Rate this post

Przychodnia Weterynaryjna „Manta” – Opieka Nad Zwierzętami w Serce Warszawy

W dzisiejszych czasach, gdy nasze zwierzęta domowe są traktowane jak członkowie rodziny, wybór odpowiedniej kliniki weterynaryjnej staje się kluczowym aspektem dbałości o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Przychodnia Weterynaryjna „Manta” zlokalizowana przy ulicy Czerniakowskiej 18 w Warszawie, to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do opieki nad zwierzętami. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tej placówce, jej usługom, zespołowi oraz opinii klientów, aby lepiej zrozumieć, dlaczego „Manta” jest wyborem wielu mieszkańców Mokotowa i okolic.

Lokalizacja i Dostępność

Gdzie Znajdziemy „Mantę”?

Przychodnia położona jest w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, przy ul. Czerniakowskiej 18. Łatwy dostęp komunikacyjny z różnych części Warszawy sprawia, że „Manta” jest wygodnie dostępna zarówno dla mieszkańców dzielnicy, jak i dla osób przyjeżdżających z innych rejonów miasta.

Godziny Przyjęć

Unikalną cechą Przychodni Weterynaryjnej „Manta” są całodobowe godziny przyjęć. Klinika ta, czynna od poniedziałku do niedzieli 24 godziny na dobę, zapewnia wsparcie weterynaryjne w każdej, nawet najbardziej nieoczekiwanej sytuacji.

Usługi Oferowane w „Mancie”

Pełen Zakres Opieki Weterynaryjnej

„Manta” oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych, w tym standardowe konsultacje, szczepienia, zabiegi chirurgiczne, diagnostykę obrazową (RTG, USG), a także specjalistyczne konsultacje w zakresie dermatologii, kardiologii, czy ortopedii. Warto podkreślić, że przychodnia korzysta z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, co znacząco przyczynia się do skuteczności leczenia.

Indywidualne Podejście do Pacjenta

Zespół „Manty” słynie z indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Lekarze weterynarii pracujący w klinice są znani z empatii i profesjonalizmu, co jest szczególnie ważne w stresujących dla zwierząt i ich właścicieli sytuacjach.

Przeczytaj również:  Przychodnia Weterynaryjna Sonia

Zespół Specjalistów

Wysoko Kwalifikowani Lekarze

W „Mancie” pracują wyłącznie doświadczeni i wysoko kwalifikowani lekarze weterynarii. Ich bogate doświadczenie oraz ciągły rozwój zawodowy gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług.

Stałe Szkolenia i Rozwój

Przychodnia kładzie duży nacisk na stałe szkolenia swojego personelu. Regularne uczestnictwo w konferencjach branżowych oraz warsztatach jest dowodem na to, że „Manta” stale dąży do podnoszenia swoich standardów opieki.

Opinie Klientów

Zaufanie i Zadowolenie

Opinie klientów „Manty” są w większości bardzo pozytywne. Właściciele zwierząt często podkreślają profesjonalizm personelu, doskonałe wyposażenie kliniki oraz indywidualne podejście do każdego przypadku. Szczególnie cenione jest też to, że klinika jest dostępna o każdej porze dnia i nocy.

Rekomendacje w Sieci

Na różnych forach internetowych oraz w mediach społecznościowych można znaleźć liczne rekomendacje „Manty”. Warto zwrócić uwagę na to, jak często klienci wracają do tej kliniki, co jest najlepszym świadectwem satysfakcji z oferowanych usług.

Kontakt i Dodatkowe Informacje

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o Przychodni Weterynaryjnej „Manta” lub umówić wizytę, poniżej znajdują się dane kontaktowe:

Przychodnia Weterynaryjna „Manta” w Warszawie to miejsce, gdzie najnowocześniejsza wiedza medyczna łączy się z troską o dobrostan zwierząt. Dzięki swojej lokalizacji, szerokiemu zakresowi usług oraz wysoko kwalifikowanemu personelowi, „Manta” stanowi niezastąpioną placówkę dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnej opieki dla swoich czworonożnych przyjaciół.

