5/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna Przy Królikarni: Centrum Opieki dla Zwierząt

Przychodnia Weterynaryjna Przy Królikarni jest jedną z renomowanych placówek weterynaryjnych w Warszawie, która od lat cieszy się dużym uznaniem wśród właścicieli zwierząt. Zlokalizowana przy ulicy Puławskiej 138A, w dzielnicy Mokotów, klinika ta stanowi kluczowe miejsce dla osób poszukujących profesjonalnej opieki weterynaryjnej.

Ocena i Reputacja

Z oceną 4.6 na podstawie 112 głosów, Przychodnia Weterynaryjna Przy Królikarni zdobyła zaufanie i uznanie wśród swoich klientów. Tak wysoka ocena świadczy o jakości usług, profesjonalizmie personelu oraz o tym, jak ważna jest dla nich dobra opieka nad zwierzętami.

Lokalizacja i Dane Kontaktowe

Godziny Przyjęć

Klinika dostosowuje swoje godziny pracy do potrzeb klientów, oferując elastyczne godziny przyjęć:

 • Poniedziałek – Piątek: 8:00-20:00
 • Sobota: 10:00-15:00
 • Niedziela: 10:00-13:00

Takie godziny są wygodne zarówno dla pracujących, jak i dla osób, które mogą potrzebować nagłej pomocy weterynaryjnej w weekend.

Usługi Oferowane przez Przychodnię

Przychodnia Weterynaryjna Przy Królikarni oferuje szeroki zakres usług, odpowiadając na różnorodne potrzeby swoich pacjentów. Do głównych usług należą:

 1. Diagnostyka i leczenie chorób zwierząt – obejmująca zarówno standardowe procedury, jak i bardziej zaawansowane metody leczenia.
 2. Chirurgia weterynaryjna – wykonywana przez doświadczonych chirurgów weterynaryjnych.
 3. Szczepienia i profilaktyka – kluczowy element opieki nad zdrowiem zwierząt.
 4. Konsultacje i porady – dla właścicieli zwierząt, którzy szukają wsparcia i informacji dotyczących opieki nad swoimi pupilami.

Zespół Specjalistów

Klinika może pochwalić się zespołem doświadczonych weterynarzy i specjalistów, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Dzięki temu pacjenci Przychodni mogą liczyć na opiekę na najwyższym poziomie.

Dlaczego Warto Wybrać Przychodnię Przy Królikarni?

Wybór Przychodni Weterynaryjnej Przy Królikarni to decyzja o powierzeniu opieki nad swoim zwierzęciem specjalistom, którzy traktują każdego pacjenta z należytą troską i profesjonalizmem. Wysokie standardy obsługi, nowoczesne wyposażenie i indywidualne podejście do każdego przypadku sprawiają, że jest to miejsce godne zaufania dla każdego właściciela zwierzęcia.

Kontakt i Rezerwacja Wizyt

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji. Zespół Przychodni jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w każdej sytuacji związanej ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem zwierząt.


Przychodnia Weterynaryjna Przy Królikarni to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją do opieki nad zwierzętami. Dzięki swojemu doświadczeniu, nowoczesnym metodom leczenia i indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, klinika ta jest wyborem wielu zadowolonych klientów, którzy szukają najlepszej możliwej opieki dla swoich zwierząt.

1 KOMENTARZ

 1. Aaa 2024-01-04 19:46

  Szczerze mówiąc nie polecam. Kolejki brak ładu za każdą wizytę inna cena niż umówiona. Bardzo nie miła Pani weterynarz. Mały korytarz przez co nie ma gdzie się podziać ze zwierzakiem. Omijajcie tego weterynarza!!?
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Katarzyna
  Katarzyna 2023-10-13 11:05

  Szczerze polecam tą Klinikę. Bardzo dobre podejście i do zwierzaka i do człowieka. Szybka reakcja, trafna diagnoza, empatia. Ceny umiarkowane – w porównaniu z innymi Klinikami nawet niższe. Ale ceny to jedno, a fachowość i podejscie to drugie – i za to wielki plus!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  BasiaKow
  BasiaKow 2023-05-27 09:25

  Bardzo wysokie ceny, zajrzenie do oka, bez żadnych badań i przepisanie kropli koszt 100 zł. Wizyta trwała niecałe 5 minut za 100 zł. Oczywiście bez kropli do oczu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Monika
  Monika 2023-05-05 00:54

  Kot głodny 8 godzin bo miał planowane USG. Łapanka bo to dziki kot zakończona posikaniem się zwierzaka. Zapakowany do kontenerka i jazda do lecznicy. Po drodze telefon, że USG nie będzie bo pani doktor (kierownik) która pojechała na majówkowy urlop zapomniała przekazać personelowi, że lekarz wykonujący USG odwołał swój dyżur. Jak tak dalej pójdzie to stracicie klientów. Najwyraźniej odpuściliście sobie na jakości i profesjonalizmie. Mnie to bardzo wkurzyło, bo zmieniłam sobie plany na cały dzień, aby zdążyć na czas. Macie minus.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  WM
  WM 2023-04-04 15:52

