4.7/5 - (3 votes)

Lecznica Weterynaryjna BARI: Nowoczesne Podejście do Opieki nad Zwierzętami

Lecznica Weterynaryjna BARI, położona w sercu Warszawy na ulicy Świetlików 3, znana jest z wysokiej jakości usług weterynaryjnych. Ocena 4.2 na podstawie 115 głosów świadczy o zaufaniu i zadowoleniu klientów. Dzięki elastycznym godzinom przyjęć oraz wykwalifikowanej kadrze, Lecznica BARI stanowi ważny punkt na mapie weterynaryjnej stolicy.

Lokalizacja i Dane Kontaktowe

Lecznica mieści się na Bemowie, jednej z dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy, co sprawia, że jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców tej dzielnicy, jak i dla osób przyjeżdżających z innych części miasta. Kontakt z lecznicą jest możliwy telefonicznie pod numerem (22) 665 15 00, mailowo przez recepcja@lecznica-bari.waw.pl oraz poprzez stronę internetową www.lecznica-bari.waw.pl.

Godziny Przyjęć

Elastyczność godzin przyjęć jest jednym z atutów Lecznicy BARI. Od poniedziałku do piątku lecznica jest otwarta od 8:00 do 22:00, natomiast w weekendy oraz święta godziny pracy są dostosowane do potrzeb klientów – w soboty i niedziele przyjęcia odbywają się od 9:00 do 16:00, a w święta od 9:00 do 14:00. Taka organizacja pracy pozwala na udzielenie pomocy zwierzętom w sytuacjach nagłych i mniej pilnych w dogodnych dla właścicieli godzinach.

Zakres Usług

Lecznica BARI oferuje szeroki zakres usług, począwszy od rutynowych badań profilaktycznych, przez szczepienia, diagnostykę, chirurgię, po specjalistyczne konsultacje. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji przez personel, lecznica jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym przypadkom.

Diagnostyka i Badania

Lecznica wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do diagnostyki, w tym aparaturę do ultrasonografii, radiografii, czy laboratorium pozwalające na szybką analizę próbek. Takie zaplecze pozwala na precyzyjne i szybkie diagnozowanie, co jest kluczowe w skutecznym leczeniu.

Chirurgia

Zespół chirurgiczny Lecznicy BARI specjalizuje się w różnorodnych zabiegach, od rutynowych sterylizacji i kastracji po bardziej złożone operacje. Sala operacyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt anestezjologiczny i monitoring pacjenta, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegów.

Konsultacje Specjalistyczne

W Lecznicy BARI można skorzystać z konsultacji specjalistycznych w różnych dziedzinach weterynarii. Dostępni są specjaliści od kardiologii, dermatologii, endokrynologii i wielu innych dziedzin, co pozwala na kompleksową opiekę nad zwierzętami.

Personel

Kluczowym elementem, który wyróżnia Lecznice BARI, jest wykwalifikowany i doświadczony personel. Weterynarze pracujący w lecznicy regularnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach, co pozwala im na ciągły rozwój i stosowanie najnowszych metod leczenia.

Opinie Klientów

Ocena 4.2 na podstawie 115 głosów mówi sama za siebie. Klienci chwalą sobie zarówno fachowość personelu, jak i atmosferę w lecznicy. W recenzjach często pojawiają się wzmianki o empatycznym podejściu do zwierząt i ich właścicieli, co jest szczególnie ważne w trudnych chwilach.

Lecznica Weterynaryjna BARI to nowoczesna placówka, która zapewnia kompleksową i profesjonalną opiekę nad zwierzętami. Elastyczne godziny pracy, szeroki zakres usług, nowoczesne wyposażenie oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że jest to miejsce godne zaufania dla każdego właściciela zwierzęcia.

1 KOMENTARZ

 1. Elzbieta 2022-04-25 21:57

  Super profesjonalna, wspaniała i jedyna z sercem przychodnia dla wszystkich zwierząt. Wspaniali lekarze i najlepszy chirurg jakiego znam. Polecam wszystkim dla swoich pupili.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marta
  Marta 2021-12-13 11:34

  Wszędzie wzorowe opinie, które spowodowały że powierzyłam im swojego psa. Zdrowego psa, który nie przeżył prostego zabiegu. Do tego ukrywają wszelkie złe opinie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marzena Filipowicz
  Marzena Filipowicz 2021-03-15 15:41

  Lecznica godna polecenia,uratowali moją szpunkę,a było nieciekawie-ropomacicze nas dopadło. Pan doktor stanął na wysokości zadania.Jesteśmy wdzięczni i pozostaniemy wierni temu miejscu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Michal Laskowski
  Michal Laskowski 2021-01-04 18:52

  Niestety potwierdziły się negatywne opinie – „ścieżka” leczenia wydaje się być ukierunkowana na zaliczenie jak największej liczby wizyt, a co za tym idzie skasowaniu jak najwięcej $$$. Zdrowie zwierzaka wydaje się tu być na drugim miejscu. Pierwotnie postawiona diagnoza i kierunek leczenia (po konsultacji u innego weterynarza) były absurdalne. Zwierzak niepotrzebnie się stresował i został nafaszerowany nadmiarową ilością leków, po których dodatkowo wymiotował. W mojej opinii jakość samych konsultacji, podejście do zwierzaka i klienta oraz ogólne wrażenie pozostawiają wiele do życzenia. Na szczęście są inne lecznice. PS: badanie moczu niczego nie wykazało. Zatem odpowiadając na poniższe – zastosowano się do zalecenia, ale już w innej lecznicy ponieważ w Bari drastycznie nadwrężono zaufanie podczas wcześniejszych „wizyt”
  Źródło opinii: google.com

