5/5 - (1 vote)

Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka: Centrum Opieki nad Zwierzętami w Warszawie

Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka, położona na ulicy Polinezyjskiej 10A w Warszawie, jest jednym z najbardziej cenionych miejsc opieki weterynaryjnej w stolicy. Znana z wysokiej jakości usług, przychodnia cieszy się dużym uznaniem wśród właścicieli zwierząt, co potwierdza jej wysoka ocena 4.6 na podstawie 95 głosów.

Lokalizacja i Dostępność

Przychodnia zlokalizowana jest na Ursynowie, co czyni ją łatwo dostępną zarówno dla mieszkańców tej dzielnicy, jak i dla osób z innych części Warszawy. Godziny przyjęć są dogodne: od poniedziałku do piątku przychodnia jest otwarta od 9.00 do 21.00, natomiast w weekendy – od 10.00 do 14.00. Takie godziny umożliwiają wizyty zarówno osobom pracującym, jak i tym, którzy preferują odwiedziny w mniej standardowych porach.

Kontakty i Rezerwacje

Do Przychodni można się łatwo skontaktować telefonicznie pod numerem (22) 423-11-51, co jest wygodne w nagłych przypadkach. Ponadto, istnieje możliwość skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej www.bolilapka.pl, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób preferujących kontakt elektroniczny.

Usługi Oferowane w Przychodni

Przychodnia Boliłapka oferuje szeroki zakres usług weterynaryjnych. Do najważniejszych należą:

 1. Diagnostyka chorób zwierząt – wykorzystując nowoczesne technologie i sprzęt, przychodnia zapewnia precyzyjne diagnozy.
 2. Leczenie i profilaktyka – zajmują się zarówno leczeniem chorób, jak i profilaktyką, by zapobiegać poważniejszym problemom zdrowotnym.
 3. Szczepienia – zapewniają kompletny harmonogram szczepień dla różnych gatunków zwierząt.
 4. Konsultacje specjalistyczne – oferują konsultacje z różnych dziedzin weterynarii, co jest szczególnie ważne w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków zdrowotnych zwierząt.
 5. Chirurgia – posiadają wysoko wykwalifikowany personel i sprzęt do przeprowadzania operacji.

Opinie Klientów

Przychodnia cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Właściciele zwierząt chwalą przede wszystkim profesjonalizm personelu, wysoką jakość świadczonych usług oraz empatyczne podejście do zwierząt. Warto zwrócić uwagę na to, że każde zwierzę traktowane jest indywidualnie, z należytą troską i uwagą.

Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka w Warszawie jest miejscem, które zasługuje na uwagę każdego właściciela zwierzęcia. Z połączeniem nowoczesnych technologii, doświadczonego personelu i empatycznego podejścia do zwierząt, zapewniają one kompleksową opiekę zdrowotną. Dostępność, łatwość kontaktu i szeroki zakres usług czynią tę przychodnię jedną z najlepszych opcji dla troskliwych właścicieli zwierząt w Warszawie.

1 KOMENTARZ

 1. Dominika 2020-12-23 10:47

  Polecamy!!! W tej przychodni wyleczyliśmy 6 tyg. pieska chorego na parwowirozę Błyskawiczna diagnoza lekarzy, profesjonalna opieka całego Zespołu lecznicy. Kompleksowa opieka medyczna/ bywało że trwająca przez całą dobę  Bardzo zaangażowani i fajni lekarze. Pani Uli I. i Pani Ewelinie jesteśmy szczególnie wdzięczni.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Katarzyna Gwiazda
  Katarzyna Gwiazda 2020-12-10 16:22

  Nigdy się na nich nie zawiodłam. Przyprowadzam do nich swoje kolejne zwierzaki od początku istnienia przychodni, czyli od bardzo wielu już lat.
  Źródło opinii: google.com

  Małgorzata Gwiazda
  Małgorzata Gwiazda 2020-12-07 17:13

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Nasza przygoda z przychodnią zaczęła się prawie 3 lata temu po pojawieniu się naszego pierwszego psa, w maju dołączył do nas drugi adoptowany chorowitek i współpraca nadal trwa. Przez ten okres mieliśmy okazję wielokrotnie przekonać się o profesjonalizmie, zaangażowaniu i oddaniu całego zespołu Bolilapki. Mają fajne podejście do pacjenta i do właściciela, nie jesteś kolejnym przypadkiem danego dnia tylko kimś komu poświęcają cała uwagę nie tylko podczas wizyty ale niejednokrotnie dzwoniąc również podczas lub po zakończonym leczeniu w celu sprawdzenia samopoczucia swojego pacjenta.W pełni polecam!!
  Źródło opinii: google.com

  Magda Gul
  Magda Gul 2020-12-07 17:00

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Świetni lekarze z ogromnym sercem. Polecamy
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Pawłow
  Karolina Pawłow 2020-12-07 13:02

  Bardzo przyjazne miejsce dla posiadaczy czworonogów 🙂 Kompetentni i zaangażowani lekarze, kameralne miejsce, któremu można zaufać ze zdrowiem swojego pupila. Polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Strzybor
  Strzybor 2020-12-07 10:41

  Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność Pies wymiotował wielokrotnie. Byliśmy w Boliłapce kilkukrotnie. Zrobili podstawowe badania, żadnych zaawansowanych (bo po co nie?) i wyrzuciliśmy z 500zł w błoto, bo dalej leczenie nie pomogło, dalej nie wiedzą co jej jest. Po tym jak porobili jej USG, badania kału i krwi. Wyszło tylko, że jest odwodniona (wow, wymiotuje i wymiotuje, ciekawy wniosek). Po tym wszystkim przyjechaliśmy jeszcze raz. Tym razem od razu chcieli na USG i powiedzieli, że to USG ma znaleźć przyczynę. WOW. To inne po co były? Żałujemy wydanych pieniędzy w błoto i poświęconego czasu na błądzenie po omacku. Jedyny plus taki, że jak wyszli z tym, że za wizytę trzeba zapłacić 260 zł, to dali opcję rozłożenia płatności w czasie.

