3.5/5 - (2 votes)

Recenzja Całodobowej Kliniki Weterynaryjnej A-Z Wet

W dzisiejszych czasach, gdzie zdrowie i dobrostan naszych zwierzęcych towarzyszy są coraz bardziej priorytetowe, wybór odpowiedniej kliniki weterynaryjnej staje się kluczowym aspektem opieki nad naszymi pupilami. Całodobowa Klinika Weterynaryjna A-Z Wet, usytuowana przy ul. Zamiejskiej 28 w Warszawie, zdobywa coraz większą popularność wśród właścicieli zwierząt. Z oceną 4.1 na podstawie 287 głosów, klinika ta stanowi ważny punkt na mapie weterynaryjnej stolicy. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej ofercie, standardom obsługi oraz opinii klientów tej placówki.

Lokalizacja i Dostępność

Położona w dzielnicy Praga-Północ, klinika A-Z Wet zapewnia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców centrum, jak i bardziej oddalonych części Warszawy. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych miasta jest dużym atutem, szczególnie w nagłych przypadkach. Dodatkowo, klinika oferuje usługi całodobowe, co oznacza, że jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, umożliwiając opiekę weterynaryjną w każdej sytuacji.

Usługi i Specjalizacje

A-Z Wet oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, od rutynowych przeglądów i szczepień, po bardziej skomplikowane procedury chirurgiczne i diagnostykę. Warto podkreślić, że klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co jest kluczowe dla precyzyjnego ustalenia diagnozy i odpowiedniego leczenia. Specjaliści w A-Z Wet są doświadczeni w różnych dziedzinach weterynarii, co pozwala na kompleksową opiekę nad zwierzętami różnych gatunków.

Opinie Klientów

Ocena 4.1, bazująca na 287 głosach, świadczy o wysokim stopniu zadowolenia klientów. W recenzjach często podkreślane są profesjonalizm personelu i indywidualne podejście do każdego zwierzęcia. Warto jednak zauważyć, że jak w każdej usłudze, pojawiają się także opinie krytyczne, które najczęściej dotyczą czasu oczekiwania na wizytę oraz kosztów usług.

Wyposażenie i Komfort

Klinika A-Z Wet szczyci się nowoczesnym wyposażeniem, które umożliwia przeprowadzanie zaawansowanych procedur medycznych. Sale operacyjne są dobrze wyposażone, a pomieszczenia dla zwierząt są utrzymywane w czystości i zapewniają komfortowe warunki podczas pobytu. Dla właścicieli zwierząt istotne jest także to, że sala oczekiwania jest przestronna i komfortowa, co minimalizuje stres zarówno dla zwierząt, jak i ich opiekunów.

Personel i Doświadczenie

Zespół kliniki składa się z wykwalifikowanych weterynarzy i techników weterynaryjnych, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Doświadczenie personelu jest często wymieniane w pozytywnych opiniach klientów, a ich empatyczne podejście do zwierząt i ich właścicieli jest wysoce cenione.

Kontakt i Rezerwacja Wizyt

Kontakt z kliniką jest możliwy zarówno telefonicznie, pod numerem (22) 678-33-22, jak i za pośrednictwem strony internetowej www.azwet.pl. Rezerwacja wizyty przez internet jest wygodnym rozwiązaniem, które pozwala na planowanie wizyt bez konieczności oczekiwania na połączenie telefoniczne.

Całodobowa Klinika Weterynaryjna A-Z Wet w Warszawie jest placówką, która zasługuje na uwagę ze względu na swoje całodobowe usługi, wykwalifikowany personel oraz nowoczesne wyposażenie. Mimo że opinie klientów są zróżnicowane, większość z nich pozytywnie ocenia poziom usług. Dla właścicieli zwierząt, którzy szukają niezawodnej i profesjonalnej opieki weterynaryjnej, A-Z Wet może być właściwym wyborem.

1 KOMENTARZ

 1. Igor 2022-10-24 18:17

  Uwaga na doktora Piotra Filipiaka. Straszna obsługa.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Darek Piotrowski
  Darek Piotrowski 2022-10-24 18:10

  Uwaga, ostrzegam przed pseudo doktorem Piotrem Filipiakiem. Brak profesjonalizmu, przestrzegam przed oddaniem pupila w jego ręce. Do tego zwykły cham i prostak.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Rafał Duszyński
  Rafał Duszyński 2020-12-17 13:10

  Bardzo mili i profesjonalni lekarze, gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Tom ek
  Tom ek 2020-12-15 21:07

  Fajne miejsce, ale trochę loteria w kwestii doktora. Przyjmuje dwóch, wchodzisz do pierwszego wolnego. Raczej nie narzekałem na obsługę. Ceny normalne, ale jakościowo nie jest to SSGW. Czasami można odnieść wrażenie, że możnaby poświęcić pacjentowi więcej uwagi. Mocna 4 z rokowaniem na 5 gwiazdek.
  Źródło opinii: google.com

  Maryla Gajewska
  Maryla Gajewska 2020-12-15 20:49

  Bardzo jestem zadowolona,bardzo miła obsługa lekarska jak również administracyjna .Polecam
  Źródło opinii: google.com

  kasia sajecka-horosz
  kasia sajecka-horosz 2020-12-15 19:03

  Jak dotąd bardzo pozytywne wrażenie.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł
  Paweł 2020-12-06 21:40

  Doskonała klinika od wielu lat leczę tam swoje zwierzęta mimo tego że uspilem dzisiaj tam kota wiem że zrobili wszystko co w mocy ludzkiej bardzo dobrzy lekarze weterynarii
  Źródło opinii: google.com

  Orlena Cieslak
  Orlena Cieslak 2020-12-06 18:44

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm anulowana
  Źródło opinii: google.com

  Aneta Chromiec
  Aneta Chromiec 2020-12-06 17:20

  Bardzo dokładni i zaangażowani lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Witkowski
  Tomasz Witkowski 2020-12-06 15:23

  Wszystko sprawnie i szybko,dobra diagnoza.
  Źródło opinii: google.com

  Michał Archonowicz
  Michał Archonowicz 2020-12-06 14:22

  Miła i profesjonalna obsługa , polecam
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Kępiński
  Piotr Kępiński 2020-12-06 13:51

  Szybka fachowa pomoc, dzięki. Pozdrawiam
  Źródło opinii: google.com

  aga mik
  aga mik 2020-12-06 09:51

  Krytyczne: Profesjonalizm 1 gwiazdka za brak jakiejkolwiek empatii! Pies miał w A-Z wet operację po której w nocy zaczął się źle czuć, było już po 21-ej więc trzeba było pojechać do przychodni z ostrym dyżurem, rano chcieliśmy jednak skonsultować z A-Z Wet co robić dalej bo tu był leczony tu były wszystkie badania, po wejściu do lecznicy, stomatolog która znała psa uciekła na zaplecze (ciekawe czemu) drugi obecny lekarz odpowiedział „to nie mój pies ja go nie leczyłem to nie wiem, jak pan chce to pan go przyniesie to go uśpię” czyli bierzemy kasę a później to radź sobie sam! Pies umarł. Ja już nigdy tu nie przyjdę i nikomu nie polecę. A Pan doktor który ma takie podejście chyba powinien zmienić zawód.
  Źródło opinii: google.com

  Ziemniak Ziemniak
  Ziemniak Ziemniak 2020-12-06 07:44

  Krytyczne: Profesjonalizm Zostaliśmy zachęceni pozytywnymi opiniami, o ile na pierwszej wizycie był profesjonalny starszy pan doktor tak później trafiliśmy na młodego pana „doktora” i jego równie ogarniętą koleżankę. Kotka była szarpana podczas pobierania krwi, pokuta okropnie i drodzy państwo chcieli podać środek usypiający do pobrania krwi po czym zaraz by zamykali przychodnie i wypuścili niewybudzoną kotkę. Na szczęście moja dziewczyna nie pozwoliła na to i przerażone razem z kicią wróciły do domu. Ma pan szczęście, że to nie ja byłem na wizycie bo kto inny mógłby tak cierpieć jak moja kicia. Nie wrócimy i odradzamy. Aczkolwiek pozdrawiam starszego pana doktora i współczuje współpracy z takimi ludźmi.
  Źródło opinii: google.com

  Przemyslaw O
  Przemyslaw O 2020-11-25 20:39

  Fachowa i empatyczna pomoc dla zwierzaków. Dodatkowy plus za bardzo duże doświadczenie w leczeniu.
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Witkowski
  Mateusz Witkowski 2020-11-25 19:05

  Świetni i bardzo sympatyczni weterynarze, oraz bardzo szybka diagnoza i uporanie się z problemem 🙂
  Źródło opinii: google.com

  calehiyo doris
  calehiyo doris 2020-11-25 19:05

  Jestem stałym klientem kliniki, a w zasadzie moje zwierzęta. Lekarze bardzo sympatyczni i kochający swoich małych pacjentów. Wiele razy wyciągali moje zwierzaki z różnych chorób. Niestety z powodu covid klinika nie jest na razie całodobowa, ale dyżury weekendowe pozostały, więc nie jest tak źle. Ogromnie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Ptasznik
  Barbara Ptasznik 2020-11-25 11:48

  Jak zawsze najlepsi, jeśli nie znaleźliście odpowiedniej kliniki dla swoich pupili to ta jest idealna. Świetni lekarze. Polecam z czystym sumieniem
  Źródło opinii: google.com

  Anna Jankowska
  Anna Jankowska 2020-11-25 11:27

  Mili i profesjonalni lekarze. Cierpliwie tłumaczą wszystko i odpowiadają nawet na „najgłupsze” pytania. Jako człowiek chciałabym mieć taką opiekę, jaką mają moje zwierzaki w tej lecznicy.
  Źródło opinii: google.com

