5/5 - (1 vote)

MULTIWET – Klinika Weterynaryjna: Przewodnik po Usługach i Opinii Klientów

W świecie opieki nad zwierzętami, kliniki weterynaryjne pełnią kluczową rolę. Jedną z nich jest MULTIWET, klinika zlokalizowana w Warszawie, która oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej placówce, ocenie klientów oraz dostępnym usługom, aby dać czytelnikom kompleksowy obraz tego, czego mogą się spodziewać odwiedzając MULTIWET.

Lokalizacja i Dane Kontaktowe

MULTIWET znajduje się pod adresem ul. Gagarina 5 w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Jest to strategiczne położenie, zapewniające łatwy dostęp dla mieszkańców stolicy i okolic. Kontakt z kliniką możliwy jest telefonicznie pod numerem (22) 841 44 40 oraz mailowo: multiwet@op.pl. Strona internetowa kliniki, www.multiwet.pl, oferuje dodatkowe informacje oraz możliwość zapoznania się z pełną ofertą.

Godziny Przyjęć

Klinika oferuje swoje usługi całą dobę, siedem dni w tygodniu, co jest znaczącą zaletą dla właścicieli zwierząt, którzy mogą potrzebować pomocy weterynaryjnej w nagłych wypadkach.

Ocena i Opinie Klientów

MULTIWET ma średnią ocenę 4.0 na podstawie 533 głosów. Taka ocena świadczy o wysokim stopniu zadowolenia klientów, choć warto zauważyć, że wśród opinii mogą występować zarówno pozytywne jak i negatywne doświadczenia. Klientom zaleca się dokładne przeczytanie opinii, aby uzyskać bardziej zróżnicowany obraz jakości usług kliniki.

Usługi Oferowane przez MULTIWET

MULTIWET oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, w tym, ale nie ograniczając się do:

 1. Diagnostyka: Obejmuje szeroki zakres badań, od podstawowych testów krwi po zaawansowane badania obrazowe.
 2. Leczenie: Klinika oferuje leczenie wielu schorzeń i urazów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
 3. Chirurgia: Wykwalifikowani chirurdzy są w stanie przeprowadzić zarówno standardowe, jak i bardziej skomplikowane zabiegi.
 4. Opieka profilaktyczna: Zawiera szczepienia, odrobaczanie, oraz porady dotyczące diety i pielęgnacji zwierząt.
 5. Usługi specjalistyczne: W ramach tych usług MULTIWET może oferować konsultacje z zakresu różnych dziedzin weterynarii.

Zalety Kliniki MULTIWET

 1. Dostępność Całodobowa: Klinika jest otwarta 24 godziny na dobę, co zapewnia dostępność pomocy weterynaryjnej w każdym czasie.
 2. Szeroki Zakres Usług: MULTIWET oferuje kompleksową opiekę nad zwierzętami, od profilaktyki po zaawansowane procedury medyczne.
 3. Doświadczony Personel: Zespół MULTIWET składa się z wykwalifikowanych lekarzy weterynarii i techników, co zapewnia wysoką jakość usług.
 4. Dobra Lokalizacja: Klinika jest łatwo dostępna dla mieszkańców Warszawy i okolic.

MULTIWET jest kliniką weterynaryjną, która zdobyła uznanie wśród klientów, oferując szeroki zakres usług oraz całodobową opiekę. Dobra lokalizacja, doświadczenie personelu i pozytywne opinie są elementami, które przyciągają właścicieli zwierząt. Jednakże, jak w przypadku każdej usługi, zaleca się indywidualne zapoznanie się z ofertą oraz opiniami innych klientów, aby dokonać najlepszego wyboru dla swojego zwierzaka.

MULTIWET wydaje się być godną polecenia placówką dla tych, którzy szukają kompleksowej opieki weterynaryjnej w Warszawie.

1 KOMENTARZ

 1. Nina 2023-04-14 09:45

  Kiedyś była to dobra klinika, lekarze pracowali tam latami, recepcjonistki również. Ale to się skończyło jakieś 5-7 lat temu. Teraz jest rotacja wprost niewiarygodna, słabi lekarze, zwłaszcza na nocnych dyżurach, strach jechać z nagłym wypadkiem bo te dyżury dostają dzieci bez doświadczenia, nastawienie na kasę, lecznica jest bardzo bardzo słaba
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kamila
  Kamila 2023-02-11 13:29

  Zdecydowanie nie polecam, całkowity brak empatii, podejście do zwierzątka czysto finansowe. Przyjechaliśmy z pieskiem w stanie krytycznym o 6 rano, pani „doktor” wyłoniła się z zaplecza po dłuższym czasie kiedy to nikogo poza nami nie było a piesek łapał każdy oddech…. dodam że dwa razy musieliśmy prosić panią sprzątającą żeby poprosiła aby ktoś do nas wyszedł …potem już było tylko gorzej …tempo, tempo, kwota, kwota.Wyglądało to tak jakby pani”doktor”kończyła dyżur i chciała już tylko sfinalizować transakcję. Szok…Poza informacjami ile co będzie kosztowało nie dowiedzieliśmy się nic o stanie zdrowia, o możliwościach…nigdy się z takim czysto ekonomicznym traktowaniem nie spotkałam. Jeżeli sytuacja jest bardzo zła proszę jechać gdzie indziej….
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Zenon Rożnowski
  Zenon Rożnowski 2022-11-18 10:37

  Przychodnia od dłuższego czasu nastawiona tylko na wyciąganie pieniędzy. Nigdy nie zdarzyło się , żeby lekarz w przypadku sytuacji krytycznej powiedział otwarcie , że czas na skrócenie MĘCZRNI zwierzaka. Przedłużanie agonii za wszelką , nomen omen , cenę. Pieniądze przesłoniły właścicielowi całkowicie los zwierząt. Z lektury negatywnych opinii wyłania się tragiczny obraz ludzi , którym poświęcamy los naszych zwierząt. Bagatelizują , wręcz oskarżają właścicieli chorych zwierząt o to , że to oni doprowadzili do cierpień. Ludzie , którzy udali się po pomoc do innych lecznic , traktowani są „per noga” , no bo przecież na niczym się nie znają , a zwierzęta „nic nie powiedzą” – cytat.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna Kurek
  Anna Kurek 2022-09-27 01:16

  Chciałabym bardzo , podzielić się z Państwem, moją dzisiejszą wizytą w klinice. Panie na recepcji , zostały poinformowane telefonicznie o tym , że 7 letnia , bezdomna sunia , wyciągnięta z obrzydliwego schroniska, jest w stanie wskazującym na zagrożenie życia i zostanie przewieziona z lecznicy oddalonej o niemalże 80 km od Wawy. Lecznica w małym mieście, nie potrafiła trafnie zdiagnozować lub też opisać usg jamy brzusznej , stąd gonitwa do Wawy w poszukiwaniu diagnosty , który postawi trafną diagnozę. Sunia trafiła do lecznicy o h 14 , została przyjęta przez Lekarza po upływie godziny , przy minimalnym obłożeniu pacjentów. Gdy zwróciłam Pani recepcjonistce uwagę , że za chwilę okaże się, że nie będzie już kogo ratować, łaskawie zostałyśmy przyjęte.

  Wycieńczone ciałko biednej suni , trafiło na zimny, metalowy stół lekarski , gdzie lekarz zbadał sunie , nawet nie osłuchowo , przejrzał wcześniejsze badania z innej kliniki i postanowił wynieść Sunię do sali zabiegowej .gdzie została zacewnikowana , podano jej tramal i kazano czekać. Następnie poinformowano mnie o kosmicznych kwotach za hotelowanie w szpitalu oraz przekazano informację, że lekarz który będzie mógł wykonać nowe usg jamy brzusznej , ma zajęty grafik przyjęć w dniu dzisiejszym i sunia , będzie musiała czekać na nowe badanie dwa dni. Zapytałam ze zdumieniem , czy lekarz dyżurny, nie mógłby potraktować przypadku suni w empatią i przyjąć ja bez kolejności, ponieważ o tym stanowi, obecny stan psa, który gołym okiem , jest zagrożeniem jej życia. Zostałam poinformowana , że nie jest to możliwe. Gdy zdesperowana , dostałam dokumenty do podpisania , odnośnie zgody na ewentualne operacje itp , ujrzałam w dokumencie, kwotę za dotychczasową wizytę. 400 zł, za podłączenie cewnika i podanie psiakowi tramalu, oraz deklaracje odnośnie wpłaty zaliczki w wysokości 1 tys zł na poczet leczenia. Te kwoty byłyby nawet akceptowalne , gdyby lekarz, obsługujący wizytę, okazał odrobię empatii, zwykłego ludzkiego zrozumienia dla stanu zaistniałej sytuacji . Podjęłam decyzję o zapłaceniu za wizytę 400 zł i przewiezieniu , ciężko chorej sunieczki do lecznicy oddalonej o kilkanaście kilometrów Mokotowa . Opuściłyśmy Gagarina o h 17 i w korkach z dusza na ramieniu , zawiozłam futrzaka Na Bemowo , gdzie dwóch techników, czekała na nas przed wejściem do lecznicy . W ułamku sekundy nad wyścielonym stołem lekarskim pojawiło się Trzech lekarzy i już po h , poznałam problem zdrowotny psa . Móc to chcieć, zabrakło dziś w lecznicy na Gagarina ludzkiej wrażliwości, odrobiny zrozumienia i dobroci , empatii do chorego, biednego zwierzaka .
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Dorota Kowalczyk 2022-10-03 10:39

  Ja straciłam w tej klinice malego pieska któremu zostały podane leki w dawce dla psa 80kg Serce się zatrzymało. Uśmiercili pieska po 4 godz.od przyjecia do szpitala. Piesek do kliniki w szedl na wlasnych lapach.
  Bob Budowniczy
  Bob Budowniczy 2022-02-05 12:58

