzach. Natomiast na recepcji była przesympatyczna pani, bardzo kulturalna i pomocna. Szkoda, że ta lecznica jest tak daleko od Bemowa...

Źródło opinii: google.com

bozenkamaria Hello avatar
bozenkamaria Hello

Pani Nina wspaniała (w recepcji) a pan doktor robiący USG, pan doktor Marciński bardzo dobry bardzo zdystansowany mądry lekarz

Źródło opinii: google.com

Hanna Wyrzykowska avatar
Hanna Wyrzykowska

Profesjonalni lekarze, świetny szpital, szybka diagnoza, polecam ! Leczę tu swojego 16-letniego pieska od wielu lat.

Źródło opinii: google.com

Renata Kołyska avatar
Renata Kołyska

Miła i fachowa obsługa. Brak miejsc parkingowych przy przychodni bardzo utrudnia i odstrasza dostarczenie zwierzęcia w klatce.

Źródło opinii: google.com

Jo Jo avatar
Jo Jo

Korzystamy od urodzenia kota bazyla, kot na szczęście to okaz zdrowia, więc tylko szczepienia. Wielki plus za umiejętność obsługi kota wybitnie agresywnego u lekarza, bo w domu to anioł i misiek.

Źródło opinii: google.com

Paulina Goszczycka avatar
Paulina Goszczycka

Odwiedziłam na tydzień brata w stolicy ze swoim kochanym TIMBO - szpic miniaturowy. W dniu wczorajszym mały dostał jakiejś alergii skórnej, strasznie się drapał :( ! Trafiłam do Multi-Wet - miałam najbliżej, a do tego opinie o tym miejscu skłoniły mnie to zaufana tej klinice. Zależało mi na czasie - jakoś mnie wcisnęli. Przypisana maść pomogła już po 1h, a dzisiaj po 24h jest naprawdę O NIEBO lepiej. ! Fajne miejsce, gdzie przede wszystkim pracują uprzejmi ludzie. Personel, Lekarz weterynarii zasługują na najwyższą ocenę. Zarówno ja jako właścicielka jak i Timbo czuliśmy się u Was dobrze, bezstresowo i polecamy w 100%

Źródło opinii: google.com

Bogusław Karpak avatar
Bogusław Karpak

Jestem zadowolony i chciałbym z całego serca podziękować za pomoc w ubiegły weekend. Moja małżonka prowadzi hodowlę kotów. Jedna z kotek źle się czuła, od razu gołym okiem było widać że coś jest nie tak i potrzebuje pomocy. Przyjęli nas o 23:00 ! Uprzejmy personel - Badanie kotki, diagnoza i podano serię leków. Myślałem, że zapłacimy fortunę a zmieściliśmy się w 80 zł :) Dziękujemy za przyjęcie o tak późnej porze i pomoc od ręki. W tej cenie tak szybka pomoc i o takiej godzinie czapki z głów

Źródło opinii: google.com

Iwona K avatar
Iwona K

To miejsce jest pomyłką. Jeśli kochacie swoje zwierzaki nie macie tam czego szukać. My trafiliśmy na nocny dyżur z kotem, po przedstawieniu objawów (głównie bólowych) lekarka nie miała pomysłu jak pomóc zwierzakowi. Podała bez sensu jakiś lek przeciwwymiotny, jak sama stwierdziła nie zaszkodzi. Co prawda recytowała coś tam o budowie żołądka, ale my nie przyszliśmy na egzamin z anatomii tylko po pomoc w objawach bólowych, na co wskazywało zachowanie kota. Jednym słowem 85 zł za rozmowę, która nic nie wniosła do sprawy oraz lek, który podany był zupełnie bez sensu (kot nie wymiotował, o czym informowałam). Lekarka młoda, czuć niepewność i zdenerwowanie, że nie wie jak ma postąpić. Obsługa na recepcji gburowata, w kolejce wielki pies bez kagańca, a obok kot biegający po całej lecznicy, co nie powinno mieć miejsca z uwagi na możliwość roznoszenia chorób przez inne zwierzęta, a w przypadku psa czułabym się pewniej gdyby miał kaganiec. Reasumując ODRADZAM. Jeśli kochacie swoje zwierzęta omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Źródło opinii: google.com

Marta Witkowska avatar
Marta Witkowska

Wielu specjalistów, którym można zaufać. Lekarze w multi wecie wiele razy pomogli mi w trudnych sytuacjach z moimi nie najmłodszymi już zwierzętami, które coraz częściej potrzebują fachowej opieki. Często korzystam z ostrego dyżuru i szpitala i jestem bardzo zadowolona.