  Jah-strza-B
  Jah-strza-B 2020-10-08 19:09

  Leczymy naszego seniora od kilku lat z powodzeniem
  Źródło opinii: google.com

  Mikołaj Ciarkowski
  Mikołaj Ciarkowski 2020-10-08 17:18

  Bardzo mili specjaliści, z doświadczeniem i wiedzą. Pies zawsze jest pod dobrą opieką, a dolegliwości dzięki odpowiednim zaleceniom szybko mijają. Na duży plus, że ze zwierzakiem nie czeka się długo na wizytę.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Za
  Małgorzata Za 2020-10-08 13:31

  Przemiła obsługa, szczegółowo opowiada i wyjaśnia wszystkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania. Nie pospiesza. Pupilką zajmuje się z sercem i delikatnością. Byłam tam już kilka razy u różnych lekarzy i zawsze ten sam profesjonalizm i ta sama życzliwość. Dziękujemy ja i moja kicia
  Źródło opinii: google.com

  Beata Lang
  Beata Lang 2020-10-08 11:51

  Kot po poważnej operacji dochodzi do siebie. Dostałam jasne wytyczne, co dalej. Ceny, jak na powagę operacji, są do przyjęcia. Bardzo uprzejmie zostaliśmy przyjęci. W sytuacji krytycznej dostaliśmy potrzebną pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Kasia W.
  Kasia W. 2020-10-08 11:09

  Lekarz ortopeda jestem pod wielkim wrażeniem, polecam
  Źródło opinii: google.com

  Pawel Dzienis
  Pawel Dzienis 2020-09-23 21:41

  Fachowa pomoc lekarska, wszystkie zabiegi na miejscu, polecam,ps.ciężko zaparkować samochód.
  Źródło opinii: google.com

  Michał R.
  Michał R. 2020-09-23 20:22

  Profesjonalnie, baaardzo mili dla zwierząt. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  O. Z.
  O. Z. 2020-09-23 10:46

  Nie polecam. Dzwonilam 3 dni z rzędu. Raz i 9tej, innym razem o 13tej i niestety NIKT nie odebral także sami podsumujcie czemu dałam jedną gwiazdkę.
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Ślesicka
  Dorota Ślesicka 2020-09-23 10:14

  Dr Kinga Malicka, najlepszy lekarz na jakiego mogła trafić banda naszych jamników. Pani dr opiekuje się nami od lat, przeprowadzała nie raz przez dramatyczne chwile, dając nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. W kazdej sytuacji mozemy liczyć na Panią doktor. Polecam z całego serca.
  Źródło opinii: google.com

  Basia K.
  Basia K. 2020-09-23 08:14

  Świetne podejście personelu do zwierząt i opiekunów
  Źródło opinii: google.com

  Mat Kat
  Mat Kat 2020-09-23 00:11

  Polecam . Bardzo miła i profesjonalna kadra weterynaryjna.
  Źródło opinii: google.com

  Elzbieta Wysocka
  Elzbieta Wysocka 2020-09-23 00:02

  Przyjacielska atmosfera …Coli nie obawial sie wizyt . Fantastczna obsluga .
  Źródło opinii: google.com

  Abra-kadabra Mama-Mija
  Abra-kadabra Mama-Mija 2020-08-17 21:15

  Jak na całodobową klineke jest ok. Szycie brwi u buldoga francuzkiego, całkiem udane. Polecam w sytuacji krytycznej.
  Źródło opinii: google.com

  Izabela Świergiel
  Izabela Świergiel 2020-08-17 12:03

  1 maja nasza kotka mocno się czymś zatruła, a że jest drobna to szybko się odwodniła. Wyglądało to wszystko bardzo słabo. Przypadkiem trafiliśmy do A-Z Wet. Kroplówki, badania, usg, rtg. Kotka fantastycznie zaopiekowana. Lekarzom udało się jej pomóc. Od tego momentu, choć mamy gabinety bliżej domu, jeździmy właśnie tam, bo czujemy się tam najbezpieczniej. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Maja Majanna
  Maja Majanna 2020-08-17 11:48

  Pozytywne: Profesjonalizm Nasz Leo zerwał więzadła krzyżowe. Doktor Koperski wykonał zabieg metodą TTA Rapid. Muszę szczerze przyznać, że mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na tego lekarza. Niesamowity weterynarz z powołania. Cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, nie pozostawia żadnych wątpliwości, zadbał o naszego psiaka tak, jakby życzył sobie tego każdy właściciel. Naprawdę, gdyby każdy weterynarz miał takie podejście, zwierzaki miałyby się o wiele lepiej. Portfele właścicieli tez.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Kopeć
  Katarzyna Kopeć 2020-08-17 11:16

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Nie piszę negatywnych komentarzy, ale ta wizyta to była jakaś pomyłka. Szkoda cierpiącego zwierzaka. Niepoważni ludzie. Jedyne co tam jest poważne to rachunek.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Tyczynski
  Tomasz Tyczynski 2020-08-17 10:36

  Fachowa obsługa. Ceny nie najniższe, ale jeszcze do przyjęcia .
  Źródło opinii: google.com

  Anna Dutkiewicz
  Anna Dutkiewicz 2020-07-24 17:53

  Pozytywne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy do tej kliniki. Sunia miała uraz 2 maja, diagnoza w jakiejś lecznicy całodobowej: zerwane więzadło, konieczna konsultacja u ortopedy. W poniedziałek od 8 rano zaczęliśmy dzwonić i byliśmy załamani, terminy po 3 tygodnie, w wielu klinikach wet nawet dłuższe. Pies cierpi, nie może chodzić. Znaleźliśmy klinikę A-Z wet, gdzie właściciel jest chirurgiem ortopedą. Przyjął nas tego samego dnia, a operacja była już w czwartek, 5 dni po urazie. W innych klinikach byśmy byli dopiero w 1/3 czekania na pierwszą konsultację,gdy tu już było po operacji. Zaznaczam, że doktor wyjaśnił nam dokładnie wszystkie możliwości, i żadnej nie forsował. Wyjaśnił również, że pies bez operacji też po pewnym czasie zacznie chodzić, nie naciskał nas i nie naciągał na zabieg. Poświęcił sporo czasu, by nam dokładnie wyjaśnić różne możliwości i umożliwić podjęcie świadomej decyzji co do dalszego leczenia. Pies przed operacją został kompleksowo zbadany, a podczas operacji doktor dodatkowo usunął nieduży guz z łapy gratis. W czasie zabiegu byliśmy telefonicznie informowani co się dzieje, natychmiast był telefon, że zabieg się zakończył, po paru godzinach znów telefon, że pies zaczyna otwierać oczy i się wybudzać. Pełna informacja na bieżąco. Podczas operacji łapy doktor sam z siebie przyłożył do brzucha psa głowicę USG i po zabiegu zrelacjonował nam jak się prezentują narządy wewnętrzne suni. Nie dopłacaliśmy za taką usługę, a uzyskaliśmy pełną informację o zdrowiu psa. Dziś mija drugi miesiąc od poważnej operacji kolana. Sunia pięknie chodzi, jak przed urazem. Jesteśmy zadowoleni z efektów operacji, zarówno kolana jak i usunięcia guza. Z pewnością zostaniemy stałymi pacjentami tej kliniki, do której przypadkowo trafiliśmy. Pozdrawiamy serdecznie. Na Zdjęciach pies 2 dni po operacji i 1,5 miesiąca po operacji.
  Źródło opinii: google.com

  Klaudia Banaś
  Klaudia Banaś 2020-06-28 21:01

  Najlepsza klinika całodobowa w okolicy.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka
  Agnieszka 2020-06-18 10:26

  UWAGA, OSZUSTWO !!!! KLINIKA NIE JEST CAŁODOBOWA !!!! JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!!

  Ponadto, w niedzielę przyjechałam do kliniki z psem w stanie ciężkim o godzinie 20:45. W poczekalni było pusto. Wyszła Panik, która poinformowała mnie, że oni pracują do 21:00 a jak widzi, w tym przypadku może sprawa będzie trwała dłużej, więc … NAS NIE PRZYJMĄ, BO ONI O 21:00 KOŃCZĄ PRACĘ !!!

  Mało tego, usłyszałam, że przecież są inne kliniki w Warszawie więc sobie poradzę… Ludzie, dla mojego psa każda minuta była cenna!!!

  Jak można uważać się za lekarza a jednocześnie nie mieć żadnej empatii !!!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  witold 2023-03-29 07:14

  wciaz wisi,ze calodobowa,nie wiadomo w co wierzyc
  Agata Kulenty
  Agata Kulenty 2020-06-09 21:16

  Miła Pani w rejestracji profesjonalna pprada
  Źródło opinii: google.com

  maxi 2023-03-29 07:13

  to ma byc opinia o klinice ??jakies zarty ???Dobra,bo recepcja byla mila ???
  Monika 2020-09-11 08:34

  Tylko, że pani w rejestracji nie ma żadnego wykształcenia weterynaryjnego, ani medycznego i ma tyle samo kompetencji co np. sąsiadka
  MeLena 2021-10-03 21:20

  No niekoniecznie. Jestem recepcjonistką weterynaryjną i mam wykształcenie technika weterynarii. Znam też recepcjonistki – studentki wety albo zootechniczki.
  Bartek Marczak
  Bartek Marczak 2020-06-09 17:44

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm Pierwszy raz byłem w tej klinice. Szybko, sprawnie i miło na pewno nie ostatni raz
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Kasztelańska
  Joanna Kasztelańska 2020-06-09 14:41

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Leczymy w klinice dwa koty i psa, jak do tej pory jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie lekarzy, którzy zawsze chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Przy każdej wizycie dostajemy wyczerpujące informacje. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie w trudnych sytuacjach. Moje wcześniejsze doświadczenia w innych klinikach były zdecydowanie słabsze (spotykałam się z szorstkim traktowaniem, bagatelizowaniem, lub naciąganiem na drogie badania które niczego nie wykrywały), w przeciwieństwie do innych lekarze A-Z Wet poświęcają odpowiednią ilość czasu i uwagi żeby pomóc w diagnozie i wdrożeniu odpowiedniego leczenia. Wszystkie zalecane badania okazywały się niezbędne, pomagały w postawieniu diagnozy. Zaletą jest również ilość personelu, zawsze w razie wątpliwości można skonsultować się z kilkoma lekarzami, każda konsultacja wnosi coś wartościowego. Zdecydowanie polecam, mam ogromne zaufanie do całego personelu. Moje zwierzaki również nie narzekają 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Peterson
  Aleksandra Peterson 2020-06-02 16:22