67 KOMENTARZE

 1. Katarzyna Kamińska – z Przyjacielem Rafim 🐾🐾 2022-12-29 22:02

  Mój Rafi, nie mógł trafić w lepsze ręce, jak do doktor Małgorzaty Wojtach-Bereda … gdy inni weterynarze, którzy nie potrafili mu pomóc, stawiali błędne diagnozy-od m-c maja do października … Pani dr. szybko poradziła sobie z tą błędną diagnozą i zaczęła ratować mojego psa … w tym miejscu: człowiek nie ma poczucia bezsilności, tylko może liczyć na wsparcie. Gdyby nie Pani dr.Małgorzata leczony byłby nadal jedynie na wątrobę, natomiast jej czujne oko wychwyciło: woreczek (pęcherzyk) żółciowy, torbiele na prostacie … Dr. zwraca uwagę na wszystko! Rafi, obecnie jest leczony i ma szanse na pełny powrót do zdrowia, przez m-c bo wtedy tu trafiliśmy, wyniki znacznie się poprawiły … wiem że, przed nami jeszcze długa droga ale wolimy przyjechać 57km. niż leczyć się tam gdzie postawili już na moim psiaku krzyżyk. Jestem pod Wrażeniem zapału z jakim podchodzi Pani dr. do pomocy mojemu psiakowi, ogromnie doceniam zaangażowanie DZIĘKUJĘ, za uratowanie mi Psa! Brak mi odpowiednich słów, żeby wyrazić Wdzięczność i Podziękować za fantastyczną opiekę nad moim 9-cio latkiem 🐾🐾 Gorąco i z czystym sumieniem Polecam tę Przychodnię z pasją dla zwierząt, bardzo miła i profesjonalna obsługa – cała kadra Super, lekarze wykazują się tutaj dużą cierpliwością i zrozumieniem … przyjazne i zadbane miejsce. POLECAM!

 2. Miodek Bożena 2021-04-11 16:18

  Pani Małgosia bardzo sympatyczny lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm i sto procent zaangażowania. Polecam gorąco 😁.

 3. Tomasz Szewczyk 2021-02-24 22:10

  Pełen profesionalizm, wielkie serce, empatia dla zwierząt, dziękuję dr Małgorzacie Wojtach za opiekę nad irlandzka kotką Molly 😉

 4. Beata Kopystecka 2020-10-23 11:45

  Cudowne miejsce, pełen profesjonalizm, serce do zwierząt ( i ludzi również 😉 Krótko: Jesteście Najlepsi! Sara Was kocha i dzięki Wam żyje zdrowa i szczęśliwa!

 5. Natalia Broszkiewicz 2019-05-31 19:51

  Przyjazna atmosfera, mają serce do zwierzaków. Nie naciągają na kase. Weterynarz wyjaśnia co robi, odpowiada na pytania. Można się zapisać na konkretną godzine. Dojeżdżamy do tego weta z innej dzielnicy, ale warto podjechać. Polecam

 6. Kamil Kopczyński 2019-05-09 23:58

  Od wielu wielu lat jedyny prawdziwy taki weterynarz i obecnie taki zespół. Nie tylko fachowców, którzy nie naciagają, służą rada w nocy o północy, wiedzą o czym mówią, ale przede wszystkim ludzie rozsądni i z przeogromnym sercem do zwierząt i cierpliwością do właścicieli 🙂 Jedyni weterynarze, których słowu można zawierzyć całkowicie a zwierzaka bez obaw oddać na potrzebny zabieg. Nigdy od tych wielu lat ani razu nas nie zawiedli. Dziękujemy 🙂 Lulek, Beti, Mefi, Ama, Tufa, Stefan, Enzo, Fafik wraz z właścicielami

 7. Halszka Dąbrowska 2019-04-29 14:17

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna w jakiej przyszło mi leczyć moje zwierzaki – trzy koty, a zaraz będzie i czwarty. Lekarze z podejściem i sercem do zwierząt i ludzi. Nie zdzierają finansowo, jak w niektórych miejscach, tylko faktycznie chcą pomóc. Oprócz fachowej pomocy, właściciel jest po prostu potraktowany z empatią i szczerze poinformowany o stanie zdrowia swojego pupila. Jesteśmy wierni od lat i polecamy przychodnię Manta każdemu 🙂 pozdrawiamy serdecznie wszystkich lekarzy

 8. Beagle.Shiba.Hodowla. Łaciata Sfora 2019-03-23 10:52

  Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do zwierzaków. U Dr Modrzewskiego leczę psy od ponad 30 lat i nigdy się nie zawiodłam a jako że prowadzę hodowlę to trochę psów przewinęło się przez mój dom. Mam pełne zaufanie i szczerze polecam. Wiem, że dr. Modrzewski przyjmuje dzisiaj trochę rzadziej ale ma godnych zaufania następców na których pomoc i fachowość zawsze można liczyć. Wymienię oczywiście Małgorzatę Wojtach-Beredę która nie raz bardzo mi pomogła

