MULTIWET - klinika weterynaryjna

Ocena społeczna

Na podstawie 154 opinii:

4.3

5
4
3
2
1

Poszczególne oceny:

( 105 )
( 19 )
( 11 )
( 8 )
( 11 )

Opinia społeczna

Liczba opinii: 154
Sortowanie:

Iwona Rulewicz avatar
Iwona Rulewicz

Przeczytałam kilka opinii i już wcale się nie dziwię, że moja też jest negatywna. Pojechałam do kliniki kupić lekarstwo dla mojego starszego pieska. Lekarstwo jest nie jest na receptę więc sądziłam, że nie będzie kłopotu z jego kupnem. To jest lek na serce, który mój pies przyjmuje od roku. Niepodanie jego może się przykro skończyć. Przedstawiłam pani w recepcji moją sprawę. Jest sobota popołudniu, orientuje się że wbrew temu co mi sie wydawało to ostatni listek. moja lecznica jest już zamknięta wiec jade do 24 godzinnej czynnej i prosze o sprzedanie tego leku. Pani wna recepcji początkowo skłonna do tego , nagle zaczyna piętrzyc problemy! A jaka dawka? Mówię, że nie pamięta, aby dała najmniejszą. A gdzu=ie zalecenia lekarza itp. itd. ówię, że nie mam do nich dostępu bo moja klinika jest zamknięta i dlatego korzystam z ich pomocy. W końcu oswiadcza mi Pani, że nie sprzeda mi tego lekarstwa. Nie wiem o co chodziło... Chyba o to abym przyjechała z psem na wizytę i za nią zapłaciła... Bezduszność, niewrażliwość, głupota. Dlatego głupota, bo już nigdy nie skorzystam z tego przychodni i będę odradzać ją innym!

Źródło opinii: zumi.pl
Liliia avatar
Liliia

zdarzenie dotyczyło 19-letniego kota,bez wzroku, który został przyprowadzony przez właściciela na zabieg mierzenia ciśnienia. Właścicielka kota, mimo próśb nie została dopuszczona do udziału w zabiegu, co według jest niedopuszczalne, gdyż jedynie, moment operacji jest podstawą do rozdzielenia zwierzęcia z właścicielem. Kot po spędzeniu z panią technik kilku-kilkunastu minut w bloku operacyjnym był całkowicie sparaliżowany ze strachu, sycząc i piszcząc nawet na swoją właścicielkę, która nigdy wcześniej, przez 19 lat opieki nad kotem, nie doświadczyła takiego zachowania zwierzaka. Po oddaniu kota na jego pyszczku widoczne były ślady krwi, uszkodzona została także noga zwierzęcia. Pani technik poinformowała, że nie doszło do badania, które miało zostać wykonane. Po zgłoszeniu przez właścicielkę reklamacji managerowi państwa placówki, nie zostały podjęte żadne kroki w celu wyjaśnienia tej sytuacji, co więcej odmówiono dostępu do nagrań, które mogłyby pokazać jakość wykonanej usługi.

Źródło opinii: zumi.pl
Alex avatar
Alex

Totalny bałagan, mimo umówionej wizyty na lekarza czekałam z chorym kotem ponad 2 godziny, po czym lekarz chciał przepisać kota do innego lekarza, a w międzyczasie przyjmował inne zwierzęta. Uważam też, że jest to wyciąganie pieniędzy za wszelką cenę a nie leczenie.

Źródło opinii: zumi.pl
Joanna avatar
Joanna

Smolak tragedia. Zero podejścia do zwierząt i do ludzi też. Przez niego wiecej tam nie pójdę.

Źródło opinii: zumi.pl
joanna avatar
joanna

11 złotych musiałam zapłacić więcej bo lekarka otworzyła nową ampułkę z lekarstwem

Źródło opinii: zumi.pl
joanna avatar
joanna

Wyciągają kasę- wczoraj usłyszałam musi Pani zapłacić więcej za zastrzyk, bo otworzyłam nową ampułkę z lekarstwem, a co mnie to obchodzi, a czy na pewno nowa ampułka, skoro Pani doktór przyniosła już lekarstwa w strzykawce ze sobą, to nie chodzi o te 11 zł, ale o sam fakt, a w recepcji usłyszałam, przecież wczoraj też pani pies miał robiony zastrzyk już z otworzonej ampułki i zapłaciła pani mnie, przecież to nie o to chodzi

Źródło opinii: zumi.pl
Eliza avatar
Eliza

Porażka. Zabieg zabandażowania kociej łapy po pobraniu krwi skończyłby się zapewne katastrofą, gdybyśmy nie zauważyli, jak cała łapa okrutnie puchnie. Opatrunek był zbyt ciasny. Jeśli chcecie dawać swoje zwierzaki amatorom do ćwiczeń - śmiało.

Źródło opinii: zumi.pl
Małgorzata avatar
Małgorzata

Najlepszy lekarz weterynarz - P.Marek TUROS. Szczerze polecam.

Źródło opinii: zumi.pl
Dzidek avatar
Dzidek

Jedyna klinika weterynaryjna w Warszawie ,której z zamkniętymi oczami powierzę życie mojego psa. 2 razy uratowali życie psa. Raz z ostrego zapalenia jelit i po kilku latach ze skrętu żołądka. Pies został w szpitalu w obu przypadkach i bardziej oddanych ludzi rzadko się spotyka. Przeprowadzono wszechstronne badania po operacji i oddano mi go z diagnozą co do dalszego leczenia ambulatoryjnego. Wszystko się sprawdziło. Tą drogą dziękuję za przedłużenie życia o ponad 2 lata mojego pupila. Możliwe to było tylko dzięki wczesnej diagnostyce.

Źródło opinii: zumi.pl
cleo_1 avatar
cleo_1

Yoma mnie polecano klinike na gagarina - multiwet. wylapalam tam dra Gizinskiego. Wyglada niezle. Jutro jestem umowiona na wizyt, o wszystko sie wypytam, dam znac Bylam wczesniej u dra Wawryki, przyjmuje w klinice malych zwierzat na SGGW, ale nie zrobil na mnie dobrego wrazenia - powiem wiecej - zrobil zle, i dlatego nie pojde do niego, choc wlasnie w tej klinice lecze moj zwierzyniec. Lepiej jednak jedz z kotka taksowka - i tak bardzo bedzie sie stresowac wyjsciem na zewnatrz, a potem bedzie miec duzo stresu zwiazanego z zabiegiem, po co zwiekszac go u niej. Zycie nie sklada sie z samych przyjemnosci. Nawet kocie zycie. Czasami trzeba umyc zeby.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

(to ostatnie do dzingiel). Tak się zwał ten chirurg. Yoma, polecam szczerze Gagarina. Przy metrze Wilanowska coś chyba staje jakiś autobus w dół na ul. Czerniakowską (107?) tak by dojechać do rogu Gagarina (ten przystanek autobusowy przy klinice nazywa się Sielce). Tam też moje koty jeździły i bardzo sobie chwaliliśmy. Wybudzone, na godzinę oddane, warunki b.dobre, z oddzielną salą operacyjną i lekarzami chirurgami (to bardzo ważne). Zobacz ew. dojazd do kliniki na www.multiwet.com.pl , czy też bez tego com. Wysokiej klasy specjaliści (ze specjalizacjami, oraz jest też sala pooperacyjna z tlenem i podgrzewanymi kojcami - po operacji to podgrzewanie istotne! bo po narkozie spada temp., a i jeszcze lekarze się nie spieszą, bo już następny klient z pieniędzmi czeka.... Pozdrawiam. Wiesia

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
mysiulek08 avatar
mysiulek08

Tak tylko na szybko, bo koty chca jesc :) Bardzo chwalona jest lecznica Multiwet: www.multiwet.com.pl/Naszzesp%C3%B3%C5%82.aspx Przyjmuje tam wielka slawa usg dr Marcinski, ponoc jest niesamowity jesli chodzi o badanie i diagnozy

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
janie_funiette avatar
janie_funiette

Prawdopdobnie najwybitniejszym specjalista w warszawie od badań zwierząt metodą USG dr. Piotr Marciński z kilinki Multiwet - tak twierdza przedstawiciele innych lecznic, którzy kierują zwierzęta na specjalistyczne badanie USG wlaśnie do niego. Lekarz ten został nagrodzony w 1994 przez Warszawską Izbę Lekarsko Weterynaryjną właśnie za znakomite osiągnięcie w technice badań USG.