  Nie wiem kto dopuścił budynek do funkcji kliniki weterynaryjnej. Jak to możliwe, aby piętro, parter i piwnica były skomunikowane poprzez SCHODY ZEWNĘTRZNE !!! Obsługa ciągle biega pomiędzy kondygnacjami, nosząc chore zwierzęta z ciepłych pomieszczeń poprzez warunki zewnętrzne: deszcz, mróz, wiatr, itp. Szaleństwo !
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewa
  Ewa 2021-12-17 18:34

  Witam wszystkich. Kto korzysta z tej Przychodni niech trzyma rachunek za zapłatę. Możecie dostać sms że nie opłaciliście za wizytę. Ja mimo że zapłaciłam, to takie wezwanie dostałam do zapłaty jeszcze raz. Dobrze że mam paragon – mogą mnie w nos pocałować. Mają bałagan i chcą ściągnąć kasę od ludzi niewinnych. Pozdrawiam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  B
  B 2021-06-19 09:39

  Lecznica może wyglądem sugeruje pełny profesjonalizm…niestety to tylko fasada. Jedynie dr Marciński -specjalista od USG to klasa sama w sobie!!!. Najgorsze jest olewactwo panienek z recepcji. Wielokrotnie trzeba dopominać się o przesłanie badań drogą elektroniczną słysząc, że to wina laboratorium a nie Multivetu. Lekarze, bardzo różni… nie zlecają badań tylko leczą ” w ciemno”. Trudno trafić na tego samego specjalistę. Wielu bardzo młodych i niedoświadczonych. Leczenie bardzo doraźne czyli usuwanie skutku ale nie przyczyny, która -jak w przypadku mojego pupila-bardzo poważna.Ceny wysokie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paucza
  Paucza 2021-05-10 12:43

  Moja świnka morska jest po zabiegu operacyjnego usunięcia 2 kaszaków i niewielkiej brodawki – właśnie dzisiaj zdjęto jej szwy w klinice. Od ok 1,5 roku korzystamy z tej kliniki, zawsze czułam, że moje świnki otrzymują tutaj najlepszą pomoc. Doktor Mukłusz jest niezwykłym weterynarzem – życzyłabym sobie własnego lekarza z takim podejściem i oddaniem. Zawsze konkretnie odpowiada na moje pytania, nigdy nie wyszłam z gabinetu niedoinformowana. Bałam się operacji świnki, narkoza tych maluchów zawsze niesie za sobą spore ryzyko ale moje wątpliwości rozwiała Doktor Wierzbicka, która przyjęła świneczkę przed zabiegiem – bardzo konkretna, ciepła osoba. Świnka godzinę po zabiegu wyglądała cudownie, przepięknie zaszyte rany, czyściutkie – goi się fantastycznie. Czytałam komentarze, że bardzo trudno dodzwonić się na recepcję – nigdy nie miałam z tym problemu, wiadomo, czasem linia jest zajęta, czasem nikt nie odbiera, ale czy do swojego lekarza rodzinnego zawsze tak łatwo możemy się dodzwonić i umówić na wizytę? W kwestii kontaktu wszystko jest w porządku, co więcej fenomenalne jest to, że zawsze dzień przed umówioną wizytą (w piątek w przypadku wizyt poniedziałkowych) Panie z recepcji dzwonią z potwierdzeniem czy na pewno się zjawimy – dla mnie to „przypominajka”, a dla kliniki brak chaosu. Co do cen – uważam że są jak najbardziej stosowne, nigdy nie odczułam, że ktokolwiek mnie tutaj na coś naciąga… opieka nad zwierzęciem zawsze wiąże się z pewnymi nieprzewidzianymi wydatkami 😉 Bardzo zależało mi na znalezieniu kliniki, a nawet konkretnego lekarza, któremu będę mogła w pełni zaufać co do leczenia moich świnek – tutaj otrzymujemy fachową pomoc, a zaufanie do weterynarzy jest kluczowe.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paucza 2021-05-10 12:46

  Doktor Mikłusz 😉 – wkradła się drobna literówka…
  Michał T
  Michał T 2021-01-27 13:41

  NIE POLECAM. Wyciąganie pieniędzy i przede wszystkim duży brak kompetencji oraz wprowadzanie w błąd.

  Siedziałem w poczekalni i czekałem na wizytę ze swoim kotem. Przyszła Pani z konającym królikiem i nie została przyjęta- Pani na recepcji powiedziała, że dyżurujący lekarz nie zajmuje się królikami. Ale „Multiwet ” – gdzie to Multi? Rażące i nieetyczne wprowadzanie w błąd.

  Co do mojej wizyty z kotem – było to rutynowe szczepienie, ale poprosiłem też o wykonanie badań krwi, w tym na przeciwciała. Pani lekarz nie wiedziała, czy są takie badania – „trzeba zapytać na recepcji”. Okazało się, że oczywiście takie badania były. Do tego Pani lekarz nie miała pojęcia o markach jedzenia dla kotów jak Purizon i Miamor. „Nie zna tego”..

  Nie wiem na czym się znają lekarze tam, ale kadra (zwłaszcza dyżurująca) bardzo młoda i przede wszystkim wypadałoby, aby uczyli się pod okiem kogoś doświadczonego.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kamińska E. 2022-05-13 20:19

  Yestem solidarna z wyrazem ” Wyciąganie pieniędzy „. Duży brak kompetencji . NIE POLECAM !!!
  koto 2021-02-10 19:24

  Purizon i Miamor to kiepskie karmy.
  O 2021-10-20 11:21

  Jeśli przychodnia nie zajmuje się królikami, to chyba oczywiste, że nie mogli pomóc. To właśnie JEST zachowanie się zgodnie z etyką lekarską w ramach zasady „przede wszystkim nie szkodzić”.
  Paweł T
  Paweł T 2021-01-13 15:26

  O 14.10 przyjechałem z jamnikiem Guciem, ponieważ ma problem z łapą i kuleje od rana. Dostałem informację od Pań w recepcji że dwóch lekarzy przyjmuje i tylko jedna osoba jest przede mną i że niedługo powinienem być przyjęty. Po pół godziny czekania zapytałem kiedy będę przyjęty (pies się niepokoił od samego początku i głośno jęczał), okazało się że osoba przede mną nadal nie została przyjęta a dwie inne osoby tak samo jak ja czekają. Po 50 minutach nadal ja i te dwie osoby czekaliśmy na przyjęcie – przez prawie godzinę nikt z nas nie został przyjęty, jest to dla mnie bardzo irytujące. Telefonicznie umówiłem się na wizytę do pobliskiej kliniki na Czerniakowskiej już na 15.20. Poinformowałem o tym Panie z recepcji – nie przeprosiły za tę sytuację, nie wydawały się przejęte tym że trójka klientów czeka już od godziny. Bardzo słaba obsługa i działanie Waszej kliniki. Straciłem godzinę, rezygnując w tym czasie z pracy i nie uzyskując pomocy dla psa.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agnieszka Zak
  Agnieszka Zak 2021-01-03 12:41

  Jak dla mnie najlepsza klinika w Warszawie a jako wlascicielka bardzo chorowitego pieska odwiedzilam juz niejedna.Po pierwsze organizacja , mozna sie umowic na konkretna godzine do internisty, swietna recepcja,wszystkie Panie sa bardzo mile i bardzo pomocne , zawsze oddzwaniaja jesli zwolni sie termin .A jesli chodzi o weterynarzy , to z calego serca polecam dr.Kus , ktora zawsze poswieca bardzo duzo czasu podczas wizyty , wszystko wnikliwie analizuje a ostatnio zwrocila uwage na powiekszone wezly chlonne i skierowala na biopsje, wczesniej dwoch ortopedow ogladalo, badalo lapke i zaden nie zauwazyl, ze pies ma powiekszone wezly chlonne w lapce , tylko dzieki uwaznosci dr.Kus , ktora skierowala psa na biopsje wykryto , ze pies ma nowotwor.W klinice przyjmuje tez wspaniala dr.Wieczorek , ktora jest rowniez bardzo oddana swoim pacjentom i ich wlascicielom oraz kolejny bardzo dobry i empatyczny dr.Smolak.Oczywiscie zdarzylo mi sie tez odbyc wizyte u niekompetentnego weterynarza w tej klinice, ale ze wgledu na dr.Kus , dr,Wieczorek i recepcje wystawiamy z Hope stala pacjentka 5 gwiazdek ps.W klinice jest rowniez bardzo czysto, jest dobrze zorganizowany szpital i maly ogrodek dla pieska , gdzie wychodza podczas pobytu w szpitalu, co jest dla mnie kolejnym plusem
  Źródło opinii: google.com

  Marek Okońsk 2021-02-03 14:10

  to moim zdaniem najsłabsza klinika w Warszawie i tylko dlatego, że mieszkam bardzo blisko czasem tam zaglądam i za każdym razem bardzo żałuję. Panie na recepcji zazwyczaj są tak zajęte rozmową, czasem szeptaną, że zawsze długo trzeba poczekać zanim poproszą. Telefonów albo nie odbierają, albo trzeba poświęcić czasem nawet 30 minut na oczekiwanie.Nigdy nie zdarzył mi się, aby przyjęto mnie o wyznaczonej godzinie. Zaobserbowałem za to, że niektóre osoby przyjmowane są natychmiast po przyjściu. Np. jak zgłosiłem się do lekarza w recepcji i zapytałem, czy jest jakaś kolejka przede mną powiedziano mi, że wchodzę jako pierwszy to po kilku minutach pojawił się taki egzaltowany i histeryczny poseł PO (jakiś Szczuka czy coś). I został przyjęty natychmiast. Zazwyczaj diagnozy są zupełnie nietrafione: przyszedłem z podejrzeniem babeszjozy – pani pogadała trochę głupot i skończyła. Uparłem się na badanie krwi i kto miał rację? oczywiście ja choć o medycynie nie mam pojęcia. Dolegliwości układu pokarmowego przez dwie lekarki (niezależnie) zostały zdiagnozowane jako problemy z kregosłupem i zaaplikowały silne środki przeciwbólowe, które wywołały silne wymioty i biegunki i ogromne podrażnienie wątroby i trzustki.
  Piotr Andrzejewicz
  Piotr Andrzejewicz 2020-12-27 21:41