  Szczerze polecam! Po bardzo złych doświadczeniach w innej lecznicy zdecydowałam się na wizytę z psem w Lecznicy przy Królikarni. Pies miał poważny problem z zębami (zapalenie przyzębia i dużą ilość kamienia na zębach). Nie chciałam poddać psa zabiegowi całkowitego usunięcia uzębienia, co sugerował lekarz w innej lecznicy. Po konsultacji lekarskiej i analizach, pies został poddany zabiegowi podczas którego został usunięty kamień nazębny oraz usunięte tylko zęby uszkodzone. Pies w dobrej kondycji wrócił do domu, dziś jest już po wizycie kontrolnej, wszystko goi się dobrze. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Bardzo dziękuję wszystkim lekarzom, z którymi miałam kontakt za zaangażowanie, troskę o zwierzęta i empatię. Szczególnie dziękuję doktorowi i całemu zespołowi, który brał udział w zabiegu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jamniki
  Jamniki 2022-06-02 14:02

  Jak problem to tylko tam, nigdzie więcej, wszyscy są super, zawsze pomocni i P.Łukasz i Paulina i nasza ukochana Pani od moich jamniczków Pani Agnieszka.Całuję wszystkich z przychodni. Kasia z jamniczkami
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mariusz Mario
  Mariusz Mario 2022-01-25 08:17

  Pracują w tym miejscu dobrzy specjaliści ale również jakieś przypadkowe osoby. Od kilku miesięcy mój pies jest stałym pacjentem tej przychodni i jestem bardzo zadowolony z opieki lekarki prowadzącej. Niestety już dwa razy miałem wątpliwą przyjemność kontaktu z gburowatą pracownicą która nie znając psa ani choroby udzielała porad które by bardziej zaszkodziły niż pomogły zwierzęciu, a za wypisanie recepty na jedno opakowanie stałego leku dla pieska zażądała 20 zł. Jako że jest znowu szczytowy moment zakażeń covidem lekarze wypisują pacjentom po kilka opakowań stale przyjmowanych leków żeby rzadziej pojawiali się w przychodniach. Pani X (wolę bez nazwisk) na moją prośbę o przynajmniej dwa opakowania lekarstwa zareagowała jak byk na czerwoną płachtę. Przecież nie są instytucją charytatywną i jest bardzo zdziwiona, wręcz oburzona, że jej koleżanki i koledzy wcześniej wypisywali receptę za darmo. Uiściłem opłatę i pożegnałem to miejsce zdegustowany że zeszło na psy. Pewnie tam wrócimy z moim psem ale na pewno nie do tej osoby.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewa
  Ewa 2021-12-17 18:48

  Witam wszystkich. Kto szuka dobrej Przychodni dla swojego pupila, to ja bardzo polecam. Przede wszystkim miła atmosfera a Pan dr. Łukasz przemiły lekarz=bardzo dobry specjalista. Korzystałam tam dwa razy, Właśnie odebrałam kocia który miał zabieg na kastrację. Zabieg udany. Kocio przeszczęśliwy jak i jego Pani. Panie dok. bardzo dziękuję. Jest Pan wspaniały. Tak trzymać!!!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Katarzyna 2023-10-13 11:00

  Skoro taka dobra opinia, to dlaczego tylko 1 gwiazdka?
  malgosia
  malgosia 2021-10-27 17:12

  Wszystko na jak najwyzszym poziomie. Super lekarze, doradzą, podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie. Polecam każdemu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marcin Szewczyk
  Marcin Szewczyk 2021-01-03 00:05

  Jak zawsze pelen profesjonalizm. Serdeczne podziękowania dla dr. Pauliny i Łukasza
  Źródło opinii: google.com

  Monika Karpińska
  Monika Karpińska 2020-12-30 12:11

  Najlepsze miejsce i najlepsi lekarze od lat❤
  Źródło opinii: google.com

  Julia Bolgert
  Julia Bolgert 2020-12-25 22:31

  Bardzo miła obsługa i tanio Możliwe że wyleczę królika ❤
  Źródło opinii: google.com

  Arczi T
  Arczi T 2020-12-25 21:01

  Bardzo miła i co ważne profesjonalna obsługa. Jestem pod wrażeniem i polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Lipka
  Urszula Lipka 2020-12-14 19:18

  Byłam pierwszy raz w tej przychodni. Jeśli chodzi o konsultację w sprawie guza u psa, to uzyskałam bardzo rzeczowa konsultację i potwierdzam – koszty nie zwaliły mnie z nóg. Ogólne wrażenie bardzo dobre, mojego psa oglądały aż 3 osoby – powiem tak, nasz NFZ mógłby się uczyć od pracowników tej przychodni podejścia do pacjenta!
  Źródło opinii: google.com

  Julia Kusiak
  Julia Kusiak 2020-12-14 09:34

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość Świetna przychodnia, doskonale przeprowadzony wywiad z właścicielem, odpowiednio dobrane leczenie i przyjazna atmosfera. W przychodni jest bardzo czysto. Ceny są bardzo przystępne. Zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Jagiello
  Kasia Jagiello 2020-12-10 21:20

  Bardzo lubię to miejsce, pełne wiedzy, fachowości i serca dla zwierząt i opiekunów. Polecam bardzo!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Kwiecień-Jasinska
  Agnieszka Kwiecień-Jasinska 2020-12-10 17:09

  Bardzo dobrzy interniści. U dr Pauliny i u dr Łukasza leczę swoje zwierzęta już ponad 10 lat.
  Źródło opinii: google.com

  Jamnik 2022-06-02 20:44

  Bo wcześniej pracowali na morskim oku !!!!!
  Wsnds 2021-02-07 02:19

  Jak możesz leczyć od 10 lat, skoro przychodnia działa od 3 lat
  Monika moni5129
  Monika moni5129 2020-12-10 10:18