Marciński jest nie tylko znakomicie wykształcony - jest bardzo miły i ciepły w kontakcie ze zwierzętami. Ma za sobą długą praktykę i do dyspozycji nowoczesny sprzęt. Pamiętajcie, że to bardzio ważne, aby w krytycznych sytuacjach nasze pociechy zostały zdiagnozowane własciwie i szybko.

Badanie USG bywa konieczne, kiedy w grę wchodzą schorzenia wewnętrzne: guzy, choroby jelit, przerosty prostaty, kamice nerkowe i żółciowe, ropomacicze, choroby wątroby - to wszystko da się wyleczyć, o ile diagnoza będzie szybka i trafna.

Kilka moich psów było pacjentami dr. Marcińskiego, diagnozy ZAWSZE były merytorycznie dokładne i bez zarzutu - pozwoliły nam na dalsze leczenie i uratowanie zwierzaków przezd tragediami i cierpieniami. Dlatego polecam go bez wahania. Ile kosztuje - nie pamiętam ostatnio bylismy tam 2 lata temu)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
uwazna avatar
uwazna

Wiem, że ta lecznica ma dobrą opinię. Muszę się tam szybko udać z moją kotką, u której wyczułam pod pachą podejrzane zgrubienie sad((. Czy możecie polecić stamtąd jakiegoś konkretnego lekarza, który ma doświadczenie onkologiczne, zwłaszcza diagnostyczne? Przejrzałam na www. tamtejszy personel, ale o specjalizacji w onkologii nikt nic nie wspomina. Wiem, że niektóre z Was leczyły tam swoje zwierzaki. Może coś wiecie na ten temat? Chciałabym, żeby kotka od razu trafiła w odpowiednie ręce. Kurczę, boję się...

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

Och, to może być doktor Marek Turos, Marek Smolak, jeśli jest jeszcze (a nie przeszedł gdzie indziej) dr Adam Pietroń, dr Olga Gójska. Mają naprawdę długoletnie doświadczenie i czułe palce, które wszystko wymacają. Polecam. Możesz mieć zaufanie. Pozdrawiam

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

Ha, skoro wątek podniesiony, to oczywiście się włączę. Od dwóch tygodni Miluś jest pod opieką mojego wieloletniego lekarza (mam tam takich trzech, co to razem jesteśmy od 18 lat, wcześniej bywałam w różnych gabinetach, a to że korzystam tylko z Multiwetu oznacza że mi się podoba, że chcę tam być). Miał zapalenie ucha i nieżyt górnych dróg oddechowych (a ma chroniczne zapalenie zatok, pewnie skrzywienie przegrody nosowej). Jutro jestem z Milusiem na usuwaniu kamienia, będzie miał jeszcze wykonany rentgen pyszczka i na tej podstawie - o ile będzie konieczne - będzie miał usuwane zęby i będzie wiadomo, czy dłutowanie będzie konieczne, wiadomo potem szycie dziąseł (jeśli konieczne). Potrwa dwie godziny. Nie ma potrzeby żeby się spieszyć, nie chodzi bowiem o zarabianie pieniędzy ilością przyjętych pacjentów. Wykona ten hm... zabieg lekarz internista z dodatkową specjalnością - dentysta. Jedyny, który wykonuje te dentystyczne operacje, uczęszczający na szkolenia z zakresu nowości dentystycznych. Wykonuje narkozę świetnie, nie na wagę, dodaje dwa razy w razie potrzeby, ma gabinet przeznaczony tylko dla tych celów, żadne inne zabiegi nie są tam wykonywane, moje koty po wybudzeniu są monitorowane przez pół godziny, przenoszone są do klatki z podgrzewaną podłogą (wiadomo, narkoza wychładza), w czasie operacji mają zakrapiane oczy (bo przecież koty zasypiają z otwartymi oczami), i po powrocie do domu nie słaniają się na nogach, po 20 minutach często ruszają do miski oczekując na jakieś jedzenie.

No a poza tym, że drogo, to jest bardzo kulturalnie, przyjemnie, pacjent jest hołubiony i człowiek czuje się też nieuprzedmiotowiony. Jak sobie pomyślę, że w miesiącu wydaję na zestaw 30 witamin typu Centrum, jakieś magnezy z potasem, tylko takie duperele suplementy (żadne leki!) i wydaję ok.85 złotych, to czysty rachunek mi wychodzi, że rocznie wydaję 1.020 złotych. Zważywszy na to, że kot często choruje rzadziej niż raz w roku - to co ja będę oszczędzać na moich najbliższych? Chcę być traktowana po ludzku, mieć świadomość, że całodobowo mam opiekę, żadne to harcerstwo, wszystko wpisane, ilości odnotowane, wagi zapisane. Mój wybór. A że jestem tam bardzo długo i nie mam zamiaru zmienić obiektu (a miałam różne doświadczenia, moja sąsiadka także ze stadem kotów uczyła się, gdzie nie można powierzyć kota, bo umrze w trakcie operacji i wydadzą jej kota zimnego, skasują za wizytę, tylko w domu polecą masować łapki, żeby przywrócić krążenie!!!). Nie będę oszczędzać na najbliższych. :)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
uwazna avatar
uwazna

Byłam. Lecznica rzeczywiście w porządku, tylko drogo (przynajmniej jak dla mnie). Za wizytę, która sprowadzała się do obmacania guzka, i która niczego nie wyjaśniła, bo otrzymałam tylko zalecenie dalszej, samodzielnej obserwacji, zapłaciłam 43 zł. W gabinecie byłam nie dłużej niż 10 minut. Ja nie kwestionuję absolutnie zalecenia lekarza. Widocznie nic więcej nie mógł powiedzieć, tylko ta cena...

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
yanga avatar
yanga

Szczególnie doktor Turos z cudownym podejściem do zwierzaków. Nie bój nic, tam wszyscy są mili i na miejscu robią wszystkie badania. W razie potrzeby można kota zostawić w szpitaliku. "Ciemność, która nadciągnęła znad Morza Śródziemnego, okryła znienawidzone przez procuratora miasto."

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

Lisku, do Multiwetu! Przyjmuje dr.Marciński (sława) i dr Anna Zlot (z uprawnieniami i też adeptka dr Marcińskiego), nawet nie wiem, czy nie dokładniejsza w badaniach i opisach). Znam obu lekarzy z własnych wizyt i jestem zachwycona. Zapisz się na pierwszy wolny termin. Częstotliwość wizyty duża bo 2 lekarzy od USG ze specjalizacją. Dzwoń od 9.00 do 21.00, tel. (22)841 40 22 lub drugi (nie pamiętam, ale na www.multiwet.com.pl), teraz korzystam z komórki. Kciuki! Ojej! Trzymam!

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
uwazna avatar
uwazna

Najlepiej u najlepszego, czyli u dra Piotra Marcińskiego: www.znanylekarz.pl/piotr-marcinski/weterynarz/warszawa

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
zew-is avatar
zew-is

Potwierdzam za Waderą - doktor Marciński, świetny specjalista. Też jeździłam na Gagarina.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
wiesia.and.company avatar
wiesia.and.company

Zrób jednak najpierw USG. U dr. Marcińskiego na Umińskiego. Albo na Gagarina 5 w Multiwecie (tam przyjmuje często) namiary na telefony masz tu: www.multiwet.com.pl/ No i dodatkowo robi USG dr Anna Zlot (świetna, świetna, trenowała zresztą u Marcińskiego), czyli dostęp do USG jest codziennie. To, co wyjdzie na USG może coś zasugerować w stronę dalszych badań. Opis dostaniesz do ręki (po USG, kosztuje 100 zł czy 110 zł) bardzo bardzo szczegółowy. Wszystko na formacie A4 i cała strona zapisana, także ścianki pęcherza, czy one mają stan zapalny, kamienie, kryształy nawet.