  Anna Kwiatkowska
  Anna Kwiatkowska 2020-12-30 01:16

  Profesjonalna obsługa a do tego widać, że lubią swoją pracę. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Szymon
  Szymon 2020-12-19 01:18

  Świetny weterynarz. Edit: Najgorsza recepcionistka zgadzam się z Panem Szymon h.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Staszak
  Marcin Staszak 2020-12-10 18:12

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Wartość Chodzę tam ze swoim psem – jeszcze szczeniak. Wszystkie szczepienia itd itp. Pan weterynarz wzbudza zaufania i ma podejście do zwiarząt.
  Źródło opinii: google.com

  Wiesława Stefańska
  Wiesława Stefańska 2020-12-08 17:53

  Chodzę z kolejnym pieskiem od 25 lat. Przychodnia była jeszcze na Puszczy Solskiej 8. Obecnie to jej 3 lokalizacja.
  Źródło opinii: google.com

  Marzena Bednarowska
  Marzena Bednarowska 2020-12-08 13:02

  Pozytywne: Profesjonalizm Witam, bardzo gorąco polecam. Przyszłam z pieskiem na strzyżenie, pełen profesjonalizm Pani Moniki, bardzo dziękuję za podejście do pieska i duża empatie bo był po pogryzieniu Dziękuję bardzo, będziemy stałymi klientami. Pepe dziękuję i ja również Pani Monika jest wspaniala. Polecam wszystkim
  Źródło opinii: google.com

  Beata Bochenska
  Beata Bochenska 2020-09-30 01:01

  Polecam Lecznicę BARI,chodzę ze swoim pupilem od kilku lat,jestem bardzo zadowolona.Lekarze wspaniali,oddani, z sercem
  Źródło opinii: google.com

  Asia Zając
  Asia Zając 2020-08-20 22:01

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Bardzo profesjonalna obsługa wszystkich pracowników. Dawno nie spotkałam się z tak uprzejmym podejściem do klienta i jego zwierzaka. Weterynarz, który przyjmował mojego kota w 100% się nim zaopiekował i w szybkim tempie trafnie go zdiagnozował. Polecam wszystkim, którym zależy na zdrowiu swoich zwierzaków i nie chcą aby były narażone na stres związany ze złym podejściem weterynarza
  Źródło opinii: google.com

  Eliza Ejsymont
  Eliza Ejsymont 2020-08-20 21:40

  Jestem zadowolona z Przychodni Weteranyjej i Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Starkiewicz
  Ewa Starkiewicz 2020-08-20 13:51

  Krytyczne: Profesjonalizm 1. Stawianie diagnoz bez pogłębiania badaniami i leczenie na oślep – pierwszy kot przez to musiał być uśpiony, bo leczyli 6 dni antybiotykiem i na robaki (nie pobrali wcześniej ani kału, ani krwi), kotu się pogarszało i przeniosłam do innej kliniki, gdzie wyszło zatrucie rośliną – przez niepodjęcie leczenia w porę, było za późno na ratunek. 2. Obsługa klienta – brak szacunku do klienta; obecny kot (minęło kilka lat, są blisko wiec dałam drugą szansę) ma pogarszające się rozwolnienie i ponowne stawianie diagnozy o robakach, 6 dni na zbieranie kału (postęp – chcą badać kał) itp, zatem chciałam przytoczyć poprzedni przypadek, a lekarz nie dając mi dokończyć ani jednego zdania, powiedział przerywając „nie chce słuchać pani historii i nie obchodzi mnie pani trauma” i masa innych burackich odzywek bez empatii. Generalnie cham w stylu komunikacji i bycia, twierdzący, ze ma leczyć zwierzaki, a nawet nie obejrzał kocich oczu, dziąseł itp (analiza koloru vs stan). Poszłam do właściciela kliniki (miły człowiek), by mu powiedzieć o podejściu innego lekarza, a on zamiast przeprosić za pracownika, zaczął do mnie o przewrażliwionych klientach. Nie jestem przewrażliwiona – po prostu wiem, ze można zrobić rozszerzone badania krwi na starcie i że zatrucie rośliną nie musi iść w parze z wymiotami, jak chcieli mi wmówić. Niech zerowa odpowiedzialność za końcowy efekt leczenia będzie motywacją dla Was, by podejmować / kontynuować leczenie tam, gdzie czujecie, że robią wszystko, czują powagę sytuacji i traktują klienta poważnie i z szacunkiem – ja dlatego już więcej szans im dawać nie będę.

  Odpowiedź weterynarza (2020-08-20 22:19)
  Dziękujemy za opinię. Co do jej pierwszej części, to nie będziemy się wypowiadali w sprawie sprzed paru lat. Odnośnie drugiej części ciężko jest n…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Zielińska
  Dorota Zielińska 2020-06-26 10:41

  jestem bardzo zadowolona, korzystam już 5 lat, zawsze trafne diagnozy i super obsługa. Z całego serca polecam
  Źródło opinii: google.com

  Iwona
  Iwona 2020-06-07 11:36

  Od lat jestem zachwycona profesjonalizmem, kunsztem i oddaniem dla zwierząt dr Mirka Olbromskiego….a co sobie cenię najbardziej….nie naciągają , mówią prawdę , konkretnie tak jak jest i co w tej sytuacji można zrobić….a wszystkie badania na miejscu i szybko….Tak trzymać a ja byłam, jestem i będę waszą klientką i moje piesy też.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Dorota Zielińska
  Dorota Zielińska 2020-06-05 19:37

  jestem bardzo zadowolona, korzystam z usług tej lecznicy już 5 lat i bardzo polecam. Pies tutaj był operowany, bez komplikacji, szybko i sprawnie. Obecny zespóół lekarzy bardzo kompetentny. Polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kamila Szyszkowska
  Kamila Szyszkowska 2020-06-04 14:52