  Ogromna wiedza, profesjonalne podejście, poświęcenie, miły kontakt!!! Razem z Rio BARDZO POLECAMY. Dr Krzysztof i Dr Kinga – wspaniali lekarze!!!
  Źródło opinii: google.com

  Ania Zawadzka
  Ania Zawadzka 2020-06-02 08:14

  Dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim Romkiem. Lekarze świetni❤.Bardzo polecam wszystkim,ponieważ są tam ludzie którzy kochają zwierzęta i wiedzą jak im pomóc.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Wyzykowska
  Marta Wyzykowska 2020-06-02 07:44

  Klinika otwarta nawet w święta, wielki plus. Wszystko na miejscu: badania krwi, inne analizy. Pomocny i przyjazny personel, znają się na swojej pracy. Bardzo dobre podejście do pacjenta, dziękuję za uratowanie mojej kotki. Pozdrawiamy!
  Źródło opinii: google.com

  EWELINA
  EWELINA 2020-05-15 08:44

  Polecam dr Pawła Mieczkowskiego (neurologa z Kliniki http://azwet.pl/nasz-zespol/). Jestem mu wdzięczna za uratowanie i zdiagnozowanie Guciolka (maltańczyka miniaturkę o wadze 1,5 kg). Wspaniała opieka, troska, zaangażowanie i przede wszystkim jest świetnym ekspertem w swojej profesji. Jak szukacie świetnego neurologa dla pupila
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Maja
  Maja 2020-04-27 12:40

  Klinikę oceniam bardzo źle z powodu braku profesjonalizmu u weterynarzy oraz bardzo nieumiejętnego podejścia do mojego dużego psa. Po badaniu USG zasugerowano mi, że pies ma nowotwór (niewiele miało to wspólnego z fachową wiedzą) robiąc niepotrzebne badania i sugerując konieczność zrobienia biopsji. Ponieważ nie byłam zadowolona z wizyty następnego dnia odwiedziłam inną klinikę, w której chciałam po tej sugestii zrobić biopsję, ale weterynarz-chirurg usunął w czasie zabiegu psu tłuszczaka stwierdzając, że nie było absolutnie potrzeby robienia biopsji. Podchodząc do mojego psa nie był przestraszony jak lekarka z kliniki A-Z. Dodam jeszcze, że za zabieg, leki i w przyszłości zdjęcie szwów zapłaciłam mniej niż za nieudolną poradę w klinice na Zamiejskiej. Już teraz wiem dlaczego klinika A-Z przy ul. Zamiejskiej nie znajduje się wśród 10 najlepszych klinik weterynaryjnych na Targówku i tylko żałuję, że dowiedziałam się o tym po mojej wizycie z chorym psem, a nie sprawdziłam tego przed wizytą. Myślę, że lepiej omijać to miejsce, by nie narażać zwierzęcia i siebie na niepotrzebny stres.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Magda 2020-11-05 21:01

  Gdzie Pani byĺa z psem gdzie usunal chirurg tluszczaka od razu?jak to zrobil? Mam ten sam problem.
  Katarzyna Dudzińska
  Katarzyna Dudzińska 2020-04-12 12:49

  polecam to miejsce i pracujących tam lekarzy
  Źródło opinii: google.com

  Anna Machnowska
  Anna Machnowska 2020-04-12 10:46

  Byłam z moją sunią w nocy w klinice, gdy po kilku godzinach od szczepienia zaczęła puchnąć. Dyżurujący weterynarz dokładnie przejrzał książeczkę psa, sprawdził szczepionki, zbadał psa i wyjaśnił wszystko: skąd relacja, co poda, jak należy się teraz zachowywać i jak długo jeszcze obserwować psa i co zrobić gdyby steryd to było za mało. Bardzo nas uspokoił a sunia choć boi się weterynarzy i klinik to słysząc i widząc podejście Pana weterynarza wyciszyła się i dała dała mnie przebadać. Ogromny plus za rzeczowość, podejście do zwierząt i profesjonalizm.
  Źródło opinii: google.com

  Anna Okunowicz
  Anna Okunowicz 2020-03-21 21:22

  Chcialabym podziękować całemu zespolowi lekarskiemu za uratowanie życia naszej najukochańszej Soni. Zawsze będę wszystkim polecać tą Klinikę. ❤❤
  Źródło opinii: google.com

  Dariusz Jadczak
  Dariusz Jadczak 2020-03-21 14:22

  Całodobowa pomoc dla naszych małych przyjaciół, sprawdzona i potrzebna
  Źródło opinii: google.com

  Dominika Węsierska
  Dominika Węsierska 2020-03-21 10:05

  Godzina 18, środa. Nie było problemu dostać się do gabinetu na szczepienie szczeniaka. Nie rozumiem zaleceń starszego lekarza. Szczepienie ochronne u trochę ponad 6-tygodniowego szczeniaka było zbędne? Zamiast trzech, muszę wykonać cztery takie szczepienia? Konsultowałam się z hodowczynią oraz zasięgnęłam informacji z internetu, które co innego objaśniły. Dodatkowo nie zgadzam się z sugestią tego weterynarza, że 9-tygodniowego niejadka należy głodzić.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Łopacki
  Piotr Łopacki 2020-03-21 09:09

  Przyjęli i pomogli ale obsługa enigmatyczna. Przyjemniej w moim wypadku.
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof Salamończyk
  Krzysztof Salamończyk 2020-02-09 19:05

  Profesjonalna klinika, każdy weterynarz miły i przejęty swoim pacjentem 🙂 do tego klinika działa całą dobę!
  Źródło opinii: google.com

  Anna Mokrska
  Anna Mokrska 2020-02-09 19:04

  W nagłych wypadkach miejsce jak najbardziej odpowiednie. Pomoc profesjonalna. Polecam acz nie życzę powodów.
  Źródło opinii: google.com

  Maria Okuniewicz
  Maria Okuniewicz 2020-02-09 17:37

  Wspaniali lekarze, oddani zwierzakiem.
  Źródło opinii: google.com

  Żaneta Popowska
  Żaneta Popowska 2020-02-09 10:10

  Oceniam Klinikę na 5 gwiazdek. Niestety mojego ukochanego Psiaka nie dało się uratować. Ale to wina złej diagnozy gdzie indziej. Za późno trafiłam do tego miejsca. Pracują tam lekarze z ogromnym sercem do zwierzaków. Ludzie którzy,nie kryją co się dzieje i nie wymyślają jakiś badań czy naciagania. DZIĘKUJĘ WAM ZA SZCZEROSC I OPIEKĘ. SERDECZNIE POLECAM.
  Źródło opinii: google.com

  Bartek Kowalski
  Bartek Kowalski 2020-02-09 08:16

  Zrobiłem psu Morflogie i wykrył coś z wątroba . Poszedłem z tym do innej kliniki , a się okazuje , ze jest wszystko dobrze. Nie polecam być obsługiwanym przez pana
  Źródło opinii: google.com

  Maciek Szalbot
  Maciek Szalbot 2020-01-07 17:53

  Nie polecam zła diagnoza przez którą nie przeżyły szczenięta porodu
  Źródło opinii: google.com

  Daniel J.
  Daniel J. 2020-01-07 13:40

  Super pomoc dla mojego psa. Pan weterynarz bardzo się zaangażował. Aż miło, że są ludzie z tak dobrym sercem.
  Źródło opinii: google.com

  Krystyna Tomanek
  Krystyna Tomanek 2020-01-07 01:06

  Ja polecam. Z psem chodziy tu na szczepienia
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Grabowska
  Agnieszka Grabowska 2019-12-27 22:20

  Niestety, mam kota z nawracającym kocim katarem i zdarzało mi się przyjeżdżać w środku nocy z kotem, którego dorwała gorączka i słaniał się na nogach, na szczęście nie trafiałam na kolejki, za każdym razem inny lekarz i zawsze profesjonalnie a przede wszystkim skutecznie dla kota. Natychmiast stawał na nogach. W tym miejscu również chipowalam psa i kota w ramach darmowej akcji i wszystko przebiegło bez zarzutu. Byłam świadkiem trudnej sytuacji kiedy poharatane zwierzę musiało zostać uśpione, lekarz bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy… zwierzaka i właścicieli. Obym nie musiała korzystać z usług o znacznie rozszerzonej diagnostyce…
  Źródło opinii: google.com

  izabela nowak piłka
  izabela nowak piłka 2019-12-27 17:13

  W miniony czwartek byłam ok północy z moim psiakiem u ktorego objawy wyraźnie wskazywały na problem z lewym uchem. Weterynarz obejrzał uszy, nic nie stwierdził. Podano lek p. bólowy/zapalny. Zainkasowano ok 100 zł. Pies nadal niespokojny. Rano inny lekarz weterynarii stwierdza że w uchu coś jest, być może trawa. Usunięto zdzblo. Nie polecam gdyz lekarz nie dowidzi, albo bada od niechcenia. Pozostawiam to Państwa ocenie. I. Nowak Piłka
  Źródło opinii: google.com

  Artur Łęczycki
  Artur Łęczycki 2019-12-27 13:31

  Szybko, sprawnie a przede wszystkim fachowo. Zdecydowanie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Sokół
  Mariusz Sokół 2019-12-27 01:31

  Fachowa pomoc. Trochę drogo ale do przyjęcia i trochę słabo z parkowaniem w ciągu dnia że względu na bliskość metra.
  Źródło opinii: google.com

  Daria Konwiak
  Daria Konwiak 2019-12-01 21:00

  Ta lecznica to jakaś pomyłka, byłam z kotem na zastrzyk z zalecenia innego weterynarza do którego mam teraz bardzo daleko ponieważ się przeprowadziłam. Pani krzyknęła za wizytę trwająca 3 minuty 51 zł. Zaznaczę ze kot dostał polowe antybiotyku który kosztuje marne grosze…. u każdego innego weta koszt razem z wizyta to 25 zł
  Źródło opinii: google.com