  Krytyczne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm Kot rozciął sobie łapkę, szybki telefon do najbliższej czynnej kliniki i tak trafiliśmy na Gagarina… Rana cięta na długości ~4cm i dość głęboka. Myśleliśmy, że rana będzie szyta, Pan weterynarz uznał to za niepotrzebne. Nie podał, żadnych leków. Wygolił tylko miejsce zranienia i nałożył opatrunek, mieliśmy przyjść po czterech dniach na jego zmianę – wizyta 125 zł (+50% bo niedziela). Następnego dnia zauważyliśmy, że łapka bardzo spuchła więc pojechaliśmy do innej kliniki żeby inny weterynarz zbadał łapę. Dowiedzieliśmy się, że jak najbardziej rana powinna być zszyta i bandaż był za mocno założony co doprowadziło do obrzęku – już nie wspominając o sprawieniu zwierzęciu bólu, co podkreśliła Pani weterynarz z innej kliniki. Kot otrzymał antybiotyki, lek przeciwbólowy i kołnierz w razie gdyby próbował lizać ranę. Martwi mnie podejście Pana weterynarza w Państwa Klinice, powinien umieć ocenić co należy zrobić z pupilem aby doszedł do zdrowia tymczasem odniosłem wrażenie, że po prostu nie chciało mu się szyć rany…

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-30 00:05)
  Wg. opinii doktora rana była powierzchowna wieklości ok. 1cm. Niekwalifikowała się do szycia. Właściwa toaleta takiej rany nie wymaga antybiotykoterapii. Lekarz pod opatrunek założył specjalny preparat, który miał wpływać na dobre gojenie się rany. Mamy nadzieję, że z uwagi na wygląd rozpuszczonego preparatu, który często jest mylnie odbierany jako ropa, nie zadecydowano o podaniu antybiotyku. Opatrunki w takich miejscach niestety często powodują opuchliznę. Zwierzę nie powie nam, że jest zbyt ciasno. Do obrzęku dochodzi zwykle w ciągu kilku godzin, szkoda, że nie przyjechaliście państwo do nas, poprawilibyśmy to bezpłatnie.
  Źródło opinii: google.com

  Juliusz Łabęcki
  Juliusz Łabęcki 2020-12-27 11:27

  Profesjonalna i przyjazna pomoc, nawet w nocy w Święta.
  Źródło opinii: google.com

  .
  . 2020-12-27 00:05

  Świetni, pełni zaangażowania ludzie. Już dwa razy uratowali mojego kota. Zawsze pomocni. Czujemy się zaopiekowani.
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian
  Sebastian 2020-12-19 18:37

  Przyjechaliśmy w nagłym przypadku z chorym kotem. Recepcja poinformowała, że jesteśmy 3 w kolejce ale nie poinformowali, że w międzyczasie jest umówionych kilkunastu pacjentów, na konkretną godzinę.. i tak czekaliśmy ponad 4 godziny, a kot cierpiał i się stresował, wiec zrezygnowaliśmy. Przez ten czas spokojnie byśmy dostali się do innej kliniki. Wystarczyłoby żeby recepcja poinformowała że będą państwo czekać minimum 4-5 albo i wiecej godzin.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  P.A. 2020-12-26 14:22

  chociaz sama pomoc lekarska oceniam dobrze, to mialam ten sam problem. Pies cały sie kurczył i drżał z bólu. Usluszalam, że jestem 2 w kolejce, z pominięciem informacji o umówionych pacjentach weszliśmy po 4 godzinach
  Ewelina Makowska
  Ewelina Makowska 2020-12-17 20:10

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Lekarze są bardzo dobrzy na 5* i dlatego leczę tam 3 moje psy. Najlepsze jest to że mają kompleksową obsługę weterynaryjną i możliwość wykonania wszystkich badań. Szczególnie polecam panią Alicję Wieczorek i pana Krzysztofa Kuczewskiego który uratował życie mojemu Yorkowi.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Kot 2021-02-03 14:14

  ta kompleksowa obsługa polega na tym, że przy każdej wizycie otrzymujemy kilka skierowań do tzw. specjalistów. Zazwyczaj są one zupełnie niepotrzebne, ale są wystawiane i kasa leci.
  Sebastian Wac
  Sebastian Wac 2020-12-17 07:31

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm Przyjechaliśmy w nagłym przypadku z chorym kotem. Recepcja poinformowała, że jesteśmy 3 w kolejce ale nie poinformowali, że w międzyczasie jest umówionych kilkunastu pacjentów, na konkretną godzinę.. i tak czekaliśmy ponad 4 godziny, a kot cierpiał i się stresował, wiec zrezygnowaliśmy. Przez ten czas spokojnie byśmy dostali się do innej kliniki. Wystarczyłoby żeby recepcja poinformowała że będą państwo czekać minimum 4-5 albo i wiecej godzin.

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-17 00:41)
  Sznowny Panie, trzeci w kolejce do dwóch lekarzy dyżurnych. Reszta zapisanych pacjentów została przyjęta przez lekarzy do których była zapisana. Owsz…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Jozwiak
  Mariusz Jozwiak 2020-12-13 19:57

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm Nie polecam, bardzo niska jakość obsługi przez niby wykształconych lekarzy. Błędna diagnoza, nie rozpoznane zapalnie ucha, zagubione wyniki badań.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Zalewska
  Ewa Zalewska 2020-12-13 17:09

  Wyciągacze pieniędzy kot miał chłodniaka i który jest nie uleczalny i chcieli bym go zostawiła na przetoczenie krwi co by i tak mu nie pomogło bo miał przerzuty
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Kasprzak
  Agnieszka Kasprzak 2020-12-13 15:18

  Bardzo czyste miejsce. Miła i profesjonalna obsługa. Jeździmy tam do dr Marcińskiego na USG. Wspaniały, skromny, niesamowicie dokładny i profesjonalny specjalista. Polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Moszko
  Andrzej Moszko 2020-12-13 13:10

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność Podziękowania dla całego zespołu Multi-Wet Akcja porodowa zaczęła się po 23:00 – zadzwoniliśmy do nich i weterynarz pojawił się po 20 minutach od telefonu. Dyżur 24h/7 działa ! Wszystkie szczeniaki przyszły bezpiecznie na świat, a Nasza suczka ma się dobrze i dochodzi do siebie. Dziękujemy !
  Źródło opinii: google.com

  Olga Shumilo
  Olga Shumilo 2020-12-13 11:51

  Mój kot już od pierwszej wizyty czuł się lepiej. Jesteśmy szczęśliwi że udało się go wyleczyć. Dziękujemy bardzo pani doktor Anna Halka!
  Źródło opinii: google.com

  Maciej Skierski
  Maciej Skierski 2020-12-13 00:37

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Miejsce zostało mi polecone przez znajomego który tam chodzi ze swoim psem od dawna i również jest zadowolony. Placówka nie należy do najtańszych, ale wszystko rekompensuje profesjonalizmem i szczegółami takimi jak wydawanie leków po wizycie (nie wiem czy jest to standard w innych placówkach). Posiadają 24 godzinny dyżur.
  Źródło opinii: google.com

  Eliza Ka
  Eliza Ka 2020-12-07 14:22

  W porządku. Pacjent uratowany, pani doktor dała dobre rady na przyszłość, bardzo kompetentną. Super, że są otwarci 24h, ale ostatnio domofon nie działał i długo czekałam, aż ktoś mi otworzy
  Źródło opinii: google.com

  Sampohin
  Sampohin 2020-12-06 22:15

  Krytyczne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Nie polecam. Możliwe, że to wyjątek potwierdzający regułę, ale poziom diagnostyki, który nas spotkał jest dramatycznie niski. Pani (o wątpliwych umiejętnościach więc nie nazwę jej lekarzem) bez żadnego uzasadnienia zaleciła zostawienia 8 tygodniowego kota na noc mówiąc, że jest chory i natychmiast potrzebuje dostać kroplówkę. Po konsultacji z innym Lekarzem weterynarii spoza lecznicy nakazano nam natychmiast zabrać kota do domu, ponieważ to zwykła reakcja uczuleniowa (a nie jak stwierdziła „dr” reakcja na podaną kilka godzin wcześniej szczepionkę) na pokarm a stan się wyraźnie polepsza a nie pogarsza – kot nie miał ani gorączki, ani zaburzeń oddychania, zaczerwienienie i lekka opuchlizna z pyszczka (z tym przyszliśmy na konsultację) ustępowała. Tak zrobiliśmy. Kot jest zdrowy. P.s. Proszę uważać na „dr” z kolorowymi włosami.

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-06 12:03)
  Pani Magdaleno, zwierzęta takie jak królik czy szczur wymagają dodatkowej wiedzy specjalistycznej. Lekarze weterynarii potrafią udzielić pierwszej po…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Krystyna Kwalska
  Krystyna Kwalska 2020-12-06 21:00

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm, Wartość Mimo, że jest się przed 21:30 i czeka na pomoc, z chorym, potrzebującym potrzeby zwierzęciem stawka jest podnoszona o 100%. Utrudniony kontkat z recpecjonistkami, które tylko odliczają czas do wyjścia do domu. znależliśmy z mężem i Puniem pomoc gdzie inidziej
  Źródło opinii: google.com

  nrwolo nieznany
  nrwolo nieznany 2020-12-06 20:10

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Ewidentne nadciąganie klientów, szczególnie gdy zbliża się pora dyżuru nocnego, który jest 100% więcej płatny. Zwierzęta są przetrzymywywane w poczekalni, aż wybije godzina 21.30. Doktorzy czesto chcą zostawiać zwierzęta na noc, pod kroplówką, co w naszym wypadku (konsultacja z innym lekarzem) nie miało żadnej uzasadnienia. Sam obiekt też zostawia wiele do życzenia, szczególnie w zakresie przestrzegania reżimu sanitarnego Covid 19. W ODPOWIEDZI DO ODPOWIEDZI WŁAŚCICIELA. Dlatego mimo, że macie kartkę, że ma przebywać tylko jeden opiekun ze zwierzęciem pozwalacie na dwie, lub trzy osoby z jednym psem lub kotem?