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm Nie polecam. Pojechałam do kliniki z rasowym kotem, ponieważ wcześniej przyjeżdżaliśmy z psem i klinika wydawała mi się świetna. U mojego kota wystąpiły zmiany na skórze i biegunki. Na zmiany kot dostał zastrzyk, pan weterynarz w ciemno stwierdził, że to alergia. Nie było alergii, jest grzybica stwierdzona od razu w innej lecznicy. Na biegunki pan weterynarz nawet nie zareagował, nie dostaliśmy żadnych wytycznych. Kot na wizycie był tak przerażony, że jeszcze nigdy nie widziałam go w takim stanie, mało nie wszedł mi na głowę. Weterynarz kompletnie bez podejścia do zwierząt, obcięcie pazurów zakończyło się porażką, obcięte zostały 2 pazury, w domu mi samej udało się bez problemu obciąć wszystkie. Szczerze mówiąc, nie dziwi mnie wcale, że mój kot był taki przerażony, też bym była gdyby ktoś założył mi ręcznik na głowę bez powodu. Dodam, że pani weterynarz z innej lecznicy nie miała najmniejszego problemu w obejściu się z kotem. Zwierzak nawet nie pisnął w trakcie badania, zastrzyków i innych. Podsumowując,zdecydowanie nie polecam. Wydane pieniądze i niepotrzebny stres dla mnie i kota.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-04 00:41)
  Dziękujemy za opinię. Niestety nie wiemy jak się do niej odnieść, ponieważ w systemie mamy zarejestrowaną tylko jedną Pani wizytę, której opis jest z…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  🙂
  🙂 2020-05-30 11:33

  Nadają się jedynie na podstawowe zabiegi, z poważniejszą sprawą nie warto iść. Brak empatii do zwierząt. Kot mimo bólu ( z winy doktora) nie został przyjęty, ponieważ „to nie ja to zrobiłem proszę się kontaktować z doktorem W.” Istna tragedia, nie powierzanie im swoich zwierząt, bo wyjdą w gorszym stanie niż weszły.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marta
  Marta 2020-05-30 11:30

  Zupełny brak profesjonalizmu.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Byrska Marta
  Byrska Marta 2020-05-30 11:28

  Niestety, ale przychodząc z małym kotkiem, który miał zapalenie jednego ucha, wyszłam z uszkodzonym drugim uchem. Niekompetentny lekarz czyścił tak mały przewód słuchowy nożyczkami owiniętymi watą. Kot po wizycie ma oklapnięte i bolące ucho ( to które było zdrowe). Na prośbę by Pan nie dotykał zdrowego ucha usłyszałam „nic nie zaszkodzi”. Absolutnie nie polecam. Poradzą sobie jedynie z odrobaczeniem czy szczepieniem i oczywiście nabijaniem wizyt, ale czyszczenie ucha to już za dużo.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mateusz Witek
  Mateusz Witek 2020-04-08 09:09

  Pieseł miał straszny kaszel ale doktory dały lekarstwo i było po kaszlu. Polecam każdemu piesełowi z kaszlem.
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Maciaga
  Marcin Maciaga 2020-04-08 07:46

  Jedna z niewielu lecznic godnych zaufania. Pracują tam bardzo dobrzy lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Patricia Z
  Patricia Z 2020-02-24 10:46

  Lekarz, który tam pracuje niestety, ale wykazal sie niekompetencja. Zamiast zainteresować sie kotkiem, zaczął opowiadać o przewrazliwionych wlascicielach zwierzakow. Generalnie zbagatelizowal objawy i nie zdiagnozowal grzybicy skóry u malego kotka twierdząc, że to alergia pokarmowa. Także nie polecam…
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Lemiech
  Sebastian Lemiech 2020-02-24 07:05

  Super miejsce! Lekarze znają się na swojej pracy oraz mają bardzo dobre podejście do zwierząt. Polecam w 100%
  Źródło opinii: google.com

  alicja Pędzińska
  alicja Pędzińska 2020-01-02 14:22

  Korzystam od wielu lat, jestem bardzo zadowolona. Ostatnio uratowali mi moją kochaną koteczkę. Wypadek komunikacyjny, przepuklina przeponowa, szybka operacja i dzisiaj koteczka biega jak nowa. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  katarzyna kowalska
  katarzyna kowalska 2019-09-27 17:18

  jestem bardzo zadowolona, super lekarze, bardzo duży zakres badań, chirurgia na najwyższym poziomie. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ewelina Mikołajczyk
  Ewelina Mikołajczyk 2019-09-12 16:56

  Bardzo dziękuję Panu doktorowi Mirosławowi Olbromskiemu za fachowe i bardzo serdeczne zajęcie się moim psem. Do lecznicy trafiłam z rekomendacji znajomego i na prawdę było warto. W innej klinice nie dawano wielkich szans mojemu Fraglesowi na powrót do zdrowia a wieloletnie doświadczenie Pana doktora sprawiło, że pies jest zdrowy 😊👍👍. Pomimo tego, że to nie jest klinika, która jest zlokalizowana blisko mojego domu to i tak będę leczyć tu psa.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  m plk
  m plk 2019-08-19 13:20