Potem będziesz działać dalej. I spokojnie, spokojnie. Moja Fryga sika z powodów behawioralnych, Miluś też. Jeśli wyniki badania krwi i moczu są w porządku, to nie ma dzwonka alarmowego. Jeśli zobaczysz, że stan Fruzi (tzw. kliniczny, czyli obraz Twoimi oczami zachowania, zdrowia) jest jakiś niepokojący, to wtedy powtórzenie badania krwi (wyniki mogą się bardzo różnić po tygodniu). Ale spokojnie, Fruzia jest młodziutka, nie musisz się od razu martwić chorobami, które mogą szybciej dopadać koty starsze.

A, i na kanapie ofoliowanej na stałe - tzn. folia przyklejona - dobrze jest też położyć folię luźną, bo jak będzie nasikane na tej luźnej, to ją zbierzesz i wypierzesz lub wyrzucisz i dasz następny kawałek. Na folii przyklejonej "na amen" do kanapy siknięcie będziesz musiała ścierać i trochę rozmazywać. Czyli najlepiej - raczej usuwalne folie i wymienialne, nawet jedna na drugiej :)

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
marianna.rokita avatar
marianna.rokita

Generalnie wszyscy tam sa warci polecenia.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
vhv avatar
vhv

dr Marek Turos -lecznica MULTIWET - Bardzo dobry wet, specjalizuje się w chorobach zębów, przyjeżdża na wizyty domowe - bardzo przydatne jak się ma do zaszczepienia całą gromadkę :) Pozdrawiam, alicja

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
mariken avatar
mariken

Płaciłam jakieś 150 pln www.multiwet.com.pl/kontakt.php - tu chodzę z moim, rewelacyjna obsługa i ceny w normie.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
Agata Pachniewska avatar
Agata Pachniewska

Moja ukochana córeńka BULA jest po zabiegu u Pana dr. Gizińskiego. Jestem dumna i szczęśliwa że są tacy lekarze na Świecie. Niesamowicie serdeczny, spokojny, życzliwy, kompetentny i wrażliwy lekarz !!!!! Rozmawia z ludźmi, odpowiada na każde pytanie, fachowo i rzetelnie informuje o wszystkim, ma czas dla pacjenta i dla jego opiekuna. A tak poza tym to dr. Giziński jest bardzo przystojny i nie tylko pacjentki są nim zauroczone ale i ich paniusie. Super lekarz. Dzięki Niemu moja BULA mimo że po zabiegu ale nadal zachowuje się i czuje się jak rasowa kobitka ( pokazuje swoje wdzięki każdemu facetowi i flirtuje z nimi ). Panie doktorze, dziękujemy.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Dorota Seweryna avatar
Dorota Seweryna

PAN SLAWOMIR GIZINSKI JEST WSPANIALYM I GODNYM POLECENIA WETERYNARZEM!!! Nasza Kotka miala ciagle powiekszajacego sie guza na podbrzuszu, w poblizu sutka. Wykonalismy szereg badan wlacznie z biopsja, wczesniej zaaplikowano jej serie antybiotykow, niestety nie bylo zadnych efektow. Guz rosl nadal. Wielu weterynarzy, ktorych konsultowalismy, sugerowalo operacyjne usuniecie owego guza, a w naszym odczuciu byloby to jedno z najgorszych i drastycznych rozwiazan. A Panu Gizinskiemu wystarczyl rzut oka na wyniki badan i podjecie trafnej decyzji, czyli rozwiazania, ktorego my szukalismy ponad miesiac. Otoz Pan Gizinski wykluczyl, ku naszemu wielkiemu zadowoleniu, koniecznosc zabiegu, i zaaplikowal zastrzyk, w wyniku czego efekt byl widoczny juz w ciagu 24 godzin!!! Guz zmniejszyl sie w oczach, a po zastosowaniu 3 zastrzykow znikl zupelnie. Okazalo sie, ze nasza Kotka nie moze przyjmowac zastrzykow antykoncepcyjnych, w wyniku ktorych ow nieszczesny guz powstal. Uswiadomil nam to i dokladnie wytlumaczyl wlasnie Pan Gizinski!

KATEGORYCZNIE NIE ZGADZAM SIE Z OPINIA, IZ PAN GIZINSKI "NIE UMIE NICZEGO NORMALNIE WYTLUMACZYC"!!! TO JAKIS NIEWIARYGODNY ABSURD!!! PONADTO W LECZNICY NA GAGARINA LECZA BARDZO DOBRZY SPECJALISCI. GDYBY BYLI FATALNI, TAK JAK SFRUSTROWANA PANI PISZE, TO JUZ DAWNO NIE ISTNIALABY TA PLACOWKA, NAJLEPSZYM DOWODEM NA JEJ ISTNIENIE JEST DUZA LICZBA KLIENTOW, W TYM TAKZE ZAPISUJACYCH SIE DO PANA GIZINSKIEGO.

Rozumiem Pani bol po stracie ukochanego Pieska. Niestety kiedy rak jest juz bardzo zaawansowany, nie jest to wina lekarza, ze musi przeprowadzac leczenie w tak trudnym stadium choroby. Z tego co Pani pisze, nie wynika, zeby Pan Gizinski zaszkodzil Pani Suni. Na pewno staral sie pomoc Pani Zwierzeciu i tym samym Pani, a Pani go teraz nieslusznie oczernia. To bardzo niesprawiedliwe. Nie jest Pani weterynarzem specjalista, dlatego nie ma Pani prawa oceniac pracy ludzi z tej branzy. Nikt z nas nie jest jasnowidzem, bedacym w stanie przewidziec wszystko.

Kiedy pomysle sobie, ze nasza Kotka musialaby byc operowana, ze musialaby zupelnie niepotrzebnie cierpiec, i nie wiadomo jakie bylyby tego konsekwencje, to robi mi sie slabo. I pewnie nadal nieswiadomie stosowalibysmy te nieszczesne zastrzyki antykoncepcyjne, ktore tylko pogarszalyby jej stan. A DZIEKI PANU GIZINSKIEMU NASZA ARYCJA JEST ZDROWA, A PO GUZIE NIE MA SLADU I ZA TO BARDZO PIEKNIE I SERDECZNIE PANU DOKTOROWI DZIEKUJEMY I SZCZERZE POLECAMY GO INNYM!!! TO ZNAKOMITY PSI I KOCI GINEKOLOG!!! Dorota Seweryna oraz Jarek

Źródło opinii: znanylekarz.pl
bibaiona avatar
bibaiona

Faktycznie dr Giziński nie jest wylewny. Jednak ma pragmatyczne podejście i kilka zabiegów, które przeprowadzał u nasz suczek zakończyło się całkowitym powodzeniem. Polecam.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
doswiadczona pacjentka avatar
doswiadczona pacjentka

Niewiem czy ten lekarz jest dobrym? Bylam u niego z moja pieska, ktora miala nowotwor.Pan Gizinski namawial jak najszybcziej zrobic operacje i usunac guz. Poradzil zkonsultowac sie najpierw z kardiologiem. Niestety nie poradzil zrobic prszeswietlanie klatki piersiowej. To byl jego duzy blad, poniewaz pieska miala juz zajete przezutami pluca i niebylo juz sensu robic operacje. Pozatym Pan Gizinski nie umie rozmawiac i wszystko normalnie wytumaczyc. Wogolie prszychodnia na Gagarina 5 jest bardzo prszereklamowana. Ich duzym atutem jest to ze pracuja calodobowo i maja laboratorim. Postawili bledny diagnoz u moej pieski, przez to byla niewlasciwie leczona i co najwazniejsze byl stracony czas.