  Super miejsce, bardzo przyjazne dla zwierząt. Ostatnio uzyskaliśmy fachową pomoc, dziękujemy bardzo. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna R.
  Joanna R. 2020-12-08 20:46

  Wszystkie moje zwierzaki były prowadzone przez tą klinikę od jej powstania, a nawet wcześniej przez dr Łukasza i dr Paulinę. Poświęcenie, wiedza, znakomite podejście!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Diana Makarewicz
  Diana Makarewicz 2020-12-05 21:32

  Odwiedzamy lecznice od półtorej roku, jesteśmy zadowoleni i nasz piesek również – doskonali specjaliści z doświadczeniem już nie raz uratowali nas z różnych opresji. ⭐⭐⭐⭐⭐
  Źródło opinii: google.com

  galus galus
  galus galus 2020-12-05 20:52

  W porównaniu z Morskim Okiem to niebo a ziemia.Dokror pani Agnieszka jest aniołem,świetnie podejście do zwierząt,szybka i trafna diagnoza,super ceny. Polecam z całego serca.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Bączkowski
  Piotr Bączkowski 2020-12-05 13:02

  Bardzo przytulne i sympatyczne miejsce
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Wierzchoś
  Joanna Wierzchoś 2020-12-05 12:49

  Profesjonalna opieka weterynaryjna a co najważniejsze leczą a nie naciągają na nie potrzebne badania i zabiegi. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Nikki
  Nikki 2020-12-05 08:18

  Najlepsza przychodnia! Mój psiak zawsze dostaje głaski, wszystko jest mu pokazywane żeby się nie bał itd. Lekarze są mega profesjonalni i mili !
  Źródło opinii: google.com

  Paweł
  Paweł 2020-11-07 11:22

  Dzięki tym lekarzom mój 18-letni pies jak na swój wiek czuje się dobrze. Bardzo dobre traktowanie zwierząt i ich właścicieli. Znają swój fach. Znam ich od początków pracy w Morskim Oku /ta przychodnia powinna być zrównana z ziemią/. Odeszli na swoje. Pozdrawiam. Polecam każdemu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Justyna Hiczewska
  Justyna Hiczewska 2020-10-21 21:15

  Przyjaźni I pozytywnie nastawieni lekarze, którzy niejednokrotnie już uratowali moje psiaki z opresji.
  Źródło opinii: google.com

  jezusrak o
  jezusrak o 2020-10-21 16:17

  Zawsze bardzo profesjonalnie i miło 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Gomulska
  Dorota Gomulska 2020-10-21 15:16

  Cudowni lekarze dla naszych pupilów.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Krzemińska
  Marta Krzemińska 2020-10-21 13:20

  Teoretycznie bez zarzutu, bardzo korzystne ceny ale nie ma nigdy nikogo na recepcji żeby się poradzić na szybko albo kupić coś na biegunkę, tylko kolejka pacjentów sama się ustawia. Nie polecam w nagłych wypadkach, raczej standardowe procedury typu szczepienie.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Kowalczyk
  Karolina Kowalczyk 2020-10-21 09:18

  Bardzo konkretna, miła, komunikatywna lekarka – to najlepsza lecznica, z jakiej korzystałam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Danuta
  Katarzyna Danuta 2020-09-23 13:02

  Weterynarze odnoszą z wielką sympatią do zwuerząt
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Zadworna
  Joanna Zadworna 2020-09-23 10:41

  Przyjaźni i kompetentni lekarze, świetna opieka nad psem. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Daryna Gryn
  Daryna Gryn 2020-09-07 19:07

  Najlepsze w Polsce! Nigdy jeszcze nie miałam tak przyjemnego doświadczenia jak w tym miejscu. Z moim pieskiem długo szukaliśmy fajnego weterynarza! Na prawdę! Ten jest najlepszy. Dziękujemy bardzo! Lekarz ma tak pozytywną piękną energię, ze nawet piesek pod czas całej wizyty był spokojny i połykał uzdrawiające mikstury ❤
  Źródło opinii: google.com

  Jan Rybczyński
  Jan Rybczyński 2020-09-07 14:37

  Nasza ulubiona przychodnia weterynaryjna 🙂 Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
  Źródło opinii: google.com

  Tuśka
  Tuśka 2020-09-07 11:16

  Bardzo miły personel, podejście do czworonoga na wysokim poziomie, widać że zwierzęta to ich pasja . Gorąco polecam .
  Źródło opinii: google.com

  Bartek S
  Bartek S 2020-09-07 10:41

  Super profesjonalnie. Polecam każdemu 😉
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Wnęk
  Kamil Wnęk 2020-09-07 09:34

  Najlepsza lecznica weterynaryjna! Lekarze są cierpliwi i tłumaczą nawet najbardziej błahe obawy właścieli
  Źródło opinii: google.com

  Bartosz L.
  Bartosz L. 2020-09-07 09:17

  Krytyczne: Czas reakcji, Profesjonalizm W czerwcu 2020 r. w korespondencji mailowej otrzymałem zapewnienie, zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej lecznicy, że wykonywane są badania endoskopowe u psów. Zgodnie z prośbą, przesłałem następnie aktualne wyniki badań i po zakończeniu urlopu skontaktowałem się z lecznicą celem umówienia wizyty. Pierwsza rozmowa zakończyła się zapewnieniem oddzwonienia, po zapoznaniu się przez lekarza z przesłanymi materiałami. Przez tydzień nie otrzymałem telefonu zwrotnego. Druga rozmowa telefoniczna przebiegła w dokładnie taki sam sposób, przy czym obiecano kontakt zwrotny jeszcze tego samego dnia. Oczywiście skończyło się jak wcześniej. Chyba po trzech dniach zdecydowałem się zatelefonować ostatni raz. I w końcu udało się – oddzwoniono, gdzie zostałem poinformowany, że badanie nie zostanie wykonane obecnie ani w przyszłości, z bliżej nieokreślonego powodu (,,lekarz się nie podejmie”). Rozmówczyni nie była także w stanie wskazać innej lecznicy, w której mógłbym otrzymać pomoc.