  Mila obsluga,profesjonalne podejście i sprawne badanie. Ogólnie bardzo duży plus.jedynie bywają momenty że jest spora kolejka, ale taki urok miasta.
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Wa-Gi
  Rafał Wa-Gi 2019-08-02 11:16

  Ja korzystam z Waszych usług już ponad cztery lata czyli od chwili kiedy pojawił się u mnie w domu pierwszy piesek rasy White Terrier a później suczka 🙂 Moje postrzeżenia są bardzo pozytywne od pier…(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Józef Rodzoś
  Józef Rodzoś 2019-08-02 11:10

  28 lat i tak dalej trzymajcie, bardzo dobra lecznica
  Źródło opinii: google.com

  Janek O.
  Janek O. 2019-08-02 09:11

  Super podejście do małego pacjenta Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Krystyna Śmiałek
  Krystyna Śmiałek 2019-06-21 18:19

  Z czystym sumieniem polecam Lecznicę Pana Dra Mirka Olbromskiego. Wielokrotnie korzystałam z jego wiedzy przy leczeniu mojego zwierzaka, z operacją włącznie, podczas gdy w innej lecznicy nie otrzymaliśmy pomocy.. Pan Doktor kontaktował się z nami telefonicznie w trakcie zdrowienia po przeprowadzonym zabiegu. Empatia i profesjonalizm!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  krzysztof kacperski
  krzysztof kacperski 2019-06-20 20:11

  Lecze swoje zwierzaki w lecznicy bari od kilku ladnych lat a mieszkam obecnie w woj podlaskim a lecznicy nie zmienilem i narazie nie zamierzam zmieniac to cena za fachowa diagnoze i profesjonalne zabiegi i operacje naprawde polecam lecznice pozdr dla pana Mirka
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Agnieszka Betin
  Agnieszka Betin 2019-05-10 00:50

  Od dawna chodze tam ze swoimi zwierzetami , kiedys bylo lepiej, weterynarze bardziej sympatycznie podchodzili do zwierzaków, teraz pod tym względem jest gorzej. Niemniej to dobra lecznica
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Tadeusz
  Ewa Tadeusz 2019-05-08 21:49

  Nie polecam. Duże rozczarowanie po kilku latach opieki nad psem.Zawiodlam się bardzo. Nie warto im powierzać pod opiekę nasze zwierzęta. Szukajcie innego miejsca dla waszych pupili, gdzie będą pracowały osoby wrażliwe na wasze potrzeby i problemy. Bari to miejsce nie godne zaufania. Nie polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Ewa
  Ewa 2019-05-07 21:43

  Nie polecam. Po 6 latach opieki nad moim pupilem wielkie rozczarowanie!!!!!!!!!!!!! Jest wiele lepszych miejsc. Omijacie to miejsce z daleka.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Iwona 2020-06-07 11:20

  Jestem przeciwnego zdania….miłość do zwierząt opieka, cierpliwość, doświadczenie…..a nie każdego pupila da się uratować….lekarze nie kłamią, nie wyciągają kasy pod byle pretekstem….to super lecznica
  Krystyna Wiącek
  Krystyna Wiącek 2019-05-06 14:41

  Bardzo polecam. Korzystamy już kilka lat z tej lecznicy. My wraz z bliższą i dalszą rodziną leczymy tam już 3 pokolenie zwierzaków. Z ogromną praktyką szef dr. Mirosław uratował 2 nasze psy. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  michał warszawski
  michał warszawski 2019-05-06 00:37

  Kompetentni lekarze !!
  Źródło opinii: google.com

  Elzbieta
  Elzbieta 2019-04-18 01:24

  Serdecznie dziękuję obecnemu zespołowi Bari, a w szczególności dr.Mirkowi za uratowanie życia mojego Borsuka. Wszystkim polecam, pełne zaangażowanie i fachowość
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ford Ford
  Ford Ford 2019-04-13 19:05

  Osobiście proponuje omijać szerokim łukiem szefa tej kliniki Mirosław Olbromskiego , oraz jego byłych pracowników Konrada Marusika i Ewe Matczak.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna 2020-06-07 11:26

  Może byłych pracowników omijać jest wskazane ale oni już tam całe szczęście już nie pracują….ale dr Mirek Olbromski to super lekarz, kompetentny cierpliwy, miłośnik zwierząt i bardzo im oddany…Moje zwierzaki uwielbiają dr Mirka….a już któreś pokolenie jest tam leczone.
  Joanna M.
  Joanna M. 2019-04-13 00:17

  Polecam całym serduchem! Lekarze z super podejściem do zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Krystyna
  Krystyna 2019-04-08 19:07

  jestem bardzo zadowolona. Nasze zwierzaki są pod opieką tej lecznicy od wielu lat. Super chirurgia w wykonaniu Dr. Mirka. Pełen profesjonalizm. Polecam całym sercem
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Iwona Krukowska
  Iwona Krukowska 2019-03-22 23:52

  Lecznica przyjazna pupilom,pełen profesjonalizm,doskonały kontakt z właścicielem ceny umiarkowane.
  Źródło opinii: google.com

  Basta Lita
  Basta Lita 2019-03-22 12:48

  Profesjonalizm, niesamowite doświadczenie i intuicja medyczna, to są wszystko wartości, dzięki którym lecznicy Bari jesteśmy wierni od 28 lat! Kolejny raz składamy podziękowania za rozwiązanie trudnego problemu natury weterynaryjno-psychologicznej psa. Najlepsi bez dwóch zdań!
  Źródło opinii: google.com