  Monika Burzyńska
  Monika Burzyńska 2019-12-01 12:11

  Kardiomiopatia kota została zdiagnozowana w tej klinice jako astma, pomimo wykonania badań krwi i rtg klatki piersiowej. Bardzo złe wyniki morfologii określono jako „w krwi nic się nie dzieje”, rtg wyraźnie pokazywało zbierający się płyn w płucach – „w płucach nic nie ma”. Przepisano sterydy, które tylko pogorszyły stan zwierzęcia. Kot w stanie zagrażającym życiu, ledwo został odratowany w innej klinice, gdzie już w badaniu stetoskopem wykryto poważne zaburzenia pracy serca, natychmiast też wykonano punkcję i pobrano ponad 120 ml płynu z jamy opłucnej. Koszt błędnej diagnozy – 300zł.
  Źródło opinii: google.com

  Black Oleander
  Black Oleander 2019-12-01 10:41

  Zazwyczaj nie udostępniam publicznie negatywnych opinii jednak tym razem uważam , że wszyscy zainteresowani wizytą w tej klinice powinni wiedzieć dokąd się udają . Ogromnym plusem i chyba jedynym tej kliniki jest jedna pani weterynarz. Blondynka , która z czułością i delikatnością zbadała i podała leki mojemu kotu. Panowie weterynarze .. no coż .. albo wielka łaska , albo żenujące komentarze. Weterynarz bardziej zainteresowany moim ubraniem niż kotem. Każdy mówi co innego, a najlepiej jakbym ładowała w kota zastrzyki w nieskończoność bo przecież zysk ważniejszy . I naprawdę to wstyd , że weterynarz mówi , że znalezionego kota najlepiej odesłać do schroniska .. Drodzy Panowie weterynarze na przyszłość zamiast żartować z młodych dziewczyn zajmijcie się leczeniem zwierząt bo chociaż w pracy powinniście zachować klasę . Naprawdę wstyd , że trzeba to tłumaczyć dorosłym ludziom …
  Źródło opinii: google.com

  Tadzio Lorek
  Tadzio Lorek 2019-12-01 09:55

  Tutaj leczę swoje koty. Pełen profesjonalizm . Duży plus za cało- dobowość
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Siwiński
  Mariusz Siwiński 2019-12-01 07:58

  Przeczytałem opinie i zamarłem. Byłem dzisiaj awaryjnie z kotem i wszystko odbyło się tak, jak miało się odbyć. Sam chciałbym być tak leczony.
  Źródło opinii: google.com

  Maria Wilanowska
  Maria Wilanowska 2019-10-13 21:01

  Pierwszy raz korzystałam z tej Kliniki. Byłam z maleńkim pieskiem ze złamaną nogą, na nocnym dyżurze i dwukrotnie w ciągu dnia. I tylko jedno mogę powiedzieć: chciałabym być tak obsłużona jako „ludzka” pacjentka! Zarówno Pan doktor Koperski jak i przesympatyczna Pani anestezjolog (przepraszam, nie pamiętam nazwiska), udzielili mi wszelkich informacji o stanie psinki, ale też zrobili to w sposób zrozumiały, wręcz pokazowy. Wykonali zabieg w narkozie. Byli bardzo mili i uprzejmi, a nade wszystko cierpliwi.I mieli dla mnie czas! Tyle, ile mogli mi poświęcić, by sprawiedliwie pomóc innym, czekającym zwierzakom. Pomogli mojemu maluszkowi. A Pan doktor z nocnego dyżuru był niezwykle spokojny, ciepły i troskliwie zajął się pieskiem. I za to wszystko najserdecznej DOKTOROM dziękuję. W klinice przez cały dzień są tłumy. Nie spotkałam ani jednej niezadowolonej osoby. Niektóre przyjechały ze zwierzakami z daleka, bo je kochają i wierzą, że tutaj otrzymają dla nich profesjonalną pomoc. Mają zaufanie i wiarę w wiedzę i empatię lekarzy. To najlepiej świadczy o jakości pracy lekarzy, którzy pracują pod presją czasu i w stresie generowanym przez opiekunów zwierząt. Dziękuję serdecznie! Maria Wilanowska 24.09.2019 r. Przypadkowa, pierwsza wybrana z Internetu Klinika, z dyżurem całodobowym, najbliżej miejsca zamieszkania. Siedem tygodni temu przywiozłam do Kliniki przy ul. Zamiejskiej 28, na dyżur nocny, mojego psa – 1,8 kg cierpienia. Psie oczy pełne bólu i lęku przed nieznanym. Diagnoza: złamanie przynasadowe kości promieniowej i łokciowej o (o grubości 2,6 mm) Siedem tygodni leczenia: kilka wizyt, sedacji, odleżyny, zagrożenie martwicą i niestandardowa i jakże kontrowersyjna w ocenie laika, decyzja dr Krzysztofa Koperskiego i dr Kingi Malickiej o pozostawieniu psiej łapy do wygojenia, bez usztywniającego opatrunku, przy dużych obwarowaniach i stałej kontroli profesjonalisty. Wczoraj zakończyliśmy leczenie pełnym sukcesem! Operacja nie była potrzebna! Mój pies, gdyby tylko umiał mówić, z pewnością wyraziłby swoją wdzięczność za przywrócenie mu sprawności i radości psiego życia. Nie umie tego zrobić, ale ma nas – swoją rodzinę, którą kocha za sam fakt, że jesteśmy. A my z tych samych powodów kochamy jego. I dlatego właśnie w jego i naszym imieniu najserdeczniej dziękuję dr Krzysztofowi Koperskiemu – chirurgowi ortopedzie i dr Kindze Malickiej – anestezjologowi za przywrócenie mu zdrowia, za serdeczność, empatię, wspaniałe podejście do zwierząt, ale przede wszystkim za profesjonalizm w działaniu. Bo rzetelna wiedza, znajomość sztuki, odpowiedzialność i odwaga w podejmowaniu decyzji stanowią o sukcesie. Czasem przypadki kierują naszym życiem. Wybór tej Kliniki – to był wspaniały przypadek! Z wyrazami szacunku i wdzięcznością Maria Wilanowska z Bazylem
  Źródło opinii: google.com

  Artur
  Artur 2019-10-13 19:57

  W nocy w poniedziałek moja rodzina wybrała się że starą sunią labradorką. Sunia miała problemy z oddychaniem i z tym się rodzina zgłosiła. Lekarz podał tylko sterydy na kręgosłup – gdzie nikt nie zgłaszał z tym problemu, owszem pies miał od 5 lat niedowład ale nie tu leżał problem. W rezultacie w środę pies dostał krwotoku wewnętrznego i zatrzymania akcji serca – nastąpił zgon. Naprawdę liczyliśmy na profesjonalizm zwłaszcza po tak pozytywnych opiniach niestety pozostaje w sercu pustka i trauma po reanimowaniu swojego przyjaciela.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Talalaj
  Piotr Talalaj 2019-10-13 19:06

  Profesjonalna obsługa. Doświadczeni lekarze. Polecamy!
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Buszko
  Piotr Buszko 2019-10-13 16:17

  Uratowali kilka moich zwierząt. Mam do nich pełne zaufanie. Doktor Filipiak i Doktor Malicka to cudo twórcy. Ale wiem że to nie kwestia cudu tylko umiejętności i profesjonalizmu. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Wolfar
  Jakub Wolfar 2019-10-13 11:48

  Szybka i miła obsluga weterynarzy. Mają sprzęt do diagnostyki i rtg. USG trzeba umówić.
  Źródło opinii: google.com

  Beata Górecka
  Beata Górecka 2019-10-13 09:40

  Bardzo chciałam podziękować pani doktor Która mojego psa wykończyła w ciągu 8 godzin. A do tego naciągneła na dużą kwotę. Gratuluję takiej renomy.
  Źródło opinii: google.com

  witold 2023-03-29 07:17

  Jak widzisz,NIKT nie czyta i NIKT z kliniki nie odpowiada.Juz samo to wystarczy,zeby tam NIE chodzic
  Andrzej Starosta
  Andrzej Starosta 2019-10-13 08:18

  Polecam całym sercem, dla tych ludzi każde zwierzę jest ważne.
  Źródło opinii: google.com

  Bartlomiej Karczewski
  Bartlomiej Karczewski 2019-10-13 07:44

  Szybka i sprawna obsługa. Różne są opinie ale akurat w sobotę nie było wszystko tak jak być powinno
  Źródło opinii: google.com

  Adam Szot
  Adam Szot 2019-10-13 01:18

  W moim przypadku nie mam nic do zarzucenia, zespół medyczny zrobił wszystko by z ciężkiego stanu wyciągnąć mojego psa. Ares ma się dobrze i z pewnością jeszcze parę ładnych lat przed Nim.
  Źródło opinii: google.com

  Zoś Wu.
  Zoś Wu. 2019-09-26 19:57

  DRAMAT. Pan który się uważa za weterynarza, minął się chyba z powołaniem. Lekceważąco podchodzi do swojej pracy oraz klintów/pacjentów. Proszę Pana nie będzie nam Pan robił łachy – w Warszawie jest mnóstwo innych klinik! Klinika naciąga na pieniądze i niepotrzebne wydatki, dodtakowo nie oferując żadnej rozsądnej pomocy. Pan uważający się za weterynarza nie potrafi nawet założyć dobrze kotu obroży uspakajającej! ODRADZAM!!!
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Ch
  Mateusz Ch 2019-09-26 16:59

  Wbrew różnym opiniom byłem tam awaryjnie z psem niedziela godz już wieczorną ciężko gdzies o weterynarza 24h więc wybór padł na to miejsce Pan przyjął pieska zrobił badania co i jak upewnił człowieka ze jest wszystko dobrze Jedynie ceny trochę wysokie ale jak to weterynarz czy tu czy gdzie indziej trzeba zapłacić.
  Źródło opinii: google.com