Źródło opinii: google.com

Andrzej Wielgosz avatar
Andrzej Wielgosz

Bardzo dobra przychodnia weterynaryjna

Źródło opinii: google.com

Nina Bączkiewicz avatar
Nina Bączkiewicz

Cóż, poszłam tam bo polecał mi mój wet ale wielkie rozczarowanie mnie spotkało. Personel nie kompetentny nogi na stół i kawka. U góry naprawdę fajne warunki czysto, niestety gdy zeszłam na dół to bród i smród. Weterynarz ma na celu leczyć a warunki panujące tam do sterylnych nie należą. Nie ma co liczyć na pomoc tam, niestety nowych klientów traktują gorzej niż.. jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do ludzi. Personel też zostawia dużo do życzenia. Nie polecam i omijać. Mój kot prawie zszedł w transporterze mimo wielokrotnych próśb nikt się nie zainteresował bo wiadomo stały klient jest ważniejszy

Źródło opinii: google.com

Agnieszka Wnukowicz avatar
Agnieszka Wnukowicz

Byłyśmy tylko na badaniu usg ale mogę bardzo polecić - panie w recepcji bardzo miłe, lekarz wykonująca badanie pełna profesjonalizmu i sympatii do zwierzaka. Podczas badania wszystko dokładnie tłumaczyła a jej podejście do chorej psinki conajmniej wzorowe. Wyniki dostałyśmy już po 20 minutach. Dziękuję i polecam

Źródło opinii: google.com

verona vovo avatar
verona vovo

Masakra co tu sie dzieje. Wiecej tam nie zawitam To czego sie nasluchalam calkiem przypadkiem jak personel obgaduje klijentow nie do opisania, jak sie smiaja. Bedac w szpitalu z moim psiakiem moge rowniez stwierdzic ze za taka cene taka opieka to nie opieka . Zdarzaly sie przypadki w ktorych personel bylbardzo nie mily . Zanim zawitacie rozwazcie czy chcecie wyrzucac pieniadze w bloto i byc obgadywanym

Źródło opinii: google.com

Mariusz Winiarski avatar
Mariusz Winiarski

Miła i sprawna obsługa. Ilość ludzi oczekujących świadczy chyba o rzetelności placówki. Wyraźnie właściciele pacjentów nie zrażają się kolejkami... To chyba dobra rekomendacja. Lepsza niż słowo pisane. Ja skorzystałem raz (bardziej nasza Negra!) i jestem zadowolony.

Źródło opinii: google.com

Monika Janowicz-Kijkowska avatar
Monika Janowicz-Kijkowska

Pies nasz po poważnej operacji w Muliti-Wecie. Bardzo jesteśmy wdzięczni lekarzom. Wszystkie potrzebne badania na bieżąco bardzo pilnie przeprowadzone a nasz pies mimo ogromnie ryzykownej operacji żyje i wracamy do domu

Źródło opinii: google.com

Beata Baduchowska avatar
Beata Baduchowska

Nie ma chyba lepszego miejsca w mieście stołecznym. Mili, młodzi, energiczni, dokształceni, lekarze, omawiają za i przeciw różnych opcji. Jeśli chodzi o zabieg, to nie ma nic ważniejszego niż precyzyjny sprzęt i przede wszystkim precyzyjna ręka zdolnego chirurga, a to TU MAJĄ i za to dałabym 5*, także za kompetentną poradę przed-sterylizacyjną i pomoc w różnych nagłych wypadkach też 5*, za miłą i kompetentną obsługę, wszystkim, ale przede wszystkim recepcji, bo to ciężki kawałek chleba, również 5*. O gwiazdek za brak odpowiedniego kubraczka pooperacyjnego i lekceważenie sprawy. Kubraczek pooperacyjny dla kota = niezbędny opatrunek, a tu właściwego brak, nie tylko na recepcji, w sklepiku też. Kot dostał źle dopasowany kubraczek dla psa. Wynik: syndrom kubraczkowy u kotki ze zbyt małym kubrakiem, który nie dawał swobody przednim nóżkom. Dobrze, że go sama nożyczkami trochę powiększyłam i objawy paraliżu kubraczkowego ustąpiły. To bardzo ważna kwesta w opiece pooperacyjnej: osłabienie po zabiegu, syndrom kubraczkowy, odwodnienie, wznowa kociego kataru, itd. mogą nawet doprowadzić do zgonu po świetnie wykonanej operacji. Poza tym zastrzeżeniem SUPER!