  Odpowiedź weterynarza (2020-09-07 21:16)
  Panie Bartoszu , bardzo nam przykro , że jest Pan niezadowolony z czasu reakcji naszej lecznicy na Pana zapytania ,jednak niezwykle duża liczba zadow…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Olszewska
  Agnieszka Olszewska 2020-07-16 19:28

  Ja i moje pociechy jesteśmy bardzo zadowoleni. Ząbki czyste, badania zrobione. Bardzo dobre podejscie do zwierzaków
  Źródło opinii: google.com

  Michał Ja
  Michał Ja 2020-05-31 22:07

  Bardzo zadowolony jestem z wizyty. Super podejście
  Źródło opinii: google.com

  sialalala4
  sialalala4 2020-04-14 20:52

  Już od około roku w razie potrzeby odwiedzamy przychodnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia i profesjonalizmu pracujących tam lekarzy. Ceny są przystępne, a czas oczekiwania zwykle niezbyt długi. Dziękuje! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Dąbkowska
  Ewa Dąbkowska 2020-03-20 21:20

  Mój piesek miał tam zabieg zdjęcie kamienia z ząbków.Panie profesjonalistki w każdym calu.Z całego serca POLECAM.
  Źródło opinii: google.com

  mira klajnberg
  mira klajnberg 2020-03-20 21:07

  Posiadam zwierzaki od wielu lat, bywałam w różnych lecznicach i to pierwsza przychodnia w której czułam się w pełni zaopiekowania. Lekarze są dostępni mailowo, nawet przed zaplanowaną wizytą doradzają i wspierają. Mój kotek Tygrysek został dobrze zdiagnozowany, leczenie przynosi efekty, pomimo tego, że początkowo zalecono gastroskopię, to po wstępnych badaniach – USG i badaniu krwi, obyło się bez tego inwazyjnego badania. Czyli nikt nie naraża zwierzaka na niepotrzebne badania. Panie doktor były dostępne po telefonem i udzielały wszystkich wskazówek co do dalszego leczenia . Polecam z całego serca, to wspaniałe miejsce na leczenie naszych podopiecznych , widać, że to lekarze z sercem i powołaniem tak więc polecam z czystym sumieniem.
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Kozłowski
  Mateusz Kozłowski 2020-03-20 09:17

  Wzorcowa przychodnia weterynaryjna. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Hanna D.
  Hanna D. 2020-02-23 19:09

  Weterynarze tu pracujący są świetni,kompetentni,mili a szczególnie dziękuję dr.Łukaszowi za uratowanie oka memu psu
  Źródło opinii: google.com

  Wiktoria Dave
  Wiktoria Dave 2020-02-23 17:09

  Lecze tam obecnie moją młodszą kotkę. Do przychodni trafiłam przez znajomą a tak że moją siostrę które mi ją poleciły; kiedy szukałam weterynarza dla starszej kotki… Niestety dla niej było już za późno, Pan doktor szybko zdjagnozował Kitty( miała nowotwór złośliwy) , niczego nie ukrywał i mówił szczerze o rokowaniach za co jestem mu bardzo wdzięczna . Polecam gdyż weterynarze tutaj są profesjonalni, dobrzy w tym co robią i nie ździerają z ludzi kasy!
  Źródło opinii: google.com

  dominika w.
  dominika w. 2020-02-23 14:37

  My również mieliśmy nieprzyjemne doświadczenie z panią Agnieszką Szwed. Nie polecamy 🙁 I cannot recommend Ms Szwed. We will stay away. Informacja, że nigdy nie byliśmy Państwa pacjentem jest wyjątkowo nieeleganckim podejściem do sprawy.

  Odpowiedź weterynarza (2020-02-25 18:41)
  Szanowna Pani Dominiko, wystawiona przez Panią ocena nie zawiera żadnej konstruktywnego, konkretnego zażalenia i wydaje sie wystawiona w identycznym …(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Aga Z
  Aga Z 2020-02-23 12:41

  Wspaniały zespół mądrych zaangażowanych lekarzy. Przy każdej wizycie otrzymujemy rzetelne trafne porady. Szczególnie dziękujemy Pani doktor Paulinie Woźniak za poświęcenie i ogromną cierpliwość. Pozdrawiamy, Agnieszka, Fibi i Trop
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Skalinska
  Iwona Skalinska 2020-02-23 10:18

  Dziendobry Panstwu. Polecam Przychodnie Weterynaryjna przy Krolikarni. Lekarze ktorzy tutaj pracują robia to z ogromnym poswieceniem i z szacunkiem traktuja kazde zwierzątko. Wiem to ponieważ mam dwa pieski i zawsze sa obsłużone profesjonalnie.Naprawde proszę Panstwa polecam z całego serca tą Przychodnię. Sami się przekonajcie i przyprowadzajcie swoje pupile do tych wspanialych lekarzy po zdrowie. Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja i dbają o swoich psich mniejszych braci.
  Źródło opinii: google.com