Wyciagneli z nas bardzo duzo peniedzy, a i tak byla niewlasciwie leczona i przez to umarla. Pracuje tam armija lekarzy alie wiekszosc z nich do niczego.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
duduś avatar
duduś

Pan Doktor Giziński został mi polecony przez znajomych. Sterylizowaliśmy u niego 2 suczki, jedną 10 letnią drugą 5 letnią. Odkładaliśmy te operacje kilka lat ze strachu co to będzie. W przypadku obu suczek wszystko przeszło REWELACYJNIE!! już następnego dnia chciały się bawić i biegać, nie było najmniejszych problemów. Psy w klinice mają profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie. Przy zwierzętach czuwa anestezjolog równie znakomity Pani Joanna Raszplewicz. Bardzo się cieszymy, że oddaliśmy nasze suczki w ręce Pana Doktora Gizińskiego. Obie zdrowe, wesołe i mają malutkie ślady po zabiegu. Gorąco POLECAM!! Znakomity psi ginekolog. :)

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Angela avatar
Angela

Najlepszy specjalista od usg w Warszawie ! Szeroka wiedza poparta długoletnia praktyka .wspanialy kontakt z małym pacjentem .jesli usg to tylko u dr Marcinskiego

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Monika Gawryś avatar
Monika Gawryś

Najlepszy Pan doktor, przesympatyczny człowiek, i fachowiec. Czekamy na terminy, jeździmy po lecznicach bo tylko usg od Pana doktora jest wiarygodne. Qwazi, Bej, Tolek, a teraz 19 -letnia kotka Zuza czeka na badanie.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Magda B. avatar
Magda B.

Jak na USG to wyłącznie do tego Lekarza. Warto postać w kolejce i czekać na termin. Ma dobry (chyba najlepszy w warszawie sprzęt) poza tym ma podejście do psów (a na USG był panikarz amstaff). Szybko, sprawnie fachowo.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Ewa S. avatar
Ewa S.

Świetny specjalista (najlepszy w Warszawie), do tego ma bardzo dobre podejście i radzi sobie chyba z każdymi (nawet tymi agresywnymi) zwierzętami. Polecam!

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Magdalena avatar
Magdalena

Uwielbiam go. Duża wiedza, świetne podejście do zwierzaków, ma dobry sprzęt a przede wszystkim badanie odbywa się bardzo szybko co czasami jest bardzo ważne gdy pies się niecierpliwi. Dla mnie najlepszy lekarz wykonujący USG w Warszawie.

Do tego posiada bardzo miłą osobowość, co mnie osobiście uspokaja i czuję się bezpiecznie że mój zwierzak jest w dobrych rękach :) POLECAM.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Marta Kwiecień avatar
Marta Kwiecień

Absolutnie cudowny weterynarz!!! ma ogromną wiedzę i niesamowite podejście do zwierzaków- moja królica jest w nim na zabój zakochana i pozwala cuda ze sobą wyrabiać- a nie jest to zbyt pokojowe stworzonko:)

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Agnieszka avatar
Agnieszka

Chodzę na USG serduszka z moją świnką morską do Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona gdyż badania są przeprowadzane bardzo dokładnie, bez żadnego pośpiechu. Pan Doktor to przemiły człowiek, widać, że lubi zwierzęta. POLECAM gdyż mało jest specjalistów weterynarzy w Warszawie, którzy robią USG serca tak małym zwierzątkom jak świnki morskie. Dzięki temu prosiak mimo kardiomiopatii bierze odpowiednie leki i ma się dobrze :).

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Kocimiętka avatar
Kocimiętka

bardzo dobry specjalista, miły i spokojny człowiek, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Żeby się do niego dostać ze zwierzakiem, trzeba się zapisać dwa tygodnie wcześniej, ale warto. Jest delikatny, wszystko zbada, wytłumaczy, nie denerwuje niepotrzebnie zwierzęcia ani właściciela, po prostu jestem zachwycona :) Kot leżał grzecznie na stole jak zaczarowany.

Co druga lecznica weterynarii ma teraz usg i lekarze umieją sprawdzić podstawowe rzeczy, ale jeśli sprawa jest poważniejsza, albo ktoś chce wydać pieniądze na badanie, z którego na pewno coś wynika, to polecam tylko dr Marcińskiego. Inni lekarze potwierdzają, że diagnozy pana doktora potem się w 99% potwierdzają podczas operacji.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Anna Borowikowa avatar
Anna Borowikowa

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie! Dr Marciński NAPRAWDĘ posiada dar kojenia zdenerwowania zarówno u zwierzęcych pacjentów, jak i właścicieli. Mamy z mężem 12 kotów i 4 psy, więc zrozumiałe, że częściej niż przeciętnie korzystamy z usług lekarzy weterynarii, w tym z USG. Dr Piotr Marciński to lekarz idealny - jest spokojny, dokładny, z ogromną wiedzą i praktyką, delikatny i - niespotykane! - jest człowiekiem wielkiej skromności. Ma jedną wadę: nie mieszka obok nas :-)))

Źródło opinii: znanylekarz.pl
oka avatar
oka

Wybitny specjalista z niezwykłym darem. W jego rękach każde, nawet spanikowane i zdenerowane zwierzę "mięknie" i odpręża się. Merytorycznie mistrz nad mistrze. Szanowany i niezwykle wysoko ceniony nie tylko przez klientów, ale i przez weterynarzy.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Ania avatar
Ania

Świetny specjalista. Rzetelny i precyzyjny a przy tym sympatyczny i kulturalny człowiek.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Paulina avatar
Paulina

Mogę podpisać się pod każdą pozytywną wypowiedzią jaka została tutaj o Doktorze napisana. Przemiły, budzący zaufanie człowiek, cierpliwy i kompetentny. Istny czarodziej - mój niesforny psiak był grzeczny jak baranek, jak nigdy wcześniej u nikogo. Opis Pana Doktora, wielce dokładny i wyczerpujący, bardzo pomógł mojej Doktor prowadzącej w zorientowaniu się co dolega mojemu podopiecznemu i rozwiał wszelkie wątpliwości. Każdemu opiekunowi czworonoga serdecznie życzę spotkania w razie potrzeby na swojej drodze takiego człowieka jak Doktor Marciński.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
ja j. avatar
ja j.

Świetny diagnosta, "hipnotyzuje "zwierzęta, są super spokojne podczas badania, bardzo kulturalny

Źródło opinii: znanylekarz.pl
S. W. avatar
S. W.

Od prawie dwoch lat dr Marcinski robi USG mojemu psu (po dwoch operacjach raka piersi). Jest doskonalym fachowcem, zawsze bardzo dokladny w badaniach i opisach, bardzo powazany przez wszystkich innych weterynarzy, zwlaszcza chirurgow, zawsze z duza kurtuazja, zrozumieniem i cierpliwoscia..

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Gość 1 avatar
Gość 1

Bardzo fachowy,rzeczowy,miły, a mój pies nie bał się ani chwili jak na wczesniejszym usg u innego \"specjalisty od usg\".Bo nie wystarczy kupić sobie drogi aparat usg i chwalić się przed klientami ,ale nawet na niedrogim trzeba umieć postawić diagnozę .Taki jest Dr Marciński,opisze kazdy narząd i jeszcze diagnozę postawi.To badanie usg u niego naprawdę coś wnosi do całego leczenia.Pozdrawiam!

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Joanna avatar
Joanna

Wybitny specjalista, ma niewiarygodne umiejętności i świetne podejście do zwierząt, niezależnie od ich wielkości. Ze względu na dobro mojego czworonożnego podopiecznego, jestem w stanie jechać do Doktora na drugi koniec miasta, nawet w godzinach szczytu. W Warszawie nie ma chyba lepszego specjalisty od USG małych zwierząt. Polecam go z czystym sumieniem! Joanna Andrusiewicz