  TheAmos25
  TheAmos25 2019-03-22 07:26

  Bardzo dobrzy lekarze, mila atmosfera i full profeska, polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Rafał Soszyński
  Rafał Soszyński 2019-02-19 20:52

  Wystrzegającej się tych naciągaczy. Kot z infekcją jest dla nich tematem na dobry zarobek. Przetestowali wszystkie kuracje jakie znali i kotu nie pomogli. Za to każda wizyta 150 zł. Od leków przeciwzapalnych po sterydy. Pomogło dopiero zmiana kliniki i kot wyzdrowiał w ciągu dwóch dni. Od lat się nie zmienili, naciągają klientów na kasę i tyle! Wystrzegającej się ich!!!
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Żytyński
  Łukasz Żytyński 2019-02-19 20:04

  Dobra lecznica, na mniejsze i lżejsze przypadłości naszych pupili.
  Źródło opinii: google.com

  Kasia Dmuchowska
  Kasia Dmuchowska 2019-02-19 11:33

  Bardzo dobrzy weterynarze i super podejście do zwierząt 😉 jesteśmy stałymi pacjentami od 14 lat
  Źródło opinii: google.com

  Marek Wilimowicz
  Marek Wilimowicz 2019-01-31 17:13

  Ogólnie polecam. Chodzimy tam z Shi tzu i na razie jesteśmy zadowoleni z leczniczy
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Korczak
  Marcin Korczak 2019-01-31 09:30

  Mili i uprzejmi weterynarze
  Źródło opinii: google.com

  hanna jumutz
  hanna jumutz 2019-01-12 18:33

  moja czwarta sunia jest pod opieka Bariiego, z pierwsza chodziłam na STERNICZĄ, POTEM PUSZCZY Solskiej, sIEMIATYCKA teraz Swietlików, wielkie podziekowania za opiekę, diagnozę, kilka operacji moich suń, podziekowanie za empatie, profesjonalizm, szczególne wyrazy uznania dla pana Mirka,pana Konrada, pani Ewy
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Izolda Iza
  Izolda Iza 2018-12-07 14:09

  Miejsce przyjazne. Lekarze sie znają. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Es
  Mateusz Es 2018-11-28 19:07

  Lekarz nie zauwarzył nawet zapalenia oka …
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Krawczyk
  Agnieszka Krawczyk 2018-10-30 22:47

  Bardzo dobra opieka.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Musiał
  Joanna Musiał 2018-10-30 11:51

  Polecam całym serduchem! Lekarze z super podejściem do zwierzaków.
  Źródło opinii: google.com

  Adrian Jakub
  Adrian Jakub 2018-10-09 16:31

  Super opieka nad zwierzakiem. Sprwnie, fachowo, profesjonalnie a do tego w przystepnej cenie. Lekarze z wieloletnim doswidczeniem. Wizyta – zabiegu kastrcji- poprzedone wnikliwym wywidem plus badania krwi zrobione szybko I bezbolesnie dla zwierzaka. Mozliwosc opieki anestozjologa w trakcie zabiegu. Po operacji super opieka. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Jadwiga Polesak
  Jadwiga Polesak 2018-10-09 11:16

  Życzliwi!!!
  Źródło opinii: google.com

  wojciech rewerski
  wojciech rewerski 2018-08-24 14:52

  Znakomici weterynarze
  Źródło opinii: google.com

  Zygmunt Polesak
  Zygmunt Polesak 2018-08-24 10:36

  Fachowa, przyjazna przychodnia dla zwierząt.
  Źródło opinii: google.com

  Ewelina Cyzman
  Ewelina Cyzman 2018-08-24 07:12

  Mój zwierzak zawsze wychodzi z lecznicy zadowolony, świadczy to o tym że jest bardzo dobrze traktowany. Regularnie przychodzę z moim pupilem na strzyżenie (maja bardzo przystępne ceny, a przy tym wysoką jakość) oraz na szczepienia. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Michalik
  Agnieszka Michalik 2018-08-06 16:24

  Polecam wszystko na miejscu robią
  Źródło opinii: google.com

  Gregor Gazar
  Gregor Gazar 2018-06-25 17:00

  Znają się na robocie !!! Gorąco polecam !!!
  Źródło opinii: google.com

  Michal Chech
  Michal Chech 2018-06-25 16:49

  Zawsze pomogą 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Kamil Kowalczyk
  Kamil Kowalczyk 2018-06-25 16:13

  Bardzo fachowy personel. Jeśli coś się dzieje z moimi psami to zawsze jadę tam z prośbą o pomoc.
  Źródło opinii: google.com