  Odpowiedź weterynarza (2020-12-19 14:09)
  W treści Pana opinii jest sporo nieścisłości oraz widoczny jest brak zrozumienia pewnych pojęć i procedur. Suczka trafiła do nas z powodu trwających od kilku dni wymiotów. Zastosowano leczenie objawowe i w razie braku poprawy zalecono podstawowe badania dodatkowe – podstawowe, bo rutynowym postępowaniem najpierw jest wykluczenie prozaicznych, czy łatwych do znalezienia przyczyn zaistniałych problemów. Dopiero jeśli takie postępowanie okaże się niewystarczające, przeprowadza się bardziej zaawansowane, zwykle też droższe procedury diagnostyczne. Po 4 dniach zjawiliście się Państwo ponownie, ponieważ suczka znowu zwymiotowała. Wykonano więc zalecone badanie krwi oraz RTG jamy brzusznej w celu wykluczenia obecności ciała obcego. RTG, a nie USG – są to różne techniki obrazowania. Jednocześnie cały czas kontynuowano leczenie. Następnego dnia (czyli na 3 wizycie) była już widoczna poprawa, wymioty ustąpiły, więc na 4 wizycie zalecono terapię doustną w domu i obserwację suczki. Kolejny raz trafiliście Państwo do nas po 2 tygodniach z powodu następnego epizodu wymiotów. Mając najprawdopodobniej do czynienia z nawrotem choroby, zaleciliśmy uzupełnienie diagnostyki – w tym wypadku właśnie, wspomniane przez Pana USG, na które się Państwo już nie zdecydowali rezygnując z naszych usług. Nie znajdujemy w naszym postępowaniu żadnych uchybień. Kilkuetapowa diagnostyka nie jest błądzeniem po omacku tylko wykluczaniem kolejnych możliwych przyczyn występującej dolegliwości. Dziękujemy, że był Pan łaskaw dać nam 2 gwiazdki za zrozumienie, że nieoczekiwany wydatek w przypadku choroby psa potrafi być problemem dla niejednego budżetu, choć marna to pociecha przy jednoczesnym otrzymaniu takiej opinii.
  Źródło opinii: google.com

  Klan 9Promils
  Klan 9Promils 2020-12-07 07:31

  Jedna z lepszych lecznic i miły personel
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Kotarska
  Magdalena Kotarska 2020-09-27 21:00

  Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm Super podejście do zwierząt, nasza pierwsza wizyta i napewno nie ostatnia
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Bartoszewicz
  Jerzy Bartoszewicz 2020-09-08 01:06

  Fantastyczny gabinet weterynaryjny. Prawdziwy profesjonaliści, zaangażowani w swoją pracę i przede wszystkim ludzie pełni empatii. Pan Maciek Czajka świetnie przeprowadził operację usunięcia zębów mojego kocurka Kokosa, ratując jego zdrowie, a cały zespół lekarzy, z panią Martyną na czele, był nieoceniony w trakcie badań przed i pooperacyjnych. Ponadto pracownicy Boliłapki potrafią sobie również świetnie radzić z niegrzecznymi pacjentami, tak jak inny zaprzyjaźniony kocurek Kebab, u którego skutecznie zdiagnozowali nadczynność tarczycy i zalecili leczenie które pomogło, chociaż objawy nie były w jego przypadku takie oczywiste. Szczerze polecam z samego serca.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Urbańska
  Paulina Urbańska 2020-06-18 11:10

  Fachowa pomoc i dokładną analiza problemu z wyznaczonym planem postępowania, polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Dz
  Jacek Dz 2020-04-26 01:06

  Dobrzy specjaliści fachowa pomoc polecam .
  Źródło opinii: google.com

  Henryk Kwinto
  Henryk Kwinto 2020-03-16 20:39

  Swietne miejsce (o ile mozna tak o przychodni napisac) za sprawa pracujacych tu ludzi. Mega mega kompetentni, sympatyczni i usmiechnieci
  Źródło opinii: google.com

  Marcin
  Marcin 2020-02-14 07:58

  Profesjonalne podejście wsparte wiedzą i miłością do zwierzaków. Sympatyczna ekipa i dobra lokalizacja. A Pani Doktór Urszula jest po prostu Super. Dziękujemy za pomoc i na pewno wrócimy.
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Dabrowska
  Katarzyna Dabrowska 2020-01-21 21:01

  Bardzo dobry weterynarz na Ursynowie! Fachowe, wysokiej jakości usługi, indywidualne podejście oraz prawdziwa troska o pupila. Z całego serca polecam!
  Źródło opinii: google.com

  J K
  J K 2020-01-21 20:04

  Moj piesek wymagal natychmiastowej pomocy, przez przypadek trafilismy do Bolilapki, i całe szczescie, lek. Martyna z ogromna wiedza i wyczuciem, postawila trafna diagnozę, dobrala skuteczne leki, zaopiekowala sie maluchem i ulżyła jego cierpieniom gastrycznym, bylo REWELACJNIE pod kazdym wzgledem, jak na obecne czasy niewiarygodne dziękuję w imieniu Lucka POLECAM
  Źródło opinii: google.com

  Darek Mikucki
  Darek Mikucki 2020-01-21 15:10

  Super – zawsze profesjonalni i opiekuńczy
  Źródło opinii: google.com

  Jaroslaw Kilias
  Jaroslaw Kilias 2020-01-21 10:21

  Wrażliwi i zaangażowani lekarze, wnikliwa diagnostyka, USG na miejscu.
  Źródło opinii: google.com

  Jacek Brzeziński
  Jacek Brzeziński 2020-01-01 07:46

  Fantastyczna obsługa. Polecam Wszystkim!
  Źródło opinii: google.com

  Marta Kurpińska
  Marta Kurpińska 2019-11-09 00:50

  Świetne podejście do psów, również tych bardzo lękliwych. Rekomendacje wykraczają poza problem, z którym boryka się pacjent. Bardzo ciepłe podejście do właścicieli.
  Źródło opinii: google.com

  Kazik
  Kazik 2019-10-28 17:35

  Pan chirurg pokroi waszego podopiecznego za jedyne 2 tys. Oczywiście za strzeże, że zwierzę może nie przeżyć
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mieszko Smulski 2019-10-31 12:51