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Gość 2 avatar
Gość 2

Chciałabym sie wypowiedzieć fachowo, jakoże jestem również lekarzem wetrynarii.Pracuje z małymi zwierzętami juz dłuższy czas i to bardzo intensywnie.Kierowalam niejednokrotnie swoich chorych pacjentów na badania usg.Czy to Wrocław czy Warszawa.Wielu było takich (co widać od razu po ich opisach usg),którzy zakupil drogi aparat usg ,ale niestety nie potrafią na nim diagnozować.Jest to bardzo trudne,tego lekarz sam nie moze sie nauczyć jak wiekszość robi to w weterynarii.Cy sami byści zaufali diagnozie lekarz,który sam w gabinecie uczy sie usg......?Nareszcie odkryłam Dr Marcińskiego.Jego opisy z badania usg osiagaja niekiedy cała stronę!Nie pomija żadnego narządu.Moi pacjenci są bardzo zadowoleni,robi usg bardzo delikatnie.Jakże było ogromne ostanio moje zdziwnienie,kiedy kotkę ,bardzo wsiekłą ,zbadał bez żadnego szarpania.Jej właścicielka opowiadała ,że kotka ani razu nie parsknęła na Doktora.Dzieki opisom Doktora zawsze mogę postawić diagnozę.Nie raz był tak ,ze odsyłałam na usg,właściciele płacili słono a z tego usg nic nie wynikało-zaledwie trzy zdania.Dzieki Doktorowi Marcińskiemu jestem spokojna,bo wiem ,ze zawsze pomoże swoim badaniem.Jego badanai bardzo dużo wprowadzją do diagnostyki.Z każdym także opisem usg widzę ,że jest ono coraz bogatsze,coraz bardziej specjalistyczne.Z każdym widzę ,jak wiedza Doktora jest coraz bogatsza.Odsyłam nie tylko psy i koty, ale także gryzonie i zajęczaki.Jego badania bardzo pomagają mi w chirurgii.A klienci wracają bardzo zadowoleni.A przede wszystkim Doktor Marciński nie podbiera pacjentów .Śmiało mogę powiedzieć ,że tylko z jego opinią w usg liczę się w Warszawie.Nie ma nikogo innego od badań usg w Warszawie.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
Gość 3 avatar
Gość 3

To jest najlepszy specjalista od usg weterynaryjnego w Warszawie. Pan dr ma niesamowity wpływ na zwierzaki - one grzecznie leżą i poddają się badaniu, a dr szepcze im jakieś zaklęcia do ucha:) Uważam, że Pan dr jest kompetetnym i bardzo dokładnym lekarzem, a przy tym przemiłym i skromnym.

Źródło opinii: znanylekarz.pl
majaaaaa avatar
majaaaaa

Mieszkam rowniez niedaleko, wiec ze wszystkimi sprawami do nich chodze:)

plusy:

- wszystko na miejscu:RTG,USG, laboratorium
-lekarze roznych specjalnosci
-mozliowsc zapisow, ale zdarzaja sie i tak opoznienia.

minus: jeden:) czasem sa okropne kolejki:)

Źródło opinii: forum.miau.pl
murszafka avatar
murszafka

Polecam, rewelacyjna lecznica, fantastyczni lekarze, nie naciagaja, znaja sie na rzeczy i jak nie wiedza, o co chodzi, beda sie konsultowac, a nie robic dobra mine do zlej gry. Wielki pozytyw.

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
pp avatar
pp

Chciałam odradzić wszystkim korzystanie z tej kliniki. Lekarze tam pracujący zapomnieli chyba o co chodzi w całej sprawie.

Sama skończyłam weterynarię, ale nie pracuję w zawodzie. Jestem też szczęśliwą posiadaczką kota z syndromem urologicznym. Dzisiaj w nocy zobaczyłam co się dzieje i chciałam podać mu wszystko co trzeba-najbliższa klinika to multi -wet. Pojechałam tam, żeby kupić antybiotyk. Ale nie zostałam wpuszczona nawet do środka, chociaż pada deszcz. Dowiedziałam się, że nikt mi nic nie sprzeda - bo nie.

I niech mi ktoś powie, że chodzi im o dobro zwierząt!!!

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
zawiedziona avatar
zawiedziona

W sobotę zostały wykonane zdjęcia RTG kręgosłupa u psa, który ma juz zdiagnozowana spondylozę. Pies nie chodzi od 1,5 tyg. Zostaliśmy skierowani na ponowne bad. RTG. Słuzbistość recepcjonistek jest porażająca!! Dzowniłam, wyprosiłam opis zdjęcia RTG do godz. 12. o 12 dzowniąc usłuszałam że są procedury i oznacza to że badanie zostanie opisane po godz. 14. Pani równiez poinformowała mnie że nie będzie chodziła prosiła lekarza o przyspieszenie opisu RTG ( mimo że lekarz badania już opisywał od 2 godz), nasz pies nie jest wyjątkiem, i mamy czekać bo są procedury! Gratuluje właścicielom doboru personelu! Pies zdycha a ta o procedurach

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
Kędzierska Joanna avatar
Kędzierska Joanna

Mój pies od 4 lat, również cierpi na spondylozę. Widzę, że "zawiedziona" troszkę rozhisteryzowana, bo co jak co, ale od tego pies nie "zdycha" i opis RTG w godzinę czy pieć niczego nie zmieni. Pozdrawiam

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
Marta avatar
Marta

Zgadzam się z Panią Joanną "zawiedziona" zdecydowanie rozhisteryzowana brak poszanowania cudzej pracy!Daj tego czego rządam albo Cię obsmaruję

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
janusz avatar
janusz

To jest chyba materiał reklamowy! Czyżby ktoś z rodziny tam pracował? Byłem tam 2 razy - i za każdym razem diagnoza była błędna, a ceny z kosmosu! No i podejście jak do "worka kaartofli"!

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
karol avatar
karol

Dlaczego nie ma cenika na usługi,lekarzy badania zabiegi ,operację w tej klinice???? ,ani na stronie ani na tablicy w wewnątrz kliniki o co chodzi ,a jak nie wiadomo o co codzi to chodzi o pieniądze proste...

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
seniorka avatar
seniorka

Nie zgadzam się ! Dzisiaj kupiłam u nich Caninsulin BEZ PROBLEMU, choć nie posiadałam żadnego dokumentu o leczeniu kota i byłam w klinice po raz pierwszy, w dodatku bez kota !! Pani z recepcji z własnej inicjatywy zadzwoniła do mojego lekarza prowadzącego i potwierdziła leczenie, spytała mojej doktor o dawkowanie, bo byłam tak roztrzęsiona, że nie pamiętałam. Ja nie musiałam się niczym martwić. Dla porównania byłam w TRZECH INNYCH i nie chcieli nawet słyszeć o tym, żeby sprzedać mi insulinę.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
magda avatar
magda

Psa z chorym kręgosłupem młoda blond lekarka leczy na uszy(zapalenie ucha) potem dopiero wyszło, że to zwyrodniałe kręgi szyjne i stąd ta duża boleśność, a z uszami nic się nie dzieje. Bardzo drogo, taryfa nocna i świąteczna to już gruba przesada.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
Gość avatar
Gość

Miała być ocena pozytywna, ale z powodu cen będzie tylko neutralna, bo jest drogo. Faktycznie cennik świąteczny i nocny zwala z nóg, szpitalne ceny zresztą też. Mam rozeznanie wsród kilku lekarzy z tej kliniki, bywało róznie z diagnozami i leczeniem. Takze lekarze rózni jak wszędzie. Plus za RTG na miejscu, minus za brak ultrasonografu( dojeżdza lekarz chyba tylko 2 razy w tyg)

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
januszfk avatar
januszfk

Witam! Pragnę wszystkich ostrzec przed tą kliniką!!! Właśnie oszukali mnie - okradli z uśmiechem na ustach. Kot miał mieć zabieg "przeszycia cewki moczowej". Jak się wcześniej dowiadywałem miało być wszystko 850zł - dużo drożej niż gdzie inndziej, ale trudno. A po zabiegu jak mi wyliczyli to wyszło 1200zł - bo podoliczali za to wsyztsko co możliwe! Czułem się tak, jakby KTOŚ DAŁ MI W TWARZ i PATRZYŁ SIĘ Z UŚMIECHEM, ŻE MNIE TAK OSZUKAŁ! Oprócz tego oczywiście były wcześniej 3 wizyty po ponad 100zł i zostały jeszcze 2 wizyty po ok. 100zł.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
matrioszka avatar
matrioszka

Nie polecam, jest potwornie drogo, płatnośc już chyba za otwarcie drzwi, czas oczekiwania nawet kilka godzin. Dziś były przede mna teoretycznie dwa psy, zdecydowałam zaczekać, bo przeciez to będzie maksymalnie około 40 minut, no godzina (jest jeden lekarz w tak dużej klinice). Do gabinetu weszłam po 3h załapując sia tym samym na dwa razy droższa stawkę nocną. Nie wspominam o psiaku, kóry czekał tam niepotrzebnie w stresie...