  Jakub Krerowicz
  Jakub Krerowicz 2018-06-25 14:17

  Ratują nawet króliki ^^
  Źródło opinii: google.com

  dudi
  dudi 2018-06-10 11:38

  Nie polecam tej lecznicy chodzę tam z moim psem od kiedy miał kilka miesięcy na początku tak wierzyłam w nich a co jak przyszłam to zawsze się kończyło niby czym innym po 3 latach które mój pies prawię ma zamiast leczyć mój pies ma dzięki nimi zniszczoną wtorbę zapalenie cewki moczowej pęcherza do tego wykryto u niego guza a wielokrotnie mój pies miał badanie usg lub krwi za każdym razem mówili co innego i sterydy dawali niby się znają ? niby na czym kiedy przychodzilam zawsze do nich zamiast osłuchać psa mi to tylko pomacali 1 raz mu temperatutrę zmierzyli czy może 2 razy przebadali dokładnie haha ostatnio byłam tydzień temu 🙂 nie ruszyli się by osłuchać a mowa o nowym lekarzu tej przychodni zbadał mu gardełko mój pies , pił litrami jak szalony to wszystko żebym nie znalazła dalej kliniki dobrej to mój pies w każdej chwili mógł umrzeć a wielkorotnie mówiłam że wydaję mi się to czy to oni twierdzili co innego do kliniki któtrej się udałam od razu się zainteresowali moim psem 🙂 zrobili badania mu i teraz wiem wreszcie co jest mu granę także pozdrawiam państwa co tak fajnie mówią niby że są tacy zadowoleni jak nawet mówiłam do nich nie potrawili powiedzieć mi na pytania teraz dzięki nowej lecznicy mój pies może zostać uratowany całe szczęście że nie ma marskości wątroby bo po takiej ilości sterydów co dostał mógł mieć
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  poproszę o konkrety 2019-09-13 19:47

  poproszę o konkrety. Dudidudi nie ma w naszej bazie
  Michał Polak
  Michał Polak 2018-05-19 20:39

  Weterynarze pomocni ale niestety z kompletnym brakiem zrozumienia dla zachowan psow.
  Źródło opinii: google.com

  Maja Krauze
  Maja Krauze 2018-05-19 14:17

  Super! Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Marek L
  Marek L 2018-05-16 19:04

  Weterynarz pomógł psu więc to należy zaliczyć na plus i pod tym względem nie mam zastrzeżeń bo taki był ostatecznie celi wizyty w klinice polecanej mi przez znajomych. Moje mieszane uczucis budziło natomiast to, że podczas rozmowy lekarz nie patrzył nam w oczy i był bardzo chłodny a podczas badania psa, gdy ten że strachu przysłowiowo puscił bączka wyczuwalne było zdenerwowanie co odczytuje jako brak tej iskry świadczącej o miłości do zwierząt i rozumieniu ich zachowań. To zwierzę które nie rozumie co się wokół niego dzieje i nie można miec do niego jakichkolwiek pretensji i jego zachowanie nie może być podstawą do jakiegokolwiek zdenerwowania. Wiele dzieci zachowuje się gorzej u lekarza niż nasz pies w tym przypadku. Oczywiście powyższe może być wynikiem tzw. złego dnia ale od tego jest dzień wolny który należy wziąć gdy nie jest się w formie.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz K
  Łukasz K 2018-05-16 09:17

  Lecznica świetnych weterynarzy – miłych, zaangażowanych i kompetentnych. Od roku opiekują się naszym pieskiem i wszystko jest super.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Bartosiak
  Małgorzata Bartosiak 2018-05-16 08:50

  Super lekarze oddani swojej pracy. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Artur Skarżycki
  Artur Skarżycki 2018-04-04 19:18

  Super fachowcy
  Źródło opinii: google.com

  Michał Smułkowski
  Michał Smułkowski 2018-04-04 19:09

  Super ekipa. Szeroki zasób usług. Cała nasza zwierzyna leczona wyłącznie tam. Polecamy!!!
  Źródło opinii: google.com

  Morele SR
  Morele SR 2018-02-03 22:15

  Bardzo polecam…co tu sie rozpisywac bardzo profesionalne podejscie i przede wszyskim chec pomocy niz sztuczne naciaganie na zbedne rzeczy.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  ROBERT JAROSZ
  ROBERT JAROSZ 2018-01-27 17:11

  Kompetentny zespół.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Aga K
  Aga K 2018-01-21 21:17

  Miejsce doskonale na szczepienie i odrobaczenie. Do leczenia moje zaufanie wzbudził tylko jeden lekarz
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Dariusz Majewski
  Dariusz Majewski 2018-01-09 11:48

  Niestety w starym miejscu było sympatyczniej i z pewnością taniej,obsługa w miarę, zależy na kogo się trafi ale nachalne próby sprzedaży produktów np. karmy itp złoszczą .Szkoda bo w starym miejscu była miłość do zwierząt i pasja,a i cenowo było przystępnie na każdą kieszeń teraz kosmos.Potsumowując klinika jak większość ,biznes i tylko biznes szkoda.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Kasia Zawadzka
  Kasia Zawadzka 2017-12-28 17:11

  Super polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Sebastian Wysocki
  Sebastian Wysocki 2017-12-11 15:18

  Byłem tam dopiero pierwszy raz, ale jak to się mówi, najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Moje jest pozytywne. Miła i fachowa obsługa. Tylko chcąc przyjechać samochodem, nikłe szanse na zaparkowanie.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Mariusz Ludwa
  Mariusz Ludwa 2017-12-03 19:28

  Serdeczne podziękowania dla lekarz Ewy za opiekę nad naszym psem i wsparcie dla Nas. Gorąco polecam Tego lekarza oraz pozostałych z tej lecznicy.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Mateusz Najwer
  Mateusz Najwer 2017-08-21 10:13

  Profesjonalni i bardzo sympatyczni pracownicy. Polecam
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Małgosia Drązikowska
  Małgosia Drązikowska 2017-07-14 20:10

  Wspaniałe miejsce, gdzie najważniejszy jest pacjent, a lekarze robią wszystko , żeby ratować zwierzę. Dziękujemy za to, że Miecia miała tak wspaniałą opiekę.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Lilia van der Meer
  Lilia van der Meer 2017-05-08 18:39