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-06 19:04)
  Dziękujemy za opinię. Przykro nam z powodu Pani/Pana odczuć. Nasi lekarze nie naciągają klientów. A odnosząc się do przestrzegania reżimu postępujemy…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Magda Listopad
  Magda Listopad 2020-12-06 20:00

  Rozsądny młody chirurg pomógł nam ogarnąć 2 miesięcznego kociaka po wypadku. Kotek ma się dobrze i nie zdarli z nas fortuny. 🙂 pozdrawiamy
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Lachowicz
  Natalia Lachowicz 2020-12-06 20:00

  Dobry kontakt telefoniczny, zawsze miła obsługa, elastyczne podejście. Profesjonalni lekarze pełni empatii i dobrego podejścia do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  7upsewe1995
  7upsewe1995 2020-12-06 19:12

  Krytyczne: Profesjonalizm Naciąganie. Po przedstawieniu sprawy przez telefon usłyszałem, że sprawa jest poważna, należy niezwłocznie przyjechać i że badania zostaną wykonane. Podczas wizyty kot został zważony, podano nospę i powiedziano żeby jechać do innej kliniki, bo oni USG nie wykonają. 80 zł do zapłaty, kot dalej wymagający pilnej interwencji, stracony czas, pieniądze i przede wszystkim stres i brak pomocy dla kotka.

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-06 15:18)
  Po opisywanym telefonicznie przypadku wysoce nieodpowiedzialnym było by pozostawienie zwierzęcia bez badania. Na miejscu zostało wykonane badanie kli…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Ewelina Staniszewska
  Ewelina Staniszewska 2020-12-06 16:19

  Bardzo wygórowane ceny….po 21 godz. w weekend doliczane jest 100 %za usługę
  Źródło opinii: google.com

  Helena Malpica
  Helena Malpica 2020-12-06 15:37

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość W porze nocnej stałam zapłakana z umierającym, trzęsącym się z zimna tak jak i ja szczurkiem pod kliniką myśląc, że słowa automatycznej poczty głosowej „w nagłych przypadkach w porze nocnej prosimy o przyjechanie” mają jakąś wartość. Po wejściu do kliniki otrzymuję informację, że nie ma lekarza od szczurów. Myślę, że tyle informacji wystarczy. Zdecydowanie odradzam, ponieważ firma co najwyżej zasługuje na nazwę monovet.

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-06 08:16)
  Szanowna Pani, z nagrań monitoringu wynika, że dostała Pani informację, że na dyżurze jest internista, ale nie specjalista od gryzoni. Dostała Pani r…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Xyz Xyz
  Xyz Xyz 2020-12-06 15:23

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Dwa razy trzeba pomyśleć przed leczeniem pupila w tym miejscu!
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Widłak
  Ewa Widłak 2020-12-06 13:10

  Fantastycznie lekarze ,opieka dla zwierząt na wysokim poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Turulski
  Mariusz Turulski 2020-12-06 13:02

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Nasz 7 letni Dexter to stały pacjent Multi-Wet od kiedy stał się członkiem naszej rodziny. Na początku z poważniejszych interwencji zaczęło się od syndromu zimnego ogona na szczęście w miarę szybko sobie z tym poradziliśmy. Aktualnie walczymy z uszami, gdzie są postępy i widzimy się na wizycie kontrolnej po mikołaju w poniedziałek
  Źródło opinii: google.com

  Maciejek Polak
  Maciejek Polak 2020-12-06 11:51

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Multi-Wet dzięki wam za nocny dyżur ! po 23:00 podczas spaceru mój Cezar miał niemiłe spotkanie z bezpańskim psem. Mocno poszarpane ucho, sporo krwi. Znalazłem was od razu, od razu też odebrali telefon i podjechałem na dyżur. Nie było tak strasznie jak wyglądało. Zaszyli nas i jest ok, ale strachu najadłem się jak nigdy. Dobrze, że jesteście !
  Źródło opinii: google.com

  Ольга Зеркаль
  Ольга Зеркаль 2020-12-06 09:40

  Najlepsze lekarzy! Nasz niedogodności Francuzki Zeus jest chory na padaczkę. Regularnie ma całodobowy pobyt i leczenie w Multiwet! Najlepsza obsługa i najlepsze lekarze! Dziękujemy z całego serca za podtrzymanie zdrowia naszego zwierzaczka!
  Źródło opinii: google.com

  Monika F
  Monika F 2020-12-06 09:11

  Pozytywne: Profesjonalizm, Wartość Wszyscy lekarze, z którymi do tej pory miałam do czynienia w przychodni mają profesjonalne podejście i widać ich zaangażowanie w wykonywaną pracę! Rady Pani dietetyk Magdy są nieocenione. Cieszę się, że moja kotka jest pod opieką! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Dominika Magusiak
  Dominika Magusiak 2020-12-06 01:14

  Dziękuję za szybką i skuteczną pomoc. Dzięki Państwa pomocy nasz kochany Uszaty pozostał z nami a nie pokicał za tęczowy most. Jesteśmy razem z mężem bardzo wdzieczni za okazaną troskę i pomoc. Traktujemy Uszatego jako członka rodziny
  Źródło opinii: google.com

  Małgośka D
  Małgośka D 2020-12-06 01:01

  Zawsze super porada i dobra opieka nad zwierzakami. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Dagmara Ostrzeniewska
  Dagmara Ostrzeniewska 2020-11-12 21:16

  To był kolejny szpital gdzie trafiliśmy z Mardukiem, jego powikłaną cukrzycą i kwasicą ketonową. Dopiero tutaj odpowiednio się nim zaopiekowano a nieoceniona Pani Małgosia Górnicka „wyciągała go za łapki” z każdego kryzysu, walczyła o niego jak o swoje zwierzątko. Podoba mi się, że potrafi się tu odejść od schematów, myśleć nieszablonowo, słuchać intuicji i sugestii właściciela a także korzystać z wiedzy i porad innych lekarzy spoza placówki. Dzięki temu Marduk dostał kolejne pół roku szczęśliwego życia i mimo, że ostatecznie walka została przegrana to wiem, że zrobiłam wszystko co mogłam, był w najlepszych rękach a sympatia członków zespołu szpitalnego umilała mu pobyty 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Ambroziak
  Jacek Ambroziak 2020-11-12 19:48

  Cudowne miejsce, cudowni Ludzie, cudowni Lekarze. Gorąco polecam!!! ❤
  Źródło opinii: google.com

  Beata Janicka
  Beata Janicka 2020-11-12 19:06

  Słaby personel …kiedyś było lepiej. Zero empatii.
  Źródło opinii: google.com

  Maja Dobrowolska
  Maja Dobrowolska 2020-11-12 16:17

  Krytyczne: Niezawodność, Profesjonalizm Wczoraj trafiłam do kliniki około 2-3 w nocy ze szczeniakiem, który się dusił/kaszlał przez 3 godziny. Weterynarz po przebadaniu psa stwierdził, że „musiało się jej coś przykleić – może jakiś listek” i odesłał nas do domu z osłoną. Pies dusił się przez resztę nocy w domu, szczeniak kompletnie opadł z sił – w związku z tym z samego rana pojechaliśmy na Puławską 509, gdzie ktoś kompetentny zajął się moim psem. Okazało się, że suczka ma kaszel kennelowy, którego weterynarz na Gagarina 5h wcześniej nie był w stanie zdiagnozować mimo duszności psa i pokazanych mu filmików, został zignorowany również fakt, że tego samego dnia miała drugie szczepienie. Jestem oburzona takim brakiem profesjonalizmu i narażaniem życia mojego psa. Mój pies mógł dostać pomoc od razu jak tylko zobaczyłam pierwsze duszności – zamiast tego dostaliśmy nieprzespaną noc i wycieńczenie i tak już mocno osłabionego szczeniaka. Lecznicę do tej pory mogłam określić jako mocno przeciętną – przychodziłam tam z pierwszym psem. Leczyli tam kulawiznę u mojego psa przez 3 miesiące lekami, blokadami (obciążając chorą wątrobę) zamiast spojrzeć na opuszki i zobaczyć, że było tam szkło. Wydaje mi się, że nikt nie ma tam czasu zająć się prawidłowo pacjentami – jedynym wyjątkiem był dermatolog, który rzeczywiście poświęcił nam czas i pomógł dobrać leki. Jednak sytuacja ze szczeniakiem przekroczyła moje granicę cierpliwości do tego miejsca, bo sytuacja była bardzo poważna i niestety, weterynarz po raz kolejny nie stanął na wysokości zadania. W związku z tym, lecznicę mogę polecić jeśli ktoś chce kupić tabletki na robaki, cała reszta ich przerasta 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Kurpiewski
  Łukasz Kurpiewski 2020-11-12 11:09

  Mimo nie ktorych opinii, jestem w 100% zadowolony, pełna profeska
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Michalik
  Andrzej Michalik 2020-11-12 10:14

  Polecam wszystkim to miejsce ja i mój pies.
  Źródło opinii: google.com

  MAŁGORZATA 2.0
  MAŁGORZATA 2.0 2020-11-12 08:14

  Bardzo dobra opieka.Mój pies przeszedł bardzo ciężką operację wszystko jest dobrze jestem wdzięczna polecam to miejsce
  Źródło opinii: google.com