Źródło opinii: google.com

Klaudia Smielewicz avatar
Klaudia Smielewicz

Najgorsza klinika. Moja kotka w bardzo ciężkim stanie została uśpiona za naszą zgoda. Zaproponowano nam odbiór ciała bądź kremacje. Zdecydowaliśmy się na odbiór ciała. Dzwoniłam 6 razy i upewniałam się czy na pewno jest taka możliwość. Niestety w dzień odbioru powiedziano nam, że zaszła pomyłka i ciało kotki zostało zawiezione do firmy kremujacjej ciała. Nie są wstanie podać mi numeru kontaktowego do kierownika obiektu, ani nic załatwić. To jest chore. Ciekawa jestem czy często występują tutaj takie pomyłki. Kotka był dla nas jak członek rodziny, była z nami 13 lat i jej śmierć jest dla nas bardzo bolesna.

Źródło opinii: google.com

Karo Pekról avatar
Karo Pekról

Mam mieszane uczucia. Przyjęci zostaliśmy bardzo szybko, jednak diagnoza mnie zaskoczyła. Przyszłam z psem z problemami z kręgosłupem, z ogromnymi dolegliwościami bólowymi, a dowiedziałam się że ma zwichnięte obie rzepki. Natychmiast lekarz …Więcej

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Cyba avatar
Krzysztof Cyba

niestety naszemu kotu się nie udało :( w sumie sam nie wiem i już się nie dowiemy, ale po pierwszej diagnozie (podejrzeniu chłoniaka po badaniu manualnym ) wszyscy mam wrażenie kota przekreślili (USG, kolejne konsultacje w tej samej linii założeniowej), co nie do końca musiało być prawdą (alternatywnie- ostre zapalenie jelit z powiększonymi węzłami krezkowymi, bo wcześniej kot, poza wodnista kupa raz na dobę czuł się i wyglądał normalnie). Kot po wizycie (kroplówka/steryd/antybiotyk) totalnie się rozłożył/został znokautowany (a wcześniej był w stanie co najmniej dobrym). właściwie nie wstał już ze swojego legowiska po nocy (wcześniej wyniki krwi w normie, usg organów poza węzłami nie wykazało nieprawidłowości w innych organach). Moja sugestia, w przypadkach mniej szablonowych proponuje zasięgnięcie opinii z więcej niż jednej kliniki (bo w obrębie jednej będzie raczej jedyna słuszna diagnoza..). Pozdrawiam,

Źródło opinii: google.com

Paulina Miros avatar
Paulina Miros

Odradzam. Niekompetentni lekarze! Wizyta bez prawidłowej diagnozy. Jak można nie zauważyć złamania łapy u psa?! Nigdy więcej!

Źródło opinii: google.com

Magdalena Szewczyk avatar
Magdalena Szewczyk

Bardzo przyjazne miejsce dla zwierząt, lekarze z bardzo miłym podejściem, wszystko wytłumaczą

Źródło opinii: google.com

Maja Gołębiewska avatar
Maja Gołębiewska

Szukalismy dobrego weterynarza ktorzy pomoze suni z problemami zoladkowymi. Tutaj znalezlismy najlepsza pomoc i trafione dignozy. I mikych weterynarzy i panie z recepcji . Polecam wszystkim bo lepszej kliniki nie ma ❤

Źródło opinii: google.com

top.polisa Cyba avatar
top.polisa Cyba

jedna gwiazdka za współczucie młodej lekarki po odejściu kota. Kot w 4-5 dniu eksperymentów medycznych umiera w klinice a przecież w domu czuł się dobrze, miał jedynie rozwolnienie! Nafaszerowany antybiotykami, sterydami przez "lekarza weterynarii" czuł się coraz gorzej, wymiotował, miał rozwolnienie z krwią! Co wizyta to było gorzej. Nikt z tych lekarzy nie zadał sobie trudu myślenia, że może coś jest nie tak, że kot jest źle leczony, że zastosowane leki go wykańczają. Człowiek ufa "lekarzowi" w klinice a ten okazuje się "konowałem", który uśmierca kota w ciągu 4 dni i wmawia klientowi, że tak lepiej, bo kot miał raka! Może dożyjemy czasów, że i weterynarze będą odpowiadać za błędy medyczne! Polecam lekarzom w klinice maksymę "przede wszystkim nie szkodzić"

Źródło opinii: google.com

Michał Burzyński avatar
Michał Burzyński

Zawsze miła i profesjonalna obsługa. Trafiliśmy już na 3 czy 4 różne Panie weterynarz i za każdym razem super podejście do pieska. Mały minusik za to że można trafić na duże kolejki i za brak transparentności za co się płaci (ale w innych klinikach podobna praktyka - usługi weterynaryjne na paragonie i nic więcej, więc się nie czepiam).