  Drogi użytkowniku Kazik, pod pojęciem „pokroić podopiecznego” jak był Pan łaskaw się wyrazić kryć się może właściwie każdy zabieg chirurgiczny, którego koszt może się wahać od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Truizmem będzie stwierdzenie, że wszystko zależy od rodzaju zabiegu. Owszem, niektóre z nich, szczególnie zaawansowane procedury, mogą mieć wysokie ceny. Każdy właściciel zwierzęcia operowanego w naszej przychodni jest informowany o ryzyku związanym ze znieczuleniem ogólnym. Istnieje ono zawsze, nawet przy rutynowych, prostych zabiegach. W bardziej skomplikowanych przypadkach to ryzyko może być niestety tylko wyższe i właściciel musi mieć tego świadomość. Skąd zatem jedna gwiazdka od Pana? Może lekarz podczas rozmowy był niemiły lub niewystarczająco empatyczny a może do tej pory żywił Pan przekonanie, że wszystkie zabiegi w medycynie weterynaryjnej są z definicji tanie i objęte gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa 100%? Przykro nam, że stanowimy źródło pańskiego rozczarowania w tej kwestii.
  Anna Stolarska
  Anna Stolarska 2019-10-05 22:15

  Polecam to miejsce z całego serca. Pracują tu przemili ludzie którzy znają się na rzeczy i wiedzą jak pomóc zwierzęciu! I świetnie, że szkolą się tam praktykantki bo uczą się od profesjonalistów o dobrym sercu ! Dawno nie trafiłam na tak przyjazny gabinet weterynaryjny
  Źródło opinii: google.com

  M. Darmos
  M. Darmos 2019-09-06 21:16

  Bardzo dobre podejście do zwierząt. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Paweł Michniowski
  Paweł Michniowski 2019-09-06 19:03

  Zawsze fachowa obsługa i pomocni lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Lena Kot
  Lena Kot 2019-09-06 12:23

  Miejsce bardzo dobre. Obsługa lekarzy bardzo profesjonalna.Lekarz od razu zorientował się co dolegało mojej koteczce. Nie jest zdzierana forsa i uprzedzają ile mniej, więcej ile będzie kosztować dalsze leczenie. POLECAM!!!
  Źródło opinii: google.com

  Darko66
  Darko66 2019-08-02 17:44

  co nie którzy lekarze za bardzo udzielają reprymendy opiekunom czworonogów.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Bogucka
  Monika Bogucka 2019-08-02 17:08

  Panie rewelacyjne! Przesympatyczne,kochające naszych pupili!
  Źródło opinii: google.com

  Nie polecam
  Nie polecam 2019-07-19 08:56

  Poza dr Czajką, reszta weterynarzy jest nieprofesjonalna – dają odmienne opinie, w trzy osoby mają problem, by przytrzymać kota i za wizytę, na której niczego się nie dowiedzieliśmy (Pani weterynarz – niestety nie pamiętam nazwiska) rozłożyła ręce, ale pieniądze chętnie wzięła.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mieszko Smulski 2019-08-05 10:55

  Dzień dobry. Szanowna/Szanowny Pani/Panie „Nie polecam” zawsze w przypadku wątpliwości co do postępowania lekarskiego czy też przebiegu wizyty zapraszamy na rozmowę do przychodni w celu ich wyjaśnienia. Szkoda, że nie skorzystała Pani/Pan z takiego rozwiązania, a jedynie zdecydowała się Pani/Pan na anonimowy wpis w internecie. Opinia jest bardzo krzywdząca dla wszystkich lekarzy pracujących w naszej przychodni, którzy od wielu lat codziennie pomagają dziesiątkom zwierząt. Jednym zdaniem ktoś przekreśla cały ten trud na podstawie własnego pojedynczego odczucia. Bardzo łatwo wtedy o frustrację niszczącą pasję tak potrzebną w naszym zawodzie.

  Stres towarzyszący wizytom w gabinecie weterynaryjnym u niektórych zwierzęcych pacjentów może przybierać różne formy. Czasem zdarza się, że zwierzę bardzo broni się przed badaniem czy jakąkolwiek inną czynnością, nawet jeśli nie jest ona związana z fizycznym dyskomfortem. W skrajnych przypadkach u przestraszonego kota nie wystarczy i dowolna ilość osób do przytrzymania, kiedy zwierzę nie jest w stanie się uspokoić i nie pozwala na wykonanie działań wymagających określonej precyzji. W takich sytuacjach szczególnie istotne jest zaangażowanie właściciela, a także, co może być sporym wyzwaniem, zachowanie przez niego spokoju. Nasi pacjenci świetnie odbierają emocje swoich opiekunów, zwłaszcza zdenerwowanie. W konsekwencji może to wpływać na zachowanie i tak już zestresowanego zwierzęcia.

  Nas specjalnie nie dziwi odmienność opinii wśród lekarzy. Gdyby jej nie było, w każdej przychodni mógłby pracować jeden człowiek posiadający wszelką wiedzę ze wszystkich specjalizacji. Konieczność konsultacji lekarskich straciłaby natomiast rację bytu. Niczym niezwykłym nie jest więc dla nas dyskusja nad danym przypadkiem w celu wybrania optymalnego postępowania.

  W idealnym świecie lekarze stawialiby jedynie trafne diagnozy i podejmowali jedynie skuteczne leczenie. Niestety, jak wiemy, w realnym świecie jest inaczej. Wynagrodzenie lekarza nie opiera się więc tylko i wyłącznie o trafne rozpoznania i skuteczne terapie. Poświęcony czas, podczas którego klient korzysta ze zdobytej przez lekarza (także lekarza weterynarii) wiedzy, również związany jest z opłatą. Ma to miejsce także wtedy, gdy ta wiedza pozwala jedynie na wykluczenie pewnych aspektów, a nie na natychmiastowe znalezienie rozwiązania problemu.