  Ewa
  Ewa 2020-11-06 17:50

  W dniu 4.11.2020 r. trafiłam z Mają do Multiwetu. Pani dr, która nas przyjęła uznała, że Majcia ma obrzęk płuc kardiogenny (Majcia miała endokardiozę zastawki), trzeba Ją odwodnić i podać tlen. Pokazałam Pani dr ostatnie wyniki krwi Majci, z których wynikało, że Maja miała obniżony poziom hormonów tarczycy co może sugerować niedoczynność tarczycy. Pani dr bez konsultacji ze mną podała Majci lek na uspokojenie (przeciwskazaniem do podania jego jest m.in. niedoczynność tarczycy, uszkodzenie mózgu – Majcia miała padaczkę o czym Pani dr była poinformowana). Powyższy lek może powodować depresję oddechową oraz sercowo-naczyniową. Pies z chodzącego psa w ciągu godziny pogorszył się do tego stopnia, że musiała zostać zaintubowana i niestety umarła. Pani dr kiedy nas przyjęła poinformowała mnie, że Maja powinna zostać w klinice, ponieważ obrzęk płuc jest stanem zagrożenia życia. Kiedy przekazałam psa Pani dr, Majcia został zaniesiona do sali zabiegowej. Starałam się opuścić jak najszybciej gabinet, aby Pani dr mogła zająć się Majcią. Niemniej kiedy opuściłam gabinet Pani dr m.in. wykonała prywatny telefon, robiła coś na telefonie, a klatki, w której była Majcia przez ok. 30 min nikt nie otwierał. Diagnostyka (RTG, zbadanie pobranej wcześniej próbki krwi) zostało wykonane po ok. 35 min od przekazania psa. W opisie wizyty z dnia 4.11.2020 r. jest informacja o znacznym obrzęku płuc, po wykonaniu badania RTG, Maja wróciła do klatki do sali zabiegowej, a Pani dr wróciła do gabinetu spożyć posiłek.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Rafał Paweł
  Rafał Paweł 2020-10-24 22:31

  Przyjemna obsługa, zawsze dużo piesków śmiesznych w kolejce, można poczekać na dworze i też pełno piesków
  Źródło opinii: google.com

  iza315
  iza315 2020-10-24 21:56

  Lekarze ze świetnym podejściem do czworonożnych pacjentów i ich wlascicieli. ❤ Jedna wada tego miejsca: CENY!!!!!
  Źródło opinii: google.com

  Szymon Walasek
  Szymon Walasek 2020-10-24 21:22

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Chociaż musialem pożegnać się z moim kotem, to nie z winy lekarzy Multi-Wet, a po prostu braku środków na eksperymentalne leczenie FIP-a. Z całego serca polecam klinikę. Bardzo miłe Panie przyjmujące na recepcji, bardzo wyrozumiali lekarze i świetna opieka. Przyjechaliśmy w sobotę o 21 i pani lekarz od razu sprawdziła kotka, czy nie jest on nagłym przypadkiem. Koszty powtórzenia wszystkich badań i pobytu w szpitalu mojego Trezorka nie były aż tak wysokie, jak możnaby się tego spodziewać. Cieszę się, że chociaż pod koniec trafił w dobre ręce.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Grabowska
  Marta Grabowska 2020-10-24 21:02

  Dr. Marcinski – USG . Bardzo dobry fachowiec , duza kultura osobista, Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Eda Dąbrowska
  Eda Dąbrowska 2020-10-24 20:22

  Korzystam z tej lecznicy 15 lat, gdyby było złe, to dawno bym zrezygnowała.leczyłam w niej psa Maksa i kota Pumę, które już odeszły, a teraz suknię Notkę i kotki Bajkę i Manię. Dziękuję lekarzom i personelowi za opiekę nad naszymi ,, żywiołkami”
  Źródło opinii: google.com

  HeartFullOfMusik
  HeartFullOfMusik 2020-10-24 20:10

  Wspaniała klinika i super ludzie. Bardzo profesjonalnie i sympatycznie. Nasze dwa koty polecają 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Piątkowski
  Piotr Piątkowski 2020-10-24 16:24

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Szukaliśmy pomocy weterynarza w środku nocy w okolicy Mokotowa, zadzwoniłem od razu do Multi-Wet. Przyjechaliśmy na miejsce i pomogli od ręki. Dobrze, że za pierwszym razem trafiłem na Waszą przychodnie z dyżurem 24h/7dni w tygodniu
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz
  Dariusz 2020-10-24 15:41

  Krytyczne: Jakość Byłem tam ze swoim psem, pomimo tego iż nie było osób w poczekalni czekałem 40 min bo Pani weterynarz nie wyszła , po wejściu do gabinetu brak profesjonalizmu i zrozumienia ze względu na słabą znajomość języka polskiego, może i kiedyś byli tam dobrzy lekarze ale teraz jeżeli ktoś kocha swojego pupila odradzam wizyt w tej klinice.

  Odpowiedź weterynarza (2020-10-24 14:41)
  Przykro nam, że musiał Pan czekać na wizytę tyle czasu. Czasami pacjenci potrafią zająć lekarza na bardzo długi czas i mimo braku pacjentów w poczekalni czas oczekiwania na wejście do gabinetu jest wydłużony. Bardzobym była wdzięczna, gdyby zechciał Pan na adres mailowy klinika@multiwet.pl przesłać informacje, którego dnia odbyła się wizyta i na jakie dane jest zarejestrowany w naszym systemie pacjent. Dzięki tym informacją będziemy mogli przyjżeć się przebiegowi wizyty i wyciągnąć wnioski by poprawić jakość pracy. Każda uwaga jest dla nas cenna! Dziękuję, Izabela Gardulska.
  Źródło opinii: google.com

  Marek Skrzypczyk
  Marek Skrzypczyk 2020-10-24 14:41

  To bardzo dobra klinika i ma dobrych dpecjalistów. Mój Foksterier Hugo miał dwa zabiegi w jednej narkozie i wszystko jest ok. Dr. Mikusz to b. dobry hirurg. A ceny też b. przyzwoite. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  CaniSchool
  CaniSchool 2020-10-24 11:09

  Profesjonalna opieka pod każdym względem! Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Paulina S
  Paulina S 2020-10-24 10:21

  Moim zdaniem jeżeli chodzi o położenie-bardzo dobry dojazd.Ważniejszy jest jednak fakt,że pracują tam sympatyczni i genialnie wykwalifikowani specjaliści.Trafna diagnoza i szybkie działanie tj.wdrożone leczenie,uratowała życie mojego czworonoga.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Brożyna-Burnos
  Anna Brożyna-Burnos 2020-10-24 01:18

  Przywiozłam kota z zatorem. W 10 minut zajeto się zwierzakiem profesjonalnie i skutecznie. Jesteśmy miesiąc po… żyjemy wciąż choć podobno przeżywalność kotów w tym wypadku to 30%…czyli jesteśmy w tej mniejszej grupie✌✌✌świetny szpital i świetny zespół. Prowadziła nas Dr Hałko:)
  Źródło opinii: google.com

  Michał Kazubek
  Michał Kazubek 2020-10-24 01:09

  Widać, że obsługa wie co robi, nierzadko staje na głowie by ratować zwierzaka czy to od klienta czy choćby takiego z ulicy. Pozdrawiam Panią Paulę 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Michał Ł.
  Michał Ł. 2020-09-08 19:28

  Profesjonalna opieka, specjaliści, dobrze wyposażona w sprzęt diagnostyczny i ten do opieki
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Kuligowska
  Barbara Kuligowska 2020-09-08 16:05

  USG Naszej BOS – Gai ,u dra Marcinskiego ,jak zwykle wspaniale wykonane. Profesjonalizm, uprzejmosc,cierpliwosc. Zuzanna M
  Źródło opinii: google.com

  Karol Dąbrowski
  Karol Dąbrowski 2020-09-08 14:52

  Wiele sytuacji i wiele zwierzaków – zawsze profesjonalnie, zawsze miło i zawsze polecam 🤓
  Źródło opinii: google.com

  Waldemar Osiński
  Waldemar Osiński 2020-09-08 14:17

  Pozytywne: Czas reakcji W dniu dzisiejszym przyjechaliśmy do kliniki z chorym psem (szczeniakiem) na parwowirozę. Okazało się że takich pacjentów klinika nie obsługuje. Personel okazał ogromne serducho ❤, zaczął wydzwaniać kliniki, aby nasz pies miał szansę na pokonanie choroby. Wydzwoniły klinikę która przyjmie naszego psa. Dziękujemy ❤❤❤ Klinika w Łazach przyjęła szczeniaka. Jesteście super ☀☀☀ Personel na
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Kotłowska
  Katarzyna Kotłowska 2020-09-08 10:10

  Cudowna, empatyczna Pani Doktor z wielkim sercem. Zdechł nam chomik. Syn wpadł w histerię, bardzo płakał i błagał, żeby pojechać do weterynarza i sprawdzić, czy chomik na pewno nie żyje. Pani doktor podeszła do sprawy z wielką powagą, zbadała małe ciałko, osłuchała je, i wytłumaczyła synowi, że na pewno nie da się nic zrobić, że chomik zdechł ze starości i nie cierpiał. Byłam naprawdę wzruszona tym, jak bardzo się starała uspokoić syna w tym trudnym dla niego momencie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  Przemyslaw Giedyk
  Przemyslaw Giedyk 2020-09-08 09:51

  Polecam za profesjonalna pomoc mojemu psu.
  Źródło opinii: google.com

  Emilia Szkop
  Emilia Szkop 2020-09-08 09:46

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Absolutnie polecamy klinikę i szczególnie dziękujemy dr Maciejowi Mikłuszowi za szybką reakcję, uratowaniu psu zdrowia, a może nawet życia, a przy okazji piękną korektę noska, która da nową jakość życia Pepper. Dziękujemy ślicznie!!!! ❤❤❤
  Źródło opinii: google.com