Źródło opinii: google.com

Gabi A avatar
Gabi A

Nasz mały piesek po pogryzieniu przez dużego pasa (rany po pokąsaniu, połamane żebra i mostek) został uratowany. Faktem jest, że szczęśliwie nie miał uszkodzonych ważnych organów, ale do lecznicy został zawieziony zdawało nam się , że już w stanie agonalnym.

Źródło opinii: google.com

Nina G. avatar
Nina G.

Czasem niestety trzeba swoje odczekać w kolejce, ale warto, bo pracują tu osoby zaangażowane i z sercem. Polecam szczerze #weterynaria #weterynarz #klinika #zwierzęta #Warszawa #kot #pies

Źródło opinii: google.com

Karolina Nogańska avatar
Karolina Nogańska

Świetni fachowcy zdecydowanie doktor Jezierski. Młody, ambitny i z sercem chłopak.

Źródło opinii: google.com

Loretta Biczysko-Teperek avatar
Loretta Biczysko-Teperek

Na wielkie uznanie zasługuje Pani lek. wet. Alicja Wieczorek. Mimo, iż mój kot Karol był ciężkim przypadkiem (inni weterynarze rozkładali ręce) Pani Alicja nie poddała się i podjęła wyzwanie wyleczenia Karola. To bardzo kompetentna lek.wet., dokładna i cierpliwa. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo dziękujemy!

Źródło opinii: google.com

Iwona Szpinak avatar
Iwona Szpinak

Dobrzy lekarze fachowo zajmuja się zwierzakami, fajny personel na recepcji.

Źródło opinii: google.com

stefan słomskiilmyzltorm avatar
stefan słomskiilmyzltorm

Dobra i fachowa opieka nad naszymi milusińskimi

Źródło opinii: google.com

olo kudy avatar
olo kudy

Super profesjonalna i kompleksowa pomoc. Mamy dosyć chorowitego buldożka i byliśmy już z nim w Multi-wecie u wielu specjalistów. Zawsze spotykamy się z indywidualnym podejściem i skuteczną pomocą. Na stałe, od kilku lat, jesteśmy pod opieką kardiologa (dr Kuczewskiego możemy polecić całym sercem). Piesek miał też tutaj jedną operację, podczas której miał zrobionych kilka zabiegów (kastracja, sprawdzenie podniebienia, poszerzenie dziurek nosowych), aby nie trzeba było go kilkukrotnie poddawać narkozie.

Źródło opinii: google.com

Ewa Piechota avatar
Ewa Piechota

Jestem bardzo zadowolona z obsługi ze wstępnej diagnozy już mniej. Może będzie ok.

Źródło opinii: google.com

Katarzyna Cern avatar
Katarzyna Cern

Panu doktorowi Markowi Turos - serdecznie dziekuje za udzielona pomoc Ryśkowi (kot). Pan doktor jest niezwykle kompetentny oraz miły i delikatny dla pacjenta. Polecam wszystkim kociarzom i nie tylko :)

Źródło opinii: google.com

jacek popiel avatar
jacek popiel

Gdyż można w każdej chwili liczyć na pomoc dla naszych małych pupili

Źródło opinii: google.com

ewelina helena aniela k. avatar
ewelina helena aniela k.

Jesli chodzi o gryzonie tozdecydowanie polecam. super opieka.

Źródło opinii: google.com

Weronika Kornacka avatar
Weronika Kornacka

Gdy zadzwonilem w sprawie umierającego krolika powiedzieli ze nie ma lekarzy od krolikow a ten ktory jest ma na nie alergie, po prostu komediodramat.

Źródło opinii: google.com

Mario R. avatar
Mario R.

Są zawsze gdy ich potrzebuję i za to dziękuję.

Źródło opinii: google.com

Michał Dudek avatar
Michał Dudek

Pracują tu ludzie z misją naprawdę przejmujący się losami zwierząt. Dzięki, że jesteście.