  Niestety po tym co jeden z lekarzy wyprawiał po mojej opinii na Facebooku nie jestem w stanie dodać innej oceny. Samo zachowanie było poniżej krytyki, później to już tylko sam się zakopywał bardziej. Złamał kilka punktów kodeksu lekarza weterynarii, zresztą wszystko jest widoczne. Szkoda bo panie weterynarki są świetne.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Iwona Pietrzykowska
  Iwona Pietrzykowska 2017-05-03 14:43

  Dziękuję i tyle 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Adam Dudek
  Adam Dudek 2017-04-30 00:18

  Super opieka i pomoc dla zwierzaka
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Adela Nowak
  Adela Nowak 2017-04-10 18:52

  Profesjonalnie, sympatycznie , bez naciągania . Polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Martyna Kabańska
  Martyna Kabańska 2017-03-17 00:11

  Od lat psy leczymy w tej lecznicy, najlepsi lekarze i obsługa pod słońcem. Pełen profesjonalizm, życzliwość i wyrozumiałość względem pacjentów i ich właścicieli. Polecamy i pozdrawiamy !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  4×4 TEAM
  4×4 TEAM 2017-02-27 22:07

  Fachowo i sympatycznie.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Ola Olka
  Ola Olka 2017-02-12 22:01

  Nic dodac nic ująć! Super
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Wojciech Lipski
  Wojciech Lipski 2017-01-21 14:43

  Super lekarze, podejście do pacjenta niesamowite. Odpowiedź na każde pytanie. Polecam z czystym sumieniem.:-)
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Lilia Van
  Lilia Van 2017-01-13 14:37

  Jedyna lecznica, w której naprawdę lekarze są zainteresowani psem, a nie pieniędzmi. Nasz piesek ze schroniska był wcześniej u trzech innych weterynarzy, i żaden nie raczył dokładnie jej przebadać. A jak badali to nic dziwnego nie zauważyli, podczas gdy stan psa nie należy obecnie do najlepszych. Dokładne informacje na temat stanu psa, brak owijania w bawełnę i świetne podejście. Żałuję jedynie, że tak późno odkryłam Bari.

  Niestety tego wszystkiego nie mogę powiedzieć o panu Marusiku i jego asystentce Ani. Obydwoje nie potrafili wykazać się nawet odrobiną empatii, gdy przyszło nam pożegnać się z naszą ukochaną psią przyjaciółką. Sunia musiała zostać poddana eutanazji ze względu na bardzo ciężki stan zdrowia (nowotwór z przerzutami, w ostatecznym momencie guz żołądka był większy niż jej żołądek, już nie pomagały ani najsilniejsze sterydy, ani najmocniejsze leki przeciwbólowe). Pan Marusik zero taktu, jak nie wie co mówić to lepiej by było żeby się nie odzywał. Najgorsza jest jednak pani Ania, która przepychała się za mną klęczącą nad psem. Najważniejsze było odebranie pizzy i podniecanie się jej wielkością.

  Za to pani Matczak okazała zarówno naszej suni jak i nam ogromne serce, i pomoc. Weterynarz ideał, i wcale nie przesadzam. Bardzo empatyczna i taktowna osoba.

  Ze względu na panią Matczak oraz resztę załogi nie zmieniam oceny lecznicy patrząc przez pryzmat pana Marusika bo byłoby to krzywdzące dla tego miejsca.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Ania Śladewska
  Ania Śladewska 2016-10-27 15:08

  Polecam 🙂 przemiła atmosfera, profesjonalna obsługa.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Sokołowska
  Agnieszka Sokołowska 2016-09-18 11:09

  Polecam
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Asiulka Elżbieta
  Asiulka Elżbieta 2016-04-22 23:52

  Najlepsza lecznica weterynaryjna na świecie. Miłe pomieszczenie, mili lekarze. Zawsze pomogą uratować wasze zwierzątko
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna
  Anna 2016-03-22 12:14

  Dwa lata temu trafiłam do nich z fatalnymi wynika nerkowymi mojego kota. Bez żadnych dodatkowych badań, bez zlecenia choćby usg dwóch lekarzy orzekło, że schyłkowa faza niewydolności nerek. Przez kilka dni przychodziłam do nich na kroplówki podskórne. Poza tą doraźną pomocą nie szukali przyczyn tak fatalnego stanu mojego kota (nie jadła, chudła, była koszmarnie odwodniona i bardzo wyniszczona). Gdybym kontynuowała „leczenie” u nich, mój kot by już dziś nie żył. Na szczęście trafiłam do lekarza z prawdziwego zdarzenia, który nie polegał wyłącznie na przejrzeniu wyników i badaniu palpacyjnym, ale obejrzał nerki w usg, na tej podstawie stwierdził pierwotną przyczynę tak złego stanu mojego kota, którą okazało się zapalenie nerek na tle infekcji bakteryjnej, dobrał odpowiedni antybiotyk i stan kota dosłownie z dnia na dzień zaczął się poprawiać.