  Gosia W
  Gosia W 2019-09-26 08:03

  Super lekarze, pies wyzdrowial dzięki nim.
  Źródło opinii: google.com

  Anna
  Anna 2019-09-06 10:22

  Ocena 3 tylko ze względu na to, że od 20 lat leczyłam tam moje zwierzaki i kiedyś byłam zachwycona – do końca próbowali ratować mojego wiekowego psa. Niestety… mój kot usłyszał wyrok: uśpienie. Tylko dlatego, że test płytkowy na FIV wyszedł pozytywny (test daje 75-80% pewności o chorobie). Pani Wet otwarcie powiedziała, że kiedy tylko zechcemy kota uśpić, to zaprasza, bo on i tak umrze. Czy podobnie reagujemy na człowieka zarażonego wirusem HIV (ludzki odpowiednik). Lecznico: kot nie umiera na FIV, tylko na choroby, które może złapać. Zmieniliśmy lecznicę. Diagnoza: zapalenie górnych dróg oddechowych. Czekamy na wyniki testu pcr na FIV (daje 100% pewności), kot ma gardło wyleczone i czuje się świetnie. Z FIV, tak jak z HIV, można żyć długie lata. My już o tym wiemy, jak czym prędzej zabrałam zwierzaka do fundacji i innej lecznicy. Włosy się jeżą na głowie na myśl, że przecież nie każdy by tak postąpił… i zaufałby wam… i opłakiwał zwierzaka. A jesteście jedyną całodobową lecznicą w okolicy… Gdzie to powołanie do ratowania zwierząt, którym jeszcze parę lat temu obdarzaliście mojego psa?
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Szmajdok
  Szmajdok 2019-08-28 21:04

  Osobiście nie musiałem zaprowadzać tam swojego pupila ale awaryjnie z koleżanką byliśmy. Pan weterynarz późno w nocy pomógł i doradził, polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Kuzmicz
  Kuzmicz 2019-08-28 16:05

  Bardzo miła fachowa obsługa. Kot żyje, ma się świetnie, bez żadnych powikłań, nawet zestresowany nie był. Szczerze polecam
  Źródło opinii: google.com

  Sławomir Ziółkowski
  Sławomir Ziółkowski 2019-07-21 21:59

  Bo to miejsce gdzie twój kochany pupil może o każdej porze dnia dostać pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna L
  Katarzyna L 2019-07-21 19:12

  W klinice uratowano życie mojemu psu. Dziękuję.
  Źródło opinii: google.com

  Michal Woyciechowski
  Michal Woyciechowski 2019-07-21 17:18

  Doskonali lekarze, od wielu lat korzystamy z ich usług. Zaangażowanie wykracza po za zwykłą wizytę.
  Źródło opinii: google.com

  Dominika
  Dominika 2019-07-21 11:10

  Przyniosłam jednego z moich szczurów bo się dusił „oj ze szczurami to ja nie pomogę”
  Źródło opinii: google.com

  Juli Juli
  Juli Juli 2019-07-21 01:01

  Przychodzimy tu z naszymi zwierzakami od kilku lat i jesteśmy zadowoleni. Mamy swoich stałych lekarzy, których najbardziej cenimy. Właściciel kliniki to dobry fachowiec o wielkim sercu.
  Źródło opinii: google.com

  Miroslaw Palczewski
  Miroslaw Palczewski 2019-05-28 19:06

  Dobra i fachowa obsługa
  Źródło opinii: google.com

  Monika Styczek
  Monika Styczek 2019-05-28 08:17

  Bardzo dobrzy lekarze
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Włodarczyk
  Piotr Włodarczyk 2019-05-23 07:26

  Szybka pomoc i fachowa porada
  Źródło opinii: google.com

  M Gietka_private-mail
  M Gietka_private-mail 2019-05-15 01:01

  Ok profesjonalnie zajmują sie zwierzętami, tylko mały kamyczek do ogródka każdy z lek.wet. ma inną koncepcję dot.leczenia i oczywiście nie jest tanio.
  Źródło opinii: google.com

  Marta J
  Marta J 2019-05-12 11:51

  Pan weterynarz, kompleksowo zajął się naszą pociechą, o 5:00 rano. Krok po kroku wszystko wyjaśnił, uspokoił, polecam.
  Źródło opinii: google.com

  michał w
  michał w 2019-05-07 20:04

  Bardzo profesjonalny i empatyczny zespół lekarzy weterynarii, szerokie spektrum specjalizacji, fachowa i pomocna recepcja. Całość naprawdę budzi zaufanie. Czasem trzeba odsiedziec chwilę w kolejce ale z reguły na dyżurze jest dwóch, trzech lekarzy więc nawet jeśli, to nie czeka się długo.
  Źródło opinii: google.com

  Lukasz H
  Lukasz H 2019-05-07 12:18

  Miło i fachowo
  Źródło opinii: google.com

  Marcin B
  Marcin B 2019-05-07 11:10

  Super klinika
  Źródło opinii: google.com

  Kaja Mikoszewska
  Kaja Mikoszewska 2019-05-04 20:49

  Fantastyczna klinika pełna profesjonalistów i profesjonalistek o wysokiej kulturze osobistej. Pełne zaplecze techniczne, przemyślana poczekalnia. Cała rodzina korzysta z usług tej kliniki od lat. Dodatkowo chcę podziękować doktorom Zakrzewskiej, Reicheltowi i Koperskiemu za błyskawiczne przeprowadzenie mojej starej koty przez bardzo trudną operację. Kadra ma ludzkie podejście do ludzi i bardzo profesjonalne, rozumne podejście do zwierząt. Dziękuję i polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Julka N
  Julka N 2019-05-04 18:23

  Straszne warunki
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Horodko
  Mateusz Horodko 2019-05-04 12:23

  Fatalna obsługa, zero informacji o przygotowaniu się do zabiegu. Osoby pracujące w klinice sprawiają wrażenie jakby pracowali przymusowo. nie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Maria 2019-08-17 13:26

  Jestem innego zdania. Chciałabym być tak obsłużona przez służbę zdrowia jako człowiek
  Sylwia Stasiejko
  Sylwia Stasiejko 2019-05-04 11:10

  Obsluga super dostali orly weterynarii 2018
  Źródło opinii: google.com

  piotr molenda
  piotr molenda 2019-05-04 08:18

  Wspaniały skład lekarski z Panem dyrektorem na czele, który jest tam chirurgiem. Opiekują się moimi pupilami. Zaangażowanie i profesjonalne podejście w 100%. Widać, że kochają zwierzęta i swoją pracę. Z całego serca polecam tę klinikę.
  Źródło opinii: google.com

  Woyteq B.
  Woyteq B. 2019-05-04 07:58

  NIE POLECAM tej Kliniki.Personel mało przyjemny w obsłudze. Jaśnie Pani „doktor” odmówiła wydania leku dla kotki na powstrzymanie rui twierdząc, że skoro nie widzi zwierzęcia to nie wyda mi lekarstwa, Za które i tak płacę. Moim zdaniem jakość świadczonych usług, jak również kultura personelu osiąga totalne dno. Co się stało z tak dobrze działającą do tej pory przychodnią.
  Źródło opinii: google.com

  Żaneta 2020-04-22 03:07

  I słusznie zrobiła że nie wydała leku, co za pomysł.
  Anna
  Anna 2019-04-27 18:58

  Niezbyt dobra przychodnia – znaczy pewnie zalezy na ktorego lekarza sie trafi.Ja niestety mam zle doswiadczenia – nie polecam. Zlecaja mase dodatkowych platnych badan ktore – jak wielokrotnie okazywalo sie w innych gabinetach byly zupelnie nie potrzebne i bez sensu. Kot z rakiem pluc – zalecily biopsje pluc – nie wiadomo po co bo juz byla robiona….niestety nie polecam 🙁
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  kasia r
  kasia r 2019-03-12 19:48

  .. Bardzo dziekuje Panu Pawlowi M oraz Panu Pawlowi G ( kardiologowi) za uratowaanie naszego psa.. Dzieki tym dwom Panom nasz psiak czuje sie lepiej.. Bardzo mili lekarze, empatyczni , aby wiecej bylo takich lekarzy..
  Źródło opinii: google.com

  Anna Owczarczyk
  Anna Owczarczyk 2019-03-12 19:03

  Bardzo dobra klinika, doświadczeni lekarze z doskonałym podejściem do zwierząt. Bardzo dobre zaplecze diagnostyczne. Szczególnie dziękuję Panu Doktorowi Pawłowi Mieczkowskiemu za wielomiesięczną opiekę nad moja 16-letnia suczka Łapką, za empatię i zaangażowanie i spokojne przeprowadzenie Jej za Tęczowy Most.
  Źródło opinii: google.com

  Mariusz Slupek
  Mariusz Slupek 2019-03-12 13:34

  Bardzo dobrzy lekarze
  Źródło opinii: google.com

  Maciek BJ
  Maciek BJ 2019-03-12 00:41

  Skroili mnie na grubą kasę nic nie robiąc poza uśmierceniem zwierzaka
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Czubak
  Agnieszka Czubak 2019-03-12 00:41

  Super lekarze!!!
  Źródło opinii: google.com

  Kornel Juszczak
  Kornel Juszczak 2019-02-20 16:59

  takich trzeba więcej
  Źródło opinii: google.com

  Borys Bednarowicz
  Borys Bednarowicz 2019-02-20 14:09

  Najlepsza lecznica w Warszawie! Leczymy tu zwierzaki od lat. Super lekarze i chyba przyzwoite ceny. Również bardzo dobry psi fryzjer.
  Źródło opinii: google.com

  Slavoo Slav
  Slavoo Slav 2019-02-20 11:15

  Bardzo dobra klinika
  Źródło opinii: google.com

  Acsl 3100
  Acsl 3100 2019-01-24 18:15

  Polecam. Warto się zapoznać z cennikiem usług (na tablicy w poczekalni), ceny przystępne. Koszt przy pierwszej wizycie podwyższony o 50 zł. Ogólnie bardzo dobra lecznica.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa K
  Ewa K 2019-01-01 22:36