Źródło opinii: google.com

Jarek Wilczynski avatar
Jarek Wilczynski

Niestety ceny w tym miejscu robią wrażenie. ... Nawet toaleta płatna 5zl.. Porostu porażka.

Źródło opinii: google.com

Olgierd Dobraszak avatar
Olgierd Dobraszak

Bardzo profesjonalnie i miło. Jak człowiek człowiekowi lub psiakowi. Pełni zrozumienja i współczucia

Źródło opinii: google.com

Ela Zurawska avatar
Ela Zurawska

Przychodnia warta polecenia . Personel dbajacy o zwierzeta.odpowiednie i profesjonalne podejscie. Posiadam 2 koty i pieska i wszystkie zostaly szybko wyleczone .

Źródło opinii: google.com

Wojciech Miąsko avatar
Wojciech Miąsko

Pomoc zwierzętom świadczona jest na najwyższym poziomie. Super zespół.

Źródło opinii: google.com

Andrzej Nikończyk avatar
Andrzej Nikończyk

ciężko zaparkować w poblizu i warto wyjść wcześniej

Źródło opinii: google.com

Marcin Pękala avatar
Marcin Pękala

Bardzo mili lelarze. Szybko i profeajonalnie2

Źródło opinii: google.com

Dominika Bołbot avatar
Dominika Bołbot

Ceny wysokie, długo się czeka w kolejce, są opóźnienia przy umówionych wizytach.

Źródło opinii: google.com

Mariusz Paszczuk avatar
Mariusz Paszczuk

Bardzo dobra. Obsługa. Lekarze znają się na tym co robią. Polecam

Źródło opinii: google.com

Roman Czarnota-Bojarski avatar
Roman Czarnota-Bojarski

Profesjonalne i szybko. Dobry lekarz.

Źródło opinii: google.com

Paulina Tyburska avatar
Paulina Tyburska

Bardzo profesjonalna opieka niedzielna.

Źródło opinii: google.com

Adam Markowski avatar
Adam Markowski

Można liczyć na profesjonalną pomoc.

Źródło opinii: google.com

Krzysztof Piekarniak avatar
Krzysztof Piekarniak

Jedna z najlepszych lecznic na Mokotowie

Źródło opinii: google.com

Edyta Mucha avatar
Edyta Mucha

Jedna z lepszych klinik w Warszawie jeśli chodzi o opiekę nad królikami. Dr Deres zna się na uszatych pacjentach, zrobiła niezbędne badania, podała kroplówkę, dzięki czemu nasz maluch wrócił do sił oby więcej takich weterynarzy.

Źródło opinii: google.com

Grace Polkowska avatar
Grace Polkowska

Polecam niezwykłą lekarkę - dr n. wet. Olga Gójska-Zygner - specjalizującą się w diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych psów i kotów oraz chorobach endokrynologicznych. …Więcej

Źródło opinii: google.com

Arkadiusz Turek avatar
Arkadiusz Turek

Cena usług absolutnie nieadekwatna fo obsługi. przez niekompletne kadry weterynarzy moj pies o maly wlos nie pozegnal sie z życiem dwukrotnie !!! Klinika nastawiona wyłącznie na zarobek bez podejścia indywidualnego do …Więcej

Źródło opinii: google.com

Lukasz Kowalewski avatar
Lukasz Kowalewski

Pani Doktor Gójska, najlepszy weterynarz Ever!! Jedyny lekarz, ktory zajal sie tak wnikliwie.moim psem❤

Źródło opinii: google.com

Paweł Nowakowski avatar
Paweł Nowakowski

Najlepsza klinika na Mokotowie, a nawet chyba w Warszawie. Piesek czuje się dobrze...