  Szkoda, że nierozumienie naszej pracy przekłada się tak łatwo na chęć oddania negatywnych emocji w postaci anonimowego wpisu w internecie zamiast chęci podjęcia wysiłku rozmowy i zwykłej dobrej woli.

  lek.wet. Mieszko Smulski
  cogito_ergo_sum
  cogito_ergo_sum 2019-05-08 12:48

  Znamy tę lecznicę. Wiemy z jakim zaangażowaniem pracują tu lekarze. Widzimy ich dobre relacje wobec zwierząt i ich właścicieli. Z zadowoleniem obserwujemy, jak przychodnia się rozwija inwestując w nowy sprzęt i powiększając kompetencje lekarzy.

  Tym czasem trafiając na portal z opiniami, można natrafić na dziwne wypowiedzi o tej lecznicy. Zresztą dla innych jest to samo. Oczywiste jest, że każdy ma prawo wyrazić własną, subiektywną opinię – pozytywną i negatywną – ale żeby nie pokusić się na trochę obiektywizmu a przede wszystkim użycie rozumu zamiast emocji…? To ciekawe, że zdecydowana większość klientów jest zadowolona z pracy lekarzy w Boliłapce ale kilka osób ich totalnie potępia i oczywiście zaleca omijanie szerokim łukiem. Zastanawiam się, czy nie jest czasem tak, że ból po stracie naszego zwierzęcia subiektywnie projektujemy na lekarzy w postaci oskarżeń – ale jak się uda to wychwalamy ich pod niebiosa? Pani doktor Ula (której imię ktoś tutaj kilkukrotnie pisze małą literą) kilka lat temu uratowała naszego kota. No dobrze – dajemy 5 gwiazdek, tak?. Teraz ten sam kot jest chory na nieuleczalną chorobę, doktor Ula i pozostali lekarze z Boliłapki walczą o jego zdrowie. Pani Ula odbiera od nas telefony w jej czasie prywatnym. Złudzeń jednak nie ma – musimy kota uśpić, bo na to wskazują fakty, nie emocjonalne złudzenia. Czy więc nadszedł czas na ocenę 1 gwiazdka i potępienie lekarzy, bo nie udało się wyleczyć zwierzaka? Czy nieuleczalna choroba to czyjaś wina? Albo czy każdy lekarz (ten od ludzi i ten od zwierząt) jest zawsze nieomylny? Czy nasz smutek i poczucie porażki uprawnia nas do zniesławiania i oskarżania tych, którzy próbują nam pomóc ale nie odnieśli sukcesu? Dziwne to wszystko. Ja w każdym razie Boliłapkę na Ursynowie polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mariola Stanik
  Mariola Stanik 2019-04-02 14:30

  Profesjonalna obsługa psiaka przemiła atmosfera wspaniała Pani doktor Ula
  Źródło opinii: google.com

  Agata Kubiak
  Agata Kubiak 2019-02-12 22:09

  Bardzo skuteczni i dobrzy specjaliści
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz Chachulski
  Łukasz Chachulski 2019-01-25 16:11

  Jedno nie wie co drugie robi – przez 3 dni zwierzę było badane przez kolejnych lekarzy, z których każdy wykrywał co innego i inną miał opinię.
  Po kolei powtarzali to samo badanie 3 lekarze – widać darzą się nawzajem „pełnym zaufaniem” 🙂
  Iwazyjne, 3krotne badanie jamy brzusznej ręka, po którym zwierzę pluło krwią, choć nic istotnego „nic nie wykryto”
  Kuracja antybiotykowa na nierozpoznane niedomaganie przewodu pokarmowego „na wszelki wypadek”. Po 2 dniach sami stwierdzili, że nie miało to sensu ale „jeżeli już zaczęliśmy to skończmy”.

  Wnioski: 1. I po co są zaawansowane technologie badawcze i programy bazodanowe o pacjencie jeżeli nie umiemy z nich korzystać? 2. Nie wszyscy muszą kończyć studia
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Rafal Marjanski
  Rafal Marjanski 2019-01-20 15:12

  Polecam. Jak dla mnie najlepsi specjaliści w Warszawie. Nie zdzierają kasy. Polecam z czystym sumieniem.
  Źródło opinii: google.com

  Stefan Burczymucha
  Stefan Burczymucha 2019-01-17 07:58

  Super ludzie. Merytorycznie, spokojnie tłumaczą. Widać, że wiedzą co robią
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Sawicki
  Sebastian Sawicki 2018-12-27 13:31

  Wszystko w porzadku, ale mogli by troche rozsadniej podchodzic do zlecanych badan.
  Źródło opinii: google.com

  Konrad Lubinski
  Konrad Lubinski 2018-12-16 21:22

  Profesjonalnie, miło i fachowo. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  StarskiPL
  StarskiPL 2018-12-16 08:11

  Świetni specjaliści. Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Karolina
  Karolina 2018-11-04 14:30

  Lecznica NIE POINFORMOWAŁA o konieczności wykonania echa serca przed zabiegiem sterylizacji. Tym bardziej, że kotka jest rasy egzotycznej, przez co obciążona jest ryzykiem wady serca (wiem to niestety dopiero teraz). Młoda pani weterynarz o imieniu ula, próbowała wmówić mi parokrotnie po sterylizacji, że wspominała o tym. NIE, NIE WSPOMINAŁA. Jedynym zaleceniem była morfologia. Ale to nie koniec. Parę dni po zabiegu pojechałam do Boliłapki z kotką, która po sterylizacji była troszkę osowiała, oddychała trochę szybciej niż zwykle (mam drugiego kota tej samej rasy, tak więc miałam porównanie. Młoda pani (ponownie) ula, nafaszerowała kota lekami, ostatni zastrzyk dała na minutę przed wyjściem, zapisując w wypisie, że pacjent po lekach jest stabilny je i rusza się. Po powrocie do domu kot był w potwornym stanie, nie ruszał się, bardzo ciężko oddychał. Moim błędem było że od razu nie pojechałam z nim na Bemowo, gdzie leczę moje zwierzaki. Pomyślałam, że ten stan to sytuacja przejściowa po lekach od pani weterynarz uli. Na drugi dzień rano byliśmy na Bemowie. Kot miał po wizycie w Boliłapce paraliż kończyn tylnych, na miejscu na Bemowie wykryto kardiomiopatie. Wybrałam Boliłapkę na miejsce sterylizacji bo słyszałam o stosowanej u nich innej metodzie wykonywania sterylizacji która jest mniej stresująca dla kota po zabiegu, nie musi się on męczyć z kaftanikami, szwy są niewidoczne, rozpuszczają się. Że sam zabieg wykonuje dobry lekarz – czego nie kwestionuje. Niestety cóż z tego skoro otacza się stażystami. Po całym zajściu rozmawiałam z właścicielem Boliłapki. Powiedział mi, że pani ula żadnych niewskazanych leków nie podała. Pytanie zatem skąd u kota taka reakcja po jej dobroczynnych kilku zastrzykach, dlaczego nie zlecono echo serca, chociaż pani ula zarzeka się że mówiła o tym. RTG, które wykonała na miejscu na Bemowie było bezużyteczne, Lekarze musieli je powtarzać.