To już kolejny raz sie powtórzyło, raz po ponad 3h oczekiwana na ściagnięcie opatrunku zrezygnowałam rano udając się do innej kliniki, gdzie lekarz nawet nie wziął pieniędzy za kilka minut scigania bandaża, a za załozenie tegoż w Multiwecie policzono prawie 90 zł.

Źródło opinii: najlepszyfachowiec.pl
Sylwia H. avatar
Sylwia H.

Od dwóch miesięcy regularnie bywamy w Multiwecie z naszym pięcioletnim kotem, który w połowie listopada przeżył wypadek samochodowy. Po wielu przejściach (mniej i bardziej szczęśliwych) udało się doprowadzić Napa do równowagi - a to za sprawą opieki wspaniałych lekarzy. Szczególnie polecam dr Karolinę Dmochowską - wyrozumiała, bardzo delikatna w stosunku do zwierzaków i (co też ważne) bardzo cierpliwa do rozpaczających i upierdliwych właścicieli. No i dr Maciej Mikłusz - bardzo konkretny, wzbudzający zaufanie chirurg.

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet jest czynne non stop, a zatem w razie krytycznych sytuacji z Waszymi zwierzakami możecie śmiało jechać na Gagarina. My z Napim mieliśmy wyjątkowego farta - przyjechaliśmy po 22 i od razu został wzięty na operację, bo szczęśliwie chirurg był na miejscu.

Multiwet to też szpital dla zwierzaków, które wymagają całodobowej obserwacji

Źródło opinii: yelp.pl
Anna E. avatar
Anna E.

Ja i moja sunia trafiłyśmy tutaj kilka lat temu, z polecenia. Potrzebny był zabieg. I to była jednorazowa wizyta. Ale wiem, że gdybyśmy mieszkały bliżej, to byłoby to nasze miejsce. Doskonała organizacja, miła obsługa, wszystko na najwyższym poziomie. Zabieg bez powikłań. Polecam.

Źródło opinii: yelp.pl
Nina B. avatar
Nina B.

Multiwet, czyli Centrum Zdrowia Małych Zwierząt jest czynne 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny, dlatego możemy przyjechać z naszym pupilem każdego dnia o dowolnej godzinie.

Pracują tam lekarze różnych specjalności a bogate zaplecze pozwala na kompleksową diagnostykę. Na miejscu znajduje się RTG, USG, laboratorium. Jeżeli mamy możliwość to najlepiej się zapisać, chociaż zdarzają się opóźnienia. Lekarze w miarę możliwości starają się przyjmować pacjentów, którzy nie byli zapisani.

Mój piesek musiał w trybie natychmiastowym mieć zrobione USG i lekarz prowadzący polecił to miejsce a w szczególności doktora Marcińskiego. Czekaliśmy ponad 2h aż wreszcie się udało. Muszę przyznać, że doktor jest przemiłym, kompetentnym człowiekiem. Opis USG wyczerpujący, dokładny, więc od razu było wiadomo, co jest mojemu pupilkowi. Ale to, co najważniejsze doktor jest chyba czarodziejem i szepcze do ucha zwierzakom jakieś zaklęcia, bo są bardzo grzeczne i chętnie dają się przebadać!

Za takie usługi niestety trzeba sporo zapłacić, ale kiedy zdrowie naszych zwierząt jest najważniejsze nie zwracamy na to uwagi. Polecam w 100%!

Źródło opinii: yelp.pl
Krzysztof J. avatar
Krzysztof J.

Pracują tu doskonali specjaliści. Bardzo polecam USG u doktora Marcińskiego, ale godny zaufania jest cały zespół specjalistów na czele z Profesorem Lechowskim. Właściciele Multiwetu chwalą się, że oprócz uczestnictwa w konferencjach naukowych pracownicy uczestniczą w cyklicznie organizowanych wewnętrznych warsztatach.

Budynek Multiwetu dzieli się na dwie części. W tej na pierwszym piętrze (wejście od drugiej strony budynku) znajduje się sala zabiegowa, gabinet USG i gabinet stomatologiczny. W Multiwecie znajduje się też szpital dla najbardziej chorych zwierząt. Są tu 2 inkubatory i podgrzewane klatki.

Klinika pośredniczy w adopcji bezdomnych psów i kotów. Wielkim mankamentem jest brak miejsc do parkowania. Można próbować zostawić samochód wzdłuż ul. Czerskiej, po jednej i drugiej stronie ul. Gagarina.

Klinika jest czynna całą dobę. Można tu przyjechać w nagłych wypadkach o każdej porze.

Źródło opinii: yelp.pl
Julia B. avatar
Julia B.

To miejsce szczególnie dla mnie ważne - to tu szczęśliwie zakończyła się moja przygoda z psem pogryzionym przez innego, dużo większego. Mój pupil, który puchł jak balon (okazało się, że to odma i powietrze nie wpływa do płuc), był dotkliwie pogryziony, został przyjęty przez kompetentnych, wspaniałych lekarzy. Mimo młodego wieku wykazali się dużym doświadczeniem, postawili właściwą diagnozę i zastosowali bardzo skuteczne leczenie. Pies, tak jak kilka innych był podłączony pod kroplówkę w sali szpitalnej, gdzie lekarki i personel wykazały się wyjątkową wrażliwością, okrywając pacjentów kocykami, przynosząc im cieplejsze materace, by pieski nie musiały leżeć na ziemi. Reagowały na każde zawołanie właścicieli i każdy skowyt psi uśmierzając ból zastrzykami.

Lecznica ma szpital dla psów, które można tam zostawić na noc w osobnych boksach, ale jeśli jest to niepotrzebne zawsze lepiej zabrać czworonoga do domu, tam czuje się bezpieczniej. Na górze jest laboratorium, gdzie można wykonać wszystkie badania- USG, rentgen, czy usuwanie kamienia nazębnego. Jest też fryzjer psi oraz sklep z precjozami dla naszych czworonożnych przyjaciół. Znajduje się tam również kącik adopcyjny - wiszą ogłoszenia bezdomnych zwierząt. Lecznica zajmuje się nie tylko psami, widziałam, że pacjentami są również koty, ptaki czy świnki morskie.

Źródło opinii: yelp.pl
Patrycja Lachman avatar
Patrycja Lachman

Ta pseudoklinika powinna zostac zamknieta lub personel powinien zostac relegowany i zatrudnieni prawdziwi lekarze. Pani inga wocial chyba minęła się z powołaniem, powinna zostać rzeźnikiem a nie weterynarzem. Ma w sobie tyle empatii co otwieracz do konserw, zakaz wykonywania zawodu to najniższa kara jaką powinna dostać za to co wyprawia tej klinice. Zgłosiłam się na badania z moim małym pupilem myslac że będzie bardzo dobrze przyjęty, niestety, został potraktowany przedmiotowo jak zwykły kawałek drewna. Szkoda opisywac ile wycierpial z reki tej pseudolekarzyny. Nikomu nie polecam wizyty w tej klinice, każdemu odradzam przybycie tam. Jest tyle innych dobrych Klinik a multiwet i pani Inga wocial to tragedia.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Karolina Kopyt avatar
Karolina Kopyt

Klinika zajmująca się małymi zwierzętami? Napewno nie jak zadzwoniłam o 6 rano z umierająca mi na rękach świnka to pani powiedziała że nie ma lekarza od małych zwierząt i nie pomogą i efekcie moja ŚWINKA ZDECHŁA BO NIE MOGLIŚMY ZNALEŹĆ POMOCY... NIE POLECAM

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marta Wisniewska avatar
Marta Wisniewska

Bardzo dobra obsługa, czysto, profesjonalni weterynarza // pani Kwiatkowska (mogę mylić nazwisko, ale młoda Pani lekrz z ciemnymi włosami) bardzo dobry lekarz weterynarz, lubi zwięrzątka, a trafilismy na nią z moim kotkiem z zapaleniem pęcherza. Zrobila badania, zleciła kolejne. Byliśmy w sobotę, ruch normalny. Badanie moczu kotka szybko zrobione, możliwy kontakt telefoniczny w celu szybkiej analizy wyniku. Miejsce godne polecenia. Mają możliwość wykonania wielu badań, traktują właścicieli i ich zwierzątka z należytą troską i godnością. Polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Rafał Bzdak avatar
Rafał Bzdak