Źródło opinii: google.com

Anna Nerc avatar
Anna Nerc

Rewelacyjni lekarze wspaniała opieka

Źródło opinii: google.com

Jola avatar
Jola

Klinika ale tylko z nazwy!!! Może i są dobrzy lekarze, nie wiem my trafiliśmy najgorzej jak tylko można. Od śmierci naszego pieska minęły 3 tyg. a my z mężem nadal zadajemy sobie pytanie DLACZEGO!!!!!, W nocy z 10/11 marca 2019r. trafiliśmy do kliniki odesłani z SSGW gdyż tam nie było aparatu do RTG a piesek nasz wymagał natychmiastowego badania. Na dyżurze przyjęła nas pani doktor K. Różycka i ona robiła rtg. Pomimo moich próśb o dokładne sprawdzenie, i błagań że coś złego musi się dziać w brzuszku pieska zapewniła, że nic nie ma, że jelita są tylko zagazowane i być może stąd taki ból u pieska. Jedyne co zrobiła to pobrała krew do badania i podłączyła kroplówkę. Przez cały czas namawiając nas i wymuszając, że musimy zostawić pieska w szpitalu bo w gab.zabiegowym nie ma warunków dla niego. Że musi zostać przyjęty do szpitala a tam nie możemy zostać. Nie pozwoliła nam zostać z psiaczkiem w zabiegowym!!! Nasz ukochany piesek ZMARŁ!!! W opisie rtg które otrzymaliśmy później "pęknięty guz śledziony", Jak można było tego nie widzieć!!!! Jestem zrozpaczona, w jednej chwili cały świat stanął w miejscu, a moje serce pękło i umarło wraz z ukochanym pieskiem. Miał niecałe 10 lat. i gdyby lekarz znał się na tym co robi to można było go uratować, wymagał natychmiastowej operacji, a nie obserwacji!!!! Moja desperacja jest tak duża, że dołożę wszelkich starań aby aby osoby odpowiedzialne za obsadę dyżuru i lekarz ponieśli konsekwencje swych zaniedbań!!!!

Źródło opinii: wet-opinia.info

Dobry Człowiek avatar
Dobry Człowiek

Polecam z całego serca. Uratowali mojego kiszke jak chorował, jakis czas po tym dalem im kota (devon rex) na zabieg kastracji. Wszystko przebieglo bez problemów jak też później zadnych niespodzianek nie mialem, elegancko wszystko się zagoiło.

Źródło opinii: google.com

Kinga Héjj avatar
Kinga Héjj

Jak trwoga to do Multi Wetu. Nawet jak zaćma okazuje sie być trzecią powieką ;)

Źródło opinii: google.com

engine engine avatar
engine engine

Bylismy w nocy po upadku 3 miesiecznego pieska. Pani zdiagnozowala zle uraz i zapewnila ze nic powaznego sie nie stalo. Zdjecie rtg zostalo zle wykonane a po kilku dniach okazalo sie u innego specjalisty ze piesek ma powaznie zlamana lapke i bedzie mial skrecane kosci na sruby. Nie polecam zupelnie. Takie miejsce powinno byc kompetentne przynajmniej w 90% tu brak jakiejkolwiek kompetencji. Omijac z daleka dla dobra zwierzakow.

Źródło opinii: google.com

Konrad Kamiński avatar
Konrad Kamiński

Lekarze może w porządku tylko organizacja dramatyczna. Pies w bardzo ciężkim stanie czekał ponad 2h w kolejce na wizytę i nie doczekał. Zdechł na korytarzu.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Agnieszka Kępkowicz avatar
Agnieszka Kępkowicz

Nie mam dobrej opinii na temat działania tej kliniki. Fatalna opieka pooperacyjna, na zasadzie - obserwować i jechać w razie potrzeby gdzie bądź. Przy całotygodniowej potrzebie codziennej kontroli i podania antybiotyku - oczekiwanie w 1-2 godzinnej kolejce. Dodam - z kotem z łapą w gipsie od pachwiny po pazurki wtłoczonym do zwykłego kontenera. Myślę, że jeśli klinika ma ambicje być centrum operującym, to powinna rozwiązać problem opieki pooperacyjnej. Mam też zastrzeżenia do kompetencji w opiece nad zwierzęciem - przy operacji ortopedycznej przez pierwsze doby koty mają problem z wypróżnianiem się. Nasz kot nie był wyjątkiem. Na problem - kot nie siusia ani nie wypróżnia się kolejną dobę, usłyszałyśmy - cytuję: "powinien jakoś sobie poradzić". Nie przekonało nas to - kot ewidentnie rozpaczał, pokładał się, tracił równowagę, usiłował wypróżnić - bez skutku. Pojechałyśmy do innej kliniki - kota zacewnikowano i ściągnięto 3/4 szklanki brunatnego moczu zastoinowego. Trzeba było zrobić badanie krwi pod kątem zapaleniem nerek i pęcherza. KLINIKI MULTIVET NIE POLECAM.

Źródło opinii: wet-opinia.info

Hubert Malinowski avatar
Hubert Malinowski

Najlepsza klinika dla zwierząt. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>
Przykład użycia: Ala ma <b>kota</b>. => Ala ma kota.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.