  Dominika
  Dominika 2020-01-27 21:59

  Proszę nie kłamać i choć raz zachować się przyzwoicie. Byłam u Państwa dwa razy, o jeden raz za dużo… Przychodząc do weterynarza oczekujemy pomocy i ludzkiego podejścia, a nie komplikacji i nieprzyjemności.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Pałczyńska
  Marta Pałczyńska 2020-01-27 20:49

  Super wykwalifikowani lekarza z sercem. Wyjaśniają dokladnie co sie dzieje, i co nalezy zrobic. Dbają o wszystko. Uwielbiam ich.
  Źródło opinii: google.com

  Szukam Przyjaciel
  Szukam Przyjaciel 2020-01-27 19:51

  Serdecznie polecam , fantastyczni lekarze
  Źródło opinii: google.com

  Beata Tęsiorowska
  Beata Tęsiorowska 2020-01-27 19:18

  Dzięki ogromne za rzadko spotykane zaangażowanie i serce i bardzo ludzkie podejście do naszych ukochanych zwierzaczków, a przede wszystkim do nas, którzy czasem musimy podejmować niezwykle trudne decyzje. Dziękuję Wam bardzo w imieniu swoim, mojej córki i Megi…
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Galli
  Paulina Galli 2020-01-27 17:08

  Fantastycznie weterynarze, wiem że mój pies jest pod najlepsza opieką.
  Źródło opinii: google.com

  Pawel Domo
  Pawel Domo 2020-01-27 13:55

  Nasza suczka miała tu robioną sterylizację – zarówno zabieg jak i późniejsze wizyty kontrolne przebiegły bezproblemowo i bezstresowo, a co najważniejsze, psina zdrowa
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Wiland
  Dorota Wiland 2020-01-27 13:40

  Doktor Paulina Woźniak to świetny diagnosta. Jest spokojna, delikatna w stosunku do zwierząt, słucha opiekunów, bo to oni znają swoje zwierzęta najlepiej. Nigdy nie ignoruje tego co mówimy. Mojego psa ustawiła na diecie i lekach a nie było łatwo bo to szczególny przypadek owczarka niemieckiego, po przejściach. Nigdy nie zawiodłam się na lekarzach pracujących w tej lecznicy. Jeśli czegoś nie wiedzą to to mówią. Nie obiecują cudów jeśli na takie nie ma szans. Odsyłają do specjalistów, bo sami mówią że mają prawo czegoś nie wiedzieć. To jest uczciwe.:) Trafiłam tu dzięki koleżance i się nie zawiodłam. Do zespołu dołączyła ostatnio p.doktor Agnieszka . Jest wielką podpora dla tej lecznicy. Pozdrawiam serdecznie weterynaryjnych opiekunów moje dziewczyny. Dorota
  Źródło opinii: google.com

  Marmolada
  Marmolada 2020-01-27 13:34

  Polecano nam Pana Łukasza, niestety mieliśmy do czynienia z Panią Woźniak. Sytuacja, która zaistniała przez tą Panią sprawiła nam bardzo wiele kłopotów, a stosunek tej Pani do sprawy i niepotrzebne komentarze sprawił wiele nieprzyjemności. Rzadko spotykany brak odpowiedzialności za własne decyzje i niesłowność. Nie polecamy.

  Odpowiedź weterynarza (2020-01-28 07:44)
  Szanowna Pani Marmolado, internet przyjmie wszystko, nawet złą wystawioną opinie osobie , której się nie poznało i nigdy z nią nie rozmawiało :)…có…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Ola Amanda
  Ola Amanda 2020-01-27 08:18

  Nasza swinka morska została wyleczona szybko i bez zbędnego naciągania na dodatkowe koszty. Dostaliśmy leki na kilka dni do domu wraz z dokładną instrukcją jak podawać a także poradami co robić jeśli dolegliwość się powtórzy. Jeśli leczenie by nie zadziało mieliśmy pojawić się kolejny raz. Na szczęście szybko się poprawiło. Bardzo polecam, profesjonalne podejście, wnikliwe badania i bardzo przystepne cenowo.
  Źródło opinii: google.com

  Maria Habrowska
  Maria Habrowska 2020-01-27 07:05

  Moje zwierzęta pamiętają lekarzy z „Przy Królikarni” z innego miejsca, gdzie pracowali. I tak się złożyło, że wraz z nimi zawędrowaliśmy na Puławską. Lek. wet. Paulina Woźniak świetny lekarz zarówno merytorycznie jak i empatycznie, Lek.wet. Łukasz Kuligowski świetny chirurg, który w najtrudniejszych warunkach da radę, Lek. wet. Agnieszka Szwed internista z powołania i zamiłowania- takich lekarzy chciałoby się mieć zawsze pod ręką. I tacy są. Niesprawiedliwe są opinie pani Marmolady, która swoją opinię nie potrafi nawet podpisać z nazwiska i imienia. My polecamy każdemu ten zespół i tą lecznicę. Z całym czystym sumieniem. HOW.
  Źródło opinii: google.com

  Sylwia Smoleńska
  Sylwia Smoleńska 2019-12-23 17:18

  Rewelacyjna klinika! Zdecydowanie polecam każdemu właścicielowi czworonoga. Panie nie dość, że są przemiły, to bardzo fachowo podchodzą do leczenia. Nie ma tu żadnego naciągania na kasę jak to się często zdarza w innych klinikach. Z całego serca jeszcze raz polecam!
  Źródło opinii: google.com