Świetne miejsce do leczenia swoich pupili. Lekarze profesjonalni i mają dostęp do wielu podstawowych narzędzi diagnostycznych (np. USG). Leżę tam moje wszystkie zwierzęta (2 psy i kota) chociaż muszę dojeżdżać z drugiego końca miasta.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Ania Cywińska avatar
Ania Cywińska

Przyjechałam z moją chorą suczką. Zostało rozpoznane podejrzenie choroby Cushinga i nowotwór śledziony. Zostały wykonane dokładniejsze badania krwi, tylko wymęczyło to bardziej mojego chorego pieska. Czekałam na telefon co dalej i dzięki Bogu się nie doczekałam, bo lekarz prowadząca nie raczyła oddzwonić. Nowotwór u innych specjalistów okazał się najzwyklejszym mechanicznym uszkodzeniem śledziony, a wszelkie inne podejrzenia, zwykłą alergią pokarmową, o której nawet nie było mowy w Multi-Wecie. Bez sensu wydane pieniądze, młody zespół bez doświadczenia, nie można się doczekać na umówione oddzwonienie. Dla mnie dość przykre i mało miłe doświadczenie. Pierwszy raz piszę komentarz ale jestem naprawdę zawiedziona. Polecam inne, lepsze kliniki! Ania

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Paweł Bosky avatar
Paweł Bosky

Dużo lekarzy krótki czas oczekiwania mimo wielu klientów. Wykonują operacje, zabiegi i in. fachowe porady. Przystępne ceny. Działają całodobowo. Recepcja dwuosobowa co często przyśpiesza obsługę. W tym samym budynku przychodni sklep z wyrobami dla pupili.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Angel K avatar
Angel K

W tym miejscu lekarze uratowali moją małą maltankę, przywiezioną po pogryzieniu przez innego psa, w stanie krytycznym. Bardzo fachowa opieka i rzetelna obsługa. Serdecznie polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Krzysztof Goszczyński avatar
Krzysztof Goszczyński

Najlepsze znane mi miejsce pomagające zwierzakom w okolicy, nigdy nie zawiedli, dobre wyposażenie oraz kompetentna kadra. Oraz otwarte 24h :-)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
El Gii avatar
El Gii

Działają 24h / dobę. Dużo dobrych specjalistów, dobre wyposażenie chociaż budynek bardzo ciasny. Tragedia z parkowaniem co ma znaczenie kiedy przyjeżdża się z chorym psem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Ada-Marta Majewicz avatar
Ada-Marta Majewicz

Diagnostyka na najwyższym poziomie, w jednym miejscu. Jedni z najlepszych fachowych lekarzy, wielu z karierą naukową. Leczyli i uratowali mi wiele zwierząt, tym bardziej szacunek dla wszystkich (lekarzy, techników) prowadzących szpitalik. Kontaktują się, żeby poinformować o stanie pacjenta, w razie potrzeby ściągną np surowicę z końca świata ;) Szczególnie polecam: Dr Ingę Wocial, Dr Olgę Zynger-Gójską, Dr Mikłusza, Dr Marcińskiego, Dr Pietronia i Dr Turosa!!! Nigdy nie zawiodłam się na ich wiedzy, doświadczeniu, poradach i leczeniu. Mimo kolejki pacjentów, nigdy nie zbywają z kwitkiem.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Sylwia Daszkowska avatar
Sylwia Daszkowska

Profesjonalna i szybka pomoc. Przemiła pani doktor Deres, która odpowiedziała nawet na najbardziej zawiłe pytania i zrobiła wszystko co mogła żeby nasz szczeniak powrócił do żywych.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Kamil Świątkiewicz avatar
Kamil Świątkiewicz

Opieka nad zwierzętami na bardzo wysokim poziomie - jakość wizyty, podejście do pacjenta, opieka po. Plus za 24/7. Jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza klinika wet. w Warszawie i widać, że są to osoby, które kochają to co robią.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Kasandra Grabowska avatar
Kasandra Grabowska

Bardzo polecam Pana dr. Marcińskiego - jak usg to tylko tutaj ! Dziękuje bardzo jeszcze do państwa zawitam .

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Barbara Witkowska avatar
Barbara Witkowska

Bardzo długi czas oczekiwania na wejście do gabinetu. Obsługa miła, lekarka była sympatyczna, ale nie wiem czy. ..no właśnie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Nina Tymińska avatar
Nina Tymińska

Dobrzy lekarze, przyjazna atmosfera, jednak trzeba się nastawić na długie oczekiwania w kolejce. Plus za opiekę całodobową. Sprawny kontakt telefoniczny. Leczenie różnych gatunków zwierząt.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Przemysław Buczyński avatar
Przemysław Buczyński

Bardzo dobra klinika, bardzo duży plus za pracę przez całą dobę.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Ingrid Zambrzycka avatar
Ingrid Zambrzycka

Wspaniali ludzie

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Michał Zawadzki avatar
Michał Zawadzki

W porządku i do tego całodobowo. Ceny hmm... warszawskie. Lekarze super.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Agnieszka Partycka avatar
Agnieszka Partycka

Profesjonaliści z zaangażowaniem. Ufam i nigdy nie zawiodłam się. Jeśli korzystasz z ostrego dyżuru musisz liczyć się, że poczekasz.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Jarosław Sikorski avatar
Jarosław Sikorski

Dobra i fachową obsługa, Czuje się że Ci co zajmują się zwierzaczkami - Kochają Je ! Lekarze z Duuużym sercem i Duuuużą wiedzą.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Modzelewski avatar
Piotr Modzelewski

Jedyne miejsce gdzie bez wątpliwości mogę oddać mojego psa. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marta M avatar
Marta M

Sympatyczni lekarze, starają sie minimalizowac stres zwierzaków, nie naciagaja na drogie badania, ale informuja o możliwościach. Jak na razie wszystkie moje zwierzaki są zadowolone. Dla niektórych minusem może być czas oczekiwania, zdarza cie nawet jeśli wizyta jest umówiona na konkretną godzine. Zdarzyło mi sie przyjechać z naglym przypadkiem i lekarz zajął sie moim kotem od razu, niestety kosztem umówionych pacjentów, wiec trzeba takie sytuacje zrozumieć i czekać :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Użytkownik Google avatar
Użytkownik Google

Leczyłam tam swojego kochanego psa, byłam przekonana,że jest pod troskliwą i fachową opieką, wierzyłam im bezgranicznie i brutalnie zostałam wyprowadzona z tego błędnego przekonania! Niestety mój pies stracił przez nich życie! Jeśli Macie naprawdę chorego psa i potrzebna jest trafna i fachowa diagnoza poszukajcie innej lecznicy, być może uratujecie życie swojego kochanego pupila!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marek Wodzeński avatar
Marek Wodzeński

Dobra całodobowa klinika weterynaryjna. Idealna do nagłych przypadków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Tomasz Wardecki avatar
Tomasz Wardecki

Miła obsluga i bardzo szybka pomoc nawet w poznych godz wieczornych

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Arkadiusz Turek avatar
Arkadiusz Turek

Klinika nastawiona wyłącznie na zarobek bez podejścia indywidualnego do problemu zwierzęcia.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Bartosz Dudzinski avatar
Bartosz Dudzinski

Serwisuje i lecze tam mojego od 7 lat. Bardzo mili i zaangazowani lekarze. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Studio 360 avatar
Studio 360

Długi czas oczekiwania rekompensuje profesjonalizm weterynarzy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Joanna HK avatar
Joanna HK

Profesjonalna opieka, ludzkie podejście, jasne tłumaczenie. Świetne miejsce.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Igward Szczepan avatar
Igward Szczepan

Dobra klinika choc trzeba dlugo czekać bo duzy ruch mają. Duzy plus ze przyjmuja kazdej maści zwierzęta nawet królik!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
MrSerek122 avatar
MrSerek122

Bardzo dobrzy lekarze, zawsze pomogą naszym futrzakom

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Tomek Duma avatar
Tomek Duma