 9. Joanna Korlak 2019-03-23 07:26

  Jestem wdzięczna dr Adamowi prawie 3lata temu bardzo mi pomógł jak zachorowała moja kotka, to co piszą o dr to prawda że ważne są dla niego zwierzęta a nie pieniadze, cudowni lekarze z powołania wszystkim polecam tą lecznicę, dziękuję dr Malgosi za wsparcie które mi daje w ostatnim czasie, mogę z nią porozmawiać kiedy pojawia się problem z kotką Dziękuję bardzo

 10. cezary skudlarski 2019-03-23 07:26

  Najlepsza lecznica dla zwierząt i szczególnie Anioł stróż zwierząt doktor Adam Modrzewski i Pani Małgosia Bereda

 11. Karolina Se 2018-12-27 12:49

  Nasze ulubione miejsce. Przecin chętnie poddaje się zabiegom. Klinika pełna nie tylko profesjonalizmu ale też ciepła i serdeczności.

 12. Pau M 2018-12-21 18:44

  Pana Adama Modrzewskiego znam jeszcze z Sadyby gdzie leczył nasze koty – profesjonalista z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do zwierząt. Ostatnio byłam w lecznicy z dwoma kotkami (które po wielu perypetiach znalazły dom) u młodej Pani doktor która podeszła do obu z sercem i zrozumieniem. Mogę z czystym sumieniem polecić placówkę jako godną zaufania, nie zdzierającą z właścicieli ostatniej złotówki i nastawioną przyjaźnie do naszych pupili.

 13. Anna Kęder 2018-11-08 20:04

  Nasza pani doktor Małgorzata pomimo młodego wieku dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wielokrotnie postawiła trafną diagnozę jeszcze przed wykonaniem badań. Wyprowadziła 14- letniego labradora z niedowładu tylnych łap i pozwoliła mu się cieszyć życiem jeszcze półtora roku.O Jej podejściu i fachowości świadczy fakt, że kiedy przyjmuje walą „tłumy” a jak zmieni niespodziewanie dyżur każdy nowo przybyły pacjent pyta: Kto przyjmuje ? Pani Małgorzata ? A to zostajemy . Cieszę się, że zdecydowała się pozostać i kierować przychodnią Manta i życzę samych lekkich przypadków.

 14. A Kro 2018-06-21 22:15

  Wraz z żoną zawsze mieliśmy w domu psy a one niestety chorują. Nigdy nie zawiedliśmy się na doktorze Adamie Modrzewskim, a w nowym miejscu przy ul. Czerniakowskiej jest naprawdę komfortowo i wygodnie.

 15. Iwona Pekala 2018-06-21 21:15

  Profesjonalna pomoc. Lekarze z doświadczeniem. Sympatyczni, uśmiechnięci, kochają zwierzęta. Duża poczekalnia z kącikiem dla kotów. Parking pod ZUSem. Polecam.

 16. Mateusz Podhorecki 2018-06-21 20:04

  Bardzo miła sprawna i przede wszystkim profesjonalna obsługa. Ceny bardzo przystepne. Będę teraz tylko tu przychodzić z moimi pupilami 😉 gorąco polecam

 17. Nes Nes 2018-06-21 14:17

  Najlepsza lecznica w Warszawie . Lekarze z powołania, nie traktują zwierząt jako formę biznesu tylko leczą !!!! Serdecznie polecam ❤

 18. Don Pedro 2018-05-09 21:41

  Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością pragnę polecić lecznice MANTA Cały zespół lekarzy to wspaniali ludzie i wielcy fachowcy. Lekarze z powołania. Z wielkim zaangażowaniem , troską podchodzą do każdego pacjenta. Jestem pod wielkim wrażeniem jak wkładają tyle serca w leczenie zwierząt. Dziękuję

 19. Joanna Jax 2018-05-07 08:17
  Wspaniała przychodnia, wspaniali lekarze, wspaniali ludzie. Oczywiście mam swoją ulubioną Panią doktor Małgosię, ale każdy tu zasługuje na mega pochwałę. Fachowość, porada, pomoc, empatia, delikatność, współczucie i wsparcie w trudnych chwilach – wszystko tu znajdziemy na najwyższym poziomie. Każdemu, kto kocha swoje pupile polecam przychodnię Manta

 20. Joanna Hermanowicz 2018-04-27 09:09

  no proste, że polecam! Pani Małgosia i pan Adam to wspaniali weterynarze!!!! Pod ich opieką są nasze trzy koty i pies nikomu innemu nigdy bym nie powierzyła zwierzaków.

