5/5 - (1 vote)

Klinika Weterynaryjna na Woli: Centrum Opieki nad Zwierzętami Domowymi

Kliniki weterynaryjne pełnią kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia i dobrostanu naszych zwierząt domowych. Dziś przyjrzymy się bliżej jednej z takich placówek, która znajduje się na warszawskiej Woli, przy ulicy Jana Kazimierza 11 lok.9. Znana z szerokiego zakresu usług oraz elastycznych godzin pracy, ta klinika zyskała uznanie wśród właścicieli zwierząt w stolicy.

Godziny Przyjęć – Dostępność dla Zajętych Właścicieli

Poniedziałek – Piątek: 9.00-21.00

Klinika oferuje szerokie okno czasowe dla wizyt w dni robocze. Jest to szczególnie ważne dla osób pracujących, które mogą mieć trudności z umówieniem wizyty w standardowych godzinach pracy. Rozszerzone godziny otwarcia do 21:00 pozwalają na umówienie wizyty nawet po powrocie z pracy.

Sobota: 9.00-14.00

Weekendowa dostępność kliniki to znacząca zaleta dla osób, które w ciągu tygodnia są zbyt zajęte. Krótsze godziny pracy w soboty są zrównoważone możliwością umówienia wizyty w dogodnym terminie bez konieczności zabierania zwierzęcia do kliniki w ciągu tygodnia.

Lokalizacja i Kontakt – Łatwy Dostęp w Sercu Warszawy

Adres: ul. Jana Kazimierza 11 lok.9, Warszawa

Klinika znajduje się w dogodnej lokalizacji na Woli, co ułatwia dostęp zarówno mieszkańcom tej dzielnicy, jak i osobom przyjeżdżającym z innych części miasta. Położenie w centralnej części Warszawy jest istotne dla zapewnienia szybkiego dostępu do opieki weterynaryjnej.

Dane Kontaktowe

Dostępność telefoniczna oraz elektroniczna zapewnia wygodną komunikację z kliniką. Możliwość kontaktu poprzez e-mail jest szczególnie cenna dla osób, które wolą tę formę komunikacji lub potrzebują umówić wizytę poza godzinami pracy kliniki.

Przeczytaj również:  Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna pulsVet

Usługi Oferowane przez Klinikę

Klinika na Woli oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, w tym:

 • Rutynowe badania i szczepienia
 • Diagnostykę zaawansowaną, w tym badania krwi i obrazowe
 • Chirurgię, w tym zabiegi sterylizacji i kastracji
 • Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji zwierząt
 • Leczenie chorób przewlekłych i nagłych przypadków

Elastyczność w zakresie dostępności usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta to cechy, które wyróżniają tę klinikę na tle innych placówek weterynaryjnych.

Klinika weterynaryjna na warszawskiej Woli to miejsce, które zasługuje na uwagę każdego właściciela zwierzęcia. Z jej pomocą można zapewnić najlepszą możliwą opiekę zdrowotną naszym czworonożnym przyjaciołom. Godziny otwarcia dostosowane do potrzeb nowoczesnego życia, dogodna lokalizacja, łatwy kontakt oraz szeroki zakres usług czynią tę klinikę godną polecenia dla każdego, kto szuka wysokiej jakości opieki weterynaryjnej w Warszawie.

22 KOMENTARZE

 1. Mój pies miewa problemy ze zdrowiem i tu zawsze otrzymujemy profesjonalną pomoc! Rozcięcie stopy, skaleczenie paszczy, kontuzja odcinka szyjnego i ogona, alergiczne drapanie uszu, kontrolne badania krwi, kału, szczepienia, odrobaczanie. Nie zliczę ile razy lekarki Ania i Kasia nam pomogły 🙂

 2. Zaczynając od początku. Jeśli klient podpisuje przed zabiegiem, że został poinformowany o wszystkich możliwych skutkach ubocznych (np o śm)to powinien zostać poinformowany. A nie zostawiony z dokumentami, kiedy lekarz znika, a Pani na recepcji z laską udziela w końcu odpowiedzi na pytanie. Dodatkowo pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że pies jest zabrany i nie właściciel nie może zostać nawet w fazie głupiego Jasia czy wstępnej narkozy – dla psów z lękiem separacyjnym, traumami etc jest to maksymalny stres i możliwe pogłębienie traumy. Sam zabieg przeprowadzony prawidłowo. Kontrola jednak odbywała się u innego weterynarza, który nie rozumiał czemu nie został podany antybiotyk Psa dostałam nie do końca wybudzonego – tego również nie do końca rozumiem, nie jest to 1 zabieg jaki miałam „przyjemność” wykonywać u swojego pupila i zazwyczaj dostawałam psa w pełni świadomości i żywotności, a nie przywracającego się co 2 kroki. Jestem zawiedziona już nawet nie kwestia braku profesjonalizmu nie adekwatnego do ceny, ale podejściem „masówki”.

 3. Pyza trafiła do kliniki w niedzielę.Otrzymała fachową pomoc;od ręki zrobione badania krwi,USG i podaną kroplówkę z lekami.Dziękujemy Doktor Hannie Królak za rozpoznanie i całej ekipie niedzielnej,poniedziałkowej i wtorkowej za serdeczne podejście.Pyza jest prawie zdrowa.Zmieniliśmy karmę,zrobiła to, co miała zrobić,zjada dobrze.Jeszcze raz dziękujemy-wdzięczni właściciele 🙂

 4. Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość nie wiem jak to się dzieje ale mój pies lubi tam chodzić 🙂 profesjonalne podejście, duża wiedza no i gabinet nie nastawiony na zarabianie. Polecam

 5. Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Najlepszy gabinet weterynaryjny w okolicy! Pani dr Ania ze spokojem i świetną wiedzą zajęła się moim pieskiem. Ma wielkie serce dla czworonogów, było to widać podczas wizyty. Mój piesek czuł się bezpiecznie i komfortowo. Naprawdę polecam

 6. Przyszedłem z moją kotką, pomimo tego że zachowywała się bardzo niegrzecznie, Pani doktor była przemiła i podeszła do sytuacji z pełnym profesjonalizmem. Udało jej się podać leki do pyszczka a myślałem że to niemożliwe 🙂 Gorąco polecam!!