  Bardzo dobrzy lekarze, podchodzący z miłością do zwierząt i dużym profesjonalizmem. Ja i moje psy i koty jesteśmy bardzo wdzięczni całemu personelowi kliniki .
  Źródło opinii: google.com

  Mika Pi
  Mika Pi 2019-01-01 21:40

  Niby lekarz wet. A bez badań i oględzin przepisał zwierzakowi leki na serce. A serce zdrowe … to mogła byc kosztowna pomyłka panie doktorze…. nie polecam pana w okularach z zezem rozbieżnym
  Źródło opinii: google.com

  Barbara Bendowska
  Barbara Bendowska 2019-01-01 19:57

  Spędzam w klinice już trochę czasu z moją kochaną sunią Kropeczką, jest ciężko chora. Ani razu nie odczułam by ktoś zwątpił w to, że można jej pomóc. Lekarze są bardzo mili i profesjonalni, tak samo jak Pani z rejestracji zawsze służy pomocą i dobrym słowem… Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  TheFrodo14
  TheFrodo14 2019-01-01 17:18

  Chciałam serdecznie podziękować lekarzom za uratowanie życia mojemu psu Kropce.❤❤❤ Są to lekarze z powołania którzy każde ze zwierząt otaczają troskliwą opieką. Dzięki tym lekarzom mój pies żyje. A pani z recepcji dziękuję za ciepłe słowa i uśmiech. Jest to też pani która jest życzliwą osobą. Wszystkim dziękuję za okazane serce i za wsparcie. Polecam tą klinikę pełen profesjonalizm a przede wszystkim są to lekarze którzy kochają zwierząta. Jeśli leczyć swojego pupila to tylko u nich. ❤
  Źródło opinii: google.com

  Uber Dog-Mia & Sill
  Uber Dog-Mia & Sill 2019-01-01 14:17

  Bardzo bardzo miła obsługa profesjonalne podejście do małego pacjenta
  Źródło opinii: google.com

  kat bylina
  kat bylina 2019-01-01 01:15

  Drogo, ale opieka swietna. Kot nerkowiec jest stalym klientem.
  Źródło opinii: google.com

  Oskar Owski
  Oskar Owski 2018-11-13 07:44

  24h. Plusem dla mnie jest też to, że praktycznie za każdym razem inny lekarz bada zwierzaka. W ten sposób mam wiele opinii i zmniejszam ryzyko błędnej diagnozy, ponieważ jest on badany przez każdego lekarza dokładnie, wydaje mi się, że choć Panie i Panowie weterynarii generalnie wzajemnie ufają ocenie, wolą polegać na własnej opinii, czyli wykonać swoją pracę należycie. Opisy w systemie widać są wyczerpujące i dają dobry obraz przebiegu choroby dla kolejnego lekarza. Nie jest tanio. Ale za to nie ma kolejek w weekendy . Jak wszędzie są ludzie mniej, czy bardziej sympatyczni, mają leprzy, lub gorszy dzień, nie podlega to subiektywnej ocenie i nie polecam sugerować się opiniami na ten temat. Fachowo nie mogę nic zarzucić. Nie trzymam się jednej kliniki, więc mam spektrum porównawcze. Problemem tej kliniki jest, że zwierze może się zestresować czasami ilością ludzi w gabinecie. Są dwa gabinety połączone razem, do drugiego się wchodzi przez pierwszy. Ruch i obecność innych zwierząt w tych okolicznościach nie polepsza sytuacji zestresowanego zwierzaka i właściciela, tak to zauważyłem. Dlatego preferuję godziny bardzo późne, lub bardzo wcześnie.
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Jasiukiewicz
  Ewa Jasiukiewicz 2018-10-23 16:19

  Super specjaliści 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Wojciech Łapiński
  Wojciech Łapiński 2018-09-14 22:15

  Bardzo miła obsługa i ludzkie podejście do tematu. Dobrze, że są tacy ludzie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Agata Kozakiewicz
  Agata Kozakiewicz 2018-09-14 20:22

  Najgorsza przychodnia w jakiej byłam !!!!! Proszę omijać szerokim łukiem !!! W głowie się nie mieści to wszystko !!! A ceny z kosmosu !!! Pies nawet nie został zbadany !!!! Brak słów na takich pseudo weterynarzy !!! Wyciąganie pieniędzy i nic więcej !!!
  Źródło opinii: google.com

  Mikołaj Olszowy
  Mikołaj Olszowy 2018-09-14 18:23

  Najlepsza obsługa. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Piotr
  Piotr 2018-09-14 18:12

  Bardzo miło, uprzejmie. Widać że znają się na rzeczy 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Wioletta Mazurkiewicz
  Wioletta Mazurkiewicz 2018-09-14 13:34

  Bardzo dobrzy lekarze. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Marchwiany
  Tomasz Marchwiany 2018-09-14 11:15

  Super podejscie do zwierzakow, przystepne ceny
  Źródło opinii: google.com

  Daniel Woźniak
  Daniel Woźniak 2018-09-14 08:29

  fachowo milo i konkretnie
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Ponichtera
  Katarzyna Ponichtera 2018-08-28 22:31

  Rewelacyjna opieka i natychmiastową pomoc dla chorych zwierzaczków. Jak zawsze ogromne poszanowanie dla zdrowia i życia małych i dużych stworzonek. Dziękuję i polecam w 100%.
  Źródło opinii: google.com

  isa vel
  isa vel 2018-08-28 22:19

  NIE POLECAM! Do tej pory klinikę oceniałam na 5 gwiazdek, jednak po dzisiejszej wizycie to jakaś kpina! Wczoraj(sobota) rozpoczeliśmy leczenie naszego psa, z racji wizyty weekendowej zapłaciliśmy 50 zł za wizytę+leki, przed wyjściem z gabinetu lekarz zapewniał Nas że opłata jest jednorazowa, następna wizyta w dniu dzisiejszym(niedziela) nie będzie już liczona, co okazało się oczywiście bzdurą. Rozumiem że gabinet jest 24h, lekarze muszą pracować w weekend, ale może zdecydujcie się co mówicie klientom? Raz tak, raz tak.. skoro lekarz mówi że opłata jest jednorazowa to dlaczego dziś mąż zapłacił po raz KOLEJNY? kończymy leczenie pieska, i uciekamy do konkurencji.. do tej pory czytając opinie innych osób, łapałam się za głowę czemu są tak zle, teraz sama jestem BARDZO zawiedziona, tym bardziej że wcześniej tak nie było..moja noga tam więcej nie postanie… czuję się zwyczajnie zrobiona w balona, NIE POZDRAWIAM I ODRADZAM cyrku z ową ‚kliniką’!!!!!
  Źródło opinii: google.com

  karolina samborska
  karolina samborska 2018-08-28 15:41

  Przywiezlismy psa w ciężkim stanie po wypadku samochodowym, Pan weterynarz powiedział ze ma pacjenta i że jest weterynarzem tylko po operacyjnym a nie powypadkowym i zamknął mi drzwi przed nosem. Miejsce to polecil mi weterynarz pierwszego kontaktu, który udzielił pierwszej niezbednej pomocy psu, musieliśmy jednak szukać dalszej pomocy w innej całodobowej klinice. Odradzam wszystkim w nagłej potrzebie.
  Źródło opinii: google.com

  artur grzywacz
  artur grzywacz 2018-08-28 15:10

  Profesjonalna opieka weterynaryjna Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Dawid Kupiec
  Dawid Kupiec 2018-08-28 12:23

  Bardzo fachowa pomoc, niesamowicie troskliwe i życzliwe podejście. Bardzo polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Zając
  Joanna Zając 2018-08-28 09:34

  Witam serdecznie, pozostawię u Państwa zła opinie. Leczony mój pies przez tydzień czasu codziennie 3 zastrzyki. Jak się okazało zaproponowano nam kolejny tydzień ze zmianą antybiotyku a wynik z wymazu był by za 3 tygodnie. Zabrałam historie mojego psa pojechałam do mojego lekarza, która przepisala syrop Pini, i scorbolamid na przeziębienie. Jak się okazało to był gil w nosie czyli zwykle przeziębienie na które nie podaje się antybiotyki+steryd+zastrzyk p/ bolowy. Ja rozumiem pieniądz musi się zgadzać bo w psa można wszystko włożyć i mu podać. Ale ja nie mogłam na to patrzeć tym bardziej, że na 5 dzień to wszystko nie działało. I uwaga ostatniej Pani Dr która zaproponowała nam może trzeba wykonać operacje przegrody nosa? Wystarczy ze za tydzień leczenia zapłaciliśmy 700zl dziękuję za leczenie. Nigdy więcej się tam nie pojawię. Może faktycznie gryzonie możecie Państwo leczyć.
  Źródło opinii: google.com

  Dorota K.
  Dorota K. 2018-08-28 08:50

  Pan Sebastian Sobotka to najgorszy weterynarz z jakim miałam do czynienia. bezduszny arogancki niemiły brak serca i podejscia do chorego zwierzecia !!! bez badan nastraszył mnie ze pies ma nowotwór!!! nie spałam cała noc tak mocno sie przejełam tym co uslyszałam nie miał podejcia do zwierzaka nie mogł go zbadac bo sobie z nim nie radzil a na koniec jeszcze nie wydał reszty kłamiac ze wydał rano pojechałam do innego lekarza po badaniach okazało sie ze pies dostał za słaby lek ktory mnie kosztował 125 zł wiec nie wiem za co zapłaciłam ? poza tym diagnoza jakim prawem bez badan nastraszył mnie nowotworem ?? przezyłam hooror zanim usłyszałm od drugiego lekarza ze jest wszystko ok z psem i to nic powaznego wystarczyło dać odpowiednie leki radze sie przekawilifikowac bo bez miłosci do zwierzat i empatii kariery Pan nie zrobi. radze tez Panu bezdusznemu zastanowic sie nad stawianiem takiej diagnozy bez badan bo mozna komus zrobc krzywde
  Źródło opinii: google.com

