4/5 - (1 vote)

Lecznica weterynaryjna Achtepsy w Warszawie oferuje kompleksowe usługi dla różnych zwierząt, w tym psów, kotów, gadów i ptaków. Posiada własne laboratorium oraz specjalistów w zakresie interny, chirurgii, stomatologii, a także oferuje czipowanie, paszporty i zabiegi pielęgnacyjne. Lecznica znajduje się na Żoliborzu i zapewnia diagnostykę, geriatrię, dietetykę oraz inne usługi weterynaryjne. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej tutaj.

Lecznica Weterynaryjna Achtepsy w Warszawie: Oaza Zdrowia dla Twojego Zwierzaka

W świecie, gdzie zdrowie i dobrostan naszych zwierzęcych towarzyszy jest równie ważne jak nasze własne, istnieją miejsca, które z miłością i profesjonalizmem troszczą się o ich potrzeby. Jednym z takich miejsc jest lecznica weterynaryjna Achtepsy w Warszawie, która stanowi prawdziwą oazę zdrowia dla zwierząt domowych i egzotycznych.

Profesjonalizm i Pasja: Sercem Lecznicy

Lecznica Achtepsy to nie tylko placówka weterynaryjna, ale przede wszystkim zespół pasjonatów i specjalistów, którzy każdego dnia dbają o zdrowie i komfort czworonożnych pacjentów. Zlokalizowana na warszawskim Żoliborzu, lecznica oferuje szeroki zakres usług, począwszy od profilaktyki, przez diagnostykę, chirurgię, internę, po stomatologię i geriatrię.

Kompleksowa Opieka i Nowoczesna Diagnostyka

Każdy zwierzak jest wyjątkowy, a w Achtepsy rozumie się to doskonale. Dlatego też lecznica wyposażona jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, które pozwalają na szybką i dokładną diagnozę. Profesjonalna opieka obejmuje również specjalistyczne badania, takie jak USG, a także kompleksowe leczenie chorób wewnętrznych.

Pielęgnacja i Profilaktyka: Klucz do Długowieczności

Zdrowie zwierząt to nie tylko leczenie chorób, ale przede wszystkim ich zapobieganie. Lecznica Achtepsy kładzie duży nacisk na profilaktykę, oferując regularne szczepienia, odrobaczanie oraz porady dotyczące prawidłowej diety i pielęgnacji. To wszystko, by nasi czworonożni przyjaciele mogli cieszyć się długim i zdrowym życiem.

Specjalistyczna Opieka dla Zwierząt Egzotycznych

Co wyróżnia Achtepsy, to również opieka nad zwierzętami egzotycznymi. Od gadów, przez gryzonie, aż po ptaki – lecznica zapewnia specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w leczeniu tych niecodziennych pacjentów.

Współczesne Rozwiązania: Technologie i Innowacje

W Achtepsy nieustannie poszukuje się nowych metod leczenia i diagnozowania, co jest wyrazem troski o najwyższą jakość usług. Stosowanie innowacyjnych technik, jak terapia komórkami macierzystymi, świadczy o nowoczesnym podejściu do weterynarii i chęci oferowania zwierzętom najlepszych dostępnych opcji leczenia.

Bliskość i Zaangażowanie: Lecznica Dla Społeczności

Bliskość z lokalną społecznością to kolejny aspekt, który czyni Achtepsy wyjątkowym. Lecznica nie tylko leczy, ale także edukuje właścicieli, oferując im wsparcie i porady. Dzięki temu, właściciele zwierząt mogą lepiej zrozumieć potrzeby swoich pupili i zapewnić im najlepszą możliwą opiekę.

Podsumowanie: Achtepsy – Więcej niż Lecznica

Podsumowując, lecznica weterynaryjna Achtepsy w Warszawie to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją, a nowoczesne technologie z troską o dobrostan zwierząt. To więcej niż lecznica – to partner w dbaniu ozdrowia i komfortu naszych czworonożnych przyjaciół. Każdy właściciel zwierzęcia znajdzie tu wsparcie, wiedzę i opiekę, jakiej potrzebuje jego pupil.