  Być może weterynarze z lecznicy Bari są dobrzy, jeśli chodzi o standardowe zabiegi przy zwierzakach – szczepienie, odrobaczenie itd., ale z pewnością brak im właściwej wiedzy w diagnozowaniu poważniejszych stanów.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Anna Poszytek
  Anna Poszytek 2016-03-21 19:09

  Niestety gdybym uwierzyła lekarzom z tej lecznicy, moja kotka nie żyłaby już od dwóch lat. Zdiagnozowali schyłkową niewydolność nerek, sugerując uśpienie. Na szczęście nie posłuchałam i udałam się do innego weterynarza, który wziął kota na usg nerek, stwierdził silne zapalenie i zaordynował odpowiedni antybiotyk. Po dwóch dniach kot „zmartwychwstał”. Od tamtej pory żyje już dwa lata.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Anna Szelągowska-Strzyga
  Anna Szelągowska-Strzyga 2016-03-19 08:18

  Gdy nasza szczęśliwa Bezza przeciąga się na dywanie i pokazuje wszystkie części swojego ciałka, widać potężny szew- pamiątka po operacji. Wtedy znowu chce mi się dziękować Lekarzom, którzy uratowali naszą sunię. Muszę przyznać, że w dniu operacji byłam wdzięczna nie tylko za opiekę nad suczką, ale również i za trzymanie mnie na duchu. Nasz ulubiony Doktor Marusik racjonalnymi argumentami umiejętnie uciszał mój szloch w telefonie. Za to wszystko serdecznie dziękujemy. Ania, Tomek i zdrowa Bezza.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Paweł R.
  Paweł R. 2016-01-27 20:39

  Serdecznie Polecam! Bardzo dziękujemy – wraz z Felkiem (kotem) – za profesjonalną obsługę 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Iwona Szałkowska
  Iwona Szałkowska 2015-08-19 20:48

  Z całego serca dziękuję za opiekę na moimi psami a teraz na Zulą szczególnie. Dzięki Wam jeszcze żyje.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  L&M
  L&M 2015-07-18 08:28

  Polecam. Podoba mi się indywidualne podejście do każdego pacjenta.
  Źródło opinii: zumi.pl

  sisi
  sisi 2015-07-12 22:15

  Moje pieski, kotki i żółw są podopiecznymi lekarzy z Bari, cudowni, oddani i profesjonalni, zawsze chętni do pomocy
  Źródło opinii: zumi.pl

  Magda
  Magda 2015-07-02 10:12

  Super zespół – naprawdę genialnie znają się na swojej profesji i kochają zwierzęta, a jednocześnie – szanują właścicieli (wiem, bo leczyli kilka moich zwierzaków – psa, koty, szczurki). Zdecydowanie polecam!!!
  Źródło opinii: zumi.pl

  Dorota
  Dorota 2015-06-29 20:50

  Z takim sercem i oddaniem ratowali życie mojemu kotkowi. Ci lekarze są wyjątkowi.
  Źródło opinii: zumi.pl

  Kasia
  Kasia 2015-06-29 15:52

  Lecznica super, Pan doktor Olbromski oddaje całe serce dla zwierząt, moja sunia ostatnio rodziła bez pomocy nie dałaby rady, profesjonalista i nic dodać……..
  Źródło opinii: zumi.pl

  Alicja
  Alicja 2015-06-29 10:48

  Pełny profesjonalizm bez naciagania moje pieski wchodziły do lecznicy jak do siebie do domu witajac sie jak z domownikami obecnie zostały tylko kotki ale te również dogadały sie z lecznica i dr.Olbromskim szczerze polecam
  Źródło opinii: zumi.pl

  Grzesiek Wola
  Grzesiek Wola 2015-06-28 19:33

  Super lekarze jeżdzę do nich od 15 lat miła atmosfera pełen profesjonalizm i nasz Rusio bardzo jest zadowolon
  Źródło opinii: zumi.pl

  Michał
  Michał 2015-06-28 18:24

  Fachowe podejście fantastyczna Kadra z ogromnymi sercami do zwierząt. Bardzo polecam klinikę Bari.
  Źródło opinii: zumi.pl

  MegaRenik
  MegaRenik 2015-06-15 10:00
  Opinia została ukryta przez moderatora.
  Źródło opinii: wizytówka w mapach Google

  Dorota
  Dorota 2015-03-08 01:14

  Polecam bardzo 🙂 ja tam nie mam o co się przyczepić, fajna kadra, szybka diagnoza, dużo tego całego sprzętu diagnostycznego i oczywiście czysto w lecznicy, dla mnie to podstawa i oni to spełniają.
  Źródło opinii: med24.pl

  Bari
  Bari 2015-02-25 20:05

  Tylko jeden z weterynarzy jest wart polecenia (KM) . Pozostali na dorobku. Szczytem braku empatii i zachłanności na zarobek jest właściciel ! Jeśli traficie na wymienionego lekarza – nie ma obaw, ale tylko w sytuacji nagłej. Wybierzcie inny gabinet.
  Źródło opinii: gowork.pl

  Stefan Stefański
  Stefan Stefański 2015-02-14 13:34

  Nie wiem jak wygląda leczenie w innych placówkach. Leczyłem tutaj swoje zwierzęta od czasu gdy Pan Olbromski (sam) przyjmował (chyba) przy ul. Puszczy Solskiej. To było gdzieś około roku 1995. Nigdy nie próbowałem, poza przypadkiem ratowania za wszelką cenę nieuleczalnego przypadku, leczenia gdzie indziej. Jeżeli będę jeszcze miał jakikolwiek zwierzę to będę je leczył tylko w Barim.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agnieszka Wojciechowska
  Agnieszka Wojciechowska 2015-01-10 14:41

  Najlepsi 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Katarzyna Parapura
  Katarzyna Parapura 2014-12-04 21:56

  Dzięki kompetencji lekarzy moja Frania wraca do zdrowia. Personel przemiły, wszystkie badania mogłam zrobić na miejscu co dla mnie jest wielkim plusem. Szczerze polecam !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Michał Romanowski
  Michał Romanowski 2014-11-18 22:01

  Moja sunia zadowolona, więc z przyjemnością polecam i dziękuje 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Alicja Pędzińska
  Alicja Pędzińska 2014-06-30 16:13

  lecznica godna polecenia personel bardzo kompetentny
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.