  Anna Mańkowska
  Anna Mańkowska 2020-09-08 08:29

  Krytyczne: Czas reakcji, Profesjonalizm Do Multiwetu trafiliśmy po rekomendacjach innych klinik całodobowych, do których dzwoniliśmy w środku nocy. Sama nazwa wskazuje, że jest to centrum zdrowia MAŁYCH zwierząt, a nie tylko psa i kota. O północy udaliśmy się do kliniki z królikiem, który nie chciał jeść. Zwierzątko wcześniej otrzymało leki przeciwbólowe, na perystaltykę jelit oraz sól fizjologiczną. Poinformowaliśmy Panią doktor o podanych wcześniej lekach i dawkach. Pomimo tego stan zwierzątka nie poprawiał się. Pani doktor podała królikowi karmę ratunkową, poinformowała nas że nie ma zagrożenia życia (bo gdyby było, to królik zostałby u nich) i mogliśmy podobno w spokoju wracać do domu. Niestety, po niecałych 3 godzinach królik odszedł. Pani doktor poinformowała nas, że nie specjalizuje się w królikach, ale posiada podstawową wiedzę, aby takie zwierze utrzymać przy życiu. Niestety, okazało się to nieprawdą. Być może gdyby zwierze pozostało na obserwacji, to nie skończyłoby się to tak tragicznie. Klinika z pewnością powinna sprecyzować, że niestety nie zna się na małych zwierzętach, a jedynie na psach i kotach, żeby w przyszłości nie cierpiały na tym inne zwierzęta.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Falkiewicz
  Michał Falkiewicz 2020-09-08 08:03

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm Klinika faktycznie całodobowa, podczas późnego w zasadzie nocnego spaceru mój Dexter miał małą sprzeczkę z bezpańskim psem. Słyszałem jak tylko piszczał, zobaczyłem że leci mu sporo krwi z ucha. Nie zastanawiając się dłużej zadzwoniłem do Milti-Wet i pojechaliśmy na oględziny. Nie było tak źle ucho zostało jedynie trochę uszczerbione. Pani doktor opatrzyła ranę i odesłała Nas do domu. Dobrze mieć taką opiekę 24h na dobę. Jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o weterynarza w okolicy Mokotowa. Dzięki
  Źródło opinii: google.com

  Michał Sułkowski
  Michał Sułkowski 2020-09-08 00:23

  Krytyczne: Profesjonalizm Miałem nieprzyjemna sytuacje ze został przepisany lek którego nigdzie nie było. Jak wróciliśmy z tym problemem ogólnie nas zignorowano.
  Źródło opinii: google.com

  kat.borkowska
  kat.borkowska 2020-08-14 22:15

  Nie polecam! Strasznie długo wszystko trwa, w powietrzu przed wejściem do gabinetu unosił się niesamowity odór. W okolicy jest wiele lepiej zorganizowanych przychodni
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Gosiewska
  Katarzyna Gosiewska 2020-08-14 17:44

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Pracownicy Multiwetu swoim lekceważeniem/brakiem wiedzy i doświadczenia? STWARZAJĄ I POGŁĘBIAJĄ STAN ZAGROŻENIA ŻYCIA pacjenta. Osiem dni „leczenia” w tej klinice, początkowo przez 4 dni bez wyraźnej diagnozy, a potem, po ciężkim ataku duszności (dopiero wtedy zdiagnozowane zaawansowane zapalenie płuc przez pierwszą i jedyną kompetentną wetkę z tych, do których trafialiśmy) mój kot niemalże przypłacił życiem. Do dziś nie wiadomo, czy w stanie, w jakim przeniosłam się z nim do Legwetu, zdoła jeszcze przezwyciężyć chorobę. Dopiero tu trafiono z antybiotykami (natychmiast, zadziałały po 1,5 doby), dopiero tutaj zareagowano na powìększający się bardzo szybko stan zapalny i monitorowano stan kota z konieczną bacznością. Młode, nieodpowiedzialne panie doktor nie tylko same nie sugerują przeprowadzenia/przyspieszenia planowanych badań, ale i lekceważą moje prośby o ich wykonanie (chodzi o rtg płuc, kiedy kot był już po dwóch atakach duszności i z potężniejącym stanem zapalnym). Podają leki i kroplówki w ciemno, zdarzyło się, że w podwojonej ilości. Wmawiają, że powiększający się stan zapalny to nic złego i za każdym razem wydają do domu ze szpitala kota w stanie takim, że za kilka godzin musiałam być z powrotem. Tak było również po zdiagnozowaniu silnego zapalenia płuc i po porannym PRAWIE ŚMIERTELNYM ataku duszności, choć jedyna myśląca i odpowiedzialna doktor (dr A.Wieczorek) uprzedziła mnie o bezpośrednim zagrożeniu życia. Ostatniego dnia przed przenosinami do Legwetu, kiedy po powrocie z wizyty zadzwoniłam z informacją, że jest coraz gorzej i nie wiem, co mam robić, NIKT NIE ZAINTERESOWAŁ SIĘ NAMI PRZEZ 3,5 H – tj. po tych 3,5h, po odstawieniu kota do innego szpitala, zadzwoniłam ja sama. Całkowita olewka. Zostawiłam u nich w ciągu tych 8 dni ponad 1,5 tysiąca, nie licząc kosztów dojazdów. Drugie tyle już na ten moment w Legwecie, za próbę wyciągnięcia Plusia ze zlekceważonego i zaniedbanego przez Multiwet zapalenia płuc. Jeden z właścicieli, dr Czerwiecki, choć sam posiada długie doświadczenie zawodowe i z pewnością wiedzę, z cynizmem udaje, że nie znalazł w postępowaniu lekarzy zaniedbań + lekko rzuca, że w takim razie muszę zgłosić sprawę do Rzecznika. Kpina, żenada i zagrożenie życia dla każdego ze zwierzaków, z którym traficie tam z czymś gorszym niż świerzb czy pazurki do obcięcia.

  Odpowiedź weterynarza (2020-08-14 20:22)
  Jest nam niezmiernie przykro z powodu Pani niezadowolenia. Według naszej opinii Plunio były leczony zgodnie z przyjętymi algorytmami postępowania oraz zgodnie ze stanem klinikcznym. Kot otrzymał antybiotyk podawany z wyboru przy leczeniu zapalenia płuc. Niestety choroby nie da się wyleczyć po kilku podaniach leku. Na efekty trzeba czasem poczekać. Pani chciała uzyskać efekt szybciej – rozumiemy. Jednak według naszego doświadczenia „żąglowanie” antybiotykami nie jest dobre dla pacjenta. Pamiętajmy, że mimo leczenia jednego narządu nie możemy zbytecznie obciążać pozostałych. Ponieważ nie widzimy błędów w naszym leczeniu, zaproponowaliśmy aby sprawę rozstrzygnął właściwy Urząd. Mamy nadzieję, że Plunio będzie zdrowy.
  Źródło opinii: google.com

  Artur Cymerman
  Artur Cymerman 2020-08-14 11:48

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Leczyłem tu już psa jak i aktualnie uzyskałem pomoc co do myszy domowych. Bardzo profesjonalne podejście do tego miła atmosfera. Czynne całą dobę!
  Źródło opinii: google.com

  Malgorzata W.
  Malgorzata W. 2020-08-14 09:30

  Nie chodzi się tam dla przyjemności, ale obsługa jest tak miła, fachowa, że pobyt tam to przyjemność Pan doktor Marciński ma chyba zaczarowane dłonie, bo moja Negra prawie usnęła przy USG, a tz niej prawdziwe psie ADHD
  Źródło opinii: google.com

  Michał Dobrzyński
  Michał Dobrzyński 2020-08-14 00:11

  Podano relanium trzeci raz w ciągu około 30h i zostawiono naszą kicię bez opieki. W szpitalu kosztującym 300 zł/dobę za sam pobyt. Finał po kwadransie był fatalny. Kotek umarł. Jak dla mnie, to ewidentne zaniedbanie. A mówili, że jeszcze kilka godz. wcześniej była w dobrej formie, ze świetnymi wynikami krwi… Chciałbym cofnąć czas, mam przekonanie, że kicia by z nami żyła jeszcze wiele lat. Nigdy, już nigdy nie zostawię kotka w żadnym szpitalu. ;-(

  Odpowiedź weterynarza (2020-08-14 07:05)
  Przykro nam z powodu Państwa straty. To co Pan pisze jest mocno krzywdzące dla kliniki. Rozumiemy ból związany z utratą kotki, jednak proszę nie mija…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Sz.
  Karolina Sz. 2020-07-13 16:21

  Polecam z całego serca. Bezbłędnie zdiagnozowano i uratowano mojego kotka. Profesjonalni, empatyczni lekarze, z sercem dla zwierząt.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Anna 2020-10-18 12:16

  A moge zapytac do ktorego lekarza Pani trafila?
  Cezary Wolski
  Cezary Wolski 2020-06-30 15:37

  Super bardzo dużo empatii i zrozumienia dla „przyjaciela” jak i dla właściciela finanse na drugim planie Polecam
  Źródło opinii: google.com

  andrzejekk87
  andrzejekk87 2020-06-28 13:55

  Ceny kosmiczne, bardzo długie oczekiwanie w kolejce. Od wyjścia jednego pacjenta do poproszenia następnego potrafi minąć i pół godziny. Panie z recepcji mogłyby być milsze. Ale są kompetentni i można na nich liczyć 24h.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-11 09:55)
  Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Niestety czas oczekiwania w naszej poczekalni jest okrutnie długi. Staramy się robić wszystko co możemy by…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Kornelia Kozar
  Kornelia Kozar 2020-06-18 14:30