Lecznica weterynaryjna Achtepsy w Warszawie stanowi model nowoczesnej i kompleksowej opieki weterynaryjnej. Dzięki szerokiemu zakresowi usług, doświadczeniu personelu i nowoczesnemu wyposażeniu, stanowi ona miejsce, w którym każdy zwierzak będzie traktowany z należytą troską i profesjonalizmem. Więcej szczegółowych informacji o lecznicy i jej ofercie można znaleźć tutaj.


Dziękuję za przeczytanie tego artykułu. Mam nadzieję, że dostarczył on wartościowych informacji o lecznicy weterynaryjnej Achtepsy, stanowiącej istotny punkt na mapie weterynaryjnej Warszawy. Zapraszam do odwiedzenia ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o ich usługach i zespole specjalistów.

1 KOMENTARZ

 1. Agata langenfeld 2021-06-25 16:40

  Zapomnialam dodać, ze dostalam ostrą reprymendę za trzymanie psów bez smyczy, blisko ulicy i narażanie na wypadek I to też na 5 gwiazdek! Nalezalo mi się!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agata langenfeld
  Agata langenfeld 2021-06-25 16:08

  Mnie doktor bardzo sie podoba. Jednym sprawnym ruchem pobrał kotce krew. Szew po sterylizacji prawie niewidoczny. Po 12 godzinach sprawny, normalnie funkcjonujacy kot. Nasza malusieńka kotka- 3,3kg😀, w doskonałej formie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Piotr Trębowicz
  Piotr Trębowicz 2020-12-08 08:50

  Kastracja kota na 5 gwiazdek, małe ranki, szybko się goją. Przydatne porady weterynarza odnośnie trzymania kota.
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Wackowski
  Mateusz Wackowski 2020-06-05 19:12

  Najlepszy weterynarz na Żoliborzu i Bielanach
  Źródło opinii: google.com

  magda kotlarczyk
  magda kotlarczyk 2020-06-05 16:49

  Profesjonalny. Rzeczowy. Cierpliwy. Mój pies go lubi i ja też 🙂
  Źródło opinii: google.com

  siwa Siwińska
  siwa Siwińska 2020-06-05 11:13

  Robiłam kilka podejść, bo mieszkam w okolicy, ale to lekarz dla bogatych właścicieli drogich zwierząt. Faktycznie nie ma chemii z kotami, a dachowcami już w ogóle. Drogo i bez empatii.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Chmielniak
  Katarzyna Chmielniak 2020-01-13 13:55

  Super lekarz, z dużą wiedzą, doświadczeniem, ciepłem i cierpliwością
  Źródło opinii: google.com

  Rowan Atkinson
  Rowan Atkinson 2020-01-03 01:14

  Bardzo kompetentny Pan Doktor, czuje się, że naprawdę lubi zwierzęta. Korzystamy z opieki nad naszymi psami od wielu lat. Poza tym przemiły kulturalny człowiek. Gorąco polecamy.
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Foltyn
  Jacek Foltyn 2019-11-18 22:19

  Na ile mogę ocenic fachowosc uwazam ze lekarz calkowicie oddany swojej pracy, zwierzak szczesliwy 🙂 Pan Doktor na wszelkie pytania i wątpliwości właścicieli odpowiada chetnie, ciepliwie i jasno Serdecznie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Beata Mirecka
  Beata Mirecka 2019-07-17 07:44

  Pan Sławomir od wielu lat dba i leczy moje pociechy. Jestem bardzo zadowolona bo wiem, że ” wklada w pomoc całe serce”
  Źródło opinii: google.com

  Wiktor Migniewicz
  Wiktor Migniewicz 2019-01-17 00:02

  Polecam, profesjonalista z uśmiechem na twarzy.
  Źródło opinii: google.com

  Gosia Pazura
  Gosia Pazura 2018-10-12 16:05

  Moja falista odzyskuje siły i coraz częściej próbuje latać. Wychodzi jej to coraz lepiej dzięki Panu Sławomirowi. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Edyta Rękawek
  Edyta Rękawek 2018-08-27 08:11