  ……
  …… 2019-12-23 12:37

  W przychodni pracują super lekarze, pomocni są, a zarazem mówią prawdę co czeka zwierzę i jakie są rokowania, działają by pomóc zwierzaczkowie. Szczerze polecam! 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Kajtek Marcin
  Kajtek Marcin 2019-11-19 14:30

  Cudowny lekarz! Ale uwaga tylko doktor Łukasz. Reszta reprezentuje typowo warszawskie komercyjne podejście.
  Źródło opinii: google.com

  Tony Stylu
  Tony Stylu 2019-11-19 12:49

  Często można załatwić sprawy bez kolejki, a obsługa ma dobre podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Diana Zierke
  Diana Zierke 2019-11-19 09:55

  Bardzo trudno jest się tam dodzwonić, nawet po to, żeby dowiedzieć się o wyniki badań. Ostatnio kiedy byłam z kotką na wizycie pani weterynarz nawet na nią nie spojrzała, tylko przepisała leki. Bardzo nie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Jurass W-wa
  Jurass W-wa 2019-10-29 16:31

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa, a przede wszystkim nie zdzierają z człowieka, polecam
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna N.
  Katarzyna N. 2019-10-29 13:34

  Przesympatyczni ludzie, kochający zwierzęta, zawsze służący dobrą radą i cierpliwi nawet wobec niegrzecznych pacjentów. 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Alicja Kundzicz
  Alicja Kundzicz 2019-10-29 08:18

  Profesjonaliści, przyjemnie i dogodne godziny otwarcia. Najlepiej 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Ula Rosłaniec
  Ula Rosłaniec 2019-09-30 22:09

  Miła obsługa, i podejście do pupili. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Skrzynska
  Anna Skrzynska 2019-09-30 20:49

  Cudowni lekarze. Bardzo wrażliwi i kompetentni.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Dobosz
  Marcin Dobosz 2019-09-30 08:14

  No cóż, wszystko już zostało napisane. Polecam, zarówno p. Pauline jak i p. Łukasza, to profesjonaliści. Nie będę opisywal przygód w innych klinikach małych zwierząt. Nie ma takiej potrzeby. Polecam na 100%.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Blu dog niemiecki
  Agnieszka Blu dog niemiecki 2019-08-25 17:10

  Najlepsza lecznica na Mokotowie. Profesjonalni lekarze ,przyjacielska atmosfera, szeroki wachlarz usług. Polecam wizyty, szczepienia i kąpiele wszystko można załatwić szybciutko i miło.
  Źródło opinii: aleranking.pl

  Marek
  Marek 2019-08-01 21:07

  Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, przystępne ceny, polecam
  Źródło opinii: google.com

  ANDrzej Kosiński
  ANDrzej Kosiński 2019-06-20 21:03

  Fachowcy. Dodatkowo zaletą jest to, że nie ma zapisów, więc można przyjechać z chorym psem. A nie za dwa tygodnie, bo brak miejsc.
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Formella
  Daniel Formella 2019-06-20 18:21

  Super przychodnia, miła atmosfera i państwo którzy tam pracują. Polecam 10/10
  Źródło opinii: google.com

  Songo
  Songo 2019-06-20 18:12

  Kastracja pieska poszła bez zarzutu i komplikacji. Profesjonalne podejście do klienta i zwierzęcia a zarazem miła atmosfera.
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Bogatek
  Aneta Bogatek 2019-06-20 17:37

  Dr Paulina i dr Łukasz są fantastyczni.
  Źródło opinii: google.com

  FatalSajko
  FatalSajko 2019-06-20 16:59

  Duża wiedza weterynarzy pozwala udzielić odpowiedniej pomocy pupilowi. Szczegolnie polecam Pana Łukasza.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Borkowski
  Rafał Borkowski 2019-06-20 16:49

  Super lekarze i obsługa. Jesteśmy po sterylizacji suki i czyszczenie zębów. Lekarze z czułością opiekują się zwierzakiem. Pełna profeska;-) Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Konasiewicz
  Agnieszka Konasiewicz 2019-06-20 16:31

  Zawsze profesjonalna pomoc. Jeśli chodzi o zdrowie mojego pupila, ufam tylko weterynarzą z tej przychodni.
  Źródło opinii: google.com

  Komsi Komsa
  Komsi Komsa 2019-06-20 15:37

  Świetni lekarze, do każdego pacjenta podchodzą z sercem i jestem im naprawdę wdzięczny za lata opieki nad moim kotem i kilkoma innymi zwierzętami. Pełen profesjonalizm 10/10
  Źródło opinii: google.com

  Radek Małyska
  Radek Małyska 2019-06-20 15:23

  Bardzo przyjemna i profesjonalna obsługa. Zdecydowanie 5/5!
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Witkowska
  Kasia Witkowska 2019-06-20 14:41

  Bardzo mili i sympatyczni lekarze. Trafiliśmy z babeszioza. Rano pobrali krew do badania a juz w południe do nas dzwonili z wynikami. Szybka reakcja pozwoliła na całkowite wyleczenie. Szybko i sprawnie sobie poradzili z chorobą. Ceny normalne, nie przesadzone. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Urszula Jankowska
  Urszula Jankowska 2019-06-20 13:40