  Obsługa tragiczna i to nie ze względu na brak wiedzy o gryzoniach tylko czystego ludzkiego odruchu. W dniu dzisiejszym w nocy trafiliśmy do kliniki z duszącym się zwierzakiem ewidentny ślinotok, ciężki oddech. Lekarz dyżurujący zamiast zająć się w pierwszej kolejności umierającym zwierzątkiem skupił się na swoich wywodach na temat tego jakie kroki będzie podejmował- jednocześnie stwierdzając, że nie widzi nic niepokojącego… Zwierzątko po godzinie męczarni zmarło. Nie polecam tego miejsca – lekarz młody z recytującą regułką wyuczoną na studiach podejmuje się nieudolnej pomocy. Brak słów, ludzie – jak nie czujecie się na siłach pomóc to nie próbujecie ( a może się uda) to nie jest bułka sprzedana w złej ilości tylko żywe istoty, które czują ból tak samo jak ludzie. Właścicielom, którym zależy na swoich pupilach ostrzeżenie- omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Paweł Gunerka
  Paweł Gunerka 2020-06-16 17:00

  Bardzo dobry kontakt ze strony lecznicy, przypominają o wizytach, dokumentacja elektroniczna, a sam poziom usług bardzo wysoki.
  Źródło opinii: google.com

  Concept Store1
  Concept Store1 2020-06-16 09:46

  Krytyczne: Profesjonalizm Nie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Hubert Szumski
  Hubert Szumski 2020-06-16 08:16

  Krytyczne: Profesjonalizm Moja nocna wizyta z psem to jakaś kpina, przyjechałem z psem który miał wysoką gorączkę i wymiotował, czekałem 2 godziny(!) podczas których nawet nikt się mną i psem nie zainteresował(dodam że nie było kolejki), pani z obsługi wyjątkowo niemiła, wyglądała jakby była tam za karę. Byłem zmuszony opuścić to miejsce i jechać szukać pomocy gdzie indziej bo stan psa się pogarszał.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Giemza
  Agnieszka Giemza 2020-06-11 22:15

  Opieka pupila na najwyższym poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  Kin Ka
  Kin Ka 2020-06-11 21:40

  Fachowa, profesjonalna kadra lekarska. Ceny przystępne.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr A
  Piotr A 2020-06-11 17:11

  Przyjeżdżam z moimi psami od wielu lat. Najważniejsze, że czynne 24h. Rtg, lab, ultrasonografia w jednym miejscu
  Źródło opinii: google.com

  Ewa
  Ewa 2020-06-06 07:12

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Bardzo serdecznie dziękuję za uratowanie mojej suni Queeni. Dzisiaj byłam z nagłym przypadkiem , pierwszy raz, w klinice z moją maltanką i jestem bardzo wdzięczna Pani weterynarz Świątkiewicz. Bardzo profesjonalna, przemiła, Queeni traktowała jak małego pacjenta a nie jak duże zwierze zagrodowe. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  I.
  I. 2020-06-05 21:19

  Nie no, to jest jakaś porażka. Pobierają badania na ciito za ciężkie pieniądze, mówią, że wyniki będą w ciągu 20 min i że prześlą na maila. Mija wiele godzin i nic. Ani maila ani telefonu. Dodzwonić się do nich też nie można ponieważ od kiedy jest ostry dyżur (dzwoniłam przed 22gą i już był?!) nie jest odbierany telefon. Co to za standardy??
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tatiana Kasztelian
  Tatiana Kasztelian 2020-06-04 22:15

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm Masakra całe życie kupowaliśmy karm dla kota u państwa nawet o 01:00,dziś o 22:00 przyjechałam do kliniki po pracy by kupić karm dla kota niestety nic innego oprócz niego nie może jeść,pan przy recepcji wykrzyknął ze niema żadnych sprzedaży nocą. Gdy zaczęłam prosić powiedział „nie i koniec” Od kiedy państwo przestaliście sprzedawać karm dla zwierząt o 22:00? Kiedyś zakupiłam u państwa karm o 01:00 gdy przyjechałam bo kot poczuł się nagle zle. Był zbadany a po badaniu zakupiłam karm o 01:00 w nocy a teraz 22:00 już jest godziną nie do sprzedaży ? 03.06.2020

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-04 00:23)
  Niestety nie prowadzimy sprzedaży od conajmniej 10 lat. Generowało to kolejki a dyżurni zamiast skupiać się na pacjentach sprzedawali karmy i supleme…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Radosław Żak
  Radosław Żak 2020-06-04 21:59

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Marta Czarnota-Bojarska
  Marta Czarnota-Bojarska 2020-06-04 20:22

  Wizyta planowana: USG wykonane bardzo profesjonalnie, ze szczegółowym opisem. Pani doktor ma świetne podejście do zwierząt, jest też bardzo miła dla właścicieli. Recepcja działa bez zarzutu.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Martini
  Marcin Martini 2020-06-04 17:37

  1 gwiazdka nie wiedzieli jak postępować z parwowirozą.
  Źródło opinii: google.com

  Ola Żukowska
  Ola Żukowska 2020-06-04 16:13

  Pozytywne: Czas reakcji Powiem tak mam zwierzaki różnej maści od wielu lat, bywałam w setkach klinik ale Tu od przypadkowej interwencji nocnej przekonałam się że istnieją wspaniali kompetentni lekarze którzy od razu wdrazają leczenie szybko i fachowo w dodatku cudowna praca pań w rejestracji mają tam ogrom pracy, wszystko profesjonalnie i merytorycznie. Byłam z kilkoma zwierzakami i dzięki Bogu że tam trafiłam , Kola czuje się lepiej pomimo mnogich uszkodzeń narządów trzustki wątroby żołądka. Leczy się ją i jest lepiej. To się nazywa kompetencja
  Źródło opinii: google.com

  Karolina
  Karolina 2020-05-15 09:53

  Nie polecam, korzystałam z usług radiologa z uprawnieniami do wpisu HD, pojechałam z suczką, której do uprawnień hodowlanych brakowało prześwietlenia w kierunku dysplazji. Była w 1 dniu cieczki, Doktor Adam Pietroń uprzedził mnie, że nie wykonuje się takich badań w cieczce (chociaż zdania lekarzy są różne w tej kwestii jak i wielu innych). Powiedziałam lekarzowi, że suczka dostała cieczki przed planowanym badaniem, które było już umówione u innego specjalisty, a planowałam krycie. Lekarz naciągnął mnie na 450zł, nie zrobił wpisu stwierdzając , że pies ma bardzo zaawansowaną dysplazję HD D lub HD E. Do krycia oczywiście nie doszło, drżałam o zdrowie swojego psa przez 3 miesiące żeby dowiedzieć się, że suka ma HD A ED 0 i żadnej dysplazji! Teraz ciężko o dobrego lekarza, ale żeby popełnić taki błąd ?
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Grosz3k
  Grosz3k 2020-05-13 11:19

  Uratowali kocurka o 4 rano, kilka dni kroplówek i jak nowy biega po mieszkaniu 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Gutkowska
  Agnieszka Gutkowska 2020-05-13 10:10

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Latem 2019 roku cudowni lekarze z Multiwetu ratowali naszą Pelkę, wielką znalezioną dawno temu w lesie leonbergerkę, bardzo trudną w obsłudze. Jesteśmy pewni, że gdyby Pelka trafiła do Multi-Wetu na początku choroby, to by żyła. A leczyliśmy ją wczesniej w wielu rekomendowanych miejscach. Ale tylko w Multi-Wecie spojrzenie na chorujacego psa jest tak uważne i tak całościowe. Do tego dochodzi serdeczność dla cierpiącego zwierzaka (i zrozpaczonego opiekuna), delikatność w „obsłudze”, troskliwa opieka w szpitaliku, brak problemów z odwiedzinami, profesjonalne i cierpliwe wyjaśnianie co psicy dolega, itd. Walczylismy o Pelkę trzy.miesiące. Niestety nie udało się jej uratować. (Pelka, w domu, obgryzła sobie chorą łapę a po oszczędzajacej amputacji zrobiła się jej na łokciu rana do kości – u starego psa nie do wyleczenia). Niemniej zawsze będziemy wdzięczni lekarzom.z Multi-Wetu za ich starania, a panu dr. Markowi Turosowi za wszystkie rady i przeprowadzenie Pelki za tęczowy most. Dziękujemy!
  Źródło opinii: google.com

  Lech Wojciechowski (Bobo Gangster)
  Lech Wojciechowski (Bobo Gangster) 2020-05-09 08:08

  Bobo Gangster, mój czteroletni beżowy mops zawdzięcza życie Panu Doktorowi Jackowi Jezierskiemu. To fantastyczny weterynarz. Bobo zadławił się podczas spaceru w niedzielę 3 maja 2020. Krztusił się i naprawdę miałem pełne oczy i serce strachu. Pan Doktor przyjął Bobo Gangstera w Multivet bez kolejki. Zlecił wykonanie rentgena pod każdym kątem. Okazało się, że coś jest na miękkim podniebieniu tuż u wejścia do przełyku. Podczas zabiegu w uśpieniu Pan Doktor dokładnie obejrzał jamę ustną i zdiagnozował tęgi obrzęk na podniebieniu miękkim. Pan Doktor podał leki przeciwzapalne, także od razu w zastrzyku, żeby szybko zadziałały. Jestem wdzięczny Panu Doktorowi do końca życia za uratowanie Boba. To naprawdę niesamowity lekarz, fantastyczny, miły, mądry i uprzejmy lekarz. Bardzo, bardzo polecam i jeszcze raz dziękuję.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewa Filipowicz
  Ewa Filipowicz 2020-05-03 14:22

  Bardzo profesjonalna obsluga i mili weterynarze
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Szewczyk
  Kamil Szewczyk 2020-05-03 10:41

  Mimo sterylizacji kotka wciąż marcuje, ma przepuklinę po zabiegu. Nie polecam tej kliniki.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Maćkowiak
  Małgorzata Maćkowiak 2020-03-29 21:49