  Fantastyczny wetetynarz. Od trzynastu lat wspiera naszego psa. Zawsze profesjonalnie .Bardzo polecam
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Rzepka
  Sebastian Rzepka 2018-08-02 17:53

  Nasza Chili jest zadowolona ze swojego pana doktora, od poczatku nawiazali ze soba swietny kontakt i wszelkie badania czy zabiegi odbywaja sie bez bolu w sympatycznej atmosferze. Przy kazdej wizycie zawsze garsc madrych porad wynikajacych z bogatego doswiadczenia p. Sławka. Polecamy Hau Hau
  Źródło opinii: google.com

  Riczi Ricz
  Riczi Ricz 2018-08-02 11:48

  Polecamy z całego serca. Od lat nasze czworonogi są pod opieką tego weterynarza. Zawsze na widok gabinetu i swojego doktora merdają ogonkami i chętnie współpracują. Świadczy to o profesjonaliźmie i świetnym podejściu do pacjenta , poparte ogromną wiedzą fachową i doświadczeniem. POLECAMY
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Żandarska
  Justyna Żandarska 2018-06-16 20:10

  Nie neguję, że pan doktor lubi psy o czym świadczy kilka pozytywnych opinii, które tu przeczytałam ale do kotów podejścia brak.. Zero delikatności i brak profesjonalizmu. Po rutynowej szczepionce, kot zwijał się z bólu i nie był w stanie chodzić, nie było nawet mowy o dotykaniu go w miejscu gdzie dostał szczepionkę. Brawo za umiejętność szczepienia małych zwierząt… Dopiero w klinice z prawdziwego zdarzenia dostał środki przeciwbólowe i właściwą opiekę! Zdecydowanie nie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Monika Zdrojewska
  Monika Zdrojewska 2018-06-16 17:20

  Weterynarz z powołania,ma świetny kontakt z pacjentem oraz jego właścicielem.Zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie, oraz co ważne świetnie wyposażona klinika. Pozdrowienia z Sierpca.
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Jaskuła
  Wojciech Jaskuła 2018-06-16 17:00

  Wbrew niektórym opiniom, pan doktor Przybylski ma znakomite podejście również do kotów. Jestem opiekunem dwóch kocurów i stałym bywalcem pana doktora. Jeden z moich kotów został wyleczony z przewlekłego stanu kociego kataru, którego nabawił się wskutek dzieciństwa w schronisku. Ponadto, pan Przybylski prawidłowo zdiagnozował stan przykurczu tylnich kończyn u kota (sytuacja dla osoby bez wiedzy weterynaryjnej wyglądała źle, kot miał ogromne problemy z poruszaniem tylnimi łapami), podjął właściwe leczenie i nie pozwolił na sianie paniki 🙂 Podczas każdej wizyty (a odbyłem ich już ponad kilkanaście) pan doktor dokładnie tłumaczy co dolega zwierzęciu, jakie leczenie rekomenduje i jakie wywoła ono skutki. Jednym słowem, pan doktor Przybylski to znakomity profesjonalista z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do kota.
  Źródło opinii: google.com

  kasia kaczkowska
  kasia kaczkowska 2018-06-16 12:11

  Dobra obsługa szczególnie starszych zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Ale A
  Ale A 2018-06-16 07:46

  Na pewno nie polecam z małymi zwierzętami. Zastrzyki, żadnej diagnozy, zaleceń, moja świnka zmarła dwa dni po ostatniej wizycie. Więcej zaangażowania życzę, w to co sie robi
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Borkułak
  Katarzyna Borkułak 2018-04-06 14:41