  Patrycja Jusińska
  Patrycja Jusińska 2018-08-28 01:31

  Wieczorem a raczej w nocy z 27 .07.2018 na 28.07.2018 przyjechalismy do ,,KLINIKI ” Jezeli tak ja mozna nazwać z psiakiem potrąconym przez samochód ( stan ciężki) … Po wejsciu do srodka a raczej po dobijaniu sie do drzwi po 5 – 10 minutach nagle doktor (doktor przez male „d” bo dla mnie nie zasluguje na miano doktora… ) raczyl otworzyc drzwi informujac ze jest zajety innym pacjentem a my mamy radzić sobie sami… pacjenci ktorzy byli zaraz za nami ( dopiero wchodzili do kliniki ) widzac nas zaplakanych nie mogli uwierzyc w to jak doktor potraktowal naszego psa…( jak smiecia ) Chcialabym wszystkich ostrzec przed tym miejscem… w zyciu nie zostalam tak potraktowana… bez slowa wyjaśnienia gdzie mam sie udać po pomoc co mam robic…. Nie wiem jak nazywal sie Pan doktor ktory byl na zmianie (znak charakterystyczny wąsy) ale przelozony mam nadzieje ze wyciagnie z tego zachowania konsekwencje …w milionach % NEGATYWANA OPINIA !!!
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Stefańczyk
  Jacek Stefańczyk 2018-07-13 20:52

  super opieka zostawilem psiaka rano na operacje okoko 14 odebralem po 17 wybudzona i szczesliwa bez zadnych stresow wraca do lecznicy sama czyli zle jej nie bylo
  Źródło opinii: google.com

  Leszek Wójcik
  Leszek Wójcik 2018-07-13 00:12

  Fachowe i przemiła podejście do pacjentów i konkretne do opiekunów. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Koperski
  Jacek Koperski 2018-07-13 00:05

  profesjonalni lekarze, całodobowa, doskonała chirurgia
  Źródło opinii: google.com

  Maciek
  Maciek 2018-06-12 22:01

  Kot po raz kolejny wyszedł zadowolony z usługi fryzjerskiej u Pani Anny, wreszcie może być punkowcem z prawdziwym irokezem. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Jake
  Jake 2018-06-12 20:04

  ODRADZAM!!! NIGDY NIE IDŹCIE TAM Z PSEM. Za każdym razem inny lekarz, niekompetencja, tylko się w ten komputer patrzyli, PSA MĘCZYLI MI PRZEZ MIESIĄC TYLKO ICH POZWAĆ!! Pieniądze się dla nich tylko liczą
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Morański
  Marcin Morański 2018-06-12 19:18

  najlepsi specjaliści w Warszawie, zdecydowanie polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Agata Litewska
  Agata Litewska 2018-06-12 18:02

  Klinika na wysokim poziomie. Mają świetnych wetów i sprzęt i dzięki temu szybko diagnozują co się dzieje ze zwierzakami. Kiedy mój pies miał jakieś dziwne ataki i pojechałam z nim do A-Z Wet to szybko odkryli przyczynę takiego zachowania.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Rytelewska
  Joanna Rytelewska 2018-06-12 17:18

  Czynne 24h, fachowa obsługa, miła atmosfera
  Źródło opinii: google.com

  Zuzanna
  Zuzanna 2018-06-12 16:17

  Najlepsza klinika w Warszawie, polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Justyna Baranowska
  Justyna Baranowska 2018-06-12 16:13

  Cierpliwy, miły i fachowy personel. Niewygórowane ceny za usługi weterynaryjne. Polecam każdemu właścicielowi pupila.
  Źródło opinii: google.com

  Adrianna Marzec
  Adrianna Marzec 2018-06-12 15:41

  lekarze mają super podejście do zwierząt 🙂 generalnie fajna i przyjemna klinika, nie ma takiego „nadęcia” a jednak wszystko jest profesjonalnie. Przejmują się losem zwierząt. Widać, że to weterynarze z powołania!
  Źródło opinii: google.com

  Marek Boroń
  Marek Boroń 2018-06-12 15:16

  oczywiście zasłużone pięć gwiazdek. Super weterynarze, mają nawet dermatologa oraz stomatologa dla zwierząt. Najlepsza klinika w Warszawie i okolicach!!!
  Źródło opinii: google.com

  Ann Ania
  Ann Ania 2018-06-12 14:52

  Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Ja niestety stanowczo odradzam tę klinikę.Lekarka zupełnie nie poznała się na tym co dolegało mojej psinie mimo iż stan był już wtedy bardzo zły (m.in trudności z oddychaniem!!). Podano jedynie antybiotyk, po którym nastąpiło gwałtowne pogorszenie stanu pieska a w efekcie końcowym zgon:( Liczy się głównie $. Odradzam.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Krus
  Marta Krus 2018-06-12 14:52

  korzystaliśmy z usług psiego ortopedy 🙂 świetny specjalista i mogę go polecić w tej klinice. Ma podejście do zwierząt, wiedzę oraz doświadczenie. Jak leczyć zwierzaka to tylko w AZ WET
  Źródło opinii: google.com

  Monika Szczepańska
  Monika Szczepańska 2018-06-12 14:30

  bardzo dobra klinika weterynaryjna. jeżdżę do nich ze swoim psem od kiedy tylko musiłem skorzystać z ich pomocy raz w nocy. Teraz kiedy mój pies ma jakies problemy zdrowotne to zawsze konsultuję się z nimi.
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Jaroszek
  Jacek Jaroszek 2018-06-12 13:55

  Kompetentni i mili lekarze. Pies od lat chodzi tam z ochotą. No i dużo miejsca do parkowania co przy schorowanych milusińskich jest bardzo ważne
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Malinowska
  Karolina Malinowska 2018-06-12 13:20

  Mam dwa psy i korzystam tylko z tej kliniki kiedy coś się dzieje. Wszystkie szczepienia czy badania wykonujemy tylko tam. Mają bardzo dobry personel, wyszkolony, mają najnowszy sprzęt i po prostu to są profesjonaliści
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra Ochrełko
  Aleksandra Ochrełko 2018-06-12 12:49

  Klinika zajmie się zwierzakiem kompleksowo: od zębów, po pielęgancje pazurków, fryzjera aż po skomplikowane zabiegi i badania. W klinice mają najnowszy sprzęt, widać, że się rozwijają i inwestują w wyposażenie i personel. Według mnie najlepsza klinika weterynaryjna w okolicach
  Źródło opinii: google.com

  Ksenia Kononenko
  Ksenia Kononenko 2018-06-12 12:18

  Wyciągneli nam kota po spadnięciu z balkonu. Efekt: złamana łapa w dwóch miejscach z przesunięciem, złamane żebro, złamana łopatka, złamana żuchwa w dwóch miejscach. Myśleliśmy, że nie przeżyje… Ale teraz hasa sobie jak by nigdy nic. Dużo się nacierpiał, został pupilem kliniki w kategorii LATO 2017. Każdy go tam znał i lubił. Niesamowicie ludzie, profesjonalni lekarze. Polecam- jak by ktoś miał wątpliwości- to rozwiewam! Są SUPER!
  Źródło opinii: google.com

  Emilia Adamczyk
  Emilia Adamczyk 2018-06-12 12:18

  zasłużone 5 gwiazdek: za rozsądne ceny, za troskę o moje psa oraz wszystkie uporanie się z chorobą!!! :):):)
  Źródło opinii: google.com

  Jolka Rekusska
  Jolka Rekusska 2018-06-12 12:11

  azwet to świetni weterynarze. Bardzo dobrze traktują zwierzęta i potrafią się z nimi obchodzić. Widać że to lekarze z powołania
  Źródło opinii: google.com

  Heniej Hugon
  Heniej Hugon 2018-06-12 11:51

  Zabiegi w porzadku. Wykonanie perfekcyjne i estetyczne. Ceny normalne jak na warszawe.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Czarneta
  Paweł Czarneta 2018-06-12 11:09

  Polecam. Pracują tam prawdziwi fachowcy !
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Zychowski
  Paweł Zychowski 2018-06-12 08:29

  do kliniki chodze ze swoim psem do „fryzjera” i generalnie pielęgnację 🙂 Psiak musi być regularnie przycinaną sierść, a że ja nie mam do tego ręki to wolę zdać się na specjalistów. Radzą sobie super 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Alicja Mosiur
  Alicja Mosiur 2018-06-12 08:29

  ode mnie klinika dostaje 5 gwiazdek. Mają świetnego ortopedę, który poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Arek Drozda
  Arek Drozda 2018-06-12 01:16

  super klinika! mój pies miał problem ze stawami i pomogli mu 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Cza
  Karolina Cza 2018-06-12 01:14

  jako jedyni poważnie potraktowali objawy naszego psa i zlecili potrzebne badania. Okazało się że psiak ma problemy z serduszkiem. Teraz leczymy się u nich i jest o wiele lepiej:)
  Źródło opinii: google.com