  Fantastyczni lekarze, super podejście do zwierzaków polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena
  Magdalena 2020-03-29 20:11

  Może czas zmienić nazwę kliniki na „piesek i kotek wet”, bo z określeniem „multi” to miejsce ma niewiele wspólnego. Byłam kilka razy, w tym raz z psem i wtedy udzielono mu pomocy (natomiast sprawa nie była bardzo poważna). Następnym razem odwiedziłam klinikę z chorą szczurzycą. Sobota, godzina 17:00, w kolejce przede mną siedem osób, a w klinice przyjmuje tylko jeden lekarz, a pani na recepcji informuje, że dostaniemy tylko doraźną pomoc, a z weterynarzem, który zna się na gryzoniach trzeba się oddzielnie umawiać na wizyty. Inni lekarze typowo psio-koci. W niedzielę jednak trafiliśmy tam z królikiem z urazem kręgosłupa. Pojechaliśmy tam, bo do urazu doszło po 1:00 w nocy, a klinika, w której leczymy gryzonie na co dzień niestety nie jest całodobowa. Po rentgenie okazało się, że uszak ma złamany kręgosłup w jego dolnej części. Pani od razu przy omawianiu zdjęcia zaproponowała eutanazję i próbowała nas delikatnie na nią namówić. Królik dostał doraźną pomoc- zastrzyk przeciwbólowy, którego zrobienie zajęło pani na dyżurze około godzinę czasu. Wliczając wywiad, rentgen i podanie leków, wizyta trwała około dwie godziny. Dobrze, że rano pojechaliśmy do Pulsvetu. Królik, którego pani z Multi-Wetu chciała uśpić nie dając mu szansy na wyzdrowienie, jutro będzie miał robione badania przed operacją kręgosłupa. Tak czy inaczej nic nie zagraża jego życiu.

  Odpowiedź weterynarza (2020-03-29 22:07)
  Pani Magdaleno, zwierzęta takie jak królik czy szczur wymagają dodatkowej wiedzy specjalistycznej. Lekarze weterynarii potrafią udzielić pierwszej pomocy, jednak najczęściej dalszą diagnostykę i leczenie pacjenta przekazują wyspecjalizowanym kolegom. Pani doktor pełniąca wspomniany dyżur sugerowała eutanazję jako jedną z opcji, jednak poleciła kontakt z lecznicą specjalizującą się w leczeniu królików. Po przeczytaniu Pani komentarza postanowiliśmy w kilka osób obejrzeć zdjęcia RTG, jakie zostały wykonane, i w naszej opinii rokowania są złe, zgodnie z tym o czym poinformowała doktor na dyżurze. Mamy nadzieję, że jesteśmy w wielkim błędzie i po operacji królik wróci do kondycji sprzed urazu. Bylibyśmy zobowiązani, gdyby zechciała Pani poinformować nas o przebiegu rekonwalescencji.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Brzozowski
  Marcin Brzozowski 2020-03-29 16:59

  Najlepsze miejsce 24/7 w Warszawie. Tylko tyle i aż tyle.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Hermanowicz
  Joanna Hermanowicz 2020-03-29 15:23

  1 gwiazdka to i tak zbyt dużo. Dla nich liczy się tylko kasa a nie zwierzę. Mi wykończyli psa a przyjaciółce kota. Odradzam!
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Włodarczyk
  Piotr Włodarczyk 2020-03-29 11:27

  Wszystkim polecam mój pies przyszedł tam operację wszyscy byliśmy zadowoleni lekarze się interesują i widać że są z powołania
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Krakowiak
  Barbara Krakowiak 2020-03-29 11:04

  Jestem częstym bywalcem. Ja i mój 18 letni kot jesteśmy zadowoleni z obsługi.
  Źródło opinii: google.com

  Adam Sikora
  Adam Sikora 2020-03-29 10:46

  Pełen profesjonalizm w podejściu do zwierząt ale i właścicieli. I lekarze, którym widać, że zależy.
  Źródło opinii: google.com

  Arkadiusz Zawada
  Arkadiusz Zawada 2020-02-27 21:02

  Zdecydowanie polecam. Każdy lekarz którego spotkaliśmy na naszej drodze w Klinice był mega profesjonalny, kompetentny i pomocny. Zwłaszcza serdecznie dziękujemy Panu dr od echa serca oraz chirurgii. Zresztą cała załoga jest zawsze miła i pomocna
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Makowska
  Natalia Makowska 2020-02-27 08:50

  W mojej opinii to Lecznica z prawdziwego zdarzenia. Mam poczucie, że lekarzom zależy na pacjentach. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Pani Malpa
  Pani Malpa 2020-02-27 08:29

  Dalam max ilosc gwiazdek bo lecznica ma w swoim zakresie diagnostyki usg genialnego dr Marcinskiego ktory zawsze zobaczy wszystko nawet jesli inni nic nie zdiagnozowali. A po za tym jest to dobra lecznica bo ma szeroki zakres uslug i jest calodobowa, moze nie najtansza niestety, tak jak jest lecznica weterynaryjna na Sobieskiego 78 gdzie tez oczywiscie warto sie udac z chorym futrzakiem. Wspomnialam o dwoch miejscach bo w nich korzystalam z pomocy i dluzej korzystam z tej na Sobieskiego 78 a w Multi Wet robie tylko usg u dr Marcinskiego
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Skórczyńska
  Agnieszka Skórczyńska 2020-02-27 08:17

  Świetne miejsce. Doktor Jezierski prawdziwy anioł. Cudownie zajął sie naszymi kotkami. Takiego lekarza życzę każdemu.
  Źródło opinii: google.com

  Nika Mi
  Nika Mi 2020-02-27 01:01

  Uważam, że najlepsza klinika w Warszawie. Poza tym, że mój pies jest zaopiekowanyi dobrze leczony i prowadzony to także ja jako opiekun czyje się zaopiekowana. Lekarze są bardzo przyjaźni, a pies bardzo ich lubi. 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Jolanta Tymczenko
  Jolanta Tymczenko 2020-01-19 22:01

  Mam najgorszą opinię. Dzisiaj młoda lekarka pani AS podając kroplowke mojemu kotu sparalizowana go. Za ratowanie zwierzaka musiałam zapłacić. Kocurek leży nie zwija się w klebuszek nie śpi. A w wypicie pani lekarz napisała że jest dobrze. Naprawdę przeżyłam dzisiaj tam horror.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Żacholska
  Anna Żacholska 2020-01-19 21:49

  Dobra opieka, świetny sprzęt i czynne 24 h
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Szabłowski
  Marcin Szabłowski 2020-01-19 19:07

  Szczerze polecamy doktora Marcina Spyre. Rzeczowy i kompetenty lekarz. Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże. Piesek Jack Russell terrier od malego w opiece dr Spyry. polecam. Najlepszy doktor w stolicy.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Kołtun
  Paweł Kołtun 2020-01-19 17:53

  Polecam, miła profesjonalna obsługa, dobre ceny i przedewszystkim zawsze czynne.
  Źródło opinii: google.com

  Pa Za
  Pa Za 2020-01-19 17:20

  Fachowa obsługa, sprawnie. Ceny mogłyby być bardziej przystępne
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Zdunowska
  Małgorzata Zdunowska 2020-01-19 16:19

  Po niemiłym doświadczeniu z inną kliniką trafiłam tu na dyżur nocny z pieskiem niestety już tylko na uśpienie ale za sposób w jaki lekarze zajęli się moim pupilem jestem im bardo wdzięczna.Widać że są to lekarze dla których zwierzęta są najważniejsze i ich komfort nawet w ostatnich chwilach życia.Gdy będę potrzebowała lekarza dla zwierzątka to na pewno wybiorę tą klinikę mimo że nie po drodze ale warto jechać nawet z drugiego końca Warszawy.Jeszcze raz bardo dziękuję
  Źródło opinii: google.com

  Krystyna Żółtowska
  Krystyna Żółtowska 2020-01-19 15:37

  Trochę się boję gdy moja pańcia prowadzi mnie do Multi-Wetu, ale wszyscy są tu dla mnie bardzo mili i co najważniejsze od razu robią mi tu wszystkie niezbędne badania,lekarze stawiają zawsze trafną diagnozę i dostaje odpowiednie leki, po których szybko wracam do zdrowia Allain Barker (w domu- Chopin)
  Źródło opinii: google.com

  LUMEN – Sprzęt dla niewidomych i słabowidzących
  LUMEN – Sprzęt dla niewidomych i słabowidzących 2020-01-19 15:23

  Fajnie że jest taka przychodnia w okolicy. Jako niewidomy sąsiad, mam jedną uwagę: Śmietnik na nieczystości po pupilach -może to nakłoni właścicieli do sprzątania. Z uwagi na wzrok, zawszę przechodzę przez tą okolicę z ręką na sercu.
  Źródło opinii: google.com

  Andrzej Krzysztoń
  Andrzej Krzysztoń 2020-01-19 15:08

  Z umierajacym kotem staliśmy w kolejce, na pierwszej wizycie Pan dr nie podał kroplówki:(, na drugi dzień kot umierał nam w poczekalni, nikt z personelu nie pomógł nam
  Źródło opinii: google.com

  Michał Sajdak
  Michał Sajdak 2020-01-19 12:18

  Polecam weterynarza! Opinia po licznych doświadczeniach, znając to miejsce od lat! Przede wszystkim cieszę się z tego że klinka działa całodobowo -24h/7! Zawsze dobry kontakt, terminy przyjęcia. Ostatnio mieliśmy niemiłą przygodę podczas późnego spaceru. Nasze Hera zniknęła nam z pola widzenia i niestety wdała się w „PSIĄ BÓJKĘ” z przypadkowym psiakiem. Efektem uszczerbienie na uchu i sporo krwi. Byłem p

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.