  Podsumowując: PROSZE UWAŻAĆ.

  Odpowiedź weterynarza (2018-11-05 13:05)
  Poniższa opinia zawiera niepełne, wybiórcze, a wręcz nieprawdziwe informacje, przez co przedstawia wypaczony obraz sytuacji, krzywdzący dla przychodni. Współwłaściciel przychodni, lek.wet. Mieszko Smulski
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  cogito_ergo_sum 2019-05-08 10:21

  Polecam przeczytać artykuł: https://vetnolimits.com/jak-umieraja-lekarze-weterynarii/ Oskarżenia łatwo się rzuca …(więcej)
  Marta Brzywcy
  Marta Brzywcy 2018-10-07 11:33

  Dobre miejsce. Życzliwi i profesjonalni lekarze.
  Źródło opinii: google.com

  Natalia Ciemińska
  Natalia Ciemińska 2018-09-17 09:09

  polecamy 🙂
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Le Ster
  Le Ster 2018-09-09 01:09

  Super przychodnia , super specjaliści , polecam !
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Gal Anonim
  Gal Anonim 2018-08-16 16:59

  Jedyne miejsce w którym podjęto się leczenia mojej Małej Dzikuski. Fachowa opieka.
  Źródło opinii: google.com

  Ireneusz Krawczyński
  Ireneusz Krawczyński 2018-06-26 01:01

  Dla mnie Mistrziwie Świata ( oczywiście i Mistrzynie)
  Źródło opinii: facebook.com

  Ewa K.
  Ewa K. 2018-06-08 21:07

  Najlepszy wet ever. To jak on szyje po operacji to mistrzostwo
  Źródło opinii: google.com

  strickland channel
  strickland channel 2018-06-08 19:28

  Bardzo mili lekarze. Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Ola Borkowska
  Ola Borkowska 2018-06-08 12:48

  Kompetentni weterynarze, miła atmosfera wizyt. Ceny umiarkowane.
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Pietraszek
  Piotr Pietraszek 2018-05-13 15:41

  Profesjonalne
  Źródło opinii: google.com

  SEBY
  SEBY 2018-05-13 00:50

  Fachowy personel z dużą cierpliwością do zwierząt i ich właścicieli. Serdecznie polecam
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Rataj
  Tomasz Rataj 2018-04-23 10:52

  Polecam wszystkim to miejsce. Zawsze służą naszym pupilą fachową, miłą, a przede wszystkim skuteczną pomocą.
  Źródło opinii: google.com

  aleksandra martyniak
  aleksandra martyniak 2018-04-01 18:15

  Trafiłam do Boliłapki z polecenia koleżanki. Byłam zdystansowana. Ale wyszłam pozytywnie nastawiona. Bardzo dobry lekarz – zależało mi na wizycie u Weterynarza Macieja Czajki. Bardzo fajny personel. Możliwość zrobienia RTG, USG, pobrania krwi, operacji, diagnostyka, leczenie. Weterynarze z fajnym podejściem do zwierzaków Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Monika Zglenicka
  Monika Zglenicka 2018-02-24 20:51

  Fantastyczni weterynarze, znają się na swojej pracy i zawsze są gotowi do pomocy
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Kwapiszewski
  Marcin Kwapiszewski 2018-02-13 15:08

  Kotka po sterylizacji bryka od razu po dotarciu do domu jak gdyby nigdy nic się nie stało. Doktor Ania jest cudowna. Gorąco polecam – ja i Pestka
  Źródło opinii: facebook.com

  Pu Tu
  Pu Tu 2018-01-08 11:48

  Leczyliśmy w tej przychodni naszego kota. Lekarze zawsze byli gotowi ponóc, nawet w drobnych sprawach. Poza tym, zawsze spotykałem się z życzliwością, bez względu na kogo trafiałem. Lecznica czynna dosyć długo, choć nie tak długo jak „czerwony pies”
  Źródło opinii: google.com

  Ewa Stefańska
  Ewa Stefańska 2018-01-08 01:31

  Polecam miła obsługa i kompetentna
  Źródło opinii: google.com

  Anna Bukowska
  Anna Bukowska 2017-11-18 12:23

  Super. Polecam ludziom i zwierzakom.
  Źródło opinii: google.com

  Agata Chmielewska
  Agata Chmielewska 2017-10-02 15:10

  Widać, że pracują tu ludzie z pasją, kochający zwierzęta.
  Źródło opinii: google.com

  Marta Kania
  Marta Kania 2017-08-11 17:53

  Godna polecenia lecznica, wspaniali lekarze! Oddani i sympatyczni widać, że wykonują swój zawód z pasją. Pan Maciek jest niesamowitym chirurgiem i jeżeli wymagana jest operacja, to tylko Pan Maciek! Z kotkami zawsze jeżdżę do Boliłapki, choć mam daleko, a po drodze mnóstwo innych lecznic. Raz wspólnie pożegnaliśmy moją kotkę, choć walka była zacięta i za to bardzo, bardzo dziękuję. Również poczułam wsparcie w tym trudnym momencie co jest bardzo ważne i niestety rzadko spotykane.
  Źródło opinii: facebook.com