  R Kalicińska
  R Kalicińska 2018-02-05 20:50

  Miła i fachowa obsługa .moje koty nie boją się tego miejsca
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Kornel Zawalich
  Kornel Zawalich 2018-02-04 15:55

  bardzo dobrzy specjaliści, radzą są w trudnych przypadkach, pełne poświęcenie i profesjonalizm
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marek Tarczynek
  Marek Tarczynek 2018-02-02 21:49

  bardzo dobra, profesjonalna klinika weterynaryjna. Mają świetnych specjalistów i odpowiednie podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Marcin Czyż
  Marcin Czyż 2018-01-29 20:58

  dziękuję za pomoc i wyleczenie mojego psiaka 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Adrian Maciejewski
  Adrian Maciejewski 2018-01-24 00:04

  bez problemu poradzili sobie z wysypką, którą dostał mój pies. Szybko zdiagnozowali przyczynę, wyleczyli i poinformowali co zrobić, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła:)
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Martyna Karpińska
  Martyna Karpińska 2018-01-22 21:10

  wyspecjalizowana placówka, która ma najlepszych specjalistów od fizjoterapii. Mają u siebie elektroterapie, laseroterapie, termoterapie.. wszystko czego potrzebuje twój zwierzak aby dojść do siebie 🙂
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  warynkamarynka a
  warynkamarynka a 2018-01-20 22:17

  z dnia na dzień mój pies stracił siły, nie miał ochoty się bawić, ani ruszać. Nie wiedzieliśmy co jest grane więc szukaliśmy specjalistycznej kliniki która będzie mogła zrobić wszystkie niezbędne badania. I tak właśnie trafiliśmy do A-Z Wet. Tam potraktowali nasz przypadek bardzo poważnie i od razu zaczeli działać. Spodobało mi się to jacy byli troskliwi i przejęci a jednocześnie profesjonalni. Udało się wyleczyć naszą psinkę i teraz tryska energią:)
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Nikola Dekiel
  Nikola Dekiel 2018-01-19 17:29

  ze swoim kotem i psem korzystam tylko z tej kliniki 🙂 mam do nich pełne zaufanie oraz wiem, że znają się na rzeczy! Szczerze Polecam!!!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Nikita Przewodzińska
  Nikita Przewodzińska 2018-01-18 12:33

  kiedy mój pies miał ranę na udzie i pojawiliśmy się w klinice to od razu nas przyjęto. Weterynarz od razu zaczął działać i dobrze zaopiekował się naszym dogiem. Zostały zrobione wszystkie niezbędne badania a rana opatrzona i zszyta. Wszystko poszło bardzo sprawnie.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Maciej Litwin
  Maciej Litwin 2018-01-17 21:49

  Fantastyczna przychodnia dla zwierząt profesjonalna obsługa
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  diana g
  diana g 2018-01-17 20:00

  Rewelacyjne i profesjonalne podejście do pacjentów. Pieska pomogli mi wyleczyć. Gorąco polecam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Olga Simińska
  Olga Simińska 2018-01-17 18:33

  świetna klinika, chyba najlepsza w Warszawie. Działają całodobowo co jest plusem w nagłych wypadkach. Personel jest doświadczony i ma podejście do zwierząt.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Andrzej Piechociński
  Andrzej Piechociński 2018-01-15 15:21

  polecam, klinika na poziomie z dobrymi weterynarzami i sprzętem
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Katarzyna Marczak
  Katarzyna Marczak 2018-01-09 07:31

  Najlepsi lekarze na świecie, kochają zwierzęta dla mnie najważniejsze.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Antoni Kowalski
  Antoni Kowalski 2018-01-08 21:03

  Polecam. Kompleksowa oferta, ceny normalne, traktowanie zwierząt naprawdę od serca.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Iga Laczynska
  Iga Laczynska 2018-01-07 19:30

  Bardzo dobra klinika
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  GlobX9 x
  GlobX9 x 2018-01-04 22:15

  NIE POLECAM! Lekarz niezainteresowany stanem psa. Nie obejrzał kulawej łapki i nie zrobił opatrunku na drugiej mocno zranionej. Wypisał płatną receptę na Tribiotic, który jest bez recepty.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Aga D
  Aga D 2018-01-04 22:01

  Trudno się dodzwonić, klinika cieszy się ogromnym powodzeniem. Jedyna w okolicy, polecana przez konkurencję, specjalistka okulistka- polecam, bardzo konkretna i zna się na swojej dziedzinie.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  maja 2023-03-29 07:20

  Nie klam,nie jest jedyna w okolicy,sa conajmniej 2 inne niedaleko i maja kilka razy wiecej opinii i same dobre
  Bartosz Morawski
  Bartosz Morawski 2018-01-04 15:10

  Klinika odwiedzona w niezbyt przyjemnej okoliczności jaką była konieczność uśpienia psa. Przyjechaliśmy z psem który był już bardzo słaby, nie chciał chodzić jeść i pić. Podejrzewalismy, że to już kwestia wieku (prawie 16 lat), ale chcieliśmy się upewnić. Weterynarz na spokojnie zbadał psa, dokładnie opowiedział o jego stanie i rokowaniach. Nie nalegał na leczenie, powiedział jakie są rokowania. Sam zabieg uśpienia został nam dokładnie wytlumaczony jak to będzie wyglądało. Mimo ciężkiego przeżycia mogę polecić ten punkt że względu na uczciwe podejście i humanitarne traktowanie.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  racjonalizator
  racjonalizator 2018-01-04 10:18

  Mały budyneczek, ale obsługa Twojego zwierzaka na wysokim poziomie. Zanim tam pojedziesz – zadzwoń i umów się.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Jake X
  Jake X 2018-01-02 18:23

  ODRADZAM!!! NIGDY NIE IDŹCIE TAM Z PSEM. Za każdym razem inny lekarz, niekompetencja, tylko się w ten komputer patrzyli, PSA MĘCZYLI MI PRZEZ MIESIĄC TYLKO ICH POZWAĆ!! Pieniądze się dla nich tylko liczą
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Kasia nie
  Kasia nie 2017-12-17 21:02

  Świetna i profesjonalna przychodnia! Nie mogłam trafić lepiej 🙂 Serdecznie polecam,leczyłam tam psa i mogę powiedzieć,że lekarze są bardzo mili,a przy tym profesjonalni.Widać,że ludzie tam pracujący kochają zwierzęta,a to ważne!
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Stefan Zimm
  Stefan Zimm 2017-12-17 12:41

  Jedna z lepszych klinik stomatologicznych w Warszawie. Opieka nad psimi pacjentami na poziomie. Spora ilość usług. Można zadbać o zdrowie psiaczka nie tylko w kryzysowych sytuacjach.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Katarzyna Kulpa
  Katarzyna Kulpa 2017-12-17 11:05

  świetna pomoc dla pupila
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Dariusz Wlicki
  Dariusz Wlicki 2017-12-17 01:06

  Jak najbardziej mogę polecić. Miła obsługa, bez jakiś większych kolejek. Można swobodnie o różnej godzinie się dostać do weterynarza.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Robert Tracz
  Robert Tracz 2017-12-14 19:09

  Polecam. Chodzę regularnie. Raz miałem bardzo nieprzyjemną sytuację, bo pies został potrącony przez rowerzystę. Na szczęście skończyło się tylko na złamanej łapie. Niemniej jednak pomoc późnym wieczorem została udzielona praktycznie od ręki.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Artur Zawistowski
  Artur Zawistowski 2017-12-14 12:18

  Zdecydowanie odradzam. Będąc stałym Klientem z roku na rok obsługa sięga dna…
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Stefan Rakowski
  Stefan Rakowski 2017-12-14 09:51

  Jak dla mnie wszystko w porządku. Byłem właśnie w piątek z kotkiem wieczorem na wizycie, bo niechący wszedłem mu nogą na łapę i wydawało mi się, że została złamana. Szybkie badanie, okazało się, że na szczęście wszystko jest w porządku. Reakcja weterynarzy na odpowiednim poziomie.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Kuba Szabla
  Kuba Szabla 2017-12-14 08:14

  Regularnie chodzę tam z moimi dwoma labradorami. Badania profilaktyczne, ogólny „przegląd”. Na szczęście pieski są zdrowe, więc na razie nie ma potrzeby korzystania ze specjalistycznych usług, niemniej jednak klinikę jako taką polecam.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Iwona Grażyna
  Iwona Grażyna 2017-12-13 15:18

  Mam dwa psy od ośmiu lat leczymy się w tej przychodni suczka tam rodziła super opieka operacja wymiana kolana również bez zastrzeżeń w tym roku sterylizacja dwóch suczek wszystko pięknie jestem bardzo zadowolona Pozdrawiamy klinikę KIKA i MISI
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Piotr Kiembłowski
  Piotr Kiembłowski 2017-12-13 11:10

  Trzeba czekać, czasem dłuuugo; utrudnione wejście – wysoko. Malutka poczekalnia. A informacje podawane przez telefon nie zawsze potwierdzone po godzinie czekania – okazuje się, że RTG nie można zrobić – bo nie ma sali, jestem sam, itp.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Violetta Karnatsevich
  Violetta Karnatsevich 2017-12-13 09:11

  Dobre specjaliści. Zawsze pomogą. Lekarze różnych specjalizacji. Bardzo dobra klinika
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Bartek Rozycki
  Bartek Rozycki 2017-12-11 17:40

  Świetna lecznica! Bardzo komptentni lekarze. Miejsce oferuje bardzo szeroki zakres usług i ma wielu doświadczonych specjalistów.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Halina Poznańska
  Halina Poznańska 2017-12-11 13:55

  Bardzo miła obsługa. Kotka właśnie niedawno była w ciąży. Przez ten czas regularnie odwiedzałam weterynarza. Pomogli również przy porodzie. Wszystkie kociaki są zdrowe i rosną jak na drożdżach.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Monika P
  Monika P 2017-12-10 16:24

  Bardzo dziekujemy całemu Zespołowi a szczególnie Panu Doktorowi Koperskiemu za fachowe udzielenie pomocy naszemu kotkowi,którego przejechalo auto.Dziekujemy za walkę o zycie i zdrowie naszego zwierzaka mimo niewielkich szans na przeżycie i/lub powodzenia operacji w innych warszawskich Klinikach(sugerowano eutanazje).Kotek mial zlamana miednice,zlamana przednia prawa lapke,przeszedl skomplikowana operacje wieloodloamowo zlamanej tylniej lapki.2 tyg po wypadku ma sie dobrze,szybko dochodzi do siebie (nie wiemy czy nie aż za szybko patrząc na jego zachowanie)i wierzymy,ze w pełni powróci do zdrowia.Dziekujemy również Doktorowi Miroslawowi Gniot z Kliniki Zbik w Otwocku,który polecil nam A-Z Wet i poświęcił swój prywatny czas podczas urlopu na pomoc,a po powrocie zajął się opieka pooperacyjna naszego rudzielca. Serdecznie pozdrawiamy! Monika i Krzysiek Run
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Robert Piach
  Robert Piach 2017-12-10 11:48

  Dobre traktowanie zwierząt i szybka pomoc. Mój piesek potrzebował

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.