  Sympatyczni lekarze. Fachowe zajęcie się chorym kotkiem.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Lewandowska
  Monika Lewandowska 2019-06-20 11:33

  Wspaniałe podejście do zwierząt, gorąco polecam ♥
  Źródło opinii: google.com

  Dominika Maria Bęben
  Dominika Maria Bęben 2019-06-20 11:19

  Najlepsze miejsce dla zwierząt w Warszawie. Indywidualne podejscie, świetna atmosfera, kontakt i diagnozy. Nasz chow chow jest bardzo dobrze zaopiekowany, a nie jest to łatwy pacjent 🙂
  Źródło opinii: google.com

  anna m
  anna m 2019-06-20 11:10

  wspaniałe miejsce, fachowa opieka, nie naciągają na niepotrzebne badania, ceny sa jasne i klarowne, bardzo polecam <3
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Kazubski
  Piotr Kazubski 2019-06-20 10:46

  Profesjonalnie i bardzo miło Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Jakubowski
  Jacek Jakubowski 2019-06-20 10:41

  Szybko i wbrew oporom pacjenta który rozciął sobie łapę założony opatrunek + zastrzyki przeciwbólowy i antybiotyk. LEKARZE FACHOWCY!!! A co również świadczy o rzetelności całość 70zł. Bez naciągactwa.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Wołkiewicz
  Rafał Wołkiewicz 2019-06-20 09:55

  Przydała by się jeszcze klima w poczekalni - po za tym super
  Źródło opinii: google.com

  sonia budzynska
  sonia budzynska 2019-06-20 09:40

  miła atmosfera, profesjonalni weterynarze
  Źródło opinii: google.com

  Robert M-ski
  Robert M-ski 2019-06-20 09:18

  Bardzo polecam to miejsce! Rzetelni weterynarze, zero pomyłek! Mila obsluga! Ja i Molly jestesmy zadowoleni bardzo !!
  Źródło opinii: google.com

  Dzilla Drozdz
  Dzilla Drozdz 2019-06-20 07:58

  Wspaniala obsluga. Bylam z pieskiem tylko na przeswietlenie kregoslupa. Ale wyszlam bogatsza o nowa wiedze. Lekarz, Pan Łukasz omowil szczegółowo przypadek mojego podopiecznego, wszystko dokladnie wyjasnij i wytlumaczyl (oczywiscie pozostaly personel byl super mily i pomocny) Ekstra! Dziekuje za pomoc. Napewno skorzystam z uslug jeszcze raz! Polecam, szczerze polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Żywicki
  Paweł Żywicki 2018-12-15 23:52

  Miła obsługa! Pan weterynarz zaczekał na nas kilkanaście minut po zamknięciu lecznicy, po tym jak zadzwoniłem z informacją, że przyjadę z psem że skaleczoną łapą.
  Źródło opinii: google.com

  Draco Em
  Draco Em 2018-12-15 23:52

  Ładny gabinet i bardzo miła, konkretna i tłumacząca wszystko pani weterynarz. Jedyny minus to otwarte w trakcie badania drzwi do gabinetu i kręcący się ludzie - to nie tylko męczące, ale może być niebezpieczne przy przestraszonym psie i zwierzętach w poczekalni. Ale może tak się tylko zdarzyło.
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Jaśkiewicz
  Iwona Jaśkiewicz 2018-12-15 21:41

  Wspaniali ludzie i prawdziwi miłośnicy zwierząt. Znam ich z Morskiego Oka i poszłabym za nimi nawet na koniec Warszawy. Dr Łukasz wyciągnął kiedyś mojego psiaka dosłownie spod noża chirurgicznego a dr Paulina tak skutecznie wyleczyła gdy był szczeniakiem, że od 11 lat nie miał żadnej infekcji. Są naprawdę najlepsi!!! Iwona Jaśkiewicz
  Źródło opinii: google.com

  Michal Krygier
  Michal Krygier 2018-12-15 20:10

  Byliśmy u weterynarza pierwszy raz. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
  Źródło opinii: google.com

  Mama Mama
  Mama Mama 2018-12-15 19:57

  Bardzo kompetentni lekarze,byłam tam z kotem i psem.Ceny porównywalne do innych placówek,lekarze serdeczni nie ma się wrażenia, że naciągają na niepotrzebne rzeczy.Radzą sobie z pacjentami nie chętnymi do współpracy
  Źródło opinii: google.com

  Milena Golda
  Milena Golda 2018-12-15 18:02

  Polecam mam dwa kotki i leczę je tutaj. Ciepli i życzliwi zwierzakom ludzie.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Dybacka
  Natalia Dybacka 2018-12-15 15:41

  Super profesjonalne miejsce. Wspaniałe podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  kasia fil
  kasia fil 2018-12-15 14:43

  Pełen profesjonalizm, nigdy nie spotkałam lepszych weterynarzy
  Źródło opinii: google.com

  Beata Balcerzak
  Beata Balcerzak 2018-12-15 14:22

  najlepsza przychodnia weterynaryjna w mieście! wspaniali wetrynarze, z sercem i znakomitym podejsciem do zwierząt
  Źródło opinii: google.com

  E S
  E S 2018-12-15 13:51

  Miejsce przyjazne zwierzętom i ich właścicielom. Mam pełne zaufanie do lekarzy i leczenia moich zwierzaczkow.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Oświecińska
  Natalia Oświecińska 2018-12-15 10:52