  Michał Muklanowicz
  Michał Muklanowicz 2017-07-17 22:19

  Bardzo profesjonalny zespół
  Źródło opinii: google.com

  Łucja Cytryńska-Ścibiorek
  Łucja Cytryńska-Ścibiorek 2017-07-17 18:15

  W klinice Boliłapka przeprowadziliśmy u naszego adoptowanego buldożka zabieg skracania podniebienia oraz zabieg odsłonięcia kanału słuchowego w prawym uchu. Wszystko przebiegło bardzo dobrze i bez komplikacji, obecnie czekamy na zabieg na drugie uszko. Z opieki nad psem jestem bardzo zadowolona – i zabiegi i wizyty kontrolne przebiegają bardzo profesjonalnie, wszelkie podjęte w klinice działania i zalecenia wyraźnie pomogły zwierzęciu. Lekarze godni polecenia, podoba mi się również podejście do klienta – lekarze zrozumiale i dokładnie wszystko tłumaczą, notują i są gotowi pomóc nawet kosztem swojego czasu wolnego.
  Źródło opinii: google.com

  karolina Florystyka
  karolina Florystyka 2017-07-17 12:48

  Moje koty są pod opieką przychodni od 8 lat. Nigdy nie odmówiono mi pomocy nawet w błachych sprawach. Jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni. Panuje tam bardzo przyjazna atmosfera. Zespół pracujących tam lekarzy ma doskonały stosunek do zwierząt i wiele cierpliwości dla ludzi. Jest czysto. Można na miejscu wykonać badania. Nie jest się odsyłanym nie wiadomo gdzie. Oceniam pod każdym względem na 5.
  Źródło opinii: google.com

  Łukasz
  Łukasz 2017-07-17 07:31

  Niestety od jakiś 2 lat poziom lecznicy stanowczo spada.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Lesman
  Tomasz Lesman 2017-07-07 04:16

  Szalenie miły i bardzo profesjonalny personel.
  Źródło opinii: facebook.com

  Lucja Cytrynska-Scibiorek
  Lucja Cytrynska-Scibiorek 2017-05-31 10:41

  Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moja buldożka, zjedzilam wielu lekarzy i to wreszcie ten trafiony 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Krzysztof
  Krzysztof 2017-05-24 01:32

  Polecam cały zespół Boliłapki. Wielokrotnie skutecznie leczyli i nadal leczą moje koty. Jeden z nich bardzo długo leczony był na koci katar w innej przychodni, jednak efektów nie było. Dopiero pani doktor Martyna zaleciła badania dodatkowe I na tej podstawie zaleciła skteczne leczenie. Od tej pory jesteśmy stałymi klientami Boliłapki, przyjmują nas wszyscy lekarze, zawsze kompetentni i pomocni.
  Źródło opinii: firmy.net

  miriam_73
  miriam_73 2017-05-23 21:42

  Byłam w Boliłapce, ale poza przeciwbólowym/ przeciwzapalnym zastrzykiem nic więcej. Diagnostyki nie bardzo można zrobić, bo ona ma wysoką temperaturę i podobno nie wyjdzie wiarygodnie… Nie wiem co robić. Lekarz mówi, że albo coś pokarmowego, albo wirus.

  Misia leży, jest ospała, „przelewa” się… Trochę zjadła mokrej karmy, potem spróbuję w nią wmusić trochę wody. Znienacka coś się stało. Wczoraj była normalna, dzisiaj znalazłam ją w tym stanie w korytarzyku do garażu, na dywanie, skuloną. Nie reaguje bólowo, trochę teraz mruczy, ale nie jest lepiej… sad Reszta zwierzyńca OK.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  Dominika Sławińska
  Dominika Sławińska 2017-05-22 12:49

  Najlepsi weterynarze w Warszawie i nie tylko:-)
  Źródło opinii: facebook.com

  Anna Puszko
  Anna Puszko 2017-04-04 20:11

  Najlepsi weterynarze w Warszawie!!!
  Źródło opinii: facebook.com

  Krzysztof Lutkiewicz
  Krzysztof Lutkiewicz 2017-01-19 11:19

  Bardzo trudno znaleźć dobrego weterynarza, ale ci „weterynarze” to już zwykli naciągacze. Mimo zestawu badań, który był kosmicznie drogi, nie potrafili znaleźć prawdziwej przyczyny fatalnego stanu zdrowia mojego psa, więc na siłę szukali czegokolwiek na czym można zarobić. Skończyło się tak że psa trzeba było uśpić bo w innej klinice zrobili badania i okazało się że ma guza mózgu, ale zanim to nastąpiło to oczywiście partacze z boliłapki wymęczyli tak mojego psa, że zapewne już sam chciał umrzeć. A pozytywne opinie to chyba piszą pracownicy tej lecznicy. Po całym zajściu z moim psem okazało się że dużo moich znajomych, którzy byli klientami boliłapki mieli takie same odczucia jak ja. Stanowczo odradzam, jeżeli zależy wam na zdrowiu waszych zwierząt to szukajcie dalej.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Kacalak
  Agnieszka Kacalak 2017-01-19 08:50

  Moja Kotka zmarła 5 dni po operacji w tej przychodni … Miała usuwane ząbki z powodu plazmocytarnego zapalenia dziąseł … Kiedy Ją oddawałam „na kroplówki” ostatniego dnia, kiedy czuła się już bardzo źle- lekarz ironicznie zapytał – dlaczego płaczę..? Zmarła kilka godzin później z powodu niewydolności nerek… Nikt nie zadzwonił i nie powiedział, że nie radzą sobie z nerkami … ja nie jestem lekarzem… dowiedziałam się o 4 dni za późno dla Lady, że 5 minut drogi od Boliłapki jest przychodnia, w której można wykonać HEMODIALIZĘ U KOTA z niewydolnością nerek i choć spróbować uratować mu życie …
  Źródło opinii: google.com

  specu
  specu 2017-01-19 08:16

  Jak dla mnie najbardziej profesjonalna lecznica w Warszawie. Polecam 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Czerep Posępny
  Czerep Posępny 2017-01-19 01:16