  Profesjonalne podejście, mojemu psu zawsze poświęca bardzo dużo czasu i nie bagatelizuje żadnego objawu. Lekarz z powołania, super podejście do zwierząt, idealny weterynarz. Polecam!!
  Źródło opinii: google.com

  anonimowy użytkownik
  anonimowy użytkownik 2018-04-06 10:05

  Weterynarzom pracującym dla kasy i mądrowania się dziękujemy! Pojechaliśmy do pana doktora po przeczytaniu wszystkich wspaniałych opinii na jego temat z problemem ząbków. Lekarz kota nie obejrzał, postawił diagnoze która nic wspólnego z prawdą nie miała, tak naprawdę kotu nic nie dolegało.. Natomiast szanowny weterynarz nie zauważył rozwijającego się zapalenia migdałków, gorączkę kota zbagatelizował, nie zauważył też ewidentnej oznaki chlamydiozy, a lek który podał na zęby nie dość że był zbędny, to wywołał u kota wymioty czego doktor nie przewidział, a co dodatkowo pogorszyło stan gardła. Moje gratulacje zaangażowania w zawód! Dodatkowo za antybiotyki, kroplówkę i samą wizytę u innego weta zapłaciliśmy O POŁOWĘ MNIEJ niż u wspomnianego wyżej lekarza za same głupie mądrowanie się nie na temat.
  Źródło opinii: google.com

  Kamila Nonas
  Kamila Nonas 2018-04-06 07:05

  Absolutna porażka. Zero kontaktu z 5 miesięcznym kotem, fatalne podejście do pacjenta. Pan doktor wziął ogromną sumę pieniędzy, zupełnie za nic. Informacje które mi przekazał na temat schorzenia kota- niekompetentne i wręcz absurdalne. Nigdy nie słyszałam większych bzdur odnośnie żywienia kota i diety która doktor zalecił małej. Jako studentka weterynarii, obracając się cały czas w gronie lekarzy, fundacji, książek i artykułów naukowych nie mogłam uwierzyć w to co doktor mówi. Podwazyl wszystko czego mnie uczą na studiach. Poza tym był bardzo niedelikatny, nie złapał żadnego kontaktu ze zwierzęciem co kotkę tak zestresowalo że pierwszy raz po wizycie u lekarza wymiotowala… Ostatnia moja wizyta tam. Szkoda nerwów i pieniędzy.
  Źródło opinii: google.com

  Witold Ślaski
  Witold Ślaski 2015-07-03 19:11

  Pan doktor od kilku lat opiekuje się moim psem i kotem i jestem wraz ze swoimi pupilami bardzo zadowolony z tej opieki!Polecam gorąco!
  Źródło opinii: zumi.pl

  masi
  masi 2015-07-02 18:32

  Niestety nie mam najlepszej opinii o tym lekarzu. Zwierzęta traktuje instrumentalnie, jako dostarczycieli pieniędzy. Zainfekował gronkowcem złocistym mojego psa podczas drobnego zabiegu. 18 miesięcy walki z nawracającą przetoką! Nie polecam.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Kornel Jezierski
  Kornel Jezierski 2013-10-12 15:22

  Również polecam weterynarza, pana Sławomira Przybylskiego z Warszawy. Mój piesek był chory, nie jadł i zachowywał się bardzo nienaturalnie. Pan Sławomir doskonale zdiagnozował chorobę i go wyleczył. Polecam wszystkim!
  Źródło opinii: google.com

  Krystian Grzeszkowski
  Krystian Grzeszkowski 2013-08-20 20:18

  Najlepszy weterynarz w Warszawie, świetnie wyleczył mojego chorego pieska i kotka. Miła obsługa, fachowe doradztwo w kwestii odżywiania psa, jeśli tylko potrzebny jest mi weterynarz, udaję się do pana Sławomira.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz
  Tomasz 2012-04-17 19:47

  Ponieważ jestem wielkim miłośnikiem zwierząt, miałem okazję odwiedzić wiele gabinetów weterynaryjnych w mojej okolicy. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że lecznica weterynaryjna Pana Sławka wyróżnia się pozytywnie na tle większości konkurentów. Zarówno opieka na zwierzętami, jak też samo wyposażenie kliniki jest na najwyższym poziomie. Polecam, pozdrawiam i dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  MP
  MP 2009-05-28 16:48

  Weterynarz z zamiłowania, to widać. Świetna, fachowa opieka. Może nie należy do najtańszych, ale jest godny polecenia. Bardzo dobrze opiekował się moim psiakiem, do samego końca.
  Źródło opinii: panoramafirm.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.