  Miło i profesjonalnie. Ceny akceptowalne. Pan Dr pomógł mojemu psu już trzykrotnie i za każdym razem skutecznie.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Sapija
  Jakub Sapija 2018-12-15 10:14

  Świetne miejsce. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i doskonałe podejście do pacjentów. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Magda Kryst
  Magda Kryst 2018-12-15 00:23

  Profesjonalna, przyjazna obsługa - polecam.
  Źródło opinii: google.com

  ROBERT BISCHOFF POCHROŃ
  ROBERT BISCHOFF POCHROŃ 2018-06-05 21:03

  CUDOWNI KOCHAJĄCY ZWIRZĘTA LEKARZE!!!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Brzozowska
  Agnieszka Brzozowska 2018-06-05 20:48

  Profesjonalnie, fachowo i wszystko z uczuciem. 🙂 znam doktora Lukasza i doktor Paulinę z poprzedniej kliniki i śmiało mogę polecić tych kompetentnych lekarzy!
  Źródło opinii: google.com

  Konrad Sankowski
  Konrad Sankowski 2018-06-05 10:05

  Serdecznie polecam wszystkim właścicielom mokotowskich futrzaków. Klinika nówka sztuka, świetnie wyposażona. Założona przez dr Paulinę i dr Łukasza, którzy przez wiele lat przyjmowali w lecznicy w mokotowskim Morskim Oku. Znam ich od lat i serdecznie polecam. Oprócz szerokiego wachlarza usług weterynaryjnych, można też zadbać o wygląd pupila - klinika prowadzi zabiegi pielęgnacji.
  Źródło opinii: google.com

  Ania C
  Ania C 2018-06-05 08:17

  Lekarze Łukasz i Paulina wspaniale opiekują się naszymi psami i kotami od wielu lat - nie zastanawialiśmy się więc ani chwili, żeby przenieść się za nimi z Morskiego Oka w okolice Królikarni. To po prostu najlepsi weterynarze w mieście!
  Źródło opinii: google.com

  jrke
  jrke 2017-11-07 21:07

  Byliśmy z kocurem na sterylizacji, umówiliśmy się na termin do konkretnego lekarza, przyjechaliśmy i zostawiliśmy kotka pod opieką. Po 3 godzinach Pani z recepcji zadzwoniła że już jest po wszystkim (wybudził się dostał kroplówkę, jest obserwowany i czuje się dobrze), możemy odebrać naszego zwierzaka. Po przyjeździe okazało się że: pomylili transportery a na dodatek naszego kota nie było nigdzie, ani w transporterach ani w klatkach, zaczęło się nerwowe poszukiwanie kota, w końcu znaleźliśmy go w sąsiednim pokoju skulonego pod jakimś stołem... (jakim cudem kot po zabiegu pod narkozą, który miał być obserwowany wyszedł do sąsiedniego pokoju i nikt nie zauważył!?)Poza tym zabieg przeprowadził inny lekarz niż ten do którego byliśmy zapisani, i nawet nie zamienił z nami słowa.Szczerze nie polecam.
  Źródło opinii: jakoscobslugi.pl

  Prakseda
  Prakseda 2017-03-28 12:29

  Lecznica chętnie podejmie współpracę z fundacjami, stowarzyszeniami czy opiekunami zwierząt w zakresie sterylizacji i kastracji kotów miejskich. Zaprasza również indywidualnych opiekunów domowych pupili. Ceny bardzo korzystne.

  Pracują tu „moi” wspaniali, niezwodni lekarze: Pani Dr Paulina Wożniak i Pan Dr Łukasz Kuligowski . Prowadzą moją kociarnię od bardzo dawna. Uratowali i wyleczyli całą armię moich podopiecznych bezdomniaków, tymczasów i kotów domowych. Oboje reprezentują pełny profesjonalizm, etykę zawodową, empatię dla zwierzaków i dobry z nimi kontakt, życzliwość dla opiekunów, wysoką kulturę osobistą, uczciwość i odpowiedzialność . Doskonale radzą sobie z kotami wolnożyjącymi czyli nieoswojonymi.

  Lek. wet. Paulina Woźniak – interna, EKG, echo serca, anestezjologia - Świetny diagnosta z wrodzoną intuicją. Przykładem może być fakt, iż w żadnej z renomowanych klinik wet. nie postawiono właściwej diagnozy dla kociej miłości mojego życia. Dopiero Pani Paulina, po powrocie z dłuższej nieobecności w pracy rozpoznała co dolega mojej Kici. Przedłużyła znacznie jej życie. A takich przypadków było naprawdę wiele.

  Lek. wet. Łukasz Kuligowski- interna, chirurgia miękka, endoskopia. Wizyty domowe. - Chirurgiczna "złota rączka". Operuje tkanki miękkie, kości, szczęki, oczy, usuwa nowotwory. Nie unika spraw trudnych. Duże doświadczenie w sterylizacjach i kastracjach. Wszystko z najlepszym skutkiem.

  I pozostałe zalety lecznicy:
  -) Lekarze współpracujący z zakresu : usg, dermatologia, ortopedia, zoopsychologia, okulistyka, rehabilitacja, histopatologia. Również laser, magnetoterapia, P profesj...(więcej)
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  Dodi_1
  Dodi_1 2017-03-26 19:19

  Nowa lecznica ale lekarze Paulina Woźniak i Łukasz Kuligowski przez lata leczyli moje zwierzaki w lecznicy morskie oko - tworzyli super duet i teraz pracuja u siebie razem - szczerze polecam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.