 21. Karolina Żurowska 2018-03-28 10:52

  Chodzimy do Manty z naszymi dwoma pieskami. Za każdym razem wychodzimy zadowoleni i dobrze pokierowani. Świetne, rzeczowe podejście, szczere zaangażowanie i miła atmosfera- to wszystko razem powoduje, że nasze pieski są wiernymi pacjentami 🙂 Polecam 🙂

 22. Alicja Seweryn 2018-01-03 12:13

  Z całego serca dziękuję Panu Adamowi Modrzewskiemu, który przyjął mnie dziś z przybłąkanym psem i pomógł w odnalezieniu właściciela. Okazał Pan wielkie serce i wierzę, że to dobro do Pana wróci. Pozdrawiam!

 23. PaNika Domita 2017-12-26 00:37

  Pani Doktor Małgosia jest bardzo kompetentną osobą ze świetnym podejściem do czworonożnych pacjentów. Z pełną ufnością można oddać w jej ręce zwierzaka.

 24. Piotr Bachleda Kozan 2017-12-05 12:28

  Byliśmy już Dwa razy,jak tylko zajdzie potrzeba Mamy Stały punkt Wsparcia , Mega Komfort dla Pupili , Super Fachowcy, z Odpowiednim Podejściem do zwierząt, ceny Bardzo Przystępne i Zawsze (Miłe porady już nijako poza wizytą co jest Bardzo Cenne i bezpłatne ) !!! Serdecznie Szczerze Polecam , Pan dr Adam Modrzewski Mega Szacun !!!

 25. Adi Adowski 2017-08-02 17:27

  Wczoraj wieczorem Lord pierwszy raz doznał cierpieniaJak zawsze wyszedł na wieczorny spacer. Po powrocie do domu zaczął przeraźliwie wyć i skomleć. W przychodni dyżur miała dr.Ewa Konarzewska. Okazało się,ze wbiła mu się głęboko aż do bębenka kłująca trawa,które teraz kwitną.Tego paskudztwa w ogóle nie było widać,nie wspominając o wyjęciu.Jak wiadomo przewód słuchowy psa jest „zakręcony:,więc nie jest to takie proste.Doktor zajęła się naszym cierpiącym psem jak własnym. Wyjmowała to prawie 1,5 godziny.Wielkie podziękowania dla Niej,że była tak uparta,cierpliwa i obeszło się bez cięcia ucha bo pewnie tylko to by nam pozostało…Lord dziś znów jest wesołym ,pełnym energii psem jakby wczoraj nic się nie wydarzyło.Pani doktor mimo tak ciężkiego dojścia do ciała obcego w uchu zrobiła to nadzwyczaj delikatnie i Lord dziś nawet daje sobie zajrzeć w to uszko.Mielismy wcześniej dwa psy ciężko chore ,leczone niestety gdzie indziej i nigdy nie spotkaliśmy się z takim zaangażowaniem i zrozumieniem.Dziękujemy także dr.Małgorzacie Wojtach ,którą uwielbiamy i która za każdym razem wykazuje się poświęceniem,zrozumieniem ,potrafi słuchać i jest bardzo zaangażowana w swoją pracę.Wspaniałym człowiekiem jest też dr.Adam Modrzewski,który za każdym razem ratuje nas z opresji,bo zawsze gdy coś się dzieje działa szybko,profesjonalnie i rzeczowo.Nie mogę też zapomnieć o Pani Kasi-groomerce,która z Lorda potrafi zrobić prawdziwe piękne cudo,a jej spokój i miłość do zwierząt uspokaja nawet takiego wariata jak nasz pies.Dziękujemy

 26. Agnieszka Devraj 2017-07-20 22:19

  Wspaniali lekarze. Bardzo przystępne ceny. Przy pierwszej wizycie rachunek opiewał wyłącznie za leki, z czym nie spotkałam się nigdy w Warszawie. Szczególne podziękowania dla Pani Doktor Małgosi za okazane serce i zrozumienie, jak również za pomoc telefoniczną Szczerze polecam Oraz buziaki od Lucy