 7. Pani doktor w Przychodni ma świetne podejście do zwierząt, jest bardzo zaangażowana i nie bagatelizuje problemów. Jeśli jest potrzeba przyjmie o każdej porze. Od początku chodzimy do nich z naszą Bulwą i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza

 8. Jak najbardziej polecam! Panie doktor bardzo miłe i profesjonalne. Podejście do zwierząt genialne, robione są badania profilaktyczne oraz przy każdej wizycie jasno wyjaśnione co się dzieje i jakie są zalecenia. Psiaki chętnie wchodzą do gabinetu 🙂

 9. Przychodnia przyjazna zarówno dla właścicieli jak i czworonogów. Dobrze wyposażone gabinety: internistyczny i chirurgiczny. Całość uzupełniają kompetentne, młode ale doświadczone lekarki specjalizujące się w chorobach psów i kotów oraz chirurgii. Polecam

 10. Bardzo polecam! Najlepsza przychodnia weterynaryjna w Warszawie. Pani Ania jest aniołem 🙂 Okazuje mnóstwo miłości i troski swoim kocim pacjentom. Za każdym razem wychodzimy zadowoleni z wizyty.

 11. Pierwsza wizyta: Wszystko spoko, chociaż wciśnięto nam leki za 90 zł na 5 dni, bo kot źle zareagował na nową karmę i miał dość śmierdzące odchody, więc dostał podobno jakieś lepsze probiotyki… Generalnie Pani chyba Ania całkiem miła i zwróciła uwagi, że jest kamień na zębach i stan zapalny, parę ząbków do usunięcia. Spoko, jak najbardziej chcieliśmy kontynuować leczenie w tej placówce, żeby kotek był idealnie zdrowy, bo ma 14 lat i wiele przeszedł. Druga wizyta, pani chyba Alina. Najbardziej nieprofesjonalny lekarz weterynarz, jakiego w życiu spotkałam – pani stwierdziła, że kot cierpi katusze, zaczęła mówić językiem medycznym, w ogóle dla nas niezrozumiałym, googlowała przy nas jakieś choroby i pokazywała nam okrutnie obrzydliwe zdjęcia i insynuowała, że nasz kot to ma. Potem stwierdziła, że kot odżyje po operacji, że będzie bardziej aktywny, itp. że trzeba natychmiast zrobić operację, a my go nie znamy i nie wiemy, że on ma ból przewlekły, który ukrywa… Powiedziała, ze trzeba natychmiast zacząć terapię antybiotykową (antybiotyk około 100 zł za 5 dniową dawkę, minimum 10 dni antybiotyku), bo inaczej to nie ma co robić operacji. Co ciekawe, wtedy nie mieliśmy nawet wyników krwi, które nie były 2 lata robione, więc podawanie antybiotyków bez znajomości stanu nerek, tarczycy i wątroby, wydawało mi się dziwne i raczej ryzykowne… Zgodziła się, zeby poczekać na wyniki krwi, ale dalej kontynuowała tyradę, jakie to kotek przezywa katusze. Powiedziałam Pani, żeby może nie mówiła takich komentarzy, bo ja znam swojego kota i owszem od 2-3 tygodni spadła mu trochę aktywność i apetyt, ale ogólnie mam go 6 lat, wiele razem przeszliśmy. Pani wiedziała lepiej, nie przeprosiła, cały czas się wymądrzała przed nami i stażystą i wmawiała, że stan kota jest tragiczny, niemalże bliski śmierci (tak to brzmiało). Byliśmy zniesmaczeni takim zachowaniem i nieprofesjonalizmem, ale równocześnie zmartwieni o kota, więc chcieliśmy potwierdzić drugą opinią, wzięliśmy go do weterynarza na Bemowo. Tam nie tylko zaproponowano nam niższą cenę, ale i profesjonalną opiekę bez niesmacznych komentarzy. Kotek dostał antybiotyk po operacji, ktora przebiegła bez żadnych problemów i nie było żadnych dodatkowych schorzeń. Obecnie 2 tygodnie po operacji, wróciła mu normalna aktywność i apetyt, które były przed wszystkimi wizytami u weterynarzy i ma się bardzo dobrze. Podsumowując: do internisty polecam, jak komuś nie żal pieniędzy, do stomatologa nie. (mniej)

 12. Byłam dwa razy, pierwsza wizyta z 2kotkami, szczepionki i obcięcie pazurów 92zl w sumie, cena super, miło sympatycznie, wszystko EXTRA. a druga wizyta, bez zwierzaków, 2minuty, przyszłam umówić się na sterylizację, okazało się że trzeba kociaki najpierw wyciszyć tabletkami, zapłaciłam 90zl, za 20tabletek, tabletki kosztują w innych gabinetach 1-2zl. Szkoda w taki sposób tracić klienta na 2zabiegi, bo już nie wrócę.

 13. Wspaniałe lekarki, bardzo delikatne, uważne i zapobiegliwe, wykonują rutynowe badania profilaktyczne przy każdej wizycie, a nasz piesek je uwielbia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.