  Nie polecam tej przychodni, a nawet odradzam. Lekarz zachowywał się nieprofesjonalnie. Bardzo niedelikatny. Szarpał moją kilkutygodniową kotką, w efekcie czego Mała go ugryzła. Czerep
  Źródło opinii: google.com

  Anna Giszczak
  Anna Giszczak 2016-08-01 23:58

  Wspaniali. Profesjonaliści, pomocni.
  Źródło opinii: facebook.com

  Anna Gajda
  Anna Gajda 2016-06-26 01:31

  Nie mam najmniejszych wątpliwości, że dzięki zespołowi Boliłapki mój kot przeżył 6 lat, choć powinien 2 w związku z nieuleczalną chorobą. Walczyli do końca, zawsze podejmując przemyślane kroki i konsultując je ze mną. Nierzadko siedzieliśmy długo po godzinach zamknięcia lecznicy, bo tego wymagał mój mały pacjent. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości zawsze odpowiadano rzeczowo i bardzo cierpliwie. Widać było, że cały zespół jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i leczenie futrzaków. Wielki pozytyw!! Polecam.
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Wu
  Joanna Wu 2016-03-27 08:14

  Polecam! Tylko tam od lat leczę trzy koty i psa:-)Pełen profesjonalizm,wspaniali Lekarze i Pan Doktor Maciek najwspanialszy chirurg!Dziękuję całemu CUDOWNEMU Zespołowi za opiekę nad moim zwierzyńcem i cierpliwość do mnie kiedy zadaję milion pytań:-)
  Źródło opinii: facebook.com

  Iwona Kęder-Kosieradzka
  Iwona Kęder-Kosieradzka 2015-12-18 15:10

  Lecznica godna polecenia! Jeżeli na nieszczęście będzie potrzebny chirurg to tylko Pan Maciek! Jest to jedyna osoba której powierzam moje psy, specjalista jakich mało, człowiek z powołania, który ratuje życie 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Ewa Kostecka
  Ewa Kostecka 2015-12-02 00:37

  Moja „rodzinna” lecznica:) Leczę tu moje trzy psiaki i całą masę bezdomniaczków.
  Źródło opinii: facebook.com

  Monika Turemka
  Monika Turemka 2015-11-06 18:21

  Super przyjazne miejsce dla każdego zwierzaka i właściciela 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Elżbieta Burasiewicz
  Elżbieta Burasiewicz 2015-03-02 08:22

  Przesympatyczni lekarze,którzy mają cudowne podejście aby zwierzątko się tutaj nie stresowało.Mam do tej lecznicy pełne zaufanie i nie wyobrażam sobie dzisiaj abym poszła gdzieś indziej.Pragnę jednego,aby się nigdy nic nie zmieniło.Lekarzom gratuluję,a ja Tą lecznicę polecam wszystkim.Elżbieta Burasiewicz
  Źródło opinii: facebook.com

  Anita Bielecka
  Anita Bielecka 2015-02-03 11:48

  Fantastyczna klinika.. Specjalisci z powolania, delikatni, empatyczni, serdeczni i znający sie na swojej pracy..mistrorzstwo w rekach!!
  Źródło opinii: facebook.com

  Gosia Andrzejczak
  Gosia Andrzejczak 2014-08-24 17:53

  Świetni profesjonaliści! Po wielu kilku wizytach w różnych dziwnych lecznicach, nareszcie znalazłam taką, do której zawsze będę wozić swoje wszystkie zwierzaki – niezależnie od odległości, w jakiej będę mieszkać 😉
  Źródło opinii: facebook.com

  Przemyś Lenia
  Przemyś Lenia 2014-06-17 15:49

  Doskonali specjaliści za rozsądną cenę. Polecam bardzo 🙂
  Źródło opinii: facebook.com

  Rafał Raf
  Rafał Raf 2014-06-17 07:12

  Super miejsce! Świetni specjaliści!
  Źródło opinii: facebook.com

  Tymoteusz Raffinetti
  Tymoteusz Raffinetti 2013-11-10 16:18

  Najlepsza przychodnia weterynaryjna. Polecam zwłaszcza Pana Czajkę oraz Pana Smulskiego.
  Źródło opinii: foursquare.com

  Magda
  Magda 2013-01-09 23:35

  Polecam wszystkim znajomym ze zwierzakami. Kilka osób specjalnie dojeżdża z Białołęki i Tarchomina mijając 100 innych po drodze. Lecznica, a przede wszystkim lekarze warc***. Ogarnięci i z sercem.
  Źródło opinii: firmy.net

  Marek
  Marek 2012-04-01 17:31

  Brak mi słów by opisać jak jestem zadowolony z obsługi w tej lecznicy. Zygmunt (kot) po cierpieniu, fatalnym traktowaniu i złym poskładaniu w innej lecznicy został tu doprowadzony do zdrowia. Dziękuję całemu zespołowi. Nigdy nie będę korzystał z innych lecznic.
  Źródło opinii: firmy.net

  Kasiek
  Kasiek 2011-11-18 07:24

  Znakomity weterynarz,może nie mają super nowoczesnego gabinetu-taki bardziej osiedlowy-ale to daje bardziej domową atmosferę.Lekarze kompetentni, chętnie udzielą zwykłej porady, rozwieją wątpliwości. Ceny nie za wysokie,polecam.
  Źródło opinii: tupalo.pl

  Kot Anton i jego pani
  Kot Anton i jego pani 2011-09-14 11:47

  Dziekujemy Panu Maciejowi Czajce oraz całej ekipie Bolilapkiza profesjonalną pomoc, zaangazowanie i odwagę przeprowadzenia trudnej operacji! Dziękujemy również za wsparcie duchowe.
  Źródło opinii: firmy.net

  Dalid
  Dalid 2011-07-14 20:22

  Bardzo sympatyczni młodzi lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem, lubiący zarówno swoją pracę jak i zwierzęta. Trafiłam do BOLIŁAPKI poprzez pochlebne opinie na forach internetowych, szukając specjalisty w dziedzinie chirurgii- nie zawiodłam się. Dr Maciej Czajka operował moją suczkę już dwa razy i oba zabiegi zakończyły się sukcesem pomimo sędziwego już wieku mojego zwierzaka. Polecam.
  Źródło opinii: weterynarz.pl