 27. Yuliya Silko 2017-05-17 18:21

  Bardzo polecam przychodnię weterynaryjną Manta!!! Jestem bardzo zadowolona, jak i mój kotek po kastracji, było szybko, nie drogo i profesjonalnie, dziękujemy bardzo lekarzu Adamu! 🙂

 28. Kamil Bartosiewicz 2017-04-11 13:10

  Polecam Przychodnię Weterynaryjną Manta!!! jesteśmy mega zadowoleni z pracy jaką wykonali 🙂 Jesteśmy już po dwóch operacjach naszego Labiszona na dysplazję i z dnia na dzień jest coraz lepiej! Miła obsługa i mega profesjonalna 🙂 Labek ciągnie żeby wejść do środka a nie ucieka jak od poprzedniego weterynarza 🙂 POLECAM!!!! 🙂

 29. Dorota Bruzdowska 2017-03-21 22:41

  Mój Dinek skorzystał z usług pielęgnacyjnych, strzyzenie, kąpiel , czyszczenie uszy i obcinanie pazurów. Jestem bardzo zadowolona szybko , profesjonalnie i bardzo ładnie

 30. Alicja Kasprzak 2017-02-27 07:51

  Szanowni państwo ! Najwspanialsza lecznica ” manta” w warszawie ul. Czerniakowska 18 – dzięki lek.wet. Adamowi modrzewskiemu i lek.wet. Małgorzacie wojtach i lek.wet. Ewie konarzewskiej oraz dyplomowanej fryzjerce pani kasi i pani dorocie – mój ukochany piesek żyje i wygląda pięknie – piękne dzięki polecam ( podziękowanie zamieszczone za zgodą w/w ) alicja kasprzak jestem bardzo niemile zaskoczona wpisem o źle wykonanej usłudze. Sorry ale to chyba jakaś pomyłka ? W tej lecznicy leczą, kochają i dbają o pupile wręcz wspaniale. Na portalu psie i kocie piękności mokotowa już w lipcu 2016 r reklamowałam przychodnię „manta” a w lecznicy jest wywieszone moje podziękowanie. Zapraszam i reklamuję wszystkich (m.i.. Podczas spacerków) do przychodn „manta”. Oni są wspaniali !!! Z serdecznościami alicja

 31. Łukasz Semeryło 2017-01-10 12:37

  Znakomite przyjęcie, właściwa diagnoza, miło, bezstresowo, tanio, pewnie. Same plusy 🙂 Osoby tu pracujące na prawdę znają się na zwierzętach, chcą pomóc, nie jest to hurt i przemiał jak u konkurencji z niedalekiej ulicy na literę G. Polecam to miejsce z czystym sumieniem. Dodzwonić też się da. Z moimi kotami wybieram się znowu do Manty na kolejny ich przegląd

 32. Marcin Subda 2016-12-29 20:11

  serdecznie polecam. przychodzę od kilku lat z moimi kotami. mają moje pełne zaufanie. nie koty. Pani i Pan Doktor. a poza zawsze miłego niezobowiązującego small talka można uciąć. 🙂

 33. Marcin Hehe 2016-12-13 22:39

  Z przychodnia Manta mam tylko dobre wspomnienia. Do doktora Adama przyjezdzaliśmy jeszcze do poprzedniej lokalizacji. I chociaż oddalił sie teraz od aktualnego miejsca zamieszkania. I po drodze mam kilka innych lecznic, to nie zmienię tej lecznicy na żadną inną. Widać na pierwszy rzut oka, że pracujący tam lekarze mają sere do zwierząt, a nie patrzą tylko na chęć zysku jak w lecznicach- fabrykach, gdzie pacjent ma swoje 10 minut i jest wypraszany bo trzeba przyjąć następne pieniążki. Najważniejszym dla mnie jest jednak fakt, że kiedy inni lekarze rozkładają ręce, w lecznicy Manta stawiają pupila na nogi. Wielu moich znajomych po pierwszej wizycie nie wyobraża sobie innych lekarzy. Może właśnie stąd te kolejki czasami. No ale na profesjonalistów warto poczekać te 10 minut dłużej.