Bardzo polecam specjalistę od USG, doktora Marcińskiego. Warto poczekać ze swoim zwierzakiem trochę dłużej w kolejce, ale mieć pewność że w czasie badania nic ważnego nie umknęło - a innym "specjalistom" jednak to się zdarza.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Aleksandra Kusiak avatar
Aleksandra Kusiak

Najlepszy w Warszawie weterynarz robiący USG (dr. Marciński)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Paul Visco avatar
Paul Visco

Warto odwiedzić gdy ma się problem nie cierpiący zwłoki

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Anna Płaza avatar
Anna Płaza

Profesjonalne, pełne empatii, lekarki, dr Karolina Dmochowska i Małgorzata Górnicka uratowały mojego ukochanego Alberta-kota z zapalenia wątroby i trzustki. Mój przyjaciel był ponad 20 dni w szpitalu z różnym rokowaniem. Przeżywałam całą amplitudę uczuć - od skrajnej depresji do nadziei, która góry przenosi. Jestem bardzo wdzięczna i Wszystkim polecam tę klinikę z całego serca.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
AGA P avatar
AGA P

Fachową obsługa, lekarze wiedzą co robią , nie działają po omacku a do tego przystępne ceny :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Michał Trocki avatar
Michał Trocki

Po badaniu moczu mojego kota miałem otrzymać wyniki poprzez internet. Zostało to całkowicie zlekceważone. Takt o tu wygląda.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
nikonwoman89 avatar
nikonwoman89

Miła obsługa i pomagają bezdomnym zwierzętom. Niestety dzikie tłumy i zupełny brak parkingu

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Dariusz Smoliga avatar
Dariusz Smoliga

Pełna diagnostyka w jednym miejscu, wielu dobrych fachowców z powołania. Jedyny minus to ceny ale albo dobrze albo tanio. Ja z czystym sumieniem polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Iwona Bokszczanin avatar
Iwona Bokszczanin

Miejsce przyjazne zwierzętom Przyjmuje wielu specjalistów

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Magdalena Chrobak avatar
Magdalena Chrobak

Bardzo przyjazna klinika ze swietna obsluga i dobrymi specjalistami

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Agnieszka Malinowska avatar
Agnieszka Malinowska

Najlepsza klinika w Warszawie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Beata Świder avatar
Beata Świder

Doświadczeni i profesjonalni lekarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Kamila Rzeszowska avatar
Kamila Rzeszowska

Świetna klinika, bardzo dobrzy specjaliści :)

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Grabowski avatar
Piotr Grabowski

Bardzo dobra klinika dla zwierząt. Leczymy się (znaczy nasz zwierzyniec) od samego początku. Niesamowici lekarze. Bardzo polecam!!!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Hubert Malinowski avatar
Hubert Malinowski

Najlepsza klinika dla zwierząt. Polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Andrzej Zalewski avatar
Andrzej Zalewski

Szybkie profesjonalne podejscie

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Małgorzata Grzyb avatar
Małgorzata Grzyb

Najlepszy koci ginekolog w miescie. Polecam!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marcin Słowik avatar
Marcin Słowik

24h full opcja

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
zosia turczyn avatar
zosia turczyn

Najlepsze usg dla pieska w mieście.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Phantom Miria avatar
Phantom Miria

Nie zawsze było różowo i zostawiłam tam małą fortunę, ale futra zdrowe i zadowolone.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Adam Mrozik avatar
Adam Mrozik

Profesjonaliści. POLECAM!

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Anna Maryańska avatar
Anna Maryańska

Rewelacyjna klinika. Pomogą o każdej porze dnia i nocy

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Jan Bujakowski avatar
Jan Bujakowski

Miła obsluga

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Maciek Argasiński avatar
Maciek Argasiński

Świetne podejście do zwierzaków.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Gracjan Solecki avatar
Gracjan Solecki

Kompleksowa obsługa, lekarze znają się na tym co robią.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Michał Konopka avatar
Michał Konopka

Świetna klinika, doświadczeni lekarze. Czasami trzeba długo czekać w kolejce.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Tomasz Jędruch avatar
Tomasz Jędruch

miła i fachowa obsługa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Joanna Mroczek avatar
Joanna Mroczek

Leczyliśmy u Państwa nasza Nalkę

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Slawomir Nafalski avatar
Slawomir Nafalski

Swetny specjalista od kociego USG

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Tomasz G. avatar
Tomasz G.

Bylem na badaniu i szczepieniu mojej suni. Bylo mile podejscie, dokladne badanie i wytlumaczenie. Zachecam i polecam.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Piotr Dolewski avatar
Piotr Dolewski

Polecam

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Michal Salacki avatar
Michal Salacki

Chyba najlepszy weterynarz we wsi.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Hanna Czarkowska avatar
Hanna Czarkowska

Pełny profesjonalizm i wysoki standard usług. Operacja i opieka pooperacyjna u mojego psa na najwyższym poziomie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Maciej Bartyzel avatar
Maciej Bartyzel

Super specjaliści. Uratowali mi psa

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Paweł Ciesielski avatar
Paweł Ciesielski

No nie mogę polecić. Moje psy źle zdiagnozowane, przez co nie żyją, też by nie poleciły.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Ewa Zawadecka-Mikielska avatar
Ewa Zawadecka-Mikielska

Dostępność 24 godziny- dobrzy specjaliści

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Ewa Zawadecka avatar
Ewa Zawadecka

Dostępne 24 godziny i sporo specjalistów

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
paulwarsaw avatar
paulwarsaw

Zawsze można było na nich liczyć

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Bogdan Kunda-Kuwieckij avatar
Bogdan Kunda-Kuwieckij

Bardzo polecam. Vet wiedział jak podejść do psiaka z lękami, szybko, sprawnie i bezboleśnie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Tomasz Burzyński avatar
Tomasz Burzyński

Swietna i fachowa poradnia weterynsryjna. 24h

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Przemek Błaszczyński avatar
Przemek Błaszczyński

Tu dobrze dbają o zwierzęta

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Marek Syncerz avatar
Marek Syncerz

Szybka i fachowa pomoc

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Michał Łępicki avatar
Michał Łępicki

Miła obsługa, nie najgorsze ceny i profesjonalne podejście do zwierzaka

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Tola B avatar
Tola B

Drogo i bardzo nieprofesjonalnie.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Kamil Kowalczyk avatar
Kamil Kowalczyk

Polecam szczególnie panią Gójską

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Rafał Niemczynowicz avatar
Rafał Niemczynowicz

Profesjonalnie dbają o zwierzaki. otwarte 24h.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Klaudia Szymańska avatar
Klaudia Szymańska

Wysoki poziom usług, kompetentni lekarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Jan Roztropinski avatar
Jan Roztropinski

Profesjonalna lecznica dla zwierząt.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Kamila Brzozek avatar
Kamila Brzozek

Dużo empatii dla zwierzątek, można na nich polegać

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Mateusz Górecki avatar
Mateusz Górecki

Kolejki i jeszcze raz kolejki

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Mikołaj Masiak avatar
Mikołaj Masiak

Sympatyczni lekarze.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Krzysztof Olszewski avatar
Krzysztof Olszewski

Szybka i fachowa pomoc całą dobę

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Artur Malczewski avatar
Artur Malczewski

Fachowa pomoc. Na dyżurze spore kolejki.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
jaquidam avatar
jaquidam

Myślę, że najlepszą opinią będzie stwierdzenie, że chciałabym dla siebie znaleźć takiego wspaniałego lekarza jakim jest p.PM. Mój kocurek ma szczęście nawet w chorobie!

Źródło opinii: znanylekarz.pl
amtu avatar
amtu

USG jamy brzusznej w Multiwet 120 zł -cena na sierpień 2016

Źródło opinii: forum.gazeta.pl
Jacek Zajkowski avatar
Jacek Zajkowski

Fachowcy, ale nie zaparkujesz w pobliżu...

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google
Artur K avatar
Artur K

W wyniku niekompetencji umarł mi kot. Co z tego, że wszystkie aparaty diagnostyczne są na miejscu, skoro lekarze nie chcą ich używać. Miła recepcja i to wszystko.

Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

Dodaj opinię


Dozwolona lista tagów: <b>, <i>, <p>, <br>, <ul>, <li>, <a>, <blockquote>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.