  Agata
  Agata 2011-05-11 09:51

  Lecznica, chociaż malutka, jest o wiele bardziej rzetelna niż inne, większe. Pan weterynarz Maciej Czajka odratował psa, którego w innej lecznicy nie tylko nie wyleczono, ale jeszcze przez niekompetencję wpakowano w naprawdę spore tarapaty (przedziurawiono mu błonę bębenkową!). Wielkie dzięki – bo wyglądało już naprawdę kiepsko. Polecam!
  Źródło opinii: firmy.net

  ks Szymon Niemiec
  ks Szymon Niemiec 2011-05-10 02:12

  Jestem pod głębokim wrażeniem profesjonalizmu i miłości jakiej doświadczyły nasze dwie kotki „kościelne”, które trafiły pod opiekę dr. Czajki i ekipy Boli Łapki. Pierwszy raz nasze kotki były rozanielone podczas badania, które bardziej przypominało zabawę i pieszczoty, niż badanie lekarskie, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm i uwagę potrzebną do stwierdzenia co naszym podopiecznym dolegało. 100% profesjonalizmu i miłości. Bóg Zapłać!
  Źródło opinii: firmy.net

  MagdalenaKa
  MagdalenaKa 2011-01-10 19:56

  Ja również niezaprzeczalnie i obudzona w środku nocy wymieniłabym „Boliłapkę” jako fenomenalną lecznicę. Wszystkie kastracje i sterylizacje bezproblemowe – szwy u kotek tak perfekcyjnie zrobione i zaledwie kilku-centymetrowe (jak widziałam rozprute brzuchy kotek po zabiegach to się wahałam czy swoją poddać rzeźnickiej oprawie), że życzyłabym ludziom takich szwów po operacjach. Majstersztyk serio 🙂

  Wymieniony zostaje wyłącznie dr Maciej Czajka, i tu chylę czoła – specjalista, ma ogromne doświadczenie i wyczucie. Należy jednak pamiętać, że pracuje tam również dwóch innych lekarzy – dr Mieszko i dr Martyna. Cały zespół zawsze pomocny i oddany. Również „po godzinach”, kiedy człowiek potrzebuje czuć, że w każdej chwili może liczyć na pomoc dla pupila. Serdecznie polecam. Mam pełne zaufanie.

  Po raz kolejny przekonałam się, że wygląd kliniki nie tworzy z niej lepszego, bardziej wyspecjalizowanego miejsca. Boliłapka – pełen prestiż, ludzie tam pracujący mają pasję do tego co robią i powołanie, zresztą przekonajcie się sami 🙂
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  antoninaśnieżka
  antoninaśnieżka 2010-09-17 23:41

  Doktor Maciej Czajka uratowal moaj Antonine z panleukopenii – ratowal ja w sylwestra – nei bylo wazna godzina i ze to czas gdzie wszystcy sie bawia dzieki niemu Antonina zyje i ma sie swietnie. Doktor Czajka jest swietnym wetem i dobrym czlowiekiem a to sie zadko juz zdarza.
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  TheNoodle
  TheNoodle 2006-02-22 17:20

  Bardzo polecam Lecznicę BOLIŁAPKA na Ursynowie (ul.Polinezyjska 10a tel.0224231151) i uroczego doktora Macieja Cajkę. Wczoraj kastrował moja Emee.Dzisiaj kot wlasciwie nie wie,ze mial operacje…jest zwawa,je za „trzech”.Kot usypial w moich ramionach,a odebralam moja Emisie zupełnie wybudzona (w gustownym kaftaniku 😀 )W tej lecznicy kazdy zwierzaczek jest traktowany bardzo indywidualnie,bez rutyny z ktora niestety spotkalam sie w innych lecznicach. Jeszcze raz goraco polecam!!!!!
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  blueish
  blueish 2006-02-17 12:03

  Dla imielińczyków polecam „Boliłapkę” na Polinezyjskiej 10a. Gdyby ktoś trafił tam kiedyś na niezbyt sympatycznego lekarza, spieszę donieść, że lecznicę od jakiegoś czasu prowadzi kto inny. Miły i kompetentny.
  Źródło opinii: forum.gazeta.pl

  GreenEvil
  GreenEvil 2005-10-20 10:27

  Ja sie podpisuje pod opinia wszystkimi mozliwymi ogonami u mnie w domu. Pan Maciek kilkukrotnie stawial mi na nogi dziwne przypadki, sterylizacje, kastracje – miod miodzio 🙂 Zawsze cierpliwie odpowiada na moje pytania, do kazdego kota podchodzi z sercem. Moze niech reklama dla niego bedzie fakt, ze jezdze tam pomimo odleglosci 30km.
  Źródło opinii: forum.miau.pl

  Margott32
  Margott32 2005-10-11 08:17

  Bardzo polecam Lecznicę BOLIŁAPKA na Ursynowie (ul.Polinezyjska 10a tel.0224231151) i uroczego doktora Macieja Cajkę. Wczoraj kastrował moja Emee.Dzisiaj kot wlasciwie nie wie,ze mial operacje…jest zwawa,je za „trzech”.Kot usypial w moich ramionach,a odebralam moja Emisie zupełnie wybudzona (w gustownym kaftaniku 😀 )W tej lecznicy kazdy zwierzaczek jest traktowany bardzo indywidualnie,bez rutyny z ktora niestety spotkalam sie w innych lecznicach. Jeszcze raz goraco polecam!!!!!

  Podpisuję sie pod tą opinią z całego serca. Pan Maciek to profesjonalny, zaangażowany weterynarz. Doskonale wykonuje sterylki. Moja Lili, gdyby nie kaftanik (faktycznie bardzo gustowny), równiez nie zdawalaby sobie sprawy, że miala jakikolwiek zabieg. Mimo, że moja kocica „ma charakterek”, pan Maciek bez problemu opanował moje małe tornado. Równiez ceny są bardzo przystepne, a kontrola posterylkowa gratis. Szwów nie trzeba zdejmować. Polecam serdecznie!!!
  Źródło opinii: forum.miau.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.