 34. Elzbieta Plotnik 2016-12-05 11:17

  Mój piesek jest pacjentem dr Małgorzaty od lat Mam same przyjemne doświadczenia z wizyt w tej Klinice Bardzo polecam wszystkim psiakom , kotkom i innym Bardzo bym sobie życzyła żeby w klinikach dla ludzi była taka opieka

 35. Lucyna Perończyk 2016-09-12 11:25

  Mimo, że nie udało się uratować mojej 12 letniej koteczki Miki, dr Adam, dr Małgorzata i dr Ewa robili wszystko co było w ich mocy by Ją uratować. Widziałam ich ogromne zaangażowanie i serce jakie oddają naszym mniejszym braciom i siostrom. Jestem bardzo wdzięczna, że są tacy ludzie jak dr Adam, dr Małgorzata i dr Ewa. Z całego serca polecam Lecznicę Manta przy ul. Czerniakowskiej 18 wszystkim opiekunom zwierzątek. Zespołowi lekarskiemu życzę wszelkiej pomyślności. Lucyna Perończyk

 36. Monika Matusewicz 2016-05-16 20:22

  Najlepsza przychodnia do innej z moimi kotami nie pójdę. Profesjonalna opieka, wspaniałe podejście do zwierząt. Pani Gosia i Pan Adam to ludzie z powołaniem a wiem co mówię bo jestem tam co miesiąc 🙂 Polecam

 37. Agnieszka Bielecka 2016-04-27 07:09

  Najlepszy weterynarz Warszawie. Od dwudziestu lat wszystkie nasze pieski trafiają pod troskliwa opiekę dra Modrzewskiego 🙂

 38. Aleksandra zrecenzowała: 2015-10-28 21:07

  kolejna dolegliwość jednej z moich świnek została błyskawicznie wyleczona dzięki Pani Gosi. Dziękujemy:)

 39. Aleksander Feder 2015-07-14 11:04

  Najlepsza , godna polecenia akurat moje wszystkie 3 zwierzątka, które Pan Doktor pamięta, AS, Rocky i teraz Piper:)

 40. Kamila Suchenek-Maksiak 2015-01-27 14:43

  Bardzo dobra opieka i podejscie, zarówno do zwierząt jak i do ich właścicieli, nawet w kryzysowych sytuacjach. Bardzo polecam!

 41. Joanna Piecuch-Dzikowska 2014-12-12 08:50

  Wspaniała przychodnia, dr. Gosia zajmuje się Watsonem od szczeniaka i nie wyobrażam sobie powierzyć go w inne ręce. Świetna weterynarz, a piesek zachwycony 🙂

 42. Aneta Kościesza 2014-12-10 19:05

  Od kilku lat korzystam z pomocy dr Małgosi. I nigdy się nie zawiodłam. Mój królik jest pod stałą kontrolą i uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Pani dr zawsze z sercem podchodzi do mojego zwierzaka. Miałam do czynienia z wieloma lekarzami, ale żaden nie miał takiego podejścia. Dlatego choć mam bliżej siebie jakieś kliniki, gotowa jestem jechać nieco dalej do dr Małgosi, bo wiem, że uzyskam fachową pomoc w każdej sytuacji. Weterynarz z powołania. Polecam każdemu!!!

 43. Gosia Gosia 2014-12-10 18:12

  Witam, Pani Dr.Gosia to wspaniały weterynarz , jak i człowiek.Moim Charcikiem zajmuje się od 4 lat I zawsze mogę na Nią liczyć.B.bardzo dziękujemy 🙂

 44. Andrzej Bereda 2014-12-09 11:15

  Gorąco Polecam. W klinice panuje profesjonalna, a zarazem miła atmosfera. Dzięki opiece Pani Doktor mój piesek Żaczek dożył w dobrej kondycji do 17 lat. Teraz z pełnym zaufaniem powierzyłem pod jej opiekę mojego nowego przyjaciela – szczeniaka Frania.

 45. Danusia Majewska 2014-10-23 11:33

  Gorąco polecam przychodnię „Manta”! Pan doktor Adam Modrzewski zawsze znajduje czas, by nas wysłuchać, uspokoić, dokładnie zbadać nasze zwierzaki, postawić diagnozę. O każdej porze możemy skonsultować się z nim telefonicznie. Jest on świetnym chirurgiem, o dużym doświadczeniu, wiedzy i wrażliwości. Wiosną sterylizował naszą sunię, przed tygodniem wyciął mięsaka kotce. W obu przypadkach szwy zagoiły się po kilku dniach, a sunia i kotka szybko wróciły do pełnej formy.

 46. Paweł Kruszewski 2014-04-21 09:30

  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! 🙂 Fantastyczny Pan Adam, doświadczenie wielkie a serce jeszcze większe do zwierząt psiaków, kotów i reszty. 😉 Szczęścia, sukcesów i pomyślności życzy Paweł z Łatką. 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.